PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید ماشین 27 تا 35 میلیون.

mesi_2010
18-05-2011, 21:20
با سلام.
قصد خرید ماشین با بودجه 27 تا 35 میلیون دارم. شتاب و آپشن های ماشین برام مهمه + نرمی.
گزینه های خودم :
1-تویوتا کمری
2- مزدا3
مزدا 3 هم سوار شدم اما زیاد خوشم نیومد. کوچک بود انگار توی 206 نشسته بودم. فکر کنم کروز کنترل هم نداره. برا همین زیاد حال نکردم باهاش.
شما چی پیشنهاد میکنین؟ نظرتون در مورد 2تای بالا چیه؟ البته اگر یکم بیشتر داشتم کیا سراتو صفر میگرفتم.
از این هم میترسم که ماشین 2007 یا 2008 که چند سال کار کرده بعدا اذیت نمیکنه؟ حوصله هر روز تعمیرگاه رفتن ندارم.

ممنون میشم راهنمایی کنین

mohamad skystar
18-05-2011, 22:59
با سلام.
قصد خرید ماشین با بودجه 27 تا 35 میلیون دارم. شتاب و آپشن های ماشین برام مهمه + نرمی.
گزینه های خودم :
1-تویوتا کمری
2- مزدا3
مزدا 3 هم سوار شدم اما زیاد خوشم نیومد. کوچک بود انگار توی 206 نشسته بودم. فکر کنم کروز کنترل هم نداره. برا همین زیاد حال نکردم باهاش.
شما چی پیشنهاد میکنین؟ نظرتون در مورد 2تای بالا چیه؟ البته اگر یکم بیشتر داشتم کیا سراتو صفر میگرفتم.
از این هم میترسم که ماشین 2007 یا 2008 که چند سال کار کرده بعدا اذیت نمیکنه؟ حوصله هر روز تعمیرگاه رفتن ندارم.

ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام خدمت شما.با توجه به بودجه و ملاک های شما و تجربه رانندگی به مزدا که داشتین تنها گزینه ای که هست تویوتا کمری GLX هست.
کمری GLX که دیگه نام آشنای تویوتاست با بودجه شما هم همخوانی داره.
از نظر فضای سرنشینان جلو خیلی خوبه فضای سرنشینان عقب هم جادارترین در بین رقیباش هست.
موتور 4 سیلندر 2400 CC حجم موتور با مصرف سوخت مناسب با گیربکس اتوماتیک رانندگی لذت بخشی رو براتون به ارمغان میاره.
شما هر خودروی کارکرده که میخواین بخرین باید دقت کنید از همه نظر OK باشه و مشکلی نداشته باشه.
کمری خودرویی هست که اگر سرویس هاش رو مرتب انجام داده باشن و ازش خوب نگهداری شده باشه یک عمر ماشینه.

تویوتا کمری GLX مدل 2007 قیمت 31000000 تومان
تویوتا کمری GLX مدل 2008 قیمت 35800000 تومان

mesi_2010
19-05-2011, 02:48
1- سر خرج رو باز نمیکنه به این زودی ها؟
glx-2 با gl چه فرقی داره؟
3-یه چیز که برام خیلی مهمه اینه که صندلیش گرم کن و سرد کن داشته باشه. تویوتا داره؟ اگر نه میشه خودم بزارم و اینکه هزینش چقدره؟
4-حالا از کجا بدونم مرتب سرویس برده یا نه؟ میشه موقع خرید ببرم نمایندگی نشون بدم. یعنی نمایندگی مشکلاتشو میگه؟
5-کلا تویوتا به چه چیزش باید بیشتر توجه کرد؟
6-فرق شرکتی با وارداتی چیه و کدوم بهتره؟
7-راستی کارت سوخت دارن؟
8-شتاب تویوتا به سونوتا 6 سیلندر میرسه؟
9-سراتو 2010 نمیشه تا 35؟
من تویوتا 2007 دیدم 35 میلیون.
2008 هم 39میلیون. گرون میگفتن.

