PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تلفن بی سیم باقیمت زیر 100 تومن

mska
12-05-2011, 11:02
سلام

قصد خرید یک تلفن بی سیم منشی دار باقیمت زیر 100 تومن دارم

پاناسونیک؟زیمنس؟یا...
کدام مدل؟

ممنون

morteza_dada
12-05-2011, 14:34
سلام,من زیمنس را پیشنهاد میکنم.در زیر آدرس سایت فروشنده برایه داشتن حدود قیمت و سایت رسمی خود زیمنس در ایران را گذاشتم . با توجه به امکانات و هزینه مورد نظر انتخاب کن.در ضمن این محصولات ساخت آلمان هستند با 24 ماه گارانتی. موفق باشید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاریخچه:
شرکت زیمنس با سابقه ای بیش از یک قرن و نیم خدمت رسانی به بشریت ، اکنون به عنوان یکی از سرآمدترین شرکت های جهانی در عرصه توسعه ایده ها و اختراعات فعالیت می کند. ورنر زیمنس بنیانگذار این شرکت ، کشاورز زاده جوان علاقه‌مند به رشته برق بود که با همت والای خود شرکت مشترک تلگراف زیمنس - هالسکه را تاسیس کرد و در طی چندین دهه فرزندان وی رهبری شرکت را برعهده گرفتند و آن را از میان طوفانهای دو جنگ جهانی و رقابت با شرکتهای بزرگ سرفراز بیرون آوردند.
در حال حاضر 30 هزار مهندس نرم افزار و محقق در زیمنس مشغول به‌کار هستند . تعداد ثبت اختراع محققان شرکت در سال ۲۰۰۵ بالغ بر ۸۸۰۰ اختراع بوده است و این در حالی است که در سال ۲۰۰۶، ۱۰۴۱۰ اختراع از جانب زیمنس به ثبت رسید. بدین ترتیب از لحاظ تعداد ثبت اختراع، این شرکت در آلمان رتبه اول ، در اروپا دوم و در آمریکا رتبه دهم را داراست.
تلفن های خانگی بدون سیم گیگاست_ زیمنس نیز از سکانداران خلق نوآوری های متعدد در این عرصه می باشد. این تلفن ها مفتخر به کسب جوایز متعددی در زمینه کمک به حفظ محیط زیست و طراحی(Reddot design award 2008) شده اند. همچنین اختراع سیستم های منحصر به فرد (Room Monitoring) پایش اتاق ، Eco Dect و HDSP از دیگر افتخارات این شرکت می باشد.
آنچه پیش روی شماست کاتالوگ عمومی تلفن های خانگی بی سیم گیگاست_ زیمنس است . این تلفن ها ساخت کشور آلمان و با 2 سال گارانتی طلایی شرکت نگین تک پرشیا آماده خدمت گذاری به شما بزرگواران می باشد.

faded
29-05-2011, 12:29
زیمنس خیلی خوبه ما که داریم عالیه هم منشی تلفنی داره هم بردش خوبه هم کفیت صداش هم باتریش و هم خدمات بعد از فروشش عالیه

mska
29-05-2011, 12:37
زیمنس خیلی خوبه ما که داریم عالیه هم منشی تلفنی داره هم بردش خوبه هم کفیت صداش هم باتریش و هم خدمات بعد از فروشش عالیه

شما کدام مدل دارید؟

mska
29-05-2011, 12:48
لطفا یک دل پیشنهاد بدید که
منشی داشته باشه
بشه با گوشی مادر به صورت داخلی صحبت کرد
قیمت هم زیر 100 تومن باشه

مرسی

faded
29-05-2011, 14:11
شما کدام مدل دارید؟
AL280 داریم.منشی داره از تلفن داخلی و مادرش چیزی نمی دونم حدودا 80 تومن قیمتشه

mohsenfhm
29-05-2011, 14:20
با این بودجه تلفن با کیفیتی پیدا نمی کنید . من تا الان ۳ تا تلفن بی سیمی عوض کردم !‌ اگر بی سیمی خوب می خواهید بیشتر هزینه کنید.

abbas_p
29-05-2011, 15:47
لطفا یک دل پیشنهاد بدید که
منشی داشته باشه
بشه با گوشی مادر به صورت داخلی صحبت کرد
قیمت هم زیر 100 تومن باشه

مرسی
lما اینو خریدیم از تهران 90 تومن.....(حدودا 5 ماه پیش..تا الان هم راضی هستیم..منشی داره و میشه با گوشی مادر داخلی صحبت کرد)