PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کشتی کج

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

reza boy
19-03-2008, 01:19
" John Cena & Randy Orton def. RAW Roster by Dq | 2 on 17 Handicap Match "

مین ایونت این هفته ، یک مسابقه ی هندیکپ بود که تیم جان سینا و رندی اورتون برابر اکثر سوپراستارهای راو بصورت تیمی قرار گرفتن . تیم جان سینا و رندی اورتون به ترتیب تیم ها رو داشتن حذف می کردن که در یک صحنه رندی اورتون به وال وینس و کودی رودس ، آر کی او زد و چند لحظه بعد همه ی سوپراستار ها ریختن تو رینگ که جان سینا از رینگ رفت بیرون و صندلی آورد و با صندلی چند تا از سوپراستار ها رو زد و رینگ رو دو نفری خالی کردن . که یهو تریپل ایچ میاد و به سینا و رندی پدیگری میزنه و ادای هر دوی اون ها رو در میاره و بعد کمربند دابلیو دابلیو ای رو میگیره بالا . در همین لحظه راو این هفته تموم میشه .

nw_nk
20-03-2008, 20:53
بعد از چند روز برگشتم ماشالله ماشالله
سينا جان چه عجب ما شما رو زيارت كرديم
خيلي خوشحال شدم
جزاكم الله
يا حق (:

سلام, یاسین جان, خوبی؟

بودنم موقته. عید و تابستان رو کاملا آنلاین هستم. بقیه ایام روزی چند دقیقه بیشتر نیستم. البته 1 سال دیگه حل میشه.

راستی کاش اصلا نیومده بودم و این روزهای انجمن ماه-واره و D-VB رو نمی دیدم.

...

موفق باشید.

reza boy
21-03-2008, 02:54
فرا رسیدن ایام نوروز سال ۱۳۸۷ رو به تمامبازدیدکنندگان این تاپيك تبریک میگم
خلاصه اینکه خوبی و بدی اگه در سال ۸۶ از ما دیدید به بزرگیه خودتون ببخشید..........

Mohsen6558
22-03-2008, 11:33
Batista.......

nw_nk
22-03-2008, 11:49
Batista.......

سلام

الان داستان ها طوریه که باتیستا و جان سنا محبوب باشند.

از بین این دو هم الان جان سنا رو محبوب ترین کردند.

shack
23-03-2008, 23:55
اینجا به جز شما کس دیگری نیستند؟
فقط تو این قسمت راجبه wwe می نویسین؟

emtn
24-03-2008, 00:14
مثلا می خوای راجب چه چیز دیگه ای بنویسی؟ Tna ؟

reza boy
24-03-2008, 00:41
اگه مي خواي درباره رينگ هاي ديگه بنوبسي يا اخبار جديدي دارين بفرمايد

reza boy
24-03-2008, 00:42
Smackdown . March 21th , 2007 . Results

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Batista def. Deuce & Domino | 2 on 1 Handicap Match "

در یک مسابقه ی هندیکپ دو به یک ، باتیستا برابر دویس و دامینو قرار گرفت که در پایان باتیستا با یک باتیستا بمب تونست دامینو رو پین کنه و پیروز مسابقه بشه .

reza boy
24-03-2008, 00:51
" Bigshow def. Chase Stevens & Douglas & Hawx | 3 on 1 Handicap Match "

در یک مسابقه ی هندیکپ سه به یک ، بیگ شو برابر سه سوپراستار ناشناخته قرار گرفت که در پایان تونست در کمتر از پنج دقیقه با یک چوکسلم پیروز مسابقه بشه .

reza boy
24-03-2008, 00:52
" World Heavyweight Champion Edge def. Funaki "

در یک مسابقه ی تک به تک ، قهرمان سنگین وزن اج برابر فوناکی قرار گرفت . در این مسابقه اج برای مسخره کردن آندرتیکر در پایان فوناکی رو با یک تومبستون شکست داد . اج داره با این کارهاش ، کار خودش رو سخت تر میکنه چون هرچی بیشتر آندرتیکر رو عصبانی کنه ، در رسل مینیا دو برابر تاوانش رو میبینه . به هر حال اج احساس می کنه بخاطر شکست سوپراستاری آماتور مثل فوناکی ، میتونه به همین راحتی آندرتیکر رو هم شکست بده ولی ...

reza boy
24-03-2008, 00:52
" Kane vs. Chuck Palumbo . No Contest "

در یک مسابقه ی تک به تک ، کین برابر چاک پالمبو قرار گرفت که در پایان مسابقه در حالی که کین داشت مسابقه رو میبرد ، گریت کالی دخالت کرد و هم کین و هم چاک پالمبو رو زد . اما چند لحظه بعد مارک هنری اومد و فینیشرش رو روی گریت کالی و کین اجرا کرد . به این ترتیب این مسابقه بی نتیجه موند.

reza boy
24-03-2008, 00:54
" The Miz & John Morrison def. Jesse & Festus "

در یک مسابقه ی دو به دو ، تیم جسی و فستس برابر قهرمانان تیمی اسمک دان ، میز و موریسن قرار گرفتن که در پایان تیم میزو موریسن در حالی که فستس بیرون از رینگ بود با هم همکاری کردن و با پین کردن جسی پیروز مسابقه شدن .

reza boy
24-03-2008, 01:00
" The Miz & John Morrison def. Jesse & Festus "

در یک مسابقه ی دو به دو ، تیم جسی و فستس برابر قهرمانان تیمی اسمک دان ، میز و موریسن قرار گرفتن که در پایان تیم میزو موریسن در حالی که فستس بیرون از رینگ بود با هم همکاری کردن و با پین کردن جسی پیروز مسابقه شدن .

reza boy
24-03-2008, 01:01
" The Undertaker def. ECW Champion Chavo Guerrero | None Title "

در یک مسابقه ی تک به تک که البته بر سر کمربند نبود ، آندرتیکر برابر قهرمان ای سی دابلیو ، چاوو گئررو قرار گرفت . تیکر در این مسابقه خیلی خوب کار کرد و در پایان بعد از یک چوکسلم ، قفل جدیدش رو که تازگی ابداع کرده روی چاوو گئررو زد و در حالی همینطور از دهن چاوو گئررو خون میریخت ، چاوو تسلیم شد و آندرتیکر پیروز مسابقه شد . اما چند لحظه بعد اج به همراه کرت هاکینز و زک رایدر اومد و به آندرتیکر اسپیر زد و سپس با صندلی آندرتیکر رو زد . بعد هم اج کمربند سنگین وزن رو بالا گرفت و اسمک دان این هفته تموم شد .

mohammad_dj_kazin
24-03-2008, 02:33

در یک مسابقه ی تک به تک که البته بر سر کمربند نبود ، آندرتیکر برابر قهرمان ای سی دابلیو ، چاوو گئررو قرار گرفت . تیکر در این مسابقه خیلی خوب کار کرد و در پایان بعد از یک چوکسلم ، قفل جدیدش رو که تازگی ابداع کرده روی چاوو گئررو زد و در حالی همینطور از دهن چاوو گئررو خون میریخت ، چاوو تسلیم شد و آندرتیکر پیروز مسابقه شد . اما چند لحظه بعد اج به همراه کرت هاکینز و زک رایدر اومد و به آندرتیکر اسپیر زد و سپس با صندلی آندرتیکر رو زد . بعد هم اج کمربند سنگین وزن رو بالا گرفت و اسمک دان این هفته تموم شد .
رضا جان دستت درد نكنه بابت اخبار كسي كه از شما تشكر نميكنه گفتم حالا من تشكر كنم
بقيه فقط ميخونن و ميرن

reza boy
25-03-2008, 01:12
Power 25 , March 21th 2008ـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ

۱ - اج ( قهرمان سنگین وزن )

* اج در هفته ی گذشته تونست به حریفش که آندرتیکر هست اسپیر بزنه و همچنین مسابقه ی خودش رو در برابر فوناکی ببره . به این ترتیب اج همچنان جایگاه خودش رو در پاور 25 حفظ کرد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
25-03-2008, 01:13
- آندرتیکر

* آندرتیکر در این هفته ی اسمک دان تونست حریفش چاوو گئررو که قهرمان ای سی دابلیو هست رو شکست بده اما در پایان اج و یارانش بشدت آندرتیکر رو زدن .

reza boy
25-03-2008, 01:13
3 - رندی اورتون ( قهرمان دابلیو دابلیو ای )

* رندی اورتون در این هفته ی راو با جان سینا یار شد و در یک مسابقه ی هندیکپ هفده به دو نمایش خوبی داشت و حتی از سینا هم بهتر بود . به همین جهت تونست یک رده خودش رو بالاتر بکشه و از رده ی چهارم به سوم بیاد .

reza boy
25-03-2008, 01:14
4 - تریپل ایچ

* تریپل ایچ در هفته ی قبل مسابقه ای نداشت چون جنرال منیجر بود ولی در پایان راو اومد و به سینا و رندی اورتون پدیگری زد . به هر حال تریپل ایچ بخاطر نمایش کمتری که نسبت به هفته ی قبل داشت از رده ی سوم به چهارم سقوط کرد .

reza boy
25-03-2008, 01:14
5 - جان سینا

* جان سینا در هفته ی قبل که با رندی اورتون تیم بود نمایش خوبی داشت اما بهتر از رندی نبود و همچنین پدیگری ای که از تریپل ایچ خورد موجب شد تا از مکانی که در هفته ی قبل پاور 25 داشت یعنی نفر پنجم تکون نخوره .

MORINIO
25-03-2008, 15:26
" World Heavyweight Champion Edge def. Funaki "

در یک مسابقه ی تک به تک ، قهرمان سنگین وزن اج برابر فوناکی قرار گرفت . در این مسابقه اج برای مسخره کردن آندرتیکر در پایان فوناکی رو با یک تومبستون شکست داد . اج داره با این کارهاش ، کار خودش رو سخت تر میکنه چون هرچی بیشتر آندرتیکر رو عصبانی کنه ، در رسل مینیا دو برابر تاوانش رو میبینه . به هر حال اج احساس می کنه بخاطر شکست سوپراستاری آماتور مثل فوناکی ، میتونه به همین راحتی آندرتیکر رو هم شکست بده ولی ...

عجب بی شرفیه این اج:2:

واقعا حیف کمربند World Heavyweight که دست اینه:13:

کاش آندرتیکر این قفلش رو روی اج بزنه تا دل من خنک شه:27:

=============

رضا جان دستت درد نكنه بابت اخبار كسي كه از شما تشكر نميكنه گفتم حالا من تشكر كنم
بقيه فقط ميخونن و ميرن

من چون می خوام نظم تاپیک به هم نریزه گفتم تاپیک یکدست باشه فقط اخبار رو بخونیم

وگرنه مخلص رضا خان هم هستیم:10::5:

فعلا...:40::10:

mohammad_dj_kazin
25-03-2008, 17:23
عجب بی شرفیه این اج:2:

واقعا حیف کمربند World Heavyweight که دست اینه:13:

کاش آندرتیکر این قفلش رو روی اج بزنه تا دل من خنک شه:27:

=============

من چون می خوام نظم تاپیک به هم نریزه گفتم تاپیک یکدست باشه فقط اخبار رو بخونیم

وگرنه مخلص رضا خان هم هستیم:10::5:

فعلا...:40::10:
اخبار رو كه توي و ب ل ا گ م ن م ميتونيد بخونيد من گفتم يه تشكري كرده باشم بيچاره هميشه داره اخبار رو ميزاره خوب بايد يه تشكر كرد

reza boy
26-03-2008, 01:18
6 - باتیستا

* باتیستا در هفته ی قبل نمایش عالی ای داشت و با شکست دادن دویس و دامینو تونست یکی از عالی های اسمکدان هفته ی قبل باشه اما بدلیل عالی بودن نفرات بالایی ، باتیستا از مکان هفته ی پیش تکون نخورد و همین ششم باقی موند .

reza boy
26-03-2008, 01:19
7 - سی ام پانک

* سی ام پانک در هفته ی گذشته تونست کارلیتو رو در راو شکست بده و همچنین در ای سی دابلیو با جسی و فستس یار شد و تونست پیروز بشه . اما بدلیل بهتر بودن نفرات بالایی سی ام پانک در همین رده ی هفتم که هفته ی قبل در اختیار داشت باقی موند .

reza boy
26-03-2008, 01:24
7 - سی ام پانک

* سی ام پانک در هفته ی گذشته تونست کارلیتو رو در راو شکست بده و همچنین در ای سی دابلیو با جسی و فستس یار شد و تونست پیروز بشه . اما بدلیل بهتر بودن نفرات بالایی سی ام پانک در همین رده ی هفتم که هفته ی قبل در اختیار داشت باقی موند .

reza boy
26-03-2008, 01:24
8 - چاوو گئررو ( قهرمان ای سی دابلیو )

* چاوو در هفته ی قبل از آندرتیکر شکست خورد ولی پیروزی او برابر کولین دیلنی باعث شد چاوو رده ی هشتم که هفته ی قبل در اختیار داشت رو حفظ کنه .

reza boy
26-03-2008, 01:25
9 - شان مایکلز

* شان در هفته ی قبل در راو ، در مسابقه ی مک من و ریک فلیر دخالت کرد و موجب شد تا ریک فلیر مسابقه رو ببره . اما چون خودش مسابقه ای نداشت ، از رده ی نهم که هفته ی قبل هم در اختیار داشت بالاتر نرفت .

reza boy
26-03-2008, 01:32
10 - کریس جریکو ( قهرمان بین قاره ای )

* جریکو در هفته ی قبل مسابقه ای رو که بیگ شو در برابر او جریکو میخواست رو قبول کرد ولی جریکو در اون مسابقه بخاطر خستگی مسابقه رو دی کیو کرد . جریکو در هفته ی قبل نمایش خوبی داشت اما همون رده ی دهم هفته ی قبل رو همچنان هم در اختیار داره .

ehsssssan
26-03-2008, 02:37
ايو ل داداش
شما ديگه غوغا كردي .واقعا دستت درد نكنه من الان اين تاپيك رو ديدم از اين به بعد همش اينجام.راستي يه سوال از big show و rey misterrio چه خبر؟شما تو كدوم كانال تماشا مي كني؟

amirtoty
28-03-2008, 02:17
بچه ها Smack Down vs Raw 2008 بازی کردین

قوی ترین یارش John Cena است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!_vs_raw_2008-orig.jpg

vahid78
28-03-2008, 11:13
undertaker عشقه ولی لمپاردا بیشتر دوست دارم

MORINIO
28-03-2008, 13:58
[QUOTE=amirtoty;2243111]بچه ها Smack Down vs Raw 2008 بازی کردین

قوی ترین یارش John Cena است

[I][/QUOTE

برای pc که نیومده پس حال نمیده

mohammad_dj_kazin
28-03-2008, 15:04
ايو ل داداش
شما ديگه غوغا كردي .واقعا دستت درد نكنه من الان اين تاپيك رو ديدم از اين به بعد همش اينجام.راستي يه سوال از big show و rey misterrio چه خبر؟شما تو كدوم كانال تماشا مي كني؟
ري ميستريو دستش آسيب ديده بود به خاطر اينكه بيگ شو روي دستش راه رفت آسيب ديدگي دستش بيشتر شد.و دكتر گفته كه تا 6 ماه نميتونه بي رينگ بياد البته خود ري ميستريو گفت كه سعي ميكنه تا دو ماه ديگه به رينگ برگرده.
مسابقات رو هم با دوهفته تاخير ميتوني از شبكه ي NT1 جمعه ها ساعت 1:45 نصف شب(به عبارتي ميشه صبح شنبه) و شنبه ها ساعت 12:15 شب.
موفق باشي عزيزم

reza boy
29-03-2008, 00:15
11 - فینلی

* فینلی در راو نمایش کوتاه و کمرنگی داشت که این باعث شد فینلی از رده ی یازدهم که هفته ی قبل هم در همین رده بود ، تکون نخوره .

reza boy
29-03-2008, 00:16
12 - کین

* فینلی در اسمک دان از مارک هنری و گریت کالی بشدت کتک خورد ولی نمایش عالی او در ای سی دابلیو و شکست دادن الاجا بورک ، باعث شد تا کین از رده ی سیزدهم به دوازدهم بیاد .

reza boy
29-03-2008, 00:18
13 - بث فینکس ( قهرمان زنان )

* فینکس در راو ، فقط داشت مسابقه ی زنان رو تماشا می کرد و بدلیل اینکه هیچ کاری نکرد ، از رده ی دوازدهم به سیزدهم سقوط کرد .

reza boy
29-03-2008, 00:18
14 - بیگ شو

* بیگ شو در هفته ی قبل نمایش عالی ای داشت ، مخصوصا مسابقه اش با جریکو فوق العاده بود به طوری که بیگ شو از رده ی هفدهم تا رده ی چهاردهم بالا اومد .

reza boy
29-03-2008, 00:19
15 - میز و موریسن ( قهرمانان تیمی اسمک دان )

* میز و موریسن در ای سی دابلیو این هفته نتونستن پیروز بشن که به همین دلیل ، این تیم از رده ی چهاردهم که هفته ی قبل در اختیار داشت به رده ی پانزدهم سقوط کرد .

reza boy
29-03-2008, 00:20
16 - مستر کندی

* مستر کندی در راو ، نمایشی نداشت و به همین دلیل از رده ی پانزدهم به شانزدهم سقوط کرد.

reza boy
29-03-2008, 00:21
17 - اوماگا

* اوماگا در هفته ی قبل تونست تیم پاول لاندان و برایان کندریک رو در یک مسابقه ی دو به یک شکست بده و به این ترتیب از رده ی هجدهم به هفدهم بالا بیاد .

18 - ریک فلیر

* ریک فلیر در راو تونست مستر مک من رو در یک مسابقه ی استریت فایت شکست بده و به این ترتیب از رده ی نوزدهم که هفته ی پیش در اختیار داشت به رده ی هجدهم بیاد .

19 - ام وی پی ( قهرمان ایالات متحده )

* ام وی پی در هفته ی قبل ، از کریس جریکو بشدت کتک خورد و مسابقه ای هم نداشت و همین بهانه ای بود تا ام وی پی از رده ی شانزدهمی که هفته ی پیش در اختیار داشت به رده ی بیستم سقوط کنه .

20 - کوفی کینگستون

* کینگستون چند هفته هست که نمایش خوبی رو داره و مخصوصا در ای سی دابلیو عالی کار می کنه که این باعث شد تا کوفی کینگستون از رده ی بیست و یکم به رده ی بیستم برسه .

21 - شلتون بنجامین

* بنجامین بدلیل اینکه در هفته ی قبل نمایش جالبی نداشت و خیلی کم در رینگ ظاهر شد ، از رده ی بیستم به بیست و یکم سقوط کرد .

22 - گریت کالی

* کالی در اسمک دان خوب کار کرد و در مسابقه ی کین و چاک پالمبو هم دخالت کرد و هر دو رو زد ولی بخاطر اینکه از هنری کتک خورد ، در همین رده ی بیست و دوم باقی موند و تکون نخورد .

23 - جسی و فستس

* در هفته ای که گذشت خوب کار کردن و در ای سی دابلیو هم تونستن یک مسابقه ی سخت رو ببرن ، اما بدلیل بهتر بودن نفرات بالایی در همین رده ی بیست و سوم که هفته ی پیش هم در اختیار داشتن باقی موندن .

24 - جی بی ال

* جی بی ال در هفته ی قبل تونست در یک مسابقه ی کوتاه ، کولین دیلنی رو شکست بده . جی بی ال در هفته ی قبل جزو بیست و پنج نفر نبود اما تونست با این برد خودش رو به رده ی بیست و چهارم برسونه .

25 - ماریا

* ماریا هم برای اولین بار در امسال تونست خودش رو جزو بیست و پنج نفر قرار بده که دلیلش هم برد تیمیش در راو هست .

reza boy
29-03-2008, 00:23
RAW . March 24th , 2008 . Results

" M.V.P. & Carlito def. Chris Jericho & CM Punk "

در یک مسابقه ی دو به دو ، تیم کارلیتو و قهرمان ایالات متحده ام وی پی تونست با پلی میکر ای که ام وی پی به سی ام پانک زد ، تیم سی ام پانک و قهرمان بین قاره ای کریس جریکو رو شکست بده . این طور که مشخصه درگیری اصلی در مسابقه ی مانی این د بنک در رسل مینیا 24 بین کریس جریکو و ام وی پی هست .

" The Great Khali def. Hardcore Holly "

در یک مسابقه ی تک به تک ، گریت کالی تونست با زدن فینیشر خودش به هاردکور هالی ، هالی رو در کمتر از پنج دقیقه شکست بده .

" Santino Marella & Melina & Pheonix def. Jerry Lawler & Ashley & Maria "

در یک مسابقه ی تیمی سه به سه ، سانتینو مارلا و ملینا و بث فینکس تونستن با فینیشری که مارلا به ماریا زد ، تیم جری د کینگ لالر و اشلی و ماریا رو شکست بدن .

" Triple H & Cena & Flair & HBK def. Umaga & JBL & Bigshow & Randy Orton "

در مین ایونت این هفته ی راو ، که آخرین راو قبل از رسل مینیا 24 هست ، یک مسابقه ی تیمی چهار به چهار برگذار شد که در اون تیم اول رو تریپل ایچ ، جان سینا ، اچ بی کی و ریک فلیر تشکیل میدادن و تیم دوم متشکل از اوماگا ، جی بی ال ، بیگ شو و قهرمان دابلیو دابلیو ای رندی اورتون بود که در پایان بین تیم اول درگیری پیش میاد و تریپل ایچ ، جان سینا رو میزنه و ریک فلیر هم یک ضربه ی محکم به بیضه ی شان مایکلز میزنه و بعد ریک فلیر قفل معروفش رو که فیگور فور نام داره رو روی رندی اورتون اجرا میکنه و رندی اورتون تسلیم میشه و به این ترتیب تیم اچ اچ اچ ، اچ بی کی ، ریک فلیر و جان سینا پیروز میشن .

reza boy
29-03-2008, 00:28
با تشكر از دوستان و توجه شما خواهش مي كنم حرف بد نزنيد حتي به كساني كه از آونا بدتون مياد......من اين مسابقات رو نمي بينم از يكي از دوستان ميگيرم..........
باتشكر از همه وmohammad_dj_kazin تا بعد..........

Bret
29-03-2008, 10:48
از نظر من گلدبرگ آبروي كشتي كچ بود اگرچه مثل براك ريسك نكرد و وارد مبارزات آزاد Ufc نشد ولي من بعنوان بهترين و قويترين كچ كار قبولش دارم ولي ملاك براي طرفدار كسي بودن فقط قدرت نيست
و اينكه زياد به رده بندي هاي سايت هاي خارجي توجه نكنين سليقه خودتونو ملاك قرار بدين
تو يكي از سايتها (فكر كنم ويكيپديا بود) خوندم كه هالك هوگان رو يكي از 5 كچ كار برتر قرن عنوان كرده بود در حاليكه كوين نش و استون كولد رو بالاتر از اونا دونسته بود ولي اين دليل نميشه كه همه از استون كولد بيشتر از هوگان خوششون بياد

Bret
29-03-2008, 10:54
بحث سخترين فن پيش اومده بود از نظر من اجراي جك همر سخته (تقريباً مثل سوفلكس با مكث مي مونه) ولي احتياج به همكاري حريف هم داره تو اينجور فنا حريف خودش پاهاشو صاف مي كنه كه هم فن زيباتر بنظر بياد و هم موقع فرود درد كمتري رو تحمل كنه

Bret
29-03-2008, 10:59
باتيستا خيلي قويه ولي زياد تكنيكي نيست يادمه چند بار نتونست فن باتيستابمب رو به بوكرتي درست بزنه
قبل از اينكه وارد WWE بشه هم تو تست wcw شركت كرده كه اونجا قبولش نكرده بودن ولي كلاً كارش درسته

nw_nk
29-03-2008, 11:12
از نظر من گلدبرگ آبروي كشتي كچ بود
من بعنوان بهترين و قويترين كچ كار قبولش دارم

ایول. بهترین و قویترین بودن خودش خیلیه. اون هم وقتی مدت زیادی در میادین نباشی.

کلا من با مبارزه هاش خیلی حال می کنم.

و برام مهم نیست محبوبترین کیه.

بحث سخترين فن پيش اومده بود از نظر من اجراي جك همر سخته (تقريباً مثل سوفلكس با مكث مي مونه) ولي احتياج به همكاري حريف هم داره تو اينجور فنا حريف خودش پاهاشو صاف مي كنه كه هم فن زيباتر بنظر بياد و هم موقع فرود درد كمتري رو تحمل كنه

جک همر کدوم فنه؟ همونی که من بهش می گم جک اسلم؟

اگر اونه:

اونجا که دیگه حریف پاهاش رو راست میکنه کار از کار گذشته و شما بردینش تو هوا.

ولی اولش که خودتون باید بلندش کنید واقعا سخته و حریف هم نمیتونه بهتون کمک کنه.

اینه که میگم گلدبرگ چیز دیگه است.

mohammad_dj_kazin
29-03-2008, 16:19
رضا جان دستت درد نكنه اخبارت اين بار هم عالي بود.
شاهكاركرديا:10::20:
خبري شد بازم خبرمون كن.:40:

emtn
29-03-2008, 19:36
بچه ها به نظر شما تو Wrestle mania كيا برنده می شن؟
آندرتیکر که باید ببره. فک کنم triple H برنده ی Triple Threat Match بشه.
بیگ شو که بدون شک می بره، بتیستا هم همین طور. چاوو هم با هر کی بازی کنه ایشالا ببازه. به نظرم ریک فلیر هم می بره.

Moh@mm@d - TNT
29-03-2008, 20:15
ساعات پخش کشتی کج از ماهواره

S A M
29-03-2008, 20:44
من هم میخوام

nw_nk
29-03-2008, 20:47
بچه ها به نظر شما تو Wrestle mania كيا برنده می شن؟
آندرتیکر که باید ببره. فک کنم triple H برنده ی Triple Threat Match بشه.
بیگ شو که بدون شک می بره، بتیستا هم همین طور. چاوو هم با هر کی بازی کنه ایشالا ببازه. به نظرم ریک فلیر هم می بره.

یک مسابقه بزرگ که انجام شد که همه تک تک اومدن تو و آخر سر HHH و جان سنا و باتیستا موندن.

HHH باتیستا رو بیرون انداخت و جان سنا هم HHH رو.

جان سنا برد.

این چی بود؟ رسل منیای 2008 نبود؟

MORINIO
29-03-2008, 21:49
چرا عزيزم يكي از بچه ها ميگفت اومده...
مگه ميشه واسه ps2 بياد واسه pc نياد
برو بازار بخر
يا حق (:

ok... میرم ببینم اومده یا نه:11:

emtn
29-03-2008, 23:24
یک مسابقه بزرگ که انجام شد که همه تک تک اومدن تو و آخر سر HHH و جان سنا و باتیستا موندن.

HHH باتیستا رو بیرون انداخت و جان سنا هم HHH رو.

جان سنا برد.

این چی بود؟ رسل منیای 2008 نبود؟
نه اون Royal Rumble بود. Wrestle mania صبح دوشنبه ی این هفته است.:21:

emtn
29-03-2008, 23:38
آقا رضا برا این که کمکی کرده باشم اخبار این هفته ی Smackdown رو می ذارم ولی اینا رو خودم ننوشته ام .اگه خلاف قوانین تاپیک یا انجمنه بگید تا دیگه نذارم.

emtn
29-03-2008, 23:42
بازی اول : بتل رویال ۴ نفره کین و چوک پلمبو و گریت کالی و مارک هنری

در این بازی اول چوک پلمبو به وسبله ی کالی حذف شد و سپس کین توسط

کالی حذف شد

سپس گریت کالی و مارک هنری شروع به کشتی گرفتن کردند در آخر نیز

مارک هنری تواسنت کالی رو به بیرون از رینگ بندازه و بازی رو ببره

سپس چاوو به رینگ آمد و هنری رو به بیرون از رینگ انداخت و سپس مارک

هنری عصبی شد و به رینگ بازگشت و یک bodyslam به چاوو زد

برنده ی بازی : مارک هنری
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ
سپس تدی لانگ در بک استریج ایو و چری و میشل مک کول حضور دارند و

تدی لانگ میگه که ایو از Diva competition حذف شده

سپس ماریس و ویکتوریا به داخل می آیند و شروع میکنند به بحث کردن با دیواهای دیگر

تدی لانگ میگه فقط یک راه وجود داره که شماها ساکت بشید و اون برگذاری

مسابقه ی Diva Super Soaker/Water Balloon Tag Match است

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ
بازی دوم : سی ام پونک در مقابل جان موریسون

این بازی حدود ۱۰ دقیقه طول کشید و از نظر نویسنده به بازی این دو در سامر

اسلم شبیه بود

در آخر نیز سی ام پونک یک GTS به جان موریسون زد و بازی رو به سود خودش

به پایان برد
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــــــــــــــــــ
بازی سوم : Jesse, Festus و Kofi Kingston در مقابل میز و لنس کید و مرداکه

این بازی رو Kofi Kingston با زدن فینشر خودش به روی میز و پین کردن او

تواسنت به سود خودش و تمیش به پایان ببره

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـ
بازی چهارم : باتیستا در مقابل اسنیتسکی

این بازی که فوق العاده عجیب بود و ۱ دقیقه طول کشید سر انجام به سود باتیستا تمام شد

باتیستا اول یک اسپیر زد و بعدش یک اسپاین باستر و در آخر نیز یک باتیستا بمب

بعد از بازی باتیستا یک صندلی آورد و یک باتیستا بمب به اسنیتسکی بر روی صندلی زد
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ
بازی پنجم : میشل مک کول و چری در مقابل ویکتوریا و ماریس با داوری ایو

این بازی که در اون بالون های آب وجود داشت و همچنین تفنگ هایی که درون

آن آب وجود داشت

در آخر به سود میشل مک کول و چری به پایان رسید
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــ
بازی ششم : کریس جریکو در مقابل ام وی پی
در اواخر بازی کریس جریکو یک وال آف جریکو روی ام وی پی اجرا کرد و ام وی
پی سعی میکرد
فرار کنه و به بیرون از رینگ رفت و کمربند رو آورد تا بازی رو دی کیو کنه ولی

کریس جریکو یک Codebreaker به ام وی پی بر روی کمربند میزنه

این بازی به دلیل اینکه ام وی پی میخواست از کمربندش استنفاده کنه به سود
کریس جریکو
با قانون دی کیو به پایان رسید
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ
مین اونت : برنامه ی Funeral Ceremony

مین اونت اسمک دان این هفته اختصاص داشت به برنامه ایی که ادج مثلا برای مراسم کفن و دفن

آندرتیکر برگذار کرده بود و داخل رینگ رو با گل های سیاه تزئین کرده بودند و همچنین عکسهایی

از آندرتیکر همچنین یک تابوت نیز در کنار رینگ است سپس ادج حرف هایی در مورد آندرتیکر میزنه

که ویکی حرفش رو قطع میکنه و میگه من یک هدیه برای ادج دارم و اون ویدئویی از قهرمان بودن

ادج است و بردش در مقابل آندرتیکر بعد از پخش این ویدئو ادج داشت قسمت آخر دعای کفن

آندرتیکر رو میخوند که برق ها خاموش شد و آهنگ آندرتیکر پخش شد سپس در تابوت باز شد

و آندرتیکر بیرون آمد و به ادج حمله کرد و ادج رو به گوشه ی رینگ انداخت و ادج فرار کرد

و آندرتیکر در وسط رینگ حرکت مخصوص خودش رو انجام داد و اسمک دان خاتمه یافت

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MORINIO
30-03-2008, 00:10
من فکر می کنم که جان سنا Triple Threat Match رو ببره:20:

ehsssssan
30-03-2008, 01:16
ري ميستريو دستش آسيب ديده بود به خاطر اينكه بيگ شو روي دستش راه رفت آسيب ديدگي دستش بيشتر شد.و دكتر گفته كه تا 6 ماه نميتونه بي رينگ بياد البته خود ري ميستريو گفت كه سعي ميكنه تا دو ماه ديگه به رينگ برگرده.
مسابقات رو هم با دوهفته تاخير ميتوني از شبكه ي NT1 جمعه ها ساعت 1:45 نصف شب(به عبارتي ميشه صبح شنبه) و شنبه ها ساعت 12:15 شب.
موفق باشي عزيزم

مرسي عزيزم.قربونت برم.واقعا عاليه

reza boy

دست شما هم درد نكنه كارت خوب بود.منتظر خبرهاي بعديت مي مونم:40:

reza boy
30-03-2008, 01:48
WWE RAW Superstar Appears At Live TNA Impact

رابی مک آلیستر ، سوپراستار راو که عضو تیم هایلندرز هست از طرف کمپانی دابلیو دابلیو ای بصورت تعلیق در آمد .

دلیل تعلیق این سوپراستار این بود که در هفته ی قبل مسابقات تی ان ای ، یعنی همین پنجشنبه ای که گذشت ؛ این سوپراستار در استادیوم نشسته بود و در حال تماشا کردن مسابقات تی ان ای از نزدیک بود که در یک صحنه دوربین رابی مک آلیستر رو نشون میده و نام واقعی او رو که درک گراهام کوچ هست رو درج می کنه .

وینس مک من هم که رئیس کمپانی دابلیو دابلیو ای هست این خبر رو شنیده و گفته فعلا این سوپراستار حق مسابقه دادن و تمرین کردن رو در کمپانی دابلیو دابلیو ای نداره .

احتمال اخراج شدن این سوپراستار خیلی کم هست چون قبلا این اتفاقات در کمپانی دابلیو دابلیو ای زیاد افتاده .

reza boy
30-03-2008, 01:49
خب فردا شب یعنی شب یکشنبه ۱۱ فروردین رستل منیا ۲۴ بزرگترین پی پی ویه سال ۲۰۰۸ برگذار میشود من هم تصمیم گرفتم براتون کل مسابقاتو شرح بدم

-------------------------------------------------

Triple Threat Match for the WWE Championship

رندی ارتن پس از شکست نا برابرانه تریپل اچ در نو مرسی ۲۰۰۷ تونست صاحب کمربند دبلیو دبلیو ای بشه او توانست کسانی مثل شان مایکلط کریس جریکو جف هاردی رو شکست بده اما باید دقت کرد که وی بیشتر اوقات با استفاده از قانون دی کیو میتوانست این افراد رو شکست بده

در عین ناباوری جان سینا که باید ۹ ماه استراحت میکرد با ۵ ماه راضی شد و برگشت به رینگ و در رویال رامبل ۲۰۰۸ توانست با بیرون انداختن تریپل اچ برنده این مسابقه بشه وی سعی کرد که رندی ارتن رو در نو وی اوت ۲۰۰۸ شکست اما موفق نشد و رندی با دی کیو وی را برد او نیز رندی ارتن رو ۲ ۳ بار برده و یک بار هم تونسته تریپل اچ رو شکست بده و همین طور وی را در رویال رامبل شکست بده

اما تریپل اچ بعد سوم مسابقه. وی در نو مرسی کمربند را تصاحب کرد اما چون وینس همان شب ۲ مسابقه سنگین دیگر برای وی گذاشت تریپل کمربندو از دست داد او ۲ بار هم در ارماگدون ۲۰۰۷ سعی کرد که جف را شکست دهد و در رویال رامبل با رندی مسابقه بده اما نتونست و از جف شکست خورد اما بلاخره وی در نو وی اوت ۲۰۰۷ با برنده شدن قفس راو توانست با رندی مسابقه بده در رسل منیا.

با این قضاوت هایی که شد چند نتیجه میشود گرفت :

۱.رندی ارتن ۱۰۰٪ در رستل منیا ۲۰۰۸ کمربندشو از دست میدهد چون زمان زیادی هست که کمربند دستشه و دبلیو دبلیو ای اگر بخواد کمربندشو نزد رندی نگاه دارد بسیاری از محبوبیت خود میکاهد

۲.تریپل اچ برای انتقام از سینا خودشو به هر اب و اتشی میزند تا وی را شکست دهد همینطور وی از رندی هم میخواد انتقام بگیرد چون هم پارسال باعث مصدومیتش شد و هم در نو مرسی نا برابرانه کمربند را از وی گرفت اما شانس سینا هم کم نیست چون میخواهد کمربندی که مجانی به رندی داده رو پس بگیرد

World Heavyweight Champion Edge vs. Undertaker

خب قضیه ی این دو از هفته اسمکدان بعد از بکلاش ۲۰۰۷ شروع شد وقتی که اندرتیکر توانست باتیستا رو شکست بده و ادج با استفاده از کیف مانی این د بانک کمربند اندر رو تصاحب کرد اندر بعد از این قضیه مصدوم شد و در انفورگیون برگشت و ادج هم در امریکن باش مصدوم شد اندر بعد از برگشتش سمت کمربند رفت و با باتیستا چلنج انداخت که در سوروایور سریز که داشت وی را پین میکرد ادج وارد شد و اندر را زد و باعث شد که اندرتیکر ببیازد و در ارماگدون هم اندرتیکر با تومبستونی که زد به باتیستا داشت اونو پین میکرد که ادج اومد و خودش باتیتا را پین کرد اندریکر سعی کرد در رویال رامبل ۲۰۰۸ پیروز شود و به دیدار ادج برود اما نتوانست ولی در نو وی اوت ۲۰۰۸ توانست با بردن قفس اسمکدان به رستل منیا ۲۰۰۸ راه بیابد و با ادج سر کمربند مسابقه بده

همه شما میدونمید که اندرتیکر کابوس رستل منیا هست و توانسته ۱۵ بار بدون شکست مسابقات رستل منیای خود را ببرد و در این بین کسانی مثل باتیتا و کین وجود داشتن اگر ما بخوایم بگیم که اندر قراره در رستل منیا از ادج ببازه واقعا کم لطفیه یعنی ادج از باتیستا از ادج کمتره در ضمن دبلیو دبلیو ای هیچ وقت نمیاد یه اسطوره ای مثل تیکر رو که این افتخار دارو رو در رستل منیا پایینش بیاره و مطمئن باشید که برنده این بازی اندرتیکر هست

Floyd "Money" Mayweather vs. Big Show

ماجرای این دو از نو وی اوت ۲۰۰۸ شروع میشه وقتی که بیگ شو بازمیگردد و میخواهد ری میستریو رو بزند تا اینکه فلوید رو در مقابل تماشاگران کوچک کند که فلوید هم از مین تماشاگران وارد رینگ میشه و یک مشت به بیگ شو میزند که از دماغ وی خونی میشود بیگ شو از ان به بعد همش با استار های اماتور مسابقه داده و فقط میخواست که زورشو به رخ فلوید بکشه

فلوید یکی از بوکسورهای مشهور است و با گروه ۵۰Cent هم رابطه بسیار صمیمی داره شایعاتی هست که طبق اینها این گروه در رستل منیا به کمک فلوید میان اما پیش بینی میشه که اواخربازی بوکسور های طرفدار فلویدذ به رینگ بیان و کج کارا هم بیان به کمک بیگ شو و در اخر بوکسور ها مسابقه رو ببرن اما همه چیز فردا شب معلوم میشود

Ric Flair vs. Shawn Michaels Career Threatening Match

در این بازی دو اسطوره رو بروی هم قرار میگیرند و به جنگ با هم میپردازند.استارای زیادی خواستند که فلیر را بازنشته کنند مانند ام وی پی و مستر کندی اما با شکست در مقابل وی به این هدفشون نرسیدند و ریک فلیر هم چنان در کمپانی باقی مانده تا اینکه کمپانی تصمیم گرفت یک اسطوره را برای این هدف به جنگ با فلیر بفرستند و اون هم کسی نبود جز شان مایکلز اقای رستل منیا کسی که بهترین مسابقه های رستل منیا رو انجام میدهد به همین خاطر اسم وی را اقای رستل منیا گذاشتن اما خود مایکلز نمیخواست که با ریک رو در رو شود و او را از میدان خارج کند اما ریک میخواهد که شان مایکلز با او مردانه مسابقه دهد وی در هفته پیش بدلیل کمک شان در بازی که در مقابل وینس داشت یک سیلی به شان زد و شان هم چیزی نگفت و بیرون رفت

اینطور که پیشبینی میشه این بازی بدون برنده میمونه و دو تن انقدر هم پا با هم مسابقه میدهند تا که هر دو از رمغ میروند

reza boy
30-03-2008, 01:51
خواهش مي كنم قابلي نداشت...............................

mohammad_dj_kazin
30-03-2008, 02:06
خب فردا شب یعنی شب یکشنبه ۱۱ فروردین رستل منیا ۲۴ بزرگترین پی پی ویه سال ۲۰۰۸ برگذار میشود من هم تصمیم گرفتم براتون کل مسابقاتو شرح بدم

Triple Threat Match for the WWE Championship

رندی ارتن پس از شکست نا برابرانه تریپل اچ در نو مرسی ۲۰۰۷ تونست صاحب کمربند دبلیو دبلیو ای بشه او توانست کسانی مثل شان مایکلط کریس جریکو جف هاردی رو شکست بده اما باید دقت کرد که وی بیشتر اوقات با استفاده از قانون دی کیو میتوانست این افراد رو شکست بده

در عین ناباوری جان سینا که باید ۹ ماه استراحت میکرد با ۵ ماه راضی شد و برگشت به رینگ و در رویال رامبل ۲۰۰۸ توانست با بیرون انداختن تریپل اچ برنده این مسابقه بشه وی سعی کرد که رندی ارتن رو در نو وی اوت ۲۰۰۸ شکست اما موفق نشد و رندی با دی کیو وی را برد او نیز رندی ارتن رو ۲ ۳ بار برده و یک بار هم تونسته تریپل اچ رو شکست بده و همین طور وی را در رویال رامبل شکست بده

اما تریپل اچ بعد سوم مسابقه. وی در نو مرسی کمربند را تصاحب کرد اما چون وینس همان شب ۲ مسابقه سنگین دیگر برای وی گذاشت تریپل کمربندو از دست داد او ۲ بار هم در ارماگدون ۲۰۰۷ سعی کرد که جف را شکست دهد و در رویال رامبل با رندی مسابقه بده اما نتونست و از جف شکست خورد اما بلاخره وی در نو وی اوت ۲۰۰۷ با برنده شدن قفس راو توانست با رندی مسابقه بده در رسل منیا.

با این قضاوت هایی که شد چند نتیجه میشود گرفت :

۱.رندی ارتن ۱۰۰٪ در رستل منیا ۲۰۰۸ کمربندشو از دست میدهد چون زمان زیادی هست که کمربند دستشه و دبلیو دبلیو ای اگر بخواد کمربندشو نزد رندی نگاه دارد بسیاری از محبوبیت خود میکاهد

۲.تریپل اچ برای انتقام از سینا خودشو به هر اب و اتشی میزند تا وی را شکست دهد همینطور وی از رندی هم میخواد انتقام بگیرد چون هم پارسال باعث مصدومیتش شد و هم در نو مرسی نا برابرانه کمربند را از وی گرفت اما شانس سینا هم کم نیست چون میخواهد کمربندی که مجانی به رندی داده رو پس بگیرد

World Heavyweight Champion Edge vs. Undertaker

خب قضیه ی این دو از هفته اسمکدان بعد از بکلاش ۲۰۰۷ شروع شد وقتی که اندرتیکر توانست باتیستا رو شکست بده و ادج با استفاده از کیف مانی این د بانک کمربند اندر رو تصاحب کرد اندر بعد از این قضیه مصدوم شد و در انفورگیون برگشت و ادج هم در امریکن باش مصدوم شد اندر بعد از برگشتش سمت کمربند رفت و با باتیستا چلنج انداخت که در سوروایور سریز که داشت وی را پین میکرد ادج وارد شد و اندر را زد و باعث شد که اندرتیکر ببیازد و در ارماگدون هم اندرتیکر با تومبستونی که زد به باتیستا داشت اونو پین میکرد که ادج اومد و خودش باتیتا را پین کرد اندریکر سعی کرد در رویال رامبل ۲۰۰۸ پیروز شود و به دیدار ادج برود اما نتوانست ولی در نو وی اوت ۲۰۰۸ توانست با بردن قفس اسمکدان به رستل منیا ۲۰۰۸ راه بیابد و با ادج سر کمربند مسابقه بده

همه شما میدونمید که اندرتیکر کابوس رستل منیا هست و توانسته ۱۵ بار بدون شکست مسابقات رستل منیای خود را ببرد و در این بین کسانی مثل باتیتا و کین وجود داشتن اگر ما بخوایم بگیم که اندر قراره در رستل منیا از ادج ببازه واقعا کم لطفیه یعنی ادج از باتیستا از ادج کمتره در ضمن دبلیو دبلیو ای هیچ وقت نمیاد یه اسطوره ای مثل تیکر رو که این افتخار دارو رو در رستل منیا پایینش بیاره و مطمئن باشید که برنده این بازی اندرتیکر هست

ماجرای این دو از نو وی اوت ۲۰۰۸ شروع میشه وقتی که بیگ شو بازمیگردد و میخواهد ری میستریو رو بزند تا اینکه فلوید رو در مقابل تماشاگران کوچک کند که فلوید هم از مین تماشاگران وارد رینگ میشه و یک مشت به بیگ شو میزند که از دماغ وی خونی میشود بیگ شو از ان به بعد همش با استار های اماتور مسابقه داده و فقط میخواست که زورشو به رخ فلوید بکشه

فلوید یکی از بوکسورهای مشهور است و با گروه ۵۰Cent هم رابطه بسیار صمیمی داره شایعاتی هست که طبق اینها این گروه در رستل منیا به کمک فلوید میان اما پیش بینی میشه که اواخربازی بوکسور های طرفدار فلویدذ به رینگ بیان و کج کارا هم بیان به کمک بیگ شو و در اخر بوکسور ها مسابقه رو ببرن اما همه چیز فردا شب معلوم میشود

Ric Flair vs. Shawn Michaels Career Threatening Match

در این بازی دو اسطوره رو بروی هم قرار میگیرند و به جنگ با هم میپردازند.استارای زیادی خواستند که فلیر را بازنشته کنند مانند ام وی پی و مستر کندی اما با شکست در مقابل وی به این هدفشون نرسیدند و ریک فلیر هم چنان در کمپانی باقی مانده تا اینکه کمپانی تصمیم گرفت یک اسطوره را برای این هدف به جنگ با فلیر بفرستند و اون هم کسی نبود جز شان مایکلز اقای رستل منیا کسی که بهترین مسابقه های رستل منیا رو انجام میدهد به همین خاطر اسم وی را اقای رستل منیا گذاشتن اما خود مایکلز نمیخواست که با ریک رو در رو شود و او را از میدان خارج کند اما ریک میخواهد که شان مایکلز با او مردانه مسابقه دهد وی در هفته پیش بدلیل کمک شان در بازی که در مقابل وینس داشت یک سیلی به شان زد و شان هم چیزی نگفت و بیرون رفت

اینطور که پیشبینی میشه این بازی بدون برنده میمونه و دو تن انقدر هم پا با هم مسابقه میدهند تا که هر دو از رمغ میروند
شبكه اي توي ماهواره مسابقات رسل منيا رو پخش نميكنه

reza boy
30-03-2008, 22:48
نمي دونم.........

reza boy
30-03-2008, 22:52
Smackdown . March 28th , 2008 . Results

" Mark Henry def. Great Khali , Palumbo & Kane | Over The Top Rope Match "

در یک مسابقه ی اوور د تاپ روپ مچ ، گریت کالی ، کین ، چاک پالمبو و مارک هنری برابر هم قرار گرفتن و بعد از اینکه به ترتیب کین ، پالمبو و گریت کالی از رینگ بیرون افتادن ، مارک هنری برنده مسابقه شد و بعد از مسابقه قهرمان ای سی دابلیو چاوو گئررو به مارک هنری حمله کرد اما مارک هنری به چاوو گئررو فینیشرش رو زد .

" CM Punk def. WWE Tag Team Champion John Morrison "

در یک مسابقه ی تک به تک که بین دو سوپراستار حاضر در مسابقه ی مانی این د بنک رسل مینیا 24 بود ، جان موریسن و سی ام پانک برابر هم قرار گرفتند که در این مسابقه ی زیبا ، سی ام پانک تونست با یک جی تی اس حریفش رو پین کنه و پیروز مسابقه بشه .

" Kofi Kingston , Jesse & Festus def. Lance Cade , Murdoch & The Miz "

در یک مسابقه ی تگ تیم سه به سه ، کوفی کینگستون با تیم جسی و فستس یار شد و برابر تیم لنس کید و مورداک به همراهی میز قرار گرفتن . در این مسابقه ، فستس با زدن یک پاور اسلم به مورداک ، تونست مورداک رو پین کنه و به این ترتیب تیم کینگستون ، جسی و فستس پیروز شدن .

" Batista def. Snitsky "

در یک مسابقه ی کوتاه که به دو دقیقه هم نکشید ، باتیستا برابر اسنیتسکی قرار گرفت که در پایان با زدن یک اسپاین باستر و یک باتیستا بمب بر روی صندلی ، باتیستا پیروز مسابقه شد .

" Intercontinental Champion Chris Jericho def. U.S. Champion M.V.P. via Dq "

در یک مسابقه ی تک به تک که بین دو سوپراستار حاضر در مسابقه ی مانی این د بنک رسل مینیای 24 بود ، قهرمان بین قاره ای کریس جریکو برابر قهرمان ایالات متحده ام وی پی قرار گرفت که در پایان ام وی پی که دید حریف جریکو نمیشه با کمربندش جریکو رو زد و به این ترتیب جریکو با قانون دی کیو پیروز مسابقه شد .

" Edge Comments About His Match At WrestleMania XXIV "

قهرمان سنگین وزن اج ، به همراه کرت هاکینز و زک ریادر وارد رینگ شد و در حالی که یک تابوت هم در رینگ بود و همچنین ویکی گئررو و تدی لانگ هم در رینگ بودن ، اج شروع کرد به صحبت درباره ی اینکه آندرتیکر حتما در رسل مینیا میبازه و من حتما کمربندم رو در رسل مینیا حفظ می کنم که در همون لحظه آهنگ آندرتیکر زده شد و در حالی که همه داشتن قسمت ورودی استادیوم رو نگاه می کردن ، آندرتیکر از تابوت اومد بیرون و به اج یک چوکسلم زد که اج داخل تابوت افتاد .

reza boy
30-03-2008, 22:52
TNA Trys To Disrupt Wrestlemania XXIV

کمپانی تی ان ای قصد داره که پی پی وی بزرگ رسل مینیا 24 رو مختل کنه . این کمپانی قصد داره که با به پرواز در آوردن یک هواپیمای بزرگ بر روی سقف ورزشگاه مخصوص رسل مینیا باعث بشه که طرفداران از ترس ورزشگاه رو ترک کنن .

ضمن اینکه قرار هست یک بنر بزرگ از بالای هواپیما پرت کنن روی رینگ با عنوان " تی ان ای را حتما ببینید ! " . به هر حال کمپانی تی ان ای اگه این کار رو انجام بده هم محبوبیت خودش رو از دست میده هم اینکه باید شکایت های پی در پی مردم و کمپانی دابلیو دابلیو ای رو تحمل کنه .

این خبر رو من از یک سایت خبری بزرگ گرفتم که اونطوری که اون سایت می گفت تی ان ای قصد داشت که پی پی وی رسل مینیا 23 رو هم مختل کنه که این کار رو نکرد .

reza boy
30-03-2008, 22:53
The Rock Appeared In WWE 2008 Hall Of Fame Ceremony

خوب دوستان ، یک خبر جالب براتون دارم . راک در جشن هال آف فیم سال 2008 که امروز صبح برگذار شد ، شرکت کرد و وقتی وارد سالن شد مردم و حتی سوپراستارها از شادی چنان داد و فریادی راه انداخته بودن که واقعا خود راک تعجب کرده بود . راک که برای معرفی کردن پدربزرگ و پدر خودش اومده بود و در واقع اومده بود تا پیتر میویا و راکی جانسون رو معرفی کنه که با شعار هایی که طرفداران میدادن ( " راک ، لطفا برگرد " ) ، راک تا ده دقیقه نمیتونست هیچی بگه چون صداش نمیرسید ! به هر حال ما هم امیدواریم راک هر چه زودتر به رینگ دابلیو دابلیو ای برگرده .

ضمن اینکه حضور استون کلد ، جری لالر ، ریک فلیر ، می یانگ ، جی بی ال ، تریپل ایچ و ... واقعا این جشن رو زیبا و جذاب تر کرده بود . راک علاوه بر معرفی پدربزرگ و پدرش چند نفر دیگه رو هم معرفی کرد که بماند ...

reza boy
30-03-2008, 22:54
تا بعد .................................................. ...................

ehsssssan
31-03-2008, 03:16
واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا
واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا
ممنون دوست من عالي بود بابا دمت گرم خيلي گلي به خدا

فقط نتيجيه اينو واسم زود بگو كه اصلا با شنيدن اين خبرت ديوانه شدم.بي صبرانه منتظر اين خبرت هستم

ehsssssan
31-03-2008, 03:18
The Rock Appeared In WWE 2008 Hall Of Fame Ceremony

خوب دوستان ، یک خبر جالب براتون دارم . راک در جشن هال آف فیم سال 2008 که امروز صبح برگذار شد ، شرکت کرد و وقتی وارد سالن شد مردم و حتی سوپراستارها از شادی چنان داد و فریادی راه انداخته بودن که واقعا خود راک تعجب کرده بود . راک که برای معرفی کردن پدربزرگ و پدر خودش اومده بود و در واقع اومده بود تا پیتر میویا و راکی جانسون رو معرفی کنه که با شعار هایی که طرفداران میدادن ( " راک ، لطفا برگرد " ) ، راک تا ده دقیقه نمیتونست هیچی بگه چون صداش نمیرسید ! به هر حال ما هم امیدواریم راک هر چه زودتر به رینگ دابلیو دابلیو ای برگرده .

ضمن اینکه حضور استون کلد ، جری لالر ، ریک فلیر ، می یانگ ، جی بی ال ، تریپل ایچ و ... واقعا این جشن رو زیبا و جذاب تر کرده بود . راک علاوه بر معرفی پدربزرگ و پدرش چند نفر دیگه رو هم معرفی کرد که بماند ...

ميشه لطف كني و اينو به صورت كامل تعرف كني واقعا كه صحنه ي زيبايي بوده

ehsssssan
31-03-2008, 03:20
اينم يه پست جداگانه فقط به خاطر تشكر از زحماتت.واقعا دستت درد نكنه

Moh@mm@d - TNT
31-03-2008, 14:40
من خودم دنبالشون می گردم

MORINIO
31-03-2008, 14:53
سلام .. اومدم بگم که تو رسلمنیا کیا برنده شدن:27:

جی بی ال فینلی رو برد.
سی ام پانک مسابقه مانی این د بنک رو برد.
باتیستا اوماگارو برد.
کین چاوو گررو رو برد.
شان مایکلز ریک فلیر رو شکست داد.
رندی اورتون مسابقه Triple Threat Match رو برد:18:
بیگ شو شکست خورد:27:
و آندرتیکر هم اج رو برد:20:

mohammad_dj_kazin
31-03-2008, 16:26
آقايون به طرف دارهاي باتيستا -كين-آندر تيكر-و رندي اورتون تبريك ميگم اين 4 سوپر استار در رستلمنيا بردند من كه خيلي خوشحالم:46:

ehsssssan
01-04-2008, 00:32
فلويد بيگ شو رو شكست داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستمون نگفت بيگ شو با كي فايت داشت؟

shazdeh23
01-04-2008, 01:16
اینایی رو که من میبینم:
Rtl9 شب جمعه ساعت 2:20
NT1 شب شنبه ساعت 1:30
NT1 شب یکشنبه ساعت 23:20
یا حق

ehsssssan
01-04-2008, 02:27
رندي اورتون با كيا مسابقه داد؟مثل reza boy توضيحات كامل بدين لطفا.

mohammad_dj_kazin
01-04-2008, 04:07
فلويد بيگ شو رو شكست داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستمون نگفت بيگ شو با كي فايت داشت؟
آره فلويد تنوست بيگ شو رو ببره!
خيلي جابه !
نه؟

S A M
01-04-2008, 09:53
مرسی و ممنون

MORINIO
01-04-2008, 17:00
Rtl9 شب جمعه ساعت 2:20

لطفا فرکانس این کانال رو بنویس . ممنون

در ضمن کانال Action یکشنبه ها ساعت 6و نیم(یا 7 و نیم) Raw نشون میده:46:

MORINIO
01-04-2008, 17:14
رندي اورتون با كيا مسابقه داد؟مثل reza boy توضيحات كامل بدين لطفا.

یک مسابقه سه نفره بین رندی اورتون و تریپل اچ و جان سینا سر کمربند WWE بود که رندی میبره( البته ظاهرا نامردی برده . آخر کار تریپل اچ یه Pedigree به سینا میزنه و می خواد سینا رو پین کنه اما رندی دخالت می کنه و خودش سینا رو پین می کنه:27:)

ehsssssan
02-04-2008, 15:20
آره فلويد تنوست بيگ شو رو ببره!
خيلي جابه !
نه؟

آخه يه چيزايي در مورد گروه بوكسور ها و فيفتي سنت نوشته بود رضا بوي چطور شد؟با دخالت اونا تونست برندهبشه يا نامردي كرده

reza boy
03-04-2008, 20:49
ببخشيد دير شد
Wrestlemania XXIV Results

" J.B.L. def. Finlay | Belfast Brawl Match "

جی بی ال و فینلی اولین مسابقه ی رسل مینیا رو آغاز کردن . در ابن مسابقه فینلی همه ی تلاشش رو به کار برد و حتی از چوبدستش هم خواست استفاده کنه که جی بی ال نگذاشت . در پایان مسابقه بود که فینلی یک سموئن دراپ به جی بی ال میزنه اما جی بی ال پین نمیشه . جی بی ال بعد از لحظاتی به بازی برمیگرده و با یک کلوزلاین فرام هل ، فینلی رو پین می کنه و برنده ی مسابقه میشه . از نکات جالب این مسابقه این بود که طرفداران بعد از مدت ها جی بی ال رو تشویق کردن . این هم بگم که در این مسابقه از هر وسیله ی خطرناکی که میشد استفاده کردن .

" Money In The Bank Ladder Match "

در مسابقه ی مانی این د بنک به ترتیب جان موریسن ، شلتون بنجامین ، سی ام پانک ، مستر کندی ، ام وی پی ، کریس جریکو و مت هاردی وارد رینگ شدن . این مسابقه ی جذاب از مونسالت ای که موریسن از بالای نردبون به چند سوپراستار زد قشنگ شد . مت هاردی یک تویست آف فیت از بالای نردبون به ام وی پی زد . بعد از چند دقیقه جریکو که میبینه کسی حواسش نیست سریع از نردبون بالا میره اما کارلیتو میاد و با تف کردن روی صورت جریکو اجازه ی برداشتن کیف رو به جریکو نمیده . کندی هم میاد و جلوی کارلیتو رو میگیره . کندی از جریکو یک کود بریکر میخوره . جریکو دوباره میره کیف رو برداره اما پانک جریکو رو پرت می کنه پایین و خودش کیف رو برمیداره . به این ترتیب سی ام پانک برنده ی مانی این د بنک امسال میشه .

" Batista def. Umaga | Smackdown vs. Raw Match "

در مسابقه ی باتیستا و اوماگا ، هر دو سوپراستار خوب کار کردن . اوماگا هم در اوایل بازی خیلی خوب بود . اوماگا رانینگ اسپلش ، سموئن اسپایک ، سموئن دراپ رو رو باتیستا پیاده کرد اما باتیستا نباخت . باتیستا با یک اسپاین باستر به بازی برمیگرده و درجا با زدن یک باتیستا بمب به اوماگا ، اوماگا رو پین می کنه و پیروز مسابقه میشه . و اینبار در جنگ اسمک دان و راو ، اسمک دان موفق شد که راو رو شکست بده .

" Kane Wins The 24 Man Battle Royal "

در مسابقه ی بتل رویال 24 نفره ، واقعا سخت میشد تشخیص داد که کی برنده میشه چون به هر حال طرف با افتادن بیرون رینگ حذف میشد . اما در این مسابقه کین عالی که کرد و در آخر با بیرون انداختن مارک هنری تونست پیروز بتل رویال بشه . همونطور که میدونید این بتل رویال برنده اش با چاوو گئررو همون شب سر کمربند بازی میکرد . پس کین حریف چاوو شد .

" Kane def. Chavo Guerrero © | ECW Championship Match "

مسابقه ی کین و چاوو گئررو بلافاصله بعد از بتل رویال شروع شد . کین در همون ابتدای کار چاوو گئررو رو بشدت زد و بعد هم با یک چوکسلم ، چاوو گئررو رو پین کرد و پیروز شد . به این ترتیب کین صاحب جدید و البته لایق تر کمربند قهرمانی ای سی دابلیو شد .

" Shawn Michaels def. Ric Flair | Career Threatening Match "

در مسابقه ی کریر ترتنینگ مچ که اگه ریک فلیر از شان مایکلز شکست میخورد بازنشست میشد ، هر دو سوپراستار خوب کار کردند . در حالی که ریک فلیر میتونست مسابقه رو ببره و چند بار هم خواست فیگور فور روی شان اجرا کنه . واقعا مسابقه ی جذابی بود . در حالی که ریک فلیر بر مسابقه مسلط بود ، شان مایکلز خیلی سریع و ناگهانی یک سویت چین میوزیک به ریک فلیر زد و ریک فلیر رو پین کرد و برنده شد . بله ، ریک فلیر کارش امروز صبح در دابلیو دابلیو ای به پایان رسید . ریک فلیر و خانواده اش رو نشون میده کنار هم که دارن گریه می کنن . شان هم اشکش در اومده بود . حتی بعضی از طرفداران هم گریه می کردن . به هر حال ریک فلیر بازنشسته شد .

" Beth Pheonix & Melina def. Maria & Ashley "

در مسابقه ی تیمی دو به دو که بین تیم بث فینکس و ملینا برابر تیم ماریا و اشلی بود ، بث فینکس با زدن فینیشر خودش که یه سوپلکس معمولی هست ، ماریا رو پین می کنه و تیمش رو پیروز این مسابقه می کنه . در آخر هم سانتینو مارلا از استپ داگ کتک خورد .

" Randy Orton © def. John Cena & Triple H | Triple Threat Match For WWE Title "

در اواخر مسابقه که جان سینا خواست به تریپل ایچ اف یو بزنه تریپل ایچ اجازه نداد و یک فیس باستر به سینا زد . بعد تریپل ایچ یک اسپاین باستر به جان سینا زد ، در همین لحظه تریپل ایچ به جان سینا پدیگری میزنه ولی رندی اورتن هست که میاد و تریپل ایچ رو از رینگ میندازه بیرون و خودش سینا رو پین می کنه و مسابقه رو میبره . به این ترتیب رندی اورتن همچنان قهرمان دابلیو دابلیو هست . خوب این نتیجه یخورده غیر قابل انتظار بود .

" Floyd Mayweather def. Bigshow "

در مسابقه ای که بین بیگ شو و مانی می ویدر بود ، بیگ شو فقط چند قدم تا پیروزی فاصله داشت . بیگ شو چند مشت زد و فلوید احساس ناراحتی کرد . بعد ساید واک اسلم زد . بیگ شو خواست با صندلی فلوید رو بزنه اما فقط در حد یک تهدید بود . اما وقتی که بیگ شو حواسش نبود فلوید مانی می ویدر یهو حمله می کنه و بعد از چند ضربه با مشت و یک ضربه با صندلی ، بیگ شو رو میندازه و داور میشمره و بیگ شو نمیتونه بلند شه و به این ترتیب فلوید مانی می ویدر پیروز مسابقه میشه و بیگ شو برای چهارمین بار پیاپی در رسل مینیا شکست میخوره .

" The Undertaker def. Edge © | World Heavyweight Championship Match "

مسابقه ی آندرتیکر و اج شروع شد . ابتدا آندرتیکر فقط اج رو نگاه کرد . آندرتیکر با چند کلوزلاین و مشت مسابقه رو آغاز کرد . آندرتیکر اولد اسکول میزنه . اج به طور ناگهانی به آندرتیکر اسپیر میزنه . آندرتیکر پین نمیشه . تیکر از بالای رینگ میپره رو اج . بعد یک لگ دراپ میزنه که اج پین نمیشه . تیکر رفت برای چوکسلم اما نظرش عوض شد و دی دی تی زد . اج به تیکر سوپلکس میزنه اما آندرتیکر باز هم تسلیم نمیشه . آندرتیکر به اج تومبستون میزنه اما دو تا یار اج میان و نمیذارن آندرتیکر پین کنه . اج دوباره به آندرتیکر اسپیر میزنه . اج باز هم رفت برای اسپیر اما آندرتیکر جاخالی داد و اج رفت تو میله ی گوشه ی رینگ . حالا آندرتیکر قفل جدیدش رو روی اج میزنه و در حالی که دهن اج پر خون شده بود اج تسلیم میشه و آندرتیکر قهرمان جدید سنگین وزن . ضمن اینکه آندرتیکر رکوردش به 0 - 16 رسید .

reza boy
03-04-2008, 20:49
RAW . April 01th , 2008 . Results

" Cryme Tyme def. Lance Cade & Trevor Murdoch "

........

در یک مسابقه ی دو به دو ، تیم لنس کید و ترور مرداک برابر تیم کرایم تایم که بعد از مدت ها در راو این هفته برگشتن قرار گرفتن و در پایان تیم کرایام تایم بود که تونست در مدت زمانی کوتاه تیم لنس کید و مرداک رو شکست بده .

........

" Brian Kendrick & Paul London def. Cody Rhodes & Hardcore Holly "

........

در یک مسابقه ی دو به دو ، قهرمانان تیمی جهان کودی رودس و هاردکور هالی برابر تیم پال لاندان و برایان کندریک قرار گرفتن که تیم برایان کندریک و پال لاندان موفق شدن در یک مسابقه ی سخت با یک رول آپ حریف خودشون رو شکست بدن . البته مسابقه سر کمربند نبود .

........

" Intercontinental Champion Chris Jericho def. CM Punk "

........

در یک مسابقه ی تک به تک ، قهرمان بین قاره ای کریس جریکو برابر مستر مانی این د بنک سی ام پانک قرار گرفت که در پایان این مسابقه ی جذاب با کود بریکری که کریس جریکو به سی ام پانک زد ، جریکو پیروز مسابقه شد .

........

" WWE Champion Randy Orton def. Matt Hardy "

........

در یک مسابقه ی تک به تک ، قهرمان دابلیو دابلیو ای رندی اورتن برابر مت هاردی قرار گرفت . در حالی که مت هاردی بر مسابقه مسلط بود و داشت مسابقه رو میبرد ، مت رفت تا یک تویست آف فیت بزنه اما رندی اورتن به مت هاردی آر کی او زد و مت هاردی رو پین کرد و به این ترتیب رندی اورتن پیروز این مسابقه شد .

........

" Maria def. Santino Marella "

........

در یک مسابقه ی تک به تک ، ماریا برابر سانتینو مارلا قرار گرفت که در پایان مسابقه وقتی دیواس اومدن و حواس داور رو پرت کردن ، ماریا یک ضربه ی محکم به بیضه ی سانتینو مارلا زد و بعد مارلا رو پین کرد و مسابقه رو برد .

........

" Ric Flair Talks About His Retirement "

........

ریک فلیر وارد شد و مورد تشویق شدید طرفداران دابلیو دابلیو ای قرار گرفت . ریک فلیر درباره ی شکستش گفت : "من باختم ولی هیچ وقت کشتی کچ رو فراموش نمی کنم چون خیلی از این ورزش خاطره دارم ." ریک در ادامه گفت : "من به یک مرد واقعی باختم که اون شان بود ." در حالی که آهنگ ریک فلیر پخش میشد ، تریپل ایچ وارد شد و جلوی ریک فلیر زانو زد و ریک هم شروع کرد به اشک ریختن . در همون لحظه تریپل ایچ گفت که دوست های قدیمیت هم برای احترام میخوان بیان . بعد از اومدن چهار اسب سوار که دوستان ریک و همتیمی هاش در دابلیو سی دابلیو بودن ، جان سینا و باتیستا و کریس جریکو و ... وارد شدن و ریک رو در آغوش گرفتن و باهاش خداحافظی کردن . بعد هم شان مایکلز میاد و پشت شان هم تمام داوران و افراد مهم دابلیو دابلیو ای اومدن و با ریک فلیر خداحافظی کردن . بعد از اون هم ریک فلیر با تمام تماشاگران خداحافظی کرد و رفت .

........

reza boy
03-04-2008, 20:50
ECW . April 02th , 2008 . Results

" Mike Knox def. Stevie Richards "

........

در یک مسابقه ی تک به تک ، مایک ناکس برابر استیوی ریچاردز قرار گرفت . در این مسابقه ی کوتاه مایک ناکس با زدن فینیشرش تونست برنده ی مسابقه بشه .

---------------------------------------------------------------------------------------

" Bigshow def. Colin Delaney "

........

در یک مسابقه ی تک به تک ، بیگ شو برابر کولین دیلنی قرار گرفت . در این مسابقه بیگ شو تونست به راحتی با یک چوکسلم کولین دیلنی رو شکست بده .

---------------------------------------------------------------------------------------

" ECW Champion Kane & CM Punk def. Chavo Guerrero & Shelton Benjamin "

........

در یک مسابقه ی دو به دو ، قهرمان جدید ای سی دابلیو کین با سی ام پانک یار شد و برابر تیم چاوو گئررو و شلتون بنجامین قرار گرفتن . در این مسابقه ی زیبا ، کین و سی ام پانک خیلی خوب کار کردن و در پایان هم تونستن با پین کردن شلتون بنجامین پیروز مسابقه بشن .

فراموش نکنید که سی ام پانک مانی این د بنک رو برده و میتونه در آینده ای نچندان دور همین کین رو چلنج کنه و سر کمربند با کین مسابقه بده .

reza boy
03-04-2008, 20:52
با تشكر از توجه همه خوانندگان عزيز .........از كساني كه همكاري مي كنند ممنونم

ehsssssan
04-04-2008, 01:33
داداش دستت درد نكنه.سنگ تموم ميذاري.خيلي آقايي.دستت درد نكنه لطفا در اين باره توضيح ميدي

mohammad_dj_kazin
04-04-2008, 15:04
آقا رضا ايول
ميخواستم يه خسته نباشيد بهت بگم

MORINIO
04-04-2008, 17:34
اگر کسی اطلاعاتی راجع به قفل جدید آندرتیکر داره بگه که چرا از دهان بازیکن دیگر خون میاد...

ممنون

mohammad_dj_kazin
04-04-2008, 18:07
اگر کسی اطلاعاتی راجع به قفل جدید آندرتیکر داره بگه که چرا از دهان بازیکن دیگر خون میاد...

ممنون

نميخوام تبلييغ كنما.
ولي اگه اطلاعات كامل ميخواي بيا وبلاگم

ehsssssan
05-04-2008, 00:37
منم همينجوري تو تاپيك واسه خودم پست الكي مدم ديگه.هيچكي به دادمون نميرسه

ehsssssan
05-04-2008, 01:09
من يه سوال داشتم بعد از سوال قبلي كه منت گذاشتين جواب دادين

حقوق سوپراستارا چه جوري تعيين ميشه.لطفا كمك كنين.مثلا رده ي چندمي ميشن فلان قدر ميگيرن اگه اينجوريه كه اورتن بايد از همشون بيش تر بگيره

Ashley Massaro: $131,000
- Batista: $813,000 (First class flight tickets paid for every week
(- Big Show: $1,000,000 (Base salary

- Bob Holly: $217,000
- Booker T: $375,000
- Candice Michelle: $64,000
- Carlito: $319,000
- Chavo Guerrero: $206,000
-( Chris Benoit: $488,000 (First class flight tickets paid for every week
- Chris Masters: $253,000
- Christian - $396,000
- Danny Basham: $130,000
- Doug Basham: $126,000
- Eddie Guerrero: $372,000
- Edge: $704,000
- Eugene: $189,000
- Funaki: $124,000
- Gene Snitsky: $292,000
- Gregory Helms: $277,000
- John Cena: $1,743,000 (First class flight tickets, hotel (accommodations, and ground transportation paid for every week
- John Layfield: $786,000 (Five star hotel accommodations paid for every weekJerry Lawler: $204,000 (First class flight tickets, hotel (accommodations, and ground transportation paid for every week
- Jillian Hall: $52,000
- Joey Mercury: $134,000
- Johnny Nitro: $143,000
- Jonathan Coachman: $175,000
- Kane: $ 851,000 (First class flight tickets paid for every week Ken Kennedy: $133,000
- Kid Kash: $62,000
- Kurt Angle: $1,023,000 (First class flight tickets paid for every week)
- Lance Cade: $118,000
- Lilian Garcia: $90,000
- Lita: $286,000 (Mostly downside paid due to lack of wrestling)
- Maria: $41,000
- Mark Henry: $300,000 (Base pay)
- Matt Hardy: $322,000 (Missed over $70,000 of pay due to firing)
- Matt Striker: $43,000
- Melina: $155,000
- Mickie James: $72,000
- Nunzio: $186,000
- Orlando Jordan: $145,000
- Paul London: $177,000
- Psicosis: $122,000
- Randy Orton: $711,000 (First class flight tickets paid for every week)
- Rene Dupree: $289,000
- Rey Mysterio: $414,000
- Ric Flair: $508,000 (First class flight tickets paid for every week)
- Rob Conway: $186,000
- Rob Van Dam: $220,000 (Only received downside and royalties due to injury)
- Rosey: $105,000
- Shawn Michaels: $1,045,000 (First class flight tickets, hotel accommodations, and ground transportation paid for every week)
- Shelton Benjamin: $366,000
- Simon Dean: $132,000
- Stacy Keibler: $178,000 (Only downside paid during absence)
- Steven Richards: $94,000
- Torrie Wilson: $260,000
- Trevor Murdoch: $48,000
- Triple H: $2,013,000 (Allowed the personal use of company jet (10) times per year. First class flight tickets, hotel accommodations, and ground transportation paid for every week)
- Trish Stratus: $618,000 (Receives 20% of all Trish Stratus merchandise sold)
- Tyson Tomko: $127,000
- Undertaker: $1,811,000 (First class flight tickets accommodations, and ground transportation paid for every week-) Val Venis: $210,000
- Victoria: $275,000
- Viscera: $130,000
- William Regal: $225,000

منبع

ممنون

emtn
05-04-2008, 13:00
منم همينجوري تو تاپيك واسه خودم پست الكي مدم ديگه.هيچكي به دادمون نميرسه
Hall of Fame یه مراسم سالیانست که توش از چند تا از بزرگان کشتی کج تقدیر می شه.هر یک از این افراد توسط یه فرد دیگه induct می شه(یعنی اسمش وارد لیست افراد تقدیر شده می شه)
امسال راک ، پدر و پدر بزرگشو induct کرد. قبلش هم یه کم حرف زد که خیلی جالب بود. می تونی اینجا ببینی.

mohammad_dj_kazin
05-04-2008, 16:37

حقوق سوپراستارا چه جوري تعيين ميشه.لطفا كمك كنين.مثلا رده ي چندمي ميشن فلان قدر ميگيرن اگه اينجوريه كه اورتن بايد از همشون بيش تر بگيره

منبع
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون
اگه خواستي توي وبلاگ درخواست بده من كه نميدونم ولي شايد بقيه ي نويسنده هام بدونن باي باي
:27:

reza boy
05-04-2008, 18:54
Smackdown . April 04th , 2008 . Results

" Matt Hardy def. U.S. Champion M.V.P. | None Title Match "

................................................

در یک مسابقه ی تک به تک ، مت هاردی که به تازگی از بند مصدومیت رها شده برابر ام وی پی قرار گرفت و تونست ام وی پی رو با یک تویست آف فیت شکست بده . این مسابقه سر کمربند ایالات متحده نبود .

" Festus def. Zack Ryder "

در یک مسابقه ی تک به تک ، فستس برابر زک رایدر قرار گرفت . در این مسابقه که میشه گفت همش دست فستس بود ، فستس با یک پاور اسلم تونست زک رایدر رو شکست بده .

" Vladimir Kozlov def. Matt Bentley "

در یک مسابقه ی تک به تک ، دو سوپراستار تازه وارد برابر هم قرار گرفتند . در این مسابقه پدیده ی جدید دابلیو دابلیو ای که ولادمیر کوزلوو نام داره ، برابر یک سوپراستار جدید دیگه که اگه اشتباه نکنم قبلا در تی ان ای فعالیت میکرد که نامش مت بنتلی بود قرار گرفت . در این مسابقه ولادمیر کوزلوو تونست مت بنتلی رو شکست بده .

" John Morrison & The Miz def. Jimmy Wang Yang & Shannon Moore "

در یک مسابقه ی دو به دو ، قهرمانان تیمی اسمک دان ؛ موریسن و د میز برابر تیم جیمی وانگ یانگ و شنن مور قرار گرفتن که در پایان تیم جان موریسن و میز پیروز این مسابقه ی نچندان سخت شدند . بعید به نظر میرسه که جان موریسن و د میز جلوی این تیم ها کمربندشون رو ببازن . هر چند این مسابقه هم سر کمربند نبود .

" World Heavyweight Champion Undertaker vs. ECW Champion Kane "

در یک مسابقه ی تک به تک ، قهرمان سنگین وزن جهان ؛ آندرتیکر برابر قهرمان ای سی دابلیو ؛ کین قرار گرفت . این مسابقه مین ایونت این هفته بود . همونطور که میدونید آندرتیکر و کین با هم یار هستن . خوب در این مسابقه هم کاملا مشخص بود نمیخوان همدیگه رو بزنن . به هر حال کین و آندرتیکر رفتن بیرون رینگ و بلاجبار یک دابل بیگ بوت به هم زدن و داور تا 10 شمرد و هیچ کدوم داخل رینگ نرفتن و به این ترتیب مسابقه بدون نتیجه تموم شد . البته آندرتیکر و کین خودشون از عمد بیرون رینگ رفتن و بلند نشدن وگرنه یک بیگ بوت برای این دو چیزی نیست . به هر حال بعد از مسابقه اج و چاوو گئررو و کرت هاکینز و زک رایدر وارد شدن و آندرتیکر و کین رو زدن . اما در پایان آندرتیکر و کین زک رایدر و کرت هاکینز رو زدن و بعد یک دابل تومبستون به اج و چاوو گئررو زدن .

reza boy
06-04-2008, 20:11
قبل از رسل منیا ۲۴ لیندا مکمن همسر وینس مکمن مهمونی گرفت و استاراو دعوت کرد متا هم براتون عکساشو اماده دانلود کردیم

reza boy
06-04-2008, 20:12
ری میستریو که الان در مصدومیت به سر میبره به دیدار کودکان رفته و هعکس هایی هم از این دیدار منتشر شذده که ما براتون اماده دانلود کردیم

emtn
06-04-2008, 23:23
یه خبر جالب.
festus قراره این جمعه با undertaker بازی کنه. باید بازی جالبی بشه!

mohammad_dj_kazin
07-04-2008, 15:49
یه خبر جالب.
festus قراره این جمعه با undertaker بازی کنه. باید بازی جالبی بشه!
فكر كنم undertaker ببازه:31::31:

reza boy
07-04-2008, 20:57
مردم درارن میرن بلیط رستل منیا بخرن بعضی از استارهای قدیمی هم بین انها هستند

reza boy
07-04-2008, 20:58
جان سینا هم مثل بقیه ی استارا جدیدا به دیدار کودکان رفته

reza boy
07-04-2008, 20:58
روموری رستل منیا ۲۵ ذو اماده کردم که در ۵ اوریل ۲۰۰۹ قراره در شهر تکزاس برگذار شه

Moh@mm@d - TNT
08-04-2008, 12:22
مرسی از همه

emtn
08-04-2008, 16:04
اگه خواستي توي وبلاگ درخواست بده من كه نميدونم ولي شايد بقيه ي نويسنده هام بدونن باي باي
:27:
اگه هر کس دیگه ای بود شاید می باخت ولی آندرتیکر تسلیم بشو نیست.:21:

reza boy
08-04-2008, 20:18
قبل از مراسم هال اف فیم امسال جاش متیوز با راک یک مصاحبه کوچک کرد
فرمت: WMV

حجم: 2019 KB

نام فایل : Dwayne The Rock Johnson about being at the WWE Hall of Fame

reza boy
08-04-2008, 20:19

mohammad_dj_kazin
08-04-2008, 21:52

آقا رضا ميتونم بپرسم اين كليپ هارو از كجا مياري؟

ehsssssan
08-04-2008, 23:25
رضا جان دستت درد نكنه آقايي مي كني مثل هميشه.
عكس هاي بچه هارو حال كردم

محمد جان من تو وبلاگ هم درخواست دادم.امااااااا

ehsssssan
09-04-2008, 00:05
اي ول واقعا محشره

فقط يه درخواست كوچولو دارم كه اگه ميشه :
قد رو به سانتي بنويسيد
وزن رو به كيلو

ehsssssan
09-04-2008, 00:07
اي ول واقعا محشره

فقط يه درخواست كوچولو دارم كه اگه ميشه :
قد رو به سانتي بنويسيد
وزن رو به كيلو
و اگه ميشه من اصراري ندارم ولي اگه بتوني تاريخ رو شمسي بنوسي واقعا عالي ميشه

در مورد rey (ميستريو) چي داري؟

ehsssssan
09-04-2008, 00:11
B A T I S T A

mohammad_dj_kazin
09-04-2008, 16:32
رضا جان دستت درد نكنه آقايي مي كني مثل هميشه.
عكس هاي بچه هارو حال كردم

محمد جان من تو وبلاگ هم درخواست دادم.امااااااا
شرمنده احسان جان نديدم!!!!!!
پس چرا من نظراتتو نديدم!!!!:18:
حالا درخواستت چي بود.
اين دفعه درخواست داشتي بگو
نامردم اگه نزارم

شرمنده:11::40:

ehsssssan
10-04-2008, 00:26
تو قسمت نظر ها سوال رو مطرح كردم.و لي 2 وز بعدش هم جواب نداده بودن الان هم يادم نيست دقيقا كجا بود خوب نميشه اينجا جواب بديد؟

emtn
10-04-2008, 00:32

آقا دمت گرم خیلی حال دادی.:10:
ببینم چیزی راجب برگشتنش نگفته ، نه؟(البته منظورم تو این ویدیو نیستا)

emtn
10-04-2008, 00:55
کانال Show Sport 4

فرکانس : NileSat - 11862 . V

این کانال جزو پکیج شوتایم عرب در ماهواره نایلست میباشد که فقط با کارت اوجینال و شیرینگ باز می باشد . با تازگی به صورت مقطعی در بعضی از ----- ها هم باز شده

زمان پخش : کانال شوسینما 6 ( جزو همین پکیج ) مسابقات ماهیانه ( PPV ) رو به صورت زنده پخش می کند . در ضمن کانال شواسپرت 4 در طول هفته به صورت مداوم مسابقات (راو ) WWE Bottom Line و Smack Dow و Heat و ECW رو به فاصله چند روز تاخیر پخش می کندShow Sports عاليه!
Smackdown رو زودتر از آمریکا پخش می کنه!
Raw رو هم با 3-4 روز تاخیر. ECW هم همین طور.
فقط اگه بتونین بازش کنین.

emtn
10-04-2008, 13:11
خواهش مي كنم!!!!!!!!!!!!!

ehsssssan
10-04-2008, 22:38
عميقا ناراحت شدم
چقدر راك هيبتو و هيكل و خشنيشو از دست داده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_dj_kazin
10-04-2008, 23:33
تو قسمت نظر ها سوال رو مطرح كردم.و لي 2 وز بعدش هم جواب نداده بودن الان هم يادم نيست دقيقا كجا بود خوب نميشه اينجا جواب بديد؟
خوب عزيزم سوالت چي بوده؟؟؟؟؟

عميقا ناراحت شدم
چقدر راك هيبتو و هيكل و خشنيشو از دست داده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روز دوم عيد شبكه سه يه فيلم از راك نشون داد.خيلي باحال بود

ehsssssan
11-04-2008, 01:52
نوشته شده توسط ehsssssan [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چه جورياست/

Ezel
11-04-2008, 08:30
جاي Iron Sheik تو نظر سنجي خاليه هرچند كه پيشكسوته .

shazdeh23
11-04-2008, 23:35
از نظر من:
1: The UnderTaker
2: Batista
3:Rey Mysterio
یا حق

ehsssssan
11-04-2008, 23:43
روز دوم عيد شبكه سه يه فيلم از راك نشون داد.خيلي باحال بود

آره همون كه فوتباليست بود.ولي فيلمش واسه 2006 بود
اونجا بابا خيلي هيكلش ميزون بود تو اين مصاحبه بيچاره نصفش آب شده

ehsssssan
11-04-2008, 23:44
دوست من چي شد پس من يكمي عجله دارم واسه فهميدنش

ehsssssan
11-04-2008, 23:55
1 batista
cena 2
mystero3
4 orton

emtn
12-04-2008, 01:25
برنامه با مراسم رقص دخترای هندی برای Great Khali شروع شد. Big Show وارد شد و از یه هندیه از طرف Great Khali1- یه سری هدایا مثل مرغ و بزغاله گرفت.:27: (برای نشان دادن صلح طلبی مردم هند) بعدش با هم دست دادن ولی لحظه ی آخر Big Show با یه مشت Great Khali رو انداخت.:دی
2- Jimmy Wang Yang و Shannon Moore در یه تگ تیم مچ از The Miz و John Morrson شکست خوردند.
3- Finally با کمک پسرش Hornswagle تونست Mat Striker رو شکست بده.
4-ویکتوریا هم با میشل مک کول بازی کرد و تونست بازی رو ببره.
5-ولادیمر کوزلو ، بازیکن جدید و قوی روسی به راحتی حریفش مت لوگان رو برد.
6- در یکی از معدود بازی های درست و حسابی شب ، Matt Hardy در مقابل Chuck Palumbo قرار گرفت. MVP هم این بازی رو از نزدیک و از جایگاه گزارشگرها نگاه می کرد. Matt Hardy اولش یه مقداری کتک خورد ولی نهایتا تونست بازی رو ببره. در ضمن، MVP هم دخالتی در بازی نکرد.
7-و اما در بازی اصلی شب ، Festus در یه بازی فیزیکی و دیدنی با آندرتیکر رو به رو شد. festus به خوبی مقاومت کرد و حتی ضربه های خیلی خوبی هم به تیکر زد ، ولی آخذش اسیر فن مرگبار آندرتیکر ، Triangle Choke شد. جالبی کار اینجا بود که Festus تسلیم نشد ، اما بعد از حدود نیم دقیقه کاملا بیهوش شد تا آندرتیکر بازی رو ببره.

در اینجا برنامه تموم می شه ولی ظاهرا یه تیکه ی دیگه هم بوده که تو تلویزیون نشون ندادن. Zack Ryder,Hawkins,ٍEdge,Chavo و بادی گارد چاوو به تیکر حمله می کنند ولی بتیستا ،کین و بیگ شو به کمک آندر تیکر می آن و همه رو نابود می کنند.:5:

emtn
12-04-2008, 01:35
بک لش قراره دو هفته ی دیگه بر گزار بشه و بازی های بسیار خوبی رو براش گداشتن:
World Heavyweight Championship: The Undertaker vs. Edge

ECW Championship: Kane vs. Chavo Guerrero چاوو ه در ECW به كين گفت که تو این بازی با بادی گاردش می آد.

Fatal Four-Way match for the WWE Championship: Randy Orton vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Triple H vs. John Cena این بازی ،بازی اصلی شبه و یه جور elimination match ه. باید فوق العاده باشه.:46:

Shawn Michaels vs. Batista

Big Show vs The Great Khali

نمی دونم شاید باز هم بازی های دیگه ای اضافه بشه.

hamed1282
13-04-2008, 13:15
ممنون خیلی کامل بود

emtn
13-04-2008, 13:38
آقا یه بازی دیگه هم به بک لش اضافه شد: MVP Vs. Matt Hardy برای United States championship
چه شود این بک لش!:8:

reza boy
13-04-2008, 20:14
والپیپیر اختصاصی بکلش ۲۰۰۸

reza boy
13-04-2008, 20:15
عکس های جدیدی به نام 'Mania Media Day منتشر شده

reza boy
13-04-2008, 20:15
عکس های جدیدی از دیدار مردم از استارا منتشر شده تو این عکس ها بیشتر استارا هستن پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید

reza boy
13-04-2008, 20:16
عکس های جدیدی از دیدار سینا تریل و مایکلز از کودکان منتشر شده

reza boy
13-04-2008, 20:16
عکسهای جدیدی از ملاقات باتیستا و سی ام پانک با بچه ها منتشر شده

reza boy
13-04-2008, 20:17
RAW . April 07th , 2008 . Results

" Umaga def. Val Venis "

در یک مسابقه ی تک به تک ، اوماگا برابر وال وینس قرار گرفت که در پایان اوماگا تونست با زدن یک سموئن اسپایک حریفش رو شکست بده .

" Mickie James & Ashley Massaro def. Jillian & Melina "

در یک مسابقه ی دو به دو بین دیواس ، میکی جیمز و اشلی با هم تیم شدن و برابر تیم جیلیان و ملینا قرار گرفتند که تیم میکی جیکز و اشلی ماسارو با دی دی تی ای که میکی جیمز زد تونستن پیروز مسابقه بشن .

" Brian Kendrick & Paul London def. Lance Cade & Trevor Murdoch "

در یک مسابقه ی دو به دو ، تیم برایان کندریک و پال لاندان برابر تیم لنس کید و ترور مرداک قرار گرفتند که تیم برایان کندریک و پال لاندان با رول آپ پیروز مسابقه شدن .

" Triple H def. Randy Orton & JBL | 2 on 1 Handicap Match "

در یک مسابقه ی دو به یک ، رندی اورتن با جی بی ال یار شد و برابر تریپل ایچ قرار گرفتن که در پایان تریپل ایچ جی بی ال رو زد و بعد به رندی اورتن پدیگری زد و پیروز مسابقه شد . به این ترتیب ، تریپل ایج با این پیروزی به بکلش راه پیدا کرد .

" Carlito & Santino Marella def. Hardcore Holly & Cody Rhodes "

در یک مسابقه ی دو به دو ، تیم سانتینو مارلا و کارلیتو برابر قهرمانان تیمی جهان هاردکور هالی و کودی رودس قرار گرفتن که در پایان تیم کارلیتو و سانتینو مارلا پیروز مسابقه شدن .

" WWE Women's Champion Beth Pheonix def. Maria "

در یک مسابقه تک به تک ، ماریا برابر قهرمان زنان دابلیو دابلیو ای بث فینکس قرار گرفت که در پایان بث فینکس با زدن فینیشر خودش که فیشرز من سوپلکس نام داره ، ماریا رو پین کرد و پیروز شد .

" John Cena def. Triple H & JBL | 2 on 1 Handicap Match "

در یک مسابقه ی دو به تک ، تیم تریپل ایچ و جی بی ال برابر جان سینا قرار گرفتن و در حالی که جی بی ال و تریپل ایچ داشتن با هم دعوا میکردن ، رندی اورتن وارد شد و به جی بی ال آر کی او زد . بعد سینا تریپل ایچ رو زد و جی بی ال رو پین کرد و پیروز مسابقه شد . به این ترتیب جان سینا هم به بکلش راه پیدا کرد .

کوتاه از راو این هفته ::

1 - ریگال ابتدا مسابقه ای تک به تک بین جی بی ال و رندی اورتن رو در بکلش در نظر گرفته بود .

2 - با پیروزی تریپل ایچ و سینا در راو این هفته ، مسابقه ی کمربند دابلیو دابلیو ای چهار نفره شد .

3 - در برنامه ی معروف جریکو ، شان و باتیستا مهمان بودن که بینشون درگیری لفظی پیش اومد .

4 - جان سینا راه پیدا کردن تریپل ایچ رو به بکلش ، به او تبریک گفت .

5 - در پایان راو این هفته ، در خیابون طرفداران به سینا حمله کردن که تریپل ایچ سینا رو نجات داد .

reza boy
13-04-2008, 20:18
تبلیغی از هوم ویدیوی جديد تریپل اچ رو اماده کردم با کیفیتی عالی و حجمی کم ( DVDRIP )

.:: The King Of Kings - Triple H Home Video Promo ::.

فرمت: AVI

حجم: 4162 KB

نام فایل : The King Of Kings - Triple H Home Video Promo

لینک دانلود

reza boy
13-04-2008, 20:21
ECW . April 08th , 2008 . Results

" CM Punk def. World Tag Team Champion The Miz "

در اولین مسابقه ی ای سی دابلیو این هفته ، سی ام پانک برابر میز قرار گرفت که در پایان این مسابقه با برتری سی ام پانک به پایان رسید . سی ام پانک با یک جی تی اس تونست میز رو پین کنه و پیروز مسابقه بشه .

" Elijah Burke def. Nunzio "

در یک مسابقه ی تک به تک ، الایجا بورک برابر حریف نچندان قوی خودش نانزیو قرار گرفت و در پایان الایجا بورک بود که با زدن فینیشرش تونست نانزیو رو پین کنه و پیروز بشه .

" Kofi Kingston def. Domino "

اما کوفی کینگستون که داره همینطور بهتر و بهتر میشه و در هفته ی قبل هم خوب کار کرد ، برابر دامینو قرار گرفت و در پایان کوفی کیگستون تونست دامینو رو شکست بده .

" Tommy Dreamer def. Colin Delaney "

در یک مسابقه ی تک به تک ، تامی دریمر و کولین دیلنی برابر هم قرار گرفتن که در پایان علیرقم اینکه دیلنی خیلی خوب کار کرد ، این تامی دریمر بود که از فرصت استفاده کرد و با یک دی دی تی تونست دیلنی رو پین کنه و پیروز این مسابقه بشه .

کوتاه از ای سی دابلیو این هفته ::

1 - چاوو گئررو ، کرت هاکینز و زک رایدر در این هفته ی ای سی دابلیو حضور داشتن .

2 - تماشاگران بشدت چاوو گئررو و میجر برادرز رو هو کردن .

3 - تماشاگران از اینکه کین مسابقه ای نداشت از دست جنرال منیجر ، استرادا عصبانی شدن .

reza boy
13-04-2008, 20:26
سلام ببخشيد دير شد
من اين كلپ ها رو يا خودم آپ مي كنم يا دوستان يا تصادفي ميبينم ميگم اينجا بزارم همه استفاده كنن اگه شما اينو آپ كردي بگو ................. به دوستاني كه تشكر كردن بايد بگم خواهش مي كنم تاپيك خودتونه سوالي بود در خدمتم در حد توانم تا بعد............................................ .................................................. ...

reza boy
13-04-2008, 20:37
در ضمن خواهش مي كنم در رتبه دادن به تاپيك شركت كنيد

emtn
15-04-2008, 00:30
ویکی تمام تلاششو داره می کنه تبا گذاشتن بازی های سنگین ، آندرتیکر رو تا حد ممکن برای بازی با ادج تو بک لش ضعیف کنه.
بعد از دو بازی سنگین دو هفته ی اخیر، این هفته قراره که آندرتیکر با بتیستا بازی کنه.

emtn
15-04-2008, 00:31
در ضمن خواهش مي كنم در رتبه دادن به تاپيك شركت كنيد

من که عالی دادم:27::27:

reza boy
15-04-2008, 22:52
خيلي ممنون خواهش مي كنم هر كسي اين تاپيكو مي خونه يه رتبه بده............

reza boy
15-04-2008, 22:54
Mike Knox Continues To Wrestle In WWE / ECW

خیلی وقت بود که سایت های مختلف اعلام میکردن که در خونه ی مایک ناکس ، سوپراستار جدید ای سی دابلیو مواد نیروزا پیدا شده .

خوب ، بعد از سه روز اعلام این موضوع از سایت های معتبر که مایک ناکس بدلیل استفاده از مواد نیروزا از دابلیو دابلیو ای اخراج خواهد شد ، کمپانی دابلیو دابلیو ای این موضوع رو تکذیب کرد و سپس اعلام کرد : " مایک ناکس ، سوپراستار جدید ای سی دابلیو به هیچ وجه از مواد استروییدی استفاده نکرده و همچنان در ای سی دابلیو و دابلیو دابلیو ای مسابقه خواهد داد . "

ضمن اینکه در هاس شو این هفته ی اسمک دان / ای سی دابلیو ، ماک ناکس برابر تامی دریمر قرار گرفت و دریمر رو شکست داد و ناکس با مسابقه دادن در هاس شو این هفته ، به همه ی شایعات گفته شده پایان داد .

reza boy
15-04-2008, 22:57
Smackdown . April 11 , 2008 . Results

" The Miz & John Morrison def. Jimmy Wang Yang & Shannon Moore "

ابتدا جان موریسن وارد شد و بعدش هم میز اومد . جیمی ونگ ینگ و شنن مور هم بعد اون ها اومدن . موریسن و ونگ ینگ آغاز کردن . موریسن مسابقه رو خوب شروع کرد . میز وارد شد و بعد از یکی دو دقیقه جاش رو دوباره با موریسن عوض کرد و قبل از اینکه بیرون بره یک حرکت تیمی انجام دادن . بعد از دقایقی که مسابقه کاملا دست موریسن بود ، میز جای موریسن اومد و با سرعت به طرف ینگ دوید و با یک نک بریکر حریفش رو پین کرد و پیروز شد . به این ترتیب تیم میز و موریسن در عرض 8:24 برنده شدن .

" Finlay w/ Hornswoggle def. Matt Striker "

دو سوپراستار وارد رینگ شدن . فینلی مسابقه رو خیلی خوب شروع کرد . بعد از چند دقیقه که کاملا مسابقه دست فینلی بود ، مت استرایکر هم تکونی به خودش داد . اما هورنسواگل جلوی ادامه ی کار استرایکر رو گرفت . فینلی هم از فرصت استفاده کرد و وقتی که داور حواسش نبود ، فینلی با چوبش مت استرایکر رو زد و پیروز شد . بعد از مسابقه هم هورنسواگل به استرایکر تدپول اسپلش زد . این مسابقه 4:54 به طول انجامید .

" Victoria def. Michelle McCool "

ابتدای کار ، مک کول با یک کلوزلاین ، ویکتوریا رو از رینگ انداخت بیرون . اما ویکتوریا وارد رینگ شد و مسابقه رو در دست گرفت . ویکتوریا مک کول رو انداخت گوشه ی رینگ و به مک کول لگد زد . مک کول دوباره مسابقه رو با یک نک بریکر در دست گرفت اما منیجر ویکتوریا حواس مک کول رو پرت کرد و در همون لحظه ویکتوریا با یک رول آپ در عرض 1:50 پیروز مسابقه شد .

" Vladimir Kozlov def. Matt Logan "

ولادیمیر کوزلوو ، پدیده ی جدید دابلیو دابلیو ای باید برابر مت لوگن قرار میگرفت . ولادیمیر کوزلوو با ورودی بدون آهنگش و تاریک شدن استادیوم وارد رینگ شد . حریفش هم که تو رینگ بود . مسابقه آغاز شد و ولادیمیر کوزلوو با یک هدلاک مسابقه رو شروع کرد . بعد به ترتیب به حریفش هد بات ، کراس بادی اسلم و دی دی تی زد . در همون لحظه ولادیمیر کوزلوو با یک اسکورپیون دس دراپ یا هر چی که من اسمش رو نمیدونم ، مت لوگن رو پین کرد و در 00:52 ثانیه پیروز مسابقه شد .

" Matt Hardy def. Chuck Palumbo "

چاک پالمبو با موتورش وارد رینگ شد . مت هاردی هم بعد از پالمبو اومد . زنگ شروع مسابقه زده شد و چاک پالمبو با یک ساید هد لاک مسابقه رو آغاز کرد . این مسابقه یکی از معمولی ترین مسابقات این هفته ی اسمک دان بود . در اواخر مسابقه بود که هاردی مسابقه رو در دست داشت . مت هاردی برای دومین بار بود که از روی طناب دوم با یک لگ دراپ پالمبو رو میزد . مت رفت باری تویست آف فیت اما پالمبو به هاردی فال اوی اسلم زد . پالمبو رفت تا فول تراتل رو روی مت اجرا کنه که مت هاردی با یک تویست آف فیت جواب پالمبو رو داد و پالمبو رو پین کرد و برنده شد . این مسابقه 11:55 طول کشید .

" World Heavyweight Champion The Undertaker def. Festus "

اما در مین ایونت این هفته ، قهرمان سنگین وزن جهان آندرتیکر حریف فستس بود . دو سوپراستار وارد میشن و مسابقه رو آغاز می کنن . اول آندرتیکر حریفش رو میزنه اما بعد فستس دو سه بیگ بلو به تیکر میزنه . آندرتیکر میره باری اولد اسکول . همه ی تماشاگران از جاشون بلند میشن و آندرتیکر رو تشویق میکنن . آندرتیکر اولد اسکول میزنه . آندرتیکر بیگ بوت میزنه و پشتش هم یک بادی اسلم . تیکر با یک کلوزلاین از رینگ بیرون میفته ولی سریع به رینگ بر میگرده . آندرتیکر چند مشت محکم با دست راست به فستس میزنه که از سوی تماشاگران مورد تشویق قرار میگیره . فستس میخواد بک بادی دراپ بزنه اما آندرتیکر دی دی تی میزنه . آندرتیکر چوکسلم میزنه . بعد از چند دقیقه داور بر اثر برخورد با فستس رو زمین میفته . تیکر و فستس گوشه ی رینگ کارشون به دعوا میکشه . فستس بیگ بوت میزنه و تا به تیکر نزدیک میشه ، آندرتیکر قفل جدیدش رو به فستس میزنه و فستس تسلیم میشه اما داور روی زمین بود . آندرتیکر هم فستس رو ول نمی کرد . یک داور جدید از راه میرسه و مسابقه رو به نفع تیکر اعلام میکنه . به این ترتیب آندرتیکر عرض 8:25 پیروز مسابقه میشه .

کوتاه از اسمک دان این هفته ::

1 - درگیری ای بین باتیستا و مایکلز رخ داد که وقتی باتیستا رفت باتیستا بمب بزنه شان فرار کرد .

2 - در ابتدای اسمک دان بیگ شو و کالی با هم درگیر شدن که بیگ شو کالی رو زد .

3- تدی لانگ گفت که یک مسابقه بین گریت کالی و بیگ شو در بکلش انجام خواهد شد .

reza boy
15-04-2008, 23:01
RAW . April 14th , 2008 . Results

" Carlito & Santino Marella def. Paul London & Brian Kendrick "

در یک مسابقه ی دو به دو که برنده برای کمربند تیمی جهان میتونست مسابقه بده ، تیم کارلیتو و سانتینو مارلا برابر لاندان و برایان کندریک قرار گرفتن که در پایان کارلیتو تونست با یک بک استبر حریفش رو پین کنه و پیروز مسابقه بشه .

" Mickie James def. Beth Pheonix © | WWE Women's Championship Match "

در یک مسابقه ی تک به تک بر سر کمربند قهرمانی زنان ، میکی جیمز برابر بث فینکس قرار گرفت که در پایان این مسابقه میکی جیمز تونست با رول آپ حریف خودش بث فینکس رو شکست بده و قهرمان جدید زنان بشه . بعد از مسابقه اشلی و ماریا اومدن و به میکی جیمز تبریک گفتن .

" Cryme Tyme's JTG def. Trevor Murdoch "

در یک مسابقه ی تک به تک ، جی تی جی برابر ترور مرداک قرار گرفت که در پایان در کمتر از سه دقیقه ، جی تی جی با زدن فینیشرش مرداک رو پین کرد و پیروز مسابقه شد .

" Randy Orton © def. William Regal | WWE Championship Match "

در یک مسابقه ی تک به تک ، قهرمان دابلیو دابلیو ای رندی اورتون برابر ویلیام ریگال قرار گرفت که در پایان رندی اورتون با یک آر کی او حریفش رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد .

" Chris Jericho © def. Umaga | Intercontinental Championship Match "

در مسابقه ای تک به تک ، کریس جریکو باید از کمربندش برابر اوماگا دفاع میکرد . در این مسابقه که میشه گفت از دوازده دقیقه ، اوماگا بیشتر مسابقه رو در دست داشت ولی این کریس جریکو بود که با کمک گرفتن از طناب تونست حریفش رو پین کنه و پیروز مسابقه بشه . به این ترتیب جریکو از کمربند خودش برابر اوماگا دفاع کرد .

" Paul Burchill def. Jim Hacksaw Duggan | Squash Match "

در مسابقه ای تک به تک که یک دقیقه بیشتر به طول نینجامید ، پال بورچیل تونست جیم هکسا دوگن رو شکست بده . این مسابقه بصورت اسکواش مچ برگذار شد .

" Triple H def. John Bradshaw Layfield via dq "

در یک مسابقه ی تک به تک ، تریپل ایچ برابر جی بی ال قرار گرفت که در پایان ، در حالی که تریپل ایچ بر مسابقه مسلط بود ، رندی اورتون در مسابقه دخالت کرد و موجب شد مسابقه با دی کیو به نفع تریپل ایچ به پایان برسه . در حالی که رندی برای زدن تریپل ایچ اومده بود ، این تریپل ایچ بود که به رندی اورتون پدیگری زد . در این لحظه راو این هفته تموم شد .

1 - کریس جریکو به عنوان داور مسابقه ی شان مایکلز برابر باتیستا در بکلش انتخاب شد .

2 - ویلیام ریگال در راو این هفته بشدت از سوی تماشاگران تشویق شد .

3 - خیلی از بچه های داخل ورزشگاه از اینکه جان سینا در راو این هفته نبود ناراحت شده بودن .

4 - در آخر راو این هفته تریپل ایچ بعد از زدن پدگری به رندی ، بیشتر از ده دقیقه تشویق شد .

5 - درگیری ای بین جریکو و شان مایکلز بوجود اومد که شان به جریکو ، سوییت چین موزیک زد .

reza boy
15-04-2008, 23:01
اهنگ ورودیه باتیستا
Batista Theme

فرمت: MP3

حجم: 4047 KB

نام فایل : Batista Theme

لینک دانلود

ehsssssan
15-04-2008, 23:13
مرسي داداش.من گفتم شايد ديگه بيخيال شدي

reza boy
16-04-2008, 00:00
یک کلیپ جالب براتون اماده کردم

که در این کلیپ جان سینا به شبکه ABC می رود و به همراه جیمی کیمل مجری شبکه ...

John Cena & Jimmy Kimmel In ABC TV

این کلیپ را در دو حجم اماده کردم

Rapidshare

فرمت : AVI

زمان : 8 دقیقه

حجم : 34000 KB

نام فایل : John Cena & Jimmy Kimmel In ABC TV

لینک دانلود

-----------------------------------------

Rapidshare

فرمت : WMV

حجم : 12700 KB

لینک دانلود

ehsssssan
16-04-2008, 00:54
هم آهنگ ورودي باتيستا هم اين كليپت عالي بودن

رتبه گيري هم عالي زدم

رضا جان آهنگ ورودي سينا

نا نانانان
دي نانانا
را نانانانا

فكر كنم فهميدي چي ميگم

ممنون از پست هاي مفيدت

mohammad_dj_kazin
16-04-2008, 15:43
یک کلیپ جالب براتون اماده کردم

که در این کلیپ جان سینا به شبکه ABC می رود و به همراه جیمی کیمل مجری شبکه ...

John Cena & Jimmy Kimmel In ABC TV

این کلیپ را در دو حجم اماده کردم

Rapidshare

فرمت : AVI

حجم : 34000 KB

لینک دانلود

-----------------------------------------

Rapidshare

فرمت : WMV

حجم : 12700 KB

لینک دانلود

رضا جان اسم منبع رو فراموش كرديا!!!!!
خودت كه آماده نكردي ديگه بابا!!!
اسم منبع رو بنويس:40:

mohammad_dj_kazin
16-04-2008, 15:44
هم آهنگ ورودي باتيستا هم اين كليپت عالي بودن

رتبه گيري هم عالي زدم

رضا جان آهنگ ورودي سينا

نا نانانان
دي نانانا
را نانانانا

فكر كنم فهميدي چي ميگم

ممنون از پست هاي مفيدت
احسان جان اين رو توي وبلاگ من هم گفتي.جان سينا دو تا آهنگ بيشتر نداره يكي آهنگ اصليش هست و يكي هم آهنگ world life يه آهنگ ديگه هم داره كه خودش خونده ما همه ي اين سه آهنگ رو توي وبلاگ گذاشتيم شما چطور پيدا نكردي توي آرشيو هست.(آرشيو موزيك ورود سوپر استارها)

ehsssssan
16-04-2008, 22:15
world life رو دارم.ولي بايد سرچ كنم ببينم كدوم قسمت هستش؟ممنون

اگه پيدا كنم پست ميدم

reza boy
16-04-2008, 22:26
ببخشيد درست يادم نيست از كجا گپي كردم فكر كنم بلاگ شما بود در هر صورت ببخشيد من زياد مي گردم آخه كفي كشتي كچ هستم هر مطلب جالبي رو اينجا ميزارم در هر صورت ببخشيد.............

reza boy
16-04-2008, 22:27
Jeff Hardy's Return Date Revealed

تاریخ بازگشت جف هاردی اعلام شد . جف هاردی که بدلیل دوپینگ ، شصت روز از دابلیو دابلیو ای اخراج شده بود ، در تاریخ ۲۰ ژوان ۲۰۰۸ در هاس شو ای که در نیو مکزیکو انجام میشه به دابلیو دابلیو ای بازخواهد گشت .

ضمن اینکه اعلام شده در این تاریخ مسابقات دیگه ای هم از قبیل : جان سینا برابر رندی اورتن سر کمربند دابلیو دابلیو ای ، دی اکس برابر اوماگا و اسنیتسکی ، هاردکور هالی و کودی رودس برابر کارلیتو و مارلا سر کمربند جهانی تیمی ، کریس جریکو برابر مستر کندی سر کمربند بین قاره ای .

ضمن اینکه حریف جف هاردی هم اعلام شده که لنس کید هست . خوب ، به احتمال ٪ ۹۹ جف هاردی کار خودش رو با برد آغاز خواهد کرد .

reza boy
16-04-2008, 22:29
ECW on Sci Fi . April 15th , 2008 . Results

" Kingston , CM Punk , Yang & Moore def. Deuce , Domino , Benjamin & Burke "

در یک مسابقه ی چهار به چهار ، تیم کوفی کینگستون ، جیمی ونگ ینگ ، سی ام پانک ، شنن مور تونستن با فینیشر کوفی کینگستون تیم دویس ، دامینو ، شلتن بنجامین و الایجا بورک را شکست بدن .

" Kelly Kelly Wins The Diva Dance Off "

در یک مسابقه که بین دیوا ها بصورت دنس آف مچ انجام شد ، کلی کلی تونست پیروز این مسابقه ی جالب بشه .

" Mike Knox def. Colin Delaney "

در یک مسابقه ی تک به تک ، مایک ناکس برابر کولین دیلنی قرار گرفت که در پایان مایک ناکس تونست با زدن فینیشرش پیروز مسابقه بشه تا کولین دیلنی همچنان بدون برد باقی بمونه !

" Brothers Of Destruction def. WWE Tag Team Champs John Morrison & Miz "

در مین ایونت ای سی دابلیو این هفته ، یک مسابقه تک تیم دو به دو انجام شد که البته سر کمربند نبود . در این مسابقه قهرمانان تیمی دابلیو دابلیو ای جان موریسن و میز برابر برادران مخرب آندرتیکر و کین قرار گرفتن . در این مسابقه که مسابقه ی بسیار کوتاه و جالبی بود ، آندرتیکر و کین توستن به راحتی هر چه تمام تر تیم موریسن و میز رو شکست بدن .

reza boy
16-04-2008, 22:30
چند خبر كوتاه..........................

reza boy
16-04-2008, 22:30
جان سینا در تاریخ 27 جون سال 2002 وارد دابلیو دابلیو ای شد

reza boy
16-04-2008, 22:31
مسابقه ی کین و چاوو گئررو در رسل مینیا 24 کوتاه ترین مسابقه ی تاریخ رسل مینیا بوده

reza boy
16-04-2008, 22:32
راک در ابتدای حضورش در دابلیو دابلیو اف ، اسمش راکی میویا بود که راکی رو از اسم پدرش و میویا رو از پدربزرگش برداشته بود

reza boy
16-04-2008, 22:33
پال بیرر ، منیجر آندرتیکر و کین ، قبل از اینکه وارد کشتی کچ بشه در سرد خانه کار میکرد

reza boy
16-04-2008, 22:34
آندرتیکر ، استون کلد ، کرت انگل در پی پی وی ترنینگ پوینت از کمپانی یو اف سی حضور داشتن تا مسابقه ی براک لزنر رو از نزدیک ببینن

reza boy
16-04-2008, 22:34
هالک هوگن هیچ وقت موفق نشده آیرون شیخ ، سوپراستار ایرانی دابلیو دابلیو اف رو شکست بده

reza boy
16-04-2008, 22:35
تریش استراتوس در حال حاضر یک پلیس آمریکایی هست

reza boy
16-04-2008, 22:45
اگه من از مطالب سايت و بلاگ كسي استفاده كردم و منبع رو ننوشتم معذرت مي خوام اما اگه دوستان هم در گزاشتن مطالب كمك كنن بد نيست در هر صورت من چون هر خبر رو از يه جا مي زارم يادم نمي مونه پس ببخشيد شايد در پست اول اسم همه منابه رو نوشتم..................

ehsssssan
16-04-2008, 23:24
ممنون رضا جان

خواهشا
من world life و bad bad man رو دارم و لي هيچ كدوم نيستش.به خدا ريتمش هم اين بود ديگه

نا نا نا ناااااااااا
را نا نا نا ااااااااااا

ديگه نميدونم چجوري بگم

ehsssssan
16-04-2008, 23:39
من خودم بيوگرافي ري رو پيدا كردم اينجا براتون ميزارم البته با ذكر منبع

ری میستریو پسر
اسکار گوترز روبیو متولد 12 دسامبر 1974 در سن دیگو-کالیفرنیا
نام همسر او آنجی و دارای یک پسر به نام دامینیک و یک دختر به نام آیلیاه هست.
قد او 1 متر و 60 سانتیمتر و 63 کیلوگرم وزن داره.
او کچ حرفه ای رو در چند لیگ سطح پایین و سپس مکزیک ژاپن در سال 1989 شروع کرد.
در این مدت اون تونست عنوان های سبک وزن HHW ، عنوان اصلی لیگ MNW (مکزیک) ، عنوان تگ تیم WWA ، سبک وزن WWA سه بار ، عنوان اصلی بیگ MNT (مکزیک) را از آن خود کنه.
سپس به لیگ ECW رفت و بعد از فعالیت در اون جا سر انجام در سال 1996 به یکی از دو لیگ بزرگ اون زمان یعنی WCW راه پیدا کرد.
در ابتدای کارش در 16 جون اولین حضورش رو در گری امریکن بش انجام داد و در مقابل دین مالنکو شکست خورد و نتوانست عنوان سبک وزن رو از آن خود کنه.
ولی در 8 جولای با شکست دین مالنکو در ماندی نایترو(با ماندی نایت RAW اشتباه نگیرین) تونست برای اولین بار در WCW صاحب عنوان بشه.
27 اکتبر دین مالنکو با شکست ری عنوان رو پس گرفت.
28 مارس 1999 در ماندی نایترو ری به همراه بیلی کیدمن با شکست بنوا و دین مالنکو تونستند که عنوان تگ تیم رو به دست بیارن و در 9 می به پری ساترن و ریون باختند.
18 اکتبر در ماندی نایترو ری به همراه کنان بار دیگه عنوان تگ تیم رو به دست آورد و در 24 اکتبر به بوکر تی و استیوی ری باختند.
آگست 2000 ری این بار به همراه یوونتود در ماندی نایترو با شکست ومپایرو و گریت موتا بار دیگه عنوان تگ تیم رو به دست آورد.
26 مارس 2001 هم ری به همراه بیلی کیدمن با شکست کید رومئو و اسکیپر عنوان تگ تیم سبک وزن رو به دست آورد.
بعد از منحل شدن WCW ری به WWF و به SD! اومد.
10 اکتبر 2002 اولین قهرمانی ری در WWE بود.اون به همراه اج با شکست براک لازنر و تجیری قهرمان تگ تیم SD! شد.ولی در نو مرسی 2002 اونو به بنوا و انگل باختند.
ولی در 7 نوامبر تونستن انتقام بگیرن و بار دیگه قهرمانی رو بردن.
ولی باز هم در سوروایور سیرس 2002 در یک مسابقه ی سه تیمه در مقابل ادی/چاوو و انگل/ بنوا عنوان رو به گررو ها باختند.
5 جون 2003 ری با شکست مت هاردی تونست عنوان سبک وزن رو ببره.
ولی در 25 سپتامبر تجیری عنوان رو از ری برد.
در اولین مسابقه ی WWE در سال 2004 در 1 ژانویه ری با شکست تجیری بار دیگه قهرمان سبک وزن شد.
در نو وی آت در 15 فوریه 2004 چاوو گررو با کمک پدرش تونست قهرمانی رو از ری بگیره(اصل اختلاف اونا سر ادی بود،چاوو با ادی بد بود و ادی رو زده بود،ری هم عصبانی شد و چاوو رو زد و درگیری به نو وی آت رسید.ری همیشه ادی رو دوست داشت).
در رستل منیا XX در 14 مارس ری با شکست چاوو بار دیگه قهرمان سبک وزن شد.
در 29 مارس در SD! اسایک دادلی با کمک دادلی ها قهرمانی رو از ری گرفت.
در 9 دسامبر 2004 ری و راب ون دم با شکست تجیری و دوپره توسنتد که قهرمان تگ تیم بشن.
ولی در 13 ژانویه برادران باشام با شکست ری و RVD در یک مسابقه ی چهار تیمه که ادی/بوکر تی و لوتر/مارک جیندراک هم بودند قهرمانی رو از ری و RVD گرفتند.
ولی در نو وی آت ادی و ری با هم تگ تیم شدند و توسستن قهرمانی رو ببرند(این آخرین قهرمانی ادی بود-روحش شاد).
ولی در کارلیتو کابانا در 14 آوریل ری که مهمان کارلیتو بود MNM اومدند و ری رو زدند.ولی ادی به کمک ری نیومد و از ری عذر خواهی کرد و گفت که من در استادیوم نبودم.
یه سری مشکلاتی هم این وسط پیش اومد که یه کم میونه ی ری و ادی شکر آب شد.
سر انجام MNM با تقلب ملینا و شکست ری و ادی در SD! در تاریخ 21 آوریل قهرمانی رو از اونا بردند.
بعد از بازی ادی اومد و ری رو کتک زد چون ری پین فال شده بود.
ولی اونا هفته ی بعد خواستند که دوباره قهرمانی رو ببرند.ولی باز هم ملینا تقلب کرد و اونا دوباره باختند.و باز هم ری از ادی کتک خورد.
و اختلافای ادی و ری آغاز شد و تا ماه ها ادامه داشت.
اختلاف اونا ماه ها ادامه داشت و سر انجام ادی بالاخره توست ری رو ببره و بی خیال ری شد.
با این حال وقتی ادی مرد،ری کسی بود که از همه بیشتر برای ادی اشک ریخت.و هنوز هم ری با بازو بند یا تی شرت ادی میاد و حتی پیش اومد که چند بار برای ورود ری آهنگ ادی رو زدن یا ادی برای پیروز از فراگ اسپلش ادی استفاده کرد.
در رویال رامبل هم ری نفر دوم وارد شد ولی تونست بازی رو ببره و بتونه یک قهرمانی رو برای رستل منیا انتخاب کنه.ری حتی پیروزی خودش رو هم به ادی تقدیم کرد.
ولی هفته ی بعد رندی که نفر 30 وارد شده بود و آخرین نفر توسط ری بیرون افتاد اومد و در مورد ادی حرف زد و ادی رو مسخره کرد.ری هم عصبانی شد و اونو زد.
سرانجام کار اونا به نو وی آت کشید و قرار شد برنده بازی قهرمانی رستل منیا رو ببره.
و رندی هم با تقلب تونست که ری رو ببره.و حالا همه منتظر واکنش ری در این مورد هستند.
شخصیت ری اکثراً مثبت بوده.مثبت بودن و فن های قشنگ ری باعث شده که اون بسیار محبوب بشه.هم چنین بعد از مرگ ادی،این که ری هنوز به یاد ادی هست باعث شده علاقه ی همه نسبت به ری زیادتر بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ری به 6-1-9 (نخونید ششصد و نوزده-سیک،وان،ناین) هم مشهوره.دلیلش هم حریکت فینینگش هست که همین اسم رو داره و بسیار جالب هست.
فن هایی که ری بیشتر روی حریفاش اجرا میکنه عبارتند از :
Super Huracanrana

The Nutcracker Suite

Springboard Diving Headbutt Drop
Apron-Dive Bulldog Lariat
Apron-Dive Huracanrana
Armbar Stretch Hold
Asai Moonsault
Baseball Slide Headscissors Takeover
Bombs Away

Bronco Buster
Bulldog out of Bodyscissors
Catapult Somersault Huracanrana Suicida
Sitdown Gutwrench Powerbomb
Dropping the Dime (Springboard Leg Drop)
Hammerlock Stretch Hold
Missile Dropkick
The Misterio Express

Split-Legged Moonsault Splash
Tilt-a-Whirl Headscissors Takeover
Thesz Press
روی هم رفته ری کشتی کچ کار بسیار عالی و محبوبی هست.تنها دلیلی که تا الآن مانع بوده که اون قهرمان جهان بشه وزن کمشه.

ehsssssan
16-04-2008, 23:42
منبع رو عكس ذكر شده

ehsssssan
16-04-2008, 23:48
BOBBY LASHLEY

از اين كج كار كسي خبر داره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsssssan
16-04-2008, 23:55
بابی لشلی:

نام: Franklin Lashley

اهل: Colorado Springs

متولد : 16/07/1976

تاریخ ورود: 1999

قد: 1,92 M

وزن: 115 Kg

قهرمانیها:

champion U.S. WWE

champion ECW

ehsssssan
16-04-2008, 23:57
راک:

نام: Dwayne Johnson

اهل: Hayward, Californie

متولد: 02/05/1972

تارخ ورود: 1995

قد: 1,96 M

وزن : 127 Kg

لقب ها: Rocky Maivia, The Great One

قهرمانیهاs :

vainqueur du royal rumble 2000

2x champion intercontinental WWE

5x champion par équipe WWE

7x champion WWE

2x champion WCW version WWE

Classement PWI des 500 meilleurs lutteurs du monde :

103ème en 1997

11ème en 1998

5ème en 1999

2ème en 2000

14ème en 2001

9ème en 2002

PWI Award du meilleur catcheur de l' année en 2000

PWI Award du meilleur match de l' année 1999 contre Mankind

PWI Award du meilleur match de l' année 2002 contre Hulk Hogan

ehsssssan
16-04-2008, 23:58
راب ون دم:

نام: Rob Szatkowski

اهل: Battle Creek, Michigan

متولد : 18/12/1970

تاریخ ورود: 1990

قد: 1,80 M

وزن : 113 Kg

قهرمانیها :

champion WWE

6x champion intercontinental WWE

3x champion hardcore WWE

2x champion du monde par équipe WWE

champion européen WWE

champion par équipe WWE

champion TV ECW

2x champion par équipe ECW

59ème en 2001

1er en 2002

10ème en 2003

28ème en 2004

PWI Award du catcheur le plus populaire en 2002 et 2001

ehsssssan
17-04-2008, 00:01
بيوگرافي بيگ شو:
نام اصلي:Paul Wight لقب: Big Show تاريخ تولد:8فبريه1971(35 ساله) محل تولد:Originally: Saluda, South Carolina وضعيت:متهل قد:7'1" وزن:493 lbs مربي او: Larry Sharpe تاريخ ورود به كشتي كچ: 1994 لقبهاي ديگر: The Giant (WCW) Big Nasty Bastard (WWF) The Showster حركت پاياني: The Chokeslam حركتهاي مورد علاقه كه زياد استفاده ميكنه: Choke Toss Press Slam Elbow Drop Big Boot Hog Log Alley Oop دشمنان: Hulk Hogan Kevin Nash Dallas Page Shane McMahon Kane Brock Lesnar The Rock The Undertaker The Big Bossman Mark Henry (OVW) Kurt Angle Rikishi Nathan Jones Raven Bradshaw Steve Austin Booker T Eric Bischoff Rey Mysterio Eddy Guerrero Hardcore Holly John Cena Kurt Angle Luther Reigns John Layfield Gene Snitsky Triple H Carlito Cool Chris Masters Tommy Dreamer افتخارات: او يك بار كمربندWCW Heavyweight title رو داشته. او يك بار كمربندWCW Tag Team titles رو داشته او يك سال با شكست دادنTriple H & The Rock توانست كمربندWWF Heavyweight title رو بگيره. او همچنين به همراهThe Undertaker كمربندWWF Tag Team title رو داشته. او يك بار كمربندWWF Hardcore title رو داشته. در نو مر30 سال2003 با شكست دادنEddie Guerrero توانست كمربندWWE United States title رو بگيره. درSurvivor Seriesسال2002با شكست دادنBrock Lesnar توانست كمربندWWE Undisputed title رو بگيره. در1نوامبر2005به همراه يارش يعنيKaneتوانست با شكست دادنLance Cade & Trevor Murdoch كمربندWWE World Tag Team titles رو بگيره. در4جولاي2006 با شكست دادنRob Van Dam توانست كمربندECW World Heavyweight title رو بگيره.

ehsssssan
17-04-2008, 00:07
لازم به ذكر نام نيست
عشق من

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نام واقعي : David Michael Bautista
قد : 6.6 فوت =>>>>201 سانتي متر
وزن :325 Ibs =>>>> 148كيلوگرم
زمان تولد : January 18, 1966
محل تولد : Washington, D.C.
آغاز حرفه : 1997
مربي : Wild Samoan Afa
ضربه نهايي : Batista Bomb
در 11, جولاي سال 1999 ادي گيلبرگ يک مسابقه با باتيستا ترتيب داد
قبل مسابقه در بک استيج باتيستا خيلي سريع گيلبرگ را که در لاکر روم بود زد و گيلبرگ مسدوم شد و نتونست مسابقه بدهد و بازي به نفع باتيستا تموم شد.
باتيستا در باشگاه WXW کارميکرد که سرپرست اون باشگاه Wild Samoan Afa بود که مربيگري باتيستا رو ميکرد سرانجام باتيستا در اون ليگ در اوکتبر سال 1999 اسم خودش را Kahn کاهن گذاشت.
او اولين مسابقه خود را در WXW با نام Kahn در 30 اوکتبر سال 1999 انجام داد
که Southtown Joe را برد.

در فوريه سال 2000 باتيستا با ليگ WWF قراردادي امضا کرد.
اما زياد اين قرارداد طول نکشيد زيرا در WWF به باتيستا ميدان نميدادند به همين خاطر او در تابستان سال 2000 به باشگاه Ohio Valley Wrestling رفت و اسمه خود را Leviathan گذاشت و در گروه Disciples of Synn عضو شد.
در 13 دسامبر سال 2000 Leviathan از دست يکي از سوپر استار هاي WWE به نام کين عصباني شد و در يک مسابقه اي به نام DARK MATCH
با او مبارزه کرد که شکست خورد.
در 24 اوکتبر سال 2001 Leviathan در OVW SHOW توانست وال وينيس را مغلوب کند.
Leviathan در 28 نوامبر سال 2001 در مسابقه داخل شهر جفرسون با "The Machine" Doug Basham انجام داد که پيروز شد و قهرمان جديد کمربند OVW Heavyweight شد .
Leviathan در 16 ژوين سال 2002 از کمربند خود در مقابل D'LO BROWN دفاع کرد و برون را شکست داد.
وي در 2 مارچ سال 2002 در Indianapolis, IN توانست يک مسابقه battle royal را به سود خود به پايان ببره.
Leviathan در 30 مارچ سال 2002 در Tojo Yamamoto Memorial Show کار کوتاهي رو با Bruiser Graham شروع کرد . ( دقيقا نميدونم چه کاري؟)
در 9 مي سال 2002 باتيستا کار خود را با ليگ WWE را آغاز کرد و اسمه خود را Deacon Batista گذاشت و با Reverend D-Von (Dudley) شروع به کار کرد.
بعد از يک مدت که نام the Deacon نتونست دوام بياورد او دوباره اسمش و قيافه اش را عوض کرد و اسمه خود را باتيستا گذاشت و در خارج از رينگ با WWE قراردادي جديد امضا کرد.

در 15 آگوست سال 2002 در فصل نقل و انتقالات اسمک دان دوستش دادلي را در بک استيج زد و نقش بر زمين کردش .
و هفته ي بعد اين ماجرا باتيستا مسابقه با ديون دادلي برگزار کرد که او را شکست داد.
بعد از اين ماجراها در 4 نوامبر سال 2002 او به راو اومد و در اونجا اسمه خود را ديو باتيستا( Dave Batista ) گذاشت.
در 25 نوامبر سال 2002 باتيستابه ياري ريک فيلر امد و ريک فيلر توانست کين بزرگ را مغلوب کند.
در هفته ي بعد راو در Austin, TX. باتيستا به کمک ريک فيلر توانست هاريکين را مغلوب کند.

باتيستا در Armageddon سال 2002 توانست که کين را شکست دهد..
وي در ژوين سال 2003 به گروه جديد Evolution پيوست که اعضا اين گروه
تريپل ايچ - باتيستا - رندي اورتون و ريک فيلر بودن.
در فوريه سال 2003 باتيستا دچار يک مسدوميت شد که زياد هم طول نکشيد.
در آرماگدون سال 2003 در Orlando, FL. باتيستا به همراه ريک فيلر در مسابقه اي به عنوان tag team turmoil با گروه DUDLEYS شرکت کردند که سرانجام مسابقه رو برندند و قهرمان جديد World Tag Team شدند.
در رويال رامبل سال 2003 باتيستا و ريک فيلر در مسابقه TABLE TORNANDO TAG باز گروه DUDLEYS را شکست دادند و از کمربند خود دفاع کردند.
در 7 فوريه سال 2004 در شهر Saitama کشور ژاپن باتيستا و ريک فيلر براي سومين بار متوالي گروه Dudley Boyz را شکست دادند و از کمربند خود دفاع کردند
در رستل منيا XX که در شهر نيويورک برگزار شد باتيستا به همراه اورتون و ريک فيلر در قالب گروه Evolution توانستند راک و ميک فلوي را شکست دهند.
در 22 مارچ سال 2004 در شهر Detroit, MI. در راو باتيستا به همراه ريک فيلر با تگ تيم بوکر تي و روب وان دام مسابقه دادند که بازي را بردند و کمربند World Tag Team را ماله خود کردند.
در Vengeance سال 2004 باتيستا توانست کريس جريکو را شکست دهد.
باتيستا در رويال رامبل سال 2005 در شهر Fresno, CA. توانست جان سينا را از رينگ بيرون پرت کنه و قهرمان رويال رامبل بشود و در رستل منيا اون سال براي کمربند World Heavyweight مبارزه کند.
باتيستا در Wrestlemania 21 که در شهر Los Angeles, CA انجام شد توانست تريپل ايچ را شکست دهد و قهرمان جديدWorld Heavyweight شود.
در BACKLASH سال 2005 باتيستا باز تريپل ايچ را برد و از کمربند خود دفاع کرد.
در Vengeance سال 2005 که در شهر Las Vegas برگزار شد توانست تريپل ايچ را در مسابقه HELL IN A CELL شکست دهدو از کمربند خود دفاع کند.
چندي بعد از اين ماجرا باتيستا به اسمک دان رفت.
در Summerslam سال 2005 باتيستا در مسابقه اي با نام no holds barred match توانست JBL را شکست دهد و از کمربند خود دفاع کند.
باتيستا در No Mercy سال 2005 توانست ادي را شکست دهد و از کمربند خود دفاع کند.

باتيستا در Taboo Tuesday سال 2005 به جاي استن کلد در مسابقه ي streetfight شرکت کرد و توانست Jonathan Coachman را شکست دهد.
در 13 دسامبر سال 2005 باتيستا به همراه ري مستريو توانستد گروه MNM را شکست دهند و قهرمان هاي جديد WWE Tag Team شوند
همچنين باتيستا در SURVIVE SIERES سال 2005 در مسابقه SMACKDOWN VS RAW در تيم اسمک دان حضور داشت که توسط کين چوک اسلم خورد و شان مايکلز و را پين فال کرد.
باتيستا در ARMAGGEDON سال 2005 در مسابقه ي CHAMPOIN VS CHAMPOIN به همراه ري مستريو حضور داشت که در نهايت مغلوب گروه بيگ شو و کين شدند .
در 12 ژوين سال 2006 باتيستا که از هفته پيشش توسط مارک هنري مسدوم شده بود آمد و کمربند World Heavyweight خود را به تدي لونگ داد و از مردم خداحافظي کرد.
باتيستا در ROYAL RUMBLE و no way OUT سال 2006 هم با اينکه مسدوم بود آمد و دل مردم را شاد کرد . و در WM23 هم مغلوب آندرتيكر شد .

ehsssssan
17-04-2008, 00:10

نام:حسین خسرو وزیری
وزن:۱۱۷ کیلو
قد:۱۸۵ سانت
تاریخ ورود:۱۹۷۰
اهل:تهران ایران
متولد:۱۹۳۹
فینیشر:The Boston Crab
قهرمانیها:
Wwe world champion 1 بار
World Raw Tag-Team Champion 1 بار
دیگر قهرمانیها:
NWACommonwealth Heavyweight Champion برای 1 بار
NWA National Television Champion برای 1 بار
NWA Canadian Tag-Team Champion برای 1 بار
avecTexas Outlaw برای 1 بار
NWA PNW Tag-Team Champion برای 1 بار
avec Bull Ramos برای 1 بار
NWAMid-Atlantic Heavyweight Champion برای 1 بار
NWA Southern Heavyweight Championfois برای 1 بار
ACCW Heavyweight Champion برای 2 بار
ASWA Heavyweight Championfois برای 1 بار
Shekel Slam Champion برای 1 بار
CWA Heavyweight Championfois برای 1 بار
IAW Heavyweight Champion برای 1 بار
NWA CanadianHeavyweight Champion برای 2 بار

ehsssssan
17-04-2008, 00:12
رندی اورتن

نام اصلی:Randy Keith Orton
لقب:Randy Orton
تاریخ تولد:۱آپریل1980(۲۶ساله)
محل تولد:Lives in St. Louis, MO
وضعیت:مجرد
قد:6'5"
وزن:265 lbs

تعلیم دیده در باشگاه:OVW Wrestling School
تاریخ ورود به کشتی کچ:۲۰۰۰(۲۰سالگی)
لقبهای دیگر:The Legend Killer
حرکت پایانی:The R.K.O.
حرکتهای مورد علاقه که استفاده هم میکنه:
Full Nelson slam
Wheelbarrow German suplex
Crossbody from Top Rope
Overdrive/O-Zone
European Uppercut
Inverted Headlock Backbreaker
Body Scissors with Chinlock
Falling Clothesline
Dropkick
DDT

دشمنان:
Billy & Chuck
DVon
Batista
Booker T
Goldust
Bill Goldberg
Shawn Michaels
Mick Foley
The Rock
Kurt Angle
Rey Mysterio
The Undertaker
Triple H
Chris Benoit
Ric Flair

افتخارات:
او ۴سال کمربندOVW Hardcore title رو داشته.
در۱۴دسامبر۲۰۰۳با شکست دادنRob Van Dam توانست کمربندWWE Intercontinental title رو بگیره.
و آخرین قهرمانیش هم در سال ۲۰۰۴ در سامراسلم رخ داد.او توانست با شکست دادن حریف خود یعنی Chris Benoit کمربند(WWE) World Heavyweight title رو بگیره.

ehsssssan
17-04-2008, 00:22
واقعا مور مورم ميشه اينو ميذارم ولي خب چيكار ميشه كرد؟

وه وه وه

بوگی من :

نام اصلی:Marty Wright

لقب:The Boogeyman

تاریخ تولد:۳۱اکتبر۱۹۶۴(۴۲سالگی)

محل تولد :hoenix, Arizona

وضعیت:کی حاظر میشه با این مرد ازدواج کنه(مجرد)

وزن:255 lbs

قد:6'2"

محل تعلیم:OVW Training

تاریخ ورود به کشتی کچ:۲۰۰۴لقبهای دیگر:"Liar" Marty Wright

حرکت پایانی:Goodnight (Pumphandle Slam)

حرکتهای مورد علاقه که زیاد استفاده میکنه:

Supernatural Driver (Inverted Falling Slam)

Two-handed Choke

One-handed Chokeslam

دشمنان:

Robbie Dewbar (OVW)

John Bradshaw Layfield

ehsssssan
17-04-2008, 00:25
اصلا ازش خوشم نمياد

توضيح مختصر:
انگل يکي از کج کارهاي باتجربه و حرفه اي کشتي کج که از ورزش کشتي به اين رشته اومد. از حريفاي معروف عباس جديدي و مسعود خادم بود. سالها براي WWE زحمت کشيد و
بلاخره به TNA رفت. هم شخصيت منفي و هم مثبت در WWE رو تجربه کرد. سابقه جنرال منجري اسمک دان رو هم داره.

نام: Kurt Angle
نام واقعي: Kurt Steven Angle
وزن: 93 کيلوگرم
قد: 177 سانتيمتر
تاريخ تولد: 1968
محل تولد: پيتزبورگ
تاريخ ورود به کشتي کج: 1999
فن نهايي: Ankleluck Submission

برخي از مهمترين مسابقات وي:

*** شکست عباس جديدي(رشته کشتي) در المپيک 1996 و بدست آوردن مدال طلا
*** شکست ريکيشي در سال 1999
*** شکست استيو بلکمن در آرماگدون سال 1999
*** بدست آوردن عنوان پادشاهي رينگ در سال 2000
*** شکست کريس بنوا در رستلمينيا سال 2001
*** شکست تريپل اچ در نو وي اوت سال 2002
*** شکست کين در رستلمينيا سال 2002
*** شکست هولک هوگن در کينگ آو د رينگ سال 2002
*** شکست بيگ شو در آرماگدون سال 2002
*** شکست براک لسنر در سامرسالم سال 2003
*** شکست جان سينا در نومرسي سال 2003
*** بدست آوردن عنوان جنرال منجري در سال 2004
*** شکست ادي گوررو در سامرسالم 2004
*** شکست مارک هنري در رويل رامبل 2006
*** شکست رندي ارتون در وان نايت استند 2006
*** ورود وي به ليگ تي ان اي در 24 سپتامبر 2006

emtn
17-04-2008, 00:34
اگه من از مطالب سايت و بلاگ كسي استفاده كردم و منبع رو ننوشتم معذرت مي خوام اما اگه دوستان هم در گزاشتن مطالب كمك كنن بد نيست در هر صورت من چون هر خبر رو از يه جا مي زارم يادم نمي مونه پس ببخشيد شايد در پست اول اسم همه منابه رو نوشتم..................
من سعی می کنم هر هفته اخبار Smackdown رو بذارم.
خبر های دیگه ای هم اگه دیدم می ذارم:10:

ehsssssan
17-04-2008, 00:37
من كه اصلا ازش خوشم نمياد.خيلي نامرده
هميشه با نهايت نامردي طرفو ميزنه

نام: Paul Michael LeVesque

لقب: Triple H - HHH

متولد: ۲۷ جولای ۱۹۶۹

شهر: نیویورک

همسر: ازدواج موقتی با Chyna و هم اکنون با Staphanie Mcmahon

قد: ۱۹۶

وزن: ۱۲۴

تاریخ ورود به کشتی کج: مارچ ۱۹۹۲

حرکت پایانی: The Pedigree

دشمنان:

Tony Roy Indy
Alex Wright WCW
Henry Godwin
Mankind
XPac
Roaddog
Nation of Domination
Vince McMahon
The Undertaker
The Rock
Test
Jeff Hardy
Kurt Angle
Stone Cold
Chris Jericho
Chris Benoit
Stephanie McMahon

Rob Van Dam
Bubba Dudley
Kane
Scott Stiener
Booker T
Kevin Nash
Bill Goldberg
Shawn Michaels
Chris Benoit
Randy Orton
Batista
Ric Flair
The Big Show

کمربند ها و افتخارات:

برای اولین بار با شکس دادن Tony Roy قهرمان IWF Heavyweight champion شد.

در ۲۶ اکتبر ۱۹۹۶ در راو با شکست Marc Mero قهرمان WWF Intercontinental champion شد.

در جون سال ۱۹۹۷ عنوان King of the Kings رو برای اولین بار به خودش اختصاص داد.

در ۲۲ دسامبر ۱۹۹۷ در راو با شکست Shawn Michaels قهرمان WWF European Champion شد.

در ۱۷ مارچ ۱۹۹۸ در راو با شکست دادن Owen Hart باز هم عنوان قهرمانی European Champion رو به خود اختصاص داد.

در ۳۰ آگست ۱۹۹۸ در سامر اسلم با شکست راک باز هم قهرمان Intercontinental champion شد.

در ۲۳ آگست ۱۹۹۹ در راو با شکست Mankind قهرمان Federation Champion WWF شد.

در ۲۶ سپتامبر ۱۹۹۹ در آنفورگیون باز هم قهرمانی خودش رو به دست آورد(در یک بازی ۶ نفره).

در ۳ جنیوری ۲۰۰۰ در راو با شکست Bigshow باز هم قهرمانی Federation رو از آن خود کرد.

در ۲۱ می سال ۲۰۰۰ در Judmegnt Day با شکست The Rock باز هم قهرمانی Federation رو از آن خود کرد.

در ۵ آپریل ۲۰۰۳ در اسمکدان با شکست دادن جریکو قهرمان Intercontinental champion شد.

در ۱۶ آپریل همان سال در راو با شکست Jeff Hardy قهرمانی Intercontinental champion رو پس گرفت.

در ۳۰ آپریل ۲۰۰۳ در بکلاش همراه با استیو آستین با شکست دادن Kane و Undertaker قهرمان WWE Tag Team Champion شد.

در جنیوری سال ۲۰۰۲ قهرمانی رویال رامبل رو از آن خود کرد.

در ۱۷ مارچ همان سال(۲۰۰۲) در رستلمانیا با شکست جریکو قهرمان Undisputed Title شد.

در سپتامبر ۲۰۰۲ در راو قهرمانی World Heavy Weight Champion که هم اکنون در دست انگل است رو به دست آورد.

در ۱۵ دسامبر ۲۰۰۲ در آرماگدون با شکست شاون مایکلز قهرمانی خودش(World Heavy Weight Champion) رو پس گرفت

نکته: تریپل اچ از این تاریخ به بعد فقط قهرمانی World Heavy Weight Champion رو کسب کرده است.

در ۱۴ مسابر ۲۰۰۳ در آرماگدون قهرمانی خودش رو در یک بازی ۳ نفره از Bill Goldberg پس گرفت.

در ۱۲ دسامبر ۲۰۰۴ در آنفورگیون قهرمانی خودش رو از یکی از دوستانش یعنی رندی اورتون پس گرفت.

و برای آخرین بار در Ellimination Chamber 2005 که ین Benoit.jericho.hhh.edge.orton و Batista بود باز هم قهرمان World Heavy Weight شد که ۲ ۳ ماه بعدش در رسمانیا قهرمانی خودش رو از دست داد و در قفس آزاد هم نتونست قهرمانی خودش رو از باتیستا پس بگیره .

ehsssssan
17-04-2008, 00:38
دوستان ميدونن كه من بع اين اطلاعات وبلاگ دوست عزيزم محمد جان هستش

ehsssssan
17-04-2008, 00:40

لغب در کشتی کج:جف هاردینام اصلی:Jeffrey Nero Hardy

تاریخ تولد:August 31, 1977

محل تولد:کامرون,شمال کارولینیاقد:6.2وزن:215 lbs

مربی:Italian Stallion
Dory Funk Jr

اغاز حرفه:سال 1994لغب ها:

Willow of the Wisp در OMEGA

Wolverine در OMEGA

Jinx Brothers و Conquistadors

ضربه نهایی:

Texas Cloverleaf در OMEGA

Swanton Bomb در WWF

ضربه مورد علاقه:

Twist of Fate
Poetry in Motion
Double Legdrop to Midsection
Sitout Jawbreaker
Whisper in the Wind(Tumbleweed)
Catapult into Quebrad
Flying Clothesline off Barricade
Folding Double Leg Drop
Reverse of Fate
Back Kick

--------------------------------------------------------------------------------

افتخارات:

1.کسب کمربند NDW Light Heavyweight title.

2.کسب کمربند NWA 2000 Tag Team title.

3.کسب کمربند UWA World Middleweight title.

4.کسب کمربند OMEGA Tag Team titles.

5.کسب کمربند OMEGA Heavyweight titles.

6.کسب کمربند NCW Heavyweight title.

7.کسب کمربند NCW Light Heavyweight title.

8.کسب کمربند WWF Tag Team titles.

9.کسب کمربند WWF Intercontinental title.

10.کسب کمربندWWF Light Heavyweight title.

11.کسب کمربند WWF Hardcore title.

12.کسب کمربند WWE European title.

--------------------------------------------------------------------------------

اغاز حرفه:

جف در تاریخ August 31 سال 1977 در کامرون,شمال کارولینیا به دنیا امد.جف و مت هاردی که جفت برادر کشتی کج دوست بودن اولین تمرینات خود را در باشگاه کوچک در شمال کارولینیا که OMEGA نام داشت اغاز کردند.جف در OMEGA خودش را بسیار خوب نشان داد,جف در OMEGA همچنین افتخاراتی چون کمربند تاگ تیم OMEGA و همچنین کمربند سنگین وزن OMEGA را کسب کرد که این ندا دهنده کشتی کج کار خوبی برای اینده بود.

ورود به WWE و درگیری با ادج و کریستن:

بعد از OMEGA جف هاردی مورد توجه کمپانی بزرگ WWE قرار گرفت و جف از این به بعد کار خود را در WWE ادامه داد.جف و مت چه در مسابقه های تک نفره و چه در مسابقات گروهی خود را بسیار خوب نشان میدادند و این باعث شد تا جف و مت به فکر تشکیل گروهی به نام هاردی بویز بیفتند.گروه هاردی بویز که متشکل از جف و مت هاردی بود به سرعت درخشید به طوری که این گروه در اولین روزهای اغاز فعالیتشان توانستند کمربند تاگ تیم WWF را کسب کنند.اما هاردی بویز تنها ستاره تاگ تیم WWE نبود بلکه در همان کمپانی دیگر ستاره تاگ تیم که متشکل از ادج و کریستن بود وجود داشت که این گروه سد بزرگی برای پیشرفت هاردی بویز بود که هاردی بویز قسط شکستن این سد بزرگ را برای رسیدن به موفقیت داشت و این امر باعث شد که دو گروه بزرگ WWE یعنی هاردی بویز و ادج و کریسن به درگیری با یک دیگر بپردازند.جنگ و جدال بین این دو گروه چه در اسمکدان و چه در راو ادامه داشت و این گروه چندین هفته با یکدیگر مسابقه داشتند که در اولین رویارویی این دو گروه که در اسمکدان September 30 سال 1999 بود ادج و کریستن موفق شدند تا گروه معروف هاردی بویز را شکست دهند ولی همانطور که گفتم این پایان کار نبود بلکه اغاز کار بود.بار دیگر این گروه چند روز بعد یعنی October 4 ولی اینبار در راو در مقابل ادج و کریستن قرار گرفتند که اینبار هم شکست خوردند ولی باز هم این پایان کار هاردی بویز نبود و هاردی بویز بار دیگر بعد از 3 روز در اسمکدان در مقابل ادج و کریستن قرار گرفتند که اینبار هاردی بویز موفق شد تا انتقام 2 هفته گذشته را بگیرد,این دو گروه با فاصله روز های بسیار کم با یکدیگر بازی میکردند به طوری که بعد از این چند مسابقه سنگین فقط با فاصله 4 روز در راو بار دیگر در مقابل اینگروه قرار گرفتند که شکست خوردند .بعد از گذشت 3 روز !!!!!!!در اسمکدان بار دیگر این دو در مقابل یکدیگر قرار گرفتند که اینبار هاردی بویز موفق شد.تنها راه اتمام این درگیری ها که روز به روز بدتر میشد رسیدن PPV بود که این اتفاق هم در No Mercy سال 1999 افتاد.این مسابقه بر سر $100,000 بود که هیجان مسابقه را دو برابر کرده بود.در ان شب در PPV مهیج No Mercy گروه هاردی بویز در مقابل گروه ادج و کریستن بر سر $100,000 و ان هم در مسابقه نردبان(Ladder match )قرار گرفت ان شب سرنوشت این دو گروه معین میشد یا هاردی بویز این سد بزرگ را میشکاند یا ادج و کرسیتن همچون سد بزرگ در مقابل هاردی بویز بودند.مسابقه اغاز شد دو گروه بسیار خوب کار میکردند و تشخیص دادن برنده کار بسیار سختی بود بالاخره گروه هاردی بویز به انتظارات اتمام بخشیدن و در مسابقه پیروز شدند و موفق شدند که $100,000 از ان خود کنند.این پیروزی طرفداران هاری بویز را چند برابر کرد و گروه هاردی بویز از یک گروه ساده به گروه بسیار بزرگ تبدیل شد.بالاخره هاردی بویز سد بزرگی که ادج و کریستن برای انها درست کرده بودند شکاندند تا به موفقیت های بیشتری دست یابند.

کسب چندین افتخار در WWE:

بعد از پیروزی بزرگ هاردی بویز در No Mercy تا چند وقت مسابقه های زیادی برای هاردی بویز تشکیل نشد و جف هاردی شروع به شرکت در مسابقات تک نفره کرد.در June 5 سال 2001 جف هاردی در مقابل Jerry Lynn قرار گرفت که این مسابقه بر سر کمربند WWF Light Heavyweight بود,جف در این مسابقه به تمامی طرفداران خود نشان داد که جف فقط در مسابقات تاگ تیم قهرمان نیست بلکه در مسابقات تک نفره هم قدرت بسیار زیادی دارد که این دور از حقیقت نبود و جف واقعا در مسابقه های تک نفره بسیار خوب کار میکرد و از تکنیک بسیار بالایی برخوردار بود در ادامه مطلب جف موفق شد تا برJerry Lynn غلبه کند و کمربند WWF Light Heavyweight را از ان خود کند.در July 12 همان سال در اسمکدان جف اینبار در مقابل Mike Awesome قهرمان هاردکور قرار گرفت که اینبار هم باعث شگفتی طرفداران جف شد,بله اینبار جف موفق شد تا کمربند هاردکور را از ان خود کند و همچنان قدرتمند به سوی پیشرفت حرکت کند.در PPV که در راه بود با نام InVasion اینبار جف باید در مقابل یکی از قدرتمندان تکنیکی WWE یعنی راب ون دم بر سر کمربند هاردکور مقابله میکرد.در این مسابقه جف هاردی شکست خورد و کمربند هاردکور را به راب ون دم واگذار کرد ولی این شکست باعث کم شدن جزئی از طرفداران جف نشد و جف همچنان محبوب باقی ماند.

Wrestlemania X-8:

در بیرون از داستان های WWF اندرتیکر به جف و مت و لیتا حمله کرد که باعث مصدومیت انها شد ولی این درگیری ادامه دار نبود.و اما نوبت به اغاز Wrestlemania X-8 رسید که در ان شب مسابقه زیبایی بین چندتا از تاگ تیم ها بر سر کمربند تاگ تیم تشکیل شده بود.این تاگ تیم ها که در این مسابقه حساس شرکت داشتند عبارت بودند از بیلی و چاک,گروه پر افتخار هاردی بویز,گروه قدرتمد دودلی بویز و سر انجام APA .در این مسابقه تمامی تاگ تیم ها به خوبی بازی کردند ولی بیلی و چاک پیروز میدان بودند.

WWE RAW:

زمانی که دو باشگاه راو و اسمکدان جدا شدند جف هاردی به راو رفت تا کار خود را در راو ادامه دهد.در اولین PPV راو که Backlash بود جف در مقابل یکی از قدرتمندان WWE یعنی براک لزنر قرار گرفت که جف در این مسابقه شکست خورد.جف هاردی بعد از شکست خورد در مقابل براک برای اینکه به تمامی طرفداران خود ثابت کند که هنوز نابغه هست و میتواند قدرتمند ترین افراد را شکست دهد در June 3 زمانی که قهرمان کمربند WWE یعنی اندرتیکر در حال زدن تامی دریمر بود جف به اندرتیکر حمله کرد تا به زودی شانس خود را برای کمربند WWE ازمایش کند.در هفته بعد قرار شد که این دو در یک مسابقه نردبان بر سز کمربند WWE با یکدیگر مسابقه دهند.در هفته بعد راو جف در مقابل ریون قرار گرفت که اندرتیکر هم مسابقه را مشاهده میکرد و با پیروزی جف مسابقه به پایان رسید بعد از مدتی اندرتیکر و ریون به مت و جف حمله کردند.در هفته بعد جف در مقابل اندرتیکر شکست خورد و بعد از مسابقه قرار شد این در هفته بعد در مسابقه نردبان بر سر کمربند با یکدیگر مسابقه دهند.در اولین روز ماه جولای راو برگذار شد و در ان شب حساس جف باید در مسابقه نردبان با اندرتیکر رقابت میکرد.مسابقه اغاز شد و بار دیگر اندرتیکر پیروز شد و اما بعد از مسابقه با کار جالبی که جف کرد اندرتیکر به رینگ بازگشت و دست جف را به عنوان احترام بالا برد.در هفته بعد راو در یک مسابقه six-man elimination گروه Hardy/Bubba/Spike در مقابل Benoit/Guerrero/Regal قرار گرفت که جف در این مسابقه عالی کار کرد و توانست تا ریگل و گررو را پین کند ولی با دخالت های ریگل بنوا توانست تا جف را پین کند. 6 روز بعد که PPV ونجنس بود جف در ان شب باید در مقابل ریگل برای کمربند اروپا قرار میگرفت که جف در ان شب پیروز شد.در فردای ونجنس در راو جف در مقابل رقیب قدرتمند خود که در گذشته هم از او شکست خورده بود یعنی راب ون دم در یک مسابقه نردبان قرار گرفت که جف بار دیگر مغلوب راب ون دم شد و راب در ان شب قهرمان بین قاره ای و اروپا شد.در این چند مدت جف مسابقه های حساسی داشت و یکی دیگر از ان مسابقات حساس مسابقه بر سر کمربند هاردکور در مقابل Bradshaw بود سر انجام جف پیروز شد و کمربند هاردکور را از ان خود کرد اما پس از مدتی کمربند را به Johnny The Bull واگذار کرد.یکی از دیگر مسابقات حساس برای جف در September 9 سال 2002 بود که جف باید در مقابل راب ون دم,جریکو و بیگ شو برای کسب عنوان نفر اول قهرمانی رقابت میکرد که البته در این مسابقه شکست خورد و راب ون دم پیروز از میدان خارج شد.در هفته های بعد جف بیشتر در مسابقات تاگ تیمی شرکت کرد و مسابقه مهمی نداشت.در پی اینکه جف از داروها و همچنین مواد مخدر استفاده میکرده WWE از او خواسته تا ازمایشی دهد که جف انجام دادن ازمایش را قبول نکرده(معلوم نیست از چه دارویی استفاده میکرده)و سپس این امر باعث اخراج شدن جف از WWE شد که بعد از اخراج او جف روزهای خود را با موسیقی زدن در کنار خیابان میگذرانده.

:NWA,Total Nonstop Action

بعد از اخراج شدن جف او به باشگاه دوران نوجوانی خود یعنی OMEGA بازگشت و مدتی را در انجا سپری کرد و TNA فرصت طلب در اینجا بود که به سراغ جف رفت و با جف قرارداد بست.جف در June 23 سال 2004 اولین مسابقه خود را در TNA در مقابل AJ Styles انجام داد که با دخالت های کید کش و دالاس مسابقه نیمه کاره به اتمام رسید.جف در July 28 در یکی از PPV های TNA در مقابل Monty Brown که برده هم عنوان نفر اول قهرمانی را کسب میکرد قرار گرفت که جف اولین موفقیت خود را در TNA کسب کرد و در مقابل Monty Brown پیروز شد و عنوان نفر اول قهرمانی را کسب کرد.تا چند هفته جف مانند گذشته در مسابقات گروهی شرکت کرد که اغلب در ان ها موفق بود و بالاخره در September 8 در یکی از PPV های TNA در مقابل قهرمان کمربند سنگین وزن NWA یعنی جف جارت قرار گرفت که در این مسابقه شکست خورد.دقیقا یک ماه بعد از شکست در مقابل جف جارت اینبار جف هاردی در مقابل Abyss قرار گرفت که در این مسابقه برنده باید با Monty Brown برای عنوان نفر اول قهرمانی در هفته بعد مسابقه میداد که جف پیروز در مقابل Abyss پیروز شد.در هفته بعد جف برای عنوان نفر اول قهرمانی با Monty Brown مسابقه داد که جف پیروز شد و قرار شد که جف بر سر کمربند در PPV بعدی TNA یعنی Victory Road با جف جارت مسابقه دهد.و اما در November 7 سال 2004 در PPV بعدی کهVictory road نام داشت جف هاردی بار دیگر در مقابل جف جارت برای کمربند NWA قرار گرفت که با کمک اسکوت حال و کوین نش به جف جارت, هاردی اینبار هم شکست خورد.اما چند هفته بعد باز هم جف در مسابقات گروهی شرکت کرد و در PPV بعدی که Final Resolution بود جف در مقابل اسکوت حال قرار گرفت که در این مسابقه Roddy Piper داور ویژه بود و سرانجام جف در این مسابقه پیروز شد.یکی دیگر از مسابقات مهم جف در February 13 در مقابل Abyss برای عنوان نفر اول قهرمانی بود که جف شکست خورد که باعث درگیری های مختصری بین جف و Abyss شد.در PPV بعدی که TNA Lockdown بود جف هاردی موفق شد تا ریون را در مسابقه Tables Cage Match شکست دهد.و اما اتفاق عجیبی که برای جف افتاد این بود که TNA اجازه حضور جف در PPV بعدی یعنی Hard Justice نداد!!!! تا چند هفته از جف در TNA خبری نبود تا بالاخره در August 14 سال 2005 به TNA بازگشت که در اولین شب به جف جارت حمله کرد.ولی بعد از این معلوم نیست به دلیل چه افتخالاتی بین جف و TNA دیگر مسابقات مهم برای جف تشکیل نشد به طوری که در دیگر PPV این کمپانی که TNA Turning Point بار دیگر برای جف مسابقه ای تشکیل نشد!!!!!!!!! در مورد این موضوع جف هم از TNA شکایت کرد ولی اثری نداشت و بار دیگر بی اهمیت ترین مسابقات برای جف تشکیل شد!!!!!در اینجا بود که جف از TNA جدا شد و بار دیگر بعد از گذشت سالها به WWE بازگشت که در اولین شب با دشمن دیرینه خود یعنی ادج رو به رو شد که این مسابقه DQ بهنفع جف به پایان رسید.در هفته بعد هم جف در مقابل رندی اورتون برای عنوان نفر اول قهرمانی برای کمربند بین قاره ای قرار گرفت که در این مسابقه پیروز شد و به احتمال بسیار زیاد در انفورگیون 2006 در مقابل قهرمان بین قاره ای یعنی جانی نایترو قرار خواهد گرفت

ehsssssan
17-04-2008, 00:43
بیوگرافی JBL

که امیدوارم لذت ببرید........هر درخواستی که داشتید در نظرات بنویسید....

نام اصلی:John Charles Layfield

لقب:John Bradshaw Layfield

تاریخ تولد:۲۹نوامبر۱۹۶۷(۳۹سالشه)

محل تولد:New York City

وضعیت:متهل

وزن:290 lbs

قد:6'6

مربی او:Brad Rheingans

تاریخ ورود به کشتی کچ:۲۳دسامبر۱۹۹۲(۲۵سالگی)

لقبهای دیگر او:

John Hawk (CWA/GWF)

Justin "Hawk" Bradshaw (WWF)

Blackjack Bradshaw

Bradshaw

حرکت پایانی:Clothesline From Hell

حرکتهای مورد علاقه:

Big Boot

The Last Call (Fall Away Slam)

دشمنان:

Savio Vega

The Dudley Boyz

Right To Censor

LOD2000

The Hollys

Big Show

nWo

UnAmericans

Charlie Haas

Shelton Benjamin

Rhyno

The Basham Brothers

Eddie Guerrero

The Undertaker

Booker T

The Big Show

Kurt Angle

John Cena

Batista

Rey Mysterio

Matt Hardy

The Boogeyman

Bobby Lashley

Chris Benoit

افتخارات:

در۱۱نوامبر۱۹۹۲به همراه یارشBobby Duncum توانست کمربندGWF Tag Team titles رو بگیره

در سال۱۹۹۵با شکست دادن Kevin von Erich توانست کمربندNWA North American titleرو بگیره.

او همچنین توانست با فاروق کمربندWWF Tag Team titles رو از گروهThe Dudley Boyz بگیره.

در۲۲اکتبرسال۲۰۰۱با شکست دادنHurricane Helms توانست کمربندWWF European title رو بگیره.

او همچنین کمربندWWE Hardcore titleرو هم داشته

ehsssssan
17-04-2008, 00:45
براک لازنر:

نام: Brock Lesnar

اهل: Minneapolis, Minnesota

متولد: 12/07/1977

تاریخ ورود: 2000

قد : 1,93 M

وزن: 135 Kg

قهرمانیها :

2x champion du monde WWE

King of The Ring 2002

Vainqueur du Royal Rumble 2003

ehsssssan
17-04-2008, 00:47
کاکتوس جک:

نام: Mick Foley

اهل: Long Island, New York

متولد: 07/06/1965

تاریخ ورود: 1986

قد: 1,88 M

وزن: 130 Kg

لقب ها: Mankind, Jack Foley, Dude Love, Mick Foley

قهرمانیها :

champion hardcore WWE

8x champion du monde par équipe WWE

3x champion WWE

2x champion par équipe WCW

2x champion par équipe ECW

PWI Award du meilleur match de l' année 1999 contre The Rock

PWI Award du meilleur match de l' année 1998 contre The Undertaker

ehsssssan
17-04-2008, 00:51
ریکیشی:

نام: Solafa Fatu

اهل: Iles Samoa

متولد: 11/10/1961

تاریخ ورود: 1985

قد: 1,85 M

وزن: 197 Kg

لقب ها: Fatu, The Sultan, The Headshrinkers

قهرمانیها :

champion intercontinental WWE

champion par équipe WWE

2x champion du monde par équipe WWE

140ème en 1991

105ème en 1993

63ème en 1994

98ème en 1995

108ème en 1996

27ème en 2000

97ème en 2001

39ème en 2002

59ème en 2003

95ème en 2004

163ème en 2005

ehsssssan
17-04-2008, 00:53
يعني كسي طرفدار اين كج كاره مسخره هست؟

خوب در این بخش بیوگرافی کارلیتو رو براتون اماده کردم ...... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نام اصلی:Carly Color

لقب:Carlito Caribbean Cool

تاریخ تولد:۲۱فبریه۱۹۷۹(۲۷سالشه)

محل تولد:Florida

وزن:210 lbs

قد:5 و 10"فوتمربی او:Carlos Colon Sr.

وضعیت:نمیدونم اما فکر کنم مجرده.

تاریخ ورود به کشتی کچ:200۰لقبهای دیگر:Carly Colon (PR)..............Carlos Colon (OVW)

حرکت پایانی:

The Overdrive (Swinging Neckbreaker)

حرکتهای مورد علاقه که استفاده میکنه:

Figure Four (his OVW finisher)

DDT

دشمنان:

Sabu (WWC)

John Cena

Theodore Long

Shelton Benjamin

Ric Flair

Big Show

Kane

Chris Masters
افتخارات:

در سال ۲۰۰۰توانست با شکست دادنRay GonzᬥzکمربندWWC (World Wrestling Council) Universal title رو بگیره.

در۱۶جولای۲۰۰۰توانست با شکست دادن دوبارهRay Gonzᬥz کمربندWWC (World Wrestling Council) Universal title رو حفظ کنه.

در۲۵نوامبر۲۰۰۰او با شکست دادن کسی که نمیدونم تونست کمربندWWC (World Wrestling Council) Universal title رو حفظ کنه.

در۱دسامبر۲۰۰۱توانست با شکست دادنRay GonzᬥzکمربندWWC (World Wrestling Council) Universal titleرو حفظ کنه.

او همچنین در سال ۲۰۰۲ به همراه یارشEddie Col توانست با شکست دادنThunder & Lightning کمربندWWC (World Wrestling Council) World Tag Team title رو بگیره.

در۱۳ آپریل۲۰۰۲توانست با شکست دادنVampiroکمربندWWC (World Wrestling Council) Universal title رو بگیره.

در۲۶می۲۰۰۲توانست به همراه یارشKonnan با شکست دادنThunder & Lightning کمربندWWC (World Wrestling Council) World Tag Team رو بگیره.

در۳۱می ۲۰۰۲با شکست دادنSabuتوانست کمربندWWC (World Wrestling Council) Universal title رو بگیره.

در۲۳نوامبر۲۰۰۲توانست با شکست دادنKonnanکمربندWWC (World Wrestling Council) Universal title رو حفظ کنه.

در۱۴جون۲۰۰۳توانست با شکست دادنBroncoکمربندWWC (World Wrestling Council) Universal title رو حفظ کنه.

در۷اکتبر۲۰۰۵توانست با شکست دادنJohn Cena کمربندWWE (World Wrestling Entertainment) United States title رو بگیره.

و آخرین افتخار او هم در۲۰جون۲۰۰۵رخ داد او با شکست دادنShelton Benjamin توانست کمربندWWE (World Wrestling Entertainment) Intercontinental title رو بگیره.

ehsssssan
17-04-2008, 00:54
فتخارات هولک هوگان در تاریخ کشتی کچ

و يك بار توانست با شكستDick Slater دادنكمربندNWA South Eastern Heavyweight title رو بگيره.

در سال۱۹۸۲ توانست با شكست دادنNick Bockwinkel كمربندAWA World Heavyweight title رو بگيره.

در۲جون۱۹۸۳توانست با شكست دادنAntonio Inoki كمربندIWPG World Heavyweight title رو بگيرهواو در سال۱۹۸۴ توانست با شكست دادن Iron Sheik كمربندWWF Federation title رو بگيره.

در۲آپريل۱۹۸۹با شكست دادنRandy "Macho Man" Savage توانست كمربندWWF Federation title رو حفظ كنه.

در۲۴مارچ۱۹۹۱توانست با شكست دادن Sgt. Slaughter كمربندWWF Federation title بار ديگر بگيره.

در۳دسامبر۱۹۹۱با شكست دادنThe Undertaker توانست كمربندWWF Federation title رو حفظ كنه.

در۴آپريل۱۹۹۳با شكست دادنYokozuna توانست كمربندWWF Federation title رو بگيره.

او همچنين نفر اول رويال رامبل سال۱۹۹۰ شد.

و همچنين توانست نفر اول رويال رامبل سال۱۹۹۱بشه.

در۱۷جولاي۱۹۹۴توانست با شكست دادنRic Flair كمربندWCW World title رو بگيره.

در۱۰آگوست۱۹۹۶ با شكست دادنThe Giant توانست كمربندWCW World title رو بگيره.

در۹آگوست۱۹۹۷ توانست با شكست دادنLex Luger كمربندWCW World title رو باره ديگر بگيرهدر۲۰آپريل۱۹۹۸توانست با شكست دادنRandy Savage باز هم كمربندWCW World title رو بگيره.

در سال۱۹۹۹توانست با شكست دادنKevin Nash كمربندWCW World title رو باز هم بگيره.

در۱۲جولاي۱۹۹۹با شكست دادن حريف خود يعنيRandy Savage كمربندWCW World title رو حفظ كنه.

در۲۱آپريل۲۰۰۲ با شكست دادن حريف قدرتمند خود يعنيTriple H كمربندWWE Undisputed Heavyweight title رو بگيره.

و آخرين افتخار او هم در سال۲۰۰۲ رخ داد.او به همراه يارش يعنيEdgeتوانست Billy & Chuck رو شكست دهند و كمربندWWE Tag Team titles رو بگيرند

ehsssssan
17-04-2008, 00:55
نام: Chris Jericho
نام واقعي: Christopher Keith Irvine
تاريخ تولد: 1970
محل تولد: نيويورك
وزن: 101 كيلوگرم
قد: 177 سانتيمتر
تاريخ ورود به كشتي كچ: 1990
تمرينات زير نظر: باشگاه برادران هارت
فن نهايي: Walls of Jericho

**** مهمترين مسابقات وي در ECW: (ورود سال 96)

# به همراه Gedo توانست Storm و Yasuraoka را شكست دهد و كمربند Tag Tem جونيور را مال خود كند.
# در هاردكور هيون 1996 توانست Pit Bull را شكست دهد و كمربند ECW TV را از آن خود كند.
# وي آخرين مسابقه خود در ECW را در مقابل Too Cold Scorpio باخت و سپس به WCW رفت.

**** مهمترين مسابقات وي در WCW: (ورود اواخر سال 96)

# در ‍ژوئن سال 97 توانست Syxx را شكست دهد و صاحب كمربند سبك وزن WCW شود.
# در نوامبر سال 97 Scott Hall را شكست داد.
# در شود اوت 98 سر كمربند سبك وزن توانست Rey Mysetrio را شكست دهد(بعد از مسابقه جريكو باعث آسيبديدگي زانوي مستريو شد)
# در سوپربراول 98 توانست Juventud Guerrera را شكست دهد.
# در آنسرسورد 98 Dean Malenko را شكست داد.
# در گريت آمريكن بش 98 مجددا Dean Malenko را شكست داد.(با DQ)
# در آگوست 98 Stevie Ray را شكست داد تا به مصاف Booker T(قهرمان كمربند World TV) برود.
# در هالووين هاوك 98 Raven را نابود كرد.
# در شود اوت 99 در يك مسابقه " برهنه " Saturn را شكست داد.(بازنده بايد در مقابل تماشاگران و لخت ميشد!)
# سپس از سوي WWF دعوت شد و به اين ليگ رفت.

**** مهمترين مسابقات وي در WWE: (ورود سال 99)

# در آنفورگيون 99 X-Pac را شكست داد.(با DQ)
# در آرماگدون 99 Chyna را شكست داد و كمربند IC را مال خود كرد.
# در رويال رامبل 2000 Chyna و Hardcore Holly را در يك مسابقه سه نفره شكست داد.
# در رستلمينيا 2000 توانست Benoit و Angle را در يك مسابقه سه نفره شكست دهد و كمربند Europian را از آن خود كند.
# در آنفرگيون 2000 مجددا X-Pac را شكست داد.
# در نومرسي 2000 در يك مسابقه قفس(Cage) براي بار چندم X-Pac را شكست داد.
# در آرماگدون 2000 در يك مسابقه لست من استندينگ Kane را شكست داد.
# در رويال رامبل 2001 در يك مسابقه نردبان Chris Benoit را شكست داد و كمربند IC را مال خود كرد.
# در رستلمينيا 2001 William Regal را نابود كرد تا به كمربند IC بازگردد.
# در اينساركشن 2001 مجددا Regal را شكست داد.
# در جاجمنت دي 2001 به همراه Benoit توانست Edge و Christian را شكست دهد و صاحب كمربند Tag Team شود.
# در سامراسلم 2001 Rhyno را شكست داد.
# در نومرسي 2001 با شكست The Rock صاحب كمربند WCW شد.
# در ربليون 2001 Kurt Angle را شكست داد.
# در ونجنس 2001 مجددا The Rock را شكست داد و از كمربند WCW خود دفاع كرد.
# در رويال رامبل 2002 براي بار چندم The Rock را شكست داد از كمربند Undisputed خود دفاع كرد.
# در آنفورگيون 2002 Ric Flair را شكست داد و كمربند IC را از آن خود كرد.
# در نومرسي 2002 به همراه Christian توانست Booker T و Goldust را نابود كند و صاحب كمربند WWE Tag Team شود.
# در نو وي آوت 2003 Jeff Hardy را شكست داد.
# در آگوست 2003 در يك مسابقه Hair vs. Hair توانست Kevin Nash را ببرد.
# در آرماگدون 2003 به همراه Christian توانست Trish Stratus و Lita را شكست دهد!
# در بكلش 2004 Christian و Trish Stratus را شكست داد.
# در بد بلود 2004 Tyson Tomko را نابود كرد.
# در آنفورگيون 2004 با شكست Christian در يك مسابقه نردبان(Ladder) براي بار هفتم صاحب كمربند IC شد.
# در سوروايوور سريس 2004 با همراهي Orton و Benoit و Maven توانست Triple H و Batista و Snitsky و Edge را شكست دهد.
----------------------------

ehsssssan
17-04-2008, 00:57
[بیوگرافی برت هارت
نام:bret seargent hart
وزن:105 کیلو
قد: ۱۸۵ سانت
متولد:۱۹۵۷
تاریخ ورود:۱۹۸۴
اهل:Calgary, Alberta, Canada
فینیشر:The SharpeShooter
قهرمانیها:
WWE (S!D) World Champion 5 بار
Raw World Tag-Team Champion 2 بار
Intercontinental Champion 2 بار
King of Wrestling 1991, King Of The Ring 1993 (1er 1 بار
Co-vainqueur duRoyal Rumble 1994 (avec Lex Luger 1 بار
دیگر قهرمانیها:
fois Champion du Monde WcW ! 1 بار
foisChampion du Monde par équipes de la WcW avec Goldberg ! 1 بار
fois Champion U.S.de la WcW ! 4 بار
fois Calgary Stampede HeavyweightChampion. 6 بار
fois Stampede International Tag-Team champion dont 4 fois avecson frère Keith. 5 بار
WWC Caribbean Tag-Team title 1 بار

ehsssssan
17-04-2008, 00:59
بيو گرافي بابي لشلي به صورت كامل تر

نام اصلی:Franklin Roberto Lashley
لقب:"The Real Deal" Bobby Lashley
تاریخ تولد:۱۶جولای۱۹۷۶(۳۰ساله)
محل تولد:Colorado
وضعیت:فکر کنم متهل
قد:6'3"
وزن:275 lbs
محل تعلیم او:OVW Training
تاریخ ورود به کشتی کچ:1999(۲۳سالگی)
لقبهای دیگر:Blaster Lashley (OVW)
حرکت پایانی:The Dominator
حرکتهای مورد علاقه که زیاد استفاده میکنه:
Front Powerslam
ClotheslineFallaway Slam
Shoulder Block
Spear
Gorilla Press
Overhead Belly-to-belly Suplex
Arm Trap Suplex
دشمنان:
Ken Doane
Simon Dean
Nunzio & Vito
Regal & Burchill
John Bradshaw Layfield
Fit Finlay
King Booker T
افتخارات:
اولین و آخرین افتخار او همین چند وقت پیش رخ داد. او توانست با شکست دادن حریف خود یعنی John Bradshaw Layfield کمربندWWE United States title رو بگیره.این رو هم بگم این بازی در تاریخ۲۶می۲۰۰۶برگزار شد.

ehsssssan
17-04-2008, 01:01
بيوگرافي جان سينا:

نام اصلي:John Felix Anthony Cena

لقب:John Cena

تاريخ تولد:23آپريل1977(28ساله)

محل تولد:West Newbury, Massechusettes

وضعيت:مجرد(احتمالا)

قد:6'3"

وزن:260 lbs
محل تعليم:Ultimate University

تاريخ ورود به كشتي كچ:2001

لقبهاي ديگر:Prototype (UPW)......Doctor of Thugganomics

حركت پاياني:

The STF-U Submission

FU/Thuganomics 101

~(Modified Death Valley Driver)

The Proto-Bomb (in OVW)

aka The Killswitch (in WWE)

حركتهاي مورد علاقه كه زياد استفاده ميكنه:

You Can't See Me Stalling Suplex

Protoplex/Killswitch/Freestyle

Five Knuckle Shuffle

Dropkick

Elbow Smash

Rapper Punch

The Throwback (Running Neck Snap)

Missile Dropkick

Running Corner Attack

Spinebuster

Steel Chain Attack

Swinging Fishermanbuster

The Throwback (Running Neck Snap)

Pump It Up

دشمنان:

Chris Jericho
Billy Kidman
Brock Lesnar
The Undertaker
Eddie Guerrero
Chris Benoit
A-Train
Paul Heyman
The Big Show
Booker T
Kenzo Suzuki
Rene Dupree
Carlito Carribbean Cool
Jesus
Orlando Jordan
John Bradshaw Layfield
Kurt Angle
Edge w/Lita
Triple H

وب سايت او:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در حال حاظر اين سايت قطع هست
افتخارات:

او يك بار كمربندUPW Heavyweight titleو يك بار كمربندOVW Heavyweight titleرو داشته.

او همچنين چند وقت به همراه يارش يعنيRico ConstantinoكمربندOVW Southern Tag Team titles رو داشته.

در14مارچ2004در رسمنيا20 با شكست دادن حريف خود يعنيBig Show توانست كمربندWWE United States title رو بگيره.

در3آكتبر2004 در نو مر30 با شكست دادن حريف خود يعنيBooker Tتوانست كمربندWWE United States title رو بگيره.

در19نوامبر2004 در اسمك دان با شكست دادنCarlito Cool توانست كمربندWWE United States title رو بگيره.

در3آپريل2005در رسمنيا21 با شكست دادن حريف خود يعنيJohn Bradshaw Layfield توانست كمربندwweرو بگيره.

و آخرين قهرماني او هم در رويال رامبل2006 رخ داد.او با شكست دادن حريف خود يعنيEdgeتوانست كمربندwweرو بگيره

ehsssssan
17-04-2008, 01:06
و + بيو گرافي كامل كين كه حسين جان واقعا دستشون درد نكنه.خيلي كامل هستش

قسمت1 :

بيوگرافي کين ========>
نام واقعي : Glen Jacobs
قد: 7 ‌فوت
ورن : 320 Ibs
زمان تولد :April 26, 1967
محل تولد : Madrid, Spain
اهل : Knoxville, TN
آغاز حرفه : 1994
مربي : Dean Malenko
ضربه نهايي : Chokeslam

کين کار خود را در باشگاه SMW با نام Unabomb آغاز کرد.
در 7 آوريل سال 1995 Unabomb به همراه آل اسنو موفق شدند گروه the Rock 'n' Roll Express را شکست دهند و در Pikeville, KY قهرمان جديد Smoky Mountain Wrestling Tag Team title شوند.
کين به خود ماسکي زد و و نام خود را Doomsday گذاشت و خود را از شانس ها قهرماني کمربند USWA Southern title معرفي کرد که در نهايت در 13 جولاي سال 1997 با شکست Spellbinger اين کمربند را به دست آورد.
کين کار خود را در WWF با نام Isaac Yankem شروع کرد که يک دندانپزشک براي Jerry "The King" Lawler بود
بعد از اينکه اسکوت هال ( رازور رامون ) و کيوين نش ( ديزل ) WWF ترک کردند و به WCW رفتند .جيم رس مجبور شد با Big Daddy Cool به جاي ديزل و با The Bad Guy به جاي رازور رامون قرار دادبست که نقش رازور را Rick Bogner بازي ميکرد و نقش ديزل را همين Glen Jacobs بازي ميکرد.
کين کار خود را دوباره با عنوان برادر کوچک آندرتيکر شروع کرد ولي در 5 اوکتبر سال 1997 در BAD BLOOD در بازي که بين آندرتيکر و شان مايکلز در HELL IN A CELL بود اومد و وارد رينگ شد و يک تامبستون به آندر زد و باعث باختن آندرتيکر شد.
کين در Montreal و در Survivor Series سال 1997 توانست که منکايند را شکست دهد.
- در داستان جديدي كه براي كين در زندگي ورزشيش پيش اومد اين بود كه در مراسم تشييع جنازه والدين آندرتيكر و احتمالا كين اتاق پذيرايي آتش گرفت . و كين كه از بيرون وارد خانه ميشد ديد كه ساختمان در حال رفتن به زير آتش هست و و ديد كه بين پدرش پاول بيرر و آندر تيكر دعوا رخ داده به پدرش كمك كردند و از روي عمد آندرتيكر را به داخل آتش انداختند و با هم ديگر فرار كردند.
-بعد از مدتي آندرتيكر دوباره بازگشت و يك مسابقه ي CASKET MATCH با كين برگزار كرد كه درون مسابقه كين به كمك پاول بيرر موفق شد آندر را به درون CASKET بندازد و بعد روي تابوت بنزين ريخت و آن را آتش زد .
- در رويال رامبل سال 1998 در WWF وقتي كه آندرتيكر در مسابقه CASKET MATCH با صاحب كمربند WWF champion يعني شان مايكلز حضور داشت در حين مسابقه كين آمد و باعث باخت آندرتيكر شد .
در رستل منيا XIV آندر تيكر با 3 باز زدن تامبستون به كين بازي را برد اما كين اولين كسي بود كه با وجود خوردن تامبستون بازي را واگذار نميكرد.
-در Unforgiven سال 1998 وقتي كه تريپل ايچ و كين در يك مسابقه رينگ آتش مبارزه ميكردند آندر تيكر آمد و ايكس پك يار كين را خوني در بيرون رينگ انداخت كين هم بازي را ول كرد و از رينگ پريد بيرون وبازي را باخت البته در اين بازي دست كين سوخت !
- كين در راو به كمك منكايند توانست آندرتيكر را شكست بدهد و شانس اول براي گرفتن كمربندWWF Champion در "King of the Ring شود.
-وينس مكمهمن قرار داد مسابقه اولين خون ( First Blood ) را بين كين كه ماسك داشت و استن كلد به طور حتم برد استن كلد غير ممكن بود !!!
- در King of the Ring سال 1998 كين خيلي راحت استن كلد را شكست داد وآمادگي خود را براي كمربند WWF title اعلام كرد .
- منكايند و كين در 13 ژولاي سال 1998 با يكديگر تيم شدند و ميخواستند كه كمربند WWF Tag Team را از گروه the New Age Outlaws بگيرند .
-در 10 آگوست سال 1998 آندر تيكر امد و به تنهايي مانع برندن كين و منكايند در مسابقه با New Age Outlaws شد .
- كين و آندر تيكر و استن كلد در يك مسابقه triple threat match سره WWF champion در PPV Breakdown شركت داشتند كه در طي ان مسابقه هر دو برادر استن كلد را پين كردند براي همين برنده اون مسابقه معلوم نشد ؟
- با سفارش مكمهن در Judgment Day همون سال استن كلد داور افتخاري بود براي مسابقه بين آندر تيكر و كين براي مشخص شدن قهرمان WWF champion. ( كه ننوشته بود كه كدوم يك بازي را بردن ؟ )
- در 30 مارچ سال 1999 كين و ايكس پك باز با يكديگر يار شدند و جف جارت و اون هارت را شكست دادن و قهرمان جديد WWF World Tag Team شدند.
- در سال 1999 در شهر Kansas City, MO كين و ايكس پك موفق شدند كه مارك هنري و ديلو برون را شكست دهند و از كمر بند خود دفاع كنند .
- كين در King of the Ring سال 1999 توانست بيگ شو را شكست دهد .
- در آرماگدون سال 1999 كين در مسابقه ي steel cage توانست كه ايكس پك را شكست دهد .
- بعد از يك مدت دوري كين دوباره با پدرش پاول بيرر در راو در 7 فوريه سال 2000 برگشت
- كين به همراه ريكيشي در رستل منيا 2000 كه در Anahim برگزار شد توانستند كه ايكس پك و رود داگ را شكست دهند
- در 18 آوريل سال 2000 در WWF/IWA event كين به همراه راك توانستند كه گروه Dudley Boys را شكست دهند.
- در PPV كه در شهر لندن انگيليس به نام Insurrextion برگزلر شد كين توانست Bull Buchanan را شكست دهد .
- در ۱۴ آگوست سال ۲۰۰۰ کين در راو اومد و در رينگ يک چوک اسلم زيبا به آندرتيکر زد !!!
- در Survivor Series سال ۲۰۰۰ کين توانست که کريس جريکو را شکست دهد .
در ژوين سال ۲۰۰۱ کين و آندر تيکر دوباره رو در روي يکديگر قرار گرفتند !
در رستل منيا XVII کين توانست کمربند WWF Hardcore را با وجود بيگ شو و ريون ببرد .
در ۱۷ آوريل سال ۲۰۰۱ کين و آندرتيکر در شهر Nashville, TN توانستند ادج و چيرستين را شکست دهند و کمربند WWF World Tag Team را ماله خود کنند .
- کين در Judgment Day سال ۲۰۰۱ که در شهر Sacramento برگزار شد توانست که تريپل ايچ را شکست دهد و کمربند Intercontinental را ماله خود کند .
- در ۷ آگوست سال ۲۰۰۱ کين به همراه آندرتيکر در WCW توانستند که Chuck Palumboو Sean O'Haire را شکست دهند و کمربند WCW World Tag Team را ماله خود کنند .
- در Summerslam سال ۲۰۰۱ کين و آندرتيکر توانستند که DDP و KANYON
را شکست دهند و کمربند WWF World Tag Team را ماله خود کنند.
- در Unforgiven سال ۲۰۰۱ که در WCW برگزار شد کين و آندر تيکر از کمربند خود در مقابل تيم Kronic دفاع کردند .
- در ۳ مارچ سال ۲۰۰۲ کين به همراه بيگ شو در سنگاپور توانستند که Dudley Boyz را شکست دهند .
- در آوريل سال ۲۰۰۲ کين براي يک مدتي از کشتي کج کنار رفت.
- کين يک ماه بعد به WWE با يک ماسک جديد اومد
- در Unforgiven سال ۲۰۰۲ کين به همراه بوبا ري دادلي و بوکر تي و گالدست توانستند تيم Un-Americans را که متشکل بود از ( تست - لنس استورم - ويليام ريگل - چيرستين ) شکست دهند.
- شب بعد از Unforgiven کين به همراه هاريکين توانست لنس استورم و چيرستين را شکست دهد و قهرمان WWE World Tag Team شوند .
- در ۳۰ سبتامبر سال ۲۰۰۲ کين در Houston توانست کريس جريکو را شکست دهد و قهرمان کمربند Intercontinental شود .
- در ۳۱ مارچ سال ۲۰۰۳ در شهر Seattle, WA سه تا تگ تيم حضور داشتند اين کين و روب وان دام بودند که توانستند بر گروه Dudley Boyz و تگ تيم Sean Morley and Lance Storm غلبه کرده و کمربند World Tag Team را ماله خود کنند .
- کين و RVD در ۱۲ مي سال ۲۰۰۲ از کمربند خود مقابل Legion of Doom محافظت کردند.
- بعد از اينکه در ۲۳ ژوين سال ۲۰۰۳ بازي خود را مقابل بريپل ايچ باخت و کمربند WORLD HEAVY WEIGHT را از دست داد ـ کين ماسک خود را در آورد
- در Summerslam سال ۲۰۰۳ کين توانست روب وان دام را شکست دهد.
- در Unforgiven سال ۲۰۰۳ کين توانست شين مک مهن را در مسابقه last man standing شکست دهد .
- در Survivor Series سال ۲۰۰۳ کين باز هم شين مک مهن را اين بار در مسابقه ambulance" match برد
- در ۱۷ مي سال ۲۰۰۴ کين مسابقه 18-man battle royal را برد تا بتواند در مقابل قهرمان World Heavyweight که در ان زمان کريس بنوا بود در Bad Blood همون سال مسابقه دهد که در اون مسابقه نا موفق بود .
- در Summerslam سال ۲۰۰۴ کين موفق به شکست مت هاردي شد .
- در New Year's Revolution کين موفق به شکست اسنيتسکي شد.
- در Backlash سال ۲۰۰۵ کين ويسکرا را برد.
- در Vengeance سال ۲۰۰۵ کين موفق به شکست ادج شد .
- در Taboo Tuesday سال ۲۰۰۵ کين به همراه بيگ شو توانست که تگ تيم Trevor Murdoch and Lance Cade را شکست دهند و قهرمان World Tag Team شود
- و در Armegeddon سال ۲۰۰۵ هم کين به همراه بيگ شو توانست بر باتيستا و ري مستريو غلبه کند.

قسمت 2 : مهم :

بيوگرافي كامل KANE :

----------------------------------------------------

نام : Glen Thomas Jacobs

محل تولد : شهر مادريد در اسپانيا

تاريخ تولد : چهارشنبه ، 6 ارديبهشت سال 1346 شمسي = 26 April 1967 ميلادي

محل رشد و بزرگ شدن : خيابان لوييس در شهر نشويل در ايالت ميسوري آمريكا

تحصيلات : رشته زبان انگليسي در دانشگاه ميسوري در شمال شرق آمريكا

محل اقامت فعلي : شهر ناكس ويل در ايالت تنسي در جنوب شرقي آمريكا

خصوصيات ظاهري : موهاي قهوه اي روشن ، رنگ چشم آبي

قد : 2 متر و 6 سانتي متر . البته كفشي مخصوصي مي پوشد كه يك كفي سه لايه دارد و قد او را به دو متر و 13 سانتي متر مي رساند.

وزن : 55/147 كيلوگرم

طالع بيني (ستاره شناسي) او : شماره تولد او 8 است. متولد سال گوسفند .

وضعيت تاهل : متاهل است. نام همسر Maurisa . دو دختر هم دارد.

تعداد برادر و خواهر : 1 خواهر به نام Becky ، 1 برادر به نام Brian

محلهاي سرمايه گذاري و درآمد : فروشگاه ورزشي (فعلا تعطيل است) ، رستوران خوراكهاي دريايي (هم اكنون مشغول كار است)

لقب ها و نامهاي داخل رينگ : Big Red Monster ، Angus King ، The Black Knight ، The Christmas Creature ، Diesel ، Doomsday ، Isaac Yankem ، D.D.S (دندانپزشك) ، Kane ، Unabomb .

مربيان كشتي كج او : Dean Malenko ، Jeff Bradley ، Ray Candy .

نام فن معروف او : Chokeslam .

افتخارات اخير او : قهرمان مسابقات WWE Champion ، Intercontinental Champion ، World Tag Team Champion ، WCW Tag Team Champion و Hardcore Champion .

---------------------------------------------------

تاريخچه مختصري از فعاليت كشتي كج Kane . چگونه او به عنوان برادر Undertaker ، وارد WWE شد. سرآغاز قصه و چگونگي رخ دادن :

Kane در اوايل كشتي زير نظر Dean Malenko تعليم ديد و وارد - United States Wrestling Association) USWA) – انجمن كشتي ايالات متحده - به عنوان Christmas Creature (كسي كه متولد شده در روز كريسمس است)، شد. اين وضعيت خيلي طول نكشيد. Glen Jacobs سپس در سال 1992 در USWA ، خود را به عنوان Doomsday معرفي كرد و همين حقه را به WWC در جزيره پورتوريكو زد. در 1995 ، Glen Jacobs ، به طور اتفاقي با Jim Cornette در ايالت ميسوري ملاقات كرد. او به گروه Smoky Mountain Wrestling كه متعلق به Cornette بود ، پيوست و در آنجا به مقام Unabomb رسيد. Glen Jacobs سپس يار Al Snow (معروف به Simply Sensational) شد و بعد از قهرماني Tag Team با او از Smoky Mountain Wrestling رفت.

Glen Jacobs در آزمون ورودي WWF خيلي خوش شانسي آورد ، چون Vince McMahon ، خيلي تحت تاثير سايز و خصوصيات عضلاني و ورزشي او قرار گرفت. او به سرعت تحت عنوان دكتر Isaac Yankem ، دكتراي جراحي فك و دندان ، به WWE پيوست (دندانپزشك خبيث Jerry Lawler) . اگر چه اين حقه او نگرفت. اما او ديگر هر طوري بود خودش را وارد WWE كرده بود و شانسهاي ديگري به او روي آورد.

وقتي كه واقعا حقه دكتر Isaac Yankem او نگرفت دوباره به Smoky Mountain Wrestling برگشت و دوباره همان مقام Unabomb رسيد .

در 1996 ، به Glen Jacobs ، نقش Diesel كه Kevin Nash در هنگامي كه اين كلك را زده بود و در حال ترك WWE بود ، بر عهده داشت ، پيشنهاد شد. هوادارن Diesel ، حاضر به قبول Diesel قلابي يا Diesel 2 نشدند و اين حقه هم راه به جايي نبرد .

در سال بعد ، Glen Jacobs ، يك بار ديگر براي USWA كشتي گرفت .

در اين اثنا ، Paul Bearer ، Undertaker و Vince McMahon، پس از جستجوي فراوان چيزي را پيدا كردند كه بعدا يكي از بزرگترين افراد ماسكدار كشتي شد ، يعني KANE . آنها در حالي كه ايده هايي در سر داشتند از يك سالن ورزشي به سالن ورزشي ديگر مي رفتند. در يك روز كه آنها به Smoky Mountain Wrestling رسيدند ، فكر مي كنيد چه كسي را ديدند ؟ هيچ كس جز Kane . Percy مي گويد هم او و هم Undertaker به خوبي مي دانستند كه Kane ، شخصي است كه مي تواند كاراكتري كه آنها در ذهن داشتند را توصيف كند.

Kane ، تا حالا حدود 6 سال است كه دوام آورده است و خيلي بيشتر از بقيه كشتي كج كارا كه به آنها اميدوار بودند ، رشد و پيشرفت داشته است. در سال 2003 ، طرفداران Kane ، هنگامي كه در نهايت ماسك خود را برداشت ، شوكه شدند. ولي اين برداشتن ماسك مقام و اعتبار Kane را بيش از پيش كرد. قابليتهاي او در داخل رينگ كشتي كج و خارج از رينگ واقعا منحصر به فرد بود .

در ضمن توجه كنيد كه تا به حال هيچ كس جز Glen Jacobs ، كاراكتر Kane را بازي نكرده است.

--------------------------------------------------

خلاصه سوابق كشتي Kane :

اوايل دهه 1990 : كار در ژاپن ، پورتوريكو ، ميسوري و فلوريدا .

14 دسامبر 1992 (دوشنبه ، 23 آذر ماه سال 1371 شمسي) ، در USWA به عنوان Christmas Creature (متولد شده در روز كريسمس) معرفي شد. آقاي Bill Moody (همان Percy Pringle) مي گويد كه Kane بعد از حقه اي كه در USWA زد ، آنقدر خجالت زده و شرمنده شده بود كه دوباره پيش Bill Moody برگشت و از او عذرخواهي كرد.

1992 : اولين لقب او Angus King بود و آن هم زماني بود كه در سالن خيابان لوييس در ايالت ميسوري ظاهر شد و پس از آن بود كه به جنوب و به سمت USWA رفت.

1994 : در USWA ، به عنوان Doomsday معرفي شد. شركت در Tag Team با Al Snow و برنده شدن Smoky Mountain Tag Team Championship در 1995 .

1995 : در SMW (Smoky Mountain Wrestling) به عنوان Unabomb معرفي شد . مقام قهرماني مسابقات Tag Team با Al Snow در 7 April 1995 (جمعه ، 18 فروردين سال 1374) .

در 1995 Glen Jacobs ، شركت در رقابتهاي SMW (با رياست Jim Cornette) را با عنوان Unabomb آغاز كرد. Unabomb و Al Snowدر قالب يك Tag Team در SMW رقابت كردند و مسابقات Tag Team را در SMW يعني Smoky Mountain Tag Team Championship با شكست دادن The Rock و Roll Express در يك Pole Match تحت عنوان Coal Miner's Glove ، بردند .

Unabomb در 4 آگوست 1995 (جمعه ، 13 مرداد 1374) ، به Undertaker در مسابقه Super Bowl of Wrestling در SMW باخت. 8 روز بعد ، Unabomb و Al Snow در يك مسابقه تحت عنوان loser-leaves-town (بازنده شهر را ترك مي كند) شركت كردند و از حريفهاي خود يعني Tracey Smothers و Dirty White Boy باختند. Glen Jacobs سپس از WWE سر درآورد.

تابستان 1995 : به عنوان دكتر دندانپزشك Isaac Yankem (Dr. Isaac Yankem DDS) در WWE معرفي شد.

يك دندانپزشك ديوانه كه Jerry Lawler با خود آورد تا به او در رقابت و دشمني ديرينه اش با Bret Hart (The Hitman ) كمك كند. Hart در مسابقات SummerSlam سال 95 بهتر از Dr. Isaac Yankem ظاهر شد و همينطور در مسابقه قفس در ماه اكتبر در RAW نيز پيروز شد.

Isaac Yankem ، به مسابقه دادن در WWE ادامه داد ، اما تعداد خيلي كمي از طرفدارانش او را مي ديدند چون او چندين سال ، اكثرا ، در مسابقات تاريك بازي مي كرد. ضمنا ديگر بهAhmed Johnson و Bob Holly علاقه اي نداشت.

1996 : در WWE تحت عنوان The New Diesel (Diesel 2) ظاهر شد كه اين عنوان قبلا متعلق به Kevin Nash بود.

با رفتن Kevin Nash و Scott Hall از WWE ، Glen Jacobs به تلويزيون WWE برگشت، اما تحت عنوان و ظاهر متفاوت ديگري ظاهر شد. Jim Ross گزارشگر ، ادعا كرد كه او Diesel و Razor Ramonرا به زمين خواهد آورد. اما دو مرد ظاهر شده در RAW ، Nash و Hall نبودند. Rick Bogner يكي از افراد باسابقه و قديمي در سازمان Frontier Martial Arts ژاپن در نقش Razor Ramon و Glen Jacobs در نقش Diesel ظاهر شدند.

اين حقه ، موفقيت كمي در WWE بدست آورد و تا اوايل 1997 ، كه اين حقه راهي به سوي USWA شد كه Razor Ramon قلابي Diesel قلابي را در يك مسابقه loser-leaves-town شكست داد.

1997 : در WWE ، تحت عنوان KANE در P.P.V Bad Blood توسط Paul Bearerو به عنوان برادر Undertaker ، معرفي شد كه ماسكي بر سر داشت تا آثار سوختگي صورتش را مخفي كند و توانست برنده مسابقات سنگين وزن USWA Heavyweight Championship در July 1997 بشود.

1999-2000 : در 1999 او باز هم به WWF پيوست. ولي يكي از اعضاي WWF به نام Chyna با خيانت به او سعي در خراب كردن وجهه KANE كرد و موفق هم شد . اما بعد از مدتي او با Undertaker متحد شد و يك بار ديگر برگشت. بعد از اينكه از Undertaker جدا شد ، با ديگر با تشكيل يك گروه Tag Team با X-Pac چهره شد و در همان زمان بود كه از حالت سكوت خود خارج شد و شروع به حرف زدن با استفاده از صداي ته حنجره خود (البته به ندرت) كرد و اولين چيزي هم گفت اين بود " Suck it " و يك دوست دختر كشتي كج كار به نام Terri Poch براي خود انتخاب كرد كه عكس آن را در زير مي بينيد. (قد :‌ 175 سانتي متر . وزن :‌ 64 كيلوگرم . تاريخ تولد : يكشنبه ، 29 مرداد سال 1346 شمسي = 20 August 1967 ميلادي)

------------------------------------------------------

------------------------------------------------------

اين Tag Team ، هنگامي كه X-Pac به D-Generation X ملحق شد ، شكسته شد.

به خاطر دشمني هايي كه KANE و Terri پيدا كردند ، او هم به KANE خيانت كرد و به گروه D-Generation X ملحق شد. دشمني Kane و X-Pac تا WrestleMania 2000 ادامه داشت و در آن بازي Kane ، پيروز شد و پيروزيش را جشن گرفت.

مدت كمي بعد از WrestleMania ، KANE از صدمه اي كه به دست او رسيد بسيار رنج برد و باعث شد حدود يك ماه كشتي كج را كنار بگذارد. بعد از اينكه برگشت ، به Undertaker و The Rock بر سر اختلافي كه با دم و دستگاه McMahon ها پيدا كرده بودند، كمك كرد. كمك به آنها در اين دشمني و خصومت در King of the Ring 2000 و در مقابل Vince و Shane Mcmahon و سپس قهرمان Triple H ، به اوج خود رسيد. درگيري مختصري بين Undertaker و KANE ، در خلال مسابقه پيش آمد كه به سرعت برطرف شد و مسئله تمام شد.

KANE بعدا يك بار ديگر تغيير رويه داد و به Undertaker حمله كرد كه منجر به مسابقه اي بين آن دو در SummerSlam 2000 شد. مسابقه موقعي به پايان رسيد كه Undertaker ماسك KANE را از صورتش برداشت و باعث شد او از رينگ فرار كند.

Kane تا پايان سال در رقابتهاي WWF باقي ماند و سال 2000 با دشمني كه با Chris Jericho به پايان رساند .

----------------

قهرمان سابق مسابقات Intercontinental Champion ، KANE با ماسك :

--

2001 – 2002 : Kane كمي قبل از Royal Rumble 2001 ، اتحاد خود با Undertaker را مجددا تشكيل داد و نام گروهشان را Brothers of Destruction (برادران نابودي) گذاشتند و تا پايان سال 2001 با هم بودند. او در Royal Rumble 2001 ، 11 نفر از كشتي كج كاران را بيرون انداخت و در نهايت هم نفر دوم مسابقه شد.

در خلال آن سال ، Undertaker و KANE با Edge و Christian، Rikishi ، Haku ، Steve Austin و Triple H دشمني پيدا كردند. در همان زماني كه KANE در WWF Hardcore Championship رقابت مي كرد، Raven را در WrestleMania 17 شكست داد.

در خلال رقابتهاي The Invasion ، Kane و Undertaker با Diamond Dallas Page و Chris Kanyon ،هنگامي كه Page به سمت Sara زن Undertaker حمله كرد، دشمني پيدا كردند. اين دشمني در SummerSlam 2001 هنگامي كه Kane و Undertaker ، Page و Kanyon را در يك رقابت قفس فلزي شكست دادند ، به اوج خود رسيد و باعث شد هم مقام قهرماني WWF World Tag Team Championship و هم WCW World Tag Team Championship خود را حفظ كنند.

Kane و Undertaker ، KroniK را در مسابقات Unforgiven 2001 شكست دادند و هر دو در رقابتهاي 10 نفره survivor series در Survivor Series 2001 به عنوان اعضاي Team WWF شركت كردند و برنده هم شدند. اگر چه بعدا هر دو حذف شدند .

2003 : KANE در روز دوشنبه ، دوم تير سال 1382 شمسي برابر 23 June 2003 ميلادي ماسك خود را برداشت و سپس سر خود را كامل تراشيد و اندكي مو در قسمت پايين سر خود باقي گذاشت.

در همين زمان ، Triple H ، به KANE پيشنهاد داد كه به او در گروه Evolution (گروهي متشكل از Ric Flair ، Randy Orton ، Batista و Triple H كه البته الان ديگر وجود ندارد) يك جاي ثابت خواهد داد. معاون مدير كل RAW ، Stone Cold Steve Austin ، به KANE اين شانس را داد كه اگر پيشنهاد Triple H را رد كند كاري مي كند كه در مقابل Triple H در رقابتهاي World Heavyweight Championship بازي كند. از طرف ديگر معاون مدير كل Eric Bischoff ، اصرار داشت كه KANE بايد بدون ماسك در برابر Triple H ببازد. Kane پيشنهاد Stone Cold را پذيرفت و در هفته بعد به مسابقه با Triple H در رقابتهاي Madison Square Garden رفت. Triple H مسابقه را برد و در پي مزاحمتهايي كه Triple H برايش ايجاد كرد ، ماسك خود را برداشت و معلوم شد صورتش واقعا زخمي نبوده است. او سپس به سرعت برگشت و يك ضربه Chokeslam به يار Tag Team خود يعني Rob Van Dam زد كه البته قصد داشت تا او را در SummerSlam 2003 شكست دهد.

در مصاحبه با گزارشگر Jim Ross ، روشن شد كه مسئله سوختگي صورت KANE جنبه رواني داشته است و واقعا سوختگي در كار نبوده و اين مسئله باعث شد صحبتهايي كه قبلا شده بود مبني بر اينكه بعضي از كشتي كج كاران با ديدن صورت او يكه خوردند ، منتفي شود. در پايان مصاحبه KANE فهميد كه دارد مسخره مي شود و براي همين به Jim Ross حمله كرد و او را به زمين كوباند .

نتايج بازيهاي مهم KANE از ابتدا تا كنون :

مجله تخصصي كشتي كج – Pro Wrestling Illustrated – (PWI) ، از ميان 500 كشتي گير برتر سال 2003 به او مقام 186 را داده است.

سال 1999 ميلادي ، جايزه Tag Team مجله PWI كه با X-Pac بود را دريافت كرد.

در Smoky Mountain Wrestling :

SMW Tag Team Championship با Al Snow .

Rock 'N Roll Express را در روز 7 April 1995 در شهر پيك ويل در ايالت كنتاكي آمريكا شكست داد.

به Tracy Smothers و Tony Anthonyدر شهر Jellico در ايالت ميسوري آمريكا در روز 6 July 1995 باخت.

----------------------------------------------

در United States Wrestling Association :

USWA Southern Heavyweight Championship :

Spellbinder را در روز 13 July 1997 در شهر ممفيس در ايالت تيسوري آمريكا شكست داد.

به Steven Dunn در روز 6 September 1997 در شهر ممفيس در ايالت تيسوري آمريكا ، باخت.

---------------------------------------------

در World Championship Wrestling :

WCW World Tag Team Championship با Undertaker .

Chuck Palumbo و Sean O'Haireرا در روز 7 August 2001 در شهر لوس آنجلس در ايالت كاليفرنياي آمريكا شكست داد.

به Booker T و Testدر روز 25 September 2001 در شهر دايتون در ايالت اوهايو آمريكا باخت.

در World Wrestling Federation :

WWF Championship .

Stone Cold Steve Austin را در 28 June 1998 در شهر پيتزبورگ در ايالت پنسيلوانيا آمريكا شكست داد.

به Stone Cold Steve Austin در 29 June 1998 در شهر كليولند در ايالت اوهايو آمريكا باخت.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

WWF World Tag Team Championship با Mankind .

New Age Outlaws را در روز 13 July 1998 در شهر رادرفورد شرقي در ايالت نيو جرسي آمريكا شكست داد.

به Stone Cold Steve Austin در 26 July 1998 در شهر فرزنو در ايالت كاليفرنيا آمريكا باخت.

WWF World Tag Team Championship با Mankind .

Undertaker و Stone Cold Steve Austinرا در روز 10 August 1998 در شهر اوماها در ايالت نبراسكا آمريكا شكست داد.

به New Age Outlaws در روز 30 August 1998 در شهر نيويورك سيتي در ايالت نيويورك آمريكا باخت.

WWF World Tag Team Championship با X-Pac .

Owen Hart و Jeff Jarretرا در روز 5 April 1999 در شهر لانگ آيلند در ايالت نيويورك آمريكا شكست داد.

به The Acolytes در روز 25 May 1999 در شهر مولاين در ايالت ايلينوي آمريكا باخت.

WWF World Tag Team Championship با X-Pac .

The Acolytes را در 9 August 1999 در شهر شيكاگو در ايالت ايلينوي آمريكا شكست داد.

به Undertaker و Big Show در 22 August 1999 در شهر ميناپوليس در ايالت مينه سوتا آمريكا باخت.

WWF Hardcore Championship .

Raven را در روز 1 April 2001 در شهر هيوستن در ايالت تگزاس آمريكا شكست داد.

به Rhyno در روز 17 April 2001 در شهر نشويل در ايالت تنسي آمريكا باخت.

WWF World Tag Team Championship با Undertaker .

Edge و Christianرا در روز 17 April 2001 در شهر نشويل در ايالت تنسي آمريكا شكست داد.

به The Two-Man Power Trip در روز 29 April 2001 در شهر شيكاگو در ايالت ايلينوي باخت.

WWF Intercontinental Championship.

Triple H را در روز 20 May 2001 در شهر ساكرامنتو در ايالت كاليفورنياي آمريكا شكست داد.

به Albert ، در روز 26 June 2001 در شهر نيويورك سيتي در ايالت نيويورك باخت.

WWF World Tag Team Championship با Undertaker .

Diamond Dallas Page و Chris Kanyonرا در روز 19 August 2001 در شهر سن خوزه در ايالت كاليفرنيا آمريكا شكست داد.

به Dudley Boyz در روز 17 September 2001 در شهر نشويل در ايالت تنسي آمريكا باخت.

در World Wrestling Entertainment :

World Tag Team Championship با . Hurricane

The Un-Americans را در روز 23 September 2002 در شهر آناهايم در ايالت كاليفرنياي آمريكا شكست داد.
به Chris Jericho و Christianدر روز 14 October 2002 در شهر مونترال در استان كبك در كانادا باخت.

WWE Intercontinental Championship .

Chris Jericho را در روز 30 September 2002 در شهر هيوستن در ايالت تگزاس آمريكا شكست داد.

به Triple H در روز 20 October 2002 در شهر ليتل راك در ايالت اركانزا آمريكا باخت.

World Tag Team Championship با Rob Van Dam .

Sean Morley و Lance Stormرا در روز 31 March 2003 در شهر سياتل در ايالت واشنگتن آمريكا شكست داد.

به La Résistance در روز 15 June 2003 در شهر هيوستن در ايالت تگزاس آمريكا باخت.

World Tag Team Championship با Big Show .

Cade و Murdochرا در روز 1 November 2005 در شهر سانتياگو در ايالت كاليفرنيا آمريكا شكست داد.

