PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی با یک میلیون تومان ناقابل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

g.reza23
15-05-2011, 00:03
سلام بر دوستان من یه گوشی میخوام بگیرم ولی بین 4 برند موندم؟
آپل ، اچ تی سی ، سونی اریکسون ، نوکیا
این گوشی قراره بره تو دست یه مهندس عمران !!
کارایی خوب در زمینه تماسهای تلفنی(اشتراک تلفنی) ، اینترنت ، اتصالات بیسیم قوی ، نوت برداری ، عکسبرداری ، فیلمبرداری ، نرمافزار خوریه خوب(نرم افزارایی که از قابلیت شتاب سنج استفاده کنن مثله جی پی اس ، قطب نما ، شاقول ، تراز وخیلی چیزایه دیگه و غیره) + سیستم عامل خوب (بروز) + سیپیو بالا + صفحه نمایش با کیفیت + صفحه تاچ خوب + هر چی قابلیت خوب بیشتر اینقدر بهتر.
لطفا کمکم کنید ؟
قیمتم از 500000 تا 1000000تومان
ممنون میشم کمکم کنید؟:10:

sinaxex
15-05-2011, 00:37
بهتون دوست عزیز ایفون 4 پیشنهاد میکنم که با توجه به نوع سیستم عامل ان یعنی iOs تمام نیاز های شما رو برطرف میکند

matin_vv
15-05-2011, 08:33
شما یک برند رو از قلم انداختید و اون سامسونگ هست. گوشی Galaxy S II تو دنیا غوغا کرده و فروشش تو همین یکی دو هفته ای که اومده سر به فلک زده. الان هم تو بازار به قیمت حدود 1.200 میتونی پیدا کنی. ولی اگر میتونی یکی دو هفته صبر کن، قیمتش میاد زیر 1 تومن.
به نظر من الان دنبال آیفون رفتن اشتباهه. حالا باز هم نظر دوستان با تجربه تر ارجحه.

اگه حوصله داشتی اینجا رو هم یه نگاهی بنداز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

samuraii40
15-05-2011, 09:11
ایفون 4 بهترین گزینست برای شما

P I R A N H A
15-05-2011, 09:14
الان خریدگوشی بااین قیمت اشتباهه(اگه عجله نداری)صبرکن گلکسی دوروبخراگرعجله داری ایفون4

pandora tomorro
15-05-2011, 09:49
واقعا ظلمه که اسم ایفون 4 رو در کنار غولی مثل گلکسی اس 2 بیاری!
1 هفته صبر کن قیمت گلکسی اس به 1 تومن میرسه برو گلکسی اس 2 رو بگیر...

fire159
15-05-2011, 10:23
موتورولا آتریکس / بی رغیبه / قویترین اسمارت فون جهانه

hasanmotori
15-05-2011, 11:31

شما که هنوز خابی دوست عزیز :27:

تو بنچ مارک که آتریکس در برابر گلکسی اس 2 دیگه زانو نزد سجده کرد :27:
گلکسی اس 2 : 3400
آتریکس : 2400

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آتریکس بهتره با گلکسی اس 1 مقایسه بشه :27:

Scud_MD2
15-05-2011, 11:41
فقط گلكسي اس 2
به هيچ وجه آيفون 4 رو پيشنهاد نميكنم چون ارزش نداره 1 ميليون پول بدي گوشي رو بخري كه مشكل آنتن دهي داره

P I R A N H A
15-05-2011, 12:05

کجابی بی رغیبهgs2هست مثل شیر/قوی ترین کهgs2هست مدرکشم که آقاحسن گذاشتن

LiverBarca
15-05-2011, 12:25
گلکسی اس2 واقعآ خداست بین گوشیها،اگه میتونی صبر کنی حتما گلکسی اس2 بخر...:46:

P I R A N H A
15-05-2011, 12:34
فقط گلكسي اس 2
به هيچ وجه آيفون 4 رو پيشنهاد نميكنم چون ارزش نداره 1 ميليون پول بدي گوشي رو بخري كه مشكل آنتن دهي داره
شماایناروبخون

ravani_13
15-05-2011, 12:42
اگه امکانات و کاربری و راحتی و زیبا بودن رو ۱۰۰ ٪ در نظر بگیریم ، اونوقت :

اگه ۶۰ به ۴۰ امکانات واسط مهمه = گلکسی اس ۲

اگه ۶۰ به ۴۰ کاربری بهتر و راحتی و زیبایی واسط مهمه = iphone 4

pandora tomorro
15-05-2011, 13:26
جناب شما حداقل 4 تا ویدیو از گلکسی اس 2 دیدی که کاربری بهتر رو به ایفون میدی؟

ravani_13
15-05-2011, 13:44
جناب شما حداقل 4 تا ویدیو از گلکسی اس 2 دیدی که کاربری بهتر رو به ایفون میدی؟

جناب بنده اون رویوهایی که شما خوندی رو خوندم و با این گوشی هم یه ۱۰ دقیقه ای ور رفتم

راحتی استفاده در دست ـ تاچ بی نظیر - بخش موسیقی قوی تر ـ اینترفیس زیبا تر و - بهترین برای وب گردی - ارگونومی بهتر در ساختر لیست وگرافیک ایکون ها - دسترسی اسانتر و........... = iOs

وقتی با ایفون کار میکنی غیر از انجام کار ، لذت هم میبری ، چیزی که تا تجربه نشه قابل توضیح نیست

pandora tomorro
15-05-2011, 13:59
بازم ادم میرسه به همون بحث معروف با اپل فن ها که خیال میکنن یه گوشی اپل خریدن دنیا رو دارن و هیچ کس غیر از اونا نمیتونه اپل بخره !! متاسفم فقط

ravani_13
15-05-2011, 14:18
بازم ادم میرسه به همون بحث معروف با اپل فن ها که خیال میکنن یه گوشی اپل خریدن دنیا رو دارن و هیچ کس غیر از اونا نمیتونه اپل بخره !! متاسفم فقط

نه کسی گفت دنیا رو داره هر کسی هم بخواد میتونه الان ایفون بخره مخصوصا که الان گلکسی گرون تره

ولی داداش یه چیزایی خیلی مهم هست حداقل واسه امثال من ، مثل کیفیت که اپل حرف اول و اخر رو میزنه

من دوست ندارم کیفیت فدایی سی پی یو بیشتر بشه

حالا اگه دوست داری میتونی متاسف باشی ، چون اصلا مهم نیست

pandora tomorro
15-05-2011, 14:29
اهان حالا دیگه کیفیت گلکسی اس 2 پایینه!!! باشه داداش شما علم غیب داری حتما درست میگی...

Zalamen
15-05-2011, 14:50
نه کسی گفت دنیا رو داره هر کسی هم بخواد میتونه الان ایفون بخره مخصوصا که الان گلکسی گرون تره

ولی داداش یه چیزایی خیلی مهم هست حداقل واسه امثال من ، مثل کیفیت که اپل حرف اول و اخر رو میزنه

من دوست ندارم کیفیت فدایی سی پی یو بیشتر بشه

حالا اگه دوست داری میتونی متاسف باشی ، چون اصلا مهم نیست

شما بهتره عقیده ات رو عوض کنی که کیفیت آیفون بهترینه.الان دقیقا چه طوری توی Galaxy S II کیفیت فدای CPU بهتر شده؟

اینترفیس زیبا تر و - بهترین برای وب گردی
لطفا جک نگین.

گرافیک ایکون ها
گرافیک آیکون ها رو شما بگو دقیقا چه معنی داره و چه تاثیری داره.

بخش موسیقی قوی تر
انصافا گوشی های اپل توی پخش موسیقی از اسپیکر واقعا بد هستن.حالا باز Iphone 4 نسبت به 3GS پیشرفت خوبی کرده...

P I R A N H A
15-05-2011, 15:12
بهترین واسه وبگردی:18:ایفون که ازفلش پشتیبانی نمیکنه که خیلی لطمه میزنه به وب گردی

ravani_13
15-05-2011, 15:18
۱. بدنه ی گلکسی رو پلاستیکی میسازن که داغ نکنه و اینکه کیفیت بدنه وساخت ایفون بهتره جای شک نداره

۲. اینکه اینترفیس اپل بهتر و زیبا تره شکی نیست حالا اسمشو دوست داری بزار جک

۳. گفتم بخش موسیقی بهتر نه اسپیکر . و بخش موسیقی اپل بدون شک بهتر و حرفه ای تر هست چون یه جورایی خوده ایپاد هست

فکر نکنم چیزایی که گفته باشم تعصب باشه چون نمی تونم دروغ بگم ، بگم که کیفیت ساخت گلکسی بهتره یا بخش موسیقی بهتری داره که اون موقع میشه جک گفتن

دیگه ادامه دادن در تاپیک درست نیست ، حرفی بود پ.خ بدید

مرسی از همه

---------- Post added at 04:18 PM ---------- Previous post was at 04:16 PM ----------

بهترین واسه وبگردی:18:ایفون که ازفلش پشتیبانی نمیکنه که خیلی لطمه میزنه به وب گردی

دارم از تجربم میگم :

شما با ایفون برو به ف ی س ب و ک و با گلکسی هم برو اونوقت میفهمی تو کدوم راحت تره کار کردن ، همه چیز که به ال سی دی بزرگتر ختم نمیشه عزیزم

P I R A N H A
15-05-2011, 15:27
شمابرومقایسه گلکسی1روباایفون4بخون ببین چی نوشته

pandora tomorro
15-05-2011, 15:36
۱. بدنه ی گلکسی رو پلاستیکی میسازن که داغ نکنه و اینکه کیفیت بدنه وساخت ایفون بهتره جای شک نداره

بیگ لول!!
اون وقت پلاستیک داغ نمیکنه یا اب نمیشه ؟! نه داداش واسه سبک شدنش هست !

