PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش کردن کامپیوتر در Internet Download Manager

Silent TR
11-05-2011, 22:06
دوستان من internet download manager رو دارم و بعضی اوقات یکدفعه یک خط میاد وسط صفحه که میخواهد کامپیوتر رو خاموش کنه ! این خطه که میاد هم برای دانلود منیجره !
این در صورتی که من اصلا در حال دانلود هیچ فایلی نــــیستم ! که بخواهد فایل تموم بشه و برنامه کامپیوتر رو خاموش کنه ! خود به خود و بدون هیچ دلیلی یکدفعه این خطه میاد !

احتمالا یک سری تنظیمات تو خود دانلود منیجر داره که من بلد نیست

daniyal2007
12-05-2011, 04:32
وارد قسمت scheduler بشید و تیک تمام گزینه هایی رو که اونجا میبینید بردارید
تمام گزینه ها رو غیر فعال کنید ، به احتمال زیاد دیگه سیستمتون دیگه خاموش نمیشه

اگر مشکلتون حل نشد ، ممکنه کرک برنامتون مشکل داشته باشه
در اینصورت باید با توجه به ورژن برنامه ، کرک مورد نیازتون رو دانلود کنید

ask_bl
12-05-2011, 08:59
همونطور که دوستمون گفتن برین به :
Internet Download manager > Scheduler (نیازی نیست تیک همه گزینه ها رو بردارین) تیک گزینه Start download at و Start download on IDM startup رو بردارین

ta2008
15-05-2011, 05:51
باسلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوستان گرامی
ببخشید من هنگامی که بیش از 3 یا 4 ساعت با کامپیوتر خود کار می کنم و یا هنگامی به اینترنت وصل هستم و یا می خواهم فیلمی را از فرمتی به فرمت دیگر تبدیل کنم دچار اخطار صفحه آبی می شوم که مرا از همه کارهایم باز می دارد .
اخطار های آن متفاوت است :

0x0000007f(0x000000d,0x0000000,0x0000000,0x0000000 )
و
0x0000000A(0xFFFECCEg.0x0000001c,0x00000001,0x8053 FE29)
و
0x00000050(0xFEE1E1EF,0x00000000.0xB4282C2,0x00000 000)

که این اخطار آخری زمانی که من دایال آپ به اینترنت وصل بودم اخطار دومی برای من حادث شدو ریست کردم و در زمانی که سیستم لود می شد این اخطار را داد و من دوباره ریست کردم.
در عموم حالات اخطار اولی برای من اتفاق می افتد .
درضمن من چون این اخطار ها برایم خیلی بسیار اتفاق می افتاد بایوسم را آپدیت کردم از طریق اینترنت که اگر این برایتان مهم بود ورژن بایوسم را هم برایتان ارسال می کنم...
مشخصات سیستم :
مادربرد:ASUS P5QL pro
CPU : Intel core 2 Quad Q8300 2.50Ghz
RAM : DDR2 - 4GB
G card : NVIDIA Geforce 210 - 1GB

لطفا مرا راهنمایی کنید .
باتشکر

ask_bl
15-05-2011, 14:11
»» بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ta2008
16-05-2011, 07:39
با سلام
من آدرس فایل آپلود شده را در زیر قرار داده ام ...
لینک مستقیم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک با BBCODE :
minidump.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از شما خیلی ممنون هستم اگر زود جواب من را بدهید در ضمن در مورد اون موضوع که گفتید ممکن است یک قطعه قدیمی باعث چنین مشکلی شود من یک مودم موتورولا اس ام 56 دارم که بعضی موقوع ها خود به خود از اینترنت خارج می شود یا اصلا خارج نمی شود که باید حتما کامپیوتر را ریست کنم تا خارج شود آیا مشکل از آن می شود ؟
من تقی فرهادی هستم اگر می شود مشکل من را به ایمیلم سند کنید و خواهشا با توضیحات کاملتری بفرستید..
taghi.farhadi@gmail.com
باتشکر

ask_bl
16-05-2011, 09:32
با سلام
من آدرس فایل آپلود شده را در زیر قرار داده ام ...
لینک مستقیم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک با BBCODE :
minidump.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از شما خیلی ممنون هستم اگر زود جواب من را بدهید در ضمن در مورد اون موضوع که گفتید ممکن است یک قطعه قدیمی باعث چنین مشکلی شود من یک مودم موتورولا اس ام 56 دارم که بعضی موقوع ها خود به خود از اینترنت خارج می شود یا اصلا خارج نمی شود که باید حتما کامپیوتر را ریست کنم تا خارج شود آیا مشکل از آن می شود ؟
من تقی فرهادی هستم اگر می شود مشکل من را به ایمیلم سند کنید و خواهشا با توضیحات کاملتری بفرستید..
taghi.farhadi@gmail.com
باتشکر
سلام
شما این اطلاعات رو در تاپیکی که گفتم بذارین:
»» بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بسته شد