PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطای no such interface supported

A2D3D
18-05-2011, 20:47
سلام
بعد از نصب یه IE7 پرتابل این مشکل رخ داده
هر فولدر ای فایلی که بخوام باز کنم این ارور میده
مشکل کجاست ؟
ممنون

ebicross
18-05-2011, 21:55
ببینید ورژن های IE که دستکاری شده باشند میتونند این مشکلات رو ایجاد کنند و از اونجایی که مرورگر به قلب و هسته ی ویندوز دسترسی داره توی نصبش دقت کنید که مشکلات زیادی پیش میاره.

شما در مرحله ی اول در RUN بنویس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و:

و بعدش سیستم رو ریست کن.
اگر درست نشد ببین میتونی کلا IE رو از طریق Turn windows features on or off حذف کنی و بعد دوباره نصب کنی؟
اگر نشد از فرمان sfc /scannow در محیط CMD یا در RUN استفاده کن.
اگر نشد بگو تا راههای بیشتری رو بررسی کنیم.

توجه کن مراحل به ترتیب انجام بشه و بعد از هرکار یک ریست بکن و چک کن.

ahsannet
30-07-2011, 13:15
آقا دمت گرم من سایت های خارجی رو هرچی گشتم این مطلب رو ندیدم عالی بود ممنون

---------- Post added at 02:15 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

میشه توضیح بدی این دو تا دستور دقیقا چیکار میکنه؟
ممنون

AR_AP
24-08-2011, 19:14
سلام به استادان گرامی ، منم این مشکلو پیدا کردم با اجرای همین فایلی که این دوستمون گفت سیستمم اینجوری شد ، روش دیگه ای هست که بشه درستش کرد ، من نمیتونم کنترول پنل را باز کنم خطا میده روش دیگه ای برا باز کردنش هست؟؟؟؟

mjpt1
06-10-2011, 10:06
سلام . منم همین مشکل رو دارم با راهکارهایی که گفتید مشکلم حل نشد . می گید چی کار کنم

dariush_tat
16-10-2011, 15:15
ای مرده شور این مایکروسافتو با اون اینترنت اکسپلوررش ببره !! واسه همینه که چندسال پیرو مکتب موزیلا شدم ! منم با اجرای فایل پرتابل IE7 این بلا سرم اومد.
کلی درگیر شدم و به این در و اون در زدم همه راه های گفته شده توسط دوستان تو پست های قبلی رو هم تست کردم ولی نتیجه نداد تا دست آخر یه تارنمای خوبی گیر اومد که طرف خیلی خوب توضیح داده بود و مشکلم حل شد. این هم نشانی تارنما:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

parsi1990
26-06-2012, 08:45
ممنون منم مشکلم حل شد دیگه می خواستم ویندوز رو عوض کنم:38:

Ali tanasa
16-09-2012, 19:49
سلام منم این مشکل رو پیدا کردم اما تا همون اولی رو زدم درست شد!!!!!خیلی خیلی ممنونم .

sajad6634
17-09-2012, 20:03
توی start بنویس cmd
روی cmd.exe کلیک راست کن و run as admin بزن
حالا RegSvr32 actxprxy.dll و RegSvr32 shdocvw.dll رو بنویس و enter بزن
اگه با موفقیت اجرا شد کامپیوتر رو ریست کنی درست شده

rzel55
07-01-2013, 15:51
با سلام و درود بر شما عزیزان
من هر موقع به مشکل خاصی برخورد میکنم میام توی فوروم های ایرانی و مخصوصا انجمن های قدرتمند پی سی ورد
امروز من نیز نرم افزارهای پرتابلی را دانلود کردم که یکیش همین اکسپلورر7 بود و به محض اجرا پارتیشنها و خیلی از قسمتهای ویندوزم مسدود شد
و با راهنمایی عزیزان سریعا مشکلم حل شد
از شما اساتید عزیز سپاسگذارم

