PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کشتی کج


    

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

reza boy
01-02-2008, 13:44
اما این مسابقه آخرین مسابقه ی این پی پی وی بود . در اوایل این مسابقه همش Bobby Lashley بود که داشت John Cena رو میزد . اما با گذشت چند دقیقه وقتی به اواسط بازی رسیدیم John Cena با یک F-U به Bobby Lashley رینگ رو به لرزه در آورد . بعدش هم رفت برای STFU که قفلی هست که هر کسی نمی تونه سوش دووم بیاره . اما جالب اینجا بود که Bobby Lashley تسلیم نشد ! و بعدش هم مسابقه ادامه پیدا کرد . بعد از STFU جالب بود که انگار Bobby Lashley جون گرفته بود و شروع کرد به زدن John Cena . اما زدن ها و ضربه های Bobby Lashley نتیجه نداد و د آخر بود که John Cena با یک F-U از بالای رینگ تونست Bobby Lashley رو شکست بده و قهرمان تکراری دبلیو دبلیو ای باقی بمونه . در آخر بازی هم Bobby Lashley و John Cena با هم دست دادن و ا رینگ بیرون رفتن .

reza boy
01-02-2008, 13:45
این مسابقه یکی از جذاب ترین مسابقات این پی پی وی بود . این مسابقه همنطور که میدونید بصورت Triple Threat Match بین Kane و Batista و Great Khali انجام شد . میشه گفت 70 % بازی دست Great Khali بود و او به تنهایی هر دوی اونها رو میزد . اما در یک صحنه بود که Great Khali داشت Batista رو میزد که Kane به کمک Batista اومد و دو نفری Great Khali رو از رینگ بیرون انداختن . و عجیب ترین صحنه ی این دیدار Double Chokeslam ای بود که Batista و Kane با هم در روی میز گزارشگران به Great Khali زدند . اما این ضربه فایده ی چندانی نداشت چون بعد از دو سه دقیقه Great Khali به رینگ بر گشت و با Pin کردن Kane تونست مسابقه رو ببره و همچنان قهرمان لایق سنگین وزن باقی بمونه .

reza boy
01-02-2008, 13:46
تنها هدف کل کل کردن Randy Orton با Dusty Rhodes این بود که میخواست یک Legend دیگه رو به لیست Legend هایی که از بین برده اضافه کنه . به هر شکلی که بود Randy Orton تونست از این مسابقه پیروز بیرون بره . خوب از اونجایی که ما در Survivor Series 2006 دیدیم که Dusty Rhodes جلوی گروه Spirit Squad نمی تونست دووم بیاره مشخص بود که خیلی راحت Randy Orton میتونه Dusty رو شکست بده . Randy Orton در این بازی بشدت Dusty رو زد بطوری که همه فکر می کردن میخواد Dusty Rhodes رو در رینگ بکشه . این کارهای Randy Orton باعث میشه که همه ازش متنفر بشن . خود Randy هم این رو میدونه ! اونطور که در عکس ها دیدم بعد از مسابقه پسر Dusty هم وارد محوطه ی دور رینگ شد و به پدرش کمک کرد که بلند بشه .

reza boy
01-02-2008, 13:46
این مسابقه هم نتیجش مشخص بود و همه می دونستن که در Great American Bash سوپراستار معروف ای سی دبلیو یعنی CM Punk نمی تونه حریف John Morrison بشه و همینطور هم شد و John Morrison که انصافا خوشتیپ ترین قهرمان ای سی دبلیو تا حالا بوده تونست CM Punk رو به سختی شکست بده . مطمئن باشید حداکثر John Morrison تا دو تا پی پی وی دیگه میتونه قهرمان ای سی دبلیو بمونه و باید منتظر باشیم و صاحب جدید این کمربند رو ببینیم . شاید همین CM Punk باشه .

reza boy
01-02-2008, 13:47
تصاوير اين مسابقه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza boy
01-02-2008, 13:49
این مسابقه نتیجش از قبل معلوم بود و همه میدونستن که Jeff Hardy نمیتونه برای گرفتن کمربند بین قاره ای Umaga رو شکست بده . بله ، Umaga تونست خیلی راحت حریف نچندان قوی خودش Jeff Hardy رو با یک Samoan Spine شکست بده و همچنان قهرمان بین قاره ای باقی بمونه . واقعا کمربند بین قاره ای رو بدست آوردن خیلی سخت شده چون الان دست کسی افتاده که از هر کسی نمیبازه .

دانلود فایل عکسبرای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza boy
01-02-2008, 13:49
در این مسابقه Melina اومده بود تا کمربند خودش رو از Candice Michelle پس بگیره . البته خیلی هم برای این کمربند در این مسابقه تلاش کرد اما در آخر بود که Candice Michelle تونست با یک پرش زیبا بر روی Melina بازی رو ببره و همچنان قهرمان زنان باقی بمونه . احتمالا بزودی کمربند قهرمانیش رو از دست خواهد داد .

reza boy
01-02-2008, 13:50
در این مسابقه که دو سوپراستاری که با هم باید می جنگیدند Carlito و Sandman بودند ، Carlito تونست در این مسابقه پیروز بشه . راستش من چون از این نوع مسابقه زیاد چیزی نمی دونم چیز زیادی دربارش ننوشتم فقط بگم که Carlito احتمالا با زرنگی تونست Sandman رو ببره وگرنه Sandman از اون کسایی نیست که به این راحتی ببازه . البته این اتفاقات در دبلیو دبلیو ای زیاد میفته .

reza boy
01-02-2008, 13:51
در این مسابقه اونطوری که من فهمیدم هر کسی می تونست در بازی دخالت کنه . بازی داشت روند متعادل خودش رو طی می کرد و هر پنج نفر داشتن همدیگرو می زدن . اما یهو سرو کله ی Hornswoggle پیدا شد و با پین کردن Chavo Guerrero تونست مسابقه رو ببره و صاحب جدید کمربند سبک وزن بشه !

reza boy
01-02-2008, 13:51
در این مسابقه که M.V.P. و Matt Hardy باید با هم برای کمربند می جنگیدند ، باز هم .M.V.P با زرنگی خودش تونست Matt Hardy رو شکست بده و همچنان قهرمان ایالات متحده باقی بمونه . راستش یخورده نتیجه ی این بازی عجیب بود چون خیلی ها فکر می کردن دیگه .M.V.P باید کمربند رو از دست بده .

reza boy
01-02-2008, 13:52
اين اخبار پی پی وی " The Great American Bash" بود

reza boy
02-02-2008, 01:23
Saturday Night's Main Event August 18, 20071. در مهم ترین بازی این Saturday Night's Main Event تگ تیم Batista و Kane به مصاف تگ تیم Finlay و قهرمان سنگین وزن The Great Khali رفتند که تونستند این بازی رو با پیروزی پشت سر بگذارند. در آخر این بازی The Great Khali به بدتریت شکل از مسابقه اوت شد و Finlay هم به بهترین شکل باتیستا بمب خورد.

2. در دیگر بازی تگ تیم شنبه شب ، John Morrison و Big Daddy V با هم تیم شدند و به مصاف تگ تیم Boogeyman و CM Punk رفتند که در این مسابقه هم CM Punk تونست برای دومین بار در دو هفته ی متوالی قهرمان سنگین وزن ECW یعنی John Morrison رو پین فال کنه.

3. Mr. McMahon چند هفته ایه که یه داستانیو شروع کرده که یه Bastard برای خودش انتخاب کنه. این جریان تا Saturday Night's Main Event هم کشیده شد و بالاخره توست Steve Austin و یه Stunner به پایان رسید.

4. در یکی از مهم ترین بازی های Saturday Night's Main Event قهرمان WWE Champion جان سینا به مصاف Carlito رفت. در حالی که بازی با STFU به نفع John Cena به پایان رسید ، چلنجر سامراسلم ، Randy Orton از پشت به سینا حمله کرد و اون رو زد... بعدش سینا رو به پایین رینگ هدایت کرد و اونجا با زدن یه RKO فوق الاده سنگین و حرفه ای بر روی یک صندلی موجب شد تا جان سینا نقش بر زمین بشه. رندی اعلام کرد که برای بدست آوردن WWE Champion حاضره که هر کاری رو انجام بده.

5. یه Boxing Match هم برگزار شد بین Matt Hardy و نماینده ی MVP یعنی Holyfield که در بوکس ۴ بار قهرمانی سنگین وزن رو ز آن خودش کرده. این مسابقه هم نیمه تموم موند چون در اواخر بازی MVP خیلی روی Holyfield فشار آورد و Holyfield هم عصبی شد و منجر خودش MVP رو زد و دست مت رو به نشان پیروزی بالا برد.

reza boy
02-02-2008, 23:38
سامراسلم هم برگزار شد...

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

Kane vs. Finlayاولین بازی که بین Kane و Finlay برگزار شد. با وجود تلاش های پی در پی فینلی برای پین فال کین و حتی دخالت Hornswoggle دربازی ولی این کین بود که تونست حریف خودش فینلی رو با چک اسلم خودش مغلوب کنه... کین با وجود مصدومیت تونست فینلی رو اینگونه شکست بده.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

Umaga vs. Carlito vs. Mr. Kennedyاوماگا باید برای حفظ قهرمانی بین قاره ای خودش با نفر به نام های Carlito و Kennedy در یک بازی ۳ نفره نبرد میکرد... همه پیش بینی پیروزی کندی یا کارلیتو رو میکردند ولی این اوماگا بود که تونست با پین فال کندی از قهرمانی خودش دفاع کنه. واقعا به دست آوردن کمربند بین قاره ای الان خیلی سخت شده چون کسی که اونو در اختیار داره از قدرت خیلی بالایی برخورداره.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

Rey Myterio vs. Chavo Guerreroبالاخره بعد از مدت ها و قریب به 10 ماه این پرنده ی WWE یعنی Rey Mysterio بازگشت خودش رو با نبر با دشمن خودش Chavo Guerrero رقم زد. ری تونست در این مسابقه که روالش بسیار سریع بود و هر دو طرف حرکات نمایشی و سریعی رو اجرا میکردند حریف خودش چاوو رو شکست بده و انتقام خودش رو بگیره.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

Divas Battle Royalدر بتل رویال بین دیواهای WWE هم Beth Pheonix تونست با بیرون انداختن Michelle McCool جواز باز با قهرمان زنان یعنی Candice Michelle رو کسب کنه. به این ترتیب Beth Pheonix در Unforgiven به مصاف Candice Michelle خواهد رفت و این بازی یک بازی Women's Championship Match خواهد بود. در آخر این بازی هم کندیس میشل که پایین رینگ ایستاده بود بلند شد و حریف و کمربند خودش رو نگاه کرد.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

Stone Cold Steve Austin def. MVP - Beer Drinking Contest
در سامراسلم ام وی پی ، مت هاردی رو به یه Beer Drinking Contest دعوت کرد ولی هیچ Beer Drinking Contest ای نیست که بدون حضور Stone Cold انجام بشه به همین دلیل مت هاردی از این مسابقه کنار رفت و Stone Cold به جاش رو در روی MVP قرار گرفت و MVP رو اوت کرد...

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

ECW World Champion John Morrison vs. CM Punk
در مسابقه ای که بر سر کمربند سنگین وزن ECW انجام میشد بر خلاف پیش بینی همه قهرمان این کمربند یعنی John Morrison تونست با شکست حریف قدر خودش CM Punk از قهرمانی خودش دفاع کنه و اونو از دست نده. به این ترتیب قهرمان ECW همچنان John Morrison خواهد بود.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

Triple H vs. King Booker
بعد از ماه ها انتظار بالاخره Triple H برگشت و اون تونست در آغاز کار خودش بعد از بازگشتش حریف قدر خودش King Booker رو پشت سر بگذاره... در این مسابقه Triple H واقعا تماشایی کار کرد و کمتر بازی رو دست حریفش داد و سرانجام تونست با زدن یه Pedigree حریف خودش King Booker رو شکست بده.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

Batista vs. World Heavyweight Champion The Great Khali
در مسابقه ای که بر سر قهرمانی سنگین وزن WWE بود ، قهرمان این کمربند The Great Khali به مصاف Batista رفت. اوایل مسابقه ، بازی دست Great Khali بود ولی بعد از گذشتن چند دقیقه باتیستا بازی رو در دست گرفت ولی Great Khali رینگ رو ترک کرد و رفت یک صندلی آورد و داور هم به دلیل استفاده ی Great Khali از صندلی بازی رو با DQ به نفع باتیستا به پایان رسوند ولی کار تموم نشده بود چرا که باتیستا که از بدست آوردن قهرمانی سنگین وزن باز هم ناکام مونده بود بسیار عصبی شده بود و همون صندلی رو برداشت و به جون کالی افتاد و تا تونست اون رو زد. به این ترتیب The Great Khali هم مانند اوماگا و جام ماریسون قهرمانی خودش رو حفظ میکنه.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

WWE Champion John Cena vs. Randy Orton

و اما Main Event و بازی آخر این PPV بین قهرمان WWE Champion جان سینا و Randy Orton انجام شد. این بازی بر سر قهرمانی WWE بود و جان سینا باید برای حفظ قهرمانی خودش با رندی ارتون نبرد میکرد. همونطور که انتظار میرفت رندی ارتون نتونست از پس جان سینا بد بیاد و در این بازی John Cena تونست با زدن یک F-U به رندی ، اون رو پیش فال کنه و رندی ارتون رو هم از بدست آوردن WWE Champion ناکام کنه. دوستان الان 11 ماهه که جان سینا قهرمان WWE Champion باقی مونده و این میتونه یه رکورد برای اون باشه.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

به این ترتیب هیچ کدوم از کمربند های Intercontinental , WWE Champion , World Heavyweight Champion و ECW World Champion صاحبان خودشون رو ترک نکردند و همه ی Champion ها Champion باقی موندند.

reza boy
02-02-2008, 23:43
Unforgiven 2007 Results
1 - اولین مسابقه بر سر کمربند سنگین وزن ای سی دابلیو بود . در این مسابقه CM Punk که به تازگی کمربند ای سی دابلیو رو بدست آورده باید برای حفظ کمربندش با Elijah Burke میجنگید . این مسابقه میشه گفت همش دست Elijah Burke بود و Burke با ضربات و قفل های طولانی و پشت سر هم بدجوری حریفش CM Punk رو عصبانی کرده بود . اما بالاخره با یک اشتباه کوچیک مسابقه دست CM Punk افتاد و دیگه Elijah Burke نتونست مقابل CM Punk دووم بیاره و پین شد و مسابقه رو واگذار کرد

reza boy
02-02-2008, 23:44
2 - دومین مسابقه برای کمربند تیمی دابلیو دابلیو ای بود . در این مسابقه چلنجر ها Deuce و Domino بودند و باید برای بدست آوردن این کمربندها با Matt Hardy و .M.V.P میجنگیدن . در ابتدای مسابقه Hardy و .M.V.P برای همدیگه کری خوندن و Face to face شدن . اما بالاخره حریفاشون اومدن و باید مسابقه شروع میشد . قرار شد که ابتدا .M.V.P با یکی از حریفاش بجنگه . در زمانی که .M.V.P در مسابقه بود ، مسابقه داشت به نفع Matt Hardy و خود .M.V.P پیش میرفت . اما وقتی Matt Hardy جاش با .M.V.P عوض شد ، مسابقه رو خراب کرد . Matt با یک اشتباه بچگونه باعث شد Deuce مسابقه رو در دست بگیره . بالاخره Matt Hardy خودش رو به .M.V.P رسوند . دوباره تیم .M.V.P و Matt Hardy مسابقه رو در دست گرفتند . بعد از اینکه .M.V.P از زدن Domino سیر شد جای خودش رو با Matt Hardy عوض کرد . اینبار Matt Hardy امون نداد و با یک Twist Of Fate مسابقه رو به نفع خودش و هم تیمیش .M.V.P به پایان رسوند . آخر مسابقه هم Matt Hardy هر دو تا کمربند تیمی رو برداشت و با خودش برد

reza boy
03-02-2008, 03:58
3 - اما سومین مسابقه ، مسابقه ای بود که خیلی ها منتظرش بودند . Carlito وارد رینگ شد و بعد از Carlito هم حریفش ، Triple H اومد . احتمالا میدونید که این مسابقه برای Carlito دی کیو نداشت و فقط Carlito بود که میتونست از هر وسیله ای برای زدن حریف استفاده کنه . بالاخره مسابقه شروع شد و Triple H شروع کرد به زدن Carlito . اما Carlito زرنگی کرد و به همون پایی که Triple H چند ماه پیش عملش کرد ضربه ی محکمی وارد کرد تا بتونه مسابقه رو کنترل کنه . دیگه Carlito هر چی دستش میومد به سر و صورت Triple H می کوبید . اما یک لحظه داور روی زمین افتاد . Carlito رفت و یک سطل آهنی برداشت تا به صورت Triple H بکوبه اما Triple H از نبود داور استفاده کرد و با یک ضربه به بیزه ی Carlito تونست Carlito رو بندازه . بعد هم Triple H حریفش Carlito رو بلند کرد و بهش Pedigree زد . بالاخره داور حالش خوب شد و اومد توی رینگ . Triple H هم که به Carlito یک Pedigree زده بود او رو پین کرد و تونست برنده ی این مسابقه بشه .باید قبول کرد که Triple H کار آسونی رو در برابر Carlito نداشت .

reza boy
03-02-2008, 04:00
4 - مسابقه ی چهارم برای کمربند قهرمانی زنان بود . Beth Pheonix باید برای بدست آوردن این کمربند با Candice Michelle مبارزه میکرد . واقعا Beth Pheonix نشون داد که یک دیوا فوق العاده قوی هست . Beth Pheonix کل بازی رو در دست داشت . در یک صحنه Beth Pheonix حریفش Candice رو با دو دوستش بالای سرش برد و همه ی طرفداران تشویقش کردن ، بعد هم Candice رو از بالا انداخت پایین اما موفق نشد که شکستش بده . در یک لحظه که Beth Pheonix حواسش نبود Candice Michelle با یک پین ساده تونست شکستش بده و همچنان قهرمان زنان باقی بمونه . Beth Pheonix تا حالا حریف قدرتمندی برای Candice بوده و احتمالا کل کل های این دو حالا حالا ها ادامه داره

reza boy
03-02-2008, 04:05
4 - مسابقه ی چهارم برای کمربند قهرمانی زنان بود . Beth Pheonix باید برای بدست آوردن این کمربند با Candice Michelle مبارزه میکرد . واقعا Beth Pheonix نشون داد که یک دیوا فوق العاده قوی هست . Beth Pheonix کل بازی رو در دست داشت . در یک صحنه Beth Pheonix حریفش Candice رو با دو دوستش بالای سرش برد و همه ی طرفداران تشویقش کردن ، بعد هم Candice رو از بالا انداخت پایین اما موفق نشد که شکستش بده . در یک لحظه که Beth Pheonix حواسش نبود Candice Michelle با یک پین ساده تونست شکستش بده و همچنان قهرمان زنان باقی بمونه . Beth Pheonix تا حالا حریف قدرتمندی برای Candice بوده و احتمالا کل کل های این دو حالا حالا ها ادامه داره

reza boy
03-02-2008, 20:11
5 - مسابقه ی پنجم یک Triple Threat Match بود برای کمربند سنگین وزن . در ابتدا Rey Mysterio وارد رینگ شد و بعدش هم Batista . هر دوی اینها از سوی تماشاگران مورد تشویق قرار گرفتن . اما نوبت قهرمان سنگین وزن بود که وارد رینگ بشه . Great Khali وارد شد و طرفداران هم بدجوری هوش کردن . مسابقه آغاز شد ، ابتدا Batista شروع کرد به زدن Great Khali . اما بعد Rey Mysterio هم اومد و شروع کرد به زدن Batista . در حالی که Batista یک گوشه افتاده بود یک صحنه ی جالب بوجود اومد . Great Khali و Rey Mysterio مقابل هم قرار گرفتند . واقعا همه خندشون گرفته بود . Rey Mysterio نصف Great Khali هم نمیشد . بالاخره بعد از چند ثانیه وقت تلف کنی شروع کردن به زدن همدیگه . Great Khali تونست Rey Mysterio رو بندازه یک گوشه . بعد Batista بلند شد و Great Khali رو زد . اما یک لحظه Great Khali دو دستش گیر کرد به طناب بالای و وسطی به شکلی که انگار دوتا دستش رو با طنابها گره زده بودن . Batista هم که اون وعض رو دید شروع کرد کری خوندن و بعدش هم چند تا مشت به Great Khali زد . اما Rey Mysterio نذاشت که Batista از زدن Khali سیر بشه . Rey Mysterio ابتدا به Batista یک هاریکنا زد . بعدش هم رفت تا با 619 Batista رو مغلوب خودش کنه . ضربه ی اول رو زد اما مرحله ی دوم 619 نصیب Great Khali شد . Great Khali روی زمین افتاده بود . اون طرف هم Batista پاشد و به Rey Mysterio یک Batista Bomb زد روی Great Khali ! بعد هم Great Khali بلند شد . Batista همه ی زورش رو زد و تونست به Great Khali یک Spinbuster بزنه . همه تعجب کرده بودن . بعد هم Batista رفت تا Great Khali رو پین کنه . داور هم شمرد و مسابقه با برتری Batista به پایان رسید . Batista دوباره تونست قهرمان سنگین وزن بشه . باید ببینیم این قهرمانیش تا کی ادامه خواهد داشت

reza boy
03-02-2008, 20:12
6 - ششمین مسابقه برای کمربند تگ تیم جهانی بود . Trevor Murdoch و Lance Cade قهرمان تیمی جهان بودند و باید برای حفظ قهرمانیشون با Paul London و Brian Kendrick میجنگیدن . این مسابقه کاملا معمولی بود و دو دقیقه دست یک تیم و دو دقیقه دست یک تیم دیگه بود . در حالی که هر تیم داشت کار خودش رو میکرد و این مسابقه ی معمولی سر و صدای تماشاگران رو در آورده بود Lance Cade با یک پرواز بلند مسابقه رو قشنگ کرد . اما این آخر مسابقه نبود . نوبت Trevor Murdoch بود که بیاد و خودش رو نشون بده . Trevor Murdoch هم رفت و از بالای رینگ یک پرش بلند و زیبا بر روی Brian Kendrick زد . بعدش هم Murdoch رفت تا Kendrick رو پین کنه . در عین تعجب همگان Brian Kendrick نتونست شونش رو تکون بده و مسابقه با برتری تیم Lance Cade و Trevor Murdoch به پایان رسید تا این دو همچنان قهرمان تیمی جهان باقی بمونن

reza boy
03-02-2008, 20:12
7 - هفتیم مسابقه یک مسابقه ی تک به تک بین Randy Orton و John Cena بود برای WWE Championship . در اول مسابقه John Cena کله ی Randy Orton رو گرفت و او رو از رینگ به بیرون پرت کرد . اصلا John Cena هیچ کس رو نمیشناخت و اصلا به حرفهای داور اهمیت نمیداد . نکته ی جالب این بود که پدر John Cena هم اونجا نشسته بود . بالاخره این دو رفتن توی رینگ تا ادامه ی مسابقه اونجا دنبال بشه . Randy Orton یک لحظه از اشتباه John Cena استفاده کرد و با یک DDT وحشتناک John Cena رو نقش بر زمین کرد . دوباره مسابقه دست John Cena افتاد و دوباره این دو از رینگ بیرون رفتند . در همون وقت بود که Randy Orton پدر John Cena رو از صندلی بلند کرد و انداخت بیرون از محوطه ی تماشاگران تا راحت تر او رو بزنه . اما John Cena سریعا اومد و با یک Closeline جواب Randy Orton رو داد . بعد هم همون بیرون رینگ John Cena به Randy Orton قفل معروفش که STFU هست رو زد . اون طرف هم پدر John Cena بلند شد و همینطور که John Cena قفل کرده بود پدر او هم با لگد داشت Randy Orton رو میزد که همین باعث شد داور مسابقه رو با DQ به نفع Randy Orton به پایان برسونه . خوب ، حتما می دونید که با DQ کمربند عوض نمیشه

reza boy
03-02-2008, 20:13
8 - صدای Ding آهنگ Undertaker ورزشگاه رو منفجر کرد . Main Event این پی پی وی بین Mark Henry و Undertaker بود . بالاخره بعد از پنج ماه دوری بخاطر مصدومیت ، Undertaker به WWE بازگشت . مسابقه ی Undertaker و Mark Henry شروع شد . اوایل مسابقه بیشتر شبیه دعواهای خیابونی بود اما بعد دو نفر رفتن تا در رینگ به کارشون ادامه بدن . ابتدا Mark Henry شروع کرد به زدن و با زدن فینیشر خودش و یکی دو تا Body Slam نتونست نتیجه ای بگیره . اما حالا نوبت Undertaker بود . Undertaker رفت تا به Mark Henry فن Old School رو اجرا کنه . Undertaker تونست خیلی راحت به Mark Henry فن Old School بزنه . اما هنوز تموم نشده بود . Undertaker با یک Chokeslam همه ی تماشگران رو از جا بلند کرد . اما هنوز تموم نشده بود . Undertaker به Mark Henry تونست Last Ride هم بزنه . دیگه Undertaker سیر شده بود . رفت و Mark Henry رو پین کرد و برنده شد . بعد از مسابقه Undertaker به شدت تشویق شد و بعدش هم Taker دستش رو به نشانه ی کمربند حرکت داد ! پس باید از این به بعد منتظر کل کل های دوباره ی Undertaker و Batista باشیم

reza boy
03-02-2008, 20:14
خلاصه ای از اخبار:
CM Punk def. Elijah Buke - Retain The ECW World Champion
Matt Hardy & MVP def. Deuce & Domino - Retain The WWE Tag Team Champions
Triple H def. Carlito - No Disqualification Match for Carlito Only
Candice Michelle def. Beth Peonix - Retain The Women's Championship
Batista def. The Great Khali & Rey Mysterio - New World Heavyweight Champion
Lance Cade & Trevor Murdoch def. Paul London & Brian Kendrick - Retain The World Tag Team Champions
Randy Orton def. John Cena - with DQ
Undertaker def. Mark Henry - Undertaker Returns

reza boy
03-02-2008, 20:16
No Mercy 2007 Results
Randy Orton وارد شد و خواست WWE Championship رو برداره و بره اما William Regal بهش گفت که اون باید در یک مسابقه ی تک به تک یک سوپراستار رو شکست بده تا بتونه این کمربند رو برداره . در همون لحظه Triple H اومد و قرار شد که یک مسابقه بین Randy Orton و Triple H انجام بشه بر سر کمربند WWE .

این مسابقه ی ، صحنه های دیدنی زیادی داشت . Triple H که قفل های زیادی رو روی Randy Orton اجرا کرده بود ، آخر با یک قفل بدون پین کردن Randy Orton با استفاده از قانون Three Count برنده ی مسابقه و صاحب جدید WWE Championship شد .

reza boy
03-02-2008, 20:17
یک مسابقه ی زیبا بین دو تیم بصورت سه به سه انجام شد . در گروه اول Kennedy و Cade و Murdoch حضور داشتند و در گروه دوم هم Jeff Hardy و London و Kendrick .

این مسابقه ی زیبا بخاطر اشتباه Paul London و Samoan Drop ای که Kennedy به او زد ، به نفع تیم اول که متشکل از Cade و Murdoch و Kennedy بود به پایان رسید .

reza boy
03-02-2008, 20:17
Big Daddy V وارد میشه و منتظر میمونه تا CM Punk بیاد . CM Punk در میان تشویق فراوان حاضرین وارد رینگ میشه . مسابقه آغاز میشه . Big Daddy V خیلی مسابقه رو خوب شروع کرد و میشه گفت به غیر از چند ضربه کل مسابقه دست او بود . در اواخر مسابقه CM Punk که خیلی کتک خورده بود و از دماغ و دهنش هم خون میومد ، تونست به Daddy V یک Dropkick بزنه . اما حمله ی Matt Striker به CM Punk باعث شد مسابقه با Disqualification به نفع CM Punk به پایان برسه تا او همچنان قهرمان ECW باقی بمونه .

reza boy
03-02-2008, 20:18
Triple H باید برای دومین بار در یک روز مسابقه میداد . اون هم با غولی به نام Umaga . این مسابقه که ابتدا قرار بود یک مسابقه ی معمولی باشه ، به دستور Vince به WWE Championship Match تغییر کرد . در ابتدای کار Umaga از دست Triple H در رفت اما وقتی به رینگ برگشت Triple H شروع کرد به زدن Umaga . در این مسابقه Triple H چندین بار تلاش کرد به Umaga فن Pedigree رو اجرا کنه اما موفق نشد . در آخر در حالی که هر دو نفر تازه از بیرون رینگ وارد رینگ شده بودند ، در یک چشم به هم زدن Triple H یک Pedigree زیبا به Umaga زد و برنده ی این مسابقه شد .

reza boy
03-02-2008, 20:19
میرسیم به مسابقه ی Finlay و Rey Mysterio . مسابقه ای که شاید حساسیت چندانی نداشت اما مسابقه ی زیبایی ازاب دراومد .

در این مسابقه هر دو نفر چندین بار رفتند تا با پین کردن پیروز بشن اما نتونستن . Finlay هم یک لحظه کنترلش رو از دست داد و خواست از چوبش استفاده کنه اما Rey Mysterio نگذاشت . بعد از دقایقی وقتی Rey روی زمین بود Finlay با چهره ای عصبانی نگاهی به Rey انداخت و شروع کرد به زدن Rey Mysterio به شکلی که داور دید Rey Mysterio داره بدجور کتک میخوره و مسابقه داره خیلی خشن میشه . سپس داور که کاری از دستش بر نمیومد اعلام کرد که بازی رو متوقف کنند و در آخر این مسابقه بدون نتیجه شد .

reza boy
03-02-2008, 20:20
اما در مسابقه ای که دو سوپراستار زن باید برابر هم قرار میگرفتند چلنجر موفق شد به پیروزی برسه . در این مسابقه که Candice Michelle قهرمان زنان باید از قهرمانیش در برابر Beth Pheonix دفاع میکرد ، کسی موفق بود که در Smackdown های یکی دو هفته ی گذشته خوش درخشیده بود . بله ، Beth Pheonix تونست در یک مسابقه ی تک به تک Candice Michelle رو با یک cradled suplex در پنج دقیقه شکست بده و صاحب جدید Women's Championship بشه .

reza boy
03-02-2008, 20:20
Great Khali وارد شد و بعدش هم Batista به همراه تشویق تماشاگران وارد Punjabi Prison شد . این نوع مسابقه جزو مسابقات قشنگ WWE هست که Great Khali درستش کرده . اگر یادتون باشه اولین مسابقه ی Punjabi Prison در Great American Bash 2006 بین Undertaker و Bigshow انجام شد . اما این مسابقه خیلی قشنگ تر از مسابقه ی Taker و Bigshow بود . شاید دلیل اصلیش آمادگی هر دو سوپراستار بود . به هر حال ، مسابقه آغاز شد . هر دو سوپراستار انگیزه ی زیادی داشتن برای شکست همدیگه چون برای هم در هفته های گذشته خیلی کری خونده بودن . در آخر مسابقه ، Batista خواست از قفس دوم خارج بشه اما Khali نذاشت و Batista افتاد رو Khali . اما در دفعه ی بعد هر دو تلاش کردند از قفس بیان بیرون که Batista تونست دو سه ثانیه زودتر از Khali از قفس خارج بشه و به این ترتیب Batista پیروز شد و همچنان قهرمان سنگین وزن باقی موند .

reza boy
03-02-2008, 20:21
Triple H باید در یک شب برای سومین بار که البته آخرین بار در اون شب بود مسابقه میداد . Triple H برای بار دوم در اون شب برابر Randy Orton قرار گرفت البته به دستور Vince Mc.Mahon . این مسابقه باید بصورت Last Man Standing برگذار میشد . این مسابقه که 20 دقیقه به طول انجامید از Spinebuster ای که Triple H به Randy Orton در بیرون رینگ زد قشنگ شد . داور تا 9 شمرد اما Randy پاشد . Randy Orton پاشد و به Triple H یک RKO زد روی صندلی . داور شمرد اما Triple H سر شماره ی 9 پاشد . بعد Triple H بلند شد و یک میز آورد و خواست تا به Randy Orton روی میز Pedigree بزنه . اما Randy Orton به طور ناگهانی به Triple H فن RKO زد روی میز و میز شکست . داور هم تا 10 شمرد و Triple H بلند نشد و به این ترتیب ، Randy Orton برنده ی WWE Championship شد .

reza boy
03-02-2008, 20:22
دوستان باید بگم که من اصلا مسابقات رو نمیبینم و فقط از روی عکس ها و اخبار براتون مینویسم . به هر حال اگه مشکلی بود ما رو ببخشید .

