PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی استقلال تهران | آبی پوشان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14]

amirkhan_0o0
23-06-2012, 16:10
حرفاتون کاملا درسته ولی اگه همین الان اگه اعلام کنن برا خصوصی شدن خیلی افراد هستند که حاضر به سرمایه گذاری هستند
امثال هدایتی ها و انصاری ها زیادن
البته من هم قبول دارم که افرادی در ایران هستند که حاضرند سالیانه 20 میلیارد برای فوتبال هزینه کنند و از تبلیغات اون بهره ببرند!

vahidgame
25-06-2012, 18:57
خوشم میاد کلا فتح الله زاده همیشه با قاطعیت صحبت می کنه :20:
توی این مصاحبه اخیرش جواب های خیلی خوبی داد

خبرای خوبی هم داره از باشگاه میاد
امروز بالاخره 5 بازیکن قرارداد خودش رو توی هیئت فوتبال ثبت کردن یعنی میدواوودی ، مبعلی ، بیک زاده ، صادقی و اکبرپور
احتمال این هم هست که خلعتبری و نکونام رو بگیریم که در اون صورت حاجی بالاخره بمب این فصلش هم جور میشه

+

3 خبر هم از سایت ورزش 3 که راست و دروغش دیگه با خودشون :دی :

مجيدي به مس کرمان نزديک شد

فرهاد مجيدي در آستانه پيوستن به مس کرمان قرار گرفت.

دبير هيات مديره باشگاه مس کرمان با اشاره به تمايل اين باشگاه براي جذب مجيدي گفت: خوشبختانه مذاکرات اوليه بين دو طرف به خوبي انجام شده است و امشب قرار است، نماينده‌‌ي مجيدي جلسه‌اي با مسئولان باشگاه داشته باشد تا وضعيت پيوستن اين بازيکن به مس مشخص شود.

صحبت‌هايي هم مبني بر بازگشت مجيدي به استقلال به گوش مي‌رسيد، اما امير قلعه نويي در مصاحبه‌اي عنوان کرد به فرهاد مجيدي در اين فصل نياز ندارد تا احتمال حضور او در جمع آبي‌پوشان کمرنگ شود.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%85%D8%B3_%DA%A9%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%86 %D8%B2%D8%AF%D9%8A%DA%A9_%D8%B4%D8%AF)

جذب اسپانسر 9 ميليارد توماني براي استقلال

قائم مقام اقتصادي باشگاه استقلال قصد دارد يک اسپانسر 9 ميليارد توماني براي اين باشگاه بگيرد.

سردار محمد صلاحي در جلسه هيئت مديره استقلال به عنوان قائم مقام اقتصادي اين باشگاه انتخاب شد. وي در اولين اقدام قصد دارد اسپانسر 9 ميلياردي براي استقلال بياورد.

صلاحي در اين باره به فارس گفت: "براي آنکه بازيکنان و هواداران استقلال به هيچ عنوان دغدغه مالي نداشته باشند براي شروع کارم در اين باشگاه مردمي و پرطرفدار يک اسپانسر 9 ميليارد توماني براي فصل آينده جذب کردم تا ديگر بازيکنان استقلال دغدغه پول نداشته باشند."

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%86%D8%B3%D8%B1_9_%D9%85%D9%8A%D9%84%D9%8A%D8%A7 %D8%B1%D8%AF_%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%8A_ %D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A_%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82% D9%84%D8%A7%D9%84)

گزارش تمرين استقلال

در تمرين امروز استقلال امير قلعه‌نويي با درخواست عجيب يک هوادار مواجه شد.

تمرين نوبت بعد از ظهر تيم استقلال از ساعت 18 در کمپ اختصاصي اين باشگاه برگزار شد.

* حدود 200 هوادار استقلال در تمرين امروز حضور داشتند و نظاره گر تمرين شدند. در ابتداي تمرين يکي از هواداران روي ميله‌هاي کنار زمين رفت و با صداي بلند خطاب به قلعه نويي گفت: شما که با جانبازان عکس مي‌اندازيد از دوست من تست بگيرد. من هم فرزند جانباز هستم.

سرمربي استقلال که در فاصله دوري قرار داشت خطاب به اين هوادار گفت: اينجا جاي تست گرفتن نيست. چرا از اسم جانبازان سوء استفاده مي‌کني؟ ما اينجا تست نمي‌گيريم. آن هوادار که خيلي عصباني بود گفت بايد از اين هوادار تست بگيري که قلعه نويي گفت بايدي وجود ندارد و آن تماشاگر با ناراحتي به همراه دوستش کمپ استقلال را ترک کرد.

* فريدون زندي در همان ابتداي تمرين و در حالي که تازه کار با توپ آغاز شده بود دچار آسيب ديدگي شد و به رختکن رفت. اين بازيکن نتوانست به تمرين ادامه بدهد و کمپ استقلال را ترک کرد.

* ميلاد ميداودي با 30 دقيقه تاخير به محل تمرين رسيد. وقتي ماجدي از او سؤال کرد که چرا دير رسيده مهاجم استقلال گفت که با اتومبيل شخصي خود تصادف کرده و به همين دليل با تاخير آمد.

* دويدن دور زمين ارسال پاس‌هاي کوتاه در ميانه زمين، حرکت‌هاي ترکيبي که توسط قلعه نويي سازمان دهي مي‌شد و شوت به سمت دروازه توسط بازيکنان از برنامه‌هاي اصلي تمرين امروز استقلال بود. در يکي از اين صحنه‌ها روي ارسال علي حمودي، آرش برهاني با ضربه قيچي برگردان دروازه را باز کرد و مورد تشويق هواداران قرار گرفت.

* با وجود اينکه گفته مي‌شد ملي پوشان استقلال به تمرينات اين تيم اضافه مي‌شوند امروز هم خبري از آنها نبود.

* بعد از گذشت 40 دقيقه هواداران استقلال قصد تشويق قلعه نويي را داشتند که سرمربي استقلال با حرکات دست از آنها خواست اين کار را نکنند تا بازيکنان تمرکز کافي داشته باشند.

* در آخر تمرين طرفداران استقلال امير قلعه نويي را تشويق کردند که سرمربي استقلال از طرفداران خواست بازيکنان را تشويق کنند.

* طالبي مترجم فصل گذشته هنکه در تمرين امروز حضور داشت و با امير قلعه نويي صحبت کرد.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D9%8A%D9%86_%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D 8%A7%D9%84)

vahidgame
26-06-2012, 17:28
ظاهرا استقلال به دنبال گتوزو هستش
خیلی خوبه. با گرفتن اون راه گرفتن آندره پیرلو هم هموار میشه :دی
ولی جدا آمار گتوزو رو در اوردم حدودا 10 روز پیش به یه باشگاه سوئیسی به نام FC Sion رفته و فکر نکنم امکان گرفتن اون باشه!
ولی در کل به یه هافبک دفاعی با کیفیت بالا صد در صد نیاز داریم حالا فرقی نداره که مثلا نکونام باشه یا یه بازیکن خارجی...

همون طور هم که انتظار می رفت مهدی رحمتی هم امروز رسما قرارداد خودشو برای یه فصل تمدید کرد
صحبت های فتح الله زاده هم که مثل همیشه بسی قشنگه :دی
آخرین صحبت های اونو به نقل از سایت گل در زیر می بینید

فتح‌الله‌زاده: پرسپوليس دو گل جلو است اما بازي تازه شروع شده/ خلعتبري استقلالي مي‌شود، گتوسو را هم مي‌آوريم جاي آندو!
ما که نفهمیدیم اسم گتوسو چطور از دفتر ما به روزنامه‌ها درز کرد ولی با ایجنت‌اش مذاکرات اولیه را داشتیم و روند گفت‌وگوهای‌مان صعودی است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سايت گل- حتي اگر در عمل مقابل خريدهاي رقيب عقب مانده باشد، يك خصوصيت ويژه دارد كه باعث مي‌شود در حرف زدن و كري خواندن از او كم نياورد. صحبت از علي فتح‌الله‌زاده است. مديرعاملي كه مي‌گويد براي جانشيني آندو تيموريان قرار است گنارو گتوسو را به استقلال بياورد و اگر بخواهد خلعتبري را جذب كند حتي مارادونا هم جلودار او نيست!

به گزارش گل به نقل از خبرآنلاين علی فتح‌الله‌زاده ساعتی پس از تغییرات جدید در هیات مدیره باانگیزه‌تر از قبل به نظر می‌رسد. او می‌گوید تازه نیمه دوم فصل نقل و انتقالات شروع شده و استقلال می‌خواهد هت‌تریک کند تا بازی را از پرسپولیس برده باشد: «چرا وقتی عکس 6 بازیکن استقلال را که رفتند هیات فوتبال ثبت کردند منتشر کردید؛ ننوشتید توفان فتح‌الله‌زاده؟ بازی تازه از الان شروع شده. ما تازه وارد بازی نقل و انتقالات شدیم. حالا هی بروید بگوید حاجی فصل نقل و انتقالات را باخته است. بابا بازی تازه وارد نیمه دومش شده. از امروز تازه ما وارد شدیم بایستید ببینید چه بمب‌هایی در راه است!»

مدیر آبی‌ها در حالی از بمباران سخن می‌گوید که پرسپوليس تقریبا هرچه ستاره در لیگ بوده را خریده؛ «بابا حالا دوستان‌مان در پرسپولیس دو تا گل نیمه اول زدند، فکر کردند بازی تمام شده. فوتبال 90 دقیقه است. الان تازه رسیدیم به نیمه مربیان. من تازه وارد بازی شدم.»

اما این بمب‌ها چه کسانی هستند؟ مثلا قرار است استقلال خلعتبری را بگیرد؟ بازیکنی که مارادونا خواسته تا دوباره جذب الوصل شود؟ او می‌گوید: «چرا که نه؟ ما تا حالا فکر می‌کردیم دوستان پرسپولیسی خلعتبری را می‌خواهند برای همین وارد مذاکره با او نشدیم اما الان واقعا مذاکرات خوبی داشتیم. مارادونا هم تا وقتی ما هستیم باید بزند کنار و برود گاراژ!(می‌خندد) فکر می‌کنم که خلعتبری استقلالی می‌شود البته اگر در ایران به فوتبالش ادامه بدهد.»

گزینه دیگر استقلالی‌ها نکونام است؛ «آقاجواد می‌گوید می‌خواهد فوتبالش را در اروپا ادامه بدهد ولی من از او خواستم تا اگر به ایران آمد به استقلال بیاید. او افتخار فوتبال ماست. ما خیلی دوست داریم که این دو بازیکن یعنی خلعتبری و نکونام را در تیم‌مان داشته باشیم. غیر از این دو با دو یار سرشناس خارجی هم در حال مذاکره هستیم که فردا می‌توانم اطلاعات دقیق‌تری درباره‌شان بگویم چون مذاکرات‌مان با آنها جدی‌تر از قبل شده است.»

یکی از این دو بازیکن گنارو گتوسو هافبک دفاعی سال‌های نه‌چندان دور تیم ملی ایتالیا و میلان است که سال قبل را در لیگ اسکاتلند حضور داشته. نامی که فتح‌الله‌زاده درباره‌اش می‌گوید: «ما که نفهمیدیم این اسم چطور از دفتر ما به روزنامه‌ها درز کرد ولی با ایجنت‌اش مذاکرات اولیه را داشتیم و روند گفت‌وگوهای‌مان صعودی است. واقعا پریدن آندو برایم گران تمام شد و خیلی دنبال این هستم که به جای او بازیکنی بیاورم که در بالاترین سطح فوتبال دنیا حضور داشته تا خیال طرفداران هم راحت شود. گتوسو و یک بازیکن سرشناس دیگر هم در لیست ما هستند که یکی از این دو به زودی راهی استقلال می‌شوند. هواداران منتظر باشند که خبرهای خوبی از نقل و انتقالات برای‌شان دارم.»

استقلال قرار بود امروز قرارداد رحمتی را تمدید کند اما...؛ «مهدی با ما می‌ماند یک روز دیر یا زود که مهم نیست. درباره ساموئل هم بگویم که رقمش را باید کم کند اگر می‌خواهد در استقلال باشد.»

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%D9%8A%D8%B3-%D8%AF%D9%88-%DA%AF%D9%84-%D8%AC%D9%84%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%8A-%D8%AA%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D8%B4%D8%AF%D9%87)

XENON24
26-06-2012, 18:02
حضور هنرمندان، رحمتی و حیدری/ تشویق‌ها برگشت سمت قلعه‌نویی!

برخی هنرمندان سینما و تلویزیون عصر امروز در تمرین استقلال شرکت کردند. رحمتی نیز پس از تمدید قرارداد به جمع آبی پوشان ملحق شد اما تمرین نکرد!

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین عصر امروز سه شنبه تیم فوتبال استقلال در شرایطی برگزار شد که سیدمهدی رحمتی پس از تمدید قراردادش با لباس تمرین در کمپ باشگاه استقلال حاضر شد و نظاره گر تمرین یارانش بود. در کنار او برخی چهره های هنری از جمله پویا امینی، امیر نوری، علی کاظمی، محسن افشانی، علی صالحی ، هاشمی و .... نیز حضور داشتند.
به محض ورود سیدمهدی رحمتی به محل تمرین استقلال حدود 500 هواداری که در این محل حضور داشتند به تشویق رحمتی پرداختند که البته این تشویق های خیلی سریع به سمت امیرقلعه نویی برگشت و هواداران به تشویق سرمربی آبی پوشان پرداختند. خسرو حیدری نیز در تمرین امروز حضور داشت.
در شروع تمرین عصر سه شنبه امیرقلعه نویی دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و به هنرمندانی که در تمرین امروز حضور یافته بودند خوش آمد و گفت از آنها خواست که هر وقت تمایل داشتند به تمرین استقلال بیایند چرا که استقلال خانه آنهاست.

منبع: مهر نیوز

Amir M.ohAma.D
27-06-2012, 10:58
آیا نکونام استقلالی می شود؟ / ساعت ۱۵ جلسه حاج علی انصاری با کاپیتان تیم ملی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به گزارش ابیته دات کام،عصر امروز جواد نکونام جلسه ای را با علی انصاری برگذار می کند.
ساعت ۱۵ عصر امروز جواد نکونام با حضور در دفتر علی انصاری حامی مالی باشگاه استقلال جلسه نهایی را برای پیوستن به این تیم برگذار خواهد کرد.علی فتح الله زاده برای استقلالی کردن او تلاش زیادی به خرج داده است و مذاکره با انصاری صرفا به دلایل مالی است.
در صورت توافقات نهایی نکونام قرارداد خود را با استقلال به امضا خواهد رساند. در صورتی که این اتفاق عملی شود، استقلال شاه مهره نقل و انتقالات را جذب کرده است.

پ.ن

بالاخره حاج علی دست به کار شد:31: دیروز رحمتی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یعنی میشه امروز نوبت نکونام باشه:31:

t.sunami
27-06-2012, 12:50

XENON24
27-06-2012, 17:42
محمد محمدی با استقلال قرارداد بست

به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه استقلال پس از عقد قرارداد با مهدی رحمتی برای جذب یک گلر دیگر اقدامات لازم را انجام داد و امروز با محمد محمدی قرارداد بست.

محمدی با حضور در باشگاه استقلال قرارداد یک ساله ای را امضا کرد.
محمدی دو فصل قبل هم در استقلال بازی می کرد اما فصل گذشته به داماش گیلان پیوست.
قرار است محمدی و رحمتی برای ثبت قرارداد با هم به هیئت فوتبال بروند.
منبع:فارس

با عقد قراردادی 2 ساله با استقلال

منوچهری قراردادش را در هیات فوتبال ثبت کرد
به گزارش خبرگزاری فارس، امین منوچهری مهاجم تیم استقلال قرارداد خود را در هیات فوتبال استان تهران به ثبت رساند.

منوچهری که سال گذشته در تیم سایپا توپ می زد با دریافت رضایت‌نامه خود با عقد قراردادی 2 ساله رسما به تیم استقلال پیوست.
این بازیکن هفتمین استقلالی است که رسما قرارداد خود را در هیات فوتبال ثبت کرده است.
منبع:فارس

federrer
27-06-2012, 20:02
تیتر جالب داشت استقلال جوان:

شماره 1 در معرفت 20 گرفت

ایول به معرفتت سید. اگه بتونیم خلعتبری و نکونام و یه هافبک دفاعی خوب بگیریم واقعا تیم فوق کهکشانی میشه .
با افکار قلعه نوعی میتونیم بازیهای زیبایی از استقلال ببینیم این فصل.

E.G_band
27-06-2012, 21:01
تیتر جالب داشت استقلال جوان:

شماره 1 در معرفت 20 گرفت

ایول به معرفتت سید. اگه بتونیم خلعتبری و نکونام و یه هافبک دفاعی خوب بگیریم واقعا تیم فوق کهکشانی میشه .
با افکار قلعه نوعی میتونیم بازیهای زیبایی از استقلال ببینیم این فصل.

با هوش :22:نکونام پس بوقه که هافبک دفاعی بگیریم؟؟؟؟؟اگه جوات بیاد که دیگه بهترین هافبک دفاعی ایران رو داریم.

توی این تیم یه نفر جاش خالیه اونم فرهاده ...........هیچکدوم از ما استقلالیا سیاوش رو نمی بخشیم :اون شماره 7 مقدس رو برداشته......کوفتش بشه:3:

امیدوارم استقلال امسال فصل خوبی رو پیش رو د اشته باشه.و آرزوی موفقیت می کنم براش.

البته یادتون نره که دوباره حاج علی انصاری بهمون کمک کرد و اگه اون نبود وضع خیلی آشفته می شد.

t.sunami
28-06-2012, 12:04

blue2006
28-06-2012, 12:32
من که زیاد چشمم آب نمی خوره
خلعتبری که امروز با باشگاه پرسپولیس مذاکره کرد و احتمال پیوستنش به پرسپولیس زیادتره
نکونام و گتوسو هم که بعیده با این وضع مالی باشگاه بیان

E.G_band
28-06-2012, 22:56
اتفاقا خلعتبری خیلی احتمال داره بیاد..........چون که حاجی گفته که تو نیمه مربیا هتریک می کنم:31:یه برنامه هایی تو کلش هست این حاجی

^^ hiti ^^
29-06-2012, 19:46
مجیدی: تصمیم امارات برای عدم جذب بازیکن ایرانی

تاریخ انتشار : جمعه ۹ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۰۸
فرهاد مجيدي مي‌گويد خود را شاگرد مكتب حجازي مي‌داند و حاضر نيست با افرادي كار كند كه براي رسيدن به اهداف خود مقدسات را زير پا مي‌گذارند.

اين روزها صحبت‌هايي مبني بر حضور مجيدي در تيم مس كرمان مطرح است. با مجیدی سوال و جواب‌های متفاوتی داشتیم. گفتگو ايسنا را با کاپیتان سابق استقلال بخوانید.

- امير قلعه‌نويي در مصاحبه‌اي عنوان كرده است بازيكني بايد به استقلال بيايد كه به اين تيم عرق داشته باشد و پول را فراموش كند. نظر شما در اين رابطه چيست؟ آیا به استقلال بر می‌گردید؟

من به صحبت‌هاي ديگران كاري ندارم اما از شنيدن چنين حرف‌هايي تعجب مي‌كنم. استقلال تیم محلی نیست که هر کسی بخواهد بر سر آن منت بگذارد. استقلال هميشه استقلال بوده و هست و خواهد بود. هنگامي كه باشگاه استقلال به شدت به خسرو حيدري و جان ‌واريو نياز داشت آقايان اين دو را از استقلال جدا كردند و يا در فصل گذشته و با وجود اصرارهاي زياد من براي تمديد قرارداد امير حسين صادقي، عوامل همين آقايان در باشگاه مانع تمديد قرارداد او شدند چون قول او را به تراكتورسازي داده بودند. سوال من اين است كه آن زمان تعصب كجا بود؟ خواهش مي‌كنم كه با مردم رو راست باشيد و صادقانه صحبت كنيد.

آقاياني كه همه را متهم به پول دوستي مي‌كنند و خود را مظهر تعصب مي‌دانند بدانند كه در سال 2000 ميلادي كه بهترين بازيكن فوتبال ما سالي هفت ميليون تومان دستمزد مي گرفت از قرارداد من با تیمهای اتریشی و اماراتی پول زیادی به استقلال رسيد و اين درحالي بود كه بودجه سالانه تيم در آن زمان حدود 200 ميليون تومان بود. به گواه صحبت‌هاي مدير عامل محترم باشگاه آقاي فتح الله زاده من همواره به باشگاه استقلال از نظر مالي كمك زيادي كرده‌ام. همان اول فصل كه پيشنهادي 1.5 ميليون دلاري داشتم آقاي فتح الله زاده در جريان اين پيشنهاد بود و از من خواست كه به خاطر هواداران بمانم و من هم پذيرفتم. من زماني كه از النصر به استقلال آمدم هم قراردادي يك ميليون دلاري داشتم اما در سال اول و دوم حضورم در استقلال با سالي 170 ميليون تومان بازي كردم كه اين مبلغ در سال سوم به 190 ميليون تومان افزايش يافت و دو سال آخر را سقف گرفتم. من از فوتبال به همه چيز رسيده‌ام و نيازي به پول نداشتم و هیچگاه برای استقلال شرط مالی نگذاشته‌ام. ولي بايد بگويم كه حاضر نيستم به خاطر زير پا گذاشتن اصول، در هر شرايطي با آقايان كار كنم. اكنون نيز خيلي شفاف مي‌گويم كه من خود را شاگرد مكتب ناصر حجازي مي‌دانم و از كاركردن با افرادي كه براي رسيدن به هدفشان ارزش‌هاي اخلاقي را به بازي مي گيرند پرهیز می‌کنم.

- وضعيت فوتبالت در فصل آينده چه مي‌شود؟

اكنون سه پيشنهاد بسيار خوب از تيم‌هاي داخل ايران دارم و با توجه به اين‌كه اماراتي‌ها بحثي را مطرح كرده‌اند كه نبايد بازيكنان ايراني را جذب كنند ترجيح مي دهم در ايران به فوتبالم ادامه بدهم . شرط اول و اصلی من برای تیم آینده ام این است كه بپذيرد كه در دو بازي رفت و برگشت در برابر استقلال بازي نكنم. هر چند این شرط حرفه ای نیست اما این خواسته من است.

نظر شما درباره تیم ملی و مقدماتی جام جهانی چیست؟

شک نکنید که ما با کی‌روش به جام جهانی می‌رویم. فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش حمایتهای خوبی از تیم ملی دارند و با دانش و تجربه کی‌روش صعود به جام جهانی حتمی است.

چرا خیلی کم مصاحبه می کنید؟

من خیلی عادت ندارم مصاحبه کنم. حرف نزده را همیشه می شود زد. هر موقع احساس کنم که باید با هواداران درد ودل کنم، صحبت می کنم. در اینجا از زحمات و تلاش‌های خبرنگاران عزیز در صداوسیما ، مطبوعات و خبرگزاری ها که همواره در سرما و گرما همراه و حامی ما بودند تشکر کرده و از همه آنها قدردانی می کنم.

ماجرای عدد 4 چیست که هواداران آن را نشان می دهند؟

براي من همين افتخار كافي است كه عدد چهار به مانند يك رمز بين من و هواداران ماندگار شده است. اين چهار همان چهار برد داربي بود كه تا پايان عمرم بين من و هواداران باقي خواهد ماند.

و حرف آخر؟

هواداران بدانند من براي آمدن به استقلال هنگامی که تیم صدر جدول است هيات نمي گيرم كه نماينده مجلس را به آن دعوت كنم و قول فصل آینده را بگیرم. من زماني به استقلال مي‌آيم كه هواداران با تمام وجودشان من را بخواهند. استقلال برای من حکم خانواده را دارد و جزیی از خانواده ماست اما انسان برای هر کاری باید به خدا توکل کند نه به بنده خدا. من چه باشم و یا نباشم برای استقلال و هواداران آن آرزوی موفقیت دارم.

منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

danez
29-06-2012, 19:48
کد خبر : 974657 زمان ارسال : جمعه 1391/04/09 18:44

اولين چک دريافتي او بيش از سقف قرارداد بازيکنان مس است
ادعاي باشگاه مس در مورد قرارداد رحمتي
مدير رسانه‌اي باشگاه مس کرمان گفت: رحمتي به ما مي‌گفت نمي‌تواند با کادر فني جديد استقلال کار کند.

عباس آقاملايي مدير رسانه‌اي تيم فوتبال مس کرمان در گفت و گو با خبرگزاري فارس، گفت: اولين چک دريافتي مهدي رحمتي از استقلال بيش از سقف قرارداد بازيکنان مس کرمان است آن هم در حالي که او مدام از امضاي قرارداد با باشگاه استقلال بدون دريافت پول سخن مي‌گفت اما تا زماني که چک‌هايش را نگرفت قرارداد امضا نکرد.

وي در مورد اينکه مبلغ پيشنهادي اين باشگاه به رحمتي چقدر است، گفت: او با ما بر سر مسايل مالي صحبتي نکرد. رحمتي مدام به ما مي‌گفت در تلاش است همسرش را براي حضور در مس راضي کند و به کرمان بيايد و بر اين نکته تاکيد مي‌کرد که با کادرفني کنوني استقلال نمي‌تواند کار کند.

vahidgame
30-06-2012, 17:35
خب امروز هم روز خوبی برای استقلال بودش
قلعه نوعی قراردادش رو ثبت کرد و ظاهرا قراره فردا به کیف سفر کنه و فینال یورو 2012 رو از نزدیک ببینه
سه تا بازیکن هم بالاخره قراردادشون رو ثبت کردن یعنی رحمتی و محمدی و عمران زاده
این عکس هم در نوع خودش خیلی جالبه

امیدوارم در طول فصل هم همین طور صمیمی باشن :دی
به نظرم اصلا نباید از اون سیستم دروازه بان چرخشی ثابت استفاده بشه! دروازه بان دوم همیشه دروازه بان دومه و یه سری جاها که مثلا دروازه اول مصدوم یا محرومه به کار تیم میاد...

همچین یه خبر خیلی خوب اینه که ساموئل هم با استقلال به توافق رسید و شماره 3 هم به اون داده شد
واقعا ساموئل بازیکن خوبیه و از اون بازیکنا ست که در سطح اول فوتبال انگلیس بازی کرده و اونم به عنوان بازیکن اصلی
توی پست هافبک دفاعی هم از اون میشه استفاده کرد و دیگه این پست به مشکل نمی خوره

فکر کنم فتج الله دو تا بمب بترکونه یعنی نکونام و خلعتبری رو بگیره دیگه پرونده نقل و انتقالات استقلال بسته میشه
در اینصورت دیگه میشه گفت استقلال در نقل و انتقالات عالی بوده

Amir M.ohAma.D
30-06-2012, 23:33
توی پست هافبک دفاعی هم از اون میشه استفاده کرد و دیگه این پست به مشکل نمی خوره
پست اصلی ساموئل دفاع چپه.....این پسر کنار خط فوق العاده کار میکنه (فیلمهایی که ازش هست)
با اینکه یه نیم فصل بازی نکرده بود و بدنشم اماده نبود ، در پست غیر تخصصیش(هافبک دفاعی و هافبک چپ) خوب کار کرد
ولی به نظر من نمیشه این فصل به عنوان هافبک دفاعی روش حساب کرد.....وقتی هافبک بازی میکنه از حداکثر تواناییش نمیتونیم استفاده کنیم اما اگه دفاع چپ بازی کنه انگار یه خسرو چپ پا هم برای دفاع چپ داریم
باید 2 تا هافبک دفاعی بگیریم......کادرفنی روی اندو حساب باز کرده بود که دنبال کاظمی نرفت....وگرنه حسین کاظمیو رو هوا میزدنش
نکونام به خاطر قراردادی که داره اومدنش بعیده اما برای یکی دو فصل اینده میشه روش حساب کرد......
صحبتهایی از خرید هافبک دفاعی استرالیایی هم بود که اونم امار خوبی داشت.برای این پست باید یکی در حد اندو بگیریم.اخرین سهمیه لیگ برتریمونم به احتمال 90% فرزاد اشوبیه که اونم هافبک دفاعی خوبیه و در کنار رحمتی جانشینای مطمئنی هستند
به جز هافبک دفاعی دیگه هیچ کمبودی نداریم.2تا تیم خوب داریم

................................ رحمتی ..................................

ساموئل ........... صادقی .............. منتظری .......... حیدری

............................. هافبک دفاعی ..............................

مبعلی ......................... جباری ........................ میثم بائو

.................. میداودی ................ منوچهری ...................

تیم دوم

................................ محمدی ..................................

بیکزاده ........... حنیف .............. حسینی .......... حمودی

............................. کیا رحمتی ..............................

اکبرپور ......................... زندی ........................ میثم بائو

.................. برهانی ................ میداودی ...................

یه چند هفته طول میکشه کادرفنی ترکیب اصلیو بشناسه.واقعا خیلی سخته همه بازیکنا حقشونه فیکس بازی کنند.این 3 تا بازی دوستانه ای که انجام میدیم خیلی بهمون کمک میکنه
من بی صبرانه منتظرم ببینم انتخاب اصلی قلعه نویی برای 2 تا مهاجما و وینگر چپ و راست کیا هستند؟:31:
به خلعتبری خیلی نیاز داریم ولی اونو 80% باید پرسپولیسی بدونیم.....امیر در کناره ها به بازیکنای سرعتی و دریبل زن نیاز داره که پاسهای خوبی هم بدن.فعلا بائو این خصوصیاتو داره.ایمانم گفته میتونم سمت چپ بازی کنم....باید ببینیم چه خواهد شد.....2 بازیکن دیگه میگیریم،باید منتظر بود و دید کیا بهمون اضافه میشن
تا الان همه چیز به غیر از رفتن اندو رضایت بخش بوده.رسانه ها میخوان استقلالو بازنده نقل انتقالات نشون بدن ولی به هیچ عنوان اینطور نیست تمدید کردن با حیدری عمرانزاده رحمتی منتظری میداودی ساموئل و به زودی جباری هرکدومشون یه بمبن
به تیم پارسال تا الان 7 نفر اضافه شدند اسکلت تیم حفظ شده و به جای امثال یوسفی / زرین ساعد / عزیززاده و امیرابادی ، محمدی / بیکزاده / مبعلی / اکبرپور و...... جذب شدن
محمدی هم به پیشرفت رحمتی کمک میکنه و هم جانشین بسیار مطمئنیه که میشه روش خیلی حساب کرد.....دروازه بانی که 2فصل پیش گلر اولمون شده بودو وحیدو نیمکتنشین کرده بود حالا شده دروازه بان دوممون.....مربیشونم که بابازادست،بهتون قول میدم کمترین گل خورده در این چند سال اخیرو داشته باشیم

ویرایش

دیگو لئون گزینه مورد نظر استقلال،بازیکنی از آکادمی رئال ماردید

آبیته -در آخرین روزهای نقل و انتقالات کادرفنی استقلال همچنان به دنبال تقویت تیم خود در پست هافبک است و این بار تیم آنالیز آبیته قصد دارد جدیدترین گزینه احتمالی استقلال برای این پست را مورد تحلیل قرار دهد.

به گزارش گروه آنالیز آبیته دیگو لئون بازیکنی ۲۸ ساله که اهل پالنسیا اسپانیا است.این بازیکن فوتبال خود را از آکادمی رئال مادرید شروع کرده است و به مدت ۳سال در جوانان رئال مادرید توپ زده است.
او در سال ۲۰۰۱ همراه با تیم زیر ۱۷ سال اسپانیا همراه با بازیکنان بزرگی مانند آندرس اینیستا و فرناندو تورس قهرمان جهان شد و بزرگترین افتخار ورزشی خود را رقم زد.
او در رده زیر ۱۶ سال نسبت به هم دوره های خود بیشترین گل زده را دارد.
دیگو بعد از چند سال به تیم ب بزرگسالان رئال مادرید انتقال یافت و در سال ۲۰۰۴ ۸ بازی برای این تیم انجام داد، او بعد از یک سال به تیم اصلی رئال مادرید راه پیدا کرد ولی هرگز برای تیم اصلی رئال مادرید به میدان نرفت.
او پس از یک سال حضور در تیم اصلی رئال مادرید به طور قرضی به آرمنیا بیلفلد رفت که برای این تیم در ۱۴ بازی یک گل به ثمر رساند و برای تیم ب بیلفلد در ۱۸ بازی ۷ گل به ثمر رساند.
اول پس از یک سال حضور در بیلفلد به گرس هاپرز زوریخ رفت و برای تیم اصلی این باشگاه در ۳۰ بازی ۳گل به ثمر رساند و در تیم ب این باشگاه در ۸ بازی ۸ گل به ثمر رساند.
او در سال بعد به تیم بارنزلی انگلستان انتقال یافت و در ۳۷ بازی موفق به زدن ۲ گل شد.
دیگو در سال بعد به لاس پالماس اسپانیا پیوست که در ۲۲ بازی برای این یک گل به ثمر رساند،او طبق عادت همیشگی بازهم بعد از حضور یکساله به تیم واکر بروگ آلمان انتقال پیدا کرد و در ۱۱ بازی بدون گل به عملکرد خود در این باشگاه خاتمه داد.
او در سال گذشته در تیم سالامیس قبرس در ۲۱ بازی موفق به زدن ۳ گل شد.

فیلم بازیهاش با حجم کم

پ.ن
به جای 2 جای خالی در لینک بالا a b i e t e h بذارین

vahidgame
01-07-2012, 13:55

ساموئل ........... صادقی .............. منتظری .......... حیدری

............................. هافبک دفاعی ..............................

مبعلی ......................... جباری ........................ میثم بائو

.................. میداودی ................ منوچهری ...................

تیم دوم

................................ محمدی ..................................

بیکزاده ........... حنیف .............. حسینی .......... حمودی

............................. کیا رحمتی ..............................

اکبرپور ......................... زندی ........................ میثم بائو

.................. برهانی ................ میداودی ...................

میثم بائو توی هر جفت تیم ها هست؟! :دی
اصلا به نظرم در حد ترکیب اصلی نیسش و اگه قراره بائو بازیکن فیکس باشه دیگه فاتحه تیم خوندست
اگه هافبک راست نداریم همون بهتر که مثل پارسال خسرو هافبک راست بازی کنه و یه نفر دیگه دفاع راست بازی کنه مثل حمودی یا حتی بیک زاده و حسینی که سابقه بازی در این پست رو دارن

بعد با توجه به این بازیکنا که داریم به نظر می رسه سیستم 3-3-4 بهتره
این ترکیب می تونه خوب باشه:

رحمتی
ساموئل - صادقی - منتظری - حیدری
رحمتی
جباری -- مبعلی
میداوودی----- منوچهری ---- برهانی

اگه هم خلعتبری رو بگیریم هم می تونه مهاجم چپ و راست بازی کنه برای این پست عالیه
در مورد هافبک دفاعی هم اگه یکی بهتر از رحمتی باشه می تونه فیکس باشه و مثلا بازیکنی مثل آشوبی بهتر از اون نیست...
جباری هم شنیده میشه که قراره به مس کرمان بره که در صورتی که این اتفاق بیافته زندی می تونه جای اون بازی کنه و گزینه مناسبی هم هست...

+

بعد یه مسئله هم بحث کاپیتانیه
به نظرتون کی کاپیتان اول تیم میشه؟!
این بستگی به قلعه نویی داره و فکر کنم بازیکنایی مثل جباری ، منتظری ، صادقی و رحمتی گزینه های اصلین
فکر کنم در نهایت مهدی رحمتی کاپیتان اول بشه

Amir M.ohAma.D
01-07-2012, 17:13
میثم بائو توی هر جفت تیم ها هست؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وینگر راست دیگه به ذهنم نرسید:31: بائو هم سرعتش خوبه و هم دریبل زنه.بازیکن خوبیه.ستاره شهرداری بود حتی کی روش به تیم ملی هم دعوتش کرد اما به خاطر وضعیت خراب شهرداری مسلما بائو هم دیگه دعوت نشد

اگه هافبک راست نداریم همون بهتر که مثل پارسال خسرو هافبک راست بازی کنه
قلعه نویی در سپاهان حیدریو گذاشت هافبک راست و اصلا جواب نداد و دوباره بردش دفاع راست.خسرو درخششی که در دفاع راست داره در هافبک راست نداره....به احتمال زیاد از بین بائو و اکبرپور یکی در این پست بازی میکنه

در مورد هافبک دفاعی هم اگه یکی بهتر از رحمتی باشه می تونه فیکس باشه و مثلا بازیکنی مثل آشوبی بهتر از اون نیست...
رحمتی خوبو موثر بازی میکنه اما در حد فیکس بودن نیست.....حتما یه هافبک دفاعی در حد اندو جذب میشه....به گفته مجید صالح فعلا دارن روی زندی کار میکنند تا جانشین موقت اندو باشه

به نظرتون کی کاپیتان اول تیم میشه؟!
من منتظریو ترجیح میدم
اما فکر کنم کاپیتان اول صادقی بشه

Aless
01-07-2012, 17:22
رحمتی
صادقی-حنیف-پژمان
ساموئل
بیگ-زندی-مبعلی-حیدری
ارش-میداوودی

ترکیب مورد علاقه من این هستش
قلعه نوعی هم نظرش روی همین سیستمه

Amir M.ohAma.D
02-07-2012, 11:38
۱۲ تیر ۱۳۵۷ اولین قهرمانی تـاج در جام حذفی

آبیته دات کام – امروز روزی است که باشگاه تاج توانست با شکست هما قهرمانی جام حذفی را هم به کلکسیون افتخارات این باشگاه پر افتخار اضافه کند.

تیم فوتبال تاج در آن دیدار با ترکیب ملک احمدی، حاجیلو، حسن نظری(کاپیتان)، مراغه چیان، اسکندریان، مطیعی، مسلمی، نعلچگر، نراقی، مظلومی، دانایی فرد و تحت هدایت جکیچ به میدان رفت.

دیدار در ورزشگاه در ورزشگاه امجدیه تهران با حضور ۲۰ هزار تماشاگر برگزار شد که تاج با گلهای مظلومی و نراقی موفق به شکست هما شد و عنوان قهرمانی را به دست آورد.
از جمله نکات مهم آن دوران میشود اشاره کرد که در این سال بدلیل انقلاب اسلامی،مسابقات جام باشگاههای ایران بصورت نیمه تمام پایان یافت و همچنین تیم ها بدلیل حضور تیم ملی در جام جهانی آرژانتین، نفرات ملی پوش خود را در اختیار نداشتند.

omid7092
02-07-2012, 21:37
من به عنوان یه طرفدار استقلال از هرچی آدمای پول دوستی مثل رحمتی بدم میاد

E.G_band
02-07-2012, 23:01
من به عنوان یه طرفدار استقلال از هرچی آدمای پول دوستی مثل رحمتی بدم میاد

اگه خیلی پول دوست بود پیشنهاد 1میلیارد 900 میلیون تومنی مس رو رد نمی کرد.با 800 میلیون بیاد اینجا.ندونسته نیاید اینجا فقط یه پست مفت بدین و برین.

Eblis 2011
03-07-2012, 13:09
اگه خیلی پول دوست بود پیشنهاد 1میلیارد 900 میلیون تومنی مس رو رد نمی کرد.با 800 میلیون بیاد اینجا.ندونسته نیاید اینجا فقط یه پست مفت بدین و برین.

من باشم بهش 100 میلیون هم نمیدم
خوب میشد اگه قراردادها رو بر حسب توانایی بازیکنان میبستند . . . . رحمتی 100م . . . حمودی 20م . . . .

E.G_band
03-07-2012, 14:23
بیبن منم فوتبالیستم و دوست دارم مثل اونا بشم و اونجوری قرارداد ببندم اما خودت رازی می شی که جونت رو +هر آن امکان شکستگی دست و پا و ... +حتی مرگ رو قبول کنی؟؟؟؟؟

پولی که فوتبالیستا می گرن کاملا حلال و نوش جونشون.از خودشون مایه می زارن و این بهایی داره که این بها هم توی همه جای دنیا پرداخت می شه.

aluminum
03-07-2012, 14:34
بیبن منم فوتبالیستم و دوست دارم مثل اونا بشم و اونجوری قرارداد ببندم اما خودت رازی می شی که جونت رو +هر آن امکان شکستگی دست و پا و ... +حتی مرگ رو قبول کنی؟؟؟؟؟

پولی که فوتبالیستا می گرن کاملا حلال و نوش جونشون.از خودشون مایه می زارن و این بهایی داره که این بها هم توی همه جای دنیا پرداخت می شه.

من کاری به رحمتی ندارم ولی چون فکر کنم فوتبالیستی این حرف رو میزنی
یه جوری میگی امکان شکستگی دست و پا و حتی مرگ !!! ادم فکر میکنه سخترین شغل دنیا فوتبالیست بودن!!!
اگه به اینها باشه که ورزشهای رزمی باید رقمهای نجومی تر از فوتبالیستها بگیرن
زیاد پول گرفتن بازیکنهای فوتبال علتهای دیگه ای داره ولی من مطمئنم اینی که شما گفتید نیست
خودتون تصور کنید یک بازیکن اگر سالی 700 میلیون بگیره که رقمی معقوله الان در بازار فوتبال ایران ، برای هر روز حدوداً دو میلیون دستمزد میگیره که بیشتر روزها هم شاید بیشتر از دو ساعت هم تمرین نکنه.
دیگه مقایسه این مبالغ با درآمدهای تمامی شغلها را خودتون در نظر بگیرید

Eblis 2011
03-07-2012, 14:56

خیلی حرفاتون جالبه . . . . به هر کی این حرفارو بزنی بهت میخنده . . . یکجور میگه امکان مرگ که اینگار دارن میرن جبهه ی حق علیه باطل
یه کارمند 25 تا 30 سال زحمت میکشه . . . از صبح ساعت 7 تا 14 اداری . . . اونقوت حقوق بازنشستگیش به 30 میلیون هم نمیرسه . . . اونوقت این فوتبالیستها واسه یه فصل ( سرو تهشو بزنی 9 ماه هم بیشتر نمیشه ) 800 میلیون خالص میگیرن . . . حالا پاداش ها و چیزهای دیگه بماند . . . .
اصلا این پول حقشون نیست و بی عدالتی

E.G_band
03-07-2012, 17:54
اینا رو ببین:

حاضری 100 میلیون(برای مثال)بگیری اینطوری بشی؟؟؟؟؟؟؟حاضری یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

خودتون تصور کنید یک بازیکن اگر سالی 700 میلیون بگیره که رقمی معقوله الان در بازار فوتبال ایران ، برای هر روز حدوداً دو میلیون دستمزد میگیره که بیشتر روزها هم شاید بیشتر از دو ساعت هم تمرین نکنه.

2 ساعت؟؟؟؟؟؟؟شما انگار از فوتبال حرفه ای اصلا هیچی نمی دونی نه؟؟؟؟الان بازیکنا حد اقل روزی 7-8 ساعت تمرین دارن تازه اردو ها به کنار................اکثر بازیکنا بیشتر از این هم تمرین دارن.خیلی از شبا پیش خانوادشون نیستن.

در هر صورت بازهم می گم پولی که می گیرن نوش جونشون.ببین همه جای دنیا همچین پولی رو می دن و هیچ جایی نیست که بازیکنای فوتبال کم پول بگیرن.و دلیلشم همینه که یه فرد یه چیزی حدود 12 سال از خودش و زندگیش می زنه تا به یه همچین جایی برسه.

ونوقت این فوتبالیستها واسه یه فصل ( سرو تهشو بزنی 9 ماه هم بیشتر نمیشه ) 800 میلیون خالص میگیرن . . . حالا پاداش ها و چیزهای دیگه بماند . . . .

9 ماه؟؟؟؟؟؟؟؟؟حداقل 11 ماه نه 9 ماه...........9 ماه بازی می کنن و لی بیش از 11 ماه تمرین می کنن.

aluminum
03-07-2012, 19:35
2 ساعت؟؟؟؟؟؟؟شما انگار از فوتبال حرفه ای اصلا هیچی نمی دونی نه؟؟؟؟الان بازیکنا حد اقل روزی 7-8 ساعت تمرین دارن تازه اردو ها به کنار................اکثر بازیکنا بیشتر از این هم تمرین دارن.خیلی از شبا پیش خانوادشون نیستن.

راستش رو بخواهی زیاد با تمرین حرفه فوتبال آشنا نیستم.ولی دو ساعت منظورم تمرین با تیم هست.بله ممکنه بازیکن برای آماده نگه داشتن شرایط بدنیش به صورت انفرادی تمرین بکنه.
بله اردو های بلند مدت هم دارن ولی چندین بار در سال.و معمولا روز قبل از بازی تیم میره توی اردو و شب قبل از خونه نیستند!غیر از اینه؟

هیچ کس منکر دردناک بودن تصاویری که گذاشتید نیست ولی خوب یک مقدار کافیه به سایر مشاغل هم فکر کنی.
فکر کنم شما تصورتون از سایر کارها فقط پشت میز نشینی مدنظرتون هست.
باز هم میگم بازیکنهای فوتبال ایران مثل سایر دنیا حتما باید درآمد بالایی داشته باشن ولی ارقام الان واقعا معقول نیست.البته نمیدونم کی باید مشخص کنه که دستمزد بازیکنها باید چقدر باشه؟و معیار این سنجش چیه؟
ولی مطمئن هستم دلایل بالا بودن دستمزد بازیکنها اینی که شما میگید نیست

Eblis 2011
03-07-2012, 20:06
اینا رو ببین:

حاضری 100 میلیون(برای مثال)بگیری اینطوری بشی؟؟؟؟؟؟؟حاضری یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

در هر صورت بازهم می گم پولی که می گیرن نوش جونشون.ببین همه جای دنیا همچین پولی رو می دن و هیچ جایی نیست که بازیکنای فوتبال کم پول بگیرن.و دلیلشم همینه که یه فرد یه چیزی حدود 12 سال از خودش و زندگیش می زنه تا به یه همچین جایی برسه.

9 ماه؟؟؟؟؟؟؟؟؟حداقل 11 ماه نه 9 ماه...........9 ماه بازی می کنن و لی بیش از 11 ماه تمرین می کنن.

بحث فایده نداره . . . میخواد در هر نسل یه همچین اتفاقی بیفته . . . اونم اینقدر بیمه هستند که واسشون مشکلی پیش نیاد . . . شما هم چون فوتبالیست هستین طرفشونو میگیرن و میگی این همه پول حقشونه . . . هر کی بحث مارو بخونه متوجه میشه که حق با کیه . . . هیچکی نمیاد بگه ماست من ترشه . . .
بحث همینجا تمام . . .

alvar
03-07-2012, 20:27
بحث فایده نداره . . . میخواد در هر نسل یه همچین اتفاقی بیفته . . . اونم اینقدر بیمه هستند که واسشون مشکلی پیش نیاد . . . شما هم چون فوتبالیست هستین طرفشونو میگیرن و میگی این همه پول حقشونه . . . هر کی بحث مارو بخونه متوجه میشه که حق با کیه . . . هیچکی نمیاد بگه ماست من ترشه . . .
بحث همینجا تمام . . .

دقیقا همینجوریه که دوستان میگن فوتبالیستا پول مشهور بودنشون و تبلیغات رو میخورن وگرنه تو ورزش های رزمی میشه 100 تا عکس از همینا پیدا کرد بدتر از اینا

Amir M.ohAma.D
03-07-2012, 20:33
جباری هم که ظاهرا منتفی شد
اینطور که میشد فهمید فتح الله زاده تمایلی به نگه داشتن مجتبی نداشت......
شاید روزهای پایانی نقل و انتقالات ثبت کنه.......ولی با خرید توسی احتمال این مورد هم خیلی کم میشه
دیگه سهمیه لیگ برتری نداریم و به شدت یه هافبک دفاعی نیاز داریم.......اوساسونا به راحتی با 4تا نامه و تلفن رضایت نامه صادر نمیکنه و رضایت نامش 4-5 میلیارد هزینه داره....خودشم برای 2 فصل 5میلیارد میخواست که تخفیف دادو شد 2فصل 2میلیاردو 500میلیون.....یعنی استقلال توان پرداخت حدود 7-8 میلیاردو داره!؟
اصلا دوست ندارم بلایی که پارسال برای دفاع وسط سرمون اومد برای هافبک دفاعی سرمون بیاد.....تنها بازیکنی که پست تخصصیش هافبک دفاعی باشه،رحمتیه که اونم تا هفته دهم مصدومه.......یعنی باز باید از بازیکنایی که پست تخصصیشون هافبک دفاعی نیست در این پست استفاده کنیم؟
به نظرم نباید قرارداد توسیو فعلا ثبت کنند!که اگه نکونام نیومدو یه هافبک دفاعی خارجی با کارنامه خوب مثل ساموئل نگرفتیم بتونیم حقیقیو از فجر بگیریم......با اشوبی هم موافق نیستم
دیگو لئون هم تست پزشکی داده و گویا اومدنش جدی شده،واقعا نمیتونم حدس بزنم قلعه نویی چه تفکراتی داره:31:اگه اشتباه نکنم لئون هم هافبک نفوذیه و با جذب این 5 تا هافبک نفوذی داریم و 1 هافبک دفاعی مصدوم:31:
در هر صورت لیستمون با منتفی شدن جباری و خرید توسی 2جای خالی داره از این 2تا یکیش میره برای لئون یا شاید!! خلعتبری.......سهمیه اخرمونم قطعا باید هافبک دفاعی باشه.یا نکونام و یا...........!؟

ویرایش

اولین پیروزی استقلال با قلعه‌نویی/ شکست سنگین نماینده کامرون مقابل آبی‌پوشان

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال که برای برپای اردویی 10 روزه راهی کشور ترکیه شده است از ساعت 19به وقت تهران به مصاف روائونیف از کشور کامرون رفت و در نهایت به برتری پرگل 7 بر صفر دست یافت.

تیم استقلال در این بازی با ترکیب سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، علی حمودی، میثم بائو، امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده، فریدون زندی، ایمان مبعلی، میلاد میداودی، آرش برهانی و سیاوش اکبرپور به میدان رفت و در این بازی موفق شد با برتری مطلق حریف نماینده آفریقا را با نتیجه 7 بر صفر شکست دهد. آرش برهانی 3 گل، میثم بائو 2گل، حنیف عمران‌زاده و امین منوچهری هر کدام یک گل 7 گل تیم استقلال را در این مسابقه تدارکاتی به ثمر رسانند.

پژمان منتظری که این روزها در شرایط مسابقه نیست از روی نیمکت نظاره‌گر بازی شده بود. همچنین سیدمهدی رحمتی به عنوان کاپیتان در ترکیب استقلال حضور داشت.

این دیدار در زمین چمن نزدیک به کمپ گرین پارک که آبی‌پوشان در آنجا حضور دارند برگزار شد.

مسئولان تیم استقلال به دنبال برگزاری یک بازی تدارکاتی دیگر هستند و پس از هماهنگی‌های لازم طی روزهای آینده مقدمات آن را فراهم خواهند کرد.

پ.ن

با اینکه هنوز بدنسازی میکنند پیروزی با 7 گل نتیجه خوبیه
با نبود پژمان بازوبندو به صادقی ندادنو سید کاپیتان بوده
هافبک دفاعی هم زندی بوده
3گل از ارشو 2 تا از میثم خیلی امیدوار کنندست
2گلی هم که منوچهریو حنیف زدن احتمالا روی ضربه سر بوده که اینم توانایی بالای تیمو روی توپهای هوایی نشون میده

vahidgame
05-07-2012, 08:15
سایت گل در مورد ترکیب استقلال یه مطلب جالبی نوشته
فکر کنم اگه بازیکن خاص جدیدی نگیریم ترکیبمون تقریبا شبیه همین میشه
به نظر می رسه باید بازیکنای دیگه که سابقه بازی در پست هافبک دفاعی دارن کمبودمون در این پست رو جبران کنن...
در مورد ساموئل هم که دوستمون اشاره کرد ممکنه دفاع چپ بازی کنه درسته این بازیکن قبلا دفاع چپ بازی می کرده ولی الان شرایط جوریه که استقلال دفاع زیاد داره و احتمال که قلعه نویی ساموئل رو دفاع چپ بذار زیاد نیست به خصوص اینکه کلا قلعه نویی به بیک زاده خیلی اعتقاد داره و حتما اونو دفاع چپ می ذاره...

11 سرباز براي يك ژنرال/ بياييد استقلال مدل 91 را ارنج كنيم

اين تركيب بر اساس حدسيات ماست.شما استقلال 91 را چگونه ارنج مي‌كنيد؟

سايت گل- در فاصله‌ی تنها 15روز تا آغاز لیگ برتر دوازدهم، تيم‌ها در حال سپري كردن روزهای پایانی فصل نقل و انتقالات هستند. در اين ميان استقلال به عنوان اولين تيمي كه تمرينات آماده‌سازي خود را آغاز كرده‌ حالا انگار خريد و فروش‌ها را به پايان رسانده و به جز يكي دو مورد مبهم تقريبا گزينه‌هاي موجود براي چيدن تركيبش را مي‌شناسد. در اين مطلب به بررسي حدس و گمان‌هاي موجود براي تركيب 11نفره استقلال مي‌پردازيم. آبي‌ها ليگ را با كدام نفرات آغاز مي‌كنند؟

رحمتي شماره‌يك، محمدي يك‌ونيم
استقلالی‌ها با حفظ مهدی رحمتی در فصل بعد هم خیال آسوده‌ای از دروازه تیمشان خواهند داشت. آبی‌ها البته محمد محمدی را نیز در این پست به خدمت گرفته‌اند تا رحمتی بر خلاف فصل گذشته بدون جایگزین نباشد. شماره يك تيم ملي امسال هم شماره يك محبوب آبي‌ها خواهد بود. اگرچه فاصله او با نفر دوم اين پست، به اندازه سال گذشته بعيد و دور از دسترس نيست. استقلال امسال دروازه‌بان ذخيره‌اي دارد كه مي‌توانست در نيمي از تيم‌هاي ليگ به صورت فيكس بازي كند.

بازگشت كاپيتان، تبعيد پژمان
استقلال سال قبل در پست دفاع مياني فقط دو مهره قابل اتكا داشت و اين كار مظلومي را براي چيدن تركيب خط دفاعي راحت مي‌كرد. اما بازگشت اميرحسين صادقي تركيب مدافعان مياني استقلال را با علامت سوال بزرگي روبه‌رو كرده است. حالا از بين حنيف، پژمان و صادقي فقط دو نفر مي‌توانند در پست اصلي خودشان بازي كنند.
اولين احتمال اين است كه قلعه‌نویی به تركيب دونفره فصل پيش دست نزند، اما اين انتخاب به اين معناست كه صادقي بايد روي نيمكت بنشيند. اما احتمال نيمكت‌نشين شدن بازيكني كه طي دو سال اخير يار غار ژنرال بوده و حتي ادعاي كاپيتاني استقلال را هم دارد، بسيار ناچيز خواهد بود. از طرفي، حنيف و پژمان را هم نمي‌شود از تركيب بيرون گذاشت.
به نظر مي‌رسد سرمربي استقلال يك راهكار براي حل اين مشكل پيدا كرده. به احتمال فراوان او از امیرحسین صادقی و حنیف عمران‌زاده در دفاع وسط و از پژمان منتظری در هافبك دفاعي استفاده خواهد كرد. اين گمانه‌اي است كه مشاهده تمرينات استقلال در روزهاي اخير آن را قوت مي‌بخشد. بعد از حل معضل دفاع مياني، احتمالا قلعه‌نويي در دفاع چپ و راست هم از خسرو حيدري و هاشم بیگ‌زاده در دو سمت بهره خواهد برد.

خط هافبك نونوار، در غياب آن دو
با رفتن جباري و آندو، استقلالي‌ها بيشترين تغييرات ممكن را در خط هافبك تجربه خواهند كرد. اگر آزمايش پژمان منتظري در هافبك دفاعي جواب بدهد، از بين فریدون زندی، جی‌لوید ساموئل، ایمان مبعلی، ميثم بائو و رودريگو توسي 3 نفر انتخاب مي‌شوند تا به همراه پژمان خط هافبك چهار نفره استقلال را كامل كنند. در اين خط تركيب‌هاي احتمالي زيادي را مي‌توان براي استقلالي‌ها در نظر گرفت. به خصوص كه احتمال اضافه شدن خسرو حيدري به اين خط و قرار گرفتن علي حمودي در دفاع راست هم وجود دارد.

امين و ميلاد؛ سرزن و شوتزن
آرش برهانی، سیاوش اکبرپور، ميلاد ميداوودي و امين منوچهري 4 مهاجم استقلال در فصل آتي هستند كه براي پر كردن پست‌هاي 10 و 11 هر چهار نفر آن‌ها خودشان را مدعي مي‌دانند. در اين ميان امين منوچهري مهاجم 192سانتيمتري سايپا در سال گذشته، به دليل اينكه تنها مهاجم بلندقامت و سرزن اين جمع 4نفره است، شانس بالاتري براي قرار گرفتن در تركيب اصلي دارد. استقلال براي زوج مكمل اين مهاجم بلندقامت به يك بازيكن تند و تيز و تكنيكي نياز دارد كه اگر ميداوودي در فرم دلخواه باشد نمي‌توان از نام او گذشت.
البته در اين خط به احتمال زياد شاهد بيشترين تغييرات ممكن بر اساس سيستم بازي حريفان خواهيم بود. بازي فيزيكي سياوش اكبرپور و گلزني‌هاي گاه و بيگاه برهاني مي‌توانند در بعضي از بازي‌هاي خاص عصاي دست قلعه‌نويي و تيمش باشند. با توجه به شرايط موجود، احتمال اين‌كه اولين بازي استقلال در ليگ دوازدهم مقابل تيم تازه‌وارد آلومينيوم هرمزگان با اين 11نفر آغاز شود غيرممكن نخواهد بود.

ترکیب احتمالی استقلال: مهدی رحمتی، خسرو حیدری، حنیف عمران‌زاده، امیرحسین صادقی، هاشم بیگ‌زاده، پژمان منتظری، فریدون زندی، جی‌لوید ساموئل، ایمان مبعلی، ميلاد ميداوودي، امين منوچهري

اين تركيب بر اساس حدسيات ماست.شما استقلال 91 را چگونه ارنج مي‌كنيد؟

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

king of the kings
05-07-2012, 10:58
سلام
برد استقلال رو تبریک می گم
دوستانی که بازی رو دیدن ترکیب استقلال چجوری بود ؟

ساموئل ........... صادقی .............. هنیف .......... حیدری

............................. زندی ..............................

اکبرپور ......................... مبعلی ........................ میثم بائو

.................. آرش برهانی ................ منوچهری ...................

این بود ؟

Amir M.ohAma.D
05-07-2012, 12:02
سلام
برد استقلال رو تبریک می گم
دوستانی که بازی رو دیدن ترکیب استقلال چجوری بود ؟

ساموئل ........... صادقی .............. هنیف .......... حیدری

............................. زندی ..............................

اکبرپور ......................... مبعلی ........................ میثم بائو

.................. آرش برهانی ................ منوچهری ...................

این بود ؟

بازیو جایی پخش نکرده.با توجه به بازیکنایی که بازی کردن

تیم استقلال در این بازی با ترکیب سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، علی حمودی، میثم بائو، امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده، فریدون زندی، ایمان مبعلی، میلاد میداودی، آرش برهانی و سیاوش اکبرپور

ترکیب یا این بوده

................................... رحمتی .......................................

بیکزاده ................. صادقی ............. حنیف ................. حمودی

...................................... زندی ........................................

مبعلی ............................... بائو ................................ اکبرپور

..................... میداودی .................. برهانی .........................

و یا 4-3-3 بوده و اکبرپور هم مهاجم بوده
احتمالا منوچهری هم به جای میلاد به بازی اومده

ESTEGHLAL 67
05-07-2012, 20:15
دوستان آبی‌،Chris Mendham, این هنرمند خوش ذوق از نیو زیلند که تخصص در ساختن مدل برای نویی‌ از فوتبال رومیزی داره، در کلکسیون برترین تیم‌های قاره‌ها یک مدل دست ساز هم از تاج ایران، پر افتخار‌ترین تیم آسیا درست کرده!

دوستان شرمنده بابت مشکل لینک عکس

E.G_band
05-07-2012, 22:13
خیلی ممنون ولی عکسات رو یه جا دیگه آپ کن نمی شه دید.

مرسی

t.sunami
06-07-2012, 12:54
با تاخیر!:31:

t.sunami
06-07-2012, 13:00
پيکان و استقلال در ترکيه به مصاف هم مي‌روند
تيم‌هاي پيکان و استقلال فردا در ترکيه ديدار تدارکاتي مقابل هم برگزار مي‌کنند.

پيکان و استقلال در ترکيه اردوي آماده سازي خود را سپري مي کنند.

اين دو تيم که در دو کمپ جداگانه حضور دارند به دليل کوتاهي مسافت بين دو کمپ تصميم گرفته اند يک ديدار تدارکاتي با يکديگر برگزار کنند.

اين مسابقه فردا عصر برگزار مي شود. البته هنوز ساعت برگزاري بازي مشخص نشده است.

تيم پيکان يکشنبه اردوي خود را در ترکيه به پايان مي رساند و تيم استقلال سه شنبه آخرين روز اردوي خود را سپري مي کند.

تيم هاي استقلال و پيکان در ليگ برتر در هفته هفتم بايد به مصاف هم بروند.

منبع:ورزش3

hojjatinho
06-07-2012, 15:37
چند تا نکته :

1- ظاهرا پژمان منتظری برای کاپیتانی انتخاب شده . خبر خیلی خوبیه . پژمان تمام ویژگی های لازم برای لایق بودن کاپیتان استقلال رو داره . تعصب و اخلاق و بازی خوب از نظر فنی .

2- احتمالا قلعه نویی امسال می خواد هر چی هافبک هجومی بفرسته توی زمین :دی . نیاز اساسی به یک هافبک دفاعی احساس می شه .

3- بهترین قسمت نقل و انتقالات برای من جدای از موندن رحمتی ، خسرو و پژمان ؛ تمدید با زندی و حضور ایمان مبعلی بود . امیدوارم که تفکرات قلعه نویی و سیستم بازی تیم جوری باشه که زندی و ایمان با هم بازی کنن . دو تا از بهترین و خوش استیل ترین های فوتبال ایران که حیف زمان جوونیشون انچنان به حقشون نرسیدند . همیشه دوست داشتم کنار هم بازی کنن . ( الان نگاه کردم توی جام 2007 ملتها زمان قلعه نویی توی بازی با مالزی و نیمه دوم چین هم بازی بودند ! )

4- اگه بگم از رفتن جباری ناراحت شدم دروغ گفتم . برای من که خبر خوبی بود .

5- تیم خیلی خوب و سریع تمرینات رو شروع کرده و این نکته مثبتی هست .

6 - با توجه به زمان اندک باقی مانده تا پایان نقل و انتقالات به نظرم نیازی به امثال خلعتبری و ... نداریم . فقط باید حتما یک هافبک دفاعی خوب جذب کنیم . حقیقی فجر یا گزینه خارجی ، نکو هم که خیلی بعیده ولی اگه می شد ، فوق العاده بود .

7- تنها نکته منفی نقل و انتقالات هم رفتن اندو بود . خط هافبک اندو - ایمان و زندی چی می شد ! حیف که رفت . البته لج کردن قلعه نویی با مجیدی هم جالب نبود . کمتر استقلالی پیدا می شد که از امدن فرهاد استقبال نکنه ولی ایشون اعلام کردند که نیازی به مهاجم ندارند و سپس به دنبال خلعتبری رفتند ! .

8- قلعه نویی یا با سیستم 4-4-2 لوزی بازی می کنه یا با 3-5-2 . دومی رو ترجیح می دم . نمی دونم چرا کلا اینقدر با 4-4-2 لوزی بد هستم من :دی . وسط زمین زیادی شلوغ می شه و پاسهای اشتباه و کلا جالب نمی دونم (از نظر من برای دیدن فوتبال ) ولی خب امیدوارم هر جور که هست تیم موفق بشه

9- ترکیب پیشنهادی : (بیس تیم )

رحمتی
حسینی ( که ظاهرا مصدوم شده ) - پژمان - حنیف . ( طبیعتا لیبرو نخواهیم داشت چون هیچ کدوم ویژگی های این پست رو ندارند پس 3 دفاع خطی :دی )
بیگ زاده - هافبک دفاعی -خسرو
زندی - مبعلی
میلاد (ارش ) - منوچهری

- حضور زندی به عنوان هافبک دفای بد نیست ولی به عنوان تنها هافبک دفاعی ؟! تریدید دارم . شاید بشه از اکبرپور استفاده کرد .
- احتمالا دوباره باید یک فصل هاشم خان رو تحمل کنیم :دی
- عیب این سیستم اینه که حمودی هرز می ره .

30vil
06-07-2012, 17:43
ترکیب یا این بوده

................................... رحمتی .......................................

بیکزاده ................. صادقی ............. حنیف ................. حمودی

...................................... زندی ........................................

مبعلی ............................... بائو ................................ اکبرپور

..................... میداودی .................. برهانی .........................

ترکیب این بوده

vahidgame
07-07-2012, 17:18
خب همون طور که توی چند تا پست قبلی پیش بینی کردم رحمتی به عنوان کاپیتان اول تیم انتخاب شد
کاپیتان دوم و سوم هم به ترتیب منتظری و صادقی شدن
به نظر من که تصمیم درستی بودش
+
توی این چند روز آخر نقل و انتقالات اگه فکری برای گرفتن هافبک دفاعی نکنیم حتما در طول فصل به مشکل می خوریم
فکر نکنم نکونام رو بتونیم بگیریم چون مبلغ قرارداد حدود 2.5 میلیون دلاری اون برای استقلال خیلی سنگینه

t.sunami
07-07-2012, 17:25

hojjatinho
08-07-2012, 00:25
در مورد کاپیتان شدن رحمتی ظاهرا سایت گل هم گول خورده بود و منتظری رو اعلام کرده بود . حالا سعی کردند با خبری مبنی بر ناراحتی منتظری لاپوشونی کنند . زیاد جای تعجب نیست . رابطه سایت گل و شخص اقای راهبر با استقلال مشخص و واضح بوده و هست !

به نظرم رحمتی هم کاپیتان خوبی می تونه باشه . البته منتظری بهتر بود. همین که صادقی و اکبرپور کاپیتان نشدند کافیه ! حداقل از بستن بازوبند بر روی مچ و اینا خبری نخواهد بود !

در ادامه خرید هافبک هجومی توزی رو هم خریدیم ! امسال تیم شوت زنی در اختیار داریم .

امروزتیم بازی دوستانه ای با پیکان داشته که با توجه به ترکیب تیم احتمالا 4-3-4 بازی کردند . که از قلعه نویی کمتر به یاد داریم !

ترکیب تیم : رحمتی - صادقی - حنیف - حمودی - هاشم خان :دی - زندی - بائو - مبعلی - میلاد - برهانی - منوچهری

t.sunami
08-07-2012, 13:02

Amir M.ohAma.D
08-07-2012, 13:32
اخبار یک شنبه 18 تیر 1391 - Jul 08 2012

مشاور مديرعامل استقلال: تنها باشگاهي هستيم كه مدارك را كامل داديم

امير رفيعي گفت كه باشگاه استقلال تمام موارد مورد درخواست AFC را به صورت كامل به سازمان ليگ ارائه داده است.

مشاور مدير عامل باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: مدارك مورد نياز براي ارسال به AFC به منظور حفظ سهميه ايران در ليگ قهرمانان آسيا، شامل 21 مورد بود كه ما تمام آنها را آماده كرديم و شنبه تحويل سازمان ليگ داديم.
وي ادامه داد: فكر مي‌كنم استقلال تنها باشگاهي است كه عين مدارك خواسته شده را تحويل داده است. ما همچنين تمام مدارك را به زبان انگليسي ترجمه كرديم. تنها چند مورد بود كه در سال گذشته از سوي AFC به آنها ايراد گرفته شده بود كه يكي از آنها طرح تجاري باشگاه بود.
رفيعي در ادامه و در پاسخ به اين سوال كه چرا باشگاهش مدارك را اين اندازه دير تحويل داده است گفت: سازمان ليگ مجبور است كه مدارك 18 باشگاه را بررسي كند و به همين دليل ما تلاشمان كرديم كه مدارك خود را كامل كنيم و سپس ارائه دهيم كه در كار بررسي آنها به سازمان ليگ كمك كرده باشيم. ما نمي‌خواستيم مدارك را به صورت ناقص و رفع تكليفي ارسال كنيم كه كار سازمان ليگ سخت شود.

اخبار اردوی استقلال در ترکیه/عیادت فتح الله زاده از حسینی و تبریک به ویسی

به گزارش اوج نیوز،استقلالی ها سه شنبه برای انجام آخرین بازی تدارکانی خود مقابل نماینده رومانی راهی ازمیر می شوند و روز چهارشنبه به اردوی 10 روزه خود در ترکیه پایان می دهند.

فاصله گرین پارک تا ازمیر دو ساعت است و آبی پوشان روز سه شنبه با یک دستگاه اتوبوس عازم ازمیر می شوند.

*مدیر عامل استقلال از میثم حسینی،مدافع مصدوم تیم استقلال که در ترکیه مصدوم شد عیادت کرد و ابراز امیدواری کرد که هر چه زودتر به میدان بازگردد.

*سرمربی تیم استقلال از عملکرد بازیکنان این تیم در دیدار مقابل پیکان ابراز نارضایتی کرد و در گفت و گو با آنها،خواستار این شد که اشتباهات این بازی در آینده تکرار نشود.قلعه نوعی همچنین به ویسی بابت پیروزی مقابل استقلال تبریک گفت.

*تمرین صبح روز یکشنبه استقلال،تعطیل شد و بازیکنان به استخر رفتند.

استقلال و دفاع 4 نفره/عملکرد دور از انتظار ساموئل و زندی

فوتبال ایران/استقلال در بازی دوستانه روز یکشنبه مقابل پیکان دفاع 4 نفره را تجربه کرد.

به گزارش اوج نیوز،شاگردان قلعه نوعی در نیمه نخست بازی ،با روش 1_3_2_4 به میدان رفتند و در نیمه دوم هم سیستم بازی این تیم به 2_4_4 تبدیل شد.

در این بازی فریدون زندی و ساموئل به عنوان هافبک های دفاعی استقلال به میدان رفتند که البته عملکردشان در سطح مورد نظر قلعه نوعی نبود و به همین دلیل قطعا در روزهای آتی برای رسیدن به شرایط ایده آل باید تلاش بیشتری انجام بدهند.

سرمربی تیم استقلال در دفاع میانی در این بازی از امیر حسین صادقی و حنیف عمران زاده استفاده کرد.

واکنش قلعه نویی به شکست مقابل پیکان/ باخت به موقعی بود!

به گزارش قدس آنلاین، استقلال در دومین بازی دوستانه خود در ترکیه با نتیجه دو بر صفر به تیم پیکان باخت. این شکست تبعاتی برای آبی پوشان داشت اما امیر قلعه نویی در مواجهه با سوال هایی که در این خصوص می شد موضع خاصی گرفت تا موضوع در آستانه شروع لیگ دوازدهم چندان حاد نشود. قلعه نویی پاسخ این پرسش که چرا استقلال به پیکان باخت می گوید:" این باخت لازم بود! به نظر من به موقع شکست خوردیم." از قلعه نویی درباره کیفیت بازی پیکان نیز سوال هایی پرسیده شده که او در حد بارسلونا پیکان را بالا برده است:" پیکان من را شگفت زده کرد. احساس می کنم تیم عبدالله ویسی امسال هم نتایج خوبی در لیگ بگیرد. آن ها ما را غافلگیر کردند. در تمام طول بازی از استقلال بهتر بودند و اگر همین طوری در لیگ بازی کنند قطعا به جایگاه مطلوبی می رسند." گفته می شود با وجود
اظهاراتامیر قلعه نویی اما وی پس از باخت به پیکان به شدت علیه بازیکنانش موضع گرفته است. قلعه نویی که اعصاب باختن ندارد در جلسه ای که ساعاتی پس از بازی با بازیکنان گذاشت به شدت از عملکرد دفاعی آن ها گله کرد. البته در این بازی پژمان منتظری حضور نداشت و تنها به دویدن دور زمین اکتفا کرد.

استقلال خواهان عقد قرارداد مشروط/جباری می پذیرد؟

در شرایطی که بازیکنان فقط تا پنجشنبه این هفته فرصت دارند تیم خود را معرفی کنند وضعیت مجتبی جباری همچنان نامشخص است.

به گزارش اوج نیوز،برخی رسانه ها خبر از مذاکره مجدد استقلال با وی داده اند این در حالی است که وی از تراکتورسازی هم پیشنهاد دارد.

از استقلال خبر می رسد که این باشگاه حاضر است با جباری قرارداد مشروط به امضا برساند به این شکل که مبلغ قرارداد وی بسته به تعداد بازیهایی باشد که وی برای استقلال انجام می دهد؛شرطی که هنوز مورد قبول جباری قرار نگرفته است.

علاوه بر این وی باید منشور اخلاقی باشگاه را نیز به امضا برساند که وی حاضر به امضای چنین برگه ای نیز نیست.

باید دید طی روزهای باقی مانده جباری شرایط استقلال را می پذیرد یا تیم خود را تغییر خواهد داد.

سه‌شنبه سومین بازی تدارکاتی استقلال/ناراحتی بازیکنان به خاطر حسینی

تیم فوتبال استقلال روز سه شنبه سومین دیدار تدارکاتی خود را در کشور ترکیه برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم استقلال شب گذشته در دیداری دوستانه مقابل پیکان شکست خورد و از همین رو قلعه نویی برای بازیکنانش تمرین ریکاوری در نظر گرفت.بازیکنان تیم استقلال امروز راهی استخر و سونا شدند و قرار است در نوبت عصر تمرینات تاکتیکی را پشت سر بگذارند. تمرین نوبت عصر استقلال ساعت 20 به وقت تهران برگزار می شود.

*رودریگو توزی که روز گذشته قرارداد خود را با آبی‌پوشان ثبت کرده است به ترکیه نمی رود و در تهران برنامه های بدنسازی را دنبال خواهد کرد.

* طی هماهنگی های صورت گرفته تیم استقلال روز سه شنبه به مصاف لازیگ اسپور ترکیه می‌رود.این بازی آخرین دیدار تدارکاتی آبی پوشان در کشور ترکیه است.

* با حضور دکتر نوروزی و حضور وی در کنار تیم پزشکی نظارت ویژه ای روی تغذیه بازیکنان استقلال انجام می شود و بدون هماهنگی آنها بازیکنان حق استفاده از تغذیه های متفرقه را ندارند.

*بازیکنان و کادر فنی تیم استقلال به خاطر آسیب دیدگی میثم حسینی ناراحت هستند. قرار بود این بازیکن به تهران برگردد اما وی زیر نظر کادر پزشکی استقلال تحت درمان قرار گرفته است.

* پژمان منتظری همچنان به تمرینات اختصاصی و بدنسازی مشغول است.این بازیکن از اردوی ترکیه به جمع استقلالی ها اضافه شد.

* اردوی آبی‌پوشان روز چهارشنبه به پایان می رسد و اعضای تیم استقلال بامداد چهارشنبه به تهران باز می‌گردند.

استقلال در كورس قهرماني خواهد بود / تيموريان: مي‌خواهند من را مقابل استقلال قرار دهند

هافبك جديد تيم الخريطيات قطر مي‌گويد تنها براي انجام كارهاي مالياتي در باشگاه تراكتورسازي حاضر شده و هيچ مذاكره‌اي با اين باشگاه نداشته است.

آندرانيك تيموريان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره شايعه حضورش در تراكتورسازي كه امروز در يكي از روزنامه‌ها مطرح شده بود، اظهار كرد: حضور من در تبريز به خاطر مذاكره با باشگاه تراكتورسازي نبود. بلكه من پيگير كارهاي مالياتي‌ام هستم كه به زمان حضور من در اين باشگاه باز مي‌گردد.

وي ادامه داد: به خاطر مشكلاتي كه وجود داشت كارم چند روزي در تبريز طول كشيد و مجبور شدم براي پيگيري كارهايم دو بار به تبريز بيايم. روز گذشته هم وقتي به باشگاه تراكتورسازي رفتم تنها براي حل اين مشكل رفته بودم و اصلا جعفري را نديدم كه بخواهم با او صحبت كنم. تنها با بقيه مسئولان باشگاه حرف زدم تا مشكلي براي خروج از كشور نداشته باشم.

تيموريان با انتقاد از رسانه‌هايي كه شايعه مذاكره او با تراكتورسازي را مطرح كرده بودند، گفت: من با تراكتورسازي هيچ مذاكره‌اي نداشتم و از طريق وكيلم اين اخبار كذب را پيگيري خواهم كرد. اين افراد مي‌‌خواهند من را روبروي هواداران استقلال قرار دهند و اين طور وانمود كنند كه من مي‌خواهم تيم سابقم را دور بزنم، اما مطمئن باشيد اگر روزي به فوتبال ايران بازگردم به استقلال خواهم رفت نه تيم ديگري. متاسفانه نمي‌دانم اين نقل قول‌ها چگونه بدون اين كه من صحبتي كرده باشم و بدون هيچ منبعي در بعضي روزنامه‌‌ها چاپ مي‌شود. وقتي اين موضوع را شنيدم شوكه شدم و برخي از هواداران استقلال هم با من تماس گرفتند و درباره حضورم در تراكتورسازي پرسيدند، در حالي كه اين موضوع اصلا صحت ندارد. مطمئن باشيد از اين رسانه‌اي كه چنين خبر كذبي منتشر كرده شكايت خواهم كرد. آنها نمي‌توانند بدون سند و مدرك چنين اخبار كذبي را منتشر كنند.

وي افزود: با اين حال اين را هم بايد بگويم كه من روزهاي خوبي را در تراكتورسازي داشتم و محبت مردم خونگرم تبريز و هواداران اين تيم را هم هيچ وقت فراموش نمي‌كنم. آنها در زمان حضورم در تبريز دوران بسيار خوب و خوشي را برايم رقم زدند.

بازيكن فصل گذشته استقلال با اشاره به اين كه روز سه‌شنبه به تمرين‌هاي تيمش در قطر اضافه مي‌شود، گفت: منتظر اين بودم كه كارهاي مالياتي‌ام انجام شود و به اردوي تيم بپيوندم. فتح‌الله‌زاده در جريان ريز كارهاي من هست و مي‌داند كه با الخريطيات قرارداد بستم. ضمن اين كه چهارشنبه به همراه تيم به اردوي در آلمان خواهيم رفت. الخريطيات بازيكنان خوبي را اين فصل جذب كرده و اميدوارم نتيجه‌ خوبي در ليگ قطر به دست بياوريم.

تيموريان همچنين درباره استقلال گفت: مطمئنم كه استقلال به راه خودش ادامه مي‌دهد. آنها بازيكنان خوبي به خدمت گرفته‌اند و در خط هافبك هم مهره‌هاي خوبي دارند. كيانوش رحمتي به خوبي جاي من را پر مي‌كند و مطمئنم خط هافبك استقلال بهتر از قبل خواهد شد. خيلي دوست داشتم در استقلال بمانم و با قلعه نويي كار كنم اما به خاطر دلايلي كه قبلا به آنها اشاره كرده بودم اين اتفاق رخ نداد. با اين حال استقلال تيم خيلي خوبي بسته است. من هميشه پيگير اخبار اين تيم هستم و معتقدم استقلال مي‌تواند در اين فصل باز هم در كورس قهرماني باشد.

محكومیت قلعه نویی توسط كمیته استیناف و احضار به كمیته انضباطی

به گزارش روز یكشنبه ایرنا از فدراسیون فوتبال، كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، قلعه نویی را به دلیل مصاحبه با روزنامه ها و رسانه ها با تیتر ' اگر تركی و ممبینی را جذب می كردیم قهرمان بودیم' و شكایت كمیته داوران از قلعه نویی با ادعای طرح تبلیغات سو و تشویش اذهان عمومی پیش از شروع فصل، روز سه شنبه 20 تیرماه به كمیته انضباطی احضار كرده است.

كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال همچنین اعلام كرده است كه حضور نیافتن طرفین مانع از رسیدگی نیست.

همچنین رای كمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره محكومیت قلعه نویی به توبیخ كتبی و پرداخت 50 میلیون ریال به لحاظ اهانت به اهالی رسانه و خبرنگاران اعلام شد.

بر این اساس این رای با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در پرونده، از سوی كمیته استیناف قطعی اعلام شد.

بازیكن تیم ملی اردن پیشنهاد باشگاه استقلال را رد كرد

به گزارش ایرنا، رادیو اردن روز یكشنبه گزارش داد:استقلال برای به خدمت گرفتن این بازیكن مبلغ 300 هزار دلار پیشنهاد داده بود كه به دلیل پایین بودن مبلغ پیشنهادی از سوی هایل رد شد.

روزنامه 'الرای' اردن نیز نوشت:این بازیكن پیش از این نیز از باشگاه سپاهان پیشنهاد داشت كه آن را هم رد كرده است.

'الرای' افزود:هایل كه در تیم ملی در پست مهاجم بازی می كند

قراردادش با تیم 'الفیصلی'این كشور پایان یافته است.

پیشنهاد ارائه شده به این بازیكن از سوی باشگاه سپاهان نیز 300 هزار دلار بدون مبلغ پاداش كه به وی تعلق خواهد گرفت، اعلام شده است.

براساس اعلام این رسانه ها،باشگاه 'الكویت' كویت نیز خواهان به خدمت گرفتن این بازیكن می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی 'كووره' كه دركویت منتشر می شود نیز با اشاره به پیشنهاد باشگاه استقلال برای به خدمت گرفتن این مهاجم اردنی نوشت:این پیشنهاد به دلیل پایین بودن مبلغ پیشنهادی رد شد.

'هایل' با اشاره به اینكه از چند تیم اروپایی نیز پیشنهاد دریافت كرده است تاكید كرد:برای انتخاب تیم آینده خود عجله ای ندارد و برای بررسی این پیشنهادات وقت كافی در اختیار دارد.

باشگاه 'الفیصلی ' اردن نیز برای تمدید قرارداد این بازیكن مبلغ 85هزار دلار پیشنهاد داده است اما 'هایل' تاكنون نظر خود را اعلام نكرده است.

یك منبع آگاه نیز به پایگاه اطلاع رسانی 'كووره' گفت: باشگاه 'الفیصلی' اردن برای جایگزین 'هایل' در حال مذاكره با یك بازیكن فلسطینی است

اخبار دوشنبه 19 تیر 1391 - Jul 09 2012

سپاهانی ها خطاب به استقلالی ها :ما جباری را نگرفتیم، شما هم جان واریو را جذب نکنید

در شرایطی که به نظر می رسید بعد از جدایی از سپاهان تیم استقلال مقصد آینده جان واریو باشد، مدیران سپاهان برای همتایان خود در تیم تهرانی پیغام داده اند که از جذب این بازیکن منصرف شوند.

به گزارش قدس انلاین به نقل ازافکار نیوز فابیو جان واریو که دو فصل خوبی را در تیم سپاهان سپری کرد، پس از تاخیر در شرکت در تمرینات این تیم در اردوی ترکیه، با نظر کرانچار در اختیار کمیته انضباطی گذاشته شد و این مربی اعلام کرد که به این بازیکن نیاز ندارد.

گفته می شود دلیل اصلی اختلاف کرانچار با جان واریو به حاضر جوابی این بازیکن برمی گردد که در جواب اعتراض وی گفته که تیم های زیادی خواهان وی هستند و کرانچار نیز رسما وی را از تمرین اخراج کرده است.

با توجه به حضور امیر قلعه نویی در تیم استقلال و اعتقاد وی به جان واریو، گمانه زنی های زیادی در مورد پیوستن وی به تیم آبی ها وجود داشت اما گفته می ‌شود مدیران سپاهان و استقلال با هم به توافق رسیدند که هیچ یک از این دو باشگاه با بازیکن برزیلی فصل گذشته سپاهان قراردادی امضا نکنند چون این بازیکن رفتار مناسبی با کادر فنی سپاهان نداشته است.

شنیده ها حکایت از آن دارد که رحیمی خطاب به فتح ا... زاده اعلام کرده است همانگونه که سپاهان بابت رفتار مجتبی جباری با کادر فنی و مدیریتی استقلال حاضر به جذب این بازیکن نشد استقلال نیز از خرید بازیکن برزیلی سپاهان صرفنظر کند.
به نظر می رسد با این توصیه سپاهانی ها، جان واریو به تیم سایپا یا تراکتورسازی بیشتر نزدیک باشد.

ناراحتی رحمتی و فتح الله زاده از معاون باشگاه استقلال/ حکم معاونت امیری باطل می شود؟

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، یک روز پس از اینکه خبر رسید پژمان منتظری کاپیتان استقلال در فصل دوازدهم است این باشگاه خبر را تکذیب و اعلام کرد که سید مهدی رحمتی کاپیتان کاپیتان اول خواهد بود.

خبر روز قبل مبنی بر اینکه منتظری کاپیتان اول است خشم سید مهدی رحمتی را بر انگیخت البته رحمتی رابطه بسیار خوبی با منتظری دارد اما قرار شده بود که وی به عنوان کاپیتان برگزیده شود.

موضوع آن قدر حاد شد که گروهی در باشگاه استقلال به دستور علی فتح الله زاده مامور پیگیری ماجرا شدند تا متوجه بشوند که چه کسی خبر کاپیتانی منتظری را رسانه ای کرده است. با کمی تحقیق سرنخ بدست آمد! آن شخص کسی نبود جز علی امیری یکی از معاونان باشگاه استقلال که در فصل نقل و انتقالات فعالیت زیادی هم دارد.

وقتی موضوع اطلاع رسانی نادرست امیری به رسانه ها به گوش فتح الله زاده رسید مدیرعامل باشگاه استقلال بشدت ناراحت شد. گفته می شود پس از بازگشت فتح الله زاده از ترکیه به احتمال زیاد حکم امیری باطل خواهد شد.

بیش از همه سید مهدی رحمتی بابت اطلاع رسانی نادرست علی امیری ناراحت است. اینکه چرا علی امیری نام منتظری را به رسانه ها داده هنوز مشخص نیست اما به زودی خط و ربط ها فاش خواهد شد.

پورحیدری: توزی می‌تواند به استقلال کمک کند

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، منصور پورحیدری، رئیس کمیته فنی باشگاه استقلال آینده تیمی که برای فصل جدید بسته شده را موفق خواند و اظهار داشت: من فکر می‌کنم تیم خوبی بسته شده و کار هم خیلی به موقع شروع شد. مجموعه استقلال تا آن زمان که تهران بود تمرین‌های خوبی را پشت سر گذاشته بود. من به شخصه خیلی به آینده این استقلال خوش‌بین هستم.
پورحیدری درخصوص روزهایی که استقلال در ترکیه گذراند چنین افزود: بازی‌های تدارکاتی مهم است. استقلال نه باید به بازی اول توجه کند و نه به بازی دوم. مهم کاری است که انجام می‌شود و نتیجه حاصل شده از منظر وظایف پستی مهم است.
پورحیدری در خصوص پیوستن رودریگو توزی به استقلال این چنین صحبت‌های خود را ادامه داد: او بازیکن توانایی است و می‌تواند به استقلال کمک کند. به نظر من جنس استقلال جور شده و این تیم در هر زمانی برای قهرمانی پا در میادین می‌گذارد. فقط امیدوارم هواداران مانند همیشه حمایت خود را از استقلال دریغ نکنند و باز هم حامی این تیم عظیم و ریشه‌دار باشند.

پول توجیبی 200 دلاری برای بازیکنان/ فتح الله‌زاده زیر سرم رفت

به گزارش خبرگزاری فارس، مسئولان باشگاه استقلال که در اردوی ترکیه در کمپ گرین پارک حضور دارند مبلغ 200 دلار پول توجیبی به هر یک از بازیکنان این تیم پرداخت کردند.
*اعضای تیم استقلال صبح امروز راهی استخر و سونا شدند و قرار است تمرین نوبت عصر این تیم که بیشتر کارهای تاکتیکی است از ساعت 18:30 به وقت محلی برگزار شود.
* علی فتح الله زاده مدیر عامل استقلال که در اردوی ترکیه به سر می برد به دلیل کسالت شب گذشته زیر سرم رفت و شرایط عمومی اش خوب نبود.
* دیدار تدارکاتی استقلال فردا مقابل لازیگ اسپور برگزار خواهد شد.

پیشنهاد جدید باشگاه استقلال به مجتبی جباری

میرشاد ماجدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شکست 2 بر صفر برابر پیکان در دیدار دوستانه در اردوی ترکیه، گفت: استقلال در اوج تمرینات بدنسازی‌ است در حالی که تمرینات بدنسازی‌ پیکان رو به پایان بود. ضمن اینکه کادرفنی قصد داشت در این بازی از تمام بازیکنان استفاده کند.
وی در مورد شایعه بازگشت جباری به استقلال تصریح کرد: استقلال پیشنهاد جدیدی به جباری داده که به نفع هر دو طرف است. اگر جباری به این پیشنهاد پاسخ مثبت بدهد می‌تواند در استقلال حضور داشته باشد.

باشگاه استقلال خواهان جذب جانواریو شد

به گزارش خبرگزاری فارس، فابیو جانواریو که در ابتدای فصل نقل و انتقالات قرارداد خود را با باشگاه سپاهان تمدید کرده بود پس از مشکل با مسئولان سپاهان قراردادش را فسخ کرد تا به این ترتیب بازیکن آزاد شناخته شود.
با اعلام علی فتح‌الله‌زاده،‌ باشگاه استقلال پس از اطلاع از این موضوع مذاکره با جانواریو را در دستور کار خود قرار داد و خواهان جذب این بازیکن شد.
جانواریو سابقه بازی در استقلال در زمان مربیگری امیر قلعه‌نویی را دارد.

به گزارش فارس استقلال در حالی جانواریو را می‌خواهد که 7 سهمیه خود لیگ برتری خود را جذب کرده است. اکبرپور، توزی، بائو، محمدی، صادقی، منوچهری و بیگ زاده بازیکنانی هستند که در این فصل به استقلال پیوسته‌اند. حال باید دید مسئولان استقلال چگونه می‌خواهند جانواریو را هم جذب کنند.

جمشید مشایخی در تمرینات تیم‌های پایه حضور یافت

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، جمشید مشایخی، هنرپیشه توانمند و پیشکسوت عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون عصر امروز در تمرینات تیم‌های پایه حضور یافت. پیشکسوت بزرگ سینما ضمن دیدار از تمرین تیم‌های پایه از آن‌ها به خاطر برد در دربی قدردانی کرد.

فوري: استقلال شرايط جباري را قبول كرد!/ قرارداد تا آخر هفته بسته مي‌شود

سايت گل- مجتبي جباري بعد از كش و قوس‌هاي فراواني كه با مسئولان استقلال داشت، بالاخره با آن‌ها به توافق رسيده و تا پايان هفته با اين تيم قرارداد مي‌بندد. جباري از ميان تمام قيد و شرط‌هايي كه باشگاه براي او تعيين كرده بود فقط يك شرط را پذيرفته است.

به گزارش سايت گل، توافق ميان جباري و باشگاه استقلال با ميانجيگري امير قلعه‌نويي حاصل شده است. بر اساس اين توافق جباري قرارداد مالي خود را با استقلال منعقد مي‌كند و هيچ قرارداد ديگري تحت عنوان منشور اخلاقي باشگاه و... را امضا نخواهد كرد. همچنين او شرط دريافت پول بر حسب تعداد بازي‌ها را هم نپذيرفته است.
تنها نكته در مورد قرارداد جباري و استقلال اين است كه رقم دريافتي اين بازيكن به اندازه 70درصد بازي‌هاي فصل خواهد بود. همين. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

t.sunami
09-07-2012, 21:56

Amir M.ohAma.D
10-07-2012, 11:53
اصلامشخص نیست توی باشگاه چی میگذره؟
فتح الله زاده پس از ابقا=>3 تا بمب امشب میترکونم
فتح الله زاده=>با حسینی تموم کردیم......فتح الله زاده=>حسینی مبارک پرسپولیسیها
فتح الله زاده=>با انصاریفرد تموم کردم.......فتح الله زاده=>انصاریفرد مبارک پرسپولیسیها
قلعه نویی=>جباری را میخواهیم.......فتح الله زاده:جباری مبلغشو کاهش دهد میخواهیمش.......جباری: استقلالو با پول عوض نمیکنم.فتح الله زاده=>جباری کاملا منتفی شد امیدوارم روزی به استقلال برگرده......قلعه نویی=>هرطور شده جباریو میخوام....فتح الله زاده=>باشگاه تمایلی برای حفظ جباری ندارد......

فتح الله زاده=>مجیدی با استقلال قرارداد داره......فتح الله زاده و رسولی نژاد=>با مجیدی مذاکرات خوبی داشتیم......مجیدی=>کسی با من تماس نگرفته......قلعه نویی=>مجیدی را نمیخواهم

یه روز میگن منتظری کاپیتان اوله روز دوم میگن رحمتی کاپیتان اوله روز سوم میگن از اول کاپیتان رحمتی انتخاب شده بود روز چهارم میگن منتظری از خودگذشتگی کرد و بازوبندو داد رحمتی.....

بحث من سر این نیست که چرا حسینی یا انصاریفرد جذب نشدن یا مجیدیو نخواستن و یا فلانی چرا کاپیتان نشد؟ بحث من سر بازی دادن هواداراست.......اینا هوادارارو با 4تا اسم بازیچه خودشون کردن......
حالا هم نوبت جانواریو شده......انقدر اسم الکی و رو هوا گفتن یادشون رفته 7سهمیه لیگ برتریمون پر شده.....
حالا میگیم فوتبال ایرانه و میشه در قوانین نقل انتقالاتش یه بندو تبصره ای پیدا کردو جانواریو را هم گرفتیم.......وقتی در این پست جباری مبعلی توزی بائو و زندیو داریم جانواریو به چه کارمون میاد؟6 تا هافبک نفوذی و بدون هافبک دفاعی؟اقای فتح الله زاده تو که میدونی این فصل نکونام استقلال نمیاد چرا دنبال هافبک دفاعی نیستی؟کمتر از 10 روز دیگه لیگ شروع میشه و ما باید از زندی و یا ساموئل و شاید هم منتظری در این پست استفاده کنیم.....
بازی با پیکان هم مثل اینکه از همین نداشتن هافبک دفاعی ضربه خوردیمو زندیو ساموئل نتونستن عملکرد مناسبی در این پست داشته باشن.....باید ببینیم بازی امروز چی میشه

اخبار سه شنبه 20 تیر 1391 - Jul 10 2012

بی میلی فتح الله زاده به تمدید قرارداد با مجتبی جباری

مدیریت ورزش/علی فتح الله زاده تمایل چندانی به تمدید قرارداد مجبتی جباری ندارد.

به گزارش اوج نیوز،در شرایطی که زمزمه بازگشت جباری به استقلال به گوش می رسد،علی فتح الله زاده تمایل چندانی به تمدید قرارداد این بازیکن ندارد.

گفته می شود بروز مشکلاتی میان این دو سبب شده است تا فتح الله زاده از هافبک فصل پیش خود دل خوشی نداشته باشد.این در حالی است که امیر قلعه نوعی مایل است قرارداد جباری تمدید شود.

سقف پرداختی استقلال به اوساسونا برای رضایت نامه نکونام/500 هزار یورو

باشگاه استقلال حاضر است تا 500 هزار یورو برای دریافت رضایت نامه جواد نکونام از اوساسونا بپردازد.

به گزارش اوج نیوز،پس از آنکه مشخص شد باشگاه اوساسونا مبلغ صدور رضایت نامه جواد نکونام را 2 میلیون و 500 هزار یورو عنوان کرده،گمانه زنی ها برای یافتن تیم جدید او آغاز شد.

در این میان باشگاه قطری الغرافه حاضر شد علاوه بر پرداخت مبلغ رضایت نامه،دو میلیون یورو نیز به خود نکونام بپردازد.

این در شرایطی است که پرداخت چنین مبلغی از سوی باشگاه استقلال ممکن نیست.این باشگاه تهرانی اعلام کرده که حاضر است تا سقف 500 هزار یورو برای دریافت رضایت نامه نکونام پرداخت کند.

به احتمال زیاد نکونام با کاهش دستمزد خود در اوساسونا می ماند.

ابهام در جذب جان واریو/ آیا منوچهری سهمیه زیر 23 سال است؟

تمایل استقلال برای جذب جان واریو در حالی مطرح شده که گفته می شود با توجه به اینکه منوچهری سهمیه زیر 23 سال به شمار می آید،امکان استخدام این بازیکن وجود دارد.

به گزارش اوج نیوز،امین منوچهری که فصل پیش در سایپا بازی می کرد با عقد قراردادی به استقلال پیوسته است.وضعیت او بسیار شبیه به وضعیت کریم انصاری فرد است که از سوی سازمان لیگ سهمیه لیگ برتری اعلام شد، در حالی که عنوان می شد وی سهمیه زیر 23 سال است.

به نظر می رسد منوچهری هم سهمیه لیگ برتری محسوب شود که در این صورت جذب جان واریو منتفی می شود.

پ.ن
منوچهری 26-27 سالشه :39:اینو اول ایسنا زد که زیر23 سال حساب میشه.باید ببینند منوچهری داداش یا پسرعمو زیر 23 سال داره که از شناسنامشون استفاده کنه:31:

اخبار اردوی استقلال در ترکیه/ جان واریو سوژه شد

هافبک برزیلی فصل گذشته تیم سپاهان به سوژه اصلی اردوی استقلال در ترکیه بدل شده است.

به گزارش اوج نیوز،فابیو جان واریو که با توجه به جدایی از سپاهان بحث بازگشتش به استقلال مطرح شده است،این روزها در ترکیه یکی از بحث های اصلی اردوی آبی پوشان است.امیر قلعه نوعی اعتقاد ویژه ای به فابیو دارد و مسولان باشگاه استقلال در تلاش هستند راهکاری را پیدا کنند تا با توجه به جذب 7 سهمیه بازیکنان خود،فابیو را هم به فهرست فصل آتی استقلال اضافه کنند.

*ساعت 17 روز سه شنبه استقلالی ها راهی آغلان تپه می شوند تا آماده بازی دوستانه مقابل حریف ترکیه ای شوند.

*پس از صرف صبحانه،جلسه ای میان امیر قلعه نوعی و سایر اعضا کادر فنی استقلال با بازیکنان برگزار شد و سرمربی آبی پوشان توصیه های لازم را به شاگردانش کرد.

*بازیکنان استقلال عصرها به اتاق میثم حسینی می روند و با توجه به شرایط مصدومیتش با او همکلام می شوند.

king of the kings
10-07-2012, 13:52
اگر مبعلی بازیکن خارجی هم حساب بشه بازم هفت سهمیه پر هست ؟ منوچهری که زیر 23 سال نیست !!
ولی اینا که فکر کنم از جذب هافبک دفاعی ناامید شدن و به نظر من همش تغصیر قاسم دهنوی شد پس بهتره همون جانواریو رو بگیرن یه جاهایی به درد می خوره

Amir M.ohAma.D
10-07-2012, 13:56
اگر مبعلی بازیکن خارجی هم حساب بشه بازم هفت سهمیه پر هست ؟ منوچهری که زیر 23 سال نیست !!
ولی اینا که فکر کنم از جذب هافبک دفاعی ناامید شدن و به نظر من همش تغصیر قاسم دهنوی شد پس بهتره همون جانواریو رو بگیرن یه جاهایی به درد می خوره
امکان جذب جانواریو نیست فقط بازی با اسمهاست
سهمیه نداریم
1_بائو
2_بیکزاده
3_منوچهری
4_صادقی
5_محمدی
6_اکبرپور
7_توسی

تیم بدون هافبک دفاعی فاتحش خوندست....نا امید شدن؟با کیا به جز نکونام برای این پست مذاکره جدی کردن؟و البته مذاکره خیالی با گتوسو
دهنوی هم نمیرفت به یک هافبک دفاعی درجه یک خارجی نیاز داشتیم.....

پ.ن
سازمان لیگ اعلام کرده یکی از 7 بازیکنایی که خریدیمو باید از لیست خارج کنیم تا بتونیم جانواریو جذب کنیم
فکر نمیکنم همچین کاری کنند.......
شما باشین کدومو از لیست خارج میکنید؟:31:
به نظرم بهترین گزینه بائو باشه....بفرستیمش استقلال جنوب نیم فصل برگردونیمش:31:

t.sunami
10-07-2012, 19:51
مظلومي: استقلال مدعي اصلي قهرماني است
سرمربي سابق تيم فوتبال استقلال تهران گفت: اين تيم با بازيکنان و کادر فني مجربي که در اختيار دارد، مدعي اصلي قهرماني دوازدهمين دوره ليگ برتر باشگاه هاي ايران است.

''پرويز مظلومي'' اضافه کرد: تيم استقلال تهران، امسال با درايت ''امير قلعه نويي'' به خوبي بسته شده است و به طور حتم مدعي قهرماني در ليگ برتر باشگاه هاي ايران خواهد بود.

وي ادامه داد: به جز ''آندرانيک تيموريان''، تمامي بازيکنان اصلي فصل گذشته استقلال، حفظ و علاوه بر آن چندين بازيکن مطرح ديگر نيز براي تقويت اين تيم جذب شدند که اين موضوع به رغم مشکلات مالي عديده باشگاه استقلال بسيار خوشايند است.

سرمربي سابق تيم فوتبال استقلال تهران اظهار داشت: درست است که پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات چندين بازيکن مطرح و ستاره را جذب کرده، اما بايد در نظر داشت که سرخ پوشان در فصل گذشته نتايج ضعيفي در ليگ برتر ايران و ليگ قهرمانان آسيا کسب کردند و انجام تغييرات گسترده در اين تيم ضروري بود.

مظلومي افزود: استقلال فصل گذشته قهرمان جام حذفي شد و در صورتي که بدشانسي گريبان اين تيم را نمي گرفت، به طور حتم در ليگ برتر نيز قهرمان مي شد.

وي ادامه داد: استقلال در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا با قبول شکست مقابل تيم قدرتمند سپاهان اصفهان کنار رفت که بدون شک اگر مقابل حريف ديگري قرار مي گرفت به دور بعد صعود مي کرد.

مظلومي تصريح کرد: فصل گذشته به مهاجمي بلند قامت و سرزن نياز داشتيم و هر چند ''گوران جورکوويچ'' را در اواسط فصل جذب کرديم اما اين بازيکن نتوانست کمبود يک بازيکن سرزن را در تيم حل کند.

وي خاطرنشان کرد: خوشحالم که امسال با جذب ''امين منوچهري'' و ''سياوش اکبرپور'' قدرت تهاجمي تيم استقلال نسبت به فصل قبل بيشتر شده است.

سرمربي سابق تيم فوتبال استقلال تهران با بيان اينکه شنيده است ''مجتبي جباري'' هافبک بازي ساز تيم استقلال به اين تيم باز خواهد گشت، گفت: خوشبختانه اکثر بازيکناني که امسال به تيم استقلال پيوسته اند، سابقه بازي در اين تيم را دارند و با يکديگر هماهنگ هستند.

مظلومي اظهار اميدواري کرد: بدشانسي هاي فصل گذشته در خصوص مصدوميت پياپي بازيکنان، امسال گريبانگير آبي پوشان نشود و اعضاي اين تيم بتوانند انتظارات هواداران را برآورده کنند.

سرمربي سابق تيم فوتبال استقلال تهران در خصوص وضعيت خود گفت: فعلا مشغول استراحت هستم و با حضور در کنار خانواده، بدهي مدت ها دوري از آنها را مي‌پردازم.

Amir M.ohAma.D
10-07-2012, 20:40
پيروزي پرگل استقلال در ديدار دوستانه

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تيم فوتبال استقلال تهران در اردوي تركيه خود در ديداري دوستانه برابر الازيك اسپور به ميدان رفت و با نتيجه 4 بر 2 به پيروزي رسيد.

شاگردان امير قلعه نويي در اين ديدار دوستانه توسط ميلاد ميداوودي، خسرو حيدري و آرش برهاني به 4 گل رسيدند. استقلال تا دقيقه 75 با دو گل ميداوودي پيش بود اما در 15 دقيقه پاياني حريف آبي پوشان با به ثمر رساندن دو گل فاصله را كم كرد، يكي از اين گلها از روي نقطه پنالتي به ثمر رسيد.

آبي پوشان پايتخت در نهايت با دو گل برهاني و حيدري با نتيجه 4 بر 2 حريف خود را در اين ديدار دوستانه شكست دادند.

قلعه نویی: استقلال به روزهای اوج خود نزدیك می شود

امیر قلعه نویی' سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران، پس از پیروزی تیمش مقابل تیم 'الازیگ اسپور' تركیه گفت: بازیكنان تیم استقلال تهران به روزهای اوج خود نزدیك می شوند.

قلعه نویی عصر سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بازیكنان تیم استقلال تهران در این دیدار بازی پرفشار، رو به جلو و درگیرانه ای را همانطور كه من توقع داشتم، نشان دادند.

وی اظهار داشت: هر چه جلوتر می رویم، بازیكنان تیم استقلال به شرایط ایده آل نزدیك تر می شوند. هنوز تا رسیدن به شرایط آرمانی فاصله داریم، ولی بازیكنان در این دیدار نشان دادند كه دوران افت را پشت سرگذاشته اند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به بازیكنانی كه قرار است به این تیم اضافه شوند، گفت: 'جان واریو' را به خدمت گرفتم و امیدوارم 'مجتبی جباری' نیز به جمع بازیكنان این تیم اضافه شود، در این صورت با ترمیم خط میانی خود آماده حضور در لیگ فوتبال باشگاه های برتر ایران خواهیم بود.

قلعه نویی با مثبت ارزیابی كردن اردوی تیم فوتبال استقلال تهران در تركیه گفت: در این اردو بازیكنان با آرامش و تمركز به تمرینات خود ادامه دادند و از نظر من اردوی خوبی بود.

وی با اشاره به توانایی تیم فوتبال استقلال تهران در این فصل اظهار داشت: با توجه به توانایی كه من در بازیكنان خود مشاهده می كنم این تیم می تواند چه در لیگ فوتبال باشگاه های برتر ایران و چه در رقابت های باشگاه های آسیا یكی از مدعیان قهرمانی باشد.

تیم فوتبال استقلال تهران كه اردوی آمادگی خود را در تركیه دایر كرده است، در سومین و آخرین دیدار تداركاتی خود در این كشور مقابل تیم 'الازیگ اسپور' تركیه كه به تازگی به لیگ برتر باشگاه های این كشور صعود كرده است، به برتری رسید.

در این دیدار تیم استقلال تهران با نتیجه 4 بر 2 حریف خود را شكست داد.

'میلاد میداودی' دو گل و 'خسرو حیدری' و 'آرش برهانی' هر كدام یك گل برای تیم استقلال به ثمر رساندند.

تیم استقلال تهران قبل از این با نتیجه 7 بر صفر از سد یك تیم از كامرون گذشت و با نتیجه 2 بر صفر بازی را به تیم پیكان تهران واگذار كرد.

آبی پوشان تیم استقلال تهران كه اردوی آمادگی خود را از هفته گذشته در تركیه دایر كرده اند، چهارشنبه شب به تهران باز خواهند گشت.

سرپرست تیم فوتبال استقلال : داوران تركیه در پی به جنجال كشیدن بازی بودند

ماجدی عصر سه شنبه پس از پیروزی 4 بر 2 تیم استقلال تهران مقابل حریف تركیه ای خود گفت: داوران تركیه این دیدار در این بازی یك پنالتی ناحق برای تیم الازیگ اسپور كه در این فصل به لیگ فوتبال باشگاه های برتر تركیه صعود كرده است، گرفتند و در اواخر بازی با سوت های اشتباه خود در پی به جنجال كشیدن بازی بودند كه این چنین نشد.

وی گفت: كادر فنی تیم استقلال تهران در این دیدار از 16 بازیكن خود استفاده كرد و بازیكنان نشان دادند كه دوران افت بدنی خود را به خاطر تمرینات بدنسازی شان پشت سر گذاشته اند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران در ادامه گفت: بازیكنان تیم استقلال تهران در این دیدار بسیار دونده نشان دادند و بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

تیم فوتبال استقلال تهران كه اردوی آمادگی خود را در تركیه دایر كرده است، در سومین و آخرین دیدار تداركاتی خود در این كشور مقابل تیم 'الازیگ اسپور' تركیه به برتری رسید.

اخبار چهارشنبه 21 تیر 1391 - Jul 11 2012

کاظمی: استقلال تا قبل از نقل و انتقالات می‌تواند هر تغییری داشته باشد

علی کاظمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در ارتباط با اینکه شایعه شده باشگاه استقلال می خواهد نام یکی از بازیکنانش را از لیست خارج کند تا با فابیو جانواریو قرارداد ببندد، اظهار داشت: تا زمانی که فصل نقل و انتقالات به پایان نرسیده و تیم ها نام بازیکنان خود را به سازمان لیگ اعلام نکرده اند می توانند در نقل و انتقالات فعال باشند. این بستگی به تصمیم باشگاه و توافقی که با بازیکنانش می کند، دارد و هر تغییر و تحولی را در این فاصله زمانی می توانند انجام دهند.
دبیر سازمان لیگ در خصوص اینکه آیا بازیکن و یا مربی‌ای وجود دارد که در فصل جدید کارت بازی برایش صادر نشود، گفت: با توجه به اطلاعیه ای که روز گذشته آقای آیت اللهی صادر کرد تصور نمی کنم بازیکنی یا مربی‌ای باشد که کارت نداشته باشد.

به گزارش فارس مهلت نقل و انتقالات فردا به پایان می رسد.

بودجه هنوز به استقلال نرسیده/ادامه روند بی پولی در تیم آبی پوش پایتخت

مدیریت ورزش/به رغم وعده های داده شده هنوز بودجه ای به حساب باشگاه استقلال واریز نشده است.

به گزارش اوج نیوز،در شرایطی که استقلالی ها امیدوار بودند بخشی از بودجه دولتی به حساب این باشگاه واریز شود،خبر می رسد که این امر هنوز محقق نشده است.

این در شرایطی است که اکثر بازیکنان استقلال برای عقد یا تمدید قرارداد خود چک دریافت کرده اند که سر رسید آن اویل مرداد است.

قلعه‌نویی : جانواریو را استقلالی بدانید / دوران افت را پشت سر گذاشتیم

به گزارش قانون، قلعه‌نویی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا می‌گوید: بازیکنان تیم استقلال تهران در این دیدار بازی پرفشار، رو به جلو و درگیرانه‌ای را همان‌طور که من توقع داشتم، نشان دادند. وی اظهار داشت: هر چه جلوتر می‌رویم، بازیکنان تیم استقلال به شرایط ایده‌آل نزدیک‌تر می‌شوند. هنوز تا رسیدن به شرایط آرمانی فاصله داریم، ولی بازیکنان در این دیدار نشان دادند که دوران افت را پشت سر گذاشته‌اند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به بازیکنانی که قرار است به این تیم اضافه شوند، گفت: جانواریو را به خدمت گرفتیم و امیدوارم مجتبی جباری نیز به جمع بازیکنان این تیم اضافه شود، در این صورت با ترمیم خط میانی خود آماده حضور در لیگ برتر ایران خواهیم بود. قلعه‌نویی با مثبت ارزیابی کردن اردوی ترکیه گفت: در این اردو بازیکنان با آرامش و تمرکز به تمرینات خود ادامه دادند و از نظر من اردوی خوبی بود.

حرف پایانی او هم این است که: با توجه به توانایی که من در بازیکنان خود مشاهده می‌کنم این تیم می‌تواند چه در لیگ برتر و چه در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا یکی از مدعیان قهرمانی باشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%88-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AF.html

باشگاه استقلال : مدارک را با پیک موتوری به فدراسیون نفرستادیم

به گزارش قدس آنلاین، چند روز قبل بهروان، مسئول سازمان لیگ فدراسیون فوتبال اعلام کرد که باشگاه استقلال مدارک خود جهت ارسال به کنفدراسیون فوتبال آسیا را با پیک موتوری فرستاده است. این موضوع باعث چند رسانه ماجرای ارسال مدارک باشگاه استقلال توسط پیک موتوری را سوژه کنند! محمد سررشته داری، مسئول روابط عمومی باشگاه استقلال اما این ماجرا را طور دیگری تعریف می کند. او می گوید:" مدارک باشگاه استقلال که بسیار هم کامل بود و به اعتقاد مسئولان بحائز بهترین رتبه نیز گردیده است توسط یکی از مسئولان باشگاه استقلال به فدراسیون فوتبال ارسال شده است و این ادعا که ما مدارک را با پیک موتوری ارسال کردیم صحت ندارد. همواره برای فدراسیون فوتبال و شخص آقای بهروان ارزش و اهمیت زیادی قائلم و سعی می کنیم در راستای بهبود وضعیت فوتبال کشورمان این رابطه را به طور مستمر حفظ کنیم. مسئولان باشگاه استقلال آماده و حاضرند که در هر شرایطی با فدراسیون فوتبال همکاری نزدیکی داشته باشند."

برای انجام مذاکرات نهایی/نشست جان واریو با فتح الله زاده برگزار شد

فوتبال ایران/هافبک برزیلی فصل گذشته تیم سپاهان ظهر روز چهارشنبه برای عقد قرارداد با باشگاه استقلال ،جلسه ای را با مدیرعامل این باشگاه برگزار کرد.

به گزارش اوج نیوز،فابیو جان واریو امروز در دیدار با علی فتح الله زاده برای عقد قرارداد مذاکرات نهایی را انجام داد.

جان واریو با نظر زلاتکو کرانچار از این سپاهان جدا شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای-انجام-مذاکرات-نهایی/نشست-جان-واریو-با-فتح-الله-زاده-برگزار-شد.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک منبع آگاه در باشگاه استقلال/جلوی جباری کوتاه نیامده ایم

فوتبال ایران/یک منبع آگاه در باشگاه استقلال گفت:"باشگاه از مواضع خود در قبال مجتبی جباری کوتاه نیامده و مسایلی که در رسانه ها منتشر می شود صحیح نیست."

به گزارش اوج نیوز،وی گفت:"موضع استقلال در قبال جباری همانی است که بود.او نیز به مانند سایر بازیکنان باید چارچوب اخلاقی باشگاه را رعایت کند.اینکه گفته می شود وی شرایط باشگاه را نپذیرفته و باشگاه نیز در قبال وی کوتاه آمده صحت ندارد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یک-منبع-آگاه-در-باشگاه-استقلال/جلوی-جباری-کوتاه-نیامده-ایم.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فابیو جانواریو به استقلال پیوست

به گزارش خبرگزاری فارس، فابیو جانواریو که به دلیل تاخیر در تمرینات سپاهان از سوی کرانچار از لیست کنار گذاشته شد، پس از فسخ قرارداد با این تیم اصفهانی صبح امروز به همراه مدیر برنامه‌های خود در دفتر علی فتح‌الله‌زاده در باشگاه استقلال حاضر شد.

فتح الله زاده که صبح امروز از ترکیه به تهران رسیده بود مستقیما به باشگاه استقلال رفت و با جانواریو قرارداد بست.
این بازیکن برزیلی پس از جلسه‌ای که با حضور فتح‌الله‌زاده، علی امیری و مدیر برنامه‌هایش برگزار شد قرارداد یک ساله‌ای با این تیم امضا کرد.

این در حالی است که استقلال 7 سهمیه لیگ برتری خود را جذب کرده و با این شرایط باید دید این باشگاه چگونه این موضوع را حل خواهد کرد.

جانواریو از اول فصل بازی می‌کند/هنوز تصمیم نگرفته‌ایم چه کسی از لیست خارج شود

علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین اتفاقات این باشگاه صحبت‌های زیر را انجام داد:
فارس: با جانواریو هم که قرارداد بستید؟
گفته بودم که اگر بازیکنی به دفترم بیاید بدون عقد قرارداد بیرون نمی‌رود. یا باید از این طبقه خودش را پایین بیندازد یا قرارداد امضا کند و برود. صبح امروز پس از بازگشت از ترکیه مستقیما از فرودگاه به دفتر باشگاه رفتم و قرارداد این بازیکن را به امضا رساندم. با پیوستن جانواریو تیم ما تقریبا کامل شد. استقلال در ترکیه تمرینات خوب و سنگینی را پشت سر گذاشت و توانست یکی از تیم‌های لیگ برتری ترکیه‌ای را شکست دهد. با این پیروزی همه به دنبال آن هستند که استقلال را بشناسند، چون در ترکیه اسم و رسمی پیدا کرده‌ایم و 2 سال پیش هم گونیا اسپور را هم 2 بر صفر شکست داده بودیم.
فارس: ‌با پیوستن جانواریو و با توجه به اینکه 7 سهمیه لیگ برتری‌تان را گرفته‌اید باید یک نفر را از فهرست خارج کنید، درست است؟
هنوز به جمع‌بندی نرسیدیم که چه کسی از فهرست خارج شود اما جانواریو قطعا از اول فصل برای ما بازی می‌کند. باید قلعه‌نویی برگردد و در جلسه با او همه چیز را مشخص کنیم. این مسئله به کادر فنی بستگی دارد و همانطور که می‌دانید من در کار فنی دخالت نمی‌‌کنم چون هنوز هیچ کاری را انجام نداده‌ایم می‌گویند قلعه‌نویی مدیرعامل است. این افتخار من است که در کاری که به من مربوط نمی‌شود، نظارت می‌کنم و دخالتی انجام نمی‌دهم.
فارس:‌ جباری چه شد؟
همانطور که گفتم این قضیه را به قلعه‌نویی و امیری سپردم و آنها پیگیر این مسئله هستند. البته باید از جانواریو تشکر کنم که با پیشنهاداتی که داشت، خیلی به ما تخفیف داد و نشان داد که بی‌دلیل در بین هواداران محبوب نیست.
فارس: مشکلات مالی حل نشد؟
هنوز پول وزارتخانه نرسیده و شرایط همانگونه است.
فارس: می‌گویند کارمندان وزارت ورزش هم چند ماه حقوق نگرفته‌اند؟
من نشنیدم اما وزیر ورزش می‌داند موقعیت من چقدر حساس است و اگر پولی برسد سریع‌تر اقدام می‌کند. البته اسپانسر ما دیر شده و آقای صلاحی نیز تصادف کرده اما قول می‌دهم از آن طرف وقتی پول رسید برای بازیکنان جبران کنم. سابقه ندارد بازیکنان بدون یک ریال پول اینگونه قرارداد ببندند و در این بین قلعه‌نویی و امیری خیلی زحمت کشیدند.
فارس: صحبت خاصی ندارید؟
به هواداران اطمینان می‌دهم تیم خوبی را بسته‌ایم و بازیکنانمان را حفظ کرده‌ایم و با روندی که قلعه‌نویی دارد، شاهد یک استقلال هجومی خواهیم بود.

نام محمد محمدی از لیست استقلال خارج می شود

خبرگزاری پانا: دروازه بان دوم استقلال از لیست این تیم خارج می شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی پانا ، نام محمد محمدی که چند روز پیش به استقلال پیوسته و قرار بود با مهدی رحمتی در فصل پیش رو رقابت کند ، قرار است به زودی از لیست آبی پوشان پایتخت خارج شود.

علت این کار حضور فابیو جانواریو هافبک برزیلی سپاهان در استقلال است و با توجه به اینکه سهمیه بازیکنان لیگ برتر استقلال تکمیل است ، این تیم باید یک سهمیه لیگ برتری خود را حذف و جانواریو را جایگزین کند.

بر همین اساس طی امروز یا فردا نام محمد محمدی از لیست استقلال خارج و فابیو جانواریو رسما استقلالی می شود.

قرار است به جای محمدی ، یک دروازه بان خارجی به استقلال بیاید.

دروازه‌بان تیم ملی زیر 22 سال به استقلال پیوست

به گزارش خبرگزاری فارس، مسئولان باشگاه استقلال با سید حسین حسینی دروازه‌بان تیم ملی زیر 22 سال قرارداد امضا کردند.

این دروازه‌بان که در تیم ملی زیر نظر علیرضا منصوریان کار می کند با عقد قراردادی 3 ساله رسما استقلالی شد و فصل آینده در جمع آبی پوشان پایتخت خواهد بود. وی فصل گذشته در برق شیراز بازی می کرد.

باشگاه استقلال تاکنون با محمد محمدی، هاشم بیک زاده،امیرحسین صادقی،سیاوش اکبرپور، رودریگو توزی،میثم بائو، امین منوچهری و جانواریو قرارداد رسمی امضا کرده اند. این در حالی است که هر باشگاه می تواند با 7 بازیکن لیگ برتری قرارداد ببندد و با این شرایط باید دید مسئولان این تیم چه تصمیمی خواهند گرفت. علی فتح الله زاده نیز اعلام کرده یک بازیکن از لیست کنار گذاشته می شود.
قراردادم با استقلال یکساله است/ خوشحالم بار دیگر با قلعه‌نویی کار می‌کنم

هافبک برزیلی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد قراردادش با آبی پوشان یکساله است و از ابتدای لیگ دوازدهم برای این تیم به میدان خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار مهر، فابیو جانواریو هافبک فصل گذشته سپاهان با قراردادی یک ساله به تیم فوتبال استقلال پیوست. او بلافاصله بعد از امضای قرارداد به سئوالات خبرنگار مهر پاسخ داد.

* خبرگزاری مهر: گفته می شود طبق این قرارداد شما می توانید بعد از نیم فصل اول برای استقلال بازی کنید. آیا این موضوع درست است؟

-جانواریو: قراردادی که من امضا کردم یکساله بود. آقای فتح الله زاده در این مورد چیزی به من نگفت. هنوز قراردادم را در هیات فوتبال ثبت نکرده ام، به هیچ عنوان حاضر نیستم یک نیم فصل بیرون بنشینم.

* قراردادت چند ساله است و رقم آن چقدر است؟

- قراردادم یکساله است اما ترجیح می دهم رقم آن را نگویم.

* استقلال احتمالا جباری را هم به خدمت می گیرد و خط هافبک این تیم ترافیک سنگینی پیدا می کند، به نیمکت نشینی در این تیم فکر کرده ای؟

- من تمام بازیکنان استقلال را می شناسم و رابطه خوبی با آنها دارم. همه ما می توانیم در کنار هم بازی کنیم. تمام تلاشم را در تمرینات می کنم که در ترکیب اصلی تیم به میدان بروم.

* از اینکه دوباره با قلعه نویی همکاری می کنید چه احساسی دارید؟

- خوشحالم که می توانم بار دیگر با او کار کنم. ما رابطه بسیار خوبی با هم داریم. قلعه نویی مربی بسیار بزرگی است. من دوبار با استقلالی که او هدایت آن را بر عهده داشت به عنوان قهرمانی لیگ رسیده ام.

* 80 میلیون از استقلال طلبکار بودید، آیا این پول را از فتح الله زاده گرفتید؟

- توافق کردیم که این رقم به رقم قرارداد جدیدم اضافه شود و با هم آن را به من بپردازند.

* استقلال در این فصل در لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا چه نتیجه ای خواهد گرفت؟

- استقلال تیم بسیار خوبی است و بازیکنان خوبی هم در اختیار دارد و در فصل نقل و انتقالات جذب کرده است. مطمئنا با حضور قلعه نویی هم در لیگ نتیجه بسیار خوبی خواهیم گرفت و هم در آسیا می توانیم انتظارات هواداران را برآورده کنیم.

جانوآریو زیر قیمت با استقلال قرارداد بست/ قلعه‌نویی گفت درنگ نکن!

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه جذب "فابیو جانوآریو" برگ برنده این تیم بوده است، گفت: وقتی قضیه فابیو را با امیر قلعه نویی در میان گذاشتم او به من گفت که در جذب این بازیکن درنگ نکنم.
علی فتح الله زاده در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص جذب فابیو جانوآریو تصریح کرد: بخاطر حساسیت جذب این بازیکن تصمیم گرفتم زودتر از تیم از ترکیه به تهران برگردم. این بازیکن محبوبیت زیادی بین هواداران استقلال دارد و وقتی با امیر قلعه نویی این موضوع را مطرح کردم از من خواست برای خرید این بازیکن درنگ نکنم.

وی افزود: قلعه نویی از من خواست که هرچه زودتر این بازیکن را جذب کنیم. فابیو یک بازیکن تمام کننده در خط میانی است و تاثیرگذاری آن بر هیچ کس پوشیده نیست.

مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید کرد: جانوآریو تخفیف خوبی به ما داد و زیر قیمت با ما قرارداد بست. به هر حال این بازیکن برگ برنده ما بود و اگر بتوانیم جواد نکونام را هم جذب کنیم تیم ما قوی‌تر می‌شود.

فتح الله زاده درباره اینکه گفته می شود فابیو قرار است از نیم فصل دوم در استقلال بازی کند، گفت: ما یکی از بازیکنان را از لیست استقلال کنار می گذاریم تا با فابیو از ابتدای فصل کارمان را شروع کنیم. منتظر برگشت امیر قلعه نویی از ترکیه هستم تا او نظرش را درباره بازیکنی که قرار است نامش را از لیست خط بزنیم، بیان کند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر امضای قرارداد با مجتبی جباری خاطر نشان کرد: من مسئولیت تمدید قرارداد این بازیکن را به علی امیری و امیر قلعه نویی سپردم و این دو بزرگوار خودشان کار را پیگیری می کنند. از نظر من حضور جباری بلامانع است، اما مسئولیت مذاکره با این بازیکن برعهده من نیست و قصد ندارم در کار دوستانم دخالت کنم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه به جواد نکونام اشاره کرد و گفت: صحبت‌های من با نکونام به روز است و دیگر بین ما حرفی نمانده که بگوییم. قطعا اگر نکونام از اوساسونا جدا شود، در ایران برای استقلال بازی می کند. نکونام امشب از اسپانیا به تهران برمی گردد و قرار است فردا هم با او صحبت کنم.

فتح الله زاده در بخش دیگری از صحبت‌هایش به انتقاد رسانه ها مبنی بر برگزاری اردوهای تدارکاتی در کشور ترکیه که باعث هدر رفتن پول باشگاه‌ها می‌شود، پاسخ داد و خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم حرفه‌ای فکر کنیم همه تیم‌ها در دنیا اردوهای آماده سازی خود را در کشورهای دیگر برگزار می‌کنند. مثلا منچستریونایتد به دبی می رود و خیلی از تیم‌ها اتریش را انتخاب می کنند. این یک چیز طبیعی در فوتبال است و من معنی این انتقادها را نمی فهمم.

وی ادامه داد: آنهایی که این حرف‌ها را می زنند حتما در لیگ دست دو و سه تیم‌داری می کنند. آنها اگر امکانات کمپ‌های ایران را ببینند این حرف ها را نمی‌زنند. ما خودمان حاضر نیستیم با هزینه بیشتر به اردوهای خارجی برویم، اما باید بدانیم این 10 روز اردو ما را سه ماه جلو انداخت.

مدیرعامل استقلال گفت: ما افسوس می خوریم که چنین امکاناتی در ایران نداریم. با تمام احترامی که برای منتقدان قائلم باید بگویم تا زمانی که ایران چنین امکاناتی ندارد، ما مجبوریم در خارج از کشور اردو برپا کنیم. مسئولان به جای مطرح کردن این صحبت‌ها به باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در ارتفاعات یک جای خوب بدهند تا ما یک کمپ کامل بسازیم و دیگر به خارج از کشور نرویم!

فتح الله زاده در ادامه در خصوص برگشت خوردن چک تعدادی از بازیکنان تصریح کرد: اگر جرات دارید اسم این بازیکنان را بیاورید! چک هیچ بازیکنی تا حالا برگشت نخورده است.

وی درباره اینکه گفته می شود چک آرش برهانی پیش از سفر به ترکیه پاس نشده است، تاکید کرد: این خبر کذب است. شما چک‌ها را بیاورید تا ما هم ببینیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص مشکلات مالی این باشگاه هم گفت: من و احمد رسولی نژاد هر روز پیگیر مسائل مالی هستیم، اما انصافا هنوز از وزارتخانه پولی نگرفته‌ایم. به هر حال دم بازیکنان استقلال گرم که بدون دریافت حتی یک ریال حاضر شدند به استقلال کمک کنند!

فتح الله زاده ادامه داد: باید این موضوع در کتاب گینس ثبت شود که یک تیم با 7، 8 میلیارد تومان بسته شده اما هنوز یک ریال به بازیکنان نپرداخته‌ایم!

"اگر یک ریال به بازیکنان استقلال نداده‌اید پس چطور ادعا می‌کنید چک بازیکنان استقلال برگشت نخورده است"؟ فتح الله زاده در پاسخ به این سئوال یادآور شد: من گفتم چک هیچ بازیکنی برگشت نخورده است، نگفتم که چک‌ها نقد شده است! این دو مسئله با هم فرق دارد و ما باید به آن توجه داشته باشیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پایان درباره ارزیابی‌اش از لیگ آینده گفت: به نظرم امسال استقلال و پرسپولیس مدعیان اصلی قهرمانی هستند و به همین دلیل فشردگی بازی‌های فصل گذشته را شاهد نخواهیم بود.

t.sunami
11-07-2012, 21:20
توافق با جباري 700 ميليوني است
مجتبي جباري هافبک تيم استقلال که قراراست با اين تيم فصل آينده را آغاز کند با شرايط خاصي حاضر به ادامه همکاري با استقلال شده است اين بازيکن توافق کرده است که بامبلغ مناسب و قابل توجهي در اين تيم بماند.

در حاليکه عنوان مي شد جباري قصد حضور در تراکتورسازي را دارد اما اين بازيکن با شرايط خاصي مي خواهد در اين تيم بماند و استقلال را همراهي کند .

گفتني است ، مجتبي جباري در خواست قرارداد يک ميلياردي را از مسئولان تيم استقلال داشت اما فتح الله زاده به قرارداد مشروط اشاره کرد و خواستار انجام توافق با قرارداد مشروط شد اتفاقي که شرايط را براي هافبک تيم تغيير داده است از طرفي اين بازيکن پس از گفتگوي با امير قلعه نوعي اعلام کرده است که با شرايط مالي تيم کنار بيايد و پس از آن قرارداش را امضا کند.

اين در حالي است که مجتبي جباري از مبلغي که به اعضاي اين باشگاه پيشنهاد داده بود کوتاه آمده و به 700 ميليون تومان رضايت داده است و به همين دليل مسئولان نيز اعلام کردند مي توانند با اين شرايط قرارداد سال آينده را با آبي ها امضا کند از طرفي علي فتح الله زاده در خصوص مسائل مالي نيز همه مسائل را به امير قلعه نوعي واگذار کرده است تا سرمربي تيم براساس شرايط خاص تيمي در خصوص حضور اين بازيکن در تيم تصميم گيري کند.

البته مشکلات بين برخي اعضاي تيم و باشگاه بر سر توافق با جباري وجود دارد اما اين در حالي است که مسئولان اعلام کردند با جذب توزي بازيکن برزيلي تصور اصرار امير قلعه نوعي را بر ماندن جباري نداشتند و به همين دليل شرايط براي حضور اين بازيکن با مشکلات بسياري روبرو شده است .

t.sunami
12-07-2012, 08:54

E.G_band
12-07-2012, 13:55
آقا یعنی چی؟؟؟؟محمد محمدی رو ول کنن یه دروازه بان خارجی بیارن؟؟؟البته انگار اون زیر 22 ساله رو گرفتن درسته؟؟؟؟نقل و انتقالات هم که تموم شد اینا برای هافبک دفاعی شلغمم نخریدن !!!!:41:

اما در آخر باید دست به دعا باشیم تا بیشتر از این ضرر ندیم:

پژمان منتظري از قطر مهمان دارد
مديران يک تيم قطري به تهران امده اند تا شايد پژمان منتظري را متقاعد به حضور در قطر کنند .

کاپيتان دوم استقلال که هنوز قرارداد خود را در هيئت فوتبال ثبت نکرده است امروز بايد تصميم نهايي خود رابراي حضور در استقلال بگيرد.

به گزارش گل ، پژمان منتظري که اميرقلعه نويي در اين سه روز بارها از او به دليل رفتار خوب و ورزشکارانه اش تجليل کرده امروز با مديران يک تيم قطري در تهران به گفت و گو خواهد نشست.

آنها با اصرار زياد به تهران آمده اند تا به اصطلاح عروس را به خانه ببرند اما منتطري هنوز پاسخي به آنها نداده است. اين بازيکن قبل از توافق با استقلال چند روزي در قطربه مذاکره با مديران تيم قطري پرداخته بود.

(ورزش 3)

titanium_zarin
12-07-2012, 16:24
بزرگترین اشتباه از دست دادم محمدی هست ...
حالا بوفون رو هم بیاریم فایده نداره ...
استقلال دروازبان مطمن میخواد ...
محمدی خیلی عالی بود ...من حتی از رحمتی هم بیشتر قبولش دارم ...
خیلی مطمن نمی ایسته ولی خیلی خوب میگیره !!
واقعا انتظار هر چیزی رو داشتم جز این !!

vahidgame
12-07-2012, 18:26
بزرگترین اشتباه از دست دادم محمدی هست ...
حالا بوفون رو هم بیاریم فایده نداره ...
استقلال دروازبان مطمن میخواد ...
محمدی خیلی عالی بود ...من حتی از رحمتی هم بیشتر قبولش دارم ...
خیلی مطمن نمی ایسته ولی خیلی خوب میگیره !!
واقعا انتظار هر چیزی رو داشتم جز این !!
به نظر منم اگه بائو به جای اون از لیست 7 تا سهمیه لیگ برتر خارج میشد بهتر بود
ولی در کل دیگه خیلی بد هم نشد چون بالاخره ما رحمتی رو داریم که بهترین دروازه بان ایرانه و دروازه بان دوم لزومی نداره حتما یه بازیکن با تجربه و درجه یک باشه. کلا توی دنیا اینکه دو دروازه بان تقریبا در یه سطح توی یه باشگاه باشن غیر طبیعیه و معمولا همچین کاری نمی کنن....

+

الان میشه گفت توی deadline نقل و انتقالات هستیم
تا چند ساعت دیگه ممکنه هر اتفاقی بیافته که می تونه هم اتفاقات خوب باشه هم بد
ظاهرا احتمال اینکه توی ساعات آخر نقل و انتقالات نکونام رو بگیریم زیاده!
به نظر من بهترین حالت اینه که امشب منتظری تمدید کنه و نکونام جذب بشه و بدترین حالت هم اینه که جفتشون نیان
جباری هم احتمالا نمیاد که با توجه به اینکه توی پست اون مبعلی و جان واریو رو جذب کردیم جای نگرانی وجود نداره

Nasser_ZRE
12-07-2012, 18:45
اگر می‌خواستیم خلعتبری را دو هفته پیش جذب می‌کردیم

امیری: استقلال برای جذب نکونام با اوساسونا به توافق 80 درصدی رسید

خبرگزاری فارس: معاون باشگاه استقلال گفت: با باشگاه اوساسونا برای جذب جواد نکونام به توافق 80 درصدی رسیده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی امیری با حضور در هیئت فوتبال در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در مورد امکان جذب جواد نکونام گفت: ما با جواد نکونام به توافق رسیدم. تنها توافق با باشگاه اوساسونا باقی مانده که 80 درصد آن حل شده است. در حال حاضر تنها بر روی نحوه پرداخت پول برای دریافت رضایت نامه مشکل وجود دارد و ما می‌خواهیم در 3 قسط پراخت کنیم اما آنها می‌گویند باید در 2 قسط پرداخت شود.
وی افزود: قرار است فتح الله زاده بار دیگر تماسی داشته باشد که در نهایت بر سر این مسئله توافقاتی حاصل شود. در صورت کسب توافق شخصی از طرف نکونام با وکالت از او برای ثبت قرار داد به هیئت فوتبال می‌آید.
امیری در مورد مبلغ قرارداد جواد نکونام گفت: در مورد این مسئله از فاضلی مدیر برنامه‌های نکونام سؤال کنید. مبلغ رضایت نامه خیلی پایین تر از چیزی است که در رسانه‌ها گمانه‌زنی می‌شود.
نکونام به خاطر سابقه خوبی که در اوساسونا داشت در صحبتی که با من داشت اعلام کرد که خودش شخصا صحبت کرده و خواستار این شده که مبلغ رضایت نامه‌اش پایین تر باشد.
چرا که برخی از تیم‌های قطری با مبلغ پیشنهادی اوساسونا برای صادر کردن رضایت نامه موافق بودن اما چون نکونام دوست نداشته در کشوری به غیر از ایران بازی کند از مسئولان باشگاه اوساسونا خواسته که با استقلال همکاری کنند.
معاون باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا نکونام کمتر از سقف قرارداد گرفته است، گفت: مبلغ قرار داد نکونام زیر سقف مجاز فدراسیون است. با او قرارداد 2 ساله خواهیم بست و او خودش پیشنهادش مبلغی بود که زیر سقف قرار داد است.
وی در مورد مجتبی جباری افزود: تا این لحظه فتح الله زاده برای حضور جباری موافقت نکرده است. البته قرار است جلسه‌ای با فتح الله زاده و قلعه نویی برگزار شود و طی آن در مورد جذب مجتبی جباری گفت و گو کند.
معاون باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که طبق گفته فتح الله زاده نیمه دوم نقل و انتقالات را برده‌اند، گفت: ما دنبال اجرای شو و بمب ترکاندن نبودیم. ما بر اساس نیازهایمان خرید کردیم. یکی از سرپرست‌های تیم لیگ برتری بر علیه ما مصاحبه کرده و حرف‌هایی زده که از طریق کمیته انضباطی هم پیگیری می‌کنیم.
امیری ادامه داد: ما اگر می‌خواستیم خلعتبری را با آن مبلغی که اعلام کرده بود جذب کنیم دو هفته پیش با او قرارداد می‌بستیم. دوست ندارم مبلغ پیشنهادی خلعتبری را در رسانه‌ها اعلام کنم. ما به دنبال برطرف کردن نیازهای خودمان بودیم و فکر می‌کنم در نقل و انتقالات هم خوب عمل کردیم. به نظر من استقلال امسال بسیار بهتر از سال گذشته بسته شده است.
وی در پایان در مورد اینکه آیا در صورت استقلالی شدن نکونام بازوبند به او داده خواهد شد، گفت: اگر نکونام بیاید بازو بند را به او می‌دهیم. این پیشنهادی بوده که خود رحمتی و منتظری داده‌اند و در صورت استقلالی شدن نکونام او بازوبند را در دست می‌بندد. نکونام یکی از بازیکنان بزرگ کشور و کاپیتان تیم ملی است.

king of the kings
12-07-2012, 19:31
سلام بچه ها عجب تیمی داریم میشیما
این همه پرسپولیس سر و صدا کردن و گفتن حاجی هیچ کاری نکرده و ... داره می ترکونه
نکونام که احتمالش زیاد داره میشه بیاد
مجیدی هم که داره بر میگررررده و ظاهرآ امیر قلعه نوعی موافقت هم کرده
وایی یخدا هفت مقدس رو برگردون
فوری و باورنکردنی/ بمب بزرگ در ساعت آخر نقل و انتقالات؛ فرهاد مجیدی به استقلال باز می گردد
سایت گل – فرهاد مجیدی دوباره در آستانه بازگشت به استقلال قرار دارد.
به گزارش سایت گل، در حالی که ساعتی تا پایان مهلت نقل و انتقالات فوتبال ایران باقی نمانده است، علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال، امیر قلعه نویی را متقاعد کرد که موضوع مذاکره با فرهاد مجیدی دوباره روی میز قرار بگیرد. فتح الله زاده قصد دارد امشب در تماس با فرهاد مجیدی این بازیکن را به استقلال بازگرداند.
فتح الله زاده و قلعه نویی امروز روز موضوع جباری و سپس فرهاد مجیدی مذاکرات مفصلی داشته اند و ظاهرا هر دو توانسته اند از هم امتیاز بگیرند. در صورت حضور مجیدی در استقلال، بمب بزرگ نقل و انتقالات این فصل در باشگاه استقلال منفجر خواهد شد.
مجیدی به پیشنهاد تراکتورسازی و مس کرمان، ملوان انزلی و یکی دو تیم دیگر پاسخ منفی داده بود و با حضور برنومتسو در الوصل این شانس برای او وجود دارد که به لیگ امارات هم برود. اما ممکن است همه چیز امشب در مورد مجیدی و استقلال به پایان برسد و محبوب ترین بازیکن یک دهه اخیر استقلال دوباره به جمع آبی پوشان بازگردد.
فتح الله زاده این موضوع را تا لحظاتی بعد رسما اعلام خواهد کرد.

E.G_band
12-07-2012, 19:56
خبر های خوب::::::::::::::::::::::::31:

فتح‌الله زاده:
منتظر بازگشت مجيدي به استقلال هستيم

مدير عامل باشگاه استقلال اعلام کرد: امير قلعه‌نويي براي جذب فرهاد مجيدي اعلام آمادگي کرده و درصدد بازگشت او به استقلال است.

امير قلعه‌نويي چندي پيش اعلام کرد که با وجود چهار مهاجمي که در اختيار دارد فرهاد مجيدي را براي فصل آينده نمي‌خواهد و از همين رو حضور اين بازيکن در استقلال منتفي است اما علي فتح‌الله‌‌زاده مديرعامل باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس گفت: طي جلسه‌اي که امروز با قلعه‌نويي داشتم ايشان آمادگي خود را براي جذب فرهاد مجيدي و بازگشت اين بازيکن به استقلال اعلام کرد و از ما خواست تا با اين بازيکن مذاکره کنيم.

وي افزود: قلعه‌نويي اعلام کرد که منافع باشگاه برايش در اولويت قرار دارد و از همين رو از ما خواست تا مقدمات بازگشت فرهاد مجيدي به استقلال فراهم شود.

مدير عامل باشگاه استقلال در پاسخ به اين سوال که مگر مجيدي چند ساعت فرصت دارد که به استقلال باز گردد گفت: تصور مي‌کنم مجيدي به عنوان بازيکن خارجي بتواند تا فردا هم با ما قرارداد امضا کند اما در فکر اين هستيم که هر چه سريعتر با اين بازيکن قرارداد نهايي را امضا کنيم.

ورزش 3

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.................................................. .................................................. .................................................. ..................................
فوری : جباری از راه تبریز به دفتر باشگاه استقلال برگشت
مجتبی جباری درحال حاضر در دفتر باشگاه استقلال است

سایت گل - اخبار ضدو نقیض درباره مجتبی جباری تمامی ندارد . در حالیکه دقایقی پیش اعلام شد به احتمال بسیار زیاد در فصل آینده با پیراهن قرمز در خدمت تیم تراکتورسازی تبریز خواهد بود با خبر شدیم این بازیکن به دفتر باشگاه استقلال رفته تا آخرین مذاکرات خود را با امیرقلعه نویی و علی فتح الله زاده انجام دهد.
این در حالی است که تقیون، مسئول هیئت فوتبال تبریز در گفت وگو با سایت گل اعلام کرده است که آنها امشب یک ثبتی مهم دارند و تا ساعت 12 شب منتظر خواهند بود تا بازیکن جدیدی به تراکتورسازی بیاید!
در باشگاه استقلال این شایعه وجود دارد که علت اصلی مخالفت فتح الله زاده با حضور جباری که مدنظر قلعه نویی است این است که امیر هم با حضور مجیدی در استقلال مخالف بوده است!
در انتظار اخبار تکمیلی سایت گل باشید

(منبع :فروم pt به نقل از سایت گل)
------------------------------------------------------------------------------

امیدوارم تا ساعت 12 امشب چند خبر خوش بشنویم.خبر ها در همین تاپیک اعلام خواهند شد.

MohammadT15
12-07-2012, 20:37
یه چند وقتی نیومدم این تاپیک الان دیگه لازم شد حتما بیام یه چیزی بگم:31:

اول اینکه امیر جان مبارکه مدیریت با این فعالیتت حتما میترکونی

دوم درباره ی استقلال

منم با نظر وحید موافقم اگه بائو رو میدادیم بره بهتر بود با وجود 90درصدیه جباری و حضور 100 جان واریو دیگه به این بازیکن بی چشم و رو نیازی نداریم

اما درباره ی فرهاد . واقعا از خوشحالی توی پوست خودم نمیگنجم . اگه فرهاد بیاد ...
بمب ترین نقل و انتقال استقلال که چه عرض کنم ! بمب ترین نقل و انتقال قاره ی آسیا صورت میگیره:40::42:

محبوب ترین بازیکن آسیا توی چند سال اخیر میخواد به کشورش برگرده همگی تعظیم کنید:42:اما اگه نیاد ...:41:مسی هم بگیرن غم توی دل ماها که مجیدی رو نداریم درمون نمیشه ! ایشاالله که اول اول مجیدی رو بگیرن بعد جباری و نکونام اما اول کاپیتان محبوب ایرانو بگیره حاجی

امیدوارم فردا که پا میشم از خواب تیتر روزنامه ها زده باشن بازگشت 7 مقدس به استقلال :40:

Nasser_ZRE
12-07-2012, 21:33
پس از تمدید قرارداد با استقلال

جباری: برخی مشکلات بود که حل شد/این یکی از بهترین قراردادهای عمرم بود
خبرگزاری فارس: هافبک استقلال تمدید قراردادش با این تیم را یکی از بهترین قراردادهای عمرش دانست.

به گزارش خبرگزاری فارس مجتبی جباری پس از ثبت قراردادش با استقلال در هیئت فوتبال تهران گفت: خوشحالم که توانستم یک سال دیگر در استقلال باشم. هر چه می‌گذرد وابستگی‌ام به این تیم بیشتر می‌شود.
وی درباره یارگیری استقلال در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: تیم بسیار خوبی بسته شده است. استقلال همیشه کاندیدای قهرمانی بوده و امسال نیز اینگونه است. امیدوارم بازیکنان هماهنگ شوند تا نتایج خوبی کسب کنیم.
جباری درباره مشکلاتش با باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: یک سری مشکلات بود که نمی‌توان درباره آن صحبت کرد و برخی مشکلات نیز حل شد. تنها حرفی که می‌توانم بزنم این است که این یکی از بهترین قراردادهای عمرم بود که با استقلال امضا کردم.

یک اتفاق عجیب دیگر در نقل و انتقالات
دومین بازیکن استقلال هم قراردادش را فسخ کرد/ مبعلی به پیکان پیوست
خبرگزاری فارس: ایمان مبعلی قراردادش را با تیم استقلال فسخ کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس پس از آنکه محمد محمدی صبح امروز قرارداد خود را با استقلال فسخ کرد و به جمع بازیکنان راه‌آهن اضافه شد ایمان مبعلی که با آبی‌پوشان در اردوی ترکیه حضور داشت قرارداد خود را با استقلال فسخ کرد و به تیم فوتبال پیکان پیوست.
این بازیکن قبل از حضور در استقلال با مسئولان پیکان به توافق رسیده بود اما با جدایی آندرانیک تیموریان به جمع آبی‌پوشان اضافه شد ولی امروز در اقدامی عجیب قرارداد خود را با باشگاه استقلال فسخ کرد و در لیگ دوازدهم با پیراهن پیکان بازی خواهد کرد.

همچنین رضا معقولی نیز به پیکان پیوست.
مهلت نقل و انتقالات لیگ برتر تا ساعت 24 امشب ادامه دارد و در آخرین وضعیت باشگاه استقلال جباری نیز قرارداد خود را با این تیم تمدید و به ثبت رسانده است.
مسئولان استقلال در حال رایزنی برای پیوستن نکونام و مجیدی به این تیم هستند.

س از پیوستن به پیکان
مبعلی: خودم خواستم از استقلال بروم/جدایی‌ام ارتباطی به حضور جباري نداشت
خبرگزاری فارس: ایمان مبعلی گفت که جدا شدن از استقلال و پیوستنش به پیکان به خواسته خودش صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس، ایمان مبعلی که امروز قراردادش را با استقلال فسخ و با عقد قرارداد یک ساله به پیکان پیوست پس از ثبت قراردادش در هیئت فوتبال گفت: کسی مرا مجبور به این کار نکرد. من بازیکن آزاد بودم و سهمیه محسوب نمی‌شدم. خودم خواستم از استقلال جدا شوم و از مسئولان این باشگاه که با درخواستم موافقت کردند تشکر می‌کنم.
وی در پاسخ به این سؤال که به نظر ناراحت می‌رسد تصریح کرد: اینگونه نیست و اتفاقا یکی از خوشحال‌ترین شب‌هایم را سپری می‌کنم. تجربه حضور در ساعات پایانی در هیئت فوتبال را نداشتم که آن را به دست آوردم.
مبعلی در پاسخ به این سؤال که جدایی‌اش از استقلال غیر طبیعی به نظر می‌رسد گفت: شما می‌توانید از مسئولان استقلال نیز در این باره سؤال کنید. دوست داشتم به پیکان بیایم و با میل خودم این اتفاق رخ داد. جدایی من از استقلال ارتباطی به حضور جباری نداشت و به درخواست خودم صورت گرفت.
بازیکن جدید پیکان در این باره که آیا واقعیت را می‌گوید اظهار داشت: روزی که ایمان مبعلی دروغ بگوید باید از این فوتبال برود. آن زمان که استقلال مرا می‌خواست پیکان نیز دنبالم بود که من به استقلال رفتم اما اکنون تصمیم گرفتم برای پیکان بازی کنم.
مبعلی در پاسخ به این پرسش که آیا این تصمیم ارتباطی به اردوی ترکیه و بازی دوستانه استقلال و پیکان داشت خاطرنشان کرد: من از عبدالله ویسی شناخت کاملی داشتم. پیکان تیم خوبی است و از بازیکن جوان، مستعد و با انگیزه‌ای سود می‌برد.

معقولی با پیکان ثبت کرد
قرارداد رحمتی با استقلال به ثبت رسید

خبرگزاری فارس: کیانوش رحمتی با ثبت قراردادش در هیئت فوتبال یک سال دیگر در استقلال حضور خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، کیانوش رحمتی هافبک تیم استقلال برای یک فصل دیگر در این تیم ماندنی شد. قرارداد این بازیکن امشب در هیئت فوتبال به ثبت رسید تا رحمتی در لیگ دوازدهم نیز آبی پوشان را همراهی کند.

همچنین رضا معقولی نیز با پیکان قرارداد یک ساله بست و با حضور در هیئت فوتبال قراردادش را ثبت کرد.

titanium_zarin
12-07-2012, 22:31
به نظر منم اگه بائو به جای اون از لیست 7 تا سهمیه لیگ برتر خارج میشد بهتر بود
ولی در کل دیگه خیلی بد هم نشد چون بالاخره ما رحمتی رو داریم که بهترین دروازه بان ایرانه و دروازه بان دوم لزومی نداره حتما یه بازیکن با تجربه و درجه یک باشه. کلا توی دنیا اینکه دو دروازه بان تقریبا در یه سطح توی یه باشگاه باشن غیر طبیعیه و معمولا همچین کاری نمی کنن....

+

الان میشه گفت توی deadline نقل و انتقالات هستیم
تا چند ساعت دیگه ممکنه هر اتفاقی بیافته که می تونه هم اتفاقات خوب باشه هم بد
ظاهرا احتمال اینکه توی ساعات آخر نقل و انتقالات نکونام رو بگیریم زیاده!
به نظر من بهترین حالت اینه که امشب منتظری تمدید کنه و نکونام جذب بشه و بدترین حالت هم اینه که جفتشون نیان
جباری هم احتمالا نمیاد که با توجه به اینکه توی پست اون مبعلی و جان واریو رو جذب کردیم جای نگرانی وجود نداره

رحمتی عالیه ...
هیچ کسی هم نیست جز این بگه (البته یه نفر هست !!)
ولی فرض بگیر مصدوم شد ...دو کارته شد ...اخراج شد ...
چکار کنیم ؟؟
یاز باید بترسیم ؟؟
نمیشه که !!!

CATALONIA
13-07-2012, 10:43
حاجی خودی نشون داد واقعا ...
در باره ی محمدی به نظر من کار درستی کرد .. میتونست به درد استقلال بخوره ولی من نگران بودم که توی فصل دردسر هایی درست بشه ..
از بابت رحمتی هم همونطور که این چند ساله نه دو کارته شده و نه مصدومیت جدی داشته امیدوارم این فصل هم همین رویه طی بشه ...
و همونطور هم که وحید گفت توی کل جهان هم معمولا همینطوره که یک دوازه بان خوب بیشتر تیم ها ندارن .. مثلا رئال کاسیاس رو داره فقط .. مثلا اگه کاسیاس مصدوم شد و دوکارته و .. شد چی ؟ یا پیتر چک یا ...
اومدن جباری خوب بود ... یعنی به نظر من کسی توی خط هافبک نمیتونه از نظر فنی به جباری برسه .. شاید فقط جانواریو .. با این حساب رفتن مبعلی هم خوب بود .. چون واقعا نیازی بهش نبود و ممکن بود بعدا جنجال درست کنه که البته توی تیم های ژنرال معمولا کمتر بی نظمی میشه ..
اومدن فرهاد مجیدی هر استقلالی رو خوشحال میکنه همونطور که همه میدونن هیچ مهاجمی هنوز در سطح فرهاد نیست توی استقلال .. منوچهری و میداوودی و برهانی میتونن مکمل های خوبی باشن و کلا به نظر من این بخش ترافیک زیادی نداره ..
و کلا من از یارگیری خیلی راضیم .. شاید الان به نظرتون توی چند پست بازیکن زیاد داشته باشیم ولی اینم در نظر بگیرید که شرایطی ممکن بود پیش بیاد مثل فصل قبل که محسن یوسفی فیکس بشه !!!
توی هافبک دفاعی واقعا مشکل داریم .. رحمتی کسی نیست که بتونه اون قسمت رو جمع کنه ...
واقعا بمب هسته ای نقل و انتقالات میتونه نکونام باشه که اگه بیاد --نمیدونم چه واژه ای رو استفاده کنم --... فوق العاده میشه ..
فعلا یه هفته دیگه باید صبور باشیم ... امیدوارم کار ها خوب پیش بره ..

panther99
13-07-2012, 11:26
مجیدی و نکونام بیان استقلال ، استقلال دیگه میشه سوپر کهکشان !!!!! عاشقتم حاجی !!!!

king of the kings
13-07-2012, 11:32
نکونام رو باید 99 درصد استقلالی بدانیم
مثل اینکه تو شبکه جام جم هم گفتن
و خبراشم که همتون خوندید که یکشنبه می خواد ثبت کنه
مثل اینکه اوساسونا با اقساط باشگاه استقلال موافقت کرده و باید کم کم شاهد حضور نکو باشیم . اینجوری حتی از دست رفتن تیموریان هم برامون یه ذره هم دلهره نمیاره .
ولی من شخصآ حاضرم از بین نکونام و مجیدی اول مجیدی بیاد و بعد نکونام . چون هنوز یه مهاجم واقعآ شیش دونگ هم نداریم .

امیدوارم مجیدی هم قبول کنه و یه استقلال فوق کهکشانی رو ببینیم

MohammadT15
13-07-2012, 12:20
اه بچه ها این یعنی چی؟:41:حاجی یعنی قول پوچ به ما داده وقتی که میگفت هم مجیدی و هم نکونام رو باهاش مذاکره میکنیم؟یعنی این قضیه رو نمیدونست یا میدونست و میخواست مارو سر کار بذاره؟یا اینکه اصلا این خبر ایراد داره؟

حضور مجيدي در استقلال منتفي است
مسئولان باشگاه استقلال براي جذب سهميه آزاد به دنبال نکونام هستند و با اين شرايط حضور مجيدي منتفي است.
پس از اعلام فتح‌الله‌زاده مبني بر اينکه استقلالي‌ها آمادگي دارند فرهاد مجيدي را به اين تيم برگردانند، مسئولان اين تيم در تماس‌هاي مکرر خواهان برقراري ارتباط با اين بازيکن شدند اما از آنجا که تا آخرين لحظات فصل نقل و انتقالات اين بازيکن با استقلالي‌ها تماس نگرفت سرانجام کيانوش رحمتي آخرين بازيکني بود که قراردادش را تمديد کرد تا به اين ترتيب فهرست استقلالي‌ها براي اين فصل پر شود.

به گزارش فارس حالا استقلالي‌ها تنها دو جاي خالي دارند که يکي از اين دو جاي خالي بايد حتماً با سهميه آسيايي پر شود و گفته مي‌شود مسئولان باشگاه استقلال به دنبال جذب يک دروازه‌بان آسيايي هستند. اگر چه سيد حسين حسيني دروازه‌بان تيم زير 22 سال ايران نيز به استقلال پيوسته است.

گزينه ديگر استقلال که سهميه پاياني خواهد بود، جواد نکونام است. اين بازيکن به اسپانيا رفته و امشب به تهران مي‌آيد. نکونام با مسئولان اوساسونا در خصوص نحوه پرداخت مبلغ رضايتنامه‌اش صحبت کرده و اگر مشکلي پيش نيايد به احتمال فراوان روز يکشنبه با حضور در هيئت فوتبال استان تهران قراردادش را با استقلال ثبت خواهد کرد. او چون سهميه آزاد است مشکلي براي ثبت قرارداد ندارد.

در صورتي که نکونام به استقلال نيايد(که طبق گفته مسئولان استقلال اين احتمال خيلي کم است) شايد آبي‌ها باز هم سراغ فرهاد مجيدي بروند اما با توجه به عدم تماس اين بازيکن با مسئولان استقلال و احتمال حضور اين بازيکن در جمع آبي‌پوشان کم است چرا که استقلالي‌ها اولويت‌شان را براي جذب بازيکن آزاد، نکونام است. با اين شرايط بايد ديد فرهاد مجيدي چه تصميمي براي آينده‌اش مي‌گيرد.

نکته آخر اين که با جذب جواد نکونام و به خدمت گرفتن دروازه‌بان آسيايي استقلال هيچ جاي خالي در فهرست خود نخواهد داشت و حتي سهميه‌ بين دو نيم‌فصل خود را هم استفاده خواهد کرد و ديگر نمي‌تواند بازيکني به خدمت بگيرد.

==========================
اه این دیگه چه خبریه؟یعنی واقعا منتفی شد؟:41:

H-R-N
13-07-2012, 14:40
اه بچه ها این یعنی چی؟:41:حاجی یعنی قول پوچ به ما داده وقتی که میگفت هم مجیدی و هم نکونام رو باهاش مذاکره میکنیم؟یعنی این قضیه رو نمیدونست یا میدونست و میخواست مارو سر کار بذاره؟یا اینکه اصلا این خبر ایراد داره؟

حضور مجيدي در استقلال منتفي است

مسئولان باشگاه استقلال براي جذب سهميه آزاد به دنبال نکونام هستند و با اين شرايط حضور مجيدي منتفي است.

پس از اعلام فتح‌الله‌زاده مبني بر اينکه استقلالي‌ها آمادگي دارند فرهاد مجيدي را به اين تيم برگردانند، مسئولان اين تيم در تماس‌هاي مکرر خواهان برقراري ارتباط با اين بازيکن شدند اما از آنجا که تا آخرين لحظات فصل نقل و انتقالات اين بازيکن با استقلالي‌ها تماس نگرفت سرانجام کيانوش رحمتي آخرين بازيکني بود که قراردادش را تمديد کرد تا به اين ترتيب فهرست استقلالي‌ها براي اين فصل پر شود.

به گزارش فارس حالا استقلالي‌ها تنها دو جاي خالي دارند که يکي از اين دو جاي خالي بايد حتماً با سهميه آسيايي پر شود و گفته مي‌شود مسئولان باشگاه استقلال به دنبال جذب يک دروازه‌بان آسيايي هستند. اگر چه سيد حسين حسيني دروازه‌بان تيم زير 22 سال ايران نيز به استقلال پيوسته است.

گزينه ديگر استقلال که سهميه پاياني خواهد بود، جواد نکونام است. اين بازيکن به اسپانيا رفته و امشب به تهران مي‌آيد. نکونام با مسئولان اوساسونا در خصوص نحوه پرداخت مبلغ رضايتنامه‌اش صحبت کرده و اگر مشکلي پيش نيايد به احتمال فراوان روز يکشنبه با حضور در هيئت فوتبال استان تهران قراردادش را با استقلال ثبت خواهد کرد. او چون سهميه آزاد است مشکلي براي ثبت قرارداد ندارد.

در صورتي که نکونام به استقلال نيايد(که طبق گفته مسئولان استقلال اين احتمال خيلي کم است) شايد آبي‌ها باز هم سراغ فرهاد مجيدي بروند اما با توجه به عدم تماس اين بازيکن با مسئولان استقلال و احتمال حضور اين بازيکن در جمع آبي‌پوشان کم است چرا که استقلالي‌ها اولويت‌شان را براي جذب بازيکن آزاد، نکونام است. با اين شرايط بايد ديد فرهاد مجيدي چه تصميمي براي آينده‌اش مي‌گيرد.

نکته آخر اين که با جذب جواد نکونام و به خدمت گرفتن دروازه‌بان آسيايي استقلال هيچ جاي خالي در فهرست خود نخواهد داشت و حتي سهميه‌ بين دو نيم‌فصل خود را هم استفاده خواهد کرد و ديگر نمي‌تواند بازيکني به خدمت بگيرد.

==========================
اه این دیگه چه خبریه؟یعنی واقعا منتفی شد؟:41:
دوست عزیز تمام این اومدن و نیومدن ها
اما و اگر هست
همه اینا مسایل پشت پرده هست باید صبرکنی ببینی چی میشه

king of the kings
13-07-2012, 15:01
به نظر من اون خبر که دو تا پست بالا هست اشتباه هست
با خود فتح الله زاده مصاحبه کردن و اصلآ قرار نیست یکی از سهمیه های خارجیشونو صرف دروازه بان آسیایی بکنن و به خاطر این نیست که برای مجیدی دیگه جا نیست
با مجیدی تماس گرفتن و دنبالشن ولی مجیدی باید خودش تصمیم بگیره و اینطور که به نظر میرسه فقط مجیدی هست که تمایل به حضور در استقلال رو نداره
به هر حالاستقلال الان دوتا سهمیه داره یکیش که برای نکونام میره یکی دیگش هم به احتمال زیاد مال فرهاده نه دروازه بان آسیایی (خود فتح الله زاده جذب دروازه بان آسیایی رو تکذیب کرده )
حالا باید ببینیم چی میشه

vahidgame
13-07-2012, 17:51
سهمیه آسیایی اجباری نیست/ لیست آبی ها دو جای خالی دارد
این الزام و اجبار در آیین نامه نیست و آنها می توانند این جای خالی را به مجیدی یا هر بازیکن دیگری بدهند اما اگر بخواهند بازیکن خارجی بگیرند باید آسیایی باشد.

سایت گل- آیین نامه نقل و انتقالات فوتبال ایران می گوید هر تیم لیگ برتری می تواند 21بازیکن بزرگسال، 6بازیکن زیر23سال و 8بازیکن امید و جوانان در لیست خود داشته باشد. از این فهرست 4بازیکن می تواند خارجی باشد که یکی از این خارجی ها بایداز کشورهای آسیایی جذب شود. حال اگر تیمی همه بازیکنانش هم ایرانی باشند ایرادی ندارد و داشتن بازیکن خارجی اجباری نیست کما اینکه فجر سپاسی در لیست خود 20 بازیکن ایرانی و تنها یک خارجی گنجانده است.

در مورد باشگاه استقلال گفته شده که از دوجای خالی باقی مانده یکی برای نکونام است و دیگری «باید» با بازیکن آسیایی پرشود! این الزام و اجبار در آیین نامه نیست و آنها می توانند این جای خالی را به مجیدی یا هر بازیکن دیگری بدهند اما اگر بخواهند بازیکن خارجی بگیرند باید آسیایی باشد.

این فصل بر خلاف سنوات قبلی به جای یک بازیکن آزاد، دو بازیکن آزاد خارج از فصل نقل و انتقالات می تواند جذب تیم ها شود و این مشروط به آن است که لیست تیم ها جای خالی داشته باشد که حالا لیست استقلال دارد.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن: با اومدن احتمالی فرهاد و نکونام توی هفته آینده فکر کنم باید از واژه کهکشانی های 2 برای استقلال استفاده کنیم و این تیم مشخصه که از تیم فصل قبل هم بهتره...

CRIS Joon CR7
13-07-2012, 17:53
به نظرم جواد اینقدر ها هم نمی ارزه
نظرتون چیه؟

Eblis 2011
13-07-2012, 19:53
نظرتون چیه؟

بازیکن خلاقی نیست
بیشتر کارش رو به عقبه
تو اوساسونا هم بود چنان مالی نبود . . .

CRIS Joon CR7
13-07-2012, 20:14
بازیکن خلاقی نیست
بیشتر کارش رو به عقبه

رو به عقبه یعنی رو به جلو نیست؟
من قبول ندارم
اتفاقا رو ضربات شروع مجدد اگه تو محوطه باشه سر زن خوبیه شوت زن و ضربه کاشته زن خوبی هم هست ولی میتونیم با بازیکنان جوون و خیلی ارزون تر اون جارو پر کنیم...
تو اوساسونا مالی نبود؟
نمی دونم چرا بازیش به چشم نمیاد:13:

king of the kings
13-07-2012, 20:26
خوب از جواد بهتر کیو می تونستن بیارن ؟

Aria1997
13-07-2012, 20:44
من قبول ندارم
اتفاقا رو ضربات شروع مجدد اگه تو محوطه باشه سر زن خوبیه شوت زن و ضربه کاشته زن خوبی هم هست ولی میتونیم با بازیکنان جوون و خیلی ارزون تر اون جارو پر کنیم...
تو اوساسونا مالی نبود؟

دقیقا O.o
حتما باید کسی که همش گل بزنه رو بیارن ؟
اصلا همه ی مردم دنبال اینن که گل میزنه بیارنش تو تیم
مهم تنها گل زدن نیست گل آماده کردن هم هست

اینم گل جواد به رئال مادرید :دی

MohammadT15
13-07-2012, 20:58
آره همین خبر وحید رو هم توی ورزش3 خوندم

واقعا بی درو پیکر این سایت ! خودشون از هیچی خبر ندارن یه مطلب میذارن بعد که میفهمن چی به چیه یه مطلب میذارن و حتی مطلب قبلی رو هم حذف نمیکنن !

خیالم راحت شد ! حالا به نظر شما با این حرف هایی که ردوبدل شد فرهاد برمیگرده یا حالا نوبت اونه که هی بگه نه؟عجب گیری کردیما:41:

در ضمن محسن جان بازیکنی که جلوی مسی و ژاوی و اینیستا و کاسیاس و پویول و ... بارها بازی کرده ارزشش از اینا هم بیشتره:46:

vahidgame
13-07-2012, 21:02
نظرتون چیه؟
با جدایی آندو بهترین گزینه برای پست هافبک دفاعی نکونام بودش که اونم چون با باشگاهش قرارداد داره مسلما بیشتر این پول برای رضایتنامه ست وگرنه استقلال باید پول کمتری می داد
به نظر من قیمتی که اوساسونا روی اون گذاشته کم هم هست! شاید توی ایران این قیمت خیلی زیاد باشه ولی باشگاه های خارجی بازیکنای در سطح پایینتر از نکونام رو با قیمت بیشتری می گیرن...

بازیکن خلاقی نیست
بیشتر کارش رو به عقبه
تا اون جایی که من می دونم اتفاقا جزو هافبک دفاعی هایی هستش که در زمینه هجومی و گلزنی هم خیلی خوب عمل می کنه
به اضافه اینکه توی اوساسونا هم یه بازیکن معمولی نبودش و به راحتی جزو بهترین و محبوبترین بازیکن چند سال اخیر این باشگاهه...

MohammadT15
13-07-2012, 21:05
من قبول ندارم
تو اوساسونا مالی نبود؟
معمولا پست هافبک دفاعی کمتر از بقیه پستا به چشم میاد . مثلا همین رحمتی که بود بازیش به چشم میومد؟اصلا همه میگفتن بود و نبود اون چه فرقی داره . اما وقتی که مصدوم شد از اونور آندو هم مصدوم شد چقدر جای خالیشون حس شد؟

توی اکثر تیم ها هافبک دفاعی همینه . همین نکونام توی تیم ملی . بازیش اونقدر به چشم نمیاد اما شرط میبندم اگه نباشه چه جوری تیم داغون میشه . بعدشم اسم روشه هافبک دفاعی . یعنی بازی دفاعی انجام میده بیشتر و بازیو کنترل میکنه با پاس های کوتاه حالا یا رو به جلو یا عقب نمیدونم بعضی از دوستان چرا با هابک رو به جلو اشتباه گرفتن !

حالا بعضی وقتا یه عجوبه ای مثل پیرلو میشه هافبک دفاعی ایتالیا و اونجوری بازی میکنه که بیشتر از خط حمله تو چشمه بحثش جداس اما توی این پست اکثرا بازیهاشون تاثیر گذاره اما به چشم نمیاد .

king of the kings
13-07-2012, 21:19
نمی دونم چرا بعضی ها بازی جواد نکونام رو قبول ندارن ولی من به تنهایی بهترین هافبک دفاعی ایران رو نکونام می شناسم که جذبشم به همین راحتی ها نبود و باید ارزششو بدونیم
در مورد فرهاد مجیدی هم من چشمم آب نمی خوره برگرده . با قلعه نوعی حرف های بدی به هم زدم و اگر بخواد برگرده یعنی زده زیر تمام حرف هاش . گفته بود من شاگرد مکتب حجازی هستم و هیچوقت با این آقایان کار نمی کنم .

حیف

E.G_band
13-07-2012, 21:35
بازیکن خلاقی نیست
بیشتر کارش رو به عقبه

شما کلا با همه چی مخالفینااااااا!!!:31:

جواد نکونام مال نیست؟؟؟؟؟اگه مال نبود کاپیتان اوساسونا نبود،،،،،ژاوی اون رو برای شام توی خونش دعوت نمی کرد،،،،،محبوبترین بازیکن اوساسونا نبود.

جواد نکونام هیچ جای حرفی درش نیست.

Eblis 2011
13-07-2012, 21:58
شما کلا با همه چی مخالفینااااااا!!!:31:

جواد نکونام مال نیست؟؟؟؟؟اگه مال نبود کاپیتان اوساسونا نبود،،،،،ژاوی اون رو برای شام توی خونش دعوت نمی کرد،،،،،محبوبترین بازیکن اوساسونا نبود.

جواد نکونام هیچ جای حرفی درش نیست.

شما هم زیادی با همه چیز موافق هستین . . . یه چیزایی میگین آدم خندش میگیره . . . ژاوی اونو دعوت کرده به شام این دلیل بر محبوبیت اون میشه حاجی نه توانایی بازیش . . . من دارم از توانایی فنی بازیکن میگم . . . تیموریان بهترین هافبک دفاعی بود که تو ایران دیدم . . . نمیگم نکونام بده اما خوبم نیست

king of the kings
13-07-2012, 22:22
وایی بچه ها بهترین خبر سال

فوري: مجيدي براي بازگشت اوكي داد/ فتح‌الله‌زاده: نكونام هم مي‌آيد، اين قوي‌ترين استقلال تاريخ است!

سايت گل- در حالي كه بعد از تمديد قرارداد مجتبي جباري با استقلال، بازگشت فرهاد مجيدي به بزرگ‌ترين دغدغه اين تيم و هوادارانش تبديل شده است؛ علي فتح‌الله‌زاده طی مصاحبه تلفنی با برنامه ورزشی شبکه تهران اعلام كرد: «فرهاد مجیدی به صورت تلفنی به توافق رسیده است.»
مديرعامل استقلال گفت: فردا با حضور در فدراسیون مدارک را نشان می‌دهم تا ثابت شود فرهاد با ما قرارداد دارد و مانعی برای بازگشت فرهاد وجود نداشته باشد.

وی افزود: با بازگشت فرهاد و ثبت قرارداد نکونام دل هواداران بیش از پیش شاد خواهد شد و پس از آن تلاش می‌کنیم تا با قهرمانی در لیگ و جام‌حذفی و موفقیت در ليگ قهرمانان آسیا بزرگ‌ترین بمب فوتبالی را بترکانیم. این استقلال قوی‌ترین استقلال تاریخ فوتبال ایران و آسیا خواهد شد.

بچه تبریک می گم

Amir M.ohAma.D
13-07-2012, 22:23
بازیکن خلاقی نیست
بیشتر کارش رو به عقبه
اگه اشتباه نکنم اوساسونا وقتی نکونامو خرید چهارم جدول بود و جواد 6 سال در سطح اول فوتبال دنیا بازی کرده....مامور مهار بهترین بازیکنای فوتبال بوده جلوی بارسلونا و رئال بازی کرده......
حدود 150 بازی برای اوساسونا انجام داده و با اینکه هافبک دفاعی بوده 24 گل در بهترین لبگ فوتبال جهان زده.....128 بازی ملی و 30 گل زده داره....این امار گلزنی برای یک هافبک دفاعی خیلی خوبه
ما در فوتبالمون 2 تا هافبک دفاعی خوب داریم نکونام و تیموریان....بقیه فاصله خیلی زیادی با این 2 تا دارن بازیکنایی مثل زارع کاظمی ابراهیمی و ......
با اینکه فتح الله زاده گفته فردا داخلی میبنده و 1شنبه ثبت میکنه باز هم خیلی بعیده نکونام این فصل استقلالی بشه.....امیدوارم فردا همه چیز مشخص بشه

با بازیکنان جوون و خیلی ارزون تر اون جارو پر کنیم
فکر نمیکنم بازیکن جوان و خوبی برای این پست باشه که بتونه عملکردی در حد و اندازه های نکونام و تیموریان داشته باشه......
اگه نکونام بیاد با اختلاف زیاد نسبت به دیگر تیمها قدرتمندترین خط هافبک مال استقلاله
نکونام جباری توزی جانواریو در میانه میدان و ساموئل و حیدری در کناره های خط دفاعی و دفاع وسطهایی که توانایی بازیسازی دارن مثل صادقی و منتظری.....بهترین ابزارهارو برای سیستمهای مختلف در اختیار داریم با این مهره ها به راحتی میتونیم 4-4-2 دیاموند و فلتو به نمایش بذاریم....ستونهای این سیستم یه هافبک دفاعیه که درگیر تکل زن و دونده باشه که بتونه بازیسازی هم کنه که برای این پست بهترین گزینه نکونامه+هافبک نفوذی که دریبل زن شوتزن و پاسور باشه که بهترین گزینه برای این پست هم جباریه....هافبکهای چپ و راست هم باید پا به توپ باشنو در کنار خط خوب کار کنند مثل جانواریو توزی و بائو
با این بازیکنا به راحتی میتونیم از حالت 4-4-2 دیاموند به 4-4-2 فلت و حتی 3-5-2 تغییر سیستم بدیم بدون اینکه تعویضی انجام بدیم......

4-4-2دیاموند

..................... نکونام ........................

توزی ...................................... جانواریو

.................... جباری ........................

4-4-2 فلت با همین بازیکنا

توزی..........جباری..........نکونام ..........جانواریو

4-4-2 فلت هم ستون اصلیش 2تا هافبک میانی هستش که به خوبی بتونند بازیسازی کنند و یکیشون درگیرتر و جنگنده تر باشه.....مثل زوج جباری-نکونام که در این صورت منوچهری هم به زمین میادو بازیو میبرن به کناره ها و سانتر میکنن......که در این مواقع باید شاهد حرکات ترکیبی جانواریو و حیدری در سمت راست(قبلا هم شاهدش بودیم) و توزیو ساموئل در سمت چپ باشیم......
اگه نکونام نیاد زندی باید جاشو پر کنه.......ولی نکونام یه خرید رویایی و فوق العادست......

MohammadT15
13-07-2012, 22:29
شما هم زیادی با همه چیز موافق هستین . . . یه چیزایی میگین آدم خندش میگیره . . . ژاوی اونو دعوت کرده به شام این دلیل بر محبوبیت اون میشه حاجی نه توانایی بازیش . . . من دارم از توانایی فنی بازیکن میگم . . . تیموریان بهترین هافبک دفاعی بود که تو ایران دیدم . . . نمیگم نکونام بده اما خوبم نیست

من یه سوال دارم از شما
یه بازیکن واسه چی به نظر شما محبوب میشه نزد هوادارا؟برای خوش استیل بودن یا خوشتیب بودن یا صدای خوب و قیافه و اینا؟

مجیدی و کریمی و باقری که این چند ساله محبوب شدن توی آسیا دلیلش چی بوده اگه میشه توضیح بدین؟

فرهاد که یکی از محبوب ترین بازیکنای ایرانه و حتی پرسپولیسیا قبولش دارن این محبوبیتش برای چیه از چی منشا میگیره؟

حرف شما خنده دار تر از حرف دوستمونه ! به نظر من که محبوبیتو از کار فنی جدا میکنی ! انگار محبوبیت خود به خود ایجاد میشه!

E.G_band
13-07-2012, 22:43
توانایی فنی رو شما توی چی می بینید؟؟؟؟؟

واقعا بحث و سرو کله زدن یه کلی اندازه یه کیس کامپیوتر می خواد.

ولش کن،،برو دنبال کار و زندگیت.

Aria1997
13-07-2012, 23:35
دوستان جواد قیمتش 3 ملیون یورو هست ! درسته ؟
این سایت نوشته!

CRIS Joon CR7
13-07-2012, 23:42
دوستان جواد قیمتش 3 ملیون یورو هست ! درسته ؟
این سایت نوشته!

آره
بخش زیادیش ماء التفاوت قرار دادی هست که با اوساسونا داره
باید اونم بدیم:13:
از جیب من که نمیدن پس بزار بدن:31:

Majid393
14-07-2012, 00:32
از اومدن نکونام به شدت استقبال میکنیم :دي
ولی من از بین آندو و نکونام، آندو رو ترجیح میدم. اگه آندو رو می تونستیم نگه داریم فوق العاده بود.
در ضمن هافبک دفاعی یکی از مهمترین پست ها هست. علاوه براین ما تو این پست کمبود بازیکن داریم. پس نکونام میتونه یه خرید فوق العاده باشه.

hojjatinho
14-07-2012, 01:29
الان دوستان دارید توانایی های فنی نکونام رو مورد بحث قرار می دید ؟! :دی

اجازه بدید خوب قرار داد ها ثبت بشه ، نه بزارید هفته اول شروع بشه ببینیم کیا هستند کیا نیستند بعد در این مورد ها صحبت می کنیم . هنوز که نه به باره نه به داره ...

تازه سابقه داشته 2 بازیکنمون توی یک روز فسخ می کنند ... خدا بگم چه کارشون کنه اجازه دادند مبعلی بره ! ... بائو هم داشتیم ها !:دی .. این توزی هم بود . با امدن جباری می شد یکی از این دوتا رو داد نه فنتزی بازی مثل مبعلی رو . اگه اینا گذاشتن من ایمان و فریدون رو در کنار هم ببینم !:45:

با این سایت تازه اشنا شدم . می تونید ترکیب تیم رو در سیستم های مختلف قشنگ بچینید ... من که جرات ندارم . الان باز دوباره بیام زندی و جانواریو رو بزارم . می بینی یکشون رفت ! دوستان خواستند این ادرس سایتشه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

t.sunami
14-07-2012, 08:40

Amir M.ohAma.D
14-07-2012, 09:02
استقلال مشکلی برای جذب مجیدی ندارد

مجتبی عابدینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی درباره اینکه آیا باشگاه استقلال می‌تواند جواد نکونام و فرهاد مجیدی را جذب کند گفت: حضور مجیدی و نکونام ارتباطی به پر بودن لیست استقلال ندارد. این دو بازیکن با توجه به اینکه فصل قبل لژیونر بوده اند به عنوان سهمیه بازیکن خارجی می توانند جذب استقلال شوند. از سوی دیگر مجیدی سال گذشته قرارداد خود را با استقلال تمدید کرده و انتقالش به تیم الغرافه قطر موقت بوده است.
وی افزود: مجیدی اگر برگه تسویه حسابش را از باشگاه قطری بیاورد می تواند آن را متمم قرارداد فصل پیش خود با استقلال کند و قراردادش ثبت شود. مطمئن باشید باشگاه ها برای جذب بازیکن به دنبال دردسر نیستند.
دبیر هیئت فوتبال تهران در پاسخ به این سؤال که باشگاه ها تا چه زمانی برای ثبت قرارداد بازیکن خارجی فرصت دارند تصریح کرد: باشگاه ها تا اول مرداد فرصت دارند برای ثبت قرارداد بازیکنان خارجی خود اقدام کنند. همچنین هر باشگاه در طول فصل می تواند دو بازیکن سهمیه آزاد به خدمت گیرد. هر تیمی هم می تواند 35 بازیکن داشته باشد که اکثر تیم ها فهرست بازیکنان زیر 23 سال و پایه خود را پر نکرده اند.

به گزارش فارس روز گذشته فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرده بود شرایط جذب مجیدی را ندارند اما شب گذشته با حضور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که به صورت تلفنی با مجیدی به توافق رسیده اند.

پ.ن
با فرهاد در کنار میلاد اماده بهترین خط حمله هم مثل بهترین خط هافبک برای استقلال میشه......
قلعه نویی:‌ به حاشیه سازان ثابت کردم اختلافی با جباری ندارم/ نکونام به زودی آبی پوش می شود

خبرگزاری آنا: سرمربی تیم استقلال تهران با اشاره به تمدید قرارداد هافبک این تیم گفت:‌ به حاشیه سازان ثابت کردم اختلافی با جباری ندارم.

امیر قلعه نویی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، خاطرنشان کرد: پیش از این هم گفته بودم برای تسویه حساب شخصی به استقلال نمی آیم و با کسی خصومت ندارم، خوشبختانه بازیکنان نیز همه به دنبال یک هدف هستند و آن نیز رسیدن استقلال به موفقیت و روز های آرمانی است.

وی ادامه داد:‌ با حضور جباری در استقلال به حاشیه سازان نشان دادیم که استقلال هیچ حاشیه ای ندارد و این بازیکن به مانند سایرین به دنبال کسب موفقیت برای این تیم است.

وی افزود:‌ وضعیت استقلال بسیار خوب است و ما اردوی خوبی را در کشور ترکیه برگزار کردیم و در این اردو تا حدود زیادی نقاط ضعف و قوت خود را یافتیم و اکنون در تمرینان پیش از فصل تلاش می کنیم تا آنها را برطرف کنیم.

قلعه نویی در خصوص آخرین وضعیت مذاکرات برای حضور نکونام در استقلال به آنا گفت:‌ فتح اله زاده تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند شرایط حضور نکونام را در استقلال فراهم کند و طبق آخرین خبرهایی که دارم این بازیکن نیز به زودی به جمع ما اضافه خواهد شد.

سرمربی استقلال در خصوص بحث کاپیتانی این تیم عنوان کرد:‌در رابطه با این موضوع عده ای از دوستان می خواستند شیطنت هایی را انجام دهند که من جلوی این کار را گرفتم، استقلال یک کاپیتان دارد و آن هم استقلال است و در اینجا جا دارد از همه بازیکنان تیم که برای یک هدف که آن هم موفقیت استقلال است تشکر کنم.

M . Sayid
14-07-2012, 10:03
حاجی می گفت نیمه دوم هنوز مونده !! باور نمی کردیم !!

Amir M.ohAma.D
14-07-2012, 10:36
ناامیدی باشگاه الغرافه قطر از جذب نکونام/ استقلال در انتظار حضور جواد نکونام

باشگاه الغرافه قطر پس از ناکامی در جذب جواد نکونام بازیکن ایرانی تیم اوساسونا، مذاکراتش را با "مارک برشیانو" بازیکن استرالیایی النصر امارات آغاز کرده است. به گزارش خبرگزاری مهر، باشگاه الغرافه قطر یکی از مشتریان اصلی جواد نکونام بود و این باشگاه حتی اعلام کرد حاضر است برای دریافت رضایتنامه این بازیکن ایرانی به باشگاه اوساسونا مبلغ 2 میلیون یورو بپردازد. با وجود این به گفته علی فتح الله زاده نکونام با استقلال به توافق رسیده است و در یکی، دو روز آینده قرارداد این بازیکن امضا می‌شود. باشگاه الغرافه که از جذب نکونام ناامید شده است، مذاکراتی را با "مارک برشیانو" انجام داده تا بلکه این بازیکن را به خدمت بگیرد. برشیانو سابقه بازی در تیم‌های پالرمو و لاتزیوی ایتالیا را دارد. این هافبک فصل گذشته در تیم فوتبال النصر بازی می‌کرد و در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مقابل سپاهان هم به میدان رفت.

نكونام براي مذاكره نهايي به اسپانيا بازگشت

جواد نكونام در صورتي كه با مسئولان باشگاه اوساسونا براي جدايي‌اش به توافق نرسد از روز سه‌شنبه در تمرينات اين تيم شركت خواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، جواد نكونام به اسپانيا بازگشته است تا كارهاي شخصي‌اش را انجام دهد و از طرفي با مسئولان باشگاه اوساسونا مذاكره‌اي خواهد داشت و در صورتي كه مسئولان اوساسونا با جدايي او موافقت كنند به استقلال خواهد آمد، اما در غير اين صورت از روز سه‌شنبه تمرينات خود را با تيم فوتبال اوساسونا پيگيري مي‌كند.
نکو از اوساسونا رسما جدا شد/کاپیتان تیم ملی در یک قدمی استقلال

به گزارش اوج نیوز و به نقل از سایت دی ناوارا،در پی جلسه روز جمعه میان رضا فاضلی،مدیر برنامه های نکونام با مدیران اوساسونا طرفین برای جدایی به توافق رسیدند و بر این اساس،نکو پامپلونا را ترک می کند و در کشورش به دوران فوتبال ادامه می دهد.

نکونام باید مبلغ 2/5 میلیون یورو برای رضایتنامه اش به اوساسونا پرداخت کند.

وی در ماه می سال 2011 قرارداد دو ساله ای را با اوساسونا به امضا رسانده بود.

بدین ترتیب ،نکونام در یک قدمی عقد قرارداد با استقلال قرار گرفت

جواد نکونام برای رضایت نامه پولی به اوساسونا نمی‌دهد!

به گزارش ابیته دات کام،بر پایه گزارش سایت نوتیسیا دی ناوارا، نکونام برای جدایی از اوساسونا بابت بندی که پیش تر در قرارداد وی گنجانده شده بهایی نخواهد پرداخت. این در حالی است که باشگاه اوساسونا برای ادامه حضور نکونام در این تیم با وی مشکلی نخواهد داشت منوط به اینکه این بازیکن از میزان دستمزد خود بکاهد.

وی قرار است روز یکشنبه (فردا) با استقلال قرارداد منعقد کند.

پ.ن
این هم از رضایت نامه

پ.ن2
یه سر به سایت ناوارا زدم واقعا نا امید شدم:31: نکونام خیلی براشون ارزش داره....مدیرفنیشون ارزش نکونامو براشون در حد ارزش زلاتان دونسته.....یه سر بزنید به سایتش

سایت اوساسونا هم همه جاش عکس جواد هست......
هواداراشونم گفتن امیدواریم بمونه
باید معجزه بشه که این فصل نکونامو با لباس استقلال ببینیم:31:
مدیربرنامه هاشم گفته دور جدید مذاکراتمون با اوساسونا اغاز شده.......

E.G_band
14-07-2012, 19:13
ای بابا!!!!!!!!!!!!

هر دقیقه یه اخبار جدید میاد که قبلی رو تکذیب کرده:

از بين نکونام و مجيدي يکي استقلالي مي‌شود
معاون باشگاه استقلال گفت: از بين جواد نکونام و فرهاد مجيدي يک نفر استقلالي مي‌شود.

علي اميري در گفت و گو با راديو ورزش در مورد جذب نکونام و مجيدي گفت: از بين جواد نکونام و فرهاد مجيدي فقط يک نفر استقلالي‌ مي‌شود. فردا مذاکرات نهايي را با نکونام انجام مي‌دهيم. من 2،3 ساعت پيش با نکونام حرف زدم. او اکنون راهي آلمان است تا آخرين هماهنگي‌هاي را با مدير برنامه‌هايش انجام دهد و ساعت 2:30 بامداد به تهران مي‌آيد و فردا عصر مذاکرات نهايي را براي حضور در استقلال با فتح الله زاده انجام مي‌دهد.

وي در مورد اينکه باشگاه استقلال چگونه مي‌خواهد مبلغ 2.5 ميليون يورو بابت رضايت نامه به اوساسونا بدهد يا اينکه مبلغ 500 هزار دلاري است که مديرعامل باشگاه گفته، عنوان کرد: مبلغ رضايت نامه نکونام همان رقمي است که فتح الله زاده اعلام کرده و 2.5 ميليون يورو صحت ندارد و اين رقم گمانه زني رسانه‌ها براي رضايت نامه نکونام است. از نکونام و خود مدير برنامه‌هايش مي‌توانيد سؤال کنيد ضمن اينکه ما پس از انتقال نکونام اسناد را در اختيار دوستان قرار مي‌دهيم. قرارداد نکونام با استقلال 2 ساله خواهد بود.

معاون باشگاه استقلال در مورد حضور دروازه بان استراليايي در اين تيم گفت: اين بازيکن 34 ساله است و سابقه بازي در ليگ استراليا و تيم ملي اين کشور را دارد. او دروازه بان خوبي است و قرار است به عنوان دروازه بان دوم به تيم ما بيايد.

اميري در مورد جدايي محمد محمدي و ايمان مبعلي از استقلال گفت: محمدي و مبعلي از بازيکنان با شخصيت فوتبال ايران هستند. دروازه بان اول استقلال رحمتي است و با توجه به صحبت دايي با محمدي اين دروازه بان از قلعه نويي خواست با جدايي‌اش موافقت کنند که قلعه نويي نيز به خاطر شخصيت محمدي اين کار را انجام داد.

وي ادامه داد: مبعلي گفت که تعداد هافبک‌ها در استقلال زياد است و قرار است بازي‌ها تقسيم شود اما من به ايران آمدم تا در سال جام جهاني خودم را به کي‌روش نشان دهم بنابراين اجازه بدهيد به پيکان بروم که با جدايي او نيز موافقت شد.

(ورزش 3/)

Amir M.ohAma.D
14-07-2012, 20:04
مدیر برنامه های نکونام:برای استقلال یک میلیون یورو به جواد تخفیف دادند

محمودرضا فاضلی در گفت و گو با خبرآنلاین درحالی از هزینه یک و نیم میلیون یورویی برای استقلالی شدن نکونام سخن می گوید که مدیر جدید تیم اسپانیایی امروز به سایت های اسپانیایی گفته بدون پول هم حاضر هستند رضایتنامه اش صادر کنند.

به گزارش خبرآنلاین ؛ در روز‌های اخیر خبر‌هایی‌ مبنی بر پیوستن جواد نکونام به استقلال مطرح شده است. حالا استقلالی ها او را کاپیتان جدید تیم شان معرفی می کنند اما هنوز جواد استقلالی نشده. محمود رضا فاضلی مدیر برنامه‌های این بازیکن در گفت و گو با خبرآنلاین در این باره می گوید:« در حال حاضر نمی‌شود به طور دقیق اظهار نظری کرد و فقط می‌توان گفت تا آخر هفته همه چیز مشخص می شود. در طی‌ 15، 16 سالی‌ که در کار نقل و انتقال بازیکن هستم تا زمانی‌ که قرار داد بازیکن امضا نشود هیچ گونه اظهار نظری نمی کنم.»
افاضلی در مورد جدایی نکونام از باشگاه اوساسونا گفت:« جواد نکونام بازیکن شاخصی در باشگاه اوساسونا است و محبوبیت و مقبولیت خاصی‌ نزد هواداران دارد، همچنین مسئولان این باشگاه جایگاه خاصی‌ برای او قائل هستند. مسئولان اوساسونا معتقدند قرار داد نکونام به گونه‌ای بوده که مربوط به «کل زندگی»‌ است یعنی‌ او می تواند تا 37، 38 سالگی در این تیم بازی‌ کند و جدایی این بازیکن برای باشگاه و هواداران بسیار سخت خواهد بود اما این بازیکن دوست دارد در ایران و یا کشور‌های نزدیک به ایران بازی‌ کند.جواد و پدرش خواهان انتقال او به باشگاه استقلال هستند اما مسائلی‌ در این مورد باید حل و فصل شود ضمن اینکه در حال حاضر چیزی معلوم نیست و بازیکن ایرانی شاغل در لیگای اسپانیا پیشنهاد‌هایی‌ از کشور‌های عربی‌ و ترکیه دارد. مثلا الغرافه به طور جدی خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن بود ولی‌ خود جواد تمایلی به انتقال به باشگاه قطری نداشت.»
در مورد قرار داد جواد نکونام می گوید:«در یکی‌ از بند‌های این قرار داد ذکر شده است که اگر باشگاهی قادر به پرداخت 2.5میلیون یورو برای این بازیکن باشد به صورت توافقی جدایی صورت می‌گیرد. استقلال در پرداخت این مبلغ با مشکل مواجه بود اما از آنجایی که نکونام به این انتقال تمایل زیادی داشت مذاکراتی انجام شد که طی‌ آن باشگاه اوساسونا مبلغ 1 میلیون یورو تخفیف داده است و در صورت پرداخت باقی مبلغ این انتقال انجام خواهد شد. در مورد اینکه این مبلغ را باشگاه خواهان این بازیکن پرداخت کند یا خود نکونام توافقی است که باید بین جواد نکونام و باشگاه جدیدش صورت بگیرد.باشگاه اوساسونا از مبلغ زیادی صرف نظر کرده و خواهانه این است که همه چیز به طور دوستانه انجام شود و باید تا اخره هفته برای انجام این انتقال منتظر ماند.»

این درحالی است که مدیر تیم اسپانیایی در جدیدترین اظهار نظرش گفته باشگاه ما توان پرداخت هزینه های مربوط به نگهداری نکونام را ندارد و این بازیکن اگر جدا شود ما سالانه بیش از 3 میلیون یورو سود کرده ایم! نکونام گرانترین بازیکن حال حاضر اوساسوناست.

t.sunami
14-07-2012, 21:15
مدافع استقلال، دو بازي غايب است
ميثم حسيني مدافع تيم استقلال در اردوي ترکيه با مشکل مصدوميت روبرو شد، اين بازيکن با پاي گچ گرفته در اردو ماند و به درمان مشغول شد.

ميثم حسيني که قرار بود يک هفته ديگر با پاي گچ گرفته به استراحت بپردازد ، پس از عکس از پاي مصدومش مجوز باز کردن گچ پايش را دريافت کرد، اين بازيکن قرار است فردا در کلينيک پزشکي تيم گچ را باز کند تا پس از آن تمرينات خود را آغاز کند.

اين بازيکن که قرار بود سه هفته اول ليگ را با مصدوميت سپري کند و براي بازي ها آماده نباشد با وضعيت متفاوتي روبرو شده است اين بازيکن مي تواند بنابه اعلام مربيان و پزشکان تيم از هفته دوم براي استقلال به ميدان برود.

شايان ذکر است:‌ مدافع تيم استقلال که قصد داشت با شرايط متفاوت خود را براي ابتداي ليگ آماده کند تا بتواند از ابتداي بازي ها نظر مثبت امير قلعه نوعي را جذب کند با شرايط متفاوتي روبرو شد و نمي تواند از ابتداي ليگ براي آبي ها به ميدان برود.

شايان ذکر است: اين بازيکن قرار است به عنوان مدافع چپ در ترکيب تيم استقلال به ميدان برود اما با مصدوميت وي يکي از هافبک هاي تيم با تغيير پست براي آبي ها به ميدان مي رود.

ورزش3

t.sunami
14-07-2012, 21:21
نکونام گرانترين بازيکن باشگاه استقلال
جواد نکونام، هافبک اوساسونا اسپانيا قرار است اين فصل را در تيم استقلال سپري کند از طرفي وي در خصوص شرايط مالي با آبي ها به توافق رسيده و وي گران ترين بازيکن تاريخ استقلال است.

پيش از اين اعلام شده بود که اوساسونا بدليل مشکلات مالي حاضر به همکاري با جواد نکونام نيست به همين دليل رضايت اين بازيکن نزديک به 5/2 ميليارد براي باشگاه استقلال هزينه دارد و مسئولان در فدراسيون نيز مخالفتي با اين موضوع ندارند و اعلام کردند، پرداخت اين مبلغ در صورت جذب نکونام مشکلي ايجاد نمي کند زيرا اين بازيکن قصد دارد از فوتبال اروپا وارد ليگ ايران شود و اين موضوع با اهميت است و شرايط خاصي ايجاد مي کند.

گفتني است: در صورتي که قرار داد نکونام فردا قطعي شود و وي پيراهن استقلال را به تن کند وي به عنوان گران ترين بازيکن مورد نظر استقلال که طي چندسال تأسيس اين باشگاه در جمع آبي ها حضور داشته است، معرفي مي شود.

اين بازيکن که در خصوص شرايط مالي خود با مسئولان تيم استقلال به توافق رسيده است و به مدير عامل اين تيم تخفيف داده است با شرايط متفاوتي روبرو است.

گفته مي شود، اين بازيکن با مبلغي نزديک به دوميليارد با آبي ها به توافق نهايي رسيده است.

ورزش 3

MohammadT15
14-07-2012, 21:21
ای بابا!!!!!!!!!!!!

هر دقیقه یه اخبار جدید میاد که قبلی رو تکذیب کرده:

از بين نکونام و مجيدي يکي استقلالي مي‌شود

معاون باشگاه استقلال گفت: از بين جواد نکونام و فرهاد مجيدي يک نفر استقلالي مي‌شود.

علي اميري در گفت و گو با راديو ورزش در مورد جذب نکونام و مجيدي گفت: از بين جواد نکونام و فرهاد مجيدي فقط يک نفر استقلالي‌ مي‌شود. فردا مذاکرات نهايي را با نکونام انجام مي‌دهيم. من 2،3 ساعت پيش با نکونام حرف زدم. او اکنون راهي آلمان است تا آخرين هماهنگي‌هاي را با مدير برنامه‌هايش انجام دهد و ساعت 2:30 بامداد به تهران مي‌آيد و فردا عصر مذاکرات نهايي را براي حضور در استقلال با فتح الله زاده انجام مي‌دهد.

وي در مورد اينکه باشگاه استقلال چگونه مي‌خواهد مبلغ 2.5 ميليون يورو بابت رضايت نامه به اوساسونا بدهد يا اينکه مبلغ 500 هزار دلاري است که مديرعامل باشگاه گفته، عنوان کرد: مبلغ رضايت نامه نکونام همان رقمي است که فتح الله زاده اعلام کرده و 2.5 ميليون يورو صحت ندارد و اين رقم گمانه زني رسانه‌ها براي رضايت نامه نکونام است. از نکونام و خود مدير برنامه‌هايش مي‌توانيد سؤال کنيد ضمن اينکه ما پس از انتقال نکونام اسناد را در اختيار دوستان قرار مي‌دهيم. قرارداد نکونام با استقلال 2 ساله خواهد بود.

معاون باشگاه استقلال در مورد حضور دروازه بان استراليايي در اين تيم گفت: اين بازيکن 34 ساله است و سابقه بازي در ليگ استراليا و تيم ملي اين کشور را دارد. او دروازه بان خوبي است و قرار است به عنوان دروازه بان دوم به تيم ما بيايد.

اميري در مورد جدايي محمد محمدي و ايمان مبعلي از استقلال گفت: محمدي و مبعلي از بازيکنان با شخصيت فوتبال ايران هستند. دروازه بان اول استقلال رحمتي است و با توجه به صحبت دايي با محمدي اين دروازه بان از قلعه نويي خواست با جدايي‌اش موافقت کنند که قلعه نويي نيز به خاطر شخصيت محمدي اين کار را انجام داد.

وي ادامه داد: مبعلي گفت که تعداد هافبک‌ها در استقلال زياد است و قرار است بازي‌ها تقسيم شود اما من به ايران آمدم تا در سال جام جهاني خودم را به کي‌روش نشان دهم بنابراين اجازه بدهيد به پيکان بروم که با جدايي او نيز موافقت شد.

(ورزش 3/)

اههههههههههههههه!!!

دل ما واسه برگشت کاپیتانمون آروم قرار نداره اینا هم هی مارو بازی میدن چرا؟بابا با جباری که بستید با نکونامم که دارید میبندین این فرهاده مارو هم بیارید دیگه دق مرگمون کردید !

هنوز خبر فرهاد مجیدی با فتح الله زاده به توافق رسید رو برنداشتن اینو گذاشتن !

مثلا حاجی میخواست امشب مدارکو به فدراسیون بده تا ماها باور کنیم مجیدی هم اومده پس چی شد؟آخر باید این خبر رو بشنویم؟

اه !

Ezel
14-07-2012, 22:51
دوستان استقلالی اونطور که توی خبرها خوندم انتقال نکونام به استقلال حدود 2.5 میلیارد تومان برای آبی ها هزینه داره ، به نظرتون آیا نمیشد با این مبلغ آندو رو حفظ کنند ؟ البته برای پرداختش هم راههای زیادی وجود داره که سقف هم در ظاهر رعایت بشه :دی

hojjatinho
14-07-2012, 23:27
دوستان استقلالی اونطور که توی خبرها خوندم انتقال نکونام به استقلال حدود 2.5 میلیارد تومان برای آبی ها هزینه داره ، به نظرتون آیا نمیشد با این مبلغ آندو رو حفظ کنند ؟ البته برای پرداختش هم راههای زیادی وجود داره که سقف هم در ظاهر رعایت بشه :دی

البته توی بعضی از خبرها هم امده بود که کمتر از این رقم خرج در بر داره . در هر صورت به نظر شخص من اندو از نظر فنی بهتر از نکونام هست و از بهترین های ایران می دونمش اما خب نکونام هم وجهه خاصی به هر

تیمی می بخشه . با توجه به قیمت هایی که این فصل برای بازیکنای x , y و ... داده شد 2.5 میلیارد برای نکونام زیاد هم عجیب نیست !

در مجموع دوست داشتم اندو حفظ می شد . ولی خب از امدن نکونام هم به شدت استقبال می کنم . البته هنوز هیچ چیز قطعی نشده . همون مثل معروف نه به داره نه به باره ..:دی

E.G_band
14-07-2012, 23:30
آقا چند تا چیز عجیب::18:

توی یه خبر گذاری گفته بودن که اوساسونا مجانی رضایت نامه صادر کرده.

یه جای دیگه گفت 1.5 میلیون یورو چون 1 میلیون تخفیف داده.

یه جای دیگه همون 2.5 میلیون یورو رو گفت

یه جای دیگه گفت قسطی می دن

یه جای دیگه گفت 500 هزار دلار فقط می دیم.

یه جای دیگه گفت خود نکونام می ده بعدا باهاش حساب می کنیم.

:24::24::24::24::24::24::24::24::24::24::24::24::2 4::24::24:

کدومش رو باور کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Amir M.ohAma.D
14-07-2012, 23:53
استقلال به اندو 1 میلیارد و 500 پیشنهاد داده بود که اندو بعد از رفتن به قطر گفت انصاف نبود پول خیلی بیشتر از بقیه از استقلال بگیرم.....
اون زمان هم باشگاه پول نداشت....ولی الان به زودی پول اسپانسر 9 میلیاردی و اسپانسر 5میلیاردی برای اسیا به باشگاه تزریق میشه....
اما در مورد جواد یکی داره دروغ میگه....یا فتح الله زاده یا مدیربرنامه های نکو و یا سایت ناوارا
فتح الله زاده و امیری میگن مبلغ رضایتنامه 500هزارتاست که اونم چون باشگاه پول نقد نداره از پولی که اوساسونا میخواد به جواد بده کم میکنند و اون مبلغو استقلال به قرارداد نکونام اضافه میکنه....
رضا فاضلی میگه 1.5 میلیون یورو مبلغ رضایت نامشه.....(با تخفیفی که دادن)
سایت اسپانیایی ناوارا هم به نقل از مدیر اوساسونا نوشته نکونام برای جدایی چیزی نباید پرداخت کنه نکونام گرونترین بازیکن اوساسوناست و توانایی پرداخت دست مزدشو نداریم و فقط جدا شدنش از لحاظ مالی به نفعمونه

بحث استقلالی شدن نکونام در تعطیلات نیم فصل لیگ یازدهم مطرح بود که به خاطر همین رضایتنامش بیخیال شدن ولی الان مثل اینکه نکونام به دلیل مشکلات شخصی که داره هرطور شده میخواد بیاد ایران....
در مورد سقف قرارداد هم فتل علنا به کفاشیان گفت برای نکونام سقفو رعایت نمیکنیم:31:کفاشیانم گفته جواد کاپیتان تیم ملیه و قضیش فرق میکنه،فقط قرارداد بستی شیرینی ما یادت نره:31:

با این حال من چشمم اب نمیخوره این فصل نکونام پامپلونارو ترک کنه....همه چیز فردا مشخص میشه

t.sunami
15-07-2012, 07:56

Amir M.ohAma.D
15-07-2012, 09:30
نكونام به ايران بازگشت/ كاپيتان تيم ملي در يك قدمي استقلال

جواد نكونام به ايران بازگشت تا مذاكرات نهايي را با علي فتح‌الله‌زاده انجام دهد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، جواد نكونام كه براي انجام مذاكرات نهايي با مسئولان باشگاه اوساسونا به اسپانيا رفته بود، بامداد امروز (يكشنبه) به تهران بازگشت.

قرار است او امروز با علي فتح‌الله‌زاده مديرعامل استقلال ديدار كند تا توافقات نهايي ميان اين دو انجام شود و در نهايت شماره شش اوساسونا آبي‌پوش شود.

Amir M.ohAma.D
15-07-2012, 11:16
103- هر نوع پست نامربوط، توهین‌آمیز، جنجالی یا ... را با کلیک روی دکمه‌ گزارش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به مدیریت انجمن اطلاع دهید و از بحث درباره آن پرهیز کنید.
نکته: در صورتی که پست گزارش شده توسط مدیران بخش نامناسب تشخیص داده شود اعمال قانون خواهد شد.
تذکر: کاربرانی که این مباحث را ادامه دهند (نقل قول بگیرند و جواب بنویسند) نیز خاطی محسوب خواهند شد.

............

دوستان عزیز استقلالی لطفا در مورد استقلال صحبت کنید و به مسائل حاشیه ای و جنجالی وارد نشید
ممنون از همگی:11:

MohammadT15
15-07-2012, 15:10
مهم نیست دوستان چشمشون رو بستن و فقط دنباله رو تیم خودشون هستن و متوجه سری حقایق نیستن و فقط دنبال درپوش گذاشتن روی ناکامی های خودشون هستن
به هر حال هر ساله حاجی داره برای ما می ترکونه و حتی خرج های میلیاردی که بعضی ها نیم فصل اول کردن و پورشه وبی ام و ... دادن حاجی با دسته چک جادویی خودش و اعتبار استقلال بازیکنایی گرفت که خیلی ها حسرتشو داشتن و براشون به یه کابوس تبدیل شده . تیم های پر طرفدار احتیاج به مدیر عامل های با تجربه دارن نه کسی که از فوتبال سر در نمیاره و فقط از لحاظ مالی به فوتبال نگاه می کنه
به هر حال دوستان خبر های خوش رو در روی استقلال هست و امروز هم که حاجی تو برنامه زنده اعلام کرد که با نکونام قرار داد می بندن و فرهاد هم چند روز دیگه میاد
خبر جالب دیگه هم اینه که سیاوش اکبرپور تغییر شماره داد و این یکی از علایم بزرگ بازگشت هفت مقدس هست

آره والا همینو بگو داش فرهاد ما میخواد بیاد بشینیم کل کل کنیم که چی؟داداش اینجوری ننویس هفت مقدس این کلمه همینجوریش سکته قلبی به بعضیا میده بزرگشم میکنه دیگه واویلا:31:

========================================

آخه امیر جان ما اینهمه بحث کردیم اینجا نه کل کلی نه چیزی اما وقتی یهو یه سر میزنی اونور میبینی هی دارن درباره تیمه ما بد میگن باید سکوت کنیم؟

=======================================

من دوست دارم فرهاد اگه به بازی جمعه رسید رو نیمکت باشه فیکس بازی نکنه دقیقه 70 امیر بیارتش تو تا کل ورزشگاه بره رو هوا :42:

Nasser_ZRE
15-07-2012, 15:17
ناراحتی شدید مظلومی از احتمال بازگشت فرهاد:مجیدی که می گفت رفقای قلعه نویی نمی گذارند من جام بگیرم!

مظلومی به یکی از دوستان نزدیک خود گفته:«فرهاد که می گفت چون رفقایقلعه نویی نمی گذارند من جام بگیرم می خواهد از استقلال برود. او به بهانه دوستان قلعه نویی استقلال را ترک

سایت گل- نزدیکان پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال خبر از ناراحتی عمیق این مربی از بازگشت قریب الوقوع مجیدی به استقلال می دهند.
به گزارش سایت گل، گفته می شود مظلومی به محض آنکه شنیده مجیدی می خواهد به استقلال بر گردد واکنش تندی به این موضوع نشان داده است. مظلومی به یکی از دوستان نزدیک خود گفته است:«فرهاد که می گفت چون رفقای امیر قلعه نویی نمی گذارند من جام بگیرم می خواهد از استقلال برود. او به بهانه دوستان قلعه نویی استقلال را ترک کرد و ما را تنها گذاشت . حالا می خواهد برگردد؟!» اگر چه این جملات نقل قول است و به طور غیر مستقیم بیان شده است و نمی توان از آن به عنوان یک مصاحبه رسمی بهره گرفت اما واقعیت دارد. فرهاد مجیدی به واقع به دلیل مشکلاتی که فصل قبل با دوستان امیر قلعه نویی که دستی بر آتش امورات باشگاه داشتند داشت. برای همین از استقلال رفت و مظلومی را تنها گذاشت. بدون شک اگر مجیدی به استقلال برگردد با مصاحبه تندی از سوی مظلومی رو به رو خواهد شد.

سرمربی سابق استقلال منتظر است تا این موضوع به زودی روشن بشود. اگر مجیدی به استقلال بیاید بدون شک مصاحبه ای آتشین از جانب مظلومی بر علبه فرهاد خواهیم شنید که این موضوع حاشیه های استقلال را افزایش خواهد داد. گفته می شود برخی دستیاران سابق مظلومی در پی یافتن فرهاد مجیدی هستند تا درباره دلایل بازگشت احتمالی اش به استقلال از او بپرسند اما تلفن همراه او خاموش است! آیا فرهاد این بار مظلومی را دور می زند و یار و یاور امیر قلعه نویی می شود؟

نیگا این سایت گل هم هنوز نیمده داره حاشیه درست میکنه..

این شریفات هم عجب شیطونی کرده.....
ترکونده..ورزشگاه رو ریخته به هم.

hojjatinho
15-07-2012, 16:04
نیگا این سایت گل هم هنوز نیمده داره حاشیه درست میکنه..

این شریفات هم عجب شیطونی کرده.....
ترکونده..ورزشگاه رو ریخته به هم.

کلا گل فارسی از ایجاد حاشیه ابایی نداره ... برای هر دو تیم استقلال و پرسپولیس بوده و خواهد بود ولی با امدن قلعه نویی قطعا برای استقلال بیشتر حاشیه کار می کنه . گل با قلعه نویی به نوعی مشکل داره توی تراکتور و سپاهان هم ولش نمی کرد این امیر رو ::دی

Amir M.ohAma.D
15-07-2012, 16:35
فوری:جواد نکونام با قرارداد یک ساله به استقلال پیوست

هافبک فصل پیش تیم فوتبال اوساسونا اسپانیا عصر یکشنبه پس از نشستی که با یکی از مسئولان باشگاه استقلال داشت با این تیم قرارداد داخلی امضا کرد.

به گزارش قدس آنلانین،یک منبع آگاه در باشگاه استقلال ضمن تایید این خبر اعلام کرد در جلسه ای که بین امیری و جواد نکونام برگزار شده، طرفین برای عقد قرارداد یکساله به توافق رسیده اند و نکونام قرارداد یکساله را امضا کرده است.

CRIS Joon CR7
15-07-2012, 16:41
اومدن جواد یعنی نیومدن فرهاد؟ :37:
آره:9:

M . Sayid
15-07-2012, 17:08
در مورد مجیدی دیگه خیلی دارن حاشیه سازی می کنن !
مجیدی با قرارداد قرضی رفت حالام می تونه برگرده ! بی خودی که محمدی و مبعلی و از لیست خارج نکردیم !

Nasser_ZRE
15-07-2012, 17:34
هيات فوتبال اعلام كرد؛ بازگشت مجيدي به استقلال غيرممكن است!
دبير هيات فوتبال تاكيد مي‌كند هيچ بندي در قرارداد مجيدي مورد تاييد هيات فوتبال نيست و در صورتي كه اين مهاجم قرارداد قطعي بسته باشد، با شرايط موجود نمي‌تواند به استقلال برگردد

سايت گل- با وجود اين‌كه مديرعامل استقلال از بازگشت فرهاد مجيدي تا پايان هفته صحبت مي‌كند، اما قوانين سازمان ليگ نشان مي‌دهد اين مهاجم نمي‌تواند به ليست استقلال اضافه شود.
به گزارش سايت گل، فرهاد مجيدي كه در نيم‌فصل سال گذشته استقلال را به مقصد الغرافه ترك كرد، در صورت بازگشت به استقلال سهميه ليگ برتري محسوب شده و مجاز به عقد قرارداد با اين باشگاه نخواهد بود. اين در حالي است كه جواد نكونام تا روز اول مردادماه مي‌تواند به عنوان بازيكن ازاد با استقلال قرارداد ببندد.
ساعتي قبل، عابديني دبير هيات فوتبال تهران در گفتگو با خبرنگار گل اعلام كرد اگر قرارداد مجيدي با الغرافه به عنوان بازيكن قرضي بسته شده باشد او همچنان بازيكن استقلال است و مي‌تواند در ليست اين تيم براي فصل جديد قرار بگيرد. اما اگر فرهاد با قرارداد قطعي از استقلال جدا شده باشد بازگشتش به اين تيم غيرممكن خواهد بود.

در همين زمينه يكي از مسئولان باشگاه استقلال توضيح داد: قرارداد مجيدي با باشگاه قطري به صورت قطعي بوده، اما در اين قرارداد بندي گنجانده شده كه بر اساس آن او در صورت بازگشت به ايران بازيكن استقلال محسوب خواهد شد. اگر هيات فوتبال تهران اين بند را در قرارداد او قبول كند، مجيدي بازيكن استقلال محسوب مي‌شود و هيچ سهميه‌اي را هم اشغال نخواهد كرد.
اما دبير هيات فوتبال تاكيد مي‌كند هيچ بندي در قرارداد مجيدي مورد تاييد هيات فوتبال نيست و در صورتي كه اين مهاجم قرارداد قطعي بسته باشد، با شرايط موجود نمي‌تواند به استقلال برگردد. به اين ترتيب به نظر مي‌رسد بازگشت مهاجم شماره 7 استقلال به اين تيم منتفي است و استقلالي‌ها بايد روي جواد نكونام به عنوان آخرين خريد خودشان حساب باز كنند.

M . Sayid
15-07-2012, 19:08
اگر قرارداد قطعیم بوده باشه میشه سهمیه بازیکن غیرشاغل یا آسیایی مثه خلعتبری !

E.G_band
15-07-2012, 19:34
بچه ها فقط باید منتظر بشینم..................فقط انتظار.

هنوز هیچی مشخص نیست یه دفعه دیدی این جوادم برگشت اوساسونا.هیچ چیز بعید نیست.

خیلی از این خبر گذاری ها هم خالی بندن و نمی شه اطمینان کرد.

MohammadT15
15-07-2012, 20:57
دیگه دارن شورشو در میارن !

کلا این چیزی که سایت گل نوشته دروغ مخضه . توی همین مصاحبه ی مظلومی با ورزش3 همین امروز بود داشت آرزو میکرد که مجیدی بیاد استقلال و این تیم واقعا قدرمتند تر از همیشه میشه

میگفت مجیدی یک مهاجمه به تمام معنائه و من آرزو میکنم بتونن جذبش کنن ! پس از این قضیه خبر داره

حالا این خبر کاملا دروغه به محض اینکه فهمیده به یکی از دوستاش اینجوری گفته ! 2 روز پیش خود مظلومی میدونسته و در این باره مصاحبش رو انجام داده تموم شده رفته !

درباره ی این خبر ها هم که هی میاد نمیاد میتونه بیاد نمیتونه بیاد و ... همش بازم حاشیه سازیه

دیگه کی از مادر به بچش نزدیک تره؟یعنی خود حاجی نمیدونه میتونه مجیدی رو بگیره یا نه؟صد بار گفته میتونم و تا آخر هفته میگیرم ! باید صبر کنیم . اگرم جذب نکنن به توافق نرسیدن نه اینکه از لحاظ قانونی نمیشده ! اینا همش دارن حاشیه سازی میکنن باید صبر کنیم ببینیم چی میشه

من دوست داشتم تو بازیه اول فرهاد رو ببینیم اما اینجوری که پیش میره اگرم فرهاد بیاد خیلی دیره حداقل تو 4 تا بازیه اول بازی نمیکنه ! حیف شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مظلومي:_استقلال_قدرتمند ر_از_فصل_گذشته_است_

Eblis 2011
15-07-2012, 21:38
اینقدر جوش نزنین بچه ها . . . بالاخره تا چند روز دیگه همه چیز معلوم میشه . . . اصلا این فوتبال ایران ارزش حرص زدن رو نداره . . . میلیارد میلیاردها پول ناحق میگیرن آخر شماها جوش میزنین ؟

Lady parisa
16-07-2012, 09:19
امیر قلعه نویی مربی موفقی است. به بیانی دیگر او پر افتخار ترین مربی باشگاهی فوتبال ایران است. این را کارنامه اش می گوید؛ 4 بار قهرمانی به همراه تیم های استقلال و سپاهان، دو نایب قهرمانی به همراه تیم های استقلال و تراکتورسازی تبریز، و یک مقام سومی به همراه تیم استقلال. این را هم فراموش نکنیم که او توانسته دو قهرمانی در سال های 1381 و 1387 و یک نایب قهرمانی در سال 1383 در جام حذفی ایران به همراه تیم استقلال تهران به دست آورد.

اینکه امیر قلعه نویی در میان هواداران استقلال محبوبیت زیادی دارد حرفی به گزاف نیست. چرا که نام او همواره فریاد اعتراض تماشاگرانی بوده که در روزهای ناخوشی استقلال بر سرمربیان این تیم سر داده می شد. درست مانند نام علی دایی که فصل گذشته فریاد و نماد اعتراض هواداران پرسپولیس به نتایج ضعیف سرخپوشان با استیلی و دنیزلی بود. ژنرال آبی ها اما دوباره به خانه بازگشته و می خواهد با جامه آبی افتخارات خود را در ایران و احتمالا آسیا کامل کند. وقتی قلعه نویی سرمربی استقلال شد خیلی ها گمان می کردند او نتواند و نخواهد با بعضی ازستاره های این تیم مانند سید مهدی رحمتی و مجتبی جباری همکاری کند. قلعه نویی اما زرنگ تر از این حرف ها بود که خود را در برابر هواداران قرار دهد.

او با سپردن بازوبند کاپیتانی به سید مهدی رحمتی او را همراه خویش ساخت. قلعه نویی که می دانست مجتبی جباری منتقد همیشگی مربیان سنتی است با ترفندی که با همکاری فتح الله زاده به کار بست، این بازیکن را همراه خود کرد. همه می دانیم که طی سال های اخیر جباری منتقد همیشگی مربیان سنتی چون امیر قلعه نویی بوده است. اصلا به همین خاطر هم بود که با حضور قلعه نویی در استقلال خیلی ها فکر می کردند جباری در استقلال نماند یا اگر هم ماند دوباره با موضع گیری بر علیه قلعه نویی استقلال را به حاشیه ببرد. ژنرال که نمی توانست از ارزش های فنی مجتبی جباری چشم پوشی کند کاری کرد که هم مجتبی در استقلال بماند و مهمتر از آن فرصت اعتراض های احتمالی را از او سلب کند.

گفته می شود ژنرال از مدیرعامل استقلال خواسته تا در رسانه ها اعلام کند تمایلی به جذب جباری ندارد. او می دانست که جباری بنا به دلایل شخصی دوست دارد فوتبال خود را در تهران ادامه دهد و به سختی از تهران دل می کند. از طرفی جباری هم نمی توانست به تیم رقیب-پرسپولیس- برود. چه، آن وقت تمام محبوبیت خود را نزد هواداران استقلال از دست می داد. ضمن اینکه سایر تیم های تهرانی مانند راه آهن و سایپا و نفت نیز توان پرداخت مبلغ مورد نظر جباری را نداشتند. در نهایت وقتی فتح الله زاده در رسانه ها با سردی به موضوع انتقال جباری به استقلال پرداخت و اعلام کرد چندان مایل به حضور این بازیکن در استقلال نیست. اینجا بود که امیر قلعه نویی وارد عمل شد و با برگزاری جلسه ای فرمایشی با فتح الله زاده خواهان تمدید قرارداد جباری با استقلال شد. مدیرعامل استقلال هم پذیرفت این کار را انجام دهد. او با این روش و با مبلغی منطقی قرار داد بازیکن شماره 8 تیمش را تمدید و او را ملزم به امضا منشور اخلاقی باشگاه استقلال کرد.

حالا مجتبی جباری بازیکنی است که به نوعی، قلعه نویی پشتش ایستاده و مدیرعامل استقلال را راضی کرده تا قراردادش را تمدید کند! آیا مجتبی جباری با این شرایط دیگر اعتراضی به قلعه نویی خواهد کرد؟ آیا دیگر از علم محدود مربیان سنتی چون ژنرال سخن خواهد گفت؟ به احتمال زیاد دیگر این اتفاق روی نخواهد داد و این برایند همان زرنگی و هوش بالای قلعه نویی است که باعث شده طی سال های اخیر موفق ترین مربی ایران نام گیرد.

زرنگی قلعه نویی بعد از ماجرای جباری درباره فرهاد مجیدی نیزمصداق یافت. او اما با وجود اختلاف شدید با مجیدی موافقت خود را برای بازگشت بازیکن قدیمی استقلال به این تیم اعلام کرد تا با این کار خود، همان هواداران محدود فرهاد مجیدی را هم ساکت کند. حالا دیگر مجیدی نمی تواند بگوید که: "قلعه نویی او را نخواسته وگرنه او عاشق بازی در تیم محبوبش بوده است." حالا ژنرال با زرنگی تمام توپ را به زمین مجیدی انداخته است. اگر مجیدی آمد که چه بهتر اگر هم نیامد دیگر کسی قلعه نویی را مسبب نیامدن او به استقلال نمی داند. آری این است زرنگ ترین امیر قلعه نویی تاریخ فوتبال ایران!

"خبرآنلاین"

MohammadT15
16-07-2012, 10:35
امیر قلعه نویی مربی موفقی است. به بیانی دیگر او پر افتخار ترین مربی باشگاهی فوتبال ایران است. این را کارنامه اش می گوید؛ 4 بار قهرمانی به همراه تیم های استقلال و سپاهان، دو نایب قهرمانی به همراه تیم های استقلال و تراکتورسازی تبریز، و یک مقام سومی به همراه تیم استقلال. این را هم فراموش نکنیم که او توانسته دو قهرمانی در سال های 1381 و 1387 و یک نایب قهرمانی در سال 1383 در جام حذفی ایران به همراه تیم استقلال تهران به دست آورد.

اینکه امیر قلعه نویی در میان هواداران استقلال محبوبیت زیادی دارد حرفی به گزاف نیست. چرا که نام او همواره فریاد اعتراض تماشاگرانی بوده که در روزهای ناخوشی استقلال بر سرمربیان این تیم سر داده می شد. درست مانند نام علی دایی که فصل گذشته فریاد و نماد اعتراض هواداران پرسپولیس به نتایج ضعیف سرخپوشان با استیلی و دنیزلی بود. ژنرال آبی ها اما دوباره به خانه بازگشته و می خواهد با جامه آبی افتخارات خود را در ایران و احتمالا آسیا کامل کند. وقتی قلعه نویی سرمربی استقلال شد خیلی ها گمان می کردند او نتواند و نخواهد با بعضی ازستاره های این تیم مانند سید مهدی رحمتی و مجتبی جباری همکاری کند. قلعه نویی اما زرنگ تر از این حرف ها بود که خود را در برابر هواداران قرار دهد.

او با سپردن بازوبند کاپیتانی به سید مهدی رحمتی او را همراه خویش ساخت. قلعه نویی که می دانست مجتبی جباری منتقد همیشگی مربیان سنتی است با ترفندی که با همکاری فتح الله زاده به کار بست، این بازیکن را همراه خود کرد. همه می دانیم که طی سال های اخیر جباری منتقد همیشگی مربیان سنتی چون امیر قلعه نویی بوده است. اصلا به همین خاطر هم بود که با حضور قلعه نویی در استقلال خیلی ها فکر می کردند جباری در استقلال نماند یا اگر هم ماند دوباره با موضع گیری بر علیه قلعه نویی استقلال را به حاشیه ببرد. ژنرال که نمی توانست از ارزش های فنی مجتبی جباری چشم پوشی کند کاری کرد که هم مجتبی در استقلال بماند و مهمتر از آن فرصت اعتراض های احتمالی را از او سلب کند.

گفته می شود ژنرال از مدیرعامل استقلال خواسته تا در رسانه ها اعلام کند تمایلی به جذب جباری ندارد. او می دانست که جباری بنا به دلایل شخصی دوست دارد فوتبال خود را در تهران ادامه دهد و به سختی از تهران دل می کند. از طرفی جباری هم نمی توانست به تیم رقیب-پرسپولیس- برود. چه، آن وقت تمام محبوبیت خود را نزد هواداران استقلال از دست می داد. ضمن اینکه سایر تیم های تهرانی مانند راه آهن و سایپا و نفت نیز توان پرداخت مبلغ مورد نظر جباری را نداشتند. در نهایت وقتی فتح الله زاده در رسانه ها با سردی به موضوع انتقال جباری به استقلال پرداخت و اعلام کرد چندان مایل به حضور این بازیکن در استقلال نیست. اینجا بود که امیر قلعه نویی وارد عمل شد و با برگزاری جلسه ای فرمایشی با فتح الله زاده خواهان تمدید قرارداد جباری با استقلال شد. مدیرعامل استقلال هم پذیرفت این کار را انجام دهد. او با این روش و با مبلغی منطقی قرار داد بازیکن شماره 8 تیمش را تمدید و او را ملزم به امضا منشور اخلاقی باشگاه استقلال کرد.

حالا مجتبی جباری بازیکنی است که به نوعی، قلعه نویی پشتش ایستاده و مدیرعامل استقلال را راضی کرده تا قراردادش را تمدید کند! آیا مجتبی جباری با این شرایط دیگر اعتراضی به قلعه نویی خواهد کرد؟ آیا دیگر از علم محدود مربیان سنتی چون ژنرال سخن خواهد گفت؟ به احتمال زیاد دیگر این اتفاق روی نخواهد داد و این برایند همان زرنگی و هوش بالای قلعه نویی است که باعث شده طی سال های اخیر موفق ترین مربی ایران نام گیرد.

زرنگی قلعه نویی بعد از ماجرای جباری درباره فرهاد مجیدی نیزمصداق یافت. او اما با وجود اختلاف شدید با مجیدی موافقت خود را برای بازگشت بازیکن قدیمی استقلال به این تیم اعلام کرد تا با این کار خود، همان هواداران محدود فرهاد مجیدی را هم ساکت کند. حالا دیگر مجیدی نمی تواند بگوید که: "قلعه نویی او را نخواسته وگرنه او عاشق بازی در تیم محبوبش بوده است." حالا ژنرال با زرنگی تمام توپ را به زمین مجیدی انداخته است. اگر مجیدی آمد که چه بهتر اگر هم نیامد دیگر کسی قلعه نویی را مسبب نیامدن او به استقلال نمی داند. آری این است زرنگ ترین امیر قلعه نویی تاریخ فوتبال ایران!

"خبرآنلاین"

چقدر این یه تیکه خبر مزخرف بود !

نوشته با این کار محدود هواداران فرهاد مجیدی را ساکت کند !

محبوب ترین بازیکن آسیا محدود هوادار داره؟

هوادارای مجیدی از کل هوادارای تیم استقلال بیشترن این به همه ثابت شده ! اونایی که طرفدار استقلالن که مجیدیو واقعا دوست دارن . پس اینجا با استقلال برابری میکنه . اونایی هم که استقلالی نیستن بازم فرهادو خیلیاشون دوست دارن . بابای خود من اصلا فوتبال ایرانو نمیبینه اما عاشق فرهاده . اکثر پرسپولیسیا مدرسه تا کل کل تموم میشد میگفتن ولی فرهاد یه چیز دیگس

محبوبیت فرهاد بی شماره نه محدود! این یه تیکه مقالش خیلی مزخرف بود خوشم نیومد !

7 مقدس ما یه طرف کل بازیکنا و کادر فنی استقلال یه طرف !

Amir M.ohAma.D
16-07-2012, 11:07
نکونام پنج‌شنبه رسما استقلالی می‌شود/ غیبت نکو در نخستین دیدار لیگ

به گزارش ابیته دات کام، هر چند در ابتدا حضور کاپیتان تیم ملی ایران و یکی از محبوب‌ترین بازیکنان اوساسونا در استقلال به شویی مدیریتی تعبیر می‌شد اما اکنون با وضعیتی که به وجود آمده باید حضور این بازیکن را در استقلال را جدی دانست. نکونام که سال گذشته اعلام کرده بود دوست دارد فوتبالش را در یکی از دو باشگاه بزرگ تهران به پایان برساند، با توجه به قرارداد مشروطی که با اوساسونا دارد گران‌ترین بازیکن اوساسوناست و نگه داشتن این بازیکن در اوج بحران اقتصادی اسپانیا تصمیمی منطقی به نظر نمی‌رسد. به همین خاطر است که اوساسونا حاضر شده در قبال دریافت مبلغی هر چند نه چندان زیاد رضایت‌نامه این بازیکن را صادر کند تا حداقل از زیر بار هزینه زیاد حفظ این بازیکن خارج شود.

نکونام که پنج‌شنبه قبل برای انجام کارهای شخصی‌اش به پمپلونا سفر کرده بود، به همراه محمودرضا فاضلی مدیر برنامه‌اش گفت‌وگویی با سران باشگاه اوساسونا انجام داد؛ مذاکراتی که در نهایت به خروج قطعی این بازیکن از تیم اسپانیایی منجر شد. قرار بود اگر نکونام نتواند مسوولان اوساسونا را برای جدایی متقاعد کند، در اسپانیا بماند و از فردا (سه‌شنبه) تمریناتش را با اوساسونا آغاز کند اما همین که شنبه شب نکونام به ایران بازگشت خودش می‌تواند مهمترین نشانه برای بازگشت کاپیتان تیم ملی به فوتبال ایران باشد.
هر چند برخی رسانه‌ها اعلام کرده‌اند که نکونام با استقلال قرارداد داخلی بسته اما تنها تاکنون توافق نهایی صورت گرفته و قراردادی بین دو طرف به امضا نرسیده و قرار شده پس از بازگشت فتح‌الله‌زاده از مالزی قرارداد بین استقلال و کاپیتان تیم ملی منعقد شود؛ قراردادی که به احتمال فراوان روز پنج‌شنبه و همزمان با آغاز دوازدهمین دوره لیگ برتر در هیات فوتبال تهران به ثبت خواهد رسید و این چنین نکونام در نخستین بازی لیگ غایب اصلی ترکیب استقلال خواهد بود.

صلاحی: چک های اسپانسر را در اختیار باشگاه قرار دادم / تاریخ اولین چک ۲۵ تیرماه بود

به گزارش ابیته دات کام، علی صلاحی در باره مشکلات مالی این باشگاه اظهار داشت:”همانطور که قبلا گفتم با یک اسپانسر ۹ میلیارد تومانی به توافق رسیدیم. این اسپانسر مبلغ فوق را در قالب ۵ فقره چک به من تحویل داد و من هم این چکها را به باشگاه تحویل دادم.”
وی افزود:”تاریخ نقد شدن اولین چک ۲۵ تیرماه بود و اطلاع ندارم که باشگاه استقلال این چک را نقد کرده است یا اتفاق دیگری افتاده است. بهتر است در این مورد با سایر مسئولین باشگاه صحبت کنید.”

شش به نکونام رسید / زندی هفت می پوشد

به گزارش ابیته دات کام، با تصمیم کادر فنی استقلال پیراهن شماره هفت اپن تیم را در لیگ دوازدهم فریدون زندی بر تن خواهد کرد. این تصمیم نشان دهنده منتفی شدن بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال است. علاوه بر این، پیراهن شماره شش را که فصل قبل کیانوش رحمتی بر تن می کرد این فصل در اختیار جواد نکونام قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است، کیانوش رحمتی در مصاحبه های های خود اعلام کرده بود که تمایل دارد خودش این پیراهن را به هم تیمی سابقش در پاس تهران تقدیم کند.

شیرازی:مجیدی مشکلی برای حضور در استقلال ندارد/ مدرسه فوتبال فرزامی را می‌بندیم!

رئیس هیات فوتبال استان تهران گفت: فرهاد مجیدی برای باشگاه استقلال سهمیه آزاد به حساب می‌آید و به همین خاطر مشکلی برای امضای قرارداد با این باشگاه ندارد.

حبیب‌الله شیرازی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت باشگاه استقلال برای امضای احتمالی قرارداد با فرهاد مجیدی تصریح کرد: اینجا بحث قطعی یا قرضی بودن انتقال مجیدی به الغرافه مطرح نیست. مجیدی سابقه بازی در استقلال را دارد و به همین خاطر در صورتی که بخواهد مجددا با این باشگاه قرارداد ببندد مانعی وجود ندارد، چون او سهمیه آزاد به حساب می‌آید.

وی افزود: این حالت برای مجیدی فقط در باشگاه استقلال صدق می‌کند. یعنی اگر یک باشگاه لیگ برتری دیگر بخواهد این بازیکن را جذب کند، دیگر بحث سهمیه آزاد مطرح نیست. در واقع اگر هفت سهمیه لیگ برتری باشگاه‌های دیگر پر باشد مجیدی نمی‌تواند به آن باشگاه‌ها برود.

رئیس هیات فوتبال استان تهران در ادامه درباره فعالیت غیرقانونی مدرسه فوتبال غلامحسین فرزامی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال، تاکید کرد: چون باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس زیر نظر وزارت ورزش و جوانان هستند، هر فردی که می‌خواهد با نام این دو باشگاه مدرسه فوتبال بزند باید ابتدا از آنها مجوز بگیرد.

شیرازی ادامه داد: متاسفانه فرزامی با استفاده از نام استقلال اقدام به ایجاد مدرسه فوتبال کرده است. من به باشگاه استقلال نامه زدم تا بدانم آیا این مدرسه فوتبال با اجازه این باشگاه احداث شده است یا خیر. اگر باشگاه استقلال مدرسه فوتبال فرزامی را قبول نداشته باشد قطعا جلوی فعالیت آنرا می‌گیریم و مدرسه را می‌بندیم.

وی در پایان گفت: فرزامی باید هرچه زودتر به هیات فوتبال مراجعه و برای آنکه مدرسه فوتبالش تعطیل نشود، درخواست مجوز کند.

مجیدی آخر هفته وارد تهران می شود

به گزارش ابیته دات کام،مدیر عامل تیم استقلال طی روزهای گذشته با فرهاد مجیدی تماسی برقرار کرده و خواستار حضورش در این تیم شده است.
فرهادد مجیدی نیز بدلیل قراردادی که پیش از جدایی اش از استقلال با این تیم امضا کرده است به مسئولان اعلام کرده به تهران باز می گردد و شرایط را پیش می برد این در حالی است که امیر قلعه نوعی راضی به حضور این مهاجم در تیمش نیست زیرا بدلیل اختلافات و مشکلات بسیار میان این ۲ ، وی از حاشیه های آغاز فصل و تا پایان آن می هراسد.
گفتنی است، فرهاد مجیدی در حال حاضر مشغول رسیدگی به امور شخصی خود در کشور امارات است.
وی از حضور در استقلال ناامید شد و حتی علیه امیر قلعه نوعی صحبت هایی را انجام داد اما پس از اصرار علی فتح الله زاده قرار است به تهران آمده و مذاکرات لازم را انجام دهد.
این در حالی است که وی نیز در مقابل موضع منفی امیر قلعه نوعی نسبت به کار کردن با وی موضع دارد و اعلام کرده است که شرایط را برای حضور در این تیم مناسب نمی بیند.
شایان ذکر است، این در حالی است که یک مقام مسئول در باشگاه استقلال اعلام کرده است علی رغم صحبت هایی که علی فتح الله زاده انجام داده سرانجامی برای مذاکرات مجیدی و استقلال وجود ندارد زیرا طرفین راضی به همکاری با یکدیگر نیستند و به همین دلیل و جلوگیری از مشکلات احتمالی، هر دو ترجیح می دهند دور از یکدیگر باشند و در استقلال با یکدیگر همکاری نداشته باشند.

پ.ن
دوستان این هم کلیپ کوتاه شعر خوندن جانواریو برای قلعه نویی به زبان فارسی:31:

t.sunami
16-07-2012, 17:57

E.G_band
16-07-2012, 19:03
اختصاصي باشگاه خبرنگاران/نکونام و مجيدي استقلالي شدند
قلعه نوعي:فرهاد پنج شنبه قرار داد خود را با استقلال ثبت مي کند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%AF-%D9%BE%D9%86%D8%AC-%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%85%D9%8A-%DA%A9%D9%86%D8%AF)
تمرين استقلال در كمپ باشگاه استقلال در حالي آغاز شد که حدود 200 نفر از هوادارا ن استقلال در كمپ استقلال حضور دارند.
به گزارش خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، در حال حاضر سياوش اكبر پور، سيد مهدي رحمتي و امير حسين صادقي وارد زمين شده اند ميلاد ميداودي، ميثم بائو، امين منوچهري و هاشم بيگ زاده دور زمين مي دوند امير قلعه نوعي در حال حاضر به سر تمرين نيامده است.
يركويچ بازيكن فصل گذشته ي استقلال كه گفته مي شد از استقلال جدا شده است سر تمرين استقلال حاضر شده است.
لحظاتي پيش امير قلعه نوعي به همراه رضا رجبي پيشکسوت باشگاه استقلال به محل تمرين اين تيم آمدند و سرمربي قلعه نوعي مورد تشويق هواداران قرار گرفت.
امير قلعه نوعي در تمرين امروز استقلال در گفتگوي اختصاصي با خبر نگار باشگاه خبرنگاران گفت:فرهاد مجيدي 5 شنبه اين هفته قرار داد رسمي خود را با استقلال امضا مي کند
وي ادامه داد: نکونام هم قرارداد داخلي خود را با استقلال امضا کرده است و بزودي بطور رسمي ثبت مي کند.
قلعه نوعي در ميان خبرنگاران گفت: با يک دروازه بان استقلالي به توافق رسيده ايم که وي ظرف روزهاي آينده به اين تيم مي پيوندد. :وحید نیست؟؟؟:18:البته باید دسته یکی باشه
شايان ذکر است، مجتبي جباري فقط به صورت انفرادي دور زمين مشغول دويدن بود و در ادامه بازيکنان به دو گروه هفت نفره تقسيم شدند و بازي گروهي را انجام دادند.

رویایی ترین استقلال از زمانی که فوتبال می دیدم....:دی

Eblis 2011
16-07-2012, 20:26
مایلی کهن : چرا حضورم در تمرین استقلال عجیب است؟/خانه‌ام اینجاست!

محمد مایلی کهن که امروز به طور ناگهانی در تمرین تیم استقلال حاضر شد، در واکنش به تعجب خبرنگاران و اینکه چطور یک پرسپولیسی در تمرین استقلال حاضر شده ، گفت: چرا حضورم عجیب است! ما همه ایرانی هستیم ضمن اینکه خانه‌ام اینجاست.

وی ادامه داد: من حتی زمانی که تخم چمن این کمپ را نریخته بودند، به این جا سر می‌زدم. صبح زود هم یکی دو بار آمده‌ام. من تنها کسی بودم که مسابقات آسیایی استقلال را بدون سر و صدا نگاه کردم. ایرانی بودن ما مهم است.

مایلی کهن در مورد اینکه آیا در تمرینات پرسپولیس هم شرکت می‌کند یا نه، گفت: خانه‌ام اینجاست.

منبع : آبیته

MohammadT15
16-07-2012, 21:01
بچه ها یه سوال اگه فرهاد ثبت کنه 5شنبه احتمال اینکه جمعه تو بازی حتی برای یک دقیقه به بازی گرفته شه تا ورزشگاه منفجر بشه به نظر شماها هست؟

ittools
16-07-2012, 21:16
به نظرم جذب نکونام برای تیم با این رقم نجومی به صلاح نبوده میدونید نکونام دیگه اون بازیکن سالهای پیش نیست امیدوارم بتونه تو استقلال به روزهای اوجش برسه

Eblis 2011
16-07-2012, 21:27
به نظرم جذب نکونام برای تیم با این رقم نجومی به صلاح نبوده میدونید نکونام دیگه اون بازیکن سالهای پیش نیست امیدوارم بتونه تو استقلال به روزهای اوجش برسه

من مبلعی رو به نکونام ترجیح میدم . . . هر چند که پست هاشون کمی باهم تفاوت داره . . . بین شجاعی و نکونام که تو اوساسونا بودن بازم شجاعی رو ترجیح میدم

Nasser_ZRE
16-07-2012, 21:56
در گفت‌وگو با فارس

مظلومی:نقاط ضعف تیم ترمیم شده/استقلال فقط مجیدی را کم دارد
خبرگزاری فارس: سرمربی فصل گذشته استقلال تاکید کرد که این تیم در حال حاضر تنها فرهاد مجیدی را کم دارد.

پرویز مظلومی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، صحبت‌های زیر را انجام داد.

فارس: چه خبر آقای مظلومی؟ زانویتان را جراحی نکردید؟

خبر خاصی نیست، فعلا استراحت می‌کنیم و در کنار خانواده هستیم.

فارس: ظاهرا از شنیدن خبر بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال ناراحت شده‌اید؟

من نمی‌دانم این خبر از کجا آمده. اکنون شمال هستم و می‌خواهم به تهران برگردم. در این چند روز با هیچ روزنامه و سایتی مصاحبه نکردم و معتقدم استقلال فقط فرهاد مجیدی را کم دارد. نمی‌دانم چرا باید چنین مطلبی را از قول من بنویسند.

* فارس: یعنی از دست مجیدی ناراحت نیستید؟

وقتی حرفی نزده‌ام چرا باید ناراحت باشم. فرهاد مجیدی خودش بزرگ است و می‌تواند برای خودش تصمیم بگیرد. امیدوارم او به ایران برگردد و بتواند به فوتبالش در اینجا ادامه دهد. اعتقاد من این است که استقلال امسال خیلی خوب بسته شده ولی نمی‌دانم چرا با این کارهای چیپ و نوشتن مصاحبه‌های خیالی رسالت خبرنگاری را زیر سؤال می‌برند. متاسفم که نمی‌گذارند از استراحت‌مان لذت ببریم.

فارس: استقلال شما کهکشانی‌تر بود یا استقلال امسال؟

این گونه پاسخ شما را می‌دهم که این استقلال تنها تیموریان را از دست داده ولی شما می‌دانید که در دوره ما مصدومیت بازیکنان خیلی زیاد بود و بازیکن جایگزین کم داشتیم.

استقلال امسال نقاط ضعف خود را ترمیم کرده و در هر خط دو بازیکن خیلی خوب دارد. بقیه نفراتی که از این تیم رفتند به جز تیموریان فصل گذشته یار اصلی نبودند. به فتح الله زاده خسته نباشید می‌گویم که با دست خالی و بدون پول چنین تیمی را آماده کرده است. تمام نفرات مد نظر امیر قلعه نویی را فتح الله زاده به خدمت گرفت. من فقط یک آرزو دارم.

فارس: چه آرزویی؟

امیدوارم حالا که تیم به این شکل بسته شد وزارت ورزش مسائل مالی بازیکنان را حل کند تا قبل از بازی هفته اول بازیکنان روحیه بگیرند. استقلال امسال از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ و حتی در آسیا است. نکته مهمتر این است که بازیکنانی که جذب شده‌اند اکثرا سابقه بازی در استقلال را دارند و این می‌تواند خیلی به این تیم کمک کند.

فارس: صحبت دیگری ندارید؟

با نوشته شدن آن مطلب خیالی هواداران ناراحت شده بودند و به من زنگ می‌زدند که چرا در خصوص مجیدی صحبت کردم. من هم به آنها گفتم هیچ صحبتی نکرده‌ام و دلیلی ندارد حالا که از استقلال رفتم بخواهم در مورد این تیم صحبت و انتقاد کنم. اگر قرار بود حرفی بزنم همان موقع می‌گفتم چون اعتقادم این است که نباید وقتی نباشی در خصوص یک تیم صحبت کنی. اگر هر حرف منفی از قول من در خصوص استقلال منتشر می‌شود هیچ کس آن را باور نکند.

t.sunami
17-07-2012, 09:02

CRIS Joon CR7
17-07-2012, 09:13
وای این فصل بتروکیم :8:
اول نقل و انتقالات گفتم پرسپولیس ترکونده و منتخب ایران درست کرده...
ولی استقلال هم خیلی بد کار نکرد...
فرهاد هم بیاد که دیگه اصن یه وضعی:5:

sajjad1973
17-07-2012, 10:22
به نظر منم استقلال واقعا بازیکنای خوبی گرفته

اما باید دید تو جنگ سرمربی ها کدوم سرمربی بهتر عمل میکنه - یه سر مربی واقعا حرفه ای میتونه با بازیکنای معمولی هم به قهرمانی برسه -

به هرحال فکر میکنم امسال لیگ خوب و رقابتهای جذابی رو در پیش داشته باشیم -

CATALONIA
17-07-2012, 10:59
این یک هفته واقعا سخت سپری میشه ...
هر جایی یه چیزی گفته میشه ... واقعا برای من یه نفر اعصاب نمونده...
یه روز امیری میاد میگه از بین مجیدی و نکونام یکی ... یه دروازه بان استرالیایی
یه روز فتح الله زاده میاد میگه مجیدی و نکونام هر دو میان ..
یه روز قلعه نویی میگه مجیدی و نکونام میان و یه دروازه بان استقلالی !!! ( در حالی که فک کنم فقط جای دو نفر توی لیست استقلال خالیه .. )
در کل این وسط یه نفر داره دروغ میگه ...
یا رسانه ها ( که احتمالش خیلی بیشتره ... )
یا این که هم فتل و هم قلعه نوعی و هم امیری میدونن که مجیدی نمیاد و دارن بازی در میارن ( که امیدوارم این طوری نباشه .. )
من نمیدونم کی پنج شنبه میرسه که ببینیم این همه جار و جنجال آخرش چی میشه ...
+
من واقعا خیلی متعجبم ...
نمیدونم چرا توی عملکرد فنی نکونام شک هست ..
به نظر من اگه نکونام از آندو بیشتر نباشه ، مسلما کمتر هم نیست ..
واقعا باور کنید خیلی سخته بازی تو اروپا .. از 2006 به اونور یکی از دو سه تا بازیکنی که ترانسفر شدن به خارج همین نکونام بوده که ثبات هم داشته ... آندو با این که سه چهار سال پیش لژیونر بود و توی دو سه تا تیم مختلف بازی کرد که هیچ کدومشون هم مقام های بالایی نگرفتن باز که به ایران اومد یه سر و گردن از همه بازیکن ها بالاتر بود
حالا نکونام 6 سال توی اوساسونا بازی کرده که حتی فصل پیش هم تونست بارسا رو شکست بده ، بارسایی که مدعی قهرمانی بود و میخواست اختلاف رو کم کنه ..و فک کنم 6 یا 7 شد ... توی لیگی که ویارئال افتاد دسته پایین تر !!!
واقعا باور کنید کار خیلی سختیه توی این سطح بازی کردن و حتی برونو سزار و فونیکه سی که بازیکن های درجه 4 و 5 خارجی هم نیستند میان تو ایران بهترین بازیکن میشن ، در حالی که حتی دو لیگ دسته دو و سه کشور خودشون نیمکت نشین هم نبودن !!
مطمئن باشین نکونام اگه بیاد ایران توی این لیگی که ما داریم بهترین بازیکن میشه .. شک نکنید ...

امیدورام استقلال رو با این ترکیب توی بازی ها ببینم ..
............................... رحمتی ......................................
ساموئل ........ صادقی یا حنیف .......منتظری ......... حیدری
..............................نکونام........ .................................
توزی یا زندی ............جباری ............. جانواریو ..............
.................فرهاد ...............میلاد یا منوچهری ...............

MohammadT15
17-07-2012, 13:27
وای این فصل بتروکیم :8:
اول نقل و انتقالات گفتم پرسپولیس ترکونده و منتخب ایران درست کرده...
ولی استقلال هم خیلی بد کار نکرد...
فرهاد هم بیاد که دیگه اصن یه وضعی:5:

محسن جان اول یه نکته به شما بگم امسال بازم استقلال بهتر از پرسپولیس بازیکن گرفت و جذب کرد و منتخب ما هستیم ! همین عکس مقدسی که گذاشتی خودش گواه این مطلبه :42:

Nasser_ZRE
17-07-2012, 13:59
ساعت دیدار استقلال و آلومینیوم تغییر کرد

خبرگزاری فارس: سازمان لیگ ساعت دیدار تیم‌های استقلال و آلومینیوم هرمزگان را تغییر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، طبق برنامه قبلی قرار بود دیدار تیم‌های استقلال و آلومینیوم هرمزگان روز جمعه و در چارچوب هفته اول لیگ برتر از ساعت 20:45 در ورزشگاه آزادی آغاز شود اما به دلیل درخواست صداوسیما ساعت این دیدار تغییر کرد.

سازمان لیگ ساعت 22 را برای این دیدار در نظر گرفته اما باز هم صداوسیما اعلام کرده به دلیل پخش اخبار شبانگاهی امکان پخش مستقیم بازی در این ساعت را ندارد.

با توجه به اینکه در سال‌های گذشته نیز صداوسیما به خاطر پخش اخبار ساعت 22 از شبکه سه نمی‌توانست مسابقات را به صورت مستقیم در این ساعت پخش کند این احتمال وجود دارد که دیدار استقلال و آلومینیوم هرمزگان از ساعت 22:30 برگزار شود. آنچه بدیهی است اینکه این دیدار ساعت 20:45 آغاز نمی‌شود و ساعت دقیق آن(22 یا 22:30) متعاقبا اعلام خواهد شد.

S0R3N4
17-07-2012, 15:31
دوستان
آخر کی میفهمیم نکونام و مجیدی اومدن واقعا استقلال یا نه؟؟؟
به نظرم جای آندو تیموریان تو ایم تیم خالیه...!!!

M . Sayid
17-07-2012, 16:36
دوستان
آخر کی میفهمیم نکونام و مجیدی اومدن واقعا استقلال یا نه؟؟؟
به نظرم جای آندو تیموریان تو ایم تیم خالیه...!!!

دیگه نمیشه هم آندو هم نکونام ! کدومو بزاریم بیرون !!!

federrer
17-07-2012, 18:07
از اومدن فرهاد و جواد خیلی خیلی خوشحالیم ، یه تیم کامل با بازیکن های حرفه ای داریم
با اومدن جباری و فابیو ،استراتژی جوانگرایی قلعه نوعی عملا رد شد و میانگین سنی تیم بالا رفت.

حالا بهترین و بازیسازترین هافبکهای لیگ رو داریم که خداکنه زود رو فرم بیان و بتونیم امتیازات اول فصل رو جمع کنیم.
خدا کنه کادر فنی واسه تمام فصل برنامه داشته باشه یعنی مدیریت کنه که اول فصل ، تخته گاز به همه تیمها 3-4 تا بزنیم و بعد با فشار بازیها یهو تیم افت نکنه.

همه چیز واسه قدرت نمایی و کسب رکوردهای جالب و تاریخی تو لیگ، آماده است.

Eblis 2011
17-07-2012, 19:08
فرهاد مجیدی اومد بالاخره ؟

Amir M.ohAma.D
17-07-2012, 19:31
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تاپیک اختصاصی استقلال تهران | آبی پوشان | جلد 2

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])