PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز هشتی که در اومده واقعیه؟

pesilium
23-05-2011, 12:23
تو رو خدا میشه راهنماییم کنین؟

ebi1952
23-05-2011, 12:31
واقعی هست ولی نسخه نهایی و کامل نیست، یه نسخه ازمایشی که برای تست شدن مایکرو سافت داده بیرون و اصلا توصیه نمیشه ازش استفاده کنین احتمال مشکل دار بودن و باگ داشتنش زیاده

esi222
23-05-2011, 15:08
تو رو خدا میشه راهنماییم کنین؟

این ویندوز نسخه آزمایشی و نهایی نشده.
اطلاعات بیشترو میتونی تو این لینک بخونی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همچنین یه تاپیک هم تو همین انجمن داریم:

موفق باشی

pesilium
23-05-2011, 17:30
بین هفت sp1 و هشت کودوم بهتره؟

K1lou
23-05-2011, 18:14

با سلام
شما اصلا روی این نسخه حساب نکن این نسخه اولین نسخه منتشر شده است که هنوز اشکالات و باگهای زیادی داره و تا تکمیل شدن راه زیادی داره
شما مطمئن باش که ویندوز 7 اونم با سرویس پکش بهتره . و تا زمانی که نسخه نهایی ویندوز 8 نیومده بهتره نصبش نکنی . چون این نسخه ها برای پیدا شدن اشکالات منتشر میشن و بیشتر به درد برنامه نویسها و حرفه ایها برای تست می خورن
موفق باشید

esi222
23-05-2011, 19:43

دوست عزیز شما اگه این دوتا لینکو نگا میکردی به جواب سوالت میرسیدی.
پس اینطور که معلومه اصلا نگاشم نکردی.
مسلما سرویس پک 1 ویندوز 7 از هر ویندوز دیگه ای بهتره.
ویندوز 8 هنوز نهایی نشده و طبق گفته خود مایکروسافت نسخه نهاییش قراره 2012 بیاد.
پس نصبش پیشنهاد نمیشه مگه اینکه بخوای یه تجربه ای کسب کرده باشی.

joe_satriani
23-05-2011, 20:30
با سلام
دوست عزیز هنوز این ویندوز از سوی مایکروسافت منتشر نشده
فعلا نمیشه تصمیمی در مورد بهتر یا بدتر بودنش کرد
با چند تا دمو و فیلم هم نمیشه زیاد در مورد کاراییش تصمیم گرفت

موفق باشید.

mostafa.medar
24-05-2011, 12:10
با سلام
آقایون من در سایت ماکروسافت چیزی به عنوان ویندوز هشت پیدا نکردم فکر کنم این ویندوز دست ساز بعضی برنامه نویس ها غیر از سرکت ماکروسافت باید باشه تازه اسم ویندوز بعدی را هنوز ماکروسافت اعلام نکرده چه برسه به این که یک نسخه از آن را هم راهی بازار کرده باشه

ebicross
24-05-2011, 13:06
با سلام
آقایون من در سایت ماکروسافت چیزی به عنوان ویندوز هشت پیدا نکردم فکر کنم این ویندوز دست ساز بعضی برنامه نویس ها غیر از سرکت ماکروسافت باید باشه تازه اسم ویندوز بعدی را هنوز ماکروسافت اعلام نکرده چه برسه به این که یک نسخه از آن را هم راهی بازار کرده باشه
توی سایت مایکروسافت هیچوقت درباره ی پروژه های آینده چیزی نوشته نمیشه چون جای این چیزها نیست.
شما باید به MSDN برین و اونجا که اعضای فعال مایکروسافت و مهندسها هستند این موضوعات رو پیگیری کنید.

ویندوز 8 فعلی محصول مایکروسافت و محصولی Pre Alphaیا شاید Alpha باشه و اوایل 2012 نسخه ی Betaی اون همراه با سرویس پک 2 ویندوز 7 میاد و نسخه های RC و RTM اون تا اواخر 2012 عرضه میشه.
تغییر این زمانبندی هم ممکنه.

ویندوز 8 رو به عنوان ویندوز Primary استفاده نکنید و فقط برای تست و دیدن و آزمایش در محیط Virtual نصب کنید چون هیچ تضمین امنیتی توش نیست.
به محض اومدن نسخه ی Beta امیدوارم انجمنش راه اندازی بشه و اونوقت مسائل پیرامون ویندوز 8 شدیدا پیگیری میشه.

Hamid.dzh
24-05-2011, 18:39
تابستون 2012 میاد نسخه اصلیش :46::40:

mostafa.medar
27-05-2011, 16:10
توی سایت مایکروسافت هیچوقت درباره ی پروژه های آینده چیزی نوشته نمیشه چون جای این چیزها نیست.
شما باید به MSDN برین و اونجا که اعضای فعال مایکروسافت و مهندسها هستند این موضوعات رو پیگیری کنید.

ویندوز 8 فعلی محصول مایکروسافت و محصولی Pre Alphaیا شاید Alpha باشه و اوایل 2012 نسخه ی Betaی اون همراه با سرویس پک 2 ویندوز 7 میاد و نسخه های RC و RTM اون تا اواخر 2012 عرضه میشه.
تغییر این زمانبندی هم ممکنه.

ویندوز 8 رو به عنوان ویندوز Primary استفاده نکنید و فقط برای تست و دیدن و آزمایش در محیط Virtual نصب کنید چون هیچ تضمین امنیتی توش نیست.
به محض اومدن نسخه ی Beta امیدوارم انجمنش راه اندازی بشه و اونوقت مسائل پیرامون ویندوز 8 شدیدا پیگیری میشه.
من این سایتی که شما گفتین هم رفتم خبری از ویندوز هشت نیست. منم که بخیل نیستم اگه بیاد استفاده میکنم ولی اصلا خبری از این ویندوز در هیج جای دنیا به غیر از اایران نیست
حالا خود دانید در ضمن از شما دوست گرامی هم تشکر لازم را میکنم

esi222
27-05-2011, 19:33
من این سایتی که شما گفتین هم رفتم خبری از ویندوز هشت نیست. منم که بخیل نیستم اگه بیاد استفاده میکنم ولی اصلا خبری از این ویندوز در هیج جای دنیا به غیر از اایران نیست

گفه های ebicross جان کاملا درسته.
منظورت از اینکه من که بخیل نیستم چیه!؟
یعنی شما میخوای بگی که همچین ویندوزی وجود نداره یا قرار نیست بیاد؟
نه دوست عزیز کاملا در اشتباهی.

ebicross
28-05-2011, 12:39
یکی ازحدود 50 خبر Softpedia از ویندوز 8

یکی از دهها خبر Cnet

یکی ازچندین خبر Pcworld

فرومی برای رفع مشکلات ویندوز 8

در MSDN هم پره از مطالب و Wishlistهای ویندوز 8 فقط چیزی که هست کسی اونجا حق نداره عکس یا مطلب منتشر کنه در مورد ویندوزهایی که به اصطلاح دزدیده شده.

معمولا کاربرهای عادی نسخه های نهایی و آماده رو استفاده میکنند. میتونید تا اواخر 2012 منتظر باشید.

mostafa.medar
28-05-2011, 14:47
این سایت های که شما عرض کردین رفتم بله این سایت ها راجع به این ویندوز زیاد مطلب نوشته اند دلیل اینکه من میگم این ویندوز نیومده اینه که من خودم نصبش کردم در حال حاضر تفاوتی با سون نداره حتی محیط های مختلف از لحاظ گرافیکی دقیقا به یک شکل هستند تنها تفاوتش در اینه که فقط با بعضی سخت افزار های قدیمی سازگار تر از سون برخورد میکنه ولا غیر (من از این بحثی که به و.جود آمده خوشحالم و این بحث ها باعث میشه که سطح معلومات آدم بالا بره، من خودم از کلیه دوستان تشکر لازم را دارم)

ebicross
28-05-2011, 21:47
این سایت های که شما عرض کردین رفتم بله این سایت ها راجع به این ویندوز زیاد مطلب نوشته اند دلیل اینکه من میگم این ویندوز نیومده اینه که من خودم نصبش کردم در حال حاضر تفاوتی با سون نداره حتی محیط های مختلف از لحاظ گرافیکی دقیقا به یک شکل هستند تنها تفاوتش در اینه که فقط با بعضی سخت افزار های قدیمی سازگار تر از سون برخورد میکنه ولا غیر (من از این بحثی که به و.جود آمده خوشحالم و این بحث ها باعث میشه که سطح معلومات آدم بالا بره، من خودم از کلیه دوستان تشکر لازم را دارم)
تغییرات ویندوز 8 دیگه ظاهری نخواهد بود. ظاهر ویندوز 7 اونقدرنقص نداره که نیاز به طراحی محیط جدید باشه. تفاوت توی هسته، معماری وعملکرده.
موفق باشید.