PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاخیر طولانی در وصل کردن سرویس ADSL

mahdimb
14-05-2011, 21:24
سلام
من 10 فروردین برای ADSL شاتل ثبت نام کردم و دو روز بعد یه پیک اومد در خونمون و یه سری فرم آورد و اونا رو امضا کردم اما هیچ پولی نگرفت الان 45 روزه که گذشته و هر دفعه که زنگ می زنم میگن نمی دونم داریم وسایل تو مخابرات نصب می کنیم و مشکل از مخابرات است که وصل نمی کنن و غیره، مرکز مخابرات ما هم پیام نور هست ، حتی یه بار بهم گفت که ما یک مشتری داشتیم که یک سال طول کشیده است تا ADSL براش وصل بشه. اصلا نمی دونم چیکار کنم با یه شرکت دیگه تماس گرفتم اونها گفتند که شما باید اول تمام مبلغ را واریز کنید بعد هم ممکن حداقل یک یا دو هفته طول بکشد تا ADSL وصل شود، می ترسم که اینها نیز مانند شاتل، بازی در بیاورند، چه کار کنم؟ آیا کسی از دوستان چنین تجربه ای داشته است؟

0liver
15-05-2011, 00:27
فقط باید منتظر بمونید و یا مشکل اصلی رو پیدا کنید.

مطمئن باشید شرکت مذکور درخواست شما رو سریعا به مخابرات فرستاده - حتما پورت منطقه مخابراتی شما کمی شلوغ هستش یا اشکالاتی مبنا بر تایید نشدن فرمی که فرستادید وجود داره

شما میتونید به شرکتهای دیگه زنگ بزنید و ببینید که پورت خالی برای منطقه مخابراتی شما دارن یا خیر

اگر همه چیز درست باشه و درخواست شما توی مخابرات تایید بشه حداکثر 2 هفته کاری برای راه اندازی اینترنت پر سرعت زمان نیاز است

File not found
15-05-2011, 00:59
تبریک میگم من هم مرکز پیام نور هست خطم و ساکن پونک هستم، منم هفته پیش درخواست adsl پارس دادم، و گفتن بین اواسط تا آخر خرداد وصل میشه، شما ظاهراً خبر نداری! (این مرکز یکی از مراکزی هستش که حدود 1/5 سال میشه پورت جدید اضافه نکرده بود)
حداقل شاتل و پارس و صبا نداشتن ،آساتک و پیشگامان و.. هم با محدودیت میدادن، واسه همینه ، به من گفتن بخاطر اینکه پورتها تازه اومدن و هنوز تجهیزات و.. راه اندازی نشده؛

File not found
15-05-2011, 10:59
up////////

mahdimb
15-05-2011, 13:10
امروز با شاتل تماس گرفتم گفتن که باید صبر کنی با شرکت صبا آنلاین هم تماس گرفتم گفتن که تو مرکز مخابرات پیام نور پورت خالی نداریم.:41: