PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انجمن تخصصي مايا

ahmadoffline
04-06-2006, 06:29
انجمن تخصصي مايا
دوستان هر چه سريعتر اين پست را بخوانند چون احتمالا مدير انجمن اين پست را خذف مي کند
ما هر جا رفتيم انتقاد کرديم ، پست ما را خذف کردند نمي دونم چرا همه از من بدشون مياد
بريم سراغ اصل مطلب : من خيلي دنبال يک فوروم تخصصي درباره مايا تو سايت هاي فارسي گشتم ولي جايي را پيدا نکردم
از همين سايت شروع مي کنم . اصلا اينجا براي انيميشن ارزش قايل نيستند براي فلش هم همينطور چون همينطور که مي بينيد فوروم فلش و انيميشن با هم است
خوب ما چند نوع انيميشن و چند نوع فلش داريم آيا همه اينها را ساپورت ميکنه؟ فوروم فتوشاپ براي فتوشاپ کم مياره ديگه چه برسه به فلش و انيميشن در يک فوروم؟
......................
مجيد آنلاين هم که ما رو مسخره کرده، ما دو ماه نتونستيم به اونجا سر بزنيم ، اکانت ما رو خذف کرده اند و الان هم يه چند ماهي است که قراره يه پسورد جديد به من بده که هنوز منتظريم نمي دونم چه صيغه اي است که
activity need
.....................
بريم سراغ لارج استديو که چند ماه يکبار آپلود ميشه ( بخش مايا رو مي گم ) اصلا آقاي کاشفي ( مدير انجمن مايا )ظاهرا ايران نيست رفته باليوود ( شايد هم هاليوود ) يه پروزه انيميشن بزرگ کار کنه
.......................
پرشين ديزاينر گرامي هم که ما را خذف کرد ، (خوب خذف کن) ، تو که نمي توني انتقاد را بپذيري چرا سايت راه انداختي
ما به اينها گفتيم که انيميشن کار گروهي است و براي همين است که تا حالا به هيج جا نرسيديد ، اون بابا پست ما رو خذف کرد.
..........................
پرشين سي جي هم که تا سال 5001 قصد راه اندازي نداره
...........................
ايران انيميشن هم نمي دونم ما رو مسخره کرده يا ما رو ؟
چند ساله که آپديت نشده
............................
احسان پويا هم که خدا رحمتش کنه : الفاتحه مع الصلوات
چند وقت است که
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
را ثبت کرده بعيد مي دونم براي نسل ما راه اندازي بشه
احسان جون به جمع حرفا اي ها پيوسته و مدرک بين المللي مي خواهد بگيره
خيلي خوش قولي حاج احسان
بريم سراغ يه سايت عتيقه و زير خاکي
اين سايت مال حاج احمد است ( خودم را ميگم ) تقريبا دو ماه پس از راه اندازي هک شد . طرف فکر کرده من گاگول هستم
و تا حالا بعد از 10 ماه هنوز نفهميدم سايتم هک شده .بد بخت فکر کرده يه سايت مهم ايراني رو هک کرده . لطفا يه نفر از طرف من چند تا فحش انگليسي نثارش کنه. من هم عرضه نگهداري سايت را ندارم فقط تو اين قضيه تجربيات بسيار خوبي کسب کردم
ظاهرا چاره اي نيست مگر اينکه با سايت هاي خارجي حال کنيم
cgtalk___3dbuzz___highend3d___ & etc
...........................
الانه که سر و کله " شاهين خوشکله " پيدا بشه و اين پست من رو خذف کنه.
اگه کسي يه فوروم فعال مايا سراغ داره لطفا من را هم خبر کنه.
کسی نظری نداره ؟

arash_irani
04-06-2006, 17:01
سلام دوست من
اولا كه مديران هيچوقت الكي و بر خلاف مقررات سايت پست و يا تاپيكي رو حذف نميكنند :happy:
ببينيد دوست من خودتون ميگيد هر جا رفتي پست و يا اكانتتون رو حذف كردند ايا همه با هم مشكل دارند ؟؟!!

حالا يه پيشنهاد ::
ميتوني خودت هر چقدر در توانت هست تو قسمت فلاش و انيميشن آموزش هاي مايا رو قرار بدي؟
البته به صورتي باشه كه ديگر اعضا خيلي راحت بتونند ازش استفاده كنند
منظورم ايجاد علاقه ديگر اعضا براي ياد گرفتن اينجور برنامه ها هستش :)

موفق باشيد
يا حق

ToFaN_GP
04-06-2006, 17:15
سلام
دوست عزیز شما اگه یه سرچ معمولی کنی چندین سایت انیمیشن و مایا بصورت فارسی میتونی پیدا کنی
قصد تبلیغ و آدم تبلیغی هم نیستم
میتونید یه نگاه به این بندازید

MaFia
04-06-2006, 17:50
اينجا باشه تا شاهين عزيز رسيدگي كنه ( تبليغ غير مستقيم)

ahmadoffline
05-06-2006, 06:12
سلام دوست من
اولا كه مديران هيچوقت الكي و بر خلاف مقررات سايت پست و يا تاپيكي رو حذف نميكنند :happy:
ببينيد دوست من خودتون ميگيد هر جا رفتي پست و يا اكانتتون رو حذف كردند ايا همه با هم مشكل دارند ؟؟!!