۲. اینکه اینترفیس اپل بهتر و زیبا تره شکی نیست حالا اسمشو دوست داری بزار جک

البته وقتی 1 تومن پول گوشی میدی بایدم صبح تا شب تلقین کنی که ماله من خوشگلتره و...!!
جالبه دوستان زیبایی که یه موضوع شخصی هست و به سلیقه مربوط میشه رو میخوان به عنوان fact قالب کنن مردم...

شما با ایفون برو به ف ی س ب و ک و با گلکسی هم برو اونوقت میفهمی تو کدوم راحت تره کار کردن ، همه چیز که به ال سی دی بزرگتر ختم نمیشه عزیزم

شما که مشخصه اصلا تعصب ندارین!!! بهتره برین یوتیوب و 4 تا فیلم از مقایسه ی browser هاشون دانلود کنین! من خودم چند تا دانلود کردم شما هم بهتره انجام بدین ! (مقایسه کنار به کنار)

iMosi
15-05-2011, 16:01
بابا این هایی که از آیفون هی دم میزنن اصلا نمیدونند ویدجت چیه....نوتیفیکیشن چیه....:27:...فایل منجر چیه....:27:

فقط گلکسی اس 2.........:40:

hoha881
15-05-2011, 17:18
به نظر من که مقایسه ایفون4 و گالاکسی 2 اشتباه هست.ایفون یک سال قبل اومده.
ایفون نسل بعدی که تابستون میاد باید با گالاکسی 2 مقایسه بشه.
خرید گالاکسی 2 هم با قیمت بالای 900 فکر مناسبی نیست.چون به زودی افت قیمتش رو میکنه و باعث دلسردی میشه.
بهتره صبر کنی تابستون گوشی بخری چون حداقل مطمئن میشی تا 6-7 ماه گوشی رو دستش توی ایران حداقل نمیاد.

Zalamen
15-05-2011, 22:49
شما الان با Galaxy S II کار کردی که این حرف رو میرنی؟میدونی که Galaxy S II میتونه ویدئو های فلش Full HD رو تو پخش کنه؟

گفتم بخش موسیقی بهتر نه اسپیکر
کیفیت صدا اگه بیشتر نباشه 80 درصد تجربه ی موسیقی رو تشکیل میده.

به نظر من که مقایسه ایفون4 و گالاکسی 2 اشتباه هست.ایفون یک سال قبل اومده.
کسی که گوشی میخره به تاریخ عرضه فکر نمیکنه.به قیمت گوشی با توجه به امکاناتش توجه میکنه که الان آیفون 4 آنلاک و گلکسی 2 توی بازارهای جهانی قیمتشون حدودا مثل هم هست...

hoha881
16-05-2011, 13:15
کسی که گوشی میخره به تاریخ عرضه فکر نمیکنه.به قیمت گوشی با توجه به امکاناتش توجه میکنه که الان آیفون 4 آنلاک و گلکسی 2 توی بازارهای جهانی قیمتشون حدودا مثل هم هست...

من به شخصه موقع خرید گوشی به تاریخ عرضه گوشی هم فکر میکنم.شما رو نمی دونم؟

Mig33
16-05-2011, 14:33
با اجازه دوستان جمع بندی میکنم :
آقا با این پول فعلا دست نگه دار :31:

Zalamen
16-05-2011, 15:14
من به شخصه موقع خرید گوشی به تاریخ عرضه گوشی هم فکر میکنم.شما رو نمی دونم؟

یعنی تاریخ عرضه از امکانات مهمتره برای شما؟

hoha881
16-05-2011, 15:56
تاریخ عرضه برای مقایسه دو گوشی مهم هست. سیستم عامل هم مهم هست.
مهم ومهم تر و.... هم بازی با کلمات هست.
گالاکسی2 هم با گارانتی پارس مایکروتل تا تابستون نمیاد.اگه افت قیمت 200 تومنی واست مهم نیست در حال حاضر گالاکسی2 بهترین سخت افزار اندروید رو داره.
اگه هم قصد خرید گوشی با سیستم عامل ios رو داری خرید ایفون 4 در حال حاضر زیاد خوب نیست چون نسل بعدش تا 2 ماه دیگه میاد.
بقیه سیستم عاملا هم توی این رنج گوشی قابل ملاحظه ای ندارن.