PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک شدن تمام فایل بعداز ریکاوری ازطریق خودآنتی ویروس سیستم

madanchi11
12-05-2011, 16:48
سلام

من فایل ها رو ریکاوری میکنم بعد از ریکاوری توسط آنتی ویروس خود سیستم پاک میشود؟

دوستان راهنمایی کنند ؟

باتشکر

joe_satriani
13-05-2011, 16:21
با سلام
آنتي ويروس چي هست؟
غيرفعالش كنيد

موفق باشيد.

madanchi11
13-05-2011, 20:28
آنتی ویروس خود ویندوز است !!!

همین طوری پاکش میکنه !! قبلاً این مشکل رو نداشتم

Dr Hannibal
14-05-2011, 05:34
کاره درستی رو میکنه.

دلیلش اینه که به ویروس های مثل جیفو ، سالیتی ، دیجیتالا ، ویروت و..... مبتلا شدی .

تاپیک مرجع رو بخون ، خوب مراحل رو انجام بده ، مشورت اگه خواستی توی بخش به قوانین که تعیین شده خوب دقت کن بعد تاپیک رو بزنید.

مهم : ₪◙₪◙₪ مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ₪◙₪◙₪ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

h_kh_1367
01-06-2011, 09:26
کاره درستی رو میکنه.

دلیلش اینه که به ویروس های مثل جیفو ، سالیتی ، دیجیتالا ، ویروت و..... مبتلا شدی .

تاپیک مرجع رو بخون ، خوب مراحل رو انجام بده ، مشورت اگه خواستی توی بخش به قوانین که تعیین شده خوب دقت کن بعد تاپیک رو بزنید.

مهم : ₪◙₪◙₪ مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ₪◙₪◙₪ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

دوست عزیز - با سلام و تشکر
ببینید - مدل لپ تاپ sony vaio vpcee25fx هست که شرکت سازنده روی اون ویندوز 7 هوم پرمیوم نصب کرده به انضمام نوترون اینترنت سکوریت
بعد از یک بار خاموش و روشن شدن از زمانی که سیستم به وسیله ریکاوری بازگردانی شد (ریکاوری خود سیستم)
نرم افزار امنیتی شروع به حذف نرم افزار هایی که شرکت سازنده نصب کرده میکنه و این به نرم افزار های خود ویندوز هم کشیده میشه :
نرم افزار هایی که حذف میشه :
google cherom
corel win dvd
vaio software
webcam software
...
ممنون میشم اگه کمکم کنید (هیچ فایل شخصی تو هارد سیستم ندارم ولی به ویندوزی که شرکت سازنده ریخته ایمان دارم)