PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای برگرداندن پوشه

xfati
23-05-2011, 20:06
سلام دوستان .. چند روز پیش هاردم رو بردم کافینت و وصل کردم به سیستمشون و وقتی اومدم خونه دیدم بدبخت شدم
تمام فولدرهای توی هارد به حالت شرتکات در اومدن و هر کدوم شده 300 کلیوبات .... هیچ انتی ویروسی هم روش کار نمیکنه و چیزی نمیشناسه 3 تا انتی ویروس انتی ویروس کاملا اپدیت رو تست کردم ولی جواب نداد
کسی راه حل مقابله به این چیز رو میدونه ؟؟؟
البته انتی ویروس یه چیزی رو تشخیص داد و پاکش کرد ولی فک کنم عوارضش مونده و دیگه نمیتونه باز سازیش کنه
ممنون میشم دوستان کمکم کننننن
خیلی اطلاعات ضروری توش دارم

xfati
23-05-2011, 20:37
و یه چیز دیگه اینکه فایل هایی که مستقیم تو همون صفحه اصلی هارد بودن بدون مشکلی اجرا میشن
من چند تا شرتکات با حجم بالا رو حذف کردم و هیچی انگار از تو هارد حذف نشد .... یعنی یه جایی تو همون هارد هستن ....

Traceur
23-05-2011, 20:57
GetData Recover My Files | بازیابی اطلاعات

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای ویروســ کشــی همـ از راهــهایی ماننــدـ هــارد بــِ هـــاردـ کردن استــفاده کنیدـ
موفق باشیدـ : )

xfati
23-05-2011, 21:07
ببخشید مثل اینکه اشتباه گرفتید پوشه های من پاک نشده .... اصل پوشه که اصلا نیستش فقط از هر کدوم از پوشه هام یه شرتکات هست .... یعنی کنار هر پوشه یه علامت شرتکات زده
و وقتی هم میخام واردش بشم میگه فایل پیدا نشد و ...
و پاین ترش هم نوشته ایا میخواهید شرتکات پاک شود ؟؟؟؟
و پسوند exe هم به همه پوشه ها اضافه شده و حجمشون بین 300 تا 400 کیلو بایت هست .... چه اونی که یه عکس توش بوده چه اونی که 10 گیگ فیلم توش بوده

Dew Drop
23-05-2011, 23:15
دوست عزیز جای سوال شما اینحا نیست که !!!

شما باید این پست مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رو مطالعه کنید و اگر مشکلتون حل نشد تو انجمن اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاپیک جدید ایجاد کنید.