MORINIO
04-02-2008, 00:19
دوستان باید بگم که من اصلا مسابقات رو نمیبینم و فقط از روی عکس ها و اخبار براتون مینویسم . به هر حال اگه مشکلی بود ما رو ببخشید .

ممنون از اخبارت:40::11:

ادامه بده...:10:

shazdeh23
04-02-2008, 00:37
ممنون از اخبارت.
فقط میخواستم بدونم این اخبار همزمان با همون کشتی کجی که Nt1 پخش میکنه منتشر میشه؟
یعنی اخبار شما جلوتره؟
ممنون

reza boy
04-02-2008, 18:06
سلام
اخبار اسمك و راو به اندازه يك ماه جلوتر اما اخبار ppv با همون پيش مي رم

reza boy
04-02-2008, 18:08
Cyber Sunday 2007 Full Results
" Rey Mysterio vs. Fit Finlay "

" Stretcher Match "

در اولین مسابقه ی این پی پی وی ، Rey Mysterio و Finlay باید با هم مسابقه میدادن . طبق رای گیری ای که انجام شد قرار شد این مسابقه بصورت Stretcher Match انجام بشه .

در این مسابقه هر دو نفر چندین بار سعی کردن که حریفشون رو روی اون تخت بندازن و از خط رد کنن اما موفق نشدن . در آخر مسابقه وقتی Finlay خواست با چوبش Rey Mysterio رو بزنه از دور با سرعت به طرف Rey Mysterio اومد که Rey با زرنگی Finlay رو انداخت روی تخت و از خط ردش کرد . به این ترتیب Rey Mysterio پیروز این مسابقه شد .

reza boy
04-02-2008, 18:08
" ECW Champion CM Punk vs. The Miz "

" ECW Championship Match "

CM Punk وارد رینگ شد و منتظر موند رای گیری انجام بگیره تا حریفش از بین Big Daddy V ، John Morrison و The Miz انتخاب بشه . سرانجام The Miz با کسب % 39 از آرا تونست حریف CM Punk در این مسابقه بشه .

این مسابقه بیشترش دست CM Punk بود و کمتر Miz ضربه ای به Punk میزد . در آخر مسابقه CM Punk با زدن Finisher معروفش تونست پیروز مسابقه بشه و همچنان قهرمان ای سی دابلیو باقی بمونه

reza boy
04-02-2008, 18:10
" Intercontinental Champion Jeff Hardy vs. Ken Kennedy "

" One on One , Non-Title Match "

این مسابقه که تا روز مسابقه نامی ازش برده نشده بود ، به طور اتفاقی گذاشته شد . Ken Kennedy باید در یک مسابقه که البته بر سر کمربند نبود با قهرمان بین قاره ای یعنی Jeff Hardy مسابقه میداد .

در این مسابقه که هر دو سوپراستار خوب کار کردن ، Ken Kennedy از اشتباه Jeff Hardy استفاده ی کامل رو برد و با زدن Finisher خودش تونست به پیروزی برسه . البته همونطور که در ابتدا گفتم این مسابقه بر سر کمربند نبود و Ken Kennedy به غیر از کسب یک پیروزی هیچ چیز دیگه ای بدست نیاورد

reza boy
04-02-2008, 18:11
" WWE Champion Randy Orton vs. Shawn Michaels "

" WWE Championship Match "

اما نوبت رسید به مسابقه ی Randy Orton . همه انتظار داشتن که حریف Randy Orton بین Kennedy و Jeff Hardy و Shawn Michaels مشخص بشه اما بدلیل اینکه Ken Kennedy و Jeff Hardy با هم در این پی پی وی مسابقه دادن حذف شدن ! پس همه منتظر موندن تا Shawn Michaels وارد بشه . Shawn Michaels وارد شد و از سوی تماشاگران مورد تشویق قرار گرفت .

مسابقه آغاز شد . Shawn Michaels مسابقه رو خیلی خوب شروع کرد و قهرمان دابلیو ای یعنی Randy Orton تو این مسابقه فقط کتک خورد . Shhawn Michaels که تا برد فاصله ی چندانی نداشت رفت تا کار رو تموم کنه . اما Randy Orton با ضربه ای که به بیزه ی Shawn Michaels زد موجب شد تا مسابقه با DQ به نفع Shawn Michaels به پایان برسه که احتمالا همتون میدونید که کمربند بوسیله ی قانون DQ عوض نمیشه .

reza boy
04-02-2008, 18:12
" Triple H vs. ' Samoan Bolldozer ' Umaga "

" Street Fight Match "

اما نوبت رسید به مسابقه ی Umaga و Triple H . در حالی که هر دو در رینگ حضور داشتن همه منتظر شدن تا نوع مسابقه مشخص بشه . مسابقه ی Street Fight نسبت به مسابقات دیگه بیشتر رای آورد پس مسابقه ی Triple H و Umaga باید بصورت Street Fight برگذار میشد .

مسابقه آغاز شد . هر دو سوپراستار داشتن خوب کار میکردن . هم Triple H و هم Umaga . در این مسابقه Umaga یکبار Triple H رو انداخت رو میز گزارشگر ها و با شکم پرید روش که میز شکست . البته این رو هم بگم که در این مسابقه از انواع وسایل استفاده شد . در آخر هم Triple H با زدن یک Pedigree تونست Umaga رو Pin کنه و برنده ی مسابقه بشه .

reza boy
04-02-2008, 18:12
" W.H. Champion Batista vs. The Undertaker - Special Ref. Stone Cold "

" World Heavyweight Championship Match "

قرار شد داور مسابقه بین Mick Foley , JBL و Stone Cold انتخاب بشه که Stone Cold با کسب % 79 آراء تونست داور مخصوص مسابقه انتخاب بشه . سپس دو سوپراستار وارد شدن که هر دو مورد تشویق تماشاگران قرار گرفتن .

مسابقه آغاز شد . اوایل مسابقه کاملا دست Undertaker بود . Undertaker بیشتر داشت رو دست Batista کار میکرد . اما بعد از چند دقیقه Undertaker به Batista فن Chokeslam زد که Batista تسلیم نشد . Batista بلند شد و بعد از چند لحظه به Undertaker فن Spear زد اما Undertaker هم تسلیم نشد . دوباره Undertaker مسابقه رو در دست گرفت و به Batista فن Last Ride زد که Batista روی شماره ی 2 شونش رو برد بالا و تسلیم نشد . بعد دوباره Batista بلند میشه و به Undertaker دوبار Spinbuster میزنه . اما Undertaker تسلیم نمیشه و بلند میشه . اما سر انجام Batista اعصابش به هم میریزه و به Undertaker دوبار Batista Bomb میزنه و سرانجام Undertaker پین میشه . به این ترتیب Batista تونست مسابقه رو ببره تا همچنان قهرمان سنگین وزن باقی بمونه .

reza boy
04-02-2008, 18:13
یه Divas Halloween Contest هم برگزار شد که بر طبق آراء مردم در بین دیواهای شرکت کننده Mickie James تونست برنده ی امسال Divas Halloween بشه.

reza boy
04-02-2008, 18:15
Hell In A Cell Match For The World Heavywieght Championship "


Batista vs. The Undertaker "

مسابقه ی Undertaker و Batista برای World Heavywight Championship که بصورت Hell In A Cell انجام میشد ، آغاز شد . Undertaker خیلی خوب مسابقه رو آغاز کرد و مشخص بود بسیار آمادست . اما طولی نکشید که Batista مسابقه رو در دست گرفت . Batista از رینگ بیرون رفت و یک میز آورد و یک Batista Bomb به Undertaker روی میز زد ! سپس رفت تا Undertaker رو پین کنه اما Undertaker شونش رو حرکت داد و داور سر شماره ی 2 ایستاد . Batista عصبانی شد و از رینگ بیرون رفت و پله ی گوشه ی رینگ رو برداشت و آورد تو رینگ . Batista رفت تا به Undertaker یک Batista Bomb به روزی پله بزنه اما Undertaker نذاشت و به Batista روی پله یک Chokeslam زد . Undertaker رفت تا Batista رو پین کنه اما Batista سر شماره ی 2 با دستش طناب رو گرفت . Undertaker بلند شد و منتظر شد Batista هم از جاش بلند شه . Undertaker به Batista یک Tombstone زد و بعدش هم یک Tombstone دیگه به Batista زد اما اینبار روی پلّه ! Batista بیهوش شد . Undertaker رفت تا Batista رو پین کنه که یهو سر و کلّه ی Edge پیدا شد و Edge چند ضربه ی وحشتناک صندلی به Undertaker زد . Edge رفت و Batista که بیهوش شده بود رو روی Undertaker انداخت و به این شکل بود که Undertaker تا سه ضربه نتونست بلند شه و مسابقه رو باخت . بعد هم Edge که بشدت از طرف طرفداران داشت هو میشد از عصبانیت دوباره برگشت به رینگ و یک ضربه ی محکم دیگه با صندلی به سر Undertaker زد و از رینگ رفت بیرون . Undertaker هم بعد از چند دقیقه به کمک طناب ها بلند شد و به Edge چپ چپ نگاه کرد . بعد هم اومدن و با برانکارد Batista رو از رینگ بیرون بردن تا بهوشش بیارن .

reza boy
04-02-2008, 18:15
" World Wrestling Entertainment Championship Match "

" Randy Orton vs. Shawn Michaels "

دیگر مسابقه ی قشنگ این پی پی وی ، مسابقه ی Randy Orton برابر Shawn Michaels بر سر WWE Championship بود . این مسابقه با برتری Shawn Michaels آغاز شد . Shawn Michaels داشت خوب میزد اما کمی بعد Randy Orton مسابقه رو در کنترل خودش گرفت . Randy چندین فن رو روی Shawn Michaels امتحان کرد اما Shawn Michaels شکست نخورد . در پایان وقتی Shawn Michaels بی حال روی زمین بود ، Randy Orton منتظر شد تا Shawn بلند شه و به محض اینکه Shawn از جاش بلند شد Randy Orton به او یک RKo زد و Shawn Michaels رو پین کرد و به این شکل بود که Randy Orton پیروز این مسابقه شد .

" The Great Khali vs. Hornswoggle "

نوبت رسید به مسابقه ی ، Great Khali و Hornswoggle . این مسابقه که خیلی هم طول نکشید با پیروزی Great Khali میتونست به پایان برسه . در حالی که Great Khali رفته بود تا کار Hornswoggle رو تموم کنه ، Finlay وارد رینگ شد و Great Khali رو با چوبش زد و به این ترتیب این مسابقه با DQ به نفع Great Khali به پایان رسید .

" Traditional Survivor Series Elimination Match "

یک مسابقه ی Traditional Elimination Match هم انجام شد . در این مسابقه ی پنج به پنج یک تیم متشکل از Matt Hardy , Jeff Hardy , Kane , Rey Mysterio , Triple H بود به کاپیتانی Triple H و اعضای تیم دوم رو Ken Kennedy , M.V.P. , Big Daddy V , Finlay , Umaga تشکیل میدادن به کاپیتانی Umaga . این مسابقه رو Kane و Big Daddy V شروع کردند . Big Daddy V با یک Samoan Drop تونست Kane رو حذف کنه . بعد نوبت Umaga و Rey Mysterio شد تا در برابر یکدیگه قرار بگیرن . Umaga با زدن یک Samoan Spike تونست Rey Mysterio رو حذف کنه . به این شکل دو نفر از تیم Triple H حذف شدن . اما Jeff Hardy و .M.V.P برابر هم قرار گرفتند . Jeff Hardy با زدن فن Twist Of Fate تونست .M.V.P رو حذف کنه . بالاخره Triple H اومد تو و از تیم Umaga هم Kennedy اومد تو رینگ . Triple H چند ضربه به Kennedy زد و رفت تا Kennedy رو پین کنه اما Big Daddy V اومد و خواست یک Elbow Drop به Triple H بزنه تا Kennedy نبازه اما Triple H جاخالی داد و Elbow Drop ای که Big Daddy V زد به یار خودشون یعنی Kennedy خورد . بعد هم Triple H سریع Kennedy رو پین کرد و Kennedy هم حذف شد . حالا هر تیم 3 یار داشت . Triple H رفت تا Big Daddy V رو بزنه . چند ضربه به Big Daddy V زد و یعدش Jeff Hardy هم اومد تو رینگ و به Triple H کمک کرد . Triple H و Jeff Hardy یک Double DDT به Big Daddy V زدن و به این ترتیب Big Daddy V هم پین و حذف شد . Finlay اومد تو رینگ تا با Triple H مبارزه کنه . Triple H پس از چند دقیقه درگیری با یک Pedigree تونست Finlay رو پین کنه و Finlay رو هم حذف کنه . از تیم Triple H فقط خودش و Jeff Hardy مونده بودن و از تیم Umaga هم فقط خود Umaga . دیگه مسابقه تبدیل به یک Handicap Match شد و Triple H و Jeff Hardy با هم چند حرکت تیمی به Umaga زدن . بعد هم Triple H به Umaga فن Pedigree زد و Jeff Hardy رفت بالای رینگ و با یک Swanton Bomb تونست Umaga رو حذف کنه و به این ترتیب تیم Triple H پیروز این مسابقه پنج به پنچ شد .

" World Tag Team Championship Match "

" Hardcore Holly & Cody Rhodes vs. Lance Cade & Trevor Murdoch "

اما در یک مسابقه تیمی که بصورت دو به دو انجام میشد ، Hardcore Holly و Cody Rhodes با هم تیم شدن و برای پیروز شدن World Tag Team Championship به مصاف Lance Cade و Murdoch رفتند . این مسابقه که با برتری نسبی Lance Cade و Murdoch همراه بود ، در پایان با Suset Flip Powerbomb ای که Murdoch به Cody Rhodes زد به پایان رسید و به این ترتیب Lance Cade و Trevor Murdoch باز هم قهرمان تیمی چهان باقی موندن .

" Triple Threat Match For The ECW World Championship "

" CM Punk vs. John Morrison vs. The Miz "

در مسابقه ای که بصورت سه نفره برای ECW World Championship بود ، The Miz و John Morrison دست به یکی کردن تا CM Punk رو بزنن . CM Punk بعد از هر چند دقیقه کتکی که می خورد چند تا مشت هم میزد . بعد از دقایقی CM Punk بشدت عصبانی شد و The Miz و John Morrison رو با هم زد . CM Punk ابتدا روی John Morrison کار کرد و او رو زد و بعد از اینکه مطمئن شد John Morrison حالا حالاها بلند نمیشه رفت سراغ Miz . سپس CM Punk با یک .G.T.S تونست Miz رو پین کنه و پیروز مسابقه بشه . به این ترتیب CM Punk قهرمان ای سی دابلیو باقی موند.

" Ten Divas Tag Team Match "

در مسابقه ی 5 به 5 ای که بین Divas انجام شد . در تیم اول Kelly Kelly , Maria , Torrie Wilson , Michelle McCool , Mickie James حضور داشتن و Mickie James کاپیتان بود . اما در تیم دوم Jillian , Melina , Layla , Victoria , Beth Pheonix حضور داشتن که کاپیتان این تیم Beth Pheonix بود . در پایان Mickie James با یک Long Kiss Goodnight تونست Melina رو پین کنه و تیمش رو پیروز این مسابقه کنه .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
04-02-2008, 18:16
WWE Armageddon 2007 Results

" United States Championship Match "

" M.V.P. © vs. Rey Mysterio "

اولین مسابقه بین ری میستریو و ام وی پی انجام شد که برای تصاحب کمربند ایالات متحده بود . در اواخر مسابقه ام وی پی خواست یه Suplex بزنه اما ری میستریو اون رو به DDT تبدیل کرد . بعد ری میستریو رفت تا فن 619 رو روی ام وی پی اجرا کنه اما ام وی پی فرار کرد و ری هم بیرون رفت اما ری اومد تو رینگ و بعد از اینکه داور تا 10 شمرد ام وی پی به رینگ بر نگشت و و مسابقه به قانون Count-Out به نفع ری میستریو به پایان رسید که البته کمربند به ری نرسید .

reza boy
04-02-2008, 18:17
" ECW two on two tag team match "

" CM Punk and Kane vs. Big Daddy V and Mark Henry "

اما در مسابقه ی دوم ، قهرمان ای سی دابلیو یعنی سی ام پانک با کین یار شدن و برابر بیگ ددی وی و مارک هنری قرار گرفتند . در آخر مسابقه در حالی که تیم پانک و کین داشتن خوب کار میکردن ، کین جای خودش رو با پانک عوض کرد . پانک اومد تو رینگ و اون طرف مارک هنری و استرایکر که منیجر او هست سر کین رو گرم کردن تا بیگ ددی وی با یک Samoan Drop سی ام پانک رو پین کنه و تیمش رو پیروز مسابقه کنه .

reza boy
04-02-2008, 18:17
" One on one Exhibition Match "

" Shawn Michaels vs. Ken Kennedy "

اما سومین مسابقه بین کن کندی و شان مایکلز انجام شد . در این مسابقه ی زیبا و مهیج هر دو سوپراستار خوب کار کردند . در پایان مسابقه کن کندی مسابقه رو در دست داشت و میخواست که به شان فن Russian Legsweep بزنه اما شان اجازه نداد و با یک Drop Kick که به سینه ی کندی زد تونست او رو پین کنه و به این صورت بود که شان پیروز این مسابقه شد .

reza boy
04-02-2008, 18:18
" Number One Contenders Match For The WWE Championship "

" Triple H vs. Jeff Hardy "

اما در چهارمین مسابقه ، تریپل ایچ و جف هاردی برابر هم قرار گرفتند که پیروز این مسابقه در پی پی وی رویال رامبل 2008 برای کمربند دابلیو دابلیو ای میتونست مسابقه بده .

در این مسابقه هر دو سوپراستار خوب کار کردند . در اواخر کار ، تریپل ایچ روی سر جف داشت کار میکرد که جف هاردی تریپل ایچ رو به زمین میزنه و میره و یک Swanton Bomb به تریپل ایچ میزنه اما تریپل ایچ پین نمیشه . بعد تریپل ایچ مسابقه رو در دست میگیره میره یک Pedigree بزنه اما جف نمیذاره . دوباره تریپل ایچ بعد از یک Spinebuster میره تا یک Pedigree بزنه اما جف هاردی خیلی زیرکانه و بطور ناگهانی تریپل ایچ رو Rollup میکنه و پیروز مسابقه میشه . به این ترتیب جف هاردی در پی پی وی رویال رامبل 2008 بر سر کمربند دابلیو دابلیو ای بازی خواهد کرد .

-------------------------------------------------

reza boy
04-02-2008, 18:19
" World Wrestling Entertainment Championship Match "

" Randy Orton © vs. Chris Jericho "

اما نوبت رسید به مسابقه ی مربوط به کمربن دابلیو دابلیو ای که بین کریس جریکو و رندی ارتون بود . در این مسابقه اگه بخوایم عادلانه قضاوت کنیم نیمی از مسابقه دست جریکو و نیمی دست رندی . در پایان این مسابقه جریکو رفت تا یک Walls Of Jericho بزنه اما رندی ارتون با یک Backbreaker جوابش رو داد . رندی ارتون میره برای یک RKO اما نمیتونه . بعد هر دو میرن بیرون رینگ . کار به بالای میز گزارشگر های اسمک دان میکشه . کریس جریکو میره تا بالای میز تا به رندی یه Walls of Jericho بزنه اما یهو جی بی ال که گزارشگر اسمک دان هست جریکو رو میزنه و به این ترتیب مسابقه با قانون DQ به نفع جریکو به پایان رسید . بعد از مسابقه هم رندی ارتون از عصبانیت یک RKO به جریکو زد و رفت

reza boy
04-02-2008, 18:19
" WWE Women's Championship Match "

" Beth Pheonix © vs. Mickie James "

هفتمین مسابقه بین بس فینکس و میکی جیمز بر سر کمربند قهرمانی زنان انجام شد . در آخر این مسابقه میکی جیمز یک Suplex به بس فینکس میزنه . بعد هم میکی یک Hurricana به بس میزنه . بعد میکی جیمز میره برای یک DDT که بس فینکس با یک Fisherman's Suplex جواب میکی رو میده و میکی رو پین میکنه و پیروز مسابقه میشه . به این ترتیب بس فینکس همچنان قهرمان زنان باقی موند

reza boy
04-02-2008, 18:20
" Triple Threat Match For The World Heavyweight Championship "

" Batista © vs. The Undertaker vs. Edge "

اما آخرین مسابقه ی این پی پی وی ، یک مسابقه ی سه نفره بر سر کمربند سنگین وزن هست که بین باتیستا و آندرتیکر و ایج انجام شد . در این مسابقه هر سه سوپراستار صحنه های زیبایی رو بوجود آوردن . در آخر مسابقه ، ایج یک اسپیر به باتیستا میزنه . سپس آندرتیکر هم از بالای رینگ یک Superplex به باتیستا میزنه . بعد باتیستا به ایج یک اسپیر میزنه و میره که به تیکر یک Batista Bomb بزنه اما تیکر نمیذاره . سپس تیکر به ایج یک Chokeslam میزنه . بعد میره سراغ باتیستا . آندرتیکر به باتیستا Tombstone Piledriver میزنه و دیگه کار تموم بود که ایج با صندلی تیکر رو میزنه و به جای تیکر ، ایج باتیستا رو پین می کنه . به این ترتیب ایج با پین کردن باتیستا برنده ی این مسابقه و قهرمان جدید سنگین وزن جهان میشه .

reza boy
04-02-2008, 18:21
اينم براي طرف داران كشتي كچ

Royal Rumble 2008 Resultsـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Ric Flair def. U.S. Champion M.V.P "

در اولین مسابقه ، Ric Flair برابر .M.V.P قرار گرفت که اگه Ric Flair این مسابقه رو میباخت بازنشست میشد که در پایان Ric Flair با یک Figure Four Leglock مجبور کرد .M.V.P رو تا خودش رو Give Up کنه . پس به این ترتیب Ric Flair پیروز مسابقه شد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" John Bradshaw Layfield def. Chris Jericho by DQ "

اما دومین مسابقه بین John Bradshaw Layfield و Chris Jericho بود . این فرصتی بود برای Jericho تا انتقام خودش رو از .J.B.L بگیره چون او بود که نگذاشت Jericho در Armageddon قهرمانی دابلیو دابلیو ای رو ازان خودش کنه . در آخر این مسابقه Chris Jericho اعصابش خورد شد و با یک ضربه ی محکم صندلی باعث شد این مسابقه با قانون DQ به نفع .J.B.L به پایان برسه .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" World Heavyweight Champion Edge def. Rey Mysterio "

اما سومین مسابقه بین Edge و Rey Mysterio بود ، برای تصاحب کمربند سنگین وزن . در این مسابقه هر دو سوپراستارها خوب کار کردن و Rey Mysterio هم تمام تلاشش رو برای پیروزی به کار گرفت اما این Edge بود که با یک Spear ناگهانی تونست Rey Mysterio رو پین کنه و همچنان قهرمان سنگین وزن جهان باقی بمونه .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" WWE Champion Randy Orton def. Jeff Hardy "

چهارمین مسابقه بین قهرمان دابلیو دابلیو ای Randy Orton و قهرمان بین قارّه ای Jeff Hardy بود . در این مسابقه Jeff Hardy به شدت از سوی تماشاگران تشویق میشد . Jeff Hardy داشت خیلی خوب کار میکرد و چندین بار هم خواست Pinfall کنه Randy Orton رو که Randy پین نشد . اما در پایان Jeff Hardy رفت برای یک Twist Of Fate که Randy Orton زودتر از اینکه Twist Of Fate بخوره به Jeff Hardy یک RKO نگهانی زد و پیروز مسابقه شد . به این شکل ، Randy Orton همچنان قهرمان دابلیو دابلیو ای هست و احتمالا تا Wrestlemania 24 هم خواهد بود .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" John Cena Wins The Royal Rumble Match "

اما میرسیم به مسابقه ی سی نفره ی Royal Rumble . در این مسابقه اول از همه Undertaker قهرمان رویال رامبل 2007 وارد شد و از سوی تماشاگران تشویق شد . بعدش هم Shawn Michaels اومد که Taker و Shawn شروع کردن زدن همدیگه . اما سومین نفر Santino Marella بود که Undertaker از مسابقه انداختش بیرون . نفر چهارم Great Khali بود که مثل پارسال باز هم Undertaker او رو از رینگ بیرون انداخت . دیگه سوپراستارهای معمولی یکی یکی اومدن و از رینگ افتادن بیرون تا اینکه Snitsky اومد و Undertaker او رو از رینگ انداخت بیرون . اما بعدش Shawn Michaels بود که Undertaker رو از رینگ انداخت بیرون . وقتی Shawn داشت از توی رینگ Taker رو نگاه میکرد Kennedy اومد و Shawn رو از رینگ انداخت بیرون . Kane هم نفر بیستم وارد شد و بوسیله ی Triple H و Batista از رینگ بیرون افتاد . اما نفر بیست و نهم که Triple H بود اومد و رینگ رو خالی کرد . Triple H تونست Cody Rhodes و Mick Foley و Ken Kennedy و Big Daddy V و سرانجام Batista رو از رینگ بندازه بیرون . اما مونده بود نفر سی ام که در بین تعجب همگان John Cena نفر 30 ام وارد شد و Carlito و Mark Henry و Chavo Guerrero و Elijah Burke رو از رینگ انداخت بیرون . حالا دو نفر آخر Triple H و John Cena بود . Triple H اومد به John Cena فن Pedigree بزنه که John Cena نگذاشت و در آخر Cena تونست Triple H رو از رینگ بندازه بیرون و برای اولین بار قهرمان رویال رامبل بشه . به این ترتیب John Cena به Wrestlemania راه یافت و بین کمربندهای قهرمانی ای سی دابلیو ، سنگین وزن جهان و دابلیو دابلیو ای یکی رو باید انتخاب کنه تا در Wrestlemania 24 برای تصاحب اون کمربند مسابقه بده .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
04-02-2008, 18:27
WWE Smackdown 01.30.2008 Resultsـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Teddy Long Adds Two More Matches To No Way Out "

تئودور لانگ وارد رینگ شد و اعلام کرد که دو مسابقه به پی پی وی نو وی اوت اضافه کرده . در یکی از مسابقه ایج باید برای دومین بار مقایل ری میستریو از مقام سنگین وزنش دفاع کنه و دومین مسابقه هم یک الیمینیشن چمبر مخصوص اسمک دان هست که در این الیمینیشن چمبر سوپراستارها این ها هستن : آندرتیکر ، بیگ ددی وی ، گریت کالی ، باتیستا ، فینلی و ام وی پی . ضمن اینکه برنده ی این الیمینیشن چمبر در رسل مینیا 24 برابر ایج برای تصاحب کمربند سنگین وزن قرار خواهد گرفت .

" Ric Flair def. M.V.P. via Dq "

در اولین مسابقه ی اسمک دان این هفته ، ریک فلیر برابر ام وی پی قرار گرفت که درواقع یک ریمچ از رویال رامبل بود . در آخر این مسابقه ام وی پی ، ریک فلیر رو بین رینگ گیر انداخت و همینطور داشت با قدرت بیشتر به ریک فشار وارد میکرد که داور هر چقدر به ام وی پی تذکر داد ام وی پی توجه نکرد و در پایان ریک فلیر بود که با قانون دی کیو پیروز این مسابقه شد . بعد از مسابقه هم ام وی پی به ریک فلیر حمله کرد و قصد داشت مصدومش کنه که چند سکُریتی اومدن و جلوش رو گرفتن .

" Rey Mysterio and CM Punk def. Chavo Guerrero and Edge "

در دومین مسابقه ی این هفته ری میستریو و سی ام پانک یار شدن و برابر چاوو گوررو و ایج قرار گرفتن . در این مسابقه هر دو گروه خوب کار کردند اما ری میسترو بود که با زدن فن سیکس وان ناین موجب شد تیمش در این مسابقه پیروز بشه . بعد هم سی ام پانک و ری میستریو سریعأ رینگ رو ترک کردند . ایج و چاوو هم از داخل رینگ با عصبانیت به ری و سی ام پانک نگاه کردن و بعد از رینگ خارج شدن.

" Finlay and Hornswoggle def. Deuce and Domino "

در سومین مسابقه فینلی و هورنسواگل با هم تیم شدن و برابر تیم دویس و دامینو قرار گرفتن که در پایان هورنواگل از بالای رینگ پرید روی حریف و تونست تیمش رو برنده ی مسابقه کنه .

" Zack Ryder and Curt Hawkins def. Wang Yang and Moore "

در یک مسابقه ی معمولی و کسل کننده ، کرت هاکینز و زک رایدر تونستن حریف های قدرتمند خودشون ، جیمی وانگ یانگ و شنن مور رو شکست بدن .

" The Undertaker and Kane def. Big Daddy V and Mark Henry "

اما مین ایونت این هفته با بازگشت دوباره ی برادرز آف دستراکشن ، یعنی آندرتیکر و کین همراه بود . بله ، مین ایونت این هفته بصورت تیمی بین تیم آندرتیکر و کین برابر تیم بیگ ددی وی و مارک هنری بود . در این مسابقه ی جذّاب و زیبا تیم کین و آندرتیکر خیلی خوب کار کردند . در پایان مسابقه آندرتیکر و کین یک دابل چوکسلم به بیگ ددی وی زدند و بعد هم آندرتیکر یک چوکسلم به مارک هنری زد . بعد آندرتیکر مارک هنری رو با فن تراینگل چوک قفل کرد و تیم آندرتیکر و کین پیروز مسابقه شدند . ضمن اینکه تیم آندرتیکر و کین بشدت از سوی تماشاگران مورد تشویق قرار گرفتن.

reza boy
04-02-2008, 18:29
WWE RAW / 12.10.2007 / Resultsـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Intercontinental Champion Jeff Hardy def. Carlito in a ladder match "

در یک مسابقه که Jeff Hardy و Carlito بصورت Ladder Match برای کمربند بین قاره ای برابر هم قرار گرفتند ، Jeff Hardy تونست پیروز مسابقه بشه و از کمربند خودش دفاع کنه .

" Rob Van Dam def. Santino Marella "

اما بعد از ماه ها بالاخره Rob Van Dam به رینگ بازگشت . این سوپراستار در راو این هفته ، یک مسابقه برابر Santino Marella انجام داد که با یک Five Star Frog Splash تونست پیروز بشه .

" Batista , Triple H and Ric Flair def. Randy Orton , Edge and Umaga "

اما در سومین مسابقه ی این هفته ، گروه Evolution تنها برای یکشب دوباره دور هم جمع شد . در این مسابقه ، Triple H و Batista و Ric Flair با هم تیم شدن و برابر Edge و Randy Orton و Umaga قرار گرفتند که این مسابقه با پیروزی گروه Evolution به پایان رسید .

" The Great Khali vs. Hornswoggle "

اما یک بار دیگه Great Khali برابر Hornswoggle قرار گرفت . در این مسابقه که پیروزی Khali صد در صد بود ، Hulk Hogan در مسابقه دخالت کرد و Great Khali رو زد و اجازه نداد که او پیروز مسابقه بشه . داور هم این مسابقه رو بی نتیجه اعلام کرد .

" Fifteenth Anniversary Battle Royal "

یک Battle Royal پانزده نفره انجام شد که در این Battle Royal سوپراستارهای سالهای نچندان دور WWE حضور داشتن که در پایان The Million Dollar Man یا همون تد بسی ، تونست پیروز این Battle Royal بشه.

" Holly and Cody Rhodes def. World Tag Team Champs Cade and Murdoch "

در دیگر مسابقه ی این هفته ، Hardcore Holly و Cody Rhodes با هم تیم شدن و برابر قهرمانان تیمی جهان ، Lance Cade و Trevor Murdoch قرار گرفتند . در این مسابقه ، تیم Cody Rhodes و Holly بهتر کار کردند و در آخر تونستن پیروز مسابقه بشن و قهرمانان جدید تیمی جهان بشن . در آخر هم Dusty Rhodes که پدر Cody Rhodes هست وارد شد و دست Holly و Cody Rhodes رو به نشان برنده بالا برد .

" Ken Kennedy def. Marty Jannetty "

در یک مسابقه ی کوتاه ، Ken Kennedy تونست Marty Jannetty رو شکست بده که در پایان گروه DX وارد شدن و Ken Kenney رو دو نفری زدن .

" The Greatest Raw Superstar "

اما قرار شد که در آخر راو این هفته ، بهترین سوپراستار انتخاب بشه . Vince McMahon وارد شد و خودش رو بهترین سوپراستار معرفی کرد که اون طرف Mick Foley با تیپ قدیمیش که میشه مال زمان Mankind وارد شد . بعد از دقایقی ورزشگاه تاریک شد و Undertaker وارد شد . Undertaker یک Chokeslam به Vince McMahon زد و رفت . بعد هم Stone Cold وارد شد و با یک Stunner تماشایی کار Vince McMahon رو تموم کرد .

reza boy
04-02-2008, 18:30
ECW on Sci Fi / 11.27.2007 / Results

" Kelly Kelly Def. Layla "

در اولین مسابقه ی این هفته ، Kelly Kelly برابر Layla قرار گرفت . این مسابقه ی کوتاه و نچندان زیبا در پایان با برتری Kelly Kelly به پایان رسید . در این مسابقه Kelly Kelly بیسار خوب کار کرد و میشه گفت که همه ی مسابقه دستش بود .

" John Morrison and The Miz Def. Jesse and Festus "

در دومین مسابقه ی این هفته ، John Morrison و The Miz که قهرمانان تیمی اسمک دان هستند برابر تیم جدید اسمک دان که Jesse و Festus هستند قرار گرفتند و تونستن در یک مسابقه ی زیبا و مهیج Jesse و Festus رو شکست بدن . John Morrison و The Miz به نظر قوی تر از قهرمانان قبلی اسمک دان هستن . ضمن اینکه این مسابقه بر سر کمربند نبود .

" Shelton Benjamin Def. Shannon Moore "

Shelton Benjamin دومین حضورش در ای سی دابلیو بود . Benjamin وارد رینگ شد و گفت که اومده در ای سی دابلیو تا کمربند ای سی دابلیو رو بدست بیاره . بعد قرار شد یک مسابقه بین Shelton Benjamin و Shannon Moore انجام بشه که در این مسابقه ی کوتاه و زیبا Shelton Benjamin در پایان تونست با یک DDT حریفش Shannon Moore رو پین کنه و پیروز بشه .

" Big Daddy V Def. Kane , in a Extreme Rules Match "

در مین ایونت این هفته یک مسابقه بین Kane و Big Daddy V انجام شد که این مسابقه بصورت Extreme Rules Match برگذار میشد . این مسابقه یکی از قشنگترین مسابقه های این یکی دو ماه اخیر ای سی دابلیو بود . در این مسابقه Kane خیلی خوب کار کرد و داشت مسیر پیروزی رو طی میکرد که Mark Henry در این مسابقه دخالت کرد و به Big Daddy V کمک کرد . در پابان Mark Henry با Big Daddy V یک Double Chokeslam به Kane زدن و Kane در پایان از Big Daddy V شکست خورد.

reza boy
04-02-2008, 18:32
اينم آخرين اخبار راو اسمك واي وecw و رويال 2008
چند روزي نيستم سعي كردم همه اخبار رو بزارم

reza boy
09-02-2008, 14:57
WWE RAW 02.04.2008 Resultsـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Mickie James and Kelly Kelly def. Beth Pheonix and Victoria "

اولین مسابقه ی راو این هفته بین تیم میکی جیمز و کلی کلی برابر تیم بث فینکس و ویکتوریا انجام شد که این مسابقه با برتری تیم میکی جیمز و کلی کلی به پایان رسید .

" Ken Kennedy def. Supercrazy "

اما دومین مسابقه ی این هفته بین کن کندی و سوپرکریزی انجام شد که این مسابقه با برتری کامل کندی به پایان رسید . کندی سوپرکریزی رو قفل کرد و سوپرکریزی هم تسلیم شد و به این شکل کندی حریف نچندان قوی خودش رو شکست داد .

" Carlito and Santino Marella def. Brian Kendrick and Paul London "

سومین مسابقه هم یک مسابقه ی تیمی بود . در این مسابقه تیم سانتینو مارلا و کارلیتو برابر برایان کندریک و پال لاندان قرار گرفتن که در نهایت کارلتیتو با زدن فینیشرش به کندریک تونست حریفش رو پین کنه و تیمش رو پیروز مسابقه کنه .

" Mr.Mc Mahon's Kiss My Ass Club "

اما دوباره وینس مک من بساط کیس مای اس کلابش رو راه انداخت و این دفعه هورنسواگل باید باسن وینس رو میبوسید که هورنسواگل بجای بوسیدن ، باسن وینس رو گاز گرفت و با فینلی از رینگ رفت بیرون .

" Cody Rhodes and Hardcore Holly def. Cade and Trevor Murdoch "

در مسابقه ی چهارم این هفته ، قهرمانان تیمی جهان ، کودی رودس و هاردکور هالی برابر لنس کید و تروور مورداک قرار گرفتن که در پایان کودی رودس با ضربه ی دی دی تی ای که به مورداک زد تیمش رو برنده ی مسابقه کرد .

" Jeff Hardy and Michaels and Y2J def. Umaga and JBL and Snitsky "

اما در مهم ترین مسابقه ی این هفته که بصورت سه به سه انجام میشد ، یک تیم متشکل از جف هاردی ، شان مایکلز و کریس جریکو بود و تیم دوم متشکل از اوماگا و جی بی ال و اسنیتسکی که در پایان سوانتان بامب ای که جف هاردی به اسنیتسکی زد موجب شد تیم شان و جریکو و جف هاردی پیروز بشن.

" John Cena def. Mark Henry via DQ "

در مین ایونت این هفته جان سینا برابر مارک هنری در یک مسابقه ی آرم رسلینگ مچ قرار گرفت که وقتی سینا اومد به هنری اف یو بزنه رندی در مسابقه دخالت کرد . و وقتی رندی اومد به سینا آر کی او بزنه سینا نگذاشت و رندی رو از رینگ انداخت بیرون .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
13-02-2008, 12:12
WWE.Smackdown 01.09.2008 Resultsـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Shelton Benjamin def. Kane via Count-out "

در اولین مسابقه ی اسمک دان این هفته ، Kane و Shelton Benjamin برابر هم قرار گرفتند که Shelton Benjamin با قانون Count-out تونست Kane رو شکست بده .

" Chuck Palumbo def. Jimie Noble "

در دومین مسابقه ی این هفته ی اسمک دان ، Chuck Palumbo تونست Jimie Noble رو در یک مسابقه ی تک به تک شکست بده . در آخر هم بخاطر دشمنی ای که جدیدا با هم پیدا کردن ، Palumbo بشدت Noble رو زد .

" Jesse and Festus def. Deuce and Domino "

در سومین مسابقه ، Jesse و Festus به مصاف تگ تیم Deuce و Domino رفتند که در پایان این Jesse و Festus بودند که پیروز مسابقه شدند .

" Zack Ryder and Curt Hawkins def. Jimmy W. Yang and Moore "

در یک مسابقه ی کسل کننده ، Zack Ryder و Curt Hawkins تونستن Jimmy Wang Yang و Shannon Moore رو شکست بدن .

" M.V.P. , Khali and Daddy V def. Batista , Finlay and Undertaker via Dq "

در مین ایونت این هفته یک مسابقه ی تیمی 3 به 3 انجام شد که تیم اول رو Batista ، Finlay و Undertaker تشکیل میدادن و تیم دوم متشکل از .M.V.P و Great Khali و Big Daddy V بود . در این مسابقه که زیاد هم طول نکشید ، Finlay با اون چوبش یک ضربه محکم به Khali زد و داور هم مسابقه رو با DQ به نفع تیم Khali به پایان رسوند . بعد هم Undertaker با عصبانیت به Finlay که همتیمیش تو این مسابقه بود Chokeslam زد . بعد هم Undertaker به Janathan Coachman که چندوقتی هست گزارشگر اسمک دان شده Tombstone زد . سپس Coach یک Spear از Batista خورد و یک Frog Splash از Hornswoggle . این بود اسمک دان این هفته .

reza boy
13-02-2008, 12:13
بابا يه نظر بدين حداقل يعني كسي اين تاپيكو نمي خونه...............

m_r1986
13-02-2008, 14:46
کارت درسته رضا جان .... دستت درد نکنه .

MORINIO
13-02-2008, 23:04
بابا يه نظر بدين حداقل يعني كسي اين تاپيكو نمي خونه...............

چرا اتفاقا من هر وقت خبر میزاری میام خبرهارو می خونم:46: دمت گرم . ادامه بده:10:

در ضمن تاریخ دقیق برگزاری مسابقه Elimination Chamber ی که قراره این ماه انجام بشه و در اون M.V.P و Khali و Daddy V و Batista و Finlay و Undertaker حضور دارن رو میدونی؟؟؟

ممنون:11:

emtn
13-02-2008, 23:49
چرا اتفاقا من هر وقت خبر میزاری میام خبرهارو می خونم:46: دمت گرم . ادامه بده:10:

در ضمن تاریخ دقیق برگزاری مسابقه Elimination Chamber ی که قراره این ماه انجام بشه و در اون M.V.P و Khali و Daddy V و Batista و Finlay و Undertaker حضور دارن رو میدونی؟؟؟

ممنون:11:
با اجازه ی آقا رضا

قراره این بازی به همراه یه elimination chamber دیگه و دو تا Championship match
17 فوريه برگزار شه.

reza boy
14-02-2008, 07:36
WWE RAW 02.11.2008 Resultsـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Hornswoggle def. Vince Mc.Mahon "

هورنسواگل در یک مسابقه ی تک به تک برابر وینس مک من قرار میگیره که این مسابقه با پیروزی هورنسواگل به پایان میرسه . هورنسواگل با پرش زیباش از بالای رینگ بر روی وینس تونست وینس رو پین کنه . ضمن اینکه فینلی هم در بیرون رینگ نشسته بود و مسابقه رو از نزدیک تماشا میکرد .

" Chris Jericho def. John Bradshaw Layfield "

کریس جریکو در یک مسابقه ی تک به تک برابر جی بی ال قرار گرفت که این مسابقه یک ریمچ از رویال رامبل بود که این مسابقه با Code Breaker ای که جریکو به جی بی ال میزنه با برتری جریکو به پایان میرسه . در پایان مسابقه هم اوماگا میاد و هم به جریکو و هم به جی بی ال یک Samoan Spike میزنه .

" Paul Burchill def. Brian Kendrick "

مسابقه ی سوم راو این هفته با یک بازگشت همراه بود . پال برچیل که مدت ها بود ازش خبری نبود در یک مسابقه ی تک به تک برابر برایان کندریک قرار گرفت که تونست برایان کندریک رو شکست بده . کندریک مدتی هست که افت کرده و نمیتونه حریف های خودش رو شکست بده .

" John Cena def. Mark Henry "

در یک ریمچ ، جان سینا برای دومین بار برابر مارک هنری قرار گرفت که تونست مارک هنری رو شکست بده . بعد از مسابقه جان سینا از رینگ بیرون رفت و به رندی اورتون که گزارشگر افتخاری بود حمله کرد و او رو زد . بعد جان سینا اعلام کرد که کاملا سالم هست و مشکلی نداره .

" Melina def. Maria w/ Santino Marella "

ملینا در یک مسابقه ی یک به یک برابر ماریا قرار گرفت که در پایان ملینا در کمتر از دو دقیقه تونست ماریا رو شکست بده .

" Intercontinental Champion Jeff Hardy def. Shawn Michaels "

در مین ایونت این هفته ، جف هاردی و شان مایکلز در یک مسابقه ی تک به تک به مصاف هم رفتن . این مسابقه خیلی طول کشید . جف هاردی و شان هر دو خوب کار کردن . در پایان این مسابقه زیبا و جذّاب ، جف هاردی به شان مایکلز Twist of fate میزنه و بعد هم سریع میره بالای رینگ و به شان یک Swanton Bomb میزنه و جف هاردی با پین کردن شان مایکلز پیروز مسابقه میشه .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
14-02-2008, 07:37
آقا ممنون از توجه شما دوستان خستگيم در رفت..............

reza boy
14-02-2008, 07:42
درسته در اين تاريخ بر گزار ميشه

reza boy
14-02-2008, 07:53
" بیگ شو بزودی بر میگردد " نمي دونم قبلا اين خبر رو گذاشتم يا نه............

1 - همه ی شما Bigshow رو میشناسید . سوپراستار سابق ای سی دابلیو و دابلیو دابلیو ای که بعد از شکست در از دست دادن کمربندش در ECW ، دیگه ندیدیمش . این سوپراستار بعد از اون مسابقه اش ، یک عمل سخت و سنگین رو داشت که تا مدت ها نمیتونست کاری انجام بده . حالا بعد از 3 ماه استراحت و 5 یا 6 ماه تمرین به همون Bigshow آماده تبدیل شده و شاید حتی آماده تر از قبل .

2 - این سوپراستار بعد از یک هفته مذاکره با مسئولان دابلیو دابلیو ای ، به توافق رسید تا با این کمپانی یک قرار داد 3 ساله به ارزش 450000 دلار امضاء کنه . در حال حاضر او همچنان به تمرین میپردازه تا در وقتی که کاملا آماده شد و البته زمانی که Vince Mc.Mahon برای او معین کرد ، برگرده .

3 - مسئولان دابلیو دابلیو ای هنوز اعلام نکردن که Bigshow در چه زمانی به دابلیو دابلیو ای باز خواهد گشت و فقط طبق آخرین اخبار این جمله شنیده شده : " به زودی ! " که شاید این جواب علاقه مندان به Bigshow رو منتظر نگه داره تا به طور خیلی ناگهانی بازگشت Bigshow رو ببینن و به عبارتی سورپرایز بشن .

4 - Bigshow احتمالا بعد از برگشتش اول از همه به سراغ Bobby Lashley میره که دلیل اصلی مصدومیت Bigshow بود . بعد از گرفتن انتقام از Lashley هم بعید نیست که به سراغ یکی از کمربند های سنگین وزن یا قهرمانی ای سی دابلیو بره .

emtn
14-02-2008, 15:45
چه خبر خوبی. ولی کاش دیگه نره Ecw
ببینم راک یا استون کلد نمی خوان برگردن؟

reza boy
14-02-2008, 20:17
استون نمي دونم ولي راك رسما بازيگر شده (امتحان هم قبول شده)...............

the undertaker
14-02-2008, 20:32
Bigshow احتمالا بعد از برگشتش اول از همه به سراغ Bobby Lashley میره که دلیل اصلی مصدومیت Bigshow بود . بعد از گرفتن انتقام از Lashley هم بعید نیست که به سراغ یکی از کمربند های سنگین وزن یا قهرمانی ای سی دابلیو بره .

Bobby Lashley به طور رسمي از Wwe (متاسفانه) Release شد

امسال NO WAY OUT‌ ميتركونه ، مكمن هم كلي سود ميكنه

MORINIO
14-02-2008, 22:29
با اجازه ی آقا رضا

قراره این بازی به همراه یه elimination chamber دیگه و دو تا Championship match
17 فوريه برگزار شه.

ممنون :40:

17 فوریه یعنی همین یکشنبه ای که قراره بیاد:21: چه شود!:5:

mohammad_dj_kazin
16-02-2008, 16:41
كسي سن جوان ترين و پير ترين كشتي كج كار رو نميدونه

reza boy
16-02-2008, 20:07
نمي دونم ولي اگه خيلي دوست داري يه سري به سايت wwe بزن و بيوگرافي ها رو بخون...

reza boy
16-02-2008, 20:08
كسي از دوستان نيست كمك كنه در خبر رساني

emtn
17-02-2008, 11:53
این هفته Smackdown زیاد جالب نبود.
بتیستا ام وی پی رو برد ولی نه با اقتدار.
Undertaker به راحتی Big daddy v رو شکست داد.
کین و سی ام پانک توی یه Tag Team Match گررو و بنجامین رو بردند.
Fianly و Hornswoggle هم به روش همیشگیشون Great Khali رو بردند.
ولی جالبترین اتفاقی که افتاد این بود که Edge و دوست دخترش یه مراسم عاشقانه به مناسبت ولنتاین داشتن.
Edge جلوی ویلچر تزیین شده ی ویکی (به مناسبت ولنتاین) زانو زد و ازش تقاضای ازدواج کرد که ویکی هم قبول کرد. بعدش Mysterio اومد و توی دعوا با ادج اشتباهی دوباره ویکی رو ناکار کرد.:31:

mohammad_dj_kazin
17-02-2008, 16:09
این هفته Smackdown زیاد جالب نبود.
بتیستا ام وی پی رو برد ولی نه با اقتدار.
Undertaker به راحتی Big daddy v رو شکست داد.
کین و سی ام پانک توی یه Tag Team Match گررو و بنجامین رو بردند.
Fianly و Hornswoggle هم به روش همیشگیشون Great Khali رو بردند.
ولی جالبترین اتفاقی که افتاد این بود که Edge و دوست دخترش یه مراسم عاشقانه به مناسبت ولنتاین داشتن.
Edge جلوی ویلچر تزیین شده ی ویکی (به مناسبت ولنتاین) زانو زد و ازش تقاضای ازدواج کرد که ویکی هم قبول کرد. بعدش Mysterio اومد و توی دعوا با ادج اشتباهی دوباره ویکی رو ناکار کرد.:31:
ميشه بپرسم اين بازي ها رو از چه شبكه اي ميبيني ممنون :40:

emtn
17-02-2008, 19:55
ميشه بپرسم اين بازي ها رو از چه شبكه اي ميبيني ممنون :40:
تو کانال Showsports. جزء پکیچ شوتایمه.

reza boy
18-02-2008, 22:24
آومدم اخبار اسمك بزارم ديدم دوستان زحمتشو كشيدن

reza boy
18-02-2008, 22:58
No Way Out 2008 Resultsـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" ECW Championship Match "

" ECW Champion Chavo Guerrero def. CM Punk "

اولین مسابقه ی پی پی وی نو وی اوت ، مسابقه ای بود که بر سر کمربند ای سی دابلیو برگذار میشد . در این مسابقه ابتدا سی ام پانک وارد شد و بعد هم قهرمان ای سی دابلیو چاوو گئررو . اوایل مسابقه دست سی ام پانک بود و داشت خوب کار میکرد که چاوو با زدن یک سوپلکس مسابقه رو در دست میگیره . اما پانک خیلی زود مسابقه رو در دست گرفت . در اواخر مسابقه بود که پانک رفت برای یک هاریکنا که چاوو نگذاشت و پانک رو کوبید به زمین . بعد چاوو گئررو بود که رفت بالای رینگ و از اونجا با یک فراگ اسپلش تونست پانک رو پین کنه و قهرمان ای سی دابلیو باقی بمونه . به نظر میرسه که چاوو قهرمانی اش رو حالا حالا ها حفظ کنه .

reza boy
18-02-2008, 22:59
" Smackdown / ECW Elimination Chamber "

" Undertaker Wins The Elimination Chamber Match "

دومین مسابقه ، مسابقه ی الیمینیشن چمبر اسمک دان و ای سی دابلیو بود . ابتدا ام وی پی وارد میشه و میره داخل شیشه . بعد به ترتیب بیگ ددی وی ، گریت کالی و فینلی وارد میشن و هر یک میرن داخل شیشه قرار میگیرن . مشخص شد که دو نفر آغاز کننده ، آندرتیکر و باتیستا هستن . باتیستا وارد میشه و همه منتظر آندرتیکر هستن که با کمی تاخیر آندرتیکر هم وارد میشه و از سوی تماشاگران بشدت مورد تشویق قرار میگیره .

مسابقه شروع شد و تیکر و باتیستا شروع به زدن هم کردن . بعد از چند دقیقه هر دو سوپراستار روی طناب میرن و هر دو با هم یک رابل بوت استامپ به هم میزنن . حالا شمارش آغاز میشه و همه منتظر نفر جدید هستن که قرعه به نام بیگ ددی وی میفته . بیگ ددی وی وارد میشه و آندرتیکر و باتیستا رو با هم میزنه . بعد باتیستا بلند میشه و به بیگ ددی وی یک اسپاین باستر میزنه و بیگ ددی وی رو با پین کردن حذف می کنه . حالا دوباره شمارش آغاز شد و نفر جدید گریت کالی هست . کالی وارد میشه و خوب کار میکنه اما در یک صحنه کالی میره سمت تیکر تا او رو بزنه اما آندرتیکر با زدن فن ترای انگل چوک میتونه کالی رو حذف کنه و حالا باز هم آندرتیکر و باتیستا میمونن . دوباره شمارش آغاز میشه و نفر جدید فینلی هست . بعد از چند دقیقه هیچ کس شکست نمیخوره و حالا نوبت به نفر آخر میرسه که ام وی پی بود . ام وی پی وارد میشه و با تیکر درگیر میشه . بعد در یک رفت و برگشت فینلی میتونه ام وی پی رو حذف کنه . باتیستا هم میره تا به فینلی یک باتیستا بمب بزنه که فینلی با چوبش میزنه تو سر باتیستا و در همون لحظه که بر میگرده ، آندرتیکر با زدن فن چوکسلم میتونه که فینلی رو هم حذف کنه . حالا دو نفر آخر آندرتیکر و باتیستا و بودن . آندرتیکر و باتیستا درگیر میشن . باتیستا به آندرتیکر باتیستا بمب میزنه اما تیکر پین نمیشه . آندرتیکر بلند میشه و به باتیستا لست راید میزنه اما باتیستا پین نمیشه . در حالی که باتیستا تازه از جاش بلند شده بود ، آندرتیکر به باتیستا یک تومبستون میزنه و به این ترتیب باتیستا حذف میشه و آندرتیکر پیروز الیمینیشن چمبر اسمک دان و ای سی دابلیو میشه . تیکر با این پیروزی میتونه در رسل مینیا 24 برابر ایج برای تصاحب کمربند سنگین وزن مسابقه بده .

reza boy
18-02-2008, 23:00
" WWE Career Threatening Match "

" Ric Flair def. Mr.Kennedy "

اما سومین مسابقه ی این پی پی وی ، مسابقه ی کریر تریتنینگ مچ بود که در صورتی که ریک فلیر این مسابقه رو میباخت باید بازنشست میشد . در این مسابقه کندی و ریک فلیر باید به مصاف هم میرفتن . کندی مسابقه رو خیلی خوب شروع کرد و مسابقه رو کاملا در کنترل داشت . چندین بار هم خواست پین کنه اما موفق نشد . کندی رفت تا یک رول آپ رو انجام بده اما وقتی داور دید که کندی از طناب کمک گرفته پین رو قطع کرد . در همون لحظه ریک فلیر با یک فیگور فور تونست کندی رو شکست بده و بتونه همچنان به کارش در این کمپانی ادامه بده .

reza boy
18-02-2008, 23:01
" World Heavyweight Championship Match "

" Edge © def. Rey Mysterio "

اما چهارمین مسابقه بر سر کمربند جهانی سنگین وزن بود . در این مسابقه ایج که قهرمان سنگین وزن هست باید با ری میستریو برای دومین بار در پی پی وی های اخیر مسابقه میداد . در این مسابقه ری از ناحیه ی بازوی یک دست دچار مصدومیت بود که این مصدومیت کار دستش داد . ری مسابقه رو در دست داشت و میخواست یک تورنیدو دی دی تی به ایج بزنه که این کار رو هم کرد اما ایج پین نشد . ری خودش رو برای سیکی وان ناین آماده کرد و رفت تا ضربه رو بزنه اما بازوی مصدومش باعث شد حرکت کامل زده نشه که در همون لحظه ایج از فرصت استفاده میکنه و با یک اسپیر ری رو پین می کنه و همچنان قهرمان سنگین وزن باقی میمونه .

reza boy
18-02-2008, 23:01
The First Return Of a Superstar On 2008 "

" Bigshow Returns To WWE "

در حالی که دقایقی بیش نبود که از پایان مسابقه ری و ایج میگذشت ، صدای آهنگ بیگ شو همه رو متعجب کرد . بله ، بیگ شو بعد از یک سال و خورده ای دوباره به دابلیو دابلیو ای برگشت .

بیگ شو که با کت و شلوار وارد رینگ شده بود از آمادگی خوش حرف زد و گفت که میخواد هر جور شده یک کمربند بدست بیاره و براش فرقی نمی کنه که چی باشه .

reza boy
18-02-2008, 23:02
" World Wrestling Entertainment Championship Match "

" John Cena def. Randy Orton © via DQ "

نوبت به مسابقه ی جان سینا و رندی اورتون بر سر تصاحب کمربند قهرمانی دابلیو دابلیو ای رسید . این مسابقه یکی دیگه از مسابقات جذاب این پی پی وی بود . در این مسابقه هر دو سوپراستار خوب کار کردند . سینا از کلوزکالان ، لگ دراپ و ... برای پین کردن و رندی از رانینگ بولداگ ، بک بریکر و ... استفاده کرد اما هیچ کدوم از این دو موفق نبودن . در پایان رندی اورتون عصبانی شد و از رینگ بیرون رفت و خواست استادیوم رو ترک کنه که جان سینا دوید طرفش اما یک آر کی او از رندی رو پلّه خورد . سپس رندی اومد تو رینگ . داور هم شروع کرد به شمردن و تا عدد 9 شمرد و بالاخره سینا اومد تو رینگ . بعد رندی عصبی شد و داور رو زد که همین باعث شد که مسابقه با دی کیو به نفع سینا به پایان برسه . سینا هم از اینکه نتونسته بود کمربند رو بگیره عصبانی شد و به رندی اف یو و اس تی اف یو زد و از رینگ بیرون رفت .

reza boy
18-02-2008, 23:03
" RAW Elimination Chamber "

" Triple H Wins The Elimination Chamber "

همه ی سوپراستار ها وارد رینگ میشن . ولی مسابقه رو شان و جریکو شروع می کنن . هر دو سوپراستار تلاش خودشون رو میکنن اما بی فایده هست و با شمارش ای که انجام میشه ، نفر جدید وارد میشه که اون اوماگا هست . اوماگا خیلی خوب کار می کنه اما تلاش او هم بی نتیحه هست و نفر جدید که جی بی ال بود وارد میشه . تلاش سوپراستار تا جایی که تریپل ایچ اومد ادامه داشت و بی نتیجه بود . اما با اومدن تریپل ایچ به ترتیب ، جی بی ال ، اوماگا ، کریس جریکو و شان از مسابقه حذف میشن و میمونه جف هاردی و تریپل ایچ . تریپل ایچ هنوز آرماگدون 2007 یادش نرفته بود و به همین دلیل به طرف جف حمله کرد و بعد از چند دقیقه ، این تریپل ایچ بود که با یک پدیگری تونست جف رو پین کنه و جواز انجام مسابقه در رسل مینیا بر سر کمربند دابلیو دابلیو ای رو بدست بیاره . الیمینیشن چمبر راو حساسیت زیادی داشت اما الیمینیشن چمبر اسمک دان به مراتب قشنگ تر بود .

reza boy
18-02-2008, 23:04
بنا به دلايلي مجبور شدم در چند پست اخبار رو بزارم ببخشين...........

MORINIO
18-02-2008, 23:34
بنا به دلايلي مجبور شدم در چند پست اخبار رو بزارم ببخشين...........

ممنون از اخبار:40:

فقط حیف که جف هاردی الیمینیشن رو نبرد:41:

اما دم آندرتیکر گرم:40::40::40:

emtn
19-02-2008, 18:06
بیگ شو خیلی لاغر شده بود. خودش گفت که 108 پوند یعنی 49 کیلو کم کرده.

emtn
19-02-2008, 21:37
یه خبر داغ و خوب واسه طرفدارای جان سینا.
دیشب تو RAW جان سينا در یه بازی که داوریش به عهده ی triple H بود دوباره در مقابل اورتن قرار گرفت و تونست شکستش بده. در نتیجه قرار شد تو Wrestle mania تو يه Triple Threat Match سینا و اورتن و Triple H با هم بازی کنن.

reza boy
20-02-2008, 22:19
ممنون از خبر ها و توجه شما ..............

emtn
20-02-2008, 23:48
قابلی نداره دوست عزیز.:10:

Ali Pacino
22-02-2008, 11:29
لطفا اگه کسی خبری از استون کلد داره بزاره ممنون می شم
خیلی وقته ازش خبری نیست دیگه مثل اینکه مسابقه نمی ده!
یه چند وقتی هم جنرال منیجر شده بود این اواخر هم پاش به هاللیوود باز شده

reza boy
27-02-2008, 11:59
میخوام درباره ی رابطه ی آندرتیکر و باتیستا بگم .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

دقیقا بر عکس اون چیزی که فکر می کنید و در مسابقات میبینید ، آندرتیکر و باتیستا رابطه ی بسیار خوبی با هم دارن . تیکر و باتیستا از سوپراستار های خوب دابلیو دابلیو ای هستن و با اینکه مدت هاست با هم درگیری دارن اما همچنان رابطه اشون در بیرون رینگ خیلی خوبه .

آندرتیکر دوست های زیادی در دابلیو دابلیو ای داره که یکی از اون ها باتیستاست . این دو نفر در سفر های مختلفی که دابلیو دابلیو ای به شهر ها و کشور های مختلف داره ، بیشتر با هم هستن و بیشتر اوقات با هم دیده میشن .اولین درگیری ای که بین این دو سوپراستار بوجود اومده بود در رویال رامبل سال ۲۰۰۳ بود که آندرتیکر در اون مسابقه باتیستا رو از رینگ انداخت بیرون .

درگیری اون ها از سال ۲۰۰۳ تموم شد و در ۲۶ جنیری ۲۰۰۷ از سر گرفته شد . بعد از اون رو هم که خوب میدونید .

باید این رو هم بگم که تیکر و باتیستا قبل از درگیریشون در سال ۲۰۰۷ رابطه ی چندانی با هم نداشتن اما از وقتی که درگیری هاشون جدی شد ، رابطه شون بیرون رینگ بهتر و بهتر شد .امیدوارم که همیشه این دو با هم رابطه ی خوبی داشته باشن .

reza boy
27-02-2008, 12:06
کین در دابلیو دابلیو ای خواهد ماند "ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ


در حالی که یک شش ماهی بود ، صحبت از رفتن Kane از WWE و پیوستن او به TNA میشد ؛ دیروز در یک سایت خوندم که Mr.McMahon اعلام کرده که Kane سه سال دیگه با WWE قرار داد داره و به هیچ وجه WWE رو ترک نخواهد کرد . ضمن اینکه گفت Kane اصلا تمایلی به ترک کردن WWE نداره و دوست داره همچنان در WWE فعالیت کنه .


خوب ، این خبر خوبی بود برای همه ی طرفداران WWE . چون واقعا اگه Kane از WWE میرفت ، دیگه مسابقات این کمپانی ارزش دیدن نداشت . به نظر من یکی از کسانی که باعث شده این چند وقته WWE خیلی طرفدار پیدا کنه کل کل هایی هست که Kane با Superstar های مختلف انجام میده که در حال حاضر هم کل کل Kane با Big Daddy V یکی از دیدنی ترین های WWE و Smackdown هست.


لازم به ذکر هست که اون سایت هایی که میگفتن Kane میخواد از WWE بره ، دلیل اصلی این رو مسابقات معمولی و سبکی بود که برای Kane میذاشتن . ولی اون ها واقعا این رو متوجه نشده بودن که Kane مدتی هست از کمردرد داره رنج میبره و نمیتونه مسابقه ی سنگین بده . در حال حاضر هم که Kane کمردردش بهتر شده و میبینید که مسابقات فوق العاده سنگینی داره و اتفاقا نمایش بهتری هم نسبت به ماه های قبل از خودش نشون داده .


ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
27-02-2008, 12:07
" تریپل اچ و جان سینا در کنار هم و در یک فیلم مشترک بازی می کنن"

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

خوب امروز یه خبر جالب براتون اوردم که کمتر جایی پیدا میشه. بیشتر کشتی کج کاران معروف Wwe از جمله کسانی مثله:Stone Cold,Triple H,John Cena,The Rock و خیلی های دیگه غیر از حرفه ی اصلی خودشون که کشتی کج هست در عرصه سینما هم فعالیت دارند و حتی افرادی مثل The Rock که از کشتی کج گیران بسیار سطح بالا بودن و الان حرفه اصلیشون بازیگری هست.اما خبر اصلی امروز ما این هست که من داشتم تو سایت های خبری گشت میزدم یکدفعه چشمم خورد به یه خبر که در اون ذکر شده بود که قراره John Cena به همراه سلطان Triple H در یک فیلم با هم بازی کنن و با هم در قالب یک فیلم به روی صحنه برن.البته من خیلی سعی کردم اسم این فیلم رو پیدا کنم ولی متاسفانه جایی ننوشته بود ولی یه نکته جالب دیگه هم این هست که پایین این خبر یه عکس گذاشته بود از John Cena که فکر نمی کنم ماله این فیلم باشه ولی عکسه جالبی بود منم تصمیم گرفتم اخر این پست واستون بزارم تا ببینید .

reza boy
27-02-2008, 12:09
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza boy
27-02-2008, 12:11
تا بعد .....از دوستان خواهش مي كنم اگه خبر پيدا كردن اينجا بزارن همه استفاده كنيم

reza boy
02-03-2008, 01:07
Smackdown - Feb. 26th 2008 - Resultsـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Bigshow def. Local Guys "

در اولین مسابقه ی این هفته ی اسمک دان ، بیگ شو برابر لوکال گایز قرار گرفت که در پایان بیگ شو تونست با یک چوکسلم بازی رو به نفع خودش به پایان برسونه .

" Jimmy Wang Yang & Shannon Moore def. Deuce & Domino "

جیمی ونگ ینگ و شنن مور برای چهارمین بار در هفته های اخیر با هم تیم شدن و در یک مسابقه ی کاملا تکراری برابر دویس و دامینو قرار گرقتن که در پایان ، جیمی ونگ ینگ و شنن مور برای دومین بار تونستن تیم دویس و دامینو رو شکست بدن .

" Chuck Palumbo def. Jimie Noble "

اما در یک مسابقه ی تکراری دیگه ، چاک پالمبو برابر جیمی نابل قرار گرفت که در پایان ، چاک پالمبو مثل هفته های گذشته جیمی نابل رو با یک پاور بامب شکست داد .

" Kane & Batista def. Great Khali & U.S. Champion M.V.P "

در یکی از مسابقات قشنگ این هفته ، کین و باتیستا با هم تیم شدن و برابر تیم گریت کالی و ام وی پی قرار گرفتن . در این مسابقه که تیم باتیستا و کین خیلی خوب کار کردن ، در پایان باتیستا با زدن یک اسپیر به گریت کالی تونست اون رو پین کنه و تیمش رو برنده کنه .

" Jesse & Festus def. John Morrison & The Miz "

پمجمین مسابقه ی این هفته ، سومین مسابقه ی تیمی این هفته بود که در این مسابقه جسی و فستس برابر تیم جان موریسن و میز قرار گرفتن که در پایان فستس با زدن پاور بامب تونست میز رو پین کنه و تیمش رو برنده کنه . بعد از مسابقه میز و موریسن با هم درباره ی اشتباهاتشون در مسابقه صحبت کردن.

" Big Daddy V def. Balls Mahoney "

در مسابقه ای که بین دو سوپراستار ای سی دابلیو ، بیگ ددی وی و بالز ماهونی برگذار شد ، بیگ ددی وی تونست در کمتر از پنج دقیقه بالز ماهونی رو با یک بیگ ددی وی دراپ شکست بده .

در پایان مسابقه آندرتیکر وارد شد و بیگ ددی وی رو زد و از رینگ پرتش کرد بیرون و به بالز ماهونی هم یک چوکسلم زد . بعد تیکر یک میکروفون گرفت و گفت که افراد اج ، یعنی کرت هاکینز و زک رایدر امشب رست این پیس میشن .

" The Undertaker def. Zack Ryder "

آخرین مسابقه ی این هفته ی اسمک دان ، مسابقه ی آندرتیکر برابر زک رایدر بود . در این مسابقه که کرت هاکینز هم از بیرون رینگ داشت بازی همتیمیش زک رایدر رو نگاه میکرد ، آندرتیکر کاملا بر بازی مسلط بود . در پایان هم آندرتیکر تونست با زدن قفل جدیدی که خودش ساخته ، زک رایدر رو تسلیم کنه و پیروز بشه .

بعد از مسابقه اج اومد با دو تا یارش که همون رایدر و هاکینز بودن به آندرتیکر حمله کنن ، اما آندرتیکر یک چوکسلم به کرت هاکینز و یک چوکسلم به زک رایدر میزنه . در همون لحظه اج رفت بیرون و خواست فرار کنه که در میان تعجب همگان باتیستا و کین وارد شدن و اج رو انداختن تو رینگ . بعد آندرتیکر اج رو بلند کرد و به اج یک چوکسلم و یک تومبستون زد و اج رو انداخت بیرون از رینگ . بعد هم کمربند سنگین وزن که مال اج هست رو بالای سر برد .

اما این پایان کار نبود چون اج یک اسپیر از باتیستا ، یک چوکسلم از کین و یک تومبستون دیگه از آندرتیکر خورد . بعد باتیستا از رینگ رفت بیرون و آندرتیکر و کین ، تیم قدیمی و پرطرفدار توی رینگ موندن و حرکات همیشگی خودشون بعد از بازی رو انجام دادن . باتیستا هم برای تماشاگران دست تکون داد و رفت.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

مسابقه ای که در این هفته ی اسمک دان به پی پی وی رسل مینیا 24 اضافه شد :

Batista vs. Umaga - 1 on 1 - at Wrestlemania 24

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

D o l f i n
02-03-2008, 07:55
به من كمتر ميام تو بخش خبرهاي ورزشي يعني اصلا نميام گذرم افتاد اين تايپيك رو ديدم واقعا عاليه من عاشق كشتي كج هستم و طرفدرار پر و پا قرص آندرتيكر
دست همتون درد نكنه بخصوص رضا بوي عزيز بايات خبراش
يه سوال دارم كانالي هست كه بشه پخش زنده مسابقات رو گرفت؟

mohammad_dj_kazin
02-03-2008, 16:09
به من كمتر ميام تو بخش خبرهاي ورزشي يعني اصلا نميام گذرم افتاد اين تايپيك رو ديدم واقعا عاليه من عاشق كشتي كج هستم و طرفدرار پر و پا قرص آندرتيكر
دست همتون درد نكنه بخصوص رضا بوي عزيز بايات خبراش
يه سوال دارم كانالي هست كه بشه پخش زنده مسابقات رو گرفت؟
فكر نميكنم ولي شبكه ي NT1 هستش جمعه شب ساعت 12:45 اسمك داون رو ميزاره شنبه ها هم ساعت 11:15 شب راو و تكرار اسمك داون جمعه رو ميزاره.ولي شبكه اي نيست كه زنده پخش كنه
(اگه دوست داري ميتوني بليطش رو از سايت WWE بخري بري توي آمريكا به صورت زنده ي زنده ببيني):27::40:

reza boy
05-03-2008, 22:07
با سلام چند روزي نبودم مي بينم تاپيك دست نخورده اي ول ......ولي هيچ خيالي نيست اخبار راو رو آوردم...

reza boy
05-03-2008, 22:08
" Bigshow def. Brandon The Thrill Hill | Mixed Martial Arts Match"

بیگ شو در یک مسابقه ی تک به تک که بصورت میکس مارتیال آرتس مچ رگذار میشد ، تونست حریفش برندون د تریل هیل رو با یک چوکسلم شکست بده .

" Ric Flair & Shawn Michaels def. Lance Cade & Trevor Murdoch "

در یک مسابقه دو به دو ، ریک فلیر و شان مایکلز با هم یار شدن و برابر لنس کید و تروور مرداک قرار گرفتند که در پایان ریک فلیر با زدن قفل معروفش که فیگور فور نام داره تونست تیمش رو پیروز مسابقه کنه .

" Umaga def. SuperCrazy "

اوماگا در یک مسابقه ی بسیار آسون برابر سوپر کریزی قرار گرفت که در پایان ، این اوماگا بود که با یک سموئن اسپایک تونست حریفش رو پین کنه و پیروز بشه .

" John Cena def. Ken Kennedy "

جان سینا در یک مسابقه ی تک به تک برابر کن کندی قرار گرفت . در این مسابقه که سینا بر بازی کاملا تسلط داشت تونست با یک اس تی اف یو ، کن کندی رو تسلیم کنه و پیروز مسابقه بشه . جان سینا نشون داد که نسبت به سال 2007 آمادگی بیشتری داره .

" Carlito def. Cody Rhodes | Money In The Bank Qualifier "

یک مسابقه بین کارلیتو و کودی رودس انجام شد که برنده ی این مسابقه به مانی این د بنک ، در رسل مینیا 24 میرفت که در پایان کارلیتو با زدن فینیشر خودش تونست کودی رودس رو پین کنه و به رسل مینیا راه پیدا کنه .

" WWE Champion Randy Orton vs. Triple H | No Contest "

در مین ایونت این هفته ی راو ، رندی اورتون و تریپل ایچ در یک مسابقه ی تک به تک که البته سر کمربند نبود ، با مصاف هم رفتن که در اواخر این مسابقه اورتون حریفش تریپل ایچ رو به طرف جان سینا که بیرون رینگ بود پرت کرد و خود رندی رفت توی رینگ . رندی خواست با کمربند دابلیو دابلیو ای تریپل ایچ رو بزنه که سینا میاد و به تریپل ایچ یک اف یو میزنه اما پشتش رندی اورتون به سینا آر کی او میزنه و راو این هفته به پایان میرسه .

reza boy
08-03-2008, 02:35
Smackdown , Match 07th 2008 Resultsـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Jesse , Festus & CM Punk def. John Morrison , The Miz & Chavo Guerrero "

در یک مسابقه ی سه به سه ، تیم جسی و فستس و سی ام پانک برابر تیم میز ، جان مورسین و چاوو گئررو قرار گرفتند که در پایان فستس با زدن فینیشر اش تونست تیمش رو پیروز مسابقه کنه .

" Shannon Moore def. Deuce "

در یک مسابقه ی تک به تک ، شنن مور برابر دویس قرار گرفت که در پایان شنن مور با یک دارپ کیک که از بالای رینگ زده شد تونست دویس رو پین کنه و پیروز مسابقه بشه .

reza boy
08-03-2008, 02:36
" United States Champion M.V.P. def. Batista - Count out "

در یک مسابقه ی تک به تک که البته بر سر کمربند نبود ، باتیستا برابر قهرمان ایالات متحده ام وی پی قرار گرفت که در پایان ام وی پی تونست باتیستا رو بیرون رینگ بندازه و داور تا 10 شمرد و باتیستا نتونست تو رینگ بیاد و به این ترتیب ام وی پی با قانون کونت اوت تونست پیروز بشه .

" Kane def. Chuck Palumbo "

در یک مسابقه ی تک به تک ، کین و چاک پالمبو برابر هم قرار گرفتند که در پایان کین تونست با یک چوکسلم حریفش رو شکست بده .

emtn
08-03-2008, 14:47
چرا. اتفاقا سر کمربند بود. هفته ی دیگه هم یه rematch هست بینشون بدون count out

emtn
08-03-2008, 14:59
دیشب Edge تونست تو یه 3-1 handicap match به طور کاملا غیر منتظره ای آندرتیکر رو شکست بده.

reza boy
08-03-2008, 21:18
" Bigshow def. Jimie Noble - Disqualification "

در یک مسابقه تک به تک ، بیگ شو برابر جیمی نوبل قرار گرفت که در پایان جیمی نوبل با مشت ضربه ای به بیضه ی بیگ شو زد و به این ترتیب داور مسابقه رو با دی کیو به نفع بیگ شو اعلام کرد . بعد هم بیگ شو پا شد و با یک چوکسلم جواب جیمی نوبل رو داد .

reza boy
08-03-2008, 21:27
در یک مسابقه ی سه به یک ، قهرمان سینگین وزن اج ، زک رایدر و کرت هاکینز با هم تیم شدن و برابر آندرتیکر قرار گرفتند . در این مسابقه آندرتیکر خیلی خوب کار کرد و حتی میتونست مسابقه رو به نفع خودش به پایان برسونه اما بدلیل تعداد زیاد سوپراستارهای حریفش نتونست مسابقه رو ببره و تا یکی رو میزد یکی دیگه از راه میرسید . در آخر هم همین اتفاق افتاد و در حالی که آندرتیکر تونسته بود کرت هاکینز و زک رایدر رو بزنه ، تا برگشت اج به آندرتیکر اسپیر زد و سه نفری رفتن روی آندرتیکر و داور تا 3 شمرد و به این ترتیب آندرتیکر این مسابقه رو شکست خورد

reza boy
08-03-2008, 21:29
خواهش مي كنم دوستان خبر و نظر رو فراموش نكنن تا بعد................

D o l f i n
08-03-2008, 21:50
فكر نميكنم ولي شبكه ي NT1 هستش جمعه شب ساعت 12:45 اسمك داون رو ميزاره شنبه ها هم ساعت 11:15 شب راو و تكرار اسمك داون جمعه رو ميزاره.ولي شبكه اي نيست كه زنده پخش كنه
(اگه دوست داري ميتوني بليطش رو از سايت WWE بخري بري توي آمريكا به صورت زنده ي زنده ببيني):27::40:
آره اينم خوب كاريه

reza boy
12-03-2008, 04:37
WrestleMania XXIV Previewـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ


" Bigshow vs. Floyd Mayweather "


در نو وی اوت 2008 ، بیگ شو بعد از یک سال به دابلیو دابلیو ای برگشت . این در حالی بود که در اون پی پی وی تازه مسابقه ی اج و ری میستریو تموم شده بود و هنوز ری رو از استادیوم بیرون نبرده بودن . بیگ شو بعد از کمی صحبت ، برای اینکه آمادگی خودش رو نشون بده رفت تا به ری میستریو یک چوکسلم بزنه . اما در همون لحظه چشمش به دوست صمیمی ری میستریو ، فلوید می ویدر افتاد . می ویدر که یک بوکسور معروف هست ، وقتی اون صحنه رو دید سریع با دوستاش ریختن توی رینگ و با بیگ شو درگیر شدن که در همون درگیری فلوید با زدن دو سه تا مشت ، بینی بیگ شو رو پر خون کرد . بعد از اون ، وینس مک من تصمیم گرفت تا یک مسابقه ی تک به تک بین بیگ شو و فلوید می ویدر در رسل مینیا 24 بذاره .


" The Glamazon & Melina vs. Candice Michelle & Maria "


یک مسابقه ی کاملا معمولی و البته قشنگ بین چهار دیواس گذاشته شده که این چهار نفر در دو تیم دو نفره قرار گرفتند . قرار هست که قهرمان زنان یعنی گلامازون با ملینا تیم بشه و برابر تیم قدرتمند کندیس میشل و ماریا قرار بگیره . این مسابقه با اینکه یک مسابقه ی معمولی به نظر میرسه اما میتونه برای علاقه مندان به دیواس یک مسابقه ی جذاب و دیدنی باشه .


" Shawn Michaels vs. Ric Flair | Career Threatening Match "


بعد از اینکه ریک فلیر تونست حریف های جوون و قوی خودش ، یعنی ام وی پی و مستر کندی رو به ترتیب در رویال رامبل و نو وی اوت شکست بده ، وینس مک من یک مسابقه ی دیگه برای ریک فلیر گذاشت و حریف ریک فلیر رو شان مایکلز اعلام کرد . خوب ، در این مسابقه اگه ریک فلیر شکست بخوره برای همیشه بازنشست میشه . با اینکه به نظر میرسه ریک فلیر حالا حالا ها بازنشست بشو نیست اما با این حریف قدرتمند بعید نیست که ریک فلیر در این مسابقه شکست بخوره . ضمن اینکه شان مایکلز در رسل مینیا 23 از جان سینا شکست خورده و اصلا دوست نداره که دو بار پشت سر هم در رسل مینیا شکست بخوره .

reza boy
12-03-2008, 04:38
" Money In The Bank Ladder Match "


مانی این د بنک امسال با سال های دیگه کاملا متفاوت هست . کسانی در مانی این د بنک امسال هستن که هر کدوم به تنهایی یک قهرمان هستند و واقعا امسال دقیقا بر عکس سال های قبل اصلا نمیشه تشخیص داد چه کسی برنده ی مانی این د بیک میشه . افرادی مثل جف هاردی که سابقه ی حضور در این مسابقه رو داره ، سوپراستار پرطرفدار و قدیمی دابلیو دابلیو ای کریس جریکو ، سوپراستاری فنی ، زرنگ و باهوش به نام شلتون بنجامین و حتی پیروز مانی این د بنک سال قبل یعنی مستر کندی . پیروز مانی این د بنکِ رسل مینیای 24 به احتمال 99 % بین این چهار نفر هست که احتمال پیروز کریس جریکو بیشتر از همه هست .


" Batista vs. Umaga | Smackdown vs. Raw "


دو هفته ی پیش در اسمک دان ، باتیستا به ویکی گئررو گفت که میتونه نماینده ی خوبی برای اسمک دان در رسل مینیا 24 باشه و ویکی گئررو هم بعد از شنیدن حرفهای باتیستا قبول کرد که یک مسابقه بین یک سوپراستار از اسمک دان و یک سوپراستار از راو انجام بشه که نماینده ی اسمک دان باتیستا هست و نماینده ی راو اوماگا . امکان پیروزی باتیستا در این مسابقه خیلی زیاد هست و بعید به نظر میرسه که اوماگا بتونه باتیستا رو در رسل مینیا امسال شکست بده .

reza boy
12-03-2008, 04:39
" Edge © vs. The Undertaker | World Heavyweight Championship Match "


مسابقه ای که خیلی ها از اواسط سال 2007 تا الان منتظرش بودن ، مسابقه ی بین اج و آندرتیکر بود که چند هفته بعد از بکلش 2007 حتمی شده بود . اگه یادتون رفته بگذارید یادتون بیارم که :


- مسابقه ی استیل کیج بین آندرتیکر و باتیستا بر سر کمربند سنگین وزن در اسمک دان انجام شد و باتیستا میخواست هر جور شده کمربند رو از آندرتیکر بگیره . اما این دوتا با هم از قفس در رفتن و همزمان پاشون به زمین خورد . در حالی که خیلی ها مثل خودم ، معتقدند که آندرتیکر زودتر پاش به زمین خورد اما به هر حال مسابقه بی نتیجه اعلام شد و آندرتیکر همچنان قهرمان سنگین وزن باقی موند . اما این پایان کار نبود . بعد از مسابقه وقتی قفس رفت بالا ، مارک هنری اومد و آندرتیکر رو انداخت توی رینگ و بشدت آندرتیکر رو زد . آندرتیکر نمیتونست از جاش تکون بخوره . در همون لحظه سرو کله ی اج پیدا شد و اج با دادن مانی این د بنکی که از کندی قاپیده بود (!) تونست در همون لحظه یک مسابقه بر سر کمربند بین خودش و آندرتیکر بذاره . آندرتیکر هر جوری بود بلند شد و اج به آندرتیکر اسپیر زد اما آندرتیکر پین نشد ! اج چند بار دیگه این کار رو تکرار کرد تا بالاخره موفق شد آندرتیکر مصدوم رو شکست بده .


- اما چند ماه بعد آندرتیکر برگشت و بعد از شکست دادن مارک هنری در آنفورگیون 2007 و چند پیروزی دیگه اجازه این رو بدست آورد که در یک مسابقه ی قفس بسته یا همون هل این د سل برابر باتیستا برای گرفتن کمربند سنگین وزن قرار بگیره . آندرتیکر در حالی که به باتیستا روی پلّه یک تومبستون زده بود و کار باتیستا تموم بود ، اج اومد و داور رو زد و بعدش هم آندرتیکر رو با چند ضربه ی محکم و شدید صندلی ، روی رینگ انداخت و باتیستا که اصلا نمیتونست تکون بخوره رو گذاشت روی آندرتیکر و باتیستا تونست آندرتیکر رو به هر شکلی که هست شکست بده .


- دوباره یک مسابقه برگذار شد برای کمربند سنگین وزن اما اینبار 3 نفره . آندرتیکر و اج و قهرمان سنگین وزن باتیستا باید برای این کمربند میجنگیدن . در حالی که آندرتیکر به باتیستا نومبستون زده بود و کار باتیستا تموم بود ، اج با صندلی آندرتیکر رو زد و رفت و باتیستا رو کاور کرد و تونست پیروز بشه و قهرمان جدید سنگین وزن لقب بگیره .


- در نو وی اون 2008 یک مسابقه ی الیمینیشن چمبر بین سوپراستارهای اسمک دان و ای سی دابلیو انجام گرفت که پیروز اون مسابقه در رسل مینیا برابر اج قرار میگرفت . در اون مسابقه که دیگه اج دخالتی نداشت ، آندرتیکر با یک تومبستون تونست باتیستا رو پین کنه و پیروز بشه .


حالا همه منتظرن تا مسابقه ی آندرتیکر و اج رو بصورت تک به تک در رسل مینیا ببینن . آندرتیکر هیچ وقت در رسل مینیا شکست نخورده و رکورد 0-15 رو بدست آورده ، اما اج هم رکورد دار هست و در چهار پنج مسابقه ای که بصورت تک به تک یا دو به دو انجام داده شکست نخورده ولی در رسل مینیای قبل که اج در مسابقه ی مانی این د بنک حضور داشت ، اج مصدوم شد و نتونست پیروز مسابقه بشه که خوب این رو حساب نمی کنیم .


ولی باید منتظر بمونیم و ببینیم که کدام سوپراستار موفق خواهد شد در این مسابقه پیروز بشه . طبق نظرسنجی ای که در سایت خودمون گرفتیم ، آندرتیکر 90 % رای آورده و اج 10 % . فکر کنم بدون نظرسنجی هم معلوم باشه که برنده کی هست . اما یادمون نره که اج هم سوپراستار فوق العاده باهوش و زرنگی هست .

reza boy
12-03-2008, 04:40
" Randy Orton © vs. Triple H vs. John Cena | WWE Championship Match "


یکی از حساس ترین مسابقات رسل مینیا 24 ، مسابقه ی تریپل تریت مچ بر سر کمربند دابلیو دبلیو ای هست . رندی اورتون ، تریپل ایچ و جان سینا برای این کمربند خواهند جنگید که واقعا نمیشه گفت کدوم یکی از این ها پیروز خواهد شد . اما یک یادآوری از داستان این سه نفر :


- رندی اورتون در راو سال 2007 ، جان سینا رو مصدوم کرد و سینا مجبور شد دستش رو عمل کنه . در نو مرسی 2007 ، وینس مک من اعلام کرد که رندی اورتون قهرمان جدید دابلیو دابلیو ای هست ولی تریپل ایچ با کلی اصرار وینس رو راضی کرد تا یک مسابقه ی تک به تک با رندی اورتون برای کمربند دابلیو دابلیو ای انجام بده . تریپل ایچ موفق شد مسابقه رو ببره اما چند ساعت بعد یک ریمچ بین تریپل ایچ و رندی اورتون بصورت لست من استندینگ برگذار شد که اون مسابقه رو رندی اورتون تونست ببره و دوباره در همون شب قهرمان بشه .


- در رویال رامبل 2008 ، در حالی که همه قهرمانی تریپل ایچ رو قطعی میدونستن ، جان سینا با بازگشت تعجب برانگیز و سورپرایز کننده اش تونست تریپل ایچ رو بندازه بیرون و قهرمان رویال رامبل بشه و جواز مسابقه با رندی اورتون رو در رسل مینیا بدست بیاره . اما سینا خواست یک ماه زودتر کمربند رو از رندی بگیره . به همین دلیل یک مسابقه ی تک به تک بین این دو در نو وی اوت انجام شد که در پایان رندی بدلیل چکی که به صورت داور زد مسابقه دی کیو شد و رندی همچنان قهرمان دابلیو دابلیو ای باقی موند . ولی جان سینا هنوز اجازه ی مسابقه با رندی رو در رسل مینیا داشت . پس مسابقه ی رندی و سینا قطعی بود .


- در مسابقه ی الیمینیشن چمبر راو ، تریپل ایچ فوق العاده کار کرد و تونست با حذف کردن همتیمیش شان و رقیب جدیدش جف هاردی ، پیروز الیمینیشن چمبر بشه و جواز مسابقه با رندی اورتون رو در رسل مینیا بدست بیاره . اما چون این جا دو نفر بودن که میتونستن برابر رندی مسابقه بدن ، وینس تصمیم گرفت که یک مسابقه ی تریپل تریت مچ بین این سه بذاره .

MORINIO
12-03-2008, 18:20
" Edge © vs. The Undertaker | World Heavyweight Championship Match "


مسابقه ای که خیلی ها از اواسط سال 2007 تا الان منتظرش بودن ، مسابقه ی بین اج و آندرتیکر بود که چند هفته بعد از بکلش 2007 حتمی شده بود . اگه یادتون رفته بگذارید یادتون بیارم که :


- مسابقه ی استیل کیج بین آندرتیکر و باتیستا بر سر کمربند سنگین وزن در اسمک دان انجام شد و باتیستا میخواست هر جور شده کمربند رو از آندرتیکر بگیره . اما این دوتا با هم از قفس در رفتن و همزمان پاشون به زمین خورد . در حالی که خیلی ها مثل خودم ، معتقدند که آندرتیکر زودتر پاش به زمین خورد اما به هر حال مسابقه بی نتیجه اعلام شد و آندرتیکر همچنان قهرمان سنگین وزن باقی موند . اما این پایان کار نبود . بعد از مسابقه وقتی قفس رفت بالا ، مارک هنری اومد و آندرتیکر رو انداخت توی رینگ و بشدت آندرتیکر رو زد . آندرتیکر نمیتونست از جاش تکون بخوره . در همون لحظه سرو کله ی اج پیدا شد و اج با دادن مانی این د بنکی که از کندی قاپیده بود (!) تونست در همون لحظه یک مسابقه بر سر کمربند بین خودش و آندرتیکر بذاره . آندرتیکر هر جوری بود بلند شد و اج به آندرتیکر اسپیر زد اما آندرتیکر پین نشد ! اج چند بار دیگه این کار رو تکرار کرد تا بالاخره موفق شد آندرتیکر مصدوم رو شکست بده .


- اما چند ماه بعد آندرتیکر برگشت و بعد از شکست دادن مارک هنری در آنفورگیون 2007 و چند پیروزی دیگه اجازه این رو بدست آورد که در یک مسابقه ی قفس بسته یا همون هل این د سل برابر باتیستا برای گرفتن کمربند سنگین وزن قرار بگیره . آندرتیکر در حالی که به باتیستا روی پلّه یک تومبستون زده بود و کار باتیستا تموم بود ، اج اومد و داور رو زد و بعدش هم آندرتیکر رو با چند ضربه ی محکم و شدید صندلی ، روی رینگ انداخت و باتیستا که اصلا نمیتونست تکون بخوره رو گذاشت روی آندرتیکر و باتیستا تونست آندرتیکر رو به هر شکلی که هست شکست بده .


- دوباره یک مسابقه برگذار شد برای کمربند سنگین وزن اما اینبار 3 نفره . آندرتیکر و اج و قهرمان سنگین وزن باتیستا باید برای این کمربند میجنگیدن . در حالی که آندرتیکر به باتیستا نومبستون زده بود و کار باتیستا تموم بود ، اج با صندلی آندرتیکر رو زد و رفت و باتیستا رو کاور کرد و تونست پیروز بشه و قهرمان جدید سنگین وزن لقب بگیره .


- در نو وی اون 2008 یک مسابقه ی الیمینیشن چمبر بین سوپراستارهای اسمک دان و ای سی دابلیو انجام گرفت که پیروز اون مسابقه در رسل مینیا برابر اج قرار میگرفت . در اون مسابقه که دیگه اج دخالتی نداشت ، آندرتیکر با یک تومبستون تونست باتیستا رو پین کنه و پیروز بشه .


حالا همه منتظرن تا مسابقه ی آندرتیکر و اج رو بصورت تک به تک در رسل مینیا ببینن . آندرتیکر هیچ وقت در رسل مینیا شکست نخورده و رکورد 0-15 رو بدست آورده ، اما اج هم رکورد دار هست و در چهار پنج مسابقه ای که بصورت تک به تک یا دو به دو انجام داده شکست نخورده ولی در رسل مینیای قبل که اج در مسابقه ی مانی این د بنک حضور داشت ، اج مصدوم شد و نتونست پیروز مسابقه بشه که خوب این رو حساب نمی کنیم .


ولی باید منتظر بمونیم و ببینیم که کدام سوپراستار موفق خواهد شد در این مسابقه پیروز بشه . طبق نظرسنجی ای که در سایت خودمون گرفتیم ، آندرتیکر 90 % رای آورده و اج 10 % . فکر کنم بدون نظرسنجی هم معلوم باشه که برنده کی هست . اما یادمون نره که اج هم سوپراستار فوق العاده باهوش و زرنگی هست .

از اج متنفرم:2: به خاطر اینکه همیشه با نامردی بازیهاش رو می بره:2:

شک ندارم آندرتیکر یه درس حسابی در بازی تک به تک به اج میده :5:

mohammad_dj_kazin
12-03-2008, 19:24
" Randy Orton © vs. Triple H vs. John Cena | WWE Championship Match "


یکی از حساس ترین مسابقات رسل مینیا 24 ، مسابقه ی تریپل تریت مچ بر سر کمربند دابلیو دبلیو ای هست . رندی اورتون ، تریپل ایچ و جان سینا برای این کمربند خواهند جنگید که واقعا نمیشه گفت کدوم یکی از این ها پیروز خواهد شد . اما یک یادآوری از داستان این سه نفر :


- رندی اورتون در راو سال 2007 ، جان سینا رو مصدوم کرد و سینا مجبور شد دستش رو عمل کنه . در نو مرسی 2007 ، وینس مک من اعلام کرد که رندی اورتون قهرمان جدید دابلیو دابلیو ای هست ولی تریپل ایچ با کلی اصرار وینس رو راضی کرد تا یک مسابقه ی تک به تک با رندی اورتون برای کمربند دابلیو دابلیو ای انجام بده . تریپل ایچ موفق شد مسابقه رو ببره اما چند ساعت بعد یک ریمچ بین تریپل ایچ و رندی اورتون بصورت لست من استندینگ برگذار شد که اون مسابقه رو رندی اورتون تونست ببره و دوباره در همون شب قهرمان بشه .


- در رویال رامبل 2008 ، در حالی که همه قهرمانی تریپل ایچ رو قطعی میدونستن ، جان سینا با بازگشت تعجب برانگیز و سورپرایز کننده اش تونست تریپل ایچ رو بندازه بیرون و قهرمان رویال رامبل بشه و جواز مسابقه با رندی اورتون رو در رسل مینیا بدست بیاره . اما سینا خواست یک ماه زودتر کمربند رو از رندی بگیره . به همین دلیل یک مسابقه ی تک به تک بین این دو در نو وی اوت انجام شد که در پایان رندی بدلیل چکی که به صورت داور زد مسابقه دی کیو شد و رندی همچنان قهرمان دابلیو دابلیو ای باقی موند . ولی جان سینا هنوز اجازه ی مسابقه با رندی رو در رسل مینیا داشت . پس مسابقه ی رندی و سینا قطعی بود .


- در مسابقه ی الیمینیشن چمبر راو ، تریپل ایچ فوق العاده کار کرد و تونست با حذف کردن همتیمیش شان و رقیب جدیدش جف هاردی ، پیروز الیمینیشن چمبر بشه و جواز مسابقه با رندی اورتون رو در رسل مینیا بدست بیاره . اما چون این جا دو نفر بودن که میتونستن برابر رندی مسابقه بدن ، وینس تصمیم گرفت که یک مسابقه ی تریپل تریت مچ بین این سه بذاره .
خيلي از ادج متنفرم ازش خيلي بدم مياد:2::2::2::2::2:

reza boy
12-03-2008, 21:58
RAW . March 10th 2008 . Results

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Shawn Michaels and Ric Flair Comments About Wrestlemania "ریک فلیر وارد شد و بعد از ریک هم شان مایکلز وارد رینگ شد .ریک فلیر اومد و گفت که از حرف های شان در هفته ی پیش ناراحت هست و دوست داره یک مسابقه ی سالم با شان داشته باشه و دوست نداره که شان بخاطر اینکه ریک در دابلیو دابلیو ای باقی بمونه مسابقه رو ببازه . ریک فلیر به شان گفت که اگه تو من رو ببری یک مرد واقعی هستی و من هم اگه تو رو ببرم بهترینم .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" The Undertaker def. Mark Henry | Casket Match "در یک ریمچ که مربوط میشد به مسابقه ای در رسل مینیای 22 ، آندرتیکر در یک مسابقه ی کسکت مچ برابر مارک هنری قرار گرفت . در حالی که مارک هنری دو سه بار به آندرتیکر فینیشراش رو زده بود ، آندرتیکر مسابقه رو نباخت و دوباره به مسابقه برگشت و به مارک هنری چوکسلم زد . بعد هم آندرتیکر قفلی که جدیدا ابداع کرده روی مارک هنری زد و در حالی که مارک هنری دهنش پر از خون شده بود ، آندرتیکر او رو انداخت تو تابوت و تونست پیروز این مسابقه بشه .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
12-03-2008, 21:59
" Ken Kennedy def. Finlay by Disqualification "در یک مسابقه ی تک به تک کن کندی برابر فینلی قرار گرفت . اما در حالی که هر دو سوپراستار در رینگ بودن از تلویزیون استادیوم چهره ی جی بی ال پخش شد و جی بی ال خطاب به فینلی گفت : من تو رو به بیمارستان میفرستم تا بری پیش پسرت هورنسواگل . مسابقه آغاز میشه و فینلی که از حرفهای جی بی ال عصبانی بود سریع میره طرف کندی و با چوبش ، کندی رو میزنه و به این ترتیب مسابقه با دی کیو به نفع کندی به پایان میرسه . ضمن اینکه آخر مسابقه کندی احساس ناراحتی میکرد و این دردش ناشی از ضربات محکم فینلی با چوب بود .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Chris Jericho def. Jeff Hardy © | Intercontinental Championship "مسابقه ی سوم این هفته ی راو ، بر سر کمربند بین قاره ای بود . در این مسابقه قهرمان بین قاره ای جف هاردی باید از کمربندش برابر کریس جریکو دفاع میکرد . مسابقه آغاز شد و کریس جریکو مسابقه رو در دست داشت . جریکو به جف هاردی دو کلوزلاین میزنه ولی جف به بازی برمیگرده . جف هاردی به جریکو یک نک بریکر میزنه . جف دوباره به بازی برمیگرده و میخواد تویست آف فیت بزنه که جریکو نمیذاره . جف هاردی دوباره مسابقه رو در دست میگیره و به جریکو تویست آف فیت میزنه . میره تا از بالای رینگ به جریکو سوانتان بامب بزنه اما جریکو جاخالی میده و به جف هاردی یک کود بریکر میزنه . جریکو کاور میکنه و میتونه که جف هاردی رو شکست بده و قهرمان جدید بین قاره ای بشه . خوب ، جف هاردی قبل از رسل مینیا کمربندش رو از دست داد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
12-03-2008, 21:59
" Ken Kennedy def. Finlay by Disqualification "در یک مسابقه ی تک به تک کن کندی برابر فینلی قرار گرفت . اما در حالی که هر دو سوپراستار در رینگ بودن از تلویزیون استادیوم چهره ی جی بی ال پخش شد و جی بی ال خطاب به فینلی گفت : من تو رو به بیمارستان میفرستم تا بری پیش پسرت هورنسواگل . مسابقه آغاز میشه و فینلی که از حرفهای جی بی ال عصبانی بود سریع میره طرف کندی و با چوبش ، کندی رو میزنه و به این ترتیب مسابقه با دی کیو به نفع کندی به پایان میرسه . ضمن اینکه آخر مسابقه کندی احساس ناراحتی میکرد و این دردش ناشی از ضربات محکم فینلی با چوب بود .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Chris Jericho def. Jeff Hardy © | Intercontinental Championship "مسابقه ی سوم این هفته ی راو ، بر سر کمربند بین قاره ای بود . در این مسابقه قهرمان بین قاره ای جف هاردی باید از کمربندش برابر کریس جریکو دفاع میکرد . مسابقه آغاز شد و کریس جریکو مسابقه رو در دست داشت . جریکو به جف هاردی دو کلوزلاین میزنه ولی جف به بازی برمیگرده . جف هاردی به جریکو یک نک بریکر میزنه . جف دوباره به بازی برمیگرده و میخواد تویست آف فیت بزنه که جریکو نمیذاره . جف هاردی دوباره مسابقه رو در دست میگیره و به جریکو تویست آف فیت میزنه . میره تا از بالای رینگ به جریکو سوانتان بامب بزنه اما جریکو جاخالی میده و به جف هاردی یک کود بریکر میزنه . جریکو کاور میکنه و میتونه که جف هاردی رو شکست بده و قهرمان جدید بین قاره ای بشه . خوب ، جف هاردی قبل از رسل مینیا کمربندش رو از دست داد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
12-03-2008, 21:59
" Triple H def. ' Big Red Monster ' Kane "در یک ریمچ که مربوط میشد به رسل مینیا 15 ، تریپل ایچ و کین برابر هم قرار میگیرن . ابتدای مسابقه دست کین بود . تریپل ایچ به بازی برمیگرده و روی کمر کین کار میکنه اما کین با یک بیگ بوت دوباره مسابقه رو در دست میگیره . تریپل ایچ میخواد پدیگری بزنه اما کین نمیذاره . کین میره برای یک چوکسلم اما تریپل ایچ نمیذاره . یهو سرو کله ی رندی اورتون پیدا میشه که کین رندی رو با یک ساید واک اسلم به رندی خوش آمد میگه . اما تا کن برمیگرده ، تریپل ایچ بهش پدیگری میزنه و در پایان تریپل ایچ میتونه کین رو پین کنه و پیروز مسابقه بشه .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Bigshow Attacks Floyd Mayweather "در حالی که شین مک من داخل رینگ بود . بیگ شو و فلوید می ویدر وارد رینگ میشن تا وزن کشی بشن . مشخص میشه که بیگ شو خیلی وزنش بیشتره . بعد هم شین مک من درباره ی هر دو سوپراستار صحبت می کنه که بیگ شو یهو عصبانی میشه و فلوید رو بلند میکنه و پرت می کنه بیرون رینگ . ضمن اینکه سوپراستارهای راو هم بیرون رینگ بودن .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" U.S. Express vs. Iron Sheik & Nikolai Volkoff , No Contest "در یک مسابقه ی جالب ، تیم یو اس اکسپرس که سالهاست بازنشست شدن برابر تیم 20 سال پیش آیرون شیخ و نیکولای وولکاف قرار میگیرن . در این مسابقه که آیرون شیخ با پرچم ایران وارد شده بود و تیم حریف با پرچم آمریکا ، هیچ درگیری ای بین این چهار نفر صورت نگرفت و فقط تیم یو اس اکسپرس معرف سوپراستارها ، جیلیان رو میزنن .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Melina def. Maria "در یک مسابقه ی معمولی که بین ملینا و ماریا انجام شد . ملینا تونست با زدن فینیشر خوش ماریا رو شکست بده . ضمن اینکه سانتینو مارلا هم از بیرون رینگ داشت مسابقه رو تماشا میکرد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" World Heavyweight Champion Edge def. CM Punk "در یک مسابقه ی تک به تک ، قهرمان سنگین وزن اج برابر سی ام پانک قرار میگیره . اج کاملا برمسابقه مسلط بود و چند بار خواست به سی ام پانک اسپیر بزنه اما نتونست . پانک مسابقه رو در دست میگیره و میخواد یک جی تی اس بزنه اما اون دو تا یار اج یعنی هاکینز و رایدر نمیذارن . پانک ریادر و هاکینز رو میزنه و تا برمیگرده از اج اسپیر میخوره و اج پانک رو پین میکنه و پیروز مسابقه میشه . اج برای چندمین بار به کمک هاکینز و ریادر هست که داره پیروز میشه .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
12-03-2008, 22:00
" Shawn Michaels def. John Cena by Disqualification "در ریمچ رسل مینیا 23 ، جان سینا و شان مایکلز برابر هم قرار گرفتند . سینا همون اول میخواست کار رو با اس تی اف یو تموم کنه اما شان نگذاشت . شان مسابقه رو در دست میگیره ولی باز هم سینا هست که به مسابقه برمیگرده . سینا کم کم داشت به پیروزی نزدیک میشد که مسابقه با دخالت رندی اورتون با دی کیو به نفع شان مایکلز تموم میشه . اما جان سینا به رندی اورتون اف یو میزنه و با عصبانیت به اورتون نگاه میکنه .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
12-03-2008, 22:02
آقا تشكر از توجه شما ونظرات شما دوستان من به خاطر يه مشكلي(گوشيم مشكل پيدا كرده) كمتر ميام ببخشيد..............

Bret
13-03-2008, 07:35
دستت درد نكنه آقا رضا من كه خيلي وقته كه ديگه كشتي كچ جديد نگاه نمي كنم ولي دنبال پونزدهمين سالگرد راو هستم

reza boy
13-03-2008, 17:31
خواهش مي كنم

reza boy
13-03-2008, 17:34
خبر چندان خوش آیندی برای شما طرفداران دابلیو دابلیو ای و البته جف هاردی ندارم . جف هاردی که یکی از سوپراستارهای حاضر در مانی این د بنک ، در رسل مینیا 24 انتخاب شد ، بدلیل استفاده از مواد مخدر ، 90 روز از شرکت در مسابقات دابلیو دابلیو ای محروم شد .

جف هاردی که در راو دیروز حضور داشت و در مقابل کریس جریکو شکست خورد و کمربند بین قاره ای رو از دست داد ، بعد از مسابقه ، از او و چند سوپراستار دیگه آزمایش دوپینگ گرفتن که نتیجه ی آزمایش جف هاردی مثبت در اومد .

جف هاردی که چند سال پیش بدلیل استفاده از همین مواد مخدر از دابلیو دابلیو ای اخراج شد ، بعد از اینکه ادعا کرد که ترک کرده دوباره بعد از چند سال به دابلیو دابلیو ای بازگشت . اما متاسفانه این سوپراستار خوب و پرطرفدار دوباره روی به مواد مخدر آورده .

و حتما متوجه شدید که بدلیل این کارش از شرکت در رسل مینیا ، بکلش و جاجمنت دی و وان نایت استند و البته تمام مسابقات هفتگی راو ( بمدت 90 روز ) محروم شد .

همین دو ماه پیش بود که کریس مسترز بدلیل دوپینگ از دابلیو دابلیو ای اخراج شد . باید خدا رو شکر کرد که جف هاردی رو اخراج نکردن و فقط محرومش کردن .

reza boy
13-03-2008, 17:34
کریس هریس ، سوپراستار سابق تی ان ای با یک قرار داد 3 ساله در روز 29 جانویه سال 2008 به کمپانی دابلیو دابلیو ای پیوست .

این سوپراستار که مدت هاست نظر مسئولان دابلیو دابلیو ای رو به خودش جمع کرده ، بالاخره بعد از ماه ها تونست از تی ان ای بکّنه و به دابلیو دابلیو ای بیاد .

البته کریس هریس سوپراستار خوبی هست ولی به پای کرت انگل و بوکرتی ای که دابلیو دابلیو ای از دست داد نمیرسه ولی به هر حال وینس مک من چیزی توی این سوپراستار دیده که خریدتش .

ضمن اینکه کریس هریس قرار هست در کنسول اسمک دان کار کنه و از جمعه ی این هفته در هفتگی های اسمک دان مسابقه میده .

بالاخره بعد از اینکه دابلیو دابلیو ای این همه سوپراستار به تی ان ای داد ، موفق شد یک سوپراستار هم از این کمپانی بخره . اونطور که شنیده میشه چند سوپراستار دیگه ی تی ان ای هم در راه دابلیو دابلیو ای هستند که هر وقت قطعی شد اخبارش رو براتون مینویسم .

reza boy
14-03-2008, 23:14
اخباری از ری میستریو و مصدومیت وی:

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــطبق گفته سایت پرو رستلینگ ری میستریو استار خوب و تکنیکیه دبلیو دبلیو ای به دلیل مصدومیت از ناحیه ی تاندون دست به شهر خود سان دگو رفته و پزشک معالج اون دکتر چیو دست او رو زیر تیغ بده و بعد از عمل گفته که : عمل با موفقیت انجام شد ولی ری با انجام دو مسابقه اخر بهمصدومیتش کمک کرده و حالا ۶ الی ۹ ماه باید از رینگ جدایی داشته باشه اما ری خودش گفته که من انقدر تلاش میکنم تا نهایتا ۲ ماه دیگه به رینگ باز گردم

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
14-03-2008, 23:16
ECW . March 11th , 2008 . Results

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" John Morrison & The Miz def. Tommy Dreamer & Colin Delaney "در یک مسابقه ی دو به دو ، قهرمانان تیمی اسمک دان ، میز و جان موریسن باید برابر تامی دریمر و کولین دیلنی از کمربندشون دفاع می کردن . در این مسابقه چیزی نمونده بود تیم موریسن و میز شکست بخورن ، اما اون ها با زدن فینیشر خودشون به تامی دریمر روی یک میز ، تونستن او رو پین کنن و همچنان قهرمانان تیمی اسمک دان باقی بمونن .

" The Great Khali def. Stevie Richards "در یک مسابقه ی تک به تک که خیلی هم کوتاه بود ، گریت کالی برابر استیوی ریچاردز مسابقه داد و تونست با زدن فینیشر خودش ، استیوی ریچاردز رو شکست بده .

" Kofi Kingston def. Deuce "کوفی کینگستون برابر دویس سومین مسابقه ی این هفته ی ای سی دابلیو بود . کوفی کینگستون در این مسابقه تونست بر عکس هفته های قبل خیلی خوب ظاهر بشه و با یک پرش با دو پای خودش به شکم دویس ، تونست او رو پین کنه و برنده ی مسابقه بشه .

" Festus def. Elijah Burke "اما در یک مسابقه ی قشنگ و جالب ، فستس که تا بحال شکستی در کارنامه اش نداشته ، برابر الاژا بورک قرار گرفت و تونست در پایان با زدن فینیشر خودش که یک پاور بامب معمولی هست ، بورک رو شکست بده . ضمن اینکه جسی ، یار فستس هم بیرون رینگ داشت مسابقه ی فستس رو از نزدیک نگاه میکرد.

" CM Punk def. Big Daddy V by Count-Out| Money In The Bank Qualifier "سی ام پانک برابر بیگ ددی وی قرار گرفت و برنده ی این مسابقه میتونست در مانی این د بنک امسال شرکت کنه . اوایل مسابقه رو بیگ ددی وی در دست داشت و میتونست پیروز بشه . اما در یک صحنه که سی ام پانک روی طناب ولو شده بود ، بیگ ددی وی اومد به سی ام پانک حمله کنه که سی ام پانک جاخالی داد و ددی وی افتاد بیرون رینگ . به این ترتیب داور تا 10 شماره شمرد و بیگ ددی وی نتونست وارد رینگ بشه و سی ام پانک با قانون کونت اوت تونست بیگ ددی وی رو شکست بده و یکی دیگه از شرکت کنندگان مانی این د بنک امسال بشه .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

emtn
15-03-2008, 02:01
آقا رضا تو خیلی خوب می نویسی ولی من حوصله ندارم انقد تایپ کنم به خاطر همین مختصر و مفید می گم.:31:
نتایج امشب (جمعه)Smack Down :
Big Show-1 به راحتی جیمی ونگ ینگ و شانون مورن رو خرد و خاک شیر کرد.

2-جان موریسون هم تیمی خودش The Miz رو شکست داد و به Money In the Bank راه پیدا کرد.

Batista-3 در حالی که واسه ی United States Championship با ام وی پی رقابت می کرد و برتری نسبی داشت ، با دخالت اوماگا و مشت محکم اون به گردنش از ام وی پی باخت.

Great Khali-4 و Palumbo تو يه Tag Team Match به راحتی کین و جیمی نوبل دلقک رو شکست دادند.

5-ادج و دو تا نوچه هاش ، به همراه چاوو گررو که در لحظه ی آخر به دستور ویکی بهشون اضافه شد توی main event امشب که توی steel cage برگزار می شد در مقابل شاون مایکل و ریک فلیر قرار گرفتند.
این 4 تا ریختن سر مایکل و دستشو یه جوری به طناب های رینگ بستن. با وجود مقاومت های ریک فلیر ، 4 تایی درب و داغونش کردن. شان مایکل تونست خودشو آزاد کنه و هر چهار تا رو بزنه ولی آخرش دو باره گیر افتاد تااین که آهنگ آندرتیکر پخش شد. لحظه ی بعد phenom تو رینگ بود ولی ادج فرار کرد و باعث پیروزی تیمشون شد.:21:

reza boy
16-03-2008, 01:04
خواهش مي كنم
توضيح بيشتر اسمك دان
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Bigshow def. Jimmy Wang Yang & Shannon Moore "در یک مسابقه ی دو به یک ، تیم شنن مور و جیمی وانگ یانگ برابر بیگ شو قرار گرفتند که در پایان بیگ شو تونست تیم حریف رو با چوکسلم شکست بده . یکی از صحنه های قشنگ این مسابقه این بود که بیگ شو ، جیمی وانگ یانگ رو با دو دستش مثل وزنه بلند کرد و از رینگ انداخت بیرون .

reza boy
16-03-2008, 01:06
" John Morrison def. The Miz | Money In The Bank Qualifying Match "قهرمانان تیمی اسمک دان این بار باید برابر خودشون قرار میگرفتن ! میز و جان موریسن باید با هم مسابقه میدادن و برندشون میتونست در مسابقه ی مانی این د بنک در رسل مینیا 24 شرکت کنه . در این مسابقه ، جان موریسن تونست با زدن فینیشر اش میز رو شکست بده و به رسل مینیا راه پیدا کنه . خوب تا الان تقریبا بیشتر سوپراستار های مانی این د بنک مشخص شدن .

" United States Champion M.V.P. def. Batista "در یک مسابقه ی تک به تک ، باتیستا برابر قهرمان ایالات متحده مسابقه داد . در این مسابقه باتیستا خیلی خوب کار کرد ، و البته یک درگیری شدیدی هم در اواسط مسابقه با صندلی با هم داشتن . در پایان در حالی که باتیستا کاملا بر مسابقه مسلط بود و چند قدم بیشتر نداشت تا پیروز مسابقه بشه ، اوماگا اومد و یک سموئن اسپایک به باتیستا زد . در همون لحظه ، ام وی پی باتیستا رو کاور کرد و تونست پیروز مسابقه بشه .

reza boy
16-03-2008, 01:07
" Great Khali & Chuck Palumbo def. Kane & Jimie Noble "در یک مسابقه ی دو به دو ، گریت کالی و چاک پالمبو با هم تیم شدن و برابر کین و جیمی نابل قرار گرفتن که در پایان تیم گریت کالی با فینیشرای که گریت کالی به حریف زد ، پیروز مسابقه شد . این چندمین باری هست چاک پالمبو چه در مسابقه ی دو به دو و چه در تک به تک برابر جیمی نابل پیروز میشه. با حضور کین و کالی کل کل این دو سوپراستار آماتور یخورده جالب تو شد .

" Edge & Chavo & Hawkins & Ryder def. HBK & Flair | 4 on 2 Steel Cage Match "در یک مسابقه ی چهار به دو در استیل کیج ، قهرمان سنگین وزن اج ، قهرمان ای سی دابلیو چاوو گئررو ، کرت هاکینز و زک رایدر با هم تیم شدن و برابر تیم اچ بی کی و ریک فلیر قرار گرفتن . در اواسط بازی در حالی که تیم اج داشت خوب کار میکرد ، برق استادیو خاموش شد و بعد از چند ثانیه روشن شد و همه دیدن که آندرتیکر تو رینگ هست . در همون لحظه آندرتیکر هر شش نفر رو زد و به کرت هاکینز و زک رایدر دابل چوکسلم زد ، اما اج به کمک چاوو گئررو از رینگ فرار کرد و علاوه بر اینکه تیمش رو برنده کرد ، تونست از دست آندرتیکر هم فرار کنه . بعد هم آندرتیکر بسیار عصبانی اج رو نگاه کرد و در همین لحظه اسمک دان این هفته تموم شد .

reza boy
19-03-2008, 01:14
RAW . March 17th , 2008 . Results

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" CM Punk def. Carlito "در یک مسابقه ی تک به تک ، کارلیتو و سی ام پانک برابر هم قرار گرفتند . هر دوی این سوپراستارها در مانی این د بنک امسال حضور دارن . خوب مسابقه ی جالبی هم از آب در اومد . در این مسابقه که هر دو سوپراستارها چند بار تلاش کردن تا فینیشرشون رو بزنن اما نتونستن ، در پایان سی ام پانک موفق شد با یک جی تی اس حریفش رو پین کنه و پیروز مسابقه بشه .

reza boy
19-03-2008, 01:16
" Umaga def. Brian Kendrick & Paul London | 2 on 1 Handicap Match "در یک مسابقه ی هندیکپ دو به یک ، تیم برایان کندریک و پال لاندان برابر اوماگا قرار گرفتن که اوماگا در پایان تونست با یک سموئن اسپایک که به کندریک زد ، مسابقه رو ببره .

reza boy
19-03-2008, 01:17
" John Bradshaw Layfield def. Colin Delaney "در یک مسابقه ی تک به تک ، جی بی ال برابر کولین دیلنی قرار گرفت که در عرض دو دقیقه تونست حریفش رو با یک کلوزلاین فرام هل شکست بده .

" Ric Flair def. Mr.Mc.Mahon | Career Threatening Street Fight Match "در یک مسابقه ی تک به تک که بصورت استریت فایت انجام میشد ، وینس مک من و ریک فلیر برابر هم قرار گرفتند که اگه ریک این مسابقه رو میباخت بازنشست میشد . در این مسابقه وینس داشت پیروز میشد که با دخالت شان این اتفاق نیفتاد . ولی در پایان بود که ریک فلیر با دو ضربه به بیزه ی وینس مک من تونست وینس رو پین کنه و پیروز بشه . پس همچنان ریک فلیر به کار خودش در دابلیو دابلیو ای ادامه میده .

reza boy
19-03-2008, 01:18
" Maria & Candice Michelle def. Victoria & Jilian "در یک مسابقه ی دو به دو ، تیم کندیس میشل و ماریا برابر ویکتوریا و جیلیان قرار گرفت که در پایان تیم کندیس میشل و ماریا پیروز مسابقه شدن .

reza boy
19-03-2008, 01:18
" Bigshow def. Chris Jericho by Dq | Intercontinental Championship Match "در یک مسابقه ی تک به تک که بر سر کمربند بین قاره ای بود ، بیگ شو برابر کریس جریکو قهرمان بین قاره ای قرار گرفت . در حالی که بیگ شو داشت خوب کار میکرد ، در یک صحنه کریس جریکو با کمربند زد تو سر بیگ شو و مسابقه با دی کیو به نفع بیگ شو به پایان رسید و بیگ شو نتونست کمربند رو ببره . در آخر مسابقه هم بیگ شو از کار جریکو عصبانی شد و به جریکو چوکسلم زد .

reza boy
19-03-2008, 01:19
" John Cena & Randy Orton def. RAW Roster by Dq | 2 on 17 Handicap Match "مین ایونت این هفته ، یک مسابقه ی هندیکپ بود که تیم جان سینا و رندی اورتون برابر اکثر سوپراستارهای راو بصورت تیمی قرار گرفتن . تیم جان سینا و رندی اورتون به ترتیب تیم ها رو داشتن حذف می کردن که در یک صحنه رندی اورتون به وال وینس و کودی رودس ، آر کی او زد و چند لحظه بعد همه ی سوپراستار ها ریختن تو رینگ که جان سینا از رینگ رفت بیرون و صندلی آورد و با صندلی چند تا از سوپراستار ها رو زد و رینگ رو دو نفری خالی کردن . که یهو تریپل ایچ میاد و به سینا و رندی پدیگری میزنه و ادای هر دوی اون ها رو در میاره و بعد کمربند دابلیو دابلیو ای رو میگیره بالا . در همین لحظه راو این هفته تموم میشه .

reza boy
21-03-2008, 03:54
فرا رسیدن ایام نوروز سال ۱۳۸۷ رو به تمامبازدیدکنندگان این تاپيك تبریک میگم
خلاصه اینکه خوبی و بدی اگه در سال ۸۶ از ما دیدید به بزرگیه خودتون ببخشید..........

shack
24-03-2008, 00:55
اینجا به جز شما کس دیگری نیستند؟
فقط تو این قسمت راجبه wwe می نویسین؟

emtn
24-03-2008, 01:14
مثلا می خوای راجب چه چیز دیگه ای بنویسی؟ Tna ؟

reza boy
24-03-2008, 01:41
اگه مي خواي درباره رينگ هاي ديگه بنوبسي يا اخبار جديدي دارين بفرمايد

reza boy
24-03-2008, 01:42
Smackdown . March 21th , 2007 . Resultsـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Batista def. Deuce & Domino | 2 on 1 Handicap Match "در یک مسابقه ی هندیکپ دو به یک ، باتیستا برابر دویس و دامینو قرار گرفت که در پایان باتیستا با یک باتیستا بمب تونست دامینو رو پین کنه و پیروز مسابقه بشه .

reza boy
24-03-2008, 01:51
" Bigshow def. Chase Stevens & Douglas & Hawx | 3 on 1 Handicap Match "در یک مسابقه ی هندیکپ سه به یک ، بیگ شو برابر سه سوپراستار ناشناخته قرار گرفت که در پایان تونست در کمتر از پنج دقیقه با یک چوکسلم پیروز مسابقه بشه .

reza boy
24-03-2008, 01:52
" World Heavyweight Champion Edge def. Funaki "در یک مسابقه ی تک به تک ، قهرمان سنگین وزن اج برابر فوناکی قرار گرفت . در این مسابقه اج برای مسخره کردن آندرتیکر در پایان فوناکی رو با یک تومبستون شکست داد . اج داره با این کارهاش ، کار خودش رو سخت تر میکنه چون هرچی بیشتر آندرتیکر رو عصبانی کنه ، در رسل مینیا دو برابر تاوانش رو میبینه . به هر حال اج احساس می کنه بخاطر شکست سوپراستاری آماتور مثل فوناکی ، میتونه به همین راحتی آندرتیکر رو هم شکست بده ولی ...

reza boy
24-03-2008, 01:52
" Kane vs. Chuck Palumbo . No Contest "در یک مسابقه ی تک به تک ، کین برابر چاک پالمبو قرار گرفت که در پایان مسابقه در حالی که کین داشت مسابقه رو میبرد ، گریت کالی دخالت کرد و هم کین و هم چاک پالمبو رو زد . اما چند لحظه بعد مارک هنری اومد و فینیشرش رو روی گریت کالی و کین اجرا کرد . به این ترتیب این مسابقه بی نتیجه موند.

reza boy
24-03-2008, 01:54
" The Miz & John Morrison def. Jesse & Festus "در یک مسابقه ی دو به دو ، تیم جسی و فستس برابر قهرمانان تیمی اسمک دان ، میز و موریسن قرار گرفتن که در پایان تیم میزو موریسن در حالی که فستس بیرون از رینگ بود با هم همکاری کردن و با پین کردن جسی پیروز مسابقه شدن .

reza boy
24-03-2008, 02:00
" The Miz & John Morrison def. Jesse & Festus "در یک مسابقه ی دو به دو ، تیم جسی و فستس برابر قهرمانان تیمی اسمک دان ، میز و موریسن قرار گرفتن که در پایان تیم میزو موریسن در حالی که فستس بیرون از رینگ بود با هم همکاری کردن و با پین کردن جسی پیروز مسابقه شدن .

reza boy
24-03-2008, 02:01
" The Undertaker def. ECW Champion Chavo Guerrero | None Title "در یک مسابقه ی تک به تک که البته بر سر کمربند نبود ، آندرتیکر برابر قهرمان ای سی دابلیو ، چاوو گئررو قرار گرفت . تیکر در این مسابقه خیلی خوب کار کرد و در پایان بعد از یک چوکسلم ، قفل جدیدش رو که تازگی ابداع کرده روی چاوو گئررو زد و در حالی همینطور از دهن چاوو گئررو خون میریخت ، چاوو تسلیم شد و آندرتیکر پیروز مسابقه شد . اما چند لحظه بعد اج به همراه کرت هاکینز و زک رایدر اومد و به آندرتیکر اسپیر زد و سپس با صندلی آندرتیکر رو زد . بعد هم اج کمربند سنگین وزن رو بالا گرفت و اسمک دان این هفته تموم شد .

mohammad_dj_kazin
24-03-2008, 03:33
" The Undertaker def. ECW Champion Chavo Guerrero | None Title "در یک مسابقه ی تک به تک که البته بر سر کمربند نبود ، آندرتیکر برابر قهرمان ای سی دابلیو ، چاوو گئررو قرار گرفت . تیکر در این مسابقه خیلی خوب کار کرد و در پایان بعد از یک چوکسلم ، قفل جدیدش رو که تازگی ابداع کرده روی چاوو گئررو زد و در حالی همینطور از دهن چاوو گئررو خون میریخت ، چاوو تسلیم شد و آندرتیکر پیروز مسابقه شد . اما چند لحظه بعد اج به همراه کرت هاکینز و زک رایدر اومد و به آندرتیکر اسپیر زد و سپس با صندلی آندرتیکر رو زد . بعد هم اج کمربند سنگین وزن رو بالا گرفت و اسمک دان این هفته تموم شد .
رضا جان دستت درد نكنه بابت اخبار كسي كه از شما تشكر نميكنه گفتم حالا من تشكر كنم
بقيه فقط ميخونن و ميرن

reza boy
25-03-2008, 02:12
Power 25 , March 21th 2008ـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ

۱ - اج ( قهرمان سنگین وزن )

* اج در هفته ی گذشته تونست به حریفش که آندرتیکر هست اسپیر بزنه و همچنین مسابقه ی خودش رو در برابر فوناکی ببره . به این ترتیب اج همچنان جایگاه خودش رو در پاور 25 حفظ کرد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
25-03-2008, 02:13
- آندرتیکر

* آندرتیکر در این هفته ی اسمک دان تونست حریفش چاوو گئررو که قهرمان ای سی دابلیو هست رو شکست بده اما در پایان اج و یارانش بشدت آندرتیکر رو زدن .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
25-03-2008, 02:13
3 - رندی اورتون ( قهرمان دابلیو دابلیو ای )

* رندی اورتون در این هفته ی راو با جان سینا یار شد و در یک مسابقه ی هندیکپ هفده به دو نمایش خوبی داشت و حتی از سینا هم بهتر بود . به همین جهت تونست یک رده خودش رو بالاتر بکشه و از رده ی چهارم به سوم بیاد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
25-03-2008, 02:14
4 - تریپل ایچ

* تریپل ایچ در هفته ی قبل مسابقه ای نداشت چون جنرال منیجر بود ولی در پایان راو اومد و به سینا و رندی اورتون پدیگری زد . به هر حال تریپل ایچ بخاطر نمایش کمتری که نسبت به هفته ی قبل داشت از رده ی سوم به چهارم سقوط کرد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
25-03-2008, 02:14
5 - جان سینا

* جان سینا در هفته ی قبل که با رندی اورتون تیم بود نمایش خوبی داشت اما بهتر از رندی نبود و همچنین پدیگری ای که از تریپل ایچ خورد موجب شد تا از مکانی که در هفته ی قبل پاور 25 داشت یعنی نفر پنجم تکون نخوره .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

MORINIO
25-03-2008, 16:26
" World Heavyweight Champion Edge def. Funaki "در یک مسابقه ی تک به تک ، قهرمان سنگین وزن اج برابر فوناکی قرار گرفت . در این مسابقه اج برای مسخره کردن آندرتیکر در پایان فوناکی رو با یک تومبستون شکست داد . اج داره با این کارهاش ، کار خودش رو سخت تر میکنه چون هرچی بیشتر آندرتیکر رو عصبانی کنه ، در رسل مینیا دو برابر تاوانش رو میبینه . به هر حال اج احساس می کنه بخاطر شکست سوپراستاری آماتور مثل فوناکی ، میتونه به همین راحتی آندرتیکر رو هم شکست بده ولی ...


" The Undertaker def. ECW Champion Chavo Guerrero | None Title "در یک مسابقه ی تک به تک که البته بر سر کمربند نبود ، آندرتیکر برابر قهرمان ای سی دابلیو ، چاوو گئررو قرار گرفت . تیکر در این مسابقه خیلی خوب کار کرد و در پایان بعد از یک چوکسلم ، قفل جدیدش رو که تازگی ابداع کرده روی چاوو گئررو زد و در حالی همینطور از دهن چاوو گئررو خون میریخت ، چاوو تسلیم شد و آندرتیکر پیروز مسابقه شد . اما چند لحظه بعد اج به همراه کرت هاکینز و زک رایدر اومد و به آندرتیکر اسپیر زد و سپس با صندلی آندرتیکر رو زد . بعد هم اج کمربند سنگین وزن رو بالا گرفت و اسمک دان این هفته تموم شد .

عجب بی شرفیه این اج:2:

واقعا حیف کمربند World Heavyweight که دست اینه:13:

کاش آندرتیکر این قفلش رو روی اج بزنه تا دل من خنک شه:27:

=============


رضا جان دستت درد نكنه بابت اخبار كسي كه از شما تشكر نميكنه گفتم حالا من تشكر كنم
بقيه فقط ميخونن و ميرن

من چون می خوام نظم تاپیک به هم نریزه گفتم تاپیک یکدست باشه فقط اخبار رو بخونیم

وگرنه مخلص رضا خان هم هستیم:10::5:

فعلا...:40::10:

mohammad_dj_kazin
25-03-2008, 18:23
عجب بی شرفیه این اج:2:

واقعا حیف کمربند World Heavyweight که دست اینه:13:

کاش آندرتیکر این قفلش رو روی اج بزنه تا دل من خنک شه:27:

=============من چون می خوام نظم تاپیک به هم نریزه گفتم تاپیک یکدست باشه فقط اخبار رو بخونیم

وگرنه مخلص رضا خان هم هستیم:10::5:

فعلا...:40::10:
اخبار رو كه توي و ب ل ا گ م ن م ميتونيد بخونيد من گفتم يه تشكري كرده باشم بيچاره هميشه داره اخبار رو ميزاره خوب بايد يه تشكر كرد

reza boy
26-03-2008, 02:18
6 - باتیستا

* باتیستا در هفته ی قبل نمایش عالی ای داشت و با شکست دادن دویس و دامینو تونست یکی از عالی های اسمکدان هفته ی قبل باشه اما بدلیل عالی بودن نفرات بالایی ، باتیستا از مکان هفته ی پیش تکون نخورد و همین ششم باقی موند .

reza boy
26-03-2008, 02:19
7 - سی ام پانک

* سی ام پانک در هفته ی گذشته تونست کارلیتو رو در راو شکست بده و همچنین در ای سی دابلیو با جسی و فستس یار شد و تونست پیروز بشه . اما بدلیل بهتر بودن نفرات بالایی سی ام پانک در همین رده ی هفتم که هفته ی قبل در اختیار داشت باقی موند .

reza boy
26-03-2008, 02:24
7 - سی ام پانک

* سی ام پانک در هفته ی گذشته تونست کارلیتو رو در راو شکست بده و همچنین در ای سی دابلیو با جسی و فستس یار شد و تونست پیروز بشه . اما بدلیل بهتر بودن نفرات بالایی سی ام پانک در همین رده ی هفتم که هفته ی قبل در اختیار داشت باقی موند .

reza boy
26-03-2008, 02:24
8 - چاوو گئررو ( قهرمان ای سی دابلیو )

* چاوو در هفته ی قبل از آندرتیکر شکست خورد ولی پیروزی او برابر کولین دیلنی باعث شد چاوو رده ی هشتم که هفته ی قبل در اختیار داشت رو حفظ کنه .

reza boy
26-03-2008, 02:25
9 - شان مایکلز

* شان در هفته ی قبل در راو ، در مسابقه ی مک من و ریک فلیر دخالت کرد و موجب شد تا ریک فلیر مسابقه رو ببره . اما چون خودش مسابقه ای نداشت ، از رده ی نهم که هفته ی قبل هم در اختیار داشت بالاتر نرفت .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
26-03-2008, 02:32
10 - کریس جریکو ( قهرمان بین قاره ای )

* جریکو در هفته ی قبل مسابقه ای رو که بیگ شو در برابر او جریکو میخواست رو قبول کرد ولی جریکو در اون مسابقه بخاطر خستگی مسابقه رو دی کیو کرد . جریکو در هفته ی قبل نمایش خوبی داشت اما همون رده ی دهم هفته ی قبل رو همچنان هم در اختیار داره .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

ehsssssan
26-03-2008, 03:37
ايو ل داداش
شما ديگه غوغا كردي .واقعا دستت درد نكنه من الان اين تاپيك رو ديدم از اين به بعد همش اينجام.راستي يه سوال از big show و rey misterrio چه خبر؟شما تو كدوم كانال تماشا مي كني؟

mohammad_dj_kazin
28-03-2008, 16:04
ايو ل داداش
شما ديگه غوغا كردي .واقعا دستت درد نكنه من الان اين تاپيك رو ديدم از اين به بعد همش اينجام.راستي يه سوال از big show و rey misterrio چه خبر؟شما تو كدوم كانال تماشا مي كني؟
ري ميستريو دستش آسيب ديده بود به خاطر اينكه بيگ شو روي دستش راه رفت آسيب ديدگي دستش بيشتر شد.و دكتر گفته كه تا 6 ماه نميتونه بي رينگ بياد البته خود ري ميستريو گفت كه سعي ميكنه تا دو ماه ديگه به رينگ برگرده.
مسابقات رو هم با دوهفته تاخير ميتوني از شبكه ي NT1 جمعه ها ساعت 1:45 نصف شب(به عبارتي ميشه صبح شنبه) و شنبه ها ساعت 12:15 شب.
موفق باشي عزيزم

reza boy
29-03-2008, 01:15
11 - فینلی

* فینلی در راو نمایش کوتاه و کمرنگی داشت که این باعث شد فینلی از رده ی یازدهم که هفته ی قبل هم در همین رده بود ، تکون نخوره .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
29-03-2008, 01:16
12 - کین

* فینلی در اسمک دان از مارک هنری و گریت کالی بشدت کتک خورد ولی نمایش عالی او در ای سی دابلیو و شکست دادن الاجا بورک ، باعث شد تا کین از رده ی سیزدهم به دوازدهم بیاد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
29-03-2008, 01:18
13 - بث فینکس ( قهرمان زنان )

* فینکس در راو ، فقط داشت مسابقه ی زنان رو تماشا می کرد و بدلیل اینکه هیچ کاری نکرد ، از رده ی دوازدهم به سیزدهم سقوط کرد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
29-03-2008, 01:18
14 - بیگ شو

* بیگ شو در هفته ی قبل نمایش عالی ای داشت ، مخصوصا مسابقه اش با جریکو فوق العاده بود به طوری که بیگ شو از رده ی هفدهم تا رده ی چهاردهم بالا اومد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
29-03-2008, 01:19
15 - میز و موریسن ( قهرمانان تیمی اسمک دان )

* میز و موریسن در ای سی دابلیو این هفته نتونستن پیروز بشن که به همین دلیل ، این تیم از رده ی چهاردهم که هفته ی قبل در اختیار داشت به رده ی پانزدهم سقوط کرد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
29-03-2008, 01:20
16 - مستر کندی

* مستر کندی در راو ، نمایشی نداشت و به همین دلیل از رده ی پانزدهم به شانزدهم سقوط کرد.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
29-03-2008, 01:21
17 - اوماگا

* اوماگا در هفته ی قبل تونست تیم پاول لاندان و برایان کندریک رو در یک مسابقه ی دو به یک شکست بده و به این ترتیب از رده ی هجدهم به هفدهم بالا بیاد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

18 - ریک فلیر

* ریک فلیر در راو تونست مستر مک من رو در یک مسابقه ی استریت فایت شکست بده و به این ترتیب از رده ی نوزدهم که هفته ی پیش در اختیار داشت به رده ی هجدهم بیاد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

19 - ام وی پی ( قهرمان ایالات متحده )

* ام وی پی در هفته ی قبل ، از کریس جریکو بشدت کتک خورد و مسابقه ای هم نداشت و همین بهانه ای بود تا ام وی پی از رده ی شانزدهمی که هفته ی پیش در اختیار داشت به رده ی بیستم سقوط کنه .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

20 - کوفی کینگستون

* کینگستون چند هفته هست که نمایش خوبی رو داره و مخصوصا در ای سی دابلیو عالی کار می کنه که این باعث شد تا کوفی کینگستون از رده ی بیست و یکم به رده ی بیستم برسه .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

21 - شلتون بنجامین

* بنجامین بدلیل اینکه در هفته ی قبل نمایش جالبی نداشت و خیلی کم در رینگ ظاهر شد ، از رده ی بیستم به بیست و یکم سقوط کرد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

22 - گریت کالی

* کالی در اسمک دان خوب کار کرد و در مسابقه ی کین و چاک پالمبو هم دخالت کرد و هر دو رو زد ولی بخاطر اینکه از هنری کتک خورد ، در همین رده ی بیست و دوم باقی موند و تکون نخورد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

23 - جسی و فستس

* در هفته ای که گذشت خوب کار کردن و در ای سی دابلیو هم تونستن یک مسابقه ی سخت رو ببرن ، اما بدلیل بهتر بودن نفرات بالایی در همین رده ی بیست و سوم که هفته ی پیش هم در اختیار داشتن باقی موندن .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

24 - جی بی ال

* جی بی ال در هفته ی قبل تونست در یک مسابقه ی کوتاه ، کولین دیلنی رو شکست بده . جی بی ال در هفته ی قبل جزو بیست و پنج نفر نبود اما تونست با این برد خودش رو به رده ی بیست و چهارم برسونه .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

25 - ماریا

* ماریا هم برای اولین بار در امسال تونست خودش رو جزو بیست و پنج نفر قرار بده که دلیلش هم برد تیمیش در راو هست .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
29-03-2008, 01:23
RAW . March 24th , 2008 . Results

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" M.V.P. & Carlito def. Chris Jericho & CM Punk "در یک مسابقه ی دو به دو ، تیم کارلیتو و قهرمان ایالات متحده ام وی پی تونست با پلی میکر ای که ام وی پی به سی ام پانک زد ، تیم سی ام پانک و قهرمان بین قاره ای کریس جریکو رو شکست بده . این طور که مشخصه درگیری اصلی در مسابقه ی مانی این د بنک در رسل مینیا 24 بین کریس جریکو و ام وی پی هست .

" The Great Khali def. Hardcore Holly "در یک مسابقه ی تک به تک ، گریت کالی تونست با زدن فینیشر خودش به هاردکور هالی ، هالی رو در کمتر از پنج دقیقه شکست بده .

" Santino Marella & Melina & Pheonix def. Jerry Lawler & Ashley & Maria "در یک مسابقه ی تیمی سه به سه ، سانتینو مارلا و ملینا و بث فینکس تونستن با فینیشری که مارلا به ماریا زد ، تیم جری د کینگ لالر و اشلی و ماریا رو شکست بدن .

" Triple H & Cena & Flair & HBK def. Umaga & JBL & Bigshow & Randy Orton "در مین ایونت این هفته ی راو ، که آخرین راو قبل از رسل مینیا 24 هست ، یک مسابقه ی تیمی چهار به چهار برگذار شد که در اون تیم اول رو تریپل ایچ ، جان سینا ، اچ بی کی و ریک فلیر تشکیل میدادن و تیم دوم متشکل از اوماگا ، جی بی ال ، بیگ شو و قهرمان دابلیو دابلیو ای رندی اورتون بود که در پایان بین تیم اول درگیری پیش میاد و تریپل ایچ ، جان سینا رو میزنه و ریک فلیر هم یک ضربه ی محکم به بیضه ی شان مایکلز میزنه و بعد ریک فلیر قفل معروفش رو که فیگور فور نام داره رو روی رندی اورتون اجرا میکنه و رندی اورتون تسلیم میشه و به این ترتیب تیم اچ اچ اچ ، اچ بی کی ، ریک فلیر و جان سینا پیروز میشن .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
29-03-2008, 01:28
با تشكر از دوستان و توجه شما خواهش مي كنم حرف بد نزنيد حتي به كساني كه از آونا بدتون مياد......من اين مسابقات رو نمي بينم از يكي از دوستان ميگيرم..........
باتشكر از همه وmohammad_dj_kazin تا بعد..........

mohammad_dj_kazin
29-03-2008, 17:19
رضا جان دستت درد نكنه اخبارت اين بار هم عالي بود.
شاهكاركرديا:10::20:
خبري شد بازم خبرمون كن.:40:

emtn
29-03-2008, 20:36
بچه ها به نظر شما تو Wrestle mania كيا برنده می شن؟
آندرتیکر که باید ببره. فک کنم triple H برنده ی Triple Threat Match بشه.
بیگ شو که بدون شک می بره، بتیستا هم همین طور. چاوو هم با هر کی بازی کنه ایشالا ببازه. به نظرم ریک فلیر هم می بره.

nw_nk
29-03-2008, 21:47
بچه ها به نظر شما تو Wrestle mania كيا برنده می شن؟
آندرتیکر که باید ببره. فک کنم triple H برنده ی Triple Threat Match بشه.
بیگ شو که بدون شک می بره، بتیستا هم همین طور. چاوو هم با هر کی بازی کنه ایشالا ببازه. به نظرم ریک فلیر هم می بره.

یک مسابقه بزرگ که انجام شد که همه تک تک اومدن تو و آخر سر HHH و جان سنا و باتیستا موندن.

HHH باتیستا رو بیرون انداخت و جان سنا هم HHH رو.

جان سنا برد.

این چی بود؟ رسل منیای 2008 نبود؟

emtn
30-03-2008, 00:24
یک مسابقه بزرگ که انجام شد که همه تک تک اومدن تو و آخر سر HHH و جان سنا و باتیستا موندن.

HHH باتیستا رو بیرون انداخت و جان سنا هم HHH رو.

جان سنا برد.

این چی بود؟ رسل منیای 2008 نبود؟
نه اون Royal Rumble بود. Wrestle mania صبح دوشنبه ی این هفته است.:21:

emtn
30-03-2008, 00:38
آقا رضا برا این که کمکی کرده باشم اخبار این هفته ی Smackdown رو می ذارم ولی اینا رو خودم ننوشته ام .اگه خلاف قوانین تاپیک یا انجمنه بگید تا دیگه نذارم.

emtn
30-03-2008, 00:42
بازی اول : بتل رویال ۴ نفره کین و چوک پلمبو و گریت کالی و مارک هنری

در این بازی اول چوک پلمبو به وسبله ی کالی حذف شد و سپس کین توسط

کالی حذف شد

سپس گریت کالی و مارک هنری شروع به کشتی گرفتن کردند در آخر نیز

مارک هنری تواسنت کالی رو به بیرون از رینگ بندازه و بازی رو ببره

سپس چاوو به رینگ آمد و هنری رو به بیرون از رینگ انداخت و سپس مارک

هنری عصبی شد و به رینگ بازگشت و یک bodyslam به چاوو زد

برنده ی بازی : مارک هنری
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ
سپس تدی لانگ در بک استریج ایو و چری و میشل مک کول حضور دارند و

تدی لانگ میگه که ایو از Diva competition حذف شده

سپس ماریس و ویکتوریا به داخل می آیند و شروع میکنند به بحث کردن با دیواهای دیگر

تدی لانگ میگه فقط یک راه وجود داره که شماها ساکت بشید و اون برگذاری

مسابقه ی Diva Super Soaker/Water Balloon Tag Match است


ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ
بازی دوم : سی ام پونک در مقابل جان موریسون

این بازی حدود ۱۰ دقیقه طول کشید و از نظر نویسنده به بازی این دو در سامر

اسلم شبیه بود

در آخر نیز سی ام پونک یک GTS به جان موریسون زد و بازی رو به سود خودش

به پایان برد
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــــــــــــــــــ
بازی سوم : Jesse, Festus و Kofi Kingston در مقابل میز و لنس کید و مرداکه

این بازی رو Kofi Kingston با زدن فینشر خودش به روی میز و پین کردن او

تواسنت به سود خودش و تمیش به پایان ببره

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـ
بازی چهارم : باتیستا در مقابل اسنیتسکی

این بازی که فوق العاده عجیب بود و ۱ دقیقه طول کشید سر انجام به سود باتیستا تمام شد

باتیستا اول یک اسپیر زد و بعدش یک اسپاین باستر و در آخر نیز یک باتیستا بمب

بعد از بازی باتیستا یک صندلی آورد و یک باتیستا بمب به اسنیتسکی بر روی صندلی زد
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ
بازی پنجم : میشل مک کول و چری در مقابل ویکتوریا و ماریس با داوری ایو

این بازی که در اون بالون های آب وجود داشت و همچنین تفنگ هایی که درون

آن آب وجود داشت

در آخر به سود میشل مک کول و چری به پایان رسید
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــ
بازی ششم : کریس جریکو در مقابل ام وی پی
در اواخر بازی کریس جریکو یک وال آف جریکو روی ام وی پی اجرا کرد و ام وی
پی سعی میکرد
فرار کنه و به بیرون از رینگ رفت و کمربند رو آورد تا بازی رو دی کیو کنه ولی

کریس جریکو یک Codebreaker به ام وی پی بر روی کمربند میزنه

این بازی به دلیل اینکه ام وی پی میخواست از کمربندش استنفاده کنه به سود
کریس جریکو
با قانون دی کیو به پایان رسید
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ
مین اونت : برنامه ی Funeral Ceremony

مین اونت اسمک دان این هفته اختصاص داشت به برنامه ایی که ادج مثلا برای مراسم کفن و دفن

آندرتیکر برگذار کرده بود و داخل رینگ رو با گل های سیاه تزئین کرده بودند و همچنین عکسهایی

از آندرتیکر همچنین یک تابوت نیز در کنار رینگ است سپس ادج حرف هایی در مورد آندرتیکر میزنه

که ویکی حرفش رو قطع میکنه و میگه من یک هدیه برای ادج دارم و اون ویدئویی از قهرمان بودن

ادج است و بردش در مقابل آندرتیکر بعد از پخش این ویدئو ادج داشت قسمت آخر دعای کفن

آندرتیکر رو میخوند که برق ها خاموش شد و آهنگ آندرتیکر پخش شد سپس در تابوت باز شد

و آندرتیکر بیرون آمد و به ادج حمله کرد و ادج رو به گوشه ی رینگ انداخت و ادج فرار کرد

و آندرتیکر در وسط رینگ حرکت مخصوص خودش رو انجام داد و اسمک دان خاتمه یافت

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MORINIO
30-03-2008, 01:10
من فکر می کنم که جان سنا Triple Threat Match رو ببره:20:

ehsssssan
30-03-2008, 02:16
ري ميستريو دستش آسيب ديده بود به خاطر اينكه بيگ شو روي دستش راه رفت آسيب ديدگي دستش بيشتر شد.و دكتر گفته كه تا 6 ماه نميتونه بي رينگ بياد البته خود ري ميستريو گفت كه سعي ميكنه تا دو ماه ديگه به رينگ برگرده.
مسابقات رو هم با دوهفته تاخير ميتوني از شبكه ي NT1 جمعه ها ساعت 1:45 نصف شب(به عبارتي ميشه صبح شنبه) و شنبه ها ساعت 12:15 شب.
موفق باشي عزيزممرسي عزيزم.قربونت برم.واقعا عاليه

reza boy

دست شما هم درد نكنه كارت خوب بود.منتظر خبرهاي بعديت مي مونم:40:

reza boy
30-03-2008, 02:48
WWE RAW Superstar Appears At Live TNA Impact

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــرابی مک آلیستر ، سوپراستار راو که عضو تیم هایلندرز هست از طرف کمپانی دابلیو دابلیو ای بصورت تعلیق در آمد .

دلیل تعلیق این سوپراستار این بود که در هفته ی قبل مسابقات تی ان ای ، یعنی همین پنجشنبه ای که گذشت ؛ این سوپراستار در استادیوم نشسته بود و در حال تماشا کردن مسابقات تی ان ای از نزدیک بود که در یک صحنه دوربین رابی مک آلیستر رو نشون میده و نام واقعی او رو که درک گراهام کوچ هست رو درج می کنه .

وینس مک من هم که رئیس کمپانی دابلیو دابلیو ای هست این خبر رو شنیده و گفته فعلا این سوپراستار حق مسابقه دادن و تمرین کردن رو در کمپانی دابلیو دابلیو ای نداره .

احتمال اخراج شدن این سوپراستار خیلی کم هست چون قبلا این اتفاقات در کمپانی دابلیو دابلیو ای زیاد افتاده .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
30-03-2008, 02:49
خب فردا شب یعنی شب یکشنبه ۱۱ فروردین رستل منیا ۲۴ بزرگترین پی پی ویه سال ۲۰۰۸ برگذار میشود من هم تصمیم گرفتم براتون کل مسابقاتو شرح بدم

-------------------------------------------------

Triple Threat Match for the WWE Championshipرندی ارتن پس از شکست نا برابرانه تریپل اچ در نو مرسی ۲۰۰۷ تونست صاحب کمربند دبلیو دبلیو ای بشه او توانست کسانی مثل شان مایکلط کریس جریکو جف هاردی رو شکست بده اما باید دقت کرد که وی بیشتر اوقات با استفاده از قانون دی کیو میتوانست این افراد رو شکست بده

در عین ناباوری جان سینا که باید ۹ ماه استراحت میکرد با ۵ ماه راضی شد و برگشت به رینگ و در رویال رامبل ۲۰۰۸ توانست با بیرون انداختن تریپل اچ برنده این مسابقه بشه وی سعی کرد که رندی ارتن رو در نو وی اوت ۲۰۰۸ شکست اما موفق نشد و رندی با دی کیو وی را برد او نیز رندی ارتن رو ۲ ۳ بار برده و یک بار هم تونسته تریپل اچ رو شکست بده و همین طور وی را در رویال رامبل شکست بده

اما تریپل اچ بعد سوم مسابقه. وی در نو مرسی کمربند را تصاحب کرد اما چون وینس همان شب ۲ مسابقه سنگین دیگر برای وی گذاشت تریپل کمربندو از دست داد او ۲ بار هم در ارماگدون ۲۰۰۷ سعی کرد که جف را شکست دهد و در رویال رامبل با رندی مسابقه بده اما نتونست و از جف شکست خورد اما بلاخره وی در نو وی اوت ۲۰۰۷ با برنده شدن قفس راو توانست با رندی مسابقه بده در رسل منیا.

با این قضاوت هایی که شد چند نتیجه میشود گرفت :

۱.رندی ارتن ۱۰۰٪ در رستل منیا ۲۰۰۸ کمربندشو از دست میدهد چون زمان زیادی هست که کمربند دستشه و دبلیو دبلیو ای اگر بخواد کمربندشو نزد رندی نگاه دارد بسیاری از محبوبیت خود میکاهد

۲.تریپل اچ برای انتقام از سینا خودشو به هر اب و اتشی میزند تا وی را شکست دهد همینطور وی از رندی هم میخواد انتقام بگیرد چون هم پارسال باعث مصدومیتش شد و هم در نو مرسی نا برابرانه کمربند را از وی گرفت اما شانس سینا هم کم نیست چون میخواهد کمربندی که مجانی به رندی داده رو پس بگیرد

-------------------------------------------------

World Heavyweight Champion Edge vs. Undertakerخب قضیه ی این دو از هفته اسمکدان بعد از بکلاش ۲۰۰۷ شروع شد وقتی که اندرتیکر توانست باتیستا رو شکست بده و ادج با استفاده از کیف مانی این د بانک کمربند اندر رو تصاحب کرد اندر بعد از این قضیه مصدوم شد و در انفورگیون برگشت و ادج هم در امریکن باش مصدوم شد اندر بعد از برگشتش سمت کمربند رفت و با باتیستا چلنج انداخت که در سوروایور سریز که داشت وی را پین میکرد ادج وارد شد و اندر را زد و باعث شد که اندرتیکر ببیازد و در ارماگدون هم اندرتیکر با تومبستونی که زد به باتیستا داشت اونو پین میکرد که ادج اومد و خودش باتیتا را پین کرد اندریکر سعی کرد در رویال رامبل ۲۰۰۸ پیروز شود و به دیدار ادج برود اما نتوانست ولی در نو وی اوت ۲۰۰۸ توانست با بردن قفس اسمکدان به رستل منیا ۲۰۰۸ راه بیابد و با ادج سر کمربند مسابقه بده

همه شما میدونمید که اندرتیکر کابوس رستل منیا هست و توانسته ۱۵ بار بدون شکست مسابقات رستل منیای خود را ببرد و در این بین کسانی مثل باتیتا و کین وجود داشتن اگر ما بخوایم بگیم که اندر قراره در رستل منیا از ادج ببازه واقعا کم لطفیه یعنی ادج از باتیستا از ادج کمتره در ضمن دبلیو دبلیو ای هیچ وقت نمیاد یه اسطوره ای مثل تیکر رو که این افتخار دارو رو در رستل منیا پایینش بیاره و مطمئن باشید که برنده این بازی اندرتیکر هست

-------------------------------------------------

Floyd "Money" Mayweather vs. Big Showماجرای این دو از نو وی اوت ۲۰۰۸ شروع میشه وقتی که بیگ شو بازمیگردد و میخواهد ری میستریو رو بزند تا اینکه فلوید رو در مقابل تماشاگران کوچک کند که فلوید هم از مین تماشاگران وارد رینگ میشه و یک مشت به بیگ شو میزند که از دماغ وی خونی میشود بیگ شو از ان به بعد همش با استار های اماتور مسابقه داده و فقط میخواست که زورشو به رخ فلوید بکشه

فلوید یکی از بوکسورهای مشهور است و با گروه ۵۰Cent هم رابطه بسیار صمیمی داره شایعاتی هست که طبق اینها این گروه در رستل منیا به کمک فلوید میان اما پیش بینی میشه که اواخربازی بوکسور های طرفدار فلویدذ به رینگ بیان و کج کارا هم بیان به کمک بیگ شو و در اخر بوکسور ها مسابقه رو ببرن اما همه چیز فردا شب معلوم میشود

-------------------------------------------------

Ric Flair vs. Shawn Michaels Career Threatening Matchدر این بازی دو اسطوره رو بروی هم قرار میگیرند و به جنگ با هم میپردازند.استارای زیادی خواستند که فلیر را بازنشته کنند مانند ام وی پی و مستر کندی اما با شکست در مقابل وی به این هدفشون نرسیدند و ریک فلیر هم چنان در کمپانی باقی مانده تا اینکه کمپانی تصمیم گرفت یک اسطوره را برای این هدف به جنگ با فلیر بفرستند و اون هم کسی نبود جز شان مایکلز اقای رستل منیا کسی که بهترین مسابقه های رستل منیا رو انجام میدهد به همین خاطر اسم وی را اقای رستل منیا گذاشتن اما خود مایکلز نمیخواست که با ریک رو در رو شود و او را از میدان خارج کند اما ریک میخواهد که شان مایکلز با او مردانه مسابقه دهد وی در هفته پیش بدلیل کمک شان در بازی که در مقابل وینس داشت یک سیلی به شان زد و شان هم چیزی نگفت و بیرون رفت

اینطور که پیشبینی میشه این بازی بدون برنده میمونه و دو تن انقدر هم پا با هم مسابقه میدهند تا که هر دو از رمغ میروند

reza boy
30-03-2008, 02:51
خواهش مي كنم قابلي نداشت...............................

mohammad_dj_kazin
30-03-2008, 03:06
خب فردا شب یعنی شب یکشنبه ۱۱ فروردین رستل منیا ۲۴ بزرگترین پی پی ویه سال ۲۰۰۸ برگذار میشود من هم تصمیم گرفتم براتون کل مسابقاتو شرح بدم

-------------------------------------------------

Triple Threat Match for the WWE Championshipرندی ارتن پس از شکست نا برابرانه تریپل اچ در نو مرسی ۲۰۰۷ تونست صاحب کمربند دبلیو دبلیو ای بشه او توانست کسانی مثل شان مایکلط کریس جریکو جف هاردی رو شکست بده اما باید دقت کرد که وی بیشتر اوقات با استفاده از قانون دی کیو میتوانست این افراد رو شکست بده

در عین ناباوری جان سینا که باید ۹ ماه استراحت میکرد با ۵ ماه راضی شد و برگشت به رینگ و در رویال رامبل ۲۰۰۸ توانست با بیرون انداختن تریپل اچ برنده این مسابقه بشه وی سعی کرد که رندی ارتن رو در نو وی اوت ۲۰۰۸ شکست اما موفق نشد و رندی با دی کیو وی را برد او نیز رندی ارتن رو ۲ ۳ بار برده و یک بار هم تونسته تریپل اچ رو شکست بده و همین طور وی را در رویال رامبل شکست بده

اما تریپل اچ بعد سوم مسابقه. وی در نو مرسی کمربند را تصاحب کرد اما چون وینس همان شب ۲ مسابقه سنگین دیگر برای وی گذاشت تریپل کمربندو از دست داد او ۲ بار هم در ارماگدون ۲۰۰۷ سعی کرد که جف را شکست دهد و در رویال رامبل با رندی مسابقه بده اما نتونست و از جف شکست خورد اما بلاخره وی در نو وی اوت ۲۰۰۷ با برنده شدن قفس راو توانست با رندی مسابقه بده در رسل منیا.

