PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظر تو يه دوربين خوب، چه دوربينيه؟

Motefakker
04-06-2006, 10:06
فكر ميكني كه يه دوربين خوب بايد زوم اپتيكالش بالا باشه، مگا پيكسلش بالا باشه، كوچيك باشه و يا ....
ميدونم همه ي اينها مهمه ولي كدوم از همه اش مهمتره كه ميتونه معايت ديگه را بپوشونه؟ :blink:

M I S H A
05-06-2006, 07:30
مگا پیکسل اون بال باشه،لنزش کارل زایس باشه،زوم اپتیکال بالا هم خوبه،امکان تغییرات دستی روی اون باشه،ریخت و قیافه زیاد مهم نیست!

Motefakker
05-06-2006, 11:49
مگا پیکسل اون بال باشه،لنزش کارل زایس باشه،زوم اپتیکال بالا هم خوبه،امکان تغییرات دستی روی اون باشه،ریخت و قیافه زیاد مهم نیست!
خیلی ممنون ولی فکر کنم که گفته بودم کدوم یکی مهمتره. یعنی مهمترینشون کدومه؟
:blush:

Wisdom
05-06-2006, 13:37
دوربيني كه لرزش دست روش تاثير منفي نذاره و عكس رو تار و خراب نكنه

M I S H A
05-06-2006, 13:54
خیلی ممنون ولی فکر کنم که گفته بودم کدوم یکی مهمتره. یعنی مهمترینشون کدومه؟
:blush:
نوع لنز،تنظیمات دستی

Motefakker
05-06-2006, 15:15
نوع لنز،تنظیمات دستی
خيلي چاكريم.
قربات محبت جناب عالي. :blush:

Mehdi_Full
06-06-2006, 00:38
من خودم يه كنون A510 دارم . به نظر من مگاپيكسل زياد مهم نيست چون شما نميخواي كه اونارو هميشه پرينت بگيري . ميدوني كه هر چي مگاپيكسل بالا باشه به كيفيت عكس ربطي نداره و فقط تو بزرگي عكس تاثير داره . با اين حال كه دوربين من 3.2 مگا پيكسل هستش و تا رزولوشن 2024 هم عكس ميندازه اما من هميشه با 1024 عكس ميندازم و كيفيتش هم توپه فقط زومش 4x هستش كه يه كم پايينه .
نتيجه اينكه : البته به نظر من زوم اپتيكال (نه ديجيتال) خيلي مهمه كه حداقل 10x داشته باشه تا موقعيكه زوم ميكني كيفيت عكس پايين نياد .

Motefakker
06-06-2006, 05:37
من خودم يه كنون A510 دارم . به نظر من مگاپيكسل زياد مهم نيست چون شما نميخواي كه اونارو هميشه پرينت بگيري . ميدوني كه هر چي مگاپيكسل بالا باشه به كيفيت عكس ربطي نداره و فقط تو بزرگي عكس تاثير داره . با اين حال كه دوربين من 3.2 مگا پيكسل هستش و تا رزولوشن 2024 هم عكس ميندازه اما من هميشه با 1024 عكس ميندازم و كيفيتش هم توپه فقط زومش 4x هستش كه يه كم پايينه .
نتيجه اينكه : البته به نظر من زوم اپتيكال (نه ديجيتال) خيلي مهمه كه حداقل 10x داشته باشه تا موقعيكه زوم ميكني كيفيت عكس پايين نياد .
دوربين خيلي خوب و جالبي داري و زوم اپتيكالش هم 4x هست. اتفاقا من خودم يكي از همين ها دارم. كوچيك و كم حجم با برنامه هاي مختلف براي عكاسي . ;)

shahabmusic
16-06-2006, 08:53
اگه منظورت دوربین عکاسیه که باید بگم حتما سنسور Ccd داشته با شه ،در غیر این صورت در صورت داشتن همه مشخصات به هیچ دردی نمی خوره ولی بر عکس برای فیلمبرداری باید سنسور Cmos داشته باشه که فیلم جذاب تر رکورد می شه.