PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل خیلی عجیب!!!

MohammadT15
18-05-2011, 15:22
سلام

بچه ها من به یه مشکل خیلی عجیب برخوردم
ADSL 256 حجمی دارم از شرکت سپنتا این ربطی به مشکلم نداشتا همینجوری گفتم:31:
برای کانکت شدن باید گزینه دوم یعنی Link روی مدم روشن شه چراغش تا کانکت بتونم بشم تا به همین چند روز پیش 2 ساله دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداشته
هفته ی پیش ما یه تلفن جدید خریدیم این مشکل برام پیش اومده وقتی تلفن به برق حالمون یا اون یکی اتاق خوابه این مدم رو روشن میکنم Link روشن نمیشه:41:چشمک میزنه و خاموش میزنه.دوباره چشمک میزنه و خاموش میشه.تا تلفن رو از برق میکشیم لینک روشن میشه!!!یعنی الان من فقط زمانی که تلفن از برق کشیدس میتونم بیام نت به شرکت سپنتا هم زنگ میزنم میگه لینکتون ایراد نداره اکانتتون هم سالمه
پس این ایراد مسخره از چیه؟

Rahpooyan
18-05-2011, 15:40
برای تلفنت از اسلیتر استفاده بکن ببین فرق نمی کند .

Erfan.B
18-05-2011, 16:58
سلام

بچه ها من به یه مشکل خیلی عجیب برخوردم
ADSL 256 حجمی دارم از شرکت سپنتا این ربطی به مشکلم نداشتا همینجوری گفتم:31:
برای کانکت شدن باید گزینه دوم یعنی Link روی مدم روشن شه چراغش تا کانکت بتونم بشم تا به همین چند روز پیش 2 ساله دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداشته
هفته ی پیش ما یه تلفن جدید خریدیم این مشکل برام پیش اومده وقتی تلفن به برق حالمون یا اون یکی اتاق خوابه این مدم رو روشن میکنم Link روشن نمیشه:41:چشمک میزنه و خاموش میزنه.دوباره چشمک میزنه و خاموش میشه.تا تلفن رو از برق میکشیم لینک روشن میشه!!!یعنی الان من فقط زمانی که تلفن از برق کشیدس میتونم بیام نت به شرکت سپنتا هم زنگ میزنم میگه لینکتون ایراد نداره اکانتتون هم سالمه
پس این ایراد مسخره از چیه؟

شما اسپليتر حتماً وصل كن اگه درست نشد قطعاً تلفني كه خريديد تو زير زمين چين توليد شده و مورد از اونه!

MohammadT15
18-05-2011, 20:56
بله وقتی به اسپلیتر وصل میکنم درست میشه ولی اسپلیتر من توی اتاق خودمه که مودمم هست ما این تلفن رو توی حال میزنیم نمیتونم اینجا وصل کنم که:41:اصلا من با تلفن قبلی که مشکلی نداشتم نمیدونم این چرا اینجوریه

dvd2010
19-05-2011, 08:35
تلفنتون بی سیمه؟ اگه باشه مشکل از اون.

vipnn
19-05-2011, 08:53
ربطی به تلفن بیسیم نداره - ولی ربط به تلفن چینی داره -

MoH_@_MaD
19-05-2011, 09:07
بله وقتی به اسپلیتر وصل میکنم درست میشه ولی اسپلیتر من توی اتاق خودمه که مودمم هست ما این تلفن رو توی حال میزنیم نمیتونم اینجا وصل کنم که:41:اصلا من با تلفن قبلی که مشکلی نداشتم نمیدونم این چرا اینجوریه

شما باید یه اسپیلیتر جدا هم واسه تلفن بگیری!!
هزینه شم فکر نکنم زیاد بشه!!

music boy
19-05-2011, 14:56
100 درصد از تلفنه :31:

eng.j.mehrdad
19-05-2011, 15:03
دوست عزیز تلفن شما حالا به هر دلیلی اختلال فرکانسی ایجاد می کنه ، نویز می ندازه روی سیم تلفن ، شما باید یک اسپلیتر حتما وصل کنید که نویز داخل باند ADSL رو حذف کنه ، قیمتش هم حدود 5 هزار تومن باید باشه ، چیز خاصی نیست نوعی فیلتره

clickestan
19-05-2011, 15:20
سوال:
منم یه مشکل تو این مایه ها دارم به شکل زیر:
وقتی تو اینترنتم تلفنمون کار میکنه و مشکلی نداره ولی اگه کسی زنگ بزنه شمارش رو نمیندازه (وقتی وصل نباشم میندازه)

اسپلیتر هم دارم

alivw71
19-05-2011, 18:52
سوال:
منم یه مشکل تو این مایه ها دارم به شکل زیر:
وقتی تو اینترنتم تلفنمون کار میکنه و مشکلی نداره ولی اگه کسی زنگ بزنه شمارش رو نمیندازه (وقتی وصل نباشم میندازه)

اسپلیتر هم دارم
واسه منم همین طوریه . وقتی مودم روشن باشه . اگه کسی زنگ بزنه شماره نمیفته. من رو دوسه تلفن ازمایش کردم یکی شماره تلفن رو انداخت . ولی وقتی گوشی رو بر میداشتم خش خش صدا میداد وبه این نتیجه رسیدم که تلفن که جدید داریم خودش سیستم نویز گیر داره و فقط میتونه جلوی نویز یا همون خش خش رو بگیره و شماره رو نیتونست نشون بده ولی تلفن قبلیمون شماره تلفن رو نشون میده ولی نویز زیاد داره وهی سر صدا میکنه.اسپیلیتر وصل نکردم به تلفتن و فقط کامپیوتر وصله . چون کامپیوترم تو اتاق خوابه .

bourex
19-05-2011, 19:34
واسه منم همین طوریه . وقتی مودم روشن باشه . اگه کسی زنگ بزنه شماره نمیفته. من رو دوسه تلفن ازمایش کردم یکی شماره تلفن رو انداخت . ولی وقتی گوشی رو بر میداشتم خش خش صدا میداد وبه این نتیجه رسیدم که تلفن که جدید داریم خودش سیستم نویز گیر داره و فقط میتونه جلوی نویز یا همون خش خش رو بگیره و شماره رو نیتونست نشون بده ولی تلفن قبلیمون شماره تلفن رو نشون میده ولی نویز زیاد داره وهی سر صدا میکنه.اسپیلیتر وصل نکردم به تلفتن و فقط کامپیوتر وصله . چون کامپیوترم تو اتاق خوابه .

سلام برای بنده هم همین مشل رو داشت باخودشرکت تماس گرفتم ومشکل رویرطرف کردن.

MohammadT15
20-05-2011, 13:02
بچه ها اسپلیتری که از طریق اون سیم تلفن به مودمم وصل میشد رو بردم گذاشتم تو حال برا تلفنمون الان مشکلم حل شده فقط یه سوال
الان برا مودم خودم مشکل پیش نمیاد که بدون اسپلیتره؟اگه میاد برم بخرم

music boy
20-05-2011, 13:32
بچه ها اسپلیتری که از طریق اون سیم تلفن به مودمم وصل میشد رو بردم گذاشتم تو حال برا تلفنمون الان مشکلم حل شده فقط یه سوال
سلام
دوست خوبم هیچ مشکلی پیش نمیاد, من الآن 5 ساله که به همین شکل دارم استفاده میکنم و مودمم اسپلیتر نداره
مودمم هم زیمنس هست
موفق باشی:10:

alivw71
20-05-2011, 13:38
اگه نویز زیاد بشه ممکن دیسی شدن متوالی داشته باشی.

raha.net
20-05-2011, 19:39
این اسپلیتر رو من امتحان کردم فقط درصورتی که همزمان به مودم و تلفن وصل باشه جلوی نویز رو میگیره ، اگه فقط به یه تلفن وصل باشه کاری نمیکنه.. حتی با دوتا اسپلیتر جدا هم اینو امتحان کردم. مشکل از تلفنهای مائه؟ یا سیستمش همینجوره ؟:31: