PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي كليه امكانات و رفع مشكلات LED مدل 2011 سوني به نام EX520

صفحه ها : 1 2 [3] 4

moslem47
04-12-2011, 14:07
کجا میشه مدل هایی که قرار به بازار بیاد را دید؟..........

ghafas man
04-12-2011, 19:21
سلام
1-با یه میلیون تو بانه چه tv بگیرم بهتره فقط کیفیت تصویرش خوب باشه صرفنظر از سال تولید؟
2-بهترین tv بین سه مدل زیر بادر نظر گرفتن تمام معایب و مزایایی که دارن لطفا به ترتیب بگین:
hx800
nx720
ex720

robotop
06-12-2011, 21:13
یک سوال:
تو ex520 میشه تنظیم کرد که وقتی tv رو روشن میکنیم بطور پیش فرض روی کدوم ورودی (HDMI1, HDMI2, Analog Tuner, Digital Tuner) بره؟
من میخوام گیرنده دیجیتالم رو با HDMI وصل کنم به tv بعد حالا برا روشن و خاموش کردن به کنترل تلوزیون نیاز دارم و برا عوض کردن شبکه ها به کنترل گیرنده دیجیتال پس یعنی 2 تا کنترل!
نمیشه کاری کرد که فقط به 1 کنترل نیاز باشه (کنترل گیرنده)؟؟؟ یعنی وقتی سیگنالی از HDMI دریافت نمیشه (گیرنده دیجیتال خاموشه) tvهم بره تو استند بای و دیگه لازم نباشه با کنترل خودش خاموشش کرد؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید!

robotop
06-12-2011, 21:14
یک سوال:
تو ex520 میشه تنظیم کرد که وقتی tv رو روشن میکنیم بطور پیش فرض روی کدوم ورودی (HDMI1, HDMI2, Analog Tuner, Digital Tuner) بره؟
من میخوام گیرنده دیجیتالم رو با HDMI وصل کنم به tv بعد حالا برا روشن و خاموش کردن به کنترل تلوزیون نیاز دارم و برا عوض کردن شبکه ها به کنترل گیرنده دیجیتال پس یعنی 2 تا کنترل!
نمیشه کاری کرد که فقط به 1 کنترل نیاز باشه (کنترل گیرنده)؟؟؟ یعنی وقتی سیگنالی از HDMI دریافت نمیشه (گیرنده دیجیتال خاموشه) tvهم بره تو استند بای و دیگه لازم نباشه با کنترل خودش خاموشش کرد؟؟؟

AMIR MOHAMMAD . M
08-12-2011, 16:14
یک سوال:

خود تی وی که مجهز به سینک مستر هست ولی این در صورتیه که گیرنده شما هم این قابلیت رو داشته باشه .
من تو خود تی وی دیدم که اگه به درگاه های ورودی دستگاهی وصل باشه و شما اون دستگاه رو روشن کنید تی وی هم روشن میشه ، حالا نمیدونم 1 Hdmi هست یا همه .
در کل میدونم میشه .:27:

arashp30world
09-12-2011, 11:21
چرا وقتی کامپیوتر مدل پنتیوم فور و مین بورد سولتکس و کارت گرافیک جی فورس ان ویدیا 5500 و رم 512 گیگ( با 8 سال قدمت!) و سیستم عامل ایکس پی سرویس پک 3 را با کابل مانیتور پی سی به در گاه پی سی این تی وی وصل کردم چند با پیام داد که ساپورت نمی کند؟! ولی با سیف مود یک تصویر کوچکتر در مرکز میداد ؟

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:20 PM ----------

چند روزیه که تصویر شبکه یک از گیرنده دیجیتال داخل تی وی شطرنجی میشه ولی شبکه های دیگه خیلی کمتر اینجور میشه. آیا اشکال از فرستنده است یا گیرنده تی وی میخاد غزل خداحافظی رو شروع کنه؟

n.a.b.a.t
09-12-2011, 11:51
کسی بلد نیست زیر نویس چجوریه ؟

با یو اس بی پخش میکنه ؟

Vahid67
09-12-2011, 15:44
دوستان راهی هستش که باهاش بشه سرعت سوییج بین شبکه های دیجیتال رو سریعتر کرد ؟؟؟

hovo
09-12-2011, 19:38
چند روزیه که تصویر شبکه یک از گیرنده دیجیتال داخل تی وی شطرنجی میشه ولی شبکه های دیگه خیلی کمتر اینجور میشه. آیا اشکال از فرستنده است یا گیرنده تی وی میخاد غزل خداحافظی رو شروع کنه؟

مربوط به پخشه
چرا این قدر مطمئنم نتیجه تسته شرح:
توی اون لحظه که تیوی شطرنجی میشه سریع آپشن بزن سیستم اینفرمیشن و جفت سیگنالها رو چک کن
سریع برو شبکه 1 همون وقت میبینی توی شبکه یک با همون نمودار سیگنال هیچ مشکلی نداره
تو اصفهان کلا شبکه 7 خیلی خوب دریافتنمیه عموما دارای همین پارازیتهاست
در مورد شبکه های دیگه هم نسبتا
راستی امروز چک کردم دوباره جام جم اضافه شده تو این چند وقته اصفهان جام جم رو دریافت نمیکرد

کسی بلد نیست زیر نویس چجوریه ؟

با یو اس بی پخش میکنه ؟
میشه دورش زد ولی راه حل نیست
ترفند دور زدن مشکل زیر نویس فارسی وپخش فیلم با کیفیت FULLHD در HDTV سونی با پورت USB - P30World Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان راهی هستش که باهاش بشه سرعت سوییج بین شبکه های دیجیتال رو سریعتر کرد ؟؟؟

تا حالا که نه
مگه اینکه از گیرنده دیجیتال داخلی سونی استفاده نکنی و از ما()()هوا()()()ره یا گیرنده های دیجیتال داخل بازار استفاده کنی

AMIR MOHAMMAD . M
10-12-2011, 10:52
تا حالا که نه
مگه اینکه از گیرنده دیجیتال داخلی سونی استفاده نکنی و از ما()()هوا()()()ره یا گیرنده های دیجیتال داخل بازار استفاده کنی

من از اینا هم استفاده کردم زیاد تفاوتی نمیکنه .
بهترین گیرنده دیجیتال رو حدود 100 تومن خریده بودم اونم حدود 3 تا 4 ثانیه طول میکشید تا شبکه رو عوض کنه .
من کانال های 1 تا 8 رو با انالوگ چک میکنم ( چون سریع هست ) اگه برنامه داشت میرم رو دیجیتال .

zn1358
10-12-2011, 13:33
دوست عزیز hovo

پس جواب ما رو نمیدی ؟؟؟

AMIR MOHAMMAD . M
10-12-2011, 15:26
چرا وقتی کامپیوتر مدل پنتیوم فور و مین بورد سولتکس و کارت گرافیک جی فورس ان ویدیا 5500 و رم 512 گیگ( با 8 سال قدمت!) و سیستم عامل ایکس پی سرویس پک 3 را با کابل مانیتور پی سی به در گاه پی سی این تی وی وصل کردم چند با پیام داد که ساپورت نمی کند؟! ولی با سیف مود یک تصویر کوچکتر در مرکز میداد ؟[COLOR=Silver]

گرافیکت چند میشه ؟ ( 128 میشه ؟ )
ویندوزت چی هست ؟
کارت گرافیک رو آپدت کردی ؟

hovo
11-12-2011, 15:37
سلام
دوستان tvمن EX520 .ریسور رو با کابل سه فیش به A/V وصل کردم.ولی احساس می کنم کیفیت تصاویر نسبت به کانالهای دیجیتالی خودمون(داخلی -ایرانی) پایینه.مثلا عمده اش اینکه اون دوتا نوار مشکی بالا وپایین صفحه عمق مشکیش به کانالهای داخلی نمی رسه.یه جورایی ماته ، مشکی نیست . به نظر شما از کابلشه یعنی اگه از کابل HDMI استفاده کنم کیفیتش فرق می کنه؟؟؟
دوست خوبم من از ری...سی...ور استفاده نمیکنم
15 تومن سیماران خریدم و با کابل کواکسیکوال زدم به تیوی(کابل آنتن) و نتیجه عالیه
در مورد باال و پایین اگه معیارتون شبکه نمایشه اشتباه میکنید این شبکه کلا فیلمهارو از بالا و پایین میزنه تا بتونه بدون آرم شبکه قیبلی که پخش کرده شخش کنه(چی بگم)
اما اگه منظورتون برنامه های زنده شبکه های دیگه است خوب بیاد یه مشکی عمیق فوقالعاده خوبببینید
اگه نه و نمیبینید بی زحمت کالبره تیویتون رو بزارید تا شاید تو ی تنظیمات مشکلی داشته باشید (تنظیمات صفحه نمایش)

zn1358
14-12-2011, 11:33
سلام

دوستان شما روی سیستم دیجیتال درحال حاضر شبکه جام جم رو دارید؟؟

من که ندارم.ولی توی تبلیغی که صدا سیما میکنه از شبکه جام جم هم اسم میبره !!!

AMIR MOHAMMAD . M
14-12-2011, 12:32
سلام

ما که تو تهران داریم ، البته فقط یکش پخش میشه .
شما کجا هستی ؟

esteghla123l
14-12-2011, 19:20
منم تو اصفهان چندوقتیه جام جم را ندارم

ali582511
14-12-2011, 20:48
من در كل سوني را بهتون پيشنهاد ميكنم.ex520 به نظرم از هر لحاظ عاليه
بي گارانتي من گرفتم 1940.با گارانتي هم 2350 هست.
فكر ميكنم 40 هم موجود باشه
باسلام ex520 1600 بدون گارانتی تلویزیونه خوبی هستش

AMIR MOHAMMAD . M
14-12-2011, 23:07
جند روز پیش پام خرد به سیم آنتن فیشش شیکست بعد چون داشت فیلم میداد یه جوری با خود سیم وصل کردم ، از اون روز هم کیفیت و هم قدرت سیگنال هر دو رو صد هست این در صورتیه که من از فیشهای 75 اهمی استفاده میکردم ولی مثل اینکه اگه مستقیم وصل کنیم بهتر باشه .

یه چیز دیگه ، تو این سیستم دیجیتال با این زمان تاخیر زیاد در حدود 20 ثانیه آدم چه طوری میتونه توی این مسابقه های تلویزیونی شرکت کنه ؟

hovo
15-12-2011, 00:12
سلام

این طور به نظر میرسه که فقط توی تهران داره پخش میشه
توی اغلب شهر ها قطعش کردن در صورتی که تا همین یک ماهه پیش 17 تا شبکه بود دقیقا تا قبلا دائمی شدن بازار بعد از دائمی شدنش یهو یی جام جم قطع شد .

منم تو اصفهان چندوقتیه جام جم را ندارم
دقیقا

جند روز پیش پام خرد به سیم آنتن فیشش شیکست بعد چون داشت فیلم میداد یه جوری با خود سیم وصل کردم ، از اون روز هم کیفیت و هم قدرت سیگنال هر دو رو صد هست این در صورتیه که من از فیشهای 75 اهمی استفاده میکردم ولی مثل اینکه اگه مستقیم وصل کنیم بهتر باشه .

یه چیز دیگه ، تو این سیستم دیجیتال با این زمان تاخیر زیاد در حدود 20 ثانیه آدم چه طوری میتونه توی این مسابقه های تلویزیونی شرکت کنه ؟
تاخیرش وحشتناکه

دوستان دوتا مطلب تازگیا دیدید کیفتش داره میره بالا منظورم همین دیجتال پخش زنده است
نمونه بارز شبکه دو گفتگو ویژه خبری ساعت 11 وای چه رنگهایی

راست یه سرچ دوباره بزنید
دیگه 54 تا کانال نیست همش تکراری باشه
درستش کردن
امشب سرچ زدم 27 تا پیدا میکنه 16 تا کانال و 11 تا رادیو بدون تکرار بژالا خره تونستن...

arashp30world
15-12-2011, 11:10
گرافیکت چند میشه ؟ ( 128 میشه ؟ )
ویندوزت چی هست ؟
کارت گرافیک رو آپدت کردی ؟
کارت گرافیکم 512 هست آپدیتش نکرده ام آخربن درایور آن سال 2002 است.مدل آن gforce5500 است. راستی چطور می تونم کارت گرافیکو آپدیت کنم؟ یک نرم افزار پیدا کردم به اسم scan driver از سایت خود سولتکس کلیه درایورهای سیستم رو آپدیت کردم ویندوزم رو مجبور شدم عوض کنم چون مشکل پیدا کرده بود.

arashp30world
15-12-2011, 11:16
واقعا نمی دونم چرا پول واسه اینترنت تی وی میدیم؟ نه تلویزیون اینترنت داریم نه اینترنت درست و حسابی . خودم مشترک اینترنت وایرلس 128 کیلو بایت بر ثانیه!!!! هستم ولی بندرت حتی سرعت 80 کیلوبایت بر ثانیه رو بهم میده.

AMIR MOHAMMAD . M
15-12-2011, 11:46
این طور به نظر میرسه که فقط توی تهران داره پخش میشه
توی اغلب شهر ها قطعش کردن در صورتی که تا همین یک ماهه پیش 17 تا شبکه بود دقیقا تا قبلا دائمی شدن بازار بعد از دائمی شدنش یهو یی جام جم قطع شد .
تاخیرش وحشتناکه
دوستان دوتا مطلب تازگیا دیدید کیفتش داره میره بالا منظورم همین دیجتال پخش زنده است
نمونه بارز شبکه دو گفتگو ویژه خبری ساعت 11 وای چه رنگهایی

راست یه سرچ دوباره بزنید
دیگه 54 تا کانال نیست همش تکراری باشه
درستش کردن
امشب سرچ زدم 27 تا پیدا میکنه 16 تا کانال و 11 تا رادیو بدون تکرار بژالا خره تونستن...
من هم چند روز پیش یه سرچ زدم هیچ کانال اضافه ای پیدا نکرد .
این برنامه که میگی فکر میکنم از دور بینهای خوبی استفاده میکنن ، چون اگه بعضی از مستند هایشبکه های دیگه رو نگاه کنیمیبینی که چقدر کیفیت بالاست .

کارت گرافیکم 512 هست آپدیتش نکرده ام آخربن درایور آن سال 2002 است.مدل آن gforce5500 است. راستی چطور می تونم کارت گرافیکو آپدیت کنم؟ یک نرم افزار پیدا کردم به اسم scan driver از سایت خود سولتکس کلیه درایورهای سیستم رو آپدیت کردم ویندوزم رو مجبور شدم عوض کنم چون مشکل پیدا کرده بود.
یعنی از سال 2002 دیگه آپدیت نداده یا من اشتباه متوجه شدم ؟
به نظر من برو خود سایت سازنده ش از اونجا درایور رو دانلود کن بعد نصب کن .
این برنامه هم که گفتی مفیده ولی فایل نصب رو هم بهت داده یا فقط آپدیت کرده ؟
چون اگه فقط آپدیت کرده باشه که دیگه به درد نمیخوره چون با تعویض ویندوز آپدیت ها هم پاک میشن .
نگفتی ویندوزت چی هست .
دوباره پست قبلیتو چک کردم دیدم که رمت هم 512 مگ هست .
شما پست 5 رو در تاپیک زیر بخون .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما چه طوری بازی نصب میکنید پس ؟
در کل دو دلیل میتونه وجود داشته باشه ، یکی آپدیت گرافیک و سیستم .
ویکی رمتون پایین هست .
اولی رو انجام بده ببین چی میشه حالا .

hovo
22-12-2011, 15:19
System Software Update (Version PKG3.807GAA) For Asia Pacific

Article ID:483215(modified 21 Dec 2011)

Applicable Models

KDL-22EX420, KDL-26EX420, KDL-32CX520, KDL-32EX420, KDL-32EX520, KDL-32EX720, KDL-40CX520, KDL-40EX520, KDL-40EX720, KDL-40NX720, KDL-46CX520, KDL-46EX520, KDL-46EX720, KDL-46HX820, KDL-46HX925, KDL-46NX720, KDL-55EX720, KDL-55HX820, KDL-55HX925, KDL-55NX720, KDL-60EX720, KDL-60NX720, KDL-65HX925

لینک دانلود مستقیم

Vahid67
22-12-2011, 23:09
آقا چه تغییراتی ایجاد میکنه؟

hovo
23-12-2011, 14:57
آقا چه تغییراتی ایجاد میکنه؟

Improvements over earlier version:

Improve performance and stability of Internet features.

فقط کارکرد بهتر در اینتر نت همین.
منتظر mkv full hd بودیم روی فلش که نیومد خوب با ورود به سال جدید هم فکر نکنم دیگه آبدیتی بده

شاید آخریش باشه

شاید
شاید..
پس دیگه نباید به فکر mkv full hd باشیم روی فلش
در مورد زیر نویس فارسی هم نه هیچی... نشد که نشد

mhentezari
23-12-2011, 15:53
1- الان قیمت این TV چنده؟
2- مدل بهتر از این که نهایتا تا 2.2 میلیون، چی هست؟

AMIR MOHAMMAD . M
24-12-2011, 18:22
این تی وی خروجی تصویر نداره ؟
آخه چند بار بپرسم .:19:
بابا تی وی های قدیمی هم این امکان رو داشتن دیگه .

Terova
24-12-2011, 21:21
وقتی میخوام زیرنویس رو از طریق فلش روی tv اجرا کنم فونت اون رو نمخونه و به اشکال عجیب نشون میده..

esteghla123l
25-12-2011, 13:26
1- الان قیمت این TV چنده؟
2- مدل بهتر از این که نهایتا تا 2.2 میلیون، چی هست؟

قیمتش الان با گارانتی حدود 2 تومان هست.سایز 46
بهتر از این هم ex720 هست که سه بعدی هم هست با قیمت حدود 2.5 با گارانتی سایز 46

Vahid67
25-12-2011, 18:18
خیلی کم یاب شده اگر قصد خرید دارید عجله کنید ... من توی این تقریبا دوماهی که خریدم بجز سرعت عوض کردن کانال های دیجیتال از بقیه امکاناتش راضی بودم ...

vanish
25-12-2011, 18:34
من 2-3 روز پیش با گارانتی بازرگانی EX720 رو خریدم 2.2

AMIR MOHAMMAD . M
26-12-2011, 14:18
وقتی میخوام زیرنویس رو از طریق فلش روی tv اجرا کنم فونت اون رو نمخونه و به اشکال عجیب نشون میده..
کل تاپیک رو از اول تا آخر بخونی متوجه میشی کل با زیر نوسی فارسی مشکل داره .
فقط با نرم افزار قابل حله که دوستان زحمت کشیدن گذاشن .
بگرد پیدا میکنی .
به جمع ما هم خوش اومدی .:10:

مگه ارزون نشده بود ؟ دوباره گرون شد ؟

خیلی کم یاب شده اگر قصد خرید دارید عجله کنید ... من توی این تقریبا دوماهی که خریدم بجز سرعت عوض کردن کانال های دیجیتال از بقیه امکاناتش راضی بودم ...

حتی تو جمهوری ؟:18:
از خرید زیاد کمیاب شده یا چون داره مدل های جدید تر میاد کمتر تولید میشه ؟
آقا ما هم راضیم ، صد در صد .:31:

یکی از فامیلا یه تلوزیون ........ ( ساخت ایران ) داشت حتی یه فونت درست و حسابی نداره ، خیل ریزو بی ریخت بود .
باز سونی رو ببینید چه فونت قشنگی داره .

arashp30world
26-12-2011, 15:18

سلام
با آپدیت کردن درایور گرافیک و درایورهای دیگه از طریق نرم افزار توپ اسکن درایور مه از سایت سولتکس گرفتم مشکل حل شد .
کامپیوتر بدون هیچ مشکلی به تی وی وصل شد و خیلی با حال بود.

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

یک سئوال
اگر از ال ای دی تی وی بجای مانیتور یرای پی سی استفاده کنیم بمرور ال ای دی از نطر وضوح تصوی و سایر کارکردها دچار مشکل نمی شود؟ مستهلک نمیشه؟

AMIR MOHAMMAD . M
26-12-2011, 15:38
سلام
با آپدیت کردن درایور گرافیک و درایورهای دیگه از طریق نرم افزار توپ اسکن درایور مه از سایت سولتکس گرفتم مشکل حل شد .
کامپیوتر بدون هیچ مشکلی به تی وی وصل شد و خیلی با حال بود.

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

یک سئوال
اگر از ال ای دی تی وی بجای مانیتور یرای پی سی استفاده کنیم بمرور ال ای دی از نطر وضوح تصوی و سایر کارکردها دچار مشکل نمی شود؟ مستهلک نمیشه؟

مشکلی برای تی وی پیش نمیاد و داره وظیفش رو انجام میده ولی برای شما چرا ، چون فکر کنم یه کم باید بیشتر پول برق بدید و همچنین با این سایز یه کم گردنتون اذیت میشه .

راستی مانیتور من LED سامسونگ (MEGA Dynamic Contrast ) هست ولی عمق رنگی مشکی رو مثل تی وی نداره . چرا ؟
یه کم تخصصی شد :31:

hovo
28-12-2011, 07:30
اصفهان جام جمش دوباره برگشت
شده فیلم ما هی میره هی برمیگرده
الان 17 تا کانال تصویری داریم 11 تا رادیویی

---------- Post added at 07:30 AM ---------- Previous post was at 07:27 AM ----------

راستی مانیتور من LED سامسونگ (MEGA Dynamic Contrast ) هست ولی عمق رنگی مشکی رو مثل تی وی نداره . چرا ؟
یه کم تخصصی شد :31:
به لحاظ قیمت با هم مقایسشون کن متوجه میشی
راستی گفتی عمق رنگ برو بچ برای شما هم گوشه سمت چپ مینویسه 520i ؟

sm.khalili
28-12-2011, 11:10
سلام چجوری شبکه های دیجیتالو راه بندازم؟ فیش آنتن میخواد یا خودش داخلی داره؟ من بدون آنتن یه سرچ زدم هیچی پیدا نکرد....

AMIR MOHAMMAD . M
28-12-2011, 14:16

---------- Post added at 07:30 AM ---------- Previous post was at 07:27 AM ----------
با هر انتن فقط 8 کانال رو میشه ارسال کرد .
پس یعنی اصفهان سه تا فرستنده داره ؟

خب مانبتور دیگه از این بهتر نبود بخرم .:19:
تو تهران هم کیفیت 576i هست .

سلام چجوری شبکه های دیجیتالو راه بندازم؟ فیش آنتن میخواد یا خودش داخلی داره؟ من بدون آنتن یه سرچ زدم هیچی پیدا نکرد....
انتن داخلی نداره .
در کل فکر کنم هیچ تی وی نداشته باشه .
باید یه انتن بهش وصل کنی بعد سرچ کنی .

Aphotic
28-12-2011, 14:46
i like to buy an LED monitor that supports:

my budget: 200 Toman

1. 1920 x 1080

2. 50000 ya 300cd/m2

3. HDMI link

and of course it has to be an LED

can anyone help me between SAMSUNG, LG, AOC companies or even others?

zn1358
28-12-2011, 17:12

سلام

خودت دستی سرچ کردی یا اتومات خودش اضافه شد ؟؟؟

Vahid67
28-12-2011, 18:33
جدیدا شده 17 تا ؟؟؟ الان که ما جام جم داریم توی تهران ....

hovo
29-12-2011, 00:45
سلام

خودت دستی سرچ کردی یا اتومات خودش اضافه شد ؟؟؟
نه من مرتب دارم فقط کانال تنظیم میکنم هر سه روز یه بار همه چی میریزه گل هم
1 میره 20 دو نداریم تا 7 یهو ناپدید میشه
کلا وضع دیجیتال اصفهان خوب نیست هی سیخش میزنن
البته یه هفته عالی بود هم کمتر شطرنجی میشد همه اکثرا روی 100 و 98 بود همه فقط 16 تا کانال و 11 تا رادیو میگرفت
اما الان دوباره ریخته گل هم باید هر سه روز یه بار یه سرچ دستی بزنم
بعد 1 ساعت وقت بزارم همه رو تنظیم کنم(مرتب سازی شخصی) بعد اضافه ها رو حذف کنم 56 تا پیدا میکنه

چی بگم شده درد سر

خب مانبتور دیگه از این بهتر نبود بخرم .:19:
تو تهران هم کیفیت 576i هست .

آهان درسته ببخشید اشتباه تایپی بود همینه از ما هم همین رو میزنه
راستی فارسی و عربی شبکه ای فیلم هم کلا دائمی شد و دوزبانه داره پخش میکنه حالی میده

جدیدا شده 17 تا ؟؟؟ الان که ما جام جم داریم توی تهران ....
نه دوستم ما تو اصفهانیم 16 تای شما رو دریافت میکنیم خود شبکه اصفهان هم دیجیتال شده ولی فقط تو اصفهان پخش میشه ، که با اون میشه 17 تا اوکی رادیو هم اصفهان و ده تا رادیو شما اوکی؟
البته شبکه اصفهان هم دو زبانه است البته یکی مالله خود شبکه اصفهانه یکیش رادیو اصفهان رو گذاشتن روش خیلی اینها باهوشن نه

ghafas man
29-12-2011, 10:31
من چند وقتیه این تی وی رو گرفتم از عوض کردن کانال دیجیتالش راضی نیستم ولی با هاش کنار اومدم اگرچه کیفیتش خوبه خدارو شکر،اما از وقتی که ماهواره رو بهش وصل کردم 4 یا 5 تا کانال هست که موقع پخش کردن اولش پرش میندازه بعد ثابت میشه آیا دلیل خاصی داره؟

forexet
31-12-2011, 01:23
من حدود 40 صفحه خوندم و تصمیمم همون 32 اینچ EX520 شد چون 500 تومن بیشتر برای EX720 نمیصرفه البته یک جا دیدم زده بود 1200 اما فکر کنم اشتباهی بود یا مشکلی داشت! چون اکثرا 1400 هست EX720
و اهل فوتبال و فیلم دیدن رو تلی نیستم (فقط با زیرنویس رو لپ تاپ) ، انشالله تا 2 شنبه میخرم چون تلی قدیمی یه گرد سفیدی ازش خارج میشه جدیدا میترسم بترکه!!!
قیمت هم تا جایی که میدونم 930 تومن هست با گارانتی ، اگر کسی تهران جایی سراغ داره که مطمئن باشه و جنس پشت ویترینی یا مشکل دار ننداره لطفا در پیغام خصوصی راهنمایی کنه

فقط میخوام از دوستان عزیز مخصوصا hovo تشکر کنم که اینهمه مدت دارن پاسخ سوالات دوستان رو میدن

ایشالله همیشه شاد باشید

AMIR MOHAMMAD . M
31-12-2011, 12:04
آهان درسته ببخشید اشتباه تایپی بود همینه از ما هم همین رو میزنه
راستی فارسی و عربی شبکه ای فیلم هم کلا دائمی شد و دوزبانه داره پخش میکنه حالی میده

مگه قبلا تو اصفهان اینو نداشت ؟
آره خیلی حال میده .:31:

من چند وقتیه این تی وی رو گرفتم از عوض کردن کانال دیجیتالش راضی نیستم ولی با هاش کنار اومدم اگرچه کیفیتش خوبه خدارو شکر،اما از وقتی که ماهواره رو بهش وصل کردم 4 یا 5 تا کانال هست که موقع پخش کردن اولش پرش میندازه بعد ثابت میشه آیا دلیل خاصی داره؟

خودتون دارین میگین 4، 5 تا کانال .
در نتیجه مشکل از فرستنده یا گیرنده ری س ی و ر هست .:31:

Vahid67
31-12-2011, 15:39
از وقتی ایکس باکس گرفتم و با HDMI وصل کردم با اینکه تنظیمات روی اتوماتیک هست ولی از بس که کیفیتش بالا آدمو دیوونه میکنه اینو واسه کسایی گفتم که هنوز این TV رو نخریدن و قصد خرید دارن ...

sm.khalili
31-12-2011, 16:47
از وقتی ایکس باکس گرفتم و با HDMI وصل کردم با اینکه تنظیمات روی اتوماتیک هست ولی از بس که کیفیتش بالا آدمو دیوونه میکنه اینو واسه کسایی گفتم که هنوز این TV رو نخریدن و قصد خرید دارن ...

من xbox دارم ولی فول اچ دی نیست... اچ دیه!! کیفیتشم بد نیست... فول اچ دیش خیلی خداست؟؟ خیلی فرقشه؟؟

Vahid67
31-12-2011, 22:29
چه مدلی از از ایکس باکس دارید واسه من که داره میترکونه ....

hovo
01-01-2012, 00:01
من حدود 40 صفحه خوندم و تصمیمم همون 32 اینچ EX520 شد چون 500 تومن بیشتر برای EX720 نمیصرفه البته یک جا دیدم زده بود 1200 اما فکر کنم اشتباهی بود یا مشکلی داشت! چون اکثرا 1400 هست EX720
و اهل فوتبال و فیلم دیدن رو تلی نیستم (فقط با زیرنویس رو لپ تاپ) ، انشالله تا 2 شنبه میخرم چون تلی قدیمی یه گرد سفیدی ازش خارج میشه جدیدا میترسم بترکه!!!
قیمت هم تا جایی که میدونم 930 تومن هست با گارانتی ، اگر کسی تهران جایی سراغ داره که مطمئن باشه و جنس پشت ویترینی یا مشکل دار ننداره لطفا در پیغام خصوصی راهنمایی کنه

فقط میخوام از دوستان عزیز مخصوصا hovo تشکر کنم که اینهمه مدت دارن پاسخ سوالات دوستان رو میدن

ایشالله همیشه شاد باشید
اول که فدای شما شما لطف دارید
این فورم خیلی تاپ تاپ تاپ تاپ یعنی نظیر نداره
هر جاش عالیه
من سواد زیادی ندارم عموما میخونم و استفاده میکنم
اینجا تنها جایی هست که تو این چند وقته خیلی تایپ میکنم (با توجه به تاریخ عضویت من و تعداد پستهام پیداست که من فقط میام میخونم و یاد میگیرم)چون خوب قسمت اعظمی از زندگی خونه ما رو به خودش تخصیص داده

در ضمن برو بچ این آپدیت آخری خیلی تصویر رو ترکونده حتما آبدیت کنید و دوباره کالیبره کنید
تصویر ما داره میترکه
دمش گرم این یدالله صمدی عجب دوربینی عجب تصویری عجب ثریایی

مگه قبلا تو اصفهان اینو نداشت ؟
آره خیلی حال میده .:31:

نه دائمی نبود
الان دائمی شده

چه مدلی از از ایکس باکس دارید واسه من که داره میترکونه ....
اسلیم باید باشه
احتمالا 250 گیگ هرچند 4 گیگش هم به لحاظ کیفیت یکسان هست با این تفاوت که فقط ظرفیتش بالا تره
ظمنا دوستان به هیچ عنوان 4 گیگش رو نخرید ضرره به لحاظ اقتصادی
کینکت هم که یه 240 تومن با دسته و گیم و اینها کلا 900 تومن حالی به هولی
ما که نداریم خوش به حالتون

---------- Post added at 12:01 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------

راستی
نخر
حتما 3 دی خرید کن
اشتباهه
باور کن اشتباهه
شما 200 هرتز حد اقله نیازت هست

AMIR MOHAMMAD . M
01-01-2012, 14:41
i like to buy an LED monitor that supports:

my budget: 200 Toman

1. 1920 x 1080

2. 50000 ya 300cd/m2

3. HDMI link

and of course it has to be an LED

can anyone help me between SAMSUNG, LG, AOC companies or even others?

سالم
دوست عزیز استفاده از الفبای لاتین در انجمن خلاف قوانین هست و موجب به همخوردن نظم تاپیک میشه .
در مورد سوالتون هم باید به تاپیک زیر مراجعه کنید

موفق باشید .:10:

Vahid67
01-01-2012, 22:35
اسلیم باید باشه
احتمالا 250 گیگ هرچند 4 گیگش هم به لحاظ کیفیت یکسان هست با این تفاوت که فقط ظرفیتش بالا تره
ظمنا دوستان به هیچ عنوان 4 گیگش رو نخرید ضرره به لحاظ اقتصادی
کینکت هم که یه 240 تومن با دسته و گیم و اینها کلا 900 تومن حالی به هولی
ما که نداریم خوش به حالتون

نه اتفاقا فکر می کنم اسلیم نیست چون اسلیم فول HD میده البته از توی نظیماتش میشه کم و زیادش کرد واسه من الان روی 1080p هستش وقتی میزارم روی تنظیمات اتوماتیک میترکونه ولی روی تنظیم پیشفرض بازی نور و رنگش رو کم میکنه که کار خوبیه چون روی حالت اتوماتیک چشم من زود خسته میشد ...

vanish
01-01-2012, 23:41
دوستان من EX720 دارم! چطوری میشه با فلش آپدیت کرد؟

AMIR MOHAMMAD . M
02-01-2012, 10:16
دوستان من EX720 دارم! چطوری میشه با فلش آپدیت کرد؟

EX720 تاپیک مخصوص به خودش رو داره .
SONY 3D- EX720:جدیدترین 3ledبعدی sony

ولی فکر نکم با 520 فرق داشته باشته .
ما آپدیت رو از حالت زیپ خارج میکنیم و روی روت اصلی فلش میریزیم ، بعد وصل میکنیم به تی وی و بدون اینکه کاری انجام بدیم تی وی خودش شروع به آپدیت میکنه .

دوستان نمیشه کاری کرد که تی وی بعد از قطع و وصل برق دوباره خودش روشن نشه .
مثل اینکه همه مدل های سونی همین طوری هستند .

LeiliBaManAst
02-01-2012, 12:39
با سلام خدمت دوستان
خواستم بدونم بین ال ای دی panasonic d25 و sony ex 520 کدومش بهتره؟من امروز قیمتشو پرسیدم دی 25 میگفت 1.8و سونی هم بی گارانتی 1.9 ولی سونی 46 بود یه خورده فکر کنم بزگه الانم موندیم کودومو بخریم بین امکانات و ویژگی ها چقدر تفاوته؟اگه شما بودید کدومو میگرفتید؟و اینکه مدل سونیه 40 اینچش گیر میاد حالا چه همین جا نهایتش دبی؟

دوستان اگه هنوز تلویزیون سونیتون رو تهیه نکردید مژده بدم که قیمت مدل EX520 اش که دوستان معرفی کردن از 2360 به 1950 رسیده !

zn1358
02-01-2012, 13:49
باسلام خدمت دوست عزیز hovo

آخرین آپدیت Version PKG3.807GAA اینه دیگه .درسته؟؟

من آپدیت کردم.لطف می کنی کالیبر کردن تصویر رو برای سریال "تاثریا" به ریز بگی. مثلا مد تصویر چی باشه وغیره.

باسپاس فراوان

ساسان مهاجم
03-01-2012, 09:54
امیر جان خوب برقت رو قطع کن :)

behii
03-01-2012, 11:08
سلام دوستان
من می خواستم واسه یکی از آشنا ها تی وی بگیرم . خود ex520 رو دارم
می خواستم بدونم سونی مدل های 2012 نمیاره ؟ چون هر وقت مدل جدید میاره قبلی ها خیلی افت قیمت پیدا می کنن . به نظرتون با وجود اینکه دلار هر دقیقه بالا میره تی وی بگیره یا صبر کنه واسه مدل های جدید ؟ (2 بعدی فقط می خواد)

omid1979
04-01-2012, 01:57
سلام
من پس از مدتها دوباره رفتم سراغ Internet Content تلویزیون . اما هر کدوم از سرویسها رو که انتخاب میکنم و روی ویدئو کلیک میکنم همه رو Offline میزنه .
حتی دوباره توی تنظیمات شبکه رفتم همه چی ok هست ولی موقع سرچ کردم پیغام خطای شبکه میکده
در ضمن تازه هم آپدیت کردم ولی بازم مشکل حل نشد .
دوستانی که این مدل تلویزیون سونی رو دارن پیشنهادی ندارن ؟
چطوری میشه ویدئو ها رو فعال کرد ؟
در ضمن اگه ما خودمون سرویس Video on Demand یا سرویس Video content بخواهیم راه بندازیم چطوریه ؟
فایلهای آدرس به نظر میاد از نوع xml هست کسی توی این زمینه ها تجربه داره ؟

hovo
04-01-2012, 10:31
باسلام خدمت دوست عزیز hovo

آخرین آپدیت Version PKG3.807GAA اینه دیگه .درسته؟؟

من آپدیت کردم.لطف می کنی کالیبر کردن تصویر رو برای سریال "تاثریا" به ریز بگی. مثلا مد تصویر چی باشه وغیره.

باسپاس فراوان
دوست خوبم کالیبره یه تصویر فقط و فقط بستگی به سلیقه شما و شرایط محیطی داره
تاپیکهایی برای کالیبره هست اما اگه برید و ببینید هیچ کدوم با استقبال روبرو نشده دلیلش هم اینه که هر کالیبره ای مختص یه تیوی هست و برای یه ساختمان و فقط برای یه شرایط همین نه همه تی وی ها و همه ساختمانها
نور
نوع پرده
رنگ دیوار
نور مهتابی ها نور لوستر
و چندین مطلب دیگه

AMIR MOHAMMAD . M
04-01-2012, 11:25
امیر جان خوب برقت رو قطع کن :)

آخه یه NX800 هم خریدم میخوام یکیش رو ببرم یه شهری که نوسان زیاده و محافظ هم میگیرم ولی یه چورایی آدم یه جوری میشه وقتی تی وی خودش روشن میشه .:41:
چند بار هم شده وقتی تی وی خاموش شده تا محافظ بخواد عمل کنه طرف ول کرده رفته و تی وی دوباره خودش روشن شده و بی خودی کار کرده .
حالا میخواستم ببینم که از دستی نمیشه قطعش کرد ؟

Vahid67
04-01-2012, 14:51
سلام
من پس از مدتها دوباره رفتم سراغ Internet Content تلویزیون . اما هر کدوم از سرویسها رو که انتخاب میکنم و روی ویدئو کلیک میکنم همه رو Offline میزنه .
حتی دوباره توی تنظیمات شبکه رفتم همه چی ok هست ولی موقع سرچ کردم پیغام خطای شبکه میکده
در ضمن تازه هم آپدیت کردم ولی بازم مشکل حل نشد .
دوستانی که این مدل تلویزیون سونی رو دارن پیشنهادی ندارن ؟
چطوری میشه ویدئو ها رو فعال کرد ؟
در ضمن اگه ما خودمون سرویس Video on Demand یا سرویس Video content بخواهیم راه بندازیم چطوریه ؟
فایلهای آدرس به نظر میاد از نوع xml هست کسی توی این زمینه ها تجربه داره ؟

ممکنه به سرویس هایی میخواد وصل بشه که قیلتره ...

omid1979
06-01-2012, 08:33
ممکنه به سرویس هایی میخواد وصل بشه که قیلتره ...

از فیلتر نیست چون همه content ها رو تست کردم همینظوری بود . در ضمن یک گیت وی تی وی رو روی سیستم خودم گذاشتم که قیلتر رو پس کنه بازم همین مشکل رو داره . کسی اصلا تا به حال content های این تی وی رو تونسته لود کنه ؟ هر کدوم . من اگه بتونم یکی از اونا رو بیازم میتونم صفحه کانتنت خودم رو راه بندازم .
از دوستانی که تا به حال صفحه Internet TV سونی رو آوردن خواهشن راهنمایی کنن . اینقدر پول ندادیم که باهاش تی وی و محواره ببینیم که کامپیوتر هم داریم . میخوایم محتوای اینترنتی رو باهاش ببینیم .
چند نفر این مدل تی وی رو دارن ؟

aron110
06-01-2012, 13:07
. خود ex520 رو دارم

دوست عزیز منم میخوام این تلوزیون رو بگیریم
میشه کمی توضیج بدی که تصویرش چطوره و راضی ازش یا نه
اگه تونستی یه عکس از شبکه های خودمون بزار ممنون میشم

Vahid67
06-01-2012, 21:44
کیفیتش خوبه شک نکن ...

AMIR MOHAMMAD . M
07-01-2012, 11:42
دوستان حتما آپدیت کنین ، تو کیفیت تصویر بسار موثره .
فکر کنم باعث بهبود عملکرده حسگر نور میشه .

Vahid67
07-01-2012, 14:21
دوستان حتما آپدیت کنین ، تو کیفیت تصویر بسار موثره .
فکر کنم باعث بهبود عملکرده حسگر نور میشه .

جداً ؟؟ من تا حالا آپدیت نکردم سرعت تعویض کانال ها هم تغییر میکنه؟؟

arashp30world
08-01-2012, 12:13
سلام
این گیرنده دیجیتال ex520 مشکل داره یا پخش کننده دیجیتال! ما که کلافه شدیم! نه آی فیلم رو داریم! نه نمایشو و نه پرس تی وی ونه .... فقط 7 تا شبکه معمولی 1 و2 و 3 و 4 و 5 و 6 و آموزشو داریم . بقسه شبکه ها رو میزنه نو سیگنال ! آخه چرا با اعصاب مردم ور میرند! همین جوریه که طرف میگه گوربابا گیرنده دیجیتال ! و یکراست میره م ا ه وا ر ه میگیره .

AMIR MOHAMMAD . M
08-01-2012, 17:28
جداً ؟؟ من تا حالا آپدیت نکردم سرعت تعویض کانال ها هم تغییر میکنه؟؟

آره .
سرعت تعویض هم آره یه کم بیشتر میشه .
یه چیز هم اینکه وقتی کانال عوض میکردم گاهی اوقات صدا به تصویر نمیخورد و باید دوباره کانال رو عوض میکردم تا درست بشه ولی ازاون موقع که آپدیت کردم این مشکل کلا بر طرف شده .

سلام
این گیرنده دیجیتال ex520 مشکل داره یا پخش کننده دیجیتال! ما که کلافه شدیم! نه آی فیلم رو داریم! نه نمایشو و نه پرس تی وی ونه .... فقط 7 تا شبکه معمولی 1 و2 و 3 و 4 و 5 و 6 و آموزشو داریم . بقسه شبکه ها رو میزنه نو سیگنال ! آخه چرا با اعصاب مردم ور میرند! همین جوریه که طرف میگه گوربابا گیرنده دیجیتال ! و یکراست میره م ا ه وا ر ه میگیره .
تو تهران که درسته .:31:

Vahid67
08-01-2012, 23:20
آره .
سرعت تعویض هم آره یه کم بیشتر میشه .
یه چیز هم اینکه وقتی کانال عوض میکردم گاهی اوقات صدا به تصویر نمیخورد و باید دوباره کانال رو عوض میکردم تا درست بشه ولی ازاون موقع که آپدیت کردم این مشکل کلا بر طرف شده .

ایول منم اون مشکل جابجا بودن تصویر و صدا رو دارم ...
ممنون میشم آموزشی برای آپدیت بدی

mani_505
09-01-2012, 09:22
اگر لطف کنید و اخرین ورژن اپدیت را قرار دهید ممنون میشم.

AMIR MOHAMMAD . M
10-01-2012, 15:07
ایول منم اون مشکل جابجا بودن تصویر و صدا رو دارم ...
ممنون میشم آموزشی برای آپدیت بدی

به برنامه Winrar نیاز داری که احتمالا داریش .
بعد روی فایل کلیک راست میکنی و Extract Here رو میزنی و همون فایلی رو که بهت میده روی روت اصلی فلش میریزی و به تی وی وصل میکنی و بعد از شناسایی فلش شروع به آپدیت میکنه ، تا آخر هم به تی وی دست نذار تا پیغام آپدیت کامل شد رو ببینی .

اگر لطف کنید و اخرین ورژن اپدیت را قرار دهید ممنون میشم.

آخرین اپدیتی که دوستمون HOVO گذاشت ، ین بود :

یه کم احساس میکنم صداش کم شده :13:، یعنی قبلا صدا رو که روی 20 میذاشتم خوب بود ولی الان روی 25 یا 30 باید بزارم ، نمیدونم شاید من گوشام ضعیف شده .:31:

Vahid67
10-01-2012, 15:14
امروز یهو برنامه های شبکه های جدید (مستند,شما,آیفیلم و ...) قطع شد برای چند بار و شماره شبکه ها هم عوض شد !!!
برای همه اینجوری شده یا تلویزیون ما قاطی کرده؟

AMIR MOHAMMAD . M
10-01-2012, 15:41
امروز یهو برنامه های شبکه های جدید (مستند,شما,آیفیلم و ...) قطع شد برای چند بار و شماره شبکه ها هم عوض شد !!!
برای همه اینجوری شده یا تلویزیون ما قاطی کرده؟

برای ما که کلا مشکل نداشته .
البته یه چند بار با اینکه قدرت و کیفیت سیگنال خوب بود هی قطع و وصل میشد .

samsung021
10-01-2012, 16:10
سلام دوستان
یه سوالی در مورد تلویزیون ex520 دارم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم .:11:
میخوام بدونم این تلویزیون قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی رو روی usb ای که به خود تلویزیون وصل میشه داره ؟
یعنی میشه تلویزیون رو جوری تنظیم کرد که هر روز راس ساعت 8 یه فیلم خاص رو از یه کانال خاص روی usb ای که به tv وصل کردیم ، ضبط کنه ؟؟؟؟

esteghla123l
10-01-2012, 18:00
سلام دوستان
میخوام بدونم این تلویزیون قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی رو روی usb ای که به خود تلویزیون وصل میشه داره ؟
یعنی میشه تلویزیون رو جوری تنظیم کرد که هر روز راس ساعت 8 یه فیلم خاص رو از یه کانال خاص روی usb ای که به tv وصل کردیم ، ضبط کنه ؟؟؟؟

خیر دوست عزیز.نه تنها این tvبلکه فکر نکنم هنوز مدلی از tv با این قابلیت ساخته شده باشه

Vahid67
10-01-2012, 22:44
سلام دوستان

برای اینکار بهتره --- اکسترنال بخرید ( رسـیور یا همین مبدل های دیجیتال ----T )

samsung021
11-01-2012, 08:19
خیر دوست عزیز.نه تنها این tvبلکه فکر نکنم هنوز مدلی از tv با این قابلیت ساخته شده باشه

---------- Post added at 08:19 AM ---------- Previous post was at 08:19 AM ----------

برای اینکار بهتره --- اکسترنال بخرید ( رسـیور یا همین مبدل های دیجیتال ----T )

مرسی دوستان عزیز از توضیحاتتون .

Soroush-S
11-01-2012, 08:59
تلویزیون صنام دارم که این قابلیت داره.

AMIR MOHAMMAD . M
11-01-2012, 10:50
تلویزیون صنام دارم که این قابلیت داره.

جدی میگی ؟!!!
من تا اونجایی که میدونم هیچ تی وی این قابلیت رو نداره به جز یه مدل جدید از توشیبا .

Soroush-S
15-01-2012, 11:55
جدی میگی ؟!!!
من تا اونجایی که میدونم هیچ تی وی این قابلیت رو نداره به جز یه مدل جدید از توشیبا .
بخاطر شما این قابلیتو بطور کامل تست کردم ( تا الان تستش نکرده بودم) و تلویزیون با تایمری که داده بودم تونس ضبط برنامه رو انجام بده:27:

sapenah
18-01-2012, 13:53
سلام.فلش مموری رو که به تلویزیون وصل میکنم نمی تونم ویدیوهای توشو ببینم. اشکال چیه؟ یا من اشتباه میکنم و همچین قابلیتی نداره؟

mohamad skystar
18-01-2012, 14:37
سلام دوستان عزیز.
من میخوام تلویزیون SONY EX520 LED با 46 اینچ رو بخرم.
و یک سینمای خانگی مدل DZ640K

دوستانی که این تلویزیون رو دارن همه جوره راضی هستن؟
کیفیت تصویرش عالی هست؟

ziba12
18-01-2012, 14:49
سلام دوستان عزیز.

کیفیت تصویرش عالی هست؟

خیالت راحت .... با این قیمت بهترین همین اینه

کیفیت تصویرش معرکست . به خدا پشیمون نمیشی

:40:

Vahid67
18-01-2012, 15:03
سلام.فلش مموری رو که به تلویزیون وصل میکنم نمی تونم ویدیوهای توشو ببینم. اشکال چیه؟ یا من اشتباه میکنم و همچین قابلیتی نداره؟

ممکنه اون فرمتی که ویدئو شما داره رو نمیتونه پخش کنه واسه من که خیلی راحت پخش میکنه...

AMIR MOHAMMAD . M
19-01-2012, 11:45
سلام دوستان عزیز.

کیفیت تصویرش عالی هست؟

صد در صد راضی هستیم همه جوره .:18:

مطمئن باش ، شک نکن .:20:

AMIR MOHAMMAD . M
19-01-2012, 12:17

همچین قابلیتی رو داره ، یعنی این تی وی مالتیمدیا رو هم میتونه پخش کنه .
شما بگو چیکار میکنی وقتی فلش رو به تی وی وصل میکنی ، یا به قول دوستمون فرمت هایی که تو فلش میریزی چی هست .

mohamad skystar
20-01-2012, 00:12
من امروز یک دستگاه SONY LED TV EX520 با 46 اینچ رو خریدم.
قیمتش 1880000 تومان
سینمای خانگی فعلا نخریدم اما یه ضبط مدل GN77 سونی داریم که 6 ساله پیش خریدیم
گذاشتم کنارش فعلا.
از نظر من کیفیت تصویرش از 3D های شارپ بالاتره.

ARZHANG_430
20-01-2012, 14:43
با سلام

- من دیروز LCD "46 CX520 رو خریدم 1550000 . با توجه به اینکه قبل این سامسونگ پلاسما 455 داشتم. در 2 مورد واقعا ضد حال خوردم :

1- سامسونگم تمام کانال های دیجیتال را میآورد. ولی این فقط به زور 5 تا کانال دیجیتال رو می اره.

2- سامسونگ MKV را از فلش به راحتی پخش میکرد ولی این سونی اصلا mkv رو نمیشناسه

لطفا راهنمایی بفرمایید . بد جور ضد حاله !!!

esteghla123l
20-01-2012, 14:59
من امروز یک دستگاه SONY LED TV EX520 با 46 اینچ رو خریدم.
قیمتش 1880000 تومان
سینمای خانگی فعلا نخریدم اما یه ضبط مدل GN77 سونی داریم که 6 ساله پیش خریدیم
گذاشتم کنارش فعلا.
از نظر من کیفیت تصویرش از 3D های شارپ بالاتره.

مبارکتون باشه دوست عزیز
با گارانتی گرفتین یا بدون گارانتی؟

hiva_59
21-01-2012, 08:56
با سلام

- من دیروز LCD "46 CX520 رو خریدم 1550000 . با توجه به اینکه قبل این سامسونگ پلاسما 455 داشتم. در 2 مورد واقعا ضد حال خوردم :

1- سامسونگم تمام کانال های دیجیتال را میآورد. ولی این فقط به زور 5 تا کانال دیجیتال رو می اره.

2- سامسونگ MKV را از فلش به راحتی پخش میکرد ولی این سونی اصلا mkv رو نمیشناسه

لطفا راهنمایی بفرمایید . بد جور ضد حاله !!!

گیرنده دیجیتالش هیچ ایرادی نداره. برای من که با یک آنتن نصفه و نیمه همه کانالها رو پیدا کرد. اما در مورد MKV کلا سونی فرمتهای کمتری رو نسبت به سامسونگ میخونه و در عوض کیفیت تصویر بالاتر، طول عمر بیشتر، استحکام فیزیکی بیشتر و کلی مزایای دیگه داره

mohamad skystar
21-01-2012, 13:17
مبارکتون باشه دوست عزیز
با گارانتی گرفتین یا بدون گارانتی؟

بدون گارانتی.
با گارانتی رو میگفت 2200000 تومان.

کمک فوری
میخوام ADSL رو به TV وصل کنم.
از طریق بیسیم.
باید پورت USB بخرم؟
چون نمیخام از طریق کابل وصل کنم.
دوستان راهنمایی کنن.

