PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوست داران hp pavilon dv6 6050

gombashi
19-05-2011, 20:42
سلام دوستان شما می تونید نظرات و پیشنهاد های خود را در مورد این لپ تاپ بیان کنید و کسانی هم که این لپ تاپ رو دارن تجربه هاشون رو در مورد این دستگاه در اختیار ما بزارن

hasansoft
25-05-2011, 17:52
این لپ تاپ از نظر ظاهری تاحدودی شبیه مدل 6090 است که با داشتن چنین دستگاهی بخشی از زندگی شما سرگرم کننده و جالب خواهد شد. این لپ تاپ یکی از همان سیستم های مخصوص سرگرم کننده است که در حال حاضر می توانید حتی در خارج از خانه به برنامه های موردعلاقه تان بپردازید.
لذت بردن از پردازنده پرسرعت و پرقدرت این دستگاه نیز رضایت بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. لپ تاپ 6050 با پشتیبانی از تکنولوژی اینتل و AMD بهترین امکانات را برای اشتراک گذاری، ذخیره سازی و انتقال فایلها انجام می دهد. این لپ تاپ تمام نیازهای شما را در خصوص اجرای برنامه های مختلف گرافیکی، صنعتی و .... تأمین می کند. در این دستگاه هارد 1 TB برای ذخیره حجم سنگینی از فایلها تعبیه شده است. این لپ تاپ با کارت گرافیک خود سعی در اجرای برنامه های موردنیازتان را دارد.
اگر از طرفداران پروپاقرص فیلم هستید، می توانید با لپ تاپ 6050 تجربه های جالبی را برای خود خلق کنید. این دستگاه با ارائه سیستم صوتی قدرتمند، صدایی واضح و روان به خود می بالدد. تصویری که در نمایشگر HD خواهید دید، تصویری رویایی با قابلیت اجرای آخرین تکنولوژی ویدیویی. این سیستم مجهز به فناوری صوتی HP Beast Audio با چهار بلندگو است. بدین معنا که از شنیدن موسیقی با برترین کیفیت شگفت زده خواهید شد. دوربین HP TruVision HD آن نیز تصویری عالی را حتی در بدترین شرایط محیطی و نور کم ارائه می دهد.
طراحی بی نظیر و تجاری این دستگاه توجه بسیاری از کاربران را جلب می کند. این طراحی با سریع ترین و جدیدترین تکنولوژی عجین شده و در قالب یک سیستم چندمنظوره طیف گسترده ایی از نیازها را تأمین می کند. بدنه ی آن روکش صاف و یکپارچه ایی دارد. شاسی آن از جنس آلومینیوم است.
صفحه کلید آن به سبک صفحه کلیدهای island- style طراحی شده است. این صفحه کلید یک صفحه کلید کامل با کلیدهای عددی جداگانه است.
یکی از جالب ترین مشخصه های این سیستم پشتیبانی از فناوری HP CoolSense است. این فناوری به سیستم امکان می دهد تا به طور خودکار هنگامی که کاربر در حال جابجایی دستگاه است وضعیت عملکرد آنرا به موقعیت بهتری تغییر دهد.
اگر رمزعبور خود را فراموش کردید با داشتن اچ پی 6050 نگران نخواهید بود. چرا که این دستگاه مجهز به تکنولوژی HP SimplePass است که با یک حرکت انگشت و این تکنولوژی تمام رمزهای عبور را به یاد خواهد آورد.
پردازنده چهارهسته ایی جدید و قدرتمند آن عملکرد سربع را به شما ارائه می دهد. کیفیت برتر، کارایی بیشتر و بهره گیری از تکنولوژی روز را می توان با لپ تاپ 6050 تجربه کنید.

قابلیتهای قدرتمند این دستگاه به شرح زیر می باشد:
• پردازنده Intel Core i5-2410M با سرعت 2.3 گیگاهرتز
• درایو اپتیکال دو لایه SuperMulti DVD+-R/RW با پشتیبانی از فناوری LightScribe قادر به الصاق برچسب بر روی سی دی و دی وی دی است.
• در این سیستم کارت خوان Digital Media تعبیه شده که از چندین فرمت پشتیبانی می کند. این کارت برای پشتیبانی از کارتهای Secure Digital و کارتهای Multimedia طراحی شده است.
• این سیستم همچنین مجهز به دو شیار کارت حافظه است.
• پدلمسی آن نیز از قابلیت مولتی تاچ جسچر پشتیبانی می کند. این پد مجهز به کلید on/off است و درصورت نیاز می توانید عملکرد آنرا تنظیم کنید.
• شبکه بی سیم 802.11 b/g/n، بلوتوث و همچنین رابط شبکه 10/100/1000 Gigabit Ethernet از مشخصات دیگر این لپ تاپ می باشد.
این لپ تاپ دارای یک باتری 6 سلولی لیتیوم یون با مدت شارژدهی بالاست. یکی از ویژگیهای امنیتی این دستگاه اثرانگشت خوان است که کارایی سریعی دارد. در این لپ تاپ نرم افزارهای مختلف پارتیشن ریکاوری نصب شده است. شما همچنین می توانید ابزارهای مفید مانند ابزار ایجاد دی وی دی ریکاوری، آنتی ویروس 60 روزه نورتون، 2011، HP Setup، Setup Manager، HP Support Assistant، HP ProtectSmart، برنامه های کاربردی Windows Live، HP Games Console، EasyBits Magic Desktop، نرم افزار سی روزه HP CloudDrive Microsoft Internet Explorer، Windows Live Messenger، Adobe Reader، Adobe Flash Player و بسیاری دیگر را در این سیستم مشاهده کنید.
پردازنده Intel Core i5-2410M
اینتل Core i5 -2410M یک تراشه دو هسته ایی پرسرعت است که در سه ماه اول 2011 معرفی شد. این تراشه بر اساس معماری "پل شنی" ساخته شده و از تکنولوژی Hyperthreading پشتیبانی می کند پس قادر به اجرای چهار کار همزمان است. پردازنده 2410M دارای سه مگ حافظه نهان است. سرعت ساعت آن حداقل 2.3 گیگاهرتز است که بسته به نوع برنامه و با پشتیبانی از فناوری توربوی پیشرفته تا 2.6 گیگاهرتز (برای دو هسته) و 2.9گیگاهرتز (برای یک هسته فعال) ارتقاء می یابد.
معماری "پل شنی" انقلابی عظیم در معماری Arrandale به حساب می آید. جالب توجه ترین اقدام در این زمینه فناوری Turbo 2.0 پیشرفته و تعبیه کارت گرافیک در هسته 32 نانومتری سی پی یو می باشد.
در این تراشه، کارت گرافیک داخلی Intel HD Graphics 3000 تعبیه شده که سریعتر از مدل قبلی خود یعنی Intel HD Graphics بکار رفته در سی پی یوهای Arrandale می باشد. علاوه بر جی پی یوی جدیدی که در این پردازنده تعبیه شده، این تراشه با مهندسی ساخت 32نانومتری تولید شده است که حافظه نهان سطح 3 را سریعتر از قبل با هسته های سی پی یو به اشتراک می گذارد. سرعت ساعت تراشه 2410 بین 650 تا 1200مگاهرتز می باشد (البته در سایه فناوری توربوی پیشرفته). این درحالیست که سی پی یوهای سریعتر "پل شنی" تا 1300مگاهرتز پیش می روند (مانند Intel Core i5-2520M).
علاوه بر آن، کنترلر حافظه دوکاناله DDR3 در قالب این سی پی یو تعبیه شده که توسطه سی پی یو و جی پی یو مورد استفاده قرار می گیرد. این تراشه به خاطر پشتیبانی از معماری پیشرفته، و فناوری جدید توربوی پیشرفته 2.0، عملکردی بالاتر از نمونه های مشابه Arrandale Core i5 ارائه می دهد. لازم به ذکر است که پردازنده 2410M همراه با کنترلر حافظه و جی پی یو داخلی 35 وات برق مصرف می کند.
کارت گرافیک AMD Radeon HD 6770M
کارت گرافیک AMD Radeon HD 6770M موسوم به ATI Mobility Radeon HD 6770 یک تراشه گرافیکی پرسرعت کلاس متوسط لپ تاپ هاست که از فناوری DirectX 11 پشتیبانی می کند. این لپ تاپ جایگزین HD 5770 شده است، با این تفاوت که از سرعت ساعت بالاتر با 80 شدر بیشتر، بعلاوه Eyefinity و رمزگشای ویدئویی جدید UVD3 پشتیبانی می کند. عملکرد سه بعدی این تراشه نسبت به مدلهای قبلی بسیار پیشرفته تر است. این تراشه حتی به لحاظ ارائه عملکرد قدرتمند سه بعدی نسبت به مدل 5770 برتری دارد. بنابراین در اجرای بازیهای مدرن و برنامه های گرافیکی و صنعتی کارایی خوبی دارد. این لپ تاپ با کمک تراشه گرافیکی 6770M به شما این امکان را می دهد تا بازیهای دلخواه خود را در رزولوشن 1366 x 768 بسیار روان اجرا کنید. حتی بازیهایی مانند مافیا 2 با رزولوشن بالا و ارائه جزئیات بسیار زیاد قابل اجرا می باشد.
رمزگشای ویدیویی جدید UVD3 قابلیت رمزگشایی فایلهای MPEG-4 AVC/H.264, VC-1, MPEG-2, Flash را دارد و درحال حاضر از کدک ویدئوهای اچ دی (Multi-View (MVC و (MPEG-4 part 2 (DivX, Xvid بر روی کارت گرافیک پشتیبانی می کند.
علاوه بر آن، مجهز به کنترلر صوتی HD جهت انتقال (HD Audio (TrueHD / DTS Master Audio از طریق پورت قدرتمند HDMI و DisplayPort می باشد. این تراشه به فناوری AMD HD3D جهت پشتیبانی از فایلهای بلوری سه بعدی و نمایشگرهای سه بعدی (داخلی و خارجی) تجهیز شده است. این کارت در سایه تراشه گرافیکی Eyefinity قادر است از پنج نمایشگر به طور همزمان پشتیبانی کند. بنابراین شما می توانید با داشتن چند خروجی Displayport لپ تاپ خود را به پنج نمایشگر متصل کنید.
میزان برق مصرفی کارت گرافیک 6770 مشابه 5770 است که برای لپ تاپهای 15 اینچی به بالا مناسب است.

Oxizhen
24-06-2011, 00:44
سلام...من امروز این لپ تاپو خریدمش..... یه سوال ...وب کمش چجوری فعال میشه ؟ ( فک کنم فعال باشه فقط چجوری تصویر خودمو ببینم ؟!)

bas ali
24-06-2011, 16:41
سلام...من امروز این لپ تاپو خریدمش..... یه سوال ...وب کمش چجوری فعال میشه ؟ ( فک کنم فعال باشه فقط چجوری تصویر خودمو ببینم ؟!)
cyberlink youcam نرم افزار

Oxizhen
29-06-2011, 22:04
مرسی...یه سوال دیگه .... چجوری پسورد ویندوزم رو به صورت اثر انگشت فعال کنم؟

alikarimi_hp
30-06-2011, 01:03
بچه ها به نظرتون بهتر نیست 100تومن بیشتر خرج کنم و 6070 رو بگیرم که سی پی یو کور آی7 داره؟

g.reza23
03-07-2011, 09:22
سلام من مدل 6050 اچ پی رو میخوام بخرم بعد از ناموفق شدن در خرید مدل 4520 بدلیل بازار سیاه و کلاه برداری افراد سودجو فقط
چندتا سوال داشتم تو مدل 6050 سرعت پردازندش 2.3ghz نسبت به 4520 که 2.6ghz چقدر فرق داره؟
مدل پردازندشم 2410m یعنی چی؟فرقش چیه؟
سرعت 1333mhz bus ولی تو 4520 1066mhz فرقشون چیه؟
تو 6050 گرافیکش ati6770-ddr5 ولی در 4520 گرافیکش ati6370-ddr3 فرقش چقدره؟
گرافیک radeon تو چه رده ای هست؟
فرق بین صفحه نمایش led-backlit hd با high definition ؟کدوم بهتره؟
ایا وبکم کاربرد زیادی داره که من توجه زیادی روش داشته باشم با توجه به اینکه مشکله حجم و سرعت اینترنت تو ایران هست؟
وبکم 6050 1.3mgp در حالی که در 4520 2mgp ؟
تو شبکه بی سیم فرق بین 802.11n/b/g با 802.11b/g wlan ؟کدوم بهتره؟
سیستم عامل dos باشه بهتره یا mw7 ؟چرا؟
منظور از پورت usb3 چیه؟فرقش با usb2 در چیه ؟ کاربرد داره در حال حاضر؟
حسگر اثر انگشت چقدر کار برد داره؟کلا اطلاعی ازش ندارم لطف کنید توضیح بدین؟
این مدل پورت esata داره؟esata چه کاربردی داره؟
سندی بریج یعنی چی؟چه کاربردهایی داره؟توضیح بدین؟
experes cart چه کاربردهایی داره؟ آیا بدرد منه دانشجو میخوره؟
این مدل کیف نداره؟