شرمنده سوالام زیاد شد. ممنون از جوابتون.

mohamad skystar
19-05-2011, 11:40
1- سر خرج رو باز نمیکنه به این زودی ها؟
glx-2 با gl چه فرقی داره؟
3-یه چیز که برام خیلی مهمه اینه که صندلیش گرم کن و سرد کن داشته باشه. تویوتا داره؟ اگر نه میشه خودم بزارم و اینکه هزینش چقدره؟
4-حالا از کجا بدونم مرتب سرویس برده یا نه؟ میشه موقع خرید ببرم نمایندگی نشون بدم. یعنی نمایندگی مشکلاتشو میگه؟
5-کلا تویوتا به چه چیزش باید بیشتر توجه کرد؟
6-فرق شرکتی با وارداتی چیه و کدوم بهتره؟
7-راستی کارت سوخت دارن؟
8-شتاب تویوتا به سونوتا 6 سیلندر میرسه؟
9-سراتو 2010 نمیشه تا 35؟
من تویوتا 2007 دیدم 35 میلیون.
2008 هم 39میلیون. گرون میگفتن.

شرمنده سوالام زیاد شد. ممنون از جوابتون.

1. اگر ماشین رو تمیز و سالم و از شخص مطمئن بخرید اصلا خرجی نداره شک نکن.

2.تفاوت GLX با GL رو در لینک های زیر مشاهده کنید:
کمری GLX:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کمری GL:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3.صندلی های کمری گرم کن و سرد کن نداره واگر بخوای نصب کنی فقط تهران خیابان سورنا

4.اینکه سرویس هاش انجام شده یا نه رو میتونی از نمایندگی سوال کنی چوت ثبت میشه.

5.در تویوتا نیازی به توجه به صورت ذره بینی نیست اما مواردی که همه برای خرید خودرو کارکرده رعایت میکنن رو شما هم رعایت کنید.در پست فبلیم توضیح دادم.

6.تویوتا در این مورد فرقی نداره.شرکتی رو شرکت ایرتویا وارد میکنه که گارانتی داره و قیمتش هم بالاتر میزنه
وارداتی رو شخص وارد میکنه.

7.هیچ کدام از تویوتا ها به غیر از یاریس کارت سوخت ندارن.

8.شتابش به سوناتا 6 سیلندر نمیرسه اما تو جاده بسیار راحت تر از سوناتا هست.توجه کنید که سوناتا 6 سیلنر با 24 سوپاپه که همین برای شتاب بیشتر کافیه.

9.کیا سراتو هم میشه با 35 میلیون تومان خرید موجود هست.اما فکر نکن راحتی و جاداری و لذت رانندگی کمری رو داره.

10.قیمت رو بهتون دادم در پست قبل.بازار افت کرده.این قیمتی که به شما دادن امکان داره صاحب خودرو یک سری تجهیزات و آپشن نصب کرده باشه که هزینه اون هارو کشیده رو قیمت ماشین.

mesi_2010
19-05-2011, 13:54
درسته اما احساس میکنم تویوتا برا آدم های مسن هست!!
شتابش خیلی کمه نسبت به اون؟ نسبت به مزدا3 چطور؟
gl که چیزی نداره. ممنون از کمکتون. فکر میکردم زیاد فرقی ندارن.

mohamad skystar
19-05-2011, 17:28
درسته اما احساس میکنم تویوتا برا آدم های مسن هست!!
شتابش خیلی کمه نسبت به اون؟ نسبت به مزدا3 چطور؟
gl که چیزی نداره. ممنون از کمکتون. فکر میکردم زیاد فرقی ندارن.

شتابش خیلی کم نیست دوست من.فکر کنم شما شتاب براتون مهم هست اگر اینطوره به مزدا 3 فکر کنید.
مزدا 3 خودرویی هست که بر پایه اسپرت ساخته شده و مسلما رو شتابش کار شده و همچنین وزن و ابعاد اتاقش نسبت به کمری کمتره.
در کل اگر واقعا لذت و راحتی و رانندگی آسوده می خوای کمری هست اما اگر شتاب میخوای مزدا3

IRAN_KING
19-05-2011, 19:17
به نظر من بوجه داشته باشه 1 هیوندا کوپه دو در.... دسته دوم بگیری رنگه شاد چی میشه...

هرکی ببینه کف می کنه خیلی قشنگه....جوان پسنده اخرشه.

mohamad skystar
19-05-2011, 21:01
به نظر من بوجه داشته باشه 1 هیوندا کوپه دو در.... دسته دوم بگیری رنگه شاد چی میشه...

هرکی ببینه کف می کنه خیلی قشنگه....جوان پسنده اخرشه.

دوست گرامی شما درست میفرمایید اما پست اول رو دقیق بخونید.
دوستمون ذکر کردن نرمی ماشین هم مهمه.
هیوندای کوپه چون در گروه خودروهای اسپرت هست زیر پای خشکی داره و همچنین مصرف بسیار بالای اون در مقایسه با یه خودروی کوپه باعث شد تا هیوندای با اینکه مدل کوپه طرفداران زیادی داره تولیدش رو متوقف کنه و به جاش جنسیس کوپه رو تولید کرد که اصلا بحث جداست.
به هر حال با توجه به ملاک های دوستمون در پست اول نمیشه رو هیوندای کوپه مانور داد.
موفق باشید.

jebraiil
21-05-2011, 07:17
سلام به همه داداش میتونی یه هیوندا سوناتا 2007 بگیری هم شتاب خوبی داره هم نرمی البته مصرفش یه نموره زیاده ولی به شخصه تست کردم تو جاده بین صدی 8 تا 10 میسوزونه و تو شهرم اگه جو بگیرتت پر گاز بری دیگه صدی 13 14 اخرشه ولی عادی صدی 12 میسوزونه

farshad bugatti
21-05-2011, 14:26
نرمی ، هندلینگ خوب ، ارگونومی مناسب - امکانات خوب - قیمت مناسب - کیفیت ساخت خوب - استهلاک پایین - مصرف مناسب نسبت اینا رو تو این رنج فقط تو تویوتا کمری میتونی پیدا کنی! من پیشنهادم کمری GLX هست!
اون دوستمون هم که کوپه رو پیشنهاد داد همین طور که محمد گفت بیاد به انتظارات دوستمون دقت میکرد!
کوپه واقعا ماشین خشکیه! ادم بشینه توش کمی رانندگکی کنه دیسک کمر میگیره! لطفا در مشاوره دادن دقت کنید
ممنون.

mohamad skystar
21-05-2011, 17:47
دوست عزیز mesi_2010 با توجه به آخرین نتیجه گیری گزینه منتخب تویوتا کمری GLX هست.موفق باشید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mesi_2010
23-05-2011, 01:22
ممنون از همه دوستان. به زودی میرم ببینم چطوره.

mesi_2010
24-05-2011, 01:20
امروز رفتم چندتا تویوتا دیدم اما قیمتها!!!!!
2007 کمتر از 34 نبود. اون هم رنگ دار.
نظرتون در مورد c5 چیه؟ یه 2007 بود درب عقب زیرش رنگ بود. میگفت 30 میلیون. خوب میگفت؟
چه امکاناتی داره؟ از نظر هزینه نگهداری و تعمیرات چطوره؟
مزایا و معایبش چیه؟

mohamad skystar
24-05-2011, 17:00
امروز رفتم چندتا تویوتا دیدم اما قیمتها!!!!!
2007 کمتر از 34 نبود. اون هم رنگ دار.
نظرتون در مورد c5 چیه؟ یه 2007 بود درب عقب زیرش رنگ بود. میگفت 30 میلیون. خوب میگفت؟
چه امکاناتی داره؟ از نظر هزینه نگهداری و تعمیرات چطوره؟
مزایا و معایبش چیه؟

سلام.قیمتی که دادن مناسب بوده چون درب عقبش هم رنگ شدگی داشته.
سیتروئن C5 که مد نظر شما هست مدل قدیمی C5 هست.خودرویی با امکانات تمام الکترونیکی که کار کردن باهاشون واقعا نیاز به تمرین داره.
خودروی خانوادگی حساب میشه اما طراحیش ضعیف بود و در بازار زیاد دوام نیاورد تا نسل جدیدش معرفی بشه
که بلافاصله هم وارد کشور شد تا جاش خالی نمونه.
شرکت سایپا وارد کننده محصولات سیتروئن بود اما تو لیست محصولاتش رو چک کردم C5 نبود فکر کنم وارد نمیشه دیگه خبر قطعی ندارم.
اما C5 نسل قدیم که مد نظر شما هست از بازار خرید و فروش خوبی برخوردار نیست.
هزینه های نگهداریش هم چون شرکت پشتیبانی در مورد این خودرو ضعیفه بالاست.
به نظر من رو تویوتا مانور بدی مناسب تره.

mesi_2010
24-05-2011, 18:16
فکر کنم باید یکم صبر کنم تا بودجه بیشتر شه. تویوتا se بود37 میلیون

mohamad skystar
24-05-2011, 18:37
فکر کنم باید یکم صبر کنم تا بودجه بیشتر شه. تویوتا se بود37 میلیون

کمری SE که بالاترین مدل موجود در خاورمیانه هست.
اگر بتونی SE رو انتخاب کنی بهترین رو بدون شک انتخاب کردی.
در غیر این صورت کمری GLX هم هست که پر فروش ترین مدل بوده.
امیدوارن بتونید گزینه مناسب و دلخواه رو پیدا کنید.موفق باشید.