PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مـشـکـل بـا سـایـز پـریـنـت در ویـنـدوز Se7en

Alireza-Khan
18-05-2011, 11:21
سلام به همه ی دوستای عزیز ! :20:

من وقتی تو هر برنامه ای ( مثل ورد ، ای سی دی سی و ... ) میخوام چیزی رو پرینت کنم ، با سایز کاغذ A4 فیکس نمیشه و مخصوصا از طرف پایین 4 - 3 سانتی متر بالاتر حاشیه میذاره ! تو ورد تو پیج ستاپ هم تنظیماتش درسته و رو Letter تنظیم شده !

مشکل از کجاست ؟ خواهشا کمک کنید که بدجوری لازمش دارم ! :41: :40:

دوستان یه سوال دیگه : چجوری تو آفیس 2010 که رو سون نصب شده اعداد رو فارسی تایپ کنم ؟ فارسی تایپ نمیشن اعداد ! بلد بودم 2003 رو فارسی کنما ! :31: ولی اینو هر کاری کردم نشد !

behzad74
19-05-2011, 15:44
سلام به همه ی دوستای عزیز ! :20:

من وقتی تو هر برنامه ای ( مثل ورد ، ای سی دی سی و ... ) میخوام چیزی رو پرینت کنم ، با سایز کاغذ A4 فیکس نمیشه و مخصوصا از طرف پایین 4 - 3 سانتی متر بالاتر حاشیه میذاره ! تو ورد تو پیج ستاپ هم تنظیماتش درسته و رو Letter تنظیم شده !

مشکل از کجاست ؟ خواهشا کمک کنید که بدجوری لازمش دارم ! :41: :40:

دوستان یه سوال دیگه : چجوری تو آفیس 2010 که رو سون نصب شده اعداد رو فارسی تایپ کنم ؟ فارسی تایپ نمیشن اعداد ! بلد بودم 2003 رو فارسی کنما ! :31: ولی اینو هر کاری کردم نشد !
دوست عزیز ببین اولا که باید پستت رو در تاپیک سوالات مربوط به ورد میزدی
حالا بیخیال من جوابت رو میدم
ببین برای فارسی نوشتن اعداد در ورد 2010 باید پنجره ورد رو باز کنید و مسیر زیر را طی کنید:
tools > word options > advanced
در قسمت show document content گزینه nameral نوار متحرک رو روی Context Ya Hidi بگذارید و ok حالا با تغیر زبان نوشتاری کامپیوتر اعداد هم به فارسی و انگلیسی تغیر میکنن....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
=======================
برای چاپ کردن هم باید بری توی File>Print>Page setup
بعد برو تب Paper
paper size رو بذار روی A4
همیشه قبل از پرینت کردن Print preveiw رو بزن تا پیش نمایش چاپت رو ببینی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza-Khan
22-05-2011, 12:01
ممنون بابت راهنمایی در مورد فارسی کردن اعداد ! همونطور که گفتم مشکل من مربوط به ورد نیست ! قطع چاپ مشکل داره ! تو هر برنامه ای ! :11::40:

Alireza-Khan
26-05-2011, 17:42
ـــنــبــوـــد ؟ :13: