PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیر نشان دادن محتویان فولدر از چیه؟

p6tr
23-05-2011, 08:58
سلام
وقتی روی بعضی فولدرها که حجم زیادی هم ندارند کلیک میکنیم که باز بشه، یا دیر باز میشه یا باز میشه ولی نوار بالای my computer نشون میده که هنوز داره کار میکنه و در قسمت فایلها نمیشه کاری کرد و باید اونقدر منتظر بشی تا کارش تموم بشه که گاهی حوصله آدم سر میره بس که طولش میده. حتی گاهی هنگ میکنه. ( اینکار روی فولدرهای فلش و هارد اکسترنال بیشتر پیش میاد).
میخواستم بپرسم این مشکل رو میشه حل کرد یا نه؟
در ضمن:
1. درایو یا فولدر فشرده نیست .
2. با ویندوز ویستا هم این مشکل رو داشتم.
3 دو نوع سون هم که نصب کردم این مشکل رو دارند.
ممنون از کمکتون.

jafarian
23-05-2011, 09:54
سیستم با یک آنتی ویروس بروز اول اسکن کنید درمرحله بعد ازاین برنامه Wise Disk Cleaner Pro استفاده کنید فایلهای زائد ازکلیه درایوها پاک کنیدببینید تاثیری داره ازپست پایین میتونید دانلودش کنید :20:

لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

p6tr
23-05-2011, 10:06
سیستم با یک آنتی ویروس بروز اول اسکن کنید درمرحله بعد ازاین برنامه Wise Disk Cleaner Pro استفاده کنید فایلهای زائد ازکلیه درایوها پاک کنیدببینید تاثیری داره ازپست پایین میتونید دانلودش کنید :20:

لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنون از توجهتون
ویروس نداره و فایلهای زاید رو هم دستی و هم با برنامه پاک میکنم در ضمن defrag هم کرده ام

jafarian
23-05-2011, 10:31
اگراین کارهایی که گفتم کردین تاثیرنداشت یک درایوی که داخلش فلدرها به این صورت کند نمایش داده میشه رو کلا کلیه فایلها رو تو یک درایو دیگه کپی کنید بعدش درایو فرمت کنید بعد فلدرها رو برگردونید سرجای خودشون ببنید درست میشه یاگزینه More Options انتخاب کنید فلدرها را روحالت Small Icons تنظیم کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p6tr
23-05-2011, 10:46
[QUOTE=jafarian;6119504]اگراین کارهایی که گفتم کردین تاثیرنداشت یک درایوی که داخلش فلدرها به این صورت کند نمایش داده میشه رو کلا کلیه فایلها رو تو یک درایو دیگه کپی کنید بعدش درایو فرمت کنید بعد فلدرها رو برگردونید سرجای خودشون ببنید درست میشه یاگزینه More Options انتخاب کنید فلدرها را روحالت Small Icons تنظیم کنید.

کاری که فرمودید شب انجام میدم . من فایلها رو بصورت details نشون میدم. ممکنه از اون باشه؟
باز هم ممنون

saeed774
23-05-2011, 11:39
اینکار برای درست کردن Thumbnail Cache فقط برای بار اول هست . فقط کافیه شما یکبار حالت نمایش رو که Jafarian عزیز اشاره کردن روی Small یا Medium بذارید تا کش مربوطه ایجاد بشه . برای بار دوم این مشکل حل خواهد شد.
بعد Computer رو باز کن و در نوار بالایی روی Organize و بعد روی Folder and search option کلیک کن و به تب View برو و در پایین روی Restore Defualts کلیک کن و Ok بزن.

از Disk Cleanup روی درایو ویندوز هم استفاده میکنی؟