PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک شدن ایکن های دسکتاپ بعد از ریست کردن...!؟

Amin4All
15-05-2011, 15:25
دوستان 7 sp1 ریختم .ایکن ها رو مرتب میکنم و در دسکتاپ میزارم. بعد از ریست شدن یا خاموش کردن میبینم همه چی پاک شده.
تازه ریختم و هیچی توش نصب نیست.
این عکس هم میاد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
16-05-2011, 02:25
سلام
اکانت administartor رو فعال کنید و برید تو اکانت ادمین
یه اکانت جدید با دسترسی ادمین ایجاد کنید و این اکانتتون رو disable کنید.
برید ببینید اکانت جدید هم این مشکل رو داره.

Amin4All
16-05-2011, 08:38
سلام
اکانت administartor رو فعال کنید و برید تو اکانت ادمین
یه اکانت جدید با دسترسی ادمین ایجاد کنید و این اکانتتون رو disable کنید.
برید ببینید اکانت جدید هم این مشکل رو داره.

همین کار رو کردم.جدیده مشکل نداره.
اما الان 2 تا اکانت ادمین دارم.یکیشو پسورد گذاشتم.
حالا اون قدیمیه رو میشه پاک کرد؟
دو تا ویندوز نصب کردم اینطوری بود.

Dew Drop
16-05-2011, 11:26
همین کار رو کردم.جدیده مشکل نداره.
اما الان 2 تا اکانت ادمین دارم.یکیشو پسورد گذاشتم.
حالا اون قدیمیه رو میشه پاک کرد؟
دو تا ویندوز نصب کردم اینطوری بود.

اشتباهی اکانت ادمین ویندوز رو پاک می کنیدا !!!
ببینید اون اکانتی که لازم ندارید و مشکل داشت رو Disable کنید.رو آیکون Computer کلیک راست کنید و Manage
برید به Users بعد رو اکانتی که نمی خواید فعال باشه رو روش کلیک راست کنید و Properties بعد Account is disabled رو تیک بزنید و Apply کنید و OK

دو تا ویندوز نصب کردم اینطوری بود

متوجه منظورتون نشدم,کدوم قسمت رو میگید.

saeediranzad
03-02-2012, 10:01
سلام دوستان. من هم تازگیها همین مشکل را پیدا کردم. البته آیکونهای قدیمی حذف نمیشوند.
ولی آیکونهای جدید که یا با نصب نرم افزار ایجاد میشوند یا خودم شرتکات میکنم، بعد از ریستارت حذف میشوند.
همه چی هم دارم. win7 32 bit; Comodo internet security;cpu core i5, ram3, دیگه چی بگم؟
پیشاپیش سپاسگزارم.

jafarian
03-02-2012, 13:24
سلام دوستان. من هم تازگیها همین مشکل را پیدا کردم. البته آیکونهای قدیمی حذف نمیشوند.
ولی آیکونهای جدید که یا با نصب نرم افزار ایجاد میشوند یا خودم شرتکات میکنم، بعد از ریستارت حذف میشوند.
همه چی هم دارم. win7 32 bit; Comodo internet security;cpu core i5, ram3, دیگه چی بگم؟
پیشاپیش سپاسگزارم.

شماازقسمت فلدرآپشن سیستم تیک گزینه Show hidden files and folders option بردارین بعدشم به این مسیر C:\Users\(User Name)\AppData\Local برین فایل IconCache.db رو اسمش به IconCache.db.old تغییر بدین بعدم سیستم ریست کنید بالا اومد ببینید فیکس شده اگر بازم بهمون صورت بود طبق پست پایین عمل کنید ازآخرم پیشنهادم اینه که برنامه Malwarebytes' Anti-Malware از سایت دوم دان کنید بعدشم آپدیتش کنید سیستم فول اسکن کنیدمشکلی داشتین راهنمایی کنم:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeediranzad
04-02-2012, 08:04
شماازقسمت فلدرآپشن سیستم تیک گزینه Show hidden files and folders option بردارین بعدشم به این مسیر C:\Users\(User Name)\AppData\Local برین فایل IconCache.db رو اسمش به IconCache.db.old تغییر بدین بعدم سیستم ریست کنید بالا اومد ببینید فیکس شده اگر بازم بهمون صورت بود طبق پست پایین عمل کنید ازآخرم پیشنهادم اینه که برنامه Malwarebytes' Anti-Malware از سایت دوم دان کنید بعدشم آپدیتش کنید سیستم فول اسکن کنیدمشکلی داشتین راهنمایی کنم:20:

سلام.
من آن کار را کردم. جواب نداد. رفتم آنتی ملویر را گرفتم. اسکن کرد و یه چیزهایی پیدا کرد.
ولی الآن کومودو بهش گیر میده و میگه اینها تروجان داره. یعنی ممکنه تروجان داشته باشه؟حذف کنم؟
Malwarebytes antimalware را از پی سی دانلود گرفتم.

ebicross
04-02-2012, 08:57
پیشاپیش سپاسگزارم.
شما Gpedit.msc رو توی RUN بنویسید و به مسیر زیر برید:
user configuration\administrative template\deskop
بعد از لیست سمت راست گزینه ی Dont Save Setting at exit رو Disable کنید.

saeediranzad
05-02-2012, 09:14
شما Gpedit.msc رو توی RUN بنویسید و به مسیر زیر برید:
user configuration\administrative template\deskop
بعد از لیست سمت راست گزینه ی Dont Save Setting at exit رو Disable کنید.

سلام. ممنون.
رفتم اینکار را کردم، ولی نوشته بود در حالت enable هم شورتکات ها را نگه میداره و حذف نمیکنه.
به هرحال برای من حالت not configured بود. ببینم درست میشه یانه. antimalware هم نتونست درستش کنه.

jafarian
05-02-2012, 14:25
سلام. ممنون.
رفتم اینکار را کردم، ولی نوشته بود در حالت enable هم شورتکات ها را نگه میداره و حذف نمیکنه.
به هرحال برای من حالت not configured بود. ببینم درست میشه یانه. antimalware هم نتونست درستش کنه.

باهمون برنامه ای که گفتم آپدیتش کردین اول که بعد سیستم فول اسکن کنید ؟ روش سایت اول method دو با سه بینید پیش برین ببنید فیکس میشه یا که سایت دوم از مایکروسافت پست اولش مشکلی داشتین برای هرکدوم بگین راهنمایی کنم.

saeediranzad
05-02-2012, 17:27
باهمون برنامه ای که گفتم آپدیتش کردین اول که بعد سیستم فول اسکن کنید ؟ روش سایت اول method دو با سه بینید پیش برین ببنید فیکس میشه یا که سایت دوم از مایکروسافت پست اولش مشکلی داشتین برای هرکدوم بگین راهنمایی کنم.

دستت درد نکنه.:11: انگار درست شد؛ اگه چشم نخوره!
از همون روش بازسازی آیکون کش رفتم که در هردو لینکی که دادی مشترک بود.
خودم هم گشته بودم، ولی اینها را پیدا نکرده بودم.
باز ممنون.

saeediranzad
06-02-2012, 10:54
دستت درد نکنه.:11: انگار درست شد؛ اگه چشم نخوره!
از همون روش بازسازی آیکون کش رفتم که در هردو لینکی که دادی مشترک بود.
خودم هم گشته بودم، ولی اینها را پیدا نکرده بودم.
باز ممنون.

نه نشد!:41:
بیشتر از بیست بار آیکون کش را حذف و پاک کردم. ولی حجمش پایین که نمیآد، هیچ؛ بالاتر هم میره.
:grrr:
نمیدونم راهی هست که حجم آیکون کش را تنظیم کرد؛ یعنی این حجم از جایی میاد که قبلاً ذخیره شده؟
دیگه موندم چه کنم! لپتاپم پاکه پاکه.

jafarian
06-02-2012, 14:03
نه نشد!:41:
بیشتر از بیست بار آیکون کش را حذف و پاک کردم. ولی حجمش پایین که نمیآد، هیچ؛ بالاتر هم میره.
:grrr:
نمیدونم راهی هست که حجم آیکون کش را تنظیم کرد؛ یعنی این حجم از جایی میاد که قبلاً ذخیره شده؟
دیگه موندم چه کنم! لپتاپم پاکه پاکه.

شما طبق دو تاسایت پایینم برین اگر مشکلی تو هرکدوم داشتین بگین که راهنمایی کنم میتونید ازبرنامه Windows 7 Manager برای مدیریت کش خودتون استفاده کنید که لینک دانلودش پایین گذاشتم وقتی که دان کردین طبق شکلهای اول و دوم پیش برین درضمن حین رجیسترکردن برنامه به نت وصل نباشین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ebicross
07-02-2012, 00:53
سلام. ممنون.
شما باید این گزینه رو روی Disable بزارید و بعد سیستم رو ریستارت کنید.

گزینه گفته Dont Save Setting at exit یعنی "تنظیمات را هنگام خروج ذخیره نکن" خب این باید روی غیر فعال "Disable" باشه دیگه.

saeediranzad
07-02-2012, 04:03
شما طبق دو تاسایت پایینم برین اگر مشکلی تو هرکدوم داشتین بگین که راهنمایی کنم میتونید ازبرنامه Windows 7 Manager برای مدیریت کش خودتون استفاده کنید که لینک دانلودش پایین گذاشتم وقتی که دان کردین طبق شکلهای اول و دوم پیش برین درضمن حین رجیسترکردن برنامه به نت وصل نباشین.

دستتون درد نکنه بابت پیگیری. واما:
1- روش بازسازی آیکون کش یکی بیشتر نیست و همه این لینکها همون روش را به صورتهای گوناگون توضیح داده اند.
2-این نرم افزار را خواستم از c|net بگیرم (لینکی که دادید مشکل داشت)؛ دیدم که این هم یک بهینه سازه که دوتاش را روی لپتاپ دارم. با این وجود به جاش windows Doctor را هم گرفتم. یه ورژن مجانی داره (اون ترایال داشت) و کاربران بیشتری هم پسندیده اند.
ببینم چی میشه. فکر کنم باید یه کارت شارژی، ترافیکی نذر کنم!

---------- Post added at 04:03 AM ---------- Previous post was at 03:59 AM ----------

شما باید این گزینه رو روی Disable بزارید و بعد سیستم رو ریستارت کنید.

گزینه گفته Dont Save Setting at exit یعنی "تنظیمات را هنگام خروج ذخیره نکن" خب این باید روی غیر فعال "Disable" باشه دیگه.

دست شما هم درد نکنه بابت پیگیری.
این شرح همونه که فرمودید:

Prevents users from saving certain changes to the desktop.

If you enable this setting, users can change the desktop, but some changes, such as the position of open windows or the size and position of the taskbar, are not saved when users log off. However, shortcuts placed on the desktop are always saved.

اون جمله آخر را بخونید.
با این حال من اینکار راهم انجام دادم. فایده نداشت.

ebicross
07-02-2012, 08:31
دست شما هم درد نکنه بابت پیگیری.
این شرح همونه که فرمودید:

Prevents users from saving certain changes to the desktop.

If you enable this setting, users can change the desktop, but some changes, such as the position of open windows or the size and position of the taskbar, are not saved when users log off. However, shortcuts placed on the desktop are always saved.

اون جمله آخر را بخونید.
با این حال من اینکار راهم انجام دادم. فایده نداشت.
به مسیر زیر در رجیستری برید:
HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer
حالا یک DWORD با نام NoSaveSettings بسازید و مقدارش رو 0 "صفر" قرار بدین.

شاید این کمک کرد.

jafarian
07-02-2012, 14:20
شما روش پست 2 داخل سایت اول برین که ازطریق رجیستری گفته یا که از روشهای سایت دوم استفاده کنید مشکلی داشتین راهنمایی کنم.

saeediranzad
08-02-2012, 12:39
سلام دوستان. بالاخره درست شد. بگو چطوری؟
اشکال نه از ویندوز بود نه از بدافزار نه ویروس ؛
از برنامهComodo system Cleaner بود که در حالت active clean تغییرات جدید دسکتاپ را پاک میکرد.
اکتیوش را خاموش کردم، درست شد!
از همه دوستان ممنونم.