PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي كليه امكانات و رفع مشكلات LED مدل 2011 سوني به نام EX520

صفحه ها : 1 [2] 3 4

behii
24-09-2011, 14:06
خب من خودم از طرفدارهای سونی هستم ولی با این وضعی که میگین فلش که هیچ ، هارد هم نمیشه به هیچ کدوم از محصولات سونی وصل کرد. عدم ساپورت زیرنویس فارسی و کم آوردن تو تصاویر سریع رو هم که بهش باید اضافه کرد :41:

هارد رو که می خونه باید fat 32 باشه و بالای 4 گیگ نباشه .
می تونی تلویزیون رو بگیری و در کنارش سینمای خانگی یا بلوری پلیر بگیری که اون مشکلات رو رفع کنه (فکر کنم زیرنویس هم حل شه باهاش)

hovo
24-09-2011, 21:47
هارد رو که می خونه باید fat 32 باشه و بالای 4 گیگ نباشه .
می تونی تلویزیون رو بگیری و در کنارش سینمای خانگی یا بلوری پلیر بگیری که اون مشکلات رو رفع کنه (فکر کنم زیرنویس هم حل شه باهاش)

خوب fat32 که راه حلی نداره
تا 8 گیگ رو که من خودم زدم و مثله باقلوا ساپورت میکنه بالاترش رو تست نکردم هارد اکسترنال با پورت یو اس بی رو مگه بقیه ساپورت میکنن که این نمیکنه؟
برای زیر نویس هم به غیر از فول اچ دی و اچ دی پلاس خداوند استریم رو آفرید
برای هرتز کم هم سونی مدلهای 3d رو آفرید

noisymind
24-09-2011, 22:01
تا 8 گیگ رو که من خودم زدم و مثله باقلوا ساپورت میکنه بالاترش رو تست نکردم هارد اکسترنال با پورت یو اس بی رو مگه بقیه ساپورت میکنن که این نمیکنه؟

خب شاید یکی نخواد 5 تومان واسه سیستم هزینه کنه :31:
آره بسته مدل ، سامسونگها هارد اکسترنال رو هم ساپورت میکنن با شرایط محدود. مثلا USB2 فقط باشه و مثلا هاردهای با حجم کم مثل 320 یا کمتر. بیشترش رو من ندیدم.
خب اگه 8 کار میکنه که مشکلی نیست. ولی مشکل اینجاست که ظاهرا ویدیو خانگی سونی هم این قر و فر رو داره.

behii
24-09-2011, 22:49

خب شاید یکی نخواد 5 تومان واسه سیستم هزینه کنه :31:
آره بسته مدل ، سامسونگها هارد اکسترنال رو هم ساپورت میکنن با شرایط محدود. مثلا USB2 فقط باشه و مثلا هاردهای با حجم کم مثل 320 یا کمتر. بیشترش رو من ندیدم.
خب اگه 8 کار میکنه که مشکلی نیست. ولی مشکل اینجاست که ظاهرا ویدیو خانگی سونی هم این قر و فر رو داره.

من هارد 1 ترا fat32 وصل کردم بهش کار کرد :20:
شما اول برو تصویر به قول hovo مصنوعی سامسونگ و الجی رو ببین بیخیاله هرتز و این امکانات جانبی میشی . من شنیدم روی الجی میشه kmplayer هم نصب کرد اما چه فایده وقتی کیفیت نداره :13:
لازم هم نیست که سینما خانگی حتما سونی باشه .... در این مورد مطمئن نیستم می تونید سوال کنید که با سینما خانگی مارک دیگه کارتون رو راه بندازید :46:

noisymind
24-09-2011, 22:54
من هارد 1 ترا fat32 وصل کردم بهش کار کرد :20:
شما اول برو تصویر به قول hovo مصنوعی سامسونگ و الجی رو ببین بیخیاله هرتز و این امکانات جانبی میشی . من شنیدم روی الجی میشه kmplayer هم نصب کرد اما چه فایده وقتی کیفیت نداره :13:
لازم هم نیست که سینما خانگی حتما سونی باشه .... در این مورد مطمئن نیستم می تونید سوال کنید که با سینما خانگی مارک دیگه کارتون رو راه بندازید :46:

مرسی. آخه من برعکس تو صدا فقط سونی رو قبول دارم :8: پس اگه اون هرتز و اینا مصنوعی هست که ما همینو میگیریم و خلاص.

hovo
24-09-2011, 23:22
مرسی. آخه من برعکس تو صدا فقط سونی رو قبول دارم :8: پس اگه اون هرتز و اینا مصنوعی هست که ما همینو میگیریم و خلاص.

پس حتما به تالار های سینمای خانگی و صوتی یه سر بزن

ما یه ساله داریم میگیم تو سونی این رو برندارید برید سراغ هرتز های بالا تر شما بازم می گی همین رو بر میدارم
به خدا بعدا پشیمون میشی

لا اقل یکم بیشتر هزینه کن
ex720 بردار لا اقل 200 هرتز ریل باشه
با اون موتور خیره کنندش

behii
24-09-2011, 23:46
پس حتما به تالار های سینمای خانگی و صوتی یه سر بزن
ما یه ساله داریم میگیم تو سونی این رو برندارید برید سراغ هرتز های بالا تر شما بازم می گی همین رو بر میدارم
به خدا بعدا پشیمون میشی
لا اقل یکم بیشتر هزینه کن
ex720 بردار لا اقل 200 هرتز ریل باشه
با اون موتور خیره کنندش

hovo می تونی یه زحمت بکشی ؟

توی منو
setting
بعد
Preferences
ببین گزینه ای به نام Closed Captions (CC) داری ؟
اگه بود آنالوگ و دیجیتال اش رو برو و فارسی رو انتخاب کن و زیرنویس فارسی رو دوباره امتحان کنن ببین درست شده یا نه . چون ماله من اصلا همچین گزینه هایی رو نداره نمی دونم چرا :18: اما پشتیبانی سونی (جهانی) این راه حل رو گفت

hovo
25-09-2011, 03:56
شاید تو آبدیت جدید گذاشتن! شاید
این گزینه روچند وقت پیش دیده بودمش دارم ولی فارسی نداشت ...... ولی فارسی نداشت؟

شاید هم باید زبان رو فارسی کرد ومنطقه رو آسیا تا بتونه فارسی بیاره البته بازم شاید
امتحان میکنم؟ خبرش رو میدم البته تا صبح باید صبر کنید آخه الان همه خوابن

tap10
25-09-2011, 05:20
دوستان من NX720 رو از قسمت استرالیا سایت سونی اپدیت کردم چند گزینه به TV اضافه شد. در قسمت منو USB چند تا عکس با کیفیت بسیار بالا اومده که کنارش یک نقشه مکان نما گوگل اومده وقتی TV به نت وصل باشه مکان عکس نشون میده. و یک گزینه دیگه اینه که تمام کارهای TV به صورت بسیار زیبایی در پایین صحفه نمایش داده میشه . (البته با فعال سازی در منو) واما در قسمت ابزارهای شبکه یک گزینه اومده که الان واسه اینکه تو محل کارم هستم نمیتونم به اسمش دسترسی داشته باشم. ولی واسه ارتباط با لب تاب یا گوشیهایی که وایرلس دارن باید باشه. چون وقتی فعالش میکنم. لب تاب فورا TV رو شناسایی میکنه (در قسمت وایرلس لب تاب) اما وقتی میخوام TV رو بهش معرفی (کانکت بکنم) پسورد میخواد دقیقا مثل ارتباط با مودم وایرلس. حالا میخوام بدونم پسورد یا کلمه عبور TV رو از کجا باید فهمید چی هست؟؟؟برنامه REMOTE KEYBOARD رو هم دانلود کردم اما ظاهرا تا اول به Tv کانکت نشم این برنامه در قسمت سرچ چیزی پیدا نمیکنه. مشکل همون نداشتن پسورده دوستان کسی میتونه کمک کنه؟؟؟

hovo
25-09-2011, 07:01
hovo می تونی یه زحمت بکشی ؟

توی منو
setting
بعد
Preferences
ببین گزینه ای به نام Closed Captions (CC) داری ؟
اگه بود آنالوگ و دیجیتال اش رو برو و فارسی رو انتخاب کن و زیرنویس فارسی رو دوباره امتحان کنن ببین درست شده یا نه . چون ماله من اصلا همچین گزینه هایی رو نداره نمی دونم چرا :18: اما پشتیبانی سونی (جهانی) این راه حل رو گفت

اون مسیری که سونی گفته بود که نه من هم نداشتم
اما خوش به حال حافظم بله یه همچین گزینه ای من هم دارم
اما توی ستینگ دیجیتال
که فارسی هم توش نیست

جواب منفیه
__________________________________________________ ________________________

hossein_542
25-09-2011, 14:44
EX520 فايل MKV را ساپورت مكنه؟

lurenzo
25-09-2011, 20:06

خیر.هیچکدوم از مدل های سونی ساپورت نمیکنه!

hossein_542
25-09-2011, 22:00
خیر.هیچکدوم از مدل های سونی ساپورت نمیکنه!
بهترين فرمت براي تبديل به اون چيه كه كيفيت حفظ بشه؟

lurenzo
25-09-2011, 23:21
بهترين فرمت براي تبديل به اون چيه كه كيفيت حفظ بشه؟

توی تبدیل فرمت ها بالاخره همیشه افت کیفیت وجود داره بعلت تفاوت در الگوریتم ذخیره سازی! تی وی های سونی هم توی پخش فرمت های تصویری محدود عمل میکنن!
توصیه من خرید یه HD Media Player خوب هستش که کلیه فرمت ها و زیرنویس فارسی رو ساپورت میکنه.

hovo
26-09-2011, 06:36

Supported File Formats for USB Compatible Sony TVs

Article ID:461522(modified 30 Jun 2011)
Applicable Models

KDL-22EX420, KDL-22EX423, KDL-26EX420, KDL-26EX423, KDL-32CX520, KDL-32CX523, KDL-32EX420, KDL-32EX520, KDL-32EX523, KDL-32EX720, KDL-32EX723, KDL-40CX520, KDL-40CX523, KDL-40EX520, KDL-40EX523, KDL-40EX720, KDL-40EX723, KDL-40HX820, KDL-40NX720, KDL-40NX723, KDL-46CX520, KDL-46CX523, KDL-46EX520, KDL-46EX523, KDL-46EX720, KDL-46EX723, KDL-46HX820, KDL-46HX920, KDL-46HX923, KDL-46HX925, KDL-46NX720, KDL-46NX723, KDL-55EX720, KDL-55EX723, KDL-55HX820, KDL-55HX920, KDL-55HX923, KDL-55HX925, KDL-55NX720, KDL-60EX720, KDL-60NX720, KDL-65HX920, KDL-65HX923, KDL-65HX925

You can enjoy video, audio and image files on your TV from USB devices. See the chart below for supported file formats:
Enjoy media files from a USB device, such as a digital camera, MP3 player, or USB storage device, connected to the USB input on the TV.
Legend:

O = Supported
X = Not Supported

Category

File Type

File Extension

USB

Video
MPEG-1 .mpg
O
MPEG-2 (PS, TS) .mpg, .m2t
O
MPEG-2, AVCHD .m2ts, .mts
O
MPEG-4 (Part 2, 10), MP4 .mp4
O
DivX SD (Home Theater profile 3.0) .divx, .avi
O
Xvid .avi
O
WMV, Asf .asf, .wmv
O
DivX HD .divx, .avi
X
OGG .ogv
X
3gpp/3gpp2 .3gp, .3g2
X
DivX HD plus, MKV .mkv
X
RealMedia .rm, .rmvb
X
MOV .mov
X
FLV .flv
X
MVC .mvc
X
Music
LPCM .wav
X
MPEG-1 Audio Layer-3 .mp3
O
WMA, Asf .wma
O
- .aac
X
Image
JPEG .jpg, .mpo, .arw
O
*1 PNG .png
X
Note: Not all files are guaranteed to play.

*1: Supported for DCF2.0/Exif 2.21 (YCbCr 4 4 : 4 : 4 4 is not in this specification).

منبع:
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دقیقا همه چیز گویاست(تفاوت تصاویر sd ,hd رو هم که خدا رو شکر همه میدونن)

hovo
26-09-2011, 09:17
برای تبدیل همراه با افت کیفیت از divx پلیر استفاده کنید همون نرم افزاری که باهاش دایویکس تی وی تون رو ریجیستر کردید اول فلشتون رو بزنید به سیستم یا دی وی دی خام رو برزارید داخل درایو وقتی پلیرش رو باز کنید کنارش یه ستون هست عکس تی وی داره انتخاب کنید بعد احتمالا یه صفحه با سه تا آی کن دایویکس نشونتون میده شما فقط اولی رو انتخاب کنید فقط اولی چون دومی و سومی رو تی وی شما ساپورت نمیکنه بعد نکست فلشتون رو نشون میده یه پلاس اون پایین داره ازش فایلتون رو اد کنید بعد نکس تموم همه کار رو خودش انجام میده کانورت میکنه و بعد میریزه روی فلش
البته افت کیفیت داره

من فعلا برای دیدن فیلم فول اچ دی و اچ دی پلاس روی فلش از همین استفاده میکنم
البته اون استریم کردن هم به بن بست خورد فعلا کابل اچ دی ام ای

sansa
26-09-2011, 13:33
ایا این 60 هرتز بودن این تی وی مشکلی در فیلم های HD معلوملی ایجاد نمیکنه ؟؟؟؟ من زیاد فوتبال و ... ورزشی نگاه نمیکنم.

بریویا 3 برتره از نظر روشنایی و کیفیت یا X-riality ???????????

hovo
26-09-2011, 13:54
ایا این 60 هرتز بودن این تی وی مشکلی در فیلم های HD معلوملی ایجاد نمیکنه ؟؟؟؟ من زیاد فوتبال و ... ورزشی نگاه نمیکنم.

بریویا 3 برتره از نظر روشنایی و کیفیت یا X-riality ???????????

همین تا÷یک رو از اول تا حا لا رو بخون همه چی دستگیرت میشه

sansa
26-09-2011, 17:31
داداشی از اول تا اخر بخونم جونم در میره Dial up ??????? نمیشه لپ کلام رو بگی

sansa
26-09-2011, 17:37
داداش بی خی خی من این مدل رو سفارش دادم ......

( مگه بازیکنان ایرانی چقدر سرعت دارن که تو سرعت کم بیاره :19:

esteghla123l
26-09-2011, 17:38
نه عزیزم اصلا اذیتت نمیکنه واسه فیلم دیدن
صددرصد x-reality

sansa
26-09-2011, 17:42
من بزودی این تی وی دستم میرسه

کسی هست تنظیمات کالیبره کردن تصویر این مدل رو بدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا کمک کنید ....کمک ...وای ...کمک

noisymind
26-09-2011, 19:10
کلا سونی ها ساخت کجا هستند؟ و گارانتیشون چی هست؟

hovo
27-09-2011, 06:50
داداش بی خی خی من این مدل رو سفارش دادم ......

( مگه بازیکنان ایرانی چقدر سرعت دارن که تو سرعت کم بیاره :19:

من بزودی این تی وی دستم میرسه

کسی هست تنظیمات کالیبره کردن تصویر این مدل رو بدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا کمک کنید ....کمک ...وای ...کمک

در مورد سفارشوتون باید بگم مبارک باشه
تی وی خوبیه لا اقلش اینکه از همه برند های دیگه یه سرو گردن بالا تره

اما در مورد فوتبال باید بگم شما اگه بازی بارسلونا رو بخوای ببینی مثلا با رئال یعنی اگه یه ال کلاسیکو واقعی با 6 تا گل خورده رئال رو ببینی باید بگم از خرید تی وی خودت پشیمون میشی البته ما یه راه حل هایی براش پیدا کردیم
توضیح اینکه شما اگه یه فیلم اچ دی پلاس یا فول اچ دی منظورم با کیفیت 720p , 1080p ببینی که اجسام و اشیاد داخل فیلم کوچکتر از 10 تا 15 سانت باشن مسلما با هر سلیقه ای جور در نمیاد یعنی یه سایه پشت هر کدومشون پیدا میشه مثلا شما فیلم تند و سریع 5 رو ببین بعد آواتار رو ببین دقیقا متوجه میشی
ما به این نتیجه رسیدیم اگه مشکی واصح رو تا آخر زیاد کنیم یکم هم نور رو زیاد کنم و سفید واضح رو هم یکم
در عوض گاما رو تا آخر کم کنیم این مشکل تا 70 در صد حل میشه

این هم تاپیک کالیبره البته خیلی ازش استقبال نشده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 06:50 AM ---------- Previous post was at 06:48 AM ----------

راستی به تاپیکهای امضا من هم یه سری بزن

hovo
27-09-2011, 08:50
راستی یادم رفت
مبارکه
شبکه دیجیتال بازار
:31::31::31:

noisymind
27-09-2011, 20:27
خب Hovo جان. الان نظر رفت رو 46 اینچ. حالا مدل بالاتر از EX520 که خیلی گرون نشه چی پیشنهاد میکنی؟

hossein_542
27-09-2011, 23:09
وصل كردن فلش مموري به تلويزيون اگر ويروسي باشد مشكي پيش مياد؟

sansa
28-09-2011, 00:56
سفارش دادم از بانه قیمت 46 شد 1600 .....گرون شده ها ...هفته بعد میرسه دستم
...........

داداش من یه مانیتور دارم 20 اینچ 50HZ هست اما هیچ سایه ای توش حس نمیکنم .

------------------

راستی دوستان از طریق یو اس بی چه فرمت هایی ودیویی رو پشتیبانی میکنه ؟

hovo
28-09-2011, 10:24
به نظر من اگه نمیتونیnx720 برداری دیگه از ex720 کمتر برندار
بعضی از دوستان میگن کیفیت hx800 که مدل 2010 و 240 هرتز هست بهتر از این ex720 ولی باید بری مقایسه کنی؟؟؟
راستی به قول یکی از بچه ها سه ماه مونده به 2012 اگه مثله ما عجله واسه خریدن نداری این 2 3 ماه رو صبر کن

---------- Post added at 10:24 AM ---------- Previous post was at 10:22 AM ----------

سفارش دادم از بانه قیمت 46 شد 1600 .....گرون شده ها ...هفته بعد میرسه دستم
...........

داداش من یه مانیتور دارم 20 اینچ 50HZ هست اما هیچ سایه ای توش حس نمیکنم .

------------------

راستی دوستان از طریق یو اس بی چه فرمت هایی ودیویی رو پشتیبانی میکنه ؟

بزار بیاد بازی بارسلونا رو که دیدی می ری گا ما رو تا آخر کم می کنی و

پیش خودت میگی عجب تجربه بهترین وسیله برای رسیدن به نتیجه نیست!!!!

hovo
28-09-2011, 10:33

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:33 AM ----------

پشتیبانی فرمتهای سونی

arashp30world
28-09-2011, 10:33
سلام
مدل KDL_EX520 را از بانه به قیمت یک میلیون و نود هزار تومان خریدم.

arashp30world
28-09-2011, 10:40
نسخه نرم افزارش این هست:
PKG3.209GAA-0104
آیا این نسخه جدید است؟
لینکی که برای آپدیت گذاشتید را رفتم ولی متوجه نشدم کجا باید فایل را دریافت کنم. اگه ممکنه خودتان فایل را برای دانلود من و دوستان دیگر بگذارید.

hovo
28-09-2011, 13:21

tap10
28-09-2011, 17:51
اقای..hovo عزیز من NX720 رو از قسمت استرالیا سایت سونی اپدیت کردم چند گزینه به TV اضافه شد. در قسمت منو USB چند تا عکس با کیفیت بسیار بالا اومده که کنارش یک نقشه مکان نما گوگل اومده وقتی TV به نت وصل باشه مکان عکس نشون میده. و یک گزینه دیگه اینه که تمام کارهای TV به صورت بسیار زیبایی در پایین صحفه نمایش داده میشه . (البته با فعال سازی در منو) واما در قسمت ابزارهای شبکه یک گزینه اومده که الان واسه اینکه تو محل کارم هستم نمیتونم به اسمش دسترسی داشته باشم. ولی واسه ارتباط با لب تاب یا گوشیهایی که وایرلس دارن باید باشه. چون وقتی فعالش میکنم. لب تاب فورا TV رو شناسایی میکنه (در قسمت وایرلس لب تاب) اما وقتی میخوام TV رو بهش معرفی (کانکت بکنم) پسورد میخواد دقیقا مثل ارتباط با مودم وایرلس. حالا میخوام بدونم پسورد یا کلمه عبور TV رو از کجا باید فهمید چی هست؟؟؟برنامه REMOTE KEYBOARD رو هم دانلود کردم اما ظاهرا تا اول به Tv کانکت نشم این برنامه در قسمت سرچ چیزی پیدا نمیکنه. مشکل همون نداشتن پسورده .

hovo
29-09-2011, 00:46
اقای..hovo عزیز من NX720 رو از قسمت استرالیا سایت سونی اپدیت کردم چند گزینه به TV اضافه شد. در قسمت منو USB چند تا عکس با کیفیت بسیار بالا اومده که کنارش یک نقشه مکان نما گوگل اومده وقتی TV به نت وصل باشه مکان عکس نشون میده. و یک گزینه دیگه اینه که تمام کارهای TV به صورت بسیار زیبایی در پایین صحفه نمایش داده میشه . (البته با فعال سازی در منو) واما در قسمت ابزارهای شبکه یک گزینه اومده که الان واسه اینکه تو محل کارم هستم نمیتونم به اسمش دسترسی داشته باشم. ولی واسه ارتباط با لب تاب یا گوشیهایی که وایرلس دارن باید باشه. چون وقتی فعالش میکنم. لب تاب فورا TV رو شناسایی میکنه (در قسمت وایرلس لب تاب) اما وقتی میخوام TV رو بهش معرفی (کانکت بکنم) پسورد میخواد دقیقا مثل ارتباط با مودم وایرلس. حالا میخوام بدونم پسورد یا کلمه عبور TV رو از کجا باید فهمید چی هست؟؟؟برنامه REMOTE KEYBOARD رو هم دانلود کردم اما ظاهرا تا اول به Tv کانکت نشم این برنامه در قسمت سرچ چیزی پیدا نمیکنه. مشکل همون نداشتن پسورده .

پسورد دیفالت سونی همون 1234
البته اگه پسورد خود تی وی رو عوض کردی خوب باید فکر کنی چی گذاشتی
(منظورم همون پین کدی هست که موقع تعویض کشور باید بهش بدید ریست فکتوری)
اون عکسها رو من همین حالا دارم با آبدیت آسیا یکیش هم نصفه و نیمه پانورما هست البته بدون زوم

راستی میشه در مورد آبدیت به استرالیا و مزایاش بیشتر بگی
مثلا دیجیتال بهتر شده با بدتر
امکان گاید هست یا نه
زیر نویس کار میکنه یا نه
دکمه کنترل صدا زبان کار می کنه یا نه
کلا به غیر از افکتهای گرافیکی چیز دیگه ای هست؟
میشه یه سری عکس بگیری بزاری ببینیم
راستی میشه دوباره آبدیت کرد به آسیا؟

الان بدون اتصال دستگاه به تی یو من 9 تا منو دارم شما چند تا؟ البته من 520ex ساده است

arashp30world
29-09-2011, 10:34
سلام
کیفیت نمایش فیلمهای دانلود شده از این سایت:

فوق العاده بالاست ! آیا کیفیت پائین نمایش تصویر ارتباط خیلی نزدیک به نوع تصویر ارسالی فرستنده ندارد؟ مثلا فوتبال شبکه دیجیتال ما خیلی کیفیتش پائین است نه؟

arashp30world
29-09-2011, 10:43
اگر نرم افزار تلویزیون را آپدیت کنیم آیا امان بازگشت به نرم افزار قبل وجود دارد؟ آیا می تونیم از نرم افزار قدیممون یک پشتیبان روی فلش بگیریم که اگه خواستیم نرم افزار را به نرم افزار قدیم برگردانیم؟

TATU_TATY
29-09-2011, 12:32
با سلام خدمت شما . اقا چندتا سوال داشتم
این تی وی رو خریدم .. تلتکسش از کجا فعال میشه ؟؟ وقتی کسی از تصویر بخواد بره بیرون تصویر خیلی اهسته حرکت میکنه..

جدیدترین اپدیتش رو میشه لطف کنید
ایا این تی وی رو میشه تو حالت ویود یا کالیبره کرد برای گرفتن کیفیت بهتر؟؟؟
از مشکلات معمولو طریقه رفع کردنش کسی میتونه یه توضیح کوتاهی بده...
اگر نرم افزار تلویزیون را آپدیت کنیم آیا امان بازگشت به نرم افزار قبل وجود دارد؟ آیا می تونیم از نرم افزار قدیممون یک پشتیبان روی فلش بگیریم که اگه خواستیم نرم افزار را به نرم افزار قدیم برگردانیم؟

پیشاپیش تشکر

tap10
29-09-2011, 14:11
پسورد دیفالت سونی همون 1234
البته اگه پسورد خود تی وی رو عوض کردی خوب باید فکر کنی چی گذاشتی
(منظورم همون پین کدی هست که موقع تعویض کشور باید بهش بدید ریست فکتوری)
اون عکسها رو من همین حالا دارم با آبدیت آسیا یکیش هم نصفه و نیمه پانورما هست البته بدون زوم

راستی میشه در مورد آبدیت به استرالیا و مزایاش بیشتر بگی
مثلا دیجیتال بهتر شده با بدتر
امکان گاید هست یا نه
زیر نویس کار میکنه یا نه
دکمه کنترل صدا زبان کار می کنه یا نه
کلا به غیر از افکتهای گرافیکی چیز دیگه ای هست؟
میشه یه سری عکس بگیری بزاری ببینیم
راستی میشه دوباره آبدیت کرد به آسیا؟

الان بدون اتصال دستگاه به تی یو من 9 تا منو دارم شما چند تا؟ البته من 520ex ساده است
من خوزستانم دیجیتال نشده هنوز. زیر نویس رو کلا استفاده ندارم. اره دکمه زبان کار میکنه. یک گزینه واسه اتصال لب تاب به تی وی اضافه شده.عکسم میزارم سر فرصت. اره میشه ابدیت رو برگردوند.

arashp30world
29-09-2011, 14:19
سلام
آیا نوع آنتن آنالوگ و تنظیم جهت آن تاثیری در دریافت شفاف تر شبکه های دیجیتال دارد؟ این سئوال را پرسیدم چون بدون اتصال آنتن آنالوگ شبکه های دیجیتال قابل دریافت نیست .

hovo
29-09-2011, 23:46
1- این رو باید از تعمیر کارهای سونی سوال کنید تا حالا که برو بچ این فرم هیچ کدوم همچین کاری نکردن یه سرچی هم زدم تو وب همچین چیزی ندیدم(دلیلش هم واضحه اصلا نیازی نیست و کار اشتباهیه همه سعی میکنن نرم افزار فریمور تی ویشون رو به روز و آبدیت نگه دارن نه مثله شما که هوس کردید دانگرید کنید)
2- میشه بپرسم چرا میخواهید دانگرید کنید؟

با سلام خدمت شما . اقا چندتا سوال داشتم
این تی وی رو خریدم .. تلتکسش از کجا فعال میشه ؟؟ وقتی کسی از تصویر بخواد بره بیرون تصویر خیلی اهسته حرکت میکنه..

جدیدترین اپدیتش رو میشه لطف کنید
ایا این تی وی رو میشه تو حالت ویود یا کالیبره کرد برای گرفتن کیفیت بهتر؟؟؟
از مشکلات معمولو طریقه رفع کردنش کسی میتونه یه توضیح کوتاهی بده...

پیشاپیش تشکر

1- تلتکس با حالت دیجیتال در کانالهای 2 و 3 فعال است البته اگه زبان رو انگلیسی و کشور رو استرالیا گذاشته باشید در غیر این صورت شاید و شاید فعال نباشه قبلا که نبود من خودم تست کردم.
2-

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3-موقع تنظیم دو حال وجود داره کامان یا همیشگی کارنت یا فعلا . موقعی که میخوای در هنگام ویدئو و فقط در همون حالت کالیبره کنی و به کالیبره تی وی دست نزنی شما از کارنت استفاده کن
4-هرتز پایین و کیفیت بد در هنگام فوتبال بارسلونا راه حل کاهش گاما تا حد صفر و بعد افزایش نور و افزایش مشکی عمیق
5- به این سوالتون در بالاتر جواب داده شد
6-خواهش میکنم

سلام
آیا نوع آنتن آنالوگ و تنظیم جهت آن تاثیری در دریافت شفاف تر شبکه های دیجیتال دارد؟ این سئوال را پرسیدم چون بدون اتصال آنتن آنالوگ شبکه های دیجیتال قابل دریافت نیست .
در گرفتن سیگنال دو مطلب وجود داره کیفیت و قدرت
عموما قدرت بیاد روی حدودا95 تا 99 باشه اما کیفیت حد اقل از 20 تا 100 این کیفیت هرچی بیشتر باشه شما تصویر با بریده گی و قطعی کمتری خواهید داشت مثلا من با آنتن سیماران با تقویت برق که خود آنتن داشت الان کیفیتم 100 و قدرت 99 هست اصلا قطعی ندارم و پرش هم وجود نداره و تصویر مربع مربع هم نمیشه قبلا با یه آنت معمولی بدون تقویت قدرت روی 95 بود و کیفیت روی 40 کلا از دیدن تصویر سیر میشدیم و در ضمن 8 تا کانال بیشتر نمی گرفت با 9 تا رادیو الان 16 تا تی وی و 11تا رادیو میگیره همه جا همین طوره البته این حداکثره و استان تا استان فرق میکنه

جای آنتن خیلی مهم نیست بین دوستم دیجیتال یا هست یا نیست بین این دوتا چیزی وجود نداره وقتی هست تصویر صاف و عالیه وقتی نیست شطرنجی میشه و میایسته یا قطع میشه و سیاه میشه مثلا فکر کنی آنتن بهتر بگیری تصویر بهتر میشه نه فقط تعداد قطعی و ÷رش و دفعات مربع مربع شدن کمتر میشه تا به صفر برسه تصویر دیجیتال ایران همینه تقریبا 280 تا 340i و نه بیشتر شما فقط آنتن رو بزار روی پشت بام و خیلی هم توی جهتش و تکون دادن سانت به سانت گیرنده فقط توی یکی از شش جهت اصلی و فرعی بزار یعنی همون جهت هایی که همه همسایه هاتون میزارن و دیگه هی دستش نزن و تصورت این نباشه که اگه یه دو تا 10 سانت تکونش بدی تصویر بهتر میشه
در ضمن چیزی به نام آنتن دیجیتال نداریم
آنتن ها همشون آنالوگ هستن که توانایی گرفتن امواج دیجیتال هم دارن و این توانایی بستگی به کیت داخل و داشتن تقویت کننده است البته این مطلب آنتن تجربیه و من اصلا اهل فنت در این مورد نیستم
به محض داشتن تصویر اون تصویر بهترینه (امید وارم تونسته باشم مفهموم رو برسونم)
وامید وارم این توضیح ها مفید بوده باشه

arashp30world
30-09-2011, 08:06
سئوال من به این خاطر است که:
اگر ورژن آپدیتی رو مثلا اشتباه دانلود کرده بودیم ، و مربوط به سری دستگاه ما نبود ، یا در عمل مشکلاتی داشت ، بتونیم به ورژن قبل برگردیم . وگرنه این منطقی نیست که به ورژن قدیم دلبستگی نشون بدیم و در صورت نداشتن مشکل با آپدیت جدید کسی به فکر برگشت به نرم افزار قدیم نمی افتد. چون قاعدتا برنامه جدید ضمن داشتن امکانات برنامه قدیم باید امکانات جدیدتری را هم داشته باشد،راستی با برگشت به تنظیم کارخانه آیا ورژن برنامه هم به ورژن اولیه بر می گردد؟
سئوال دیگه این که : اگه زبان انگلیسی رو انتخاب کرده باشیم و کشور سنگاپور ، آیا با دادن آپدیت مربوط به منطقه خودمان(ایران) مشکلی پیش نمیاد؟
فایل اپدیتی که من دانلود کردم اسمش Copy of 00000201_057f046a.bin است. همین فایل را با فلش به تلویریون بدهم ؟

mycd2007
30-09-2011, 10:37
سئوال من به این خاطر است که:
اگر ورژن آپدیتی رو مثلا اشتباه دانلود کرده بودیم ، و مربوط به سری دستگاه ما نبود ، یا در عمل مشکلاتی داشت ، بتونیم به ورژن قبل برگردیم . وگرنه این منطقی نیست که به ورژن قدیم دلبستگی نشون بدیم و در صورت نداشتن مشکل با آپدیت جدید کسی به فکر برگشت به نرم افزار قدیم نمی افتد. چون قاعدتا برنامه جدید ضمن داشتن امکانات برنامه قدیم باید امکانات جدیدتری را هم داشته باشد،راستی با برگشت به تنظیم کارخانه آیا ورژن برنامه هم به ورژن اولیه بر می گردد؟

طبق نوشته سایت سونی بازگشت به ورژن قبل پشتیبانی نمی شود.

من که از خود سایت سونی ورژن خاورمیانه را برداشتم و آپدیت کردم، هیچ تغییری توی منوهاش ندیدم. انگار کاملا این کار الکی بود.

hovo
30-09-2011, 11:23
شما باید این رو از لینک بالایی که گذاشتم دانلود کنید
sony_tvupdate_2011_3407_gaa_auth.zip
بعد از دانلود اون رو اکسترکت کنید

این فولدر زیری مهمه
این فولدر ایجاد میشه که میریزید داخل فلش
sony_dtv0FA10A01A0A1_00000201

اونی که شما گذاشتید فایل داخل آخرین فولدر هست که اصلا نباید از داخل فولدر sony_dtv0FA10A01A0A1_00000201 در بیاد

در ابدیت منطقه آسیا رو که انتخاب میکنید و اون فایل زیپ رو دانلود میکنید داخل اون فریمور نصب شده شما این کشور ها با این زبانها وجود داره پس استفاده از هر کدوم از اون ها هیچ مشکلی پیش نمیاره
حتی شما میتونید از آبدیت های مناطق دیگه هم استفاده کنید
یعنی میتونید آبدیت استرالیا رو بگیرید از سایت سونی اصلی امریکا یا مثلا آبدیت آفریقا رو بگیرید
موضوع اینه که استاندارد های پخش دیجیتال در هر منطقه از دنیا مخصوص به خودشه
یکی از دوستان توی یکی از سونی های 3d اگه درست یادم باشه استرالیا آبدیت کرده بود و خیلی هم راضی بود البته نگفت از تی وی دیجیتال اینتر نال استفاده میکنه(کار میکنه) یا نه از ریسیور استفاده میکنه..

arashp30world
01-10-2011, 15:51
سلام
فایل آپدیت را از حالت zip خارج کردم و با همون پوشه خودش( طبق نظر استاد ) داخل فلش به تلویزیون وصل کردم ولی نه روی تصویر نه فیلم نه موزیک اون فایل باز نمیشه یعنی یک پوشه خالی رو نشون میده! لطفا راهنمائی بفرمائین.

lurenzo
01-10-2011, 20:12
طبق نوشته سایت سونی بازگشت به ورژن قبل پشتیبانی نمی شود.

من که از خود سایت سونی ورژن خاورمیانه را برداشتم و آپدیت کردم، هیچ تغییری توی منوهاش ندیدم. انگار کاملا این کار الکی بود.

نه نمیشه گفت که آپدیت الکی هست!
من دو ماه پیش خواستم کامپیوتر رو با کابل HDMI وصل کنم به تی وی. هر کاری کردم PC و لپ تاپ Acer تصویر فول اسکرین نمیدادن.کلی هم با تنظیمات گرافیکشون ور رفتم ولی نشد که نشد! در حالیکه همون موقع لپ تاپ Vaio رو که وصل میکردم بطور خودکار تصویر فول اسکرین میشد!
بعد سونی یه آپدیت داد و این مشکل من براحتی حل شد! در حالیکه توی منوی تی وی تغییری در این رابطه ایجاد نشده بود!

arashp30world
02-10-2011, 08:54
سلام
EX520
کشور را سنگاپور و زبان را انگلیسی انتخاب نموده ام ، نام شبکه های دیجیتال آمده است. تله تکس به خوبی روی شبکه های دیجیتال فعال شده است. 44 شبکه تلویزیونی ورادیوئی دارم. البته تعدادی تلویزیونی ها تکراری است. راستی چرا در لیست کشورها اسمی از کشور مالزی که ظاهرا سازنده این ال ای دی است نمیباشد؟ یکبار هم زبان فارسی را انتخاب کردم که حروف بصورت ناپیوسته و از چپ به راست نمایش داده میشد! مشکل فعلی در آپدیت کردن است که توضیح کامل و جامعی در فروم پیدا نکردم. با وصل کردن فلش به ال ای دی ، بصورت اتوماتیک آپدیت نشد . فایل های دیگر را از روی فلش برداشتم و تنها فایل آپدیت روی فلش بود باز هم نشد!
رفتم که از روی یو اس بی فایل را اجرا کنم( همان منوی مولتی مدیا یو اس بی ) هیچکدام از گزینه های عکس یا فیلم یا موزیک نتوانست فایل آپدیت را باز و اجرا کند! پوشه اصلی مشخص است ولی فایل آپدیت را نشان نمی دهد! لطفا راهنمائی بفرمائین.آیا به خاطر این نیست که من نام کشور را سنگاپور انتخاب کرده ام؟چون سنگاپور احتمالا آپدیت از طریق اینترنت به آسانی انجام میشود و نیاز به استفاده از فلش نیست، شاید به همین خاطر گزینه آپدیت از فلش در تنظیم کشور به نام سنگاپور فعال نیست!!!
یک سئوال دیگر: امکان باز کردن فایلهای پی دی اف با دستگاه هست؟ آپدیت ها چند وقت یکبار منتشر می شوند؟

hovo
02-10-2011, 16:11
سلام
فایل آپدیت را از حالت zip خارج کردم و با همون پوشه خودش( طبق نظر استاد ) داخل فلش به تلویزیون وصل کردم ولی نه روی تصویر نه فیلم نه موزیک اون فایل باز نمیشه یعنی یک پوشه خالی رو نشون میده! لطفا راهنمائی بفرمائین.

1-دوست خوبم شما درست اکسترکت نکردین
2- فقط و فقط اکسترکت هیر
3- اون وقت این پوشه رو میبینید sony_dtv0FA10A01A0A1_00000201
به داخلش کاری نداشته باشید و از داخلش فایلش رو برندارید فقط و فقط این فولدر رو با محتویات داخلش که باید یک فایل آبدیت با پسوند .bin باشه رو بریزید داخل فلش شما احتمالا یا اون فایل رو مستقیم ریختید داخل فلش یا فولدرsony_tvupdate_2011_3407_gaa_auth رو کپی کردید

در ضمن ما دوستتون هستیم نه ....

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:07 PM ----------

پدی اف رو
نمی تونی ببینی

tap10
03-10-2011, 11:38
از کجا بفهمیم شبکهای استان ما دیجیتال شده یا نه؟ مثل خوزستان

tap10
03-10-2011, 11:38

AMIR MOHAMMAD . M
03-10-2011, 13:43
سلام خدمت دوستان عزیز
در رابطه با همان مشکل زیر نویس وغیره این فایل رو دانلود کنید
شرمنده که دیر شد

اینم خود برنامه

AMIR MOHAMMAD . M
03-10-2011, 14:02
کلا سونی ها ساخت کجا هستند؟ و گارانتیشون چی هست؟

دوستان پشت کنترل شما چی نوشته ؟
EX520

hovo
03-10-2011, 14:42

arashp30world
03-10-2011, 20:38

گزینه تنظیم دیجیتال را انتخاب کن و سرچ کن و بگذار تا آخر جستجو کند. اصفهان 44 تا تی وی و رادیو پیدا می کند.
در ضمن آنتن آنالوگ حتما باید وصل باشد.

arashp30world
03-10-2011, 22:05
اینترنت وایرلس دارم
با کابل به پشت تی وی وصلش کردم
خودش تنظیمات را شناخت
و تونستم خیلی راحت آپدیتش کنم.
ولی نتونستم با یو اس بی وایرلس آداپتور با اکسس پوینتم بدون نیاز به وصل کردن کابل ارتباط برقرار کنم. در ضمن کار کردن با اینترنتش بدون صفحه کلید مشکله. کسی راه حلی براش داره؟

tap10
04-10-2011, 21:03
اینترنت وایرلس دارم
با کابل به پشت تی وی وصلش کردم
خودش تنظیمات را شناخت
و تونستم خیلی راحت آپدیتش کنم.
ولی نتونستم با یو اس بی وایرلس آداپتور با اکسس پوینتم بدون نیاز به وصل کردن کابل ارتباط برقرار کنم. در ضمن کار کردن با اینترنتش بدون صفحه کلید مشکله. کسی راه حلی براش داره؟
چه نوع وایرلستی استفاده میکنی انتن نانو استیشن داری؟یا adsl وایرلس داری؟ بگو تا راهنماییت کنم.

arashp30world
04-10-2011, 23:00
چه نوع وایرلستی استفاده میکنی انتن نانو استیشن داری؟یا adsl وایرلس داری؟ بگو تا راهنماییت کنم.

سلام ،اشتراک وایرلس با دستگاه نانو استیشن از isp دارم که با اکسس پوینت tenda مدل+ W311R , استفاده از WIRELESS USB ADAPTOR Lمارک TENDA.
مشکل این بود که تی وی من( EX520 ) D) نتونست یو اس بی آداپتور که زده بودم به پورت یو اس بی تی وی را شناسائی کند و لذا از طریق وایرلس تی وی با این فلش نشد به اینترنت خودم متصل بشم . ولی با استفاده از پورت شبکه پشت تی وی و اتصال کابل اینترنت ( اتصال ازطریق تنظیم گزینه دیگر به جز وایرلس تی وی) به اینترنت متصل شدم ولی بد جوری این کابل دست و پاگیر بود.

hovo
06-10-2011, 00:30
سلام ،اشتراک وایرلس با دستگاه نانو استیشن از isp دارم که با اکسس پوینت tenda مدل+ W311R , استفاده از WIRELESS USB ADAPTOR Lمارک TENDA.
مشکل این بود که تی وی من( EX520 ) D) نتونست یو اس بی آداپتور که زده بودم به پورت یو اس بی تی وی را شناسائی کند و لذا از طریق وایرلس تی وی با این فلش نشد به اینترنت خودم متصل بشم . ولی با استفاده از پورت شبکه پشت تی وی و اتصال کابل اینترنت ( اتصال ازطریق تنظیم گزینه دیگر به جز وایرلس تی وی) به اینترنت متصل شدم ولی بد جوری این کابل دست و پاگیر بود.
فقط وایرلس خود سونی رو میشناسه
توی سایت خود سونی هم زده هیچ گونه برند دیگه ای رو نمیشناسه و قبول نمیکنه

فکر کنم تو فروشگاههای بانه زده بود 45 تومن
یادم نیست کدومشون بودن

sansa
06-10-2011, 00:49
این مدل رو من خریدم و راضی هستم .

بعضی ها که یگن حرکت رفرش ریتش 50 هرتزه و کم میاره

یا تعصب دارن و یا چیزی از تی وی نمیدونن و یا اصلا این تی وی رو ندارن

اصلا به این حرف ها گوش نکنید . من دل رو زدم به دریا و خریدم . فوتبال لالیگا بوندس لیگا و ... هر چی نگاه میکنم متوجه کندی حرکت نمیشم حتی از فاصله 1 متری
............
خودتون بهتره برید تو نمایندگی نگاه کنید و گول حرف احمقانه بعضی ها رو نخورید.

AMIR MOHAMMAD . M
06-10-2011, 12:05
سلام
آیا میدانستید که شبکه IFILM هم زمان با ارسال یک تصویر ،دو صدا ارسال میکنه که شما میتونید با زدن کلید AUDIO روی کنترل EX520
صدا یا همان زبان را از فارسی به عربی تغییر دهید (البته نه بلعکس ) واین امکان روی گیرنده های دیجیتال هم وجود دارد .

