PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد ویندوز 7

faded
12-05-2011, 12:31
میخواستم بپرسم ایا سایتی وجود داره که کار با 7 رو آموزش بده؟ و کل نکات جزئی به خصوص تنظیماتش رو بگه؟من با تنظیمات 7 مشکل دارم؟ با رزولوشن مخصوصا
نمی دونم روی چی بذارم؟ یا خیلی درشت میشه یا خیلی ریز
نورش هم شدیدا زیاده اصلا نمیشه نگاه کرد
brightness رو 6 اوردم از روی مانیتور فایده نداره

hadi-emperor
12-05-2011, 14:07
میخواستم بپرسم ایا سایتی وجود داره که کار با 7 رو آموزش بده؟ و کل نکات جزئی به خصوص تنظیماتش رو بگه؟من با تنظیمات 7 مشکل دارم؟ با رزولوشن مخصوصا
نمی دونم روی چی بذارم؟ یا خیلی درشت میشه یا خیلی ریز
نورش هم شدیدا زیاده اصلا نمیشه نگاه کرد
brightness رو 6 اوردم از روی مانیتور فایده نداره

# رزولوشن رو بهتره بزاری روی همون که نوشته recommended . واسه من روی 1024*768 هست.
اگه قبلا XP داشتی، این یه امر طبیعیه که به ویندوز 7 عادت نداشته باشی. به مرور عادت میکنی.

# واسه نورش هم بهتره از Help کامپیوتر کمک بگیری. توی Help ویندوز، brightness رو تایپ کن ببین چی میشه.
............
مشکل دیگه ای نداری؟

ALIREZA4006
12-05-2011, 15:02
سلام و درود
من تازه لپ تاپ خریدم مدلش DELL XPS L502 هست ویندوز آن 7 هست هر کاری می کنم برنامه نصب نمیشه و در انتهای کار قطع میشه ؟
حتی بازی نصب می کنم نیمه کاره قطع میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو یکی از سایت ها نوشته ؟ کمکم کنید نتونستم اجرا کنم !!!!!!!!!

------------------------------------- سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--

اگر کاربر ويندوز 7 بتا شده ايد احتمالا در نصب برخی نرم افزار ها به مشکل بر خورده اید. بعد از شروع مرحله نصب، پنچره خود به خود بسته مي شود. به هر حال اين ویندوز هنوز در مرحله بتا است و قرار نيست که بدون مشکل باشد. اما نگران نباشید. راه حل ساده ای براي رفع اين مشکل وجود دارد. در واقع اين مشکل به دلیل باگ يکي از نرم افزارهای داخلي ویندوز 7 است. تنها کاری که باید بکنيد این است که به Command Prompt بروید ( به عنوان Administrator ) و اين دستور را آنجا تايپ کنید:

reg delete HKLM\SOFTWARE\Microsoft\SQMClient\Windows\Disabled Sessions /va /f

دکمه Enter را بزنید. حالا کامپیوتر را ریستارت کنيد. مشکل حل شده است و حالا مي توانید نرم افزار ها را روی ويندوز 7 نصب کنید.