PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل Multimedia Builder 4.9.8 با ویندوز 7

mf.designing
14-05-2011, 08:31
سلام خدمت دوستان
من برای انجام پروژه هام به برنامه MMB نیاز دارم. سیستم قدیمیم رو عوض کردم و الان رو این سیستم 7 نصب کردم.
امروز که برنامه MMB رو نصب کردم متوجه شدم که برنامه پروژه رو نشون نمیده !! یعنی کلان هیچ چیزی به نصویر نمیاد ! چه پروژه جدید باز کنم یا از تمپلیت استفاده کنم !
مشکل از کجاست ؟! چیکار میتونم بکنم ؟!

Mohammad King
14-05-2011, 10:20
سلام

اینجا رو بخونید
█▀█ رفع مشکل عدم نصب برخی برنامه ها در ویندوز 7 █▀█ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mf.designing
14-05-2011, 11:04
ممنون.
رو سیستمم VMware نصب هست اما میخوام مستقیما استفاده کنم ! راه حلی نیست ؟!
در این برنامه هم مشکلی که هست نمیدونم چطوری به کل هارد دسترسی داشته باشم ؟! نمیخوام share کنم

mf.designing
14-05-2011, 12:13
مشکلم رو حل کردم ! ممنون از محمد عزیز

مشکل اینطوری حل میشه :

Right Click on the Shortcut or the MMBuilder.exe.
Select Properties then click Compatibilty then Check ( tick ) Disable Visual Themes.

linkinpark20
05-06-2011, 10:07
واقعا عاشق همه بر و بچ اینجام دم همگیتون گرم

persian_boy
02-07-2011, 14:47
بچه ها یه مشکل اساسی در پروژه های کامپایل شده مالتی مدیا بیلدر هست و اینه که در ویندوز 7 وقتی فایلهای EXE را اجرا میکنید گاهی اوقات کلا برنامه هنگ میکند. البته این مشکل بیشتر در مواقعی اتفاق می افته که یک فایل صوتی در حال پخش باشه، یا یک عکس با دستور Replaceimage لود بشه. البته اینکه مشکل از این دو حالته یا نه نمیدونم اما در همه پروژه هایی که این دستورات استفاده میشن مشکل هنگ رو دارم. راستی وخامت ماجرا به حدیه که برنامه فقط تو تسک منیجر بسته میشه.... 2 تا پروژه عظیم بستم که اگه این مشکل حل نشه ممکنه ضرر مالی بکنم... ممنون میشم اگه دوستان جواب بدن.
اگر هم نیاز به پیگیری یا گفتگوی تلفنی باشه به من میل بزنید: mr.nikoukar@gmail.com.

hbarzafer
18-01-2013, 19:27
مرسیییییییییییییییییییییی یییییییییییی

mssssss
20-04-2013, 12:12
دمت چیزو میز من هم این مشکلو داشتم حل شد :n20: