PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Desire S یا Galaxy S ؟

P A R S A
15-05-2011, 03:07
سلام
من میخوام وایلدفایرم رو با یه گوشی اندرویدی جدید عوض کنم، با توجه به شرایط اپراتور ها و قیمت ها (ایران نیستم) گزینه هایی که دارم این دو تا هست hTC Desire S و Samsung Galaxy S ، حالا با توجه به این نکات کدومش بهتره از نظر شما؟:
1. صفحه نمایش گلکسی بزرگتر و با کیفیت تر هست:18:
2. ساپورت گلکسی خیلی قوی تره توی XDA و فروم های فارسی، ولی دیزایر اس هنوز حتی روت هم نشده و ممکنه مثل دیزایر زد، کلا روت نشـــه! (الان روی وایلدفایر از Cyanogen 7 استفاده میکنم ولی سنس رو هم دوست دارم!:31:)
3. ولی گلکسی یه سال قدیمی تر از دیزایر اس هست و با توجه به اومدن گلکسی اس 2، احتمالا ساپورتش از طرف سامسونگ به زودی قطع میشه، در نتیجه از آپدیت های رسمی جدید اندروید خبری نیست...:13:
4. دیزایر اس نسخه جدید سنس رو داره که فوق العاده هست و امکانات خیلی جالبی مثل hTC Location و hTC Hub رو داره...:40:
5. دیزایر اس بدنه خیلی بهتری داره و فلش هم داره...:21:
6. نکته دیگه ای هم اگه هست شما بگید،

ممنون:11:

Mig33
15-05-2011, 09:23
گزینه 1 رو قبول دارم
گرینه 3 شما جواب گزینه 2 خود شماست با گذشت زمان دیزایر اس هم تو این زمینه میاد جلو.
من به شخصه رابط کاربری سنس htc رو به تاچ ویز سامسونگ ترجیح میدم .
بدنه دیزایر اس هم که قطعا از گالکسی بهتره و این نکته که فکر میکنم در پخش موسیقی هم دیزایر اس بهتر عمل میکنه .
تو مشخصات نشون میده دیزایر اس از ارتباط اینترنتی کلاس 32 بهره میگیره ولی گالکسی اس کلاس 12 یفنی سرعت ارتباط اینترنتی دیزایر اس بالاتره .
دیزایر اس تو بعضی جاها خوندم موقعی که دستتو پشتش میزاری ( حوالی کنار دوربین ) سیگنال wifi افت میکنه یا قطع میشه !!! چند جا به این نکته اشاره شده مخصوصا سایت معتبر TechRadar البته میتونه چیز ریاد مهمی نباشه جهت اطلاع عرض کردم.
من بودم از بین این دو تا دیزایر اس رو انتخاب میکردم

A.N.A.P
15-05-2011, 09:45
دوست عزیز باید انتظارتون رو بگید که میخواین داشته باشه چی نمیخواین!

pandora tomorro
15-05-2011, 09:47
هر جور بخوای حساب کنی گلکسی اس سر تره !
در ضمن همین که خیلی از ملت تو کارشن مطمئن باش سامسونگ ساپورتش میکنه...

P I R A N H A
15-05-2011, 09:48
اگه صفحه بزرگ وباکیفت می خوای گلکسی اگه زیاداینابرات مهم نیست دیزایر

Dead Space
15-05-2011, 11:06
اگه رابط کاربری عالی، صدای بهتر، کیفیت ساخت فوق العاده بهتر می خوای Desire S

MOHAMMAD2010
15-05-2011, 11:14
اگه فلش دوربین برات مهمه دیزایر s بگیر اگه نه گالکسی رو بخر که پشیمون نمیشی

Scud_MD2
15-05-2011, 11:43
گلكسي اس خيلي سردتره نسبت به Desire S
صبر كن تا قيمتش افت كنه

pandora tomorro
15-05-2011, 12:08
جالبه گلکسی رو با دیزایر اچ دی مقایسه میکنن بعد یه عده میگن دیزایر اس بهتره از گلکسی اس هست...!!

P I R A N H A
15-05-2011, 12:21
اگه رابط کاربری عالی، صدای بهتر، کیفیت ساخت فوق العاده بهتر می خوای Desire S
دوست عزیزروابط کاربری یه چیزسلیقه ایه من خودم تاچ ویزوبهترمیدونم /منظورت ازصدای بهترتومکالمه ست یابلندگو

pour-homme
15-05-2011, 14:45
دیزایر اس با توجه به ساپورت خوب htc از گوشی هاش مخصوصا سری دیزایر یکی دو ورژن اینده اندروید را به صورت رسمی براش میاد
تو ریویو ها که دیده بود دیزایر اس دوربین زیاد خوب نیست کناره های عکس ها زیاد شفاف نیست مثل خیلی دیگه از گوشی های htc
کلا گوشی های htc کمتر دست مردم هست به خاطر همین گوشی تک تری نسبت به گلکسی

P A R S A
15-05-2011, 16:24
دیزایر اس با توجه به ساپورت خوب htc از گوشی هاش مخصوصا سری دیزایر یکی دو ورژن اینده اندروید را به صورت رسمی براش میاد
تو ریویو ها که دیده بود دیزایر اس دوربین زیاد خوب نیست کناره های عکس ها زیاد شفاف نیست مثل خیلی دیگه از گوشی های htc
کلا گوشی های htc کمتر دست مردم هست به خاطر همین گوشی تک تری نسبت به گلکسی
دوربینش از لحاظ سرعت که فوق العاده شده (ریویو های تصویری تو Youtube)، کیفیت هم همین وایلدفایر کیفیتش منو راضی میکنه، از این بد تر نباشه کاملا کافیـــه!:40:
تک بودنش و اینا هم اینجا هیچ اهمیتی نــداره....:31:

هر جور بخوای حساب کنی گلکسی اس سر تره !
در ضمن همین که خیلی از ملت تو کارشن مطمئن باش سامسونگ ساپورتش میکنه...
ملت کجا تو کارش هستن؟ ایران؟ طرفهای ما که گوشی قراردادی هست، کسی بیشتر از یک سال یا 18 ماه گوشی رو نگه نمیداره خیلی راحت بعدی رو میخره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جالبه گلکسی رو با دیزایر اچ دی مقایسه میکنن بعد یه عده میگن دیزایر اس بهتره از گلکسی اس هست...!!
دیزایر اس رو هم با نکسوس اس مقایسه میکنن، خب که چی؟:31:

گلكسي اس خيلي سردتره نسبت به Desire S
صبر كن تا قيمتش افت كنه
خب چرا سر تره!؟:20:
قیمت چی کم بشه؟ من گفتم که قیمتش برام دقیقا یکی هست...

ممنون از همه که نظر دادن، باز من نظرم روی دیزایر هست چون جدید تر هست و میشه گفت ساپورت گلکسی اس با اومدن گلکسی اس 2 تموم میشه و من اصلا دوست ندارم این بلا دوباره سرم بیاد (قبلا با سونی اریکسون اکسپریا X1 یه بار سرم اومده:31:) و امکاناتی که دیزایر اس داره خصوصا در قالب سنس، خیلی جالب هستن:19:، فقط میمونه مساله روت شدن و اینها که اون هم ان.شا.الله حل میشه:27:...در ضمن دیزایر ضبط فیلم HD 720 داره که توی مشخصات گلکسی اس ندیدم... قضیه افت سیگنال وای.فای هم جدی هست ظاهرا، من چند جای مختلف از جمله فروم XDA دیــدم:13:
باز هم اگه کسی نظری داره، بگه...:40:

MOHAMMAD2010
15-05-2011, 16:40
آقا شما دلت پیش دیزایر هست کاریشم نمیشه کرد ( در نتیجه فکر میکنی بهتره )
در ضمن فیلم برداری گالکسی هم 720HD هست اونم با 30فریم