RegSvr32 actxprxy.dll

RegSvr32 shdocvw.dll

sfc /scannow

درمان این مشکل همین سه فرمان بود

MAKHMASEH
07-01-2013, 21:51
من که زدم نشد

behnamy01
11-01-2013, 08:47
توی start بنویس cmd
روی cmd.exe کلیک راست کن و run as admin بزن
حالا RegSvr32 actxprxy.dll و RegSvr32 shdocvw.dll رو بنویس و enter بزن
اگه با موفقیت اجرا شد کامپیوتر رو ریست کنی درست شده

سلام؛ کد دوم رو هرچی که میزنم ارور میده. از ارور عکس گرفتم. خواهشا زود جواب بدبد. اینم لینک عکس ا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

behnamy01
11-01-2013, 14:23
سلام؛ کد دوم رو هرچی که میزنم ارور میده. از ارور عکس گرفتم. خواهشا زود جواب بدبد. اینم لینک عکس ا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان نمیخواد جواب بدین مشکل حل شد. ولی نه با روش های شما. نرم فزار windows repair 1.9 (tweaking.com رو نصب کردم؛ خودش رجیستری رو درست کرد دیگه:n19:

behnamy01
11-01-2013, 18:07
کمک... کمک.....
از وقتی همین نرم افزار بالا رو اجرا کردم ، ویندوز اکسپلورر به یک مشکلی برخورد کرده. مشکل اینه که مثلا توی یک سایت هستم و روی یک لینکی کلیک راست مینکم تا اون لینک رو توی یک تب دیگه باز کنم. یک تب دیگه باز میشه ولی سایتش بالا نمیاد و همین سایتی که اول توش بودم توی آدرس بار اون تب جدید میمونه یعنی نه تنها از لینک سایت جدید خبری نیست بلکه همون سایت اول توی آدرس بار تب دومه.
در ضمن من از اینترنت اکسپلورر 9 استفاده میکردم که این مشکل درست شد و برای اینکه درستش کنم اومدم اکسپلورر 10 رو ریختمکه اون هم همون مشکل رو داره. مطمئنا مشکل از همون نرم افزار windows repair 1.9 (tweaking.com هستش چون یک جاش هم بود که قبل از استارتش تیک repair internet explorer رو هم زدم. حالا چه کار کنم؟ نرم افزاری هستش که عیب های ویندوز اکسپلورر رو پیدا کنه؟

hadis92
17-06-2013, 14:08
سلام منم این روش هارو امتحان کردم اما نشد خواهش میکنم کمکم کنید پایان نامم فایلش باز نمیشههههه......:n03:

f.afarin76
26-02-2020, 17:33
سلام من برای باز شدن cmdوRun هم همین خطا رو میده کلا نمیتونم فرمان وارد کنم. Cmdهم as admin نداره چیکار کنم

f.afarin76
26-02-2020, 17:44
سلام من برای باز شدن cmdوRun هم همین خطا رو میده کلا نمیتونم فرمان وارد کنم. Cmdهم as admin نداره چیکار کنم

airaa
18-06-2020, 21:49
سلام من همین مشکل و دارم حین نصب هر برنامه ایی ارور no such interface supported هر سه تا راه رو هم امتحان کردم ولی نشده
دیگه نمیدونم چیکار کنم
کلی هم برنامه رو لب تابم دارم نمی تونم ویندوز و دوباره نصب کنم
لطفا اگه میتونید راهنماییم کنید

CORTANA
18-06-2020, 23:51

سلام من همین مشکل و دارم حین نصب هر برنامه ایی ارور no such interface supported هر سه تا راه رو هم امتحان کردم ولی نشده
دیگه نمیدونم چیکار کنم
کلی هم برنامه رو لب تابم دارم نمی تونم ویندوز و دوباره نصب کنم
لطفا اگه میتونید راهنماییم کنید

درود

در محیط Safe mood ویندوز هم تست کنید

مطمعن بشید ک ادمین ویندوز هستید (یعنی ب تمامی قسمت های ویندوز دسترسی دارید)