PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن نرم افزار در ویندوز 7

delbar88
23-05-2011, 11:23
سلام به همگی
مدتیه هنگام کار با نرم افرارها،هنگ می کنند.(نرم افزار هنگ میکنه نه سیستم).هنگش 5 ثانیه بیشتر طول نمیکشه اما تعداد هنگش بالاست.(هر موقع کلیک میکنم هنگ میکنه). ویندوز 7،64 بیت نصب دارم.
از نظر سخت افزاری لب تاپم بالاست.(inspiron 5010,i7,6M cash,6gig ram)

حدس زدم شاید از ریجیستری باشه با انواع نرم افزار بهینه کردم اما درست نشد.ضمنا آنتی ویروسم bitdefender2011ست.
لطفا اگه کسی میدونه کمکم کنه.

jafarian
23-05-2011, 11:30
واسه تست مسیر نصب برنامه رو داخل یک درایو دیگه به غیر از C بدین همچنین درایور مورد نظر به وسیله Defraggler دیفرگ کنید ازپست پایین میتونی دان کنید:20:

لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
23-05-2011, 11:31
احتمال داره از آنتی ویروس بیت دیفندر هم باشه . بطور موقت غیرفعالش کن و تست بزن
وقتی برنامه ای رو اجرا میکنی دفعه اول که هنگ میکنه ، دفعه دوم باز هنگ داره؟

delbar88
23-05-2011, 12:10
اولش دستتون درد نکنه
قبلا این مشکلو نداشتم نمیدونم چی شد اینجوری شد.دفراگم کردم حل نشد.
یکی از دوستام بیت دفندر نصب داره ولی مشکلی نداره.
هر موقع کلیک می کنم not respoding میشه سریعم خوب میشه

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:08 PM ----------

یه سوال
میتونه از بایوس باشه؟

jafarian
23-05-2011, 13:34
اولش دستتون درد نکنه
قبلا این مشکلو نداشتم نمیدونم چی شد اینجوری شد.دفراگم کردم حل نشد.
یکی از دوستام بیت دفندر نصب داره ولی مشکلی نداره.
هر موقع کلیک می کنم not respoding میشه سریعم خوب میشه

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:08 PM ----------

یه سوال
میتونه از بایوس باشه؟

اینی که شما میگین نرم افزاری ربطی به بایوس سیستم نداره خواستین اونم میتونید آپدیت کنید واسه اطمینان درضمن آخرین ورژن ویندوز سون sp1 32 bit نصب کنید ببینید بازم به همین صورته کلیه درایورهای سیستم هم آپدیت باشه.

delbar88
23-05-2011, 13:48
راهی غیر از نصب ویندوز نداره؟

ebicross
23-05-2011, 22:28
راهی غیر از نصب ویندوز نداره؟

چک کنید در Power Option هارد دیسکتون در حالت خاموش شدن خودکار یا Energy Saving نباشه.
شاید یک برنامه ی سنگین Integrate شده در Shell دارید. بهتره برای بهینه سازی از TuneUp Utilities استفاده کنید. در نسخه ی جدیدش قابلیتی داره که نرم افزارهای غیر ضروری رو خاموش میکنه (یک اصطلاحه) و به شدت کارایی سیستم بالا میره.