PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي كليه امكانات و رفع مشكلات LED مدل 2011 سوني به نام EX520

صفحه ها : 1 2 3 [4]

zn1358
26-05-2012, 07:47
راه حلی نداره

حتی اگه کشور رو ایران انتخاب وزبان رو فارسی کنم بازم نمیشه ؟؟؟

ashkan1360
26-05-2012, 15:44
سلام

دمت گرم! راست میگی . متوجه شدم.

دوستان راهی هست که این اطلاعات guide رو درهم وبرهم نبینیم.من به توصیه دوستان اهل فن کشور رو سنگاپور انتخاب کردم وتلتکست رو هم بصورت فارسی دارم ولی در guide نوشته های فارسی درهم وبرهم هست.این مشکل رو چطوری حل کنم؟؟
چیکار میکنه این guide ?

zn1358
27-05-2012, 11:14
چیکار میکنه این guide ?

جدول پخش برنامه هارو میده.بعد روی هر برنامه ای که خواستی کوک میکنی زمان شروع برنامه تلویزیون روشن میشه یا کانال دیگه ای باشه می پره به اون کانال تنظیمی وقابلیتهای دیگه ...

mahmod barzegar
29-05-2012, 15:33
سلام دوست عزیز
من تلویزیون ex520 40اینچ از پیرانشهر بدون گارنتی گرفتم . ساخت مالزیه . الان قیمت بدون گارانتیش در حدود 1250000 در میاد. خیلی هم ازش راضیم . اگه میخواهی بگیری با توجه به بودجه ات حتماً بگیر پشیمون نمیشی.

vahidsport
03-06-2012, 11:44
سلام

یکی از رفیقام می خواد این تی وی رو بخر البته 40EX520 رو

الان قیمتش چنده؟

تو همین رنج قیمت مدلی بهتر سراغ دارین حالا برندش مهم نیست

از رو فلش چه پسوند های رو پخش میکنه هم صوتی و هم تصوری

گیرنده دیجیتال داره دیگه؟

LAN هم داره دیگه ؟

DLNA هم داره و فکر میکنم یه اداپتور می خواد که باید جدا بخریم درسته؟ قیمت اداپتورش چنده

3D که نیست؟

خیلی ممنون

m2r164
04-06-2012, 09:17
سلام
خیلی فوری
دوست من یک تلویزیون 40ex720 داره از دیروز 2 خط آبی عمودی ویکی افقی نازک روی صفحش افتاده. آیا خود به خود درست میشه یا اینکه پنل خراب شده. اگه کسی میتونه کمک کنه سریعتر خبر کنه ممنون میشم

panther99
04-06-2012, 15:13
آقا این تلویزیون یا حالا هر تلویزیونی از سونی که بدون گارانتی هم میگیریم ، از کجا بدونیم آکبنده و کارکرده نبوده ؟؟؟؟؟ اینو ده جا تو این فروم پرسیدم ولی کسی جواب نداده !!!!! میشه کمک کنید ؟؟؟ ممنون

farsheedmo
05-06-2012, 22:02
دوستان بعد از اینکه کانالهای دیجیتال را با انتخاب سنگاپور و زبان انگلیسی سرچ کردم راهی داره که دوباره منوی دستگاهع رو فارسی کنم؟کانالهای دیجیتال رو چجوری میشه مرتب کرد چون تو منوی ردیف کردن کانالها هرکاری میکنم کانال ده بعد از کانال دو میاد

hovo
05-06-2012, 23:04
کسی تو اصفهان با افت کیفیت مواجه شده یا احیانا قطعی دیجیتال الان تو تیوی من سیگنال کوالیتی صفره مطلقه سیگنال سترینگ هم یه 60 تا 70 ماله فرستنده اشت یا آنتم رفته به گاف؟ تو اصفهان کسی امشب همچین مشکلی نداشته

farsheedmo
06-06-2012, 09:25
دوستان بعد از اینکه کانالهای دیجیتال را با انتخاب سنگاپور و زبان انگلیسی سرچ کردم راهی داره که دوباره منوی دستگاهع رو فارسی کنم؟

hovo
06-06-2012, 22:27
خوب مشکل حل شد صبح که شد هر جفتشون بر گشتن روی 100 یعنی کشتن خودشون رو با این دیجتالشون تو اصفهان من موندم اینها چه جوری میتونن 2015 همه آنالوگها شون رو خاموش کنن

ashkan1360
08-06-2012, 21:27
من 4 تا فایل avi زدم رو فلش نمیخونه؟
چرا؟
بعدا" یه فایل avi دیگه هم اجرا کنم ببینم چرا نمیشه

smhsh121
08-06-2012, 23:11
من 4 تا فایل avi زدم رو فلش نمیخونه؟
چرا؟
بعدا" یه فایل avi دیگه هم اجرا کنم ببینم چرا نمیشه

سونی فقط mp4 رو می خونه.

farsheedmo
09-06-2012, 08:07
یکی لطف کنه بگه بعد ازاینکه با منوی انگلیسی و انتخاب سنگاپور سرچ کردم چجوری دوباره منو رو فارسی کنم

Amir Aria
12-06-2012, 10:21
اشتباهه اگه فکر کنیم LED یه چیز خیلی متفاوتی نسبت به LCDهای معمولیه . در واقع LEDها همون LCDها هستند با این تفاوت که برای ایجاد نور پس زمینه از لامپ LED بجای لامپ فلورسنت استفاده شده. . درست تر اینه که به جای LED بگیم LED LCD

EX520 هرتزش هر قدر هم باشه بازم 2D است و 3D را ساپورت نمیکند.

و درست تر از اون اينه كه بگيم LED Backlight
:)

afdm_2020
12-06-2012, 10:47
سلام
هنوز از اجرای فرمت Mkv با update خبری نیست؟
خیلی ممنون

hovo
15-06-2012, 18:55
نیست که نیست

behii
21-06-2012, 13:19
نیست که نیست

سلام
من تازه فهمیدم که اگه مودم رو با کابل لن هم به تی وی وصل کنم میشه از DLNA استفاده کرد ... با اون میشه mkv فرستاد به تی وی ؟ زیرنویس فارسی چطور ؟ کدوم برنامه براش بهتره همینی که تو این تاپیک هست ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ashkan1360
21-06-2012, 13:48
سلام
من تازه فهمیدم که اگه مودم رو با کابل لن هم به تی وی وصل کنم میشه از DLNA استفاده کرد ... با اون میشه mkv فرستاد به تی وی ؟ زیرنویس فارسی چطور ؟ کدوم برنامه براش بهتره همینی که تو این تاپیک هست ؟

hovo
22-06-2012, 15:26

s_gold_hand
30-06-2012, 10:26
سلام من یک تلوزیون 46 EX520 دارم اومدم ساعتش رو درست کنم زدم کانال ها رو پاک کردم بعد که کانال یابی کردم اولا اسم کانال ها پاک شد که بعد edit کردم ولی دکمه لیست کانالها غیر فعال شده (guide) حالا باید چکار کنم؟

mobini90
03-07-2012, 09:22
کمک فوری برای خرید تلویزیون ال ای دی
با سلام خدمت دوستان
یه تلویزیون 40 اینچ ال ای دی میخواستم بخرم بین دو مدل سونی EX520 و سامسونگ D5550 موندم کدوم رو انتخاب کنم خودم تحقیق کردم فهمیدم که سونی بهتره ولی از طرف دیگه دیگه بدون گارانتیه یه خورده ریسکه ولی سامسونگ گارانتی داره
از بقیه دوستانی که تجربه تو این زمینه دارند میخوام که کمکم کنند.یه سری میگند بدون گارانتی خوب نیست یه سری دیگه میگند نه خوبه قیمتش هم حدود 300 هزار تومن ارزونتر از مدل با گارانتیشه.پول باگارانتیش هم ندارم.به نظر شما بدون گارانتی ها چطوره ؟
ایا واقعا اصل هستند ؟بعضی ها میگند قطعات دست دوم توش کار شده یا میگن بعد از یه مدت خراب میشه اون وقت دیگه نمیشه کاریش کرد.بالا خره کدومو بگیرم سونی بی گارانتی یا سامسونگ با گارانتی؟
با تشکر

panther99
03-07-2012, 22:19
بارها شنیدی که میگن گارانتی تو این مملکت یعنی ... !! بنابراین همونی که نظر خودت هست بخر . گارانتی شامل خیلی چیزها نمیشه . بعید میدونم اگه خدایی نکرده تلویزیونت پیکسل بسوزونه ( حالا هر مارکی ) گارانتی بخواد به رایگان کاری برات انجام بده !
همون تلویزیونی رو بخر که ازش خوشت اومده . سونی هم مخصوصا سریه ای ایکس واقعا با کیفیت هستن . اگه میبینی قیمتش نسبت به نمایندگی مناسب تره بخر . قبلش از آکبند بودنش مطمئن باش .

panther99
03-07-2012, 22:25
آقا راستی با مودم وایرلس میشه از طریق DLNA فایلهای کامپیوتر مثل فیلمهای MKV و عکس و آهنگ و ... رو تو تلویزیون دید ؟؟؟؟؟؟؟؟

panther99
05-07-2012, 12:45
امیدوارم امسال جوابم رو بدید !!

hapalii
05-07-2012, 13:14
بله میشه چون تو این روش فایلها توی PC اجرا می شوند و اگر PC اون کدک رو باز کنه تی وی فقط مثل مانتور نشون میده .

hovo
11-07-2012, 00:25

kiar
12-07-2012, 18:28
با سلام خدمت دوستان عزیز ...
تو تلویزیون ال ای دی سونی مدل 46EX52 اسم شبکه های گیرنده دیجیتال نشون داده نمیشن که مجبور شدم خودم بنویسم!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif آیا راه حلی برای این مشکل هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

f.a.r.i.21
24-07-2012, 05:55
دوستان برای تله تکس کدوم دکمه رو از روی کنترول بزنیم ؟

hovo
04-08-2012, 05:10
Question
Play a file larger than 4GB via USB devices.
Answer
Yes, you can play bigger than 4GB if USB devices are formatted by exFAT.
Note: You cannot playback any file larger than 4GB if your USB devices is formatted by FAT12, FAT16 and FAT32.
.
قابل توجه دوستان که میگن فت32 محدودیت 4 گیگ داره(و خداوند اکرونیس دیسک دایرکتور را آفرید)

با سلام خدمت دوستان عزیز ...
تو تلویزیون ال ای دی سونی مدل 46EX52 اسم شبکه های گیرنده دیجیتال نشون داده نمیشن که مجبور شدم خودم بنویسم!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آیا راه حلی برای این مشکل هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

ریست فکتوری یا همون برگشت به تنظیمات کارخانه
زبان رو انگلیسی و کشور رو سنگاپور انتخاب کن
خصوصیت گاید اضافه میشه ساعت خراب میشه و لی اسم کانالها انگلیسی نمایش داده میشن(احتمالا شما منطقه رو خاورمیانه و زبان رو فارسی گذاشتید
در غیر این صورت دامنه جستجو رو فول انتخاب کنید بعد از 20 کانال اول کانالهای بعدی تا 52 که اکثرا هم تکراری هستن دارای نام شبکه میباشند

حیح دیجیتال ایرانه دیگه داداش

دوستان برای تله تکس کدوم دکمه رو از روی کنترول بزنیم ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دکمه شماره 3
فقط روی کانال 3 و 2 و استانی ها تلتکس هست
بعدشم آخه چی تو تلتکس هست
جدول پخش برنامه ها که بهترش ت وب هست

hovo
04-08-2012, 05:11
سلام من یک تلوزیون 46 EX520 دارم اومدم ساعتش رو درست کنم زدم کانال ها رو پاک کردم بعد که کانال یابی کردم اولا اسم کانال ها پاک شد که بعد edit کردم ولی دکمه لیست کانالها غیر فعال شده (guide) حالا باید چکار کنم؟
دوست عزیز زبان رو انگلیسی و کشور رو سنگاپور کنید همه چیز حله
باید ریست فکتوری کنید

majid-1988
05-08-2012, 00:45
سلام
من تلویزیون ex520 دارم ، از طریق کابل LAN به مودم وصل میکنم، تلویزیون به صورت اتوماتیک همه چی رو میشناسه ولی بعد تایید مرحله آخر اتصال به اینترنت، نمیتونه به اینترنت وصل بشه و مینویسه اتصال به اینترنت ناموفق.
لطفا راهنماییم کنید. مشکل از چیه؟
اگه خوب توضیح ندادم ببخشید.
ممنون

mohamad skystar
08-08-2012, 14:23
سلام.

من کانال های دیجیتال رو تنظیم میکنم
18 تا کانال میاره اما بعد از 1 یا 2 روز فقط کانال های از 1 تا 8 هست و بقیه رو No Signal میزنه.
مشکل از کجا میتونه باشه؟

arashp30world
09-08-2012, 16:09
دوست عزیز
digital auto service update off
را روی گزینه
off
بگذارید. کانالها ثابت خواهند ماند.

roode
09-08-2012, 18:51
دوست عزیز
را روی گزینه
off

سلام دوست عزیز
من هم مشکل مشابهی دارم.
خودبخود جای بعضی شبکه ها عوض میشه یا بعضیهاشون کپی میشن یا حذف میشن
منوی تلوزیونمون فارسیه
از کدوم قسمت باید این مشکل رو درست کنم؟

Vahid67
09-08-2012, 20:14
این مشکل ربطی به تلویزیون نداره ... ممکن هستش که از طرف صدا و سیما فرکانس ها تغییر کنه ....

aaloo
10-08-2012, 12:19
سلام دوستان
به منو مخفی ex520 چه جوری میشه وارد شد؟
ممنون میشم اساتید جواب بدین:20:

aaloo
10-08-2012, 12:58
سلام دوستان
به منو مخفی ex520 چه جوری میشه وارد شد؟
ممنون میشم اساتید جواب بدین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hovo
14-08-2012, 17:43
سلام.

من کانال های دیجیتال رو تنظیم میکنم
18 تا کانال میاره اما بعد از 1 یا 2 روز فقط کانال های از 1 تا 8 هست و بقیه رو No Signal میزنه.
مشکل از کجا میتونه باشه؟

دوست عزیز
را روی گزینه
off

سلام دوست عزیز
من هم مشکل مشابهی دارم.
خودبخود جای بعضی شبکه ها عوض میشه یا بعضیهاشون کپی میشن یا حذف میشن
منوی تلوزیونمون فارسیه
از کدوم قسمت باید این مشکل رو درست کنم؟

این مشکل ربطی به تلویزیون نداره ... ممکن هستش که از طرف صدا و سیما فرکانس ها تغییر کنه ....

