PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال آپدیت های یک ویندوز به ویندوز دیگه

pesilium
21-05-2011, 19:48
من ویندوزم رو با آپدیت به سرویس پک 1 تبدیل کردم میتونم آپدیت هاش رو به سیستم دیگه ای انتقال بدم و نصب کنم؟

ebicross
21-05-2011, 21:38
نرم افزارهایی هست که این کار رو میکنه ولی این کار نه منطقیه و از طرف مایکروسافت به دلیل مشکلات احتمالی منع شده و بهتره این کار رو نکنید.

Dew Drop
21-05-2011, 22:50
من ویندوزم رو با آپدیت به سرویس پک 1 تبدیل کردم میتونم آپدیت هاش رو به سیستم دیگه ای انتقال بدم و نصب کنم؟

دوست عزیز لطفاً قبل از ایجاد تاپیک سرچ کنید...
سوالهایی که می پرسید بارها تو انجمن پرسیده شده و پاسخ داده شده
برای نمونه ...

بکاب گیری از آپدیت ویندوز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
21-05-2011, 23:59
متاسفانه تنها راه ، دانلود مجدد آپدیت ها و ذخیره در پوشه هست که هر زمان خواستی بصورت دستی نصب کنی یا انتقال بدی.
در این روش که میگم ، سایت بسته به نوع ویندوز شما یعنی 32 یا 64 بیتی ، آپدیت ها رو Sort خواهد کرد. یعنی اگر ویندوز 7 ورژن 64 بیتی داشته باشی فقط آپدیت های 64 بیتی برای شما نشان داده خواهد شد.

روش کار :

لینک زیر رو حتما در اینترنت اکسپلورر کپی کن و اینتر بزن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد از باز شدن صفحه ، پلاگینی مبنی بر نصب شدن باز خواهد شد ، اجازه نصب بهش بده و Install رو بزن.

بعد از نصب ، یک صفحه با یک کادر جستجو در بالا ظاهر خواهد شد. داخل کادر تایپ کن : windows 7 و اینتر بزن.
در صفحه بعد لیست آپدیت ها ظاهر خواهد شد ولی کمی سردرگم کننده هست برای ساماندهی به این وضعیت در نوار بالایی که عنوان ها نوشته شده اند روی Products یکبار کلیک کن و منتظر بمونین تا صفحه دوباره لود بشه . مشاهده خواهید کرد که به ترتیب از بالا به پایین و فقط ویندوز 7 Sort خواهد شد.
تمام آپدیت های ویندوز 7 رو Add کن یعنی کلید روبروی اونا رو بزن. دقت کن که در بالا کلید Next Page رو هم بزن تا آپدیت های صفحه بعد رو هم انتخاب کنی.
با اینکار تمام موارد انتخاب شده وارد سبد دانلود، که در بالا و گوشه سمت راست قرار داره خواهند شد. ( View Baskets )
بعد در زیر همون سبد Download رو بزن تا صفحه مربوط به ذخیره فایلا ظاهر بشه و بعد در پایین روی Continue کلیک کن .

با این روش میتونی آپدیت ویندوز Xp رو هم ذخیره کنی .
ویندوزت باید کاملا جنیون باشه و در شرایط ایده آل دانلود قرار بگیری.