AMIR MOHAMMAD . M
21-01-2012, 14:16
سلام
میبینم که طرفداران و استفاده کنندگان این تی وی تو انجمن روز به روز داره بیشتر میشه .:8:

دوستان همونطور که میدونید شبکه آی فیلم اطلاعات برنامه در حال پخش و برنامه بعدی رو نشون میده و این اطلاعات به زبان فارسی هستند و حروف در هم بر هم .
حالا میخواستم بدونم این از صدا و سیماست که حروف این طوری هستند و به زودی درست میشه یا به زبان تی وی بستگی داره که البته همون طور که میدونید در حالت فارسی گیرنده دیجیتال غیر قابل استفاده هست .:41:

mohamad skystar
21-01-2012, 17:21
دوستان راهنمایی کنید:

برای اتصال TV از طریق وایرلس به ADSL تو دفترچه گفته باید پورت USB LAN مدل UWA-BR100 رو خریداری کنید.
قیمتش چنده؟

behii
23-01-2012, 10:01
دوستان راهنمایی کنید:

برای اتصال TV از طریق وایرلس به ADSL تو دفترچه گفته باید پورت USB LAN مدل UWA-BR100 رو خریداری کنید.
قیمتش چنده؟

سلام
می تونی با وصل کردن یک کابل شبکه به پشت تلویزیون و مودمت اینترنت اش رو راه بندازی .... اما مرورگرش زیاد جالب نیست :13:
اون دستگاه واسه وایرلس هم فکر کنم قیمتش 50 تومن بود اما مطمئن نیستم :20:

noskhah
23-01-2012, 12:14
با سلام خدمت همگی
ببینم DlNA چیه ؟ چجوری کار میکنه ؟ تلویزیون من sony ex720 با ساپرت DLNA هستش و لپ تاپم sony134fx هستش .
آیا با این سیستم میشه اطلاعات درون لپ تاپ رو وایرلس با تلویزیونم ببینم .من در مورد DLNA هیچی نمیدونم
لطفاً هرکی اطلاعات داره برام بزاره فقط واضح گفته بشه
خیلی متشکرم و منتظر

AMIR MOHAMMAD . M
25-01-2012, 16:24
با سلام خدمت همگی
ببینم DlNA چیه ؟ چجوری کار میکنه ؟ تلویزیون من sony ex720 با ساپرت DLNA هستش و لپ تاپم sony134fx هستش .
آیا با این سیستم میشه اطلاعات درون لپ تاپ رو وایرلس با تلویزیونم ببینم .من در مورد DLNA هیچی نمیدونم
لطفاً هرکی اطلاعات داره برام بزاره فقط واضح گفته بشه
خیلی متشکرم و منتظر

DLNA - آموزش تصویری راه اندازی Media Server

omidkalpak
26-01-2012, 04:35
من این مدل تی وی رو یه هفته ای میشه خریدم 1850 نمایندگی سونی بندرعباس . خیلی خوشحالم که دوستان تمام تجارب و اطلاعات خودشون رو با بقیه قسمت میکنن .

AMIR MOHAMMAD . M
27-01-2012, 18:34
سلام

دوستان همونطور که میدونید شبکه آی فیلم اطلاعات برنامه در حال پخش و برنامه بعدی رو نشون میده و این اطلاعات به زبان فارسی هستند و حروف در هم بر هم .
حالا میخواستم بدونم این از صدا و سیماست که حروف این طوری هستند و به زودی درست میشه یا به زبان تی وی بستگی داره که البته همون طور که میدونید در حالت فارسی گیرنده دیجیتال غیر قابل استفاده هست .:41:

اینو با یه گیرنده دیجیتال هم دیدم .

صد رحمت به تی وی خودمون .

گیرنده دیجیتاله همینم نشون نمیده ، یعنی اصلا حروف نشون نمیده .

abolfazl12345
28-01-2012, 22:58
سلام خدمت همه دوستان عزیز
من سونی ex 520 رو چند ماه پیش از بانه گرفتم ولی الان در بعضی از رنگها یا در عکس متحرکی که در خود ال ای دی هست در هنگام نشان دادن در وسط انگار کمی روشنتر از قسمتهای دیگه است که انگار مثل دو تکه کردن تصویر میشود کسی میتونه بگه چه مشکلی داره ایا پنلش ایراد پیدا کرده یا نه
لطفا راهنمای ام کنید ممنون

jey53
29-01-2012, 07:09
سلام به سروران گرامي
من يك دستگاه تي وي KDL-46NX720 دارم كه آخزين ورژن نرم افزاريش رو ازسايت ساپورت سوني دانلود كردم . پس ازدانلود فايل زيپ شده رو باز كردم و اون فايلي رو كه خود سايت گفته بود با همون حجم مشخص روي يو اس پي ريختم كه تي وي رو آپگريد كنم . مشكل اينجاست كه پس از اتصال يو اس پي به تي وي هيچ اتفاقي نمي افته و عمل نميكنه . ترفند خاصي داره ؟ ممنون مي شم اگه كمكم كنيد . اگه فايل رو هم خواستيد بگيد تا قرار بدم اسم فايلش sony_dtv0FA10A01A0A1_00000201 مي باشد كه آپديت 30روز پيشه .
وقتي فلش رو وصل ميكنم اين پيغام رو مي ده و ديگه هيچ اتفاقي نمييفته :

usb device detected .]
note : please make sure the device is inactive before disconnecting .

اينم آدرس آخرين فايل آپديتش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متشكرم .

hovo
29-01-2012, 14:41
سلام به سروران گرامي
من يك دستگاه تي وي KDL-46NX720 دارم كه آخزين ورژن نرم افزاريش رو ازسايت ساپورت سوني دانلود كردم . پس ازدانلود فايل زيپ شده رو باز كردم و اون فايلي رو كه خود سايت گفته بود با همون حجم مشخص روي يو اس پي ريختم كه تي وي رو آپگريد كنم . مشكل اينجاست كه پس از اتصال يو اس پي به تي وي هيچ اتفاقي نمي افته و عمل نميكنه . ترفند خاصي داره ؟ ممنون مي شم اگه كمكم كنيد . اگه فايل رو هم خواستيد بگيد تا قرار بدم اسم فايلش sony_dtv0FA10A01A0A1_00000201 مي باشد كه آپديت 30روز پيشه .
وقتي فلش رو وصل ميكنم اين پيغام رو مي ده و ديگه هيچ اتفاقي نمييفته :

usb device detected .]
note : please make sure the device is inactive before disconnecting .

اينم آدرس آخرين فايل آپديتش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fswdl%2Fond%2F2011%2Fas%2Fmain%2FF18414700_PS041 372%2Fsony_tvupdate_2011_3904_gaa_auth.zip)

متشكرم .
دوست خوبم سوالتون رو یک جا و در محل درست انجمن همون تی وی خودتون بپرسید
توی انجمن 700 به شما جواب داده شد
ضمنا انجمن تی وی شما
کلیه مباحث NX720 - Page 17 - P30World Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hovo
29-01-2012, 14:46
Download For KDL-46EX520

System Software Update (Version PKG3.904GAA) For Asia Pacific

Article ID:486088(modified 27 Jan 2012)

Applicable Models

KDL-22EX420, KDL-26EX420, KDL-32CX520, KDL-32EX420, KDL-32EX520, KDL-32EX720, KDL-40CX520, KDL-40EX520, KDL-40EX720, KDL-40NX720, KDL-46CX520, KDL-46EX520, KDL-46EX720, KDL-46HX820, KDL-46HX925, KDL-46NX720, KDL-55EX720, KDL-55HX820, KDL-55HX925, KDL-55NX720, KDL-60EX720, KDL-60NX720, KDL-65HX925

Sony has designed the BRAVIA® Televisions software update process to be customer friendly. This software update version 3.904GAA provides the following benefits:

فقط برای اینتر نت
اما من احساس کردم فواصل زمانی برای تعویض کانال کمتر شده
(راستی برای کمتر شدن این زمان بعد از تایپ شماره کانال سریع اوکی وسط رو میزنم تا زمانی برای منتظر موندن تی وی برای تایپ عدد دوم و سوم صرف نشه)

hovo
29-01-2012, 15:06

AMIR MOHAMMAD . M
29-01-2012, 21:40
سلام خدمت همه دوستان عزیز
من سونی ex 520 رو چند ماه پیش از بانه گرفتم ولی الان در بعضی از رنگها یا در عکس متحرکی که در خود ال ای دی هست در هنگام نشان دادن در وسط انگار کمی روشنتر از قسمتهای دیگه است که انگار مثل دو تکه کردن تصویر میشود کسی میتونه بگه چه مشکلی داره ایا پنلش ایراد پیدا کرده یا نه
لطفا راهنمای ام کنید ممنون

فقط روی همون حالاتی که گفتی این طوری هست ؟

اگه کاملا دوتکه و از وسط تقسیم شده شاید یکی دست کاری کرده که روی حالت شاپ قرار گرفته و برای تبلیغات هست .

در غیر این صورت برو مراکز خدماتش یا تماس بگیر ( گارانتی هم نداره مشکلی نیست )

abolfazl12345
29-01-2012, 21:52
سلام
اره همون چیزهای که گفتم مثل اینکه یه خطی در وسط روشنتر از قسمتهای دیگه صفحه است ولی این مورد در موقعه تحرک قابل تشخیص است ولی در چیزهای ثابت مثل عکس های داخل حافظه خو د tv به غیر از اون عکس متحرک که یه ابشارو نشان میده قابل تشخیص نیست وممنون میشم بگین حالت شاپ چیه وچه جوری رفع اش کنم
باتشکر

abolfazl12345
29-01-2012, 22:15
سلام
بله همون حالات ودر عکس ثابت قابل تشخیص نیست ودر تصویر متحرک قابل تشخیص است
ممنون میشم در مورد شاپ توضیح بدین میتونین بگین باکدوم شماره ها تماس بگیرم اگه شماره ای دارین برام بذارین

R@R#M@N
30-01-2012, 01:45
سلام بچه ها
نظرتون راجع به این مدل چیه ؟ ارزش خرید داره ؟
الان قیمتش چنده ؟ 32 و 40 اینچش ؟؟ 46 چند ؟
راستی از نظر کیفی خیلی تفاوت داره با مدل Cx ??
آخه CX520 خیلی ارزونتره ! 46 ایچش حدود 500 تومن ارزونتره !
میدونم که اون LED و این LCD ! ولی اگه از لحاظ کیفیتی آنچنان تفاوتی نداشته باشن میتونیم با قطر و مصرف بیشتر CX کنار بیایم !
منتظر راهنماییتون هستم

hovo
30-01-2012, 18:45
تفاوت برقشون توی همون یک سال اول اون 500 هزار تومن رو جبران میکنه خاطرت جمع(تجربه شخصی توی ال سی دی و ال ای دی های پی سی)
در مورد رنگ و تولید تصویر هم به نظر میرسه جفتشون از یک موتور استفاده میکنن ولی رنگی که ال ای دی نشون میده رو به هیچ عنوان نمیتونی با ال سی دی مقایسه کنی

اما در مورد عرض من به شخصه فکر میکنم چون هیچ نمایی از رو برو نداره و همیشه به خاطر کابلهای متصل به تیوی از دیوار فاصله داره خوب هیچ تفاوتی نمیکنه

به هر حال پیشنهاد خرید ال ای دی هست تا ال سی دی انتخاب با شماست

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:42 PM ----------

یه چیز یادم رفت که به همه میگفتم به شما نگفتم چون به نظر میرسه هزینه خیلی براتون مهمه دیگه نمیگم(میخواستم بگم حیف پولتونه بدید دو عدی با هرتز پایین بگیرید هر چند هیچ وقت نخواهید سه بعدی بببینید اما هرتز بال ی 200 اون ال ای دی سه بعدی تصویر متفاوتی به شما میده اولین پیشنهاد ex720

---------- Post added at 06:45 PM ---------- Previous post was at 06:44 PM ----------

) آخرشم گفتم

عكاس باشي
30-01-2012, 19:06
دوستان و اساتيد EX520 دار، سلام . يه سواله يه كم ابتدايي: آخرين ورژن آپديت خصوصيات ورژنهاي قبلي رو هم داره يا بايد به ترتيب از ورژنهاي پايينتر شروع به آپ كرد تا به آخري رسيد؟ شرمنده اگر يه كم ابتدايي بود.:45:

hovo
30-01-2012, 19:18
بعد از دیروز تا حالا که آبدیت کردم و دوباره نزدیک به 3 ساعت نشستم و کالیبره کردم ....
فکر کنم یا این دفعه آبدیتش کار ساز بوده یا بعد از این چندین بار کالیبره کردن دیگه توی کلیبره اوستا شدیم و کالیبره عالی شده
امروز (پدرم) میگفت دیگه از بس این تلویزیون رو آبدیت کردی و کالیبره کرده بالا خره تصویر درست و حسابی ازش گرفتی عالی شده کیفتی که تا حالا داشتیم رو تو هیچ کدوم از آبدیتها و کالیبره های قبلی نداشتیم
خلاصه خانواده ما که کلا از تصویر الان راضی ان

توصیه من اینه که حتما زمان زیادی برای کالیبره بزارید
هر بار که میبینید تصویر نسبت به قبل بهتر شده همه تنظیمات رو بنویسید
من تقریبا همه حالتهای ممکنه از ماکس تا مینیمم رو با همه گزینه ها امتحان کردم
تست کنید مطمئن باشید نتیجه میده(حوصله کنید و تست کنید)

hovo
30-01-2012, 19:24
دوستان و اساتيد EX520 دار، سلام . يه سواله يه كم ابتدايي: آخرين ورژن آپديت خصوصيات ورژنهاي قبلي رو هم داره يا بايد به ترتيب از ورژنهاي پايينتر شروع به آپ كرد تا به آخري رسيد؟ شرمنده اگر يه كم ابتدايي بود.:45:
دوست خوبم سلام
خوش اومدی
مبارکت باشه
خوشحالم که فورم p30 رو انتخاب کردی امید وارم تموم زنگیت رو پر کنه و همه چیز هایی که میخوای رو بتونی با این فورم بهشون برسی(همه فورم رو بگرد این بهترنی انجمن ایران و فارسی زبانه)

شما یه زحمت بکش برای اینکه در مورد تیوی بهتر بدونی از اول این تاپیک رو بخون تا حالا

در مورد آبدیت هم از همون لینک پستهای قبل استفاده کن آخرین آبدیته و نیازی به آبدیت های قبلی هم نداری کلا دست رسی به اون ها هم نداری چون سونی بعد از هر آبدیت کلا فایلها رو جایگزین میکنه
راستی سوالت هرچی هم باشه بپرس اینجا همه از اول که همه چیز نمیدونستن از هم یاد گرفتن

اما قبل از آبدیت حتما این تاپیک رو بخون کار سازه
و
این لینکهای زیر رو هم از اول تا آخرش بخون
ترفند دور زدن مشکل زیر نویس فارسی وپخش فیلم با کیفیت FULLHD در HDTV سونی با پورت USB - P30World Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش ریجیستر کردن divxدر Hdtv - Page 5 - P30World Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DLNA - آموزش تصویری راه اندازی Media Server - Page 13 - P30World Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عكاس باشي
30-01-2012, 19:52
hovoجان ممنون داداش! من از سالهاي قبل با اين فوروم آشنا بودم و از نظرات دوستان به خوبي در همه زمينه ها استفاده كرده ام. اما تا امروز عضو فوروم نبودم. چون حدود 1ماه ميشه كه اين tv رو خريدم و چون روي هر خريدي حساسيت زياد دارم از 2 ماه پيش بررسي رو شروع كرده بودم. انشالله بتونم بازم بيشتر از تجربيات و دانش دوستان خوب كل اين فوروم در همه زمينه ها استفاده كنم. بازم ممنون. راستي آپديت آخرو كه معرفي كردي چرا روي سايت سوني ايران نيست؟ از لينكي هم كه گذاشتي وارد نميشه.(cannot page ميده)

esteghla123l
31-01-2012, 00:53
بعد از دیروز تا حالا که آبدیت کردم و دوباره نزدیک به 3 ساعت نشستم و کالیبره کردم ....
فکر کنم یا این دفعه آبدیتش کار ساز بوده یا بعد از این چندین بار کالیبره کردن دیگه توی کلیبره اوستا شدیم و کالیبره عالی شده
امروز (پدرم) میگفت دیگه از بس این تلویزیون رو آبدیت کردی و کالیبره کرده بالا خره تصویر درست و حسابی ازش گرفتی عالی شده کیفتی که تا حالا داشتیم رو تو هیچ کدوم از آبدیتها و کالیبره های قبلی نداشتیم
خلاصه خانواده ما که کلا از تصویر الان راضی ان

توصیه من اینه که حتما زمان زیادی برای کالیبره بزارید
هر بار که میبینید تصویر نسبت به قبل بهتر شده همه تنظیمات رو بنویسید
من تقریبا همه حالتهای ممکنه از ماکس تا مینیمم رو با همه گزینه ها امتحان کردم
تست کنید مطمئن باشید نتیجه میده(حوصله کنید و تست کنید)

دوست گلم حالا که به بهترین کیفیت رسیدی ممکنه اعداد نهایی و حالات مختلف همه ی مشخصات را قرار بدین تا بقیه هم استفاده کنند
میدونم زمانبره یه خورده اما اگه این لطف رو کنی همگی ممنون میشم

hovo
31-01-2012, 13:48
hovoجان ممنون داداش! من از سالهاي قبل با اين فوروم آشنا بودم و از نظرات دوستان به خوبي در همه زمينه ها استفاده كرده ام. اما تا امروز عضو فوروم نبودم. چون حدود 1ماه ميشه كه اين tv رو خريدم و چون روي هر خريدي حساسيت زياد دارم از 2 ماه پيش بررسي رو شروع كرده بودم. انشالله بتونم بازم بيشتر از تجربيات و دانش دوستان خوب كل اين فوروم در همه زمينه ها استفاده كنم. بازم ممنون. راستي آپديت آخرو كه معرفي كردي چرا روي سايت سوني ايران نيست؟ از لينكي هم كه گذاشتي وارد نميشه.(cannot page ميده)
دوست خوبم کلا سایت سونی ایران رو فراموش کن
در مورد آبدیت هم شما این لینک رو کپی کن وارد ای دی ام کن همین خودش دانلود میکنه وارد ادرس برازر هم بکنی خودش شروع به دان میکنه نیازی به وارد شدن به صفحه ای نیست
خواستی وارد سایت سونی بشی و خودش دان کنی این هم یه لینک دیگه از سایت سونی که باید ویندوز انتخاب کنی آسیا انتخاب کنی بعد وارد صفحه دیگه بشی تیک اگری بزاری وارد دانلود بشی و با همین لینک قبلی دانلود کنی دانلود کنی
Support for KDL-46EX520 : EX520 Series : BRAVIA™ LCD TV : Sony Asia Pacific ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست گلم حالا که به بهترین کیفیت رسیدی ممکنه اعداد نهایی و حالات مختلف همه ی مشخصات را قرار بدین تا بقیه هم استفاده کنند
میدونم زمانبره یه خورده اما اگه این لطف رو کنی همگی ممنون میشم
شما که خودت خوب میدونی استادی
ولی کالیبره کردن خیلی خیلی بستگی داره به رنگ محیط رنگ دیوار نور پرده ارتفاع سقف نور اتاق سالن رنگ شیشه ها و..... کلا محیط ولی دو سه تا نکته هست که فکر کنم خیلی اساسی باشه به اونها رسیدم که یه رنگ مشکی خوب داره میده اونها رو چشم حتما تکست میکنم میزارم بزار تایپش کنم چشم به روی چشم
البته خودم خوب میدونم این ته کالیبره نیست و باور دارم که میشه بهترش هم کرد

mani_505
31-01-2012, 13:53
hovo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز این جریان کالیبره را برامون بگذار. مرسی

عكاس باشي
31-01-2012, 13:56
آقا چه جوري تو اين فوروم ميشه تشكر ثبت كرد؟ مي خوام از hovo تشكر كنم. فعلا" اينجوري تشكر مي كنم: ممنون

AMIR MOHAMMAD . M
31-01-2012, 20:05
سلام
اره همون چیزهای که گفتم مثل اینکه یه خطی در وسط روشنتر از قسمتهای دیگه صفحه است ولی این مورد در موقعه تحرک قابل تشخیص است ولی در چیزهای ثابت مثل عکس های داخل حافظه خو د tv به غیر از اون عکس متحرک که یه ابشارو نشان میده قابل تشخیص نیست وممنون میشم بگین حالت شاپ چیه وچه جوری رفع اش کنم
باتشکر

سلام
بله همون حالات ودر عکس ثابت قابل تشخیص نیست ودر تصویر متحرک قابل تشخیص است
ممنون میشم در مورد شاپ توضیح بدین میتونین بگین باکدوم شماره ها تماس بگیرم اگه شماره ای دارین برام بذارین

حالت شاپ ( فروشگاه ) برای استفاده در فروشگاه های فروشنه تی وی برای تبلیغ تی وی مورد استفاده قرار مگیره و در یه قسمت برای مقایسه پیشرفت تکنواوژی تولید رنگ و کیفیت تصویر ، تصویر رو از وسط به دوقسمت تقسیم میکنه و حالت قدیم و جدید رو مقایسه میکنه و الی آخر ...
برای این حالت باید بری در قسمت سیستم ستینگ و گزینه آخر رو بزنی و در قسمت انتخاب نوع استفاده حالت هوم یا خونگی رو انتخاب کنی .
اگه نشد تواین قسمت هم یه تاپیک بزن شاید دوستان دیگه تجربه داشته باشن .

تلویزیون و سیستم های تصویری

شماره تلفنش هم روی برگه گارانتیش نوشته 6460 - 021
زنگ بزن مشکلت رو بگو راهنماییت میکنه .

---------- Post added at 08:05 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

آقا چه جوري تو اين فوروم ميشه تشكر ثبت كرد؟ مي خوام از hovo تشكر كنم. فعلا" اينجوري تشكر مي كنم: ممنون

یه کم فعالیت کنی محدودیت هات از بین میره :31:

omidkalpak
01-02-2012, 10:41
من تی وی رو آبدیت کردم. از دوستان ممنونم همکاری میکنن.:8:

hovo
02-02-2012, 15:28
با انتخاب دوتای اولی در بیشترین مقدار نور بسیار زیادی وارد پنل میشه و به طور کلی مشکی از دست میره ولی نور ها باعث میشن تا رنگ کاملا زنده بشه و سفید عالی به شما بده
سومی حتما باید کمتر از 40 باشه تا مشکی عمق خودش رو پیدا کنه کمتر هم میتونه باشه جاهایی که مدام نور زیاد هست میتونید تا 20 هم کمش کنید
اگه رنگ رو وارم انتخاب میکنید بعدا رنگ زنده لایو کلور رو آف کنید یا low بزارید باعث میشه تا رنگ واقعی باشه نه مثله ال جی ساختگی

دوتا گزینه آخر رو هر قدر کم و زیاد و پایین بالا کردم هیچ تفاوتی ندیدم امید وارم بعدا یاد بگیرم به چه درد میخورن

hovo
02-02-2012, 20:52
max
max
30
65
0
warm1
30 برای تماشای فیلم - 70 بای تماشای فوتبال
high
high
of
auto
advanced settings
high
high
min
of
high
low
--------
of
of

ببخشید اگه مطلوب شما نبود

AMIR MOHAMMAD . M
04-02-2012, 12:07
برادرا توجه داشته باشید که اگر شبکه جدید اضافه بشه فقط روی همون کانالهایی که قبلا بوده شبکه جدید شناسایی و اضافه میشه و در صورت اضافه شدن کانال جدید ( آنتن جدید ) باید دستی سرچ کنید .:31:

راستی این شبکه اسپانیاییه ( هیسپانیش ) روی شبکه دیجیتاله یا روی ماه ... واره ؟

یادمه یکی از دوستان پرسیده بود که وقتی پلاستیک روی تی وی رو کندم روشنایی تی وی کم شد .
جوابش : مربوط به حسگر روشنایی هست و با برداشته شدن پلاستیک از روی حسگر عملکردش دقیق تر میشه و در نتیجه باتوجه به نور محیط تنظیم میشه .:31:

hovo
04-02-2012, 16:29
برادرا توجه داشته باشید که اگر شبکه جدید اضافه بشه فقط روی همون کانالهایی که قبلا بوده شبکه جدید شناسایی و اضافه میشه و در صورت اضافه شدن کانال جدید ( آنتن جدید ) باید دستی سرچ کنید .:31:

راستی این شبکه اسپانیاییه ( هیسپانیش ) روی شبکه دیجیتاله یا روی ماه ... واره ؟

اگه اتو آبدیت رو داخل ستینگ دیجیتال فعال کرده باشید نیازی به سرچ دستی نیست خودش اضافه میشه
در ضمن شبکه اسپانیایی زبان مخصوص ماهواره است و روی آمریکای جنوبی پخش میشه

دیروز دوباره دیجیتال اصفهان ریخت گل هم
همه کانال ها جابه جا شدن معلوم نیست چرا همچین میکنن؟

R@R#M@N
06-02-2012, 01:15
سلام دوستای عزیز
آقا یه سوال مردونه !
من خودم طرفدار برند سونی هستم ! از سامسونگ هم کلا از برندش بدم میاد ولی خداییش سامسونگ هم تو پنل ها داره عالی عمل میکنه !
حالا شما باشین 46 اینچ همین EX520 رو بر میدارین یا 40 اینچ 6940 سامسونگ ؟
منتظر نظراتتون هستم ! البته 6940 یه سینمای خانگی (حدود 350 تومن) هم روش هست ! جفتشون هم 2100 قیمتشونه اینجا

hovo
06-02-2012, 15:30
سلام دوستای عزیز
آقا یه سوال مردونه !
من خودم طرفدار برند سونی هستم ! از سامسونگ هم کلا از برندش بدم میاد ولی خداییش سامسونگ هم تو پنل ها داره عالی عمل میکنه !
منتظر نظراتتون هستم ! البته 6940 یه سینمای خانگی (حدود 350 تومن) هم روش هست ! جفتشون هم 2100 قیمتشونه اینجا

40" ex720 3d 200hz

R@R#M@N
06-02-2012, 16:15
متاسفانه دقیفاً باید بین این دو مدل فقط انتخاب کنم ! موقعیت اینطوریه !
اگر EX720 رو داشت که شک نمیکردم تو خریدش !
حالا این 3دی انقدری با ارزش هست ؟؟

AMIR MOHAMMAD . M
06-02-2012, 16:30
اگه اتو آبدیت رو داخل ستینگ دیجیتال فعال کرده باشید نیازی به سرچ دستی نیست خودش اضافه میشه
در ضمن شبکه اسپانیایی زبان مخصوص ماهواره است و روی آمریکای جنوبی پخش میشه

دیروز دوباره دیجیتال اصفهان ریخت گل هم
همه کانال ها جابه جا شدن معلوم نیست چرا همچین میکنن؟

این گزینه فعال هست ، ولی یه بار که آنتن جدید رو داشتن تست میکردن شبکه های جدید رو پیدا نکرد و من دستی تو کانالای دیگه پیدا کردمشون و فکر میکنم فقط روی همون کانالایی که هست شبکه جدید رو پیدا کنه .
تهران که تا به حال قاطی نکرده . پایتخته دیگه :21::8::5:

سلام دوستای عزیز
آقا یه سوال مردونه !

من در شبکه های داخلی این دو برند و مدل رو مقایسه کردم ، اصلا نمیشه با سونی مقایسش کرد ، تا به سونی بخواد برسه کلی راه داره .:13:
اون سینما هم اگه نخای از قیمتش کم میکنه و الکی هست ، فقط برای تبلیغه .:13:
حالا هر جور خودتون مایلید . اون مدلی هم که دوستمون HOVO معرفی کردن بعد از 520 EX پیشنهاد همه دوستان تو این تاپیک هست .
موفق باشید .:20:

دوستان ما هم رفتیم ...
برمیگردم :20:

R@R#M@N
06-02-2012, 16:35
دوست عزیز 720 همین 520 هست با قابلیت 3d
البته موشن فلو از 50 هرتز (520) رسیده به 240 هرتز
من که دیگه گیج شدم ! احتمالاً برم همون سامسونگ (برخلاف میل باطنی) فقط بخاطر 3d بودنش بردارم

Vahid67
06-02-2012, 20:45
برای 3d عجله نکنید نسل بعدی تلویزیون های 3d بدون عینک هستن ...

AMIR MOHAMMAD . M
07-02-2012, 12:28
متاسفانه دقیفاً باید بین این دو مدل فقط انتخاب کنم ! موقعیت اینطوریه !
اگر EX720 رو داشت که شک نمیکردم تو خریدش !
حالا این 3دی انقدری با ارزش هست ؟؟

دوست عزیز 720 همین 520 هست با قابلیت 3d
البته موشن فلو از 50 هرتز (520) رسیده به 240 هرتز
من که دیگه گیج شدم ! احتمالاً برم همون سامسونگ (برخلاف میل باطنی) فقط بخاطر 3d بودنش بردارم

منظور دوستان از خرید 720 ، 3D بودنش نیست ، بلکه هرتز بالاتر هست چون خیلی در کیفیت تصویر موثره .
در خرید هم هیچ عجله ای نکنید ، چون با عجله ممکنه بعدا پشیمون بشید :41:

برای 3d عجله نکنید نسل بعدی تلویزیون های 3d بدون عینک هستن ...
بله !!
تازه با ورود این نوع تی وی دارن میگن که با عینک ها رو نخرید .
پس فردا که علم پیشرفت کنه و سری های جدید وارد بازار بشه میگن همین بدون عینک ها هم به درد نمیخوره .:18:
الان دارن دم از تی وی های OLED و K4 میزنن که دومی رزولوشنی 4 برابر 1080P داره .:18::40:

moslem47
07-02-2012, 14:49
پس نخریم چون علم داره پیشرفت میکنه................

عكاس باشي
07-02-2012, 15:00
سلام دوستان . سوني تلويزيونهاي 2012 خودشو معرفي كرده كه اتفاقات جالبي توش افتاده. اون قسمتش كه به اين تاپيك يه كم مربوط ميشه اينه كه (( سوني توليد تمام سري هاي tv رو متوقف كرده و تمام تمركزش رو روي دو سري محبوب HX و EX متمركز كرده)). يه قابليتهايي رو هم به اونا اضافه كرده مثل ضبط روي USB.

abolfazl12345
12-02-2012, 23:12
سلام خدمت دوستان عزیز قبلا فایل wmv رو بعد از اپدیت 3807 هم صدا وهم تصویر رو میداد ولی با اخرین فایل که3907 است tv رو اپدیت کردم دوباره به حالت اول برگشته وفقط صدا رو پخش میکنه وتصویر نمیده کسی میدونه باید چکار کنم تا درست بشه

shahoo1020
13-02-2012, 13:54
هوراااااااااااااااا
بالاخره هر 64 صفحه از این تایپیک را خوندم
گردنم داره می شکنه
من 46ex520 دارم. تلویزیون خوبیه ولی اگر بیشتر پول داشتم 720 می خریدم
از دوست عزیزم HOVO برای اطلاعات مفید ممنونم:10:
:11:

hovo
13-02-2012, 15:41
هوراااااااااااااااا
بالاخره هر 64 صفحه از این تایپیک را خوندم
گردنم داره می شکنه
من 46ex520 دارم. تلویزیون خوبیه ولی اگر بیشتر پول داشتم 720 می خریدم
از دوست عزیزم HOVO برای اطلاعات مفید ممنونم:10:
:11::10:

ساسان مهاجم
15-02-2012, 11:21
سلام دوستان
میخواستم خواهش کنم اگه کسی تمام فرمتهای قابل پخش توسط usb تلویزیون مدل EX520 رو میدونه بگه ؟
میخوام ببینم فیلم و موزیک رو با چه فرمتهایی پخش میکنه؟
مرسی :11:

Vahid67
15-02-2012, 15:12
من یه FLV تست کردم پخش نکرد ...

behii
15-02-2012, 19:49
سلام دوستان
میخواستم خواهش کنم اگه کسی تمام فرمتهای قابل پخش توسط usb تلویزیون مدل EX520 رو میدونه بگه ؟
میخوام ببینم فیلم و موزیک رو با چه فرمتهایی پخش میکنه؟
مرسی :11:
سلام ، از این لینک می تونی فرمت ها رو ببینی

دوستان توی آپدیت جدید امکان اضافه کردن s o c k *s با یوزر و پسورد اضافه شده ؟

hovo
16-02-2012, 00:55
سلام ، از این لینک می تونی فرمت ها رو ببینی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ct%2Fkdl-40ex520)

دوستان توی آپدیت جدید امکان اضافه کردن s o c k *s با یوزر و پسورد اضافه شده ؟

ترفند دور زدن مشکل زیر نویس فارسی وپخش فیلم با کیفیت FULLHD در HDTV سونی با پورت USB - Page 3 - P30World Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
...

نه

baaranak
16-02-2012, 21:20
دوستان سلام.شرمنده یه سوال ابتدایی. برای یکی از دوستان ex 520 قراره بخریم. انتخاب خوبی هست یا نه ؟ تیونر دیجیتال داره ؟ یا باید جدا گانه تهیه بشه ؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

baaranak
18-02-2012, 10:01
دوستان سلام.شرمنده یه سوال ابتدایی. برای یکی از دوستان ex 520 قراره بخریم. انتخاب خوبی هست یا نه ؟ تیونر دیجیتال داره ؟ یا باید جدا گانه تهیه بشه ؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

خواهش میکنم یکی از دوستان جواب بده.

persiantoolsbaz
18-02-2012, 11:07
خواهش میکنم یکی از دوستان جواب بده.
ex520 گیرنده دیجیتال داخلی داره و نیازی به خرید دستگاه dvbt نداره . توی رنج قیمتش جزء tv های خوب هست .

hovo
18-02-2012, 15:57
ex520 گیرنده دیجیتال داخلی داره و نیازی به خرید دستگاه dvbt نداره . توی رنج قیمتش جزء tv های خوب هست .
منطقا تی وی خوبیه
به غیر از گیم
و فیلم اکشن دیدن
پیشنهاد اول
حتی اگه 3d نمیبینی یه 200 هرتز بردار
حداقلش ex720 پیشنهاد درسته
بعد اگه به هیچ عنوان نمیتونی بودجت رو افزایش بدی دیگه چاره نیست همین رو بدار
در ضمن 46 ex720 الان 2150 پولشه (بانه)

Vahid67
18-02-2012, 23:37
به غیر از گیم/
توی گیم خیلی خوبه من خودم هر روز کلی بازی می کنم...

brad pitt
19-02-2012, 14:56
سلام خسته نباشید

دیروز تاحالا نمیدونم تلویزیونه چی شده که سیاه سفید شده

ببینید ما ماهواره رو روی ورودی خروخی ویدیو1 میدیدیم . همه چی اوکی و سالم
اما از دیروز تاحالا اومده روی ویدیو2.مولفه و سیاه سفید شده و اصلا نمیشه هر کاری میکنم با کنترل tv رفت روی ویدیو1

خود تلویزیون دیجیتال اینا رنگی اوکی هستا . همچنین یو اس بی که میزاری اوکی و رنگی

فقط ماهواره روی ویدیو 2 اومده و سیاه و سفید و بی صدا شده

منظورم از ویدیو 1 و 2 اینا همونه که دکمه home میزنیم موارد hdmi و ویدیو و .. میاد

مشکل چیه ؟

ممنون

hovo
20-02-2012, 07:00
چه جوری با 60 هرتز مثلا wo بازی می کنی یاcall of duty بازی می کنی ؟
حد اقلش توی صحنه های اکشن 150 هرتز رو نیاز داره... نداره

pinokiu
20-02-2012, 07:46
سلام خسته نباشید

اما از دیروز تاحالا اومده روی ویدیو2.مولفه و سیاه سفید شده و اصلا نمیشه هر کاری میکنم با کنترل tv رفت روی ویدیو1

خود تلویزیون دیجیتال اینا رنگی اوکی هستا . همچنین یو اس بی که میزاری اوکی و رنگی

منظورم از ویدیو 1 و 2 اینا همونه که دکمه home میزنیم موارد hdmi و ویدیو و .. میاد

مشکل چیه ؟

ممنون
حالا دوستان متخصص راهنماییت می کنن
اما من فکر می کنم مشکل از کابل شما یا ماهواره باشه

Vahid67
20-02-2012, 10:20
چه جوری با 60 هرتز مثلا wo بازی می کنی یاcall of duty بازی می کنی ؟
حد اقلش توی صحنه های اکشن 150 هرتز رو نیاز داره... نداره

call of duty رو با کنسول بازی نکردم تا حالا ولی بقیه بازی ها مشکلی نبوده .... این 150 هرتز رو کی گفته ؟؟

عكاس باشي
20-02-2012, 13:32
دوستان سلام ! چند وقتييه مشكلي برام پيش اومده: هفته اي يك يا دو بار تمام شبكه هاي ديجيتال بر اون اساسي كه مرتب كرده بودم به هم ميخوره و اسم اونا هم پاك ميشه. مثلا" من پرس تي وي و العالم رو آوردم آخر ليست ولي برميگرده روي حالت ديفالت و اسم تمام شبكه ها هم كه قبلا" براشون تايپ كرده بودم پاك ميشه. لطفا" بگيد اين مشكل از تي وي هست يا از فرستنده. اگر از تي وي هست چه جوري برطرفش كنم؟ ممنون

abolfazl12345
20-02-2012, 14:03
سلام خسته نباشید

مشکل چیه ؟

ممنون
مشکل شما مربوط به سیستم رنگ ورودی 2 میباشد که اول شمانوع صحنه انتخابی رو از حالتهای عمومی واتوماتیک خارج کنید یعنی این دو حالت رو انتخاب نکید مثال حالت سینمایی رو انتخاب کن بعد برو تو تنظیمات وگزینه نمایش رو انتخاب کنوبعد تنظیمات ورودی را انتخاب کن که گزینه اخر در ان صفحه میباشد وبعداز انتخاب این گزینه در صفحه جدید گزینه اخر یا سیستم رنگ رو انتخاب کن و گزینه اتوماتیک یا pal رو اتخاب کن وبعد از این حالت میتوانی نوع صحنه رو تغییر بدی امیدوارم مشکلت حل شده باشه

x_enrique_1818
20-02-2012, 14:33
به نظرم نمی ارزه پول برند رو بدی ! اکثر خریداران وقتی اسم سونی میاد،فک میکنن شاهکاره

سونی EX520 در واقع تلفیقی از LCD/LED هستش

تروموشن 60 هرتز!!! خیلی پایینه.

صداش چندان واضح نیست. حداقلش باید تا نصف بالا بزنی

فرمت MKV پشتیبانی نمیکنه (فایل فیلم بلوری)

من خودم شاهد سوختن پیکسل بودم . نقطه های قرمز وسط پنل. خیلی ضدحال بود

و خیلی نقایص دیگه

منکر مزایایی که دوستان ذکر کردن نمیشم.
اما معایبش باعث شد از خریدن EX520 منصرف بشم :46:

brad pitt
20-02-2012, 18:23
مشکل شما مربوط به سیستم رنگ ورودی 2 میباشد که اول شمانوع صحنه انتخابی رو از حالتهای عمومی واتوماتیک خارج کنید یعنی این دو حالت رو انتخاب نکید مثال حالت سینمایی رو انتخاب کن بعد برو تو تنظیمات وگزینه نمایش رو انتخاب کنوبعد تنظیمات ورودی را انتخاب کن که گزینه اخر در ان صفحه میباشد وبعداز انتخاب این گزینه در صفحه جدید گزینه اخر یا سیستم رنگ رو انتخاب کن و گزینه اتوماتیک یا pal رو اتخاب کن وبعد از این حالت میتوانی نوع صحنه رو تغییر بدی امیدوارم مشکلت حل شده باشه

سلام . ممنون از کمکت دوست عزیز

برای صحنه همون سینمایی رو که مثال زدی انتخاب کردم
ولی بعد که رفتم رو آیتم نمایش و بعد سیستم رنگ. میزنه : برای حالت ورودی جاری در دسترس نیست

حال چه دستوری میفرمایید ؟

ممنون

abolfazl12345
20-02-2012, 23:58
گزینه های دیگر رو البته عمومی رو نیز امتحان بکن شاید مشکل رفع بشه برای من همچنین مشکلی نداره :41:

abolfazl12345
21-02-2012, 00:04
گزینه های دیگر رو البته عمومی رو نیز امتحان بکن شاید مشکل رفع بشه برای من همچنین مشکلی نداره :41:

saman1367
21-02-2012, 03:31
دوستان یه نظر مردونه میخواستم.. نمیخوام نظر تعصبی بدید..
با وجود مشکلات EX520 و پایین بودن پاسخ دهی 60 هرتز و عدم پشتیبانی از فرمتهای ویدئویی در فلش به نظرتون با بودجه زیر 2.200.000..
با وجود اینکه الان پنلهای هر دو برند رو خود سامسونگ میزنه...
از برند سامسونگ مدل 5000یا 5500 رو بگیرم بهتر نیست سایز 46 اینچ..؟؟؟؟؟؟؟؟

منتظر نظرات مفیدتون هستم... اگه با دلیل باشه ممنون میشم..
با تشکر

عكاس باشي
21-02-2012, 10:46
آقا كسي نيست جواب منو بده؟ در مورد به هم ريختن كانالها و پاك شدن اسمها؟

x_enrique_1818
21-02-2012, 12:31
با وجود مشکلات EX520 و پایین بودن پاسخ دهی 60 هرتز و عدم پشتیبانی از فرمتهای ویدئویی در فلش به نظرتون با بودجه زیر 2.200.000..

با تشکر

به نظرم اگه ال جی بگیری بهتره.مخصوصاًالان که جشنواره نوروزی هم برگزار میشه

LW5700 or LW9500 مدلای خوبی هستن

سامسونگ چندان تعریفی نداره

---------- Post added at 12:31 PM ---------- Previous post was at 12:29 PM ----------

آقا كسي نيست جواب منو بده؟ در مورد به هم ريختن كانالها و پاك شدن اسمها؟

این مشکل برای بیشتریا اتفاق افتاده . من هم ست آپ باکس دارم هم تلویزیون گیرنده داخلی داره

کانالا قاطی میشدن . بعداز یه مدت درست شد . نگران نباش :46:

khansalar
21-02-2012, 12:56
دوستان به نظر شما به جای sony ex520 46 با قیمت حدود 2250 بهتر نیست یه پلاسمای pana st30 50 که سه بعدی هم هست با قیمت حدود 2500 برداشت ؟ از نظر کیفیت کسی تجربه ای رو این دو مدل داره؟

abolfazl12345
22-02-2012, 00:41
سلام خدمت دوستان عزیز قبلا TV من فایل wmv رو فقط صدا رو پخش میکردولی بعد از بعد از اپدیت با ورژن 3807 هم صدا وهم تصویر رو میداد ولی وقتی با اخرین ورژن که3907 است tv رو اپدیت کردم دوباره به حالت اول برگشته وفقط صدا رو پخش میکنه وتصویر نمیده کسی میدونه باید چکار کنم تا درست بشه

چرا کسی به این سوال من جوابی نمیده

abolfazl12345
22-02-2012, 00:51
دوستان به نظر شما به جای sony ex520 46 با قیمت حدود 2250 بهتر نیست یه پلاسمای pana st30 50 که سه بعدی هم هست با قیمت حدود 2500 برداشت ؟ از نظر کیفیت کسی تجربه ای رو این دو مدل داره؟
در مورد کیفیت پاناسونیک چیزی نمیدانم ولی خوب من سونیex520 که گفتین واقعا راضیم و با TV های همه رده که در اشنایان موجود بود بررسی کردم تصویر بهتری نسبت به انها دارد درکل سونی را در دادن تصویر خوب وهمچنین کارایی بالا قبول دارم ومیان سامسونگ و الجی وسونی سونی رو خریدم ولی خوب 3dهم یه مزیت خودش رو دارد ودر کل اگر بودجه میرسد 3dرو ور دار ولی از دیگران نیز بپرس البته پاناسونیک دارای کیفیت تصویر خوبی است

abolfazl12345
22-02-2012, 01:15

با تشکر
به نظر من با همان 60هرتز کارایی خوبی داره ولی خوب من قبل از خریدن این مدل سونی میخواستم سامسونگ d5000 و بگیرم و چون در مورد تحقیق کردم فهمیدم tv خوبیه لی در ان زمان در بازار بانه نبود در کل سونی دارای کارایی بالا در عمر وتصویر داره ولی از نظر امکانات داخلیش واینترنت وپشتیبانی از اکثر فرمتها سامسونگ بهتره

alexy_xman
23-02-2012, 09:19
لطفا راهنماییم کنید کد های مخفی کارکرد تلویزیون های سونی مخصوصا سری HX925 می خوام با تشکرات فراوان

far84
25-02-2012, 07:57
در بعضی از ex520 پایین صفحه ساعت دیجیتال وجود داره این مدل چه فرفی با سایر مدلها داره اساتید نظر بدن

hovo
25-02-2012, 23:36
این گاید شبکه دو منو کشته
دیدی جدول پخش برنامه هاش رو میزنه
اما خوب سونی قربونش برم تره واسه فارسی هم خورد نمیکنه چی بگم یه چیزی بد تر از زیر نویس فارسی

MRN1988
26-02-2012, 00:50
با تشکر از همگی دوستان در این تاپیک که خیلی از راهنمایی و گفتگو هاشون استفاده کردم توی این چند روز تحقیقم و بالاخره با 40ex720 رسیدم و امروز رفتیم خریدیم به قیمت 1780 تلویزیون خیلی خوبی هست و با انتن انالوگ کاملا تصاویر رو خوب نشون میده هنوز دیجیتال نیومده به شهر ما اگه اون بیاد که فکر کنم بترکونه کیفیت تصویر

reza bastani
26-02-2012, 09:54
وقتی عکس هام رو روی فلش می ریزم و به تلویزیون می زنم اخطار خطا در پخش میده و عکس رو نشون نمی ده اما جالبه اینه که عکس های پانارومای داخل خودش که برای نمونه است رو نشون میده.
اگه کسی میدونه مشکل چیه ممنون میشم راهنماییم کنه.

parya62
26-02-2012, 12:00
این گاید شبکه دو منو کشته
دیدی جدول پخش برنامه هاش رو میزنه
اما خوب سونی قربونش برم تره واسه فارسی هم خورد نمیکنه چی بگم یه چیزی بد تر از زیر نویس فارسی

سلام
می شه تصویری از این به قول شما گاید بزارید
آخه تو شهر ما هنوز ای پی جی شبکه های دیجیتال غیر فعاله

عكاس باشي
26-02-2012, 12:40
وقتی عکس هام رو روی فلش می ریزم و به تلویزیون می زنم اخطار خطا در پخش میده و عکس رو نشون نمی ده اما جالبه اینه که عکس های پانارومای داخل خودش که برای نمونه است رو نشون میده.
اگه کسی میدونه مشکل چیه ممنون میشم راهنماییم کنه.
دوست عزيز از اونجاييكه سوني هم مثل ساير شركتها و با اهداف تجاري محصولات خودشون رو با هم رانژه ميكنند، نرم افزار اين تلويزيون هم عكسهاي با پسوند دوربينهاي سوني( DSC) رو پخش ميكنه . براي پخش عكسها بايد اون عكسهارو داخل يه فولدر بريزي و اسم اون رو به پسوند سوني تغيير بدي. توضيحات كامل داخل i - MANUAL (دكمه روي كنترل رو بزن) تلويزيونت موجوده.

behnaa
27-02-2012, 01:09
دوستان اين بخش را ايجاد كردم تا به كمك اساتيد به معرفي محصول 2011 سوني EX520 LEDبپردازيم و راجع به مسايل مربوط به اين مدل صحبت كنيم.از اساتيد خواهش ميكنم كمك كنند تا اين بخش مفيد واقع بشه.
ممنون

من میخوام بین ال ای دی 46ex520 و40ew720یکی رو انتخاب کنم.قیمتش مهم نیست.اما با توجه به چیزایی که راجع به جا موندن تصویر در سرعت های بال در مورد ex520 شنیدم خیلی دو دل شدم.آخه ترجیح میدادم 46 اینچ باشه،اما حالا نمی دونم کدومو باید بگیرم.فرصت زیادی هم ندارم.فقط هم همین دو گزینه رو دارم،نمایندگی اینجا(بندرعباس)فعلا فقط همین دو تا رو داره.لطفا اگه کسی می تونه راهنماییم کنه،مرسی

ramtin_l
28-02-2012, 00:10
46ex520 دارم فیلم با فرمت avi , mwv نشون نمیده فرمت ئصر فقط صداش میاد نرم افزار آپدیت رو از سایت سونی برداشتم با حجم 67 مگ روی فلش ریختم اما آپدیت نمیکنه؟ باید داخل فولدر به اسم خاصی باشه؟ من روی root ریختم خود فایلو اما آپدیت نمیشه سیستم عامل خودش 3.2 و این جدید 3.9

abolfazl12345
28-02-2012, 15:35
46ex520 دارم فیلم با فرمت avi , mwv نشون نمیده فرمت ئصر فقط صداش میاد نرم افزار آپدیت رو از سایت سونی برداشتم با حجم 67 مگ روی فلش ریختم اما آپدیت نمیکنه؟ باید داخل فولدر به اسم خاصی باشه؟ من روی root ریختم خود فایلو اما آپدیت نمیشه سیستم عامل خودش 3.2 و این جدید 3.9
سلام خدمت دوست عزیز با اپدیت مشکل پخش تصویر فرمت wmv درست میشود و در مورد فرمت avi باید بگم که فقط حالتهای خاصی از فرمت که دارای تنظیمات خاصی هنگام تبدیل فیلم وجود دارد که اگر درست نباشد میگوید که پخش در دسترس نیست با برنامه total video convert فایل رو انتخاب ودر کنار فایل انتخابی تنظیماتی وجود دارد که بازدن ان تغییراتی که در زیر میگویم اعمال کنید و avi یی که بدین صورت بوجود بیاد tv باهاش مشکلی نداره
شاید فایل مشکل داره در صفحات قبل لینکش موجوده دوباره دانلود کن وامتحان کن البته بعد از خارج کردن از zipهمان فایل یا پوشه رو بدون هیچ تغییری داخل فلش بریزید و به tv وصل کنید و خودش شروع به اپدیت میکند ولازم به زدن دکمه ای نمیباشد
سایز 240*320
bit rate video 749
frame rate video 29
video code mpeg4
sampling rate orginal
bit rate sound 128
voulme نیز همان 255 که است البته اینه برای برنامه total video convert است و فایل تبدیل شده بدین صورت مشکلی با tv ندارد و به راحتی پخش میشود

hossein_derakhshan
02-03-2012, 21:35
سلام. دوستان ما به تازگی یه ex 520 خریدیم
و آپدیتشم به ورژن 3.904 انجامدادم ولی منوش فارسی نشده و شبکه ها هم بهم ریخته
میشه لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم

abolfazl12345
03-03-2012, 14:39
سلام. دوستان ما به تازگی یه ex 520 خریدیم
و آپدیتشم به ورژن 3.904 انجامدادم ولی منوش فارسی نشده و شبکه ها هم بهم ریخته
میشه لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم
اره از داخل تنظیمات رفته ولی با رفتن به قسمت تنظیمات سیستم و انتخاب راه اندازی اتوماتیک(که اخرین گزینه در صفحه تنظیمات سیستم است)در انجا میتونی زبانش رو فارسی کنی و البته این بهم ریختگی عادیه ولی این ورژن کمی بهتر شده ودیگر این مشکل پیش نمیاد

hossein_derakhshan
03-03-2012, 21:04
اره از داخل تنظیمات رفته ولی با رفتن به قسمت تنظیمات سیستم و انتخاب راه اندازی اتوماتیک(که اخرین گزینه در صفحه تنظیمات سیستم است)در انجا میتونی زبانش رو فارسی کنی و البته این بهم ریختگی عادیه ولی این ورژن کمی بهتر شده ودیگر این مشکل پیش نمیاد

من اینکارو کردم ولی نشد
میشه واضح تر توضیح بدین؟
ممنون

abolfazl12345
04-03-2012, 00:08
من اینکارو کردم ولی نشد
میشه واضح تر توضیح بدین؟
ممنون
اول کلید منو روی کنترل را بزن وبعد به قسمت تنظیمات سیستم(system setting) وارد شوید ودر ان قسمت auto start up را انتخاب کن وگزینه بله را انتخاب کن وبعد از ان وکمتر از چند ثانیه صفحه ای باز میشود که اولین گزینه زبان میباشد که در ان لحظه فارسی را انتخاب بکن وسپس طبق دستور العمل وسوالات گزینه های بعدی رو به دلخواه تائید کنید
موفق باشید

mohsenslr
05-03-2012, 14:52
سلام . اسپیکرهای 5.1 کانال رو چجوری باید به این TV وصل کرد ؟؟

x_enrique_1818
05-03-2012, 18:05
سلام
می شه تصویری از این به قول شما گاید بزارید
آخه تو شهر ما هنوز ای پی جی شبکه های دیجیتال غیر فعاله

گاید شبکه 3

تلویزیون : LG Smart LW9500

اینجا برنامه بعدی رو اعلام کرده :5:

Vahid67
05-03-2012, 20:38
من که کلید Guide رو میزنم میگه در دسترس نیست !!! چجوری فعالش کردی ؟؟؟ (تهران هستم)

x_enrique_1818
06-03-2012, 00:48
من که کلید Guide رو میزنم میگه در دسترس نیست !!! چجوری فعالش کردی ؟؟؟ (تهران هستم)

اتومات فعال شد .نمیدونم

اینم یه عکس دیگه از اینفو :5:

parya62
06-03-2012, 08:26
گاید شبکه 3

تلویزیون : LG Smart LW9500

اینجا برنامه بعدی رو اعلام کرده :5:

خیلی خیلی از پاسخ شما متشکرم در شهر ما هم شبکه 3 فعال شد حالا مشکل اینه که چون ما زبان را انگلیسی و کشور را سنگاپور انتخاب کرده ایم (چون در زبان فارسی تلتکست و epg غیر فعال هستند) کلمات به صورت حروف مقطع و ساعت آن هم به وقت سنگاپور است یعنی 8 ساعت اختلاف
حالا دوستان راه حل ارائه بدهند - منظور در تلویزیون ex520 می باشد -

hovo
09-03-2012, 22:11
من تست کردم وقتی کشور رو آسیا هم قرار بدی و زبان رو هم فارسی کنی
باز هم حروف از هم جدا هستند
و زمان رو هم باید دستی تنظیم کنی
مشکل همیشگی سونی با زبان فارسی
زیر نویس کم بود این هم اضافعه شد
نور علی نور
هر دم از این باغ بری میرسد

saman999999
12-03-2012, 16:55
پس خرید این تلویزیون یه اشتباهه

milligator
13-03-2012, 09:09
لطفا راهنماییم کنید کد های مخفی کارکرد تلویزیون های سونی مخصوصا سری HX925 می خوام با تشکرات فراوان

یه منوی مخفی داره ولی اگه داخلش دست کاری بکنی دیگه ممکنه تصویر تلویزیونت بپره و هزینه درست کردنش به عهده خودت میشه.
اگه مشکوکی بهتره به یکی از نمایندگی های مجاز بگی برات تستش کنن.

mani_505
13-03-2012, 11:06
پس خرید این تلویزیون یه اشتباهه

سلام دوستان

من فکر نمیکنم خرید این تی وی اشتباه باشه. من این تی وی را از بانه خریدم 1400 و خیلی راضیم که با این قیمت یک تی وی سونی 46 خریدم.

در رابطه با ساپورت فرمتهای مختلف و مسایل مربوط به زیر نویس هم باید بگم چون از یک مبدل ایکس ویژن استفاده میکنم این مشکلات را ندارم.

استفاده از مبدل چند تا حسن داره . یکی اینکه از گیرنده داخلی تی وی استفاده نمیکنیم.

دوم اینکه عملا با کنترل تی وی کاری نداریم و عملا عمر کنترل تی وی بالا میره.

این مبدلها کابل HDMI د ارند و تصویر بسیار خوبی را میدهند.

USB و حتی هارد اکسترنال را با اکثر فرمتها ساپورت میکند و مشکل فرمتها و زیرنویس را حل میکند.

برای همین با این تی وی اصلا مشکلی ندارم و خیلی هم تصویر خوبی دارد.

saman999999
13-03-2012, 22:43
اگه قرار باشه با هیچ چیز تلویزیون کار نکنم پس چرا این همه پول بدم بخرمش؟!

hovo
14-03-2012, 00:37
موافقم باید سونی رو توی تصویر تحسین کرد برا یهمین هم هست که خریدمش
و اگه بخوام بازم بخرم کیفیت رو فدای امکانات نخواهم کرد
البته میرم ex720 میخرم(هرچند 3d) نمی بینم فقط برای هرتز بالاتر
اما موافق این هم هستم که سونی برای یوزر یا مصرف کننده آسیایی(فارسی زبان )هیچ ساپورتی نداره هیچی تاکید میکنم هیچی!!!

saman999999
14-03-2012, 23:25
دوست عزیز کیفیت تی وی ها الان دیگه فرق انچنانی با هم ندارن مگر مدلهای بالاتر و گرانقیمت
اتفاقا مسئله مهم امکانات تی وی هستش تو کیفیت تصویر همه فریب کلمات و اصطلاحات دهن پرکن سونی رو میخورن مثل این حرفx که سونی چند سالی میشه بهش گیر داده xreality. ex hx nx xperia و ... به اینا توجه نکن از نزدیک که تصویر دو تی وی رو میبینی با هم مقایسه کن مثلا من ال جی lw5700 رو از نزدیک با سونیex520 مقایسه کردم غیر از اینکه از زوایا تصویر ال جی بهتر بود چیز دیگه ای ندیدم!

hovo
16-03-2012, 23:55
دوست عزیز کیفیت تی وی ها الان دیگه فرق انچنانی با هم ندارن مگر مدلهای بالاتر و گرانقیمت
اتفاقا مسئله مهم امکانات تی وی هستش تو کیفیت تصویر همه فریب کلمات و اصطلاحات دهن پرکن سونی رو میخورن مثل این حرفx که سونی چند سالی میشه بهش گیر داده xreality. ex hx nx xperia و ... به اینا توجه نکن از نزدیک که تصویر دو تی وی رو میبینی با هم مقایسه کن مثلا من ال جی lw5700 رو از نزدیک با سونیex520 مقایسه کردم غیر از اینکه از زوایا تصویر ال جی بهتر بود چیز دیگه ای ندیدم!
دوست عزیز
به جرات میگم وقتی تصویر تی وی سونی رو با محیط اطرافش کالیبره کنی
طبیعی ترین رنگ ممکن رو بهت میده که هیچ پنل دیگه ای نمیتونه بهت بده مگر پلاسما!!!!

شخصا هم ال جی و هم سام رو با تی وی خودمون مقایسه کردم
میتونم بگم حد اقل تصویر سونی توی شرایط کالیبره یه سرو گردن از بقیه بالا تر بود

من کارم کامپیوتره فروشندگی اما تا حالا نشده ببینم سونی کارش رو خراب کرده
اما در مورد سامسونگ و ال جی دیدم
البته یه چیز دیگه هم بگم در مورد تصویر تی وی چهار رنگ با رنگ زرد شارپ رو کنار بزارید که یه چیز محشریه!@ ولی من زیاد قبولش ندارم
امید وارم 10 سال دیگه هم که به تیوی ال جی یا سامی که نگاه میکنید لا اقل 70 درصد کیفیت تصویر فعلی رو ببینید

---------- Post added at 11:55 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

راستی تو این پست هزار تایی شدم
مبارکه

koorosh2500
17-03-2012, 19:40
بنده از تلویزیون LCD سونی مدل klv-40bx420 استفاده می کنم.

الان بهترین تنظیمی رو که بهش رسیدم براتون می گذارم. استفاده بنده فقط از ----- هست. با این تنظیمات تصویر بسیار خوبی می ده مخصوصا اگر از کابل hdmi استفاده بشه.

Picture mode: standard

Backlight:+5

Picture:90

Brightness:50

Colour:50

Hue:0

Sharpness:15

Colour Temperature:Warm

Noice Reduction:Low

Mpeg Noice Reduction:Medium

Advanced Settings

Adv.Contrast Enhancer:Off

Black Corrector:Medium

Gamma:0

Clear White:Low

Live Coloure:Low

اگر از کابل معمولی av استفاده کنم Intelligent Picture Plus رو روشن می کنم و روی +5 می گذارم.

.

ashkan1360
18-03-2012, 07:47
من 46 رو بي گارانتي ديروز خريدم 1960 تو عسلويه با گارانتي تو شيراز ميدن 2400
چطوره ؟
مشكلي پيش مياد بي گارانتي ؟

---------- Post added at 07:47 AM ---------- Previous post was at 07:46 AM ----------

يه سوال mkv رو ميخونه اين تلويزيون ؟
زير نويس srt فارسي چطور ؟

x_enrique_1818
18-03-2012, 18:49
اگه قرار باشه با هیچ چیز تلویزیون کار نکنم پس چرا این همه پول بدم بخرمش؟!

:31: موافقم . من خودم عاشق سونی هستم . اما قبل از خرید EX520 این مشکلاتو دیدم ، از خریدنش پشیمون شدم

mehdi speed 700
21-03-2012, 00:46
دوستان تاپیک جدید ایجاد کردم برای کلیپ های سه بعدی.میتونین واسه دانلود بهش مراجعه کنید خودم لیچ کردم:

ashkan1360
26-03-2012, 01:44
سلام
با DLNA ميشه فايل mkv با زير نويس در حالت full HD ديد ؟

AMIR MOHAMMAD . M
27-03-2012, 00:35
من تست کردم وقتی کشور رو آسیا هم قرار بدی و زبان رو هم فارسی کنی
باز هم حروف از هم جدا هستند
و زمان رو هم باید دستی تنظیم کنی
مشکل همیشگی سونی با زبان فارسی
زیر نویس کم بود این هم اضافعه شد
نور علی نور
هر دم از این باغ بری میرسد

سلام خدمت دوست عزیز HOVO و سایر دوستان و فعلا برگشتم.

در مورد این مشکلی که مطرح شد کافیه یه بار تی وی رو خاموش و از برق بکشید و دوباره به برق وصل کنید و روشن کنید میبینید که حروف فارسی به زیبایی کنار هم قرار گرفتن .
تمام .

من دوباره رفتم .
خداحافظ ...

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

سلام
با DLNA ميشه فايل mkv با زير نويس در حالت full HD ديد ؟

من امتحان کردم جواب نداد .

hovo
27-03-2012, 14:38
سلام خدمت دوست عزیز HOVO و سایر دوستان و فعلا برگشتم.

در مورد این مشکلی که مطرح شد کافیه یه بار تی وی رو خاموش و از برق بکشید و دوباره به برق وصل کنید و روشن کنید میبینید که حروف فارسی به زیبایی کنار هم قرار گرفتن .
تمام .

من دوباره رفتم .
خداحافظ ...

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

من امتحان کردم جواب نداد .

در مورد فارسی الان شُک زده شدم متحیر چه قدر مسخره میشه اگه این فرمی بشه(اینم از کار های سونی) راستی زبان هنوز انگلیسی و کشور سنگاپور دیگه؟
فعلا که اصفهان گایدش رو برداشتن (از دست این صدا و سیما)

در مورد dlna همه چی ردیفه خودم تست کردم
با فیلم بلوری
زیر نویس فارسی
مودم سری n
فاصله 20 متر

نتیجه عالی
همه چی ساپو.رت
فارسی عالی
سی پی یو پایین
اصاصا مشکلی نداره
تاپیک
راه اندازی DLNA سرور به کمک نرم افزار متن باز PS3 Media Server - Page 2 - P30World Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ashkan1360
27-03-2012, 18:55
شبکه بی سیم رو که میخوام فعال کنم میگه یو اس بی رو بزنید داخل
خودش بی سیم خودش رو نمی شناسه

در ضمن آپدیتش هم کردم
تعویض کانال دیجیتال یه کم کند هست

ashkan1360
28-03-2012, 00:25
در مورد فارسی الان شُک زده شدم متحیر چه قدر مسخره میشه اگه این فرمی بشه(اینم از کار های سونی) راستی زبان هنوز انگلیسی و کشور سنگاپور دیگه؟

با فیلم بلوری
زیر نویس فارسی
مودم سری n
فاصله 20 متر

نتیجه عالی
همه چی ساپو.رت
فارسی عالی
سی پی یو پایین
اصاصا مشکلی نداره
تاپیک
راه اندازی DLNA سرور به کمک نرم افزار متن باز PS3 Media Server - Page 2 - P30World Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آره فایل mkv رو خوند هلو
البته هنوز با زیر نویس من مشکل دارم
میشه گفت یک از مشکلات اساسی حل شد
البته اینهایی که گفتم با برنامه wild بود
این ps3 رو چک نکردم هنوز

mohsenslr
30-03-2012, 18:56
چرا بعضی از mkv ها رو با ps3 media server میخونه و یعضی دیگه رو نه ؟ مثلا فیلم بلوری 30 گیگی رو میخونه ولی بعضی از فیلم های 1.5 گیگی رو با همون پسوند نمیخونه !

ashkan1360
30-03-2012, 22:48
چرا بعضی از mkv ها رو با ps3 media server میخونه و یعضی دیگه رو نه ؟ مثلا فیلم بلوری 30 گیگی رو میخونه ولی بعضی از فیلم های 1.5 گیگی رو با همون پسوند نمیخونه !

من هم به همین مشکل برخوردم
بعضی هاش رو یکی دوبار دیگه سعی کردم خوند
بعضی رو نه

hovo
31-03-2012, 06:18
Download For KDL-46EX520

System Software Update (Version PKG4.002GAA) For Asia Pacific

Article ID:492616(modified 26 Mar 2012)
Applicable Models

لینک صفحه دانلود آبدیت جدید سونی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود با لینک مستقیم اینجا را کلیک کنید(EX520- 46") ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

IMPORTANT: This software is only for use with the products identified and sold in Australia, India, Indonesia, Malaysia, Middle East & Africa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), New Zealand, Philippines, Singapore, South Africa, Thailand or Vietnam. Not all models are sold in all countries.

Sony has designed the BRAVIA® Televisions software update process to be customer friendly. This software update version 4.002GAA provides the following benefits:

Vahid67
31-03-2012, 12:55
فقط ویژگی های اینترنتیشو آپدیت می کنه ...!!!

mohsenslr
01-04-2012, 17:01
فایل آپدیت رو دانلود کردم ، اکسترک ، ریختم روی فلش و زدم به tv . هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد ! فقط مینویسه دستگاه usb شناسایی شد!

hovo
01-04-2012, 18:46
فایل آپدیت رو دانلود کردم ، اکسترک ، ریختم روی فلش و زدم به tv . هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد ! فقط مینویسه دستگاه usb شناسایی شد!

دوست عزیز فایل دانلود شده یه فولدر داخلش هست با یه فایل
اگه شما اکسترکت کنید به نام فولدر خودش همین مشکل رو خواهید داشت که دوتا فولدر میشه با یه فایل داخل فولدر دوم
sony_tvupdate_2011_4002_gaa_auth
sony_dtv0FA10A01A0A1_00000201
پس اتفاقی نمیافته
شما بعد از دانلود فقط و فقط اکسترکت هیر رو بزن
تا بهتون یه فولدر بده با نام sony_dtv0FA10A01A0A1_00000201
و داخلش یه فایل باشه
بزنی به تی وی آبدیت شروع میشه

mohsenslr
01-04-2012, 21:53
دوست عزیز فایل دانلود شده یه فولدر داخلش هست با یه فایل
اگه شما اکسترکت کنید به نام فولدر خودش همین مشکل رو خواهید داشت که دوتا فولدر میشه با یه فایل داخل فولدر دوم
sony_tvupdate_2011_4002_gaa_auth
sony_dtv0FA10A01A0A1_00000201
پس اتفاقی نمیافته
شما بعد از دانلود فقط و فقط اکسترکت هیر رو بزن
تا بهتون یه فولدر بده با نام sony_dtv0FA10A01A0A1_00000201
و داخلش یه فایل باشه
بزنی به تی وی آبدیت شروع میشه

ممنون . جواب داد.

ziba12
03-04-2012, 00:21
یک بزرگواری باید و تنظیمات بهینه یا همون نمیدونم بهش چی میگن که تصویر بهتر میشه رو بگه :

مثلا بگه :

رنگ زنده - روشنایی - وضوح - گاما - رنگ - شفافیت - سفید شفاف و .... رو رو چه چیزی تنظیم کنیم تا بهترین تصویر رو ببینیم. ؟

ممنون از همه تون

a.ardani
03-04-2012, 02:43
سلام از دوستانی که با اینترنت ویدیو ex520کار کردم منو راهنمایی کنن دستگاه من موقع کانکت ارور 5003 رو میده

Vahid67
03-04-2012, 09:33
یک بزرگواری باید و تنظیمات بهینه یا همون نمیدونم بهش چی میگن که تصویر بهتر میشه رو بگه :

مثلا بگه :

رنگ زنده - روشنایی - وضوح - گاما - رنگ - شفافیت - سفید شفاف و .... رو رو چه چیزی تنظیم کنیم تا بهترین تصویر رو ببینیم. ؟

ممنون از همه تون

همش بستگی به دید خودتون داره ... سلیقه ها با هم متفاوت هستش ...

gh1319b
04-04-2012, 12:07
در تلويزيون ex520 چگونه ميتوان كانال جديدي را سرچ كرد و چگونه ميتوان كانالهاي آنالوگ را به ديجيتال تبدل كرد

ziba12
06-04-2012, 23:50
دوستان من این تی وی رو دارم و یه مشکل اساسی دارم .

مشکل اینه که این تی وی از بلندگوهاش یه صدای جیو ویز میاد انگار بلندگوش پاره شده چی کار کنم درست شه ؟

ممنون

mmdavi
07-04-2012, 13:16
60 هرتز 24p یعنی چی؟

تقریبا همه پنل رو زیرو رو کردم بهترین حالتش سنگاپوره
1)استرالیا کانالها از 350 شروع میشن و خصوصیت گاید هم به شبکه اصفهان اضافه میشه که من هرچی ور رفتم نتونستم با گاید شبکه پنج اصفهان کار کنم ضمنا دیگه از شماره 1 2 3 تا 350 هم خبری نیست و نمیشه ادیتش کرد(حال گیریه)
2)بقیه کشورها هم نه خیلی فرق نمیکردن

با حاله این i+ چیز باحالیه فقط الان تو کشور سنگاپور دو مرحله ای شده که مرحله دومش خالیه ماله همون گاید فکر کنم

راستی هر قدر تلاش میکنم هارد نیم ترا wd بزنم نمیشناسه چرا ؟ ما گفتم دیگه مشکل نداریم با هارد اما نشد که نشد
بازم واسط و نمیدونم فلش 32 و 64 و نمیدونم هزار درد سر دیگه

چه جوری منطقه رو تغییر میدی؟؟؟؟؟؟؟

ziba12
07-04-2012, 23:49

مشکل اینه که این تی وی از بلندگوهاش یه صدای جیو ویز میاد انگار بلندگوش پاره شده چی کار کنم درست شه ؟

ممنون

کمک کنید کمکم

kamivh1
08-04-2012, 00:11

ممنون

تو همه ورودی ها اینجوریه؟؟ یعنی هم ----- هست هم وقتی با فلش یه فایلو پخش میکنی؟
یه بار تنظیمات رو به کارخونه ای برگردون. اگه درست نشد حتما اسپیکرها خراب شده!:13: چیزه دیگه ای به ذهنم نمیرسه.

mmdavi
08-04-2012, 13:25
چه جوری منطقه رو تغییر میدی؟؟؟؟؟؟؟

جواببببببببببببب بدین لطفا!!!!!

جناب آقای hovo لطفا بفرمایید چه جوری منطقه رو تغییر میدین؟

Amir&taha
10-04-2012, 08:50
آقا خيلي عالي بود من كه استفاده كردم ممنون

hovo
15-04-2012, 22:05
جواببببببببببببب بدین لطفا!!!!!

جناب آقای hovo لطفا بفرمایید چه جوری منطقه رو تغییر میدین؟

وارد تنظیمات بشید
ریست فکتوری
یا همون بازگشت به تنظیمات کار خانه رو بزنید
تی یو خاموش روشن میشه
میاد بالا زبان رو انگلیسی کنید کشور رو سنگا÷ور و همه تنظیمات کالیبره تصویرتون میپره

Vahid67
16-04-2012, 14:09
دوستان من دیشب برای پیدا کردن کانال ورزش که جدیدا توی تهران راه افتاده جستجوی اتوماتیک رو زدم و دوباره شروع به سرچ کردم و تمام کانال ها بهم ریخت الان شبکه های 1 تا 7 رو ندارم ولی بقیه شبکه ها همه هستند ... مشکل از کجاست ؟؟

amirforum
16-04-2012, 20:44
دوستان من دیشب برای پیدا کردن کانال ورزش که جدیدا توی تهران راه افتاده جستجوی اتوماتیک رو زدم و دوباره شروع به سرچ کردم و تمام کانال ها بهم ریخت الان شبکه های 1 تا 7 رو ندارم ولی بقیه شبکه ها همه هستند ... مشکل از کجاست ؟؟
منم دقیقاً همین مشکل واسم پیش اومد، ریست فکتوری کردم، کشور سنگاپور رو انتخاب کردم و سرچ کرد همه رو درست شد

ئظا
16-04-2012, 22:03
مگه سرچ دستی نداره؟
اگر داره فقط فرکانس مورد نظر رو سرچ کنید
شبکه 1 تا 9 فرکانس 37
شبکه 10تا16 فرکانس 43
شبکه ورزش فرکانس 34

sent from my xperia ray ST18i using tapatalk

amirforum
17-04-2012, 19:30
منم دقیقاً همین مشکل واسم پیش اومد، ریست فکتوری کردم، کشور سنگاپور رو انتخاب کردم و سرچ کرد همه رو درست شد

البته حتماً لازم نیست این کار رو بکنی، می تونی فرکانس سرچ کنی، فرکانس های 602، 650 و 578 رو سرچ کن

Vahid67
17-04-2012, 20:33

جچوری ریست فکتوری کردی؟؟

no_p30
17-04-2012, 23:19
کسی میدونه کنتراست این مدل چنده؟

mmdavi
19-04-2012, 08:14
وارد تنظیمات بشید
ریست فکتوری
یا همون بازگشت به تنظیمات کار خانه رو بزنید
تی یو خاموش روشن میشه
میاد بالا زبان رو انگلیسی کنید کشور رو سنگا÷ور و همه تنظیمات کالیبره تصویرتون میپره

مرسی hovo جان !!! بجز ریست فکتوری راه دیگه ای نداره؟؟؟ یعنی وقتی روشن میشه مثه مدلهای دیگه که چندتا دکمه می زنی میره منو مخفی؟؟؟

hovo
19-04-2012, 21:27
مرسی hovo جان !!! بجز ریست فکتوری راه دیگه ای نداره؟؟؟ یعنی وقتی روشن میشه مثه مدلهای دیگه که چندتا دکمه می زنی میره منو مخفی؟؟؟

خواهش میکنم
نه راه دیگه ای نداره
ضمنا کد مخفی هم داره ولی تا حالا کسی داخلش چیز بدرد بخوری پیدا نکرده
مثل ال جی و این خزع بلات نیست(امید وارم توهین نباشه) سونی کارش رو بلده همه چی توی منو البته به غیر از زیر نویس فارسی (خاک بر سر سونی)
وای توجه کردید تازه گی ها چه قدر بد دهن شدم
راستش این dlna و روشن نگه داشتن پی سی برای یه فیلم 2 ساعت و نیمه خیلی زور داره

اگه به کسی نگید فریمور سونی رو با دیکد و دی اسمبل هکر بازش کردیم
منتظر خبر های خوش باشید

ziba12
20-04-2012, 00:52
دوستان این تی وی کیفیتش خیلی خیلی بالاست .

کلا تی وی های سونی زمین تا اسمون با سامسونگ و الجی تفاوت دارن

شما میتونید برید یه تلوزوین سامسونگ رو در کنار یه سونی بزارید و همزمان یک تصویر نشون داده بشه ببینید که سونی بسیار بهتره

سامسونگ صورت رو مثل لبو نشون میده و تصاویر انسان ها رو خپل میکنه اما سونی اینجور نیست..... فقط سونی

smhsh121
20-04-2012, 11:25
دوستان این تی وی کیفیتش خیلی خیلی بالاست .

کلا تی وی های سونی زمین تا اسمون با سامسونگ و الجی تفاوت دارن

شما میتونید برید یه تلوزوین سامسونگ رو در کنار یه سونی بزارید و همزمان یک تصویر نشون داده بشه ببینید که سونی بسیار بهتره

سامسونگ صورت رو مثل لبو نشون میده و تصاویر انسان ها رو خپل میکنه اما سونی اینجور نیست..... فقط سونی

حتما اون موقع که شما انسانها رو تلویزیون های سامسونگ خپل میدید تغییر Aspect Ratio توسط این شرکت اختراع نشده بوده:46:

ziba12
22-04-2012, 00:16
عزیزان من بلندگوی تلوزیونم وقتی صدا رو زیاد میکنم یه صدایی مثل : ز ز ززززززز زززززززز میده چی کار کنم درست شه ؟ :41:

انگار بلندگوش پاره شده یا انگار یه پلاستیک چسبوندید کنار بلندگوش .......:41::41:

وقتی بلندی صدا تا 20 هست این مشکل به وجود نمیاد

اما از 20 به بعد صدا رو زیاد میکنید بازم صدای ززز زززززز زززززززمیاد . :41::41::41::41:

کمک کنید دوستان یه راه حلی بگید ممنو

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

عزیزان من بلندگوی تلوزیونم وقتی صدا رو زیاد میکنم یه صدایی مثل : ز ز ززززززز زززززززز میده چی کار کنم درست شه ؟ :41:

انگار بلندگوش پاره شده یا انگار یه پلاستیک چسبوندید کنار بلندگوش .......:41::41:

اما از 20 به بعد صدا رو زیاد میکنید بازم صدای ززز زززززز زززززززمیاد . :41::41::41::41:

تو رو خدا دوستان یه راه حلی بزارید من یک بار بازگشت به تنظیمات کارخونه رو زدم اما درست نشده ....:41::40::40::18::18:

sdsab22
22-04-2012, 09:59
با سلام
من این تلویزیون رو از بانه خریدم 1600
اول اینکه چجوری باید Register بشه؟ فایل های MKV و زیرنویس فارسی رو چجوری پخش میکنه ؟
آخرین لینکی که واسه آپدیت احتمالی اگه داره لطف میکنید بدید.
ممنون

ashkan1360
22-04-2012, 14:04
با سلام
اول اینکه چجوری باید Register بشه؟ فایل های MKV و زیرنویس فارسی رو چجوری پخش میکنه ؟
ممنون
فایل mkv رو نمیخونه مگر با این : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ziba12
22-04-2012, 23:49

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

تو رو خدا دوستان یه راه حلی بزارید من یک بار بازگشت به تنظیمات کارخونه رو زدم اما درست نشده ....:41::40::40::18::18:

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sdsab22
23-04-2012, 07:23
با سلام
ممنون

کسی دیگه اینجا سر نمیزنه جواب ما رو بده؟
راستی ایا مدل های بانه ای گیرنده دیجیتال دارند؟ چجوری میشه فعالش کرد؟

zn1358
23-04-2012, 11:19
دوست عزیزhovo
با سلام

اینکه گفتی فریمور سونی رو بازکردی خب چیکارا میشه باهاش کرد؟؟چند نمونه اش رو بگو ببینیم

AMIR MOHAMMAD . M
23-04-2012, 14:27

با فیلم بلوری
زیر نویس فارسی
مودم سری n
فاصله 20 متر

نتیجه عالی
همه چی ساپو.رت
فارسی عالی
سی پی یو پایین
اصاصا مشکلی نداره
تاپیک

سلام
در مورد زبان ، بر اساس تستی که من انجام دادم میتونید زبان رو فارسی قرار بدید و از سیستم دیجیتال هم استفاده کنید و تنها تفاوت موجود نداشتن خصوصیت گاید در زبان فارسی هست .
که من خودم به شخصه دوباره زبان رو به حالت انگلیسی برگردوندم .

ولی در کل باید بگم که فارسی و دیجیتال رو در کنار هم میتونید داشته باشید .:18:

sdsab22
23-04-2012, 14:45
کسی دیگه اینجا سر نمیزنه جواب ما رو بده؟
راستی ایا مدل های بانه ای گیرنده دیجیتال دارند؟ چجوری میشه فعالش کرد؟

کسی نیست؟!!!!!

zn1358
24-04-2012, 07:50
کسی نیست؟!!!!!

دوست عزیز مدل بانه یا غیر بانه نداریم که !!!!

اگه منظورت مارک سونی هست همه مدلهای سال 2011 میلادی سیستم دیجیتال ،خودش هم بصورت فعال دارندولازم هم نیست مثل سایر مارکها مانند ال جی و... خودت فعالش کنی.خودش مادرزادی فعال هست.

sdsab22
25-04-2012, 10:47
دوست عزیز مدل بانه یا غیر بانه نداریم که !!!!

اگه منظورت مارک سونی هست همه مدلهای سال 2011 میلادی سیستم دیجیتال ،خودش هم بصورت فعال دارندولازم هم نیست مثل سایر مارکها مانند ال جی و... خودت فعالش کنی.خودش مادرزادی فعال هست.

دوست عزیز من EX520 46 اینچ از بانه خریدم ولی فقط کانال های آنالوگ رو سرچ میکنه. اگه این تیونر دیجیتال داره چجوری باید کانال های دیجیتال رو سرچ کرد.
ممنون

abolfazl12345
26-04-2012, 18:20
دوست عزیز من EX520 46 اینچ از بانه خریدم ولی فقط کانال های آنالوگ رو سرچ میکنه. اگه این تیونر دیجیتال داره چجوری باید کانال های دیجیتال رو سرچ کرد.
ممنون
سلام
فقط برو به منو وقسمت تنظیمات وسپس گزینه تنظیم دیجیتال رو بزن وسپس در گزینه های بعدی سرچ رو بزن اگه سیستم دیجیتال در شهرتان وصل باشد کانالها را دریافت میکند

ashkan1360
27-04-2012, 14:12
سلام
فقط برو به منو وقسمت تنظیمات وسپس گزینه تنظیم دیجیتال رو بزن وسپس در گزینه های بعدی سرچ رو بزن اگه سیستم دیجیتال در شهرتان وصل باشد کانالها را دریافت میکند

سلام
حالا که بحثش شد چند تا کانال میگیره؟
به خصوص تو شیراز

zn1358
28-04-2012, 14:41
آقای hovo
لطفا به پست 729 پاسخ بدید.

hovo
29-04-2012, 23:08
آقای hovo
لطفا به پست 729 پاسخ بدید.

سلام خدمت همه دوستان
خوب بازش کردیم اما مشکلات زیادن
هم یه تی وی برای تست
هم پک دوباره که به نظر میرسه از eclipse استفاده شده ولی جواب نمیده
هم کدکهای تصویری داخلی

بگذریم فعلا که خبر خوب همون فقط باز کردنش بود بعدش همه چیز نا امید کننده جلو رفته

ziba12
01-05-2012, 17:16

مشکلشو پیدا کردم از پیچ هاش بود که کمی سفت و محکم بسته بودمش پیشچ های پایش رو میگم باید کی راحت باشه زیاد محکم نبدینش

مشکل حل شد از دوستان هم مچکرم :31::40:

zn1358
05-05-2012, 14:54
سلام خدمت همه دوستان
خوب بازش کردیم اما مشکلات زیادن
هم یه تی وی برای تست
هم پک دوباره که به نظر میرسه از eclipse استفاده شده ولی جواب نمیده
هم کدکهای تصویری داخلی

بگذریم فعلا که خبر خوب همون فقط باز کردنش بود بعدش همه چیز نا امید کننده جلو رفته

خب سوال اصلی من اینکه اگه همه چیز خوب پیش بره چی میشه؟ مثلا با باز کردن فریمور چه کارهایی میشه کرد؟؟

atabak_t1380
10-05-2012, 14:11
میشه نرم افزار تلویزیون سونی مدل 40ex520 رو برام بدین؟

hovo
11-05-2012, 20:42
خب سوال اصلی من اینکه اگه همه چیز خوب پیش بره چی میشه؟ مثلا با باز کردن فریمور چه کارهایی میشه کرد؟؟

ببینید سونی سخت افزار خوبی داره
پس مهم سیستم عاملی هست که داره باهاش کار میکنه
فعلا سونی در مورد ساپورت فرمت فلش و ساپورت تصویر های ویدئویی روی فلش داره اذیت میکنه

از اونجایی که راحت ترین راه باری دیدن فیلم ریختنش روی فلش و اتصال به تی وی هست اگه و فقط اگه بتونیم فریمور سونی رو حک کنیم
و این قابلیت fat32 رو به ntfs و ساپورت ویدئویی رو تا mkv full hd بالا ببریم و زیر نویس فارسی رو هم اضافه کنیم به نظر شما نترکوندیم؟
البته الان 6 نفریم داریم روش کار میکنیم(آخر هفته ها)
ولی اگه بشه این فقط افتخارش ماله ایرانه....

zn1358
16-05-2012, 14:37
ببینید سونی سخت افزار خوبی داره
پس مهم سیستم عاملی هست که داره باهاش کار میکنه
فعلا سونی در مورد ساپورت فرمت فلش و ساپورت تصویر های ویدئویی روی فلش داره اذیت میکنه

از اونجایی که راحت ترین راه باری دیدن فیلم ریختنش روی فلش و اتصال به تی وی هست اگه و فقط اگه بتونیم فریمور سونی رو حک کنیم
و این قابلیت fat32 رو به ntfs و ساپورت ویدئویی رو تا mkv full hd بالا ببریم و زیر نویس فارسی رو هم اضافه کنیم به نظر شما نترکوندیم؟
البته الان 6 نفریم داریم روش کار میکنیم(آخر هفته ها)
ولی اگه بشه این فقط افتخارش ماله ایرانه....

دمـت گـرم داداش !

حالا فهمیدم چیکارا می کنید. مــوفق باشید.

hovo
18-05-2012, 14:06
Download For KDL-46EX520

System Software Update (Version PKG4.005GAA) For Asia Pacific

Article ID:498699(modified 16 May 2012)

Applicable Models

فقط برای استفاده از اینتر نت بهبود پیدا کرده

دانلود با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fswdl%2Fond%2F2011%2Fas%2Fmain%2FF18414700_PS041 918%2Fsony_tvupdate_2011_4005_gaa_auth.zip)

AMIR MOHAMMAD . M
18-05-2012, 15:27
سلام خدمت دوستان عزیز

من برنامه ای پیدا کردم که هرچه داخل شبکه بین سیستم و تی وی وجود داره رو به نمایش در میاره و میتونه اونا رو روی کامپیوتر دانلود کنه و همچنین بدون دخالت تی وی اونا رو روی تی وی نمایش بده و صدا رو کم و زیاد کنه و ...

حالا میخواستم بدونم که ایا راحتی هست که تصویر تی وی ( برنامه های صدا و سیما ) رو روی شبکه قرار داد ؟
که اگه بشه میشه برنامه های تی وی رو ضبط کرد .

dozd
21-05-2012, 21:01
سلام.من فایل اپدیت ex520 رو چندین بار دانلود کردم.ازحالت زیپ خارج کردم.یکبار فایل رو به تنهایی و یکبار با فولدرش ریختم رو فلش و وصل کردم به تی وی.فقط پیغام میده usb شناسایی شد.و هیچ اتفاق دیگه ای نمیفته.میشه بگید علتش چیه؟

zn1358
22-05-2012, 07:20
سلام دوست عزیزhovo

قابلیت guide چند شبکه دیجیتال مانند آی فیلم ومستند چند روزه که در شهرما فعال شده.حالا مشکل من اینکه اون چراغ زرد رنگ پایین صفحه (کنار چراغ خاموش/ روشن) روشن شده وخاموش هم نمیشه.علتش چی میتونه باشه؟؟ ممکنه ازفعال شدن Guide باشه. اگه نه چیکار باید بکنم؟؟

matin724
22-05-2012, 16:24
سلام
یه سوال فنی؟
1_حتما باید ار دانگل UWA-BR100 برای اینترنت استفاده کرد یا از وای فای های دی لینک یا برند دیکه ای هم میشه استفاده کرد؟
در ضمن قیمت این دانگل چقدره؟
2_ برای استفاذه ار media remote حتما باید از یه لپ تاپ وایو استفاده کرد؟
ممنون

Vahid67
22-05-2012, 22:34
سلام دوست عزیزhovo

قابلیت guide چند شبکه دیجیتال مانند آی فیلم ومستند چند روزه که در شهرما فعال شده.حالا مشکل من اینکه اون چراغ زرد رنگ پایین صفحه (کنار چراغ خاموش/ روشن) روشن شده وخاموش هم نمیشه.علتش چی میتونه باشه؟؟ ممکنه ازفعال شدن Guide باشه. اگه نه چیکار باید بکنم؟؟

اون واسه تایمر روشن شدن تلویزیونه....

zn1358
23-05-2012, 10:51
سلام

دمت گرم! راست میگی . متوجه شدم.

دوستان راهی هست که این اطلاعات guide رو درهم وبرهم نبینیم.من به توصیه دوستان اهل فن کشور رو سنگاپور انتخاب کردم وتلتکست رو هم بصورت فارسی دارم ولی در guide نوشته های فارسی درهم وبرهم هست.این مشکل رو چطوری حل کنم؟؟

hovo
24-05-2012, 22:43
راه حلی نداره