PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در share کردن درایوها درشبکه

vahid-k
17-05-2011, 10:33
سلام تو شرکتمون 5 تا سیستم داریم که یکی سروره و سیستم ها رو همه به سوئیچ وصل کردیم و سوئیچ رو به سرور مشکل اینجاست که اینترنت برای یوزرها وصله ولی وقتی درایوی رو شیر میکنم روی سرور میاد و وقتی بازش میکنم ارور do you not permission to access میده تو قسمت شیر advaned رو میزنم و درایو رو شیر میکنم و تو قسمت permission فول کنترل هم میزنم ولی باز هم تو سرور نمیشه بازش کرد از دوستانی که بلدن اگه میتونن کمک کنن تا درستش کنم اگه میشه یکم جزئی توضیح بدین ممنون

ebicross
17-05-2011, 11:54
در Network And Sharing Center وارد Change Advance network and sharing center بشید و گزینه های:
Turn On Network Discovery
Turn on File and printer sharing
TURN OFF Password protection sharing رو علامت بزنید.

wanted_boy_2010
17-05-2011, 13:46
این تنظیماتی که شما گفتی رو من اعمال کردم. جالبه که یه درایوم FAT32 هستش و راحت میشه به اشتراک گذاشتش ولی درایوهای دیگه که باهاشون مشکل دارم NTFS هستن. کسی میدونی مشکل چیه؟ راه حل ؟ مرسی

vahid-k
17-05-2011, 14:16
سلام دوست عزیز این تنظیمات رو اعمال کرده بودم درایوها تو سیستم سرور میاد ولی فقط یوزر سیستم باز میشه و درایوهایی که شیر کردم رو وقتی باز میکنم do you not permission to access این پیغام رو میده اگه کسی میدونه مشکل کجاست بگه ممنون

ebicross
17-05-2011, 21:57
شما دسترسی رو برای چه کسی Full Control میکنید؟ کاربر Everyone رو اضافه کنید و برای اون دسترسی کامل بدین.

vahid-k
20-05-2011, 00:53
سلام دوست عزیز من موقعی که شیر میکنم تو همه سیستم ها تو قسمت پریمیشن فقط یه یوزز everyone هستش و اون رو فول کنترل میزنم ولی باز تو سرور نمیشه بازش کرد اگه میشه یکم خلاصه از اول دونه به دونه توضیح بدین ببینم کجای کارم اشکال داره ممنون

shahin1987
08-09-2011, 10:30
اگر ویندوز هفت اجازه شیر کردن یک درایو کامل رو نمی ده دلایل امنیتی داره بنابراین شما هم سعی کنید کل درایو را شیر نکنید و هر فایلی که می خواهید share شود داخل پوشه ای خاص این کار قرار دهید.
ولی به هر حال اگر به هر دلیلی می خواهید این کار را بکنید یک راهش راهی است که می گویم:
-روی آیکون compute ( همان my computer سابق) راست کلیک و manage را انتخاب کنید.
-داخل پنجره باز شده از لیست درختی shared folders و از زیرمجموعه آن shares را کلیک کنید.
- از لیست actions گزینه more actions و سپس new share را انتخاب کنید و ویزارد مربوطه را ادامه دهید.

peyman.sh
19-01-2013, 15:42
اگر ویندوز هفت اجازه شیر کردن یک درایو کامل رو نمی ده دلایل امنیتی داره بنابراین شما هم سعی کنید کل درایو را شیر نکنید و هر فایلی که می خواهید share شود داخل پوشه ای خاص این کار قرار دهید.
ولی به هر حال اگر به هر دلیلی می خواهید این کار را بکنید یک راهش راهی است که می گویم:
-روی آیکون compute ( همان my computer سابق) راست کلیک و manage را انتخاب کنید.
-داخل پنجره باز شده از لیست درختی shared folders و از زیرمجموعه آن shares را کلیک کنید.
- از لیست actions گزینه more actions و سپس new share را انتخاب کنید و ویزارد مربوطه را ادامه دهید.

منم این مشکب رو داشتم خیلی گشتم تا تونستم اخرش از یه سایت خارجی با بد بختی پیدا کنم

شما باید در ویندوز سون روی درایو کلیک راست کرده و گزینه به قیمت security برید در اونجا روی گزینه add کلیک کرده و Evryone را نوشته و سطح دسترسی را فول می گذاریم و اوکی میکنم و صبر می کنیم تا تنظیمات اعمال شود بعد از اینکار مشکل 100 درصد حل میشود این تنها راه حل هست و بقیه راهخ حل ها گیج کننده است این منبع سایت که با چیلتر شکن باید باز کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید :n09::n02::n19:

mohager22
04-03-2013, 10:16
:n19::n19: