PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد mac و لینک دانلود مستقیم بهترین نسخه آن

sgwgo
16-05-2011, 23:23
سلام خدمت تمامی کاربران و دوستان عزیز

بنده قصد نصب سیستم عامل مکینتاش یا همون مک دارم ولی قبلش گفتم واسه اطمینان چندتا سوال بپرسم
آخرین نسخه کرک شده ی اونو باید از کجا دانلود کنم؟
اگه کسی سراغ داره لینک مستقیم بده

دیگه سوالی ندارم فعلا:31:

sinaxex
16-05-2011, 23:30
lمک ایی که بشود روی دستگاهی غیر اپل ریخت به اسم مکینتاش معروف هست اخرین ورژن فکر کنم iatkos 10.6.6. باشه.
ابتدا باید ببینید سخت افزار اتون چی هست چون مک های هکینتاش مثلا برای اینتل و ای ام دی ایش فرق داره

dragon-fly
17-05-2011, 00:17
lمک ایی که بشود روی دستگاهی غیر اپل ریخت به اسم مکینتاش معروف هست اخرین ورژن فکر کنم iatkos 10.6.6. باشه.
ابتدا باید ببینید سخت افزار اتون چی هست چون مک های هکینتاش مثلا برای اینتل و ای ام دی ایش فرق داره

میشه بیشتر توضیح بدید ؟
مخصوصا در مورد سخت افزار مورد نیاز.

sgwgo
17-05-2011, 00:18
من میخوام روی لب تاپم نصب کنم
مدل لبتاپم dell n5010
Cpu: intel cor i5
ram 4 gig ddr3
graphic
یکی از مدل های زیر یادم نمیاد

ATI Mobility Radeon™ HD 5800 Series

ATI Mobility Radeon™ HD 5700 Series

ATI Mobility Radeon™ HD 5600 Series

ATI Mobility Radeon™ HD 5400 Series

ATI Mobility Radeon™ HD 4800 Series

ATI Mobility Radeon™ HD 4600 Series

ATI Mobility Radeon™ HD 4500 Series

در ضمن من قصد دارم نسخه 64 بیت نصب کنم

اگه میتونید لینک واسه دانلود بدید یا یک منبع واسه دانلود معرفی کنید

sgwgo
17-05-2011, 13:21
دوستان لطفا کمک کنید

Masоud
17-05-2011, 20:11
سلام

◄◄ مباحث و مشکلات مربوط به سیستم عامل مکینتاش mac os ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

----------------------------------

درخواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Leopard Mac OS X ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Apple Mac OS X تجربه فراموش نشدنی با مکینتاش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iATKOS v7 Mac OS x86 Leopard 10.5.7 برای رایانه شخصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید :40:

sgwgo
17-05-2011, 20:47
بخدا من گیج شدم بلخره من باید چه نسخه ای دانلود کنم؟

مدل لبتاپم dell n5010
ram 4 gig ddr3
graphic

لطفا بگید چه نسخه ای و از کجا دانلود کنم یادتون نره نسخه 64 بیت

Masоud
18-05-2011, 09:36
بخدا من گیج شدم بلخره من باید چه نسخه ای دانلود کنم؟

مدل لبتاپم dell n5010
ram 4 gig ddr3
graphic

لطفا بگید چه نسخه ای و از کجا دانلود کنم یادتون نره نسخه 64 بیت
سلام

خوب حالا میریم سراغ اینکه کدام نسخه مک به درد چه کسی میخوره

ا-نسخه های لئوپارد
در حال حاضر دو نسخه معروف لئوپارد در بازار قابل تهیه و یا دانلود هست که iDeneb و iAtkos نام دارند. اگر شما تمایل دارین روی یک سیستم با پردازنده اینتل مک نصب کنین توصیه می کنم iAtkos نصب کنین اما اگر روی سیستم شما AMD وجود داره iDeneb بهتره.
همچنین هر دوی این توزیعها امکانات کافی برای نوت بوکها مانند کنترل باطری و پروفایل مصرف انرژی دارند.

ا-نسخه های اسنولئوپارد
در حال حاضر دو نسخه معروف اسنولئوپارد در بازار قابل تهیه و یا دانلود هست که Hazard و Universal نام دارند. اگر شما تمایل دارین روی یک سیستم دسکتاپ مک نصب کنین توصیه می کنم Universal نصب کنین چون نیازی به کاستومایز در مرحله نصب نداره اما اگر روی نوت بوک قصد نصب دارین Hazard بهتره.این توزیع اخیرامکانات کافی برای نوت بوکها مانند کنترل باطری و پروفایل مصرف انرژی دارد. در هر صورت توزیع Hazard به نظر من خیلی کاملتر از توزیع Universal است اما همین تنوع انتخابهای گوناگون خود در برخی مواقع عامل مشکل در نصب مک میشود.

قسمتی از تاپیک بسیار خوب زیر :

نصب مكینتاش بر روي نوت‌بوكهاي غير اپل Hackintosh-OSX86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در پست شماره 4 درمورد 32 یا 64 بیت بودن توضیح داده شده . کاملا" تاپیک رو مطالعه کنید.

موفق باشید :40: