PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد پارتیشن در ویندوز 7

rassool
17-05-2011, 23:31
سلام من الان رو یه نوت بوک ویندوز نصب کردم اون جایی که باید درایو رو فرمت میکردم به جای فرمت زدم دلیت درایو پرید الان ویندوز نصب کردم فقط موندم چجوری پارتیشنو بسازم هارد 160 گیگ هست الان 2 تا درایو داره c , d که رو هم 100 گیگ میشه .کمک کنید لطفا میخام درایو d بشه e و یه دونه d بسازم.

Dew Drop
17-05-2011, 23:48
سلام
تو Search قسمت استارت بنویسید Disk management گزینه ای که براتون میاره رو باز کنید
تو قسمت پایین بین درایو ها تو اون فضای خالی که نشون میده کلیک راست کنید و New simple volume رو بزنید و مراحل رو ادامه بدید...

برای اینکه درایو D هم بشه E ,روش همون جا کلیک راست کنید و Change drive letter and paths رو بزنید و یه لیبل دیگه بش بدین.

E.I
18-05-2011, 06:59
شما ازاین برنامه MiniTool Partition Wizard Pro Edition برای درست کردن تغییر نام پارتیشن استفاده کنید شما اول طبق عکسی که گذاشتم طبق شماره 1 روی اون گزینه کلیک کنید وازمقدارفضای اضافی هارد بگیرین واسه درایورDبعدش که ساخته شد طبق شماره 2 اون مقدارفضایی که ساختین اسم تغییر میدین به F بعدش درایورD خودتون طبق شماره 2 باز به E ودرایور F رو هم بکنید پست دانلود برنامه رو هم پایین میزارم:20:

لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

E.I
20-05-2011, 11:17
اول ازهمه شما چند تا سیستم عامل دارین رو لپ تاپ خودتون مدل لپ تاپ خودتونم اینجاقراربدین.