PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام سامسونگ را بخرم ؟ Galaxy ace5830 یا S8530 Wave II

Vahab60
21-05-2011, 10:43
سلام به دوستان عزیز

میخوام یک گوشی بخرم در حد 350 هزار تومان اما بین این دو گوشی گیر کردم میخواستم ببینم آیا میشه از بادا به اندازه آندروید انتظار داشت و آیا ارزشش رو داره که از صفحه نمایش و دوربین خوب Wave 2 به خاطر اندرویدی بودن 5830 صرف نظر کنم ؟ چون دوست ندارم گوشی ای بگیرم که بعدا با زحمت دنبال برنامه ها و بازیهاش بگردم !
از دوستانی که تجربه کار با این گوشی ها رو دارند خواهش میکنم کمک کنند . ضمنا در این حد اگر گوشی بهتری میشناسید معرفی کنید .

Vahab60
22-05-2011, 08:31
دوستان جواب نمیدن ؟ کسانی که با بادا کار کردن ایا ارزش خریدن داره یا نه ؟

Mig33
22-05-2011, 09:33
دوست عزیز این راه مشورت گرفتن نیست که .....
شما بیا به ترتیب نیازهاتو لیست کن تا دوستان بیان راهنمائی کنن .
موفق باشی

Facon_Archi
22-05-2011, 10:12
S8530 Wave II بهتره ولی بستگی به نیازهای شما هم داره!

Vahab60
22-05-2011, 14:21
مشخصاتی که برای من مهمه اینهاست : بتونم مدام برنامه و بازیهای جدید رو روش نصب کنم و لذت ببرم ضمنا کار باهاش ساده و بی دردسر باشه فارسی رو حتما ساپورت کنه . GPS آفلاین و رایگان در دسترس باشه. دوربین زیاد مهم نیست اما خیلی هم افتضاح نباشه . صفه نمایشش هم رزولوشن و روشنایی قابل قبولی داشته باشه یعنی بد نباشه . ظاهرش شیک و زنونه پسند باشه ترچیحا

ممنون

Vahab60
22-05-2011, 15:31
خب مشخصات مورد نظر من اینه : در ریختن برنامه و بازیهای مختلف و جدید مشکلی نداشته باشم و به راحتی بتونم نصب کنم ، دوربین زیاد مهم نیست اما افتضاح هم نباشه !
صفحه نمایش رزولوشن و روشنایی قابل قبولی داشته باشه عالی نبود مهم نیست اما بد نباشه
کار باهاش راحت و بدون دردسر و هنگ کردن باشه
خوش دست و ظاهر زیبا و دختر پسندی داشته باشه
ضمنا قابلیت اجرای pdf و ویرایش فایلهای آفیس رو هم داشته باشه .

ممنون

Mig33
22-05-2011, 17:29
خب دوست عزیز با توجه به نیازهای شما باید بگم به نظر من Samsung wave 2 خیلی گوشی خوبیه و همین الانم اگه من بخوام بین این دو تا گوشی که شما معرفی کردین یکی رو انتخاب کنم در خرید wave شک نمی کنم با توجه به اینکه به بادا 2 هم آپدیت میشه ( اگه خدا خواست بیاد ) ولی از لحاظ برنامه خوری و ... به پای گوشی های اندرویدی نمیرسه .....یعنی اگه برنامه خوردن خیلی برات مهمه ( از لحاظ تعداد ) برو رو اندروئید .... البته اکه بتونی یه 30 تا 40 تومنی به بودجت اضافه کنی Xperia X10 هم گزینه خوبیه ... بازم بتونی بزاری روش galaxy s که دیگه تمومه تو رنج خودش .... :31:

Vahab60
23-05-2011, 08:28
مرسی دوست عزیز
در مورد wave 2 سوالی داشتم البته میدونم شاید جاش اینجا نباشه اما من تمام مطالب مربوط به این گوشی رو خوندم آخر سر متوجه نشدم آیا بازیهای بادا برای اجرا شدن " در حال حاضر " نیاز به اینترنت دارند و آیا GPS این گوشی رایگان است و آفلاین اجرا میشه یا خیر ؟ ممنون میشم اگر این رو هم جواب بدید .

Mig33
23-05-2011, 13:43
متاسفانه در این خصوص اطلاعی ندارم تو بخش خودش بپرسی بهتر جواب میگیری فقط در مورد GPS بگم که فکر میکنم شما نمی تونید از برنامه خود گوشی استفاده کنید و باید متوسل بشید به برنامه های راهیابی تحت جاوا که همچین مالی نیستند .... در کل زیاد رو برنامه های بادا حساب نکنید اگه اهل برنامه و ... باشی ممکنه بعد از خرید سرخورده بشی :31:
تازه فکر کنم ویو 2 چون هنوز ه.ک نشده بازیهاش به مراتب کمتر از ویو 1 هست .... البته بازم بگم زیاد مطلع نیستم ولی فکر میکنم اینطوریه ....

P I R A N H A
23-05-2011, 20:16
مرسی دوست عزیز
در مورد wave 2 سوالی داشتم البته میدونم شاید جاش اینجا نباشه اما من تمام مطالب مربوط به این گوشی رو خوندم آخر سر متوجه نشدم آیا بازیهای بادا برای اجرا شدن " در حال حاضر " نیاز به اینترنت دارند و آیا GPS این گوشی رایگان است و آفلاین اجرا میشه یا خیر ؟ ممنون میشم اگر این رو هم جواب بدید .
شماسوالاتواینجابپرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Royce
23-05-2011, 22:24
بادا دیگه چه صیغه ایه؟

برو اندروید بگیر حالشو ببر

Vahab60
24-05-2011, 10:04
خب دوست عزیز با توجه به نیازهای شما باید بگم به نظر من Samsung wave 2 خیلی گوشی خوبیه و همین الانم اگه من بخوام بین این دو تا گوشی که شما معرفی کردین یکی رو انتخاب کنم در خرید wave شک نمی کنم با توجه به اینکه به بادا 2 هم آپدیت میشه ( اگه خدا خواست بیاد ) ولی از لحاظ برنامه خوری و ... به پای گوشی های اندرویدی نمیرسه .....یعنی اگه برنامه خوردن خیلی برات مهمه ( از لحاظ تعداد ) برو رو اندروئید .... البته اکه بتونی یه 30 تا 40 تومنی به بودجت اضافه کنی Xperia X10 هم گزینه خوبیه ... بازم بتونی بزاری روش galaxy s که دیگه تمومه تو رنج خودش .... :31:

البته Galaxy S از نظر قیمت تفاوتش یه خورده زیاده اما به نظر شما می ارزه 100 تومن بذارم روش برای خرید GALAxy SL ?

---------- Post added at 10:04 AM ---------- Previous post was at 10:02 AM ----------

بادا دیگه چه صیغه ایه؟

برو اندروید بگیر حالشو ببر

آره خودمم دارم یواش یواش به این نتیجه میرسم که هنوز بادا جا نیفتاده و زمان میبره تا جای خودش رو بین سیستم عاملها باز کنه .

P I R A N H A
24-05-2011, 10:33
اره ارزش داره بری گلکسی اس ال بگیری البته فک کنم گلکسی اس هشت گیگ هم همین قیمته