PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتوکانکت کردن وی-پی/ان؟

GHAGHALEELEE
15-05-2011, 06:45
سلام.بچه ها راهی هست که بشه کاری کرد که هر وقت ویندوز ریست میشه کانکشن وی-پی/ان اتومات کانکت بشه؟مودم و ای دی ام رو اتومات کردم مونده فقط همین تهاجم-فرهنگی:8:.کانکشنم رو از تو خود ویندوز ساختم.
خدا خیرتون بده:40:

ebicross
15-05-2011, 08:23
یک Shortcut ازش بزارید توی Startup ویندوز.

GHAGHALEELEE
15-05-2011, 08:48
یک Shortcut ازش بزارید توی Startup ویندوز.
چه جوری؟یعنی دراگ دروپ کنم توی کنار ساعت ویندوز؟:11:

K A R I M I
15-05-2011, 09:35
سلام
با استفاده از CMD هم می تونید خیلی راحت عملیات مورد نظر رو انجام بدید بدین منظور یک فایل با پسوند bat بسازید و دستور زیر رو درونش بنویسید :
پسورد یوزر اسم کانکشن وی پی ان rasdial
به طور مثال :
rasdial myvpn user pass
و در اخر فایل رو در استارت آپ کپی کنید ...

GHAGHALEELEE
15-05-2011, 16:19
سلام
با استفاده از CMD هم می تونید خیلی راحت عملیات مورد نظر رو انجام بدید بدین منظور یک فایل با پسوند bat بسازید و دستور زیر رو درونش بنویسید :
پسورد یوزر اسم کانکشن وی پی ان rasdial
به طور مثال :
rasdial myvpn user pass
و در اخر فایل رو در استارت آپ کپی کنید ...
سلام.مرسی از کمکهاتون ولی من هیچی نفهمیدم.CMD کجای ویندوز هست؟چه جوری فایل رو بسازم؟ و چه جوری توی استارت اپ کپی کنم؟ببخشید هم بیسوادم و هم زیاد سوال پرسیدم:11:

mhs_837
15-05-2011, 17:19
با اجازه بقیه دوستان
روی دسکتاپ کلیک راست کنین بعد به گزینه New رفته و Text Document را انتخاب کنید.حال ، روی دسکتاپ یه New Text Document ایجاد شده که وارد آن شوید و همونجور که دوست خوبمون( K A R I M I عزیز) گفتند این دستور رو تایپ کنین
rasdial myvpn user pass
بعد پنجره رو ببندید و سیو کنید.حالا پسوند این تکست رو از TXT به BAT تغییر دهید و دراستارت آپ قرار دهید.

mj.nosratzadeh
15-05-2011, 18:17
من که استفده کردم جواب هم داد مرسی از دوستان

hassanshaikhi
15-05-2011, 19:44
توی تنظیمات کانکشن تیک promt for name.... رو بردارید و شورتکات کانکشن رو توی startup قرار بدین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

startup توی start menu قرار داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pinarsgp
30-10-2018, 10:32
سرویس های یکسری ارائه دهنده ها این قابلیت روشون فعال هست ، مثلا سرویس Openvpn که از فیت نت خریدم این قابلیت رو داشت و هر وقت اینترنت روشن می کنم وی پی ان فعال میشه اتوماتیک