PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ویندوز سون

koury
20-05-2011, 12:14
سلام

دوستان من همیشه روی سیستمم ویندوز اکس پی نصب میکردم، یه مشکلی پیش اومد مجبور شدم ویندوز عوض کنم، دیشب برای اولین بار روی کامپیوترم سون نصب کردم منتها چون حس پارتیشن بندی و ... نداشتم زدم روی همون درایو سی نصب کنه و اروری داد که ویندوز قبلی رو میفرسته تو یه فلدر دیگه و فایل ها رو پاگ نمی کنه ولی قابل استفاده نیست.

خلاصه من با بدبختی روی همون درایو نصب کردم و الان تو دیوایس منیجرم نتورک آداپتور ندارم!! مودمم با LAN به سیستم وصله ولی اصلا نه مودم رو میشناسه نه کارت --- رو... من هم متاسفانه سی دی کارت شبکم رو ندارم که مجددا نصبش کنم!

مشکل از کجاس؟ ممکنه به ناقص نصب شدن ویندوز مرتبط باشه؟

ebicross
20-05-2011, 12:42
نه ویندوز شما ناقص نصب نشده و اصلا ویندوز که ناقص نصب نمیشه!
شما باید درایور مادربرد که شامل درایور LAN میشه رو از سایت سازنده ی مادربرد دریافت کنید.
بعدش که LAN وصل شد از طریق اینترنت بقیه درایورها رو هم باید دانلود کنید.

koury
20-05-2011, 12:57
ممنون

دوست عزیز مادربرد رو سی دیش رو دارم گیگا هست، منظورت همون هست یا درایور کارت شبکه رو باید دانلود کنم؟

saeed774
20-05-2011, 14:00
آره همون سیدی مادربرد هست. داخل سیدی درایور با نام RealTek یا Lan یا ... باید باشه همونو نصب کن.
درایور کارت --- هم باید از روی سیدی نصب کنی. اگه نداری به سایت سازنده برو و دانلود کن .

mtchabok
22-05-2011, 23:34
عزیزم اینکار رو بکن
در device manager روی دستگاه هایی که درایورشون ایراد داره برو و آپدیت رو بزن و مسیر درایور رو به درایو سی دی بده و بعدشم تموم . درایور اگه وجود داشته باشه خودش پیدا میکنه و نصب میکنه .