PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برسی: قویتیرین سری مک بوک پرو در ایران ۲۰۱۱ + SSD Vertex 3 + 8 GIG Ram

mars1920
19-05-2011, 03:40
سلام
بلاخره تونستم بعد از یک ماه یه دونه رویوی کوچیک از این غول بنویسم البته به مرور زمان تکمیل ش می کنم
مشخصات
مک بوک پرو ۱۷ اینچ کاستومایز شده با صفحه ضد انعکاس
۲.۲ ساندی بریج
۸ گیگ کروشال رم ۱۳۳۳
۱۲۰ گیگ ssd OCZ Vertex 3 120
قابل توجه اینکه که هارد سرعت خواندن ۵۵۰ مگا بایت و ۵۲۵ مگابایت سرعت نوشتن اطلاعاتش هست و حدود ۱ ماه هست که معرفی شده و هنوز هم در سطح دنیا زیاد موجود نمی باشد.
من هر رویو و عکسی که دوستان بخان به مرور می زام ولی برا شروع بهتره که از سرعت لود و ریستارت یه فیلم بزارم + سرعت باز کردن چندتا برنامه سنگین.
متاسفانه جای مناسبتر برای آپلود ندیدم مدیران محترم اگه خود سرور انجمن اجازه آپلود می داد خیلی بهتر بود اگه جایی بهتر رو می شناسید بگید اونجا آپلود کنم.
منتظر عکس ها رویوی اسکرین با اسکرین شفاف به طور کامل همراه با عکس و فیلم و مقایسه با مک بوک معولی از لحاظ سرعت و ..... در خواست های شما برای تست باشید.
لینک ویدیو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hosseinriasati
19-05-2011, 06:11
ممنونم
به نظر من Dropbox.com جای خوبی برای آپلوده

mmonemi
19-05-2011, 17:16
سلام
بلاخره تونستم بعد از یک ماه یه دونه رویوی کوچیک از این غول بنویسم البته به مرور زمان تکمیل ش می کنم

با سلام
اطلاع رسانی شما خوبه ولی می دونی که خریدنش کار هر کسی نیست به نظر من وقتتو روی مدل هایی بذار که
عده بیشتری توان خرید اونو داشته باشن

در کل امیدوارم تو کارت موفق باشی

hldvpsdk
19-05-2011, 17:59
خیلی ممنونmars1920 جان.
لطفا چند تا عکس و مشخصات کاملشو بذار و بررسیت رو کامل کن
ممنون بابت زحمتی که میکشی

sinaxex
20-05-2011, 00:36
مبارک باشه اما این همه هزینه کردید خوب سی پی یو رو هم 2.3 میکردید به هر حال مبارک اتون باشه
با برنامه NovaBench و Geekbench یک تستی بزارید ببینم چقدر تفاوت هست بین مک ما و شما. اگر برنامه اش رو ندارید بفرمایید بدم خدمت اتون
باتشکر سینا

mars1920
20-05-2011, 15:16
ممنون از همه دوستان
آقا سینا اگه برنامه ها رو بزارید براتو تا امشب تست می گیرم و می زارم

با سلام
اطلاع رسانی شما خوبه ولی می دونی که خریدنش کار هر کسی نیست به نظر من وقتتو روی مدل هایی بذار که
عده بیشتری توان خرید اونو داشته باشن

در کل امیدوارم تو کارت موفق باشی
منظورتون رو نفهمیدم آخه من مدلو برای کار خودم خریدم قبل از این هم مک پروی ۱۵ با صفحه گلاسی یا همون شیشه ای داشتم.
حالا چرا وقتم بزارم رو مدل پایین تر از لحاظ وزن ۲.۶۶ هست که ۱۱۰ گرم با ۱۵ اینچ شیشه ای اختلاف داره و صفحه نمایشش که خیلی عالی هست.
کلان باهاش راحتم

sinaxex
20-05-2011, 15:25
خدمت شما mars عزیز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرنامه بعدی "

این برنامه یک تست 32 بیت داره یک 64 اگر میشه از هر دوش بگیرید ممنون میشم
باتشکر

hasansoft
25-05-2011, 20:28
میشه بگب این کجا داره و قیمتش چقدره

armin_punisher6
25-05-2011, 23:14
لینک ویدیو رو چک کنین لطفا.

mortezayavari
27-05-2011, 13:01
دوست عزیز سلام. من هم می خوام یه مدل کاستومایز بگیرم. میشه یه جا رو تو ایران بهم معرفی کنید. که قیمت مناسب باشه . و البته مطمئن .ممنونم