PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی Liverpool F.C | قرمزهای آنفیلد

صفحه ها : 1 [2]

گرافيكار
12-12-2011, 15:12
کجایین دوستان؟
این آقا آرش گل چرا بن شده؟

کوئينز پارک رو با گل سوارز بردیم و من طبق معمول بازی رو ندیدم
تبریک میگم :11:

ما برای این لیورپول صبوریم و امیدوار:11:

Stream
12-12-2011, 17:18
کجایین دوستان؟

تبریک میگم :11:

ما برای این لیورپول صبوریم و امیدوار:11:
یه باخت و یه برد.. فعلا تیم آماده است ولی احتمالا محرومیت نسبتا بلند مدت در انتظار سوارزه و کلا شرایط خیلی خوب نیست.

hojjatinho
12-12-2011, 17:55
احتمالا محرومیت نسبتا بلند مدت در انتظار سوارزه
گفته شده کلمه ای که سوارز گفته چیز دیگه ای بوده و بحث نژاد پرستانه نداشته .
شاید بتونه به کمک سوارز بیاد :

در اروگوئه و آرژانتين استفاده از كلمه 'نگرو' يا 'نگريتو' توسط مفسران براي توصيف بازيكنان ليگ برتري امري معمول است و افرادي كه به آمريكاي جنوبي مي روند اگر تفاوت اين كلمه را در زبان اسپانيايي ندانند، از شنيدن آن متعجب خواهند شد.
تلفظ اين كلمه با كلمه توهين آميز 'نگرو' به معني 'كاكا سياه' در زبان انگليسي و مفهوم آن كاملا متفاوت است.

Stream
12-12-2011, 20:34
گفته شده کلمه ای که سوارز گفته چیز دیگه ای بوده و بحث نژاد پرستانه نداشته .
شاید بتونه به کمک سوارز بیاد :
همه اینها بررسی میشه ولی FA رای به تخلف سوارز داده (یعنی این مباحث همه انجام شده و در نهایت سوارز متهمه) و هنوز تخلفش رو اعمال نکردن.. در برابر فولام هم یه حرکت زشت انجام داد که اون هم محرومیت خودش رو داره.
--

جالب اینه که ما در این فصل فقط 18 گل زدیم (ضعیف ترین خط حمله لیگ 14 گل زده!) در حالی که سیتی 48 گل زده! و البته فقط 13 گل خوردیم (که همراه سیتی بهترین خط دفاع لیگ هستیم). کینگ کنی امروز تایید کرد که در ژانویه یه مهاجم به تیم اضافه میشه.

arash volvo
17-12-2011, 14:27
کجایین دوستان؟

تبریک میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما برای این لیورپول صبوریم و امیدوار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان
مخلصم آقا علیرضا:11:
من به خاطر یه سری از مسائل که بهتره صحبتشو نکنم یه هفته از فروم دور بودم...

من هم این برد رو تبریک میگم و امیدوارم روند گلزنی ِ بهتری داشته باشیم چون تو این بازی که توی خونمون بود و با یه تیمی مثل کوئینز پارک مسلما گل های بیشتری باید می زدیم، همون طور که تعداد گل های زدمون نشون میده که خیلی بد عمل کردیم تو این زمینه.
در ضمن امیدوارم یه مهاجم خوب رو بتونیم توی نیم فصل بگیریم و به جای لوکاس هم یه هافبک رو بگیریم (ای کاش پولسن یا میرلس رو نگه میداشتیم، واقعا حیف شد) ولی هندرسون هم میتونه اونجا بازی کنه چون اگه اشتباه نکنم پست اصلیش اونجاست که کمتر تو اون پست ظاهر شده.در مورد مهاجم هم خیلی خوب می شد که کلوزه رو اول فصل می گرفتیم چون خودش هم یکی از طرفدارای لیورپول بود و از لیورپول خوشش میومد.
اما کومولی کارش رو خوب بلده امیدوارم توی نیم فصل هم خوب عمل کنه...

درضمن برد بارسا رو هم به دوستان بارسایی تبریک میگم:46:
شرمنده که دیر شد ولی من تو اون مدت بن بودم:41:

shahab_f
19-12-2011, 13:32
تبریک میگم در زمین استون ویلا تونستیم 2-0 برنده باشیم.
کرگ بلیمی یک گل و یک پاس گل داده در این بازی. گل دوم رو هم مارتین اسکرتل به ثمر رسونده.

shahab_f
19-12-2011, 13:50
یادم رفت بگم، سوارز دوبار هم توپ رو به تیر دروازه زد که میتونید از اینجا ویدئوش رو ببینید(10مگابایت):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
هایلایت بازی رو هم مستقیم کردم اگه دوست دارید در تاپیک هایلایت ها به آدرس زیر هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

گرافيكار
19-12-2011, 16:03
شهاب جان دستت درد نکنه

الان توی جدول با آرسنال هم امتیازیم با چلسی 3 امتیاز اختلاف داریم کمی حواسمون رو به امتیازات داخل خونه بدیم و سوارز کمی از این حاشیه هاش کم کنه به راحتی با همین روند در پایان فصل جزء سه تیم اولیم

هیچ تیمی در انگلیس وجود نداره که این لیورپول رو بتونه به سادگی ببره

سیتی که همه بزرگان جزیره رو یکی پس از دیگری برد از دست این لیورپول در رفت

امیدوارم کمی در نتیجه گیری به ثبات برسیم و در زدن ضربات آخر دقت بیشتری داشته باشیم

Stream
19-12-2011, 20:05
سوارز در لیگ برتر بیشترین آمار ضربه به تیر رو داشته (و تعداد توپ هاش به تیر بیشتر از گلهاش بوده :دی).

در کل شکی نیست تیم در روزهای خوبی به سر می بره (گرچه این بازی رو کلا باید حداقل 5-0 می بردیم) و ژانویه اگه تیم رو خوب تغویت کنیم قطعا جزو چهار تیم خواهیم بود. هندرسون هم در مرکز زمین بهتر شده و البته جای خالی لوکاس فوق العاده مشخصه. خبرهای خوبی هم میاد که جرارد از هفته دیگه می تونه به بازی ها برگرده و از چند روز پیش تمرینات کامل رو با همه اعضای تیم شروع کرده.

دوستان نظرتون درباره ژانویه چیه؟ به نظرتون چه گزینه هایی خوب هستن؟

Stream
21-12-2011, 01:15
سوارز به خاطر مسائلی که داشت 8 بازی محروم و 40 هزار پوند جریمه شد. طبق قوانین اگه سوارز و باشگاه به این رای اعتراض کنن سوارز می تونه تا زمان به نتیجه رسیدن اعتراض برای تیم بازی کنه و محرومیتش بعد از اون شروع میشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباشگاه هم گفته منتظر مستندات FA در این تصمیم هست و بعد از اون تصمیماتش رو می گیره و توضیحاتی درباره قضیه داده که جالبه.
ویرایش: در صورتی که سوارز اعتراضی نکنه محرومیت از 14 روز دیگه شروع میشه و تا اون موقع سوارز می تونه بازی کنه.

ویرایش 2: جناب بالوتلی (:دی) در حمایت از سوارز گفته:

Mario Ballotelli: The FA are willing to ban someone based on one persons claim, with no video evidence? In that case, the whole ManU squad racially abused me

anon85
21-12-2011, 15:03
سوارز به خاطر مسائلی که داشت 8 بازی محروم و 40 هزار پوند جریمه شد. طبق قوانین اگه سوارز و باشگاه به این رای اعتراض کنن سوارز می تونه تا زمان به نتیجه رسیدن اعتراض برای تیم بازی کنه و محرومیتش بعد از اون شروع میشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباشگاه هم گفته منتظر مستندات FA در این تصمیم هست و بعد از اون تصمیماتش رو می گیره و توضیحاتی درباره قضیه داده که جالبه.
ویرایش: در صورتی که سوارز اعتراضی نکنه محرومیت از 14 روز دیگه شروع میشه و تا اون موقع سوارز می تونه بازی کنه.

ویرایش 2: جناب بالوتلی (:دی) در حمایت از سوارز گفته:

Mario Ballotelli: The FA are willing to ban someone based on one persons claim, with no video evidence? In that case, the whole ManU squad racially abused me

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من هیچوقت از سوارز خوشم نمی اومده، به خاطر این که فکر می کنم مدام در حال زمین افتادن و اعتراض به داوره... (شاید این به خاطره ی بدی که ازش تو بازی اروگوئه-آرژانتین امسال تو کوپا دارم برمیگرده...)

ولی از لحاظ فنی یکی از بهترین و باهوش ترین مهاجم های حال حاضر اروپاس که هم تکنیک خوبی داره، هم سرعتیه و هم اینکه چارچوبُ خیلی خوب میشناسه...

داخل پرانتز باید اضافه کنم که یکی از بهترین خرید های لیورپول تو این چند ساله بوده...

اما این جریان 8 جلسه محرومیت...

حقیقتا فکر می کنم که زیاد باشه... اونم تو شرایطی که هیچ ویدئویی از این اتهاماتی که اورا زده نیست و حتی هم تیمی های منچستریش هم چنین چیزی رو نشنیدن... (اورا تو مصاحبه با کانال پلوس ادعا کرده که بیشتر از 10 بار سوارز بهش توهین نژادی کرده...)

اگه FA انقدر سخت گیره تو این موارد، پس قضیه جان تری و آنتون فردیناند چی میشه؟

به هر حال فکر کنم اگه این 8 جلسه محرومیت قطعی بشه، لیورپول که تو این چن وقت اخیر داشته خیلی خوب کار می کرده ضربه ی بدی بخوره...

البته باشگاه لیورپول هم بیانیه ای رو داده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپ.ن. اون جمله رو بالوتلی نمیدونم جدی گفته یا به شوخی؛ ولی من که از خوندنش خندم گرفت... :31:

Stream
21-12-2011, 19:59
من هیچوقت از سوارز خوشم نمی اومده، به خاطر این که فکر می کنم مدام در حال زمین افتادن و اعتراض به داوره... (شاید این به خاطره ی بدی که ازش تو بازی اروگوئه-آرژانتین امسال تو کوپا دارم برمیگرده...)

ولی از لحاظ فنی یکی از بهترین و باهوش ترین مهاجم های حال حاضر اروپاس که هم تکنیک خوبی داره، هم سرعتیه و هم اینکه چارچوبُ خیلی خوب میشناسه...

داخل پرانتز باید اضافه کنم که یکی از بهترین خرید های لیورپول تو این چند ساله بوده...

اما این جریان 8 جلسه محرومیت...

حقیقتا فکر می کنم که زیاد باشه... اونم تو شرایطی که هیچ ویدئویی از این اتهاماتی که اورا زده نیست و حتی هم تیمی های منچستریش هم چنین چیزی رو نشنیدن... (اورا تو مصاحبه با کانال پلوس ادعا کرده که بیشتر از 10 بار سوارز بهش توهین نژادی کرده...)

اگه FA انقدر سخت گیره تو این موارد، پس قضیه جان تری و آنتون فردیناند چی میشه؟

به هر حال فکر کنم اگه این 8 جلسه محرومیت قطعی بشه، لیورپول که تو این چن وقت اخیر داشته خیلی خوب کار می کرده ضربه ی بدی بخوره...

البته باشگاه لیورپول هم بیانیه ای رو داده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپ.ن. اون جمله رو بالوتلی نمیدونم جدی گفته یا به شوخی؛ ولی من که از خوندنش خندم گرفت... :31:

سوارز هیچ وقت بازیکن خیلی با اخلاقی نبوده و همیشه از این مشکل ها داشته (در آژاکس هم به خاطر گاز گرفتن بازیک حریف در زمین مسابقه - :دی - 7 بازی محروم شده بود).. ولی اینجا هیچ ویدیویی از ادعای اورا نیست و FA واقعا همینطوری برای اینکه جو بده که مثلا ضد نژاد پرستی هست و اینا داره این محرومیت رو اعمال می کنه.

جان تری هم امروز محکوم شد و باید منتظر محرومیتش باشه که قطعا طولانی تر از سوارز خواهد بود چون اونجا مدرک و همه چیز هم هست. بالوتلی هم که داره طعنه می زنه :دی کم مونده بود یکی از بی اخلاق ترین و جنجالی ترین بازیکن های دنیا بیاد از سوارز حمایت کنه :دی

Stream
26-12-2011, 22:54
این هم دو بازی دیگه که خیلی خیلی راحت باید می بردیم و در نهایت دو مساوی. تیم خوب بازی می کنه و توی هر بازی 15-20 تا ضربه و موقعیت های بسیاری داره ولی اصلا از گل خبری نیست. واقعا این قضیه داره حوصله ام رو سر می بره... اگه بد بازی می کردیم اینقدر ناراحتی نداشت.

pcforlife
28-12-2011, 20:16
گویا محرومیت سوآرز به یک جلسه کاهش پیدا کرد و جریمه بیست هزار پوندی رو باید به FA بده.(خبر خوبیه برای لیورپولی ها):20:...
ولی در گل بازیکن خوبی از نظر اخلاقی نیست... جریانش تو بازی فولهام با تماشاگرا و توهین نژاد پرستی (هر چند گویا لیورپولی ها میگن سوآرز چیزی نگفته و سوء تفاهم بوده) و چیزی که من نشنیده بودمش و جناب Stream ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تعریف کرد!
.
.
مثل اینکه آخرای بازی لیورپول - بلکبرن مشابه بازی یونایتد - نیوکاسل بوده!

Stream
29-12-2011, 00:54
گویا محرومیت سوآرز به یک جلسه کاهش پیدا کرد و جریمه بیست هزار پوندی رو باید به FA بده.(خبر خوبیه برای لیورپولی ها):20:...
ولی در گل بازیکن خوبی از نظر اخلاقی نیست... جریانش تو بازی فولهام با تماشاگرا و توهین نژاد پرستی (هر چند گویا لیورپولی ها میگن سوآرز چیزی نگفته و سوء تفاهم بوده) و چیزی که من نشنیده بودمش و جناب Stream ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تعریف کرد!
.
.
مثل اینکه آخرای بازی لیورپول - بلکبرن مشابه بازی یونایتد - نیوکاسل بوده!
نه.. این محرومیت به خاطر توهین به طرفداران فولام بوده و به محرومیت قبلی ارتباطی نداره و اون کماکان پابرجاست.

بردیا
29-12-2011, 12:08
خدایی این دالگلیش چه فکری کرد که 35میلیون پوند پول داد بابت اندی کارول؟
یه مهاجم از جوانان میوردش بیشتر از این گل میزدش

Stream
29-12-2011, 19:03
نکته جالب: تیم تا حالا فقط در این فصل 21 گل زده، ولی 17 توپ به تیر دروازه زدیم که رکورد در اروپاست :دی و البته سوارز بیشتر از اینکه گل زده باشه به تیر زده که باز هم یه رکورد عجیبه.. کلا شانس هم نداریم این فصل :31:

خدایی این دالگلیش چه فکری کرد که 35میلیون پوند پول داد بابت اندی کارول؟
یه مهاجم از جوانان میوردش بیشتر از این گل میزدش
از اون جوگیری های روز آخر و هیجان فروش تورس بود :دی
بازیکن خوبیه و قطعا بازیکن بزرگی میشه ولی خیلی خیلی زود بود بیاد لیورپول.. باید حداقل دو فصل توی همون نیوکاسل بدون فشار و استرس بازی می کرد و کم کم پیشرفت می کرد قبل از این. کلا این انتقال خیلی به ضررش شد.

بردیا
29-12-2011, 19:53
به نظرم همون رایان بابل رو نگه میداشتن خیلی بهتر میتونست عمل بکنه
کارول کلا نابود شدش،به نظرم کمتر از یکی 2سال دیگه سر از تیمایی مثل استوک و فولام و.... درمیاره و ازونجا باید سعی بکنه تا بلکه مثل آنلکا خودشو مطرح کنه دوباره.

shahab_f
31-12-2011, 19:25
خب بالاخره یه برد خوب 3-1 مقابل نیوکسل تو انفیلد.
2 گل از بلیمی و 1 گل از استیون جرارد که از دقیقه 59 وارد زمین شد.

گرافيكار
01-01-2012, 01:20
خب بعد از مدتها کمی فرصت شد تا درست و حسابی به فروم انجمن سر بزنم
و بهتر از این نمیشه که در اولین پست برد فوق العاده تیممون رو تبریک بگم

داریم کم کم و آهسته و پیوسته به بالا نشینها نزدیک میشیم
واقعا وقتی به امتیازات از دست رفته در مقابل تیمهایی که باید میبردیمشون فکر میکنم خیلی حسرت میخورم

امیدوارم به زودی به جمع چهار تیم بپیوندیم

تعداد بازیهای تاتنهام همیشه منو اذیت میکنه دائم دو بازی عقبه کی این دو بازی رو انجام میده ببینیم چقدر امتیاز باهاش فاصله داریم

Stream
01-01-2012, 08:19
آره اتفاقا خیلی هم خوب بازی کردیم و با اومدن جرارد هم تیم زمین تا آسمون عوض شد!
+

FA مدارک کامل درباره محرومیت سوارز رو منتشر کرده (که بسیار بسیار خنده دار بود). لپ کلام:

"We found that Mr Evra's account was probably what happened."

تو هیچ دادگاهی ندیدیم بر اساس اینکه یکی شاید درست بگه یکی دیگه رو محروم کنن. این بدون شک یکی از شرم آور ترین تصمیمات FA در تاریخش بود که 115 صفحه درباره اما و اگر صحبت کنه و نهایتا یکی رو بدون مدرک محروم کنه.. چند شخص نزدیک به باشگاه گفتن باشگاه اعتراض می کنه و در صورت عدم رسیدگی مناسب از طرف FA کیس رو به Court of Arbitration سویس و دادگاه های رسمی می بره. این هم از اون جمله های جالب:

Mr Suarez was not as impressive a witness as Mr Evra

جناب بالوتلی (:دی) هم دوباره حمایتش رو از سوارز اعلام کرده:

Suarez was found guilty despite the lack of any evidence other than the word of Patrice Evra

بردیا
01-01-2012, 13:28
تعداد بازیهای تاتنهام همیشه منو اذیت میکنه دائم دو بازی عقبه کی این دو بازی رو انجام میده ببینیم چقدر امتیاز باهاش فاصله داریم
تاتنهام یه بازی الان کمتر داره
دیشب که مساوی کردش با سوانسا.
امیدوارم تاتنهام و لیورپول امسال دوباره بیان جزو 4تا هرچند آرسنال هم خیلی حیفه.
آبراموویچ هم تازه دستش میاد که چه گندی زد با اخراج کارلتو.

Ezel
01-01-2012, 22:51
.
نوستالژیک :

ژرار اوولیه: دوران من به عنوان مربی به پایان رسیده است

سایت گل- ژرار اوولیه، سرمربی سابق لیورپول و تیم ملی فرانسه اعلام کرد قصد ندارد بار دیگر به دنیای مربیگری برگردد.

این مربی 64 ساله به دلیل بیماری قلبی در ژوئن گذشته با توافق دو طرفه از استون ویلا جدا شد.

او که امروز در ورزشگاه الدترافورد حضور داشت تا بازی منچستریونایتد مقابل بلکبرن را از نزدیک تماشا کند، در پاسخ به اینکه آیا دوست دارد مانند سر الکس تا 70 سالگی مربیگری کند، گفت:" مطمئنا دیگر برای من چنین امکانی وجود ندارد. دوران من به عنوان مربی تمام شده است. این شغل برای افراد 50 سال به بالا به سلامتی آسیب می رساند."

اوولیه در دوران 38 ساله مربیگری اش کارنامه موفقی در لیورپول، لیون و پاری سن ژرمن داشت. او همچنین برای دو سال هدایت تیم ملی فرانسه برعهده داشت اما بعد از ناکامی در رسیدن به جام جهانی 1994 از کار برکنار شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n%2Fnews%2F1832%2F%25D8%25A7%25D9%2586%25DA%25AF%2 5D9%2584%25D8%25B3%25D8%25AA%25D8%25A7%25D9%2586%2 F2012%2F01%2F01%2F2825756%2F%25DA%2598%25D8%25B1%2 5D8%25A7%25D8%25B1-%25D8%25A7%25D9%2588%25D9%2588%25D9%2584%25DB%258C %25D9%2587-%25D8%25AF%25D9%2588%25D8%25B1%25D8%25A7%25D9%2586-%25D9%2585%25D9%2586-%25D8%25A8%25D9%2587-%25D8%25B9%25D9%2586%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586-%25D9%2585%25D8%25B1%25D8%25A8%25DB%258C-%25D8%25A8%25D9%2587-%25D9%25BE%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25A7%25D9%2586-%25D8%25B1%25D8%25B3%25DB%258C%25D8%25AF%25D9%2587-%25D8%25A7%25D8%25B3%25D8%25AA)

Stream
03-01-2012, 06:35
بازی امروز با من سیتی یکی از مهمترین بازیهای فصل خواهد بود و این سه امتیاز خارج از خانه می تونه برامون بسیار بسیار با ارزش باشه. بازی ساعت 8pm GMT خواهد بود و محروم یا مصدوم خاصی هم نداریم و جرارد هم کاملا آماده است در ترکیب اصلی قرار بگیره. من سیتی به خاطر باخت به ساندرلند و رسیدن یونایتد در صدر جدول بهشون با تموم وجود برای برد بازی می کنه ولی باز هم ما می تونیم از کم تجربگیشون استفاده کنیم. ترکیب فکر می کنم به این شکل باشه:

Reina
Johnson - Skrtel - Agger - Enrique
Spearing - Adam
Henderson - Gerard - Bellamy
Suarez

به امید بازی خوب و سه امتیاز که به رتبه پنجم میایم و فقط با تفاضل گل از چلسی (4) عقب تر خواهیم بود.
پ.ن. آرسنال هم که از فولام باخت که به نفع ماست :دی

گرافيكار
03-01-2012, 16:52
اعتماد بنفسمون یکم زیاد نشده:31:

من فکر میکنم در نهایت یه مساوی هم بگیریم خوبه هر چند واقعا در توانمون هست که ببریم
اگه ببریم که تا صبح باید بیدار بمونیم و...:31:
ولی اگر بتونیم مساوی هم بگیریم یعنی حفظ فاصله با یکی از صدرنشینها در خونه خودش در واقعا دو امتیاز خونگی رو از چنگ یکی از صدرنشینا بیرون کشیدیم

من فکر میکنم اگر پرس وحشتناکمون رو خوب اجرا کنیم سیتی تمرکز کافی برای حمله کردن نداشته باشه
فکر میکنم نیمه اول تیم برنده رو مشخص کنه چون اگر سیتی گل اولرو بزنه خیلی سخته بازی رو برگردونیم و توی ضد حملات خیلی اذیت میشیم ولی اگر ما گل اول رو بزنیم واقعا در توان و شخصیت سیتی نمیبینم که بتونه جبران کنه
از همین حالا انگشتای پام یخ کردن:31:

shahab_f
03-01-2012, 18:51
بازی میشه ساعت 11:30 به وقت تهران و ظاهرا قراره از TV پخش بشه. (گوش شیطون کر)

Stream
03-01-2012, 20:19
اعتماد بنفسمون یکم زیاد نشده:31:

من فکر میکنم در نهایت یه مساوی هم بگیریم خوبه هر چند واقعا در توانمون هست که ببریم
اگه ببریم که تا صبح باید بیدار بمونیم و...:31:
ولی اگر بتونیم مساوی هم بگیریم یعنی حفظ فاصله با یکی از صدرنشینها در خونه خودش در واقعا دو امتیاز خونگی رو از چنگ یکی از صدرنشینا بیرون کشیدیم

من فکر میکنم اگر پرس وحشتناکمون رو خوب اجرا کنیم سیتی تمرکز کافی برای حمله کردن نداشته باشه
فکر میکنم نیمه اول تیم برنده رو مشخص کنه چون اگر سیتی گل اولرو بزنه خیلی سخته بازی رو برگردونیم و توی ضد حملات خیلی اذیت میشیم ولی اگر ما گل اول رو بزنیم واقعا در توان و شخصیت سیتی نمیبینم که بتونه جبران کنه
از همین حالا انگشتای پام یخ کردن:31:

امید داشتن که بد نیست :دی
تازه تیم خوب بازی می کنه و اگه فقط نصف توپهایی که تا حالا به تیر زدیم رو گل کرده بودیم الان 10 امتیاز بیشتر داریم و برای قهرمانی می جنگیدیم. اگه از فرصت ها خوب استفاده کنیم و خوب پرس کنیم و اسپیرینگ هم خوب داوید سیلوا رو فلج کنه شانس برد داریم. البته سیتی زخم خورده است و بسیار خطرناک!

Stream
03-01-2012, 22:48
سوارز اعلام کرد به تصمیم FA اعتراض نخواهد کرد و محرومیتش از امروز شروع میشه.. اولین بازی سوارز بازی برگشت با تاتنهام خواهد بود و به بازی با یونایتد هم می رسه. این هم یه لینک که می تونید از لینک هاش بازی امشب رو ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدترکیب سیتی:
Hart; Richards, Kompany, K.Toure, Clichy; Barry, Y.Toure, Milner; Silva, Aguero, Dzeko

ترکیب ما:
Reina, Enrique, Johnson, Skrtel, Agger,Spearing, Adam, Downing, Henderson, Kuyt, Carroll.
Subs: Doni, Gerrard, Maxi, Carragher, Shelvey, Kelly, Bellamy

باز هم جرارد روی نیمکت.

گرافيكار
04-01-2012, 01:42
در اینکه ما بد بودیم هیچ شکی نیست و البته فوق العاده بی دقت اما اگر سیتی به اندازه یک گل بازی میکرد اینقدر این باخت ناراحت کننده نبود
من واقعا موندم سیتی چجوری این بازی رو برد؟

نیمه اول که واقعا برای دلخوشی طرفدارای خودشونم که شده دو تا پاسکاری وسط میدون نداشتن
فقط یه گل میخواستن که به ساده ترین شکل رینا بهشون هدیه کرد و نیمه دوم هم که چون توی دفاع اوضاع چندان خوبی نداشتن و نیمه اول خوب نبودن جمع شدن و ترجیح دادن بازی رو ببندن

بدشانسی دقیقا اونجا بود که به محض اخراج بازیکن سیتی و امیدوار شدنمون توپ رو خیلی بچگانه توی حمله از دست دادیم و یه پنالتی دادیم که اگر خطا بود خطای بیموردی بود اما واقعا من هر چقدر دقت کردم برخوردی ندیدم

اما خودمونم خیلی بد بودیم خیلی از زمان بازی رو بدون جهت صرف سانتر کردیم اونم برای کسی که اصلا تحرک نداشت
نمیدونم بلیمی چرا بازی نکرد اما واقعا نبودش در نیمه اول باعث شد اصلا فشاری به دفاع سیتی نیاد

در روزی که مانچینی به یه نصف گل هم راضی بود خودمون سه گل دستی دستی تقدیمشون کردیم:41:

شدیدا به مهاجم احتیاج داریم نیمه اول اگر اون تک به تک رو گل میکردیم به راحتی این سیتی رو میبردیم

سوارز اعلام کرد به تصمیم FA اعتراض نخواهد کرد و محرومیتش از امروز شروع میشه
من فکر میکنم این عدم اعتراض تصمیم داگلیش باشه و این رو یک تنبیه برای اصلاح رفتار سوارز در نظر گرفته باشه

arash volvo
04-01-2012, 01:43
دیگه داره ببخشید حالم به هم میخوره از این بدشانسی تیم واقعا نمیدونم چی بگم، تو این بازی حتی یک گل هم نزدیم و من سیتی هم هر چی توپ اورد گل شد، اون از کرول بی خاصیت که حتی هد هم نمی تونست بزنه و اونم از رینا که دیگه نیاز به توضیح نداره هنوزم باورم نمیشه که من سیتی 3 تا زد ولی ما با 17 تا موقعیت گل حتی یه گل هم نزدیم انگار همه ی زمین و زمان دست به دست هم دادن تا این بازی هم مثل همیشه بدشانسی بیاریم "هوای بارونی - محرومیت سوارز - تعداد توپ هایی که به تیر زدیم و ..." همه و همه دست به دست هم دادن تا این تیم هیچوقت موفق نباشه، دلم خیلی پره اصن اعصاب نوشتن رو ندارم...
تازه نزدیک بود گل چهارم رو هم بخوریم که توپ به تیر خورد انگاری فقط توپ میخواست بره تو دروازه ی ما. ماکسی هم دو تا موقعیت عالی رو نزد یعنی میشه یه تیم 17 تا موقعیت گل داشته باشه و حتی 1 گل هم نزنه!!!
والا من از موقعی که یادمه همش این تیم بدشانسی اورده.امیدوارم فقط امیدوارم یه روزی بالاخره این تیم به روزای اوجش برگرده...

ببخشید که زیادی حرف زدم:11:

Stream
04-01-2012, 11:16
این هم از اون بازیهای عجیب بود که فقط از پس لیورپول بر میاد.. اون اشتباه رینا که امسال بدون شک بهترین دروازبان لیگ برتر بوده، گل نکردن موقعیت ها و نهایتا باخت 0-3 در بازی ای که در بدترین شرایط باید مساوی می شد. بزرگ ترین مشکل تیم نبودن ذوق و هوش در بین بازیکن ها بود، اسپیرینگ باریخوانی فوق العاده ضعیفی داشت (برعکس لوکاس که در بازی رفت در یک ماه پیش فوق العاده بازی رو می خوند و بدون اینکه "من تو من" یارگیری کنه یک نفره آگرو و سیلوا رو فلج کرده بود). داونینگ همه حرکت هاش کاملا قابل پیش بینی بود و کویت هم که فکر کنم اگه 10 نفره بودیم بهتر بود. در این تیم فقط دو نفر بودن که ازشون یه حرکت غیر منتظره بر میومد، آدام و هندرسون (که خیلی خوب بود!) و نبودن سوارز هم کاملا محسوس بود و کلاس تیم رو پایین آورده بود. با اومدن بلمی و جرارد و مکسی اوضاع بهتر شد ولی خب وقتی 0-3 عقب باشی خیلی خیلی سخته بشه کاری کرد.

جالب اینه که اگه تیم فقط 10 درصد بهتر از این بود به هیچ وجه نمی باختیم. برای ژانویه هم که تیم مدیریت گفته خرید مهمی در کار نخواهد بود حالا باید دید چی میشه.. ما شدیدا به 3 بازیکن احتیاج داریم، هافبک دفاعی، هافبک تهاجمی/وینگر و مهاجم گلزن.

بدشانسی دقیقا اونجا بود که به محض اخراج بازیکن سیتی و امیدوار شدنمون توپ رو خیلی بچگانه توی حمله از دست دادیم و یه پنالتی دادیم که اگر خطا بود خطای بیموردی بود اما واقعا من هر چقدر دقت کردم برخوردی ندیدمپنالتی صحیح بود ولی این دیگه شاهکار اسکرتل بود.. یایا توره که هافبک دفاعیه، راست پاست و سمت چپ محوطه است و داره به سمت گوشه می ره و هیچ کمکی نداره رو به هیچ نباید با خطا متوقف کرد.. می گذاشت بره ببینه چی میشه در نهایت یه کرنر می تونست بگیره. تفاوت یه مدافع World Class اینجا مشخصه، کسایی مثل پویول یا ویدیچ (یا حتی کرگر و دنی اگر خودمون) هیچ وقت همچین خطایی نمی کردن.

Stream
06-01-2012, 14:10
صحبت هایی درباره Luke de Jong و Darren Bent هست به ترتیب با 12 و 15 میلیون پوند.. من اومدن هر کدومشون رو مفید می دونم هر دو گلزن های خیلی خوبی هستن و برای خط حمله نه چندان خوبمون می تونن بسیار مفید باشن.

ویرایش: Bent به نظر می رسه قطعی شده.

Stream
07-01-2012, 16:49
بازی دیشب (گرچه آسون بود و خیلی هم مهم نبود) ولی نتیجه خوبی بدست آوردیم (1-5) و برای روحیه تیم خوب بود.. از جمله اینکه جرارد، داونینگ، کرول و شلوی گل زدن که به خصوص برای سه نفر آخر این گلها بسیار مهم بود و بلمی هم دوباره گلزنی کرد و بازی خیلی خوبی داشت.

بهترین بازیکن زمین: جرارد.

Stream
08-01-2012, 21:28
دوستان در FA Cub به منچستر خوردیم در آنفیلد... به امید پیروزی. :31: امیدوارم هواداران هم یکم از خجالت جناب اورا در بیان، همونطور که هواداران سیتی در اومدن. بازی 26 یا 28 ژانویه خواهد بود و سوارز هم بازی نخواهد کرد (و البته در عوض در یک بازی لیگ زودتر برمی گرده).

Stream
10-01-2012, 10:37
سوارز در رتبه بندی توپ طلا با 1.48 درصد آرا ششم شد :دی و بعد از رونی دومین بازیکن لیگ برتر در رده بندی.

گرافيكار
12-01-2012, 02:02
خب سیتی رو بدون اشتباه داوری بردیم تا دیگه بهونه ای مثل بازی منچستر نداشته باشن
فقط حیف که توی لیگ خیلی مفت بهشون باختیم

این سیتی رو تیمهای دیگه هم میتونن ببرن از من گفتن بود حالا خودشون میدونن:31:
منچستر هم باز میبازه این شکستها رو تاتنهام چلسی و آرسنال هم خواهند آورد
لیگ برتر امسال صدرنشینهای باشخصیتی نداره همه سرشار از مشکلات تاکتیکی و گرفتار محرومیتها و مصدومیتها هستن در چنین اوضاعی من اگر تیم جزو چهار تیم اول نباشه فکر میکنم خوب نتیجه نگرفتیم

کمی قدر امتیازات رو بدونیم ممکنه در انتها جایی باشیم که باورمون نشه کما اینکه تا اینجا اگر قدر فرصتها رو در هر بازی میدونستیم جایی بودیم که باورمون نمیشد

pcforlife
12-01-2012, 15:04
بردتون رو تبریک میگم... گویا برد ما در استادیوم سیتی، برای تیمای دیگه هم خوب بوده!:31:

لیگ برتر امسال صدرنشینهای باشخصیتی نداره
والا من دقیقا نمیدونم با چه استدلالی این نتیجه گیری رو کردی، استدلالت برد دیشبتون بوده یا چون دو تیم بالانشین جدول تو کریسمس نتایجشون سینوسی شده، این موضوع رو مطرح کردی... ولی شایان ذکره بگم یونایتد فصل گذشته اگه اشتباه نکرده باشم تو هفته 20 ام با 44 امتیاز در صدر بود... در حالی که الان تو این هفته یک امتیاز هم بیشتر جمع کرده، ولی دومه! یا فصل قبل تر از اون این موقع ها یونایتد (46) و چلسی (45) بودن! حالا کجای صدرنشینان بی شخصیت تشریف دارند که امتیازاشون اینو نمیگه؟
+
اینکه لیورپول نمیتونه امتیاز جمع کنه، چه ربطی به شخصیت صدرنشینان داره؟

اگر قدر فرصتها رو در هر بازی میدونستیم جایی بودیم که باورمون نمیشد
به عمل کار براید به اگر گفتن:31: نیست دادا!!:31:
فدات:40:
یاعلی:11:

گرافيكار
12-01-2012, 17:39
بردتون رو تبریک میگم... گویا برد ما در استادیوم سیتی، برای تیمای دیگه هم خوب بوده!:31:

مرسی حسین جان
گویا:31:

والا من دقیقا نمیدونم با چه استدلالی این نتیجه گیری رو کردی، استدلالت برد دیشبتون بوده یا چون دو تیم بالانشین جدول تو کریسمس نتایجشون سینوسی شده، این موضوع رو مطرح کردی... ولی شایان ذکره بگم یونایتد فصل گذشته اگه اشتباه نکرده باشم تو هفته 20 ام با 44 امتیاز در صدر بود... در حالی که الان تو این هفته یک امتیاز هم بیشتر جمع کرده، ولی دومه! یا فصل قبل تر از اون این موقع ها یونایتد (46) و چلسی (45) بودن! حالا کجای صدرنشینان بی شخصیت تشریف دارند که امتیازاشون اینو نمیگه؟
حسین جان دلیل رو در ادامه گفتم که

لیگ برتر امسال صدرنشینهای باشخصیتی نداره همه سرشار از مشکلات تاکتیکی و گرفتار محرومیتها و مصدومیتها هستن
امتیاز که اصلا ملاک خوبی بریا سنجیدن شخصیت یک تیم نیست
مشکلات تاکتیکی در صدرنشینهای لالیگا بیداد میکنه البته شاید تو متوجه نشدی یا من خوب بیان نکردم من لیورپول رو هم جزء همین تیمها میدونم
وقتش رو ندارم که مشکلات پنج شش تیم اول رو بگم اما برای نمونه منچستر
عمق دفاع واقعا ناهماهنگه روی جا به جایی مهاجمین و موج دوم منچستر واقعا دچار مشکل میشه موقع ضد حمله هم فاصله و جاگیریها اصلا درست نیست و روی سرعت واقعا کم میارن
چیزی که برای منچستر امسال و من عجیبه بازی بسیار سطح پایین هافبک دفاعی در این تیمه که شاید پاشنه آشیل منچستر هم همین نقطه باشه هنوز هیچ کدوم از بازیکنایی که امسال در این پست بازی کردن نتونستن رابطه خوبی بین دفاع و حمله برقرار کنن و البته روی موج دوم حملات هافبک دفاعی نقش بسیار مهمی داره که باز از این نقطه منچستر دچار مشکل میشه

وینگرها اصلا مشابهتی به وینگرهای فصل پیش ندارن و هنوز نتونستن رابطه خوبی با مدافعین کنار برقرار کنن چون وینگر اساسا تا از سمت مدافع کنار تیم حمایت نشه نمیتونه درست انجام وظیفه کنه

البته لیورپول ما و کلا بالانشینهای دیگه هم پر از این نقاط ضعف هستن که بحث رو طولانی میکنه و البته در ادامه گفتم که مصدومیت و محرومیتها هم این ضعفها رو تشدید میکنه

حسین جان حرکت سینوسی بالانشینهای انگلیس رو واقعا نمیبینی؟ یا معتقدی اینچنین نیست؟
منچستر کی یه بازی شیشتا خورده یه بازی 4 تا زده
کی دو تیم اول لیگ برتر در دور مقدماتی ucl حذف شدن؟
در حذف شدن منچستر و سیتی از لیگ قهرمانان شانس دخیل بود اما بخش درصد کمیش به خاطر شانس بود
سیتی که واقعا در سطح تیم سوم گروه بود و بازیهای منچستر هم در در سطح همون تیم سویسی

اینکه لیورپول نمیتونه امتیاز جمع کنه، چه ربطی به شخصیت صدرنشینان داره؟
هیچ ربطی نداره من همچین چیزی گفتم؟:46:

به عمل کار براید به اگر گفتن:31: نیست دادا!!:31:
صد در صد و من وقتی در مورد هدر دادن موقعیتها در لیورپول حرف میزنم، دارم مشخصا در مورد یکی از نقاط ضفش حرف میزنم

حسین جان داداش بری بالا بیای پایین عدد 20 مال ماست چون تاریخ فوتبال انگلیس مال ماست :11:

Stream
12-01-2012, 23:37
این پایین اومدن سال به سال "کلاس" فوتبال منچستر (چیزی که علیرضا هم بهش اشاره کرد) به نظر من فقط یه دلیل داره، ضعف هافبک های میانی! من بازیهای منچستر رو که نگاه می کنم بعضی وقت ها تعجب می کنم، هافبک های میانی منچستر اگه توی رئال یا بارسا بودن حتی روی نیمکت هم نمی نشستن (و اگه توی سیتی، چلسی، تاتنهام و لیورپول بودن احتمالا ماکسیمم جاشون روی نیمکت بود و هیچ وقت در ترکیب اصلی نبودن!). حالا با برگشتن اسکولز شاید اوضاع کمی بهتر بشه.

تیم ها هم این قضیه رو فهمیدن.. منچستر فکر می کنم مهمترین نیازش خرید دو هافبک میانی بسیار خوبه وگرنه مشابه این چند باخت آخر رو تا پایان فصل باز هم خواهیم دید. من سیتی و تاتنهام رو محکم ترین تیم های امسال می دونم که کمترین فراز و نشیب رو داشتن (ولی خب اونها هم عالی نبودن).

+++

برد مقابل سیتی هم بسیار خوب بود :دی
البته نباید فراموش کرد کامپنی، برادران توره و داوید سیلوا حضور نداشتن و ما گلمون رو روی اشتباه محض مدافع جوونشون زدیم.. البته ما هم سوارز و لوکاس (دو بازیکن برتر این فصل) رو نداشتیم و در کل برد خوبی بود.

pcforlife
13-01-2012, 14:06
علیرضا جان... ما راجع به پریمیر لیگ صحبت می کنیم نه لیگ های دیگه... ضمن اینکه سوای از CL و تورنومنت های مختلف دیگه که تیم های بالانشین پریمیر لیگ توش حضور داشتند یا دارند، باید راجع به عملکرد تیم ها بالانشین جدول در لیگ برتر صحبت کرد.
حالا که تمرکز روی پریمیر لیگ هست و شما اعتقاد داری که صدرنشینان شخصیت لازم رو ندارند، لطفا از بین این 20 تیم، تیم های باشخصیت که میتونن صدرنشین باشند رو معرفی کنید. (؟)
عملکرد هر تیم در هر تورنومنت و جامی، نتیجش قهرمان شدنش هست یا نشدنش. خصوصا در لیگ ها که طبیعتا جدولش هیچ وقت دروغ نمیگه. من تو پیغام قبلیم هم گفتم که شرایط فعلی تیمی مثل یونایتد نسبت به شرایطش در فصول گذشته تغییر آنچنانی نداشته... اینو امتیازات میگن و امتیازات هم طبیعتا از بازی های تیم، ردو بدل شدن گل و نهایتا برد و باخت و مساوی به دست اومدن و بالتبع خلق الساعه در جدول رقابت ها خلق نشدن!
من نمیدونم شما قبول دارید که فصل گذشته قهرمانی شماره 19 یونایتد حقش بوده یا نه... ولی اجازه بدید یادآوری کنیم ما فندرسار و اسکولز (که یه نم فصل نبود) رو این فصل از دست دادیم، و یانگ، جونز و دخه آ رو جایگزین کردم که در واقع تجربه رو با قدرت جوانی عوض کردیم. سوای از این تغییرات و چند تغییر جزئی تیم ما همون تیم فصل قبله... به واسطه این صحبت، به نظر شما تیم ما شخصیت قهرمانی در فصل گذشته رو هم نداشته دیگه... درسته؟!
این صحبت های فنی از دید خودت که تو پست قبلیت بهش اشاره کرده هم خیلی خوبه و هم قابل بحثه (البته در جایگاه خودش)، ولی واقعا چه ارتباطی داره به شخصیت داشتن تیمی مثل یونایتد که بعد سیتی دومه؟ خداشاهده من نمی فهم این ارتباط رو... یعنی اگه تیمی بدون خرید ها و ستاره های آنچنانی بیاد مستمرا قهرمان بشه، شخصیت لازم رو نداشته، ولی قهرمان شده؟
اگه یه فصل سر الکس بخواد به جووناش تو خط میانه میدان که مدت ها در صف انتظار اسکولز-فلچر-کریک بودن فرصت بده و بازیکن نخره و آخرش تیمش بیاد از 18 تیم بالاتر باشه و از $یتی پایین تر باشه شخصیت لازم برای داشتن این جایگاه رو نداره؟

حسین جان حرکت سینوسی بالانشینهای انگلیس رو واقعا نمیبینی؟ یا معتقدی اینچنین نیست؟
منچستر کی یه بازی شیشتا خورده یه بازی 4 تا زده
کی دو تیم اول لیگ برتر در دور مقدماتی ucl حذف شدن؟
در حذف شدن منچستر و سیتی از لیگ قهرمانان شانس دخیل بود اما بخش درصد کمیش به خاطر شانس بود
سیتی که واقعا در سطح تیم سوم گروه بود و بازیهای منچستر هم در در سطح همون تیم سویسی

احساس نمی کنی نیمه خالی لیوان رو داری میبینی؟ بردهای پیاپی، مستمر و حتی پر گل این تیم ها رو نمیبینی، گیر دادی به کریسمسی که همه افت می کنن! مهم دونستی 6-1 ی که تیم ده نفره مدافع نبود و سه گل از شش گل دقیقه نود بود و احساس می کنم فکر می کنی یونایتد - سیتی باید بارسا - رئال باشن در لیگی مثل لالیگا!!! و بحث CL ای رو وارد کردی که بحثش با لیگ برتر جداست! ما قبلا هم مرحله گروهی حذف شدیم (به جام یوفا سابق هم نرفتیم) و تیمی مثل لیورپول هم دو فصل قبل رفت جام یوفا (با اون همه تجربه) دیگه چه برسه به سیتی که تجربه مرحله گروهی cl رو نداشته! تو همون فصل چلسی تو اولین پله در مرحله حذفی به اینتر باخت، اما دابل کرد تو لیگ و حذفی!
در کل مخلصیم:10:
یاعلی:11:
پ.ن:

حسین جان داداش بری بالا بیای پایین عدد 20 مال ماست چون تاریخ فوتبال انگلیس مال ماست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه خواننده زیرزمینی می گفت:31::

تو آخه یه سری به آرشیو بزن، اگه در حد بودی بهت تاکتیک بدم!!
:31:
فدات:10:

گرافيكار
13-01-2012, 16:21
این صحبت های فنی از دید خودت که تو پست قبلیت بهش اشاره کرده هم خیلی خوبه و هم قابل بحثه (البته در جایگاه خودش)، ولی واقعا چه ارتباطی داره به شخصیت داشتن تیمی مثل یونایتد که بعد سیتی دومه؟ خداشاهده من نمی فهم این ارتباط رو
حسین جان تیمی که اشتباهات تاکتیکی کمتری داشته باشه طبیعتا شخصیت بهتری داره
بازم میگم اینکه منچستر دومه اصلا دلیلی بر این نیست که صاحب شخصیته یا حداقل شخصیتش مثل سال پیشه

شما 20 تا تیم ضعیف رو توی یه جدول قرار بدین آخر سر یکیشون قهرمان میشه دلیل نمیشه که اون تیمی که قهرمان شده باشخصیت و قوی بوده

وقتی میگم بالانشینهای پریمیر امسال ثبات و شخصیت کافی رو نداشتن نظرم در مورد تیمهاییه که برای قهرمانی لیگ رفتن به ucl و لیگ اروپاست و این تیمها امسال در انگلیس از نظر من سرشار از خلاءهای تاکتیکی هستن که گفتم دلایلش زیاده

تو آخه یه سری به آرشیو بزن، اگه در حد بودی بهت تاکتیک بدم!!
حسین جان آخه حرف اینه که وقتی به آرشیو یا همون تاریخ سر میزنم شما رو در این حد نمیبینم :31:گفتم که آرشیو مال ماست:11:
حسین نترس برگشت فقط یه گل بهتون میزنیم:31:

ویرایش: یه مدت نیستم شاید یکی دو ماه...

Stream
14-01-2012, 21:40
اینم یه بازی دیگه که به خاطر ضعف گلزنی در آنفیلد 0-0 کردیم... به نظر من دست روی دست گذاشتن اشتباهه، یه پیشنهاد خوب و آوردن یکی مثل کاوانی خیال هممون رو راحت می کنه و مطمئنم با مهاجم خوب سهمیه CL رو خواهیم گرفت.

امروز گلن در عافبک راست بازی کرد و اسکرتل در دفاع راست، به دنی اگر هم استراحت داده شد و کوتس و کرگر مدافع های مرکزی بودن که خوب بازی کردن.. یه پنالتی هم باید برامون گرفته می شد.

shahab_f
20-01-2012, 00:42
به نقل از گل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): مدیر برنامه های استبان گرانرو اعلام کرد ممکن است این بازیکن رئال مادرید را ترک کند.

گرانرو در سال 2009 از ختافه به رئال پیوست اما از زمان حضور مورینیو در سانتیاگو برنابئو، فرصت چندانی برای بازی در ترکیب این تیم پیدا نکرد.

اکنون تئو لاسارو، مدیر برنامه های این بازیکن اعلام کرد که ممکن است گرانرو برای اینکه فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا کند، راهی تیم دیگری شود.

او در گفتگو با اینترنشنال بیزنس تایمز گفت:" فرصت بازی کردن او در رئال بسیار محدود است. اگر او نتواند در رئال بازی کند، آنگاه به باشگاه دیگری خواهد رفت. این خیلی ساده است. او آماده است به باشگاه دیگری که ممکن است لیورپول باشد، برود."

گرانرو در این فصل تنها سه بار برای رئال در لالیگا بازی کرد.
= = = =
غیر از این ظاهرا بر سر خرید Joao Carlos Teixeira، هافبک 19 ساله ی لیسبون پرتغال به قیمت 1 میلیون یورو به توافق رسیدن. (منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Stream
21-01-2012, 23:26
3-1 باختیم... باز هم یه بازی ضعیف و شدیدا به خاطر نبودن لوکاس و سوارز. تیم داره فوق العاده بد کار می کنه.. این نتایج شش بازی اخیر لیگ برترمونه:

Wigan - Liverpool 0-0
Liverpool - Blackburn 1-1
Liverpool - Newcastle 3-1
Manchester City - Liverpool 3-0
Liverpool - Stoke 0-0
Bolton - Liverpool 3-1

فقط 1 برد به همراه 2 باخت و 3 مساوی.. در هفته ای که چلسی مساوی کرد و نیوکاسل باخت باید می بردیم و نزدیک تر می شدیم به صدر جدول.

hts1369
21-01-2012, 23:46
این تیم خیلی بعیده که بتونه سهمیه بگیره
فرگوسن یه حرف خیلی جالبی داره که میگه قهرمان لیگ رو تیمهای اخر لیگ تعیین میکنن.
تیم ما جلوی تمام تیمهای پایین جدولی امتیاز از دست میده.
اگه از منچستر سیتی هم بگذریم و به فینال برسیم بعید میدونم قهرمان بشیم.
احتمالا تو فینال به کاردیف یا اون یکی تیمه میبازیم.

گرافيكار
22-01-2012, 14:33
بین انبوه کارها فرصت کوتاهی شد که بیام انجمن

چقدر از نبود این سوارز ضربه خوردیم امیدوارم وقتی برمیگرده ادب شده باشه
فعلا مشکل این لیورپول تیمهای پایین جدول یا تیمهاییه که از قبل احتمال بردنشون رو میدادیم فکر میکنم بالای 70 درصد بازیهایی که سه امتیازش رو برای خودمون میدونستیم از دست دادیم و این توی سیستم سه امتیازی یعنی خودکشی
توی دو پست فوق العاده حساس دو بازیکن بدون جانشین داشتیم(لوکاس و سوارز) و این یعنی در نقل و انتقالات خوب عمل نکردیم نمیدونم بالاخره بازیکن جدید به تیم اضافه میشه یا نه

کلا بالای جدول کمترین تغییرات رو شاهد بوده بالانشینها تقریبا با هم هماهنگ هستن یا با هم امتیاز میگیرن یا با هم امتیاز از دست میدن

نمیدونم مدیریت تیم مشکل مالی داره یا مشکل ذهنی امیدوارم مشکل ذهنی باشه چون میشه با کمی مشورت گرفتن و دیدن عواقب کار این مشکل رو حل کرد ولی اگر مشکل مالی باشه که باید با همین نفرات ساخت دیگه
دو سه بازیکن داریم که میشه فروختشون

Stream
22-01-2012, 15:25
این باخت فقط و فقط تقصیر کینگ کنی و تاکتیک های اشتباه بود. یک واقعیت وجود داره اون هم اینه که ما لوکاس - یکی از بهترین هافبک دفاعی های دنیا - رو تا آخر فصل از دست دادیم و کینگ کنی اصلا این رو قبول نمی کنه و کماکان سعی داره یه بازیکنی از تیم رو یه جورایی در Locus-role قرار بده.. اسپیرینگ و آدام در حالی که هیچ کدوم اصلا اینکاره نیستن. واقعیت اینه که تیم دیگه نمی تونه اونطور بازی کنه و باید یه تغییر تاکتیکی کنیم.