به Spirit Squad در روز 3 April 2006 ، در شهر شيكاگو در ايالت ايلينوي آمريكا باخت.

فعاليتهاي هنري KANE :

اولين فيلم او به عنوان Jacob Goodnight ، جز اولين فيلمهاي WWE بود و بعد از آن هم فيلم See No Evil در روز 19 May 2006 كه آدرس سايت رسمي اين فيلم در زير آورده شده است :

Jacobs در يك شكل خاص از برنامه بازي WWF در شبكه معروف بازي تلويزيوني به نام The Weakest Link در ماه March سال 2002 ظاهر شد و با شكست دادن Bubba Ray Dudley در راند آخر ، بهترين و قويترين لينك بازي شد.

كاراكتر Kane اولين بار در چاپ چهاردهم كتاب كمدي Undertaker در سال 1999 توسط موسسه Chaos! Comics كه در حال حاضر منسوخ شده است ، بوجود آمد. اين سري از كتابها كاراكتر كمدي منحصر به فرد خواهر ناتني جوانتر Kane به نام Jezebelle را نشان مي داد كه البته گفته مي شود كه Jezebelle همانند Kane نتيجه ارتباط نامشروع Paul Bearer با يك زن ناشناس است.

تا آنجا كه به Jezebelle و Kane مربوط مي شود ، آنها فقط در پدر مشترك هستند و احتمال دارد كه Jezebelle هيچي نسبتي با Undertaker نداشته باشد.

هرچي بود گفتم . سعي كردم مطالب جديدي رو بگم كه احتمال مي دادم تا حالا نشنيده ايد و از مطالب تكراري مثل نتيجه مسابقه WrestleMania 22 يا BackLash 2006 كه همه تازه كارها هم مي دونن ، خودداري كردم .

اميدوارم خوشتون اومده باشه .

منبع :

ehsssssan
17-04-2008, 01:08
اميدوارم مفيد باشن.بازم مي يام

ehsssssan
17-04-2008, 13:52
منم همينطور.سعي ميكم تو اين تاپيك هم مفيد باشم

reza boy
17-04-2008, 20:20
Triple H Won’t Move To Smackdown !

خیلی از سایت های معتبر اعلام کردن تریپل ایچ در دابلیو دابلیو ای درفتز به اسمک دان منتقل خواهد شد اما این اتفاق نخواهد افتاد .

تریپل ایچ ، سوپراستار حال حاضر راو که مدتی هست بدنبال دابلیو دابلیو ای چمپینشیپ هست ، در دابلیو دابلیو ای درفتز به هیچ وجه از راو به کنسول دیگه ای منتقل نخواهد شد و در همین راو برای بدست آوردن کمربند دابلیو دابلیو ای تلاش خواهد کرد .

خوب ، این خبر خوبی بود برای طرفداران تریپل ایچ که ترسیده بودن تریپل ایج با رفتن به اسمک دان افت کنه (!) که همونطور که گفتم این اتفاق نخواهد افتاد .

reza boy
17-04-2008, 20:21
Jeff Hardy's Return Date Revealed

تاریخ بازگشت جف هاردی اعلام شد . جف هاردی که بدلیل دوپینگ ، شصت روز از دابلیو دابلیو ای اخراج شده بود ، در تاریخ ۲۰ ژوان ۲۰۰۸ در هاس شو ای که در نیو مکزیکو انجام میشه به دابلیو دابلیو ای بازخواهد گشت .

ضمن اینکه اعلام شده در این تاریخ مسابقات دیگه ای هم از قبیل : جان سینا برابر رندی اورتن سر کمربند دابلیو دابلیو ای ، دی اکس برابر اوماگا و اسنیتسکی ، هاردکور هالی و کودی رودس برابر کارلیتو و مارلا سر کمربند جهانی تیمی ، کریس جریکو برابر مستر کندی سر کمربند بین قاره ای .

ضمن اینکه حریف جف هاردی هم اعلام شده که لنس کید هست . خوب ، به احتمال ٪ ۹۹ جف هاردی کار خودش رو با برد آغاز خواهد کرد .

reza boy
17-04-2008, 20:22
ECW on Sci Fi . April 15th , 2008 . Results

" Kingston , CM Punk , Yang & Moore def. Deuce , Domino , Benjamin & Burke "

در یک مسابقه ی چهار به چهار ، تیم کوفی کینگستون ، جیمی ونگ ینگ ، سی ام پانک ، شنن مور تونستن با فینیشر کوفی کینگستون تیم دویس ، دامینو ، شلتن بنجامین و الایجا بورک را شکست بدن .

" Kelly Kelly Wins The Diva Dance Off "

در یک مسابقه که بین دیوا ها بصورت دنس آف مچ انجام شد ، کلی کلی تونست پیروز این مسابقه ی جالب بشه .

" Mike Knox def. Colin Delaney "

در یک مسابقه ی تک به تک ، مایک ناکس برابر کولین دیلنی قرار گرفت که در پایان مایک ناکس تونست با زدن فینیشرش پیروز مسابقه بشه تا کولین دیلنی همچنان بدون برد باقی بمونه !

" Brothers Of Destruction def. WWE Tag Team Champs John Morrison & Miz "

در مین ایونت ای سی دابلیو این هفته ، یک مسابقه تک تیم دو به دو انجام شد که البته سر کمربند نبود . در این مسابقه قهرمانان تیمی دابلیو دابلیو ای جان موریسن و میز برابر برادران مخرب آندرتیکر و کین قرار گرفتن . در این مسابقه که مسابقه ی بسیار کوتاه و جالبی بود ، آندرتیکر و کین توستن به راحتی هر چه تمام تر تیم موریسن و میز رو شکست بدن .

reza boy
17-04-2008, 20:23
اهنگ جان سینا اينو پيدا كردم ببين همونه يا نه اگه اسمش بگي راحتتر ميشه پيداش كرد

فرمت: WMA

حجم: 2857 KB

نام فایل : John Cena Theme

لینک دانلود

ehsssssan
17-04-2008, 23:09
ممنون رضا جان پيدا كردم
u cant see me my time is now

ممنون كه شما هم پيدا كردين.

ehsssssan
17-04-2008, 23:11
محمد جان ممنون.همينو شما خودتون گذاشته بودين.تو وبلاگ خودتون پيدا كردم

mohammad_dj_kazin
17-04-2008, 23:59
ممنون رضا جان پيدا كردم
u cant see me my time is now

ممنون كه شما هم پيدا كردين.
عزيزم من اين آهنگ رو خيلي وقته توي وبلاگ گذاشتم
اون روز هم گفتم اصلا از اين به بعد هرچي خواستم توي وبلاگ بزارم اينجا هم ميزارم.

emtn
18-04-2008, 01:07
King of The Ring بعد از دو سال دوباره قراره برگزار شه.
بازی ها دوشنبه این هفته تو Raw انجام می شن. هنوز شرکت کننده ها اعلام نشدن

mohammad_dj_kazin
18-04-2008, 01:59
King of The Ring بعد از دو سال دوباره قراره برگزار شه.
بازی ها دوشنبه این هفته تو Raw انجام می شن. هنوز شرکت کننده ها اعلام نشدن

ممنون از خبر دادنت

ehsssssan
18-04-2008, 02:14
بچه ها يه سري هم اينجا بزنين

ehsssssan
18-04-2008, 02:15
مجمد جان ديدي ريتمي كه بهت گفتم رو تونستي بفهمي

reza boy
18-04-2008, 20:04
سلام عجب تاپيكي داره ميشه ...........
بايه ريتم كه نميشه اسمي نشانه اي يه بيت شعري يه چيزي مثلا جان سينا اين آهنگ رو براي ورود به رينگ استفاده كرده يا ........................

ehsssssan
19-04-2008, 01:37
رضا جان دستت درد نكنه اسمش رو تو صفحه ي قبلي نوشتم

يه بيتشم برات ميخونم
u cant see me ----- my time is now

;كه پيداش كردم دستت درد نكنه زحمت نكشي ديگه

reza boy
19-04-2008, 20:03
متلك ميزني

reza boy
19-04-2008, 20:04
Smackdown . April 18th , 2008 . Results

" United States Champion M.V.P. def. Tommy Dreamer "

در یک مسابقه ی تک به تک ، ام وی پی موفق شد با زدن یک بیگ بوت حریفش تامی دریمر رو پین کنه و پیروز مسابقه بشه . این مسابقه سر کمربند نبود .

reza boy
19-04-2008, 20:05
" Hornswoggle w/ Finlay def. Matt Striker "

در یک مسابقه ی تک به تک ، هورنسواگل تونست با زدن فن تدپول اسپلش ، حریفش مت استرایکر رو شکست بده و پیروز بشه . در این مسابقه فینلی هم به کمک هورنسواگل اومد .

reza boy
19-04-2008, 20:05
" Chavo Guerrero w/ Bam Neely def. Jimie Noble "

در یک مسابقه ی تک به تک ، چاوو گئررو تونست با یک فراگ اسپلش حریفش جیمی نابل رو شکست بده . ضمن اینکه در این مسابقه نوچه ی چاوو گئررو ، بم نیلی هم همراش بود

reza boy
19-04-2008, 20:06
" Bigshow def. Mark Henry via dq "

در یک مسابقه ی تک به تک ، بیگ شو به مصاف مارک هنری رفت که این مسابقه با دخالت گریت کالی با قانون دیسکوالیفیکیشن به نفع بیگ شو به پایان رسید . سپس کالی به بیگ شو فن کالی بامب زد.

reza boy
19-04-2008, 20:07
" Cherry w/ Michelle McCool def. Victoria w/ Natalya Neidhart "

در یک مسابقه ی تک به تک ، چری تونست با یک رول آپ ویکتوریا رو شکست بده . ضمن اینکه در این مسابقه مک کول منیجر چری و نیدهارت منیجر ویکتوریا بود .

reza boy
19-04-2008, 20:08
" Vladimir Kozlov def. Leroy Kincaid "

در یک مسابقه ی تک به تک ، سوپراستار تازه پیوسته به دابلیو دابلیو ای که ولادمیر کوزلاو نام داره تونست حریف ناشناخته ی خودش رو با یک دی دی تی محکم شکست بده .

reza boy
19-04-2008, 20:08
World Heavyweight Champion The Undertaker vs. Batista "

در مین ایونت این هفته ، قهرمان سنگین وزن جهان آندرتیکر برابر باتیستا قرار گرفت که این مسابقه با دخالت اج ، چاوو گئررو ، بم نیلی و همکاری ویکی گئررو با این سوپراستار ها با قانون دابل کونت اوت بدون نتیجه به پایان رسید .

* در ابتدای اسمک دان درگیری ای بین کریس جریکو و باتیستا بوجود اومد .

* قرار شد که در هفته ی دیگه آندرتیکر و باتیستا دوباره با هم بازی کنن ولی سر کمربند .

emtn
19-04-2008, 23:10
ممنون از خبر دادنت

خواهش می شه.

World Heavyweight Champion The Undertaker vs. Batista
"

در مین ایونت این هفته ، قهرمان سنگین وزن جهان آندرتیکر برابر باتیستا قرار گرفت که این مسابقه با دخالت اج ، چاوو گئررو ، بم نیلی و همکاری ویکی گئررو با این سوپراستار ها با قانون دابل کونت اوت بدون نتیجه به پایان رسید .

* در ابتدای اسمک دان درگیری ای بین کریس جریکو و باتیستا بوجود اومد .

* قرار شد که در هفته ی دیگه آندرتیکر و باتیستا دوباره با هم بازی کنن ولی سر کمربند .

این لامصب ویکی چه قد باهوشه. این کار اصلا به عقل جن هم نمی رسید.
در ضمن قرار شد برنده ی بازی با ادج تو بک لش بازی کنه.

nw_nk
20-04-2008, 13:41
لیست کامل فیلم هایی که سوپراستارهای کشتی کچ در آن بازی کرده اند
...
2- The Rock
لیست فیلم ها :
The Mummy II
The Scorpion King
Saturday Night Live
That 70's Show
The Late Show
The Tonight Show
The Late Late Show
Helldorado
NAACP Image Awards
(MTV Movie Awards (2000
(MTV Movie Awards (2001
Beyond The Mat
The Howard Stern Show
DAG
The Net
...
یا حق (:

سلام

Rock در Game Plan محصول 2007 (يا 2006) هم بازي كرده و نقش اوله.

...

موضوع فيلم كاملا تكراريه و خوب هم بهش پرداخته نشده.

اما حضور راك و همچنين بازيگر مقابلش شايد براي بعضي ها جذابيت داشته باشه.

...

موفق باشيد.

reza boy
20-04-2008, 23:34
عکس های جدیدی از ملاقات تریپل اچ از کودکان در لندن منتشر شده اماده کردم براتون

.:: Circle of Champions Triple H grants Wishes in London ::.

فایل: Circle of Champions Triple H grants Wishes in London

تعداد عکس ها:۵

لینک دانلود

mohammad_dj_kazin
21-04-2008, 14:50
عکس های جدیدی از ملاقات تریپل اچ از کودکان در لندن منتشر شده اماده کردم براتون

.:: Circle of Champions Triple H grants Wishes in London ::.

فایل: Circle of Champions Triple H grants Wishes in London

تعداد عکس ها:۵

لینک دانلود

رضا جان اين كليپ ها رو خودت آماده ميكني؟
يعني خودت آپلود ميكني ميزاري اينجا؟

mohammad_dj_kazin
21-04-2008, 14:51
سلام به همه ي دوستان
wrestlemania XXIV فروخته ميشه با قيمت مناسب هر كس خواست پ ي ا م خ ص و ص ي بده

ehsssssan
21-04-2008, 15:45
با تشکر از 2 پست بالا
ممنون خیلی خوب بودش

ehsssssan
21-04-2008, 15:55
بچه ها اینجا هم یه سرکی بکشین

بدک نیستش

ممنون عزیزان

ehsssssan
21-04-2008, 16:08
فن کالی بامب زد.

ممنون میشم اگه یکم در مورد این فن توضیح بدی
آخه شاید دیدم ولی اسمشو نمیدونم

reza boy
21-04-2008, 20:03
در رابطه با ويدو ها اگه در راپيتشير بگردي ضرر نمي كني در ضمن فكر كنم كنار تصوير اسم منبش هست پس ديگه در اين باره سوال نكن

reza boy
21-04-2008, 20:04
لشلي يه مدت رفت ecw اما بعد رفت raw ..............
اما بعدش نمي دونم از كمپاني بيرونش كردن يا خودش رفت و الان ديگه نيست ..........

ehsssssan
23-04-2008, 00:19
مرسي رضا جان در مورد اينماگه بشه ممنون ميشم

فن کالی بامب زد.

reza boy
23-04-2008, 23:06
RAW . April 21th , 2008 . Results

.................................................. ..............................................

" Intercontinental Champion Y2J def. U.S. Champion M.V.P. | 1st Round "

در راند اول کینگ اف در رینگ ، در مسابقه ی اول کریس جریکو برابر ام وی پی قرار گرفت و با یک کود بریکر برنده ی مسابقه شد . کریس جریکو به مرحله ی بعدی رفت .

" CM Punk def. Matt Hardy | 1st Round "

در راند اول کینگ اف د رینگ ، در مسابقه ی دوم سی ام پانک برابر مت هاردی قرار گرفت و با یک جی تی اس پیروز مسابقه شد . سی ام پانک به مرحله ی بعدی رفت .

" Finlay def. The Great Khali by dq | 1st Round "

در راند اول کینگ اف د رینگ ، در مسابقه ی سوم فینلی برابر گریت کالی قرار گرفت و با قانون دی کیو برنده شد . فینلی به مرحله ی بعد رفت .

" William Regal def. Hornswoggle | 1st Round "

در راند اول کینگ اف د رینگ ، در مسابقه ی چهارم ویلیام ریگل برابر هورنسواگل قرار گرفت و پیروز مسابقه شد . ویلیام ریگل به مرحله ی بعد رفت .

" CM Punk def. Intercontinental Champion Y2J | Semifinal Match "

در نیمه نهایی کینگ اف د رینگ ، مسابقه ی اول سی ام پانک برابر کریس جریکو قرار گرفت و با یک جی تی اس پیروز مسابقه شد . سی ام پانک به فینال رفت .

" William Regal def. Finlay | Semifinal Match "

در نیمه نهایی کینگ اف د رینگ ، در مسابقه ی دوم ویلیام ریگل برابر فینلی قرار گرفت و پیروز مسابقه شد . ویلیام ریگل به فینال رفت .

" William Regal def. CM Punk | Finals Match "

در فینال کینگ اف د رینگ ، ویلیام ریگل برابر سی ام پانک قرار گرفت و با یک قفل تونست سی ام پانک رو شکست بده . ویلیام ریگل کینگ آف د رینگ سال 2008 شد .

" Carlito def. Hardcore Holly "

در یک مسابقه ی تک به تک ، کارلیتو برابر هاردکور هالی قرار گرفت و با یک بک استبر پیروز تونست حریفش رو پین کنه . کارلیتو پیروز مسابقه شد .

" Sen. Hilary Clinton vs. Sen. Barack Obama - No Contest "

در یک مسابقه ی تک به تک ، سن هیلری کلینتون برابر سن برک اباما قرار گرفت و مسابقه بی نتیجه به پایان رسید .

" Randy Orton , JBL , Edge & Chavo def. Undertaker , Kane , Triple H & Cena "

در مین ایونت این هفته ، یک مسابقه ی چهار به چهار برگذار شد . تیم اول رو جی بی ال ، اج ، چاوو گئررو و قهرمان دابلیو دابلیو ای رندی اورتن تشکیل میدادن و تیم دوم هم متشکل از تریپل ایچ ، جان سینا ، قهرمان ای سی دابلیو کین و قهرمان سنگین وزن جهان آندرتیکر بود . در این مسابقه اج با یک اسپیر تونست کین رو پین کنه و تیمش رو برنده ی مسابقه کنه .

* طرفداران از اینکه کمپانی استارهای حاضر در کینگ آف د رینگ رو عوض کرده بودن ناراحت شدن .

* مسابقه ی چهار نفره در بکلش سر کمربند دابلیو دابلیو ای ، بصورت حذفی در اومد .

reza boy
23-04-2008, 23:06
ECW on Sci Fi. April 22th , 2008 . Results

" Tommy Dreamer & Kelly Kelly def. Mike Knox & Layla "

در یک مسابقه ی دو به دو ، تامی دریمر و کلی کلی با هم تیم شدن و برابر مایک ناکس و لیلا قرار گرفتن که در پایان تامی دریمر با یک دی دی تی تیمش رو پیروز مسابقه کرد .

" Jimmy Wang Yang def. John Morrison "

در یک مسابقه ی تک به تک ، جیمی ونگ ینگ برابر جان موریسن قرار گرفت و تونست حریفش رو شکست بده .

" Kofi Kingston def. Shelton Benjamin "

در یک مسابقه ی تک به تک ، کوفی کینگستون برابر شلتن بنجامین قرار گرفت و در پایان با یک سوپرکیک تونست پیروز مسابقه بشه .

" Mark Henry def. Nunzio "

در یک مسابقه ی تک به تک ، مارک هنری برابر نانزیو قرار گرفت و در پایان به رحتای حریفش رو با یک ورلد استرانگست اسلم شکست داد .

کوتاه از ای سی دابلیو این هفته ::

* بعد از شکست خوردن تیم ناکس و لیلا ، مایک ناکس بشدت تامی دریمر رو با صندلی زد .

* چاوو گئررو ، هاکینز ، زک رایدر و بم نیلی به کین حمله کرد و کین رو با صندلی زدن .

reza boy
23-04-2008, 23:08
اگه عكسشو پيدا كردم ميزارم............

ehsssssan
24-04-2008, 02:14
زحمت ميكشي ممنون عزيزم

MORINIO
24-04-2008, 18:23
RAW . April 21th , 2008 . Results

* مسابقه ی چهار نفره در بکلش سر کمربند دابلیو دابلیو ای ، بصورت حذفی در اومد .

یعنی هرکس پین شد از رینگ بیرون میره و بازی همینجور ادامه پیدا می کنه تا یه نفر بمونه؟

اگه اینجور باشه بازی جالبتری رو خواهیم دید.:20:

ehsssssan
24-04-2008, 18:28
یعنی هرکس پین شد از رینگ بیرون میره و بازی همینجور ادامه پیدا می کنه تا یه نفر بمونه؟

اگه اینجور باشه بازی جالبتری رو خواهیم دید.

اين چهار نفر اول معلومن؟

MORINIO
24-04-2008, 18:39
اين چهار نفر اول معلومن؟

Randy Orton- John Cena- Triple H- JBL

ehsssssan
25-04-2008, 02:06
كاش به جاي جي بي ال يكي ديگه بود
بازي كي هست حالا؟

MORINIO
25-04-2008, 11:48
كاش به جاي جي بي ال يكي ديگه بود
بازي كي هست حالا؟

فکر کنم 8 اردیبهشت یعنی پس فردا:5:

mohammad_dj_kazin
25-04-2008, 14:42
فکر کنم 8 اردیبهشت یعنی پس فردا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
توي بكلش؟
يا هفتگي

reza boy
25-04-2008, 21:11
TNA Impact ! . April 24th , 2008 . Results

" Team 3D def. Black Reign & Relik "

.

تیم تری دی تونست حریفش تیم بلک رین و ریلیک رو با یک فن تری دی شکست بده . به این ترتیب تیم تری دی به تورنمنت تیمی ناک اوت راه پیدا کرد .

reza boy
25-04-2008, 21:12
" Christian Cage & Rhino def. MotorCity Machineguns "

.

تیم کریستین کیج و راینو تونستن حریفشون تیم موتور سیتی ماشین گانز رو شکست بدن و به تورنمنت تیمی ناک اوت راه پیدا کنن .

reza boy
25-04-2008, 21:12
" Sting & Booker T def. Robert Roode & James Storm "

.

تیم استینگ و بوکرتی موفق شدن حریفشون تیم رابرت رود و جیمز استورم رو شکست بدن و به تورنمنت تیمی ناک اوت راه پیدا کنن .

reza boy
25-04-2008, 21:18
" Sting & Booker T def. Robert Roode & James Storm "

.

تیم استینگ و بوکرتی موفق شدن حریفشون تیم رابرت رود و جیمز استورم رو شکست بدن و به تورنمنت تیمی ناک اوت راه پیدا کنن .

reza boy
25-04-2008, 21:26
" TNA World Heavyweight Champion Samoa Joe def. Kurt Angle "

.

قهرمان سنگین وزن تی ان ای ساموا جو تونست کرت انگل رو با زدن فینیشرش شکست بده و از کمربندش دفاع کنه . بعد از مسابقه اسکات استینر به کرت انگل حمله کرد و او رو بشدت زد .

کوتاه از تی ان ای این هفته ::

* در پی پی وی ناک اوت یک مسابقه بین تیمی های برنده ی این هفته انجام مبشه بر سر کمربند تیمی تی ان ای .

* در هفته ی دیگه یک مسابقه ی سه نفره بین استاینر ، انگل و ساموا جو انجام میشه سر کمربند سنگین وزن .

ehsssssan
25-04-2008, 22:58
پس فردا نه پس فردا بازي انجام ميشه من كه نميتونم ببينم.مگه همون لحضه پخش خواهد شد؟
حتما نتيجشو بگين

mohammad_dj_kazin
26-04-2008, 16:00
نتيجه رو حتما بگين

emtn
28-04-2008, 13:23
تو اسمک داون این هفته ادج تو یه بازی دیدنی و طولانی به سختی موفق شد که سی ام پانک رو شکست بده.
آندر تیکر هم به مصاف بتیستا رفت برای heavy weight cahmpionship.
یه بازی فیزیکی و قشنگ بود و آندرتیکر تونست بتیستا رو شکست بده. البته شاون مایکل هم دخالت کرد و یه لگد محکم به بتیستا زد که خیلی تو باختش تاثیر داشت. به این ترتیب آندرتیکر هم چنان به عنوان رقیب ادج برای بازی بک لش باقی موند.

saeed_2008
28-04-2008, 15:39
سلام دوستان ممنون از زحمتی که می کشید
چندتا سوال داشتم ممنون می شم جوابمو بدین
1_Goldberg چرا دیگه مسابقه نمی ده دلیلش چیه الان کجاست ایا بر خواهد گشت به WWE یا نه
2_Brock چی اون چطور
3_The Rock ایا به WWE بر میگرده یا نه بلاخره
خیلی ممنون

mohammad_dj_kazin
28-04-2008, 16:12
سلام دوستان ممنون از زحمتی که می کشید
چندتا سوال داشتم ممنون می شم جوابمو بدین
1_Goldberg چرا دیگه مسابقه نمی ده دلیلش چیه الان کجاست ایا بر خواهد گشت به WWE یا نه
2_Brock چی اون چطور
3_The Rock ایا به WWE بر میگرده یا نه بلاخره
خیلی ممنون
بورو توي آرشيو اخبار اين وبلاگ

MORINIO
28-04-2008, 19:53
بازیهای بکلش امروز انجام شد و این نتایج بدست اومد :

در بازی اول مت هاردی ام وی پی را شکست داد و قهرمان USA شد:20:

در بازی دوم کین موفق شد چاوو را شکست بده و قهرمان ECW باقی بمونه:8:

در بازی سوم بیگ شو موفق شد کالی را شکست بده البته بیگ شو زیاد کتک خورد:5:

در بازی چهارم شان مایکل تونست باتیستا را شکست بده:18:

در بازی پنجم که بازی خانمها بود همونطور که میشد حدث زد تیم بت فینکس برنده شد

در بازی ششم آندر تیکر توانست ادج رو شکست بده وقهرمان باقی بمونه :10:

و در بازی آخر ترایپل اچ برنده شد و قهرمان جدید wwe شد :8:

mohammad_dj_kazin
28-04-2008, 20:08
سلام.اينم اخبار كامل بكلش.با عكس .

در مسابقه ی مت هاردی و ام وی پی هر دو خیلی خوب کار کردند و در آخر هم وقتی ام و ی پی میخواست در گوشه ی زمین به مت هاردی بیگ بوت بزنه مت هاردی جای خالی داد و با Twist Of Fate پیروز مسابقه شد و همچنین قهرمان جدید کمربند usa شد.
در مسابقه ی بین کین و چاوو گررو .چاوو خیلی خوب کار کرد اما با یک چوک اسلم متوقف شد و کین همچنان قهرمان ecw champion ماند.
در مسابقه ی بین باتیستا و شان مایکل باتیستا به شان اسپاین باستر زد و وقتی خواست باتیستا بمب بزنه شان با یک Sweet Chin Music باتیستا رو پین کرد.
در مسابقه ی دیدنی بیگشو و کالی بیگشو با یک چوک اسلم کالی رو شکست داد.
در مسابقه ی بین تیم بث فونیکس و میکی جیمز تیم بث این بازی رو پیروز شدند.
در مسابقه ی زیبای بین آندرتیکر و اج اج به تیکر یک اسپیر زد ولی نتوانست تیکر رو پین کنه و این میجربرادرز اومدن با کمربند به صورت تیکر زدند و تیکر به بازی برگشت و خواست چوک اسلم به اج بزنه که اج اجازه این کا رو نداد و در آخر تیکر با فن triangle choke پیروز مسابقه شد و همچنان قهرمان whc ماند

و اما در مسابقه ی مهم این سال بکلش مسابقه ی رندی ارتون و جان سینا و تیریپل اچ و جی بی ال شروع شد و در اول بازی جان سینا با یک stfu جی بی ال رو پین کرد و رندی ارتون هم با فینیشر دوم خودش یعنی لگد جان سینا رو پین کرد و در اواخر بازی ارتون یک rko به تیریپل اچ زد ولی تیریپل اچ پین نشد و تیریپل اچ یک اسپاین باستر به ارتون زد و بعد هم یک پدیگری به ارتون زد و توانست پیروز این مسابقه بشه و قهرمان جدید wwe champion هم بشه.
در اینجا تبریکی به طرفداران تیریپل اچ میگم هرچند که من با باخت رندی ارتون خییییییلی ناراحت شدم و همچنین از باخت باتیستا و ام وی پی ناراحت شدم ولی از برد تیکر خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییلی خوشحال شدم.

mohammad_dj_kazin
28-04-2008, 20:21
آرم رستل منیا ۲۵
برای رستل منیا ۲۵ یه زمین فوتبال رو انتخاب کردن.خیلی باحال میشه.

emtn
29-04-2008, 23:03
فقط 24 ساعت بعد از قهرمانی Triple H ، اورتن در یه بازی title match دوباره به مصاف HHH رفت، ولی کسی تنونست نتیجه ی بازی رو بفهمه. ویلیام ریگال ، مدیر Raw ، که همون شب توسط تماشاگرها مسخره شده بود، وسط بازی از ادامه ی پخش تلویزیونی برنامه جلوگیری کرد.
در یه مصاحبه ی جدا، ریگال گفت که اون همه کاره و تصمیم گیرنده است ، به خاطر همین تصمیم گرفته که یه rematch توی judgment day بین اورتن و تریپل ایچ برگزار شه ، اما توی steel Cage

MORINIO
30-04-2008, 19:43
فقط 24 ساعت بعد از قهرمانی Triple H ، اورتن در یه بازی title match دوباره به مصاف HHH رفت، ولی کسی تنونست نتیجه ی بازی رو بفهمه. ویلیام ریگال ، مدیر Raw ، که همون شب توسط تماشاگرها مسخره شده بود، وسط بازی از ادامه ی پخش تلویزیونی برنامه جلوگیری کرد.
در یه مصاحبه ی جدا، ریگال گفت که اون همه کاره و تصمیم گیرنده است ، به خاطر همین تصمیم گرفته که یه rematch توی judgment day بین اورتن و تریپل ایچ برگزار شه ، اما توی steel Cage

تریپل اچ دوباره می بره:5:

ehsssssan
30-04-2008, 21:43
در بازی چهارم شان مایکل تونست باتیستا را شکست بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من از اين مايكل متنفر بودم كه با اين بردش تنفر من و طفداراي باتيستارو چند براربر كرد

باتيستا اين باختش رو بي جواب نخواهد گذاشت.

تریپل اچ دوباره می بره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يكم سخته گفتنش ولي منم فكر كنم . . .