حالا يه پيشنهاد ::
ميتوني خودت هر چقدر در توانت هست تو قسمت فلاش و انيميشن آموزش هاي مايا رو قرار بدي؟
يا حق

1-همونطور که انتظار داشتم رفتیم تو سطل آشغال
2-من خودم دنبال آموزش هستم ، چطوری آموزش بذارم؟
3-یه لینک آموزشی هم تو یه تاپیک جداگانه گذاشتم "autodesk maya" که بیش از صد تا آموزش توش بود اون هم به سلامتی وارد سطل آشغال شد.

Shahin King
06-06-2006, 23:42
سلام

نکته : به نظرم این ToFaN_GP خان همون ToFaN یکی از مدیران انجمن مجید آنلاینه . همچنین مدیر کل انجمن -------------.net/forum هست . در هر دو انجمن با شناسه کاربری ToFaN فعالیت داره و تنها تو این انجمنه که یه GP به طوفان اضافه کرده که به اختصار نام انجمنشونه . یعنی ------------- .
=============================================
ahmadoffline جان سلام

یکسری توضیحات رو آرش جان دادن و نیازی نیست بنده دوباره تکرار کنم .
همین فتوشاپ و فلش هم یه روزی یه تاپیک بودن و کم کم که پیش رفتیم و علاقه مندانش زیاد شدن و مطالبش هم مفید تصمیم به ایجاد یک انجمن جداگانه براشون شد . و موافقت هم شد .
همانطور که آرش جان فرمودند . شما بهتره در قسمت فلاش و انیمیشن یه تاپیک باز کنی و شروع کنی . کم کم دوستان به شما اضافه میشن .

قربانت : شاهین کینگ

ahmadoffline
22-06-2006, 05:35
خوب اشکالی نداره
بعضی ها میترسند رقابت کنند و از رقابت فرار می کنند .

Elfin-D
22-06-2006, 11:20
سلام
لازم دونستم که من هم مطالبی رو عرض کنم خدمت شما
1.طبق قوانین انجمن هر گونه تبلیغ سایت شحثی و غیر شحصی خاله و عمو و دایی ممنوعه
2.خداوند موتور جسوتجوی گوگل رو افریده برای همین مواقع .شما میتونستید به راحتی دو کلمه فروم مایا رو سرچ کنید تا دنیا پیش چشمانتون شیرین بشه
3.انتظار نداشته باشید برای مطلبی که هنوز معلوم نیست در انجمن بگیره و طرفدار داشته باشه تالار جدید باز بشه.خمونطور که شاهین جان اشاره فرمودند کل انجمن گرافیک در روزی تاپیکی بیش نبود و با طرفدار پیدا کردن به اینجا رسیده
4.یک پیشنهاد دوستانه هم من دارم برای شما.بهتره برای جلوگیری از به وجود اومدن هرگونه خصومت اول قوانین هر انجمن رو مو به مو بخونید رو بهش عمل کنید
5.چاکر پیچ در بست
6.همونطور که شاهین جان فرمودند اون اقا ممکنه توفان باشه.ولی عجیبه که یوزرشون توفان_جی پی هست.تا اونجا که من میدونم توفان از دبی ان میشه.با چک کردن ای پی میشه فهمید خودشه یا نه

Shahin King
23-06-2006, 01:46
سلام عمو رضا

ولی عجیبه که یوزرشون توفان_جی پی هست

و تنها تو این انجمنه که یه GP به طوفان اضافه کرده که به اختصار نام انجمنشونه . یعنی ------------- .

================================================== ===========
ToFaN_GP

IP Address : 213.132.32.130
Country (Full) : UNITED ARAB EMIRATES
Flag : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Region : DUBAI
City : DUBAI
ISP : DUBAI INTERNET CITY

قربانت : شاهین کینگ

Elfin-D
23-06-2006, 12:19
اااا؟
جالبه!پس خودشه
ولی بهش نمیخوره انقدر ناشیانه عمل کنه و بیاد تبیغ کنه
البته یک مورد رو باید بگم و اونم اینه که بین فرمهای فارسی فقط فروم ما تبلیغ ممنوعه.احتمالا قوانین رو نمیدونسته!(بریم قوانین رو بهش تذکر بدیم:دی)
بگذریم

hamed_1988
15-12-2007, 11:21
سلام دوستان . 2 روزه من مایا 8.5 خریدم اما اکتیو نمیشه . خودش توضیح داده بازم هر کار میکنم نمیشه . لطفا توضیح بدین چیکار کنم . اگه راهی هست یا فایلی واسه دانلود هست بگین . ممنون میشم .

amin2000
15-12-2007, 18:20
لطفا تاپیک اختصاصی باز کنید تا جوابتون داده بشه
---------------------------------------------------------------------

اگه عضو فرومی باشی و در دیگر فروم ها مدیر باشی مشکلی هست؟ نه
ولی ایشون تبلیغ کرده .

درست گفتم