در این بازی کینگ کنی برگشت به یه سیستم 2-4-4 کاملا کلاسیک به این شکل:

Reina
Henderson - Adam - Gerrard - Maxi
Bellamy - Carol

نکته اول اینکه اینطور 2-4-4 بازی کردن برای ما فاجعه است چون فول بک های خوبی داریم که می تونن گوشه ها رو ساپورت کنن و اینکار فقط محدودشون می کنه که در این بازی به خاطر محدودیت افتضاح بودن. نکته بعدی بازی دادن چارلی آدام در یه نقش تمام دفاعی و تخریبی در حالی که اصلا همچین بازیکنی نیست که نتیجه اش این شد که بدترین بازیکن زمین شد و جرارد هم اصلا نتونست خوب بازی کنه... بعد هم بازی دادن هندرسون در وینگر که در هر بازی این فصل که بد بازی کردیم هندرسون در وینگ راست بازی کرده که همیشه هم افتضاح بوده. این آزمایش بازی دادن هندرسون به عنوان وینگر باید تموم بشه... این کارهای کنی من رو دقیقا یاد رافا می اندازه، پافشاری شدید روی تصمیمات اشتباهش و درس نگرفتن از شکست ها و رجوع به فنتاسی های خودش به جای تصمیم گیری بر اساس وقایع. من اگه یک بار دیگه ببینم هندرسون داره در سمت راست بازی می کنه و دعا کنم ای کاش 10 نفره بازی می کردیم و این بابا اونجا نبود واقعا به این نتیجه می رسم که کینگ کنی با همه علاقه ای که بهش دارم شخصی نیست که بتونه ما رو برسونه به جایی که می خوایم. وقتشه کینگ کنی از افکار و تخیلات دهه 80 خودش بیرون بیاد، دنیا و فوتبال تغییر کرده!

این بازی رو به راحتی می شد جمع و جور کرد و برد، با همین بازیکن ها اگه اینطور بازی می کردیم:

Reina
Henderson - Adam
Maxi - Gerrard - Bellamy
Carol

با پخش کردن وظیفه دفاعی بین دو نفر و آزادی دادن به جرارد و بازی دادن به مکسی و بلمی در وینگ ها و آزاد کردن فول بک های فوق العاده مون می تونستیم خیلی راحت این تیم ته جدولی رو شکست بدیم. اما افسوس...

shahab_f
26-01-2012, 11:00
با تساوی 2-2 مقابل سیتی، به فینال راه پیدا کردیم.
من که بازی رو ندیدیم، اما ظاهرا روی بازی سوار بودیم. دقایق 31 و 68 گل خوردیم و دقایق 40 و 74 جرارد (پنالتی) و بلیمی گل زدند.
تبریک!

Stream
26-01-2012, 16:24
درسته خوب بازی کردیم و اینبار کینگ کنی ترکیب درستی به بازی فرستاد و اصلا گیر نداد به بازی کردن هندرسون در وینگ راست! بازی رو خوب کنترل کردیم (به خصوص اینکه گل اول رو شانسی خوردیم!)، و در نهایت هم سعود کردیم.

امسال شانس گرفتن یک جام داریم :دی

Stream
28-01-2012, 18:24
خب منچستر رو بردیم تو بازی ای که صد درصد لایق برد بودیم.. ده خیا که بازی قبلی در آنفیلد ستاره منچستر بود امروز اصلا خوب نبود.. حالا هم در کارلینگ کاپ و هم FA سیتی و یونایتد رو حذف کردیم تا نشون بدیم لایق قهرمانی این جام ها هستیم!

دوستان در ورزشگاه از خجالت اورا هم در اومدن :دی

بردیا
28-01-2012, 19:21
سوارز چه جیغ و دادی میکرد:دی
زن و بچش بودن بغل دستش؟

Stream
28-01-2012, 20:16
سوارز چه جیغ و دادی میکرد:دی
زن و بچش بودن بغل دستش؟
دقت نکردم ولی فکر کنم طی بازی چند بار نشون داد بغل دستیش مرد بود نه زن! :دی
+

اورا دوباره شروع کرد:
Evra just spoken to canal plus: "Dirk Kuyt has called me a shit defender 10 times. This is unacceptable"

این بابا ول کن این مسخره بازیهاش نیست. البته با این وضع مسخره FA من بعید نمی دونم دوباره از روی احتمالات بیان کویت رو هم محروم کنن! این FA که اینقدر به خاطر خشونت دست به محروم کردنش خوبه و چهار بازی چهار بازی بازیکن های سیتی رو محروم می کنه نمی دونم نظرشون درباره تهمت بیخود زدن چیه!

Masoud-Susa
28-01-2012, 20:30
^^^پیروزی های شــیرین مقابل منچسترها رو تــبریک مـیگم^^^:31:

Here are the best of our photographs from Liverpool's 2-1 FA Cup win over Manchester United

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5)_of_prop120128-034-liverpool_man_utd_4f240d5c7fc0f478490588.jpg

بردیا
29-01-2012, 11:07
دقت نکردم ولی فکر کنم طی بازی چند بار نشون داد بغل دستیش مرد بود نه زن! :دی
+

!

نه بابا نسخه ای که ما از صداسیما میدیدیم سمت چپش یه زن بلوند با یه بچه تو بغل بودن:31:

Stream
01-02-2012, 05:39
یه برد 3-0 خارج از خونه که در ادامه هفته خیلی خوب قبل بود.. این بازی برعکس کل فصل اندی کرول خیلی خوب بازی کرد و تا حدی شبیه یه بازیکن 35 میلیونی بود.. کل تیم خوب بودن از جمله چارلی آدام و هندرسون.

این آخرین بازی محرومیت سوارز بود و از هفته بازی بعد (دوشنبه مقابل تاتنهام در آنفیلد) می تونه بازی کنه.

shahab_f
02-02-2012, 10:41
خب فصل نقل و انتقالات هم که تموم شد و خریدی نکردیم.
حالا سه بازی سخت در پیش داریم: تاتنهام، من یونایتد و آرسنال

بردیا
02-02-2012, 12:25
خیلی از وبسایتا از جمله سایت ESPN توی بخش حاشیه ایش نوشتن که خرید استوارت داونینگ از آستون ویلا از طرف مالکین لیورپول بر مبنای یه ویدئوی تقلبی از داونینگ بوده که از فاصله دور چندتا توپ رو به داخل سطل های آشغال مینداخته:دی
البته مطلب پایینی از وبسایت تلگراف هستش.
Stewart Downing's fake Aston Villa skills video impressed Liverpool's owners

Liverpool's American chairman Tom Werner first admired Stewart Downing after seeing this video of the winger kicking ball into bins at Aston Villa's training ground.

Werner and owner John W Henry were so impressed by YouTube clips of the England international slotting balls into five wheelie bins from long range that they decided to make an offer to Villa for the left-footed midfielder. They later found out the video was doctored.

"There was some footage of Stewart where he was, from 30 yards away, kicking a football into five different trash cans and it was brilliant," said Werner.

"John and I said: 'Oh my God, this player is brilliant, we've got to figure out a way to make a deal with him'."

It was only later that Werner and Henry realised the footage had been digitally enhanced as part of a campaign to boost season ticket sales at Villa.

However, this didn't stop Downing completing his £20m move to Anfield, although the transfer hasn't proved a success yet with the 27 year-old still to score his first Premier League goal for Liverpool ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Stream
02-02-2012, 18:31
خب فصل نقل و انتقالات هم که تموم شد و خریدی نکردیم.
حالا سه بازی سخت در پیش داریم: تاتنهام، من یونایتد و آرسنال

مشکلی نیست کرول داره بهتر میشه و سوارز هم برمی گرده و جرارد و اسپیرینگ هم برگشتن، بازیهامون هم دیگه فشرده نیست و می تونیم از بلمی در همه این بازیها استفاده کنیم. اگه بتونیم تاتنهام و آرسنال رو در آنفیلد ببریم و به یونایتد نبازیم بسیار خوبه و قدم بزرگی در راستای رسیدن به جام باشگاه ها.

خیلی از وبسایتا از جمله سایت ESPN توی بخش حاشیه ایش نوشتن که خرید استوارت داونینگ از آستون ویلا از طرف مالکین لیورپول بر مبنای یه ویدئوی تقلبی از داونینگ بوده که از فاصله دور چندتا توپ رو به داخل سطل های آشغال مینداخته:دی
البته مطلب پایینی از وبسایت تلگراف هستش.

این از اون حرف های خنده دار بود، شموشک نوشهر هم از روی ویدیو های یوتیوب بازیکن نمی خره.. درباره تیم های آماتور لیگ های 4-5 حرف نمی زنیم! :31: البته این خبر هفته پیش تکذیب شد و کلا دروغ بود.

بردیا
03-02-2012, 00:14
مشکلی نیست کرول داره بهتر میشه و سوارز هم برمی گرده و جرارد و اسپیرینگ هم برگشتن، بازیهامون هم دیگه فشرده نیست و می تونیم از بلمی در همه این بازیها استفاده کنیم. اگه بتونیم تاتنهام و آرسنال رو در آنفیلد ببریم و به یونایتد نبازیم بسیار خوبه و قدم بزرگی در راستای رسیدن به جام باشگاه ها.

این از اون حرف های خنده دار بود، شموشک نوشهر هم از روی ویدیو های یوتیوب بازیکن نمی خره.. درباره تیم های آماتور لیگ های 4-5 حرف نمی زنیم! :31: البته این خبر هفته پیش تکذیب شد و کلا دروغ بود.

اول یه مصاحبه از جان هنری فکر کنم اومده بود که تایید کرد قضیه رو البته تو مصاحبه گفتش که ما قبل ازینکه خرید رو کامل بکنیم فهمیدیم که ویدیو دروغ بوده،بعد یه مصاحبه دیگه اومدش که کلا قضیه رو تکذیب کرد
ولی بازتاب خبری فوق العاده زیادی تو خیلی از وبسایتا داشتشا:31:
اینجاست که یه ضرب المثل قدیمی میگه تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها:31:

Masoud-Susa
09-02-2012, 16:47
کنی : گلها خواهند آمد

کنی داگلیش اطیمنان دارد پس از تماشای تیمش در تساوی بدون گل مقابل تاتنهام آنها در بازیهای آینده به گلهای زیادی دست خواهند یافت . این بازی در حالی انجام شد که لیورپول برتری محسوسی نسبت به حریفش داشت ...

به گزارش وب سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران ، اندی کارول و لوییز سوارز در نیمه دوم بختهای گلزنی داشتند اما در به به ثمر رساندن گل ناکام ماندند تا اختلاف امتیاز قرمزها با تیم چلسی که در رتبه چهارم قرار دارد چهار امتیاز باشد .

حداقل دستاورد این نتیجه دهمین کلین شیت په په رینا محسوب می شد .

داگلیش در واکنش پس از بازی گفت : " گل خوردن مهم نیست ولی در مقابل آن گل زدن اهمیت بیشتری دارد .

" ما فرصتهای گلزنی ایجاد کردیم ولی هیچکدام از آنها گل نشدند و به تساوی رسیدیم . این روندمان را در بیرون از خانه هم حفظ می کنیم . فکر می کنم یک بازیکن قدیمی می گفت " هر چقدر سختتر کار کنید ، شانس بیشتری بدست می آوردید " . به همین خاطر ما هم سخت تلاش می کنیم تا خوش شانس هم باشیم .

" عملکردمان فوق العاده بود ، ولی نتیجه ؟ ناامید کننده بود و تنها یک امتیاز گرفتیم ولی این دلیل نمی شود که بازیکنان را سرزنش کنید به خاطر عملکردی که از خودشان نشان دادند. اگر توپ را به سمت چارچوب ببریم ممکن است بتوانیم سه امتیاز را بگیریم .

" باید هم بگویم که په په یک تک به تک خیلی خوب را از گرت بیل گرفت . همه در گرفتن این نتیجه در این بازی به یک میزان شریک هستند ."

داگلیش در شروع مسابقه سوارز را روی نیمکت قرار داده بود .

او افزود : " او از دسامبر بازی نکرده بود ، بنابراین منصفانه نبود از ابتدا در ترکیب باشد . او نیم ساعت بازی کرد . این خیلی بهتر از آن است که بتوانیم از او در ملوود تنها بهره بگیریم .

" همیشه لوئیز وقتی توپ را می گیرد ، شما دنبال این هستید که ببینید او چه کاری می خواهد بکند . از اینکه او بازگشته خیلی خوشحالیم ."

داگلیش در رابطه بازی با یونایتد

داگلیش از بازیکنان خودش در رابطه با بازی روز شنبه مقابل یونایتد در الترافورد خواسته است که همه ی تمرکز خود را قویا بر روی بازی بگذارند و از مسائل حاشیه ای دوری کنند.

کنی داگلیش گفت:"همه کسانی که به نحوی درگیر این بازی خواهند بود ، حتی رسانه ها ، هواداران و هر دو تیم باید این اطمینان را ایجاد کنند که از بازی آخر هفته بین این دو تیم به عنوان یک بازی زیبا و نه چیز دیگری ، در خاطر بماند"

وی افزود:"من فکر میکنم همه ی کسانی که در جریان بازی اف ای کاپ این دو تیم درگیر بودند ، وظیفه ی خود را به بهترین نحو انجام دادند و شاهد انجام شدن بازی این دو تیم در مسیر و شرایط کاملا درست بودیم ، پس اجازه بدیم از اینکه این اتفاق در آخر این هفته دوباره تکرار خواهد شد ، مطمئن باشیم."

او گفت:"من مطمئنم که مردم میخواهند پیرامون لوییز سوارز صحبت کنند،اما او محرومیت خود را قبول کرد،ممنوعیت خود را گذراند و در برابر تاتنهام بازگشت.هم اکنون این فرصتی است برای همه ما که روی آنچه اتفاق افتاده خطی بکشیم و به سوی جلو حرکت کنیم."

"همه در رابطه با پیش بازی ، حدس هایی میزنند اما ما با لوییز سوارز صحبت کرده ایم و من مطمئن هستم که پیش از بازی لوییز سوارز با پاتریس اورا و همه ی بازیکنان یونایتد دست خواهد داد."

سوارز : می دانم جو بر علیه من خواهد بود

مهاجم قرمزهای لیورپول در مصاحبه ای اعلام کرد که از جوی که در ورزشگاه اولترافورد در جریان بازی هفته ی دیگر لیورپول و منچستریونایتد بر علیه او درست می شود با خبر است ولی بر او تاثیری نخواهد گذاشت.

لوییس سوارز از اینکه در بازی شنبه تحت فشار هواداران یونایتد قرار می گیرد با خبر است اما او می گوید که تاثیری روی آن نخواهد گذاشت و از طرفی عقیده دارد که پس از معذرت خواهی اش نباید دیگر جوی مسموم به وجود آید.

مهاجم لیورپول که در ماه اکتبر طی رای ای از سوی کمیته ی فوتبال انگستان به دلیل توهین نژاد پرستانه(!) به مدت هشت جلسه از بازی کردن محروم بود حالا برای اولین بار پای به ورزشگاه اولترافورد می گذارد.اتحادیه او را به جرم توهین نژاد پرستانه(!) به پاتریک اورا مدافع فرانسوی منچستر یونایتد متهم و محروم کرد.

او در این باره می گوید " من اصلا قصد توهین نژاد پرستانه را به اورا نداشتم این را بارها گفته ام.من حرف نژاد پرستانه ای به او نزدم و فقط کلمه ای را بیان کردم که در کشور خودم اصلا معنیِ نژاد پرستانه ندارد. "

"من درک می کنم که اینجا قوانین خودش را دارد و باید احترام بگذارم و من هم احترام می گذارم ولی اصلا نمی دانستم کلمه ای که به کار بردم اینجا به معنایِ قیر ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است."

او اضافه کرد " می دانم که اورا عصبی شده و این طبیعی است چون او یک انسان است ولی من قصد توهین به او نداشتم و می دانم هم شنبه دوستدارن او در اولترافورد علیه من سوت میزنند ولی باید بگویم که من یه این جور جو ها عادت دارم و نه تنها تاثری در بازی من ندارد بلکه انگیزه ی مرا بیشتر می کند"

" به هر حال باید من در بازی شنبه بازی کنم و اجباری هست برای من.ولی باید بدانند که روی نحوه ی عملکرد من تاثیری نخواهد گذاشت. به نظر من باید اتفاقات گذشته را فراموش کرد و امید وارم چیز غیر عادی پیش نیاید "

" می دانم که دوست داران یونایتد از این کار من ناراحت هستند ولی می خواهم به آنها بگویم همه ی ما انسان هستیم و من قصد ناراحت کردن آنها را نداشته ام" :46::31:

تـرجمه اختصاصی تاپ گل از سـایت رسمی باشگاه

koroshfe
10-02-2012, 18:30
سلام دوستان
بازيه ليورپول و منچستر كه هنوز تورس ليورپول بود ( يه گل هم زد ، توپ زير پاش بود كنارش فرديناند بود ، فرديناند يه تنه بش زد خودش پرت شد بعدش تورس شوت زد زاويه موافق به فن در سار ) چه تاريخيه ؟؟؟

hts1369
10-02-2012, 21:29
بازی رفت فصله 2009-2010 بود
هفته های اول بود شاید هفته ی هفتم. مطمئن نیستم.

koroshfe
10-02-2012, 22:16
چه بازي اي بود بازيه نيمه نهايي جام باشگاه هاي اروپا ، ليورپول - چلسي ، با اينكه ليورپول حذف شد اما جز يكي از بهترين بازي هاي منه
برادر ممنون كه جواب منو دادي ، تاريخ دقيقش يادت نيست ؟؟؟ ( روز )
با تشكر

Stream
11-02-2012, 01:51
سلام دوستان
بازيه ليورپول و منچستر كه هنوز تورس ليورپول بود ( يه گل هم زد ، توپ زير پاش بود كنارش فرديناند بود ، فرديناند يه تنه بش زد خودش پرت شد بعدش تورس شوت زد زاويه موافق به فن در سار ) چه تاريخيه ؟؟؟

14.03.2009
Liverpool 4 - 1 United
Ronaldo 23 pen.
Torres 28, Gerrard 44 pen, Aurelio 77, Dossena 90.

Hatek
11-02-2012, 19:50
من نتونستم بازی رو کامل ببینم ولی اون 20 دقیقه ای هم که دیدم بنظرم بازی کیفیت خوبی نداشت
منچستر وقتی جلو میفته اعصاب ادمو خورد میکنه انقدر پاس میده فکر کنم میخواد ادای بارسا رو دربیاره ولی تو خواب بتونه مثل بارسا بازی کنه
کلا هم بازی های منچستر به دلم نمیشینه خوشم نمیاد
اورا هم که اخر بازی برا اینکه حرص سوارز رو دربیاره چقد خوشحالی کرد
من جای سوارز بودم یه چیز بهش میگفتم هر چند فکر کنم دعوا شد اخر بازی
بهرحال امیدوارم بازی های بعدی جبران کنه

Ezel
11-02-2012, 19:58
منچستر وقتی جلو میفته اعصاب ادمو خورد میکنه انقدر پاس میده فکر کنم میخواد ادای بارسا رو دربیاره ولی تو خواب بتونه مثل بارسا بازی کنه سبک بازی "غالب" یونایتد همینطوره ، از چندسال پیش از اوج گیری بارسا و بیشترین تاثیر رو هم از زمان دستیاری کیروش خودمون در یونایتد گرفته این سبک بازی باحوصله و مبتنی بر بازیسازی از عقب /

Masoud-Susa
17-02-2012, 18:24
حمایت هایی که اخیرا از سوارز صورت گرفته:

رئیس جمهور اروگوئه گفت:" در همبستگی با سوارز اعلام می کنم که سوارز نژاد پرست نبوده و نخواهد بود."
موجیکا افزود:"او نژاد پرست نیست و برخی سوارز را نمی فهمند و پروتکل های دیپلماتیک را هم نمی دانند."
"او یک استعداد جوان در زمین فوتبال است و فروتن نیز می باشد."

در این بین کاپیتان تیم ملی اروگوئه هم از سوارز حمایت کرده و گفته:"او فقط چند ماه است که در آنجاست (با سوئ پیشینه ای که کشور انگلستان در استعمار و نژاد پرستی دارد :31:) و شایسته این ها نبود."

"هر کسی که در فوتبال است می داند که این یک سیرک بزرگ است."

"ما در جهان دموکراسی زندگی می کنیم و اگر کسی دوست ندارد با کسی دست دهد دست نمی دهد."

"اینها استدلالات فوتبالی است! و تنها انسان بی گناه در این داستان لوئیز است."

و این هم حمایت تیم فوتبال ناسیونال اروگوئه از سوارز !

آژاکسی ها هم دیشب در آمستردام مقابل منچستر سنگ تموم گذاشتن برای سوارز!:31:

و این هم توئیت لویز سوارز بعد از این واکنش ها :

"من می خواهم از همه هواداران لیورپول به خاطر حمایت گسترده شان در چند روز اخیر تشکر کنم.من همچنین از هواداران آژاکس به خاطر کاری که امروز انجام دادند تشکر می کنم .همانطور که می داینید من یک اروگوئه ای هستم و از تیم ملی کشورم دفاع می کنم.بنابراین می خواهم از همه هواداران ، بازیکنان و مربیان تیم ناسیونال بابت حمایت امروزشان تشکر کنم. یک میلیون تشکر برای همه."

منبع:تاپ گل

hts1369
20-02-2012, 09:34
دمش گرم دیشب تو جام حذفی برینگتون رو 6-1 بردیم.
جالبه که از این 6 تا گل سه تاش رو خودشون به خودشون زدن
تا باشه از این بردها باشه

گرافيكار
20-02-2012, 16:28
تبریک میگم این برد خوب و روحیه بخش رو
چند وقت بود نمیتونستم به تاپیک تیم محبوبم بیام

خوشحالم که در دو بازی پیاپی تیمهای شهر منچستر رو حذف کردیم
لیورپول برای تبدیل شدن به یک تیم خوب راه زیادی داره اما با تغییراتی که در این فصل دیدم واقعا میشه امیدوار بود در یکی دو فصل آینده بعد از سالها لیورپول واقعی رو دید

سبک بازی "غالب" یونایتد همینطوره ، از چندسال پیش از اوج گیری بارسا و بیشترین تاثیر رو هم از زمان دستیاری کیروش خودمون در یونایتد گرفته این سبک بازی باحوصله و مبتنی بر بازیسازی از عقب /
سروش جان من با این نظرت مخالفم
کلا هیچ جای منچستر شبیه بارسا نیست و البته قرار هم نیست باشه
با احترام فکر میکنم سطح بازی رئال و بارسا بسیار بسیار فراتر از سطح تمام تیمهای لیگ انگلیس هست
و این فاصله چیزی نیست که بشه با یکی دو فصل کمش کرد بلکه فراتر از این چیزهاست و نیاز به سالها کار آکادمیک و کار روی تیمهای پایه و ذهنشون داره

اما این فاصله رو بین دو قطب اسپانیا با مثلا تیمهای صدرنشین ایتالیا نمیبینم و خیلی کمتره اینقدر که شاید همین امسال هم تیمهای ایتالیایی اجازه ندن دو تیم برتر اسپانیا قهرمان ucl بشن و این یعنی انگلیس نسبت به فوتبال ایتالیا هم عقب افتاده

من باز هم اگر دوستان پریمیر دوست ناراحت نشن معتقدم سطح کیفی لیگ برتر در این فصل به شدت پایینه و نمونه واقعیش آخرین بازی لیورپول و منچستر بود واقعا در سطح بسیار پایین و ناامید کننده ای بازی انجام شد

به جرات میتونم دقایقی از بازی پرسپولیس و فجر سپاسی رو در بیارم که خیلی از بهترین دقایق بازی لیورپول منچستر بهتر بود

من به جز یک کار تیمی از منچستر در نیمه اول که منجر به یک ضربه سر شد دیگه چیز خاصی از دو تیم ندیدم
اینکه لیگ برتر چجوری میخواد از این خمودگی بیرون بیاد برای من واقعا جای سواله

من قبلا هم خیلی در این مورد حرف زدم
انگلیس به یک بازنگری جدی در سیستم فوتبالش احتیاج داره
من واقعا از سطح پایین لیگ برتر این فصل در شگفتم و البته بیش از همه برای آینده لیورپول در سطح اروپا نگرانم

Ezel
20-02-2012, 17:41
سروش جان من با این نظرت مخالفم
...

علیرضا جان من هم منظورم مقایسه این دو تیم نبود ، دوستمون گفتند یونایتد داره از سبک بازی بارسا تقلید میکنه ( و انتقادشون هم به پاسهای رو به عقب یونایتدی ها برای بازیسازی از دفاع بود و این نحوه ی حفظ توپ ) ، و پست من هم در راستای رد کردن این تشابه بود /

کاملا موافقم که بارسا و در وهله ی بعد رئال چند سرو گردن بالاتر از سایر اروپا هستند ، بارها هم با دوستان صحبت این شده که این یونایتد فعلی اگه نگیم ضعیفترین ، یکی از متوسط ترین یونایتد های فرگی هست که فکر میکنم افت چلسی و لیورپول و آرسنال خیلی تاثیرگزار بوده در کامیابیهای 2 سال اخیرش /

بازیهای یونایتد لیورپول هم معمولا خوب درنمیان ، مگه اینکه معجزه ای بشه :31:

ولی در کل فعلا دور ، دور ماتادورهاست :10:

گرافيكار
20-02-2012, 17:59
علیرضا جان من هم منظورم مقایسه این دو تیم نبود ، دوستمون گفتند یونایتد داره از سبک بازی بارسا تقلید میکنه ( و انتقادشون هم به پاسهای رو به عقب یونایتدی ها برای بازیسازی از دفاع بود و این نحوه ی حفظ توپ ) ، و پست من هم در راستای رد کردن این تشابه بود /

کاملا موافقم که بارسا و در وهله ی بعد رئال چند سرو گردن بالاتر از سایر اروپا هستند ، بارها هم با دوستان صحبت این شده که این یونایتد فعلی اگه نگیم ضعیفترین ، یکی از متوسط ترین یونایتد های فرگی هست که فکر میکنم افت چلسی و لیورپول و آرسنال خیلی تاثیرگزار بوده در کامیابیهای 2 سال اخیرش /

بازیهای یونایتد لیورپول هم معمولا خوب درنمیان ، مگه اینکه معجزه ای بشه :31:

ولی در کل فعلا دور ، دور ماتادورهاست :10:
خب پس من اشتبه برداشت کردم:11:
البته من با اینکه نوع پاسکاریهای کوتاه هم در منچستر تبدیل به یک سبک برای این تیم شده هم حرف دارم و تا اندازه ای موافق نیستم
اما جدای از اینها ای کاش نظرت رو درباره کیفیت پریمیر این فصل هم میگفتی یا روشن تر میگفتی

آینده لیگ برتر رو میتونی از نظر خودت تحلیل کنی
با جواب دادن به این سوالات
اگر منچستر رو نماد پیشرفت و موفقیت باشگاه های انگلیس بدونیم آینده این تیم رو چجور میبینی؟
سالهای آخر سرآلکسه حرف سر این بود که مورینیو به جای سر آلکس میاد
فکر میکنی مورینیو با فلسفه منچستر جور در میاد؟
مورینیو بعد از پورتو همیشه یک فرد ثروتمند در هر تیمی که بوده ساپورتش کرده

در کل با یه نگاه به تیمهای انگلیس فکر میکنی سرمربیهای مناسبی انتخاب کردن؟ یا گزینه های خوبی رو برای اینده در نظر گرفتن؟

تیم ملی انگلیس در حالی که اسپانیا در بهترین دوران خودشه و آلمان فوق العاده اس و ایتالیا هم داره به خودش میاد در مبهم ترین روزهای خودش به سر میبره
فکر میکنی شکست احتمالی انگلیس در جام ملتهای آینده چند سال این تیم رو عقب ببره؟

تمام این سوالات به لیورپول من و آینده اونم ربط داره
من عجیب انگلیس رو در سراشیبی افول میبینم:11:

Ezel
21-02-2012, 20:59
خب تک تک جواب میدم :31:

اگر منچستر رو نماد پیشرفت و موفقیت باشگاه های انگلیس بدونیم آینده این تیم رو چجور میبینی؟

این سوال نیاز به مقدمه داره ، لیورپول داره برمیگرده ، سیتی صاحب شخصیت جاه طلبانه ای شده ، تاتنهام ردنپ فوق العاده و ورای انتظار ها بوده این دو فصل ، آرسنال احتمالا در آستانه ی انقلاب قرار خواهد گرفت در انتهای فصل و البته چلسی هم مرموز هست /

من شخصا آینده ی فوق العاده ای رو متصور نیستم برای یونایتد ، هرچقدر هم به پایان سرالکس نزدیک میشیم نگرانیها بیشتر میشه /

فکر میکنی مورینیو با فلسفه منچستر جور در میاد؟

با خساست گلیزرها اصلا و ابدا نمیشه مورینیو رو تصور کرد ، ولی جاه طلبی اون فاکتوری هست که میتونه خلاء سرالکس رو تا حدودی پر بکنه ، و البته من فکر میکنم بالاخره مورینیو هم به یونایتد خواهد اومد /

در کل با یه نگاه به تیمهای انگلیس فکر میکنی سرمربیهای مناسبی انتخاب کردن؟ یا گزینه های خوبی رو برای اینده در نظر گرفتن؟

تاتنهام و سیتی آره ، ولی چلسی نه / لیورپول هم همونطور که آرمان گرامی هم قبلا اشاره کردند وقتشه کینگ کنی متدهای مدرن تری رو به کار بگیره ، و یا میتونه با انتخاب دستیار های قوی ، نقشی همانند نقش سرالکس که بیشتر منیجر تیم هست تا قطب تاکتیکی رو ایفا بکنه / آرسنال هم که مدتهاست با ونگر ناکامه /

اما برای آینده ، برای یونایتد که صحبت از پپ و مورینیو هست بعد از سرالکس ، برای آرسنال هم اخیرا صحبت از گواردیولا به میون اومده / اما این میون چلسی کماکان سردرگمه .

تیم ملی انگلیس در حالی که اسپانیا در بهترین دوران خودشه و آلمان فوق العاده اس و ایتالیا هم داره به خودش میاد در مبهم ترین روزهای خودش به سر میبره
فکر میکنی شکست احتمالی انگلیس در جام ملتهای آینده چند سال این تیم رو عقب ببره؟

من فکر میکنم شکست احتمالی انگلیس ( که مدتهاست چیز غیرعادی ای نیست دیگه ! ) به معنی شکست فوتبال انگلیس و به روایت تو افول فوتبال انگلیس و شروع دوره ی افولشه ، اسپانیا و قدرت بارسا و رئال رو در نظر نگیریم ایتالیا داره با میلان و یوونتوس متحول شده و قدرتمند به اروپا میاد ، آلمان هم که تیمهای سختکوش همیشگیش رو داره و به نظرم حداقل برای چند سالی انگلیس نهایتا میتونه رتبه دوم بهترین لیگ رو در اختیار داشه باشه /

سلطه ی ماتادورها به فوتبال جهان آغاز شده ، قدرت غیرقابل چشم پوشی بارسا رو که میدونیم ، رئال هم تیم جوونی داره که با این مهره ها چند سالی میتونه اوج رو تجربه کنه و با همه ی احترام پریمیر لیگ ماموریت غیرممکنی در پیش داره برای از بین بردن این سلطه /

Stream
21-02-2012, 21:44
این موضوع پایین اومدن سطح کیفی تیم های لیگ برتر موضوع داغ برنامه های تلویزیونی اینجاست.. و خب من خیلی از این برنامه ها رو دیدم. نکته ای که وجود داره اینه که الان فوتبال انگلیس در حال اضافه کردن دو یا سه قطب به فوتبالشه، یعنی سیتی و تاتنهام و تا حدی نیوکاسل دارن به Big 4 اضافه میشن. در تاریخ همیشه زمانی که قطب های فوتبال یک کشور در حال زیاد شدن بودند همراه بوده با افت موقت کیفی فوتبال کلی اکثر تیم های قوی به دلیل پخش شدن ریسورس ها (مالی، انسانی، علمی، هواداری و ...) و این دوره موقت با قوی تر شدن ریسورس ها و زیرساخت ها دوباره درست میشه (در حقیقت ظرفیت فوتبال کشور بالا میره) برای همین این افت کیفی فعلی کاملا قابل پیش بینی بوده (سه سال پیش هم در برنامه ها خیلی از کارشناس ها همچین پیش بینی ای داشتند) و تا یکی دو سال دیگه با بیشتر شدن ریسورس ها در کشور دوباره به دوران قبل برمی گرده. این مسئله چیز خاصی نیست.

تیم ملی وضعش فرق می کنه و تیم های ملی موفق اکثر مواقع استخوان بندی قوی از یه تیم باشگاهی دارند که در انگلیس اینطور نیست و هیچ تیمی اون استخوان بندی لازم برای تغذیه تیم ملی رو نداره وگرنه دقت کنیم مهره های انگلیس در این چند نسل عالی بودن و همین الان هم مهره های جوان انگلیس بسیار خوب هستند. باید دید جایگزین کاپلو می تونه اون پایداری لازم رو به تیم ملی بیاره یا خیر. این یورو که پریده ولی می تونن برای جام جهانی 2014 یا 2018 آماده بشن.

گرافيكار
24-02-2012, 13:56
در جواب سروش عزیز

سلطه ی ماتادورها به فوتبال جهان آغاز شده ، قدرت غیرقابل چشم پوشی بارسا رو که میدونیم ، رئال هم تیم جوونی داره که با این مهره ها چند سالی میتونه اوج رو تجربه کنه و با همه ی احترام پریمیر لیگ ماموریت غیرممکنی در پیش داره برای از بین بردن این سلطه /
سروش جان من روی همین نکته حرف دارم
من اقتدار و سلطه ای نمیبینم
بارسا در این سالها تیم بسیار خوبی بوده اما با کمترین لغزشی چه فنی و چه روحیه ای تیمهای دیگه ازش سبقت گرفتن این یعنی فاصله با تیمهای تعقیب کننده فقط به اندازه بودن در سقف آمادگیه وگرنه تیمهای دیگه اینقدر فاصله ندارن در واقعا یک رقابت کاملا جدیه نه میدونی که یک تیم در اون پادشاهی میکنه
دقیقا مثل همین فصل که من فکر میکنم اگر رئال و بارسا فقط به اندازه یک گام کم بزارن تیمهای دیگه به ویژه ایتالیاییها به راحتی کنارشون میزنن

من فکر میکنم دوستان طرفدار تیمهای انگلیس دارن با دو قطبی جلوه دادن باشگاه های اروپا و بسیار قویتر دونستن رئال و بارسا ناکامیهای خودشون رو به نوعی توجیه میکنن و تسکین میدن

به نظر من بهتره به جای این جمله به این اعتراف کنیم که باشگاه های اروپا شاهده یک رقابت کاملا جدی بین تیمهای تقریبا در یک سطح هست و این تیمهای انگلیسی هستن که از این سطح عقب افتادن

سلطه ی ماتادورها به فوتبال جهان آغاز شده
پس در نتیجه من فکر میکنم سلطه ای وجود نداره مثل سالی که بارسا میدون رو به اینتر واگذار کرد

پریمیر لیگ ماموریت غیرممکنی در پیش داره برای از بین بردن این سلطه /
و البته درواقع پریمیر داره با سطح اول فوتبال اروپا فاصله میگیره نه فقط رئال و بارسا:11:

در جواب آرمان عزیز

این موضوع پایین اومدن سطح کیفی تیم های لیگ برتر موضوع داغ برنامه های تلویزیونی اینجاست.. و خب من خیلی از این برنامه ها رو دیدم. نکته ای که وجود داره اینه که الان فوتبال انگلیس در حال اضافه کردن دو یا سه قطب به فوتبالشه، یعنی سیتی و تاتنهام و تا حدی نیوکاسل دارن به Big 4 اضافه میشن. در تاریخ همیشه زمانی که قطب های فوتبال یک کشور در حال زیاد شدن بودند همراه بوده با افت موقت کیفی فوتبال کلی اکثر تیم های قوی به دلیل پخش شدن ریسورس ها (مالی، انسانی، علمی، هواداری و ...) و این دوره موقت با قوی تر شدن ریسورس ها و زیرساخت ها دوباره درست میشه (در حقیقت ظرفیت فوتبال کشور بالا میره) برای همین این افت کیفی فعلی کاملا قابل پیش بینی بوده (سه سال پیش هم در برنامه ها خیلی از کارشناس ها همچین پیش بینی ای داشتند) و تا یکی دو سال دیگه با بیشتر شدن ریسورس ها در کشور دوباره به دوران قبل برمی گرده. این مسئله چیز خاصی نیست.
آرمان جان با احترام فکر میکنم این نگاه به ضعف و افت کیفی پریمیر شاید فقط اتحادیه فوتبال این کشور و کارشناسای اون رو راضی کنه
من اصلا متوجه نمیشم که چرا باید متولد شدن قطبهای جدید باعث افت کیفی فوتبال یک کشور بشه
دقیقا باید برعکس باشه وقتی انرژِیهای تازه از راه میرسن فوتبال باید با طراوت بیشتری اجرا بشه
چیزی که در باشگاه های ایتالیا شاهدش هستیم ناپولی اگر متولد شده کیفیت فوتبال باشگاهی در این کشور بیشتر شده لاتزیو اگر سری در بین سرها درآورده باشگاه های این کشور شادابتر شدن که نتیجه اون رو داریم در اروپا میبینیم

سیستم در این کشور مشکل داره
تیمهای انگلیسی هنوز به طور غریزی برای حمله میرن کنار و سانتر میکنن
یا مثلا هنوز درک درستی از وینگر ندارن

تیم ملی وضعش فرق می کنه و تیم های ملی موفق اکثر مواقع استخوان بندی قوی از یه تیم باشگاهی دارند که در انگلیس اینطور نیست و هیچ تیمی اون استخوان بندی لازم برای تغذیه تیم ملی رو نداره وگرنه دقت کنیم مهره های انگلیس در این چند نسل عالی بودن و همین الان هم مهره های جوان انگلیس بسیار خوب هستند. باید دید جایگزین کاپلو می تونه اون پایداری لازم رو به تیم ملی بیاره یا خیر. این یورو که پریده ولی می تونن برای جام جهانی 2014 یا 2018 آماده بشن.
من هر جوری فکر میکنم میبینم که بالا رفتن کیفیت فوتبال در باشگاه ها ارتباط مسقیمی با بالا رفتن و موفقیت کیفیت تیمهای ملی داره
آلمان همیشه به واسطه کیفیت فوتبال باشگاهیش تیم ملی قدرتمندی هم داشته
اسپانیا تمام موفقیت فعلیش رو مدیون باشگاه های خودشه
و شما به احتمال زیاد تاثیر باشگاه های با کیفیت سری A رو در جام ملتها بر تیم ملی ایتالیا خواهید دید

سوال اینه که چطور ممکنه تیم ملی انگلیس چند دهه ناکام باشه و ادعا داشته باشه که فوتبال با کیفیتی رو در باشگاه هاش داره؟

نباید فکر کنیم که چون مثلا منچستر در اروپا موفق بوده پس پریمیر کیفیت بالایی داشته
موفقیت یک تیم با کیفیت کلی باشگاه ها ارتباط چندانی نداره
درواقع همیشه در این سالها یک تیم انگلیسی تونسته موفق باشه البته اونم نسبتا اما کیفیت سایر تیمها جوری نبوده که روی تیم ملی این کشور تاثیر مثبت بزاره
انگیس حتی صور بازیکن هم نداره که خود این خیلی در شناخت فوتبال سایر کشورها کمک میکنه:11:

حرف زیاده و مجال کم....

Ezel
24-02-2012, 20:33
سروش جان من روی همین نکته حرف دارم
من اقتدار و سلطه ای نمیبینم
بارسا در این سالها تیم بسیار خوبی بوده اما با کمترین لغزشی چه فنی و چه روحیه ای تیمهای دیگه ازش سبقت گرفتن این یعنی فاصله با تیمهای تعقیب کننده فقط به اندازه بودن در سقف آمادگیه وگرنه تیمهای دیگه اینقدر فاصله ندارن در واقعا یک رقابت کاملا جدیه نه میدونی که یک تیم در اون پادشاهی میکنه
دقیقا مثل همین فصل که من فکر میکنم اگر رئال و بارسا فقط به اندازه یک گام کم بزارن تیمهای دیگه به ویژه ایتالیاییها به راحتی کنارشون میزنن

پس در نتیجه من فکر میکنم سلطه ای وجود نداره مثل سالی که بارسا میدون رو به اینتر واگذار کرد

من فکر میکنم دوستان طرفدار تیمهای انگلیس دارن با دو قطبی جلوه دادن باشگاه های اروپا و بسیار قویتر دونستن رئال و بارسا ناکامیهای خودشون رو به نوعی توجیه میکنن و تسکین میدن
علیرضا جان به نظرت امسال مدعیان اصلی سی-ال چه تیمهایی هستند ؟ آیا اگه رئال و بارسا به هم نخورند و از اون اتفاقات نادر دنیای فوتبال روی نده ، در حالت طبیعی به نظرت این دو تیم فینالیست نمیشن ؟

میلان برگشت با بارسا فوق العاده بود چون به قول قمارباز ها "پاکباخته" بود ، ولی میلان رفت چطور ؟ یا یوونتوس با شخصیت کنته به اگه به بارسا یا رئال برخورد کنه به نظرت چقدر میتونه جلوی این تیمها رو بگیره ؟

اینتر که دیگه اینتر مورینیو نیست ، چلسی هم هیدینک رو نداره دیگه :31:

این که میگم رئال و بارسا یک سرو گردن بالاتر از اروپا هستند و سلطه دارند به اروپا ، حتی از لحاظ مالی بدهی های بارسا رو فاکتور بگیریم ، آیا حتی سران متمول سیتی میتونند با قدرت مالی مادرید برابری کنند ؟

اینکه از لحاظ فنی میگم ؛ به نظرت یونایتد که موفق ترین تیم دهه ی اخیر پریمیر بوده ، چقدر شانس داره برابر بارسا ؟ آیا اختلاف دو گل کماکان پابرجا نیست ؟ ( اگر بیشتر نشده باشه ) /

در بحث ملی هم دیدیم آلمانی که انگلیس رو 4 تایی کرد ، چطور مقهور اسپانیا شده بود /
+

من هر جوری فکر میکنم میبینم که بالا رفتن کیفیت فوتبال در باشگاه ها ارتباط مسقیمی با بالا رفتن و موفقیت کیفیت تیمهای ملی داره
آلمان همیشه به واسطه کیفیت فوتبال باشگاهیش تیم ملی قدرتمندی هم داشته
اسپانیا تمام موفقیت فعلیش رو مدیون باشگاه های خودشه
و شما به احتمال زیاد تاثیر باشگاه های با کیفیت سری A رو در جام ملتها بر تیم ملی ایتالیا خواهید دید

سوال اینه که چطور ممکنه تیم ملی انگلیس چند دهه ناکام باشه و ادعا داشته باشه که فوتبال با کیفیتی رو در باشگاه هاش داره؟

نباید فکر کنیم که چون مثلا منچستر در اروپا موفق بوده پس پریمیر کیفیت بالایی داشته
موفقیت یک تیم با کیفیت کلی باشگاه ها ارتباط چندانی نداره

علیرضا جان این دو بخش آبی و قرمز متناقض هم نیستند ؟

گرافيكار
25-02-2012, 01:08
نمیدونم چرا نمیتونم نقل قول کنم

سروش جان در مورد میلان
فکر میکنم در دیدار رفت هم بازی خوبی انجام دادن گوشه هایی از یک دفاع مدرن رو نمایش دادن و البته باید توجه داشت که میلان اون موقع در شروع مسیر خودش بود
اجازه بده خیلی روشن بگم که میلان فعلی رو کمی کاملتر از رئال و بارسا میدونم
فکر میکنم دفاع میلان خیلی قویتر از خطوط دفاعی دو قطب اسپانیاست که ضعفهای مشهودی در خط دفاعی دارن
میدونی که رئال در این فصل تقریبا به هیچ تیمی نه نگفته و خط دفاعی بارسا هم که نیازی به توضیح نداره
از اون سمت خط حمله میلان هم اصلا دست کمی از خط حمله رئال و بارسا نداره جدای از اینکه من معتقدم میلان از تجربه خودش در خط حمله که 70 درصدش در ایبرا خلاصه شده استفاده میکنه
این تجربه و خونسردی رو من نه در خط حمله رئال میبینم نه در خط حمله بارسا برعکس خطوط حمله رئال و بارسا رو بسیار پر اشتباه و گاهی دستپاچه هم میدونم
من برای چندمین بار میگم اصلا نمیشه تعداد بالای گلهای این دو تیم در لالیگا رو دلیلی بر قدرت خط حمله این دو تیم دونست

و اجازه بده باز هم حرفم رو روشنتر بگم اگر قرار باشه الان در یک مسابقه پیشبینی شرکت کنم حکم به برتری میلان در مقابل این دو تیم میدم

در انتهای این بخش هم بگم اصلا طرفدار میلان نیستم و البته علاقه ای هم به موفقیت این تیم ندارم اما وقتی پای منطق رو وسط بکشیم نمیتونم فعلا جور دیگه ای درباره میلان حرف بزنم
فعلا که اینجوریه ولی ممکنه فردا میلان چنتا شکست پیاپی بیاره

اما در مورد تناقض در اون بخش رنگی
من در بخش قرمز حرفی رو میزنم که فکر میکنم روشنه و فکر میکنم کمتر کسی باهاش مخالف باشه چون تقریبا یه چیز عادیه
در واقع کیفیت تیمهای باشگاهی میتونه عامل اصلی موفقیت یک تیم ملی باشه
اما در بخش دوم که آبیش کردی این کیفیت رو تعریف میکنم و از موفقیت یک تیم متمایزش میکنم
در واقع موفقیت یک تیم باشگاهی دلیلی بر کیفیت کلی لیگ اون کشور نیست دقیقا مثل منچستر که موفقیتهای اروپایی خوبی داشته اما لیگ انگلیس کیفیت آنچنانی نداشته

shahab_f
25-02-2012, 23:29
دوستان، داخل پرانتز بگم فردا فینال کارلینگ کاپ، مقابل کاردیف، در ورزشگاه ومبلی ساعت 7:30 به وقت ما
امیدوارم به جام برسیم :33:

shahab_f
26-02-2012, 22:28
قهرمان شدیم در همین لحظه
تبریک میگم، 1-1 در وقت قانونی، 2-2 در وقت اضافه و در نهایت در پنالتی پیروزی نصیب لیورپول شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این اولین جام ان شاالله اونیکی جام رو هم میگیریم

Masoud-Susa
26-02-2012, 22:30
♥...تـــــبـــریــک میگم قهرمانی لیورپـول تو اتحادیه رو...♥

من که بازی رو ندیدم ولی اونطور که می شنیدم:31: بد بودیم...
ضربات پنالتی رو هم مث اینکه کاپیتان بد شروع کرده
ولی به هر حال بردیم دیگه بازم تبریک... :40:

بـه امــید قهرمانی در FA
:46:
+

Carling Cup glory for Reds

+

گرافيكار
26-02-2012, 22:41
تبریک میگم به همه لیورپولیهای عزیز:11:
خداییش باید در 90 دقیقه با چند گل اختلاف کار رو تموم میکردیم
یه نگاه به آمار انتهای بازی بندازید متوجه برتری شگفت انگیز لیورپول میشید ولی متاسفانه اصلا ضربه آخر رو خوب نمیزنیم

در هر صورت شب اولین قهرمانی فصل نباید به این چیزا گیر داد
خوشحالم برای جرارد و جام جدیدی که بالای سرش برد

به امید موفقیت تیم در آینده

Stream
02-03-2012, 14:09
تبریک میگم به همه لیورپولیهای عزیز:11:
خداییش باید در 90 دقیقه با چند گل اختلاف کار رو تموم میکردیم
یه نگاه به آمار انتهای بازی بندازید متوجه برتری شگفت انگیز لیورپول میشید ولی متاسفانه اصلا ضربه آخر رو خوب نمیزنیم

در هر صورت شب اولین قهرمانی فصل نباید به این چیزا گیر داد
خوشحالم برای جرارد و جام جدیدی که بالای سرش برد

به امید موفقیت تیم در آینده

البته من بازی رو دیدو و اینقدرا هم خوب نبودیم :31: به خصوص دفاع ضعیف و هافبک های میانی هم خوب نبودن.. جرارد اندازه تمام عمرش شوت زد خارج از وزرشگاه و سوارز و کرول هم خیلی خوب نبودن.. کلا بازی ای نبود که بشه ازش لذت برد ولی خب مهم اینه که تیم قهرمان شد دیگه بقیه اش مهم نیست.

فردا با آرسنال در آنفیلد بازی داریم، دنی اگر مصدوم شده (1 ماه) و جرارد هم احتمالا به خاطر مصدومیتش در تیم ملی به بازی نمی رسه. بازی بسیار مهمیه و آرسنال هم از برد مقابل تاتنهام روحیه گرفته. باید حتما برنده باشیم اگه به Top 4 فکر می کنیم.

Pessimist
02-03-2012, 18:19
یه مقدار دیر شده اما این قهرمانی رو به تمام لیورپولی ها تبریک میگم البته من بازی رو ندیدم .یه خرده لیورپول خوش شانس هم بود که قهرمانی رو از دست نداد!

Aria1997
03-03-2012, 18:17
خیلیـــــــ نامردیــــــــ بوووووووووود
کلی حمله کردیم
نیمه اول 8 تا کرنر داشتیم اونا 0 تا
کل بازی دست ما بود
خدایی با شانس بردن ! :41:

hts1369
03-03-2012, 18:41
عجب بازی بود یه پنالتی از دست دادیم دو تا زدیم به تیرک چندتا موقعیت درست و حسابی از دست دادیم ارسناتل هم فقط سه تا ضربه به سمت دروازه ی ما زد و دوتاش گل شد.
نبودن اگر کاملا احساس میشد.

Masoud-Susa
03-03-2012, 20:02
انصــافا بد شانس بودیم....یه جایی مث اونجا که دوتا توپ به تیر خورد...:13:
ولی خب در کنار این بد شانسی اصلــا تو تمام کردن موقعیت ها خوب عمل نکردیم !
مث اونجا که کویت اونطور پنالتی زد و اون موقــعیت های 100 درصدی که گل نشد ...کلا این فصل تیم تمام کننده نداشته.:13:
از تــعویض های خیلی دیــر کــنی هم نمیشه گذشت البته....من که دلیل این همه اصرارش به تعویض نکردن رو نمیفهمیدم!

با این حال آمار بازی رو که ببینیم پی میبریم که حقمون جــز بردن چیزی نبوده،حالا خیلی بد که نگاه کنیم دیگه تساوی؛ ولی باختن اصلا عادلانه نبود خداییش..! ;)

گرافيكار
06-03-2012, 17:21
من واقعا برام سواله که چرا یه مهاجم در نقل و انتقالات زمستانی نگرفتیم
جای خالیه یه تموم کننده به وضوح مشخصه
یعنی ما حتی اگر کلوزه رو هم داشتیم خیلی بالاتر از اینها بودیم

ما بدون تعصب خیلی بهتر از تیمهای بالا سرمون مثل چلسی نیوکاسل و آرسنال هستیم این رو در بازیهای رو در رو نشون دادیم اما حالا کجاییم؟ هفتم:41:

ما در این فصل قهرمان تیره هاییم اگر به تیر زدن یک امتیاز داشت الان ما قهرمان زودهنگام پریمیر بودیم:41:
کلا اینروزها دیدن بازی لیورپول توی این وضعیت برای من که قلبم ضعیفه مفید نیست خیلی اعصاب آدم خورد میشه این بازی دیگه آخرش بود واقعا
با چه امیدی شروع کردیم و واقعا ناراحت کنندس اگه به خاطر نبود یک تموم کننده جزء چهار تیم اول نشیم

Masoud-Susa
10-03-2012, 21:41
خــب بـازی بـا ساندرلند رو هم 1-0 واگذار کـردیم تـا دیـگه عـملـا شـانس چهـارمی تـوی جزیره بـه صـفر میـل کنه ! :|
از لحـاظ آمـاری تیــم خیـلی خـوب کار کـرده ولی بـازم نتیـجه نگـرفته ...تا کـی میخوایم ایـنجور بـاشیم من نمیدونم !:13:
بـاخت به ساندرلند آخه؟...دالـگلیش داره چیـکار می کنه،پس؟! :41:
خــدا کنه تیـم تو FA دیگه ایـنجور کار نکنه لااقل ! :19:

گرافيكار
10-03-2012, 23:08
مسعود جان من یکی واقعا موندم چجوری همیشه آمار به نفع ماست اما نتیجه نه
آروم آروم باید با چهارمی خداحافظی کنیم و این برای تیم فعلی لیورپول که خیلی بهتر از فصلهای پیشه واقعا یک تراژدیه

بازی رو ندیدم اما وقتی به آمار نگاه میکنم و گزارش بازی رو میخونم واقعا جز حسرت خوردن چاره ای برام نمیمونه
در هر صورت امروز هم برای ما یک روز غمگنانه دیگه بود

گرافيكار
14-03-2012, 12:56
جرارد میتازد:31:
تبریک میگم بردن دربی رو این برد میتونه خیلی به تیم بعد از یکی دو باخت بد روحیه بده
جراردِ بینظیر
کاپیتان داره با سیلی صورتمون رو سرخ نگه میداره و دود اگر از کنده لیورپول بلند بشه لیورپول شخصیت از دست رفته خودشو پیدا میکنه
مرسی جرارد
سوارز هم خیلی خوب بود و بعد از مدتها با روحیه خوبی بازی کرد
این لیورپول با لیورپول هفته های پیش تنها تفاوتی که داشت این بود که ضربات آخر رو بهتر زد

Masoud-Susa
14-03-2012, 13:53
مسعود جان من یکی واقعا موندم چجوری همیشه آمار به نفع ماست اما نتیجه نه

این لیورپول با لیورپول هفته های پیش تنها تفاوتی که داشت این بود که ضربات آخر رو بهتر زد
خـب علیـرضا جان بالاخـره بــردیم:دی ؛تــبریک میگم بـه هوادارا!
بـازی خیـلی خـوب و روونی بـود ...مـن که به آیـنده تیم امیـدوار شدم ... فقـط کـاش این روند ادامه پیـدا کنه و مقطعی نبـاشه
جــرارد بـا هتریکش کــولاک کــرد دیـشب ! :40:
ســوارز هـم عـالی بــود ؛هــر ســه پاس گــل رو خودش داد

گرافيكار
18-03-2012, 21:51
استوک رو در حذفی بردیم
اگر کسی از دوستان بازی رو دیده یه گزارش بده ببینیم تیم چیکار کرده
هر چند بعید میدونم کسی دیده باشه من تا جایی که کانالا رو گشتم چیزی پیدا نکردم

سوارز گل اول رو زده و داونینگ هم گل دوم رو

ایشالله که قهرمانی جام حذفی مال لیورپول باشه

Masoud-Susa
19-03-2012, 16:06
دیــروز نرسیـدم بازی رو ببینم :19:...(از بـس که مشغله ی عیـد زیاده :31:)
مــهم نیسـت ؛ مهم ایــنه که صعود کردیم... :31:
به هرحال تــبریک میگم بـرد دیروز مقابل استوک رو ! :40:
ایــشالا بــریم کـه دومــیش رو هم تـو ایــن فصل بگــیریم و یـه دوگـانه خوب رقم بزنیم واسه این فصل :10:
+
چلسی هم دیروز لستر رو برد ...که از عجـایب اون بـازی گلزنی تـورس بعد 5 ماه بـوده! :31::31:

قرعه کشی مرحله بعد بازی ها هم انجام شده که ایـنجوریه:

لیـورپول Vs برنده بازی ساندرلند/اورتون

و

چلسی Vs برنده بازی تاتنهام/بولـتون

بـه نظـر میـاد که بـاید منتظر یـه فیــنال داغ بیــن لیـورپول و چـلسی بـاشیم ....//
+
ایــن هم حمایت هواداران لیورپول از مــوامبـا تو بازی دیروز:

Masoud-Susa
22-03-2012, 11:51
بـازی دیشـب با رنجرز رو 3-2 واگذار کردیم ...من که اصلا باورم نمیـشد!

تــا دقیـقه 75 بــازی با دو گـل کواتس و کویت تیم جلو بود ...

در حالی که بازی دست لیورپول بود تو این مدت اما در کمال ناباوری توی کمتر

از 15 دقیقه 3 گــل خورد و باخت ،یـه باخت خیلی بد!(یه چیزی تو مایه های دربی ایران!)

واقعا نمیدونم چی پیش اومد که بازی یهو از این رو به اون رو شد!

با ایـن روند نامطمئن و فراز و نشیب های زیاد لیورپول اصلـا نمیـشه در مورد بازی های آیندش چیزی گفت

فقط امیدوارم کنی یه فکری بکنه و تیم رو از این همه بالا و پایین در بیاره و هرچی زودتر شاهد یه ثبات داخل تیم باشیم...

گرافيكار
22-03-2012, 14:51
من دیگه واقعا موندم چی بگم
تا قبل از این بازی فراز و فرود تیم بین بازیها تقسیم میشد مثلا یه بازی خوب بودیم یه بازی بد
اما حالا فراز و فرود تیم اومده توی 90 دقیقه
70 دقیقه توپ دستت باشه دو گل بزنی چند گل هم نزنی یه هو ...

آیا داگلیش در مدیریت تیم مشکل داره؟
چرا تیمی که مقابل اکثر تیمهای بزرگ انگلیس در این فصل موفق بوده در بازیهای ساده تر متوقف میشه؟
یعنی تیمهای ضعیفتر رو دست کم میگیریم؟
یا واقعا مشکل تیم زدن ضربه آخره؟

شاید هم واقعا فقط بدشانسیم با 22 ضربه به تیر دروازه ی انواع تیمها

Stream
22-03-2012, 19:31
من دیگه واقعا موندم چی بگم
تا قبل از این بازی فراز و فرود تیم بین بازیها تقسیم میشد مثلا یه بازی خوب بودیم یه بازی بد
اما حالا فراز و فرود تیم اومده توی 90 دقیقه
70 دقیقه توپ دستت باشه دو گل بزنی چند گل هم نزنی یه هو ...

آیا داگلیش در مدیریت تیم مشکل داره؟
چرا تیمی که مقابل اکثر تیمهای بزرگ انگلیس در این فصل موفق بوده در بازیهای ساده تر متوقف میشه؟
یعنی تیمهای ضعیفتر رو دست کم میگیریم؟
یا واقعا مشکل تیم زدن ضربه آخره؟

شاید هم واقعا فقط بدشانسیم با 22 ضربه به تیر دروازه ی انواع تیمها

من هیچ وقت ندیدم تیمی اینقدر خوب بازی کنه و اینقدر بد نتیجه بگیره و اینقدر بدشانس باشه! داگلیش واقعا نمی دونم چکار می تونه بکنه تیم داره خیلی خوب و هماهنگ بازی می کنه و از نظر تاکتیکی عالیه ولی بسیار سخت گل می زنه و بسیار ساده گل می خوره. 22 بار زدیم به تیر و هیچ بار بعد از برخورد به تیر نرفته تو دروازه، از اون سمت فکر کنم 7 بار توپ به تیرمون خورده که 3 بارش رفته توی دروازه !

مشکل تیم نبودن یه بازیکن مثل ون پرسیه که توپ به پشت سرش هم بخوره بره توی دروازه. این همه موقعیتی که تیم درست می کنه الان به راحتی می تونست در کورس رقابت قهرمانی باشه.

در کل تیم نیاز داره حدودا 25 درصد قوی تر بشه، یه هافبک تهاجمی باهوش لازم داریم که با تحرک بسیار بالا یه بعد جدید به حملات تیم اضافه کنه (جرارد این نقش رو گاهی داره ولی فعلا بیشتر مجبوره مرکز بازی کنه)، و یک مهاجم تمام عیار که موقعیت از دست نده. به هر حال امسال دیگه گذشت و سهمیه CL رو نمی گیریم ولی حداقل همین الان سهمیه لیگ اروپا رو گرفتیم و اگه بشه FA Cup قهرمان شد حداقل دل خوشی باشه برای هواداران (و در صورت عدم قهرمانی منچستر در لیگ هم دوباره از نظر مجموع قهرمانی در سه جام معتبر انگلیس از منچستر جلو می زنیم :دی)

shahab_f
25-03-2012, 11:27
خب دیروز از ویگان هم 2-1 باختیم. اون هم تو انفیلد.
از 6 بازی اخیر تو لیگ، 5 تاش رو باختیم:41:

Stream
25-03-2012, 14:58
یه آمار جالب:

در 7 بازی اخیر که اندی کرول بازی رو شروع کرده نتایج ما: WWD[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در 9 بازی اخیر که اندی کرول بازی رو شروع نکرده نتایج: DDDLLLLL

نمی دونم کینگ کنی داره به چی فکر می کنه ولی این بازی آخر رو کاملا واضح به اشتباه مربی باختیم.

Masoud-Susa
25-03-2012, 16:46
دالگلیش داره چیکار میکنه رو فقط خدا میدونه!

آمار میگه که لیورپول تو نیم فصل دومش از 11 بازی انجام شده‌اش که 6 بازی خارج خونه بوده و 5 بازی داخل خونه؛

از 33 امتیـازی که میتونسته بگیره فقـط موفق شده 8 امتیـاز رو بگیره !!

این آمــار چیـزی نمیتونه بـاشه جــز یــه :
فــاجعـه !

این در حالیـه که لیورپول تو نیم فصل اول 34 امتیـاز تونسته بود کسب کنه !

خدا به خیر بگذرونه ...

shahab_f
01-04-2012, 19:58
باز هم یه باخت دیگه. 2-0 از نیوکسل
دیگه میشه اسمش رو گذاشت بحران
رینا هم به جهت کله زدن به بازیکن حریف اخراج، و از سه بازی محروم شد و اواخر بازی رو هم بدون دروازه بان گذروندیم

hts1369
01-04-2012, 20:36
من والا موندم هواداران دالگیش چطور میتونن ازش حمایت کنن.
به رافا گیر میدادیم. پرو شده بودیم
خداوکیلی تیم رافا کجا این تیم کجا.
تو اروپا تن هوادارهای تمام تیمها میلرزید وقتی تو قرعه اسم ما جلوش میومد.
رافا خدا پدرت رو بیامرزه

گرافيكار
01-04-2012, 23:12
اورتون توی جدول جای ما رو گرفت
دیگه داره اوضاع تیم نگران کننده میشه

چه نیم فصل دوم بدی واقعا

منم زیاد از کارای فنی داگلیش گرامی راضی نیستم اما فکر میکنم مشکلات تیم رو باید با اولویت نگاه کرد
اگر ما یه مهاجم تموم کننده خوب داشتیم و این نتایج رو میگرفتیم اون موقع با جسارت و اطمینان بیشتری از داگلیش انتقاد میکردم
ولی واقعا تیم توی موقعیت سازی خوبه و هر مربی دیگه ای هم باشه کارش تا همینجاست ضربه آخر با بازیکنه

hts1369
02-04-2012, 08:58
اورتون توی جدول جای ما رو گرفت
دیگه داره اوضاع تیم نگران کننده میشه

چه نیم فصل دوم بدی واقعا

منم زیاد از کارای فنی داگلیش گرامی راضی نیستم اما فکر میکنم مشکلات تیم رو باید با اولویت نگاه کرد
اگر ما یه مهاجم تموم کننده خوب داشتیم و این نتایج رو میگرفتیم اون موقع با جسارت و اطمینان بیشتری از داگلیش انتقاد میکردم
ولی واقعا تیم توی موقعیت سازی خوبه و هر مربی دیگه ای هم باشه کارش تا همینجاست ضربه آخر با بازیکنه
خوب داداش من, مهاجم رو که من نباید درخواست خریدش رو بدم .نیم فصل اول هم گل نمیزدیم مربی نباید عقلش برسه که تیم نیاز به مهاجم خوب داره.هیچکس رو نگرفتیم دالگلیش هم گفت ما نیاز نداشتیم.من موندم پس کی یه تیم نیازمند یه بازیکن میشه.تیم ما مهاجم نداره مقصرش هم فقط دالگلیش هست.
ببین چی گفته:
دالگليش:فصل بعد براي قهرماني مبارزه مي کنيم

کني دالگليش، مربي ليورپول مي‌گويد بازيکنانش مي‌توانند فصل بعد براي قهرماني مبارزه کنند و او حتي نيازي ندارد که بازيکنان جديدي بخرد.

دالگلیش تیمش را به قهرمانی لیگ کاپ و نیمه‌نهایی جام حذفی رسانده ولی در لیگ اوضاع خوبی ندارد و در رده نهم است.
مربی اسکاتلندی می‌گوید: «این همه بدبینی تنها به دلیل نتایج ما در لیگ است. ما می‌خواهیم در لیگ بهتر عمل کنیم.
اگر نتوانیم در لیگ پیروز شویم باید انتقاداتی که از ما می‌شود را بپذیریم.
اما این انتقادات بیش از همه بازیکنان و کارکنان باشگاه را می‌آزارد.
مهم‌ترین چیز این است که این فصل بهتر شویم و بازیکنان هم همین انتظار را دارند. اگر بازیکنی می‌خریم باید بسیار بهتر از بازیکنان فعلی باشد که این اتفاق بسیار بعید است. اگر بازیکن بهتری پیدا نکردیم کسی را نمی‌خریم! به همین سادگی.
ما باید تغییراتی انجام دهیم اما اگر نتایج جام حذفی را با نتایج لیگ عوض می‌کردیم حالا در پرواز بودیم و این برای همه رضایت‌بخش‌تر بود. ما تیم‌های اول و دوم لیگ را از جام‌های حذفی کنار زدیم. ما یکی را بردیم و در نیمه‌نهایی دیگری هستیم. جام‌های حذفی انگلیس همیشه برای ما خوب بوده.
اما این نتایج را باید در لیگ هم بگیریم. بازیکنان مصمم هستند که این را تصحیح کنند و می‌خواهیم که رشد باشگاه را ببینیم. به نظرم باشگاه پیشرفت کرده و ما فصل بعد برای قهرمانی مبارزه خواهیم کرد.»
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fnews.do%3Fitemid%3D71894%26title%3D%25D8%25AF%25D 8%25A7%25D9%2584%25DA%25AF%25D9%2584%25D9%258A%25D 8%25B4%3A%25D9%2581%25D8%25B5%25D9%2584_%25D8%25A8 %25D8%25B9%25D8%25AF_%25D8%25A8%25D8%25B1%25D8%25A 7%25D9%258A_%25D9%2582%25D9%2587%25D8%25B1%25D9%25 85%25D8%25A7%25D9%2586%25D9%258A_%25D9%2585%25D8%2 5A8%25D8%25A7%25D8%25B1%25D8%25B2%25D9%2587_%25D9% 2585%25D9%258A_%25DA%25A9%25D9%2586%25D9%258A%25D9 %2585)

Stream
04-04-2012, 12:13
تیم در بحرانه و دلیل اصلی این بحران فقط و فقط یک چیزه:

مصدومیت لوکاس

زمانی که لوکاس در تیم بود هیچ کس از مرکز زمین نمی تونست رد بشه، قوی ترین خط دفاع لیگ رو داشتیم و تیم بسیار منسجم کار می کرد. بازی های نیم فصل اول مقابل سیتی، منچستر، چلسی و آرسنال رو به یاد بیاریم که جلوی این 4 تیم فقط 2 گل خوردیم که هر دو هم از روی کرنر بود و در جریان بازی هیچ گلی نخوردیم! تیم معمولا 1-3-2-4 خوبی رو بازی می کرد و اتفاقا نتیجه هم خوب می گرفتیم و اگه همون رو تکرار می کردیم قطعا جزو 4 تیم بودیم. انسجامی که تیم در اون دوران داشت بی نظیر بود و همه اون نتایج رو بدون جرارد گرفتیم (یادمون باشه اون زمان بزرگترین مشکل تیم نبود یه هافبک تهاجمی بود که جرارد می تونست این بازیکن باشه!) حالا بعد از مصدومیت لوکاس مرکز زمین به هم ریخت، دیگه هیچ انسجامی وجود نداره و هر بازی یه سیستم جدید با بازیکن های جدید رو می بینیم: 2-1-3-4 ، 2-4-4 ، 1-3-2-4 ، 1-4-1-4 ، 3-3-4، 1-2-3-4 و حتی 1-3-3-3. زوج خط میانی مرتب عوض میشه بین جرارد و هندرسون و آدام و اسپیرینگ و هیچ کدوم هم هافبک دفاعی یا حتی هافبک میانی نیستن و اکثرا بازیکن های تهاجمی بودن. این باور دهه 70 ای فوتبال انگلیسی هم که میشه در خط هافبک وظایف دفاعی رو تقصیم کرد بین چند بازیکن غیر تدافعی مدت هاست منسوخ شده و کنی داگلیش بعد از مصدومیت لوکاس مرتب سعی کرده این باور رو دوباره پیاده سازی کنه.

بزرگترین اشتباه داگلیش نخریدن یه هافبک دفاعی جایگزین لوکاس بود زمانی که واضح بود تا آخر فصل لوکاس رو از دست دادیم. اینها در کنار اشتباهات تاکتیکی و تصمیم گیری (مثل سماجت بی خود و بی اندازه بر بازی دادن هندرسون در وینگ راست زمانی که اونجا افتضاح بازی می کنه و در بیشتر از 15 بازی اینو اثبات کرده یا بازی ندادن به کرول زمانی که داره به سرعت روی فرم میاد) باعث شده وضعمون اینجا باشه.

مقصر این بحران کادر فنیه نه شانس و تمام نکردن و ... تیم اصلا خوب بازی نمی کنه.

shahab_f
08-04-2012, 10:02
این بار هم که از باخت خانگی فرار کردیم و تو انفیلد مقابل استون ویلا 1-1 شدیم. ظاهرا دو صحنه ی مشکوک به پنالتی به نفع تیم ما هم وجود داشته.
یه سری خبرها هم هست مبنی بر اینکه تابستون قراره یه خونه تکونی اساسی تو تیم داده بشه که مهمترینش جدا شدن درک کویت ـه

گرافيكار
08-04-2012, 12:07
لحظه لحظه داریم به یک شکست کامل نزدیکتر میشیم
امید برای کسب سهمیه ucl کجا
نگرانی برای سهمیه لیگ اروپا کجا

فکر میکنم این روزها موقع بازیهای لیورپول باید با چشمهای بسته پای تلویزیون بشینیم

pcforlife
08-04-2012, 13:34
نگرانی برای سهمیه لیگ اروپا کجا

علیرضا جان لیورپول که سهمیه لیگ اروپا رو با قهرمانی جام اتحادیه گرفت... البته سهمیش، سهمیه مستقیم به مرحله گروهی نیست... ولی قطعا لیورپول یکی از نماینده های انگلیس در EL هست./
+
کلا با قطعی شدن حضور لیورپول در رقابت های اروپایی (بعد از یک فصل غیبت) باعث شد لیورپول لیگ و تلاش برای رسیدن به CL رو رها کنه...ولی از جهتی خیلی خوبه که شرایط لیگ و اف ای کاپ به صورتیه که دیگه تیمی مثل بیرمنگام یا استوک نمیرن EL!

Stream
08-04-2012, 14:39
سهمیه اروپا رو همین الان داریم ولی به نظرم نداشتیم هم بد نبود! همین الان بدون لیگ اروپا با این همه مصدومیت اصلا بازیکن کافی نداریم (و من نمی دونم داگلیش با چه رویی می گه برای سال بعد نیاز به بازیکن جدید نیست!)، حالا اون بازیها هم اضافه بشه باز فشار بیشتریه به تیم و بازیکن ها و البته شاید باعث بشه بازیکن های جدیدی بیان.

کلا خونه تکونی رو کاملا لازم داریم. 2/3 بازیکن ها باید برن به خصوص همه نیمکت نشین ها که هیچ کدومشون در حد تیمی که برای CL تلاش می کنه نیستن. تا همینجاش هم خوب بودن. یوونتوس یه نمونه است که نشون بده چطور باید تیم رو دوباره احیا کرد، الان از 18 بازیکن اصلیشون فقط 3-4 نفر از نسل قبلی (دو فصل قبل) بازیکن ها هستن.

گرافيكار
08-04-2012, 20:27
علیرضا جان لیورپول که سهمیه لیگ اروپا رو با قهرمانی جام اتحادیه گرفت... البته سهمیش، سهمیه مستقیم به مرحله گروهی نیست... ولی قطعا لیورپول یکی از نماینده های انگلیس در EL هست./
+من نمی دونم داگلیش با چه رویی می گه برای سال بعد نیاز به بازیکن جدید نیست
کلا با قطعی شدن حضور لیورپول در رقابت های اروپایی (بعد از یک فصل غیبت) باعث شد لیورپول لیگ و تلاش برای رسیدن به CL رو رها کنه...ولی از جهتی خیلی خوبه که شرایط لیگ و اف ای کاپ به صورتیه که دیگه تیمی مثل بیرمنگام یا استوک نمیرن EL!

:11:
اصلا اتحادیه رو فراموش کرده بودم

من نمی دونم داگلیش با چه رویی می گه برای سال بعد نیاز به بازیکن جدید نیست
واقعا داگلیش این حرف رو زده؟!!!
مگه میشه... چجوری حساب کرده...

ولی من موافق اینکه در اروپا نباشیم بهتره، نیستم
بازی در اروپا شاید به تیم فشار بیاره اما شخصیت غیر قابل انکاری به تیم میده ضمن اینکه لیورپول همیشه در اروپا خوب بازی کرده

Alinho
10-04-2012, 06:30
ورزش۳: سرمربی تیم فوتبال لیورپول از داور مسابقه با آستون‌ویلا بخاطر گرفتن یک پنالتی علیه تیمش و نیز نادیده گرفتن پنالتی به سود شاگردانش انتقاد کرد. به نقل از دیلی‌استار، کنی دالگلیش پس از تساوی یک بر یک شنبه شب با ویلایی‌ها اظهار داشت: باعث تاسف است که مایکل اولیور، داور بازی یک ضربه نادرست را به عنوان پنالتی به ضرر ما گرفت و در جریان بازی دو پنالتی ما را ندید. وی افزود: در مورد گل ویلایی‌ها حرف دارم. چرا که به یاد ندارم داوری به حرف کمک‌‌ استناد کند و ضربه پنالتی بگیرد. مربی اسکاتلندی ۶۱ ساله تیم آنفیلدی با بیان این جملات در حقیقت به تصمیم قاضی میدان در دقیقه ۱۰ که اعلام پنالتی به ضرر شاگردانش کرد و آن را «کریس هرد» به گل تبدیل کرد، اعتراض داشت. دالگلیش ادامه داد: در جریان بازی روی کوییت و سوارز دو خطای مسلم شد و داور اعلام پنالتی نکرد. به اعتقاد این مربی، لیورپولی‌ها پس از آن‌که در دقیقه ۱۰بازی گل خوردند تا دقیقه ۸۲ که توسط لوئیس سوارز، مهاجم اروگوئه‌ای به گل تساوی رسیدند، در عمل تحت فشار روانی قرارگرفتند.

گرافيكار
14-04-2012, 17:10
دو تا برد خوب پشت سر هم

تبریک میگم برد مقابل اورتون رو و امیدوارم در نهایت قهرمانی مال ما باشه

بازی به ویژه در نیمه اول و اوایل نیمه دوم سطح بسیار پایینی داشت و دو تیم واقعا بد بازی میکردن به خصوص لیورپول که اصلا در حمله طرح و برنامه ای نداشت

اما 20 دقیقه آخر کمی بازی و لیورپول بهتر شدن

داگلیش تعویضهای خوبی داشت و فشار زیادی با تغییراتش در نیمه دوم به سمت چپ اورتون وارد کرد

دروازبان جوونمون هم واقعا خوب بازی کرد:31:
نمیدونم چرا بلیمی اینقدر دیر میاد توی زمین از وقتی که اومد با فشاری که میاورد هر حمله ما بوی گل میداد

Stream
14-04-2012, 18:03
دو تا برد خوب پشت سر هم

تبریک میگم برد مقابل اورتون رو و امیدوارم در نهایت قهرمانی مال ما باشه

بازی به ویژه در نیمه اول و اوایل نیمه دوم سطح بسیار پایینی داشت و دو تیم واقعا بد بازی میکردن به خصوص لیورپول که اصلا در حمله طرح و برنامه ای نداشت

اما 20 دقیقه آخر کمی بازی و لیورپول بهتر شدن

داگلیش تعویضهای خوبی داشت و فشار زیادی با تغییراتش در نیمه دوم به سمت چپ اورتون وارد کرد

نمیدونم چرا بلیمی اینقدر دیر میاد توی زمین از وقتی که اومد با فشاری که میکرد هر حمله ما بوی گل میداد

من بازی رو ندیدم ولی مثل اینکه باز هم این تئوری مسخره بازی دادن به هندرسون در نقش وینگر راست پیاده شده بود، و باز هم مثل بیست و اندی بازی که این تئوری پیاده شده خودش و تیم افتضاح بازی کردن.

بلمی هم مشکل مصدومیت زانو داره که انگار این اواخر تشدید شده و نمی تونه مدت زیادی بازی کنه. در کل به لیگ که امیدی نیست، کامالی که اخراج شد و همین FA Cup باقی مونده، خوب یا بد یا هر طوری که شده بازی کنیم و این جام رو هم ببریم برای امسال کافیه :31:

دروازبان جوونمون هم واقعا خوب بازی کرد

این Brad Jones الان 30 سالشه. همون بازیکنمونه که پسرش رو به خاطر سرطان از دست داد.

گرافيكار
14-04-2012, 18:17
این Brad Jones الان 30 سالشه.
میدونم به خدا
فقط یه شکلک خنده رو فراموش کردم:31:
توی خبرای قبل از بازی هم خوندم که قراره بازی کنه

همون بازیکنمونه که پسرش رو به خاطر سرطان از دست داد.
این رو نمیدونستم
متاسفم براش

Stream
14-04-2012, 18:56
میدونم به خدا
فقط یه شکلک خنده رو فراموش کردم:31:
توی خبرای قبل از بازی هم خوندم که قراره بازی کنه

این رو نمیدونستم
متاسفم براش

قیافش یکم غلط اندازه :31: رینا و دونی هر دو محروم بودن به خاطر اخراج شدن. برای این بازی از تیم اصلی اصلا دروازبان دخیره نداشتیم و Peter Gulacsi که قرضی در Hull City بازی می کرد برگردونده شد تا روی نیمکت بشینه. این Gulacsi دروازبان خیلی آینده داریه و می تونه جانشین طولانی مدت رینا باشه.

shahab_f
22-04-2012, 20:56
از وست برومویچ هم که 1-0 تو انفیلد باختیم.:19:
28 شوت به دروازه، 12 شوت در چارچوب، 15 کرنر و هیچی گل!

Stream
25-04-2012, 16:46
از وست برومویچ هم که 1-0 تو انفیلد باختیم.:19:
28 شوت به دروازه، 12 شوت در چارچوب، 15 کرنر و هیچی گل!
من که دیگه عادت کردم :دی بیشتر از همه تیم ها موقعیت سازی می کنیم و کمتر از همه گل می زنیم. این بازیها و آزمایش های داگلیش هم خیلی به نفع تیم نیست، تیم نیاز به یه ثبات در سیستم و آرایش بازی و میانه زمین داره.

به هر حال من به فصل بعد (برای Top 4) امیدوارم در صورتی که خرید های خوبی داشته باشیم. 5-4 بازیکن خوب لازم داریم تا این تیم رو برگردونن به اون دوران اوج... بعد از پایان لیگ دربارش بحث می کنیم.. فعلا امیدوارم تیم قهرمان FA بشه تا حداقل 2 تا جام برده باشیم. من از یه تغییر درست و حسابی در کادر فنی هم استقبال می کنم، امسال با اینکه در خیلی مواقع تیم خوب بازی می کرد کم چوب اشتباهات کادر فنی رو نخوردیم.