P A R S A
15-05-2011, 16:46
آقا شما دلت پیش دیزایر هست کاریشم نمیشه کرد ( در نتیجه فکر میکنی بهتره )
در ضمن فیلم برداری گالکسی هم 720HD هست اونم با 30فریم
اگه دلم جایی بود که نمیومدم تاپیک بزنم این وسط!:13:ولی به جز صفحه نمایش هیچ جذابیت به خصوص دیگه ای توی گلکسی نمیبینم، بعدشم این قدیمی بودنش خیلی ضد حاله...امکانات سنس 2.1 رو شما دیدی؟ فوق العاده هستن...:40:
در مورد فیلم برداری هم ممنون، من نکسوس اس رو به جای گلکسی اس چک کرده بــودم...:11:

Pedram_mrn
15-05-2011, 16:59
عزیزم من خودم بین این تو تا گیر کرده بودم بعد از تقریبا یک ماه تحقیق به این نتیجه رسیدم که Desire S بهتره چرا.......؟؟؟؟؟!!!!:5:

اولین و مهم ترین دلیلش اینه که تمام گوشی های اندرویدی باید تا 18 ماه پس از تولیدشون قابلیت اجرای آخرین نسخه ی اندروید رو داشته باشن این به این معناست که شرکت بعد از 18 ماه خودشو موظف نمیدونه که واسه گوشی آپدیت رسمی بده بیرون پس آپدیت رسمی واسه Galaxy پررر...

دوما Galaxy دارای بدنه ی پلاستیکیه که اثرات انگشت روش میمونه که این بعدا اعصابتو خورد میکنه فلش هم که نداره که واقعا در بعضی مواقع اعصاب خورد کنه.....

Galaxy S تنها مزیتی که نصبت به Desire s داره صفحه ی بی نظیر Super AMO LED هست که واقعا آدمو به وسوسه میندازه درضمن عمر باتریه بیشتری داره... میدونم ریوییو ها رو خوندی پس بیشتر توضیح نمیدم...

درضمن این گوشی تازه وارده ولی حتما براش رام های بیشتری میاد درضمن قبلا روت شده یه سر به ---------.ir بزن

هر دوتاشون خوبن و از خریدشون پشیمون نمیشی ولی من که تا دو هفته دیگه Desire S و خریدم منتظرم یکم بکشه پایین:20:
حالا اونجا برات چقد درمیاد؟

P A R S A
15-05-2011, 17:19
عزیزم من خودم بین این تو تا گیر کرده بودم بعد از تقریبا یک ماه تحقیق به این نتیجه رسیدم که Desire S بهتره چرا.......؟؟؟؟؟!!!!:5:

اولین و مهم ترین دلیلش اینه که تمام گوشی های اندرویدی باید تا 18 ماه پس از تولیدشون قابلیت اجرای آخرین نسخه ی اندروید رو داشته باشن این به این معناست که شرکت بعد از 18 ماه خودشو موظف نمیدونه که واسه گوشی آپدیت رسمی بده بیرون پس آپدیت رسمی واسه Galaxy پررر...

دوما Galaxy دارای بدنه ی پلاستیکیه که اثرات انگشت روش میمونه که این بعدا اعصابتو خورد میکنه فلش هم که نداره که واقعا در بعضی مواقع اعصاب خورد کنه.....

Galaxy S تنها مزیتی که نصبت به Desire s داره صفحه ی بی نظیر Super AMO LED هست که واقعا آدمو به وسوسه میندازه درضمن عمر باتریه بیشتری داره... میدونم ریوییو ها رو خوندی پس بیشتر توضیح نمیدم...

درضمن این گوشی تازه وارده ولی حتما براش رام های بیشتری میاد درضمن قبلا روت شده یه سر به ---------.ir بزن

