PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودم asus am604

SevenCity
17-05-2011, 19:27
دوستان ما یه مودم 9 ماه پیش خریدیم به نام asus 4-port adsl ROUTER WL-AM604
تا همین 1 ماه پیش خوب کار میکرد تا اینکه 1 ماهه قطع میشه مثلا بعضی اوقات هر 10 دقیقه دی سی میشه تو همون روز که هر 10 دقیقه دی سی میشه 10 ساعیت دی سی نیمشه بعضی اوقاتم هر 1 ساعت دیسی میشه بعضی اوقاتم نمیشه
بعضی اوقات لینک ثابت بعضی اوقات قطع میشه کلا خسته شدم
زتگ زدم ای اس پی میگه از ما نیست میگه ریسیت کن قبلا هم یه مودم یو اس بی مشکی چینی داشتم خراب شد
حالا این ریسیت یعنی چی؟ بعد چجوری کانفیگ کنم
شایدم مشکل از مودم نباشه
24 ساعته هم انلاینم

alivw71
18-05-2011, 11:56
دوستان ما یه مودم 9 ماه پیش خریدیم به نام asus 4-port adsl ROUTER WL-AM604
تا همین 1 ماه پیش خوب کار میکرد تا اینکه 1 ماهه قطع میشه مثلا بعضی اوقات هر 10 دقیقه دی سی میشه تو همون روز که هر 10 دقیقه دی سی میشه 10 ساعیت دی سی نیمشه بعضی اوقاتم هر 1 ساعت دیسی میشه بعضی اوقاتم نمیشه
بعضی اوقات لینک ثابت بعضی اوقات قطع میشه کلا خسته شدم
زتگ زدم ای اس پی میگه از ما نیست میگه ریسیت کن قبلا هم یه مودم یو اس بی مشکی چینی داشتم خراب شد
حالا این ریسیت یعنی چی؟ بعد چجوری کانفیگ کنم
شایدم مشکل از مودم نباشه
24 ساعته هم انلاینم
احتمال اینکه 70% مشکل از ای اس پی باشه زیاد هست. باید حتما اسپلیتر سالم باشه . چون احتمالا روی خط نویز میفته و ارتباط برای چند لحظه قطع میشه. اگه در اپارتمان هستید نویز زیاده . اکثرا isp ها مشکل دارند و باید اونا جواب گو باشن

SevenCity
18-05-2011, 14:55
گفت اگه از اسپیلیتر باشه چراغ لینک میپره
اسپلیتر هم دوتا دارم
مگه اسپلیترم خراب میشه؟
سیمارم کلا عوض کردم

IVAN
18-05-2011, 15:58
اگه سیم جداگانه وصل کردی و اسپلیتر هم عوض کردی و مشکل پابرجاست باید درخواست خرابی تلفن بکنی ممکنه مشکل از بیرون باشه

SevenCity
18-05-2011, 16:27
17 منظورته؟ طلبکارتر از 17 ندیدم کم مونده فقط بگیرن بزنن مارو

SevenCity
21-05-2011, 18:32
خوب کلا سوالم یه چی دیگه بود!
ریست یعنی چی؟
بعد از ریست دیگه نمیتونم کانکت شم؟
کانفیگ این مودم چجوریه

alivw71
22-05-2011, 11:02
خوب کلا سوالم یه چی دیگه بود!
ریست یعنی چی؟
بعد از ریست دیگه نمیتونم کانکت شم؟
کانفیگ این مودم چجوریه
پشت مودم یه دکمه ریز که باید با یه چیزی اونو برای چند ثانیه نگه داری تا تنظیمات قبلی حذف بشه .
بهد از ریست کردن دوبازه باید مودم خودتو تنظیم کنی. (مستقیم از خود مودم وصل بشی یا کانکشن داخل ویندوز وصل بشی)

SevenCity
24-05-2011, 18:37
پشت مودم یه دکمه ریز که باید با یه چیزی اونو برای چند ثانیه نگه داری تا تنظیمات قبلی حذف بشه .
بهد از ریست کردن دوبازه باید مودم خودتو تنظیم کنی. (مستقیم از خود مودم وصل بشی یا کانکشن داخل ویندوز وصل بشی)

بعد از ریست چجوری کانفیگ کنم؟
یه توضیح گام به گام میخوام