PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پوشه AUTORUN.INF

joibari2
12-05-2011, 14:11
سلام.
ویندوزم ویروسی بود عوضش کردم و الآن ویروس نداره ولی تو همه ی درایوام یه پوشه AUTORUN.INF هست که پاک نمیشه چیکار باید بکنم ؟یعنی ویروسه؟

jafarian
12-05-2011, 14:16
سلام.
ویندوزم ویروسی بود عوضش کردم و الآن ویروس نداره ولی تو همه ی درایوام یه پوشه AUTORUN.INF هست که پاک نمیشه چیکار باید بکنم ؟یعنی ویروسه؟

شما درایوها رو ازحالت هیدن خارج کنید بعدش سیستم ریست کنید وقتی بالا اومد فایل AUTORUN.INF کلا پاک کنید ازروهارد دیدین کارنکرد ازطریق safe mode تست بزنید:20:

pooriya_hp
12-05-2011, 14:47
از برنامه : Virus Remover V2.3 استفاده کنید !!

joibari2
14-05-2011, 17:28
شما درایوها رو ازحالت هیدن خارج کنید بعدش سیستم ریست کنید وقتی بالا اومد فایل AUTORUN.INF کلا پاک کنید ازروهارد دیدین کارنکرد ازطریق safe mode تست بزنید:20:
امتحان کردم جواب نمیده.پوشه AUTORUN.INF که اصلا هیدن نیست.

hamed8020
14-05-2011, 18:33
سلام
شما قبلا از نرم افزار usb disk security استفاده نکردید؟
چون این نرم افزار پوشه به همین نام در درایوها می سازه
اگر می خوای پاکش کنی باید از طریق همین نرم افزار صورت بگیره

ebicross
14-05-2011, 21:54
سلام.

سیستم ویروسی رو وقتی ویندوزش رو عوض کنید ویروسی نیست تا زمانیکه یک درایو غیر از C رو باز کنید. بعدش دوباره ویروسی میشه. مگر اینکه عامل رو از بین ببرید.
بهتره از یک آنتی ویروس خوب و به روز استفاده کنید.
ممکن هم هست فایلها از همون USB Disk Security که دوستمون گفت باشه.

توی انجمن اورژانس سیستمهای آلوده بهتر کمکتون میکنند.

Dew Drop
15-05-2011, 05:47
سلام
این تاپیک رو مطالعه کنید و کارهای گفته شده رو انجام بدید,اگه مشکلتون حل نشد تو اورژانس سیستمهای آلوده مطرح کنید.

₪◙₪◙₪ مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ₪◙₪◙₪ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])