فقط اختلاف قیمتش با 4520 تا 200 هستش ؟
من میخواستم بپرسم آیا ارزش داره؟200 تا بالاتر بدم؟
راستی تو review 4520 دیدم که یه قسمت داره که سیم کارت توش قرار میگیره؟
آیا تو6050 هم همین امکان وجود داره؟
کیفش چنده؟
ممنون میشم منو کمک کنید واقعا نیازمند کمکتونم
متشکر از کمکتون

g.reza23
05-07-2011, 11:54
سلام بر همه دوستان عزیز
من بالاخره 6050 خریدم .
ولی :
1.چراغ پشتش چطوری خاموش میشه؟

2.درایورهاشو از کجا دانلود کنم؟

3.چرا بازی prance of persia نصب نشد روش ؟

4.چرا لک ور میداره؟

5.راستی سوال فنی چرا برچسب pavilon dv6 سمت راست بالای led حروف dv6 پاک شده چرا؟یعنی تقلبی?

6.کیف که نداشت ؟بهترین گزینه برای خرید کیف ؟

7.راستی 64bit خوبه یا 32bit ؟الان ویندوزم 64bit ، 7 home نظرتون چیه ؟
عوضش کنم؟

8.واسه تست گرافیک چه بازی روش نصب کنم؟

9.همه 6050 ها شارژرشون اینقدر بزرگن؟

10. کول پد یا همون خنک کننده چه مدلی خوبه واسه حمل؟

11. موس پد چه نوعی خوبه بلوتوثی یا کابلی؟

12.واسه خاموش کردن چراغ پشتش میشه از قسمت بایوس استفاده کرد؟

13.واسه وصل کردن لپ تاپ به led tv چه کارهایی لازم است؟آیا واسه لپ تاپ ضرر داره؟

14.واسه استفاده از اینترنت حالا که مودم داخلی نداره از چه راه هایی میتونم استفاده کنم؟

14-1.وایرلس؟
14-2.سیم کارت؟
14-3.کابل؟
14-4....غیره؟

15.آیا کار کردن چند ساعتی برای لپ تاپ مضر است ؟

16. dvd rome چرا لقه؟یعنی همینجوریه یا باید سفت باشه؟

g.reza23
11-07-2011, 13:59
سلام بر دوستان عزیز

6روز از خرید لپ تاپ 6050 میگذره و اینو فهمیدم که این مدل یه مشخصه داره اونم اینه که دو تا گرافیک داره یکی hd intell که انبرده و یکی هم که ati radeon 6770 hd هستش و به یکدیگر سوویچ میشه .

موقع اجرای دموی بازی prance of persia یه مشکلی برای تصویر پیش میاد اونم اینکه تصویر پرپر میزنه یعنی یه خطی میافته وسط .
مشکل گرافیکیه؟

من کابل hdmi خریدم ولی نتونستم به ال ای دی وصل کنم لطفا اگر راه و روش داره به من یاد بدین؟

یه مشکل دیگه هم دارم اونم اینکه نمیتونم وارد اینترنت بشم هم internet exهمmozilla نصب کردم اونم هم 32bit هم 64bit ولی در هر حالت اروره the diaognstics policy not running میده مشکل چیه؟ویندوزمم mw7 64bit home هستش؟

راستی واسه تمیز کردن لپ تاپ میگن دستمال مخصوص هستش میشه بیشتر توضیح بدین؟

من برنامه 3dmark میخوام دانلود کنم تا گرافیکم تست کنم اولا که هجمش زیاد بالای 300مگ دوما طریقه کارکردن باهاش چطوریه؟چیزه کم حجمتری هم هست واسه تست؟

میخواستم بپرسم که میشه بین لپ تاپ و کامپیوترم یه شبکه ایجاد کنم با وایرلس؟اگه میشه منو راهنمایی کنید؟