با این قضاوت هایی که شد چند نتیجه میشود گرفت :

۱.رندی ارتن ۱۰۰٪ در رستل منیا ۲۰۰۸ کمربندشو از دست میدهد چون زمان زیادی هست که کمربند دستشه و دبلیو دبلیو ای اگر بخواد کمربندشو نزد رندی نگاه دارد بسیاری از محبوبیت خود میکاهد

۲.تریپل اچ برای انتقام از سینا خودشو به هر اب و اتشی میزند تا وی را شکست دهد همینطور وی از رندی هم میخواد انتقام بگیرد چون هم پارسال باعث مصدومیتش شد و هم در نو مرسی نا برابرانه کمربند را از وی گرفت اما شانس سینا هم کم نیست چون میخواهد کمربندی که مجانی به رندی داده رو پس بگیرد

-------------------------------------------------

World Heavyweight Champion Edge vs. Undertakerخب قضیه ی این دو از هفته اسمکدان بعد از بکلاش ۲۰۰۷ شروع شد وقتی که اندرتیکر توانست باتیستا رو شکست بده و ادج با استفاده از کیف مانی این د بانک کمربند اندر رو تصاحب کرد اندر بعد از این قضیه مصدوم شد و در انفورگیون برگشت و ادج هم در امریکن باش مصدوم شد اندر بعد از برگشتش سمت کمربند رفت و با باتیستا چلنج انداخت که در سوروایور سریز که داشت وی را پین میکرد ادج وارد شد و اندر را زد و باعث شد که اندرتیکر ببیازد و در ارماگدون هم اندرتیکر با تومبستونی که زد به باتیستا داشت اونو پین میکرد که ادج اومد و خودش باتیتا را پین کرد اندریکر سعی کرد در رویال رامبل ۲۰۰۸ پیروز شود و به دیدار ادج برود اما نتوانست ولی در نو وی اوت ۲۰۰۸ توانست با بردن قفس اسمکدان به رستل منیا ۲۰۰۸ راه بیابد و با ادج سر کمربند مسابقه بده

همه شما میدونمید که اندرتیکر کابوس رستل منیا هست و توانسته ۱۵ بار بدون شکست مسابقات رستل منیای خود را ببرد و در این بین کسانی مثل باتیتا و کین وجود داشتن اگر ما بخوایم بگیم که اندر قراره در رستل منیا از ادج ببازه واقعا کم لطفیه یعنی ادج از باتیستا از ادج کمتره در ضمن دبلیو دبلیو ای هیچ وقت نمیاد یه اسطوره ای مثل تیکر رو که این افتخار دارو رو در رستل منیا پایینش بیاره و مطمئن باشید که برنده این بازی اندرتیکر هست

-------------------------------------------------

Floyd "Money" Mayweather vs. Big Showماجرای این دو از نو وی اوت ۲۰۰۸ شروع میشه وقتی که بیگ شو بازمیگردد و میخواهد ری میستریو رو بزند تا اینکه فلوید رو در مقابل تماشاگران کوچک کند که فلوید هم از مین تماشاگران وارد رینگ میشه و یک مشت به بیگ شو میزند که از دماغ وی خونی میشود بیگ شو از ان به بعد همش با استار های اماتور مسابقه داده و فقط میخواست که زورشو به رخ فلوید بکشه

فلوید یکی از بوکسورهای مشهور است و با گروه ۵۰Cent هم رابطه بسیار صمیمی داره شایعاتی هست که طبق اینها این گروه در رستل منیا به کمک فلوید میان اما پیش بینی میشه که اواخربازی بوکسور های طرفدار فلویدذ به رینگ بیان و کج کارا هم بیان به کمک بیگ شو و در اخر بوکسور ها مسابقه رو ببرن اما همه چیز فردا شب معلوم میشود

-------------------------------------------------

Ric Flair vs. Shawn Michaels Career Threatening Matchدر این بازی دو اسطوره رو بروی هم قرار میگیرند و به جنگ با هم میپردازند.استارای زیادی خواستند که فلیر را بازنشته کنند مانند ام وی پی و مستر کندی اما با شکست در مقابل وی به این هدفشون نرسیدند و ریک فلیر هم چنان در کمپانی باقی مانده تا اینکه کمپانی تصمیم گرفت یک اسطوره را برای این هدف به جنگ با فلیر بفرستند و اون هم کسی نبود جز شان مایکلز اقای رستل منیا کسی که بهترین مسابقه های رستل منیا رو انجام میدهد به همین خاطر اسم وی را اقای رستل منیا گذاشتن اما خود مایکلز نمیخواست که با ریک رو در رو شود و او را از میدان خارج کند اما ریک میخواهد که شان مایکلز با او مردانه مسابقه دهد وی در هفته پیش بدلیل کمک شان در بازی که در مقابل وینس داشت یک سیلی به شان زد و شان هم چیزی نگفت و بیرون رفت

اینطور که پیشبینی میشه این بازی بدون برنده میمونه و دو تن انقدر هم پا با هم مسابقه میدهند تا که هر دو از رمغ میروند
شبكه اي توي ماهواره مسابقات رسل منيا رو پخش نميكنه

reza boy
30-03-2008, 23:48
نمي دونم.........

reza boy
30-03-2008, 23:52
Smackdown . March 28th , 2008 . Results

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Mark Henry def. Great Khali , Palumbo & Kane | Over The Top Rope Match "در یک مسابقه ی اوور د تاپ روپ مچ ، گریت کالی ، کین ، چاک پالمبو و مارک هنری برابر هم قرار گرفتن و بعد از اینکه به ترتیب کین ، پالمبو و گریت کالی از رینگ بیرون افتادن ، مارک هنری برنده مسابقه شد و بعد از مسابقه قهرمان ای سی دابلیو چاوو گئررو به مارک هنری حمله کرد اما مارک هنری به چاوو گئررو فینیشرش رو زد .

" CM Punk def. WWE Tag Team Champion John Morrison "در یک مسابقه ی تک به تک که بین دو سوپراستار حاضر در مسابقه ی مانی این د بنک رسل مینیا 24 بود ، جان موریسن و سی ام پانک برابر هم قرار گرفتند که در این مسابقه ی زیبا ، سی ام پانک تونست با یک جی تی اس حریفش رو پین کنه و پیروز مسابقه بشه .

" Kofi Kingston , Jesse & Festus def. Lance Cade , Murdoch & The Miz "در یک مسابقه ی تگ تیم سه به سه ، کوفی کینگستون با تیم جسی و فستس یار شد و برابر تیم لنس کید و مورداک به همراهی میز قرار گرفتن . در این مسابقه ، فستس با زدن یک پاور اسلم به مورداک ، تونست مورداک رو پین کنه و به این ترتیب تیم کینگستون ، جسی و فستس پیروز شدن .

" Batista def. Snitsky "در یک مسابقه ی کوتاه که به دو دقیقه هم نکشید ، باتیستا برابر اسنیتسکی قرار گرفت که در پایان با زدن یک اسپاین باستر و یک باتیستا بمب بر روی صندلی ، باتیستا پیروز مسابقه شد .

" Intercontinental Champion Chris Jericho def. U.S. Champion M.V.P. via Dq "در یک مسابقه ی تک به تک که بین دو سوپراستار حاضر در مسابقه ی مانی این د بنک رسل مینیای 24 بود ، قهرمان بین قاره ای کریس جریکو برابر قهرمان ایالات متحده ام وی پی قرار گرفت که در پایان ام وی پی که دید حریف جریکو نمیشه با کمربندش جریکو رو زد و به این ترتیب جریکو با قانون دی کیو پیروز مسابقه شد .

" Edge Comments About His Match At WrestleMania XXIV "قهرمان سنگین وزن اج ، به همراه کرت هاکینز و زک ریادر وارد رینگ شد و در حالی که یک تابوت هم در رینگ بود و همچنین ویکی گئررو و تدی لانگ هم در رینگ بودن ، اج شروع کرد به صحبت درباره ی اینکه آندرتیکر حتما در رسل مینیا میبازه و من حتما کمربندم رو در رسل مینیا حفظ می کنم که در همون لحظه آهنگ آندرتیکر زده شد و در حالی که همه داشتن قسمت ورودی استادیوم رو نگاه می کردن ، آندرتیکر از تابوت اومد بیرون و به اج یک چوکسلم زد که اج داخل تابوت افتاد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
30-03-2008, 23:52
TNA Trys To Disrupt Wrestlemania XXIV

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــکمپانی تی ان ای قصد داره که پی پی وی بزرگ رسل مینیا 24 رو مختل کنه . این کمپانی قصد داره که با به پرواز در آوردن یک هواپیمای بزرگ بر روی سقف ورزشگاه مخصوص رسل مینیا باعث بشه که طرفداران از ترس ورزشگاه رو ترک کنن .

ضمن اینکه قرار هست یک بنر بزرگ از بالای هواپیما پرت کنن روی رینگ با عنوان " تی ان ای را حتما ببینید ! " . به هر حال کمپانی تی ان ای اگه این کار رو انجام بده هم محبوبیت خودش رو از دست میده هم اینکه باید شکایت های پی در پی مردم و کمپانی دابلیو دابلیو ای رو تحمل کنه .

این خبر رو من از یک سایت خبری بزرگ گرفتم که اونطوری که اون سایت می گفت تی ان ای قصد داشت که پی پی وی رسل مینیا 23 رو هم مختل کنه که این کار رو نکرد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
30-03-2008, 23:53
The Rock Appeared In WWE 2008 Hall Of Fame Ceremony

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــخوب دوستان ، یک خبر جالب براتون دارم . راک در جشن هال آف فیم سال 2008 که امروز صبح برگذار شد ، شرکت کرد و وقتی وارد سالن شد مردم و حتی سوپراستارها از شادی چنان داد و فریادی راه انداخته بودن که واقعا خود راک تعجب کرده بود . راک که برای معرفی کردن پدربزرگ و پدر خودش اومده بود و در واقع اومده بود تا پیتر میویا و راکی جانسون رو معرفی کنه که با شعار هایی که طرفداران میدادن ( " راک ، لطفا برگرد " ) ، راک تا ده دقیقه نمیتونست هیچی بگه چون صداش نمیرسید ! به هر حال ما هم امیدواریم راک هر چه زودتر به رینگ دابلیو دابلیو ای برگرده .

ضمن اینکه حضور استون کلد ، جری لالر ، ریک فلیر ، می یانگ ، جی بی ال ، تریپل ایچ و ... واقعا این جشن رو زیبا و جذاب تر کرده بود . راک علاوه بر معرفی پدربزرگ و پدرش چند نفر دیگه رو هم معرفی کرد که بماند ...

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
30-03-2008, 23:54
تا بعد .................................................. ...................

ehsssssan
31-03-2008, 04:16
واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا
واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا
ممنون دوست من عالي بود بابا دمت گرم خيلي گلي به خدا

فقط نتيجيه اينو واسم زود بگو كه اصلا با شنيدن اين خبرت ديوانه شدم.بي صبرانه منتظر اين خبرت هستم


Floyd "Money" Mayweather vs. Big Showماجرای این دو از نو وی اوت ۲۰۰۸ شروع میشه وقتی که بیگ شو بازمیگردد و میخواهد ری میستریو رو بزند تا اینکه فلوید رو در مقابل تماشاگران کوچک کند که فلوید هم از مین تماشاگران وارد رینگ میشه و یک مشت به بیگ شو میزند که از دماغ وی خونی میشود بیگ شو از ان به بعد همش با استار های اماتور مسابقه داده و فقط میخواست که زورشو به رخ فلوید بکشه

فلوید یکی از بوکسورهای مشهور است و با گروه ۵۰Cent هم رابطه بسیار صمیمی داره شایعاتی هست که طبق اینها این گروه در رستل منیا به کمک فلوید میان اما پیش بینی میشه که اواخربازی بوکسور های طرفدار فلویدذ به رینگ بیان و کج کارا هم بیان به کمک بیگ شو و در اخر بوکسور ها مسابقه رو ببرن اما همه چیز فردا شب معلوم میشود

ehsssssan
31-03-2008, 04:18
The Rock Appeared In WWE 2008 Hall Of Fame Ceremony

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــخوب دوستان ، یک خبر جالب براتون دارم . راک در جشن هال آف فیم سال 2008 که امروز صبح برگذار شد ، شرکت کرد و وقتی وارد سالن شد مردم و حتی سوپراستارها از شادی چنان داد و فریادی راه انداخته بودن که واقعا خود راک تعجب کرده بود . راک که برای معرفی کردن پدربزرگ و پدر خودش اومده بود و در واقع اومده بود تا پیتر میویا و راکی جانسون رو معرفی کنه که با شعار هایی که طرفداران میدادن ( " راک ، لطفا برگرد " ) ، راک تا ده دقیقه نمیتونست هیچی بگه چون صداش نمیرسید ! به هر حال ما هم امیدواریم راک هر چه زودتر به رینگ دابلیو دابلیو ای برگرده .

ضمن اینکه حضور استون کلد ، جری لالر ، ریک فلیر ، می یانگ ، جی بی ال ، تریپل ایچ و ... واقعا این جشن رو زیبا و جذاب تر کرده بود . راک علاوه بر معرفی پدربزرگ و پدرش چند نفر دیگه رو هم معرفی کرد که بماند ...

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــميشه لطف كني و اينو به صورت كامل تعرف كني واقعا كه صحنه ي زيبايي بوده

ehsssssan
31-03-2008, 04:20
اينم يه پست جداگانه فقط به خاطر تشكر از زحماتت.واقعا دستت درد نكنه

MORINIO
31-03-2008, 15:53
سلام .. اومدم بگم که تو رسلمنیا کیا برنده شدن:27:

جی بی ال فینلی رو برد.
سی ام پانک مسابقه مانی این د بنک رو برد.
باتیستا اوماگارو برد.
کین چاوو گررو رو برد.
شان مایکلز ریک فلیر رو شکست داد.
رندی اورتون مسابقه Triple Threat Match رو برد:18:
بیگ شو شکست خورد:27:
و آندرتیکر هم اج رو برد:20:

mohammad_dj_kazin
31-03-2008, 17:26
آقايون به طرف دارهاي باتيستا -كين-آندر تيكر-و رندي اورتون تبريك ميگم اين 4 سوپر استار در رستلمنيا بردند من كه خيلي خوشحالم:46:

ehsssssan
01-04-2008, 01:32
فلويد بيگ شو رو شكست داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستمون نگفت بيگ شو با كي فايت داشت؟

ehsssssan
01-04-2008, 03:27
رندي اورتون با كيا مسابقه داد؟مثل reza boy توضيحات كامل بدين لطفا.

mohammad_dj_kazin
01-04-2008, 05:07
فلويد بيگ شو رو شكست داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستمون نگفت بيگ شو با كي فايت داشت؟
آره فلويد تنوست بيگ شو رو ببره!
خيلي جابه !
نه؟

MORINIO
01-04-2008, 18:14
رندي اورتون با كيا مسابقه داد؟مثل reza boy توضيحات كامل بدين لطفا.

یک مسابقه سه نفره بین رندی اورتون و تریپل اچ و جان سینا سر کمربند WWE بود که رندی میبره( البته ظاهرا نامردی برده . آخر کار تریپل اچ یه Pedigree به سینا میزنه و می خواد سینا رو پین کنه اما رندی دخالت می کنه و خودش سینا رو پین می کنه:27:)

ehsssssan
02-04-2008, 16:20
آره فلويد تنوست بيگ شو رو ببره!
خيلي جابه !
نه؟


آخه يه چيزايي در مورد گروه بوكسور ها و فيفتي سنت نوشته بود رضا بوي چطور شد؟با دخالت اونا تونست برندهبشه يا نامردي كرده

reza boy
03-04-2008, 21:49
ببخشيد دير شد
Wrestlemania XXIV Results


ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ


" J.B.L. def. Finlay | Belfast Brawl Match "

جی بی ال و فینلی اولین مسابقه ی رسل مینیا رو آغاز کردن . در ابن مسابقه فینلی همه ی تلاشش رو به کار برد و حتی از چوبدستش هم خواست استفاده کنه که جی بی ال نگذاشت . در پایان مسابقه بود که فینلی یک سموئن دراپ به جی بی ال میزنه اما جی بی ال پین نمیشه . جی بی ال بعد از لحظاتی به بازی برمیگرده و با یک کلوزلاین فرام هل ، فینلی رو پین می کنه و برنده ی مسابقه میشه . از نکات جالب این مسابقه این بود که طرفداران بعد از مدت ها جی بی ال رو تشویق کردن . این هم بگم که در این مسابقه از هر وسیله ی خطرناکی که میشد استفاده کردن .


" Money In The Bank Ladder Match "


در مسابقه ی مانی این د بنک به ترتیب جان موریسن ، شلتون بنجامین ، سی ام پانک ، مستر کندی ، ام وی پی ، کریس جریکو و مت هاردی وارد رینگ شدن . این مسابقه ی جذاب از مونسالت ای که موریسن از بالای نردبون به چند سوپراستار زد قشنگ شد . مت هاردی یک تویست آف فیت از بالای نردبون به ام وی پی زد . بعد از چند دقیقه جریکو که میبینه کسی حواسش نیست سریع از نردبون بالا میره اما کارلیتو میاد و با تف کردن روی صورت جریکو اجازه ی برداشتن کیف رو به جریکو نمیده . کندی هم میاد و جلوی کارلیتو رو میگیره . کندی از جریکو یک کود بریکر میخوره . جریکو دوباره میره کیف رو برداره اما پانک جریکو رو پرت می کنه پایین و خودش کیف رو برمیداره . به این ترتیب سی ام پانک برنده ی مانی این د بنک امسال میشه .


" Batista def. Umaga | Smackdown vs. Raw Match "


در مسابقه ی باتیستا و اوماگا ، هر دو سوپراستار خوب کار کردن . اوماگا هم در اوایل بازی خیلی خوب بود . اوماگا رانینگ اسپلش ، سموئن اسپایک ، سموئن دراپ رو رو باتیستا پیاده کرد اما باتیستا نباخت . باتیستا با یک اسپاین باستر به بازی برمیگرده و درجا با زدن یک باتیستا بمب به اوماگا ، اوماگا رو پین می کنه و پیروز مسابقه میشه . و اینبار در جنگ اسمک دان و راو ، اسمک دان موفق شد که راو رو شکست بده .


" Kane Wins The 24 Man Battle Royal "


در مسابقه ی بتل رویال 24 نفره ، واقعا سخت میشد تشخیص داد که کی برنده میشه چون به هر حال طرف با افتادن بیرون رینگ حذف میشد . اما در این مسابقه کین عالی که کرد و در آخر با بیرون انداختن مارک هنری تونست پیروز بتل رویال بشه . همونطور که میدونید این بتل رویال برنده اش با چاوو گئررو همون شب سر کمربند بازی میکرد . پس کین حریف چاوو شد .


" Kane def. Chavo Guerrero © | ECW Championship Match "مسابقه ی کین و چاوو گئررو بلافاصله بعد از بتل رویال شروع شد . کین در همون ابتدای کار چاوو گئررو رو بشدت زد و بعد هم با یک چوکسلم ، چاوو گئررو رو پین کرد و پیروز شد . به این ترتیب کین صاحب جدید و البته لایق تر کمربند قهرمانی ای سی دابلیو شد .


" Shawn Michaels def. Ric Flair | Career Threatening Match "
در مسابقه ی کریر ترتنینگ مچ که اگه ریک فلیر از شان مایکلز شکست میخورد بازنشست میشد ، هر دو سوپراستار خوب کار کردند . در حالی که ریک فلیر میتونست مسابقه رو ببره و چند بار هم خواست فیگور فور روی شان اجرا کنه . واقعا مسابقه ی جذابی بود . در حالی که ریک فلیر بر مسابقه مسلط بود ، شان مایکلز خیلی سریع و ناگهانی یک سویت چین میوزیک به ریک فلیر زد و ریک فلیر رو پین کرد و برنده شد . بله ، ریک فلیر کارش امروز صبح در دابلیو دابلیو ای به پایان رسید . ریک فلیر و خانواده اش رو نشون میده کنار هم که دارن گریه می کنن . شان هم اشکش در اومده بود . حتی بعضی از طرفداران هم گریه می کردن . به هر حال ریک فلیر بازنشسته شد .


" Beth Pheonix & Melina def. Maria & Ashley "

در مسابقه ی تیمی دو به دو که بین تیم بث فینکس و ملینا برابر تیم ماریا و اشلی بود ، بث فینکس با زدن فینیشر خودش که یه سوپلکس معمولی هست ، ماریا رو پین می کنه و تیمش رو پیروز این مسابقه می کنه . در آخر هم سانتینو مارلا از استپ داگ کتک خورد .


" Randy Orton © def. John Cena & Triple H | Triple Threat Match For WWE Title "
در اواخر مسابقه که جان سینا خواست به تریپل ایچ اف یو بزنه تریپل ایچ اجازه نداد و یک فیس باستر به سینا زد . بعد تریپل ایچ یک اسپاین باستر به جان سینا زد ، در همین لحظه تریپل ایچ به جان سینا پدیگری میزنه ولی رندی اورتن هست که میاد و تریپل ایچ رو از رینگ میندازه بیرون و خودش سینا رو پین می کنه و مسابقه رو میبره . به این ترتیب رندی اورتن همچنان قهرمان دابلیو دابلیو هست . خوب این نتیجه یخورده غیر قابل انتظار بود .


" Floyd Mayweather def. Bigshow "


در مسابقه ای که بین بیگ شو و مانی می ویدر بود ، بیگ شو فقط چند قدم تا پیروزی فاصله داشت . بیگ شو چند مشت زد و فلوید احساس ناراحتی کرد . بعد ساید واک اسلم زد . بیگ شو خواست با صندلی فلوید رو بزنه اما فقط در حد یک تهدید بود . اما وقتی که بیگ شو حواسش نبود فلوید مانی می ویدر یهو حمله می کنه و بعد از چند ضربه با مشت و یک ضربه با صندلی ، بیگ شو رو میندازه و داور میشمره و بیگ شو نمیتونه بلند شه و به این ترتیب فلوید مانی می ویدر پیروز مسابقه میشه و بیگ شو برای چهارمین بار پیاپی در رسل مینیا شکست میخوره .


" The Undertaker def. Edge © | World Heavyweight Championship Match "


مسابقه ی آندرتیکر و اج شروع شد . ابتدا آندرتیکر فقط اج رو نگاه کرد . آندرتیکر با چند کلوزلاین و مشت مسابقه رو آغاز کرد . آندرتیکر اولد اسکول میزنه . اج به طور ناگهانی به آندرتیکر اسپیر میزنه . آندرتیکر پین نمیشه . تیکر از بالای رینگ میپره رو اج . بعد یک لگ دراپ میزنه که اج پین نمیشه . تیکر رفت برای چوکسلم اما نظرش عوض شد و دی دی تی زد . اج به تیکر سوپلکس میزنه اما آندرتیکر باز هم تسلیم نمیشه . آندرتیکر به اج تومبستون میزنه اما دو تا یار اج میان و نمیذارن آندرتیکر پین کنه . اج دوباره به آندرتیکر اسپیر میزنه . اج باز هم رفت برای اسپیر اما آندرتیکر جاخالی داد و اج رفت تو میله ی گوشه ی رینگ . حالا آندرتیکر قفل جدیدش رو روی اج میزنه و در حالی که دهن اج پر خون شده بود اج تسلیم میشه و آندرتیکر قهرمان جدید سنگین وزن . ضمن اینکه آندرتیکر رکوردش به 0 - 16 رسید .


ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
03-04-2008, 21:49
RAW . April 01th , 2008 . Results

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Cryme Tyme def. Lance Cade & Trevor Murdoch "

........

در یک مسابقه ی دو به دو ، تیم لنس کید و ترور مرداک برابر تیم کرایم تایم که بعد از مدت ها در راو این هفته برگشتن قرار گرفتن و در پایان تیم کرایام تایم بود که تونست در مدت زمانی کوتاه تیم لنس کید و مرداک رو شکست بده .

........

" Brian Kendrick & Paul London def. Cody Rhodes & Hardcore Holly "

........

در یک مسابقه ی دو به دو ، قهرمانان تیمی جهان کودی رودس و هاردکور هالی برابر تیم پال لاندان و برایان کندریک قرار گرفتن که تیم برایان کندریک و پال لاندان موفق شدن در یک مسابقه ی سخت با یک رول آپ حریف خودشون رو شکست بدن . البته مسابقه سر کمربند نبود .

........

" Intercontinental Champion Chris Jericho def. CM Punk "

........

در یک مسابقه ی تک به تک ، قهرمان بین قاره ای کریس جریکو برابر مستر مانی این د بنک سی ام پانک قرار گرفت که در پایان این مسابقه ی جذاب با کود بریکری که کریس جریکو به سی ام پانک زد ، جریکو پیروز مسابقه شد .

........

" WWE Champion Randy Orton def. Matt Hardy "

........

در یک مسابقه ی تک به تک ، قهرمان دابلیو دابلیو ای رندی اورتن برابر مت هاردی قرار گرفت . در حالی که مت هاردی بر مسابقه مسلط بود و داشت مسابقه رو میبرد ، مت رفت تا یک تویست آف فیت بزنه اما رندی اورتن به مت هاردی آر کی او زد و مت هاردی رو پین کرد و به این ترتیب رندی اورتن پیروز این مسابقه شد .

........

" Maria def. Santino Marella "

........

در یک مسابقه ی تک به تک ، ماریا برابر سانتینو مارلا قرار گرفت که در پایان مسابقه وقتی دیواس اومدن و حواس داور رو پرت کردن ، ماریا یک ضربه ی محکم به بیضه ی سانتینو مارلا زد و بعد مارلا رو پین کرد و مسابقه رو برد .

........

" Ric Flair Talks About His Retirement "

........

ریک فلیر وارد شد و مورد تشویق شدید طرفداران دابلیو دابلیو ای قرار گرفت . ریک فلیر درباره ی شکستش گفت : "من باختم ولی هیچ وقت کشتی کچ رو فراموش نمی کنم چون خیلی از این ورزش خاطره دارم ." ریک در ادامه گفت : "من به یک مرد واقعی باختم که اون شان بود ." در حالی که آهنگ ریک فلیر پخش میشد ، تریپل ایچ وارد شد و جلوی ریک فلیر زانو زد و ریک هم شروع کرد به اشک ریختن . در همون لحظه تریپل ایچ گفت که دوست های قدیمیت هم برای احترام میخوان بیان . بعد از اومدن چهار اسب سوار که دوستان ریک و همتیمی هاش در دابلیو سی دابلیو بودن ، جان سینا و باتیستا و کریس جریکو و ... وارد شدن و ریک رو در آغوش گرفتن و باهاش خداحافظی کردن . بعد هم شان مایکلز میاد و پشت شان هم تمام داوران و افراد مهم دابلیو دابلیو ای اومدن و با ریک فلیر خداحافظی کردن . بعد از اون هم ریک فلیر با تمام تماشاگران خداحافظی کرد و رفت .

........

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
03-04-2008, 21:50
ECW . April 02th , 2008 . Results

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Mike Knox def. Stevie Richards "

........

در یک مسابقه ی تک به تک ، مایک ناکس برابر استیوی ریچاردز قرار گرفت . در این مسابقه ی کوتاه مایک ناکس با زدن فینیشرش تونست برنده ی مسابقه بشه .

---------------------------------------------------------------------------------------

" Bigshow def. Colin Delaney "

........

در یک مسابقه ی تک به تک ، بیگ شو برابر کولین دیلنی قرار گرفت . در این مسابقه بیگ شو تونست به راحتی با یک چوکسلم کولین دیلنی رو شکست بده .

---------------------------------------------------------------------------------------

" ECW Champion Kane & CM Punk def. Chavo Guerrero & Shelton Benjamin "

........

در یک مسابقه ی دو به دو ، قهرمان جدید ای سی دابلیو کین با سی ام پانک یار شد و برابر تیم چاوو گئررو و شلتون بنجامین قرار گرفتن . در این مسابقه ی زیبا ، کین و سی ام پانک خیلی خوب کار کردن و در پایان هم تونستن با پین کردن شلتون بنجامین پیروز مسابقه بشن .

فراموش نکنید که سی ام پانک مانی این د بنک رو برده و میتونه در آینده ای نچندان دور همین کین رو چلنج کنه و سر کمربند با کین مسابقه بده .

---------------------------------------------------------------------------------------

reza boy
03-04-2008, 21:52
با تشكر از توجه همه خوانندگان عزيز .........از كساني كه همكاري مي كنند ممنونم

ehsssssan
04-04-2008, 02:33
داداش دستت درد نكنه.سنگ تموم ميذاري.خيلي آقايي.دستت درد نكنه لطفا در اين باره توضيح ميدي
خوب دوستان ، یک خبر جالب براتون دارم . راک در جشن هال آف فیم سال 2008 که امروز صبح برگذار شد ، شرکت کرد و وقتی وارد سالن شد مردم و حتی سوپراستارها از شادی چنان داد و فریادی راه انداخته بودن که واقعا خود راک تعجب کرده بود . راک که برای معرفی کردن پدربزرگ و پدر خودش اومده بود و در واقع اومده بود تا پیتر میویا و راکی جانسون رو معرفی کنه که با شعار هایی که طرفداران میدادن ( " راک ، لطفا برگرد " ) ، راک تا ده دقیقه نمیتونست هیچی بگه چون صداش نمیرسید ! به هر حال ما هم امیدواریم راک هر چه زودتر به رینگ دابلیو دابلیو ای برگرده .

ضمن اینکه حضور استون کلد ، جری لالر ، ریک فلیر ، می یانگ ، جی بی ال ، تریپل ایچ و ... واقعا این جشن رو زیبا و جذاب تر کرده بود . راک علاوه بر معرفی پدربزرگ و پدرش چند نفر دیگه رو هم معرفی کرد که بماند ...

mohammad_dj_kazin
04-04-2008, 16:04
آقا رضا ايول
ميخواستم يه خسته نباشيد بهت بگم

MORINIO
04-04-2008, 18:34
اگر کسی اطلاعاتی راجع به قفل جدید آندرتیکر داره بگه که چرا از دهان بازیکن دیگر خون میاد...

ممنون

mohammad_dj_kazin
04-04-2008, 19:07
اگر کسی اطلاعاتی راجع به قفل جدید آندرتیکر داره بگه که چرا از دهان بازیکن دیگر خون میاد...

ممنون

نميخوام تبلييغ كنما.
ولي اگه اطلاعات كامل ميخواي بيا وبلاگم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ehsssssan
05-04-2008, 01:37
منم همينجوري تو تاپيك واسه خودم پست الكي مدم ديگه.هيچكي به دادمون نميرسه

ehsssssan
05-04-2008, 02:09
من يه سوال داشتم بعد از سوال قبلي كه منت گذاشتين جواب دادين

حقوق سوپراستارا چه جوري تعيين ميشه.لطفا كمك كنين.مثلا رده ي چندمي ميشن فلان قدر ميگيرن اگه اينجوريه كه اورتن بايد از همشون بيش تر بگيره
Ashley Massaro: $131,000
- Batista: $813,000 (First class flight tickets paid for every week
(- Big Show: $1,000,000 (Base salary

- Bob Holly: $217,000
- Booker T: $375,000
- Candice Michelle: $64,000
- Carlito: $319,000
- Chavo Guerrero: $206,000
-( Chris Benoit: $488,000 (First class flight tickets paid for every week
- Chris Masters: $253,000
- Christian - $396,000
- Danny Basham: $130,000
- Doug Basham: $126,000
- Eddie Guerrero: $372,000
- Edge: $704,000
- Eugene: $189,000
- Funaki: $124,000
- Gene Snitsky: $292,000
- Gregory Helms: $277,000
- John Cena: $1,743,000 (First class flight tickets, hotel (accommodations, and ground transportation paid for every week
- John Layfield: $786,000 (Five star hotel accommodations paid for every weekJerry Lawler: $204,000 (First class flight tickets, hotel (accommodations, and ground transportation paid for every week
- Jillian Hall: $52,000
- Joey Mercury: $134,000
- Johnny Nitro: $143,000
- Jonathan Coachman: $175,000
- Kane: $ 851,000 (First class flight tickets paid for every week Ken Kennedy: $133,000
- Kid Kash: $62,000
- Kurt Angle: $1,023,000 (First class flight tickets paid for every week)
- Lance Cade: $118,000
- Lilian Garcia: $90,000
- Lita: $286,000 (Mostly downside paid due to lack of wrestling)
- Maria: $41,000
- Mark Henry: $300,000 (Base pay)
- Matt Hardy: $322,000 (Missed over $70,000 of pay due to firing)
- Matt Striker: $43,000
- Melina: $155,000
- Mickie James: $72,000
- Nunzio: $186,000
- Orlando Jordan: $145,000
- Paul London: $177,000
- Psicosis: $122,000
- Randy Orton: $711,000 (First class flight tickets paid for every week)
- Rene Dupree: $289,000
- Rey Mysterio: $414,000
- Ric Flair: $508,000 (First class flight tickets paid for every week)
- Rob Conway: $186,000
- Rob Van Dam: $220,000 (Only received downside and royalties due to injury)
- Rosey: $105,000
- Shawn Michaels: $1,045,000 (First class flight tickets, hotel accommodations, and ground transportation paid for every week)
- Shelton Benjamin: $366,000
- Simon Dean: $132,000
- Stacy Keibler: $178,000 (Only downside paid during absence)
- Steven Richards: $94,000
- Torrie Wilson: $260,000
- Trevor Murdoch: $48,000
- Triple H: $2,013,000 (Allowed the personal use of company jet (10) times per year. First class flight tickets, hotel accommodations, and ground transportation paid for every week)
- Trish Stratus: $618,000 (Receives 20% of all Trish Stratus merchandise sold)
- Tyson Tomko: $127,000
- Undertaker: $1,811,000 (First class flight tickets accommodations, and ground transportation paid for every week-) Val Venis: $210,000
- Victoria: $275,000
- Viscera: $130,000
- William Regal: $225,000

منبعبرای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون

emtn
05-04-2008, 14:00
منم همينجوري تو تاپيك واسه خودم پست الكي مدم ديگه.هيچكي به دادمون نميرسه
Hall of Fame یه مراسم سالیانست که توش از چند تا از بزرگان کشتی کج تقدیر می شه.هر یک از این افراد توسط یه فرد دیگه induct می شه(یعنی اسمش وارد لیست افراد تقدیر شده می شه)
امسال راک ، پدر و پدر بزرگشو induct کرد. قبلش هم یه کم حرف زد که خیلی جالب بود. می تونی اینجا ببینی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammad_dj_kazin
05-04-2008, 17:37
من يه سوال داشتم بعد از سوال قبلي كه منت گذاشتين جواب دادين

حقوق سوپراستارا چه جوري تعيين ميشه.لطفا كمك كنين.مثلا رده ي چندمي ميشن فلان قدر ميگيرن اگه اينجوريه كه اورتن بايد از همشون بيش تر بگيرهمنبع
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])


ممنون
اگه خواستي توي وبلاگ درخواست بده من كه نميدونم ولي شايد بقيه ي نويسنده هام بدونن باي باي
:27:

reza boy
05-04-2008, 19:54
Smackdown . April 04th , 2008 . Results

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Matt Hardy def. U.S. Champion M.V.P. | None Title Match "

................................................

در یک مسابقه ی تک به تک ، مت هاردی که به تازگی از بند مصدومیت رها شده برابر ام وی پی قرار گرفت و تونست ام وی پی رو با یک تویست آف فیت شکست بده . این مسابقه سر کمربند ایالات متحده نبود .

" Festus def. Zack Ryder "

................................................

در یک مسابقه ی تک به تک ، فستس برابر زک رایدر قرار گرفت . در این مسابقه که میشه گفت همش دست فستس بود ، فستس با یک پاور اسلم تونست زک رایدر رو شکست بده .

" Vladimir Kozlov def. Matt Bentley "

................................................

در یک مسابقه ی تک به تک ، دو سوپراستار تازه وارد برابر هم قرار گرفتند . در این مسابقه پدیده ی جدید دابلیو دابلیو ای که ولادمیر کوزلوو نام داره ، برابر یک سوپراستار جدید دیگه که اگه اشتباه نکنم قبلا در تی ان ای فعالیت میکرد که نامش مت بنتلی بود قرار گرفت . در این مسابقه ولادمیر کوزلوو تونست مت بنتلی رو شکست بده .

" John Morrison & The Miz def. Jimmy Wang Yang & Shannon Moore "

................................................

در یک مسابقه ی دو به دو ، قهرمانان تیمی اسمک دان ؛ موریسن و د میز برابر تیم جیمی وانگ یانگ و شنن مور قرار گرفتن که در پایان تیم جان موریسن و میز پیروز این مسابقه ی نچندان سخت شدند . بعید به نظر میرسه که جان موریسن و د میز جلوی این تیم ها کمربندشون رو ببازن . هر چند این مسابقه هم سر کمربند نبود .

" World Heavyweight Champion Undertaker vs. ECW Champion Kane "

................................................

در یک مسابقه ی تک به تک ، قهرمان سنگین وزن جهان ؛ آندرتیکر برابر قهرمان ای سی دابلیو ؛ کین قرار گرفت . این مسابقه مین ایونت این هفته بود . همونطور که میدونید آندرتیکر و کین با هم یار هستن . خوب در این مسابقه هم کاملا مشخص بود نمیخوان همدیگه رو بزنن . به هر حال کین و آندرتیکر رفتن بیرون رینگ و بلاجبار یک دابل بیگ بوت به هم زدن و داور تا 10 شمرد و هیچ کدوم داخل رینگ نرفتن و به این ترتیب مسابقه بدون نتیجه تموم شد . البته آندرتیکر و کین خودشون از عمد بیرون رینگ رفتن و بلند نشدن وگرنه یک بیگ بوت برای این دو چیزی نیست . به هر حال بعد از مسابقه اج و چاوو گئررو و کرت هاکینز و زک رایدر وارد شدن و آندرتیکر و کین رو زدن . اما در پایان آندرتیکر و کین زک رایدر و کرت هاکینز رو زدن و بعد یک دابل تومبستون به اج و چاوو گئررو زدن .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
06-04-2008, 21:11
قبل از رسل منیا ۲۴ لیندا مکمن همسر وینس مکمن مهمونی گرفت و استاراو دعوت کرد متا هم براتون عکساشو اماده دانلود کردیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza boy
06-04-2008, 21:12
ری میستریو که الان در مصدومیت به سر میبره به دیدار کودکان رفته و هعکس هایی هم از این دیدار منتشر شذده که ما براتون اماده دانلود کردیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

emtn
07-04-2008, 00:23
یه خبر جالب.
festus قراره این جمعه با undertaker بازی کنه. باید بازی جالبی بشه!

mohammad_dj_kazin
07-04-2008, 16:49
یه خبر جالب.
festus قراره این جمعه با undertaker بازی کنه. باید بازی جالبی بشه!
فكر كنم undertaker ببازه:31::31:

reza boy
07-04-2008, 21:57
مردم درارن میرن بلیط رستل منیا بخرن بعضی از استارهای قدیمی هم بین انها هستند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza boy
07-04-2008, 21:58
جان سینا هم مثل بقیه ی استارا جدیدا به دیدار کودکان رفته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza boy
07-04-2008, 21:58
روموری رستل منیا ۲۵ ذو اماده کردم که در ۵ اوریل ۲۰۰۹ قراره در شهر تکزاس برگذار شه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

emtn
08-04-2008, 17:04
اگه خواستي توي وبلاگ درخواست بده من كه نميدونم ولي شايد بقيه ي نويسنده هام بدونن باي باي
:27:
اگه هر کس دیگه ای بود شاید می باخت ولی آندرتیکر تسلیم بشو نیست.:21:

reza boy
08-04-2008, 21:18
قبل از مراسم هال اف فیم امسال جاش متیوز با راک یک مصاحبه کوچک کرد
فرمت: WMV

حجم: 2019 KB

نام فایل : Dwayne The Rock Johnson about being at the WWE Hall of Fame

reza boy
08-04-2008, 21:19
قبل از مراسم هال اف فیم امسال جاش متیوز با راک یک مصاحبه کوچک کرد
فرمت: WMV

حجم: 2019 KB

نام فایل : Dwayne The Rock Johnson about being at the WWE Hall of Fame


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammad_dj_kazin
08-04-2008, 22:52
قبل از مراسم هال اف فیم امسال جاش متیوز با راک یک مصاحبه کوچک کرد
فرمت: WMV

حجم: 2019 KB

نام فایل : Dwayne The Rock Johnson about being at the WWE Hall of Fame


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آقا رضا ميتونم بپرسم اين كليپ هارو از كجا مياري؟

ehsssssan
09-04-2008, 00:25
رضا جان دستت درد نكنه آقايي مي كني مثل هميشه.
عكس هاي بچه هارو حال كردم

محمد جان من تو وبلاگ هم درخواست دادم.امااااااا

mohammad_dj_kazin
09-04-2008, 17:32
رضا جان دستت درد نكنه آقايي مي كني مثل هميشه.
عكس هاي بچه هارو حال كردم

محمد جان من تو وبلاگ هم درخواست دادم.امااااااا
شرمنده احسان جان نديدم!!!!!!
پس چرا من نظراتتو نديدم!!!!:18:
حالا درخواستت چي بود.
اين دفعه درخواست داشتي بگو
نامردم اگه نزارم

شرمنده:11::40:

ehsssssan
10-04-2008, 01:26
تو قسمت نظر ها سوال رو مطرح كردم.و لي 2 وز بعدش هم جواب نداده بودن الان هم يادم نيست دقيقا كجا بود خوب نميشه اينجا جواب بديد؟

emtn
10-04-2008, 01:32
قبل از مراسم هال اف فیم امسال جاش متیوز با راک یک مصاحبه کوچک کرد
فرمت: WMV

حجم: 2019 KB

نام فایل : Dwayne The Rock Johnson about being at the WWE Hall of Fame


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آقا دمت گرم خیلی حال دادی.:10:
ببینم چیزی راجب برگشتنش نگفته ، نه؟(البته منظورم تو این ویدیو نیستا)

ehsssssan
10-04-2008, 23:38
عميقا ناراحت شدم
چقدر راك هيبتو و هيكل و خشنيشو از دست داده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_dj_kazin
11-04-2008, 00:33
تو قسمت نظر ها سوال رو مطرح كردم.و لي 2 وز بعدش هم جواب نداده بودن الان هم يادم نيست دقيقا كجا بود خوب نميشه اينجا جواب بديد؟
خوب عزيزم سوالت چي بوده؟؟؟؟؟


عميقا ناراحت شدم
چقدر راك هيبتو و هيكل و خشنيشو از دست داده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روز دوم عيد شبكه سه يه فيلم از راك نشون داد.خيلي باحال بود

ehsssssan
11-04-2008, 02:52
نوشته شده توسط ehsssssan [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من يه سوال داشتم بعد از سوال قبلي كه منت گذاشتين جواب دادين

حقوق سوپراستارا چه جوري تعيين ميشه.لطفا كمك كنين.مثلا رده ي چندمي ميشن فلان قدر ميگيرن اگه اينجوريه كه اورتن بايد از همشون بيش تر بگيره

چه جورياست/

ehsssssan
12-04-2008, 00:43
روز دوم عيد شبكه سه يه فيلم از راك نشون داد.خيلي باحال بود

آره همون كه فوتباليست بود.ولي فيلمش واسه 2006 بود
اونجا بابا خيلي هيكلش ميزون بود تو اين مصاحبه بيچاره نصفش آب شده

emtn
12-04-2008, 02:25
برنامه با مراسم رقص دخترای هندی برای Great Khali شروع شد. Big Show وارد شد و از یه هندیه از طرف Great Khali1- یه سری هدایا مثل مرغ و بزغاله گرفت.:27: (برای نشان دادن صلح طلبی مردم هند) بعدش با هم دست دادن ولی لحظه ی آخر Big Show با یه مشت Great Khali رو انداخت.:دی
2- Jimmy Wang Yang و Shannon Moore در یه تگ تیم مچ از The Miz و John Morrson شکست خوردند.
3- Finally با کمک پسرش Hornswagle تونست Mat Striker رو شکست بده.
4-ویکتوریا هم با میشل مک کول بازی کرد و تونست بازی رو ببره.
5-ولادیمر کوزلو ، بازیکن جدید و قوی روسی به راحتی حریفش مت لوگان رو برد.
6- در یکی از معدود بازی های درست و حسابی شب ، Matt Hardy در مقابل Chuck Palumbo قرار گرفت. MVP هم این بازی رو از نزدیک و از جایگاه گزارشگرها نگاه می کرد. Matt Hardy اولش یه مقداری کتک خورد ولی نهایتا تونست بازی رو ببره. در ضمن، MVP هم دخالتی در بازی نکرد.
7-و اما در بازی اصلی شب ، Festus در یه بازی فیزیکی و دیدنی با آندرتیکر رو به رو شد. festus به خوبی مقاومت کرد و حتی ضربه های خیلی خوبی هم به تیکر زد ، ولی آخذش اسیر فن مرگبار آندرتیکر ، Triangle Choke شد. جالبی کار اینجا بود که Festus تسلیم نشد ، اما بعد از حدود نیم دقیقه کاملا بیهوش شد تا آندرتیکر بازی رو ببره.


در اینجا برنامه تموم می شه ولی ظاهرا یه تیکه ی دیگه هم بوده که تو تلویزیون نشون ندادن. Zack Ryder,Hawkins,ٍEdge,Chavo و بادی گارد چاوو به تیکر حمله می کنند ولی بتیستا ،کین و بیگ شو به کمک آندر تیکر می آن و همه رو نابود می کنند.:5:

emtn
12-04-2008, 02:35
بک لش قراره دو هفته ی دیگه بر گزار بشه و بازی های بسیار خوبی رو براش گداشتن:
World Heavyweight Championship: The Undertaker vs. Edge

ECW Championship: Kane vs. Chavo Guerrero چاوو ه در ECW به كين گفت که تو این بازی با بادی گاردش می آد.

Fatal Four-Way match for the WWE Championship: Randy Orton vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Triple H vs. John Cena این بازی ،بازی اصلی شبه و یه جور elimination match ه. باید فوق العاده باشه.:46:

Shawn Michaels vs. Batista

Big Show vs The Great Khali


نمی دونم شاید باز هم بازی های دیگه ای اضافه بشه.

emtn
13-04-2008, 14:38
آقا یه بازی دیگه هم به بک لش اضافه شد: MVP Vs. Matt Hardy برای United States championship
چه شود این بک لش!:8:

reza boy
13-04-2008, 21:14
والپیپیر اختصاصی بکلش ۲۰۰۸

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza boy
13-04-2008, 21:15
عکس های جدیدی به نام 'Mania Media Day منتشر شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza boy
13-04-2008, 21:15
عکس های جدیدی از دیدار مردم از استارا منتشر شده تو این عکس ها بیشتر استارا هستن پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza boy
13-04-2008, 21:16
عکس های جدیدی از دیدار سینا تریل و مایکلز از کودکان منتشر شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza boy
13-04-2008, 21:16
عکسهای جدیدی از ملاقات باتیستا و سی ام پانک با بچه ها منتشر شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza boy
13-04-2008, 21:17
RAW . April 07th , 2008 . Results

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" Umaga def. Val Venis "

................................................

در یک مسابقه ی تک به تک ، اوماگا برابر وال وینس قرار گرفت که در پایان اوماگا تونست با زدن یک سموئن اسپایک حریفش رو شکست بده .

" Mickie James & Ashley Massaro def. Jillian & Melina "

................................................

در یک مسابقه ی دو به دو بین دیواس ، میکی جیمز و اشلی با هم تیم شدن و برابر تیم جیلیان و ملینا قرار گرفتند که تیم میکی جیکز و اشلی ماسارو با دی دی تی ای که میکی جیمز زد تونستن پیروز مسابقه بشن .

" Brian Kendrick & Paul London def. Lance Cade & Trevor Murdoch "

................................................

در یک مسابقه ی دو به دو ، تیم برایان کندریک و پال لاندان برابر تیم لنس کید و ترور مرداک قرار گرفتند که تیم برایان کندریک و پال لاندان با رول آپ پیروز مسابقه شدن .

" Triple H def. Randy Orton & JBL | 2 on 1 Handicap Match "

................................................

در یک مسابقه ی دو به یک ، رندی اورتن با جی بی ال یار شد و برابر تریپل ایچ قرار گرفتن که در پایان تریپل ایچ جی بی ال رو زد و بعد به رندی اورتن پدیگری زد و پیروز مسابقه شد . به این ترتیب ، تریپل ایج با این پیروزی به بکلش راه پیدا کرد .

" Carlito & Santino Marella def. Hardcore Holly & Cody Rhodes "

................................................

در یک مسابقه ی دو به دو ، تیم سانتینو مارلا و کارلیتو برابر قهرمانان تیمی جهان هاردکور هالی و کودی رودس قرار گرفتن که در پایان تیم کارلیتو و سانتینو مارلا پیروز مسابقه شدن .

" WWE Women's Champion Beth Pheonix def. Maria "

................................................

در یک مسابقه تک به تک ، ماریا برابر قهرمان زنان دابلیو دابلیو ای بث فینکس قرار گرفت که در پایان بث فینکس با زدن فینیشر خودش که فیشرز من سوپلکس نام داره ، ماریا رو پین کرد و پیروز شد .

" John Cena def. Triple H & JBL | 2 on 1 Handicap Match "

................................................

در یک مسابقه ی دو به تک ، تیم تریپل ایچ و جی بی ال برابر جان سینا قرار گرفتن و در حالی که جی بی ال و تریپل ایچ داشتن با هم دعوا میکردن ، رندی اورتن وارد شد و به جی بی ال آر کی او زد . بعد سینا تریپل ایچ رو زد و جی بی ال رو پین کرد و پیروز مسابقه شد . به این ترتیب جان سینا هم به بکلش راه پیدا کرد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

کوتاه از راو این هفته ::

1 - ریگال ابتدا مسابقه ای تک به تک بین جی بی ال و رندی اورتن رو در بکلش در نظر گرفته بود .

2 - با پیروزی تریپل ایچ و سینا در راو این هفته ، مسابقه ی کمربند دابلیو دابلیو ای چهار نفره شد .

3 - در برنامه ی معروف جریکو ، شان و باتیستا مهمان بودن که بینشون درگیری لفظی پیش اومد .

4 - جان سینا راه پیدا کردن تریپل ایچ رو به بکلش ، به او تبریک گفت .

5 - در پایان راو این هفته ، در خیابون طرفداران به سینا حمله کردن که تریپل ایچ سینا رو نجات داد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
13-04-2008, 21:18
تبلیغی از هوم ویدیوی جديد تریپل اچ رو اماده کردم با کیفیتی عالی و حجمی کم ( DVDRIP )

-------------------------------------------------

.:: The King Of Kings - Triple H Home Video Promo ::.

فرمت: AVI

حجم: 4162 KB

نام فایل : The King Of Kings - Triple H Home Video Promo

لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
13-04-2008, 21:21
ECW . April 08th , 2008 . Results

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

................................................

" CM Punk def. World Tag Team Champion The Miz "

................................................

در اولین مسابقه ی ای سی دابلیو این هفته ، سی ام پانک برابر میز قرار گرفت که در پایان این مسابقه با برتری سی ام پانک به پایان رسید . سی ام پانک با یک جی تی اس تونست میز رو پین کنه و پیروز مسابقه بشه .

" Elijah Burke def. Nunzio "

................................................

در یک مسابقه ی تک به تک ، الایجا بورک برابر حریف نچندان قوی خودش نانزیو قرار گرفت و در پایان الایجا بورک بود که با زدن فینیشرش تونست نانزیو رو پین کنه و پیروز بشه .

" Kofi Kingston def. Domino "

................................................

اما کوفی کینگستون که داره همینطور بهتر و بهتر میشه و در هفته ی قبل هم خوب کار کرد ، برابر دامینو قرار گرفت و در پایان کوفی کیگستون تونست دامینو رو شکست بده .

" Tommy Dreamer def. Colin Delaney "

................................................

در یک مسابقه ی تک به تک ، تامی دریمر و کولین دیلنی برابر هم قرار گرفتن که در پایان علیرقم اینکه دیلنی خیلی خوب کار کرد ، این تامی دریمر بود که از فرصت استفاده کرد و با یک دی دی تی تونست دیلنی رو پین کنه و پیروز این مسابقه بشه .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

کوتاه از ای سی دابلیو این هفته ::

1 - چاوو گئررو ، کرت هاکینز و زک رایدر در این هفته ی ای سی دابلیو حضور داشتن .

2 - تماشاگران بشدت چاوو گئررو و میجر برادرز رو هو کردن .

3 - تماشاگران از اینکه کین مسابقه ای نداشت از دست جنرال منیجر ، استرادا عصبانی شدن .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
13-04-2008, 21:26
سلام ببخشيد دير شد
من اين كلپ ها رو يا خودم آپ مي كنم يا دوستان يا تصادفي ميبينم ميگم اينجا بزارم همه استفاده كنن اگه شما اينو آپ كردي بگو ................. به دوستاني كه تشكر كردن بايد بگم خواهش مي كنم تاپيك خودتونه سوالي بود در خدمتم در حد توانم تا بعد............................................ .................................................. ...

reza boy
13-04-2008, 21:37
در ضمن خواهش مي كنم در رتبه دادن به تاپيك شركت كنيد

emtn
15-04-2008, 01:30
ویکی تمام تلاششو داره می کنه تبا گذاشتن بازی های سنگین ، آندرتیکر رو تا حد ممکن برای بازی با ادج تو بک لش ضعیف کنه.
بعد از دو بازی سنگین دو هفته ی اخیر، این هفته قراره که آندرتیکر با بتیستا بازی کنه.

emtn
15-04-2008, 01:31
در ضمن خواهش مي كنم در رتبه دادن به تاپيك شركت كنيد

من که عالی دادم:27::27:

reza boy
15-04-2008, 23:52
خيلي ممنون خواهش مي كنم هر كسي اين تاپيكو مي خونه يه رتبه بده............

reza boy
15-04-2008, 23:54
Mike Knox Continues To Wrestle In WWE / ECW

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــخیلی وقت بود که سایت های مختلف اعلام میکردن که در خونه ی مایک ناکس ، سوپراستار جدید ای سی دابلیو مواد نیروزا پیدا شده .

خوب ، بعد از سه روز اعلام این موضوع از سایت های معتبر که مایک ناکس بدلیل استفاده از مواد نیروزا از دابلیو دابلیو ای اخراج خواهد شد ، کمپانی دابلیو دابلیو ای این موضوع رو تکذیب کرد و سپس اعلام کرد : " مایک ناکس ، سوپراستار جدید ای سی دابلیو به هیچ وجه از مواد استروییدی استفاده نکرده و همچنان در ای سی دابلیو و دابلیو دابلیو ای مسابقه خواهد داد . "

ضمن اینکه در هاس شو این هفته ی اسمک دان / ای سی دابلیو ، ماک ناکس برابر تامی دریمر قرار گرفت و دریمر رو شکست داد و ناکس با مسابقه دادن در هاس شو این هفته ، به همه ی شایعات گفته شده پایان داد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

reza boy
15-04-2008, 23:57
Smackdown . April 11 , 2008 . Results

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" The Miz & John Morrison def. Jimmy Wang Yang & Shannon Moore "

................................................

ابتدا جان موریسن وارد شد و بعدش هم میز اومد . جیمی ونگ ینگ و شنن مور هم بعد اون ها اومدن . موریسن و ونگ ینگ آغاز کردن . موریسن مسابقه رو خوب شروع کرد . میز وارد شد و بعد از یکی دو دقیقه جاش رو دوباره با موریسن عوض کرد و قبل از اینکه بیرون بره یک حرکت تیمی انجام دادن . بعد از دقایقی که مسابقه کاملا دست موریسن بود ، میز جای موریسن اومد و با سرعت به طرف ینگ دوید و با یک نک بریکر حریفش رو پین کرد و پیروز شد . به این ترتیب تیم میز و موریسن در عرض 8:24 برنده شدن .

" Finlay w/ Hornswoggle def. Matt Striker "

................................................

دو سوپراستار وارد رینگ شدن . فینلی مسابقه رو خیلی خوب شروع کرد . بعد از چند دقیقه که کاملا مسابقه دست فینلی بود ، مت استرایکر هم تکونی به خودش داد . اما هورنسواگل جلوی ادامه ی کار استرایکر رو گرفت . فینلی هم از فرصت استفاده کرد و وقتی که داور حواسش نبود ، فینلی با چوبش مت استرایکر رو زد و پیروز شد . بعد از مسابقه هم هورنسواگل به استرایکر تدپول اسپلش زد . این مسابقه 4:54 به طول انجامید .

" Victoria def. Michelle McCool "

................................................

ابتدای کار ، مک کول با یک کلوزلاین ، ویکتوریا رو از رینگ انداخت بیرون . اما ویکتوریا وارد رینگ شد و مسابقه رو در دست گرفت . ویکتوریا مک کول رو انداخت گوشه ی رینگ و به مک کول لگد زد . مک کول دوباره مسابقه رو با یک نک بریکر در دست گرفت اما منیجر ویکتوریا حواس مک کول رو پرت کرد و در همون لحظه ویکتوریا با یک رول آپ در عرض 1:50 پیروز مسابقه شد .

" Vladimir Kozlov def. Matt Logan "

................................................

ولادیمیر کوزلوو ، پدیده ی جدید دابلیو دابلیو ای باید برابر مت لوگن قرار میگرفت . ولادیمیر کوزلوو با ورودی بدون آهنگش و تاریک شدن استادیوم وارد رینگ شد . حریفش هم که تو رینگ بود . مسابقه آغاز شد و ولادیمیر کوزلوو با یک هدلاک مسابقه رو شروع کرد . بعد به ترتیب به حریفش هد بات ، کراس بادی اسلم و دی دی تی زد . در همون لحظه ولادیمیر کوزلوو با یک اسکورپیون دس دراپ یا هر چی که من اسمش رو نمیدونم ، مت لوگن رو پین کرد و در 00:52 ثانیه پیروز مسابقه شد .

" Matt Hardy def. Chuck Palumbo "

................................................

چاک پالمبو با موتورش وارد رینگ شد . مت هاردی هم بعد از پالمبو اومد . زنگ شروع مسابقه زده شد و چاک پالمبو با یک ساید هد لاک مسابقه رو آغاز کرد . این مسابقه یکی از معمولی ترین مسابقات این هفته ی اسمک دان بود . در اواخر مسابقه بود که هاردی مسابقه رو در دست داشت . مت هاردی برای دومین بار بود که از روی طناب دوم با یک لگ دراپ پالمبو رو میزد . مت رفت باری تویست آف فیت اما پالمبو به هاردی فال اوی اسلم زد . پالمبو رفت تا فول تراتل رو روی مت اجرا کنه که مت هاردی با یک تویست آف فیت جواب پالمبو رو داد و پالمبو رو پین کرد و برنده شد . این مسابقه 11:55 طول کشید .

" World Heavyweight Champion The Undertaker def. Festus "

................................................

اما در مین ایونت این هفته ، قهرمان سنگین وزن جهان آندرتیکر حریف فستس بود . دو سوپراستار وارد میشن و مسابقه رو آغاز می کنن . اول آندرتیکر حریفش رو میزنه اما بعد فستس دو سه بیگ بلو به تیکر میزنه . آندرتیکر میره باری اولد اسکول . همه ی تماشاگران از جاشون بلند میشن و آندرتیکر رو تشویق میکنن . آندرتیکر اولد اسکول میزنه . آندرتیکر بیگ بوت میزنه و پشتش هم یک بادی اسلم . تیکر با یک کلوزلاین از رینگ بیرون میفته ولی سریع به رینگ بر میگرده . آندرتیکر چند مشت محکم با دست راست به فستس میزنه که از سوی تماشاگران مورد تشویق قرار میگیره . فستس میخواد بک بادی دراپ بزنه اما آندرتیکر دی دی تی میزنه . آندرتیکر چوکسلم میزنه . بعد از چند دقیقه داور بر اثر برخورد با فستس رو زمین میفته . تیکر و فستس گوشه ی رینگ کارشون به دعوا میکشه . فستس بیگ بوت میزنه و تا به تیکر نزدیک میشه ، آندرتیکر قفل جدیدش رو به فستس میزنه و فستس تسلیم میشه اما داور روی زمین بود . آندرتیکر هم فستس رو ول نمی کرد . یک داور جدید از راه میرسه و مسابقه رو به نفع تیکر اعلام میکنه . به این ترتیب آندرتیکر عرض 8:25 پیروز مسابقه میشه .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

کوتاه از اسمک دان این هفته ::

1 - درگیری ای بین باتیستا و مایکلز رخ داد که وقتی باتیستا رفت باتیستا بمب بزنه شان فرار کرد .

2 - در ابتدای اسمک دان بیگ شو و کالی با هم درگیر شدن که بیگ شو کالی رو زد .

3- تدی لانگ گفت که یک مسابقه بین گریت کالی و بیگ شو در بکلش انجام خواهد شد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