PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موتورولا زوم یا آیپد2؟

AMIN8282
19-05-2011, 22:27
دوستان تا دوشنبه میحوام یکی از اینا رو بخرم لطفا راهنمایی کنید که بد جوری بین دو تا سر در گم مانده ام.:31:

P I R A N H A
19-05-2011, 23:12
ایپد2خیلی بهتره فعلا

GiggleClub
20-05-2011, 09:19
بدون کوچکترین شکی آیپد۲

تنها و تنها مزیت اندروید ویجت هاشه که اونم اپل ایشالا تو iOS5 میذاره
آپدیت های اپل خیلی خوبه و کلی امکانات جدید به مرور زمان بدست میاری

زاویه دید زوم هم افتضااااااااااحه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooriya_hp
20-05-2011, 11:00
نظر من : ipad 2

pandora tomorro
20-05-2011, 11:08
یکم صبر کن چند روز دیگه تبلیت 10.1 اینچی سامسونگ میاد که به قوله انگجت تنها رقیبه اپید 2 هست...

.:PAR3A:.
20-05-2011, 15:06
هیچ کدوم از محصولات اپل قابل مقایسه با چیزای دیگه نیستن... گلکسی تب 10.1 که تا چند وقت دیگه میاد خوبه ، ولی آیپد نیست... اگه جفتشونو بگیری دستت متوجه می شی... محصولات اپل جلوتر از تکنولوژین... اپل خیلی محدودیت ها رو میزاره واسه ی اینکه تکنولوژی رو بکشه بالا ولی همه به عنوان مشکل ازش یاد میکنن!!! من خودم اگه بخوام تبلت بخرم ، 3 تا انتخاب دارم... آیپد2 ، بلک بری پلی بوک ، گلکسی تب 10.1 که واقعا انتخاب بینشون سخته... چون دوست دارم یه گجت همراه iOS داشته باشم که دارم ، واس همین می گم شاید آیپد تکراری بشه و برم سراغ اندروید... اما اندروید خیلی اذیت می کنه... واسه همین می گم بلک بری پلی بوک که سیستم عامل بلک بری رو داره و اپ های اندروید رو ساپورت می کنه بهتره از گلکسی تب...
اگه شما iPod Touch یا iPhone ندارین ، 100% می گم آیپد 2... اما اگه دارین ، من میگم زوم نگیرین ، بلک بری پلی بوک بگیرین... فکر نکنم تا به حال iOS رو تجربه کرده باشین... واسه همین می گم آیپد 2...

pandora tomorro
20-05-2011, 17:02
هیچ کدوم از محصولات اپل قابل مقایسه با چیزای دیگه نیستن... گلکسی تب 10.1 که تا چند وقت دیگه میاد خوبه ، ولی آیپد نیست... اگه جفتشونو بگیری دستت متوجه می شی...

ببخشید شما گلکسی 10.1 اینچی گرفتی دستت ؟!
اگه اره پس احتمالا جز Developer های اندروید هستی و تو I/O گوگل حضور داشتی و یه گلکسی 10.1 اینچی هدیه گرفتی!!!!!!!!!!

fire159
21-05-2011, 10:37
100% زووم موتورولا بهتره .

Facon_Archi
21-05-2011, 11:19
مشخصه که آپید 2!

100% زووم موتورولا بهتره .
طرفداری یک طرفه نکن دیگه:دی

fire159
22-05-2011, 09:12
مشخصه که آپید 2!

طرفداری یک طرفه نکن دیگه:دی
دلایل برتریش چیه ؟! چون فقط اسم آیپد داره ! یا از رویوو ها میگین .
خیلی از همین رویوو ها رای به برتری زووم دادن .

AMIN8282
22-05-2011, 13:30
واقعا انتخاب بین دو تا سخته اگه پول داشتم هر دو تا رو برمیداشتم.
فقط کمی ال سی دی موتورولا فک کنم تو ذوق زننده هست.نظر شما چیه؟
زوم 64 گیگ رو ایران تا چند میتونم بخرم؟
آیپد 2 64 گیگ 3g قیمتش چنده؟

fire159
23-05-2011, 08:33
واقعا انتخاب بین دو تا سخته اگه پول داشتم هر دو تا رو برمیداشتم.
فقط کمی ال سی دی موتورولا فک کنم تو ذوق زننده هست.نظر شما چیه؟
زوم 64 گیگ رو ایران تا چند میتونم بخرم؟
آیپد 2 64 گیگ 3g قیمتش چنده؟
زووم رزولیشن بالاتری داره ال سی دیش و باطریش هم برای پخش ویدئو تا بالای 10 ساعت دوام داره .
دوربینش خیلی عالیه که نمونه عکسهاش اینجا گذاشتم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
الان 950 هم فروش میشه اینجا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گوشی شاپ هم که میده 1میلیون
ایپد2 بالای 1و 300 هست .

