PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با اکرونیز در ویندوز 7

sorena_hi
21-05-2011, 10:36
سلام
من آخرین نسخه اکرونیز رو دانلود کردم و نصبیدم .
سایز درایو اول یعنی سی من 35 گیگه که همه پر شده و 2 گیگ خالی دارم اومدم از درایو e پانزده گیگ برداشتم و به درایو سی اضافه کردم. در عکس میبینید. درایو سی شده 50 ظاهرا ولی این در محیط اکرونیزه. وقتی دکمه زرد commit رو میزنم قاعدتا بعد ریستارت باید این مقدار فضا به سی اضافه شه ولی دریغ و افسوس که این اتفاق نمی یفته. یکی از بچه های خوب انجمن راهنمایی هایی کرد ولی مشکل کماکان برپاست. اگه نکته جدیدی به ذهنتون میرسه ممنون میشم بگید.
اینجا مرحله بعد زدن دکمه زرد commit و بعد ریست کردنه که میبینید در اکرونیز همه چیز مرتبه و ظاهرا تغییر اعمال شده.

اما عملا درایو سی همون 35 گیگه که بود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمنا قبل لود ویندوز این پیغام خطارو میداد.:41:

البته ببینید در این قسمت خود سون هم سایز سی رو 50 نشون میده که عملا این طور نیست و تغییری نکرده.

با احترام:20:

E.I
21-05-2011, 16:58
شماازاین برنامه هم استفاده کنید به نظرم تو پارتیشن بندی بهتر عمل میکنه ازاکرونیس MiniTool Partition Wizard Pro اول اون 15 گیگی که به درایو c اضافه کردین به وسیله همین برنامه به درایور دیگه اضافه کنید بعدش باز ازنوع 15 یا 14 گیگ به درایور c اضاف کنیدجوابش بدین بعد:20:

پست دانلود برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dew Drop
21-05-2011, 22:36
سلام
من یه چیز عجیب تو تصویری که گذاشتید می بینم و احتمال می دم به خاطر همین مشکل پیش میاد اینه که ...
آکرونیس نمی تونه لیبل درایو هاتون رو تشخیص بده و برا همین تمام پارتیشنهاتون رو بدون لیبل نشون میده و
احتمالاً به خاطر همین این کار به درستی انجام نمی شه!!!
شما این کار رو از طریق Disk management خود ویندوز هم می تونستید انجام بدید ...

sorena_hi
21-05-2011, 23:39
یعنی پارتیشن بندی رو با Disk management انجام بدم؟ میشه راهنمایی بیشتری کنید؟ البته خوشبختانه مشکلم حل شد. وقتی اینجا رو تیک زدم مشکل حل شد. شما میدونید این گزینه چی میگه و چرا باید فعال شه؟ درایو سی من البته درایو ویندوز سونم هم هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

E.I
22-05-2011, 07:21
اون تیکی که تو عکس زدین منظورش اینه که فضای آزاد ازمابقی درایوها گرفته بشه واسه درایو مورد نظر واسه همینم به نظرم شناسایی کرده .

sorena_hi
22-05-2011, 10:35
اون برنامه ای که شما گفتین دانلود کردم و نصبیدم ولی مشکل این جاست که همه چی به جای گیگ بر مبنای مگابایته و راهی برای این تغییر در برنامه نیست چون آدم دچار اشتباه میشه و گیگ خیلی رندتره.

wordist
22-05-2011, 13:18
اون برنامه ای که شما گفتین دانلود کردم و نصبیدم ولی مشکل این جاست که همه چی به جای گیگ بر مبنای مگابایته و راهی برای این تغییر در برنامه نیست چون آدم دچار اشتباه میشه و گیگ خیلی رندتره.
دوست عزيز سايز عكسايي كه گذاشتين فوق العاده بالاست (بيش از 3000*2000 پيكسل و 300 كيلو بايت !!!!! ) و اصلا مناسب گذاشتن در فروم نيست

در دفعات بعدي رعايت كنيد وگرنه موجب نقض قوانين هست و مجبورم بهتون احطار بدم