PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میشه با یک خط اینترنت دو تا ip داشت؟

hasibi01
12-05-2011, 13:25
سلام
دوستان چجوری میشه با یک خط دو تا کانکشن درست کرد؟
من میخوام دوتا کانکشن داشته باشم که هر کدوم ip جداگانه ای داشته باشه! من تو یک بازی آنلاین هستم و دوتا یوزر دارم و میخوام هر یوزرم رو با یک ip جداگانه باز کنم ولی از یک خط اینترنت و یک سیستم
کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

poolpool
12-05-2011, 13:35
سلام
دوستان چجوری میشه با یک خط دو تا کانکشن درست کرد؟
من میخوام دوتا کانکشن داشته باشم که هر کدوم ip جداگانه ای داشته باشه! من تو یک بازی آنلاین هستم و دوتا یوزر دارم و میخوام هر یوزرم رو با یک ip جداگانه باز کنم ولی از یک خط اینترنت و یک سیستم
کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

تا جایی که من میدونم نشدنیه
با یه خط که نمیشه دوتا ای پی داشت

water_lily_2012
12-05-2011, 13:42
يك سيستم نمي تونه همزمان دو تا كانكشن را اجرا كنه. خود من دو تا USER اينترنت دارم الان هم داشتم امتحان مي كردم. حتي دو تا USER Account در ويندوز درست كردم و مي خواستم كه به اينترنت وصل بشم بعد از وصل شدن به اينترنت با يكي از User ها و وارد شدن به User ديگر ويندوز ديدم كه كانكشن اون قطع شده.

hasibi01
13-05-2011, 17:09
فکر کنم من منظورم رو بد رسوندم
نمیخوام با دوتا کانکشن همزمان وصل بشم میخوام دو تا کانکشن باشه که هر کدوم یک hp جدا داشته باشه که با هر کدوم که وصل شدم ip فرق کنه
میشه؟

hassanshaikhi
13-05-2011, 18:24
َشما باید از چیز پی ان استفاده کنید

pedram800
13-05-2011, 19:00
فکر کنم من منظورم رو بد رسوندم
نمیخوام با دوتا کانکشن همزمان وصل بشم میخوام دو تا کانکشن باشه که هر کدوم یک hp جدا داشته باشه که با هر کدوم که وصل شدم ip فرق کنه
میشه؟

اگه واسه تراوین می خوای فکر کنم تراوین ای پی خود کامپیوتر رو ثبت می کنه

chista2010
13-05-2011, 22:29
تمامی برنامه های آـنتی /فی.لتر این کار را می کنند در واقع این نرم افزارها با تغییر IP باعث میشند شما بتونید فی.لترینگ رو دور بزنید. بنابراین هنگام اجرای این نرم افزارها ip شما تغییر می کنه

water_lily_2012
14-05-2011, 09:54
اگر شما دو تا يوزر و پسورد ADSL داشته باشيد با هر كدام كه وصل بشيد IP جداگانه به شما اختصاص داده مي شود.
چون خودم امتحان كرده ام مطمئن هستم.

hasibi01
15-05-2011, 09:17
اگر شما دو تا يوزر و پسورد ADSL داشته باشيد با هر كدام كه وصل بشيد IP جداگانه به شما اختصاص داده مي شود.
چون خودم امتحان كرده ام مطمئن هستم.

عزیز منظورت اینه که از دوتا isp خط adsl بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟
راستش برای یک بازی آنلاین میخوام ( البته تراوین نیست ) چون من تو بازی دوتا یوزر دارم و اگه بخوام به هر دو تا وصل بشم به دلیل یکی بودن ip مشکل برام درست میشه برای همین دنبال راهی هستم که بشه از روی همین adsl که دارم دوتا کانکشن درست کنم با ip های مختلف
چون یکی بهم گفت که اگه 10 تا کانکشن هم داشته باشم بازم به دلیل اینکه با یک مودم وصل میشم ipهمون قبلی هست ولی اگه تنظیمات مودم رو عوض کنم و اونجا دوتا کانکشن براش تعریف کنم میتونم ip رو تغییر بدم ولی بلد نیستم چجوری اینکارو بکنم
شما راهش رو بلدی؟

vb-sosol
15-05-2011, 11:03
تنها راه ممکن چیز پی ان هست

hasibi01
15-05-2011, 13:58
من وی پی ان دارم ولی کاری که من میخوام بکنم با وی پی ان حل شدنی نیست

water_lily_2012
15-05-2011, 14:30
عزیز منظورت اینه که از دوتا isp خط adsl بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟
راستش برای یک بازی آنلاین میخوام ( البته تراوین نیست ) چون من تو بازی دوتا یوزر دارم و اگه بخوام به هر دو تا وصل بشم به دلیل یکی بودن ip مشکل برام درست میشه برای همین دنبال راهی هستم که بشه از روی همین adsl که دارم دوتا کانکشن درست کنم با ip های مختلف
چون یکی بهم گفت که اگه 10 تا کانکشن هم داشته باشم بازم به دلیل اینکه با یک مودم وصل میشم ipهمون قبلی هست ولی اگه تنظیمات مودم رو عوض کنم و اونجا دوتا کانکشن براش تعریف کنم میتونم ip رو تغییر بدم ولی بلد نیستم چجوری اینکارو بکنم
شما راهش رو بلدی؟

من از يك ISP دو تا IP دارم. و يك مودم هم بيشتر ندارم. البته يكي از IP ها در اختيار خودم هست و ديگري در اختيار دوستم و من از هر دو استفاده مي كنم. با هر كدام كه متصل مي شوم يك IP جداگانه دارم.

MaSoUd555
15-05-2011, 15:31
من وی پی ان دارم ولی کاری که من میخوام بکنم با وی پی ان حل شدنی نیست

شما میخوای همزمان دو تا آیپی داشته باشی و همزمان بادو اکانتت متصل باشی

این فقط با ست کردن پرو-کسی روی مرورگر ممکنه

میتونی فایرفاکس با یه آیپی داشته باشی و اپرا هم با یه آیپی دیگه :46:

از هیلتتتتر شکن های نرم افزاری استفاده کن

Help118
15-05-2011, 16:24
اگه نرم افزار گیم شما MAC آدرس مودم رو ساین کنه این امکان با یه مودم برقرار نمیشه. ولی واسه تغییر دادن آی پی راههایی که دوستان گفتند راههای ممکنه است. در ضمن سعی کن از آی پی های استاتیک ISP استفاده نکنی و آی پی ها دیامیک باشه چو ندر هر باز کانکشنت یه آِ پی جدیدی بهت اختصاص داده میشه

hasibi01
15-05-2011, 18:48
من از يك ISP دو تا IP دارم. و يك مودم هم بيشتر ندارم. البته يكي از IP ها در اختيار خودم هست و ديگري در اختيار دوستم و من از هر دو استفاده مي كنم. با هر كدام كه متصل مي شوم يك IP جداگانه دارم.

یعنی شما از یک isp دو تا کانکشن خریدی؟ امکان اینکه دو تا کانکشن رو روی یک خط فعال کنند وجود داره؟
اگه اینجوری بتونم ip خودم رو عوض کنم مشکلم حل میشه چون سرور اون سایت واقعا قوی هست و وقتی با وی پی ان هم وصل میشم باز تشخیص میده که هر دو تا ip از یک سیستم وصل شدن

اگه نرم افزار گیم شما MAC آدرس مودم رو ساین کنه این امکان با یه مودم برقرار نمیشه. ولی واسه تغییر دادن آی پی راههایی که دوستان گفتند راههای ممکنه است. در ضمن سعی کن از آی پی های استاتیک ISP استفاده نکنی و آی پی ها دیامیک باشه چو ندر هر باز کانکشنت یه آِ پی جدیدی بهت اختصاص داده میشه

منظورتون از ip استاتیک و دینامیک چیه؟ اگه ممکنه در مورد این دو نوع ip توضیح بدید و بگید که چجوری باید مشخص کنم که میخوام از کدوم استفاده کنم

water_lily_2012
16-05-2011, 11:12
شما نياز نيست كه كار خاصي انجام دهيد. ابتدا يك User را وارد كنيد و به اينترنت متصل بشويد و هر وقت خواستيد IP شما عوض شود ديسكانكت بشويد يك User ديگر را در همان كانكشن وارد كنيد و دوباره متصل بشويد. براي اينكه مطمئن بشوم من با دو تا User خود وارد سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید شدم و دو تا IP خود را مشاهده كردم.

hasibi01
16-05-2011, 14:03
شما نياز نيست كه كار خاصي انجام دهيد. ابتدا يك User را وارد كنيد و به اينترنت متصل بشويد و هر وقت خواستيد IP شما عوض شود ديسكانكت بشويد يك User ديگر را در همان كانكشن وارد كنيد و دوباره متصل بشويد. براي اينكه مطمئن بشوم من با دو تا User خود وارد سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید شدم و دو تا IP خود را مشاهده كردم.

یعنی اگه با یوزر یکی دیگه هم کانکت رو بزنم وصل میشم؟ امتحان نکرده بودم؟؟!!! امیدوارم بتونم وصل بشم

water_lily_2012
16-05-2011, 15:07
یعنی اگه با یوزر یکی دیگه هم کانکت رو بزنم وصل میشم؟ امتحان نکرده بودم؟؟!!! امیدوارم بتونم وصل بشم

بله. البته به شرطي كه اون طرف در اون موقع وصل نباشه.

Help118
17-05-2011, 20:16
البته همه آی اس پی ها آی پی رو تغییر نمی دن!
گرچه بعضی ها خودشون تقاضای آی پی استاتیک میدن و هزینه ده هزارتومن ماهیانه میدن به آِ اس پی ولی یکی رو میشناختم که اینجوری نمیکنه و آی پیش استاتیکه

hasibi01
18-05-2011, 09:52
بله. البته به شرطي كه اون طرف در اون موقع وصل نباشه.

ممنون دوست عزیز کمک بزرگی بهم کردی :11:

البته همه آی اس پی ها آی پی رو تغییر نمی دن!
گرچه بعضی ها خودشون تقاضای آی پی استاتیک میدن و هزینه ده هزارتومن ماهیانه میدن به آِ اس پی ولی یکی رو میشناختم که اینجوری نمیکنه و آی پیش استاتیکه

عزیز میشه در مورد ip استاتیک و دینامیک توضیح بدی؟؟؟؟ چه فرقی با هم دارن و ip به صورت پیش فرض استاتیک هست یا دینامیک؟

water_lily_2012
18-05-2011, 14:53
مشكلتون حل شد يا نه؟

hasibi01
19-05-2011, 09:52
به بعضی از دوستانم گفتم ولی هنوز یوزر و پسوردشون رو بهم ندادن
فکر کنم میترسن حجم دانلودشون رو تموم کنم

مهندس الهه
20-05-2011, 01:30
همانطور که بقیه دوستان هم اشاره کردند شما میتونید با وی پــــی ان هم این کار رو انجام بدین
شما که میگید سرور قوی هست و با وی پـــی ان هم تشخیص میده ، ربطی به قدرت یرور نداره این !
بلکه به شما ربط داره
اگر کوکیها رو با هر بار خروج از بازی پاک کنید ، دفع بعدی سرور نمیتونه تشخیص بده

مهندس الهه
20-05-2011, 01:31
همانطور که بقیه دوستان هم اشاره کردند شما میتونید با وی پــــی ان هم این کار رو انجام بدین
شما که میگید سرور قوی هست و با وی پـــی ان هم تشخیص میده ، ربطی به قدرت یرور نداره این !
بلکه به شما ربط داره
اگر کوکیها رو با هر بار خروج از بازی پاک کنید ، دفع بعدی سرور نمیتونه تشخیص بده

hasibi01
21-05-2011, 08:56
عزیز وقتی شما با یک سیستم به بازی وصل میشید IP شما چک میشه و اگه از یک سرور خارجی باشید هم شناسایی میشید
نمیدونم چجوری اینکارو میکنند ولی هر راهی که بگی رو امتحان کردیم اما بازم سرور سایت متوجه شده و یوزر رو بسته

esyo
21-05-2011, 13:58
سلام
یک ویندوز مجازی درست کنید و امتحان کنید ببینید جواب میده؟(با نر م افزار هایی مثل VirtualBox 4.0.8 r71778 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا VMware Workstation 7.1.4 Build 385536 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6) )
توی ویندوز مجازی از وی پی ان استفاده بکنید.
فقط یک پشنهاد هست.

Help118
22-05-2011, 15:48
همونطور که گفتم به احتمال قوی این نرم افزارهای بازی آدرس MAC سخت افزار مربوطه مثل مودم رو ساین می کنه که در این صورت هیچ کاری نمیشه کرد

Help118
22-05-2011, 16:14
عزیز میشه در مورد ip استاتیک و دینامیک توضیح بدی؟؟؟؟ چه فرقی با هم دارن و ip به صورت پیش فرض استاتیک هست یا دینامیک؟
آی پی استاتیک یعنی آی پی ثابت! یعنی اینکه در هر بار اتصال و قطع اینترنت آی پیت برای همگان و همیشه ثابت هستش. که معمولا خدمات دهنده ها ماهانه بین 10 تا 20 تومن واسه استاتیک کردن پول می گیرند.
تمامی سایت های اینترنتی (بهتر بگم بیشترشون) آی پی استاتیک دارند. هر آدرس اینترنت مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا گوگول معادل یه آی پی دارند که میتونی به جای تاپیک اسم سایت اون آی پی رو بزنی. به این میگن آی پی استاتیک
ولی آی پی دینامیک یا پویا به اینترنت پروتوکولی میگن که در هر بار کانکت به اینترنت توسط ISP آی پی جدیدی به شما اختصاص میده.
آی پیی هایی که در اختیار در ISP هستند هم محدوده مثلا بین محدوده 150 تا 200 مثال زدم. که آی پی هات در این محدوده تغییر پیدا می کنه
آی پی های هر کشور هم مخصوص به خودش و محدوده مشخصی داره که بوسیله اون قابل تشخیصه. حتی هر شهر
همون چیزی که پدر درمیاره آِ پی هستش بخصوص اگه استاتیک باشه

hasibi01
25-05-2011, 08:05
ممنون دوست عزیز امیدوارم که یکی از دوستانم اینقدر معرفت داشته باشه که یوزرش رو بهم بده
بازم از توضیحات شما ممنونم :11:

hamed-akbarie
18-07-2011, 19:48
لطفا اگر فهمیدید به من پیام بدید .