سرتیپ
23-05-2011, 14:12
ipad 2
ببین

1. همه میگن iapd 2
2.اولین تبلت رو apple زد بعد بقیه به تقلید زدن!!!
3.کار apple تخصصی رو گوشی و لپ تاپ و تبلت و mp4 های مختلفه و همیشه سرور بازار بوده!!!
4.apple مثل بعضی برند ها تو کار کولر و یخچال و ماشین لباس شویی و سیسمونی بچه نیست
5.قابل توجه بعضی ها!!!

pandora tomorro
23-05-2011, 18:07
اره مثل سونی که تو کاره یخچال و تلوزیون و...هست ! سونی شده اشغال ! lol

01110362
23-05-2011, 19:04
دوستان بهتره نیست دست از این کل کل و جانب داری از ی برند خاص دست بردارید این دوستمون تقاضای کمک کرده نه تبلیغ یخچال وتلویزیون .
دیگه این حرفهای یخچال تلویزیون واینا هم دیگه قدیمی شده .الان همین برندها دنیای موبایل و متحول کردند وبازار رو از دست یک برند خاص در آوردند.بگذریم...
به نظر من این انتخاب با تفاوت 300-400 تومنی زیاد ی هم سخت نیست .اگه پول برات مهم نیست که آیپد 2 اگر هم مهمه همین زوم کارتو راه میندازه .سیستم عامل هر دو هم جذابیت های خاص خودشو داره .
موفق باشید

سرتیپ
24-05-2011, 08:53
اره مثل سونی که تو کاره یخچال و تلوزیون و...هست ! سونی شده اشغال ! lol

ببخشید
تو کدوم در و داهاتی یخچال سونی اومده؟
بعدش هم سونی تبلت و گوشی نداره!
سومم که سونی تخصصی تو کار لوازم صوتی تصویری هست و دوربیناش هم بی نظیرن!!!!

P I R A N H A
24-05-2011, 08:59
سونی هم تبلت دارهs1/s2

pandora tomorro
24-05-2011, 09:02
استاد صفصطه باز اومد!! الان گیره یخچالی؟ یا خیال کردی بخش یخچال سازیه سامسونگ تبلت هم میزنه ؟!
به خدا این قدر اکبند نگهش ندارین و این قدر تعصبی برخورد نکنین زشته...
شما که کلا ماهیت خودت رو قبلا نشون دادی در ضمن سونی تبلت اندرویدی داره جهت اطلاع !!!!!!!!!
راستی فرمودین سونی گوشی نداره ؟!:41:

سرتیپ
24-05-2011, 13:04
نه بابا!!!
سونی گوشی داشت و ما خبر نداشتیم!!!
عجب
حواسم به تبلت سونی نبود
اما عمرا گوشی نداره
اگه منظورت seهست که se زیر نظر sony هست نه خود سونی

redbeard
24-05-2011, 14:33
نه بابا!!!
عجب
حواسم به تبلت سونی نبود
اما عمرا گوشی نداره
1.سونی گوشی نداره؟!! این از اون حرفا بود دوست عزیز یه سر به جی اس ام آرنا بزن گوشی های سونی رو ببین
2. sony با سونی چه فرقی داره؟

24-05-2011, 14:55
چهارمین باره دارم اینو تایپ می کنم هر چهار بار کامپیوتر ریست شد وسطش!!!
من عقیده دارم که اپل سعی داره بُعد جدیدی رو توی این جور دیوایس ها به وجود بیاره... دردسر بسیار کمتری نسبت به اندروید داره و کار باهاش آسون تره و واسه راه افتادن کارتون دردسر کمتری باید بکشین... علاوه بر اینکه واسه بازده یکسان با iOS سخت افزار 1.5 - 2 برابری رو می خواد...
این که اپل اولین تبلت رو زد هم حرف مزخرفیه!!! اگه این طور باشه شما باید بری ماشینایی که کارل بنز مرحوم :دی ساخته رو گیر بیاری و سوار بشی!!!
با اون دوستمون هم موافقم که مگه گوشیای سامسونگ توی بخش یخچال سازی ساخته می شن!!!
سامسونگ و اچ تی سی موفق ترین برندای گوشیای اندرویدی هستن اون وقت شما داری می گی چون سامسونگ تو کار سیسمونی بچس در نتیجه به درد نمی خوره؟؟؟

pandora tomorro
24-05-2011, 15:32

خدای من !!!!!!!! :41: sony کجاست؟ سونی کجاست ؟ :20:
احتمالا sony میشه ثونی ! ببخشید راست میگین شما :27:

سرتیپ
24-05-2011, 17:49
خدای من !!!!!!!! :41: sony کجاست؟ سونی کجاست ؟ :20:
احتمالا sony میشه ثونی ! ببخشید راست میگین شما :27:
به به
افرین به استعدادت تو پیچوندن بحث
بحث سر تبلت ipad و samsung بودا!!!

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

چهارمین باره دارم اینو تایپ می کنم هر چهار بار کامپیوتر ریست شد وسطش!!!
من عقیده دارم که اپل سعی داره بُعد جدیدی رو توی این جور دیوایس ها به وجود بیاره... دردسر بسیار کمتری نسبت به اندروید داره و کار باهاش آسون تره و واسه راه افتادن کارتون دردسر کمتری باید بکشین... علاوه بر اینکه واسه بازده یکسان با iOS سخت افزار 1.5 - 2 برابری رو می خواد...
این که اپل اولین تبلت رو زد هم حرف مزخرفیه!!! اگه این طور باشه شما باید بری ماشینایی که کارل بنز مرحوم :دی ساخته رو گیر بیاری و سوار بشی!!!
با اون دوستمون هم موافقم که مگه گوشیای سامسونگ توی بخش یخچال سازی ساخته می شن!!!
سامسونگ و اچ تی سی موفق ترین برندای گوشیای اندرویدی هستن اون وقت شما داری می گی چون سامسونگ تو کار سیسمونی بچس در نتیجه به درد نمی خوره؟؟؟

عزیز انقدر منو شستی اب رفتم!!!!
بعدش هم تخصص samsung تو گوشی و تبلت نیست و هنوزهم از تکنولوژی ها یک قدم عقبه!!!
بهتره بگی فقط htc:27:

pandora tomorro
24-05-2011, 17:53
به به

لول کی به کی میگه خدایی خوب رویی داری! یه ساعت میای اطلاعات غلط تحویل ملت میدی بازم از رو نمیری...!!
اقا شما برو ببین سونی موبایل میزنه یا نه :27:
در ضمن یه سر بن به سایت انگدجت و مقایسه گلکسی تب 10.1 اینچی با ایپد رو بخون واست خوبه ...

سرتیپ
24-05-2011, 17:57
نه بابا!!!
عجب
حواسم به تبلت سونی نبود
اما عمرا گوشی نداره

دوستان مهندس!!!
منظورم این هست که سونی مستقیما گوشی تولید نمیکنه!!!
se زیر نظر سونی گوشی تولید میکنه
وگرنه بیمار نیستن بزارن se!!!میزاشتن sony!!!

---------- Post added at 06:57 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

لول کی به کی میگه خدایی خوب رویی داری! یه ساعت میای اطلاعات غلط تحویل ملت میدی بازم از رو نمیری...!!
اقا شما برو ببین سونی موبایل میزنه یا نه :27:
در ضمن یه سر بن به سایت انگدجت و مقایسه گلکسی تب 10.1 اینچی با ایپد رو بخون واست خوبه ...
دوست عزیز اگه sony مستقیما گوشی داشت
تو نمایندگی هاش بقل tv و سینما خانگی و دورین عکاسی و فیلم برداری و m4 گوشی هم میزاشت

pandora tomorro
24-05-2011, 18:38

24-05-2011, 19:22
عزیز تو چرا دعوا داری!!! بده به قرآن یکی دیگه داره گوشی و تبلت میزنه پولشو می گیره اون وخ شما به خاطرش اومدی اینجا فحش و فحش کاری!!!

چـــــــی؟؟؟ دوربین مخفیه؟؟؟
آیفون 4 دیگه قدیمی شده و اگه آیفون 5 هم بود من مقایسش نمی کردم چون سیستم عامل اپل اصلا یه فاز دیگه ای داره و اینکه می رسیم به همون مبحث شیرین بُعد در نتیجه هیچی ، آیپد 2 هم به همین دلیل اصلا مقایسش نمی کنم...
ولی :::
الان قوی ترین گوشی چیه؟؟؟ مسلما GS2 که فقط سنسیشن نزدیکشه که هم گرون تره هم کلفت تر هم سنگین تر هم اینکه صفحش ضعیفتره هم اینکه توی تمام مقایسه ها سرعت پایین تری داشته...
قوی ترین تبلت چیه؟؟؟ GT P71000 (صفراش درسته؟؟؟) الان تقریبا قوی ترین تبلته ، هم نازکه ، هم سبکه ، هم مشخصات فوق العاده ای داره...
حالا دقیقا ثابت شد خیلی هم از تکنولوژی ها جلوئه :دی
عزیزم با چش باز نگاه کن... من خودم اگه رییس سامسونگو میدیدم با همون کراواتش خفش می کردم ، چون کلا از سامسونگ بدم میومد... ولی فعلا چه بخوام چه نخوام توی تبلت و گوشی قوی ترینه و منم باید قبولش کنم و به همین دلیل هم می خوام تابستون GS2 بخرم...

pandora tomorro
24-05-2011, 20:24
خیلی جالبه! سامسونگ این چند ساله از همه ی شرکت ها به روز تر بوده و تکنولوژیش بالاتر بوده اون وقت میگن سامسونگ عقبه !!!! شما نمی تونی یه شرکت اسم ببری که تو موبایل و تبلت تکنولوژیش بالاتر از سامسونگ باشه در حال حاضر !
من خودم تا 2 سال پیش حالم از سامسونگ بهم میخورد ولی الان گلکسی اسش رو گرفتم و بسیار راضی هستم چون تغییر رویه داده سامسونگ و دیگه مثل قدیم نیست...

^^SAEED^^
24-05-2011, 20:33
دوستان مهندس!!!

تو نمایندگی هاش بقل tv و سینما خانگی و دورین عکاسی و فیلم برداری و m4 گوشی هم میزاشت
آقا این حرفارو شما از کجا یاد گرفتی؟ سونی مستقیم گوشی تولید نمیکنه دیگه چه صیغه ایه؟ سونی اریکسون اگه سود کنه سونی حال میکنه اگه ضرر کنه سونی ضرر میکنه
درمورد تیکه قرمز حرفتون یه مثال بزنم؟ چرا سونی توی نمایندگیهاش فیلمای تولیدی استودیوش رو برا فروش نمیزاره؟ نکنه سونی فیلمسازی نمیکنه؟ بازم مثال بزنم؟
آقا نگاه به نمایندگیهای بی درو پیکر کشور عزیزمون نکنید. یه سر به لینک زیر بزن:

^^SAEED^^
24-05-2011, 20:33
دوستان مهندس!!!

آقا این حرفارو شما از کجا یاد گرفتی؟ سونی مستقیم گوشی تولید نمیکنه دیگه چه صیغه ایه؟ سونی اریکسون اگه سود کنه سونی حال میکنه اگه ضرر کنه سونی ضرر میکنه
درمورد تیکه قرمز حرفتون یه مثال بزنم؟ چرا سونی توی نمایندگیهاش فیلمای تولیدی استودیوش رو برا فروش نمیزاره؟ نکنه سونی فیلمسازی نمیکنه؟ بازم مثال بزنم؟
آقا نگاه به نمایندگیهای بی درو پیکر کشور عزیزمون نکنید. یه سر به لینک زیر بزن:

P I R A N H A
24-05-2011, 21:27
به به

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

عزیز انقدر منو شستی اب رفتم!!!!
بهتره بگی فقط htc:27:
خداوکیلی این چندساله که سامسونگ کولاک کرده برای مثال:Omnia HD/galaxy s/Omnia7/galaxy s2,...همشونم آخرتکنولوژی بودندوهستند

سرتیپ
25-05-2011, 08:31
بله
کاملا معلومه
اصلا یه چیزی
بگم apple از samsung عقب تره راضی میشین؟
چی کار کنم دیگه حرف دروغ هم باید بزنم!!!

pandora tomorro
25-05-2011, 08:47
لول
بازم جالبه بدونی سامسونگ واسه اپل یه سری قطعات ایفون رو میزنه ! مثال خوبی زدی :27:

سرتیپ
25-05-2011, 08:53
پرتقالم رو کوفتم کردی
بزار از گلوم پایین بره!!

---------- Post added at 09:53 AM ---------- Previous post was at 09:50 AM ----------

خب
رفت پایین
ولی بازم
apple سروره!!

fire159
25-05-2011, 09:08
به هر حال زوم یا آیپد 2 هر دو بهترین هستن .

iMosi
25-05-2011, 10:57
از کسانی که فن بوی هستن خواهش میشه اول تو امضا شون بزنند که فن بوی هستند بعد نظر بدن ملت گمراه نشن...
الان دو تا فن بوی داریم که بعضی نظراشون بدجوری رو مخه.....

یکی فن بوی اپل جناب سرتیپ
یکی هم فن بوی موتورلا جناب fire159
:31:

سرتیپ
25-05-2011, 17:24
یکی هم فن بوی سامسونگ اقای pandora tomorro