PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نبود صفحه بوت دوگانه

Hamid.dzh
20-05-2011, 06:13
سلام

من رو سیستمم ویندوز Xp دارم

اومدم بک آپی رو که با برنامه آکرونیس گرفتم و برگردوندم رو درایو دیگه الان ریکاور شده منتها منوی بوت نداره که بتونم ویندوز 7 رو لود کنم کمک کنید :40:

E.I
20-05-2011, 07:58
بااین برنامه EasyBCD احتمالابتونبد منوی بوت برگردونید:20:

لینک دانلود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hamid.dzh
20-05-2011, 16:05
سلام هنگامیکه این برنامه رو باز میکنم خطای زیر رو میده برنامه EasyBcd[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

__________________________________________________ __

من از برنامه VistaBootpro هم استفاده کردم بازم همین خطا رو میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی پیغم خطا نوشته که روی برنامه راست کلیک کنید و Run as Admin رو بزنید و من اینکار رو کردم بازم نشد.:41:

__________________________________________________ _______________________________

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jتو حالت SafeMode هم اجرا کردم نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Erfan.B
20-05-2011, 16:09
سلام هنگامیکه این برنامه رو باز میکنم خطای زیر رو میده

__________________________________________________ __

من از برنامه VistaBootpro هم استفاده کردم بازم همین خطا رو میده

دوست عزيز شما يه راه راحت تر هم داري : اين كه دي وي دي ويندوز 7 رو بذاري باهاش بوت شي از قسمت system repair گزينه startup repair رو انتخاب كني. سريع تر كارت راه مي افته:46: ولي اگه مي خواي با اين برنامه كار كني رو برنامه كليك راست كن و گزينه run as administrator رو انتخاب كن تا برنامه اجرا بشه. راه سوم هم هست كه تو cmd بشيني با bcdedit ، يه ntldr رو createstore كني و ... كه فكر كنم واسه شما همون گزينه ي اول راحت تر باشه:46:
موفق باشي.

Hamid.dzh
20-05-2011, 16:23
نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بیشتر توضیح بدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Erfan.B
20-05-2011, 16:43
نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بیشتر توضیح بدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز شما دقيقاً تو چه ويندوزي نمي توني بري؟ XP يا 7؟

ebicross
20-05-2011, 17:42
ببینید صرفا با برگردوندن اطلاعات سیستم عامل به یک پارتیشن نمیشه اون رو بوت کرد. ریکاوری در صورتی هستش که همون ویندوز آسیب ببینه و شما ریکاوری کنید و اون فایلها از BootStrap قبلی استفاده کنند.
اگر نه که شما میتونستی کل درایو ویندوز رو توی DVD رایت کنی و میشد BackUp و هروقت میخواستید استفاده میشد.
اطلاعات بوت و اصلی ترینش یعنی MBR با BackUp کپی نمیشن.
شما برای رفع این مشکل یک ویندوز 7 نصب کن و بعد توی همون پارتیشن ویندوز 7 از BackUp استفاده کن تا سیستم بتونه اجراش کنه.
اگر نه سیستم شما الان داره از XP بوت میشه و شما زمین بریو آسمون بیای نه DVD ویندوز و نه هیچ نرم افزاری نمیتونه بفهمه اطلاعات اونپارتیشن شما یک ویندوز 7 هستش.
در آخر ممکنه همین ویندوز XPتون رو هم از دست بدین و یا Blue Screen داشته باشید و ناپایداری ویندوز.

Hamid.dzh
20-05-2011, 17:50
دوست عزيز شما دقيقاً تو چه ويندوزي نمي توني بري؟ XP يا 7؟

lمن الان توی Xp هستم و ویندوز 7 رو روی یه درایو دیگه نصب کردم الان فقط Xp میاد 7:13: نمیاد

---------- Post added at 06:50 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

ببینید صرفا با برگردوندن اطلاعات سیستم عامل به یک پارتیشن نمیشه اون رو بوت کرد. ریکاوری در صورتی هستش که همون ویندوز آسیب ببینه و شما ریکاوری کنید و اون فایلها از BootStrap قبلی استفاده کنند.
اگر نه که شما میتونستی کل درایو ویندوز رو توی DVD رایت کنی و میشد BackUp و هروقت میخواستید استفاده میشد.
اطلاعات بوت و اصلی ترینش یعنی MBR با BackUp کپی نمیشن.
شما برای رفع این مشکل یک ویندوز 7 نصب کن و بعد توی همون پارتیشن ویندوز 7 از BackUp استفاده کن تا سیستم بتونه اجراش کنه.
اگر نه سیستم شما الان داره از XP بوت میشه و شما زمین بریو آسمون بیای نه DVD ویندوز و نه هیچ نرم افزاری نمیتونه بفهمه اطلاعات اونپارتیشن شما یک ویندوز 7 هستش.
در آخر ممکنه همین ویندوز XPتون رو هم از دست بدین و یا Blue Screen داشته باشید و ناپایداری ویندوز.

ایول باشه من الان برم ویندوز 7 نصب کنم بعدش بک آپ رو توی همون درایو ریکاوری کنم ؟؟؟:40::40::40::40::40: