PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز شدن فولدر ها در پنجره جدید

siya-ps
18-05-2011, 16:01
من چند وقته وقتی رو فولدر ها کلیک می کنم تو پنجره جدید باز می شه چند تا سایت خارجی رفتم رجیستری دست کاری می کرد نشد تازه برنامه combofix هم زدم نشد انتی هم نود32 هست.

Erfan.B
18-05-2011, 16:11
من چند وقته وقتی رو فولدر ها کلیک می کنم تو پنجره جدید باز می شه چند تا سایت خارجی رفتم رجیستری دست کاری می کرد نشد تازه برنامه combofix هم زدم نشد انتی هم نود32 هست.

دوست من شما از طريق folder options از تب general اين گزينه رو انتخاب كن :

open each folder in the same window
موفق باشي.

siya-ps
18-05-2011, 18:11
روی این گزینه به طور پیش فرض بود من حس میکنم ویروسه چون رو دو تا پی سی هم فلشو زدم ، همینطوریه

saeed774
18-05-2011, 22:02
حتما ویروس هست به تاپیک زیر مراجع کن :

₪◙₪◙₪ مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ₪◙₪◙₪ (تاپيک چند صفحه اي 1 2)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

siya-ps
19-05-2011, 17:10
آقا راهنمایی کن من کدوم رو دانلود کنم که بهتر باشه و سیستم رو بهم بریزه و این دابل کلیک رو درست کنه

Dr Hannibal
19-05-2011, 21:14
آقا راهنمایی کن من کدوم رو دانلود کنم که بهتر باشه و سیستم رو بهم بریزه و این دابل کلیک رو درست کنه

اول باید ویروس رو حذف کنی. شانسی نمیشه گفت اما اون فایل rrt مخصوص همین کاره. مرجع رو بخونید.

موفق باشید.

siya-ps
20-05-2011, 09:47
آقا نشد من همه اون برنامه هارو اجرا کردم همشو ولی هیچ چیزی رخ نداد تازه بلوتوثم هم جدیدن نمیشناسه بقیه را

این هم لاگ

This log file is located at C:\rkill.log.
Please post this only if requested to by the person helping you.
Otherwise you can close this log when you wish.

Rkill was run on 05/20/2011 at 10:45:08.
Operating System: Windows 7 Enterprise

Processes terminated by Rkill or while it was running:

Rkill completed on 05/20/2011 at 10:45:12.

saeed774
20-05-2011, 12:50
اين روش رو هم امتحان کن :
در منوي سرچ استارت regedit رو تايپ کن و در نتايج پيدا شده روش راست کليک کن و Run as Administrator رو بزن . مسير زيرو در رجيستري دنبال کن :

روي خود گزينه Shell کليک کن و وارد مجموعش نشو ، وقتي کليک کردي در پنل سمت راست قائدتا بايد يه گزينه با نام Defualt وجود داشته باشه . روي همون گزينه دابل کليک کن و داخلش کادرش تايپ کن : none

رجيستري رو ببند و سيستم رو يکبار ريست کن .

siya-ps
20-05-2011, 23:06
اصلا رو این گزینه none داشت

Dew Drop
21-05-2011, 08:48
اصلا رو این گزینه none داشت

منظور دوستمون اینه که Valu date کی Default باید none باشه !!!
-----------------------------------------------------------------------------

CMD رو با run as administartor باز کنید و این عبارت ها رو توش paste کنید و Enter

regsvr32.exe "%Programfiles%\Internet Explorer\ieproxy.dll"

regsvr32.exe "%Programfiles(x86)%\Internet Explorer\ieproxy.dll"

siya-ps
21-05-2011, 20:48
آقا با تشکر ولی انگار این مشکل اساسیه اینی که شما هم گفتی کار نکرد راستی یک نکته وقتی روو یه درایو کلیک می کنم اندازه 2 ثانیه طول می کشه تا باز بشه انگار ویروسه ولی همه اون کارا رو کردم نود 32 دارم حالا می خواد کسپر بریزم یا نه اخه سیستم رو کند میکنه کسپر ولی پیدا کردنش خداست.

wordship
21-05-2011, 21:23
رای حل این مشکل ابتدا باید مطمئن شوید تیک گزینه Open Each Folder In Its Own Window زده شده است . برای این کار به مسیر زیر بروید .
Tools >> Folder Options و سپس تب General
حال اگر مشکل از این قسمت نبود از روشهای زیر استفاده کنید .
روش اول :
ابتدا به منوی start رفته و گزینه run را بزنید و سپس عبارت regsvr32 /i shell32.dll را در ان کپی کنید و سپس کلید اینتر را بزنید .
روش دوم :
به منوی start رفته و گزینه Run را بزنید و سپس عبارت regedit را تایپ کنید تا وارد محیط رجیستری شوید .
به هر دو مسیر زیر بروید
HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell
و
HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell
در پنل سمت راست ، مقادیر پیش فرض عبارات بالا رو پیدا کنید. سپس روی انها دابل کلیک کرده و در قسمت Value data عبارت none را قرار دهید و سپس روی دکمه Ok کلیک کنید
:

siya-ps
22-05-2011, 20:27
آقا دمت گرم تو رجیستری Drives>>exeshell زدم درست شد تازه Open Each Folder In Its Own Window نباید تیک خورده باشه

dariush_tat
17-10-2011, 13:36
آقا دمت گرم تو رجیستری Drives>>exeshell زدم درست شد تازه Open Each Folder In Its Own Window نباید تیک خورده باشه

آقا من تو رجیستری drives یا exeshell رو پیدا نکردم ! میشه بیشتر راهنمایی کنی دوست عزیز ! شاید مشکل من هم حل شه ...