PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اتصال به اینترنت در ویندوز 7

kane32
24-05-2011, 22:44
با سلام خدمت دوستان با صفا من از اینترنت دی اس ال استفاده میکنم و در ویندوز ایکس پی مشکلی ندارم و راحت کانکت میشوم ولی در ویندوز 7 هی ارور 691 میگیرم در صورتی که پورت لن رو هم اپدیت کردم کانکشن و همه چیز را صحیح ساختم نمیدونم چیکار کنم ولی وقتی میخوام تو ویندوز 7 کانکت بشم ارور 691 میگیرم

ebicross
25-05-2011, 07:39
با سلام خدمت دوستان با صفا من از اینترنت دی اس ال استفاده میکنم و در ویندوز ایکس پی مشکلی ندارم و راحت کانکت میشوم ولی در ویندوز 7 هی ارور 691 میگیرم در صورتی که پورت لن رو هم اپدیت کردم کانکشن و همه چیز را صحیح ساختم نمیدونم چیکار کنم ولی وقتی میخوام تو ویندوز 7 کانکت بشم ارور 691 میگیرم
691 صریحا برمیگرده به اینکه کانکشن شما از طرف ISP پس میخوره به دلیل اینکه نام کاربری شما معتبر نیست.
یا UserName یا Password شما اشتباهه و یا شارژ اکانت شما تمام شده و یا کلا اکانتتون منقضی شده.

اگر با همین UserName و Password میتونید همین الان در سیستم دیگه متصل به اینترنت بشید بهتره نوع کانکشنی که ساختید رو چک کنید و یا تنظیمات کانکشن و اطلاعات داخلش رو نگاهی بندازید.

kane32
25-05-2011, 20:35
[QUOTE=ebicross;6124621]691 صریحا برمیگرده به اینکه کانکشن شما از طرف ISP پس میخوره به دلیل اینکه نام کاربری شما معتبر نیست.
یا UserName یا Password شما اشتباهه و یا شارژ اکانت شما تمام شده و یا کلا اکانتتون منقضی شده.

اگر با همین UserName و Password میتونید همین الان در سیستم دیگه متصل به اینترنت بشید بهتره نوع کانکشنی که ساختید رو چک کنید و یا تنظیمات کانکشن و اطلاعات داخلش رو نگاهی بندازید.[/QUOTE

اقا دقیقا با همیم یوزر و پسورد توی ایکس پی وصل میشم ولی تو سون نمیدونم چرا وصل نمیشم

ebicross
25-05-2011, 21:49
من این مشکل رو داشتم که از تنظیمات مودم بود. با اینکه در ظاهر بی ربطه ولی برای من هم توی سیستم خودم براحتی وصل میشد و توی سیستم دوستم با تنظیمات مشابه خطای 691 میداد که مودم رو مجدد پیکربندی کردم و درست شد.

kane32
26-05-2011, 07:21
من این مشکل رو داشتم که از تنظیمات مودم بود. با اینکه در ظاهر بی ربطه ولی برای من هم توی سیستم خودم براحتی وصل میشد و توی سیستم دوستم با تنظیمات مشابه خطای 691 میداد که مودم رو مجدد پیکربندی کردم و درست شد.

دوست گل میشه بگی چیکار کردی؟

ebicross
26-05-2011, 12:48
ببینید مودم رو از پشتش ریست کنید و بعد دوباره تنظیمش کنید.
برای تنظیمش هم باید دستورالعمل تنظیم مودمتون رو بلد باشید که براحتی با سرچ پیدا میشه.