PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار آموزش تایپ فارسی

ps3.1
13-05-2011, 22:51
قربان یه نرم افزار اموزش تایپ فارسی که قشنگ هم باشه لطف میکنین بزارین تایپم خیلی ضعیفه

K A R I M I
13-05-2011, 23:16
سلام
یه نرم افزار هست که قشنگ نیست ولی در تند نویسی کمکت میکنه ( هم فاسی داره و هم انگلیسی ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ps3.1
15-05-2011, 00:45
باشه بازم دستت درد نوکونه

ps3.1
15-05-2011, 00:52
نه با با این چیه حتی رو 7 نصبم نشد یعنی ما با این همه دبدبه کبکبه یه نرم افزار اموزش تایپ هم نداریم؟
پس کو عزم ملی اراده ملی دانش ایرانی

ebrahimjan
15-05-2011, 04:53
نه با با این چیه حتی رو 7 نصبم نشد یعنی ما با این همه دبدبه کبکبه یه نرم افزار اموزش تایپ هم نداریم؟
پس کو عزم ملی اراده ملی دانش ایرانی

قبل از اینکه بری سراغ نرم افزارهای آموزشی بهتر بهت یه نصیحت کنم شما اول باید اصول صحیح تایپ کردن رو یاد بگیری منظورم طرز قرار گرفتن انگشتان روی صفحه کلید و غیره ... بدون نگاه کردن به صفحه کلید است بعد میتونی با این نرم افزارهایی که معرفی کردم کار کنی.
خوب بهترین نرم افزار در این زمینه نرم افزار آتف (Atef) هست که باید تو گوگل بگردی و همراه با کرک پیداش کنی فکر کنم حجمی حدود 17 مگ داره . دومین نرم افزار ، نرم افزار (ججوم) هست که دوباره باید تو گوگل سرچ کنی و به سایت سازندش بری و اون رو خریداری کنی چون تا الان نه خودش و نه کرکی براش پیدا نشده. خوب از طرفی که ما ایرانی ها علاقه ای به پرداخت پول نداریم چند نرم افزار رایگان بهت معرفی می کنم برو حالش ببر:
این برنامه تحت داس همراه با تمرین تایپ فارسی و لاتین هست :

خوب دومین برنامه میشه گفت رایگان تا قسمتی پولی هست البته وجه تمایز این نرم افزار اینه که یه قسمت داره به نام تمرین آزاد که شما میتونید متن های دلخواه خود رو اونجا paste کنی و بعد از روی متن تمرین تایپ انجام بدی.

حالا سومین برنامه هم دوباره هم به صورت فارسی و هم لاتین هست البته به صورتی زیبا:

خوب یه راه راحت و بدون دردسر هم هست و اون این که به این سایت

بری و تمرین تایپ انجام بدی البته پیشنهاد من اینه اول تمرینات بالا رو انجام بده و بعد از اینه خوب یاد گرفتی برای نتیجه کار خودت و مقایسه سرعت تایپ خود با سایر افراد دیگه از این سایت استفاده کنی.

البته هر وقت تونستی مثل من بدون نگاه کردن به صفحه کلید تایپ کنی میشه گفت که یه تایپیست حرفه ایی شدی که این کار فقط و فقط با تمرین زیاد قابل انجام هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هم عزم ملی اراده ملی دانش ایرانی

ps3.1
18-05-2011, 22:27
دستت درد نکنه
ولی من هر چی گشتم لینک اتف رو پیدا نکردم میشه برام بزارید
با تشکر lazy boy