PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بخش Encrypt ویندوز 7 (ازتون خواهش میکنم کمکم کنید)

Ramin987
18-05-2011, 13:59
من در ویندوز 7 روی اطلاعاتم اعم از فایلهای exe و صوتی و تصویری با استفاده از این گزینه Encrypt contenct to secure data استفاده کردم و ازتمامی فایلهایم محافظت کردم .
چند روز پیش مجبور به نصب دوباره ویندوز شدم و ویندوز 7 قبلی رو اف دیسک و ویندوز 7 جدید را نصب کردم (همون ورژن) اما حالا به هیچ کدوم از فایلهایی که Encrypt کردم رو بهم اجازه دسترسی نمیده! و هنگام اجرا اون فایل این پیغام خطا میده :

Windows cannot Access the specified device, path, or file. you many not have the appropriate permissions to access the item
و وقتی هم که می خوام دوباره تیک گزینه Encrypt contenct to secure data بردارم با این پیغام خطا مواجه میشم :
You will need to provide administrator permission to change these attributes
اینم بگم که من با کاربر Admin وارد می شم ولی فرقی نمی کنه کلا اجازه دسترسی به هیچ کدوم از فایلهامو ندارم.
ازتون خواهش می کنم که کمکم کنید واقعا یه عالمه اطلاعات برای خودم ذخیره کرده بودم که داره از دستم می ره...
منتظر جوابتون هستم خیلی ممنون

saeed_136915
18-05-2011, 16:48
یه یوزر با نام همون یوزری که Encrypt کردین بسازین و با اون امتحان کنین. البته چون SID شون فرق میکنه فکر نکنم جواب بده.

saeed774
18-05-2011, 21:52
متاسفانه این موضوع قبلا خیلی تو انجمن بحث شده و به نتیجه ای نرسیده.
کاری که دوستمون گفتن رو انجام بدین احتمالا جواب بده ولی بعید میدونم . شما باید قبل از نصب ویندوز یا فایلا رو از حالت انکریپت خارج میکردین یا از کارت دیجیتال تولید شده بک آپ میگرفتین و در این ویندوز استفاده میکردین.
فایل زیرو دانلود کنین و بدقت بخونین شاید یه کاری کردین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته اینکارا رو قبل از نصب ویندوز باید انجام میدادین . این روش دقیقا روی 7 هم جواب میده

ebicross
18-05-2011, 22:05
زمانیکه شما Encrypt کردین بهتون یک کلید بازگشایی نداد در قالب یک فایل؟
شما ابزار زیر رو دانلود کنید:

روی فایلهاتون این کار رو که در لینک بالا گفته انجام بدین و بعد مراحلی که خودتون رفتین رو دوباره تست کنید.

Ramin987
20-05-2011, 07:27
بازهم سلام
از اینکه جواب دادین ممنونم
ولی هیچ کدوم کار نکرد!
یعنی باید بی خیال اطلاعاتم بشم؟ راستشو بگید من تحملشو دارم!!!!!!

---------- Post added at 08:22 AM ---------- Previous post was at 08:18 AM ----------

زمانیکه شما Encrypt کردین بهتون یک کلید بازگشایی نداد در قالب یک فایل؟
شما ابزار زیر رو دانلود کنید:

روی فایلهاتون این کار رو که در لینک بالا گفته انجام بدین و بعد مراحلی که خودتون رفتین رو دوباره تست کنید.

نه دوست عزیز اگه چیزی می داد دو هزاریم می افتاد!!! هیچ کلیدی نداد. این فایلتم دانلود کردم اما چون انگلیسی بود چیزی نفهمیدم و اونی هم که فهمیدم انجام دادم نشد

واقعا نمی شه این بحث بیشتر باز کرد تو انجمن که به یه نتیجه ای برسونیم؟

---------- Post added at 08:27 AM ---------- Previous post was at 08:22 AM ----------

یه یوزر با نام همون یوزری که Encrypt کردین بسازین و با اون امتحان کنین. البته چون SID شون فرق میکنه فکر نکنم جواب بده.

دوست عزیز من دقیقا همون کاربری رو تو ویندوز جدیدم ساختم که تو قبلی بود اگه جواب میداد که دیگه اینجوری نمی شدم!
راه حل دیگه ای ندارین؟

shitan
20-05-2011, 09:39
شما اسم کامپیوتر را همون قبلی بزار یوزر نیم هم عین قبل باشه و پسوردت حتما همون پس قبلی باشه.حروف کوچیک وبزرک توی یوزر پسورد مهمه.
اگه شانس بیاری بهت دسترسی بده اگه نداد سعی کن با یوزر admin وارد بشی .اگه بازم نشد 90% فایلهات دیگه بلا استفادست.اگه ویندوز اورجینال داری با میکروسافت تماس بگی.راه حل اخر با برنامه ریکاوری دنبال فایل سرتفیت یوزر قبلی بگردی که احتمالا پیداش نمیکنی.!

saeed774
20-05-2011, 09:45
نه متاسفانه دوست عزیز ، مدتی قبل خیلی روی این مشکل کار کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم.
در حقیقت این قدرت مایکروسافت در رمزگذاری اطلاعات رو میرسونه . اگه قرار بود هر کسی اطلاعاتشو انکریپت کنه و یکی دیگه به راحتی بیاد بازش کنه ، که نشد....
مایکروسافت برای هر قابلیتی که در ویندوز قرار داده ، برای اون اون هم فایل Help یا راهنما گذاشته. اگه راهنمای مربوط به انکریپت رو بخونین متوجه میشدین که باید قبل از نصب ویندوز جدید باید طبق کارایی که در فایلی که در لینک بالا گذاشتم باید عمل میکردین تا بتونین کلید بازگشایی مجدد رو برای باز کردن در ویندوز جدید دریافت کنین.

دوست عزیز بابت از دست دادن اطلاعاتتون تسلیت میگم:41:

*hamedkhatar*
20-05-2011, 09:51
سلام
شما از Bitlocker برای انکریپت کردن استفاده کردید؟
خوب حالا حتی پسوورد هم ازتون نمیخواد؟
ممنون

Amir Varasteh
20-05-2011, 12:06
سلام.

متأسفانه راهی برای استفاده از فایلها وجود نداره و میتونین اونا رو پاک کنین از سیستمتون.

Ramin987
20-05-2011, 18:38
نه متاسفانه دوست عزیز ، مدتی قبل خیلی روی این مشکل کار کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم.
در حقیقت این قدرت مایکروسافت در رمزگذاری اطلاعات رو میرسونه . اگه قرار بود هر کسی اطلاعاتشو انکریپت کنه و یکی دیگه به راحتی بیاد بازش کنه ، که نشد....
مایکروسافت برای هر قابلیتی که در ویندوز قرار داده ، برای اون اون هم فایل Help یا راهنما گذاشته. اگه راهنمای مربوط به انکریپت رو بخونین متوجه میشدین که باید قبل از نصب ویندوز جدید باید طبق کارایی که در فایلی که در لینک بالا گذاشتم باید عمل میکردین تا بتونین کلید بازگشایی مجدد رو برای باز کردن در ویندوز جدید دریافت کنین.

دوست عزیز بابت از دست دادن اطلاعاتتون تسلیت میگم:41:

ولی معتقدم که هر قفلی یه کلیدی داره فعلا جا داره که نا امید نشم
بله خوندم ولی نوش دارو بعد از مرگ سهراب فایده نداره
بابت تسلیتی هم که گفتین ممنون مشخصه شما ناامید شدین از پیدا کردن راه حل
ولی من خیلی راه داره تا برسم پیش شما
به هر حال ازت ممنونم

Ramin987
20-05-2011, 18:43
شما اسم کامپیوتر را همون قبلی بزار یوزر نیم هم عین قبل باشه و پسوردت حتما همون پس قبلی باشه.حروف کوچیک وبزرک توی یوزر پسورد مهمه.
اگه شانس بیاری بهت دسترسی بده اگه نداد سعی کن با یوزر admin وارد بشی .اگه بازم نشد 90% فایلهات دیگه بلا استفادست.اگه ویندوز اورجینال داری با میکروسافت تماس بگی.راه حل اخر با برنامه ریکاوری دنبال فایل سرتفیت یوزر قبلی بگردی که احتمالا پیداش نمیکنی.!

دوست عزیز من اینکارو کردم ولی نتیجه نداده
ویندوزم که اصل نیست !!!!:13:
از بابت راح حل آخرتم واقعا ممنونم :13:

ولی واقعا ازت ممنونم که حداقل یه جوابی دادی

Ramin987
20-05-2011, 18:49
سلام
شما از Bitlocker برای انکریپت کردن استفاده کردید؟
خوب حالا حتی پسوورد هم ازتون نمیخواد؟
ممنون

نه من از Bitlocker استفاده نکردم
پسپورد هم نمی خواد

کاش پسپورد می خواست راه حلی سراغ نداری؟

*hamedkhatar*
21-05-2011, 11:25
نه متاسفانه