PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جند تا مشکل با سون

momo
11-05-2011, 21:04
دوستان من چند روزیه سیستمم به هم ریخته اسکن کردم ویروسی نبوده مشکلاتش این هاست

هنگام نصب برخی نرم افزار ها مثل office این ارور را میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هنگامی که روی صفحه دسکتاپ کلیک راست کنی و گزینه personalize رو بزنی هم ارور زیر رو میده و اگر روی my computer کلیک راست کنی و properties رو بزنی هیچ اتفاقی نمیفته و صفحه باز نمیشه
در هنگامی که بخای نرم افزارهای با پسوند msi رو نصب کنی این ارور را میده

و هنگامی هم که بخای نرم افزاری را uninstall کنی این ارور را میده

ضمنا ویندوزمم سون از نوع 64 بیتی هستش
لطفا کمکم کنید چیکار کنم

Dj_aghamajid
11-05-2011, 21:17
ویندوزت رجیستر شده؟
Geniune

momo
11-05-2011, 21:25
اره ویندوز مال لپ تاپه و از نوع ارجینال هم هست

jafarian
11-05-2011, 22:14
اره ویندوز مال لپ تاپه و از نوع ارجینال هم هست

شماابتدااین برنامه رو ازپست پایین دان کنید بعدش رجیستری رو اسکن کنید خطاهای رجیستری رو بگیرین بعدش سیستم ریست کنید بالا اومد بازم ببینید پیغام میده دیدین درست نشد ازRestore ویندوز کمک بگیرین سیستم به قبل ازاینکه مورد داره بشه بازگردانی کنید:20:

لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

momo
11-05-2011, 22:20
شماابتدااین برنامه رو ازپست پایین دان کنید بعدش رجیستری رو اسکن کنید خطاهای رجیستری رو بگیرین بعدش سیستم ریست کنید بالا اومد بازم ببینید پیغام میده دیدین درست نشد ازRestore ویندوز کمک بگیرین سیستم به قبل ازاینکه مورد داره بشه بازگردانی کنید:20:

لینک

ممنون دوست عزيز امتحان ميكنم جواب ميدم البته restore ويندوزم چون از قبل خاموش بوده الان تاريخي براي ماقبل آن وجود نداره

momo
11-05-2011, 22:56

لینک

دوست عزیز هنگام نصب نرم افزار این ارور را میده و بهد از نصبم اجرا نمیشه

mhf_1927
12-05-2011, 00:39
منم دقیقا همین مشکلو با یکی از سیستم ها داشتم. وقتی که واسه یکی از اقوام ویندوز میریختم همیشه به این مشکل برمیخوردم و کلا سیستم قاطی میکرد در حدی که حتی my computer رو هم باز نمیکرد.

آپدیت کسپراسکی رو هم از سیستم خودم واسش میریختم ولی به هیچ عنوان ویروس یا چیز مخربی پیدا نمیکرد. حتی از کسپر بوت هم استفاده کردم

بعد از چند بار نصب ویندوز دیدم راه نداره و هر بار که 7 نصب میکنم و یکم باهاش ور میرم اینجوری میشه و چون پسرعمه ام اصرار به 7 داشت، آخرین بار بعد از نصب با چیزی ور نرفتم و ظاهرا تا به امروز به مشکل بر نخورده.

اینو هم بگم که قبلا هم رو همین سیستمش (بدون تغییر سخت افزاری) واسش 7 ریخته بودم که مشکلی هم نداشت

همه ی اینارو گفتم که بگم به نظر من مشکل از رجیستری نیست (چون همون اول بعد نصب ویندوز به مشکل بر میخوری) و اگه هم باشه دوباره همین آشه و همین کاسه

اون زمان نت رو قورت داده بودم ولی جواب نگرفتم

یه چیز دیگه اینکه تمام ارورهاش به explorer.exe برمیگرده. به چیز دیگه هم که یادمه اینه که اگه explorer رو end proccess میکردی، از اون به بعد 2تا explorer بهت میداد

ببخشید که طولانی شد

همه ی اینا برای روشن تر شدن مساله بود. امیدوارم مشکل گشا باشه

---------- Post added at 01:39 AM ---------- Previous post was at 01:36 AM ----------

یکی هم جواب مارو بده بد نیست. ممنونتون میشم...

jafarian
12-05-2011, 06:39
شمانسخه پرتابل این برنامه رو که پایین گذاشتم تست کنید خطاهای رجیستری رو بگیرین اول بعدش طبق شکل رجیستری خودتون optpmize کنید.

لینک دانلود

momo
12-05-2011, 23:30
دوست عزیز این نرم افزار باز میشه و دوباره بسته میشه و اجازه کار کردن با اون داده نمیشه

jafarian
13-05-2011, 07:55
دوست عزیز این نرم افزار باز میشه و دوباره بسته میشه و اجازه کار کردن با اون داده نمیشه

شمااین برنامه راهم Malwarebytes' Anti-Malware نصب کنید آپدیتش کنید بعدسیستم اسکن کنید دیدین کارتون راه نیفتاد مشکل ازویندوزباید چنجش کنید.

momo
13-05-2011, 13:39
شمااین برنامه راهم Malwarebytes' Anti-Malware نصب کنید آپدیتش کنید بعدسیستم اسکن کنید دیدین کارتون راه نیفتاد مشکل ازویندوزباید چنجش کنید.

دوست عزیز این برنامه نصب میشه اما هنگام اجرا run time error میده و اجرا نمیشه

ویندوزمم اورجیناله و روی لپتاپ هست البته بک آپ ده گیگا بایتی کارخونه رو رو هاردش دارم اما اگه بخام بک آپ کنم کل هارد میپره و بر می گرده به روز اول حالا نمیدونم آیا میشه فقط درایو c را بک آپ کرد و ویندوز رو دوباره نصب کرد یا خیر؟

*Necromancer
14-05-2011, 14:25
Win 7 Anti-Spyware 2011 فعال شده و نمیشه غیر فعالش کرد
این باعث میشه جلوی سایت ها رو میگیره حتی گوگل و این پیام میاد:

Firefox alert. Visiting this site may pose a security threat to your system!

Possible reasons include:
Dangerous code found in this site's pages which installs unwanted software into your system.
Suspicious and potentially unsafe network activity detected.
Spyware infection in your system.
Complaints from other users about this site.
Port and system scans performed by the site being visited.

Things you can do:
Get a copy of 'Win 7 Anti-Spyware 2011' to safeguard your PC while surfing the web (RECOMMENDED)
که این مورد نمیشه

Run a spyware, virus and malware scan
بازم نمیشه

Continue surfing without any security measures (DANGEROUS)
اینم میزنم ولی دوباره همین صفحه میاد