هر دوتاشون خوبن و از خریدشون پشیمون نمیشی ولی من که تا دو هفته دیگه Desire S و خریدم منتظرم یکم بکشه پایین:20:
حالا اونجا برات چقد درمیاد؟
فروم ---------.ir رو دیدم، ولی جاهای دیگه مثل XDA ندیدم، یعنی آموزش روت هست ولی دستگاه باید S-OFF باشه از قبل، که دستگاه های اروپا (برعکس هند و چین و ...) معمولا S-ON هستن، و هنوز راهی برای S-Off کردن من ندیدم... من امیدوارم ساپورتش از طرف Developer ها بیشتر بشه:19:
اینجا هم به صورت قرار دادی هست، 139 یورو اولش میدی با یه قرارداد 12 ماهه، ماهی 30 یورو، 200 دقیقه تماس به شماره خونگی و غیر از این اپراتور، 200 تا هم SMS خارج از این اپراتور، و 1GB اینترنت برای هر ماه، تماس و SMS به داخل شبکه هم کلا رایگان هست:27: حالت های دیگه هم هست مثلا گوشی رایگان، ماهی 100 یورو، تماس و SMS کلا نامحدود!:18:

alliniran
15-05-2011, 17:32
قطعا دیزایر
اگه چند وقتی یه گوشی سامسونگ داشته باشی میفهمی که گوشیهای سامسونگ همه چیزی هستند غیر از چیزی که باید باشند!

hasanmotori
15-05-2011, 18:10
گلکسی یه برتری هایی داره مثله
صفحه بزرگتر و با کیفیتتر
8 گیگ مموری داخلی و رام 2 گیگ
بلوتوث 3
دوربین بهتر با تنظیمات بیشتر
gpu قویتر که برای ساپورت بازیها تا 2 3 سال آینده خیالتو راحت میکنه
حروجی tv
باتری قویتر

برتری دیزایر S هم فلش هست و رم بیشتر
البته فلشش خیلی کوچیکه و فک نمیکنم بیشتر از نیم متر جواب بده
در عوض گلکسی به خاطر گشودگی لنز F/2.6 نور رو بیشتر جذب میکنه و تو فاصله های بیشتر از 1 متر خیلی بهتر از دیزایر S عمل میکنه + حالت نایتش که زمان گشودگی لنز رو به زمان بسیار زیاد 1/2 ثانیه میرسونه که حتی فلش زنون هم در برابرش کم میاره!

از نظر آپدیت هم خیلی نگران نباش چون وقتی nexus S به 2.4 آپدیت بشه به خاطر سخت افزار مشابه با گلکسی کوکر ها میتونن رام 2.4 رو براش کوک کنن

قیمتشم که 70 80 تومن ارزونتره ... دیزایر S هم گوشی قویی هستو در برابر گلکسی کم نمیاره ولی من باشم گلکسی رو انتخاب میکنم

P A R S A
15-05-2011, 18:58
گلکسی یه برتری هایی داره مثله
صفحه بزرگتر و با کیفیتتر
8 گیگ مموری داخلی و رام 2 گیگ
بلوتوث 3
دوربین بهتر با تنظیمات بیشتر
gpu قویتر که برای ساپورت بازیها تا 2 3 سال آینده خیالتو راحت میکنه
حروجی tv
باتری قویتر

برتری دیزایر S هم فلش هست و رم بیشتر
البته فلشش خیلی کوچیکه و فک نمیکنم بیشتر از نیم متر جواب بده
در عوض گلکسی به خاطر گشودگی لنز F/2.6 نور رو بیشتر جذب میکنه و تو فاصله های بیشتر از 1 متر خیلی بهتر از دیزایر S عمل میکنه + حالت نایتش که زمان گشودگی لنز رو به زمان بسیار زیاد 1/2 ثانیه میرسونه که حتی فلش زنون هم در برابرش کم میاره!

از نظر آپدیت هم خیلی نگران نباش چون وقتی nexus S به 2.4 آپدیت بشه به خاطر سخت افزار مشابه با گلکسی کوکر ها میتونن رام 2.4 رو براش کوک کنن

قیمتشم که 70 80 تومن ارزونتره ... دیزایر S هم گوشی قویی هستو در برابر گلکسی کم نمیاره ولی من باشم گلکسی رو انتخاب میکنم
صفجه اش درسته
حافظه داخلی مهم نیست، کارت 16 گیگ دارم
بلوتوث 3 هم واقعا هیچ اهمیتی نداره، کلا بلوتوث بی استفاده هست!
دوربین احتمالا درسته
GPU جدی قوی تر از دیزایر هست؟
خروجی TV هم مهمه، حواسم بهش نبود...
باتری هم درسته

در مورد فلش حرفتون درست نیست، چون فلش وایلدفایر هم همینقدره، یه اتاق رو کلا نورانی میکنه، عجیب!:31:
در مورد آپدیت این دقیقا تصور اشتباهی هست که من در مورد اکسپریا داشتم که ویندوز موبایل 6.5 برای اکسپریا 2 بیاد کوکر ها درستش میکنن و به تلخی فهمیدم که رام های اینجوری فقط به درد عمه کوکر ها میخوره!:31:
به هر حال ممنون نکات خیلی جالبی بود...:11:

gombashi
15-05-2011, 19:16
به نظر من از هر نظر بهتره به جز دوربین در نور شب؛موفق و پیروز

pandora tomorro
15-05-2011, 20:43

ببخشید چرا اطلاعات غلط میدین؟! الان این 18 ماه که گفتین چه ربطی به گلکسی اس داره ؟ اصلا از کجا اوردینش!

Dead Space
16-05-2011, 13:16
دوست عزیزروابط کاربری یه چیزسلیقه ایه من خودم تاچ ویزوبهترمیدونم /منظورت ازصدای بهترتومکالمه ست یابلندگو
منظورم اسپیکر و هدست بود! اسپیکرش از قرار معلوم مثل Desire معمولی هست. هدستش هم با srs میترکونه. به نظر من زیباتر هم هست.
در ضمن امکاناتی که htc sense میده واقعا فوف العادست! حالا ما ایرانیم و دسترسی به اینترنتمون از طریق موبایل خوب نیست، ولی ایشون راحت از طریق 3G می تونن از امکانات لذت ببرن، 3G هم که خیلی کم باطری مصرف میکنه...

Mig33
16-05-2011, 13:42
ببخشید چرا اطلاعات غلط میدین؟! الان این 18 ماه که گفتین چه ربطی به گلکسی اس داره ؟ اصلا از کجا اوردینش!

اون دوستمون به نکته درستی اشاره کردن اگه کنفرانس خبری گوگل رو دوستان پی گیری میکردند توش دکر شده این نکته ... در کنفرانس روز اول این قضیه تائید شد .جهت اطلاع دوستان :

" سیاست به روزرسانی جدید گوگل

یکی از مشکلاتی که برای بیشتر کاربران دستگاه‌های آندرویدی وجود دارد، مشکل به‌روزرسانی آندروید دستگاهشان است. بسیاری از شرکت‌ها، گوشی‌های خود را از آپدیت‌های جدید محروم ساخته‌اند. اما با توافق‌های صورت گرفته از طرف گوگل با شرکت‌هایی همچون: Verizon، HTC، Sprint، LG، T-Mobile، Vodafone، Motorola، AT&T، Sony Ericsson و Samsungقرارت‌هایی همچون: ته از طرف گوگل با‌های جدیدآندرویدی وجود دارد، مشکل به‌روزرسانی آندروید دستگاهشان است. بسیاری د و سپس از آن‌ها این شرکت‌ها متعهد شده‌اند تا ۱۸ ماه بعد از معرفی گوشی‌های خود، آن‌ها را با آخرین نسخه‌ی آندروید به‌روز کنند. البته این تعهد شامل دستگاه‌های قدیمی نمی‌شود."

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

البته دیزایز اس مجهز به SRS هست ولی Dolby خیر .....

pandora tomorro
16-05-2011, 14:02
اهان این رو که میدونم! ولی بحث سره اینه این به سیاست شرکت ها برمیگرده چون این طور که از شعار بستنی حصیری معلومه گوگل میخواد یه os واحد داشته باشن همه ! (حتما برنامه ای زیر سر داره) و این دلیل نمیشه که گلکسی اس اپدیت نشه چون گلکسی اس گوشیه پر فروشیه واسه سامسونگ و مطمئنا ساپورتش میکنه....

P A R S A
17-05-2011, 22:41
با تشکر از همه که نظر دادن:11:، در نهایت Desire S گــــرفتــم...

Facon_Archi
18-05-2011, 09:17
اگه گزینه 5 رو کار نداشته باشی گالکسی خیلی بهتره
ساپورتش رو هم گفته که قطع نمیکنه

سرتیپ
21-05-2011, 14:12
به تو میگن ادم عاقل!!!
رفتی دیزایر خریدی عمرا پشیمون نمیشی
ادم تو گوشی نمیخواد فیلم سینمایی نگاه کنه که میگین صفحه ی گلکسی اس بهتره!!

pandora tomorro
21-05-2011, 15:59
لول باید واسه شما موبایل سیاه سفید بزنن...

سرتیپ
21-05-2011, 20:10
لول باید واسه شما موبایل سیاه سفید بزنن...

وای وای
شب تو خیار شور خوابیدی؟
تو بورو تو گلکسی اس فیلم سینمایی تو ببین!!!!

pandora tomorro
21-05-2011, 21:27
نه شما معلوم نیست این دشمنی رو واسه چی دارین!
خدا رو شکر فهمیدیم کیفیت خوب صفحه ی موبایل به درد نمیخوره...

hasanmotori
21-05-2011, 22:23
وای وای
شب تو خیار شور خوابیدی؟
تو بورو تو گلکسی اس فیلم سینمایی تو ببین!!!!

خب به فرضم که کیفیت صفحه مهم نباشه برتری دیزایر s چیه نسبت به گلکسی ؟

سرتیپ
22-05-2011, 08:42
lol
نچ نج
اول اینکه جنس بدنه ی گلکسی اس خودش ته اشکال هستش
دومم این که کیفیت صدای دیزایر اس خیلی بالا تر از گلکسی اس هستش

hasanmotori
22-05-2011, 11:38
lol
نچ نج
اول اینکه جنس بدنه ی گلکسی اس خودش ته اشکال هستش
دومم این که کیفیت صدای دیزایر اس خیلی بالا تر از گلکسی اس هستش

معلومه نتونستی برتری پیدا کنی تو دیزایر اس از خودت یه چیزی پروندی :27:
مگه میخای با گوشی کشتی بگیری که جنس بدنه مهم باشه ؟

کیفیت صدای گلکسی بهتره یه سر به gsmarena بزن

دوست عزیز شما که یا اطلاعاتت پایینه یا تعصب داری مجبور نیستی مشاوره بدی ... الان شما به جای راهنمایی داری بقیه رو گمراه میکنی :2:
اینجا دوستان زیادی هستن که با اطلاعات و بدون تعصب دوستان رو راهنمایی میکنن ... شما بهتره بیخیال مشاوره دادن بشی

Pedram_mrn
26-05-2011, 23:45
معلومه نتونستی برتری پیدا کنی تو دیزایر اس از خودت یه چیزی پروندی :27:
مگه میخای با گوشی کشتی بگیری که جنس بدنه مهم باشه ؟

کیفیت صدای گلکسی بهتره یه سر به gsmarena بزن

دوست عزیز شما که یا اطلاعاتت پایینه یا تعصب داری مجبور نیستی مشاوره بدی ... الان شما به جای راهنمایی داری بقیه رو گمراه میکنی :2:
اینجا دوستان زیادی هستن که با اطلاعات و بدون تعصب دوستان رو راهنمایی میکنن ... شما بهتره بیخیال مشاوره دادن بشی

جنس بدنه مهمه وقتی تو دستت بگیری خودت میفهمی،:5: گلکسی فلش نداره درضمن منظور از کیفیت صدا، کیفیت صدا با هدست است که مطمئنا دیزایر اس کیفیت بهتری داره :8:
گلکسی ام گوشی بدی نیست اونم یه سری مزایا نصبت به این داره حافظه داخلی 8 گیگ صفحه بهتر و بزرگتر رام بیشتر البته رم کمتر و قیمت کمتر ولی من دیزایرو انتخاب میکنم البته اگه بوتلودرش قفل نباشه :18: من فقط درگیره اینم خدا ازت نگذره HTC اگه این کارو ادامه بده من سامسونگ و ترجیح میدم

hasanmotori
27-05-2011, 09:44
جنس بدنه مهمه وقتی تو دستت بگیری خودت میفهمی،:5: گلکسی فلش نداره درضمن منظور از کیفیت صدا، کیفیت صدا با هدست است که مطمئنا دیزایر اس کیفیت بهتری داره :8:
گلکسی ام گوشی بدی نیست اونم یه سری مزایا نصبت به این داره حافظه داخلی 8 گیگ صفحه بهتر و بزرگتر رام بیشتر البته رم کمتر و قیمت کمتر ولی من دیزایرو انتخاب میکنم البته اگه بوتلودرش قفل نباشه :18: من فقط درگیره اینم خدا ازت نگذره HTC اگه این کارو ادامه بده من سامسونگ و ترجیح میدم

گلکسی رو تو دستم گرفتم فرقی با گوشیهای دیگه نداره

منم منظورم از کیفیت صدا همون هدست بود

galaxy s : Perfect audio quality
desire s : Audio quality is decent

میتونی تو اون جدول نگاه کنی دیزایر اس stereo crosstalk ش خیلی پایینه ... بقیه چیزاشون مثله همه ... در کل صدای گلکسی با اختلاف کمی بهتره

Pedram_mrn
27-05-2011, 17:01
اولا من که خیلی از این جدول سر در نیاوردم چون این طوری که من دیدم گلکسی از آیفون 4 ام سرتره اگه نه من برعکس متوجه شدم پس دیزایر اس از گلکسی سرتره:20:

شاید واسه ی شما بدنه ی فلزی جذاب نباشه ولی خیلی ها از لمس کردن فلز تو گوشیشون لذت میبرن
یه چیزم راستی بهتون بگم اون اوایل که گلکسی اومده بود کل دنیا میگفتن اااااا عجب گوشیه بابا دمت گرم دیگه هر چی کلمه ی ملوکانه وجود داشت میچسبوندن به گلکسی مثل الانه گلکسی اس 2 من زیاد به این حرفا گوش نمیکنم در مورد هدستم تجربه ی شخصیم بود درضمن من نمیگم گلکسی گوشیه بدیه خیلی ام شاهکاره مخصوصا تو دوره ی خودش تا الانم داره جلوی گوشی های تازه وارد شده به بازارم شاخ و شونه میکشه قبلا هم گفتم اگه دیزایر اس بوتلودرش قفل باشه من گلکسی میگیرم ولی مثل اینکه HTC امروز اعلام کرده که میخواد گوشی هاشو آنلاک کنه:26:

Pedram_mrn
27-05-2011, 19:43
عکس اون جدولو گذاشته بودم ولی مثل اینکه حذفش کردن این لینکشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pandora tomorro
27-05-2011, 21:00
گلکسی که از ایفون 4 هم سرتره طبق مقایسه ای که همین gsmarena کرده:46:

Samsung I9000 Galaxy S vs. Apple iPhone 4: Collision course ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sAeEd_kHaAn
28-05-2011, 09:18
هر 2تا گوشی های خوبی هستن بدون شک ولی من باشم desire s رو ترجیح میدم چون جدید تره بروز تره و .... تفاوت هاشونم که دوستان کامل گفتن

Vamp!r3
28-05-2011, 10:13
سلام !

حسن چه جگر شدی :31:

دوستان ایشون گوشیشون را گرفتن پس بهتره دیگه موضوع ادامه پیدا نکنه !
هر کسی یه عقیده ای داره...
و البته هرکسیم تعصبی داره !

بهتره دیگه موضوع بسته بشه...(کی بشه مدیر بشم : دی)

amirfzr
05-06-2011, 19:38
با سلام خدمت اساتید 
اون دوستمون گوشیشو گرفت و لی خیلی ها تو این دوراهی  گیر می کنن 
از همه ی عزیزانی که با من طق و منصفانه مشاوره می دن  تشکر می کنم من خودم از س امسونگ بدم میمد ولی یه مق دار که دارم تحقیق می کنم  نظرم نسبت به گالکسی عوض ش ده...]