وحید جون درست میگن
شما هر کاری بکنین بازهم مشکل سیگنال خواهید داشت تو بعضی از شهرستانها مثلا اصفهان که به طور مرتب دستگاهای پخش دیجتال رو تغییر میدن مثلا فرکانس و یا مثلا ریست دستگاه یا هر چیز یا هر دلیل فنی دیگه دیجیتال قطع یا با افت کیفیت وحشتناک همراه میشه
چاره ای نیست فعلا باید صبر کرد تا سیگنالها ثابت بشه و دستگاه ها به قولی آب بندی بشن اینها یه تجربه ای تو ی دیجیتال بدست بیارن
بعدش همه چیز حله

گاهی اوقات شده من هم کانالها رو تنظیم کردم چیدم و مرتب بعد از ظهرش همشون پریدن باید دوباره بشینم سرچ کنم اگه اگه پیدا کرد دوباره مرتب کنم
پس چاره ای جز صبر کردن نیست

arstan
14-08-2012, 18:12
سلام من هم مدل 40EX520 (بانه ) خریدم . ولی هر کاری کردم نتونستم کانال دیجیتال را پیدا کنم . نوع آنتن و روش سرچ را برام میفرستی . خیلی ممنون میشم . البته لطف میکنی اگر مراحل را دقیق تر بنویسی . منظورم حتی زبان و منطقه انتخابی و غیره

arstan
14-08-2012, 18:14
سلام
سه شنبه عصر حرکت
چهار شنبه صبح رسیدم بانه
ظهر خریدم
عصر حرکت کردم
پنج شنبه صبح رسیدم اصفهان

خوب گرون شده بود شانس ما
KDL-46EX520 1550 خریدم

...تا حالا ...

1) آبدیتش چه جوریه؟ خواهشا یه توضیح مفصل به ما بدید ممنون میشم پیشاپیش@ راستی توضیحات divx لطفا
[B](نسخه فعلی PKG2.072GAA-0104)

2) با ----t داخلی و آنتن قدیمی خودمون فقط 8 تا کانال میگرفت.. آنتن رو سیماران مخصوص lcd خریدم با تقویت روش (اینکه نیاز به برق داره خیلی بده) 15 کانال بهم داده (این شما چقدر مسخره است...)و 12 تا دونه رادیو

3) آنالوگش بسیار ضعیفه!

4) باهاش نمیشه روی فلش ذخیره کرد؟

5)تصویر در تصویرش چه جوریه؟کلا با کار کردنش مشکل دارم p!p p&p یکم کار کردن باهاش سخته هنوز گیجم...

6) ساعتش و تاریخش وقتی تلویزون رو از تو برق در میاری ریست میشه(یعنی :2:

7) تله تکس فقط رو حالت آنالوگ فعاله و رو حالت دیجیتال خبری از تله تکس نیست

8) صدای کارکردن با کنترل و صدای شروع روشن شدن قابلیت فعال و غیر فعال داره قطعش کنی بهتره

9) میشه جای کانالهای دیجیتال رو عوض کرد و براشون اسم گذاشت اسم گذاشتن محدودیت 8 کاراکتری داره ولی عوض کردن جای کانال یکم سخته..

10)صدا رو حتما باید تنظیم کنید وگرنه از خرید پشیمون میشید.. بعد از تنظیم s-sourun..... لذت صداش رو ببرید
(حتما رنگ رو زیاد کنید حالت تصویر و صفحه رو دست کاری کنید با قطع برق ریست نمیشه)

11)راهنمای داخلی خوبی داشت..

تصویر در حالت خاموش مات یعنی اصلا براق نیست و هیچ انعکاسی از نور توش پیدا نیست
این خیلی ما رو خوشحال کرده خونه رو به آفتابه و قبلا بدون پرده کشیده اصلا نمیشد تلویزیون دید حالا آفتاب روی فرش هم که باشه هیچ انعکاسی داخل پنل دیده نمیشه

کیفیت عالی .. صدا هم محشر

خوشحالم که سری d5500 سام رو نخریدم اونجا همه میگفتن سری d بردار 1250 ولی من نخریدم و خوشحالم با اون پنل براقش که انگار آینه خریدی
دور تا دورشم یه قاب مشکی های لایت با قرمز به سمت سفید کامل و شفاف تا 100 ٪ پیش میره اصلا حال نکردم پایه هم متاسفانه چهار تایی لبه ای که من فکر نکنم مطمئن باشه

همه اینها فقط نظر من و سلیقه من امید وارم شما بهتون برنخوره
ماسعی میکنیم نظرامون رو بدون تعصب بگیم تا نفر بعدی بهتر تصمیم بگیره

حتما پست های بعدی توی همین تاپیک مطالعه شود

سلام من هم مدل 40EX520 (بانه ) خریدم . ولی هر کاری کردم نتونستم کانال دیجیتال را پیدا کنم . نوع آنتن و روش سرچ را برام میفرستی . خیلی ممنون میشم . البته لطف میکنی اگر مراحل را دقیق تر بنویسی . منظورم حتی زبان و منطقه انتخابی و غیره
ایمیل : arstanpaviz@gmail.com

hovo
15-08-2012, 21:18
ایمیل : arstanpaviz@gmail.com

دوست عزیز هیچ نکته ای نیست که توی این تاپیک نباشه
اینتاپیک رو بخون همه چیز توش هست
مبارکت باشه
آبدیتش کن
ریجیسترش کن
کالیبرش کن
از allshear سامسونگ برای dlna استفاده کن
چیز دیگه ای نداره
همین تاپیک رو از اول تا آخر بخون
همین
برا یدیجیتال هم دو تا نکته شهرتون کجاست؟
آنتنت جدید یا قدیم
سیم آنتنت رو چک کن
آنتن خیلی جهتش مهم نیست همین که سیگنال کوالیتی و استرینگ برن روی 100 کفایت میکنه خیلی مثله آنالوگ نباید تو تنظیم آنتن دقت کنی وفقط بزارش روی جهت بقیه آنتن ها

arstan
16-08-2012, 11:30
دوست عزیز هیچ نکته ای نیست که توی این تاپیک نباشه
اینتاپیک رو بخون همه چیز توش هست
مبارکت باشه
آبدیتش کن
ریجیسترش کن
کالیبرش کن
از allshear سامسونگ برای dlna استفاده کن
چیز دیگه ای نداره
همین تاپیک رو از اول تا آخر بخون
همین
برا یدیجیتال هم دو تا نکته شهرتون کجاست؟
آنتنت جدید یا قدیم
سیم آنتنت رو چک کن
آنتن خیلی جهتش مهم نیست همین که سیگنال کوالیتی و استرینگ برن روی 100 کفایت میکنه خیلی مثله آنالوگ نباید تو تنظیم آنتن دقت کنی وفقط بزارش روی جهت بقیه آنتن ها

سلام و تشکر
آخه گشتن تو این 80 صفحه کار راحتی نیست . شما که وقت توضیح دادن ندارید . حداقل شماره صفحه را میگفتید .
وضعیت اینترنت ما رو که میدونید .
ولی بازم تشکر میکنم . چون سوال رو خوندید و جواب دادین .

arstan
16-08-2012, 11:59
سلام به اساتید
برای مدل 40EX520 میخواستم راهنمایی کنید .
برای گرفتن کانال های دیجیتال . اول برای موقعیت جغرافیایی من در استان گلستان و شهر بندرترکمن زندگی میکنم . آنتن هم از اون گردان های جدید است .
چند بار سرچ کردم کانالی پیدا نکرد . از سایتی خوندم که باید زبان تلوزیون را انگلیسی و منطقه را یا استرالیا یا سنگاپور بگیری . بازم سرچ کردم نشد .
بالای صفحه اگه خونده باشید جناب hovo گفتند که آبدیتش کن ریجیسترش کن کالیبرش کن . از شما میخوام که در این مورد روش و فایلهاش رو بزارید و توضیح بدید .
راستش من زیاد سر در نمیارم . البته اگه خوب توضیح بدین که عالی میشه . چون دارم با این تلوزیون دارم کانال آنالوگ نگاه میکنم که از گرفتن تلوزیون با این قیمت دارم پشیمون میشم . منتظرم.

hovo
17-08-2012, 15:38
سلام و تشکر
آخه گشتن تو این 80 صفحه کار راحتی نیست . شما که وقت توضیح دادن ندارید . حداقل شماره صفحه را میگفتید .
وضعیت اینترنت ما رو که میدونید .
ولی بازم تشکر میکنم . چون سوال رو خوندید و جواب دادین .
ببن دوست خوبم هر چیزی یه بهایی داره
میخوای تو تی وی فول بشی باید بشینی بخونی
راستی خودت رفتی بانه یا از بانه ویترین و کالا خریدی؟
شنیدم مدلهای 2012 تو بانه زیاد شدن
قرار بود ام کاوی فول اچ دی رو هم ساپورت کنن و مشکل زیر نویس فارسی هم توشون حل شده باشه ؟

f.a.r.i.21
18-08-2012, 06:36
خود دستگاه راهنمایی های لازم رو به زبان فارسی داره درباره انتن و ....

کافیه دکمه home رو بزنید بعد i-manoel

mojtabajanam
22-08-2012, 01:38
سلام به همه عزیزان. من تازه ex520 خریدم. در واقع 28 مرداد. قبلا سری nx داشتم که اون هم خوب تلوزیونی بود. من شبکه های ایرانی و استانی را با ر+سی + ور میبینم که کیفیت خوبی هم دارد اما وقتی که کارتون پخش میکند سایه دارد ولی تو دستگاه قبلی اینطور نبود. آیا تنظیم خاصی دارد؟ در ضمن دمتون گرم با راهنمایی های که میکنید خیلی سئوال داشتم که با خوندن پستهای قبل به نتیجه رسیدم

fredrick
22-08-2012, 23:51
سلام
فردا میخوام برم بانه 46 اینچ این مدل رو بخرم.
دوستانی که این مدل رو دارید ازش راضی هستید؟

nnavidd00
23-08-2012, 05:56
سلام ،لطفا دوستانی که وارد هستند جواب من رو هم بدن من امروز یه 46ex520 خریدم میخوام وارد منوی سیستم بشم و زمان کارکردش رو ببینم لطفا راهنماییم کنید،ممنونم

mojtabajanam
03-09-2012, 23:56
جناب نوید مگه همچین گزینه ای داره؟

mfahimeha
04-09-2012, 10:19
آپدیت جدید EX520 به تاریخ 23 Aug 2012لینک فایل:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تشکر یادتون نره

mojtabajanam
04-09-2012, 22:38
با تشکر لز شما میشه بگی چی کار میکنه؟

hovo
14-09-2012, 22:36
با تشکر لز شما میشه بگی چی کار میکنه؟

Improvements over earlier version:

Improve performance and stability of Internet features.

hovo
14-09-2012, 22:43
دوستان قدیمی که از دیجیتال داخلی تی وی سونی استفاده میکنید... تازگی ها مشکلی نداشتید؟؟؟
مثلا قطع هر روزه دیجیتال؟؟؟
احساس میکنم دیجیتال تی وی خراب شده یا حالا یه جورایی نیم سوز شده!!!
آخه فرض کنید از ساعت 3 عصر روشن باشه تا مثلا 8 شب یهو دیجیتالش کلا میپره و اصلا همه شبکه ها اسکرامپ میدن
تا یه یک ساعت بعد خاموش روشن کردن همه چی عین روز اولش
البته نه همیشه@

اوایل فکر میکردم ماله پخش دیجیتال توی اصفهانه
ولی یکم پرس و جو کردم دیدم توی محله خودمون کسی همچین مشکلی نداره با دیوی بی تی و سامسونگ و الجی فقط متاسفانه تو محل ما کسی سونی نداشت وگرنه دیگه خاطر جمع میشدم
گفتم ببینم بقیه همچین مشکلی با سونی داشتن؟

Vahid67
15-09-2012, 05:33
نه من همچین مشکلی ندارم...

mani_505
16-09-2012, 08:32
سلام

من یک مودم مبین نت گرفتم. با کابل به تی وی وصل کردم. نتونستم به اینترنت وصل شوم. کسی میتونه من را راهنمایی کنه؟

با تشکر

8613187
16-09-2012, 13:16
سلام

ویژگی های خوبی داره این مدل ، مدل های الان تو بازار ارزش خرید دارن ، آیا ؟ قیمت ش چنده ، و از کجا بخریم بهتره ،
این مدل رو میخوام بگیرم
40" LED EX520 smart TV
نسبت به این مدل سامسونگ 40" EH5000 (UA40EH5000J) - چطوره ؟ به نظرم سامسونگه حرفی واسه گفتن نداشته باشه ، درسته ؟×!

rudeshur
18-09-2012, 11:36
اينم يه سري Viewing Angle (Right/Left) : 176°
Viewing Angle (Up/Down) : 176°
سلام ، در پست شماره 2 نوشته اید که این مدل (ای ایکس 520) ، زاویه دید 176 داره . من این تی وی رو دارم . اما تو خود سایت سونی ایران ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) در مشخصات چیزی در این مورد ننوشته و قضیه رو مسکوت گذاشته . یعنی زاویه دید 176 نداره ؟؟؟؟ موافقید ؟؟

hovo
18-09-2012, 20:05
سلام ، در پست شماره 2 نوشته اید که این مدل زاویه دید 176 داره . من این تی وی رو دارم . اما تو خود سایت سونی ایران ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) در مشخصات چیزی در این مورد ننوشته و قضیه رو مسکوت گذاشته . یعنی زاویه دید 176 نداره ؟؟؟؟ موافقید ؟؟

موافق نیستم
به نظر شخصی من تا این زاویه رو داره
ببین چشم من گونیاو اندازه گیر نیست ولی از بقل به راحتی میشه بدوت هیچ مشکلی تصویر رو دید البته ex 520 نه cx چون همون جور که میدونید ال ای دی زاویه دید وسیع داره نه ال سی دی

عكاس باشي
19-09-2012, 09:29
سلام

من یک مودم مبین نت گرفتم. با کابل به تی وی وصل کردم. نتونستم به اینترنت وصل شوم. کسی میتونه من را راهنمایی کنه؟

با تشکر

دوست عزيز ! ابتدا توسط Pc مودم خودت رو به شكلي تنظيم كن كه مستقيم به اينترنت كانكت بشي( بعد از روشن كردن Pc نياز به كانكشن نداشته باشي و مستقيم به اينترنت وصل بشي). بعد يكبار ديگه تنظيمات ارتباط با سيم رو كه خود تي وي به صورت اتوماتيك انجام ميدهد رو شروع كن. سپس از منوي HOME و مرورگر وب به اينترنت وارد شو و حالشو ببر. اگر توضيح بيشتر خواستي در خدمتيم.:15:

noisymind
26-09-2012, 10:14
دوستان این مدل و کلا سونی ها هنوز مشکل نشون ندادن زیرنویس فارسی رو دارن؟ مشکل نشون دادن فایل تصویری با پسوند های مختلف ، مثل .MKV رو هم دارن هنوز؟

ilyasr
26-09-2012, 21:47
سلام
من امروز ex520 40 گرفتم یه مشکل داره وضوح تصویر 576هست هر جارو گشتم پیدا نکردم که 1080 کنم
لطفا راهنمایی کنید

ashkan1360
30-09-2012, 08:33
دوستان این مدل و کلا سونی ها هنوز مشکل نشون ندادن زیرنویس فارسی رو دارن؟ مشکل نشون دادن فایل تصویری با پسوند های مختلف ، مثل .MKV رو هم دارن هنوز؟

آره ولی با DLNA این مشکل حل شده
به تاپیک های مربوط مراجعه کن

noisymind
30-09-2012, 12:12
آره ولی با DLNA این مشکل حل شده
به تاپیک های مربوط مراجعه کن

مرسی. میشه بیشتر راهنمایی کنید؟ این DLNA چی هست؟

ادیت: چه جالب! کلا نمایندگی های سونی اینجا فروش تی وی ندارن! یعنی اگه انتخاب من 50-50 بین سونی و سامسونگ بود دیگه الان راحت کردن کار منو!

sansa
05-10-2012, 10:25
قیمت بانه : 2 ملیونو 950

قیمت گارانتی 3.200

samira_googleOne
07-10-2012, 10:12
قیمت بانه : 2 ملیونو 950

قیمت گارانتی 3.200
حالا که تفاوت قیمت بانه و نمایندگی انقدر کم شده اصلا" خرید جنس بدون گارانتی ارزش نداره و به صرفه نیست که مشتری بخاطر تفاوت این مبلغ ناچیز از خدمات خوب گارانتی محروم بشه و با خیال راحت نتونه از جنس خریداری شدش استفاده کنه و لذت ببره .

afdm_2020
10-10-2012, 12:22
سلام
من امروز ex520 40 گرفتم یه مشکل داره وضوح تصویر 576هست هر جارو گشتم پیدا نکردم که 1080 کنم
لطفا راهنمایی کنید
سلام دوستان
این مسئله واسه منم به وجود اومده
میشه یه راهنمایی بکنید
خیلی ممنون و متشکر

عكاس باشي
10-10-2012, 13:48
سلام دوستان
این مسئله واسه منم به وجود اومده
میشه یه راهنمایی بکنید
خیلی ممنون و متشکر

در پاسخ به اين دوستان عزيز عرض ميشود كه : وضوح تصوير يا اصطلاحا" رزوليشن تصاوير، آن صورتي كه مدنظر شماست، ارتباطي با نمايشگرها شامل تلويزيون و مانيتورها ندارد. بلكه مشكل سيستمي است كه در حال پخش آن تصاوير مي باشد. از آنجاييكه وضوح تصاوير پخش شده از فرستنده هاي صداوسيما همين 576 هست بالطبع تصاوير دريافتي شما نيز به همين ميزان وضوح مي باشد. اگر شما ر-ي-س-يور با قابليت full HD به تلويزيون خود وصل كرده و شبكه هاي HD را با آن ببينيد و يا فيلمهايي با كيفيت 1080 با آن تماشا كنيد، ميبيند كه وضوح تصوير را در نمايشگر بالاي صفحه 1080 نشان مي دهد. نتيجه آنكه: مشكل از سيستم پخش و فرستنده ي صداو سيما است. قرار بود كه شبكه ورزش اولين شبكه HD ايران باشه كه طبق معمول خلف وعده گرديد. انشاالله بتوانيم در آينده شاهد ارتقائ سخت افزاري صدا و سيما باشيم.
راستي تشكر فراموش نشود. به همراه تشكر به ابراز همدردي شما هم نياز دارم. علت اونو كه يك نكته ايمني و بسيار بسيار بسيار مهم در مورد تلويزيون رو اگه بخواهيد براي يادآوري همه دوستان عرض خواهم كرد.

afdm_2020
10-10-2012, 14:46
در پاسخ به اين دوستان عزيز عرض ميشود كه : وضوح تصوير يا اصطلاحا" رزوليشن تصاوير، آن صورتي كه مدنظر شماست، ارتباطي با نمايشگرها شامل تلويزيون و مانيتورها ندارد. بلكه مشكل سيستمي است كه در حال پخش آن تصاوير مي باشد. از آنجاييكه وضوح تصاوير پخش شده از فرستنده هاي صداوسيما همين 576 هست بالطبع تصاوير دريافتي شما نيز به همين ميزان وضوح مي باشد. اگر شما ر-ي-س-يور با قابليت full HD به تلويزيون خود وصل كرده و شبكه هاي HD را با آن ببينيد و يا فيلمهايي با كيفيت 1080 با آن تماشا كنيد، ميبيند كه وضوح تصوير را در نمايشگر بالاي صفحه 1080 نشان مي دهد. نتيجه آنكه: مشكل از سيستم پخش و فرستنده ي صداو سيما است. قرار بود كه شبكه ورزش اولين شبكه HD ايران باشه كه طبق معمول خلف وعده گرديد. انشاالله بتوانيم در آينده شاهد ارتقائ سخت افزاري صدا و سيما باشيم.
راستي تشكر فراموش نشود. به همراه تشكر به ابراز همدردي شما هم نياز دارم. علت اونو كه يك نكته ايمني و بسيار بسيار بسيار مهم در مورد تلويزيون رو اگه بخواهيد براي يادآوري همه دوستان عرض خواهم كرد.
بابت پاسختون ممنون
ولی خدممتون بگم که اونجوری که من شنیدم شبکه نمایش HD هستش. (البته با ر س ی و ر اچ دی)
با تشکر

عكاس باشي
10-10-2012, 16:50
بابت پاسختون ممنون
ولی خدممتون بگم که اونجوری که من شنیدم شبکه نمایش HD هستش. (البته با ر س ی و ر اچ دی)
با تشکر

من شبكه هاي داخلي رو با گيرنده ي خود تلويزيون ميگيرم. تجربه اي در خصوص در يافت از ر-ي-س-يور ندارم. ولي تا اونجاييكه ميدونم هيچ كدوم از شبكه هاي داخلي HD نيستند. حدود دو ماه پيش همايشي درون سازماني در صداوسيما با حضور مديران ارشد و فنيي برگزار شد كه موضوع آن بررسي امكانات پخش HD و تصميم گيري در خصوص آن بود. يه گزارش چند دقيقه ايي هم از اين همايش در برنامه شما و سيما همان روزها پخش شد.

عكاس باشي
10-10-2012, 17:18
نكته بسيار مهمي كه در دو پست قبل به اون اشاره كردم به شرح ذيل است :
دوستان عزيز! هشدار! به هيچ عنوان براي تميز كردن پنل تلويزيونتون، به صورت مستقيم روي سطح پنل آب يا مايع تميز كننده نپاشيد. اگر يه وقت مجبور به اينكار شديد حتما" بلافاصله آنرا با يك دستمال خشك پاك كنيد تا مبادا مايع با پايين آمدن از سطح پنل، از درز پايين قاب به داخل نفوذ نكنه. من به اجبار اين كارو انجام دادم اما بر اثر يه سهل انگاري ساده كمي از مايع به داخل تلويزيون نفوذ كرد و بعد به همين سادگي پنل تلويزيون سوخت و داغش به دلم موند. جهت اطلاع به عرضتون برسونم كه متاسفانه فلتهاي اتصال پنل به مدارات و بردهاي تلويزيون در پايين قرار گرفته و تحت هر شرايطي اگر مايعي به فلت ها برسه، اگر حجم مايع زياد باشه بلافاصله و اگر حجم آن كم باشه به مرور فلت ها رو سولفاته كرده و در نهايت باعث از بين رفتن پنل ميشه.الان يه سه هفته ميشه كه گذاشتمش نمايندگي براي تعويض پنل. نمايندگي ميگه در شرايط عادي حدود يكماه زمان ميبره تا پنل از دوبي بياد و روي تلويزيون تعميري نصب بشه. قيمت پنل بدون هزينه نصب (( 1 ميليون و 500 هزار تومان )) ناقابل. خود تلويزيونو ( سايز" 46)بهمن ماه 90 خريدم 1.900. متاسفانه الان به خاطر وضعيت خراب بازار ارز خود تلويزيون شده 4.300 اگه بتونيد پيدا كنيد. چون نمايندگيها وانمود مي كنند موجود ندارند.

عكاس باشي
10-10-2012, 17:49
يه نكته آموزشي ديگه :
هرچند تو كشور ما گارانتي معني درستي نداره اما باز هم توصيه مي كنم وسايل مختلف رو به خصوص تجهيزات الكترونيك رو بدون گارانتي معتبر نخريد.
اين مشكلي كه برام پيش اومده اگه تلويزيونم بدون گارانتي بود حدود دو برابر آب ميخورد. چون گارانتي داشت 150 هزارتومان اجرت تعميرات نگرفتن قيمت پنل هم با 50% تخفيف شد 1.500.

a_m_663
19-10-2012, 23:49
سینمای خانگی سونی با دو باند بیسیم هستش که نمیدونم چجور بلندگوهای بیسیمشو فعال کنم. کسی هست بدونه؟

cactuskhan
30-10-2012, 11:31
من یه مشکلی دارم !
وقتی از طریق پورت VGA یا همون کامپوننت به تلویزیون تصویر می دم از ریزولوشن 1280 بیشتر نمی تونم ببینم ، یعنی تصویر می افته وسط صفحه و فول اسکرین نمیشه ! اشکال از کجاست ؟ هر کاریش می کنم نمیشه لپ تاپ من تا ریزولویشن 1680*1050 رو ساپورت می کنه ولی روی تی وی نمی تونم فول اسکرین ببینم !
خواهشا راهنمایی بفرمایید

Soroush-S
03-11-2012, 21:44
چطوری اصل این مدل تلویزیون با تقلبیش تشخیص بدیم ؟ یکی از آشناها از بانه خریده و پشت تلویزیون هم زده made in malaysia

ghaffar
02-12-2012, 01:16
سلام
من امروز با اجازه تون به گروه شما پیوستم و یک تلویزیون KDL-40EX520 را (بدون گرانتی :sq_3:) به قیمت دو میلیون و پنجاه هزار تومان از شهر بستک - هرمزگان گرفتم. الآن هم دارم صفحات این تاپیک رو یکی یکی میخونم. الآن همزمان داره نرم افزارش آپدیت میشه با وصل کابل شبکه به پشت تلویزیون و آپدیت اتوماتیک
ای کاش مطالب اصلی . مهم در پست اول یا صفحه ی اول تاپیک قرار داده می شد تاهر کسی جدید میاد اینجا مجبور نباشه 83 صفحه بخونه

Vahid67
02-12-2012, 14:19
سلام
من امروز با اجازه تون به گروه شما پیوستم و یک تلویزیون KDL-40EX520 را (بدون گرانتی :sq_3:) به قیمت دو میلیون و پنجاه هزار تومان از شهر بستک - هرمزگان گرفتم. الآن هم دارم صفحات این تاپیک رو یکی یکی میخونم. الآن همزمان داره نرم افزارش آپدیت میشه با وصل کابل شبکه به پشت تلویزیون و آپدیت اتوماتیک
ای کاش مطالب اصلی . مهم در پست اول یا صفحه ی اول تاپیک قرار داده می شد تاهر کسی جدید میاد اینجا مجبور نباشه 83 صفحه بخونه

سلام ... مبارکتون باشه ...
من پارسال همین موقع ها بود خریدم و بسیار هم از این خرید راضی هستم و شما هم کار خوبی کردید از این تلویزیون خریدید ...
تنها عیبی که من دیدم توی این تلویزیون اینه که بعضی موقع ها موقع عوض کردن شبکه صدا و تصویر نا هماهنگ میشن به غیر از این تا حالا ازش ایراد دیگه ای ندیدم ....

hovo
03-12-2012, 13:13
سلام

مبارکتون باشه
خوش اومدید
مدل ex620 رو با زیر نویس فارسی تست نکردید؟سونی گفته زیر نویس رو ساپورت میکنه از یواس بی
منوهاش رو هم من رفتم دیدم عوض شده بود
احتمالا امروز زیر نویس روهم خودم میرم تست میکنم خبرش رو میدم

در مورد نکات مهم تیوی من شخصا تو صفحه اول پست ندارم وگر نه ادیت میکردم باید از مدیرها بخوایم

ghaffar
04-12-2012, 01:46
سلام از دوستانی که با اینترنت ویدیو ex520کار کردم منو راهنمایی کنن دستگاه من موقع کانکت ارور 5003 رو میده
ممنون از دوستانی که کمک های بی دریغ خودشون را برای دارندگان این مدل تلویزیون ارائه می دهند.
من هم موقع اتصال به ویدئو و موسیقی های اینترنتی همین مشکل را دارم و بهتر بگم که Track ID ظاهرا نمیتونه آی دی من رو تشخیص بده و خطای شبکه میده در حالی که در مرورگر آن می توان سایت سونی و یا سایت های دیگر را مشاهده کرد و اتصال اینترنت هم بر قرار است.
آیا دوستان دیگه تونستند از محتویات اینترنتی آن استفاده کنند یا این سایت ها فیل تر است و باید از پ ر و ک س ی استفاده کرد؟ سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که بدون فیل تر شکن بالا میاد و مشکلی نداره.
پیشاپیش ممنون از راهنمایی و کمک دوستان حاضر در تاپیک

arashp30world
06-12-2012, 16:41
سلام ... مبارکتون باشه ...
من پارسال همین موقع ها بود خریدم و بسیار هم از این خرید راضی هستم و شما هم کار خوبی کردید از این تلویزیون خریدید ...
تنها عیبی که من دیدم توی این تلویزیون اینه که بعضی موقع ها موقع عوض کردن شبکه صدا و تصویر نا هماهنگ میشن به غیر از این تا حالا ازش ایراد دیگه ای ندیدم ....
سلام من یکساله این مدله رو از بانه خریده ام به قیمت 910 هزار تومان و راضی ام .

hovo
07-12-2012, 00:27

وحید جان من هم دقیقا همین مشکل رو بهعلاوه چند مشکل دیگه درمورد دیجیتال مثلا قطعی ناگهانی پریدن به یک شبکه دیگه نداشتن در چند روز مشخص یک کانال و دست آخر هم ناهماهنگی صدا و تصویر داشتم
نمیدونم با آبدیت درست شد یا دیجیتال اصفهان قوی شد
به هر حال الان اصلا این مشکلات وجود نداره
یادش به خیر میزدیم شبکه دو صدا یه چیز دیگه بود تصویر یه دو ثانیه عقب تر بعد تند تند یکی کانال رو کم و زیاد میکردیم حل میشد حیح

ghaffar
08-12-2012, 00:20
سلام از دوستانی که با اینترنت ویدیو ex520کار کردم منو راهنمایی کنن دستگاه من موقع کانکت ارور 5003 رو میده

ممنون از دوستانی که کمک های بی دریغ خودشون را برای دارندگان این مدل تلویزیون ارائه می دهند.
من هم موقع اتصال به ویدئو و موسیقی های اینترنتی همین مشکل را دارم و بهتر بگم که Track ID ظاهرا نمیتونه آی دی من رو تشخیص بده و خطای شبکه میده در حالی که در مرورگر آن می توان سایت سونی و یا سایت های دیگر را مشاهده کرد و اتصال اینترنت هم بر قرار است.
آیا دوستان دیگه تونستند از محتویات اینترنتی آن استفاده کنند یا این سایت ها فیل تر است و باید از پ ر و ک س ی استفاده کرد؟ سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که بدون فیل تر شکن بالا میاد و مشکلی نداره.
پیشاپیش ممنون از راهنمایی و کمک دوستان حاضر در تاپیک
برای استفاده از ویدئوهای اینترنتی مجبور شدم از پ ر و ک س ی استفاده کنم و در قسمت تنظیمات شبکه، آی پی و پورت را وارد کردم و توانستم از محتویاتی که توسط اینترنت ارائه می شوند استفاده کنم هر چند اینترنت 512 ADSL ما هنوز برای استفاده از امکانات اینچنین تلویزیون هایی خیلی خیلی سرعتش کنده ولی به تستش می ارزید. لیستی از پ ر و ک س ی هایی که می توانید استفاده کنید در سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وجود دارد که تعدای از آن ها فعال هستند

Agame.Arash
08-12-2012, 00:28
برای استفاده از ویدئوهای اینترنتی مجبور شدم از پ ر و ک س ی استفاده کنم و در قسمت تنظیمات شبکه، آی پی و پورت را وارد کردم و توانستم از محتویاتی که توسط اینترنت ارائه می شوند استفاده کنم هر چند اینترنت 512 ADSL ما هنوز برای استفاده از امکانات اینچنین تلویزیون هایی خیلی خیلی سرعتش کنده ولی به تستش می ارزید. لیستی از پ ر و ک س ی هایی که می توانید استفاده کنید در سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وجود دارد که تعدای از آن ها فعال هستند
من تست کردم با این سرعتی که من دارم فقط می تونم عکس ویدیو ها رو ببینم !

Vahid67
08-12-2012, 21:10
وحید جان من هم دقیقا همین مشکل رو بهعلاوه چند مشکل دیگه درمورد دیجیتال مثلا قطعی ناگهانی پریدن به یک شبکه دیگه نداشتن در چند روز مشخص یک کانال و دست آخر هم ناهماهنگی صدا و تصویر داشتم
نمیدونم با آبدیت درست شد یا دیجیتال اصفهان قوی شد
به هر حال الان اصلا این مشکلات وجود نداره
یادش به خیر میزدیم شبکه دو صدا یه چیز دیگه بود تصویر یه دو ثانیه عقب تر بعد تند تند یکی کانال رو کم و زیاد میکردیم حل میشد حیح

یعنی ممکنه بخاطر آپدیت باشه ؟؟
چون من توی مشخصات آپدیت هایی که میاد می خونم فقط واسه امکانات اینترنتیش هستش !!! البته این رو هم بگم من تا حالا آپدیت نکردم ...

ghaffar
08-12-2012, 22:27
آپدیت جدید نسخه 4.017GAA تاریخ 07/12/2012
System Software Update (Version 4.017GAA) For Asia Pacific
من از تلویزیون آپدیت کردم و تغییر محسوسی ندیدم. جایی هم پیدا نکردم تفاوتش با نسخه ی قبلی نوشته باشه

دانلود از وب سایت سونی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kalpak007
10-12-2012, 21:52
با سلام . این تی وی قفل کودک هم داره واسه کلیدهای کناریش ؟ کلیدهای کناری دستگاه غیر فعال بشه . :n22:

mim.navabi
15-12-2012, 23:55
درود، دوستان مدتی که 2تا 40 از این سری تهیه کردم، اما احساس میکنم که این سری زاویه دید کمی داره! به این صورت که از کناره ها به tv نگاه کنید، رنگ ها شفافیت و وضوح تصویر از روبه رو را نداره، و مثلا رنگ قرمز کمی به بنفش میزنه و یا بلور ِ. میخوام بدونم برای بقیه هم به همین شکلِ؟ رفع شدنی ست؟ سپاس

kejap
16-12-2012, 00:37
سلام دوستان

من هم KDL-40EX520 را گرفتم از گچین به قیمت 1750 تومن ! :n28: :n03:
البته توی گچین چیز به در بخور دیگری نبود ! بیشتر سامسونگ داشتن
کاش یک هفته قبل این تاپیک را دیده بودم . :n13:

فعلا نیستم که درست تستش کنم ولی تا جایی که دیدم کیفیت تصویرش خوب بود ( من که نمی خوام فوتبال ببینم ) ولی چیزهایی که من را از خرید پشیمون کرد اینه که فرمت Ntfs و هارد اکسترنال را پشتیبانی نمی کرد ! بر خلاف تبلیغات سایتها نمیشه فیلمها را روی فلش ظبط کرد ! یک مشکل خیلی بزرگ هم اینه که فرمت MKV را نمیخونه ! بقیه مشکلات هم بعدا که تونستم تست کنم مشخص میشه !!!

راستی به نظر شما دایو ایکس را فرق می کنه چه کشوری ریجستر کنیم ؟ مثلا ایران بزنیم محدودیتی نداره ؟

Aloneboy
22-12-2012, 16:51
با سلام
يه سوال من اين تلويزيون رو امروز 1900 گرفتم.قيمت هاش نسبت به يك هفته قبل 50 تومان بيشتر شده بود
من مشكلي كه دارم اين هستش كه شبكه هاي تلويزيون ايران را تار (نويزدار) نشون ميده حالا نمي دونم مشكل به خاطر شبكه هاي ايراني هستش يا نه؟چون با دستگاه ديجيتال خود تلويزيون مشاده مي كنيم و رس-يور نداريم تا شبكه هاي م-ا-ه-و-ا-ر-ه -ا - ي رو ببينيم و مقايسه كنيم
لطفا بگيد مشكل در تنظيمات هستش ؟

Soroush-S
22-12-2012, 17:04
با سلام
يه سوال من اين تلويزيون رو امروز 1900 گرفتم.قيمت هاش نسبت به يك هفته قبل 50 تومان بيشتر شده بود
من مشكلي كه دارم اين هستش كه شبكه هاي تلويزيون ايران را تار (نويزدار) نشون ميده حالا نمي دونم مشكل به خاطر شبكه هاي ايراني هستش يا نه؟چون با دستگاه ديجيتال خود تلويزيون مشاده مي كنيم و رس-يور نداريم تا شبكه هاي م-ا-ه-و-ا-ر-ه -ا - ي رو ببينيم و مقايسه كنيم
این مدل من از نزدیک دیدم یمقدار توی تصاویر SD ضعیفه - ونیزهم داره ولی هرچی به صاحب متعصب سونی دوستش میگم قبول نداره:n01:

poonel
22-12-2012, 17:12
با سلام
تار بودن سورس های با کیفیت مشابه DVD یا 576p تو HDTV طبیعیه و کم و زیاد توی همه HDTVها هست.
می تونید با تنظیمات قدری بهترش کنید.
من EX520 ندارم اما فکر کنم گزینه های زیر یا مشابهش رو داشته باشه که باید تنظیم بشه :
Sharpness : روی بالاترین درجه بزارید
Noise Reduction : روی High باشه
MPEG Noise Reduction : روی High باشه
Dot Noise Reduction : روی Auto باشه
Detail Enhancer و Edge Enhancer هم باید فعال باشه تا Upscaling (تبدیل مقیاس) کنه.

mojtabajanam
25-12-2012, 23:02
با سلام

سلام دوستم. مبارکت باشه. من این مدلو تقریبا 5 ماه هست که خریدم و ازش راضیم. البته من کلا تمام شبکه ها را با ر + س + ی + و + ر میبینم. حتی شبکه های استانی خودمون را. در کل کیفیت خوبی داره به خصوص موقعی که شبکه های اچ دی میبینی واقعا لذت بخشه و من تصویرشو که با سامسونگ مقایسه کردم واقعا یه سرو گردن بالاست. چون توی این تی وی رنگها کاملا طبیعیه اما توی بعضی دیگه از تی وی ها رنگها زیادی زننده هستند.

ziba12
26-12-2012, 22:35
بهترین تنظیمات جزئی برای تماشای بهترین کیفیت :

رنگ زنده : زیاد

گاما : 0

روشنایی : 6

شفافیت 6

تصویر متوسط

Aloneboy
30-12-2012, 13:55
دوستان این قضیه پخش فرمت mkv از usb حل نشده؟من جدیدترین آپدیتش رو انجام دادم به نظر میاد هیچ تغییری نکرده

mohamad skystar
07-01-2013, 17:32
سلام.
این تلویزیون چه فرمت های ویدئویی رو ساپورت میکنه ؟
در مورد آپدیت نرم افزاری و تغییراتی که بعدش به وجود میاد توضیح بدین
ممنون

goodarz_online
07-01-2013, 21:59
سلام عزیزان
من فایل اپدیت ex 520 دانلود کردم کلی فرمت تصویری پخش میشه

mojtabajanam
07-01-2013, 23:25
سلام عزیزان
من فایل اپدیت ex 520 دانلود کردم کلی فرمت تصویری پخش میشه

میشه لطفا بگید mkv را هم پخش میکنه یا نه؟

hovo
13-01-2013, 09:02
میشه لطفا بگید mkv را هم پخش میکنه یا نه؟
جواب منفیه
این طور که پیداست
اصلا سونی هیچ قصدی نداره که پخش فول اچ دی یا اچ دی رو روی فلش ساپورت کنه
زیر نویس فارسی هم که هیچی

berendji
14-01-2013, 22:53
ببخشید دوستان می خواستم بدونم اسکایپ تلویزیون های سونی در ایران قابل استفاده هست؟

rezapf
18-01-2013, 08:25
من دوسالی هست یه cx520 خریدم . ولی اگر میدونستم که این ژاپنی های (در شرکت سونی ) پدرسوخته با زبان فارسی مشکل دارند هیچ وقت این اشتباه رو نمی کردم .اگر بزنی زبان فارسی همونجا یک سری کشورها رو می بنده و در کشورهای ما هم امکانات رو حذف می کنه

از بد ماجرا یک گوشی سونی هم خریدیم دیدیم که فارسی نداره . ولی با تحقیقات به عمل آمده گوشی رو ه . ک کردم دیدم در سورسش جایی دارد به نام hiding language که با کمال بی شرمی ir-fa جلویش نوشته و با حذف این ir-fa گوشی فارسی شد

کسی نمی داند چطور میتوان تلوزیون سونی رو ه . ک کرد

fcbarcelona0
18-01-2013, 13:00
از دوستان کسی اظلاع داره مدل 42 این مدل تو بانه چنده ؟؟؟؟؟

Soroush-S
18-01-2013, 14:16
از دوستان کسی اظلاع داره مدل 42 این مدل تو بانه چنده ؟؟؟؟؟

سونی 42 نداره - فقط 40 داره و بالاتر 46. ضمنا این مدل دیگه داخل بازار کم پیدا میشه.

berendji
18-01-2013, 23:46
اگر بزنی زبان فارسی همونجا یک سری کشورها رو می بنده و در کشورهای ما هم امکانات رو حذف می کنه

یعنی اگر زبان فارسی رو انتخاب نکنیم اسکایپ کار میکنه؟

mohamad skystar
03-02-2013, 13:49
میواخم صدای تلویزیون رو از طریق کابل HDMI بندازم رو سیستم سینمای خانگی مدل SZ1000 سونی
چیکار باید بکنم؟

Masoud.Neshat
03-02-2013, 15:51
سلام؛ دوستان گلم سلام. ببخشید نمیدونم پست دادنم اینجا خلاف مقرراته یا نه ولی با موضوع گفتگو 100% مرتبطه.
یه عدد دانگل وای فای مخصوص محصولات سونی درحد آکبند دارم که در کل 2 الی 3 ساعت کار کرده. بسیار کیفیت ساخت بالایی داره جوری که وقتی حتی جعبه ش رو تو دستت میگیری متوجه میشی. بدنه محکم و باکیفیتی داره، یه استند سنگین هم داره با کابل USB فابریک وبسیار مرغوب. مدل دقیقش:

Sony Wireless Adapter UWA-BR100

اینم لینکشه :

همینطور که میبینید 80 دلاره! من قیمت نمیدم. شما پیشنهاد بدید.
هزینه ارسال پیشتازشم 10.000 تومن در نظر می گیریم که با خریداره.
اگر کسی خواست به من پیغام خصوصی بده.
ساکن مشهد هستم البته نیازی نیست که حتما در مشهد باشید، با پست پیشتاز می فرستم.
علت فروش: دانگل های سونی فقط برای محصولات سونی جواب میده و دانگل های سامسونگ فقط برای سامسونگ و... من اینو قبلا خریدم برای تلویزیون سونی که دارم. ولی خود تلویزیون فرمت های چندانی رو برای پخش ساپورت نمیکرد. الان دستگاه بلوری سامسونگ خریدم و این دانگل سونی روی اون جواب نمیده. اگر بلوری سونی داشتم مشکلی نبود. ولی بودجه م نمی رسید که بخرم. دانگل کاملا سالمه بدون هیچ اشکال. جعبه و دفترچه ش هم هست.

setayesh5
10-02-2013, 22:58
سلام به همه دوستان 86 پست خواندنش خیلی سخت است ؛ تعدادی از آنها را خواندم ولی بازم به هدفم نرسیدم
من تازه تلویزیون EX520 را خریدم چطوری باید دیجیتالش را راه اندازی کنم

mohamad skystar
13-02-2013, 20:18
سلام به همه دوستان 86 پست خواندنش خیلی سخت است ؛ تعدادی از آنها را خواندم ولی بازم به هدفم نرسیدم
من تازه تلویزیون EX520 را خریدم چطوری باید دیجیتالش را راه اندازی کنم

مراحل زیر رو انجام بده:

منوی تلویزیون رو بیار ( روی کنترل دکمه HOME )
بعد به قسمت تنظیمات برو
بعد به قسمت تنظیم دیجیتال برو
و گزینه موج یابی خودکار دیجیتال رو انتخاب کن
اینجا یه سوال ازت میپرسه که آیا میخواهید تنظیم دیجیتال رو شروع کنید شما OK رو میزنی
و تلویزیون به صورت خودکار تمام کانال های دیجیتال رو براتون جستجو میکنه
یادت باشه انتن پشت تلویزیون رو هم وصل کنی ( همون انتن قدیمیتون هم کافیه )

دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه ؟

می خوام صدای تلویزیون رو از طریق کابل HDMI بندازم رو سیستم سینمای خانگی مدل SZ1000 سونی
چیکار باید بکنم؟

Vahid67
13-02-2013, 23:00
برای صدا باید از کابل اپتیک استفاده کنید ...

behii
07-03-2013, 00:19
سلام

دوستان نسخه 1.2 نرم افزار serviio برای راه اندازی dlna منتشر شده که زیرنویس فارسی رو هم پشتیبانی می کنه فقط فرمت فایل زیرنویس تون باید utf8 باشه.
لینک دانلود

reza bastani
18-03-2013, 16:03
سلام
برای من رو دیجیتال تله تکست رو نشون نمیده اما رو آنالوگ نشون میده چی کار باید کرد تا رو دیجیتال هم تله تکست رو نشون بده؟
اگه کسی راهنمایی کنه ممون می شم.

ziba12
30-03-2013, 23:11
یکی به م نگفت اخری :n19::n24:

تلتکست رو باید از کجا اورد ؟ با کدوم دکمه ؟

Vahid67
31-03-2013, 10:37
کشورتو باید عوض کنی یادم نمیاد روی کجا باید بزاری ... !!!

ab1369
05-04-2013, 17:56
روی کانال 2 میگیره

hovo
08-04-2013, 08:40
یکی به م نگفت اخری :n19::n24:

تلتکست رو باید از کجا اورد ؟ با کدوم دکمه ؟
روی کنترل کنار دکمه صفر سمت چپ اون دکمه که روش خطهای موازی سبز رنگ گذاشته شده
یه بار زدنش ساید بای ساید تلتکس و تیوی
دوبار زدنش تلتکس فول اسکرین
سه بار زدنش خروج از تلتکس

کشورتو باید عوض کنی یادم نمیاد روی کجا باید بزاری ... !!!
زبان انگلیسی باشه کشور سنگاپور در فارسی و ایران شما تلتکس نداری البته فکر کنم...!!! (جان من الان میری تست میکنی میای پست میزاری میگی تو که این همه وقته تی وی داری نمیدونی تو فارسی هم تل تکس داره):n02:

روی کانال 2 میگیره
روی کانل 2 و 3 و البته توی اصفهان روی خود شبکه اصفهان هم هست احتمالا روی شبکه تهران هم باشه

راستی برو بچ این فارسی نشدنش به شدت داره اذیتم میکنه
این خصوصیت گاید فوق العاده است که لا مصب سونی هنوز خیالش نیست کاری بکنه حروف جدا از هم اه اعصابم رو ریخته به هم

برو بچ اندروئیدی اینجا رو هم نگاه کنن

zn1358
23-04-2013, 09:43
با سلام
دوستان اهل فن،به نظرتون اگه کشور رو به ایران وزبان رو به فارسی تغییر بدیم ، اونوقت این خاصیت گاید که الان درهم برهم نشون میده، درست میشه؟؟کسی این کار رو انجام داده ؟؟

hovo
09-06-2013, 21:37
کلا گاید از بین میره و دیگه نداریش

Hamed-M1
28-06-2013, 20:47
دوستان چه طور باید تی وی رو اپدیت کنم. به اینترنت وصل میشم ولی تو اپدیت مشکل داره نکنه تحریم کردن؟؟
اگرم تحریم نکرده باشن خودمون فیلقرش میکنیم
Sent from XPERIA P using Tapatalk 2

kkevinloren2006
29-06-2013, 12:16
دوستان چه طور باید تی وی رو اپدیت کنم. به اینترنت وصل میشم ولی تو اپدیت مشکل داره نکنه تحریم کردن؟؟
اگرم تحریم نکرده باشن خودمون فیلقرش میکنیم

شما برو تو سایت فارسی سونی اونجا اموزشو داده باید یک فایل شصت مگی رو دانلود کنی بریزی تو فلش بعد فلش رو بزنی به تی وی

kkevinloren2006
29-06-2013, 12:17
کسی امتحان کرده که با اپدیت مشکل فونت برعکس فارسی گاید حل میشه یا نه؟

mkomasi
03-07-2013, 06:46
کسی امتحان کرده که با اپدیت مشکل فونت برعکس فارسی گاید حل میشه یا نه؟
خير حل نميشه

mohammadsony
03-07-2013, 17:48
با سلام . این تی وی قفل کودک هم داره واسه کلیدهای کناریش ؟ کلیدهای کناری دستگاه غیر فعال بشه . :n22:

خیر دوست عزیز قفل کودک ندارد.

mohammadsony
03-07-2013, 17:53
سلام به اساتید
برای مدل 40EX520 میخواستم راهنمایی کنید .
برای گرفتن کانال های دیجیتال . اول برای موقعیت جغرافیایی من در استان گلستان و شهر بندرترکمن زندگی میکنم . آنتن هم از اون گردان های جدید است .
چند بار سرچ کردم کانالی پیدا نکرد . از سایتی خوندم که باید زبان تلوزیون را انگلیسی و منطقه را یا استرالیا یا سنگاپور بگیری . بازم سرچ کردم نشد .
بالای صفحه اگه خونده باشید جناب hovo گفتند که آبدیتش کن ریجیسترش کن کالیبرش کن . از شما میخوام که در این مورد روش و فایلهاش رو بزارید و توضیح بدید .
راستش من زیاد سر در نمیارم . البته اگه خوب توضیح بدین که عالی میشه . چون دارم با این تلوزیون دارم کانال آنالوگ نگاه میکنم که از گرفتن تلوزیون با این قیمت دارم پشیمون میشم . منتظرم.

دوست عزیز شما ابتدا آنتن را در بهترین محل نصب کنید سپس وارد تنظیمات دیجیتال شده و به تنظیمات دستی برید و روی C قرار داده و عدد مربوطه را از 1 شروع کرده و تا عدد 88 ادامه دهید در فرکانس هایی که سیگنال پایین را دریافت کردید بر روی اسکن بالا کلیک کنید تا شبکه ها را پیدا کنید مزیت اینکار این است که میتوانید میزان سیگنال را دریافت کنید که در سه سرنج قرمز، زرد و سبز هستند.

AMIR MOHAMMAD . M
03-07-2013, 18:47
سلام

دوستان آپدیت جدید نیومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hamed-M1
04-07-2013, 10:56
سلام

دوستان آپدیت جدید نیومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من تی وی رو به اینترنت زدم اپدیت شد به 4.021GAA-0104

moein20
04-07-2013, 15:47

سلام
با آپدیت جدید مشکل زبان فارسی حل نشده؟

Hamed-M1
04-07-2013, 19:33
سلام
با آپدیت جدید مشکل زبان فارسی حل نشده؟

نه ساعت درست شد نه زبان فارسی. سنگاپور زدم

moein20
05-07-2013, 00:39
نه ساعت درست شد نه زبان فارسی. سنگاپور زدم

کیفیت تصویر تغییر نکرده؟

Hamed-M1
05-07-2013, 08:35
کیفیت تصویر تغییر نکرده؟

به نظرم بهتر شده کلا تغییر محسوسی حس نکردم ورژن قبلیش 3 بود. و تنها مشکلی که بد بود مشکل این بود که بعضی قات صدا و تصویر عقب می افتاد که درست شده. سریعتر هم شده. بقیه چیزا مثل قبله

moein20
05-07-2013, 10:38
به نظرم بهتر شده کلا تغییر محسوسی حس نکردم ورژن قبلیش 3 بود. و تنها مشکلی که بد بود مشکل این بود که بعضی قات صدا و تصویر عقب می افتاد که درست شده. سریعتر هم شده. بقیه چیزا مثل قبله

مرسی از شما

AMIR MOHAMMAD . M
12-07-2013, 18:45

لینک میخوام برای آپدیت آفلاین :n28::n28::n28::n28::n28:

matinpour
12-07-2013, 19:38
لینک میخوام برای آپدیت آفلاین :n28::n28::n28::n28::n28:

دوست عزیز
مدل تلویزیونتان را بطور کامل بنویسید تا راهنمایی تان کنم

AMIR MOHAMMAD . M
14-07-2013, 09:59
دوست عزیز
مدل تلویزیونتان را بطور کامل بنویسید تا راهنمایی تان کنم

سلام

"EX520 46

آخرین لینکی هم که دارم :

matinpour
14-07-2013, 13:20
سلام

"EX520 46

آخرین لینکی هم که دارم :

دوست عزیز
از این سایت دانلود کنید

AMIR MOHAMMAD . M
14-07-2013, 18:00
دوست عزیز
از این سایت دانلود کنید

به سایتش سر زده بودم و ورژنش PKG4.021EUA هست.

و در آپدیت های قبلی gaa به معنی آسیا هست و برای کشور های آسیایی نوشته شده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا آیا مشکل نداره که اینی که شما معرفی کردید رو نصب کنیم

matinpour
14-07-2013, 18:49
به سایتش سر زده بودم و ورژنش PKG4.021EUA هست.

و در آپدیت های قبلی gaa به معنی آسیا هست و برای کشور های آسیایی نوشته شده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا آیا مشکل نداره که اینی که شما معرفی کردید رو نصب کنیم

دوست عزیز
این آخرین ورژن موجود در تمامی کشورهاست و اینهم مال سایت امارات است
Download

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AMIR MOHAMMAD . M
15-07-2013, 15:35
سایت سونی آسیا برای TV

صفحه آپدیت TV که دقیقا ذکر کرده برای آسیا یا جای دیگه

صفحه آپدیت برای آسیا

حالا با خیال راحت میشه دانلود و استفاده کرد

matinpour
15-07-2013, 17:34
سایت سونی آسیا برای TV

صفحه آپدیت TV که دقیقا ذکر کرده برای آسیا یا جای دیگه

صفحه آپدیت برای آسیا

حالا با خیال راحت میشه دانلود و استفاده کرد

دوست عزیز
من که تو پست بالا ذکر کردم و دانلود هم برایتان گذاشتم و همینطور که خودتان دیدید ورژن یکی است

AMIR MOHAMMAD . M
16-07-2013, 10:35
دوست عزیز
من که تو پست بالا ذکر کردم و دانلود هم برایتان گذاشتم و همینطور که خودتان دیدید ورژن یکی است

من که عرض کردم حالا با خیال راحت میشه دانلود کرد:n01:
نا سلامتی الان کلی پول این TV هست.:n04:

zn1358
31-07-2013, 10:49
سلام

من ورژن قبلی رو که 4،017 بوده نریختم. الان که 4،021 اومده باید اول اون قبلیه رو بریزم بعد جدیده رو بزنم یا همون 4،021 بزنم قبلیه رو هم پوشش میده؟؟

اگه سریع جواب بدین ممنون میشم.

matinpour
31-07-2013, 14:28
سلام

من ورژن قبلی رو که 4،017 بوده نریختم. الان که 4،021 اومده باید اول اون قبلیه رو بریزم بعد جدیده رو بزنم یا همون 4،021 بزنم قبلیه رو هم پوشش میده؟؟

اگه سریع جواب بدین ممنون میشم.

دوست عزیز
مشگلی نیست می توانید از بالا ترین ورژن استفاده کنید تلویزیون اگر نرم افزار سازگار نباشد اصلا عمل نمی کند.

taj2520
11-08-2013, 18:26
با سلام خدمت مهندسین سایت !بی‌زحمت چند تا سؤال داشتم که میخاستم بپرسم !دوستان من حدود هفت ماه پیش یک ال ای دی سونی ex520 از بانه گرفتم که بسیار با کیفیته!سؤال اولم اینه که چطوری تلتکست در حالت دیجیتال فعال میشه !دوم اینکه حالت epg راهنمای برنامه های تلویزیون چطوری فعال میشه و سوم اینکه وقتی روزهای اول که فیلم رو از طریق فلش وصل میکردم زیرنویس رو پخش میکرد ولی الان نمیشه!اتفاقا هفته قبل تی وی رو آپدیت کردم ولی نشد و زیرنویس ها رو در سه قالب گرفتم srtوidx وsub ولی بازم پخش نکرد!این پیغام رو میده (این ویژگی در دسترس نیست )!حتی فیلم ها رو با فرمت های مختلف گرفتم ولی نشد !لطفاً دوستان عزیز راهنمایی کنین !دوستان ببخشید من سؤالاتم رو اینطوری مطرح کردم !با تشکر از سایت خوبتون من تازه عضو این سایت شدم ولی خیلی حال کردم !با تشکر !

Hamed-M1
11-08-2013, 21:03
با سلام خدمت مهندسین سایت !بی‌زحمت چند تا سؤال داشتم که میخاستم بپرسم !دوستان من حدود هفت ماه پیش یک ال ای دی سونی ex520 از بانه گرفتم که بسیار با کیفیته!سؤال اولم اینه که چطوری تلتکست در حالت دیجیتال فعال میشه !دوم اینکه حالت epg راهنمای برنامه های تلویزیون چطوری فعال میشه و سوم اینکه وقتی روزهای اول که فیلم رو از طریق فلش وصل میکردم زیرنویس رو پخش میکرد ولی الان نمیشه!اتفاقا هفته قبل تی وی رو آپدیت کردم ولی نشد و زیرنویس ها رو در سه قالب گرفتم srtوidx وsub ولی بازم پخش نکرد!این پیغام رو میده (این ویژگی در دسترس نیست )!حتی فیلم ها رو با فرمت های مختلف گرفتم ولی نشد !لطفاً دوستان عزیز راهنمایی کنین !دوستان ببخشید من سؤالاتم رو اینطوری مطرح کردم !با تشکر از سایت خوبتون من تازه عضو این سایت شدم ولی خیلی حال کردم !با تشکر !

در مورد زیر نویس اطلاعی ندارم. تله تکست از طریق دکمه سبز رنگ زیر 9 امکان پذیر است در شبکه های 2 و3 و4 و5 و قران.
باید دکمه guide را فشار بدهید همان epg است اما با توجه به تحریم های ایران زبان پارسی پشتیبانی نشده و به صورت برعکس و جدا از هم نمایش داده میشود.

taj2520
12-08-2013, 14:10
سلام دوست عزیز !حالت تلتکست در حالت آنالوگ فعال میشه ولی منظور من در حالت دیجیتال در ال ای دی سونی بود!در ضمن دکمهguide رو وقتی میزنم فقط پیغام میده این ویژگی در دسترس نیست !بازم ممنونم که زود جواب دادید!از بقیه دوستان انجمن هم میخام یه راهنمایی کنن

matinpour
12-08-2013, 15:06
سلام دوست عزیز !حالت تلتکست در حالت آنالوگ فعال میشه ولی منظور من در حالت دیجیتال در ال ای دی سونی بود!در ضمن دکمهguide رو وقتی میزنم فقط پیغام میده این ویژگی در دسترس نیست !بازم ممنونم که زود جواب دادید!از بقیه دوستان انجمن هم میخام یه راهنمایی کنن

دوست عزیز
اول بگویید که چطور شد که زیر نویس تان غیر فعال شد . و آن وقت که زیر نویس تان فعال بود چگونه آن را به نمایش می آوردید چون کاربرانی که تلویزیون سونی دارند می گویند که با زیر نویس فارسی مشگل دارند تا من بعد نظرم را بگویم

Hamed-M1
12-08-2013, 15:36

احتمالا مشگل شما به دلیل انتخاب کشور و زبان نادرست است مثلا گار کشوری به غیر از مالزی را بزنید این امکانات فعال نمیشوند.
کشور را مالزی پ زبان را انکگلیسی انتخاب کنید مشکل حل خواهد شد

taj2520
13-08-2013, 20:08
در مورد سوال اولتون یادم نیست چون تلویزیون رو بهمن سال قبل گرفتم!ولی وقتی که فیلم رو پخش میکردم زیرنویسش راحت و بدون مشکل پخش میشد!

taj2520
13-08-2013, 20:11
دوست عزیز میشه دقیق تر راهنمایی کنین که بدونم چیکار باید بکنم !

matinpour
14-08-2013, 16:54
دوست عزیز میشه دقیق تر راهنمایی کنین که بدونم چیکار باید بکنم !

دوست عزیز
لطفا بگویید قبل از آپدیت زیرنویس غیر فعال شده یا بعد از آن

taj2520
17-08-2013, 19:14
قبل از آپدیت دیگه این قابلیت رو ندیدم

taj2520
17-08-2013, 19:16
دوست عزیز میشه بگید چطوری باید کشور رو عوض کنم !

Hamed-M1
21-09-2013, 20:34
برای تعویض کشور ابتدا شما به قسمت تنظیمات میرید نوشته auto stat یه همچین اسمیه اخرین گزینه هم هست. ابتدا زبان سپس کشور سپس سوال هایی از شما میپرسه. میگه تلویزیون رو برای خونه میخواید یا فروشگاه؟ تلویزیون روی دیواره یا میز. بعد اوتوماتیک انالوگ رو سرچ میکمه. بعد میری digital setup اونجا auto سرچ میکنی. همشو پیدا میکنه

دوستان من رفته بودم مصلی که نمایشگاه تبلت بود. یه غرفه بود که یه تلویزیون سونی داشت بعد منوش دقیقا مثل ما بود ولی فارسی کلمات هم روان یودند و مشکلی نداشتند. من الان تلویزیون خودمو فارسی کردم تمام کلمات جداست ( مانند EPG ) . اگه میدونستم میرفتم از طرف میپرسیدم قضیه اش چیه و ورژن نرم افزاریشو نگاه میکردم.

AMIR MOHAMMAD . M
24-09-2013, 21:19
دوستان من رفته بودم مصلی که نمایشگاه تبلت بود. یه غرفه بود که یه تلویزیون سونی داشت بعد منوش دقیقا مثل ما بود ولی فارسی کلمات هم روان یودند و مشکلی نداشتند. من الان تلویزیون خودمو فارسی کردم تمام کلمات جداست ( مانند EPG ) . اگه میدونستم میرفتم از طرف میپرسیدم قضیه اش چیه و ورژن نرم افزاریشو نگاه میکردم.

این تی وی رو حالت فارسی مشکل نداره و بعد از یک خاموش و روشن کردن کامل ( حتی قطع برق ) تمام حروف به صورت فارسی صحیح نوشته میشن و تنها مشکلاتی که هست عدم نمایش EPG در حالت فارسی و عدم نمایش زیر نویس فارسی. در زبان انگلیسی EPG نمایش داده میشه ولی حروف به صورت جدا از هم هستن.:n01:

taj2520
27-09-2013, 19:31
با سلام خدمت مهندسین سایت !من امروز متوجه شدم اگه فرمت فیلم avi باشه زیرنویس رو پخش میکنه ولی بصورت خرچنگ قورباغه که اونم فکر کنم اشکال از زیرنویسش باشه !

Hamed-M1
29-09-2013, 23:19
با سلام خدمت مهندسین سایت !من امروز متوجه شدم اگه فرمت فیلم avi باشه زیرنویس رو پخش میکنه ولی بصورت خرچنگ قورباغه که اونم فکر کنم اشکال از زیرنویسش باشه !

اگه حالتش از چپ به راست بخونی معنی بده که یه چیز کلی هست epg هم همینوطره. فردا یه نگاهی میکنم خبرشو میدم

taj2520
07-10-2013, 19:28
دوست عزیز اصلا زیرنویس رو به صورت حروف فارسی نمینویسه!نمیدونم به کدوم زبانه!در ضمن دکمه epg رو وقتی میزنم فقط میگه این ویژگی در دسترس نیست !باید چکار کنم ؟

AMIR MOHAMMAD . M
08-10-2013, 12:57
دوست عزیز اصلا زیرنویس رو به صورت حروف فارسی نمینویسه!نمیدونم به کدوم زبانه!در ضمن دکمه epg رو وقتی میزنم فقط میگه این ویژگی در دسترس نیست !باید چکار کنم ؟

شما باید زبان رو انگلیسی و کشور رو سنگاپور قرار بدید تا قابلیت EPG در دسترس باشه چون برای زبان و کشور ما به علت تحریم محدود شده.
من نمیدونم این چه کاریه من هم مثل همه این مشکل EPG و زبان فارسی و سرعت کم تعویض کانال و عدم پشتیبانی فرمتهای مختلف رو داشتم و همون اوایل رفتم یه گیرنده دیجیتال گرفتم که هم به تی وی فشار نیادو هم امکاناتی رو که میخوام داشته باشه.

Mohammad55
07-11-2013, 21:43
با سلام
آیا با آپدیت کردن نرم افزار تلویزیون مشکلاتی که دوستان اشاره کردند حل میشه یا نه؟
با تشکر

Mohammad55
07-11-2013, 22:12
من ی دونه ex650 از یکی از دوستام خریدم همون مشکلاتن رو داره. فکر کنم کلاه رفته سرم. به نظر میرسه تلوزیون خوبی نباشه. نرم افزارشو آپدیت هم کردم نه epg درست شد و نه فرمت mkv رو پخش میکنه.

Hamed-M1
08-11-2013, 19:44
من ی دونه ex650 از یکی از دوستام خریدم همون مشکلاتن رو داره. فکر کنم کلاه رفته سرم. به نظر میرسه تلوزیون خوبی نباشه. نرم افزارشو آپدیت هم کردم نه epg درست شد و نه فرمت mkv رو پخش میکنه.

دوست عزیز ف مت mkv هنوز برای سونی پشتیبانی نمیشود و برای تمام محصولات اینگونه هست. منظور شما از اینکه epg خراب است چیست؟ اگر epg را با کلمات فارسی برعکس میبینید این هم مشکل از سونی است و در تمام محصولات وجود دارد اگر اصلا epg ندارید فقط باید از طریق تنظیمات کشور را را به مالزی یا اتدونزی ( دقیق یادم نیست) تغییر دهید که در ان صورت epg دارید اما با کلمات فارسی از هم جدا و از چپ به راست مواجه میشوید که باز هم گفتم در همه مدل ها اینطور است.

Hamed-M1
08-11-2013, 19:46
کلا مدل های سونی این مشکلات رو دارند چون ایران رو ادم حساب نمیکنند. البته قبلا که تحریم ها نبود مشکلی نداشتیم. مثلا من یک مدل سونی مربوط به سال 85 خریدم. کاملا فارسی رو ساپورت میکنه

Mohammad55
15-11-2013, 17:37
در این مدلی که من دارم با زدن دکمه epg مینویسه این ویژگی در دسترس نیست. حالا سوال من اینه که آیا در آینده احتمالش هست با آپدیت کردن تلویزیون مشکل epg و همینطور پخش فرمت mkv درست بشه؟ و آیا به نظر شما بهتر نیست ی مبدل دیجیتال بخریم و شبکه هامون رو از طریق اون ببینیم؟
ممنون

matinpour
15-11-2013, 17:45
در این مدلی که من دارم با زدن دکمه epg مینویسه این ویژگی در دسترس نیست. حالا سوال من اینه که آیا در آینده احتمالش هست با آپدیت کردن تلویزیون مشکل epg و همینطور پخش فرمت mkv درست بشه؟ و آیا به نظر شما بهتر نیست ی مبدل دیجیتال بخریم و شبکه هامون رو از طریق اون ببینیم؟
ممنون

دوست عزیز
بعضی از برندها و بلاخص همین برند نسبت به بعضی از آیتمها مشگل دارند و در رفع آن هم بر نیامدند و در آبدیت شان هم ترتیب اثر نداده اند شما از همان ستاب باکس استفاده کنید و خود را انقدر به درد سر نیاندازید.

AMIR MOHAMMAD . M
16-11-2013, 08:36
ممنون

دوست عزیز من جواب شمارو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دادم
درمورد فرمت MKV هم طبق اون چیزی که فروشنده ها میگفتن حتی سینمای خانوادگی سونی هم قابلیت پخش این فرمت و بعضی دیگر از فرمت ها رو نداره

kkevinloren2006
20-11-2013, 13:02
دوستان من وقتی از گیرنده دیجیتال ایکس ویجن استفاده میکنم تصویر خیلی افت کیفیت پیدا میکنه ولی در صورتی که با خود دیجیتال تلویزیون تصویر عالی و شفاف هست. علت چیست؟

AMIR MOHAMMAD . M
20-11-2013, 14:50
دوستان من وقتی از گیرنده دیجیتال ایکس ویجن استفاده میکنم تصویر خیلی افت کیفیت پیدا میکنه ولی در صورتی که با خود دیجیتال تلویزیون تصویر عالی و شفاف هست. علت چیست؟

اگر از کابل HDMI استفاده می کنید پس نباید فرقی در کیفیت تصویر وجود داشته باشه.
و راه حلش هم اینه که تنظیمات مربوط به تصویر و کالیبره ( رنگ و روشنایی و ... ) رو چک کنید.
در این تی وی شما روی هر ورودی میتونی به صورت مجزا یک تنظیمات خاص انتخاب کنی و احتمالا مثل من وقتی دستگاه رو به تی وی وصل کردی تنظیمات رنگ و غیره رو شخصی سازی نکردی ، برا همین احساس میکنی که تفاوت کیفیتی وجود داره.

virgin_spring
21-11-2013, 14:19
سلام ، خواهشن منو راهنمایی کنین
Sony 42 W670 بهتره یا Sony42 R500?
کدومشو بخرم؟

AMIR MOHAMMAD . M
22-11-2013, 17:21
سلام ، خواهشن منو راهنمایی کنین
Sony 42 W670 بهتره یا Sony42 R500?
کدومشو بخرم؟

هرچند اینجا جاش نیست ولی
با توجه به اطلاعات موجود از R500A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که 3 بعدی هست و W670 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که معمولیه و با توجه به اینکه کلا سونی تی وی های خوبی داره من پیشنهاد میکنم اون که 3 بعدی هست رو بگیرید چون به خاطر 3 بعدی بودنش هرتز بالاتری داره و در نتیجه کیفیت بالاتری رو ارائه میده حتی اگه شما نخوای از قابلیت 3 بعدیش استفاده کنی

virgin_spring
23-11-2013, 00:33
سلام
مرسی از جوابتون ولی چند تا مشکل هست ، اولا اینکه تو بانه بهم گفتن R500 چینیه ولی W670 مالزی این درسته؟
در ضمن من آخرش نفهمیدم R500 به اینترنت وصل میشه یا نه؟ یعنی Wifi داره یا نه؟

AMIR MOHAMMAD . M
23-11-2013, 12:07
سلام
مرسی از جوابتون ولی چند تا مشکل هست ، اولا اینکه تو بانه بهم گفتن R500 چینیه ولی W670 مالزی این درسته؟
در ضمن من آخرش نفهمیدم R500 به اینترنت وصل میشه یا نه؟ یعنی Wifi داره یا نه؟

بعید میدونم که محصولات سونی چینیش هم باشه چون اقلب یا مالزی هستند یا مشترک بین ایران و مالزی ولی اینی که شما گفتی چینی هست رو تو یه سایت خوندم و در ادامه نوشته بود ارزانترین تی وی 3 بعدی سونی که اگه این طور باشه پس احتمالا به اینترنت وصل نمیشه و وای فای نداره .
تو سایت دی جی کالا هم برای R500 در مورد وای فای اشاره ای نکرده ولی برای W670 مستقیما اشاره کرده. (خواستم لینک بزارم نیمیدونم چرا نشد)

من پیشنهاد میکنم اگه تهران میتونید بیاید یا هستین این دو تی وی رو برای خرید مد نظر داشته باشین و برید جمهوری و اطلاعاتی رو که میخواین از فروشنده بگیرید ، اونجا حتی تک تک فرمت هایی رو که پشتیبانی میکنه رو بهتون میگن.
اگر هم تهران نیستید یا ... بگید یکی بره این اطلاعات رو براتون تهیه کنه. من خودم وقتی میخواستم تی وی بگیرم چند مدل مد نظر داشتم بعد رفتم جمهوری با پرسوجو EX520 گرفتم. تو اونجا اصلا شاید نظرتون عوض شه و برید یه مدل دیگه بخرید.
کلا هم بگم خرید تی وی سونی سخت نیست چون با اومدن مدلای جدید مدلای قدیمی رو کنار میزارن و به همین ترتیب شما تو خرید زیاد گیج نمیشی

یه کار دیگه هم میتونی بکنی ، اونم اینه که یه تاپیک بزنی و این سوال رو از اونایی که این تی وی ها رو دارن بپرسی.

KATALONIA
26-11-2013, 19:46
سلام دوستان :n16:
چند روزیه تو سایتای ایرانی و خارجی دنبال یه تلویزیون با کیفیت 40 اینچم .
خواستم بدونم نظرتون راجع به 40HX850 چیه ؟؟

AMIR MOHAMMAD . M
27-11-2013, 11:05
سلام دوستان :n16:
چند روزیه تو سایتای ایرانی و خارجی دنبال یه تلویزیون با کیفیت 40 اینچم .
خواستم بدونم نظرتون راجع به 40HX850 چیه ؟؟

سلام
طبق تجربه خودم بهتره شما برید بازار چون اقلب سونی بعضی از مدل های قدیمی رو از تو بازار جمع میکنه و شما بهتره برای بار اول برید چنتا مدل انتخاب کنید بعد بیاید در موردش تحقیق کنید . تاپیک زیر هم مخصوص همین تی وی هست البته اگه هنوز کسی توش زنده باشه :n02:ولی شما بازم تاپیک رو بکش بالا شاید یکی جواب داد
تاپیک مخصوص LED/LCD سونی HX850 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.................................................. ..
بازم میگم اینجا مخصوص EX520 :n28:

kkevinloren2006
23-12-2013, 22:38
دوستان بنده مدل گیرنده دیجیتال ایکس ویژن 121 دارم که کامپوننت داره که سه تا برا ویدیو و دو تا برا صدا. و اچ دی ام ای نداره.من شنیدم چون تصویر تلویزیون اس دی هست و 576i فرق محسوسی در کیفیت تصویر کامپوننت و اچ دی ام ای وجود ندارد. ایا به نظز شما ارزش داره مدل جدید ایکس ویژن 363 که اچ دی ام ای دارد رو خریداری کنم؟ با تشکر

Hamed-M1
24-12-2013, 08:37
خود تی وی هم تو خودش گیرنده دیجیتال داره. یه مقایسه بکن ببین کیفیت کدوم بهتره. به نظرم فرقی نمیکنه.

kkevinloren2006
24-12-2013, 09:58
خود تی وی هم تو خودش گیرنده دیجیتال داره. یه مقایسه بکن ببین کیفیت کدوم بهتره. به نظرم فرقی نمیکنه.

به خاطر عدم پشتیبانی از فونت فارسی در ای پی جی میخوام گیرنده بگیرم

HOSS3IN
27-12-2013, 22:16
سلام دوستان
باورتون میشه کل تاپیکو خوندم
مدل تیوی:
46EX520
فقط این یه سوال این قابلیت DLNA که میشه باهاش فیلم MKV با زیرنویس دید ترافیک هم از اینترنت مصرف میکنه؟؟

Hamed-M1
28-12-2013, 17:25
دوست عزیز برای dlna دو راه هست. اول برید وای فای مخصوص نی وی سونی رو بخرید. یا یک مودم ای دی اس ال به وایرلس بگیرید. موبایل هم باید قابلیت دی ال ان ای داشته باشد. اینترنتی نیاز ندارد.
فیلم هم میخواید من خودم به شحصه فیلم رو میزارم رو لپتاپ از لپتاپ اچ دی ام ای میزنم راحت و اسوده.

AMIR MOHAMMAD . M
13-01-2014, 23:26
آپدیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جدید این تلویزیون به تاریخ 20.12.2013 که میشه تقریبا 11 روز پیش برای آسیا :n19::n19:

acc
14-01-2014, 22:37
سلام دوستان
من مدل ex520 رو دارم .
انصافا سونی نسبت به برند ای سامسونگ و ال جی خیلی عقبه .
mkv نمیخونه . dlna مودم مخصوص میخواد ، فلش بالای 8 ساپورت نمیکنه ، و بدترین چیزش گیرنده دیجیتال و تنظیمات مربوطش هستش

من وقتی میخوام کانالای دیجیتالو سرچ کنم همه کانالا قاطی و تکراری میشه
واقعا افتضاحه .
این آپدیت ها کمکی میکنه ؟

Hamed-M1
14-01-2014, 23:30
کانال های دیجیتال که هیچ مشکلی ندارد.
فلش بالای هشت نزدم. اما هر وقت زدم خبرشو همین جا میدم. دقت کنید فرمت فلش فت 32 باشد.
Mkv هم دلیلش ان است که شرکت های معروف مسایلی مربوط به کپی رایت دارند و این فرمت یاد شده برای کشور های عقب افتاده ای مثل ماست که فیلم های تریلیاردی هالیوود را با کم تر از یک دلار از بازار میخریم یا دانلود میکنیم در ساعات رایگان.

AMIR MOHAMMAD . M
15-01-2014, 11:39
سلام دوستان
من مدل ex520 رو دارم .
انصافا سونی نسبت به برند ای سامسونگ و ال جی خیلی عقبه .
mkv نمیخونه . dlna مودم مخصوص میخواد ، فلش بالای 8 ساپورت نمیکنه ، و بدترین چیزش گیرنده دیجیتال و تنظیمات مربوطش هستش

من وقتی میخوام کانالای دیجیتالو سرچ کنم همه کانالا قاطی و تکراری میشه
واقعا افتضاحه .
این آپدیت ها کمکی میکنه ؟

شما وقتی کیفیت رو با سایر برند ها مقاسه کنید مبینید که سونی عقب هست یا جلو . همین تصاویر ارسالی صدا و سیما تو تی وی های دیگه اصلا کیفیت نداره و تو این تی وی اینگار 1080P دوبله داری نگاه میکنی.
من چند بار دیگه هم گفتم یه گیرنده دیجیتال 100 تومنی بگیرید تمام نیاز ها رو برطرف میکنه و تیونر تی وی هم کمتر کار میکنه.
Dlna هم که مودم نمیخواد فقط یه برنامه با اتصال کابل شبکه و تمام.
من هارد اکسترنال هم وصل کردم مشکلی نداره فقط باید فرمتش Fat32 باشه.
برای جستجوی کانال ها هم شما فقط یه بار سرچ و مرتب کن دیگه نیازی به سرچ مجدد نیست هر وقت کانال جدید بیاد خودش به لیست کانال ها اضافه میشه و این یعنی اینکه شما اولین نفری هستی که میفهمی کانال جدید اومده.
آپدیت ها هم معمولا برای ارتقای عملکرد اینترنتی برطرف کردن باگ ها هست .

AMIR MOHAMMAD . M
03-02-2014, 19:10
دوستان من هارد اکسترنال 1 ترابایت هم به این تی وی وصل کردم که خیلی عالی و روان ساپرت میکنه :n18:

asmir1
28-02-2014, 17:16
سلام دوستان..بنده تی وی مدل 46ex520 رو دارم..مشکل من اینه که تازگی وقتی که از روی دیجیتال شبکه 3 رو میزنم..صدای تلویزیون مشکل داره..یعنی وقتی گوینده تلویزیون حرف س یا ش رو تلفظ میکنه مثل حالت سی دی خش داره پخش میشه ..جالب اینه که فقط شبکه 3 اینجوریه..وقتی رو حالت آنالوگ میذارم این مشکل وجود نداره....ممنون میشم راهنماییم کنید..2..آخرین آپدیت رو هم اگه میشه واسم بزارید و هنگام آپدیت چه کشور و زبانی رو انتخاب کنم؟؟؟

mansor_1381
01-03-2014, 10:14
سلام دوستان..بنده تی وی مدل 46ex520 رو دارم..مشکل من اینه که تازگی وقتی که از روی دیجیتال شبکه 3 رو میزنم..صدای تلویزیون مشکل داره..یعنی وقتی گوینده تلویزیون حرف س یا ش رو تلفظ میکنه مثل حالت سی دی خش داره پخش میشه ..جالب اینه که فقط شبکه 3 اینجوریه..وقتی رو حالت آنالوگ میذارم این مشکل وجود نداره....ممنون میشم راهنماییم کنید..2..آخرین آپدیت رو هم اگه میشه واسم بزارید و هنگام آپدیت چه کشور و زبانی رو انتخاب کنم؟؟؟

شاید مشکل فرستنده باشه.

asmir1
10-03-2014, 01:45
سلام
راهی هست که بشه گیرنده دیجیتال این تلویزیون رو آپدیت کرد؟

Hamed-M1
10-03-2014, 16:00
سلام
راهی هست که بشه گیرنده دیجیتال این تلویزیون رو آپدیت کرد؟

اپدیت جداگانه ندارد. شما وقتی تی وی را اپدیت کنی همه اش اپدیت میشود.
مثلا من وقتی از نمایندگی خریدم وقتی کانال عوض میکندم صدا جلوتر از تصویر می افتاد و باید دوباره کانال را عوض میکردم تا درست شود اما بعد از اپدیت مشکل برطرف شد

asmir1
10-03-2014, 16:23
سلام دوستان
مشکل من اینه که تازگی وقتی که از روی دیجیتال شبکه 3 رو میزنم..صدای تلویزیون مشکل داره..یعنی وقتی گوینده تلویزیون حرف س یا ش رو تلفظ میکنه مثل حالت انگار سوت میزنه پخش میشه ..جالب اینه که فقط شبکه 3 اینجوریه..وقتی رو حالت آنالوگ میذارم این مشکل وجود نداره....ممنون میشم راهنماییم کنید

shahab1985
25-05-2014, 00:47
دوستان الان ex520 46 چقدر بخرم خوبه؟

matinpour
25-05-2014, 10:26
دوستان الان ex520 46 چقدر بخرم خوبه؟

دوست عزیز
تلویزیون هایی که دست دوم باشد قیمت خواستی ندارند باید آنها را توافقی بخرید و در کار کرد آن تضمینی نیست و شما می توانید از روزنامه همشهری در قسمت جمعه بازار که پنج شنبه ها منتشر می شود قیمت حدودی آن را پیدا کنید و یا در سایتهای اینترنتی که تلویزیونهای دست دوم می فرو شند قیمت آن را پیدا کنید.
در ضمن سعی کنید از زدن پست و تایپیک تکراری پرهیز کنید.
موفق باشید

shahab1985
25-05-2014, 21:41
از لحاظ کیفیت تصویر ex520 46 بالاتره یا سامسونگ سری 5 مدل 5550 ؟

matinpour
25-05-2014, 22:17
از لحاظ کیفیت تصویر ex520 46 بالاتره یا سامسونگ سری 5 مدل 5550 ؟

دوست عزیز
نظرات در این زمینه بسیار است و هرکس از دید و یا از علاقه خود به آن نظر می دهد
پس در نتیجه خودتان بسته به دید تان از نزدیک آن را مقایس و انتخاب کنید

shahab1985
31-05-2014, 20:48
طریقه آپدیت ال ای دی سونی رو میشه بگین؟
من یک فایل آپدیت با پسوند بین از اینترنت گرفتم ولی با فلش به تلویزیون وصلش میکنم هیچی نمیشه و نشونش نمیده

matinpour
31-05-2014, 22:44
طریقه آپدیت ال ای دی سونی رو میشه بگین؟
من یک فایل آپدیت با پسوند بین از اینترنت گرفتم ولی با فلش به تلویزیون وصلش میکنم هیچی نمیشه و نشونش نمیده
دوست عزیز
طبق گفته خود سایت سونی

هنگامی که شما دانلود کرده اید فایل به روز رسانی ، شما می توانید آن را بر روی تلویزیون خود نصب کنید. فقط مراحل ساده زیر را دنبال کنید .

این پروسه می تواند به 5 دقیقه طول بکشد و در طول نصب تلویزیون خود را قبل از تبدیل خوداز پشت آنرا خاموش کنید.

روشن کردن تلویزیون
اطمینان حاصل کنید که هر دستگاه USB متصل به تلویزیون شما وجود ندارد بعد قرار دادن دستگاه USB خود را که شامل آبدیت فایل به حافظه USB و به تلویزیون وصل و آن را روشن کنید.
بر روی صفحه نمایش دستورالعمل ها را دنبال کنید
شاخص POWER سبز خواهد شد به مدت 30 ثانیه و به دنبال آن PIC OFF / شاخص TIMER به آرامی چشمک می زنند ، و نشانگر STANDBY قرمز است
پس از چند دقیقه، تلویزیون خاموش خواهد شد و پس از آن کامل بروز رسانی می شود . دستگاه USBرا حذف کنید و با خاموش کردن تلویزیون
هنگامی که بروز رسانی سیستم عامل به اتمام است، یک پیام بر روی تلویزیون نمایش داده می شود

shahab1985
03-06-2014, 15:04
دوستان به نظرتون سونی ex520 خوبه یا d5500 سامسونگ؟

matinpour
03-06-2014, 17:20
دوستان به نظرتون سونی ex520 خوبه یا d5500 سامسونگ؟

دوست عزیز
دنبال مدلهای قدیمی نروید سعی کنید از مدلهای جدید انتخاب تان را انجام دهید.

aminsm
12-06-2014, 13:04
سلام دوستان
مشکل من اینه که تازگی وقتی که از روی دیجیتال شبکه 3 رو میزنم..صدای تلویزیون مشکل داره..یعنی وقتی گوینده تلویزیون حرف س یا ش رو تلفظ میکنه مثل حالت انگار سوت میزنه پخش میشه ..جالب اینه که فقط شبکه 3 اینجوریه..وقتی رو حالت آنالوگ میذارم این مشکل وجود نداره....ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز
دقیقا همین مشکل رو ما هم داریم

اگر مشکلتون رو حل کردید همینجا بگید تا ما هم استفاده کنیم

ضمنا من برای تست یک گیرنده دیجیتال اکسترنال رو به همین تلویزیون وصل کردم و تست کردم، صدای شبکه 3 کاملا واضح بود و چنین مشکلی نداشت.

ahmadteo
28-06-2014, 15:34
سلام
من به تازگی متوجه چند تا خش نستا بزرگ رو پانل تلوزیون شدم.آیا راهی واسه برطرف کردنش هست؟

Hamed-M1
28-06-2014, 20:42
سلام
من به تازگی متوجه چند تا خش نستا بزرگ رو پانل تلوزیون شدم.آیا راهی واسه برطرف کردنش هست؟

بعید میدونم درست بشه. به نظرم دلتونو بد نکنید و حساس نشید روی این موضوعات و از کیفیت تصاویر لذت ببرید.

asmir1
01-07-2014, 20:43
سلام دوست عزیز
دقیقا همین مشکل رو ما هم داریم

اگر مشکلتون رو حل کردید همینجا بگید تا ما هم استفاده کنیم

ضمنا من برای تست یک گیرنده دیجیتال اکسترنال رو به همین تلویزیون وصل کردم و تست کردم، صدای شبکه 3 کاملا واضح بود و چنین مشکلی نداشت.
تلویزیون ما خودش درست شد...تلویزینت رو اصلا تعمیرگاه نبری چون منم به سرم زده بود ببرمش تعمیر که خودش درست شد.1 ماه پیش زنگ زدم نمایندگی و گفتن مشکل از فرستنده مرکزی هستش و ربطی به تلویزیون داره..خودش صداش خوب شد

metallica2005
07-07-2014, 19:30
با سلام من یک led 40 اینچ سونی دارم مدل ex520 وتا حالا ابدیت نکردم روش آبدیت را توضیح دهید واز کجا ابدیت میشه گرفت واخرین ورژن کدام است در ضمن با کابل LAN میشه ابدیت کرد توضیح دهید

metallica2005
07-07-2014, 21:13
کسی نیست جواب بده کمک کنید

Hamed-M1
07-07-2014, 22:53
با سلام من یک led 40 اینچ سونی دارم مدل ex520 وتا حالا ابدیت نکردم روش آبدیت را توضیح دهید واز کجا ابدیت میشه گرفت واخرین ورژن کدام است در ضمن با کابل LAN میشه ابدیت کرد توضیح دهید

دو روش برای اپدیت هست. انلاین و افلاین. انلاین یعنی شما به طور مستقیم تی وی را به نت متصل میکنید که میتواند از طریق LAN یا Wifi باشد برای wifi باید یک دانگل جداگانه بخرید مخصوص تی وی سونی و پشت تی وی نصب کنید. از طریق کابل هم که مثل کامپیوتر هست.شما چه طوری کامپیوتر رو متصل میکنید همونطوری عمل کنید. ( البته اگر مودم روی حالت bridge نباشد) افلاین هم به سایت سونی ایران هم مراجعه کنید کاملا به صورت فارسی توضیح داده. شما یک فایل دانلود میکنید و میگذارید در فلش و فلش را به تی وی و... که دقیقش یادم نیست. اما خودم از سونی ایران نگاه کردم کامل و جاکع توضیح داده اگر مشکلی بود مطرح کنید. من خودم از طریق Lan اپدیت کردم.

matinpour
07-07-2014, 22:57
دوست عزیز
آپدیت کردن تلویزیون های سونی.
شما برین تو قسمت بروز رسانی خودکار و به شبکه پر سرعت متصل و اونو اپدیت کنین.خودش ورژن خودشو پیدا میکنه و خودشو اپدیت و شما باید به دستورات ظاهر شده روی صفحه دقیق اجرا کنید.

راه دوم دانلود اون از سایت اصلی سونی و بوسیله فلش متصل کنین به تلویزیون و خودش دستورات لازمه را میده و شما هم اجرا کنید.

شرح مقاله :

بسیاری از دوستان روش آپدیب HDTV سونی رو پرسیدند مراحل آپدیت تو سایت سونی هست . من هم روش کار رو اینجا میگم تا دوستان اگه خواستند update کنند راحتتر بتونند البته با مسئولیت خودتون. مراحل کار به این صورته

1- فايل آپديت مدل تلويزيون خودتون رو از سايت سوني دانلود میکنید از این آدرس

یا از آدرس زیر :

در قسمت Download مدل TV تون رو انتخاب و دانلود کنید.

2- بعد از دانلود کردن فایل فشرده مثلا با این نام sony_tvupdate_2010_0476_gah ( در مدلهای متفاوت نام فایل فرق میکند ) رو باید از حالت فشرده خارج کنید وروی فلش که قبلآ با FAT32 فرمت شده کپی کنید بعد چک کنید ببینید حجم پوشه
روی فلش با حجم گفته شده در سایت سونی برابر باشد. بعنوان مثال 41.6 MB

اخطار
در زمان آپدیت هرگز برق رو از تی وی قطع یا HDTV رو خاموش نکنید یا فلش رو جدا نکنید ؟!! در غیر این صورت با مشکل جدی و خرابی تلویزیون مواجه میشوید.!!!!!!

3- تی وی رو روشن میکنید و فلش رو به TV وصل میکنید پیغامی رو میبینید که TV در حال آپدیت هست فقط یادتون باشه از زمانی که فلش رو به تی وی وصل میکنید تا آخرین مرحله به هیچ عنوان دکمه های روی ریموت کنترول رو نزنید .

4- تی وی در هنگام آپدیت خاموش میشه و کنار چراغ قرمز یک چراغ زرد روشن میشه باید صبر کنید .تاکید میکنم به هیچ عنوان دکمه های روی ریموت کنترول رو نزنید .

5-در این مرحله TV خودش روشن میشه و بعد از چند ثانیه یک پیغام میده The system update is complete که آپدیت با موفقیت انجام شده وشما باید OK روبزنید . حالا کار تمام هست ولی دو الی سه دقیقه دیگه هم صبر کنید بعد فلش رو از tv جداکنید .

این رو هم بگم که بعد از آپدیت تغییر ظاهری رو در منو ندیدم فقط احساس میکنم که سرعت منوها بیشتر شده احتمالآ ایراداتی رو رفع کرده تو سایت سونی گفته شده که کارایی اینترنت بهتر شده وچند سایت اضافه . شاید در آینده ای نچندان دور بچه های ما بتونند از امکانات ویدئو اینترنتی استفاده کنند.

موفق باشید...

Hamed-M1
07-07-2014, 23:00
این رو هم بگم که بعد از آپدیت تغییر ظاهری رو در منو ندیدم فقط احساس میکنم که سرعت منوها بیشتر شده احتمالآ ایراداتی رو رفع کرده تو سایت سونی گفته شده که کارایی اینترنت بهتر شده وچند سایت اضافه . شاید در آینده ای نچندان دور بچه های ما بتونند از امکانات ویدئو اینترنتی استفاده کنند.

موفق باشید...[/QUOTE]

البته بگم من قبلا وقتی کانال عوض میکردم به طور اتفاقی بعضی کانال ها صداشون با تصویرشون یکی نمیشد و باید دوباره کانال رو عوض میکردی تا درست بشه. وقتی اپدیت کردم دیگه بعد از چندین ماه این مشکل رو مشاهده نکردم

asmir1
08-07-2014, 23:45
دو روش برای اپدیت هست. انلاین و افلاین. انلاین یعنی شما به طور مستقیم تی وی را به نت متصل میکنید که میتواند از طریق LAN یا Wifi باشد برای wifi باید یک دانگل جداگانه بخرید مخصوص تی وی سونی و پشت تی وی نصب کنید. از طریق کابل هم که مثل کامپیوتر هست.شما چه طوری کامپیوتر رو متصل میکنید همونطوری عمل کنید. ( البته اگر مودم روی حالت bridge نباشد) افلاین هم به سایت سونی ایران هم مراجعه کنید کاملا به صورت فارسی توضیح داده. شما یک فایل دانلود میکنید و میگذارید در فلش و فلش را به تی وی و... که دقیقش یادم نیست. اما خودم از سونی ایران نگاه کردم کامل و جاکع توضیح داده اگر مشکلی بود مطرح کنید. من خودم از طریق Lan اپدیت کردم.
.
احتمالش هست بازم آپدیت واسه ex520 بیاد؟؟؟؟آخرین آپدیت دسامبر 2013 بود

metallica2005
10-07-2014, 18:35
از دوستان بابت راهنمایی بسیار متشکرم فقط یک سوال دیگر ایا با همان پوشه ای که بطور پیش فرض از حالت زیپ در می آورم روی فلش بریزم یا فقط تک فایل bin را روی فلش بریزم

metallica2005
14-07-2014, 19:54
کس نیست جواب بده

matinpour
14-07-2014, 23:02
از دوستان بابت راهنمایی بسیار متشکرم فقط یک سوال دیگر ایا با همان پوشه ای که بطور پیش فرض از حالت زیپ در می آورم روی فلش بریزم یا فقط تک فایل bin را روی فلش بریزم
دوست عزیز
همانطور که در پست بالاتر توضیح کامل داده شده شما باید فایل را از حالت زیپ خارج کرده و بدون تغییر و یا کم کردن از آن را بطور کامل در فلش بریزید.

Vahid67
17-07-2014, 03:07
دوستان یک شبکه HD صدا و سیما راه اندازی کرده و برنامه هاشو با کیفیت 1080 پخش میکنه کیفیتش واقعا بالاست حتما سرچ کنید ...حیف خودم دیر فهمیدم فقط یکی از بازی های جام جهانی رو با این کیفیت دیدم ...

asmir1
18-07-2014, 17:43
دوستان یک شبکه HD صدا و سیما راه اندازی کرده و برنامه هاشو با کیفیت 1080 پخش میکنه کیفیتش واقعا بالاست حتما سرچ کنید ...حیف خودم دیر فهمیدم فقط یکی از بازی های جام جهانی رو با این کیفیت دیدم ...

فقط تهران میگیره یا سراسریه؟؟؟

Vahid67
19-07-2014, 23:32
نمیدونم من که تهران هستم

matinpour
20-07-2014, 09:36
نمیدونم من که تهران هستم

دوست عزیز

در حال حاضر شبکه IRIB HD TEST به شرح زیر بر روی سیستم دیجیتال قابل دریافت می باشد:

1- سیستم دیجیتال تهران: کانال 34، فرکانس 578 مگاهرتز

2- سیستم دیجیتال مشهد: کانال 33، فرکانس 570 مگاهرتز

3- سییستم دیجیتال اصفهان: کانال 57، فرکانس 762 مگاهرتز

4- سیستم دیجیتال آبادان: کانال 28، فرکانس 530 مگاهرتز

5- سیستم دیجیتال قم: کانال 65، فرکانس 826 مگاهرتز

همچنین امکان دریافت این شبکه در فرکانس 11881 ماهواره بدر (عربست) نیز تنها به وسیله رسیورهای اچ دی وجود دارد.

گفتنی است قدرت فرستنده های سوم دیجیتال مشهد، اصفهان، آبادان و قم کمتر از قدرت فرستنده های اصلی این مراکز بوده و سیگنالهای این فرستنده ها در تمام بخشهای این شهرستانها قابل دریافت نیست.

و می توانید این تایپیک را هم مطالعه کنید

asmir1
07-09-2014, 00:24
دوستان...آپدیت جدید شماره 4025 واسه این تلویزیون ارائه شده...کسی هست نصبش کرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m.speed71
06-11-2014, 11:04
من به این ورژن آپدیت کردم،اولین باری هست تلویزیون رو آپدیت کردم نسخه قبلیش 4.019 بود وقتی به 4.025 آپدیت کردم چیز خاصی تغییر نکرد،و هنوز هم MKV ساپورت نمی کنه!
من چند روز پیش تلویزیون W600 سونی رو از نمایندگی گرفتم جالب اینه که تو انتخاب منطقه ایران رو داشت و کامل زبان فارسی رو ساپورت می کنه و تو EPG هم مشکل بهم ریختگی حروف رو نداره و همچنین MKV و خیلی از فرمت های دیگه رو ساپورت می کنه!
نمی دونم چرا سونی آپدیت درست نمیده تا مشکلاتی که تو سری جدیدش بر طرف کرده تو مدل های قدیمی تر هم بر طرف بشه؟

m.speed71
06-11-2014, 11:04
دوستان...آپدیت جدید شماره 4025 واسه این تلویزیون ارائه شده...کسی هست نصبش کرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من به این ورژن آپدیت کردم،اولین باری هست تلویزیون رو آپدیت کردم نسخه قبلیش 4.019 بود وقتی به 4.025 آپدیت کردم چیز خاصی تغییر نکرد،و هنوز هم MKV ساپورت نمی کنه!
من چند روز پیش تلویزیون W600 سونی رو از نمایندگی گرفتم جالب اینه که تو انتخاب منطقه ایران رو داشت و کامل زبان فارسی رو ساپورت می کنه و تو EPG هم مشکل بهم ریختگی حروف رو نداره و همچنین MKV و خیلی از فرمت های دیگه رو ساپورت می کنه!
نمی دونم چرا سونی آپدیت درست نمیده تا مشکلاتی که تو سری جدیدش بر طرف کرده تو مدل های قدیمی تر هم بر طرف بشه؟

ARYAH
17-12-2014, 14:53
آپدیت جدید شماره 4027 این تلویزیون ارائه شد

ARYAH
17-12-2014, 15:00
WMV/WMA Codec for DLNA / USB
Adds the capability for 3D via USB (3D models only and requires 3D active glasses)
Note: Allows you to view your Bloggie® 3D camera content when connected through the USB port on your TV
آپدیت نسخه اروپایی هست
متوجه نشدم 3D از USB پخش می کنه؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/downloadTab

asmir1
23-12-2014, 18:13
دوستان
ورزن آپدیت تلویزیون من 40.25 GAA هستش و حالا میخوام آپدیت کتنم..مشکلی نداره ورژن 4027 AAA اروپایی رو دانلود کنم؟؟؟یا باید GAA آسیا حتما باشه؟؟؟؟

tikaalone
19-01-2015, 11:55
سلام ، آپدیت جدید اومده ، کسی نصبش کرده؟
مشکل عدم هماهنگی صدا و تصویر رو دارم ، با چند بار کانال عوض کردن ، درست میشه.
با این آپدیت حل میشه این مشکل ؟
40ex520

ممنون

saeedafra36
08-02-2015, 14:29
با سلام
بنده سه ساله ال سی دی سونی EX 520 دارم تا اینکه چند روز پیش در حین تماشای فیلم تصویر هر چند ثانیه قطع و وصل میشد و امروز کلا تصویر قطع شد و از نظر صدا مشکلی نیست و صدا داره . دوستان لطفا راهنمایی کنید با تشکر

sansa
08-02-2015, 15:08
با سلام
بنده سه ساله ال سی دی سونی EX 520 دارم تا اینکه چند روز پیش در حین تماشای فیلم تصویر هر چند ثانیه قطع و وصل میشد و امروز کلا تصویر قطع شد و از نظر صدا مشکلی نیست و صدا داره . دوستان لطفا راهنمایی کنید با تشکر

سلام
برق تلوزیون رو برای 1 دقیقه به کل قطع کنید . (فیش برق رو بکشید .)

بعد وقتی تلوزیون روشن شد . از قسمت تنظیمات سنسور حضور کاربر رو خاموش کنید .

Vahid67
08-02-2015, 20:06
دوستانی که ناهماهنگی صدا و تصویر دارند ... بهترین راه برای حل این مشکل اول آپدیت و بعد بالا بردن قدرت و کیفیت فرکانس هستش که میتونید از توی قسمت تنظیمات دستی قدرت و کیفیت فرکانس رو ببینید ... من جدیدا آپدیت نکردم ولی یکبار که آپدیت کردم این مشکل تا 95% حل شد ...

murcielago90
19-02-2015, 12:06
از دوستان کسی میدونه بهترین تنظیمات واسه کالیبراسون تصویر EX-520 چیه؟ منظورم اینه که Brightness,picture,backlight,... تو چه اعدای باشن تصویر طبیعی تره
تو سایت Cnet یکی یه چیزایی نوشته بود ولی زیاد جالب از آب در نیومد... :n27:

taj2520
05-03-2015, 17:36
با سلام خدمت شما اساتید!من فایل آپدیت 4027 رو گرفتم واز حالت فشرده خارج کردم و ریختم توی فلش و وصل کردم به تی وی ولی تلویزیون خودکار آپدیت نشد.حتا خاموش و روشن کردم بازم نشد.فلش رو با fat32 فلش کردم و مراحل رو دوباره رفتم بازم نشد!لطفا راهنماییم کنید بدجوری گیر کردم.ورژن تلویزیون من 4021 هست.با تشکر:n34:

taj2520
07-05-2015, 18:49
سلام دوستان آپدیت 4027 برای آسیا هم اومد.اینم لینکش.در قسمت I have agreed with the Terms & Conditions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو تیک بزنید .بعد دانلود کنید.

mbehra
14-12-2015, 17:39
برای فعال سازی دیجیتال و ای پی جی که گفته شد کشور سنگاپور و زبان انگلیسی ولی حروف فارسی بهم ریخته است آیا چاره پیدا نشده؟؟؟؟؟

mbehra
04-08-2016, 18:04
؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mbehra
08-12-2016, 21:14
?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????

mojt90
03-02-2017, 11:16
سلام
دوستان مجبور شدم این تاپیک رو بالا بیارم .

کسی میدونه نوع پنل این تلویزیون چی هست IPS یا VA هست ؟؟؟؟؟؟