Stream
29-04-2012, 01:07
خب یک بازی شد که خوب بازی کنیم، از موقعیت ها استفاده کنیم و مهمتر از همه اینقدر سوارز توپ توی تیر دروازه نزده (امسال 12 توپ به تنهایی به تیر زده مثل اینکه :دی) و در نهایت 0-3 بردیم و سوارز هد تریک کرد. البته دو تا از گلها واقعا نزدیک بود بخورن به تیر :دی

گل سوم سوارز هم از وسط زمین بود، قطعا نامزد بهترین گل فصل میشه.

Alinho
29-04-2012, 01:57
ورزش۳: لوييس سوارز در اين ديدار فوق‌العاده بود و تيمش را به برد خوبي رساند. هت‌تريک تماشايي لوييس سوارز ليورپول را در خانه نوريچ به پيروزي سه بر صفر رساند و جاي آنها را در رتبه هشتم جدول نگاه داشت. بازي با ضرباهنگ خوبي آغاز نشد اما اوضاع در دقيقه 24 دگرگون شد. استيون جرارد توپ را به سوارس داد و او هم با ضربه پاي چپ دروازه حريف را گشود. سوارز در دقيقه 28 باز هم از اشتباهات دفاعي حريف استفاده کرد. اليوت وارد اجازه داد سوارز از سد او بگذرد و وارد محوطه جريمه شود و با ضربه‌اي بسيار دقيق گل دوم را بزند. سپس نوبت به جونجو شلوي رسيد که روي ضربه سوارس، با ضربه سر توپ را به تير دروازه بکوبد. ليورپول در دقيقه 82 به گل سوم رسيد. سوارز توپ را در ميانه ميدان گرفت و هنگامي که ديد رادي از دروازه بيرون آمده، با ضربه‌اي فوق‌العاده دقيق از فاصله‌اي بيش از 40 متر دروازه حريف را گشود.

shahab_f
29-04-2012, 09:35
دیشب با هت تریک سوارز نورویچ رو 3 هیچ تو زمینشون شکست دادیم.
گل سوم سوارز یه چیپ زیبا از فاصله 40 متری بود که میتونید تو یوتیوب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3DVx68RsabYTk)ببینید (یا سرچ کنید با کیفیت بهتر)

/\

Alinho
29-04-2012, 14:30
ورزش۳: استيون جرارد، بازيکن باتجربه ليورپول معتقد است که لوئيس سوارز، بازيکن اروگوئه اي تيمش يکي از بهترين بازيکنان دنياست. اين درحالي است که سوارز شنبه شب و در ديدار تيمش مقابل نووريچ سيتي سه گل براي ليورپول به ثمر رساند تا ليورپول با نتيجه 0-3 به پيروزي برسد. در پايان اين ديدار جرارد گفت: «سوارز بازيکني استثنايي است. بعد ازدو گلي که به ثمر رساند، من مطمئن بودم که مي تواند به گل سوم هم برسد ؛ بالاخره هم اين طور شد. او بازيکن ويژه اي است. حرکات خوب او، باعث مي شود تا کار من به عنوان يک بازيکن مياني، در کنار او آسان تر شود.» جرارد در ادامه درمورد سوارز گفت: «او بازيکن تراز اولي است. وقتي که روز، روز او باشد، او يکي از بهترين بازيکنان دنياست و شنبه، هم روز او بود. بازي شنبه شب او پايان خوبي داشت و ما به عنوان يک تيم را به جاي خوبي رساند.» ليورپول تا چند روز ديگر مقابل فولام قرار خواهد گرفت و شنبه هفته آينده در فينال اف اي کاپ مقابل چلسي قرار خواهد گرفت. جرارد دراين باره گفت: «ما درابتدا بايد فولام را از پيش رو برداريم. ما وقتي هر ديداري پيش روي ما قرار مي گيرد به استقبال آن مي رويم و مي خواهيم دراوج آمادگي به فينال اف اي کاپ برسيم. ما هيجان زيادي داريم. در تورنمنتهايي که دراين فصل در آنها حضور داشتيم، عملکرد خوبي داشتيم و شايستگي رسيدن به فينال را داشته ايم. پس احمقانه است که بخواهيم درآستانه ديدار بعدي مان در ليگ، فقط برروي فينالها تمرکز کنيم.»

shahab_f
30-04-2012, 16:07
سایت گل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%84%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%BE%D9%88%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D9%85%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%AF):
کلودیو آکوئیلانی، پدر آلبرتو آکوئیلانی، بازیکن ایتالیایی دنیای فوتبال بسیار بعید است که پسرش در میلان بماند. در بازی های اخیر او به هیچ وجه جایی در برنامه های آلگری نداشته و تنها 4 هفته تا پایان رقابتهای این فصل سری آ باقی مانده و این در حالی است که او تاکنون در 21 بازی برای روسونری در سری آ به میدان رفته است.

کلودیو،پدر آکوئیلانی در مصاحبه با توتومرکاتووب گفت: "فکر نمی کنم که میلان او را خریداری کند؛ اما اگر میلان قصد خرید او را داشته باشد آکوئیلانی نیز مشکلی ندارد.به نظر من میلان قرارداد او را دائمی نخواهد کرد و او به آنفیلد بازمی گردد"

اگر میلانی ها قصد خرید این بازیکن را نداشته باشند ،آکوئیلانی مجبور است تا به لیورپول بازگردد.از سوی دیگر طی چند روز اخیر کنی دالگلیش نیز در صحبت هایی اعلام کرد که در صورت بازگشت او، از او استقبال می کند، کسی که انتظار می رود با وجود عدم موفقیت در میلان در مسابقات یورو 2012 به همراه ایتالیا حضور داشته باشد.
* * * * * *
گل اخیر سوارز رو میتونید توی خبرآنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم ببینید.

shahab_f
05-05-2012, 12:13
امروز فینال FA کاپ با چلسی، ساعت یه ربع به 9 از شبکه 3 پخش میشه. به امید قهرمانی :33:

گرافيكار
05-05-2012, 21:53
تبریک میگم به طرفدارای چلسی

من فکر میکنم لیورپول واقعا بد بازی نکرد و نیمه دوم هم خیلی خوب بود به ویژه روی کارهای ترکیبی اواخر بازی از کناره ها

چلسی دو حمله کرد و دو گلم زد
کاریش نمیشه کرد اینم یک نوع فوتباله
جالب اینجاست که چلسی اصلا خوب و حرفه ای دفاع نمیکنه و ایرادات زیادی در شکل دفاع کردنشون هست
اواخر بازی روی هر حرکتی از کناره ها بین مدافعین میانی و مدافعین کنارشون یک حفره و فضا به وجود میومد که اگر کمی لیورپولیها دقت بیشتری میکردن و پاسهای رو به عقب رو بهتر میدادن به راحیت میشد گل زد

چلسی بیش از اونکه به خاطر خوب دفاع کردنش ببره داره به خاطر استفاده صد در صد از موقعیتهاش برنده میشه چیزی که واقعا در دنیای فوتبال عجیبه

به نظر من لیورپول تیم برتر بازی بود و لایق شکست نبود اما امروز خوش شانسترین تیم دنیا در مقابل تیمی قرار گرفت که حداقل امسال بدشانسترین تیم دنیاست با نزدیک به 30 ضربه ای که تیر دروازه ها زده

اگر بخوایم منصفانه نظر بدیم باید بگیم استفاده صد در صد از موقعیتها در چلسی واقعا قابل ستایشه و البته در رسیدن به این آمار بازیکنایی که کوله باری از تجربه هست و به نوعی تجربه ی متحرک هستن خیلی به چلسی کمک کردن

فکر میکنم فصل برای ما با تلخی تموم شد
بازیهای کمی رو واقعا لایق باخت بودیم و اگر بخوایم خوش بینانه به این تیم نگاه کنیم فکر میکنم فصل آینده با تجربه و درس گرفتن از این فصل و انبوه موقعیتهای گلی که به سادگی از دست دادیم بهتر عمل کنیم

امیدوارم تابستان فرصتی باشه برای به خدمت گرفتن چند بازیکن باشخصیت و با تجربه چیزی که امسال نبودش در تیم اذیتمون کرد

Masoud-Susa
05-05-2012, 22:23
اول یه تبریک به هوادارای چلسی.

خب این راهمون هم برای رسیدن مستقیم به ای ال سال بعد هم از دست رفت.
واقعا ناراحت شدم
گل اول رو بد خوردیم.جدای از جا موندن و بد کار کردن دفاع ،رینا خیلی بد زاویه رو بسته بود،خیلی بهتر میتونست اونجا کار کنه.
گل دوم رو هم به نظرم مقصر اصلیش اسپرینگ بودکه خیلی راحت توپ رو لو داد.
سوارز هم آنچنان تو جریان بازی نبود و اونطور که باید ظاهر نشد
شاید اگه کنی زودتر دست به تعویض میزد الان ما...
در کل این فصل خیلی بد بودیم و همینطور خیلی بدشانس
کاش لااقل فصل بعد یه فرجی بشه...

ویرایش:
قهرمان اف ای به لیگ اروپا میره نه لیگ قهرمانان !/با تشکر از حسین عزیز(pcforlife) بابت تذکر

Stream
05-05-2012, 22:55
چی میشه گفت واقعا ؟؟؟؟

چلسی دوباره همون تیمی بود که فکر می کردیم، دو حمله، دو گل. البته 60 دقیقه اول بازی رو خوب کنترل کردن ولی اصلا فوتبال خوبی بازی نکردن.

دو سوم اول بازی رو اصلا خوب نبودیم و حقمون عقب بودن بود.. ولی بعد از اومدن کرول تیم خیلی عوض شد و بازی کاملا در اختیار ما بود. طبق معمول موقع گل کردن موقعیت ها بی دقت بودیم و چلسی هم خوش شانس بود.. دفاعشون هم همونطور که علیرضا گفت بی نقص نبود و خیلی اشتباه داشتن، ما در همون 30 دقیقه 2-3 تا گل دیگه هم می شد بهشون بزنیم ولی خب طبق معمول !!!!

در کل ترکیب اولیه خوب نبود، کرول نباید روی نیمکت می نشست و باید از ابتدا بازی می کرد. اسپیرینگ و هندرسون خیلی بد بودن و جرارد به تنهایی بار کل هافبک رو به دوش داشت و حتی سوارز مجبور می شد بیاد عقب و کمک کنه. کلا بازی خوبی نبود ولی چاره دیگه هم نداشتیم.

داشتم به این فکر می کردم که چقدر خریدهامون افتضاح بودن. این از هندرسونی که اینقدر داگلیش این ور و اونور زمین و تو پست های غیر تخصصی بازیش داد که پست تخصصی خودش رو هم یادش رفته.. اون از داونینگ که تنها کاری که بلده سانتر کردن توپه و دریغ از یه ذره هوش، تنوع یا اضافه شدن به حمله. 38 میلیون پوند پول پای این دو تا داده شده فقط به خاطر انگلیسی بودنشون، کامالی که الان از تیم رفته گفت هیچ وقت نتونست با کادر فنی به توافق برسه که اینقدر هزینه برای صرفا انگلیسی بودن بازیکن ها منطقی نیست. بازیکن های درجه 2 انگلیسی رو با قیمت بازیکن های درجه 1 خارجی گرفتیم و این شد نتیجه. باز انریکه و آدام نسبتا بهتر بودن در حالی که هر دوشون روی هم دو سوم یکی از اون دو تا انگلیسی هزینه داشتن.

امیدوارم فصل بعد این روال تغییر کنه. خرید بازیکن های درجه 2 انگلیسی به تیم کمکی نمی کنه به خصوص وقتی میشه با همین هزینه بازیکن های خیلی خیلی بهتر خارجی رو آورد. بگذریم که امسال شاید 20 امتیاز رو به خاطر اشتباه های محض تاکتیکی تیم و اصرار بیخود به تصمیم های اشتباه قبلی از دست دادیم.

نیاز به تغییر داریم. نیاز به کادر فنی مدرن که فوتبال مدرن بازی کنه (نه فوتبال منسوخ شده دهه 70 انگلیسی)، نیاز به بازیکن های درجه یک و جوون و با انگیزه و یه تیم متفاوت داریم. تا وقتی اوضاع همینه، نتیجه ها هم از این بهتر نمیشن.

arash volvo
09-05-2012, 00:49
سلامی دوباره به همه ی دوستان لیورپولی
اول باید بگم که دم بچه های خودمون گرم که انتقام بازی ِ قبل و بازی با بارسا رو از چلسی گرفتن:11:
ولی آقا عجب بازی کردیم ما، یعنی بدون اقرار تو کل 90 دقیقه ما بهتر از چلسی بودیم و چلسی تو قوطی:31: بود، همه ی بچه ها خوب بازی کردن مثل شلوی که واقعا در حد ژاوی، سوارز که در حد مسی، هندرسون که در حد اینیستا و کرول هم که در حد یک مهاجم تاپ کِلس بازی کرد البته بقیه ی تیم هم عالی بازی کردن و اگه تو کل فصل نه حالا ولی بیشتر بازی های فصل اینجوری بودیم راحت اول یا دوم بودیم:46:
درضمن بگم که یه موقع فک نکنین چلسی بازی ضعیف چلسی به خاطر نبود چدو سه تا از بازیکن هاشون بودا، نه ما خیلی خوب بازی کردیم که کل بازی زیر سلطه ی ما بود:46:
من عاشق پرس های سوارز هستم که واقعا دروازه بان و دفاع های چلسی رو کلافه کرده بود واقعا بی نقص بود و فک نکنم هیچ تیمی حتی بارسا بتونه در این حد فشار کامل روی تیم حریف بیاره... تو این بازی هم دو بار به تیر زدیم که البته چلسی هم دوبار به تیر زد ولی فک کنم این داونینگ با نیر قرارداد داره :27:، راحت میتونست پنالتی رو گل کنه و در این صورت معلوم نبود تو نیمه ی دوم چن تای دیگه به چلسی گل می زدیم!

راستی کسی جریان این تبلیغ جدید روی پیرهن رو میدونه؟ که خوش یمن هم بوده برامون:46:

به امید اینکه همیشه مثل امشب خوب بازی کنیم و کمی هم شانس یارمون باشه:11:

گرافيكار
09-05-2012, 12:57
بعد از بازی نتونستم بیام انجمن

تبریک میگم این برد حیثیتی رو

اینم از فینالیست ucl
خداییش شاید میتونست توی فینال حذفی هم نتیجه ای نزدیک به این رقم بخوره
توی فینال حذفی و قبل از اون در دو دیدار مقابل بارسا مشخص بود که چلسی اصولی دفاع نمیکنه و ایرادات زیادی در ساختار دفاعیشون دارن
شاید کمی خوش اقبالی و درخشش فوق العاده چک و همینطور استفاده صد در صدی از موقعیتهای گل اجازه نمیداد این ایرادات کاملا خودشون رو نشون بدن

چیزی که کار دفاع چلسی رو سخت کرده بود حضور یه بازیکن قد بلند در خط حمله لیورپول بود
چلسی بیش از اونکه منطقه ای دفاع کنه سعی میکنه با عقب کشیدن بازیکناش یه دفاع جمعی و بر اساس زیاد بودن نفراتش در صحنه ها داشته باشه

اما وقتی تیم مقابل یه بازیکن قد بلند توی خط حمله داشته باشه دفاع چلسی برای جلوگیری از این مسئله و برای بستن کناره ها و جلوگیری از سانتر کردن حریف عرض بگیره و باز بشه
اما از اینجا به بعد این دفاع اون شکل متمرکز خودش رو از دست میده و آسیب پذیر میشه
اتفاقی که در فینال حذفی بعد از ورود کارول هم افتاد

امسال به غیر از فینال حذفی که به نظر من باز هم لیورپول بهتر بازی کرد چلسی چه با ویواس بواس و چه با دی متئو در مقابل ما یک شکست خورده کامل بوده

برای شخصیت لیورپول این بردها واقعا مفیده

Aria1997
09-05-2012, 13:49
بازی رو ندیدم ولی من هم تبریک میگم ....
بالاخره بردیم :دی!

vahidgame
09-05-2012, 14:32
اینم از فینالیست ucl
خداییش شاید میتونست توی فینال حذفی هم نتیجه ای نزدیک به این رقم بخوره
توی فینال حذفی و قبل از اون در دو دیدار مقابل بارسا مشخص بود که چلسی اصولی دفاع نمیکنه و ایرادات زیادی در ساختار دفاعیشون دارن
شاید کمی خوش اقبالی و درخشش فوق العاده چک و همینطور استفاده صد در صدی از موقعیتهای گل اجازه نمیداد این ایرادات کاملا خودشون رو نشون بدن

چیزی که کار دفاع چلسی رو سخت کرده بود حضور یه بازیکن قد بلند در خط حمله لیورپول بود
چلسی بیش از اونکه منطقه ای دفاع کنه سعی میکنه با عقب کشیدن بازیکناش یه دفاع جمعی و بر اساس زیاد بودن نفراتش در صحنه ها داشته باشه

اما وقتی تیم مقابل یه بازیکن قد بلند توی خط حمله داشته باشه دفاع چلسی برای جلوگیری از این مسئله و برای بستن کناره ها و جلوگیری از سانتر کردن حریف عرض بگیره و باز بشه
اما از اینجا به بعد این دفاع اون شکل متمرکز خودش رو از دست میده و آسیب پذیر میشه
اتفاقی که در فینال حذفی بعد از ورود کارول هم افتاد

امسال به غیر از فینال حذفی که به نظر من باز هم لیورپول بهتر بازی کرد چلسی چه با ویواس بواس و چه با دی متئو در مقابل ما یک شکست خورده کامل بوده

من احساس می کنم دیگه شما کم کم دیگه دارید عادت می کنید به توهین ها کردن به تیم ها با یه سری الفاظ و پستای طولانی که میدین. هر وقت تیمی که طرفداراش هستین از جمله بارسا و لیورپول ضعف داشتن با این مدل پست دادن سعی کردین تیم حریف رو کوچیک کنین که البته با یه سری صحبت غیر منطقی هیچ وقت این اتفاق نمی افته...

جالبه بعد از فینال جام حذفی چلسی رو خوش شانس ترین تیم دنیا خطاب می کنید
حالا هم که در مورد دفاع چلسی انتقاد می کنید که نمی دونم شما واقعا بازیکنای چلسی رو نمی شناسید یا اینکه اینجوری نشون میدید... از دفاع های چلسی فریرا و برتراند که توی این فصل کلا ذخیره بودن همین طور ترنبال که درون دروازه بان بود که این سه بازیکن خیلی اشتباه داشتن. ایوانوویچ و تری هم که جزو دفاع های اصلی بودن فاجعه بار بازی کردن. در صورتی که این دو بازیکن مثلا توی بازی با بارسا به بارسا درس دفاع کردن رو یاد دادن. ولی خب بعضی وقتا بازیکنا در شرایط خوبی نیستن و اینجوری میشه. ولی در کل مسئله اینه که من نمی دونم شما چه جوری این ترکیب دفاع رو با ترکیب دفاع جام حذفی مقایسه می کنید و تازه اونو نقد هم می کنید!

جالبه ترکیب چلسی توی بازی دیشب رو می بینم به جرات می تونم بگم که 8-11 بازیکن از این بازیکنا توی بازی فینال مقابل بایرن نیستن و برد مقابل تیم دوم چلسی خوشحال شدن نداره. به خصوص اینکه لیورپول با ترکیب اصلی و به نسبت ترکیبی بهتر از ترکیب فینال جام حذفی بازی می کرد!

لیورپول چند سال پیش یادمه رقیب اصلیش یعنی منچستر رو توی زمین اون 4 بر 1 شکست داد ولی از طرفی مثلا همین منچستر میاد تعداد قهرمانی خودشو از لیورپول بیشتر می کنه و دیگه نمی دونم برای یه تیم چی بدتر از این می تونم باشه
در کل امیدوارم لیورپول بازم از اینجور برد های اینجوری خوشحال بشه و در مقابل دائما جام های متعددی رو از دست بده و به همون برد ها افتخار کنه...

yuseph
09-05-2012, 16:00
آقا جان فوتبال،فوتباله!
الان کیه که میگه فوتبال غیراز :گل زدن، بردن وقهرمانیه؟
قهرمانی تحت هرشرایطی و با هرنوع سبک نشون دهنده لیاقت اون تیمه.
من هم به چلسی تبریک میگم.
پ ن:مثل این که علی رضا هنوز از باخت مقابل چلسی ناراحته.:20:

Stream
09-05-2012, 17:45
حالا هم که در مورد دفاع چلسی انتقاد می کنید که نمی دونم شما واقعا بازیکنای چلسی رو نمی شناسید یا اینکه اینجوری نشون میدید... از دفاع های چلسی فریرا و برتراند که توی این فصل کلا ذخیره بودن همین طور ترنبال که درون دروازه بان بود که این سه بازیکن خیلی اشتباه داشتن. ایوانوویچ و تری هم که جزو دفاع های اصلی بودن فاجعه بار بازی کردن. در صورتی که این دو بازیکن مثلا توی بازی با بارسا به بارسا درس دفاع کردن رو یاد دادن. ولی خب بعضی وقتا بازیکنا در شرایط خوبی نیستن و اینجوری میشه. ولی در کل مسئله اینه که من نمی دونم شما چه جوری این ترکیب دفاع رو با ترکیب دفاع جام حذفی مقایسه می کنید و تازه اونو نقد هم می کنید!

یادم نمیاد تری به بارسا درس دفاع داده باشه.. درس در چیز دیگه ای داد که البته پاداشش رو هم گرفت. :20:

ایووانویچ هم جلوی بارسا عالی بود ولی دیروز باید همون نیمه اول به خاطر حرکت غیر ورزشیش در صحنه پنالتی اخراج می شد. جناب تری هم فکر کنم 4-5 بار لایی خورد در بازی و روی هر چهار گل مقصر بود. دیشب اتفاقا همون فریرا و برتراند بهترین مدافع های چلسی بودن (البته اونها هم افتضاح بودن، ولی نسبت به تری و ایوانویچ!).

من کاملا اعتقاد دارم لیورپول دیشب خیلی خوب بازی نکرد، چلسی به حدی افتضاح بود که باخت.

جالبه ترکیب چلسی توی بازی دیشب رو می بینم به جرات می تونم بگم که 8-11 بازیکن از این بازیکنا توی بازی فینال مقابل بایرن نیستن و برد مقابل تیم دوم چلسی خوشحال شدن نداره. به خصوص اینکه لیورپول با ترکیب اصلی و به نسبت ترکیبی بهتر از ترکیب فینال جام حذفی بازی می کرد!

لیورپول چند سال پیش یادمه رقیب اصلیش یعنی منچستر رو توی زمین اون 4 بر 1 شکست داد ولی از طرفی مثلا همین منچستر میاد تعداد قهرمانی خودشو از لیورپول بیشتر می کنه و دیگه نمی دونم برای یه تیم چی بدتر از این می تونم باشه
در کل امیدوارم لیورپول بازم از اینجور برد های اینجوری خوشحال بشه و در مقابل دائما جام های متعددی رو از دست بده و به همون برد ها افتخار کنه...

شما چرا داری به کل باشگاه توهین می کنی؟ دقت کن اگه علیرضا انتقادی کرد به بازی و ساختار دفاع چلسی بود، نه به کل باشگاه و هوادارهاش. :46:

پ.ن. یادتون نرفته در 4 بازی اخیر مقابل لیورپول در لیگ برتر چلسی همه بازیهاش رو باخته و فقط دو گل زده، و 9 گل خورده. همه این بازیها مقابل تیم دوم چلسی نبوده. امسال هم 4 بار لیورپول/چلسی بازی کردن که لیورپول 3 بار برنده شد. شما مشخصه از این باخت (و باخت های پی در پی و پشت سر هم چلسی مقابل لیورپول) خیلی عصبانی هستید و حالا که فهمیدید اون برد هفته قبل احتمالا یک اتفاق بوده و از این پس باز هم قراره چلسی مقابل لیورپول بازنده باشه بیشتر عصبانی شدید.

گرافيكار
09-05-2012, 19:14
من احساس می کنم دیگه شما کم کم دیگه دارید عادت می کنید به توهین ها کردن به تیم ها با یه سری الفاظ و پستای طولانی که میدین. هر وقت تیمی که طرفداراش هستین از جمله بارسا و لیورپول ضعف داشتن با این مدل پست دادن سعی کردین تیم حریف رو کوچیک کنین که البته با یه سری صحبت غیر منطقی هیچ وقت این اتفاق نمی افته...
توهین؟
کسی میتونه از پست من یه توهین در بیاره؟
از کدوم کلمه من برداشت توهین آمیز میشه؟

ایراد دفاع چلسی رو با ادبیاتی فوتبالی و الیته از نظر خودم گفتن توهینه؟
شما که نگران توهین هستین چرا به پستهایی در تاپیک چلسی واکنش نشون نمیدین که دم از در هم کوبیدن تیمها میزنن

جالبه بعد از فینال جام حذفی چلسی رو خوش شانس ترین تیم دنیا خطاب می کنید
خوش شانسی بخشی از فوتباله که تقریبا در مقاطع مختلف فصل سراغ اکثر تیمها میره
عجیه تا حالا اگر تیمی یه توپ به تیر دروازه تیم مقابل میزد خیلیها دم از خوش شانسی میزدن اما حالا که...

اگر علاقه به تیمتون اجازه بده میتونید متوجه بشید که تغییر نفرات ایراد دفاع چلسی نبود
چلسی همین مشکلات رو در فینال جام حذفی هم داشت فقط توپا توی گل نرفت
نباید بر اساس نتیجه یا بردن بازی کلی یه تیم رو بررسی کرد و ایرادات یه تیم رو فراموش کرد
بله نبود چند بازیکن چلسی به برد لیورپول کمک کرد اما نتیجه اینقدر قاطع بود که جای حرفی رو باقی نمیزاره
البته میشد قاطع تر هم باشه

جوری در مورد ترکیب تیموتون حرف میزنید که انگار با تیم جوانانتون بازی کردین
دوست من کسایی در ترکیب چلسی بودن که هر کدومشون میتونن در تیمهای دیگه یک ستاره باشن
فکر میکنم این شمایید که نفرات تیمتون رو نمیشناسید

دوران اوج منچستر که با هیچ منطق و وسیله ای نمیشه پنهانش کرد چه ربطی به بازی چلسی لیورپول داره
فکر نمیکنید این حرف و این مقایسه توهین آمیز باشه؟ به ویژه اینکه از زبان کسی که طرفدار منچستر نیست بیان میشه؟

منم امیدوارم چلسی دیگه نبازه که فضای انجمن آروم بمونه
اما به قول شکسپیر چیزی که برای زنده موندن در آینده مهم و لازمه داشتن ریشه های قوی در تاریخه که خدا رو شکر لیورپول تنومندترین و قطورترین ریشه ها رو در تاریخ جزیره داره

پ ن:مثل این که علی رضا هنوز از باخت مقابل چلسی ناراحته.
یوسف جان
اگر بگم از باخت بارسا ناراحت نیستم صد در صد دروغ گفتم
من از باخت لیورپول در فینال هم ناراحتم این رسم فوتباله
اما اینها اصلا ربطی به این بازی نداره
ما چهار گل زدیم و چنتای دیگه هم نزدیم و این نتیجه از نظر فوتبالی حتما دلایلی داره که من سعی کردم از دید خودم این دلایل رو بگم

گرافيكار
09-05-2012, 19:32
قهرمانی تحت هرشرایطی و با هرنوع سبک نشون دهنده لیاقت اون تیمه.
این بخش از حرفم اصلا ربطی به چلسی نداره

یوسف جان تحت هر شرایطی؟ مطمئنی؟
این حرف از زبان کسی که طرفدار فوتبال آلمانه واقعا عجیبه:20:

به نظر من قهرمانی نباید تحت هر شرایطی به دست بیاد

yuseph
09-05-2012, 20:22
این بخش از حرفم اصلا ربطی به چلسی نداره

یوسف جان تحت هر شرایطی؟ مطمئنی؟
این حرف از زبان کسی که طرفدار فوتبال آلمانه واقعا عجیبه:20:

به نظر من قهرمانی نباید تحت هر شرایطی به دست بیاد
اولا از اینی که از دستم شاکی نشدی ممنون.:31:بهرحال من نظرم رو گفتم واگه ناقص بود دلم میخواد از باقی دوستان چیز یادبگیرم.که کاملش کنم.
اما در مورد قهرمان شدن.
به نظرشما حتما تیمی باید قهرمان بشه که امار زیر رو داشته باشه:
1-تمام حریف ها رو با4-5تا گل ببره!
2-بازی رو با آمار فوق العاده یا به قولی بارسایی تموم کنه!
3-تمامی جوانب بازی جوان مردانه رو رعایت کنه!
4-..و5...و6....و7...
حتما جواب شما منفیه!
چون برای قهرمانی به آیتم های بالا نیازی نیست.شما فقط کافیه تیم بودنت رو حفظ کنی.بعد بازیهات رو ببری.همین.
غیراز اینه؟
مگر اینکه تبانی یا....درکار باشه که نه فقط من بلکه هیچ کسی دوست نداره اونجوری قهرمان بشه!
مثل:یونتوس!البته چندسال قبل...
پ ن:منظور فقط ذکرمثال بود.توهین زیرپوستی درکار نیست.

Majid393
10-05-2012, 00:51
راستی کسی جریان این تبلیغ جدید روی پیرهن رو میدونه؟ که خوش یمن هم بوده برامون

کاپیتان استیون جرارد و مارتین اسکرتل در میان بهترین نفرات در زمینه تجارت در زمین فوتبال شناخته می شوند ، اما آنها بدون توانایی دیدن چگونه هستند ؟

به گزارش وب سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران ، اعضای لیورپول درصدد ترویج " دیدن باورکردنی است " هستند – استاندارد چارتر در زمینه پیشبرد اهدافش برای مهیا نمودن تجهیزات برای نابینایی پیشقدم است – و فرداشب نیز قرمزها در مقابل چلسی با این لوگو " Seeing is Beliveing "که روی پیراهن هایشان قرار دارد وارد زمین می شوند ؛ در ملوود نیز دو تن از ستارگان تیم مورد امتحان قرار گرفتند .

چقدر می توانند توپ را حفظ کنند اگر این دو تن همانند 285 میلیون نفری باشند که قدرت بینایی کمی دارند ؟ آنها چطور می توانند پنالتی بزنند ؟

برای یافتن این مطلب ، رقابت ویژه ای در ملوود ماه گذشته بین دو برگزار شد که امروز شما می توانید تصاویر و ویدئو این رقابت را تماشا کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fvideo%2Ffeatures%2F11636-blindfolded-reds)

vahidgame
11-05-2012, 09:53
یادم نمیاد تری به بارسا درس دفاع داده باشه.. درس در چیز دیگه ای داد که البته پاداشش رو هم گرفت.

ایووانویچ هم جلوی بارسا عالی بود ولی دیروز باید همون نیمه اول به خاطر حرکت غیر ورزشیش در صحنه پنالتی اخراج می شد. جناب تری هم فکر کنم 4-5 بار لایی خورد در بازی و روی هر چهار گل مقصر بود. دیشب اتفاقا همون فریرا و برتراند بهترین مدافع های چلسی بودن (البته اونها هم افتضاح بودن، ولی نسبت به تری و ایوانویچ!).

در مورد تری منظور در مجموع دو بازی بود
توی بازی رفت با بارسا خیلی عالی بود و توی تیم منتخب هفته هم قرار گرفت

در مورد اخراج ایوانوویچ که دیگه شما داری بزرگنمایی می کنی
یادم میاد که اون حرکت خیلی زشت سوارس رو که صد در صد اخراج داشت

شما چرا داری به کل باشگاه توهین می کنی؟ دقت کن اگه علیرضا انتقادی کرد به بازی و ساختار دفاع چلسی بود، نه به کل باشگاه و هوادارهاش.

مسئله اینه که ایشون با پنبه سر می برن
من فقط به پستای این تاپیک کار ندارم و توی خیلی تاپیک ها از این مسائل دیدم مثل تاپیک بارسلونا ، لیگ قهرمانان ، پرسپولیس...

پ.ن. یادتون نرفته در 4 بازی اخیر مقابل لیورپول در لیگ برتر چلسی همه بازیهاش رو باخته و فقط دو گل زده، و 9 گل خورده. همه این بازیها مقابل تیم دوم چلسی نبوده. امسال هم 4 بار لیورپول/چلسی بازی کردن که لیورپول 3 بار برنده شد. شما مشخصه از این باخت (و باخت های پی در پی و پشت سر هم چلسی مقابل لیورپول) خیلی عصبانی هستید و حالا که فهمیدید اون برد هفته قبل احتمالا یک اتفاق بوده و از این پس باز هم قراره چلسی مقابل لیورپول بازنده باشه بیشتر عصبانی شدید.
فکر نکنم طرفداری از چلسی به خاطر این مسائل عصبانی بشن مخصوصا اینکه توی چند وقت اخیر لیگ برای چلسی اهمیتی نداشته
برای من همون دبل شدن شما توی فصل 2005-2006 که توی آنفیلد 4 بر 1 شما رو بردیم کافیه...

توهین؟
کسی میتونه از پست من یه توهین در بیاره؟
از کدوم کلمه من برداشت توهین آمیز میشه؟

ایراد دفاع چلسی رو با ادبیاتی فوتبالی و الیته از نظر خودم گفتن توهینه؟
شما که نگران توهین هستین چرا به پستهایی در تاپیک چلسی واکنش نشون نمیدین که دم از در هم کوبیدن تیمها میزنن
کسی که توهین می کنه حتما نباید از الفاظ زشت استفاده کنه
بارها توی تاپیک های مختلف که بالا اشاره کردم شاهد اینجور مسائل بودم...

خوش شانسی بخشی از فوتباله که تقریبا در مقاطع مختلف فصل سراغ اکثر تیمها میره
عجیه تا حالا اگر تیمی یه توپ به تیر دروازه تیم مقابل میزد خیلیها دم از خوش شانسی میزدن اما حالا که...
اینکه شما تیم مقابل رو خوش شانس ترین تیم دنیا خطاب می کنید خیلی فرق داره
لازم نیست راه دوری بریم. همین پست شما توی چند صفحه قبل خودش نشون دهنده همه چیه:

من از این پست متوجه نشدم که چلسی به خاطر اینکه خوش شانسترین تیم دنیا هستش و از صد در صد موقعیت های استفاده می کنه( که این از نظر شما عجیبه) برنده بازی شد یا نه اگه منصفانه در نظر بگیریم چیز دیگه ای باعث برد اون شدش که توی پست شما ظاهرا مشخص نیست!

اگر علاقه به تیمتون اجازه بده میتونید متوجه بشید که تغییر نفرات ایراد دفاع چلسی نبود
چلسی همین مشکلات رو در فینال جام حذفی هم داشت فقط توپا توی گل نرفت
نباید بر اساس نتیجه یا بردن بازی کلی یه تیم رو بررسی کرد و ایرادات یه تیم رو فراموش کرد
بله نبود چند بازیکن چلسی به برد لیورپول کمک کرد اما نتیجه اینقدر قاطع بود که جای حرفی رو باقی نمیزاره
البته میشد قاطع تر هم باشه

جوری در مورد ترکیب تیموتون حرف میزنید که انگار با تیم جوانانتون بازی کردین
دوست من کسایی در ترکیب چلسی بودن که هر کدومشون میتونن در تیمهای دیگه یک ستاره باشن
فکر میکنم این شمایید که نفرات تیمتون رو نمیشناسید
در مورد این توی تاپیک چلسی هم بعد از بازی فینال توضیح دادم...
دقیقا مشکل اینه که نفرات عوض میشن و اون نفرات جایگزین هم آماده نیستن
مثل این می مونه که دنیل اگر و اسکرتل و گلن جانسن و رینا توی ترکیب لیورپول نباشن و ما بگیم نبود اونا هیج فرقی نداره

در مورد ترکیب چلسی هم یه سری از بازیکنا از اون ترکیب کلا در طول فصل کم استفاده شده بودن و به اضافه اینکه چلسی انگیزه ای نداشت و حتی همه بازی های لیگ رو ببازه ولی لیگ قهرمانان رو ازان خودش کنه به همه چی رسیده از جمله سهمیه لیگ قهرمانان سال بعد و لزومی نداره برای چهارمی لیگ به خودش فشار بیاره...

دوران اوج منچستر که با هیچ منطق و وسیله ای نمیشه پنهانش کرد چه ربطی به بازی چلسی لیورپول داره
فکر نمیکنید این حرف و این مقایسه توهین آمیز باشه؟ به ویژه اینکه از زبان کسی که طرفدار منچستر نیست بیان میشه؟
از این لحاظ ارتباط داشت که فقط مهم برد نیست و مهم اینه که با این بردها در نهایت قهرمانی بدست بیاد
توی اون پست هم اشاره کردم که لیورپول حتی توی زمین منچستر همچین نتیجه ای می گیره ولی در نهایت به موفقیت بزرگی نمی رسه
ولی فرضا همین چلسی توی فصل 2005-2006 که لیورپول رو توی آنفیلد 4 بر 1 شکست میده در نهایت با مورینیو قهرمان میشه و اون قهرمانی خیلی مهمتره تا مثلا دبل کردن یه تیم...

منم امیدوارم چلسی دیگه نبازه که فضای انجمن آروم بمونه
اما به قول شکسپیر چیزی که برای زنده موندن در آینده مهم و لازمه داشتن ریشه های قوی در تاریخه که خدا رو شکر لیورپول تنومندترین و قطورترین ریشه ها رو در تاریخ جزیره داره
اتفاقا شاید این تنها باخت پرگل چلسی بود که من اصلا از اون ناراحت نشدم و برام خیلی عادی بودش!
در مورد تاریخچه هم اون چیزه که مشخصه چه رویدادهای 100 سال پیش چه رویدادهای الان توی تاریخ ثبت میشه و یه تیم تا ابد نمی تونه فقط به قهرمانی های چند دهه پیش خودش متکی باشه...

گرافيكار
11-05-2012, 12:37
مسئله اینه که ایشون با پنبه سر می برن
من فقط به پستای این تاپیک کار ندارم و توی خیلی تاپیک ها از این مسائل دیدم مثل تاپیک بارسلونا ، لیگ قهرمانان ، پرسپولیس...

کسی که توهین می کنه حتما نباید از الفاظ زشت استفاده کنه
بارها توی تاپیک های مختلف که بالا اشاره کردم شاهد اینجور مسائل بودم...

من واقعا نمیخوام دیگه این بحث رو ادامه بدم اما این فضایی که شما دارین بر علیه من به وجود میارین فقط بر اساس برداشتهای شخصی خودتونه
واقعا خوشحال میشم نمونه هاشو ذکر کنید که اگر خودمم متوجه توهینام نیستم روشن بشم
شاید نمیدونید که دارید برچسب خیلی بدی رو به پستهای من میچسبونید نمیدونم
من همیشه سعی میکنم فنی و با حفظ ادب پست بدم

در عوض میتونم از بعضی تاپیک ها پستهایی رو بیارم که خیلی واضح به تیم مقابل توهین کردن
میتونم از تاپیک منچستر پستی رو مثل بزنم که حتی سرود و ورزشگاه لیورپول رو هم زیر سوال بردن
از تاپیک چلسی و بعضی تاپیکهای دیگه میشه نمونه های خیلی بدتری از عبارت خوش شانس ترین آورد
شما یه عبارت خوش شانسترین رو که اصلا توهین نیست گرفتین و دارین میگین در تاپیکهای مختلف من در لابه لای پستهام توهین میکنم
هر چند برای من این قضاوت واقعا ناراحت کنندس اما توصیه میکنم پستهای من رو بعد از بازیهای رفت و برگشت بارسا با میلان با چلسی پستهای من قبل و بعد از فینال سال پیش با منچستر پستهای من در حمایت از استقلال و سپاهان در بازیهای اسیایی و.... رو بخونید
تا متوجه بشید این قضاوت شما منصفانه اس یا نه

باقی پست شما هم فنیه و من در موردش حرفی ندارم به هر حال نظر شماست و شما فوتبال و تیمتون رو اینجوری تحلیل میکنید

Alinho
15-05-2012, 17:21
ورزش۳: مربي تيم قرمزپوش در صحبتهايي به اين نکته اشاره کرده که تيمش فصل بعد قدرتمندتر باز مي گردد . کني دالگليش، مربي باتجربه ليورپول در صحبتهايي اعلام کرده که تيمش با توجه به بازيهايي که در رقابتهاي اين فصل ليگ برتر انجام داده، به نتايج قابل قبول و شايسته اي دست نيافته. شکست 0-1 اين تيم مقابل سوانسي در بازي روز يکشنبه باعث شد تا ليورپول رقابتهاي اين فصل ليگ برتر را در رده هشتم جدول به پايان ببرد و اين ضعيف ترين پايان آنها در طول 18 سال اخير بود.اين اولين بار بعد از سال 2005 بود که ليورپول رقابتها را در جايگاهي پائينتر از اورتون به پايان مي برد. دالگليش در صحبتهايي به اسکاي سپورتس گفت:« نکات مثبتي وجود دارد ولي از اينکه تلاشهاي ما با نتايج به دست آمده، نمي خواند، حس نااميدي زيادي داريم.ولي فقط بايد با اين شرايط کنار آمد. در رقابتهاي ليگ ما به آنچه شايستگي اش را داشتيم نرسيديم.» اين مربي اسکاتلندي ادامه داد:« زماني که فصل قبل را در نظر مي گيري، ما در ماه ژآنويه از گردونه دو تورنمنت ديگر (اف اي کاپ و ليگ کاپ) حذف شده بوديم و زماني که من به تيم آمدم، ليورپول تنها 4امتياز با منطقه سقوط فاصله داشت؛ پس عملکرد ما خيلي بد نبود.» ليورپول با وجودي که نتوانست به رقابتهاي فصل آتي ليگ هاي اروپايي راه يابد ولي قهرماني اين تيم در ليگ کاپ، شانس حضور دررقابتهاي فصل بعد ليگ اروپا را براي شاگردان دالگليش فراهم خواهد کرد.

Alinho
15-05-2012, 21:41
ورزش۳: مهاجم هلندي ليورپول از جدايي خود از ليورپول خبر داد. ديرک کوئيت به دنبال اختلاف با کني دالگليش سرمربي ليورپول اعلام کرد که فصل آينده را در آنفيلد بازي نخواهد کرد. کوئيت که با آمدن کني دالگليش فرصت چنداني براي حضور در رقابت‌هاي اين فصل ليگ برتر را پيدا نکرد، گفت: احساس مي‌کنم که دالگليش به من اعتقاد ندارد و در بازي‌هاي فصل آينده جايي در ترکيب او ندارم. عليرغم ميل باطني‌ام مجبورم که ليورپول را به علت وجود دالگليش ترک کنم. وي افزود: کسي در اين شکي ندارد که من مي‌توانم هر هفته‌ در ترکيب ليورپول به ميدان روم. از لحاظ بدني در شرايطي بهتر از فصل پيش قرار دارم، اما متاسفانه در ترکيب اصلي قرار نمي‌گرفتم. دالگليش انگيزه مرا کاملا از بين برد و احساس مي‌کنم که ديگر صلاح نيست که در ليورپول بمانم. از باشگاه هامبورگ آلمان به عنوان مقصد بعدي اين مهاجم هلندي سخن به ميان مي‌آيد.

Stream
16-05-2012, 20:43
دوستان کنی داگلیش هم باشگاه جدا شد که من از این تصمیم استقبال می کنم، درسته که جو خوبی به باشگاه داد و درسته که تیم در مقاطع و بازیهایی در طول فصل خوب بازی کرد ولی ضعف مربی گری و تاکتیکی در تیم بطور واضح وجود داشت و خیلی از بازیها رو به خاطر اشتباهات مربی باختیم.

به هر حال امیدوارم مربی جدید یه مربی مدرن فوتبال باشه و فرصت خوبی هم داشته باشه تا خرید های خوب و بازیکن های مدرنی داشته باشیم.

Alinho
16-05-2012, 22:29
ورزش۳: سرمربي ليورپول ساعاتي پيش از سمت خود کنار رفت. گزارشهاي منتشره حکايت از آن دارد که کني دالگليش از سمت خود کناره گيري کرده است و مديران ليورپول درمقابل اين خبر سکوت کرده اند، نه آن را تائيد مي کنند و نه تکذيب. اين درحالي است که دالگليش در ماه فوريه اين تيم را قهرمان ليگ کاپ نمود و با اين تيم به فينال اف اي کاپ دست يافت اما به پايان بردن رقابتهاي اين فصل ليگ برتر در رده هشتم جدول، به منزله ضعيف ترين نمايش آنها در طول 18 سال اخير بوده و کسب تنها 52 امتياز،ضعيف ترين آمار کسب امتيازاين تيم از سال 1954 تا به امروز بوده است. مالکان آمريکايي اين باشگاه دوست دارند تا تيمشان براي کسب جام بجنگد و يکي از مدعيان قهرماني در ليگ برتر و ليگ قهرمانان اروپا باشد. اين درحالي است که شنيده مي شود که کني دالگليش با دستيارش براي مذاکره با مالکان باشگاه به آمريکا سفر کرده و گزارشهاي منتشره حکايت از آن دارد که دالگليش بعد از يک سال و نيم حضور بر روي نيمکت مربيگري اين تيم استعفا داده است. اخيرا بازسازي هايي در کادرفني آنفيلد صورت گرفته و دامين کومولي، مدير داخلي باشگاه همراه با برخي از مديران از اين تيم جدا شده اند. روبرتو مارتينس، مربي اسپانيايي ويگان،نامزد اصلي هدايت ليورپول براي فصل بعد باشد.

arash volvo
18-05-2012, 21:48
گواردیولا و عدم تمایل برای هدایت لیورپول

سایت گل- پپ گواردیولا، سرمربی بارسا، که در پایان فصل و با انجام دیدار فینال کوپا دل ری از این باشگاه جدا خواهد شد، قصد ندارد جانشین کنی دالگلیش در آنفیلد شود.

گواردیولا چند هفته قبل اعلام کرد که در پایان فصل به دوران حضورش در نوکمپ پایان خواهد داد و قصد دارد برای یک فصل به استراحت بپردازد.

از سوی دیگر مدیران لیورپول که چند روز قبل کنی دالگلیش را از کار برکنار کردند، به دنبال به خدمت گرفتن یک مربی جدید هستند و براساس گزارش ها، 12 گزینه مختلف در فهرست آنها دیده می شود
.
براساس گزارش بخش بین المللی سایت گل، برندان راجرز، سرمربی سوانسی، اولین مربی ای بود که پیشنهاد مدیران لیورپول برای برعهده گرفتن هدایت این تیم را رد کرد.

در حال حاضر از روبرتو مارتینس به عنوان جدی ترین گزینه هدایت قرمزها نام برده می شود. این مربی اسپانیایی در رقابت های این فصل نتایج خوبی با ویگان کسب کرد و توانست بار دیگر این باشگاه را در لیگ برتر حفظ کند.

آندره ویلاس بواس، فابیو کاپلو، دیدیه دشام و یورگن کلوپ دیگر نام هایی هستند که در اطراف باشگاه لیورپول به گوش می رسد.

همچنین گفته می شود ممکن است رافا بنیتس، مربی سابق قرمزها، که در سال 2010 از این باشگاه جدا شد و دوران کوتاه و ناموفقی در اینتر داشت، بار دیگر به آنفیلد بازگردد.

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7-%D9%88-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D8%AA%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%84%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%BE%D9%88%D9%84 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n%2Fnews%2F1832%2F%25D8%25A7%25D9%2586%25DA%25AF%2 5D9%2584%25D8%25B3%25D8%25AA%25D8%25A7%25D9%2586%2 F2012%2F05%2F18%2F3111497%2F%25DA%25AF%25D9%2588%2 5D8%25A7%25D8%25B1%25D8%25AF%25DB%258C%25D9%2588%2 5D9%2584%25D8%25A7-%25D9%2588-%25D8%25B9%25D8%25AF%25D9%2585-%25D8%25AA%25D9%2585%25D8%25A7%25DB%258C%25D9%2584-%25D8%25A8%25D8%25B1%25D8%25A7%25DB%258C-%25D9%2587%25D8%25AF%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25AA-%25D9%2584%25DB%258C%25D9%2588%25D8%25B1%25D9%25BE %25D9%2588%25D9%2584)

Alinho
29-05-2012, 10:44
ورزش۳: مربي اسبق تيم فوتبال چلسي اعتراف کرد که احساس مي کند عنوان مربيگري در ليورپول را به وي واگذار نخواهند کرد. اين سرمربي پرتغالي در اوايل ماه گذشته صحبت هاي زيادي را براي جانشيني کني دالگليش با ليورپول انجام داد. وي در اين رابطه گفت: من فکر نمي کنم ديگر شانس بدست آوردن اين سمت را داشته باشم آنها به دنبال مربيان بسيار بزرگي رفته اند و تجربه ي من در چلسي نيز خيلي موفقيت آميز نبوده است کارنامه ي آنچنان درخشاني نيز در دست ندارم، البته در مقايسه با گزينه هاي جديد اين تيم مي گويم، من بسيار دوست داشتم به اين سمت دست پيدا کنم، اما نشد.

Alinho
30-05-2012, 20:26
ورزش۳: براساس گزارش ها، برندان راجرز با قراردادي سه ساله هدايت تيم ليورپول را برعهده گرفت. به نقل از سايت گل، اين مربي ايرلندي که سال گذشته سوانسي را به رقابتهاي ليگ برتر رساند، در اين فصل هم با اين تيم نتايج بسيار خوبي گرفت و در چند روز اخير با پشت سر گذاشتن روبرتو مارتينس، به گزينه اول هدايت ليورپول تبديل شد. مديران ليورپول با اين مربي 39 ساله که زماني هدايت تيم جوانان چلسي را برعهده داشت، قراردادي سه ساله به ارزش 5 ميليون پوند امضا کردند. ليورپولي ها در اين فصل به فينال دو جام حذفي و اتحاديه رسيدند اما نتايج ضعيف شان در ليگ برتر و قرار گرفتن در مکان هشتم، منجر به اخراج کني دالگليش شد.

Stream
30-05-2012, 23:19
خوب دوستان برندن راجرز مربی فعلی سوئنزی به لیورپول اومد :10:
چون از دید خیلی از ماها ناشناخته است، یکم دربارش توضیح بدم:

این مربی 39 ساله ایرلندی، در دو سال اخیر مربی Sweansee بود که تونست تیم رو از لیگ Championship به لیگ برتر بیاره و در اولین فصل حضورش در لیگ برتر در رتبه 11 ام لیگ رو تموم کنه.

برندن راجرز در تیم Reading مربی تیم جوانان بود که به درخواست خوزه مورینیو به چلسی اومد و مسئول مربی تیم جوانان در سال 2004 شد. در سال 2006 به عنوان مربی تیم رزرو ها ارتقا یافت و تا سال 2008 کمی بعد از جدایی مورینیو از چلسی به تیم های واتفورد و ردینگ رفت.

در سال 2009 ، به عوان مربی تیم سوئنزی انتخاب شد و در همان سال تنها با خرید یک بازیکن نیم میلیون پوندی توانست سوئنزی را در لیگ Championship سوم و در مسابقات پلی آف به لیگ برتر برساند. این اولین بار در تاریخ یک باشگاه ولزی بود که توانستند به لیگ برتر برسند.

در لیگ برتر امسال، سوئنزی کمتر از 6 میلیون پوند بازیکن جدید به تیم اضافه کرد. در ابتدای لیگ سوئنزی به عنوان بیشترین شانس برای سقوط دوباره پیش بینی می شد و در نهایت در رتبه 11 ام جدول فصل رو به پایان رسوند و فقط 5 امتیاز کمتر از لیورپول خودمون بدست آورد :دی

سبک بازی تیم های راجرز کاملا الگو گرفته از بازی بارسلوناست و خودش رو شاگرد مکتب کرایف در بارسا می دونه و در دوران مربیگری ون گال همیشه برای بازیهای بارسا به نیوکمپ می رفت. سبک بازی سوئنزی هم دقیقا همان 3-3-4 الگو گرفته از بازی بارساست.

چند نکته جالب:

در این فصل بازیهای لیگ برتر، Ashley Williams بازیکن سوئنزی با نزدیک 2500 پاس، بیشترین تعداد پاس در لیگ برتر رو داشت. Rangel بازیکن دیگه سوئنزی هم با نزدیک 2200 رتبه پنجم بیشترین تعداد پاس را داشت..

سوئنزی امسال 43 گل به ثمر رسوند، دقیقا مساوی با لیورپول.

سوئنزی امسال با نزدیک 17,000 پاس صحیح، بیشترین تعداد پاس صحیح در لیگ برتر رو داشت.

سوئنزی با 85.2 درصد پاس صحیح، ششمین درصد پاس صحیح در بین کلیه باشگاه های اروپا رو داشت.

سوئنزی با بیشتر از 20 هزار پاس، و متوسط بیشتر از 520 پاس در هر مسابقه بعد از بارسا دومین تیم اروپا از نظر تعداد پاس بود.

به نظر من باید منتظر یک سبک بازی بسیار بسیار متفاوت از لیورپول باشیم. چیزی متفاوت از بازیهای چندین سال گذشته.

pcforlife
30-05-2012, 23:41
تو ظاهر امر قطعا راجرز جانشین جالبی برای دالگلیش نیست، ولی کلا سالهاست که فوتبال اروپا ضرر نکرده از اعتماد به مربیان جوون. پپ و مو که نمونه های برجستش هست. یا آلگری، دی متئو و حتی استراماچیونی. به نظرم لیورپول با اعتماد به راجرز، میتونه نتایج مثبتی رو بگیره البته اگه فصل نقل و انتقالات خوب کار کنن. به شخصه با وجود عدم علاقم (اگه نگم تنفر!!) از لیورپول، ترجیح میدم لیورپول رو به جای سیتی در بین 4 تیم برتر انگلیس ببینم.

Stream
30-05-2012, 23:50
تو ظاهر امر قطعا راجرز جانشین جالبی برای دالگلیش نیست، ولی کلا سالهاست که فوتبال اروپا ضرر نکرده از اعتماد به مربیان جوون. پپ و مو که نمونه های برجستش هست. یا آلگری، دی متئو و حتی استراماچیونی. به نظرم لیورپول با اعتماد به راجرز، میتونه نتایج مثبتی رو بگیره البته اگه فصل نقل و انتقالات خوب کار کنن. به شخصه با وجود عدم علاقم (اگه نگم تنفر!!) از لیورپول، ترجیح میدم لیورپول رو به جای سیتی در بین 4 تیم برتر انگلیس ببینم.

دقیقا همینطوره. اکثر هوادارها منتظر یه مربی مطرح و معروف بودن.

من بیشتر از اسم مربی فکر می کنم این تغییر سبک فوتبال می تونه برای لیورپول خیلی مفید باشه.. بازیکن هایی که قبلا اذیت می شدن الان خودشون رو می تونن بهتر نشون بده. این سبک قبلی رو مربی های مختلف تست کرده بودن و یه جورایی بازیهای لیورپول خیلی تکراری و قابل حدس زدن شده بود. این سبک جدید می تونه اون روحیه لازم رو به تیم برگردونه.

با این صحبت هم درباره سیتی موافقم :31: من هم ترجیح می دم چلسی، منچستر، آرسنال یا تاتنهام بین 4 تیم باشن و سیتی نباشه..

Alinho
31-05-2012, 16:29
ورزش۳: آلبرتو آکوئيلاني در نظر دارد تا پس از تصميم ميلان مبني بر عدم خريد او به آنفيلد بازگردد. آلبرتو آکوئيلاني بيش از آنکه مربي جديد ليورپولي ها رسما اعلام شود ,تاکيد کرد که پس از انتخاب براندان راجرز در رابطه با آينده خود تصميم خواهد گرفت. از سوي ديگر,حال باشگاه ليورپول انگليس خبر انتخاب سرمربي جديد خود ,راجرز را رسما تاييد کرد و حال به نظر مي رسد قدم بعدي سران آنفيلد ، تصميم گيري در رابطه با آينده مبهم اين هافبک 27 ساله ايتاليايي است. ستاره سابق باشگاه رم در مصاحبه با گتزتادلوسپورت گفت : "بايد ديد که آيا چيزي براي رضايت دو طرف وجود دارد,چرا که براي توافق ، رضايت لازم و ضروري است. من در انتظار تصميم ليورپول مبني بر انتخاب سرمربي جديدشان هستم و سپس در نظر دارم تا ملاقاتي را با سران آنفيلد و سرمربي جديد ليورپول ترتيب دهم تا از برنامه هاي آنها آگاه شوم.تنها کاري که من مي خواهم ,گرفتن يک تصميم درست است.براي من اين بسيار مهم است که در باشگاه داراي سهم و جايگاهي باشم تا بتوانم به صورت منظم و خوب به بازي کردن ادامه دهم." آکوئيلاني در سال 2009 از باشگاه رم به ليورپول پيوست اما او با مشکل مصدوميت در آنفيلد مواجه شد سپس بار ديگر به صورت قرضي به ايتاليا بازگشت؛ اما باشگاه يوونتوس که فصل را در جايگاه 7ام سري آ به پايان رساند تصميم گرفت تا با جذب آندرا پيرلو آکوئيلاني را به آنفيلد بازگرداند ؛اما اين هافبک 27 ساله ايتاليايي که تمايلي براي بازگشت به انگلستان نداشت اين بار باز به صورت قرضي راهي ايتاليا و ميلان شد که در نهايت با توجه به عدم کسب رضايت ماکس آلگري به نظر مي رسد به آنفيلد بازمي گردد.

Stream
01-06-2012, 14:03
خب دوستان راجرز هم رسما معرفی شد و در همین ابتدا به نظر می رسه قصد داره چهار بازیکن رو از تیم قبلیش سوئنزی به لیورپول بیاره. البته این ها فعلا در حد شایعه است.

Gylfi Sigurðsson

بازیکن 22 ساله ایسلندی در ژانویه 2012 به سوئنزی آمد و در 18 بازی، 7 گل زد و 4 پاس گل داد و بهترین بازیکن نیم فصل دوم تیم بود. قبل از سوئنزی در تیم هافنهایم بود و در سال 2011 به عنوان بازیکن سال این تیم شناخته شد، قبلش در ردینگ بود و در سال 2010 به عنوان بازیکن سال ردینگ شناخته شد.

قیمت: حدود 10 میلیون پوند

Scott Sinclair

بازیکن 23 ساله انگلیسی که در آکادمی چلسی بوده و در دوره های اسکولاری و گاس هیدینگ بهش فرصت داده شد ولی نتونست خودش رو به طرح اول تیم برسونه. بعد از دوره های قرضی در تیم های مختلف سال 2010 به سوئنزی رفت و اونجا تونست بسیار خوب جا بیفته و در 80 بازی لیگ 27 گل به ثمر رسونده.

قیمت: 5 میلیون پوند

Ashley Williams

بازیکن 27 ساله ولزی که رکورد دار تعداد پاس در فصل قبل لیگ برتر هم بود. بازیکنی است که تا حالا مصدومیت جدی نداشته و در چند فصل قبل در تمامی بازیهای تیم هاش حاضر بوده. مدافع خوبی است و با توجه به سن و سال کرگر ه نظر گزینه مورد اعتمادی برای بکآپ اگر/اسکرتل به حساب میاد.

قیمت: 7 میلیون پوند

Joe Allen

بازیکن 22 ساله ولزی که به در نقش هافبک خلاق مرکزی بازی می کنه (مثل چارلی آدام) و بازیکن خوبی است. احتمال اومدن این بازیکن از بقیه بیشتره. این بازیکن از نظر درصد پاس صحیح، نفر ششم در کل اروپا بود.

قیمت: 9 میلیون پوند

به نظر من هیچ کدوم از این چهار تا بازیکن هایی نیستن که بتونن در تیم تغییر مهمی ایجاد کنن، ولی بازیکن های موثری هستن به خصوص برای نیمکت و استراحت دادن به اصلی ها. همگی که نمیان و احتمال یک یا دو نفر از اینها بیان، که فکر می کنم در کل برای تیم مفید باشه.

jb.NY
02-06-2012, 17:16
به عنوان طرفدار چلسی ، به شخصه ترجیح میدم بیگ فور همون بیگ فور سابق باشه، واقعا ناراحت میشم وقتی میبینم اینقدر این تیم ضعیف شده
یه فصل پر امید رو براتون آرزو دارم و امیدوارم شاهد بازی های زیبایی از تیم های محبوبمون باشیم

Stream
03-06-2012, 17:18
خب اولین تغییر در تیم شکل گرفت.

درک کویت 32 ساله به تیم فنرباغچه استانبول رفت. من این تغییر رو مثبت می بینم.

کویت در شش فصلی که در لیورپول بود 200 بازی در لیگ کرد و 51 گل به ثمر رسوند. کویت در فصل پیش 34 بازی در لیگ برتر کرد (در خیلی ها به عنوان ذخیره) و 2 گل زد. مبلغ ترنسفر هنوز اعلام نشده و کویت در فصل آینده در هر فصل 2.5 میلیون یورو دستمزد خواهد گرفت (کمتر از دستمزد ناخالص فعلیش در لیورپول).

Alinho
03-06-2012, 22:18
ورزش۳: درک کويت مهاجم هلندي ليورپول با قراردادي سه ساله به باشگاه فنرباغچه در ترکيه پيوست. به گزارش بي بي سي اسپورت، اين بازيکن 31 ساله در سال 2006 از فاينورد به بندرليورپول آمد و پيراهن سرخ اين تيم را به تن کرد. او طي شش سال بيش از 250 بار براي اين تيم به ميدان رفت و 71 گل براي ليورپول به ثمر رساند. رقابت هاي يورو 2012 چهارمين تورنمنت بين المللي است که کيوت با پيراهن تيم ملي هلند در آن شرکت مي کند. او از سال 2006 عضو تيم ملي هلند است و همراه با اين تيم در جام جهاني 2010 و نيز رقابت هاي يورو 2008 شرکت کرده است. هنگامي که او به ليورپول پيوست طولي نکشيد که محبوب هواداران اين تيم شد و گل هاي سرنوشت سازي که در برابر اورتون در سال 2007 و هت تريکي که مقابل منچستريونايتد در سال 2011 کرد از ذهن هواداران اين تيم بيرون نخواهد رفت.

Alinho
05-06-2012, 18:23
ورزش۳: هافبک ليورپول که به صورت قرضي در ليل فرانسه بازي مي‌کرد به تيمش بازمي‌گردد. به نقل از ساکرنت، کول 30 ساله 2 سال پيش طي قراردادي آزاد از چلسي راهي بندر آنفيلد شد ولي در اين تيم به هيچ وجه نتوانست تاثيرگذار ظاهر شود تا سران اين تيم در پايان همان فصل وي را به ليل قرض بدهند. به هر حال برندن راجرز، سرمربي جديد قرمزهاي ليورپول در گفت‌وگويي که انجام داده بود اعلام کرد بازگشت جو کول به ليورپول را نيز مورد توجه قرار خواهد داد.راجرز گفته بود: من جو را به خوبي مي‌شناسم زيرا در زمان حضورم در چلسي با او کار کرده و مي‌دانم بازيکن با استعدادي است. رودي گارسيا سرمربي ليل نيز بازگشت کول به آنفيلد را تاييد کرده و گفته او جزو برنامه‌هاي اصلي برندن راجرز در فصل آينده است. وي در اين مورد گفت: جو کول در ليورپول خواهد ماند. سرمربي جديد اين تيم قصد دارد او را نگه دارد. ما همواره او را به عنوان يک بازيکن و يک انسان خوب در خاطر خواهيم داشت. راجرز همچنين اعلام کرده آلبرتو آکوئيلاني، هافبک اين تيم که 2 فصل گذشته را به شکل قرضي در تيم‌هاي يوونتوس و ميلان بازي کرده به ليورپول باز مي‌گرداند.

pcforlife
05-06-2012, 21:14
لیورپول کویت رو ارزون از دست ندارد؟ فقط یک میلیون پوند...؟ به نظرم کویت یکی از هلندی های خوب و تاثیر گذار پریمیر لیگ و البته لیورپول افت کرده در سال های اخیر بود. تو تیم ملی هلند هم عملکردش بد نبود، خیلی برام عجیب بود از دست دان کویت اونم با این قیمت نازل. به نظرم شیش هفت میلیون می ارزید./

Stream
05-06-2012, 21:19
لیورپول کویت رو ارزون از دست ندارد؟ فقط یک میلیون پوند...؟ به نظرم کویت یکی از هلندی های خوب و تاثیر گذار پریمیر لیگ و البته لیورپول افت کرده در سال های اخیر بود. تو تیم ملی هلند هم عملکردش بد نبود، خیلی برام عجیب بود از دست دان کویت اونم با این قیمت نازل. به نظرم شیش هفت میلیون می ارزید./

2 سال پیش بعد از جام جهانی پیشنهاد های 15-20 میلیونی داشت! :دی

ولی خب سال آخر قراردادش بود، دستمزدش بالا بود (فکر کنم 4 میلیون در سال)، ماه آینده میشه 32 سالش و احتمالا جایی در برنامه های راجرز هم نداشت. البته تورس رو بگذاریم کنار لیورپول اکثر مواقع بازیکناش رو نسبتا ارزون فروخته.

shahab_f
14-06-2012, 20:28
هری ردنپ اگه زودتر از تاتنهام اخراج شده بود، شاید اونهم جزء گزینه های خوب مربیگری لیورپول قرار میگرفت.
از خبرها هم اینکه به نظر میرسه میلان میخواد آکوئیلانی رو یه فصل دیگه قرضی نگه داره، اما نظر لیورپول روی فروش ـه و نه قرض.
خبر دیگه اینکه مدیر شالکه گفته در راه به خدمت گرفتن سالامون کالو، باید با باشگاه های زیادی از جمله لیورپول رقابت کنیم.
...

Stream
18-06-2012, 11:08
خب دوستان نظرتون درباره بازار نقل و انتقالات فصل آینده چیه؟ بازیکن های تیم:

دروازبان: رینا (30)، جونز (30)، دونی (32)، گالاچی (22)

دفاع: گلن جانسن (28)، خوزه انریکه (26)، دنی اگر (27)، اسکرتل (27)، کوتز (21)، دنی ویلسون (20)، جیمی کرگر (34)، مارتین کلی (22)، فلنگان (19)، رابینسون (18)

هافبک: جرارد (32)، مکسی (31)، هندرسون (22)، داونینگ (28)، اسپیرینگ (23)، لوکاس (25)، چارلی آدام (26)، رحیم استرلینگ (17)، جانجو شلوی (20)، جو کول (30)، آکوئیلانی (28)، پاچکو (21)

حمله: سوارز (25)، کرول (23)، اکلستون (21)، بلمی (32)

بولد ها بازیکن های اصلی هستن و بقیه رزرو.

گرافيكار
18-06-2012, 15:35
به نظر من لیورپول سه تا بازیکن خوب و برای فیکس بازی کردن میخواد

1- یه هافبک هجومی برای بازی کردن پشت مهاجمین کسی مثل نصری یا مودریچ از کرواسی
2- یه مهاجم هدف خوب و باتجربه مثلا میلیتو یا دروگبا(البته اگر بخواد در انگلیس ادامه بده)
3- یه وینگر کلاسیک و ذاتی که توانایی بازی در هر دو سمت رو داشته باشه مثل آفلای

من از خط دفاعی راضی هستم و با برگشتن لوکاس فکر میکنم برای هافبک دفاعی هم مشکلی نداشته باشیم

به نظر من خیلی بازیکن جوون و متوسط داریم که بهتره یا فروختته یا قرض داده بشن

Stream
21-06-2012, 18:06
من فکر می کنم با بالا رفتن سن جیمی کرگر و بی تجربه بودن کوتز بد نیست یک بازیکن متوسط دیگه برای نیمکت خط دفاعی اضافه بشه، چهار بازیکن اصلی که خیلی خوبن. لوکاس هم برگرده خط هافبک درست میشه و فکر می کنم ما هافبک خیلی زیاد داریم و همه مثل همدیگه هستن! هندرسون و آدام و آکوئیلانی و اسپیرینگ و جانجو شلوی و حتی جو کول بازیکن های نسبتا مشابهی هستن، به نظرم بد نیست به جای یکی از اینها یه هافبک دفاعی تر بیاد. جالبه این همه بازیکن متوسط در تیم داریم ولی یه بازیکنی که 20-25 درصد از اینها بهتر باشه نیست.

مهمترین چیزی که تیم لازم داره یک هافبک تهاجمی خوبه. واضحه قرار نیست بازیکن بزرگی به تیم اضافه بشه ولی همین Sigurdsson که شایعاتش زیاد شده قطعا می تونه خیلی خیلی مفید باشه برای تیم. فکر کنم یه وینگر خوب هم نیاز داریم و یه مهاجم بکاپ.

به نظرم مهمترین نکته اینه که چه بازیکن هایی باید از تیم جدا بشن! بازیکن های متوسط زیادی داریم که سن و سالشون هم بالاست... مشکل اصلی اینه که دقیق نمی دونیم تیم قراره چطور بازی کنه ولی خوشبختانه قراره تغییر انجام بشه.

ویرایش: شایعات مبنی بر اینه که Sigurdsson خیلی به بستن قرارداد با باشگاه نزدیک شده و در حال برنامه ریزی برای نقل مکان به لیورپوله.

moslem1391
02-07-2012, 21:54
سلام به همه
من عضو جدید هستم
امیدوارم عضو و دوست خوبی باشم براتون
دوستون دارم

Stream
04-07-2012, 20:21
ویرایش: شایعات مبنی بر اینه که Sigurdsson خیلی به بستن قرارداد با باشگاه نزدیک شده و در حال برنامه ریزی برای نقل مکان به لیورپوله.

Sigurdsson به تاتنهام رفت و اولین مهره ترنسفر امسال رو از دست دادیم. به نظر می رسه دلیل اصلیش زندگی (و ...) در لندن و هفته ای 20 هزار پوند دستمزد بیشتر بوده که تاتنهام بی مربی رو به لیورپول با مربی سابقش - کسی که در تاکتیکش بهترین بازیکن ماه جزیره شد - ترجیح بده.

البته هافبک مرکزی زیاد داریم ولی Sigurdsson بازیکن تهاجمی و خلاقی بود، حیف شد!

Stream
06-07-2012, 00:41
خب دوستان از اونجایی که مربی جدید اومده و خیلی هم از فلسفه فوتبالش نمی دونیم، گفتم یکم توضیح بدم. تاکتیک تیم چیزی مشابه 3-2-1-4-1 خواهد بود (دلیل اینکه 11 تاس رو می گم)

راجرز یکی از علاقمندان شدید به فوتبال تیکی تاکا و فلسفه بارسلوناست و سال ها درباره این نوع فوتبال تحقیق کرده و در همه تیم هاش هم همین فوتبال رو پیاده کرده. واضحه که در سال آینده شاهد فوتبالی بسیار بسیار متفاوت از لیورپول خواهیم بود.

راجرز با خط دفاعی بسیار جلویی بازی می کنه، در حالتی که دو مدافع در گرفتن و حفظ Possession به تیم کمک اساسی می کنن و حتی دروازبان نقش یه سوییپر رو در مواقع ضروری بازی می کنه (یار یازدهم، اون 1 ابتدایی در ترکیب 3-2-1-4-1) ، دو فول بک بازیکن هایی هستن که به تیم عرض می دن و کلا نسبت به حالت عادی تهاجمی تر هستن. از این نظر شرایط تیم خیلی خوبه، رینا یکی از بهترین دروازبان های بازیخون دنیاست و بازی با پای فوق العاده ای داره، هر دو مدافع اصلیمون پا به توپشون خوبه، قدرت پاسکاری بالا دارن و سرعتشون هم نسبتا قابل قبوله. هر دو فول بک هم از نظر تدافعی محکم هستن و هم قدرت تهاجمی خیلی خوبی دارن.

در خط هافبک سه بازیکن مرکزی بازی می کنن، یه هافبک دفاعی در نقش "بوسکتس" که به خط دفاع اضافه میشه در صورت نیاز و جلوتر هم میاد، مارکینگ "نرم" می کنه و در نگه داشتن توپ کمک می کنه و در درگیری ها شرکت می کنه، نقشی که لوکاس براش ایده آله و قطعا یکی از بهترین های دنیا. از دو هافبک دیگه یکی نقش Deep Lying Playmaker رو بازی می کنه در مرکز زمین، بازیکنی که به پخش توپ کمک می کنه و همزمان کارهای دفاعی رو هم بطور سبک انجام می ده، بازی داینامیکی داره و احتمالا این نقش رو چارلی آدام یا آکوئیلانی به عهده خواهند داشت. هافبک سوم هم یک هافبک Box-to-Box است که وظایف دفاعی کمتری داره و آزادی بیشتر، و می به بازیسازی تهاجمی و گلزنی و ... کمک می کنه. این نقش رو جرارد و هندرسون بازی خواهند کرد.

اما جالب ترین نکته در خط حمله است و استفاده از یک False 9. خوشبختانه برعکس اسپانیا اینجا دیگه اصلا مشکلی از این بابت بوجود نداره و سوارز این نقش رو به بهترین حالت ممکن انجام می ده. دو بازیکن دیگه وینگرهای مدرن هستن، اینجا جاییست که ما اصلا بازیکنی نداریم. من رحیم استرلینگ 17 ساله رو در ترکیب گذاشتم چون بازیکن این سبک فوتباله، به هر حال قطعا تیم در فصل نقل و انتقالات بازیکن های جدیدی اضافه می کنه. Player X هم وینگر بعدیه که فعلا هیچ بازیکن دیگه ای نداریم.

در یارهای ذخیره هم مکسی رودریگز و بلمی جزو بازیکن هایی هستن که می تونن اینطور فوتبال بازی کنن و برای نیمکت و بازیهای حذفی و ... خوبن. پاچکو هم که از قرض برمی گرده به این سبک فوتبال می خوره.

مهره های سرطانی تیم:

این سبک فوتبال با فوتبال قبلی ما متفاوته و همین باعث میشه خیلی از بازیکن ها به درد این نوع فوتبال نخورن. بازیکن هایی مثل داونینگ، اسپیرینگ، کرگر، جو کول و مهمتر از همه اندی کرول.

بازیکن های جدید:

تیم هنوز خریدی نداشته ولی راجرز گفته پنج یا شش بازیکن به تیم اضافه میشن. در این بین فول بک های ما خیلی خوب هستن و نیاز به تقویت نیست، در مرکز خط دفاعی نیاز به یک مدافع خیلی خوب داریم، در خط هافبک نیاز به یه هافبک تدافعی (بکآپ لوکاس) و یک هافبک تهاجمی، و دو یا سه مهاجم/وینگر که بتونن در این سیستم فوتبال بازی کنن.

shahab_f
10-07-2012, 00:46
خیلی ممنون Stream جان.
تحلیل های شما خیلی خوب هستند، میتونم بپرسم مطالعه آزاد خاصی دارید یا ... چی؟!
نکنه مربی فوتبال هستید ما خبر نداریم:46:؟

moslem1391
10-07-2012, 10:13
دوستان بازیکن جدیدی نگرفتیم؟

Stream
10-07-2012, 13:55
خیلی ممنون Stream جان.
تحلیل های شما خیلی خوب هستند، میتونم بپرسم مطالعه آزاد خاصی دارید یا ... چی؟!
نکنه مربی فوتبال هستید ما خبر نداریم:46:؟

ممنون.
من کلاس های مربیگری و آنالیز فوتبال رفتم (در حد UEFA B) و مطالعات هم داشتم، ولی هیچ وقت مربی نبودم.

دوستان بازیکن جدیدی نگرفتیم؟

بورینی (مهاجم ایتالیایی رم) به احتمال زیاد اضافه میشه، و قراره Clint Dempsey مهاجم/وینگر 29 ساله فولام هم قراره به تیم با مبلغ پایینی اضافه بشه. هر دو بازیکن هایی هستن که نشون دادن می تونن با تاکتیک جدید تیم سازگار باشن.

Stream
11-07-2012, 23:26
آخرین خبرها از بازار نقل و انتقالات:

* داونینگ احتمال داره با مبلغ حدود 10 میلیون پوند جدا بشه.

* بورینی به احتمال زیاد قطعی شده و امروز یا فردا اعلام میشه، مبلغش حدود 9-10 میلیون پوند خواهد بود.

* باشگاه مثل اینکه تمایلش رو مبنی بر فروش اندی کرول با قیمت مناسب (حدود 20 میلیون پوند) اعلام کرده. وست هم و نیوکاسل گفته شده تمایل دارن.

* Joe Allen هافبک میانی Swansea و بهترین پاسور پارسال لیگ برتر دوباره با شایعاتی به باشگاه متصل شده. شایعاتی درباره قرار دادن داونینگ در این قرارداد هست.

* رحیم استرلینگ گفته بسیار مشتاقه با راجرز در این فصل کار کنه.

* راجرز گفته در فصل آینده کاری به اسم و سن بازیکن ها نداره و هر کس که خوب باشه بازی می کنه و هر کس که خوب نباشه بازی نمی کنه.

* مکسی رودریگز گفته میشه قراره از تیم جدا بشه و به آرژانتین برگرده.

* به احتمال زیاد آکوئیلانی و جو کول سال آینده در باشگاه می مونن.

منبع همه خبرها هم lfctransferspeculations.com و صفحه فیس بوک LFC News.

M E S S I
29-07-2012, 16:14

تساوی بدون گل لیورپول و تاتنهام

اشکان علینقیان 15 ساعت پیش

طرفداری- بزرگان لیگ جزیره امشب در خلال مسابقه​ای دوستانه به مصاف هم رفتند که این بازی بدون به ثمر رسیدن گلی برای دو تیم به‌پایان رسید.

هر دو تیم بازی را با ترکیبی متشکل از بازیکنان جوان در کنار بازیکنان باتجربه آغاز کردند و آدام مورگان برای لیورپول و هری کین برای تاتنهام ستاره های جوانی بودند که در این بازی بیش از بقیه به چشم آمدند. در خلال مسابقه آنچنان موقعیتی بر روی دروازه های دو تیم خلق نشد و می توان گفت تنها موقعیت بازی شوتی بود که لنون از خارج محوطه جریمه به بیرون زد. هنرنمایی کین 19 ساله در این حرکت باعث شد تماشاگران بسیار شدید تر از قبل او را تشویق کنند. او نشان داد که د‌ر آینده می‌تواند به بازیکنی بزرگ و قابل‌اعتماد تبدیل شود.گرمای بسیار زیاد هوا باعث شده بود که هیچ‌یک از دو تیم نتوانند بازی مورد‌نظر خود را انجام دهند و به خاطر همین مسئله براندان راجرز و آندره ویلاش بوآش از بازیکنان تیم خود می‌خواستند که خود را بی‌دلیل خسته نکنند.لیورپول باید هم اکنون خود را برای بازی لیگ اروپا در مقابل نماینده بلاروس آماده کند. لیورپولی ها در تور آمریکای شمالی خود نتوانستند هیچ پیروزی کسب کنند و بدون برد راهی خانه شدند. بازی بعدی تاتنهام نیز روز سه شنبه در مقابل تیم نیویورک ردبولز برگزار خواهد شد.

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Stream
31-07-2012, 16:48
تاپیک اختصاصی Liverpool F.C | قـرمـز ها | جلد 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])