و اینکه میشه با این روش داخل کامی یا لپ تاپ رو چک کرد یعنی همه عملیات که در اون انجام میشه را دید؟

p30pro
24-09-2011, 18:31
دوستان کسی نمی دونه چراغ پشتش چه طوری خاموش می شه ؟

deviran@yahoo.com
27-09-2011, 08:10
سلام من تازه این سیستم رو خریدم ولی یه مشکل کوچکی در ال ای دی ه اون وجود داره اون هم اینه که وقتی دستگاه کوچکترین تکونی که می خوره حتا با ضربه نوک انگشت روی بدنه کنار تاچ پد قسمت پایین سمت راست صفحه نمایش می لرزه انگار که اون تو آب وجود داره . شبیه مواردی که دست رو عمدا روی صفحه فشار میدی میشه.
واسه شما هم همینطوره؟
یه مشکل دیگه هم داره وقتی میزاری شارژ بدنه دستگاه یکمی برق داره.

arash_3tar
02-10-2011, 22:05
سلام دوستان
کسی جواب سوال دوستان رو نمیده

a.123
02-10-2011, 22:10
با سلام خدمت دوستان
من تازه 6050 خریدم و از کول پد هم استفاده میکنم ولی یه نیم ساعتی که از دستگاه استفاده می کنم سمت چپ تاچ پد داغ میشه , آیا دوستانی که 6050 دارن این مشکل دارن؟
آیا لپ تاپ به صورت عادی داغ میکنه ؟
اگه مشکل داره کسی میدونه دلیلش چیه؟

Farshid9920062006
03-10-2011, 14:01
سلام من می خوام این لپ تاپ رو بخرم
قیمت الان چنده و با کدوم گارانتی بخرم بهتره
مشکل داغ کردن توش چطوره,اگه کسی دمای سی پی یو رو بعد از بازی سنگین بگه ممنون میشم
باس رمش 1333 هست یا 1066
و اینکه در کل راضی هستید یا نه
ممنون

a.123
06-10-2011, 18:28
سلام من می خوام این لپ تاپ رو بخرم
قیمت الان چنده و با کدوم گارانتی بخرم بهتره
مشکل داغ کردن توش چطوره,اگه کسی دمای سی پی یو رو بعد از بازی سنگین بگه ممنون میشم
باس رمش 1333 هست یا 1066
و اینکه در کل راضی هستید یا نه
ممنون
سلام
من یه هفته پیش خریدم بدون گارانتی 990000هزار تومان شد چهار درصد هم فروشند بابت گارانتی گرفت شد 103000تومان شد
باسش 1333است
کارت گرافیکش هم ddr5است
من برای برنامه نویسی استفاده می کنم در کل لپ تاپ خوبی است و از نظر بدنه هم محلم و شیک است قابلیتای مثل مالتی تاچ تشخیص اثر انگشت هم داره ، از نظر پردازش هم عالیه
من مشکل خاصی باهاش ندشتم بجز اینکه سمت چپ تاچ پد یه مقداری داغ میکنه نه خیلی زیاد که نگران کننده باشه که در پست قبلی از دوستان پرسیدم و کسی جواب نداد
بازم اگه سوال داشتی من در خدمتم

a.123
06-10-2011, 18:37
سلام من تازه این سیستم رو خریدم ولی یه مشکل کوچکی در ال ای دی ه اون وجود داره اون هم اینه که وقتی دستگاه کوچکترین تکونی که می خوره حتا با ضربه نوک انگشت روی بدنه کنار تاچ پد قسمت پایین سمت راست صفحه نمایش می لرزه انگار که اون تو آب وجود داره . شبیه مواردی که دست رو عمدا روی صفحه فشار میدی میشه.
واسه شما هم همینطوره؟
نه من لپ تاپ جابه جا کردم در حالت روشن هیچ مشکلی به وجود نیومد
ببخشید سمت راست تاج پد لپ تاپ شما هم داغ میکنه ؟

a.123
06-10-2011, 18:40

نه مشکل برق اصلا نداره

Farshid9920062006
08-10-2011, 12:34
سلام من هم این لپ تاپ رو خریدم اما با کمال تعجب از لپ تاپ دوستم که sony vaio sg13dx هست واز سی پی یو نسل قبلی اینتل بهره میبره تو محاسبات خفن مطلی دقیقا 1.5 برابر کند تر عمل کرد
حالا من نمی دونم برای چی؟
دمای لپتاپ هم بعد از 2 ساعت کار نسبتا سنگین حدودا 58 درجه می رسه
توی بازی هم تا حالا تست نکردم

saasn
23-10-2011, 17:39
دوستانی که این لپ تاپو دارند مزایا و عیب های این مدلو بگن.

Farshid9920062006
24-10-2011, 00:06
سلام
مزایا:سرعت مناسب,گرافیک فوق العاده تو این رنج,صدای عالی
توی بازی bf2 با بالاترین جزئیات و 40 درصد استفاده از سی پی یو بازی بدون کوچکترین لگی اجرا میشه
و دما هم بین 60-70 هست
معایب:وزن بالا,زاویه دید پایین نسبت به وایو(نسبت به بقیه لپ تاپ ها خوبه),وقتی تنظیمات cpu روی 100 درصد هست و کار سنگین میکنه دما بین 65-75 میره و فن هم با دور تند میچرخه (نسبت به وایو دوستم داغتره)
همین

mohandes
20-11-2011, 12:55

چند سال پیش یه hp داشتم . یه بار رو تخت دراز کشیده بودم و یکی از این پتوهای گلبافت انداخته بودم روم و هدفون به گوش داشتم فیلم نگاه میکردم . همزمان لپ تاپ به شارژ وصل بود . چند بار که پتو رو جابجا کردم یهو الکتریسیته ساکن زد و یه برقی تو گوشم زد و اسپیکر لپ تاپ سوخت . شانسم گفت بلایی سرم نیومد .

arash_3tar
28-12-2011, 14:22
سلام دوستان
کسی هست این مدلو داشته باشه
چرا همش فنش کار میکنه؟

shahrokh_sib
28-12-2011, 14:47
سلام دوستان
کسی هست این مدلو داشته باشه
چرا همش فنش کار میکنه؟

من دارم ، وقتی باهاش کارهای گرافیکی و برنامه های سنگین انجام میدم فنش بیشتر از حد معمول کار میکنه ولی در بقیه موارد مثل وبگردی هر چند دقیقه شروع میکنه و زودم قطع میشه

navidcod
28-12-2011, 14:48
سلام بچه ها
من يه مشكل باراين لبتاپ دارن با كابل Dvi to Vga وقتي به مانيتور وصلش ميكنم تصوير ميده ولي خوب كيفيتش پايينه
اما با كابل Dvi to Hdmi وقتي وصلش ميكنم تصوير نميده!!!!
كيفيت Vga خيلي پايينه برا همين ميخوام با hdmi وصلش كنم
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

arash_3tar
28-12-2011, 14:55
من دارم ، وقتی باهاش کارهای گرافیکی و برنامه های سنگین انجام میدم فنش بیشتر از حد معمول کار میکنه ولی در بقیه موارد مثل وبگردی هر چند دقیقه شروع میکنه و زودم قطع میشه

من کار سنگسن باهاش نمیکنم ولی هر چند دقیقیه یه بارروشن میشه
بدنه هم که داغ نیست
امکان داره سی پی یو داغ کنه؟
چه جور میشه فهمید دماش بالا هست یا نه؟
سپاس

shahrokh_sib
28-12-2011, 15:04
من کار سنگسن باهاش نمیکنم ولی هر چند دقیقیه یه بارروشن میشه
بدنه هم که داغ نیست
امکان داره سی پی یو داغ کنه؟
چه جور میشه فهمید دماش بالا هست یا نه؟
سپاس

این که میگی هر چند دقیقه روشن میشه عادیه ... برا من هم همیطوره...

نرم افزار های مختلفی هستند که دما رو بهت نشون میده...

==================================

arash_3tar
28-12-2011, 15:20
این که میگی هر چند دقیقه روشن میشه عادیه ... برا من هم همیطوره...

نرم افزار های مختلفی هستند که دما رو بهت نشون میده...

==================================
اینو پیدا کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا اجرا کردم فن خاموش شد

saeid199_p
05-01-2012, 22:29
واسه شما هم همینطوره؟
من هم يه 6166 گرفتم و دقيقاً ال سي دي من هم همين مشكل رو داره.بايد چكار كرد؟