PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی کتاب زرد کانون گرفته؟

tariran0
12-05-2011, 18:43
سلام به همگی
می خواستم بدونم از این کتابای زرد کانون که تو TV هم تبلیغ می کنه کسی خریده؟
جواب بدید کار مهم دارم:20:

hojjatinho
12-05-2011, 18:59
دوست عزیز
کلا کتابهای زرد کانون کتابهای خیلی خوبی اند . به صورت خیلی خوبی کنکور رو شبیه سازی کردند . عینا خود کنکور های سال گذشته هستند. من خودم سال گذشته از کتاب زرد اختصاصی استفاده کردم . برای جمع بندی عالی بود . یک خوبی که داشت این بود که مبحث هر سوال رو هم اورده بود .
کتابهای دیگه ای هم به همین شکل وجود دارن مثل کتاب دور دنیا در 4 ساعت گاج و .... که خب من از زرد اختصاصی ریاضی استفاده کردم.

tariran0
12-05-2011, 19:18
دوست عزیز
کلا کتابهای زرد کانون کتابهای خیلی خوبی اند . به صورت خیلی خوبی کنکور رو شبیه سازی کردند . عینا خود کنکور های سال گذشته هستند. من خودم سال گذشته از کتاب زرد اختصاصی استفاده کردم . برای جمع بندی عالی بود . یک خوبی که داشت این بود که مبحث هر سوال رو هم اورده بود .
کتابهای دیگه ای هم به همین شکل وجود دارن مثل کتاب دور دنیا در 4 ساعت گاج و .... که خب من از زرد اختصاصی ریاضی استفاده کردم.

سلام
می خواستم بدونم تو کتابا نرم افزار تخمین رتبه بود؟ میشه یه جا آپلودش کنید؟

hojjatinho
12-05-2011, 19:48
سلام
می خواستم بدونم تو کتابا نرم افزار تخمین رتبه بود؟ میشه یه جا آپلودش کنید؟
پارسال نرم افزار تخمین رتبه رو بعد از کنکور بهمون دادند و توی کتاب زرد نبود (یا از من نیود)
امسال رو دیگه نمی دونم
با توجه به سرعت الان اینترنتم اپلود کردنش برام مقدور نیست .
امیدوارم دوستان دیگه کمکتون کند
موفق باشید

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

یک لینک پیدا کردم شاید به کارتون بیاد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
واسه باقی رشته ها هم توی سایت کانون هست.

tariran0
12-05-2011, 20:47
پارسال نرم افزار تخمین رتبه رو بعد از کنکور بهمون دادند و توی کتاب زرد نبود (یا از من نیود)
امسال رو دیگه نمی دونم
با توجه به سرعت الان اینترنتم اپلود کردنش برام مقدور نیست .
امیدوارم دوستان دیگه کمکتون کند
موفق باشید

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

یک لینک پیدا کردم شاید به کارتون بیاد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواسه باقی رشته ها هم توی سایت کانون هست.

ممنون ولی این رو دیده بودم

pocke
12-05-2011, 20:50
سلااااااااااام ..من قبلااااااااااااا (3 سال پیش گرفتم)
خوب بود ...تا حدودیش رو کار کردم.اگه کار کنی باهاشون خوبه برا کنکورت ...موفق باشید