CAPITAN MAC
06-10-2011, 13:30
[QUOTE=AMIR MOHAMMAD . M;6527059]سلام
آیا میدانستید که شبکه IFILM هم زمان با ارسال یک تصویر ،دو صدا ارسال میکنه که شما میتونید با زدن کلید AUDIO روی کنترل EX520
صدا یا همان زبان را از فرسی به عربی تغییر دهید (البته نه بلعکس ) واین امکان روی گیرنده های دیجیتال هم وجود دارد .[/QUOTE
ا

این هم از مهجزات سونی هست:27::27:- بنده خدا این هم روی رسبور های معمولی هم نداره

smhsh121
06-10-2011, 17:04
[QUOTE=AMIR MOHAMMAD . M;6527059]سلام
صدا یا همان زبان را از فرسی به عربی تغییر دهید (البته نه بلعکس ) واین امکان روی گیرنده های دیجیتال هم وجود دارد .[/QUOTE
ا

این هم از مهجزات سونی هست:27::27:- بنده خدا این هم روی رسبور های معمولی هم نداره

روی تلویزیون سامسونگ هم این امکان هست.

zxcvbnm_00
06-10-2011, 21:04
سلام
بچه ها اخر دیگه سونی 40ex520 گرفتم فقط یک چیزی فروشنده هم اشنا بود گفت یک سالی هست همه ایران تولید میکنه مونتاژ دیگه .
یکی گفت سریال ببین با 7 شروع بشه ایرانه با 9 مالزی . برای منم با 9 شروع میشد ولی بارکدش زدم با برنامه میزنه ژابن؟؟؟؟؟
فروشنده های دیگه میگفتن مالزی و ... ولی این بهتر بود و یکم اشنا بود راستش گفت همه ایرانه مونتاژش حالا نمیدونم چی شد برای من ساخته کجایه؟
هنوز وقت نشده باز کنم میشه بگید داخلش بایه جدا هست و باید نصب کنم میشه یک اموزشی بزارید با عکسم بود مرسی
22 اینچ مانیتور گرفته بودم گرفتاری داشت نصب بایش یک چیزی هم که قابش عرضش کم شده مراقب نباشیم موقع بیرون اوردن ار جعبه led سوراخ شده فکر کنم
یک چیزی دست به صفحش بخوره مشکلی داره؟
انتخاب شبکه هم توضیح میدید دیجیتال حتما باید انتن دیجیتال بخرم تا کیفیت خوب بده؟
انشا... که سالمه فقط چطور بفهمم بیکسلاش سالمه یک فیلم hd بزارم و ریزوم کنم تصویر ببینم. شبکه های ما که تصویرشون داغونه برای شما ها همه سالم بود .
اگه نکته ای داره موقع نصبش کمکم کنید موقع بیرون اوردن هم از جعبه از بالا خوبه ؟بالا دو طرفش بگیرم مشکل نداره. llcd ها قدیم خوب بود عرضش که کلفت بود
کلا امکانات خاصی نداشت با cx دیگه خونه گفتن این بگیریم باندش خوبه و ..... راضی کننده هست ایرانم مونتاژ کنه که سوادش ندارن از خارج وارد میشه اینجا سرهم میکنند کیفیتش خوبه شما ها هم تو این یک سال خریدید بارکد که میگه ژابن نگرفتم ججریان چیه. برای بانه کسی بخره اونم گارانتی میکنن که نمیشه فهمید بانه هست یا نه گارانتی نمیکنند این فروشنده های .... ؟ گارانتی هم کنارش داره جعبش. کارگرا هم خارجی باشن بهتره تا خودی . شرکت بازرگانی چرا مونتاژ میکنه اخه گارانتیش که بدرد نمیخوره چه برسه به .......

مرسی که خوندید ببخشید زیاد شد

hovo
06-10-2011, 23:32
مبارکه
برای پیکسل توی فتو شاپ سه تا عکس با رنگ اصلی رو توی سایز فول درست کن یک پارچه وهر کدوم از سه تا رنگ رو بریز توی یک صفحه و عکس jpg ذخیره کن روی فلش بزن به تی وی توی قسمت عکس بازشون کن تا مطمئن بشی پیکسلهات سالمن
قرمز زرد آبی
می تونی مشکی سفید و سبز رو هم امتحان کنی
فقط 1920 ×1080 باشه که فول پر کنه
آبدیتش کن
بعد کالیبره کن
برای آنت اول همین آنتن رو بزن اگه قدرت و کیفیتت زیر 70 80 بود و 16 تا کانال و 111 تا رادیو کمتر گرفتی حتما باید آنتن بخری
چیزی هم به عنوان آنتن دیجیتال وجود نداره همه آنالوگ هستن که با یه تقویت کننده و کیت داخلی بهتر می تونن شبکه های دیجیتال رو هم بگیرن
گاما رو تا آخر بیار پایین حتما تصویر بهتری داره و یکم صفحه رو روشن تر کن

zxcvbnm_00
07-10-2011, 00:57
مرسی از توضیحت میشه وقت کردی اون عکس برام درست کنید بلد نیستم و برنامه نصب کردم
سفید و سبز هم درست کردی مرسی.
با انتن معمولی دیجیتال گرفتم خوب نشون میده ولی رو شبکه استان یک لحظه هایی گیر کرد و مثل ماهواره گفتم اون انتن بهتره شاید با انتن که کیت داره بوستر هست هم گاهی تصویر قطع یا تیک تیک میشه؟
الان دیگه رو همون شبکه خوب میگیره نمیدونم از چی بود.وصل کردم رنگش خوبه حالا تست کنم بیسکل بهتره.
انتن جدا میدن چنده؟ مارک خاصی داره
ابدیت و کالیبره چطوره؟

hovo
07-10-2011, 21:23
کالیبره تنظیمات تصویره رنگ و روشنایی و صفحه و تصویرو اینها
آبدیت همین تاپیک رو بخون کامل
کلا تاپیک ما خوبه و چیز های مفید توش زیاده

zxcvbnm_00
07-10-2011, 21:54
سلام مرسی از توضیحت یک زحمت دیگم دارم ببخشا
یک چیزی به برق زدم اول خودش رفت رو stand by چراغ قرمز میگم نباید اول با خود تل روشنش کنیم از رو کنارش؟؟تو دفترچه نوشته اخه؟
کل روز باید رو چراغ قرمز باشه مشکل نداره بعدش این دکمه کنار تلویزیون رو خودش همون کار کنترل میکنه مثلا اون دکمه باورش رو خودش بزنی کلا خاموش میکنه shut down بعد بزنیم دیگه با کنترل روشن نمیشه ؟ یا اینکه دکمه رو خودشم مثل کنترل میمونه برای روشن خاموشه نه shut down کلی. شبا دیگه از برق بکشم اخه چراغ قرمز standby هس یا اون دکمه رو خوه تل کلا خاموشش میکنه
برای من که بار اول تا زدم برق چراغ قرمز روشن شد یعنی قبل روشن کرده بودنش؟؟؟ اما اول یکسرس تنظیمات کرد خوده تل 40 sec رستارت و ... میخام بدونم تو مغازش کار نکرده باشه ؟ جلوی ما از انبارش داد ولی
ولی lcd قبل سونی هم اینطوری بود میزدیم برق میرفت رو قرمز ولی از خودش روشنش نکرده بودم.
ببخش اخر ببرسم که برای خودتم اولین بار برق زدی رفت رو چراغ قرمز با کنترل روشن شد یا نه اول باور بقل تل را زدی تا روشن شد؟
اینم دوباره بگم دکمه باور سمت راست تل بقلش مثل کاره کنترل میکنه یا بزنیم کلا خاموش میکنه تل که با کنترل دیگه کار نمیکنه تل؟
شب هم میخایم خاموش کنیم رو چراغ قرمزه محافظ بزنیم خاموش بشه مشکل نداره؟ یا اگه دکمه کنارش کلا خاموش میکنه اول اونو بزنیم بعد محافظ خاموش کنم؟
دیشب که جراغ قرمز استند بای بود محافظ خاموش کردم مشکل داشت کارم بد بود؟؟

میشه عکس با فتو برا درست کنید تا تست کنم

arashp30world
08-10-2011, 10:56
سلام
قصد دارم از اینترنت تی وی ام( ex520) راحتتر استفاده کنم . ولی با توجه به نبود موس و صفحه کلید خیلی مشکله . یکجائی در همین فروم خوندم که آپدیت جدید تی وی کیبورد سونی را ساپورت میکند. آیا منظور همان کی بورد وایرلس مدل سونی است؟ هر مدل کی بورد سونی یا فرقی ندارد؟ خوب برای موس چی ؟ راستی من از یوس بی غیر از برند سونی استفاده کردم ولی نتونست به صورت وایر لس من رو به اینترنت پر سرعتم وصل کند . چون تی وی برند سونی رو میشناسه. آیا مدل خاصی از یو اس بی وایرلس مارک سونی هست یا هر مدل با برند سونی را میشناسد؟

---------- Post added at 12:56 PM ---------- Previous post was at 12:51 PM ----------

برای راه اندازی و استفاده از سرویس DLNA
تلویزیون EX520 چه سخت افزار یا ملزوماتی لازم است؟ از بس که فایل با یو اس بی بین کامپیوتر و فلش و تی وی رد و بدل کردیم خسته شدیم . ما که پول این امکان را پرداخته ایم و این آپشن روی تلویزیون ما است چرا نباید بتونیم از اون استفاده کنیم. لطفا اگر تجربیاتی در این خصوص دارین راهنمائی بفرمائید.:41:

AMIR MOHAMMAD . M
08-10-2011, 11:47

من الان یه گیرنده دنای هم دارم که این قابلیت رو داره و روی گیرنده های دوست و آشنا هم همچین
چیزی دقیقا وجود داره .:27::27::27::27:

mycd2007
08-10-2011, 14:31
دوستان، این تصویر در تصویرش چطوری همزمان برای دو تا شبکه داخلی کار میکنه؟ من اول ها که خریده بودم تونستم این کار رو انجام بدم (نمیدونم چکارش کردم) ولی الان هر کاری می کنم فقط بین شبکه داخلی و ویدئو کار میکنه

hovo
08-10-2011, 15:44
سلام
قصد دارم از اینترنت تی وی ام( ex520) راحتتر استفاده کنم . ولی با توجه به نبود موس و صفحه کلید خیلی مشکله . یکجائی در همین فروم خوندم که آپدیت جدید تی وی کیبورد سونی را ساپورت میکند. آیا منظور همان کی بورد وایرلس مدل سونی است؟ هر مدل کی بورد سونی یا فرقی ندارد؟ خوب برای موس چی ؟ راستی من از یوس بی غیر از برند سونی استفاده کردم ولی نتونست به صورت وایر لس من رو به اینترنت پر سرعتم وصل کند . چون تی وی برند سونی رو میشناسه. آیا مدل خاصی از یو اس بی وایرلس مارک سونی هست یا هر مدل با برند سونی را میشناسد؟

---------- Post added at 12:56 PM ---------- Previous post was at 12:51 PM ----------

برای راه اندازی و استفاده از سرویس DLNA
تلویزیون EX520 چه سخت افزار یا ملزوماتی لازم است؟ از بس که فایل با یو اس بی بین کامپیوتر و فلش و تی وی رد و بدل کردیم خسته شدیم . ما که پول این امکان را پرداخته ایم و این آپشن روی تلویزیون ما است چرا نباید بتونیم از اون استفاده کنیم. لطفا اگر تجربیاتی در این خصوص دارین راهنمائی بفرمائید.:41:

اون مطلب که خوندید رو شما کامل نخوندید
آبدیت سونی برای نوت بوک سونی هست
شما اول باید یه مودم وایر لس سونی بخری که تیوی ساپورتش میکنه فقط و فقط یه مدل خاصه
بعد این درایور رو روی نوت بوک سونی نصب میکنی
نوت بوک سونی با وایرلس به اون مودم متصل به تی وی کانکت میشه
بعد میتونی از موس و کیبورد نوت بوک استفاده کنی این قدر هم وب سرچ با پنل سونی حال میده...@
بعد از خرید اون مودم میتونی از DLNA هم استفاده کنی ...
البته با کابل شبکه هم میتونی از این خاصیت استفاده کنی ...
البته خیلی هم حال میده چون دقیقا مشکل زیر نویس با این روش اشتراک گذاری حل میشه
البته اگه وایر لس این کار رو بکنی(البته من با مودم ای دی اس ال 300 مگ سری N امتحان کردم) توی فیلمهای 1080P فیلم ریپ میزنه منظورم فیلمهای بلوری با حجم 30 گیگ هست فول اچ دی البته منمودم خود سونی رو ندارم امتحان کنم
به حر حال که برای DLNA کابل شبکه بهترین گزینه است
تا÷یک اشتراک گذاری با این خاصیت هم توی امضا من هست

سلام مرسی از توضیحت یک زحمت دیگم دارم ببخشا
یک چیزی به برق زدم اول خودش رفت رو stand by چراغ قرمز میگم نباید اول با خود تل روشنش کنیم از رو کنارش؟؟تو دفترچه نوشته اخه؟
کل روز باید رو چراغ قرمز باشه مشکل نداره بعدش این دکمه کنار تلویزیون رو خودش همون کار کنترل میکنه مثلا اون دکمه باورش رو خودش بزنی کلا خاموش میکنه shut down بعد بزنیم دیگه با کنترل روشن نمیشه ؟ یا اینکه دکمه رو خودشم مثل کنترل میمونه برای روشن خاموشه نه shut down کلی. شبا دیگه از برق بکشم اخه چراغ قرمز standby هس یا اون دکمه رو خوه تل کلا خاموشش میکنه
برای من که بار اول تا زدم برق چراغ قرمز روشن شد یعنی قبل روشن کرده بودنش؟؟؟ اما اول یکسرس تنظیمات کرد خوده تل 40 sec رستارت و ... میخام بدونم تو مغازش کار نکرده باشه ؟ جلوی ما از انبارش داد ولی
ولی lcd قبل سونی هم اینطوری بود میزدیم برق میرفت رو قرمز ولی از خودش روشنش نکرده بودم.
ببخش اخر ببرسم که برای خودتم اولین بار برق زدی رفت رو چراغ قرمز با کنترل روشن شد یا نه اول باور بقل تل را زدی تا روشن شد؟
اینم دوباره بگم دکمه باور سمت راست تل بقلش مثل کاره کنترل میکنه یا بزنیم کلا خاموش میکنه تل که با کنترل دیگه کار نمیکنه تل؟
شب هم میخایم خاموش کنیم رو چراغ قرمزه محافظ بزنیم خاموش بشه مشکل نداره؟ یا اگه دکمه کنارش کلا خاموش میکنه اول اونو بزنیم بعد محافظ خاموش کنم؟
دیشب که جراغ قرمز استند بای بود محافظ خاموش کردم مشکل داشت کارم بد بود؟؟

میشه عکس با فتو برا درست کنید تا تست کنم

برای من هم جزاب شد
البته من موقعی که خریدم فکر کنم وقتی فروشنده زد به برق پنل روشن نشد و دستی دکمه پاور رو زد
ولی این نکته که شبها روی استند بای میمونه و موقع از برق کشیدن باید حتما کلید پاور روی پنل رو زد یا نه برای من هم جذاب شد بزار ببینیم بقیه بچه ها چی میگن
من از وقتی خریدم دست به دکمه پاور روی بدنه پنل نزدم فقط با کنترل خاموش روشن میکنیم
بخوایم بریم بیرون هم برای مدت زیاد مستقیم از برق میکشیم

نظر بچه ها د رمورد استفاده کردن از دکمه پاور روی پنل چیه؟
شبها چی کار میکنید استند بای یا از برق میکشید یا دکمه پاور روی پنل رو میزنید؟

دوستان، این تصویر در تصویرش چطوری همزمان برای دو تا شبکه داخلی کار میکنه؟ من اول ها که خریده بودم تونستم این کار رو انجام بدم (نمیدونم چکارش کردم) ولی الان هر کاری می کنم فقط بین شبکه داخلی و ویدئو کار میکنه
دوستم تیونر دیجیتال داخل سونی قابلیت تصویر در تصویرش فقط برای انواع ورودی هاست
یعنی از یک ورودی چند تصویر در تصویر نمیدهد
پس شما نمیتونید همزمان شبکه های داخلی رو تصویر در تصویر داشته باشید از یک ورودی آنتن دیجیتال
مگر اینکه شما هم آنتن مستقیم بزنید به تیوی هم ورودی HDMIریسیور یا سه فیش داشته باشید یا ست آپ باکس
اون موقع یک کانال رو یا مثلا ریسیور بگیرید و تصویر در تصویر رو با گیرنده دیجیتال داخلی

من الان یه گیرنده دنای هم دارم که این قابلیت رو داره و روی گیرنده های دوست و آشنا هم همچین
چیزی دقیقا وجود داره .:27::27::27::27:
شبکه اصفهان الان دو صدا هست البته رادیو اصفهان و صدای خود شبکه ولی بازار توی اصفهان نه همون فارسی
کلا قابلیت خوبه
پریشب می خوندم یه جایی که تو روزنامه بود قراره زیر نویس اخبار هم توی حالت دیجیتال اضافه بشه!!!

arashp30world
09-10-2011, 07:28
خروجی دوم که پشت پنلex520 هست ،(سبز ،آبی و قرمز + سفید و قرمز) چه تفاوتی با همون خروجی زرد سفید قرمز دارد؟وبرای استفاده از خروجی صدا که از پشت دریچه آن نور قرمز دیده می شود چه نوع کابلی لازم داریم؟

nimaamin28
09-10-2011, 10:27
خروجی دوم که پشت پنلex520 هست ،(سبز ،آبی و قرمز + سفید و قرمز) چه تفاوتی با همون خروجی زرد سفید قرمز دارد؟وبرای استفاده از خروجی صدا که از پشت دریچه آن نور قرمز دیده می شود چه نوع کابلی لازم داریم؟

با سلام و احترام
خروجی دوم که شما میفرمائید به نام component هست که از لحاظ سیگنالهای تصویر به سه بخش تقسیم شده و کیفیت بهتری نسبت به audio & video ( زرد سفیدقرمز) داره--در مورد درگاه مشکی رنگ که نور قرمز هم داره به نام (optical) هست و مختص صدای دیجیتال هست که برای استفاده از آن باید کابل اپتیکال با اندازه مورد نیاز تهیه بفرمائید

nimaamin28
09-10-2011, 10:58

دوستان پشت کنترل شما چی نوشته ؟
EX520

با سلام خدمت دوست عزیز
من دیشب 46 این دستگاه رو خریدم
پشت کنترل نوشته(( made in malaysia))

AMIR MOHAMMAD . M
09-10-2011, 13:18
سلام خدمت دوستان
1 : وقتی فلش رو وصل میکنی یه پیغام میده و میگه که قبل از خارج کردن فلش یه کاری انجام بدید ، اون کار چیه .
2 : اگه زبان رو فارسی کنیم قسمت دفتر چه داخلی هم فارسی میشه یا نه .

با تشکر .:11::46:

hovo
09-10-2011, 16:07
سلام خدمت دوستان
1 : وقتی فلش رو وصل میکنی یه پیغام میده و میگه که قبل از خارج کردن فلش یه کاری انجام بدید ، اون کار چیه .
2 : اگه زبان رو فارسی کنیم قسمت دفتر چه داخلی هم فارسی میشه یا نه .

با تشکر .:11::46:
چیز خاصی نمیگه
داره بهت یاد آوری میکنه قبل از قطع برق خاموش کردن پنل فلش رو جدا نکنی ممکنه فایلهات خراب بشن (ما که هیچ وقت به هحرفش گوش نمیکنیم می کشیم بیرون:31:)

بله راهنماش فارسی میشه

mani_505
09-10-2011, 17:07
سلام

من یک ex520 46 از بانه گرفتم 1500. این را بگم که خیلی از مغازه ها این مدل را داشتند به قیمت 1400 و فقط یک مغازه دیدم که داره میده 1500. رفتم دیدم که کارتن این با بقیه یک تفاوتهایی دارد. مثلا 2تا هولگرام سونی داشت که بقیه ند اشتند. خلاصه این را گرفتم.( یارو میگفت پاورش ژاپنی هست و اون 1400 چینی !)

من کانال یابی کردم و 30 تا کانال گرفتم. ( در تهرانم ) . ولی فقط کانالهای ifilm - jamjam-shoma - pres tv تصویر دارند. و بقیه را میزند تصویری وجود ندارد.

حالا اخرین ورژن را ( sony_dtv0FA10A01A0A1_00000201 ) گرفتم که نصب کنم. چند تا سوال دارم که از دوستان و سروران گرامی خواهش میکنم بنده را راهنمایی کنند.

1- ایا این اخرین ورژن ارائه شده است ؟ و ایای با ریختن این ورژن فرمت wmv هم اضافه میشود.

2- من گیرنده ایکس ویژن 333 دارم. ایا از این ایکس ویژن استفاده کنم و یا از گیرنده داخلی خود سونی ؟

اگر جواب اینست که از ایکس ویژن استفاده کنم . با کابل hdmi وصل شوم بهتر است یا نه ؟

3- دوستان در مورد دیدن فوتبال صحبت کردند و یکسری تنطیمات گفتند که انجام شود. اگر امکانش هست به زبان ساده تر و با دادن ادرس تنظیمات به بنده کمک کنند. جریان این گاما را هم خواهش میکنم توضیح دهید که چی هست؟

پیشاپیش از لطفتون سپاسگذارم

arashp30world
09-10-2011, 18:42
با سلام خدمت دوست عزیز
سلام
مبارک باشه . چند خریدید؟ از بانه خریدید؟یا...

nimaamin28
09-10-2011, 21:30
سلام
مبارک باشه . چند خریدید؟ از بانه خریدید؟یا...

سلام
من از تهران خریدم به قیمت بانه-یه نفر رو پیدا کردم که توو کار فروش تی وی بود از بانه میاره و به قیمت میده-من 1/550/000تومان من حسابی تست گرفتم--تست پیکسل و پنل و اینترنت و... خیالم که راحت شد پول رو دادم-الانم با وصل کردن مودم ئایمکس ایرانسل به پشت دستگاه نرم افزارش به روز شد

n.a.b.a.t
10-10-2011, 00:59
بهترین کیفیتی فیلمی که از روی usb پخش میکنه چه فرمتیه ؟

با چه نرم افزاری تبدیل کنم ؟ میخوام نهایت کیفیت رو با یو اس بی داشته باشم تنظیمات مربوط به صدا و تصویر فابل ودیویی و فرمت رو بگید

AMIR MOHAMMAD . M
10-10-2011, 12:36
با سلام خدمت دوست عزیز

مال من مونتاژ مالزی هست و همین جمله رو نوشته آیا برای شما هم مالزی هیت .

ehsan_2000
10-10-2011, 13:16
سلام
آقا ما هم دیشب این مدل رو خریدیم.

مگه نیاید این تلویزیونا نور رو انعکاس نده ؟ ماله ما چون روبروش مشرف به پنجره است یکمی نور میافته رو تلویزیون . در ضمن این تلویزیون lcd هست یا led ؟؟؟

hovo
10-10-2011, 15:32
سلام

من یک ex520 46 از بانه گرفتم 1500. این را بگم که خیلی از مغازه ها این مدل را داشتند به قیمت 1400 و فقط یک مغازه دیدم که داره میده 1500. رفتم دیدم که کارتن این با بقیه یک تفاوتهایی دارد. مثلا 2تا هولگرام سونی داشت که بقیه ند اشتند. خلاصه این را گرفتم.( یارو میگفت پاورش ژاپنی هست و اون 1400 چینی !)

من کانال یابی کردم و 30 تا کانال گرفتم. ( در تهرانم ) . ولی فقط کانالهای ifilm - jamjam-shoma - pres tv تصویر دارند. و بقیه را میزند تصویری وجود ندارد.

حالا اخرین ورژن را ( sony_dtv0FA10A01A0A1_00000201 ) گرفتم که نصب کنم. چند تا سوال دارم که از دوستان و سروران گرامی خواهش میکنم بنده را راهنمایی کنند.

1- ایا این اخرین ورژن ارائه شده است ؟ و ایای با ریختن این ورژن فرمت wmv هم اضافه میشود.

2- من گیرنده ایکس ویژن 333 دارم. ایا از این ایکس ویژن استفاده کنم و یا از گیرنده داخلی خود سونی ؟

اگر جواب اینست که از ایکس ویژن استفاده کنم . با کابل hdmi وصل شوم بهتر است یا نه ؟

3- دوستان در مورد دیدن فوتبال صحبت کردند و یکسری تنطیمات گفتند که انجام شود. اگر امکانش هست به زبان ساده تر و با دادن ادرس تنظیمات به بنده کمک کنند. جریان این گاما را هم خواهش میکنم توضیح دهید که چی هست؟

پیشاپیش از لطفتون سپاسگذارم

مبارک باشه
1- آبدیت این جوری نیست یعنی اسمش این نیست شما ورژن ابدیت رو باید بزارید از این لینک باید دانلود کرده باشید

ورژن آخر
System Software Update (Version PKG3.407GAA) For Asia Pacific

Article ID:468351(modified 05 Sep 2011)

اگه نوت بوک شونی هم دارید این روهم دان کنید و روی نوت بوک نصب کنید
برای ویندوز 7

2-(نظر شخصی) مطمئنا100٪ گیرنده9 دیجیتال اکسترنال یا همون ست آپ باکس شما بهتره

دلائل
الف) زمان تعویض بین دو تا کانال کمتره مهمترین مسئله است

ب) گیرنده دیجیتال داخلی کمتر کار میکنه و خوب عمر بیشتر تی وی
ج) پشتیبانی بیشتر از فرمت های ویدئو توسط ست آپ باکس
د)توانایی ضبظ از برنامه های تلویزیون
ه)استفاده کمتر از کنترل تی وی
.....
و حتما از کابل اچ دی ام آی استفاده کن هر چی هم فاصله کمتر و ورِن بالا تر بهتر1.4

3-دکمه هوم رو بزنید
ستینگ
دیسپلی
اینجا تنظیمات رو میتونی انجام بدی
توی ادونس گاما رو تا آخر کم کن تصویرت یکم کم نور میشه خوب میتونی نور رو اضافه کنی از اینجا به بعدش کاملا سلیقه ای
مثلا بعضی حا وضوح رو تا آخر زیاد میکنن بعضی ها بر عکس تا آخر کم میکنند
کلا به این تنظیمات تصویر و صدا میگن کالیبره

بهترین کیفیتی فیلمی که از روی usb پخش میکنه چه فرمتیه ؟

با چه نرم افزاری تبدیل کنم ؟ میخوام نهایت کیفیت رو با یو اس بی داشته باشم تنظیمات مربوط به صدا و تصویر فابل ودیویی و فرمت رو بگید
الان متاسفانه نمیتونید دایویکس رو ریجیستر کنید سایتش خرابه
اما بهترین کیفیت dvix sd هست که خوب باید ریجیستر بشه تا بتونه پلی کنه البته من قبل از ریجیستر چک نکردم شما از نرم افزار داخل تاپیک دوم امضا من استفاده کن البته برای تبدیل فقط اولین گزینه دایویکس رو ساپورت میکنه

mycd2007
10-10-2011, 18:58

مال من هم همین جمله را داره. حتی دفترچه هم در مالزی چاپ شده (یادم نیست روش نوشته یا از بارکدش فهمیدم):46:
این حرف که بعضی از فروشنده ها میگن بعضی از تلویزیون های توی بازار ما چین هستش خیلی برای من قابل قبول نیست. فروشنده میگه پشت هر دو ساخت مالزی نوشته شده.من از فروشنده پرسیدم از کجا میتونم بفهمم که جنسی که به من میدی اصل هست یا مال چین. جواب میده از روی سریال نامبر پشتش!!! این جواب خیلی مسخره ایی هستش. اگه شرکت غیر قانونی ایی در چین بتونه کار سونی را کپی کنه، نوشتن کلمه ساخت مالزی و یک سریال نامبر و بارکد که دیگه براش کاری نداره. من که جاشون باشم اصلا مینویسم ساخت ژاپن:31:
به نظرم این تکنولوژی ها پیچیده تر از اونی هستش که بشه زیر زمینی، بدون حمایت سونی ساخت (لپ تاپ میخریم، هر قطعه اش توی یک گوشه دنیا ساخته شده). اگرچه به نظر من کیفیت دستگاه مهمتر از کشور سازندش هستش.:5:

arashp30world
10-10-2011, 19:41
سلام
از کجا میشه چند تا فیلم با کیفیت با فرمت dvix sd دانلود کرد؟

mycd2007
10-10-2011, 20:32
آقا ما هم دیشب این مدل رو خریدیم.
مبارک باشه

مگه نیاید این تلویزیونا نور رو انعکاس نده ؟ ماله ما چون روبروش مشرف به پنجره است یکمی نور میافته رو تلویزیون .

من هم وقتی که برنامه ایی که پخش میکنه رنگ تیره ایی داره، این مشکل را باهاش دارم. ولی با مقایسه با تلویزیون قدیمیمون (هه هه یادش بخیر :31:) باید بگم خیلی بهتره. توی تصاویر روشن معلوم نمیشه و شب ها هم انعکاس نور لامپ را نشون نمیده.

در ضمن این تلویزیون lcd هست یا led ؟؟؟

این تلویزیون LCD هست ولی از فناوری LED برای تولید رنگ مشکی استفاده میکنه که باعث مصرف کم انرژی و از این جو چیزها میشه (مثل اکثر تلویزیون هایی که به نام LED معرفی میشه)

nimaamin28
10-10-2011, 20:43

سلام
تی وی من پشت کنترلش که نوشته مالزی- اما نمیدونم چطور واقعا میشه فهمید که منتاژ کجاست.فقط میدونم که اگه منتاژ ایران بود ممکن بود مثل سامسونگ یکم اختلاف قیمت داشته باشه با مالزیش-اما نه این اندازه که توو تهران 2850000 باشه (46) و توو بانه 1550000. البته این فقط نظر منه.اگه واسه فهمیدن این موضوع واقعا راه مطمئنی هست به منم راهنمائی بفرمائید-واسه من پشت دستگاه یک برچسب هست که نوشته made in malaysia- اما نمیدونم که واقعی هست یا نه؟؟!!

mycd2007
10-10-2011, 20:44
دوستان، من خیلی نسبت به کیفیت تلویزیون حساس هستم. درسته که اگه فیلم با کیفیت HD بخواهیم ببینیم این تلویزیون فوق العاده هستش، ولی در حالت های دیگه اصلا من را راضی نمیکنه. حتی با گیرنده دیجیتالش که بهترین کیفیت را نشون میده. من اصلا بهم نمیچسبه. برخی شبکه های ماهواره با کیفیت پایین که وحشتناکه، آدم دلش نمیخواد ببینه. نه این مدل، بلکه همه LCD ها برام جالب نیستند.تلویزیون 21 اینچ لامپ تصویری قدیمیمون خیلی وضوح بهتری داره. نمیدونم، شاید بخاطر این هستش که 21 اینچ بود.

arashp30world
10-10-2011, 22:25
دوستان، من خیلی نسبت به کیفیت تلویزیون حساس هستم. درسته که اگه فیلم با کیفیت HD بخواهیم ببینیم این تلویزیون فوق العاده هستش، ولی در حالت های دیگه اصلا من را راضی نمیکنه. حتی با گیرنده دیجیتالش که بهترین کیفیت را نشون میده. من اصلا بهم نمیچسبه. برخی شبکه های ماهواره با کیفیت پایین که وحشتناکه، آدم دلش نمیخواد ببینه. نه این مدل، بلکه همه LCD ها برام جالب نیستند.تلویزیون 21 اینچ لامپ تصویری قدیمیمون خیلی وضوح بهتری داره. نمیدونم، شاید بخاطر این هستش که 21 اینچ بود.
کاملا باهات موافقم . اون قدیمی ها یه چیز دیگه بودند . خصوصا اون تلویزیون لامپی های سیاه وسفید که پای فیلمهای سینمائی شبکه 4 می نشستیم و کنتراست تصویر را حسابی پائین می آوردیم و لامپها را خاموش می کردیم اون وقت تمام جزئیات تصویر را می شد دید . هر چیزی قدیمیش . ولی خوب نمیشه در مقابل سیل تکنولوژی مقاومت کرد . دل خودتو بد نکن بین چقدر ورودی اچ دی ام آی داره ! حیف که ما یک ده بیست سالی همیشه عقبیم از این دیجیتال.

arashp30world
10-10-2011, 22:33
از اینجا عزیز
پیشنهاد میکنم 2011های سونی را ذانلود کنی
ضمن تشکر از معرفی این سایت فوق العاده
آیا محدودیتی در دانلود فیلمها هست؟ به نظر میاد یک مورد که دانلود کنی ، بعدی را باید پول پرداخت کنی؟ درسته؟

arashp30world
10-10-2011, 22:41
هر چقدر روی پنل ، پشت پنل و روی کارتون تی وی ex520 40 را نگاه کردم چیزی از برچسب انرژی اون پیدا نکردم . می دونم که مصرفش حدود 100 وات هست ( دقیقا 99 وات ) و نمی دونم این چقدر واقعی است . کسی می دونه برچسب انرژی اون چیه؟

mycd2007
11-10-2011, 10:21
هر چقدر روی پنل ، پشت پنل و روی کارتون تی وی ex520 40 را نگاه کردم چیزی از برچسب انرژی اون پیدا نکردم . می دونم که مصرفش حدود 100 وات هست ( دقیقا 99 وات ) و نمی دونم این چقدر واقعی است . کسی می دونه برچسب انرژی اون چیه؟

پشت این دستگاه کلا یک برچسب داره که سمت راست- بالاش نوشته 100W (البته برای 46). پایینش هم که سریال نامبر و کشور سازنده نوشته شده

mycd2007
11-10-2011, 10:30
شاید یک راه برای تشخیص اصل بودن این دستگاه مقایسه سریال نامبر هستش. قبلا ها که موبایل میخریدیم، میگفتن باید سریال جعبه، پشت دستگاه و سریال ثبت شده در حافظه اش یکی باشه. این پنل هم پشت دستگاه دو جا سریال نامبر را نوشته، روی کارتونش هم هستش، و در داخل تنظیمات خود تلویزیون شما همین سریال نامبر را می توانید پیدا میکنید. مال من که هر چهارتاش یکی بود.

hovo
12-10-2011, 06:03
سلام بر همه دوستداران سونی
مشکل گرفتن اکانت برای ریجیستر دایویکس حل شد
تاپیک آموزش ریجیستر کردن divxدر Hdtv

arashp30world
12-10-2011, 11:21
ex520 40 اینچ من هم که از بانه خریدم روی برچسب پشتش همین را نوشته . ولی آیا میشه به این برچسب ها اعتماد کرد؟ نوع بسته بندی کارتن که میگه همین نزدیکی ها مونتاژ شده ! چین که همه برچسب ها را میزنه! ما به همون چینی بودنش راضی هستیم. مال جای دیگه نباشه! آخه شنیدم توی ایران هم مونتاژ می کنند.

hovo
12-10-2011, 11:42
ex520 40 ما به همون چینی بودنش راضی هستیم..

این رو هستم
واقعا اینا(...) گند میزنند به تکنولوژی
قبلا هم گفتم من خیلی شنیدم تو اراک و قم اسمبل میکنن میفرستن قشم

mo_sh64
12-10-2011, 22:12
سلام من از ex520 خیلی راضیم.
لطفا بگید ببینیم می تونم برنامه های تلویزیون رو رو فلش ضبط کنم؟

tap10
12-10-2011, 22:40
------ رو به ما هم بگو تا تست کنیم.من وبکمش رو دارم!
عزیز چند تا از دوستان tv مدل مال شما رو خریداری کردن اما وبکم همراش نبوده؟ شما از بانه خرید کردن؟ جریانش چیه مدل اروپایی اسیایی داره؟؟؟؟ (HX925)

arashp30world
13-10-2011, 22:34
بودن یا نبودن مسئله این است!
مسئله: خاموش کردن تی وی از دگمه پشت پنل ( آخر شب) به مرور به این دگمه خیلی ظریف آسیب وارد نمیکنه؟ آیا بهتر نیست با همان دگمه کنترل تی وی را خاموش کنیم؟ فکر کنم بعد از چند ده باری که از دگمه پشت پنل تی وی رو خاموش کنیم مشکل (مثلا قطی) پیدا کنه. لطفا نظر بدهید.

tap10
13-10-2011, 23:17
بودن یا نبودن مسئله این است!
مسئله: خاموش کردن تی وی از دگمه پشت پنل ( آخر شب) به مرور به این دگمه خیلی ظریف آسیب وارد نمیکنه؟ آیا بهتر نیست با همان دگمه کنترل تی وی را خاموش کنیم؟ فکر کنم بعد از چند ده باری که از دگمه پشت پنل تی وی رو خاموش کنیم مشکل (مثلا قطی) پیدا کنه. لطفا نظر بدهید.
به این سادگی هم نیست که خراب بشه ولی در کل خاموش کردن با کنترل یا همون حالت استندبای هم مصرف برق رو بالا میبره هم اینکه tv شما حدود 70 درصد سیستمش روشن مونده. بهتر اینه که واسه خاموشیهای بیشتر از 2 ساعت tv رو حتما از کلید پشت خاموش کنید.

hovo
14-10-2011, 00:50
به این سادگی هم نیست که خراب بشه ولی در کل خاموش کردن با کنترل یا همون حالت استندبای هم مصرف برق رو بالا میبره هم اینکه tv شما حدود 70 درصد سیستمش روشن مونده. بهتر اینه که واسه خاموشیهای بیشتر از 2 ساعت tv رو حتما از کلید پشت خاموش کنید.

به نظر من هم زدن مدام هر شب اون دکمه به ش ضربه میزنه
من با کنترل که خاموشش کردم مستقیم از برق میکشمش بده؟ نباید این کار رو. بکنم؟ راستش من همچین حسی ندارم که تی وی اذیت بشه
یه بار امتحان بکنید با کنترل خاموش کنید بعد بدون زدن دکمه پاور روی بدنه از برق بکشیدش
نظر بقیه چیه؟

capitan black
14-10-2011, 12:41
دوستام من این مدل رو میخوام بگیرم اما یه کم دو دل هستم واسه هرتز پایینش...مدل های دیگه که 100 هرتز هستند و 3 بعدی اونا رو حتما باید با عینک 3 بعدی ببینیم؟...من توی فروشگاه که دیدم تصویرش فرقی نداشت..جریان چیه میتونه عادی هم نشون بده؟..
مرسی

lurenzo
14-10-2011, 12:55
عزیز چند تا از دوستان tv مدل مال شما رو خریداری کردن اما وبکم همراش نبوده؟ شما از بانه خرید کردن؟ جریانش چیه مدل اروپایی اسیایی داره؟؟؟؟ (HX925)

جدی میگی؟:18:
آره من از بانه خرید کردم.
سرشون کلاه رفته، چون توی دفترچش جزو وسایل همراه تی وی اسمش هست! من قبل از اینکه بخرم Manual انگلیسیشو دانلود کردم و اونجا هم نوشته بود که دوربین و میکروفون همراهش هست! HX925 مدل آسیاییه و فرقی با هم ندارن!

lurenzo
14-10-2011, 13:06
به نظر من هم زدن مدام هر شب اون دکمه به ش ضربه میزنه
من با کنترل که خاموشش کردم مستقیم از برق میکشمش بده؟ نباید این کار رو. بکنم؟ راستش من همچین حسی ندارم که تی وی اذیت بشه
یه بار امتحان بکنید با کنترل خاموش کنید بعد بدون زدن دکمه پاور روی بدنه از برق بکشیدش
نظر بقیه چیه؟

منم مثل شما خاموش میکنم و از برق میکشم و اصلا اون دکمه ای که روی تی وی هست و شما میگید رو تا حالا ندیدم!

hovo
14-10-2011, 16:53
دوستام من این مدل رو میخوام بگیرم اما یه کم دو دل هستم واسه هرتز پایینش...مدل های دیگه که 100 هرتز هستند و 3 بعدی اونا رو حتما باید با عینک 3 بعدی ببینیم؟...من توی فروشگاه که دیدم تصویرش فرقی نداشت..جریان چیه میتونه عادی هم نشون بده؟..
مرسی

دوست من هر قدر یبودجه دار یخرید کن
به نظر من خرید تی وی 2d ضرر محسوب میشه
به نظر من یکم بزار روش ex720 بردار حد اقل اینه که 200 هرتز سه بعدی و تصویرش بهتره
تصاویر به دوسته تقسیم میشم 2 بعدی و 3 بعدی اگه تصویر فرستنده 2 بعدی باشه شما میتونی هم 2 بعدی ببینی هم 3 بعدی
2 بعدی نیازی به زدن عینک ندارهوساده میتونی بشینی ببنی عین همین تی وی های ساده فعلی و لی برای 3 بعدی حتما عینک نیاز داره
اما اگه تصویر فرستدنه 3 بعدی باشه نمیتونی 2 بعدی ببینیش یعنی بدون عینک فقط با عینک و 3 بعدی میشه ببنیش
مثال
شما شبکه های ایران رو همشون رو میتونی 2 بعدی ببنی هم تی وی های 2 بعدی هم با تی وی های 3 بعدی بدون عینک ساده چون 2بعدی از فرستنده ارسال میشن
اما اگه تیوی شما 3 بعدی باشه میتونی با زدن دکمه 3 بعدی اونها رو با عینک هم 3 بعدی ببینی البته عمق زیادی نداره ولی خوب بالا خره 3 بعدیه

حالا اگه خدایی نکرده از ری+ سی + ور های فول اچ دی استفاده مینی یه سری شبکه ها ارسال برنامه هاشون سه بعدیه اونها رو فقط با تی وی 3 بعدی و با عینک میتونی ببینی

امید وارم توضیحم کامل بوده باشه همه این مطالب توی انجمهای سونی بوده شما فقط کافی بود تاپیک سونی 2011 رو کامل میخوندی یا لا اقل 10 یا 15 صفحه آخرش رو

arashp30world
15-10-2011, 09:16
طرح یک سئوال:
آیا با استفاده از دریافت کننده های دارای خروجی اج دی ام آی HDMI برای EX520 تغییر فوق العاده ای در کیفیت تصویر مشاهده شده ایجاد می شود؟

mycd2007
15-10-2011, 09:50
منم مثل شما خاموش میکنم و از برق میکشم و اصلا اون دکمه ای که روی تی وی هست و شما میگید رو تا حالا ندیدم!

تا حالا به ذهنم نرسیده بود که باید شب ها از دگمه روش خاموش کرد.من از کنترل را خاموش می کنم و به شخصه فکر نمی کنم لازم باشه از روی پنل هم خاموش کرد. لازمه؟

mycd2007
15-10-2011, 09:59
طرح یک سئوال:
آیا با استفاده از دریافت کننده های دارای خروجی اج دی ام آی HDMI برای EX520 تغییر فوق العاده ای در کیفیت تصویر مشاهده شده ایجاد می شود؟

من تا به حال استفاده نکردم ولی بدون شک تاثیر خواهد داشت. مثلا اگه شما "قلب یخی" را بخری، روش FULL HD نوشته، ولی این سیم های معمولی سه رنگی که قابلیت انتقال این کیفیت را ندارند. این کابل های معمولی کیفیت کُشی می کنند. مثلا توی کامپیوتر، وقتی وضوح مانیتور را نگاه می کنیم، می بینیم که تفاوت بسیار زیادی بین استفاده از پورت آناکوگ و پورت دیجیتال کارت گرافیک هستش. اینجا هم همین طوریه.
من به شخصه فقط یک کلیپ 4 دقیقه ایی با حجم 350 مگ داشتم که کیفیتش HD بود و تونستم با فلش وضوح واقعی این تلویزیون را ببینم.
برای دیدن وضوح عالی، فکر کنم باید کنار این تلویزیون چیزی حدود 500هزار تومان دستگاه های جانبی هم باشه که علاوه بر پخش مناسب، بتونه با خروجی HDMI هم اطلاعات را ارسال کنه.
حتما می دونید که سیم های HDMI قیمت خیلی زیادی داره. علتش همین انتقال حجم زیادی از اطلاعات هستش.

mohsen83ir
15-10-2011, 11:21
سلام دوستان من قصد خرید این تلویزیون رو دارم. در حقیقت بین این گزینه و سامسونگ 46D5950 یا همون 46d5500 تردید دارم، یک تاپیک هم ایجاد کردم برای این موضوع ولی کسی پاسخ نداد.

کسی از دوستان اینجا تجربه ای در این مورد داره که کدوم بهتره؟ ممنون

hovo
15-10-2011, 12:56
دوستان در مورد خاموش کردن تیوی در شبها 2 تا نکته هست
1- در هر صورت وجود برق توی تی وی از شب تا صبح در دراز مدت 10 سال آینده به زرر تیوی هست دقیقا تفاوت بین کار کردن و نکردن
ضمنا مصرف حد اقل 10 وات هم خوب مصرفه دیگه میشه مثلا 1 هزار تومن تو ماه با هزار تومن چی کار میشه کرد ؟ آهان یک سالش 12 تومن یک ماه شارژ اینتر نته به همین سادگی
پس حتما باید خاموش کرد

2- نحوه خاموش کردن الان جای سوال هست
الف)بعضی ها بعد از خاموش کردن از روی کنترل مستقیم از برق میکشن(مثل خودم)
ب)بعضی ها بعد از خاموش کردن از روی کنترل دکمه پاور روی بدنه تی وی کنار گوشه پایین سمت راست تی وی رو میزنن بعد از برق میکشن

یه دسته دیگه هم هستند که کارشون اشتباهه هیچ وقت تیوی رو از برق نمیکشن و همیشه با کنترل فقط خاموش میکنن

خوب بین دو دسته الف و ب کدوم کارشون درسته؟

mycd2007
15-10-2011, 15:11
دوستان در مورد خاموش کردن تیوی در شبها 2 تا نکته هست
1- در هر صورت وجود برق توی تی وی از شب تا صبح در دراز مدت 10 سال آینده به زرر تیوی هست دقیقا تفاوت بین کار کردن و نکردن
ضمنا مصرف حد اقل 10 وات هم خوب مصرفه دیگه میشه مثلا 1 هزار تومن تو ماه با هزار تومن چی کار میشه کرد ؟ آهان یک سالش 12 تومن یک ماه شارژ اینتر نته به همین سادگی
پس حتما باید خاموش کرد

با 12 هزار تومان در سال نه پولدار میشیم و نه فقیر:31:

2- نحوه خاموش کردن الان جای سوال هست
الف)بعضی ها بعد از خاموش کردن از روی کنترل مستقیم از برق میکشن(مثل خودم)
ب)بعضی ها بعد از خاموش کردن از روی کنترل دکمه پاور روی بدنه تی وی کنار گوشه پایین سمت راست تی وی رو میزنن بعد از برق میکشن

یه دسته دیگه هم هستند که کارشون اشتباهه هیچ وقت تیوی رو از برق نمیکشن و همیشه با کنترل فقط خاموش میکنن

خوب بین دو دسته الف و ب کدوم کارشون درسته؟

من که جزء دسته آخر (ج) هستم و واقعا نمیدونم چرا کارم اشتباهه:13:
به نظر شما شرکت سونی چیزی میسازه که لازم باشه هر شب از برق بکشیم یا دگمه اش را بزنیم؟! من که انتظارم از سونی بیشتر از این چیزهاست (البته اگه نوسانات برق ما غیر عادی نباشه:41:)

arashp30world
15-10-2011, 18:13
چالشی دیگر:
الان که دوستان کم کم به فکر گذاشتن بخاری هستند! فاصله منطقی تی وی از این گونه وسایل گرمازا ( شوفاژ و بخاری و ...) و حتی دستگاههای بخور ساز ! چقدر باشه خوبه؟ لطفا نظر بدین.

lurenzo
15-10-2011, 20:40
تا حالا به ذهنم نرسیده بود که باید شب ها از دگمه روش خاموش کرد.من از کنترل را خاموش می کنم و به شخصه فکر نمی کنم لازم باشه از روی پنل هم خاموش کرد. لازمه؟

بنظرم بهتره که جریان برق در تی وی قطع بشه! دیگه به چه روشی این کار انجام بشه ، فکر نمیکنم مهم باشه!

hovo
15-10-2011, 22:26
چالشی دیگر:
الان که دوستان کم کم به فکر گذاشتن بخاری هستند! فاصله منطقی تی وی از این گونه وسایل گرمازا ( شوفاژ و بخاری و ...) و حتی دستگاههای بخور ساز ! چقدر باشه خوبه؟ لطفا نظر بدین.

اگه تا فاصله پنج متری از تی وی بخاری یا دستگاه گرمایشی یا بخار ساز داری سریع ازش دورش کن
مرگ پنل های ال سی دی و ال ای دی های داخلی تی وی شما با گرما و بخار آب
یعنی به هیچ عنوان گرما نباید نزدیک تی وی شما باشه به هیچ عنوان

بنظرم بهتره که جریان برق در تی وی قطع بشه! دیگه به چه روشی این کار انجام بشه ، فکر نمیکنم مهم باشه!

به نظر من منطقی نبودن برق از شب تا صبح توی تیوی
و این خیلی از ارج و قرب سونی کم نمیکنه هرچند به نظر من هم فرمایشون یکم جای تامل داره که یه همچین تی وی نیاز به از برق کشیدن نداشته باشه

به هرحال فکر کنم کاملا سلیقه ای داریم عمل میکنیم
یه متخصص برق و ولتاژ و این جور چیزا میخوایم

mycd2007
15-10-2011, 22:32
وقتی که لپ تاپ خریدم، به من گفتن که اول آداپتر را به برق بزن و بعد به سیستم وصل کن. دلیلش هم این بود که جرقه اولیه ایی که موقع برق زدن روی پریز به وجود میاد میتونه به مادربرد لطمه بزنه. پس من فکر می کنم که اگه چنین جرقه ایی برای تلویزیون هم باشه، شاید بهتر باشه فقط از روی پنل جریان را قطع کرد. البته من نمیدونم این کار تا چه حد برق را قطع میکنه و آیا در بخشی از دستگاه جریان وجود داره یا نه.
البته باز هم میگم، من انتظار ندارم که محصول سونی با این حرف ها خراب بشه.

tap10
16-10-2011, 02:06
جدی میگی؟:18:
آره من از بانه خرید کردم.
سرشون کلاه رفته، چون توی دفترچش جزو وسایل همراه تی وی اسمش هست! من قبل از اینکه بخرم Manual انگلیسیشو دانلود کردم و اونجا هم نوشته بود که دوربین و میکروفون همراهش هست! HX925 مدل آسیاییه و فرقی با هم ندارن!
تعجب من اینجاست که توی سایت سونی در قسمت مشخصات این tv نوشته توی پرانتز که باید جدا تهیه بشه اینو مطمئنم .

arashp30world
16-10-2011, 08:29
سنسور تشخیص حضور تماشاگر
این سنسور را روی چه زمانی بگذاریم ؟ راستی اگر تماشاگر حرکت کمی نکنه ! فکر می کنه کسی پای تلویزیون نیست! از فاصله حدود 4 متری این اتفاق برای من افتاد. و اینکه شوک احتمالی قطع و وصل تصویر ضررش بیشتره یا نمی دونم کمی مصرف برق بیشتر؟ راهنمائی بفرمائین.

hovo
16-10-2011, 10:14
وقتی که لپ تاپ خریدم، به من گفتن که اول آداپتر را به برق بزن و بعد به سیستم وصل کن. دلیلش هم این بود که جرقه اولیه ایی که موقع برق زدن روی پریز به وجود میاد میتونه به مادربرد لطمه بزنه. پس من فکر می کنم که اگه چنین جرقه ایی برای تلویزیون هم باشه، شاید بهتر باشه فقط از روی پنل جریان را قطع کرد. البته من نمیدونم این کار تا چه حد برق را قطع میکنه و آیا در بخشی از دستگاه جریان وجود داره یا نه.
البته باز هم میگم، من انتظار ندارم که محصول سونی با این حرف ها خراب بشه.

آره دقیقا خیلی باحال بود من هم روزی چند مرتبه این حرف رو به مشتری هام میزنم دلیلش هم دقیقا درسته
به فکر خودم نرسیده بود
پس اول خاموش ارز روی کنترل بعد خاموش از روی پنل بعد کشیدن از برق برای روشن کردن هم مسیر برعکس
ای ول
ببین حرف زدن در مورد هرچی چه قدر راحت به نتیجه میرسه خیلی وقتها نکات ریز از چشم پنهون میمونه به همین راحتی

سنسور تشخیص حضور تماشاگر
این سنسور را روی چه زمانی بگذاریم ؟ راستی اگر تماشاگر حرکت کمی نکنه ! فکر می کنه کسی پای تلویزیون نیست! از فاصله حدود 4 متری این اتفاق برای من افتاد. و اینکه شوک احتمالی قطع و وصل تصویر ضررش بیشتره یا نمی دونم کمی مصرف برق بیشتر؟ راهنمائی بفرمائین.

من به شخصه اصلا از این سنسور استفاده نمیکنم چون
1- ممکنه پای تیوی اون قدر میخ شده باشم که نتونم تکون بخورم(بازی دیشب بارسلونا 3 تا زد و مسی هر کاری خواست تو زمین کرد) اون وقت تصویر میره من باید دوباره دست به کنترل بشم
2- هی خاموش شدن صفحه برام جالب نیست گیرم حالا دو سه دقیقه هم جول تی وی نباشم یا نه نیم ساعت بعد که برگشتم نمیخوام دوباره کنترل بردارم
شوک احتمالی قطع و وصل تصویر در کار نیست
توی تی وی های سونی اتصال جریان برق روی یه مدار لحظه ای نیست
حتما قبلا در مورد کلید های دایره ای شنیدید
کلید هایی که به مررور جریان رو وارد لامپ میکنند و برای قطع کردنشون هم به مرور قطع میشه مثلا ییهو از 100 وات نمیره روی صفر بلکه از 100 به 90 بعد 80 بعد 70 ..... تا 0 توی یه بازه زمانی کوتاه
موقع خاموش کردن تی وی با کنترل هم دقیقا همین اتفاق میافته مدار برق توی یه زمان متوسط از مدار ژنل قطع میشه
پس نگران این نباش (منبع اوف فورم اون خارجکیا وی فورم)

arashp30world
16-10-2011, 10:43
سئوال در مورد قابلیت تصویر در تصویر همزمان در EX520
1- آیا امکان دیدن بیش از 2 تصویر بصورت همزمان هم وجود دارد؟
2- آیا امکان تقسیم مساوی صفحه نمایش برای هر کدام از دو تصویر در حال نمایش وجود دارد؟
3- آیا امکان شنیدن همزمان ( یک صدا از یک باند و صدای دیگر از باند دیگر یا مثلا از هدفون) وجود دارد؟
4- احتمالا دیدن همزمان بیش از دو تصویر ارتباطی به استفاده از چند پورت HDMI برای هر وسیله پخش کننده دارد؟

AMIR MOHAMMAD . M
16-10-2011, 10:44
سیگنال شبکه نمایش هم که فرستادن .
حالا معلوم نیست کی راه بیفته و اگه هم راه بیفته حتما مثل شبکه بازار کلی راجعبه خود شبکه میخواد تبلیغ کنه .

arashp30world
16-10-2011, 11:24
نحوه تشخیص کابلهای HDMI اصلی از تقلبی به چه صورت است . چون شنیدم نمونه های تقلبی هم در بازار هست که کیفیت خوبی ندارد.

hovo
17-10-2011, 07:39
سئوال در مورد قابلیت تصویر در تصویر همزمان در EX520
1- آیا امکان دیدن بیش از 2 تصویر بصورت همزمان هم وجود دارد؟
2- آیا امکان تقسیم مساوی صفحه نمایش برای هر کدام از دو تصویر در حال نمایش وجود دارد؟
3- آیا امکان شنیدن همزمان ( یک صدا از یک باند و صدای دیگر از باند دیگر یا مثلا از هدفون) وجود دارد؟
4- احتمالا دیدن همزمان بیش از دو تصویر ارتباطی به استفاده از چند پورت HDMI برای هر وسیله پخش کننده دارد؟

1- نه
2-بله بعد از زدن پایپ یا همون تصویر در تصویر بعد از اینکه تصاویر کنار هم اومدن از روی چهار جهت اصلی دکمه بالا رو انتخاب کن تصاویر کوچک و بزرگ میشن
3- نه
4-بله(بله بله بالاخره سونی تو سوال آخر قبول شد)

arashp30world
17-10-2011, 08:13
نکته:
با زدن دگمه بالای سمت چپ کنترل (دگمه بالای track id) منوی input باز میشود. چنانچه از ورودیهای hdmi 1، hdmi 2، hdmi 3، hdmi 4 استفاده نمی کنید بهتر است از منوی
Home>setting>external input>video lables
حالت ALWAYS به حالت AUTO تغییر وضعیت بدهید. در این صورت دیگر لزومی به پیمایش بی مورد لیست INPUT نخواهید داشت.

arashp30world
17-10-2011, 08:25
با زدن دگمه OPTION S از روی کنترل :
1-TRACK ID چه استفاده ای دارد ؟(احتمالا مربوط به قابلیتهای اینترنتی است؟)
2-ADD TO FAVORITE چه کاری انجام می دهد؟ و برعکس آن REMOVE چی؟
3-تفاوت Twin Picture در دو حالت pip و p&p در چیست؟
4- mpeg noice reduction چه کاری انجام می دهد؟
5- ایا فرمت flv توسط تی وی ساپورت میشود؟ اگر نه ، آیا با کانورت آن به mpeg کیفیت آن خیلی افت می کند؟
6- آپدیت جدید نیامده ؟ بعد از این آپدیت : PKG3_209GAA-0104

nimaamin28
17-10-2011, 09:44
1-TRACK ID چه استفاده ای دارد ؟(احتمالا مربوط به قابلیتهای اینترنتی است؟)
5- ایا فرمت flv توسط تی وی ساپورت میشود؟ اگر نه ، آیا با کانورت آن به mpeg کیفیت آن خیلی افت می کند؟
6- آپدیت جدید نیامده ؟ بعد از این آپدیت : PKG3_209GAA-0104

با سلام خدمت دوست گرامی
لینک آخرین آپدیت تی وی 520 ::

نام ورژن فایل :: 3.407GAA

AMIR MOHAMMAD . M
17-10-2011, 14:21
سلام خدمت دوستان عزیز .
در مورد این کلید پاورش ، اگه این کلید برق رو قطع میکنه پس چرا با زدن کلید روی کنترل دوباره روشن میشه و نیازی به زدن دوباره این کلید پاور نیست ؟
به نظر من این کلید پاور همون کار کلید روی کنترل رو میکنه با این تفاوت که اگه یک بار بیشتر این کلید رو فشار بدیم اون چراغ قرمز رنگش که شبها اگه روشن باشه یه خورده اذیت میکنه رو خاموش میکنه .
در مورد خاموش کردن هم من بعد از خاموش کردن از روی کنترل از برق میکشمش البته شبها .
راستی این تی وی به جز دو تا خروجی صدایی که داره دیگه خروجی نداره ؟

arashp30world
17-10-2011, 15:10
من فکر می کنم به هر حال کشیدن دوشاخ از پریز برق یا قطع دگمه رابط برق بهترین کار است . چون در حالت خاموش بودن از دگمه پاور همچنان خیلی از قسمتهای تی وی در گیر می مانند و مستهلک خواهند گردید. ضمن احترام به نظر همه دوستان که فرموده بودند سونی این گونه پیش بینی ها را نموده ، باید بگویم بله ولی مصرف کننده ایرانی ،مصرف کننده ای است که شایدحداقل 5 یا 10 سال بخواهد بااین تی وی سر کند و قدرت این را نداشته باشد که مثل مصرف کننده مالزی یا سنگاپوری یکسال یا دوسال یکبار مدل جدید را خریداری کند. البته کشیدن تی وی از برق مستلزم خاموش کردن تی وی با کنترل و حتی اگر خاموش کردن با دگمه پاور باشد که ایده آل خواهد بود.

hovo
17-10-2011, 23:38
من هم شدیدا با آرش موافقمچ
به شدت تایید ....

mohsen83ir
18-10-2011, 08:06
سلام من دیروز یه تلویزیون 46ex520 خریدم.
با استفاده از گیرنده دیجیتال خودش که کانالیابی کردم، فقط کانال هایی مثل پرس، العالم، شما، بازار، مستند، آی فیلم، جام جم رو نشون می ده که اصلا به صورت آنالوگ پخش نمیشن، ولی کانالهای داخلی شبکه های 1 تا 7 و قرآن رو نمی گیره، یعنی می گیره ولی می نویسه تصویر ندارد.

می دونید مشکل از کجاست؟

arashp30world
18-10-2011, 11:23
سلام من دیروز یه تلویزیون 46ex520 خریدم.
با استفاده از گیرنده دیجیتال خودش که کانالیابی کردم، فقط کانال هایی مثل پرس، العالم، شما، بازار، مستند، آی فیلم، جام جم رو نشون می ده که اصلا به صورت آنالوگ پخش نمیشن، ولی کانالهای داخلی شبکه های 1 تا 7 و قرآن رو نمی گیره، یعنی می گیره ولی می نویسه تصویر ندارد.

می دونید مشکل از کجاست؟

احتمالا در کانالهای تکراری که پیدا کرده با فاصله و پرش بتوانید شبکه های یک تا 7 را هم با تصویر پیدا نمائید وگرنه توصیه می کنم ارتفاع انتن را بالاتر ببرید و جهت را هم همجهت با آنتن همسایه ها قرار دهید .چون بهترین دریافت آنالوگ با بهترین دریافت تعداد شبکه دیجیتال ارتباط مستقیم دارد. توصیه دیگر اینکه کشور را سنگاپور و زبان را انگلیسی انتخاب کنید . با اینکار حتی عنوان شبکه در جستجو برایتان نمایش داده خواهد شد و دگمه guide از روی کنترل در حالت دیجیتال فعال میشود. و نام شبکه ها نمایش داده می شود. مثل IRIB TV1 , ....

---------- Post added at 01:23 PM ---------- Previous post was at 01:19 PM ----------

1-TRACK ID چه استفاده ای دارد ؟

mohsen83ir
18-10-2011, 13:50
احتمالا در کانالهای تکراری که پیدا کرده با فاصله و پرش بتوانید شبکه های یک تا 7 را هم با تصویر پیدا نمائید وگرنه توصیه می کنم ارتفاع انتن را بالاتر ببرید و جهت را هم همجهت با آنتن همسایه ها قرار دهید .چون بهترین دریافت آنالوگ با بهترین دریافت تعداد شبکه دیجیتال ارتباط مستقیم دارد. توصیه دیگر اینکه کشور را سنگاپور و زبان را انگلیسی انتخاب کنید . با اینکار حتی عنوان شبکه در جستجو برایتان نمایش داده خواهد شد و دگمه guide از روی کنترل در حالت دیجیتال فعال میشود. و نام شبکه ها نمایش داده می شود. مثل IRIB TV1 , ....[COLOR="Silver"]

آقا ممنون.
سری اول خودکار کانالیابی کردم. ولی دوباره دستی کانالیابی کردم تونستم پیداشون کنم.

البته من از یک آنتن تو خود خونه استفاده می کنم، جالبه حتی وقتی آنتن هم خاموشه باز هم میگیره.

AMIR MOHAMMAD . M
18-10-2011, 15:31
من فکر می کنم به هر حال کشیدن دوشاخ از پریز برق یا قطع دگمه رابط برق بهترین کار است . چون در حالت خاموش بودن از دگمه پاور همچنان خیلی از قسمتهای تی وی در گیر می مانند و مستهلک خواهند گردید. ضمن احترام به نظر همه دوستان که فرموده بودند سونی این گونه پیش بینی ها را نموده ، باید بگویم بله ولی مصرف کننده ایرانی ،مصرف کننده ای است که شایدحداقل 5 یا 10 سال بخواهد بااین تی وی سر کند و قدرت این را نداشته باشد که مثل مصرف کننده مالزی یا سنگاپوری یکسال یا دوسال یکبار مدل جدید را خریداری کند. البته کشیدن تی وی از برق مستلزم خاموش کردن تی وی با کنترل و حتی اگر خاموش کردن با دگمه پاور باشد که ایده آل خواهد بود.

بسیار عالی بود وتایید میشه . :18:

این تی وی به جز دو تا خروجی صدایی که داره دیگه خروجی نداره ؟
یاد آوری :19::19:

خدا وکیلی از حق نگذریم این تی وی هیچی هم نداشته باشه ها ( که داره ) ، ماشاالله ماشاالله صدای خیلی توپی داره و اصلا مصنوعی نیست .

hovo
18-10-2011, 15:50
1-TRACK ID چه استفاده ای دارد ؟

مشخصات ترک صدا یا ویدئو در حال پخش از روی وب رو برای شما نمایش میده
فرض کن مثلا با اینتر نت زغالی ایران بخوای کلیپ ببینی یا ویس گوش کنی و بخوای بدونی کی خونده و چه ریتی داره انتشار کجاست دسته مو سیقی و.....
2- هیچی مفتش گرونه برای صفخات راهنمای تیوی هست همین بدرد نمیخوره سونی این جارو خیلی سر خودش معطله فکر کرده این قدر دفتر چه راهنماش به مشتریهاش حال میده که بخوان همیشه در دسترسشون باشه
3- دو نوع تصویر در تصویر داره
کنار هم
روی هم
شما اون دکمه تصویر در تصویر رو بزن می بینی مربت جای تصویر عوض میشه همین
و اما مهمترین قسمت
4- باید حالا حالا ها منتظر بشی تا این گزینه برای دیجیتال ایران کاربرد پیدا کنه
انشاالله چند هزاره بعد از ظهور شاید تی وی کابلی توی ایران راه افتاد تصاویر از استاندارد p بودند اون وقت شاید این گزینه نویز روی کابل که به خاطر اعواج ایجاد بشه رو بر میداره چه جوری آهان میخونه کدوم سیگنالی که داره میاد ماله تصویر کدوم ماله صدا و کدوم ماله اعواج یا نویزه همین(جالبش اینجاس اینها همش تصور من بود نه مطالب علمی ببخشید اگه الان اذیت شدی):10::27::31:

reza023
18-10-2011, 19:46
sony ex520
sony cx520

sansa
18-10-2011, 22:53
چجوري ميشه زيرنويس فارسي رو با usb ديد ؟؟؟؟؟؟؟؟

و تي وي من دايويكس رو پخش ميكنه البته divx sd براي پخش HD بايد ريجستر كنم؟؟؟؟؟؟

omid1979
18-10-2011, 23:43
سلام
کسی میدونه چطوری میشه منوی internet content رو به صورت سفارشی در آورد ؟
من میخوام توی این قسمت یه منوی دیگه مثلا به اسم my content درست کنم که با انتخاب اون فیلمهایی که روی سرور خودم هست رو نشون بدم فیلمها به صورت وب سایت نیست به همون صورت xml که مثلا youtube و sony video رو نشود میده میخوام بسازم میدونم که این کار شدنی هست ولی نمیدونم چطوری کسی اگه توی این زمینه ها کار کرده یا دوست داره کار کنه من پایم با هدف درست کردن یک صفحه internet content برای کاربران ایرانی

hovo
18-10-2011, 23:56

و تي وي من دايويكس رو پخش ميكنه البته divx sd براي پخش HD بايد ريجستر كنم؟؟؟؟؟؟

فقط ای دس رو میتونی ببینی و خبری از اچ دی با یواس بی نیست
با ریجیستر یا بدون ریجیستر میتونی دایویکس یا ام کاوی اس دی رو ببینی من خودم هم متوجه نشدم آخرش این واقعا چه منفعتی داره(فقط یه نکته هست چیزی کهمیشه قانونیش کرد و درست استفاده کرد چرا نکنیم پولش رو که دادی خوب ریجیسترش کن)

آخرین خبر
شرکت بازرگانی ایران قیمت محصولات سونی مخصوصا مدل ex520 رو کاهش داد
قیمت مدل ex 520 46 یک میلیون و پانصدو سی هزار تومان با دو سال گارانتی بازرگانی ایران
تلفن -0216460
حالا بانه چند میشه؟
یقین 1 میلیون تومن
چون اون موقع که 2340 بود من 1520 خریدم یا یه همچین چیزایی حالا بانه چنده؟

sansa
19-10-2011, 10:17
چجوري زيرنويس srt رو به idx براي مشاهده در اين تي وي بزاريم.‌؟

arashp30world
19-10-2011, 10:24
1-قابلیت زندگی رنگی که در تبلیغ اکثر تلویزیونها ( من جمله ex520 ) از ان نامبرده میشود چیست؟
2- بی سیم آداپتور uwa-br300 که جهت استفاده از ارتباط اکسس پوینت لازم است به عنوان لوازم همراه در پکیج ex520
موجود نبود ، آیا این آداپتور جز وسایل ارائه شده همرا با تی وی است یا باید جداگانه تهیه گردد؟ قیمت آن چقدر است؟
3- دوربین اسکایپ ( CMU-BR100) چه طور؟
4- آیا آداپتور UWA-BR100 اکسس پوینت من که مارک TENDA است ، را ساپورت می کند؟ در ضمن تی وی
آداپتور من که آن هم مارک TENDA است را نشناخت. و شنیده ام که باید آداپتور حتما مارک سونی باشد، ولی از اکسس پوینت چیزی نشنیده ام، و نمی دانم دامنه فرکانسی مدل من به اداپتور معرفی شده سونی می خورد یا نه.
لطفا راهنمائی بفرمائین.

sansa
19-10-2011, 10:25
دوستان من يه زيرنويس idx با يه فيلم اسمشونو همنام كردم با يو اس بي زدم بازم نميخونه ؟

hovo
19-10-2011, 16:07
چجوري زيرنويس srt رو به idx براي مشاهده در اين تي وي بزاريم.‌؟

دوستان من يه زيرنويس idx با يه فيلم اسمشونو همنام كردم با يو اس بي زدم بازم نميخونه ؟
خواهشا این قدر بزرگ ننویسید کوچیکش رو هم میتونیم بخونیم قبول عصابانی هستی ولی سر فورم که نباید خالی کنی عجله هم که داشته باشی بزرگ نوشتن کاری رو حل نمیکنه

دوست خوبم تو همین تاپیک بارها گفته شده به هیچ عنوان شما فعلا نمیتونید با استفاده از یو اس بی زیر نویس فارسی ببینید به هیچ هنوان دلیلش هم فونت های پیش فرض صونی هست که 56 که عربی هست رو پشتیبانی نمیکنه
این تیوی فقط SRT ساپورت میکنه کی گفت IDX هان؟
فقط با سی دی پلیر این امکان هست یا با استریم ویدئو DLNA

1-قابلیت زندگی رنگی که در تبلیغ اکثر تلویزیونها ( من جمله ex520 ) از ان نامبرده میشود چیست؟
2- بی سیم آداپتور uwa-br300 که جهت استفاده از ارتباط اکسس پوینت لازم است به عنوان لوازم همراه در پکیج ex520
موجود نبود ، آیا این آداپتور جز وسایل ارائه شده همرا با تی وی است یا باید جداگانه تهیه گردد؟ قیمت آن چقدر است؟
3- دوربین اسکایپ ( CMU-BR100) چه طور؟
4- آیا آداپتور UWA-BR100 اکسس پوینت من که مارک TENDA است ، را ساپورت می کند؟ در ضمن تی وی
آداپتور من که آن هم مارک TENDA است را نشناخت. و شنیده ام که باید آداپتور حتما مارک سونی باشد، ولی از اکسس پوینت چیزی نشنیده ام، و نمی دانم دامنه فرکانسی مدل من به اداپتور معرفی شده سونی می خورد یا نه.
لطفا راهنمائی بفرمائین.
1- والا شاید منظور رنگ واقعی و کیفیت نمایش واقعی رنگ یعنی زنده است
2-برای ارتباط وایر لس شما فقط نیاز به یک مودم وایر لس نیاز داردید هیچ چیز دیگه ای تا حالا جواب نداده مدل و مشخصاتش داخل سایت سونی هست
3- نه خیر توی کارتون نبوده ونیست باید خریداری بشه هیچ دوربیت دیگری هم بهش نمیخوره
4-خیر -درست شنیده اید-داداش همه اینها به هم میخورند نگران نباش(فقط اون که روی تیوی میخوره باید سونی مارک خاص خودش باشه همین) شما فقط یه مودم وایرلس ای دی اس ال داشته باشی یا یه نوت بوک وایر لس دار می تونی اینتر نت رو وایر لس با تی وی با همون مودم سونی شیر کنی

arashp30world
20-10-2011, 09:50
برای استفاده از سرویس جدید و کار راحت کن DLNA روی این مدل تی وی سونی ( EX520) راهنمائی بفرمائین . لینکی که جناب Hovo مرحمت نموده اند برای تی وی سامسونگ توضیح داده اند و خیلی جالب بود.
من این تجهیزات را دارم:
دستگاه نانو استیشن
یک روتر وایرلس مارکtenda یک آنتنه
اشتراک اینترنت وایرلس 128kb
آداپتور یو اس بی مارک tenda
20 متر کابل شبکه
یک تلویزیون ex520
پی سی که مادر بورد گیگا دارد ودارای کارت شبکه آنبورد است.
پی سی که نه مارت شبکه دارد و نه کارت آنبورد شبکه.
واطلاعات شبکه ام در حد صفر.

capitan black
20-10-2011, 11:01
دوستان من هم این مدل رو خریداری کردم و بسیار عالی کیفیتش...به هیچ عنوان هم مشکل سایه انداختن رو هم ندیدم...

arashp30world
20-10-2011, 11:06
دوستان من هم این مدل رو خریداری کردم و بسیار عالی کیفیتش...به هیچ عنوان هم مشکل سایه انداختن رو هم ندیدم...
مبارکه
چند اینچ ، چند خریدید ، با گارانتی؟

capitan black
20-10-2011, 12:07
مبارکه
چند اینچ ، چند خریدید ، با گارانتی؟

مرسی دوست من...1700 با گارانتی....البته 2 روز بعدش گویا قیمت به 1500 هم اومده...به هر حال واقعا عالیه :20:
46 اینچ
باید یه سینمای خانگی خوب هم بگیرم واسش

hovo
20-10-2011, 23:52
مبارکه...
خوشتمیاد ازش مطمئن باش بزار یه چند روز بگزره بعد مثلا بری یه جا که سامی یا ال جی داشته باشن بعد که برگشتی کیفت دوبرابر میشه میشینی بهشون میخندی که پولشون رو ریختن توی چاه
کیفیت رنگ و عمق رنگ مشکی توی این تی وی دیوانه کننده است
آبدیتش کن دایویکست رو ریجیستر کن
کلا کمکت میکنه تیوی بهتری داشته باشی

hovo
20-10-2011, 23:58
برای استفاده از سرویس جدید و کار راحت کن DLNA روی این مدل تی وی سونی ( EX520) راهنمائی بفرمائین . لینکی که جناب Hovo مرحمت نموده اند برای تی وی سامسونگ توضیح داده اند و خیلی جالب بود.
من این تجهیزات را دارم:
دستگاه نانو استیشن
یک روتر وایرلس مارکtenda یک آنتنه
اشتراک اینترنت وایرلس 128kb
آداپتور یو اس بی مارک tenda
20 متر کابل شبکه
یک تلویزیون ex520
پی سی که مادر بورد گیگا دارد ودارای کارت شبکه آنبورد است.
پی سی که نه مارت شبکه دارد و نه کارت آنبورد شبکه.
واطلاعات شبکه ام در حد صفر.

capitan black
21-10-2011, 17:06
مبارکه...
خوشتمیاد ازش مطمئن باش بزار یه چند روز بگزره بعد مثلا بری یه جا که سامی یا ال جی داشته باشن بعد که برگشتی کیفت دوبرابر میشه میشینی بهشون میخندی که پولشون رو ریختن توی چاه
کیفیت رنگ و عمق رنگ مشکی توی این تی وی دیوانه کننده است
آبدیتش کن دایویکست رو ریجیستر کن
کلا کمکت میکنه تیوی بهتری داشته باشی

سپاس دوست من....چطور میتونم اپدیت و رجیسترش کنم؟....ممنون میشم راهنمایی بفرمایید :20:

hovo
21-10-2011, 22:17
سپاس دوست من....چطور میتونم اپدیت و رجیسترش کنم؟....ممنون میشم راهنمایی بفرمایید :20:
ریجستر توی امضا من هست
برای آبدیت هم از صفحه 9 تا 15 همین تاپیک رو بخون

AMIR MOHAMMAD . M
22-10-2011, 11:22

حل این مشکل از طریق نرم افزار :

دوست خوبم تو همین تاپیک بارها گفته شده به هیچ عنوان شما فعلا نمیتونید با استفاده از یو اس بی زیر نویس فارسی ببینید به هیچ هنوان دلیلش هم فونت های پیش فرض صونی هست که 56 که عربی هست رو پشتیبانی نمیکنه
این تیوی فقط SRT ساپورت میکنه کی گفت IDX هان؟
فقط با سی دی پلیر این امکان هست یا با استریم ویدئو DLNA

درسته و فعلا نمیشه با USB مستقیم زیر نویس فارسی رو دید .

arashp30world
23-10-2011, 08:09
سلام
یک اتفاق عجیب
از زمانی که تی وی را خریده بودم ، برچسب های روی قاب lcd (برچسب های جلوگیری از خش که پلاستیک است) را از روی قاب جدا نکرده بودم ، وقتی حالا اونا رو از رو قاب برداشتم ، به نظرم میرسه تصویر خیلی خیلی فرق کرده! آیا برای شما هم اتفاق افتاده؟

jojonice
23-10-2011, 23:47
سلام
لطفا راهنمائی کنید
بعضی ها گفتن گارانتی سونی میشود تا یک ماه بعد تلویزیون را پس بدهیم آیا درسته و اگر چنین چیزی است پول
کاملش را میدهن میشود توضیحی دهید و آیا این گارانتی روی همه مدل تلویزیون هاش است
مرسی
خداحافظ

arashp30world
24-10-2011, 11:34
سلام
لطفا راهنمائی کنید
بعضی ها گفتن گارانتی سونی میشود تا یک ماه بعد تلویزیون را پس بدهیم آیا درسته و اگر چنین چیزی است پول
کاملش را میدهن میشود توضیحی دهید و آیا این گارانتی روی همه مدل تلویزیون هاش است
مرسی
خداحافظ
اگه نشه به تصویر سونی که یک زمانی زبانزد خاص و عام بود اعتماد کرد دیگه باید قید همه مارک ها ی دیگه را هم زد . واقعا متاسفم برای بلائی که داره سر عظمت این نامها میاد و همه و همه زیر سر این چینی های خدا نشناسه که این برند رو اینقدر به ابتزال می کشند وگرنه اگه سونی اصل گیر بیاری هیچ وقت اون رو با هیچ برند دیگه عوض نمی کنی.

arashp30world
24-10-2011, 15:09
از دوستان که مدل ex520 را خریداری نموده اند و راضی هستند ، خواهشمندیم فقط با زدن تشکر اعلان نمایند . صرفا جهت نظر سنجی است.

Soroush-S
24-10-2011, 22:10
الان قیمت 46ex520 با گارانتی چنده؟

Vahid67
25-10-2011, 10:40
لطفا اگر کسی قیمت 32 اینچ رو داره بگه هم با گارانتی و هم بدون گارانتی
با تشکر

Faryad0101
26-10-2011, 21:17
فرمت های قابل پخش از USB در مدل EX520 ؟

arashp30world
27-10-2011, 13:15
یک سئوال:
اگر خواستیم آداپتور وایرلس یا همان دانگل سونی را تهیه کنیم باید چه مدلی را تهیه کنیم که با ex520 هماهنگ باشه؟

shamika
27-10-2011, 14:50
یک سئوال:
اگر خواستیم آداپتور وایرلس یا همان دانگل سونی را تهیه کنیم باید چه مدلی را تهیه کنیم که با ex520 هماهنگ باشه؟

دانگل مدل های 2011 سونی UWA-BR100 می باشد .

arashp30world
27-10-2011, 21:56
یک سئوال تکراری
چرا وقتی امکان اتصال مستقیم یا وایرلس صفحه کلید برای مدل تی وی ex520 و امثال آن وجود ندارد امکانات اینترنتی در این مدلها اضافه شده است.( به نظر من به اشتراک گذاشتن صفحه کلید لپ تاپ آن هم مدل خاص لپ تاپ سونی که مدلش را هم نمی دانم ، فرافکنی بیش نیست، چون اگه قرار باشه لپ تاپ روشن کنیم خوب با همون میریم توی نت دیگه!)

behii
27-10-2011, 22:09
یک سئوال تکراری
چرا وقتی امکان اتصال مستقیم یا وایرلس صفحه کلید برای مدل تی وی ex520 و امثال آن وجود ندارد امکانات اینترنتی در این مدلها اضافه شده است.( به نظر من به اشتراک گذاشتن صفحه کلید لپ تاپ آن هم مدل خاص لپ تاپ سونی که مدلش را هم نمی دانم ، فرافکنی بیش نیست، چون اگه قرار باشه لپ تاپ روشن کنیم خوب با همون میریم توی نت دیگه!)

سلام
اینترنت این مدل تلویزیون ها بیشتر به درد کشورهایی می خوره که سرعت اینترنت بالایی دارن و خدمات اینترنتی زیاده . مثل skype ، netfelix ، ... . مثلا می تونن فیلم هاشون رو راحت آنلاین بخرن و ببینن بدون دردسر :20: اما اینجا ما فقط می تونیم تعریف اش رو بشنویم و افسوس بخوریم :5: :13:

arashp30world
28-10-2011, 01:37
خوب جدای از سرعت افتضاح اینترنت که واقعا از آخر اول هستیم ، کار باهاش هم مقدمات زیادی را می طلبد که فکر می کنم از حوصله ما که هزار مشغله افزون بر مرفهین اروپائی و غیره داریم، خارج است.

Masoud.Neshat
29-10-2011, 06:37
سلام.
دوستان راهی هست که بشه از طریق شبکه، فایل رو از کامپیوتر play کرد و با یا بدون کابل شبکه فرستاد به TV و اونجا دید؟
البته یک راهش بدون شبکه و با کابل HDMI بلند هستش که خیلی گرون میشه ( 15 متر کابل HDMI مارک Daiyo میشه 203000 تومن که خیلی زیاده)

hovo
29-10-2011, 08:01
فرمت های قابل پخش از USB در مدل EX520 ؟

You can enjoy video, audio and image files on your TV from USB devices. See the chart below for supported file formats:
Enjoy media files from a USB device, such as a digital camera, MP3 player, or USB storage device, connected to the USB input on the TV.
Legend:

O = Supported
X = Not Supported

Category

File Type

File Extension

USB

Video
MPEG-1 .mpg
O
MPEG-2 (PS, TS) .mpg, .m2t
O
MPEG-2, AVCHD .m2ts, .mts
O
MPEG-4 (Part 2, 10), MP4 .mp4
O
DivX SD (Home Theater profile 3.0) .divx, .avi
O
Xvid .avi
O
WMV, Asf .asf, .wmv
O
DivX HD .divx, .avi
X
OGG .ogv
X
3gpp/3gpp2 .3gp, .3g2
X
DivX HD plus, MKV .mkv
X
RealMedia .rm, .rmvb
X
MOV .mov
X
FLV .flv
X
MVC .mvc
X
Music
LPCM .wav
X
MPEG-1 Audio Layer-3 .mp3
O
WMA, Asf .wma
O
- .aac
X
Image
JPEG .jpg, .mpo, .arw
O
*1 PNG .png
X
Note: Not all files are guaranteed to play.

*1: Supported for DCF2.0/Exif 2.21 (YCbCr 4 4 : 4 : 4 4 is not in this specification).

منبع:
کد:

سلام.
دوستان راهی هست که بشه از طریق شبکه، فایل رو از کامپیوتر play کرد و با یا بدون کابل شبکه فرستاد به TV و اونجا دید؟
البته یک راهش بدون شبکه و با کابل HDMI بلند هستش که خیلی گرون میشه ( 15 متر کابل HDMI مارک Daiyo میشه 203000 تومن که خیلی زیاده)

لینک سوم امضا من البته تا 2 هفته میشه بعدش میخوری به بن بست
همون تاپیک رو بخون همه چی رو توضیح داده

Vahid67
29-10-2011, 10:19
3D Comb Filter: Yes
این چیه؟؟؟

AMIR MOHAMMAD . M
29-10-2011, 15:17
سلام
1 : این تی وی EX520 به جز دو تا خروجی صدایی که داره دیگه خروجی نداره ؟ همه فیشها رو که نگاه کردم فقط مربوط به ورودی بود . میگم شاید مثل هدفونش بشه تغییر کاربری بدیش و تازه نمیشه که خروجی نداشته باشه .
2 : این تی وی منو مخفی نداره ؟ اگه داره چه جوری هست .
3 : میخوام با این سرعت پایین اینترنت آپدیت رو دانلود کنم ، میتونید آخریش رو برام قرار بدید (البته اگه قسمت های اضافه شده به این آپدیت رو هم بگید ممنون میشم ).
اگه آپدیت کردم و مشکلی پیش اومد امکان برگشت به حالت اول رو داره .
اگه ریسکش بالاست لطفا بگید .
(این سوال آخری 3 رو میدونم تکراری هست ولی با توجه به این که پاسخ هاش کوتاه هست لطفا جواب بدید )

با تشکر . :11::46:

shamika
29-10-2011, 15:44
این رو دانلود کن داش امیر بریز رو فلشت وصل کن به تی وی و تموم !

AMIR MOHAMMAD . M
29-10-2011, 17:30
این رو دانلود کن داش امیر بریز رو فلشت وصل کن به تی وی و تموم !

ممنون . ما که زدیم دانلود کنه ، حالا اگه امکان داره میتونی بگی که چه امکاناتی اضافه میشه و آیا این آخرین ورژن هست ؟

shamika
29-10-2011, 23:37
ممنون . ما که زدیم دانلود کنه ، حالا اگه امکان داره میتونی بگی که چه امکاناتی اضافه میشه و آیا این آخرین ورژن هست ؟

طبق نوشته سایت سونی این آپدیت بیشتر برای تقویت بخش های مربوط به اینترنت تلویزیون می باشد . این آپدیت جدیدترین ورژن برای مدل های آسیایی سونی می باشد . (به تاریخ 14 شهریور 90)

arashp30world
30-10-2011, 06:27
اگر گیرنده داخلی دیجیتال این تی وی قابلیت ضبط روی فلش را هم داشت خیلی عالی بود ، امیدواریم امکانات سخت افزاری رو داشته باشه و در یکی از آپدیتها این امکان اضافه بشود.(آرزو بر جوانان عیب نیست)

zn1358
30-10-2011, 08:19
سلام
من یه EX520 چهل خریدم.نصابش که وارد هم نبود اومدنصبش کرد.کانالهای دیجیتال رو گرفت ولی کانالها از شماره 350 شروع

شدند.یعنی شبکه یک شده کانال 350.می خواستم ببینم چه طوری میشه اینهارو از شماره یک شروع کرد؟

2-واینکه میشه لیست کانالهارو دستی مرتب کرد اگه بله چه جوری؟؟

خیلی ممنون میشم سریعتر پاسخ بدین.

hovo
30-10-2011, 21:33
سلام
من یه EX520 چهل خریدم.نصابش که وارد هم نبود اومدنصبش کرد.کانالهای دیجیتال رو گرفت ولی کانالها از شماره 350 شروع

شدند.یعنی شبکه یک شده کانال 350.می خواستم ببینم چه طوری میشه اینهارو از شماره یک شروع کرد؟

2-واینکه میشه لیست کانالهارو دستی مرتب کرد اگه بله چه جوری؟؟

خیلی ممنون میشم سریعتر پاسخ بدین.

مبارک باشه چند از کجا؟
خوب شما باید تی وی رو اول آبدیت کنی
آپشن گزینه آخر سیستم اینفرمیشن ورژن اگه از این پایین تره
Version PKG3.407GAA

حتما این رو دانلود کن

یه فایل زیپ میشه
روش رایت کلیک کن و فقط و فقط وفقط اکسترکت هیر کن
یه فولدر به اسم sony_dtv0FA10A01A0A1_00000201 ایجاد میشه همین فولدر رو بریز تو روت اصلی فلش بزن به تیوی هیچ کار نکن خودش آبدیت میشه به همین راحتی
بعد برو تو یتنظیمات و ریست فکتوری یا همون بازگشت بهتنظیمات کار خانه رو پیدا کن الان یادم نیست جاش کجا بود همین تاپیک رو بخونی ما هزار بار تا حالا توضیح دادیم
بعد کشورت رو حتما سنگاپور و زبان رو انگلیسی انتخاب کن
توی حالت دیجیتال حالا شما از کانال 1 شورع میشه البته رادیو ها از 500 و حالا میتونی کانالها رو مرتب کنی توضیحش و آموزشش زیاده همین تاپیک رو بخون یه جاش من خودم توضیح دادم روش مرتب کردنش رو
الان نمیتونی چون کشورت استرا لیا است و اشتباهه همه بروبچ این فورم همه میگن باید سنگاپور باشه بهتره
در ضمن خصوصیت گاید هم اضافه میشه و تلتکس هم راه میافته کامل و سالم فارسی
زیر نویس فارسی با یو اس بی نمیتونی ببینی
mkv فقط sd رو میتونی با یواس بی ببینی و hd hd+ رو نمیتونی با یو اس ببینی
حتما باید با دیوی دی یا استریم ویدئو باشه
همین تاپیک رو تا اینجا بخون خیلی چیزا دستگیرت میشه

zn1358
31-10-2011, 10:12
hovo جان دستت درد نکنه.حتما این کارهارو که گفتی انجام میدم ونتیجه اش رو میگم.

یک میلیون وصد از زنجان.

AMIR MOHAMMAD . M
31-10-2011, 12:32
در ضمن خصوصیت گاید هم اضافه میشه

آقا شرمنده ، ولی این که فرمودین یعنی چه ؟

راستی همه صفحات رو خلاصه کردی و تقدیم دوستمون zn1358 کردیا .
دمت گرم خسته نباشی .

Vahid67
31-10-2011, 19:49
hovo جان دستت درد نکنه.حتما این کارهارو که گفتی انجام میدم ونتیجه اش رو میگم.

یک میلیون وصد از زنجان.

مبارکه ... منم تا چند روز دیگه میخوام بگیرم ... شما چه سایزی رو به این قیمت گرفتی ؟؟ با گارانتی یا بدون گارانتی ؟؟

zn1358
01-11-2011, 08:33
دمت گرم.انجام دادم آپگرید شدودرست شد.تلتکست هم درست شد.فقط چند تا سوال

1-این فایل آپدیت آخرین فایله یا جدیدترش هم هست؟

2-تصویر درتصویر دراین مدل چطوری کار میکنه؟

3-وقتی ریست فکتوری کردم تاازاول شروع کنم دراون صفحه انتخاب زبان ،زبان فارسی هم بود ولی چون گفته بودی کشور سنگاپور وزبان انگلیسی رو انتخاب کنم همین کار رو کردم.حالا اگه فارسی رو انتخاب می کردم چه اتفاقی میافتاد؟؟درست کار نمی کرد؟؟

باتشکر ویژه از دوست عزیزhovo

hovo
01-11-2011, 10:25
نه نه(البته فکر کنم مطمئن نیستم)
افت قیمت داشته سونی این مدل رو ار زون کرده من تا 1600 هم قیمت داشتم اصفهان
گرون نخرید
46 اومده پایین من مطمئنم تو تاپیک قیمت بچه هایی هستن که تازه گی ها خریدن

---------- Post added at 10:25 AM ---------- Previous post was at 10:23 AM ----------

خصوصیت گاید ماله زمان بندی پخش برنامه هاست
از اسمش هم پیداست راهنمایی
سمت چپ بالای چهار جهت و روبروی i+ بالای ریترن
البته تو ایران خیل یفعال نیست ما شبکه اصفهان یه گاید داره اونم ساعت شروع برنامه های روزانه است مسخره است نه
یه چیزی دقیقا عین جدول پخش برنامه ها باشه که خوب هنوز تو ایران راه اندازی نشده

AMIR MOHAMMAD . M
01-11-2011, 11:08
ما هم تی وی رو آپدیت کردیم رفت و فقط در قسمت های اینترنتیش که اصلا تو ایران کاربرد نداره یک قسمت اضافه شده و این ظاهر کاره ولی باطنش که معلوم نیست چی کار کرده .
حالا آپدیت های جدید هر چند وقت یکبار میاد وآیا لازمه زود به زود آپدیتش کنیم ؟
در مورد دایویکسش به مشکل بر خوردم ، حالا تو تاپیک خودش میخواهم بپرسم .

hovo
01-11-2011, 13:46
آبدیتها هیچ زمانبدی نداره
عموما با تولید مدلهای سال جدید دیگه از آبدیت جدید خبری نخواهد بود
و عموما از 5 بالا تر نمیرن منظورم شماره هاست ما الان 4.07 هستیم

---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

در مورد اون ریجیستر هم جوابتون رو گذاشتم

AMIR MOHAMMAD . M
02-11-2011, 13:23
[/COLOR]خصوصیت گاید ماله زمان بندی پخش برنامه هاست
از اسمش هم پیداست راهنمایی
سمت چپ بالای چهار جهت و روبروی i+ بالای ریترن
البته تو ایران خیل یفعال نیست ما شبکه اصفهان یه گاید داره اونم ساعت شروع برنامه های روزانه است مسخره است نه
یه چیزی دقیقا عین جدول پخش برنامه ها باشه که خوب هنوز تو ایران راه اندازی نشده

اینو که قبلا هم داشت ولی مثل اینکه هنوز در تهران راه اندازی نشده .
با این اوصافی که شما از اصفهان میگید ، فکر کنم که شهر شما جلو تر از تهران هست .

zn1358
02-11-2011, 13:45
سلام
قابل توجه دوستانی که میخان خرید کنند

قیمت بانه EX520 چهل اینچ ،امروز یک میلیون و پنجاه وپنج.

nimaamin28
02-11-2011, 15:00
hovo جان سلام و خسته نباشید.
یه سوال داشتم به نظرت امکام ارسال تصویر لپ تاپ به صورت بیسیم به روی این تلویزیون 46ex520 وجود داره ؟؟؟البته توو ایران منظورمه؟؟

hovo
02-11-2011, 23:33
اینو که قبلا هم داشت ولی مثل اینکه هنوز در تهران راه اندازی نشده .
با این اوصافی که شما از اصفهان میگید ، فکر کنم که شهر شما جلو تر از تهران هست .

نه شما شبکه تماشا دارید ما که نداریم
در ضمن شما پایتخت بین المللی ایرانید ما پایتخت فرهنگی
این گاید هم فقط یه ساعت 8 داخلشه اونم ماله وقتیه که شبکه اصفهان هنوز 24 ساعته نشده بود از 8 صبح شروع میشد اینا بعد ار اینکه 24 ساعته شد و دیجیتال شد هنوز یادشون رفته بزش دارن
در ضمن آخه ما کجاو تی وی دیجیتال کجا اما خدایی کیفیت پخشش خیلی الان عالی تو برنامه های زنده نسبت به 1 ماه پیش خیلی بهتر شده یعنی تصویر به نظر میرسه به i رسیده باشه حالا مثلا 420i امید وارم یه روز به 1080p برسیم این قدر تلویزیون کابلی حال میده

hovo جان سلام و خسته نباشید.
یه سوال داشتم به نظرت امکام ارسال تصویر لپ تاپ به صورت بیسیم به روی این تلویزیون 46ex520 وجود داره ؟؟؟البته توو ایران منظورمه؟؟
من تا حالا چیزی ندیدم اما انگار یه خبرایی هست
لینک dlna امضا من رو آخرین صفحش رو بخون

AMIR MOHAMMAD . M
03-11-2011, 11:08
نه شما شبکه تماشا دارید ما که نداریم
در ضمن آخه ما کجاو تی وی دیجیتال کجا اما خدایی کیفیت پخشش خیلی الان عالی تو برنامه های زنده نسبت به 1 ماه پیش خیلی بهتر شده یعنی تصویر به نظر میرسه به i رسیده باشه حالا مثلا 420i امید وارم یه روز به 1080p برسیم این قدر تلویزیون کابلی حال میده

یعنی چی ، ما شبکه تماشا نداریم .( میشه بیشتر توضیح بدی )

در تهران که الان 576i هست . ما هم امیدواریم که 1080P ببینن . ( به قول یکی از دوستان آرزو بر جوانان عیب نیست )

amirpcp30
03-11-2011, 16:38
سلام
می خواستم ببینم فرق nx720 با ex520 چی هست؟ فقط 3 بعدی بودن یا فرق دیگه ای هم می کنه؟
ممنون

hovo
03-11-2011, 20:11
یعنی چی ، ما شبکه تماشا نداریم .( میشه بیشتر توضیح بدی )

در تهران که الان 576i هست . ما هم امیدواریم که 1080P ببینن . ( به قول یکی از دوستان آرزو بر جوانان عیب نیست )

شبکه تماشا شبکه جدید دیجیتال که چند شب پیش پخش آزمایشیش رو شروع کرد و فقط فعلا توی تهرانه
24 ساعته فیلم میزاره البته با ifilmفرق میکنه اون بیشتر عربی میچرخه این میخواد فارسی بچرخخه (چی نوشتم)

فکر کنم شما فیلم فول اچ دی تا حالا ندیدی که فکر میکنی اینی که ایران داره روی دیجیتال پخش میکنه 576 باشه
خدایی شما مثلا پاندای کنگفوکار رو با کیفیت720I ببینی همه چی دستگیرت میشه من بلوری شو دان کردم از فیلم باران محشره
خیلی قشنگ بود -(بوق)- میگفت حیف وقت که میزارم این تصاویر آشغال دوبله شده رو میبینیم
کاششکی یکی اینها رو دوبله میکرد

1080p
?
والا چی بگم من خیلی سواد فنی ندارم ولی برو. بچ میگن با امواج و دیجیتال و اینها نمیشه!
یاید کابلی باشه

سلام
می خواستم ببینم فرق nx720 با ex520 چی هست؟ فقط 3 بعدی بودن یا فرق دیگه ای هم می کنه؟
ممنون
زمین تا آسمون
حیف پول نیست نری 720 بخری؟حتما بی خیال 2 بعدی شو برو یه 2000 هرتز بخر

Masoud.Neshat
04-11-2011, 12:24

AMIR MOHAMMAD . M
04-11-2011, 13:57
شبکه تماشا شبکه جدید دیجیتال که چند شب پیش پخش آزمایشیش رو شروع کرد و فقط فعلا توی تهرانه
24 ساعته فیلم میزاره البته با ifilmفرق میکنه اون بیشتر عربی میچرخه این میخواد فارسی بچرخخه (چی نوشتم)

خیلی قشنگ بود -(بوق)- میگفت حیف وقت که میزارم این تصاویر آشغال دوبله شده رو میبینیم
کاششکی یکی اینها رو دوبله میکرد

1080p
?
والا چی بگم من خیلی سواد فنی ندارم ولی برو. بچ میگن با امواج و دیجیتال و اینها نمیشه!
یاید کابلی باشه

الان فهمیدم شما شبکه نمایش رو میگید ، خیلی هم خوب نیست با این کیفیت فیلماش در روز فکر کنم 5 تا فیلم ( ایرانی ، خارجی درهم ) میزاره که شاید دو تاش خوب باشه و در 24 ساعت تکرار میکنه .

موافقم اصلا ارزش اینهمه خرج کردن برای دوبله این فیلم های کیفیت پایین رو نداره .
در مورد اون 576i هم عرض کردم که تهران اینطوری هست .

راست میگی ، پس یکی از بچه ها میگفت در آینده کیفیتش از م ا ه و ا ر ه هم بیشتر میشه .

amirpcp30
04-11-2011, 22:50
سلام

زمین تا آسمون
حیف پول نیست نری 720 بخری؟حتما بی خیال 2 بعدی شو برو یه 2000 هرتز بخر
منظرتون رو نفهمیدم
میشه بگید چه فرق هایی می کنه به غیر از اینکه سه بعدی هست ؟
ممنون

zn1358
05-11-2011, 09:30
سلام

لطفا اگه ممکنه فایل آپگرید مدل KLV-40EX400 رو همراه با آموزشش بدید یا اگه از قبل هست لینک تاپیکش رو لطف کنید.

واینکه این مدل اگه آپگرید بشه دیجیتالش فعال میشه ؟؟

باسپاس

hovo
05-11-2011, 10:13
آقا مژده دارم تاپیک میزنم باقلوا
حل مشکل زیر نویس فارسی با USB در تی وی های سونی حل مشکل پخش فیلم با هر حجمی

hovo
05-11-2011, 13:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ترفند دور زدن مشکل زیر نویس فارسی وپخش فیلم با کیفیت FULLHD در HDTV سونی با پورت USB

zn1358
05-11-2011, 15:06
دوستان

در مدل EX520 چطوری واز کجا می تونم کانال دیجیتال جدید رو بگیرم وبه لیست اضافه کنم؟؟ آیا امکان سرچ اتوماتیک در

این مدل وجود داره که هرازچند گاهی یه سرچی بکنه اگه کانال جدیدی بود اضافه بکنه ؟؟

AMIR MOHAMMAD . M
06-11-2011, 12:23
دوستان

در مدل EX520 چطوری واز کجا می تونم کانال دیجیتال جدید رو بگیرم وبه لیست اضافه کنم؟؟ آیا امکان سرچ اتوماتیک در

این مدل وجود داره که هرازچند گاهی یه سرچی بکنه اگه کانال جدیدی بود اضافه بکنه ؟؟

نیازی نیست هر موقع یه شبکه اضافه بشه خودش میاد تو لیست کانال ها ، کالا تو همه دستگاه ها اتوماتیک انجام میشه .

ehsan_2000
06-11-2011, 13:42
سلام
ببخشید من چطوری می تونم با این تلویزیون تله تکست رو بگیرم . یعنی رو کنترل دکمش کدومه . (در ضمن من با زی***ور کانالا رو می گیرم )

AMIR MOHAMMAD . M
07-11-2011, 21:29
سلام
ببخشید من چطوری می تونم با این تلویزیون تله تکست رو بگیرم . یعنی رو کنترل دکمش کدومه . (در ضمن من با زی***ور کانالا رو می گیرم )

با کلید سمت چپ شماره صفر .

zn1358
08-11-2011, 08:27
دوستان کسی به این سوال ما جواب نمیده ؟؟؟

سلام

لطفا اگه ممکنه فایل آپگرید مدل KLV-40EX400 رو همراه با آموزشش بدید یا اگه از قبل هست لینک تاپیکش رو لطف کنید.

باسپاس

shamika
08-11-2011, 14:50

دوستان کسی به این سوال ما جواب نمیده ؟؟؟

سلام

باسپاس

این مدل فاقد گیرنده دیجیتال داخلی می باشد ، پس با آپدیت هم اتفاق خاصی نمیفته !
در هر صورت اینم آخرین آپدیت این مدل به تاریخ 14 ژوئن 2010 و حجم 45 مگ که برای بهبود پورت HDMI می باشد .

nimaamin28
09-11-2011, 11:50
با سلام خدمت دوستان گرامی
مطلع شدم جدیدا کمپانی asus دستگاه ی به نام asus oplay air تولید کرده که تصاویر و صدا رو میتوان با لپ تاپ به صورت بیسیم روی تلویزیون هایی که قابلیت وایرلس دارند با کیفیت فول اچ دی منتقل کرد و با اکثر فرمت های کامپیوتری هم سازگار هست و پخش میکنه در حال حاضر هم در تهران موجود هست البته قیمت دقیق ندارم فقط میدونم قیمتش زیر 200 هزار تومن هست عکس و اطلاعات کامل رو توو لینک زیر مشاهده بفرمائید.

zn1358
12-11-2011, 13:54
سلام

دوستان منظور ازقابلیت PAP(PICTURE AND Picture چیــه؟؟ اصلا چیکار میکه؟؟

arashp30world
13-11-2011, 08:45
سلام

دوستان منظور ازقابلیت PAP(PICTURE AND Picture چیــه؟؟ اصلا چیکار میکه؟؟

این قابلیت همان تصویر در تصویر است . منتهی باید از حداقل از دو ورودی تی وی استفاده شده باشد( مثلا استفاده از کانالهای دیجیتال و استفاده از ورودی اچ دی ام آی) در این صورت می توان 2 تصویر را در کنار هم تماشا کرد ولی برای مثال نمی توان 2 شبکه از شبکه های دیجیتال را در کنار هم تماشا کرد.

esteghla123l
16-11-2011, 00:53
دوستان جدیدا تو بعضی از از سایتها نوشته شده که سایز 46 ایچ این مدل پنلش 120 هرتزی هست.فقط سایز 46 البته و 32و40 همون 50 هرتز هست!به نظرتون صحت داره؟
مثلا اینجا

persian_m
16-11-2011, 01:11
دوستان جدیدا تو بعضی از از سایتها نوشته شده که سایز 46 ایچ این مدل پنلش 120 هرتزی هست.فقط سایز 46 البته و 32و40 همون 50 هرتز هست!به نظرتون صحت داره؟
مثلا اینجا

این سایت اصلی سونی هست خودتون ببینید وزیاد به سایتهای غیر معتبر توجه نکنید

hovo
16-11-2011, 03:45
مثلا اینجا

تشریف نداشتین یه چندوقت
برگشتنتون رو تبریک میگم
یه سری به لینک های امضا بنده بزنید شاد باشید

esteghla123l
16-11-2011, 22:25
این سایت اصلی سونی هست خودتون ببینید وزیاد به سایتهای غیر معتبر توجه نکنید

بله دوست عزیز.اینجا رو قبلا دیدم.ولی متاسفانه در این مورد راجع به این پنل چیزی ننوشته!!

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

تشریف نداشتین یه چندوقت
برگشتنتون رو تبریک میگم
یه سری به لینک های امضا بنده بزنید شاد باشید

بله یه چند وقتی گرفتار بودم
ممنونم دوست عزیز
خوشحالم الان دوباره خدممتونم
بله حتما.مرسی

amin n & i series
17-11-2011, 15:23
سلام به همه
اگه لطف کنید کمک کنید ممنون میشم
من امروز یه ای ایکس520 خریذم .
یه مشکل باهاش دارم
وقتی دکمه پاور از روی تلوزیون رو میزنم بار اول چراغ قرمز تلوزیون خاموش میشه ولی تلوزیون روشن نمیشه و بعد که واسه بار دوم که میزنم چراغ سبز روشن میشه و تلوزیون هم روشن میشه
بعد از روی تلوزیون هم وقتی دکمه پاور رو مجددا میزنم برای خاموش کردن تلوزیون خاموش میشه ولی چراغ قرمز روشن نمیشه
ولی با کنترل که میزنم همچین مشکلی نداره
به نظرتون ذکمه پاور مشکل داره یا میره حالت استند بای؟؟؟
دوستان زود کمک کنید که اگه مشکل داره برم بدمش پس اخه ال سی دی سونی قبلیمو که داشتم اینطوری نبود چه با دکمه پاور روی خود ال سی دی خاموش میکردم چه با کنترل در هر 2 صورت چراغ قرمزه روشن میموند و اصلا اینطوری نمیشد

amin n & i series
18-11-2011, 14:11
سلام به همه
اگه لطف کنید کمک کنید ممنون میشم
من امروز یه ای ایکس520 خریذم .
یه مشکل باهاش دارم
وقتی دکمه پاور از روی تلوزیون رو میزنم بار اول چراغ قرمز تلوزیون خاموش میشه ولی تلوزیون روشن نمیشه و بعد که واسه بار دوم که میزنم چراغ سبز روشن میشه و تلوزیون هم روشن میشه
بعد از روی تلوزیون هم وقتی دکمه پاور رو مجددا میزنم برای خاموش کردن تلوزیون خاموش میشه ولی چراغ قرمز روشن نمیشه
ولی با کنترل که میزنم همچین مشکلی نداره
به نظرتون ذکمه پاور مشکل داره یا میره حالت استند بای؟؟؟
دوستان زود کمک کنید که اگه مشکل داره برم بدمش پس اخه ال سی دی سونی قبلیمو که داشتم اینطوری نبود چه با دکمه پاور روی خود ال سی دی خاموش میکردم چه با کنترل در هر 2 صورت چراغ قرمزه روشن میموند و اصلا اینطوری نمیشد
بابا یعنی کسی نیست به ما بگه این طوری که میشه مدلشه یا نه؟؟یعنی هیچکی ای ایکس 520 نداره یا مدل مشابهش؟؟؟:41::37::37::37::37::37::37:

zn1358
19-11-2011, 09:56
بابا یعنی کسی نیست به ما بگه این طوری که میشه مدلشه یا نه؟؟یعنی هیچکی ای ایکس 520 نداره یا مدل مشابهش؟؟؟:41::37::37::37::37::37::37:

سلام

من هم این مدل رو دارم.دقیقا مثل اینیه که گفتی.البته اون مشکل اولی رو نداره (بار اول ...)فکر کنم مشکلی نداشته باشه.من که مشکلی باهاش ندارم

AMIR MOHAMMAD . M
19-11-2011, 12:47

در مورد اولی که مشکلی نیست و برای اینه که در شبها اون نور قرمزش آزار دهنده نباشه مورد استفاده قرار میگیره .
ودر مورد دومی ، من درست متوجه سوالتون نشدم ولی طبق گفته دوستمون zn1358 مشکلی وجود نداره .

amin n & i series
19-11-2011, 22:54
در مورد اولی که مشکلی نیست و برای اینه که در شبها اون نور قرمزش آزار دهنده نباشه مورد استفاده قرار میگیره .
ودر مورد دومی ، من درست متوجه سوالتون نشدم ولی طبق گفته دوستمون zn1358 مشکلی وجود نداره .

سلام

من هم این مدل رو دارم.دقیقا مثل اینیه که گفتی.البته اون مشکل اولی رو نداره (بار اول ...)فکر کنم مشکلی نداشته باشه.من که مشکلی باهاش ندارم
دستتون درد نکنه
ما رو از نگرانی نجات دادید:40::40:
اخه من قبل از این سونی bx320 داشتم اینطوری نبود.یکی از اقواممون هم که ex700 داشت مال اونم اینطوی نمیشد .دیگه خیلی نگران شدم
در هر صورت بسیار ممنون:40::40::10::10:

AMIR MOHAMMAD . M
23-11-2011, 11:04
آقا دم سونی برای این سنسور حضور فرد و روشنایی گرم چون خیلی برای من کاربرد داره .:8:

Vahid67
23-11-2011, 14:57
دوستان تا یکی دو ساعت دیگه ( طرح که تموم شد ) دارم میرم جمهوری بدون گارانتی سایز 40 بگیرم نکته خاصی هستش که موقع خرید دقت کنم ؟

AMIR MOHAMMAD . M
23-11-2011, 22:18
فوری
چهطوری میتونم از طریق کابل شبکه تصاویر تی وی ( برنامه های تلویزیونی ) رو روی PC ببینم .
و کلا چه استفاده هایی از قسمت شبکه تی وی میشه کرد و چگونه .

hovo
23-11-2011, 22:49
فوری
چهطوری میتونم از طریق کابل شبکه تصاویر تی وی ( برنامه های تلویزیونی ) رو روی PC ببینم .
و کلا چه استفاده هایی از قسمت شبکه تی وی میشه کرد و چگونه .

نه دوست خوبم تا اون جایی که من سوادش رو دارم
با قابلیت شبکه که نمیتونی تصویر رو ببری بیرون یعنی خروجی بهت نمیده
برای قسمت شبکه همون قابلیت dlna برای پخش مولتی روی شبکه های خانگی همین البته میتونی با کابل مودم هم آبدیت کنی و با اینتر نت زغالی ایران از اینتر نت ویدئو لذت ببری

hovo
23-11-2011, 22:55
System Software Update (Version PKG3.704GAA) For Asia Pacific

Article ID:478778(modified 23 Nov 2011)
Applicable Models

KDL-22EX420, KDL-26EX420, KDL-32CX520, KDL-32EX420, KDL-32EX520, KDL-32EX720, KDL-40CX520, KDL-40EX520, KDL-40EX720, KDL-40NX720, KDL-46CX520, KDL-46EX520, KDL-46EX720, KDL-46HX820, KDL-46HX925, KDL-46NX720, KDL-55EX720, KDL-55HX820, KDL-55HX925, KDL-55NX720, KDL-60EX720, KDL-60NX720, KDL-65HX925

IMPORTANT: This software is only for use with the products identified and sold in Australia, India, Indonesia, Malaysia, Middle East & Africa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), New Zealand, Philippines, Singapore, South Africa, Thailand or Vietnam. Not all models are sold in all countries.
Sony has designed the BRAVIA® Televisions software update process to be customer friendly. This software update version 3.704GAA provides the following benefits:
New features:

YouTube™ HD support

Improvements over earlier version:

Improve performance and stability of Internet features.

لینک دانلود بدون درد سر

.

hovo
23-11-2011, 23:09
این هم برای pc سونی

(این رو با اون درایوری که برای کیبورد نوت بوکهای وایو داده بود اشتباه نگیرید)

Remote Keyboard Lite

Article ID:478882(modified 23 Nov 2011)

Applicable Models

KDL-22CX520, KDL-22EX420, KDL-22EX423, KDL-26EX420, KDL-26EX423, KDL-32CX520, KDL-32CX523, KDL-32EX420, KDL-32EX520, KDL-32EX523, KDL-32EX720, KDL-32EX723, KDL-40CX520, KDL-40CX523,
KDL-40EX520, KDL-40EX523, KDL-40EX720, KDL-40EX723, KDL-40NX720, KDL-40NX723, KDL-46CX520, KDL-46CX523, KDL-46EX520, KDL-46EX523, KDL-46EX720, KDL-46EX723, KDL-46HX920, KDL-46HX923, KDL-46HX925, KDL-46NX720, KDL-46NX723, KDL-55EX720, KDL-55EX723, KDL-55HX920, KDL-55HX923, KDL-55HX925, KDL-55NX720, KDL-55NX723, KDL-60EX720, KDL-60NX720, KDL-60NX723, KDL-65HX920, KDL-65HX923, KDL-65HX925

arashp30world
24-11-2011, 10:20
یعنی با کیبوردهای وایرلس و دانگل اونها نمیشه از اینترنتش استفاده کرد حتی اگر کیبورد وایرلس و موس وایرلس مدل سونی پیدا کنیم> من کیبورد و موس وایرلس مدل 4tech خریدم و 39 هزار تومن پول دادم! می خام بدونم یعنی نمیشه درایور این موس و کیبورد را به تی وی فرستاد ؟ باید یک راهی داشته باشه؟ نه؟

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:17 PM ----------

یک سئوال دیگه
کامپیوتر من پورت شبکه انبورد دارد و من یک روتر و یک آداپتور وایرلس هم دارم ( tenda) چطور می تونم اینترنت پی سی را روی تی وی به اشتراک بگذارم ( بدون سی) و نرم افزار تی وی را بروز رسانی کنم؟

hovo
24-11-2011, 22:14
یعنی با کیبوردهای وایرلس و دانگل اونها نمیشه از اینترنتش استفاده کرد حتی اگر کیبورد وایرلس و موس وایرلس مدل سونی پیدا کنیم> من کیبورد و موس وایرلس مدل 4tech خریدم و 39 هزار تومن پول دادم! می خام بدونم یعنی نمیشه درایور این موس و کیبورد را به تی وی فرستاد ؟ باید یک راهی داشته باشه؟ نه؟

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:17 PM ----------

یک سئوال دیگه
کامپیوتر من پورت شبکه انبورد دارد و من یک روتر و یک آداپتور وایرلس هم دارم ( tenda) چطور می تونم اینترنت پی سی را روی تی وی به اشتراک بگذارم ( بدون سی) و نرم افزار تی وی را بروز رسانی کنم؟

نه آرش جان ماله پی سی های سونی هست نه کیبرد و موس وایر لس سونی
کیبرد و موس فقط توی یه سیستم عامل مفهوم دارن نه با اتصال به تی وی
آفور تچ از بهترین مارکهایی موجود توی بازار هست درست خریدی البته ای بلو هم خوبه
نه راهی نداره

Vahid67
25-11-2011, 11:11
دوستان یک مشکل و یک سوال ...
اول مشکل : ار امروز صبح که روشنش کردم هر چند دقیقه یه منو میاد پایین صفحه شروع می کنه به معرفی امکانات چجوری می تونم غیر فعالش کنم ؟؟
سوال : سیستمی مثل EPG روی ----- نداره که لیست برنامه ها رو نشون بده ؟

AMIR MOHAMMAD . M
25-11-2011, 12:52
برای قسمت شبکه همون قابلیت dlna برای پخش مولتی روی شبکه های خانگی همین البته میتونی با کابل مودم هم آبدیت کنی و با اینتر نت زغالی ایران از اینتر نت ویدئو لذت ببری

میشه بیشترتوضیح بدی و اگه امکانش هست آموزش .
اون قسمتی که تو امضات هست مربوط به آموزش DLNA همین تی وی هم هست ؟
این آپدیت جدید چه امکاناتی رو اضافه میکنه ؟
من که دو ماه پیش آپدیت کردم لازمه دوباره آپدیت کنم ؟

درباره ریموت ( کنترل ) کردن تی وی ، چه طوری هست و اینکه این قسمت باید ریجستر بشه . ( سوالی نیست )
Setting>Network>Home network setup>Remote device / Renderer

دوستان یک مشکل و یک سوال ...
اول مشکل : ار امروز صبح که روشنش کردم هر چند دقیقه یه منو میاد پایین صفحه شروع می کنه به معرفی امکانات چجوری می تونم غیر فعالش کنم ؟؟

از همون اول که روشن کردی همین طوری بود ؟ صد در صد جواب بده !!!!!!! اگه این طور بود برو فوری پسش بده !!

برای حذفش باید بری توی قسمت Auto Startup و دوباره از اول تنظیم کنی و در قسمت انتخاب نوع مصرف به جای Shop
، Home رو انتخاب کنی ، چون الان در حالت Shop قرار داره و زیرش همش درباره تی وی تبلیغ میکنه .

Vahid67
25-11-2011, 15:47
از همون اول که روشن کردی همین طوری بود ؟ صد در صد جواب بده !!!!!!! اگه این طور بود برو فوری پسش بده !!

برای حذفش باید بری توی قسمت Auto Startup و دوباره از اول تنظیم کنی و در قسمت انتخاب نوع مصرف به جای Shop
، Home رو انتخاب کنی ، چون الان در حالت Shop قرار داره و زیرش همش درباره تی وی تبلیغ میکنه . سوتی از خودم بود ... صبح که بلند شدم دیدم روی رادیو هستش مثل اینکه یکی برده بوده روی شبکه های رادیو بعدش من هر کلیدی که میزدم از اول اون عکس های اسلایدشو رو پخش میکرد بعد همینجوری چند ثانیه Home روگرفتم بلکه یه منویی برای تغییر بیاد که نیومد بعدش که تونستم برم توی TV دیدم اون تبلیغ میاد ... بعد یاد نگه داشتن این دکمه افتادم رفنم نگه داشتم دیدم درست شد ...

اون چراع نارنجی که کنار چراغ قرمز پاور هستش واسه چیه ؟؟؟ در مورد اون EPG که لیست برنامه ها رو میزنه اطلاع ندارید ؟؟

دانگل وایرلسش چنده از کجا می نونم بگیرم؟؟

hovo
25-11-2011, 17:58
میشه بیشترتوضیح بدی و اگه امکانش هست آموزش .
اون قسمتی که تو امضات هست مربوط به آموزش DLNA همین تی وی هم هست ؟
این آپدیت جدید چه امکاناتی رو اضافه میکنه ؟
من که دو ماه پیش آپدیت کردم لازمه دوباره آپدیت کنم ؟

درباره ریموت ( کنترل ) کردن تی وی ، چه طوری هست و اینکه این قسمت باید ریجستر بشه . ( سوالی نیست )
Setting>Network>Home network setup>Remote device / Renderer

.
خوب اون لینک داخل امضا ماله همه تی وی هاست اما تا حالا به نتیجه درستی نرسیده مشکل با فیلمهای زیر 720i نیست مشکل با فیلمهای فول اچ دی هست که نرم افزارری برای رندرشون و ارسالشون نیست
کل تاپیک رو بخونی حله همه چی دستگیرت میشه فقط چیزی دانلود نکن
بخون تا آخر
من که فعلا کابل HDMI رو بهترین میدونم یه ورژن 1.4 سونی گیر آوردم 45 فروش بود همکار 30 خریدم
دارم بهم حال میده اساسی بگذریم
من هنوز ابدیت نکردم ولی همه چی تو پست بالا تر ها هست یوتیوب HD:31::31::31::31::31::31:
همیشه آبدیت نگه دار هرچند سال دیگه فکر نکنم آبدیتی براش بیاد
شاد باشی

Vahid67
25-11-2011, 23:12
دوستان من لپ تاپم Vaio F121 هستش و دوتا مشکل دارم :
1-کابل HDMI رو که بهش وصل کردم 720p بهم میده رزولوشن 1080 غیره فعاله ....
2--وقتی لپتاپو میزام روی Projector only , تلویزیون از حالت تمام صفحه خارج میشه ...

AMIR MOHAMMAD . M
27-11-2011, 14:02
خوب اون لینک داخل امضا ماله همه تی وی هاست اما تا حالا به نتیجه درستی نرسیده مشکل با فیلمهای زیر 720i نیست مشکل با فیلمهای فول اچ دی هست که نرم افزارری برای رندرشون و ارسالشون نیست
کل تاپیک رو بخونی حله همه چی دستگیرت میشه فقط چیزی دانلود نکن
بخون تا آخر
من که فعلا کابل HDMI رو بهترین میدونم یه ورژن 1.4 سونی گیر آوردم 45 فروش بود همکار 30 خریدم
دارم بهم حال میده اساسی بگذریم
من هنوز ابدیت نکردم ولی همه چی تو پست بالا تر ها هست یوتیوب HD:31::31::31::31::31::31:
همیشه آبدیت نگه دار هرچند سال دیگه فکر نکنم آبدیتی براش بیاد
شاد باشی

من الان یه کابل شبکه توی دم و دستگاهم پیدا کردم ، حالا با این کابل چه طوری میتونم از قابلیتهای تی وی استفاده کنم .
قسمت شبکه تی وی فقط برای استفاده از DLNA هست ؟
اون قسمت توی امضات هم کامل خوندم و در کل بعد از کلی تلاش فکر نمیکنم که جواب نیاز مارو بده.

:40::10:

hovo
27-11-2011, 14:44
ورودی کابل شبکه فقط برای کابل شبکه است اما میتونی مبدا نوت بوک یا پی سی یا مودم ای دی اس ال یا... هر چیزی که شبکه خروجی داشته باشه

در مورد نتیجه که فعلا نه چیزی نتیجه خوبی نداشته
آخریش همون ps3 بود که عالی استریم میکرد ولی با زیر نویس فارسی مشکل داشت

nimaamin28
27-11-2011, 20:16
با سلام خدمت دوستان
یک خبر بسیار داغ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آپدیت جدید سونی در سایت قرارگرفت.(((((((Version PKG3.704GAA)))

nimaamin28
27-11-2011, 20:16
با سلام خدمت دوستان
یک خبر بسیار داغ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آپدیت جدید سونی در سایت قرارگرفت.(((((((Version PKG3.704GAA)))

behrouz_eng
27-11-2011, 23:59
با سلام من همین آخرین ورژن رو دانلود کرده و داخال فلش میزنم و دستگاه هم فلش رو میشناسه ولی وقتی گزینه بروزآوری نرم افزار رو از دستگاه انتخاب میکنم پیغام عدم اتصال به شبکه رو میده . میشه توضیح بدید که چطور فایل آپدیت رو از فلش به دستگاه منتقل کنم و آیا این آپدیت مشکلی برای دستگاه بوجود نمیاره؟

zn1358
28-11-2011, 08:49
سلام

دوست عزیز hovo

1-این فایل آپدیت که گذاشتی اگه بریزم روی tv دوباره باید مراحل انتخاب زبان ،جستجوی کانالها و... رو تکرار کنم یا نه به اونها کاری نداره ؟؟

باسپاس

hovo
28-11-2011, 10:35
سلام

دوست عزیز hovo

1-این فایل آپدیت که گذاشتی اگه بریزم روی tv دوباره باید مراحل انتخاب زبان ،جستجوی کانالها و... رو تکرار کنم یا نه به اونها کاری نداره ؟؟

باسپاس

دوست خوبم
این فایل که لینکش رو براتون گذاشتم فقط مربوط به آبدیت فریمور تی وی هست و هیچ چیزی رو توی تی وی شما تغییر نمیده هیچ چیزی رو
فقط ورژن نرم افزارش رو بالا تر میبره
اما بهتره بعد از هر بار آبدیت یه بار تصویرت رو کالیبره کنی
(یعنی یه نگاه به تنظیمات تصویر مثله روشنایی و رنگ و اینها.... بندازی شاید با تغییر یکم تصویر بهتر بشه)

behrouz_eng
28-11-2011, 21:31
با سلام من همین آخرین ورژن رو دانلود کرده و داخال فلش میزنم و دستگاه هم فلش رو میشناسه ولی وقتی گزینه بروزآوری نرم افزار رو از دستگاه انتخاب میکنم پیغام عدم اتصال به شبکه رو میده . میشه توضیح بدید که چطور فایل آپدیت رو از فلش به دستگاه منتقل کنم و آیا این آپدیت مشکلی برای دستگاه بوجود نمیاره؟

کسی من رو راهنمایی نمیکنه؟

hovo
29-11-2011, 00:58
بروبچ سلام
میگمن توجه کردین کیفیت پخش دیجیتال بهتر شده
نمیدونم شاید این دفعه کالیبره من بهتر بوده
ولی نه فکر نکنم همون کیفیت از پخش باید باشه آخه پدرم هم میگفت انگار بعد از حذف جام جم و اضافه شدن شبکه تماشا انگار کیفیت کلا بهتر شده یعنی این قدر بوده که به چشم حاج آقا اومده بود
در ضمن قطعی های شبکه آموزش هم کلا خیلی خیلی کم شده

poonel
29-11-2011, 03:19
جناب hovo اگه ممکنه از شبکه های دیجیتال ضبط کنید و تو کامپیوتر با Km Player مشخصات فنی (Media Info) فایل ضبط شده رو با مشخصاتی که در دو پست تایپیک زیر گذاشته شده مقایسه کنید، ببینید واقعا بهترشده یا نه.

AMIR MOHAMMAD . M
29-11-2011, 15:14
بروبچ سلام
میگمن توجه کردین کیفیت پخش دیجیتال بهتر شده
نمیدونم شاید این دفعه کالیبره من بهتر بوده
ولی نه فکر نکنم همون کیفیت از پخش باید باشه آخه پدرم هم میگفت انگار بعد از حذف جام جم و اضافه شدن شبکه تماشا انگار کیفیت کلا بهتر شده یعنی این قدر بوده که به چشم حاج آقا اومده بود
در ضمن قطعی های شبکه آموزش هم کلا خیلی خیلی کم شده

نه بابا ، تو تهران که اصلا فرقی تو کیفیت نکرده .
چرا شبکه جام جم رو حذف کردن برا شما ، اگه دو تا فرستنده تو اصفهان باشه شما الان باید 16 تا کانال داشته باشین .
تو تهران هم گفتن اگه بودجه تامین بشه 8 تا شبکه دیکه اضافه میکنن .
شبکه نمایش در اصفهان تماشا نام دارد ؟

poonel
29-11-2011, 15:48
شبکه نمایش، شبکه تازه تاسیسی است که فیلم و سریال ایرانی و خارجی پخش می کنه.
شبکه شما هم منتخب برنامه های استانی است.

hovo
30-11-2011, 01:33
جناب hovo اگه ممکنه از شبکه های دیجیتال ضبط کنید و تو کامپیوتر با Km Player مشخصات فنی (Media Info) فایل ضبط شده رو با مشخصاتی که در دو پست تایپیک زیر گذاشته شده مقایسه کنید، ببینید واقعا بهترشده یا نه.

شرمنده ما ست آپ باکس یا وسیله ای که باهاش تصاویر رو از تی وی ضبط کنم نداریم
دیگه نداریه دیگه ببخشید

نه بابا ، تو تهران که اصلا فرقی تو کیفیت نکرده .
چرا شبکه جام جم رو حذف کردن برا شما ، اگه دو تا فرستنده تو اصفهان باشه شما الان باید 16 تا کانال داشته باشین .
تو تهران هم گفتن اگه بودجه تامین بشه 8 تا شبکه دیکه اضافه میکنن .
خوش به حالتون یعنی برای شما حذف نکردن
نه همون نمایشه ولی گفتم یه اسمی روش گذاشته باشم
البته فکر کنم شبکه تکراری ها قشنگ تره
من شنیده بودم تا عید قراره همه شبکه های استانی رو دیجیتال توی همه استانهای دیجیتال پخش کنند

شبکه نمایش، شبکه تازه تاسیسی است که فیلم و سریال ایرانی و خارجی پخش می کنه.
شبکه تماشا هم منتخب برنامه های استانی است.
اولی رو درست اومدی البته فقط تکراری ها رو پخش میکنه
دومی رو نه اون اسمش "شما" نه تماشا

zn1358
30-11-2011, 13:21
کسی من رو راهنمایی نمیکنه؟

سلام

دوست من وقتی فایل آپدیت رو که توی یه فولدر هست کپی کردی رو فلش (البته روی روت اصلی فلش) واونو به tv وصل کردی هیچ کار اضافی دیگه نمیخاد انجام بدی.همین که فلش رو زدی خودش بلافاصله شروع میکنه به آپگرید.مگر اینکه فایل آپدیتت اشکال داشته باشه یا فولدر حاوی فایل رو(روی فلش) توی یه فولدر دیگه گذاشته باشی.

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:19 PM ----------

سلام

دوستان این مدلهایEX520 چقدر حافظه داخلی دارن؟؟

AMIR MOHAMMAD . M
30-11-2011, 15:07
سلام

[/COLOR]سلام

دوستان این مدلهایEX520 چقدر حافظه داخلی دارن؟؟

فکر نمیکنم حافظه داخلی داشته باشن چون اگه داشتن ، باید قابلیتی مثل ضبط برنامه ها رو هم میداشتن ( چی گفتم!)
اگه هم داشته باشن بیشتر شبیه کش باشه فکر کنم و موقتی .

hovo
30-11-2011, 15:25
اساس حافظه به در نصب یه کدک بخوره و بتونه mkv رو پخش کنه؟
زیرکانه است اما باید یه چیزی پیدا کرد که بتونه با این سیستم عامل این تیوی نصب بشه
به نظرم اگه رو فریمور خود تی وی فوکوس کنیم بهتره
البته اینها همشون فقط حدس زدنه

Vahid67
30-11-2011, 21:14
حافظه داخلی کمی دارن ... خود منو ها و ... یا مثلا اون عکس هایی که توی رادیو نشون میده ....

moslem47
01-12-2011, 18:09
دوستان من مدل 40 اینچ را امروز از مشهد قیمت گرفتم حدود 1400
فقط چند تا سوال دارم:
1. چه فرمت هایی را پخش میکنه؟
2. سمارت تی وی هم هست؟
3. سرعتش چند هرتزه؟
4. زاویه دیدش خوب هست؟
نقاظ ضعفش چیه؟
کلا توصیه میشه به خرید؟
AMIR MOHAMMAD . M
03-12-2011, 14:26
دوستان من مدل 40 اینچ را امروز از مشهد قیمت گرفتم حدود 1400
فقط چند تا سوال دارم:
1. چه فرمت هایی را پخش میکنه؟
2. سمارت تی وی هم هست؟
3. سرعتش چند هرتزه؟
4. زاویه دیدش خوب هست؟
نقاظ ضعفش چیه؟
کلا توصیه میشه به خرید؟
من 46 رو از حومه تهران قیمت گرفتم 1580
1 . از اول که پست ها رو بخونی دوستان دقیقا نوشتن ولی در کل فرمت های که معمولا مورد نیاز هست رو به طور کامل ساپورت میکنه البته به جز MKV
2 . در کل هر تی وی ای که به اینترنت وصل میشه اسمارت هست که اینم وصل میشه .
3 . میگن 60 هست ولی اخیرا یه بحثی شد که گفته شد سایز 46 ، 120 هست ولی همون 60 هست .
4 . 178 هست و دیگه زاویه دید معنی نداره .
5 . نقطه ضعفی که من دیدم اینه که وقتی میخوای فوتبال های ایرانی ( منظور کیفیت پخش هست ) رو ببینی یه کم تی وی کم میاره ولی اگه یه کم عقب تر مثلا در حدود 4 یا 5 متریش بشینی مشکلی نیست . البته تو این والیبال که شبکه 3 نشون میده اصلا تو سرعت مشکلی نداره ( بسته به کیفیت تصاویر ارسالی ) و در کل ما راضی هستیم . یه چیز دیگه هم اینه که زیر نوس فارسی همراه با فیلم رو نمیتونه بخونه مه اونم از طریق نرم افزار قابل حله که اگه یه سر تو پستها بزنی راه حل رو پیدا میکنی .
اگه یه 500 دیگه بزاری رو پولت همین تی وی رو ، البته 3 بعدی میتونی با هرتز بالا تر بخری که اون هم به نظر خودت بستگی داره .
هر کدوم رو بخری پشیمون نمیشی .
موفق باشید .:27:

hovo
03-12-2011, 15:36
خرید تی وی ساده دو بعدی هر چند هیچ موقع توی عمرت فیلم سه بعدی نبینی اشتباه است
دلیل
هرتز بالا تر تی وی سه بعدی و موتور تصویر بهتر
و مسلما جوابگویی تصویر بهتر برای فوتبال مثلا بازی بارسلونا البته نه بازی های کسل کننده لیگ....
البته ما این پنل رو با گاما صفر استفاده میکنیم تا توی سرعت و حرکنت تند تصاویر چیزی کم نیاره
اصلا دو بعدی نخر
هرچند سه بعدی نبینی

moslem47
03-12-2011, 18:34
خرید تی وی ساده دو بعدی هر چند هیچ موقع توی عمرت فیلم سه بعدی نبینی اشتباه است
دلیل
هرتز بالا تر تی وی سه بعدی و موتور تصویر بهتر
و مسلما جوابگویی تصویر بهتر برای فوتبال مثلا بازی بارسلونا البته نه بازی های کسل کننده لیگ....
البته ما این پنل رو با گاما صفر استفاده میکنیم تا توی سرعت و حرکنت تند تصاویر چیزی کم نیاره
اصلا دو بعدی نخر
هرچند سه بعدی نبینی
یعنی ex720 خوبه؟ .....................................پیشنها شما چیه؟

Vahid67
03-12-2011, 20:01
اتفاقا الان خرید 3 بعدی اشتباه هستش چون بزودی 3 بعدی های بدون عینک میان ....

ghafas man
03-12-2011, 23:01
سلام
1-با یه میلیون تو بانه چه tv بگیرم بهتره فقط کیفیت تصویرش خوب باشه صرفنظر از سال تولید؟
2-بهترین tv بین سه مدل زیر با تمام معایب و مزایا لطفا به ترتیب بگین:
hx800
nx720
ex720

hovo
04-12-2011, 00:08
موافقم
کلا الان خرید تیوی اشتباهه
باید از برج 12 به بعد خرید
یا اواسط 11
مدلهای 2012 در راه هستند الان اشتباهه خرید اشتباهه

zn1358
04-12-2011, 09:15
سلام
دوستان tvمن EX520 .ریسور رو با کابل سه فیش به A/V وصل کردم.ولی احساس می کنم کیفیت تصاویر نسبت به کانالهای دیجیتالی خودمون(داخلی -ایرانی) پایینه.مثلا عمده اش اینکه اون دوتا نوار مشکی بالا وپایین صفحه عمق مشکیش به کانالهای داخلی نمی رسه.یه جورایی ماته ، مشکی نیست . به نظر شما از کابلشه یعنی اگه از کابل HDMI استفاده کنم کیفیتش فرق می کنه؟؟؟

AMIR MOHAMMAD . M
04-12-2011, 10:28
اتفاقا الان خرید 3 بعدی اشتباه هستش چون بزودی 3 بعدی های بدون عینک میان ....

تو یه برنامه ای تو تلویزیون میگفت که فناوری 3D هنوز در حال پیشرفت هست و نمیشه گفت که مثلا این مدلی که تو بازار هست خوبه چون اگه امروز بخری فردا یه چیز جدید تر که الان بدون عینک اومده میاد .
تو اخبار هم میگفت تو نمایشگاه نمیدونم چی Sony تی وی 3D بدون عینک رو با قیمت 14.000.000 به بازار عرضه کرده که معلوم نیست کی وارد ایران بشه که اگه هم بشه فقط از ما بهترون میتونن بخرن .

*Alucard*
04-12-2011, 13:40
زاویه دید اکثر مدلهای 2011 سونی محدودیت داره Color shifting اتفاق نمیوفته یعنی ماهیت رنگها چندان عوض نمیشه ولی افت کنتراست از زاویه حدودا 30 درجه به وجود میاد.