PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کار نکردن تاچ پد ایسر5635g در xp , seven

hamzehfr
22-05-2011, 21:28
با سلام و خسته نباشید .لپ تاپ من acer 5635g میباشد .چند وقتیه پد موسش از کار می افتاد و بعد از کلی ور رفتن درست میشد.الان کلً از کار افتاده .دوتا وبندوز نصب کردم هم ایکس پی هم سون باز هم نشد .موقع نصب ویندوز موسش خوب کار میکنه ولی بعد از نصب به محض اینکه ویندوز بالا می آد از کار می افته.البته وقتی تاچ پد را unistal میکنم بعد از ریست کردن درست میشه ولی پیغام میده سخت افزار جدید نصب شده کامپیوتر را ریستارت کنید و اگه ریستارت کنم باز ویندوز تاچ پد را نمیشناسه .الان مجبور شدم از یه موس udb استفاده کنم .خواهش میکنم اگه کسی راه حلی داره کمکم کنه .در ضمن درایور تاچ پدش را از سایت ایسر دانلود کردم و نصب کردم باز هم نشد.با تشکر

hamzehfr
23-05-2011, 12:39
با سلام و خسته نباشید .لپ تاپ من acer 5635g میباشد .چند وقتیه پد موسش از کار می افتاد و بعد از کلی ور رفتن درست میشد.الان کلً از کار افتاده .دوتا وبندوز نصب کردم هم ایکس پی هم سون باز هم نشد .موقع نصب ویندوز موسش خوب کار میکنه ولی بعد از نصب به محض اینکه ویندوز بالا می آد از کار می افته.البته وقتی تاچ پد را unistal میکنم بعد از ریست کردن درست میشه ولی پیغام میده سخت افزار جدید نصب شده کامپیوتر را ریستارت کنید و اگه ریستارت کنم باز ویندوز تاچ پد را نمیشناسه .الان مجبور شدم از یه موس udb استفاده کنم .خواهش میکنم اگه کسی راه حلی داره کمکم کنه .در ضمن درایور تاچ پدش را از سایت ایسر دانلود کردم و نصب کردم باز هم نشد.با تشکر

یکی نیست جواب بده

teknosys
23-05-2011, 15:17
سلام

چک کردم فقط واسه 32 بیتی سون درایور تاچ داره. حتما رو 32 بیتی نصبش کردین. نه؟

اگه اینطوره درایور XP رو هم دقیقا واسه همون نسخه از XP نصب کردین.

اگه کارهای بالا رو درست انجام دادین ، میمونه یه درایور دیگه. یه درایور واسه ویستا هست. اونم دانلود کن ، موقع نصبش Compability کن به ویستا ، همون نسخه ای که توی سایت براش دانلود کردی. Run as admin هم نصبش کن.

در ضمن تو بایوست هم یه نگاه بنداز ، ببین گزینه ای برای تاچ نداره؟

راستی توو اکثر لپ تاپ های ایسر یه دکمه برای Disable کردن تاچ هست. اکثرا fn + f6 or f7 هست. وقتی درایورت نصبه اینا رو هم چک کن ، ببین اینا Disable نکرده باشن.

توی کنترل پانل وقتی روی Category View هست بالا سمت چپ نوشته Hardware and Sound . روش که کلیک کنی قطعاتی که قابل تنظیم کردن هستن رو میبینی. اونجا هم تنظیمات موس رو چک کن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بازم درست نشد ، کارهایی که انجام دادین رو دقیق بنویسین تا بهتر به نتیجه برسیم.

موفق باشین.

hamzehfr
23-05-2011, 16:28
آقا یه دنیا تشکر .درست شد همان دکمه fn+f7 بود .من دو سال این لپتاپو دارم نمیدونستم اینجوری تاچش دیسیبل اینیبل میشه.خیلی سپاسگزارم .بهترین آرزوها تقدبم به شما و همه کاربران فعال سایت .موفق باشید.

hobor971
19-04-2016, 19:59
آقا خیلی ممنون ... واقعا خیلی ممنون . منم همین مشکل رو داشتم . هر کاری کردم نشد که نشد صد بار درایور نصب کردم . اما این پست رو که خوندم فهمیدم مشکل با همون fn+F7 هست . مشکلم ببرطررف شد مرسی