PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ماهنامه تخصصی گیم ارور - مجله شماره 5

pesaredelsokhte
19-05-2011, 12:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماهنامه شماره 5 ارور را نیز به لطف خدا منتشر کردیم . در این شماره چند نفر به تیم تحریریه ارور اضافه شدند که آرش جعفری ، حمید جلیلی و احمد نعمتی از جمله این افراد هستند . از این شماره 2 بخش جدید « مسابقه » و « جدی نگیرید » اضافه شده است که با انتقادات و پیشنهادات سازنده ی خودتون ما رو در بهتر شدن مجله کمک کنید و نظر خودتون رو راجع به این دو بخش جدید ، طراحی جلد ، طراحی صفحات داخلی و محتوای ماهنامه بگویید .

بنابه درخواست شما مجله رو با سه کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم :

کیفیت بالا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کیفیت متوسط :

کیفیت پایین :

EhsanCPU
20-05-2011, 06:21
سلام ماهنامتون دقیقا راجع به چی بحث میکنه ؟
ارور بازیها ؟ :20:

pesaredelsokhte
20-05-2011, 08:26
ماهنامه درباره ی بازیهای رایانه ای است ! اسم ماهنامه « ارور » است . نه اینکه درباره ی ارور بازیها باشه !

اگه مثلا اسم یه مجله ی خودرو «پراید» باشه ، یعنی اینکه در مورد پراید صحبت می کنه ؟

کمی هم فکر کنیم ... ! ;)

H 2 H
20-05-2011, 12:28
خب دوستمون که تقصیری نداشت... اس ماهنامه طوری هست که واسه بار اول آدم به اشتباه فکر میکنه که مفهومش این هست !

pesaredelsokhte
20-05-2011, 20:10
ببخشید اگه یه کم تند صحبت کردم !

من فکر کردم دوستمون دارن مزاح می کنند ! ;)

Steps-Rap
20-05-2011, 21:25
منم وقتی چشم خورد به اسم مجله فک کردم در مورد ارور بازی هاست ولی بدا فهمیدم نه..
حالا اینارو چجوری باید دانلود کینم؟ من وقتی یکدومشونو میزنم صفحه ی وب باز میشه بد نوشته های عجیب و درهم بر هم نشون میده...

pesaredelsokhte
21-05-2011, 07:10
ابتدا به یکی از لینک هایی که گذاشته شده برید ، در صفحه ای که باز میشود ، روی دانلود کلیک کنید و دانلود کنید .

با نرم افزار Winrar باز کنید و با نرم افزار Adobe reader مجله را مشاهده کنید .

MobinS
21-05-2011, 11:27
مجله ی خیلی خوبی نبود. طراحی صفحاتش که خیلی ضعیف بود. چند جاش اشتباه تایپی داشت ، محتویاتش هم که اصلا خوب نبود.

Steps-Rap
22-05-2011, 11:07
مجله ی خیلی خوبی نبود. طراحی صفحاتش که خیلی ضعیف بود. چند جاش اشتباه تایپی داشت ، محتویاتش هم که اصلا خوب نبود.

چه امیدی میدی...:31: