PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ درخواست منابــع آزمونــها در مقاطــع مخـتلف

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5

bleu2u4u
27-02-2009, 01:10
تاکسی و ون داره
شنیدم کمتر از 20 دقیقه است

Ship Storm
27-02-2009, 07:25
از مترو كرج تا دانشگاه چطور ؟ تا اونجا چقدر راه هست ؟
ممنون

تاکسی و ون داره
شنیدم کمتر از 20 دقیقه است

هم تاکسی داره و هم ون و هم اتوبوس کرایش هم 300 تومنه و اگه ترافیک نخوره و جلوش باز باشه 15 دقیقه ای هم میشه رسید چون نهایتا از مترو 10 کیلومتر راه باشه

gladiator.shiraz
27-02-2009, 11:03
سلام دوستان یه سوال ..من رشته تجربی هستم و میخام رشته عمران قبول بشم ...اما یکی بهم گفت تو گرایشهای عمران فقط میتونی 2 تاش رو قبول بشی و بقیش مربوط به رشته ریاضی و هنرستانی هاست من میخام گرایش عمران-عمران رو بزنم گفت نمیشه ...آیا حقیقت داره؟؟؟؟؟؟؟؟

farshidshd
27-02-2009, 12:18
سلام دوستان یه سوال ..من رشته تجربی هستم و میخام رشته عمران قبول بشم ...اما یکی بهم گفت تو گرایشهای عمران فقط میتونی 2 تاش رو قبول بشی و بقیش مربوط به رشته ریاضی و هنرستانی هاست من میخام گرایش عمران-عمران رو بزنم گفت نمیشه ...آیا حقیقت داره؟؟؟؟؟؟؟؟

تا اونجایی که من شنیدم درست گفتن دوستتون

gladiator.shiraz
27-02-2009, 12:56
اخه چه دلیلی داره....

pedramch
27-02-2009, 18:11
فرم ثبت نام که تو دفترچه هست رو پر کن با عکس ببر واسش واست ثبت نام میکنه......
میگم این فرمه کجا هست؟!:دی
راستی زمان ثبت نام همون تا پانزدهمه؟:دی
راستی اگه کسی تراز خاصی مد نظرش بود بگه تا بذارم.
چون من دفترچه تراز ها رو دارم/

pedramch
27-02-2009, 19:16
راستی یه سوال دیگه!
عکس باید چه سازی باشه؟
زمینه سفید؟
سیاه سفید؟
چطوری؟:دی

MORINIO
27-02-2009, 20:22
راستی یه سوال دیگه!
عکس باید چه سازی باشه؟
زمینه سفید؟
سیاه سفید؟
چطوری؟

فرقی نداره ....

من خودم سیاه سفید گذاشتم!

pedramch
27-02-2009, 20:38
سایزش چی؟
مهمه؟

Snap CG
28-02-2009, 00:32
سلام و خسته نباشید بر شما دوستان عزیز آیا کسی منابع معماری ارشد رو داره؟
با تشکر

Ship Storm
28-02-2009, 10:31
سایزش چی؟
مهمه؟

زیاد مهم نیست همین که عکست رو اونجا نشون داد بدون تایید شده عکست
ماله من که 88 در 119 پیکسل بود عکسم

bleu2u4u
28-02-2009, 10:35
اره مهمه توی دفترچه چک کن ببین چقدره

Ehsan PCbase
28-02-2009, 11:04
]چرا مهمه ودر صورت اشتباه وارد کردن سازمان سنجش یه فرصت واسه تصحیحش میده و اونم اینه که میتونی از طریق نامه بگی که اشتباه وارد کردی
نامه رو باید به صندوق پستی سازمان سنجش بفرستی

- قابل توجه متقاضيان رفع نقص در ثبت نام ازمونهاي مختلف:
با توجه به شرايط و ضوابط تعيين شده تغيير رشته امتحاني و حوزه امتحاني و همچنين زبان ازمون از موارد مهم ثبت نام در اين ازمون تلقي مي شود لذا بايد جهت رفع نقص با سازمان سنجش اموزش کشور ضمن ارسال مشخصات کامل فردي و ازموني تصوير شناسنامه خود را به همراه امضاء و اثر انگشت خود مکاتبه فرماييد.نشاني تهران صندوق پستي 4378-15875 و جهت پيگيري نامه ارسالي خود با دبيرخانه سازمان تماس حاصل فرماييد.تلفن 3-88923950
یعنی من مشخصاتم رو بفرستم و بگم که باید کد دانش اموزیم تصحیح بشه این کار رو می کنن ؟؟

robert
28-02-2009, 13:10
ظاهرا اینجا همه سوال میپرسن !!!

خب منم میخواستم یه لطفی بکنید و نمونه سوالات پایان ترم مدار منطقی و ساختمان داده رو بذارید.

چخ ممنون!!!

panther99
28-02-2009, 17:44
مهلت ثبت نام تا کی هست ؟؟ آیا تمدید میشه ؟؟؟؟؟

Ehsan PCbase
28-02-2009, 18:07
تا 15 اسفند

farshidshd
28-02-2009, 19:55
یعنی من مشخصاتم رو بفرستم و بگم که باید کد دانش اموزیم تصحیح بشه این کار رو می کنن ؟؟
بله و کد دانش اموزیه صحیح رو بگین

MORINIO
28-02-2009, 21:02
مهلت ثبت نام تا کی هست ؟؟ آیا تمدید میشه ؟؟؟؟؟

بعید میدونم دوباره تمدید کنن!!

pedramch
28-02-2009, 23:03
خوب ...
ما هم به سلامتی ثبت نام کردیم!
خیلی باحال بود:دی

Amirlike2
01-03-2009, 00:54
مهلت ثبت نام تا 15 اسفند فکر نکنم دیگه تمدید کنن.

barani700
01-03-2009, 01:11
سلام دوست عزیز(ladan)
میشه لطفا آدرس سایتی رو که میشه از توش نمونه سوالات تستی رو پیدا کرد بدید.هر چی میگردم پیدا نمی کنم.(کارشناسی ارشد مهندسی صنایع)

Mr Unknown
01-03-2009, 01:15
یکی یه راهنمایی بکنه منو
من می خوام هوا و فضا رو انتخاب کنم اما این اطرافیان می گن نمی تونی قبول شی و رشته خوبی نیست و اینا
دوستان هم می گن بریم الکترونیک
حالا این بین موندم
نمی دونم چیکار کنم:41:

Ehsan PCbase
01-03-2009, 10:43
یکی یه راهنمایی بکنه منو
من می خوام هوا و فضا رو انتخاب کنم اما این اطرافیان می گن نمی تونی قبول شی و رشته خوبی نیست و اینا
دوستان هم می گن بریم الکترونیک
حالا این بین موندم
نمی دونم چیکار کنم:41:
خب این بستگی به علاقتون داره ... الکترونیک و هوا فضا دو تا رشته کاملاً مجزا هستن ... هر کدوم رو که فکر می کنی دوست داری بزن :11:

farshidshd
03-03-2009, 11:12
سوالات دانشگاه آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار 87 همراه با پاسخ تشریحی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farshidshd
03-03-2009, 11:14
سوالات مهندسی نرم افزار آزاد 87 ::::

Ship Storm
03-03-2009, 14:13
سوالات مهندسی نرم افزار آزاد 87 ::::

فرشید جان مگه فرق داره؟ مگه همه ریاضی فیزیک ها شرکت نمیکنن؟ پس سوالاتش مگه فرق داره؟ من کاردانی نرم افزار دارم از دورس کاردانی من هم سوال میاد؟

farshidshd
03-03-2009, 15:43
فرشید جان مگه فرق داره؟ مگه همه ریاضی فیزیک ها شرکت نمیکنن؟ پس سوالاتش مگه فرق داره؟ من کاردانی نرم افزار دارم از دورس کاردانی من هم سوال میاد؟

هر رشته ای که انتخاب میکنی سوالات همون رشته میاد
بله کاملا از دروس کاردانیت در کنکورت میاد هم عمومی ها و هم تخصصی ها

Ghorbat22
03-03-2009, 18:49
سلام ...
راستش من هم امسال واسه انتخاب رشته ی آزادم همین میکروبیولوژی رو زدم ! این رشته غیر پزشکی هست ولی علوم آزمایشگاهی جز رشته ی پزشکی هستش .
درسته هر دو مباحثی آزمایشگاهی دارند ولی خب تفاوت هایی هم هست ...
به این دو لینک مراجعه کنید و در مورد رشته ها مطالعه بفرمایید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tene30
09-03-2009, 14:30
سوالات دانشگاه آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار 87 همراه با پاسخ تشریحی

مرسییی
ولی این که سوالای آزاد ارشد مهندسی کامپیوتر نیست؟؟؟:41:

فکر کنم کاردانی به کارشناسیه

Rahe Kavir
09-03-2009, 16:53
جزوه هاي پارسه وماهان رشته مديريت بازرگاني - كارشناسي ارشد كسي سراغ داره ؟

farshidshd
11-03-2009, 10:21
سلام
دوستان کسی سوالات دانشگاه آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار 87 رو داره؟؟؟
ممنون میشم بذارید

بعد یه سوالم داشتم:
دانشگاه آزاد از پارسال تخصصی های نرم افزارش شده شبکه پایگاه و الگوریتم دیگه؟؟؟؟

مرسییی
ولی این که سوالای آزاد ارشد مهندسی کامپیوتر نیست؟؟؟:41:

فکر کنم کاردانی به کارشناسیه

شما هم سوالای مهندسی رو خواسته بودید نگفته بودید ارشد

ولی چشم میزارم واستون

اینایی که گذاشتم بدردت نخورد؟؟؟

farshidshd
11-03-2009, 11:28
سرفصل کنکور کارشناسی ناپیوسته 88 برای رشته های برق قدرت – الکترونیک – ابزار دقیق، با توجه به منابع

مدارهای الکتریکی : عناصر مداري - مدارهاي مقاومتي { روش تحليل گره - روش تحليل مش (KVL+KCL) - روش تحليل ابتكاري - تقسيم ولتاژ - تبديل منابع - توان - تقارن }

مدار معادل { مدار معادل تونن - مدار معادل نورتن - مقاومت معادل - اتصال دوشبكه }

روابط مداري و تبديلات { ستاره و مثلث - پل و تستون - منابع جريان سري با عنصر و منبع ولتاژ موازي با عنصر }

توابع تحريك مداري { مفاهيم كلي رياضي - پله - ضربه - شيب }

سلف و خازن { روابط خازن - روابط سلف }

مدارهاي مرتبه اول { انواع پاسخ - مفهوم ثابت زماني و روابط آن - سيگنالهاي پيوسته - رابطه صفر و رابطه بي نهايته - رابطه طلايي (فرار از معادله ديفرانسيل) }

مدارهاي مرتبه دوم { معرفي مفهوم معادله ديفرانسيل - ضريب ميرايي و فركانس تشديد - ضريب كيفيت - انواع پاسخ - حالتهاي مختلف پاسخ ورودي صفر - رابطه صفره و رابطه بي نهايته در مدار مرتبه دوم }

اعداد مختلط و فازور { معرفي تبديلات محاسبات - مفهوم فازور و روابط رياضي }

تجزيه و تحليل حالت دائمي سينوسي { مفهوم حالت دائمي سينوسي - امپدانس و ادميتانس (و عينك مشهور) - حالتهاي مختلف براي امپدانس يك مدار - مدار معادل تونن و نورتن در حالت دائمي سينوسي - روابط مداري در حالت دائمي سينوسي - تحليل مدار در حالت دائمي سينوسي }

تشديد { مفهوم - محاسبه فركانس تشديد در حالت كلي - ماسبه فرکانس تشدید در حالتهای خاص ( RCL سری و موازی ) – نکات خاص در تشدید }

----- و تابع شبكه { مفهوم و كاربرد پاسخ فركانسي - نگاهي گذرا به فيلترها و انواع فيلترها - عرض باند و ضريب كيفيت - فيلترهاي خاص ( مرتبه اول و مرتبه دوم ) }

توان در حال دائمي سينوسي { توان مختلط ( اكتيو - راكتيو - ظاهري ) - مثلث توان - ضريب توان در مدارهاي مختلف - روابط خاص براي محاسبه توان حقيقي و مجازي- اصلاح ضريب توان شبكه - روابط توان و انرژي در حالت كلي و حالات خاص }

قضيه انتقال توان ماكزيمم (مچينگ { حالت كلي ( هر دو مختلط ) - يكي مختلط ، يكي اهمي ( حالت خاص ) – هردو اهمی ( حالت ویژه ) }

مدارهاي با القاي متقابل ( تزویج ) { مفهوم و تفاوت روابط در حالت سلفهاي مجرد و متاهل – علامت M ( شصت دست راست و قرارداد نقطه ) - انرژي در حالت تزويج – به هم بستن سلفهای تزویج و یافتن zeq و leq - تحليل مدارهاي شامل سلفهاي تزويج }

ترانسفورماتور { مدار معادل و حالت ايده آل - خواص ترانسفورماتور و روابط آن و علامت M - انتقال در ترانسفورماتور }

مقدار متوسط و مقدار موثر { روابط كلي و نحوه محاسبه - در توابع خاص }

دوقطبي ها { مفهوم يك قطبي و دوقطبي - پارامترهاي امپدانس Z - پارامترهاي ادميتانس Y - پارامترهاي هايبريد H - پارامترهاي انتقال T - روابط و تبديلات و ملاحظات ساده كننده }

تبديل لاپلاس { تعريف خواص و قضاياي رياضي - قضيه مقدار اوليه و مقدار نهايي - عكس تبديل لاپلاس - عناصر مداري در حوزه زمان و حوزه فركانس - تحليل مدار به كمك تبديل لاپلاس - تطابق حوزه زمان و حوزه فركانس }

تبديل فوريه { مفهوم و قضاياي رياضي - سري فوريه (ضرايب سينوسها و ضرايب كسينوسها و جمله ثابت) - حالات خاص ، توابع زوج و توابع فرد }

مدارهاي سه فاز { معرفي سيستم هاي سه فاز - تعريف پارامترهاي فاز و خط - حالات ستاره مثلث و انواع اتصالات و بارها - تحليل و محاسبات در مدارهاي سه فاز - توان در مدارهاي سه فاز و اثر قطع فاز }

ماشینهای الکتریکی: مغناطيس و مدارهاي مغناطيسي - ترانس تك فاز - ترانس ۳ فاز - ماشين خطي - ساختمان ماشين هاي جريان مستقيم - سيم پيچي ماشين هاي جريان مستقيم - انواع تحريك در ماشين هاي
محاسبات راندمان و توان - روش هاي راه اندازي كنترل دور ترمز و غيره - موتورهاي سه فاز - موتورهاي تك فاز -
هارمونيك و گام كسري

فیزیک : يادآوري از رياضيات و آناليز برداري - قانون كولن و بارالكتريكي - ميدان الكتريكي - شار الكتريكي - قانون گاوس و كاربردهاي آن - پتانسيل الكتريكي - انرژي الكتريكي خازن - انواع خازن مقاومت الكتريكي، ميدان مغناطيسي و منابع ميدان مغناطيسي - شار ميدان مغناطيسي - قانون القاي فارادي و كاربرد آن، جريان متناوب، امواج الكترومغناطيسي، معادلات ماكسول.

الکترونیک: فيزيك نيمه هادي - ديود و ساختمان آن - مدارات ديودي - مدارات ترانزيستوري DC - ترانزيستور و تحليل ترانزيستور ( آرايش هاي ترانزيستور – تحليل AC - تقويت كننده هاي چندطبقه - ترانزیستور FET و تحلیل fet DC – تحلیل AC ترانزیستور FET ( آرایشهای FET ) - تقويت كننده تفاضلي - منابع جريان – تقویت کننده های عملیاتی (OPAMP ) - رگولاتور - تقويت كننده هاي قدرت (Power Amp) - فيدبك - بوت استراپ و قضيه ميلر - فركانس قطع

تکنولوژی کارگاه برق : توليد انرژي الكتريكي - كابل - كليدهاي دستي و اتوماتيك - مدارهاي فرمان - نقشه هاي مدارهاي فرمان - نمونه هاي نقشه ها براي موتورهاي ۳ فاز - عيب يابي با كنتاكتور - ترانس - سيم پيچي ترانس با جدول و منحني - محاسبه ترانس با چند سر - اتوترانس و ترانس جوشكاري - تجديد سيم پيچي موتورهاي جريان متناوب - ترسيم نقشه هاي سيم پيچي موتورهاي جريان متناوب - تغيير سيم پيچي موتورهاي جريان متناوب - سيم پيچي موتورهاي جريان مستقيم ( سيم پيچي آرميچر ) - عيب يابي موتورهاي الكتريكي

دیجیتال : مبناي اعداد و كدها - جبر بول - جدول كارنو - مدارات تركيبي - تكنولوژي ساخت گيت ها - مدل كليدي - مدارات تركيبي خاص - مدارات ترتيبي - حافظه ها و ثبات ها - شمارنده ها و مقسم فركانس – ضمائم

ابزار دقیق : كلياتي در مورد اندازه گيري ها، مبدل ها، انتقال دهنده ها - طراحي عمومي سيستم هاي ابزار دقيق - اصول كار سوئيچ - مكانيزم كليدها - ميكروسويچ - اصول و كاربرد حس كننده هاي مجاورتي - حس كننده هاي نوري - حسگرهاي حرارت - حسگر هاي مكانيكي فشار - حسگرهاي الكتريكي فشار - لودسل و گيج سنج - حسگرهاي موقعيت جهت فاصله و حركت - حسگرهاي رطوبت چگالي لزجت - اندازه گيري دبي سيالات - اندازه گيري سطح موثر درون مخازن - آشنايي با استانداردها و علائم نقشه خواني در ابزار دقيق

منبع::::::::سایت کارشناسی

tene30
11-03-2009, 22:52
شما هم سوالای مهندسی رو خواسته بودید نگفته بودید ارشد

ولی چشم میزارم واستون

اینایی که گذاشتم بدردت نخورد؟؟؟

دستون درد نکنــــــــــــــــــــــ ــــه

ممنووووون:11:

نه اونا آزاد توش نبود farshidshd جان

milad_elec
22-03-2009, 09:03
با سلام

ممنون میشم اگه در موارد زیر مرا راهنمایی بفرمایید:

* لطفا منابع سوالات دكتري رشته شيمي تجزيه را ذکر کنید.

* دانشگاه هاي خارجی كه وزارت علوم آنها را قبول دارد كدامند؟

با تشکر فراوان

ninjavb
31-03-2009, 22:47
با سلام
اگه معدل در مقطع کاردانی دانشگاه ازاد چند باشه میتونیم بدون کنکور وارد مقطع کارشناسی بشیم؟

farshidshd
01-04-2009, 00:13
با سلام
اگه معدل در مقطع کاردانی دانشگاه ازاد چند باشه میتونیم بدون کنکور وارد مقطع کارشناسی بشیم؟

فکر کنم 17 به بالا

farshidshd
03-04-2009, 19:15
» معرفی کامل منابع عمومی کنکور کارشناسی ناپیوسته سال 88

» زبان و ادبیات فارسی - ضریب 1 - تعداد سوال : 20

*منبع اصلی : متون فارسی جلیل تجلیل

* منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور ادبیات فارسی1 ( غلامی کلیشمی( - گسترش علوم پایه - قیمت 6800 تومان
ب - کتاب جامع ادبیات – زبان – معارف ( مدرسان شریف ) - قیمت : 8800 تومان

*انتشارات گسترش علوم پایه :
این انشارات در باب ادبیات فارسی کاردانی به کارشناسی 2 جلد کتاب به نوشته آقای غلامی کلیشمی منتشر کرده است :
1 - درس و کنکور ادبیات فارسی1
2 - درس و کنکور ادبیات فارسی2

توجه : داوطلبین کنکور سراسری تنها باید جلد اول ادبیات را خریداری کنند و داوطلبین دانشگاه آزاد اسلامی هستند که باید هر دو جلد را خریداری نمایند.

محتوای کتاب درس و کنکور ادبیات فارسی جلد1 :

این کتاب در ابتدای هر فصل درس می دهد. بدینگونه که مثلا متن یا قطعه شعری را آورده و سپس به تشریح نکات آن می پردازد. سپس لغات مهم را از نظر املایی و معنایی مورد بررسی قرار می دهد. لازم به ذکر است که در انتهای هر فصل نیز از خواننده تست به عمل می آید.
در انتها هم تست های کنکورهای سال گذشته از جمله 1387 آورده شده است.

بررسی کلی : به نظر من این کتاب بسیار جامع و مفید است. اما داوطلب گرامی برای خواندن و مرور دقیق این کتاب به زمانی معادل 5 ماه مانده به کنکور نیاز دارد. بنابراین مطالعه این کتاب برای افرادی که قصد دارند این کتاب را یکی دو ماه مانده به کنکور مطالعه نمایند توصیه نمی شود.

*انتشارات مدرسان شریف :
این کتاب با قطری بزرگ و در 484 صفحه تدوین گشته است و شامل 3 درس عمومی ( ادبیات , معارف و زبان خارجه) می باشد.
محتوای بخش ادبیات :
بخش ادبیات این کتاب حدودا 120 صفحه و با فونت ریز و جامع شامل برترین نکات ادبیات می باشد.
شیوه تدریس این کتاب بسیار عالی می باشد. بدینگونه که پس از هر نکته چند تا تست می گیرد و در همان جا هم جواب تست را می دهد. ( دیگر لازم نیست برای پیدا کردن جواب تست در انتهای کتاب دنبالش بگردید )

بررسی کلی : این کتاب سراسر فشرده و سرشار از نکات ریز و مهم است. بنابراین مطالعه این کتاب در هر مقطعی مفید می باشد.

*انتشارات دیگر :
انتشارات دیگری نیز هستند که بهتر است آن ها را بیان نکنم. زیرا به شما اطمینان خاطر می دهم که 2 کتاب بالا بهترین ها هستند...

» معارف اسلامی - ضریب 1 - تعداد سوال : 20

*منبع اصلی : اندیشه اسلامی1 و معارف اسلامی انتشارات نهاد رهبری

* منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور معارف اسلامی ( آقای فراهانی( - گسترش علوم پایه - قیمت 4500 تومان
ب - درس و کنکور اندیشه اسلامی ( آقای فراهانی( - گسترش علوم پایه - قیمت 6000 تومان

ج - کتاب جامع ادبیات – زبان – معارف ( مدرسان شریف ) - قیمت : 8800 تومان

این انشارات در باب معارف اسلامی کاردانی به کارشناسی چند جلد کتاب به نوشته آقای اکبر فراهانی منتشر کرده است :
1 - درس و کنکور معارف اسلامی
2 - درس و کنکور اندیشه اسلامی
توجه : هر دوی این کتب برای کنکور سراسری می باشند که من در اینجا به تشریح کتاب اول می پردازم.

محتوای کتاب درس و کنکور معارف اسلامی :

این کتاب شامل 217 صفحه می باشد. ابتدا گلچینی از مهمترین نکات را درس داده و سپس از آن مبحث تست هایی را مطرح می کند.

بررسی کلی : به نظر من کتاب خلاصه و مفیدی است و نکات خوبی را بیان می کند.

*انتشارات مدرسان شریف :
این کتاب با قطری بزرگ و در 484 صفحه تدوین گشته است و شامل 3 درس عمومی ( ادبیات , معارف و زبان خارجه) می باشد.
محتوای بخش معارف اسلامی :
بخش معارف این کتاب حدودا 160 صفحه و با فونت ریز و جامع شامل برترین نکات معرف اسلامی می باشد.
شیوه تدریس بسیار جالبی دارد. ابتدا بصوررت شماره گذاری شده تمامی نکات مهم یک بخش را بیان کرده و سپس تست های طبقه بندی شده مطرح می گردند.

بررسی کلی : این کتاب سراسر فشرده و سرشار از نکات ریز و مهم است. بنابراین مطالعه این کتاب در هر مقطعی مفید می باشد. لازم به ذکر است که مطالعه این کتاب نه تنها فراگیر را خسته نکرده , بلکه بر شوق یادگیری وی می افزاید

» زبان انگلیسی - ضریب 1 - تعداد سوال : 20

این انشارات در باب زبان انگلیسی کاردانی به کارشناسی کتابی را با نام درس و کنکور زبان منتشر نموده است.
محتوای کتاب درس و کنکور درس و کنکور زبان انگلیسی :
در بخش های مختلف به تدریس گرامر و واژه ها و معانی پرداخته و در انتهای هر بخش اقدام به برگزاری آزمون های تستی نموده است.

بررسی کلی : توجه داشته باشید که حجم این کتاب زیاد می باشد و کسانیکه می خواهند از این کتاب برای کنکور 5 مرداد 88 استفاده نمایند باید قبل از عید آن را خریداری کنند. منظور اصلی این است که این کتاب باید با دقت خوانده شود که مستلزم زمان کافی می باشد...
*انتشارات مدرسان شریف :
این کتاب با قطری بزرگ و در 484 صفحه تدوین گشته است و شامل 3 درس عمومی ( ادبیات , معارف و زبان خارجه) می باشد. ( البته فقط بخش زبانش 190 صفحه است )
محتوای بخش زبان انگلیسی :
ابتدا بصورت نکات ریز و کوتاه درس را تشریح کرده و در بین آن ها تست هایی را طرح کرده است. و پس از آن آزمونی در مورد همان مبحث طرح می شود. برای مثال فصل دوم به تدریس "صفت" می پردازد و پس از آن تست هایی در مورد مبحث صفت طرح گردیده است.

بررسی کلی : این کتاب هم کتاب خوبیست به شرطی که بخواهید آن را دقیق بخوانید!

در پست بعد منابع تستی برای دروس عمومی و تخصصی معرفی خواهد شد

mehdi30nema
04-04-2009, 15:54
سوالات المپیاد ادبی کشور مرحله دوم را میخاستم .
با تشکر

farshidshd
07-04-2009, 11:01
» معرفی کامل منابع کنکور کارشناسی ناپیوسته سال 88 (رشته کامپیوتر)...

» ریاضیات - ضریب 3 - تعداد سوال : 10

*منبع اصلی : کتب دکتر نیکوکار

* منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور ریاضیات 1و2 ( انتشاران گسترش علوم پایه – دکتر نیکوکار ) - قیمت 6000 تومان
ب - ریاضیات 1 و 2 مدرسان شریف - قیمت : 8500 تومان
ج - فلش کارت ریاضیات عمومی 1و2 مدرسان شریف - قیمت : 3000 تومان
*سرفصل های ریاضیات عمومی و کاربردی : اتحاد - معادلات - مثلثات – دستگاه معادلات - مجموعه ها - معادلات خط - توابع - حد - هم عرضی - هوپیتال - پیوستگی - مجانب ها - مشتق و کاربردهای آن - قضایای رول و میانگین - دیفرانسیل - انحنا - مشتقهای جرئی - توابع چند متغیره - روشهای انتگرال گیری معین و نامعین - قضایای اساسی - محاسبه سطح ، حجم زیر منحنی و طول کمان - انتگرال دوگانه و سه گانه - معادلات دیفرانسیل - تبدیلات لاپلاس - دنباله و سری - بردار - اعداد مختلط - مختصات قطبی - ماتریس...

» آمار و احتمالات - ضریب 3 - تعداد سوال : 5

* منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور آمار و احتمالات ( انتشاران گسترش علوم پایه – دکتر نیکوکار )

*سرفصل های آمار و احتمالات : آمار توصیفی ( شاخصهای مرکزی ) - آمارهای توصیفی ( شاخصهای پراکندگی ) - آنالیز ترکیبی - احتمال – متغیرهای تصادفی - توزیع های خاص - توزیع های نمونه ای برآورد فاصله ای - آزمون فرضها - معادله خط رگرسیون...

» زبان تخصصی - ضریب : 1 - تعداد سوال : 10
*منبع اصلی :
رجوع به سایت های اینترنتی – زبان تخصصی دبیرستان
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور زبان تخصصی انتشارات گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی) - قیمت : 5900 تومان
ب - زبان تخصصی مدرسان شریف - قیمت : 2500 تومان
*سرفصل ها : مقدمه ( تاریخچه و تعاریف کامپیوتر ) - توصیفهای کلی ( سخت افزار و نرم افزار ) - واحد سیستم - CPU - حافظه - دستگاههای ورودی و خروجی - سیستم عامل - برنامه نویسی - مفاهیم شبکه - مفاهیم اینترنت - پایگاه داده ها...

» مدار منطقی - ضریب : 2 - تعداد سوال : 15
*منبع اصلی :

موریس مانو (ترجمه : سید رضی )
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور مدار منطقی ( آقای مقسمی ) - قیمت : 8500 تومان
ب - 30 آزمون مدار منطقی گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 3000 تومان
ج- مدار منطقی مدرسان شریف- قیمت : 5500 تومان
د- فلش کارت مدار منطقی مدرسان شریف - قیمت : 2500 تومان
د- مدار منطقی انتشارات پوران پِِِِژوهش
*سرفصل ها : اعداد و کدگذاری - جبر بول - ساده کردن توابع - مدارات منطقی - جدول کارنو - مدارات ترکیبی - مقایسه کننده - رمزگشا ( Decoder ) - رمزگذار ( Encoder ) - مدارات ترکیبی ماژولار ( مالتی پلکسر ) - دی مالتی پلکسر - فلیپ فلاپ و خواص ان - تحلیل مدارات ترتیبی - شمارنده و ثباتها...

» برنامه نویسی سی پلاس پلاس - ضریب : 4 - تعداد سوال : 10
*منبع اصلی : نکته » دروس برنامه سازی در کنکور کاردانی به کارشناسی دارای هیچ منبع خاصی نیستند. درواقع داوطلبان باید سرفصل مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده و توان برنامه نویسی خود را نیز افزایش دهند. این بدین معنیست که طراحان کنکور به هر صورتی میتوانند سوال طرح کنند.
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور سی پلاس پلاس گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 9000 تومان
ب - 30 آزمون سی و سی پلاس پلاس گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 3500 تومان
ج - سی پلاس پلاس مدرسان شریف - قیمت : 5500 تومان
*سرفصل ها : کلیات و ساختار برنامه نویسی C++ - متغیرها - سیستم ورودی و خروجی - کلاس و شی - توابع و زیر برنامه ها - عملگرها - فایلها – ارث بری - حلقه ها - جملات شرطی...
» برنامه نویسی ویژوال بیسیک - ضریب : 4 - تعداد سوال : 5
*منبع اصلی : نکته » دروس برنامه سازی در کنکور کاردانی به کارشناسی دارای هیچ منبع خاصی نیستند. درواقع داوطلبان باید سرفصل مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده و توان برنامه نویسی خود را نیز افزایش دهند. این بدین معنیست که طراحان کنکور به هر صورتی میتوانند سوال طرح کنند.
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور ویژوال بیسیک گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی )
ب - ویزوال بیسیک مدرسان شریف - قیمت : 5500 تومان
*سرفصل ها : برای 5 سوال ویژوال بیسیک میتوان از سرفصل کتابهای مرجعی همچون کتاب آقای جعفرنژاد قمی و بحثها و مثالهای کتاب برنامه سازی3 ( فنی حرفه ای ) استفاده کرد. لازم به ذکر است که در کنکور سال 87 همه سوالهای این درس از کتاب برنامه سازی 3 طرح شد.

---- دروس تخصصی نرم افزار - هر سه درس ضریب 5 - تعداد سوال هر درس : 10 ----

» مفاهیم سیستم عامل :
*منبع اصلی : مفاهیم سیستم عامل - مهرداد فهیمی - قیمت : 5500 تومان
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور سیستم عامل- انتشارات گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 5500 تومان
ب - 30 آزمون سیستم عامل - گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 4000 تومان
ج - سیستم عامل - مدرسان شریف - قیمت : 3000 تومان
د - فلش کارت سیستم عامل - مدرسان شریف - قیمت : 800 تومان
ز - سیستم عامل پوران پژوهش - قیمت : 5500 تومان

*سر فصل ها : مفاهیم و تعاریف اولیه سیستم عامل - ساختار سیستم عامل - پردازش و زمان بندی - مدیریت حافظه ( قطعه بندی و صفحه بندی ) - حافظه مجازی - بن بست - سیستم فایل...

» ذخیره و بازیابی اطلاعات :
*منبع اصلی : ذخیره و بازیابی روحانی رانکوهی
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور ذخیره و بازیابی اطلاعات - گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 6200 تومان
ب - 30 آزمون ذخیره و بازیابی اطلاعات - گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 3000 تومان
ج - ذخیره و بازیابی - مدرسان شریف - قیمت : 4900 تومان
د - فلش کارت ذخیره و بازیابی اطلاعات - مدرسان شریف - قیمت : 800 تومان
ز - ذخیره و بازیابی اطلاعات - پوران پژوهش
*سرفصل ها : رسانه های ذخیره سازی - رکورد، بلاک و روشهای بلاک بندی - سیستم فایل و بافرینگ - بررسی نوار و دیسک به صورت پارامتری - فایل پایل ( Pile File ) - فایل ترتیبی - فایل ترتیبی شاخص دار - فایل B -Tree - فایل مستقیم...

» ساختمان داده ها :
*منبع اصلی : اصول ساختمان داده های سیمور لیپ شوتز
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور سریع ساختمان داده ها گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 5600 تومان
ب - 30 آزمون ساختمان داده ها گسترش علوم پایه - قیمت : 3400 تومان
ج - ساختمان داده ها مدرسان شریف – تبریزی - قیمت : 4000 تومان
د - اصول ساختمان داده های انتشارات پوران پژوهش - قیمت : 5500 تومان
*سرفصل ها : الگوریتم - الگوریتمهای بازگشتی - پیچیدگی های زمانی و مرتبه اجرایی - آرایه - ماتریس - رشته - لیستهای پیوندی - صف و پشته - درخت و انواع آن (... Heap و BST و ...) - گراف و مرتب سازی...

موفق باشید...

التماس دعا.
.
.
.
.
.
.
.
.

منبع:: کارشناسی

.

farshidshd
09-04-2009, 16:38
سوالات المپیاد ادبی کشور مرحله دوم را میخاستم .
با تشکر

دوست عزیز تاریخ برگزاری المپیاد کی بوده ؟؟؟ چندمین المپیاد بوده؟

ببین همینو میخوای؟؟ ( این ماله سال 85 هست البته . نوزدهمین المپیاد ادبی مرحله دوم ))

چون زیاده مجبور شدم خوده سایت رو بزارم :::

این سایت هم میتونه کمکت کنه::::

Mahiar0
09-04-2009, 23:00
برای رشته حقوق بین الملل کسی میداند چه کتابهایی بخوان خوبه؟

راستی چون من رشته ام کامپیوتر بود و حالا میخوام ارشد حقوق بین الملل بخوانم خبری ندارم که منابع اصلیش چیه؟ دوستانی که رشته حقوق بین الملل است وتجربه دارند راهنمایی کنند کدام کتابها رو بخرم نام نویسنده؟
هم برای دانشگاه سراسری و هم پیام نور
هر چند برای پیام نور توی سایت ودفترچه منبع رو میگه
الان برای سراسری چه کتابهایی باید بخوانم
این کتابها است

حقوق بین الملل عمومی
حقوق بین الملل اختصاصی
حقوق مدنی(تعهدات)
حقوق اساسی
متون حقوق به زبان انگلیسی

این کتاب ها کدام نویسنده بگیرم که منبع و مرجع باشه؟
هر کدام یک کتابه یا بیشتره؟برای قبولی مثلا بین الملل عمومی 1و2 که نداره که هر دو بخوانیم؟
وکدام کتاب انگلیسی که ازش سئوال میاد مرجع است؟

سئوالات سال های قبل هم بدید
مال 87 رو گیر اوردم

farshidshd
14-04-2009, 12:25
دانلود رایگان ویرایش بهار 1388 کتاب الکترونیکی هوش مصنوعی ترجمه شده توسط سهراب جلوه گر:::::::

Mahiar0
14-04-2009, 15:11
منابع ارشد
فقه و مبانی حقوق اسلامی برای سراسری کسی داره بگه
اسم کتاب ونویسنده و ...

farshidshd
14-04-2009, 17:16
منابع ارشد
فقه و مبانی حقوق اسلامی برای سراسری کسی داره بگه
اسم کتاب ونویسنده و ...

بفرمایین::::::::::

Mahiar0
14-04-2009, 18:48
بفرمایین::::::::::

ممنون
این رو دیده بودم
ولی فکرکردم برای سراسری نیست چون بالاش هیچی نزده بود
:11:

farshidshd
16-04-2009, 12:29
ممنون
این رو دیده بودم
ولی فکرکردم برای سراسری نیست چون بالاش هیچی نزده بود

خواهش میکنم
مطمئن باشین برای سراسریه

farshidshd
17-04-2009, 12:29
منابع آزمون تشريحي رشته كارگرداني (كد1357) درس تجزيه و تحليل نمايش نامه اعلام شد

منابع آزمون تشريحي داوطلبان مجاز به انتخاب رشته كارگرداني (كد1357)در آزمون تحصيلات تكميلي (دوره هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل )سال1388 به شرح ذيل است :
1- آمادئوس، 2- كپنهاك، 3- باغ وحش شيشه‌اي، 4- خاطره دو دوشنبه، 5- درد خفيف، 6- آنتونيوس و كلئوپاترا، 7- گاليله، 8- دوشيزه ژولي، 9- پلكان، 10- مرگ و دوشيزه جوان، 11- خرده جنايت‌هاي زن و شوهري، 12- پيوند خوني

به ترتيب نوشته‌هاي:
1-‌ پيتر شپر، 2- مايكل فرين، 3- تنسي ويليامز، 4- آرتور ميلر، 5- هارولد پينتر، 6- ويليام شكسپير، 7- برتولت برشت، 8- اگوست استريندبرگ، 9- اكبر رادي، 10- آريل دورفمان، 11- اريك امانوئل اشميت، 12- اتول فوگارد

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور

.

emp-ehsan
20-04-2009, 17:27
منابع کاردانی به کارشناسی سراسری رشته آموزش راهنمایی و مشاوره رو لطف کنید

farshidshd
20-04-2009, 20:50
سلام،

من میخوام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد رو رشته ی برق-مخابرات امتحان بدم،منابعی که برای دروس عمومی معرفی کردین دو صفحه قبل رو دیدم، دروس اختصاصی رو از چه منبعی بخونم؟ مدرسان شریف کافی هست؟

ممنونم 

البته مدرسان شریف هم منابع خوبی واسه کنکور هست و به نظر منم بهترین منبع واسه کنکور هست

باز هم شما میتونین از منابع دیگه ای که در مورد کنکور مثلا کتابای تست و کنور یا کنکور سریع منابع تخصصیتون رو تهیه کنین و در کنار مدرسان شریف مطالعه کنین

farshidshd
20-04-2009, 21:50

اینا منابع کارشناسی ارشد هست
کاردانی به کارشناسیشو پیدا کردم وااست میزارم:::::::::::::::::::::

زبان انگليسي تخصصي ( ضريب 3)

1 – انگليسي براي دانشجويان رشته راهنمايي و مشاوره – كوشا

2 – انگليسي براي دانشجويان مشاوره و كودكان استثنايي – كوشا

3 – Reading In Psychology – كيانوش هاشميان

درس آمار و روش تحقيق ( ضريب 3)

1 – آمار و احتمالات كاربردي در روانشناسي و علوم تربيتي – دلاور

2 – روش هاي آماري – پاشا شريفي

3 – روش تحقيق در روان شناسي و علوم تربيتي – دلاور

4 – مباني پژوهشي در علوم انساني – دلاور

5 – روشهاي آماري در علوم رفتاري – هومن

6 – روش تحقيق – خويي نژاد

7 – روش هاي تحقيق در علوم رفتاري – سرمد ، بازرگان ، حجازي

8 – روش هاي تحقيق – رمضان زاده

نظريه هاي مشاوره و روان درماني ( ضريب 3)

1 – نظريه هاي مشاوره و روان درماني – شفيع آبادي ، ناصري

2 – نظريه هاي مشاوره – شيلينگ ، ترجمه آرين

3 – نظريه هاي مشاوره – شارف ، ترجمه فيروزبخت

4 – نظريه هاي روان درماني – پروچسكا و .... ترجمه سيد محمدي

5 – نظريه هاي مشاوره – ساعتچي

6 – انسان در جستجوي معنا – ويكتور فرانكل

درس روشها و فنون راهنمايي و مشاوره (‌ضريب 3)

1 – فنون و روش هاي مشاوره – شفيع آبادي

2 – اصول و فنون مشاوره و راهنمايي – بيرجندي

3 – روشها و فنون راهنمايي و مشاوره در آموزش و پرورش – يوسف اردبيلي

4 – اصول و روش هاي راهنمايي و مشاوره – پاشا شريفي

5 – مهارت هاي خرد در مشاوره – سيمين حسينيان

6 – مشاوره تحصيلي و شغلي – شفيع آبادي

7 – راهنمايي و مشاوره شغلي و حرفه اي – شفيع آبادي

8 – مشاوره تحصيلي – بيرجندي

9 – راهنمايي و مشاوره شغلي – بيرجندي

10 – روان درماني و مشاوره گروهي – ثنايي

11 – پويايي گروه و مشاوره گروهي – شفيع آبادي

12 – مشاوره گروهي – نوابي نژاد

13 – خانواده و خانواده درماني – مينوچين

14 – روان درماني – جي . هي لي

درس كاربرد آزمون هاي رواني در مشاوره ( ضريب 2 )

1 – آشنايي با آزمون سازي و آزمون هاي رواني – كرمي

2 – آزمون هاي رواني ( مباني نظري و عملي ) – گنجي

3 – آزمون هاي رواني – بهرامي

4 – راهنماي سنجش رواني ( جلد 1 و 2 ) – مارنات ترجمه شريفي و نيكخو

5 – نظريه و كاربرد آزمون هاي هوش و شخصيت – پاشا شريفي

6 – آزمون هاي هوش و استعداد – بهرامي

7 – آزمون هاي رواني – آناستازي ، ترجمه براهني و همكاران

8 – روان سنجي كاربردي – ثرانديك ، ترجمه هومن

درس نظريه هاي شخصيت ( ضريب 2)

1 – نظريه هاي شخصيت – شولتز و شولتز، ترجمه سيد محمدي

2 – نظريه هاي شخضيت – سياسي

3 – نظريه هاي شخصيت – شاملو

4 – روان شناسي شخصيت – سياسي

5 – شخصيت – منصور

درس مقدمات راهنمايي و مشاوره ( ضريب 2)

1 – مقدمات راهنمايي و مشاوره – شفيع آبادي

2 – مباني راهنمايي و مشاوره - گيبسون ، ترجمه ثنائي

3 – مقدمه اي بر مشاوره و روان درماني – سيد احمد احمدي

4 – زمينه راهنمايي و مشاوره – قاسم قاضي

5 – مباني و مقدمات راهنمايي و مشاوره – علي شريعتمداري

farshidshd
20-04-2009, 22:03

ببین اینجا کمکت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟

از مدیران محترم معذرت میخوام که آدرس سایت رو گذاشتم اینجا

چون مطالب زیاده نشد ...

farshidshd
20-04-2009, 22:09
رشته مشاوره و راهنمايي::::::

مشاوره به افراد آموزش مي دهد که چه کنند تا دچار بحرانهاي روحي نگردند و راه پيشرفت و تکامل را راحتتر و سريعتر طي نمايند. بخش ديگري از مشاوره نيز شامل حال افرادي مي شود که دچار بحران شده اند و اکنون نمي دانند که چگونه بايد از بحران مورد نظر عبور کرده و يا با آن کنار بيايند. که در اينجا مشاور به فرد مراجعه کننده کمک مي کند تا بتواند بر بحران موجود غلبه کند. مشاوره بيشتر جنبه کاربردي دارد و از تحقيقات و داده هاي روانشناسي براي حل مشکلات مردم ياري مي گيرد، مردم عادي که با بحرانهاي روحي روبرو هستند.

توانايي هاي لازم:
خوب گوش دادن و خوب سخن گفتن دو ويژگي مهم و ضروري براي دانشجوي رشته مشاوره است. يک مشاور بايد بتواند با صبر و بردباري و آرامش دروني خود، فضاي مناسبي براي مراجعه کننده ايجاد کند و به او اجازه دهد که خود را تخليه کرده و دغدغه هاي ذهني خويش را بيان کند. يک مشاور خوب بايد از مسائل اقتصادي، سياسي، اجتماعي و مذهبي نيز اطلاع داشته باشد.

موقعيت شغلي در ايران:
مشاوره داراي ابعاد مختلفي است و مي توان براي انتخاب رشته تحصيلي، ازدواج، شغل يابي، نحوه ارتباط در يک محيط صنعتي، نحوه ارتباط اعضاي خانواده و يا نحوه روبرو شدن با بحرانهاي دوران نوجواني و جواني از مشاور استفاده کرد. امروزه شغل مشاوره يکي از شغلهاي تعريف شده در آموزش و پرورش است. و هر مدرسه در مقطع متوسطه و يا پيش دانشگاهي حداقل نياز به يک مشاور دارد. به همين دليل با کمبود کارشناس در رشته مشاوره روبرو هستيم. در ضمن يک مشاور مي تواند به غير از آموزش و پرورش در بهزيستي، کميته امداد، فرهنگسراها، مراکز بازپروري و زندانها به کار مشاوره بپردازد.

درس هاي اين رشته در طول تحصيل:

دروس پايه و اصلي:
رياضيات پايه، مباني جامعه شناسي، انسان از ديدگاه اسلام، روانشناسي عمومي، اصول فلسفه آموزش و پرورش آمار توصيفي، آموزش و پرورش ابتدايي، راهنمايي و متوسطه، جامعه شناسي آموزش و پرورش، روانشناسي از ديدگاه دانشمندان اسلامي، مباني راهنمايي و مشاوره، فيزيولوژي انسان (اعصاب و غدد)، آمار استنباطي، روشها و فنون راهنمايي و مشاوره، سنجش و اندازه گيري در علوم تربيتي، روشها و فنون تدريس، نماد خانواده در اسلام ايران، روانشناسي رشد، روش تحقيق در علوم تربيتي و مشاوره، مقدمات مديريت آموزشي، روانشناسي يادگيري، توليد و کاربرد مواد آموزشي، مباني کامپيوتر، روانشناسي شخصيت، روانشناسي تربيتي، آسيب شناسي رواني، مسائل جوانان و نوجوانان، روانشناسي اجتماعي، روانشناسي و آموزش افراد استثنايي، بازي درماني، اختلالات يادگيري، آسيب شناسي اجتماعي، بهداشت رواني.

دروس تخصصي:
راهنمايي و مشاوره تحصيلي، راهنمايي و مشاوره شغلي، کاربرد آزمونهاي رواني1( هوش، استعداد، رغبت)، کاربرد آزمونهاي تشخيصي و شخصيت در مشاوره، نظريه مشاوره و روان درماني، راهنمايي و مشاوره گروهي، مشاوره خانواده، مددکاري اجتماعي در مشاوره، روشهاي تغيير و اصلاح رفتار، متون تخصصي زبان، پروژه تحقيقاتي، تمرين عملي مشاوره( فعاليتهاي راهنمايي)، تمرين عملي مشاوره( فعاليتهاي مشاوره اي).

Reza82N
22-04-2009, 20:59
با سلام خدمت همه دوستان.

راستش براي كنكور سراسري مي خوام بدونم كتاب هايي كه بايد خوند چيا هست براي رشته مهندي تكنولوژي معماري-كارداني به كارشناسي

دوستان از شما در خواست دارم اسم كتاب را بگوييد به همراه اسم ناشر

به عنوان مثال براي زبان و ادبيات فارسي و .... چه عمومي و چه تخصصي چه كتاب هايي را بايد خواند يا بهتر است خوانده شود...؟

دوستان حتما منظور منو متوجه شديد چون منابع رو تو خود دفترچه داره من موندم براي كتاب مثلا زبان چي بخونم.ممنونم پيشاپيش

robert
22-04-2009, 21:51
نمونه سوال مدار منطقی و ساختمان داده رو میخواستم

ترجیحا مال یکی از دانشگاه های تهرون باشه !!

ممنونم:11:

sinaminooi
24-04-2009, 18:42
سلام،

خیلی خیلی ممنون از جوابتون، منظورتون از " کتابای تست و کنور یا کنکور سریع منابع تخصصیتون" چس یهست، من متوجه نشدم، مرسی از وقتتون.

البته مدرسان شریف هم منابع خوبی واسه کنکور هست و به نظر منم بهترین منبع واسه کنکور هست

باز هم شما میتونین از منابع دیگه ای که در مورد کنکور مثلا کتابای تست و کنور یا کنکور سریع منابع تخصصیتون رو تهیه کنین و در کنار مدرسان شریف مطالعه کنین

Reza82N
24-04-2009, 22:21
پیغام خصوصیتو بخون

پیغام خصوصیتو بخون

فرشيد جان ضمن تشكر از پاسخت من تو همون فروم كه آدرسشو دادي واست پيغام گذاشتم جوابي نگرفتم .

اگه ميشه واسه ي زبان انگليسي
متر و برآورد
و ايستايي هم يه منبعي معرفي كن ممنونتم .

farshidshd
25-04-2009, 17:13
سلام،

خیلی خیلی ممنون از جوابتون، منظورتون از " کتابای تست و کنور یا کنکور سریع منابع تخصصیتون" چس یهست، من متوجه نشدم، مرسی از وقتتون.

یه سری کتابا هست که فقط تسته و تستای کنکور های سال قبله که بهش میگن تست و کنکور
کنکور سریع هم یه سری کتابا هست که مطلاب رو خلاصه میکنن و مطالب مهم رو دسته بندی میکنن واسه هر رشته ای جداست

فرشيد جان ضمن تشكر از پاسخت من تو همون فروم كه آدرسشو دادي واست پيغام گذاشتم جوابي نگرفتم .

اگه ميشه واسه ي زبان انگليسي
متر و برآورد
و ايستايي هم يه منبعي معرفي كن ممنونتم .

معرفی کردم

Mahiar0
26-04-2009, 09:41
برای رشته حقوق سوالات سال 86و85و...دارید سالهای قبل(ارشد سراسری وازاد)
چون 87 که دارم

robert
26-04-2009, 11:12
نمونه سوال مدار منطقی و ساختمان داده رو میخواستم

ترجیحا مال یکی از دانشگاه های تهرون باشه !!

دوست عزیز
بنده نمونه سوال خواستم و شما جزوه معرفی کردید:27:

خواهشا یکی دوتا نمونه سوال ساختمان داده و مدار منطقی بمن معرفی کنید

ممنون:11:

farshidshd
26-04-2009, 21:00
لطفا اگه كسي pdf كتابهاي رشته حقوق دانشگاه پيام نور رو داره يا آدرسي داره كه بشه از توش گير اورد ، بگه ممنون:46:

قانون اساسی ایران:::::

قانون اساسی امریکا:::::::

قانون اساسی لبنان:::

چه کتابایی میخوای؟؟
نمونه سوال کتابای زیر رو میخوای؟؟؟

اصول فقه1
جرم شناسی
جزای اختصاصی2
حقوق اساسی1
حقوق اساسی2
حقوق بین الملل عمومی1
حقوق ثبت
حقوق جزای عمومی1
حقوق کار
متون فقه2
متون فقه3
مدنی7
آئین دادرسی کیفری1

اگه میخوای بزارم واست

Mahiar0
26-04-2009, 21:33
اینهارو برای حقوق دارید؟ کتابهاش به صورت pdf

حقوق کیفری بین الملل شریعت باقری
حقوق بین الملل کیفری محمدعلی اردبیلی

حقوق مخاصمات مسلحانه داخلی ممتاز
قواعد کاربردی مخاصمات مسلحانه نشر کمیته ملی حقوق بشردوستانه

سازمانهای بین المللی موسی زاده

فقه سیاسی حقوق تعهدات بین المللی ودیپلماسی دراسلام عباسعلی عمید زنجانی

ایین دادرسی کیفری1و2 جلالالدین مدنی

farshidshd
26-04-2009, 21:53
اینهارو برای حقوق دارید؟ کتابهاش به صورت pdf

حقوق کیفری بین الملل شریعت باقری
حقوق بین الملل کیفری محمدعلی اردبیلی

حقوق مخاصمات مسلحانه داخلی ممتاز
قواعد کاربردی مخاصمات مسلحانه نشر کمیته ملی حقوق بشردوستانه

سازمانهای بین المللی موسی زاده

فقه سیاسی حقوق تعهدات بین المللی ودیپلماسی دراسلام عباسعلی عمید زنجانی

ایین دادرسی کیفری1و2 جلالالدین مدنی

همانطور که خودت گفتی این کتابا بو صورت پی د یاف تو نت نیست
حالا من بازم میگردم

ولی برای اون درسایی که بالا گفتم نمونه سوال میخوای میشه پیدا کرد یه جوری...

Mahiar0
26-04-2009, 22:23
همانطور که خودت گفتی این کتابا بو صورت پی د یاف تو نت نیست
حالا من بازم میگردم

ولی برای اون درسایی که بالا گفتم نمونه سوال میخوای میشه پیدا کرد یه جوری...

سئوالات برای رشته حقوق رو دارید؟
ارشد سراسری ازاد پیام نور ...

bandah
10-05-2009, 17:47
منابع کارشناسی ارشد ادیان وعرفان تطبیقی رو می خوام

farshidshd
12-05-2009, 14:18
منابع کارشناسی ارشد ادیان وعرفان تطبیقی رو می خوام

این سه منبع بسيار مهم براي کارشناسي ارشد رشته اديان وعرفان تطبيقي هست:

۱-تاريخ جامع اديان جان باير ناس
۲-جستجو در تصوف ايران از دکتر زرين کوب
۳-دنباله جستجو در تصوف ايران از دکتر زرين کوب

بقیه رو هم اگه پیدا کردم میزارم

farshidshd
13-05-2009, 11:44
دوستانی که واسه درس ساختمان داده مطلب میخواستن:::::::
با تشکر از سازنده ی این نرم افزار فوق العاده آقای میثم چمنی:::

یک برنامه بسیار عالی برای یاد گیری مفاهیم پایه ایی درس ساختمان داده ها
این برتامه دارای انیمیشن های متعددی برای فهم بیشتر مطالب این درس مهم است که دارای محیطی ساده و زیبا است

از امکانات و مباحت این نرم افزار میتوان به:
1-ماتریسها 2-پشته وصف 3-لیست های پیوندی
4-دارای آزمون مجازی برای سنجش دانشجو همراه با کارنامه
5-انیمیشن های فراوان
6-سادگی کار با محیط این نرم افزار

فایل exe با حجم 4.9 مگابایت :::

rainboy20
17-05-2009, 11:16
منابع رشته گرافیک با سه گرایش گرافیک - چاپ - تصویر سازی برای آزمون علمی کاربردی :

- تاریخ هنر ایران و جهان ( ضریب 2 )
- طراحی 1 و 2 ( ضریب 2 )
- مبانی هنرهای تجسمی ( ضریب 4 )
- عکاسی 1 و 2 ( ضریب 2 )
- صفحه آرایی ( ضریب 3 )
- تصویرسازی ( ضریب 2 )

منابع رشته هنرهای تجسمی با دو گرایش ارتباط تصویری و هنرهای تجسمی برای آزمون سراسری :

گرایش ارتباط تصویری :
- مبانی هنرهای تجسمی ( ضریب 3 )
-مکاتب هنری ایران و جهان ( ضریب 3 )
-اصول و هنر گرافیک ( ضریب 3 )
-طراحی ( ضریب 2 )

گرایش هنرهای تجسمی :
-مبانی هنرهای تجسمی ( ضریب 3 )
-مکاتب هنری ایران و جهان ( ضریب 3 )
- هنرهای سنتی ( ضریب 3 )
-طراحی ( ضریب 2 )

amir_sa
21-05-2009, 12:02
يه سوال در مورد منابع دروس عمومي داشتم :
تو كنكور كارداني به كارشناسي (رشته مكانيك تاسيسات) در سوالات عمومي از چه منابعي استفاده ميشه ؟
فقط از كتاب هاي دانشگاه يا از دروس دبيرستان هم هست ؟
ممنون ميشم اگه جواب بدين !

farshidshd
22-05-2009, 11:07
يه سوال در مورد منابع دروس عمومي داشتم :
تو كنكور كارداني به كارشناسي (رشته مكانيك تاسيسات) در سوالات عمومي از چه منابعي استفاده ميشه ؟
فقط از كتاب هاي دانشگاه يا از دروس دبيرستان هم هست ؟
ممنون ميشم اگه جواب بدين !

ترکیبا" از دروس دانشگاه و دبیرستان و بیشتر از دروس دانشگاه استفاده میشه
کتابای عمومیه مدرسان شریف عالیه

siamak_kh
22-05-2009, 16:40
در آزمون کاردانی به کارشناسی رشته تعمیر و نگهداری هواپیما ، برای دروس تخصصی و عمومی ، چه کتابهای کمک درسی پیشنهاد میکنین؟؟ نام کتاب به همراه نام ناشر........................کمتر از 2 ماه دیگه امتحانه
(خواهشا کمک کنید چون تنها مرجع و مشاور من ابن تاپیک p30world هست)..

amir_sa
22-05-2009, 22:45
ترکیبا" از دروس دانشگاه و دبیرستان و بیشتر از دروس دانشگاه استفاده میشه
کتابای عمومیه مدرسان شریف عالیه

منظورتون كتاب " ادبيات،معارف،زبان" از مدرسان شريفه ديگه ؟
تو اين كتاب فقط تست هستش يا خلاصه نكات رو هم داره ؟

rasoul67
23-05-2009, 17:57
سلام مي خواستم ببينم من چه جوري بايد اين نمونه سوالات مكانيك و فيزيك و ساير موارد رو دانلود كنم هيچ بخشي وجود نداره براي دانلود كردن

farshidshd
24-05-2009, 20:34
در آزمون کاردانی به کارشناسی رشته تعمیر و نگهداری هواپیما ، برای دروس تخصصی و عمومی ، چه کتابهای کمک درسی پیشنهاد میکنین؟؟ نام کتاب به همراه نام ناشر........................کمتر از 2 ماه دیگه امتحانه
(خواهشا کمک کنید چون تنها مرجع و مشاور من ابن تاپیک p30world هست)..

دوست عزیز قبلا هم مطرح کردین
منم خیلی گشتم ولی متاسفانه چیز بدرد بخوری پیدا نشد
هنوز هم در تلاشم
پیدا شد حتما اینجا می زارم

منظورتون كتاب " ادبيات،معارف،زبان" از مدرسان شريفه ديگه ؟
تو اين كتاب فقط تست هستش يا خلاصه نكات رو هم داره ؟

بله منظورم همونه
هم تست هم خلاصه نکات
میتونم به جرات بگم 98 درصد سوالات کنکور از رو همین کتاب هست

سلام مي خواستم ببينم من چه جوري بايد اين نمونه سوالات مكانيك و فيزيك و ساير موارد رو دانلود كنم هيچ بخشي وجود نداره براي دانلود كردن

دوست عزیز واسه چه مقطعی
چه امتحانی ؟؟

skoy
05-06-2009, 16:08
سلام

من میخوام ارشد مدیریت بازرگانی یا مالی شرکت کنم. میخواستم ببینم برای منابع مورد مطالعه این رشته جزوه های پارسه بهترن یا ماهان یا سنجش تکمیلی؟ در ضمن من لیسانس ریاضی هستم.

farshidshd
05-06-2009, 20:31
سلام

من میخوام ارشد مدیریت بازرگانی یا مالی شرکت کنم. میخواستم ببینم برای منابع مورد مطالعه این رشته جزوه های پارسه بهترن یا ماهان یا سنجش تکمیلی؟ در ضمن من لیسانس ریاضی هستم.

جزوه های پارسه از ماهان و سنجش بهترن
جزوه های ماهان هم از سنجش تکمیلی
برای رشته شما جزوه ی پارسه میتونه کمک زیادی بکنه بهتون

البته جزوه های سنجش تکمیلی هم در کنار جزوات ماهان یه منبع کاملی رو تشکیل میده

موفق باشی

Amin.M.1986
07-06-2009, 16:32
دوستان من جزوه کنکور ارشد رشته ی مواد متالورژی نیاز دارم مخصوصا زبان تخصصی .. .... کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟

farshidshd
21-06-2009, 21:42
آزمون کنکورش دیگه :31: واسه سال سوم و پیش دانشگاهی

بابا فرشید سایت

باز نمیشه

سایت اخبار دانشگاه آزاد:13:

فعلا که خبری نیست
مطمئنا خبری بشه اعلام میکنیم

سایتش هم من الان دارم نگاه میکنم باز نمیشه چیه؟

mahsa1469
28-06-2009, 16:53
سلام دوستان من دنبال منابع و رفرنس های کارشناسی ارشد عمران هستم ممنون می شم اگه راهنماییم کنید:11:

sepehr_x50
29-06-2009, 12:34
سوالات تجربی سال 87 رو میخواستم...

ممنون.

.:HAMED:.
29-06-2009, 12:46

ممنون.

mahsa1469
30-06-2009, 18:27
یعنی کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟

reza_3722
30-06-2009, 20:01
مثل کنکور کارشناسی منابع رو سازمان سنجش اعلام نمیکنه
منابع دانشگاه با دانشگاه دیگه، یا استاد با استاد دیگه ممکنه فرق کنه
درس ها اینهاست:
ریاضی عمومی 1 و 2
معادلات دیفرانسیل
زبان عمومی
زبان تخصصی
مکانیک سیالات
مکانیک خاک
مقاومت مصالح
تحلیل سازه ها 1

reza_3722
30-06-2009, 20:04
من امسال از جزوه های پارسه استفاده میکردم. بد نبود

farshidshd
02-07-2009, 11:37
سلام دوستان من دنبال منابع و رفرنس های کارشناسی ارشد عمران هستم ممنون می شم اگه راهنماییم کنید:11:

بفرمایین:::::::::::::::::

farshidshd
02-07-2009, 11:52

ممنون.

سوالات عمومی:::

سوالات اختصاصی شماره یک::::

سوالات اختصاصی شماره 2::

پاسخنامه عمومی:::

پاسخنامه اختصاصی:::

payam
05-07-2009, 12:17
عمومی

ادبیات با ضریب ۱ ( شامل کتابهای : برگزیده ی متون فارسی تالیف دکتر جلیل تجلیل و ... زبان و نگارش فارسی تالیف دکتر حسن گیوی : انتشارات سمت - زبان و ادبیات فارسی تالیف باقر غلامی کلیشمی)

معارف اسلامی با ضریب ۱ ( شامل کتابهای : معارف اسلامی ۱ تالیف محمد سعیدی مهر و امیر دیوانی : انتشارات نهاد رهبری - معارف اسلامی ۲ : انتشارات سمت)

زبان با ضریب ۱ ( انگلیسی عمومی برای دانشجویان نوشته ی دکتر محمد حسن تحریریان ٬ غلامرضا زارعی و... انتشارات چهارباغ - انگلیسی برای دانشجویان فنی مهندسی نوشته ی دکتر پرویز بیدهری ٬ دکتر محمد فلاحی و ...انتشارات سمت )البته تسلط به کتابهای دبیرستان و پیش دانشگاهی لازم به نظر می رسد .

تخصصی

الکترونیک با ضریب ۴ ( شامل کتابهای : الکتر ونیک ۱ و ۲ تالیف دکتر سعید میر عشقی )

ریاضی با ضریب ۳ (شامل درس های ریاضی عمومی و کاربردی و شامل کتابهای مختلفی می شه که همه اشون از نظر محتوا یکی هستن و فقط طرز بیان فرق می کنه)

تحلیل مدار های الکتریکی با ضریب ۳ ( شامل درس های مدار ۱ و ۲ و کتابهای :تحلیل مندسی مدار ویلیام هیت - نظریه ی اساسی مدار دکتر جبه دار جلد ۱ و ۲ )

مدار های منطقی با ضریب۳

فیزیک مغناطیس با ضریب ۲ (شامل کتاب فیزیک مغناطیس هالیدی)

ماشین های الکتریکی با ضریب ۲ (کتابهای ماشین های الکتریکی ٬ چاپمن ترجمه ی دکتر دهقانی - ماشین های الکتریکی ٬ پی سی سن ترجمه ی دکتر عابدی - ماشین های الکتریکی ترجمه ی دکتر حمید لسانی)

منبع این لیست :

sajad-university.blogfa

tooba53
05-07-2009, 20:20
بچه ها کسی نمونه سوالات کارشناسی فراگیر پیام نور سالهای قبل رو داره ؟
رشته حقوق میخوام . هم عمومی هم اختصاصی
مرسی

shahrzad20
07-07-2009, 15:05
نمونه سؤالات امتحاني ترم‌هاي اخير دانشگاه پيام‌نور دروس رشته حقوق دانشگاه پیام نور

ostad reza
24-07-2009, 10:38
به نظر شما میشه از خاکشناسی رفت عمران خاک؟

Makan_noor
28-07-2009, 07:59
مثل کنکور کارشناسی منابع رو سازمان سنجش اعلام نمیکنه
منابع دانشگاه با دانشگاه دیگه، یا استاد با استاد دیگه ممکنه فرق کنه
درس ها اینهاست:
ریاضی عمومی 1 و 2
معادلات دیفرانسیل
زبان عمومی
زبان تخصصی
مکانیک سیالات
مکانیک خاک
مقاومت مصالح
تحلیل سازه ها 1
سلام
دیروز در پیک سنجش اعلام شد که منابع آزمون کارشناسی ارشد تعدادی از رشته ها مثل عمران افزایش پیدا کرده.دروس اضافه شده به رشته ی عمران عبارتند از:
پی سازی
طراحی سازه های فولادی 1 و 2
طراحی سازه های بتنی 1 و 2
هیدرولیک
راهسازی
روسازی
کسانی که اینجا عمرانی هستند نمیتونن حدس بزنن که چجوری میشه از این درس ها سوال داد؟
مثلا در مورد بتن و فولاد یادمه که برای طراحی ما همیشه یه بغل کتاب و آیین نامه و ماشین حساب با خودمون حمل میکردیم چجوری میخوان از این دروس سوال طراحی بدن؟یا باید بشینیم مباحث مقررات ملی رو حفظ کنیم؟
یا برای دروس راهسازی و روسازی ده ها منابع مختلف وجود داره که با هم اختلافات زیادی دارن و تو هر دانشگاه و هر استاد یه جور درس داده میشه تازه مباحث تخصصی این دروس چی میشه که در حد دوره ی کارشناسی نیست؟
آخه نمیشه که شب بخوابن و صبح اعلام کنن این همه درس اضافه شده!!آخه چجوری میخواین سوال بدین؟از روی چه منابعی سوال میدین؟حداقل چرا گرایش های مختلف رو تفکیک نکردین و ضرایب دروس رو بالا پایین نکردین؟یعنی چی که همه ی دروس با ضریب یک؟!!کدوم نوابغ توی سازمان سنجش و آموزش عالی دارن کار میکنن؟!!

robert
28-07-2009, 15:52
سلام
سوالات کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر رو میخواستم
ترجیحا از 1385 به بعد باشه

tameshktameshk
30-07-2009, 21:40
سلام دوستان
اگه ممكن منابع دقيق كارشناسي ارشد مهندسي صنايع غذايي رو به من معرفي كنين ممنون ميشم. جزوات رو از كجا ميتونم تهيه كنم؟:11:

saba.fb
10-08-2009, 00:31
سلام
اين منابعو کي معرفي کرده؟
ممنون
:)

farshidshd
10-08-2009, 12:28
سلام
سوالات کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر رو میخواستم
ترجیحا از 1385 به بعد باشه

اندازه :1131 کیلوبایت
پسوند : pdf
شرح :دفترچه شماره 1 صبح شنبه:::

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===============================================

اندازه :1494 کیلوبایت
شرح :دفترچه شماره 2 صبح شنبه

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
==============================================

اندازه :736 کیلوبایت
شرح :دفترچه شماره 1 عصر پنج شنبه

اندازه :1305 کیلوبایت
شرح :دفترچه شماره 2 عصر پنج شنبه

فعلا اینا رو داشته باش تا بعد...

momo
15-08-2009, 21:11
سلام دوستان
اگه ممكن منابع دقيق كارشناسي ارشد مهندسي صنايع غذايي رو به من معرفي كنين ممنون ميشم. جزوات رو از كجا ميتونم تهيه كنم؟:11:

اینم منابع صنایع غذایی لطفا به لیست اضافه کنید

جزوات:

*تکنولوژی مواد غذایی(تکنولوژی لبنیات-قند-روغن-غلات-کنسرو-اصول نگهداری) ضریب ۴:

صنایع لبنیات:

۱- صنایع لبنیات سیدعلی مرتضوی

۲- صنایع لبنیات دکتر احسانی دانشگاه تهران

- صنايع لبنيات خسروشاهی

- لبنیات دکتر دخانی اصفهان
تکنولوژِی قند:

۵- تکنولوژی قند دکتر بهزاد دانشگاه مشهد

۶- تکنولوژی قند شیراز

۷- تکنولوژی تولید شکر از چغندر قند دکتر محسن لبافی

۸- مربوط به شکلهای درس قند دکتر ایاسه دانشگاه تبریز

تكنولوژي روغن:

۹- تکنولوژی روغن دانشگاه اصفهان

۱۰- تکنولوژی روغن های خوراکی دکتر محمد حسین حداد خداپرست

۱۲- تکنولوژی روغن جلد مهندس سید جلالی

تكنولوژي غلات:

۱۳- تکنولوژی غلات دکتر دانشگاه تهران
۱۴- تکنولوژی غلات دکتر مهدی کدیو دانشگاه اصفهان

كنسروسازي:

۱۵- کنسروسازی دکتر فخری شهیدی دانشگاه مشهد

۱۶- کنسروسازی دکتر دانشگاه شیراز

۱۷- كنسرو سازی دکتر سهراب معینی دانشگاه تهران

۱۸- کنسروسازی دکتر ایاسه دانشگاه تبریز

اصول نگهداري مواد غذايي:

۱۹ اصول نگهداری مواد غذایی دکتر کبیری دانشگاه اصفهان

۲۰- اصول نگهداری مواد غذایی دکتر معین دانشگاه تهران

۲۱- اصول نگهداری مواد غذایی دکتر قدوسی دانشگاه مشهد

۲۲- مربوط به اصول نگهداری مواد غذایی دکتر ایاسه دانشگاه تبریز

*ميكروبيولوژي موادغذايي با ضریب ۲:

۲۳- میکروبیولوژی مواد غذایی دکتر قدوسی مشهد

۲۴- میکروبیولوژی مواد غذایی دکتر فخری شهیدی دانشگاه مشهد

۲۵- میکروبیولوژی مواد غذایی دکتر دانشگاه تهران

۲۶- میکروبیولوژی مواد غذایی دانشگاه تبریز

۲۷- میکروبیولوژی مواد غذایی دکتر حبیبی

*شيمي مواد غذايي ضریب ۲:

۲۸- شیمی مواد غذایی فرهوش دانشگاه فردوسی مشهد

۲۹ - شیمی مواد غذایی دکتر احمدی دانشگاه تبریز

۳۰- خلاصه شیمی مواد غذایی دکتر پور آزرنگ دانشگاه اصفهان-مشهد-تهران-تبریز

- شیمی مواد دکتر حامدی

*اصول طراحی کارخانجات و مهندسی صنایع غذایی ضریب ۲:

اصول طراحي كارخانجات:

۳۱- اصول طراحی کارخانجات دکتر کلباسی دانشگاه تهران

۳۲- اصول طراحی دکتر محمد شاهدی دانشگاه اصفهان

اصول مهندسي صنايع غذايي:

اصول مهندسی صنایع غذایی دکتر کلباسی دانشگاه تهران

- اصول مهندسی صنایع غذایی دکترشاهدی دانشگاه اصفهان

اصول مهندسی صنایع غذایی دکتر سید کمال الدین رضوی دانشگاه فردوسی مشهد

*زبان عمومی و تخضصی ضریب ۲:

زبان تست دیباگران

کتاب English for the students of food science دکتر ابوالقاسم جزایری

- زبان تخصصی صنایع غذایی انتشارات سمت

** کلیه جزوات انتشارات پارسه و سنجش تکمیلی

سوالات تست کنکوری:

۳۷- تست کنکور کارشناسی ارشد سالهای قبل

۳۸ - گامی به سوی کارشناسی ارشد (سه جلدی( انتشارات بارساوا

- درسنامه جامع کارشناسی ارشد صنایع غذایی احسان جناب انتشارات میر

-مجموعه 2000 تست کارشناسی ارشد میرنظامی ضیابری

kojaiali1
21-08-2009, 11:18
سلام امسال می خواهم کنکور ارشد کامپیوتر شرکت کنم برای همین پارسه ثبت نام کرده ام و جزوات آن را گرفته ام حال سئوال اینجاست تو این 6 ماه مانده به امتحان فقط جزوات پارسه را بخوانم یا مطالب دیگری را باید بخوانم میشه در این مورد من را راهنمایی کنید

با خواندن کامل جزوات نتیجه میگیرم یا نه لطفا راهنمایی کنید

از کسانی که امسال قبول شده اند منو راهنمایی کنند

ادیب زاده
31-08-2009, 00:32
سلام منابع بیماری شناسی در کارشناسی ارشد چیه لطفا تمام کتابا با منبع رو برام بگید.

ادیب زاده
31-08-2009, 00:38
منابع کارشناسی ارشد رشته بیماری شناسی گیاهی لطفا بگید چیه؟

ecogol
06-09-2009, 12:08
سلام دوستان
کسی می دونه منابع آزمون کارشناسی ارشد 89 اقتصاد چیه؟کدوما رو بخونیم بهتره؟و از کتب کمک آموزشی کدوما رو پیشنهاد میکنین؟

aban_sahar
11-09-2009, 18:12
اگه لطف كنيد منابع ونمونه سئوالات كارشناسي ناپيوسته معماري رو به من بگين

ecogol
13-09-2009, 10:27
بچه ها کسی می دونه برای کارشناسی ارشد رشته اقتصاد وحسابداری جزوات پارسه بهتره یا سنجش تکمیلی؟ممنون می شم جواب بدین.

saba.baktash
21-09-2009, 18:45
سلام دوستان من فارغ التحصيل رشته كامپيوترم مي خوام براي ارشد رشته ژئوفيزيك شركت كنم براي درس زمين شناسي نميدونم چه كتابايي رو بايد بخونم ميشه لطفا منو راهنمايي كنيد

با تشكر

xmixx
22-09-2009, 11:28
سلام
ببخشید منابع آزمون کارشناسی به کارشناسی ارشد رشته ی حقوق رو برام معرفی میکنید؟

attractive_girl
23-09-2009, 12:39
سلام. من رشتم علوم کامپیوتر بعد میخوام کارشناسی ارشد برای مهندسی آی تی بخونم.
بعد باید منابع آی تی رو بخونم یا علوم کامپیوتر؟
منابع علوم کامپیوتر هم پیدا نکردم!

Reza82N
23-09-2009, 15:18
سلام دوستان با توجه به منابعي كه در زير گذاشتم دروسي كه ضريب اونها صفر هست يعني چطوريه؟

سلام. من رشتم علوم کامپیوتر بعد میخوام کارشناسی ارشد برای مهندسی آی تی بخونم.
بعد باید منابع آی تی رو بخونم یا علوم کامپیوتر؟
منابع علوم کامپیوتر هم پیدا نکردم!
در مورد اينكه كدوم منبع رو بخونيد من اطلاع ندارم اميدوارم دوستان راهنماييتون كنند.
خدمت شما : منابع كارشناسي ارشد آي-تي و علوم كامپيتور

mpirayesh
29-09-2009, 23:00
منابع ودروس کنکور کاردانی به کارشناسی معماری؟

پوول
08-10-2009, 11:27
منابع كارداني به كارشناسي داشنگاه آزاد رشته كامپيوتر رو يكي بزاره تر و خدا كمكمون كنيد در راه خدا!

clickestan
09-10-2009, 10:58
منابع آزمون سراسری سال 89 چی هست؟

Nymphetamine
10-10-2009, 17:28
اینها رو توی فهرست پست اول ندیدم...میزارم شاید به درد کسی بخوره...

منابع درسی آزمون دوره های کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای:

ReZa DN
25-10-2009, 09:14
منابع درسی رشته حقوق بین الملل برای دانشگاه آزاد رو میخوام بدونم کسی میدونه؟

farshidshd
25-10-2009, 10:55
منابع كارداني به كارشناسي داشنگاه آزاد رشته كامپيوتر رو يكي بزاره تر و خدا كمكمون كنيد در راه خدا!

بارها و بارها در همین تاپیک اعلام شده ... بازم میگم

» ریاضی و آمار - تعداد سوال : 30

منبع پیشنهادی : جزوات پارسه

» زبان تخصصی - تعداد سوال : 15

*منبع اصلی : این درس منبعی ندارد ولی برای یادگیری بهتر لغات و متون تخصصی، بهتر است کتاب درس و کنکور سریع زبان تخصصی تالیف آقای حمیدرضا مقسمی ( انتشارات گسترش علوم پایه ) مطالعه شود

» مدار منطقی - تعداد سوال : 10

*منبع اصلی : طراحي ديجيتال ( مدار منطقي ) - تالیف موريس مانو و ترجمه دكتر سيدرضي - دكتر فرهاد ارومچيان

منبع پیشنهادی : درس و کنکور مدار منطقی - تالیف آقای حمیدرضا مقسمی ( انتشارات گسترش علوم پایه ) - جزوات پارسه

» برنامه سازی کامپیوتر ( C & Pascal ) - تعداد سوال : 15

*منبع اصلی : برنامه نويسي به زبان Cنوشته كافمن - هانلي و ترجمه مهندس حسين ابراهيم زاده قلزم - برنامه نويسي ساخت يافته با پاسكال نوشته الیوف کافمن و ترجمه مهندس حسين ابراهيم زاده قلزم

» سیستم عامل - تعداد سوال : 17

*منبع اصلی : طراحي و پياده سازي سيستمهاي عامل نوشته آندرو تننباوم

منبع پیشنهادی : درس و کنکور سریع سیستم عامل تالیف حمید رضا مقسمی

» ذخیره و بازیابی اطلاعات - تعداد سوال : 16

*منبع اصلی : سیستم و ساختار فایلها - دكتر محمد تقي روحاني رانكوهي ( انتشارات جلوه )

» ساختمان داده ها - تعداد سوال : 17

*منبع اصلی : ساختمان داده ها تالیف اليس هورويتز

منبع پیشنهادی : درس و کنکور سریع ساختمان داده ها تالیف حمید رضا مقسمی - جزوات پارسه

» دروس عمومی - تعداد سوال : ادبیات ( 25 ) - زبان ( 25 ) - معارف اسلامی ( 25 )

برای دروس عمومی نیز کتاب جامع " ادبیات - زبان - اندیشه اسلامی" انتشارات مدرسان شریف پیشنهاد میشود، این کتاب علاوه بر تدریس نکات کنکوری، تست های سالهای گذشته را نیز به صورت طبقه بندی شده در اختیار شما قرار میدهد و میتواند منبع کاملی برای دروس عمومی محسوب شود

منابع ودروس کنکور کاردانی به کارشناسی معماری؟

دروس عمومی :

ادبیات – معارف - زبان(ضریب 1)

معارف:

1- معارف اسلامی (1) (دفتر نهاد رهبری )

2- معارف اسلامی (2) (دفتر نهاد رهبری )

زبان:

1- زبان عمومی (انتشارات سمت)

2-کتب پیش دانشگاهی و دبیرستان

منابع تست : دروس عمومی کنکور کارشناسی ناپیوسته مد رسان شریف(بسیار بسیار مهم)

دروس اختصاصی :

شامل: (جمعا 100 سئوال 90 دقیقه )

ریاضی و هندسه(ضریب 3)

منابع:ریاضی:هر کتابی که در سر فصلهای زیر به شما کمک می کند مثل:حسابان سال سوم ریاضی و حساب دیفرانسیل و انتگرال (پیش دانشگاهی)

سر فصلهای مهم :

تابع:

دامنه و برد - جبر توابع - ترکیب توابع - مثلثاتی و معکوس مثلثاتی – تابع معکوس - تابع متناوب - معادله درجه دوم - توابع هایپربولیک

حد:

انواع حد- پیوستگی - مجانب ها – و ...

مشتق:

تعریف مشتق - مشتق گیری - مشتق تابع مرکب - مشتق تابع معکوس –مشتق هایپربولیک- معادله لاپلاس

کاربرد مشتق:

اکسترموم ها - نقاط بحرانی.

انتگرال:

انتگرال معین و نامعین - مساحت زیر نمودار- حجم حاصل از دوران - انتگرال دو گانه

دنباله و سری

ماتریس

بردارها

و......(اینها فقط سر فصلهای مهم بودند)

هندسه تحلیلی (بردار ها-مقاطع مخروطی-ماتریس)

هندسه:هندسه1 و 2 دبیرستان

منابع تست:ریاضی معماری کنکور کارشناسی ناپیوسته مدرسان شریف (بسیار بسیار مهم)

>>فن ساختمانی(ضریب 2)

شامل: (50 سئوال)

عناصر و جزئیات – تنظیم شرایط محیطی - متره و برآورد - ترسیم فنی -مصالح شناسی - ایستایی و مقاومت مصالح

منابع :

عناصر و جزئیات:

عناصر و جزئیات (هنرستان)

جزاء ساختمان و ساختمان (سیاوش کباری)

دیتلهای ساختمانی(سیاوش کباری)

نقشه کشی ساختمان مهارت فنی درجه 1 (جرجانی)

نقشه کشی ساختمان مهارت فنی درجه2 (جرجانی)

مصالح شناسی:مصالح شناسی (هنرستان - معماری)

مصالح(سیاوش کباری)

مصالح شناسی (هنرستان - ساختمان)

متره و برآورد:

متره و برآورد (هنرستان)

مدیریت و تشکیلات کارگاهی(منبع خاصی وجود ندارد - جزوات درسی- جزوه درسی

دانشگاه بوعلی سینا همدان

ترسیم فنی:ترسیم فنی (هنرستان)

ترسیم فنی (حسین زمرشدی)

تنظیم شرایط محیطی:

اقلیم (مرتضی کسمائی)

تاسیسات (هنرستان - بسیار مهم)

تنظیم شرایط محیطی(ساسان مرادی)

ایستایی و مقاومت مصالح:

ایستایی (هنرستان – ساختمان - بسیار مهم)

>>> مبانی تئوری و نظری معماری

شامل:(30 سئوال)

1 - مبانی نظری معماری

2 - تاریخ معماری

3 - پرسپکتیو

>>مبانی نظری معماری :

مبانی هنرهای تجسمی (هنرستان –چاپ قدیم دو جلد می باشد)-کارگاه هنر 1 (پیش دانشگاهی هنر)-طراحی معماری (هنرستان)

رنگ شناسی ایتن – رنگ شناسی (مبانی هنرهای تجسمی جلد 2)

>>تاریخ معماری:

1 - سبک شناسی معماری(مرحوم دکترمحمدکریم پیر نیا)

2 - معماری جهان(زارعی)

3 - آشنایی با بناهای تاریخی(هنرستان)

4 - مبانی و مفاهیم معماری معاصر غرب (دکتر وحید قبادیان)

5 - سیر هنر در تاریخ 1 (پیش دانشگاهی هنر)

6 - سیر هنر در تاریخ 2 (پیش دانشگاهی هنر)

<<<تهیه هر 6 کتاب لازم می باشد>>>

پرسپکتیو : ترسیم فنی (حسین زمرشدی)- ترسیم فنی (هنرستان)- ترسیم فنی و طراحی معماری (موسویان)-هندسه مناظر و مرایا

کتب تکمیلی و تستی : (بسیار بسیار مهم)

1-کنکور کارشناسی ناپیوسته (محمد یگانه)

2 -کنکور کاردانی پیوسته (محمد یگانه)

3-نکته به نکته کنکور معماری (محمد یگانه)

4- کنکور کارشناسی ناپیوسته معماری (پرنا)

5- در هر مبحثی که ضعیف هستید :کتابهای موسسه دیبا گران

منابع آزمون سراسری سال 89 چی هست؟

شما منابع چه رشته ای رو میخواین؟؟؟

منابع درسی رشته حقوق بین الملل برای دانشگاه آزاد رو میخوام بدونم کسی میدونه؟

شما هم نگفتین در چه مقطعی میخواین؟؟

از همه دوستانی که درخواست منبع میدن خواهش میکنم درخواستشونو کامل بگن

منابع چه رشته و چه مقطع و چه دانشگاهی رو میخوان...

با تشکر

.

khoshchehre13
27-10-2009, 14:18
النته من به شما توصیه می کنم که از رشته کامپیوتر به ژئوفیزیک نیایید ام اگر تصمیم خود را گرفته اید می‌توانید کتابهای زیر را بخوانید.
1)زمین شناسی عمومی ، ترجمه رسول اخروی ، (این کتاب منبع 50% سوالات زمین شناسی است.)
2)زمین شناسی مهندسی ، حسین معماریان (به خوبی اولی نیست ولی بد هم نیست.)

mpirayesh
31-10-2009, 18:22
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید===========================
دوست عزیز منابعی که گذاشتین
میشه بگین کدومش برای سراسری و کدوم برای آزاد است

چون میدونین دروس امتحانی این دو دانشگاه متفاوت است

s_eazi
01-11-2009, 14:44
لیست منابع و جزوات کارشناسی ارشد
رشته های مهندسی صنایع :
١- تحقیق در عملیات ١ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])( دکتر کوروش عشقی/ دانشگاه: شریف)
٢- تحقیق در عملیات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( دکتر اشجری / آموزشگاه علمی پارسه)
٣- کنترل موجودی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( دکتر پورسعیدی/ آموزشگاه علمی پارسه)
۴- کنترل موجودی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( دکتر حیدری/ دانشگاه : علم و صنعت)
۵- طرح ریزی واحدهای صنعتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (دکتر اشجری/ آموزشگاه علمی پارسه)
۶- آمار و احتمال مهندسی (دکتر گائینی/ آموزشگاه علمی پارسه)
برای مشاهده منابع درسی موجود به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه فرمایید.

rokina
04-11-2009, 11:47
سلام. کسی هست که منابع ارشد روانشناسی بالینی را داشته باشه می خوام بخرم یا با کتابای دیگم معاوضه کنم ممنون میشم اگه بهم بگین

farshidshd
08-11-2009, 13:12
» منابع کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی 88

» برنامه سازی کامپیوتر ( C & C++ ) - تعداد سوال : 20

*منبع اصلی : برنامه نويسي به زبان Cنوشته كافمن - هانلي و ترجمه مهندس حسين ابراهيم زاده قلزم - برنامه نويسي به زبان C++ نوشته دایتل اند دایتل و ترجمه مرتضی صاحب الزمانی

منبع پیشنهادی : درس و کنکور سریع C++ - حمید رضا مقسمی

» ذخیره و بازیابی اطلاعات - تعداد سوال : 15

*منبع اصلی : سیستم و ساختار فایلها - دكتر محمد تقي روحاني رانكوهي ( انتشارات جلوه )

» ساختمان داده ها - تعداد سوال : 15

*منبع اصلی : ساختمان داده ها تالیف اليس هورويتز

منبع پیشنهادی : درس و کنکور سریع ساختمان داده ها تالیف حمید رضا مقسمی - جزوات پارسه

» زبان تخصصی - تعداد سوال : 10

*منبع اصلی : این درس منبعی ندارد ولی برای یادگیری بهتر لغات و متون تخصصی، بهتر است کتاب درس و کنکور سریع زبان تخصصی تالیف آقای حمیدرضا مقسمی ( انتشارات گسترش علوم پایه ) مطالعه شود

» ریاضی - تعداد سوال : 25

» دروس عمومی - تعداد سوال : ادبیات ( 25 ) - زبان ( 25 ) - اندیشه اسلامی ( 25 )

برای دروس عمومی نیز کتاب جامع " ادبیات - زبان - اندیشه اسلامی" انتشارات مدرسان شریف پیشنهاد میشود، این کتاب علاوه بر تدریس نکات کنکوری، تست های سالهای گذشته را نیز به صورت طبقه بندی شده در اختیار شما قرار میدهد و میتواند منبع کاملی برای دروس عمومی محسوب شود

.

farshidshd
08-11-2009, 13:21
سلام. کسی هست که منابع ارشد روانشناسی بالینی را داشته باشه می خوام بخرم یا با کتابای دیگم معاوضه کنم ممنون میشم اگه بهم بگین

میتونی برای دیدن منابع به لینک زیر بری::::::::

منابع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی بالینی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی

ravi22
14-11-2009, 07:58
سلام. با تشكر از زحمتاي همه تون به خصوص جناب farshidshd دوستان كسي جزوه كمك آموزشي ( فايل ) ساختمانهاي گسسته رونداره. اون پيام نور قم نه ها.؟

farshidshd
14-11-2009, 13:32
سلام. با تشكر از زحمتاي همه تون به خصوص جناب farshidshd دوستان كسي جزوه كمك آموزشي ( فايل ) ساختمانهاي گسسته رونداره. اون پيام نور قم نه ها.؟

کتاب آقای دکتر بهروز قلی زاده::

فصل اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل چهارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل پنجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل ششم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل هفتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینا رو فعلا داشته باش تا بعد...

ravi22
17-11-2009, 19:00
کتاب آقای دکتر بهروز قلی زاده::

فصل اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل چهارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل پنجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل ششم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فصل هفتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینا رو فعلا داشته باش تا بعد...

ممنون. ولي منظورم از پيام نور قميه دقيقا همين جزوه مهندس قلي زاده بود.

كتاب جواد وحيدي رو اگر داشته باشين ممنون ميشم. يا اگر متن اصلي هم باشه اشكالي نداره.

farshidshd
17-11-2009, 19:04
ممنون. ولي منظورم از پيام نور قميه دقيقا همين جزوه مهندس قلي زاده بود.

كتاب جواد وحيدي رو اگر داشته باشين ممنون ميشم. يا اگر متن اصلي هم باشه اشكالي نداره.

کتاب استاد دکتر وحیدی توی نت فکر نکنم پیدا شه

شما با ایشون درس دارین؟؟

معماري:زندگي
19-11-2009, 00:52
سلام..من منابع كارشناسي ارشد معماري رو مي خوام..و اينكه درصد هر درس بايد در چه سطحي باشه كه بشه دانشگاه تهران قبول شد؟:20:اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم....

SADEGH 7
25-12-2009, 01:01
سلام
دفترچه راهنمای کنکور کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) رشته ی کامپیوتر سال 88 رو اگه لطف کنید بذارید ممنون می شم.
با تشکر قبلی:11:

Elham_saber
25-12-2009, 19:15
سلام
دفترچه راهنمای کنکور کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) رشته ی کامپیوتر سال 88 رو اگه لطف کنید بذارید ممنون می شم.
با تشکر قبلی
اگه آدرس میل بدین براتون میفرستم

SADEGH 7
25-12-2009, 19:41
اگه آدرس میل بدین براتون میفرستم
لطف می کنید:

مرسی:11:

4MaRyAm
29-12-2009, 21:10
سلام، واقعا خسته نباشید

من دروس امتحانی و ضریب این دروس رو در کنکور کاردانی مکانیک خودرو میخام
ممنون میشم سریعا جوا بدین:11:

farshidshd
30-12-2009, 10:56
سلام، واقعا خسته نباشید

من دروس امتحانی و ضریب این دروس رو در کنکور کاردانی مکانیک خودرو میخام
ممنون میشم سریعا جوا بدین:11:

سلام

1-استاتیک و مقاومت مصالح ضریب 3
2-مکانیک سیالات ضریب 2
3-ترمودینامیک ضریب 2
4-انتقال حرارت ضریب 2
5-ریاضی ضریب 3
6-ادبیات ضریب 1
7-معارف ضریب 1
8-زبان عمومی ضریب 1

موفق باشی

4MaRyAm
30-12-2009, 13:27
سلام

1-استاتیک و مقاومت مصالح ضریب 3
2-مکانیک سیالات ضریب 2
3-ترمودینامیک ضریب 2
4-انتقال حرارت ضریب 2
5-ریاضی ضریب 3
6-ادبیات ضریب 1
7-معارف ضریب 1
8-زبان عمومی ضریب 1

موفق باشی

مرسی فرشید جان :11:

ولی اینا که گفتی مال مکانیکه، نه مکانیک خودرو فنی و حرفه ای
=

اینا دروس تخصصیشه؟ ضریبش چنده؟
اجزای ماشین
محاسبات فنی
رسم فنی
تکنولوژی مکانیک خودرو

nafas
30-12-2009, 13:39
مکانیک خودرو

۴-- زبان با ضریب ۱
ب) دروس پایه :
۱– ریاضی ۱و۲تعداد ۲۰ سوال با ضریب ۴
۲ - فیزیک۱ تعداد ۱۵ سوال با ضریب ۲
۳ – شیمی سال اول ۱۵ سوال با ضریب ۲
ب ) دروس تخصصی با ضریب۱۵:
۱- اجزای ماشین ۱۰ سوال
۲ – تکنولوژی(مولدقدرت – شاسی و بدنه - دیزل ) ۲۵سوال
۳– محاسبات ۱و۲ تعداد ۱۵ سوال
۴ – رسم فنی عمومی و تخصصی ۲۰ سوال
۵- ریاضی ۳ ۱۰سوال
تعداد کل سوالات ۱۹۰ (۱۱۰ سوال عمومی و پایه و ۸۰ سوال تخصصی)
سوالات عمومی و پایه در دفترچه شماره یک شامل ۱۱۰

سوال و مدت پاسخگوئی ۱۵۰دقیقه و سوالات تخصصی در

دفترچه شماره ۲ شامل ۸۰ سوال و مدت پاسخگوئی ۱۰۰دقیقه

می باشد.

4MaRyAm
30-12-2009, 13:44
دروس تخصصی با ضریب۱۵

همه کنکورهای کاردانی دروس تخصصیشون اینقدر ضریبش بالاس؟

Jalal
30-12-2009, 20:53
سلام

دوستان ، بنده سوالات پیش دانشگاهی ریاضی و تجربی سالهای 86-87-88 رو میخوام

ممنون میشم

nafas
30-12-2009, 23:11
سوالای چیشو میخوای جلال جان ؟
کشوری ؟ تستی ؟ کنکور ؟ تشریحی ؟

بعد قوربونت اینجا که سوال نمیدن منابع سوالات رو میگن
بیا اینجا

nafas
30-12-2009, 23:15
همه کنکورهای کاردانی دروس تخصصیشون اینقدر ضریبش بالاس؟
سوتی بوده احتمالا :دی

4MaRyAm
01-01-2010, 19:04
سوتی بوده احتمالا :دی
نه بابا، واسه همه رشته های فنی و حرفه ای ، دروس تخصصیشون ضریب 15 هست!

Pcsx2
21-01-2010, 22:25
سلام

من منابع و سر فصل های کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی رو می خواستم

رشته الکترونیک

djbagoor
12-02-2010, 23:51
من سوالات تخصصی کنکور سال های قبل علمی کاربردی کارشناسی ناپیوسته ( کاردانی به کارشناسی) رشته I.C.T رو لازم دارم ,کسی نداره؟
نمی دونید از کجا می شه تهیه کرد؟ کتاب فروشی های انقلاب دارند سوالات کنکورهای علمی کاربردی رو ؟
اگه منابعش رو هم بگید خوبه هاااا!!!:10:

G.D.ragon.Ir
14-02-2010, 11:07
سلام. میخواستم بدونم دروس عمومی (زبان فارسی, ادبیات فارسی و انگلیسی) سال 3 دبیرستان, برای بچه های فنی حرفه ای/کاردانش با بچه های رشته های نظری (بجز انسانی) متفاوته؟

ممنون میشم هرچه سریعتر جواب بدید. با تشکر :11:

djbagoor
14-02-2010, 14:45
هیچ کس سوالت تخصصی ICT علمی کاربردی کارشناسی ناپیوسته سال های دیگه رو نداره؟
هیچ کسم نمی دونه از کجا می شه پیدا کرد؟

robert
17-02-2010, 12:32
سلام به همگی
دفترچه سوالات آزمون کارشناسی ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی رو میخواستم....

mohamad_shirdeli
19-02-2010, 15:00
- علوم ریاضی و فنی

نمونه سوالات ریاضی دبیرستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نمونه سوالات فیزیک پایه1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نمونه سوالات مکانیک تحلیلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نمونه سوالات فیزیک جدید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نمونه سوالات حرارت و ترمودینامیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نمونه سوالات فیزیک کوانتومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نمونه سوالات فیزیک حالت جامد 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نمونه سوالات ریاضی عمومی 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نمونه سوالات شیمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نمونه سوالات معادلات دیفرانسیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سوالات کارشناسی ارشد ریاضی - 85 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- علوم تجربی

mahdishata
22-02-2010, 09:25
سلام
گشتم چیزی پیدا نکردم.منابع ازمون ارشد رشته مهندسی صنایع برنامه ریزی و تححلیل سیستمها.ازاد یا سراسری
متشکرم:11:

ariana_a80
10-03-2010, 10:15
سلام
میشه لطفاً منابع کنکور کاردانی به کارشناسی زبان رو برام بزارید. متشکرم

leslie
25-03-2010, 17:43
سلام
میشه لطفاً منابع کنکور کاردانی به کارشناسی زبان رو برام بزارید. متشکرم

oranoos_92
28-03-2010, 23:23
با سالم
دوستان کسی منابع کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی را میدونه چه کتاب هایی و از چه منابعی هستند
با تشکر

farshidshd
29-03-2010, 13:00
با سالم
دوستان کسی منابع کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی را میدونه چه کتاب هایی و از چه منابعی هستند
با تشکر

منابع ازمون کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی

كتابها و منابع ذكر شده با توجه به سرفصل امتحانات برگزار شده در دوره هاي گذشته و تجربه هاي دانشجوي شركت كننده ، دانشجويان ارشد و نظر اساتيد محترم است.

منابع جهت آمادگي و پاسخگويي به سوالات فيزيولوژي و تغذيه ورزشي

- اصول بنيادي فيزيولوژي ورزشي 1و 2 / دكتر گاييني – دكتر دبيدي روشن

- فيزيولوژي ورزشي 1و 2 / كاستيل / 5 استاد

- فيزيولوژي ورزشي 1و 2 / دكتر خالدان

- فيزيولوژي ورزشي ( 1) انرزي و تغذيه / دكتر خالدان

- راهبردهاي تغذيه اي در فعاليتهاي ورزشي و كنترل وزن / دكتر گاييني

- مباني تغذيه ورزشي / محبي – فرامرزي

منابع جهت آمادگي و پاسخگويي به سوالات حركت شناسي و بيومكانيك

- مقدمات بيومكانيك ورزشي / دكتر حيدر صادقي

- بيومكانيك فنون ورزشي / دكتر نمازي زاده

- حركت شناسي / دكتر تندنويس

- اصول حركت شناسي ساختاري / دكتر دبيدي روشن

منابع جهت آمادگي و پاسخگويي به سوالات رشد و تكامل يادگيري حركتي

- يادگيري حركتي از اصول تا اجرا / اشميت / دكتر نمازي زاده – دكتر واعظ موسوي

- يادگيري و كنترل حركتي / اشميت و تيموتي لي / دكتر حمايت طلب و قاسمي / 2 جلدي

- مفاهيم و كاربرد يادگيري حركتي / مگيل / دكتر واعظ موسوي – دكتر شجاعي

- رشد و تكامل حركتي / هي وود/ دكتر نمازي زاده – دكتر اصلانخاني

- رشد حركتي / معصومه شجاعي

- مباني و كاربرد يادگيري حركتي/ ويرايش جديد / دكتر رحماني نيا

- اكتساب و اجراي مهارتهاي ورزشي / مك موريس / دكتر حمايت طلب – قاسمي

منابع جهت آمادگي و پاسخگويي به سوالات آمار، سنجش و اندازه گيري در تربيت بدني

- سنجش و اندازه گيري در تربيت بدني و علوم ورزشي / دكتر محمود شيخ و همكاران

- سنجش و ارزشيابي در تربيت بدني / دكتر هادوي

منابع جهت آمادگي و پاسخگويي به سوالات زبان تخصصي تربيت بدني

- فرهنگ توصيفي فيزيولوژي ورزش / دكتر خسرو ابراهيم

- فرهنگ انگليسي – انگليسي آكسفورد ورزشي و تربيت بدني / ميچل كنت

- زبان تخصصي تربيت بدني / ژاله معماري

- مجموعه متون تخصصي انگليسي تربيت بدني / دكتر طهماسبي – فرزانه حاتمي / دو نوع 100 متن و 200 متن

- فرهنگ واژه ها و اصطلاحات مديريت در تربيت بدني و علوم ورزشي – دكتر كوزه چيان

- فرهنگ تربيت بدني و علوم ورزشي / انگليسي – فارسي / دكترخواجوي

- انگليسي براي دانشجويان تربيت بدني / دكتر خسرو ابراهيم

- متون تخصصي تربيت بدني / شهبازي – عليدوست

-منابع جهت آمادگي و پاسخگويي به سوالات حركت اصلاحي و آسيب شناسي

- راهنماي پيشگيري و درمان آسيبهاي ورزشي / دكتر عليزاده – دكتر دانشمندي – دكتر قره خانلو

- آسيب شناسي ورزشي / ويرايش جديد ( اضافات 6 فصل ) / حميد خداداد

- حركات اصلاحي / دكتر عليزاده – دكتر دانشمندي – دكتر قره خانلو

منابع جهت آمادگي و پاسخگويي به سوالات مديريت ورزشي

مديريت و طرز اجراي مسابقات ورزشي / دكتر حميدي

مديريت سازمانهاي ورزشي / دكتر حميدي

مديريت سازمانهاي ورزشي / دكتر سجادي

مديريت برگزاري رويدادهاي ورزشي ( فيزو )) / دكتر حميدي و همكاران

مديريت سازمانهاي ورزشي

/ آگوستا هرناندز / دكتر الهي – دكتر خسروي زاده

منبع:: انجمن علمی ورزشی دانشگاه پیام نور

Sha7ab
22-04-2010, 23:26
کسی میتونه منابع آزمون کاردانی به کارشناسی زبان انگلیسی رو برای من بزاره؟

farshidshd
23-04-2010, 17:41
منابع کنکور کارشناسی ناپیوسته آموزش زبان انگلیسی

آزمون تخصصی :

روش تدریس چستین

روش تدریس لارسن فریمن

مهارتهای مطالعه یورکی

خواندن ۱ و ۲

دستور زبان ۱ و ۲

آزمون عمومی :

معارف اسلامی (سمت)

فارسی عمومی

زبان عمومی

.

farshidshd
26-04-2010, 09:41
برای دوست عزیز آقای joe_satriani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :::::::::

منابع كاردانی به كارشناسی ساخت و تولید(قالب سازی)

1- ریاضی

2 - استاتیک‌ و مقاومت مصالح

3- علم ‌مواد

4-مجموعه دروس اختصاصی قالبسازی (شامل اجزاء ماشین ـ اندازه‎گیری دقیق ـ قید و بند ـ طراحی قالب ـ رسم فنی)،

ضرایب :5.3.3.3

این از مواد امتحانی.

اینو باید بگم که ریاضی آدامز 1و 2 خوبه - در استاتیک و مقاومت مصالح بیرجانسون و مریان (البته فکر کنم مریان مقاومت نداره ) خوبند - در علم مواد و دروس تخصصی هم موارد معرفی شده توسط استادان خوبند .

در ضمن جزوه ی ریاضیات پارسه ، کتاب های کنکوری راهیان نور و پوران خیلی خوبند .

در ضمن دیدن سوالات کنکور سالهای گذشته خیلی مفید است .

موفق باشید

joe_satriani
26-04-2010, 09:46
برای دوست عزیز آقای joe_satriani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :::::::::

منابع كاردانی به كارشناسی ساخت و تولید(قالب سازی)

1- ریاضی

2 - استاتیک‌ و مقاومت مصالح

3- علم ‌مواد

4-مجموعه دروس اختصاصی قالبسازی (شامل اجزاء ماشین ـ اندازه‎گیری دقیق ـ قید و بند ـ طراحی قالب ـ رسم فنی)،

ضرایب :5.3.3.3

این از مواد امتحانی.

اینو باید بگم که ریاضی آدامز 1و 2 خوبه - در استاتیک و مقاومت مصالح بیرجانسون و مریان (البته فکر کنم مریان مقاومت نداره ) خوبند - در علم مواد و دروس تخصصی هم موارد معرفی شده توسط استادان خوبند .

در ضمن جزوه ی ریاضیات پارسه ، کتاب های کنکوری راهیان نور و پوران خیلی خوبند .

در ضمن دیدن سوالات کنکور سالهای گذشته خیلی مفید است .

موفق باشید

ممنون از لطفت :40:

mahdishata
26-04-2010, 10:16
منابع ازمون ارشد رشته مهندسی صنایع برنامه ریزی و تحلیل سیستمها
یکی امار اینو بده:31:

farshidshd
26-04-2010, 11:03
یکی امار اینو بده:31:

اگه پیدا بشه حتما میزاریم...

.

oranoos_92
28-04-2010, 06:17
آقا کسی درمورد منبع آزمون استخدامی آموزش و پرورش اطلاعی نداره؟

davood.2008
08-05-2010, 10:42
سلام دوستان
من دنبال سوالات اختصاصی کنکور 87 رشته علوم ازمایشگاهی رشته علوم ازمایشگاهی می گردم
کسی از دوستان می تونه کمکم کنه
اصلا تو بازار پیدا میشه
مرسی
:41::19:

davood.2008
17-05-2010, 09:57
کسی نیست به من کمک کنه
:19::19::19:

farshidshd
17-05-2010, 12:42
سلام دوستان
من دنبال سوالات اختصاصی کنکور 87 رشته علوم ازمایشگاهی رشته علوم ازمایشگاهی می گردم
کسی از دوستان می تونه کمکم کنه
اصلا تو بازار پیدا میشه
مرسی
:41::19:

کسی نیست به من کمک کنه
:19::19::19:

اگه کسی بدونه حتما کمک میکنه.

منم گشتم ولی چیزه بدرد بخوری پیدا نشد...

origami
25-05-2010, 07:14
سلام
من امسال شرکت نکردم ونمی دونم از کجا دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد رو دانلود کنم .
رفتم sanjesh.org که انگار فقط قبول شده ها فقط میتونن دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد رو بگیرن.
لطفا اگه کسی قبول شده لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 89 فنی و مهندسی رو می خواستم.
ممنونم

Perpetual
25-05-2010, 14:55
سلام
من امسال شرکت نکردم ونمی دونم از کجا دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد رو دانلود کنم .
رفتم sanjesh.org که انگار فقط قبول شده ها فقط میتونن دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد رو بگیرن.
لطفا اگه کسی قبول شده لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 89 فنی و مهندسی رو می خواستم.
ممنونم
بیا برو حال کن
ولی تو سایتش افتاده!!

aftabkhanom
01-06-2010, 07:30
منابع کنکور کاردانی به کارشناسی رشته گرافیک دانشگاه آزاد و سراسری و علمی و کاربردی سال 89 رو اگه زحمت بکشید ممنون می شم

V E S T A
18-06-2010, 10:53
سلام

من دنبال منابع کارشناسی ارشد رشته بیوتکنولوژی کشاورزی و بیماری شناسی گیاهی هستم...منابعی که مورد تایید دانشگاه

تهران باشه چون من تو سایت دانشگاه نتونستم چیزی پیدا کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید:11:

marjam k
18-06-2010, 14:48
سلام !
منابع آزمون کارشناسی ارشد رشته ی زیست شناسی سلولی مولکولی گرایش ژنتیکو می خوام .
منابع زیست شناسی که گذاشتین همینه که من می خوام ؟
یعنی من باید فیزیولوژی گیاهی و جانوری هم بخونم ؟
می گن بخشنامه ی جدید اومده که باید اینا رو بخونیم ؟
می گن آزمون زیست شناسی سلولی مولکولی تمام گرایش هاش از هم جدا شده ؟
لطفا راهنماییم کنین من چه درسایی و باید بخونم تا رشته ی ژنتیک و ادامه بدم !

Erfan64
21-06-2010, 21:49
خسته نباشید
من منابع کنکور ارشد معماری رو می خوام
ممنون

minimilad
23-06-2010, 12:11
سلام
دوستان منابع کارشناسی ارشد فیزیک و فیزیک دریا خواستم
متشکر

Gamexland
27-06-2010, 21:36
درود
دوستان لطف میکنند منابع آزمونهای کارشناسی رشته تاریخ پیام نور،آزاد و دولتی و هرجای دیگه رو بزارند؟هیچ جا پیدا نکردیم.

farshidshd
28-06-2010, 11:28
خسته نباشید
من منابع کنکور ارشد معماری رو می خوام
ممنون
1
زبان عمومی و تخصصی
ضریب 2

2
دروس فنی ساختمان (تنظیم شرایط محیطی، ایستایی، شناخت مواد، عناصر و جزئیات ، تاسیسات)
ضریب3

3
دروس تاریخ ومبانی نظری (تاریخ معماری جهان، معماری معاصر، معماری اسلامی، مبانی نظری معماری)
ضریب 2

4
درک عمومی معماری
ضریب 3

5
درک عمومی معماری منظر
ضریب 1

6
پروژه عملی اسکیس معماری
ضریب 5

منابع یشنهادی برای آمادگی ارشد معماری- گرایش معماری معماری

1
نویفرت آرشتیکت داتا

2
درک رفتار سازه ها
محمود گلابچی

3
سازه در معماری
ماریوسالوادوری
محمود گلابچی

4
مصالح ساختمان
سام فروتنی

5
شناخت مواد و مصالح
فنی حرفه ای – جلد سبز رنگ

6
معمار مهندس، ساختار
محمود گلابچی

7
اجزا ساختمان و ساختمان
سیاوش کباری

8
مقررات ملی ساختمان (مبحث 19 صرفه جویی در مصرف انرژی)
وزارت مسکن وشهرسازی

9
زبان انگلیسی برای دانشجویان رشته معماری
دکتر حسن رستگار

10
فرهنگ تصویری معماری
فرانسیس دی کچینگ
محمد احمدی نژاد

11
مبانی و مفاهیم در معماری معاصر غرب
وحید قبادیان

12
طراحی اقلیمی
وحید قبادیان

13
از زمان و معماری
منوچهر مزینی

14
بادخان (ملاحظات کالبدی باد در ساختمان)
محمد احمدی نژاد

15
بررسی اقلیمی ابنیه سنتی ایران
وحید قبادیان

16
اقلیم و معماری
مرتضی کسمایی

17
آشنایی با معماری اسلامی ایران
دکتر محمد کریم پیرنیا

18
آشنایی با معماری جهان
محمد ابراهیم زارعی

19
سبک شناسی معماری ایرانی
محمد کریم پیرنیا

20
درآمدی بر شناخت معماری روستایی ایران
اکبر زرگر

21
معماری (فرم، فضا، نظم)
فرانسیس دی کچینگ

22
زیبا شناختی در معماری
یورگ گورتر

23
دگرگونی آزمانها در معماری مدرن
سیروس باور

24
لویی کان
روما نسوجورکولا

25
پیشگامان طراحی مدرن
نیکلاس پورتر

26
شکل گیری معماری در تجارب ایران و غرب
دکتر فلامکی

27
ریشه ها و گرایش های نظری معماری
دکتر فلامکی

28
شکل گیری هنر اسلامی
اولگ گرابر
مهرداد وحدتی

29
هنر و معماری اسلامی
اولگ گرابر
یعقوب آزمند

30
شهر اسلامی
نجم الدین سمات

سلام
دوستان منابع کارشناسی ارشد فیزیک و فیزیک دریا خواستم
متشکر

منابع ارشد فیزیک

زبان عمومی و تخصصی با ضریب۱
الکترو مغناطیس با ضریب ۱
مکانیک کوانتومی با ضریب ۱
الکترونیک با ضریب ۱
فیزیک جدید با ضریب ۱
منابع پیشنهادی توسط دکتر کامران صداقت:(طراح ارشد)
زبان تخصصی
انتشارات سمت English for the student of the science

مکانیک تحلیلی
1) مکانیک تحلیلی سایمون
2) مکانیک تحلیلی فاز

الکترومغناطیس
مبانی نظریه الکترومغناطیس ، رتیز- میلفورد

مکانیک کوانتومی
1) فیزیک کوانتمی ، استفان گالیورویچ ، ویرایش 3
2) مکانیک کوانتومی ( مقدمه ای بر مکانیک کوانتومی ) ، والتر گراینر ، ویرایش 4 ، ترجمه دکتر حمیدرضا مشفق

فیزیک دریا

1- فیزیک پایه با ضریب 3

2- ریاضی و معادلات دیفرانسیل با ضریب 2

3- مکانیک سیالات با ضریب 1

4- زبان با ضریب 1

.

tm e mazarei
04-07-2010, 10:19
سلام . یه سئوال دارم اگه کمکم کنید ممنون میشم . من لیسانس شیمی هستم برای کنکور فوق نیاز به جزوه های دانشگاه تبریز دارم در حالی که در استان دیگه ای ساکنم به نظر شما راهی هست که من بطونم این جزوه ها رو گیر بیارم .

oranoos_92
16-07-2010, 10:24
دوستان اطلاعی در مورد موارد امتحانی آموزش و پررش در مصابه عمل اون ندارن؟ واسه رشته کامپیوتر؟ درس هاس دانشگاه را میگیرن یا هنرستان؟

farshidshd
16-07-2010, 11:20
سلام . یه سئوال دارم اگه کمکم کنید ممنون میشم . من لیسانس شیمی هستم برای کنکور فوق نیاز به جزوه های دانشگاه تبریز دارم در حالی که در استان دیگه ای ساکنم به نظر شما راهی هست که من بطونم این جزوه ها رو گیر بیارم .

بهتره با خوده دانشگاه تماس بگیرین

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم یه نگاه بندازین

دوستان اطلاعی در مورد موارد امتحانی آموزش و پررش در مصابه عمل اون ندارن؟ واسه رشته کامپیوتر؟ درس هاس دانشگاه را میگیرن یا هنرستان؟

هنوز چیزی اعلام نشده. مسلما" از تمامی دروس هنرستان و دانشگاه و ... سوال مطرح میشه

pooladi
02-08-2010, 17:18
hi: help me
i need questoin for exam book?(techiiques in testing)haroldS.madse
tanks dear

sarah313
11-08-2010, 10:35
سلام.اگه مقدوره میشه واسه مصاحبه عملی رشته ی نمایش(از رشته های نیمه متمرکز کنکور هنر)به من کمک کنید واز کسایی که میدونن نمونه سوالش رو بیابید؟!
با تشکر:40:

kaperfildd
12-08-2010, 12:25
سلام من منابع جدید یعنی 89 کارشناسی ارشد کامپیوتر و it میخوام لطفا کمک کنید

amiramiri
12-08-2010, 13:52
دوستان ضریب چه دانشگاه هایی 1.1 است و آیا ضریب کمتر از یک هم داریم؟

V E S T A
28-08-2010, 12:24
سلام

منابع کارشناسی ارشد این دو رشته رو میخواستم

علوم تربیتی 1 گرایش تکنولوژی آموزشی

سم شناسی

ممنون :11:

TURBO_BOY2006
03-09-2010, 11:03
سلام

دوستان خواستم بدونم ما که از رشته ریاضی رفتیم کاردانی نرم افزار داریم میگیریم با اونایی که از فنی رفتن یک کنکور واسه کارشناسی میدیم یعنی هیچ فرقی نداریم؟:5:

ممنون میشم راهنمایی کنید...:11:

farshidshd
03-09-2010, 11:42
سلام

دوستان خواستم بدونم ما که از رشته ریاضی رفتیم کاردانی نرم افزار داریم میگیریم با اونایی که از فنی رفتن یک کنکور واسه کارشناسی میدیم یعنی هیچ فرقی نداریم؟:5:

ممنون میشم راهنمایی کنید...:11:

شما میتونستین کارشناسی برین . چرا رفتین کاردانی؟

حالا هم نه هیچ فرقی ندارین.

.

TURBO_BOY2006
04-09-2010, 10:45
شما میتونستین کارشناسی برین . چرا رفتین کاردانی؟

حالا هم نه هیچ فرقی ندارین.

.

:41:میدنونم اینو که میتونستم کارشناسی برم ولی عشق نرم افزار بودم و با رتبه 28 هزار جای خوبی قبول نمیشدم زدم غیر انتفایی رشت کاردانی ...الان ترم 2ام میخونم واسه دولتی انشالا...یا اگه شد چون معدلم بالای 18 هست از این ورودی مستقیم ها میرم به دولتی...:46::46::46:

ممنون از شما...:11::11:

DaRyUsH AkRaMi
12-09-2010, 08:42

DaRyUsH AkRaMi
12-09-2010, 08:59
دوستان منابع کارشناسی ناپیوسته رشته it و کامپیوتر سال 88 رو هم لطف می کنید..

farshidshd
12-09-2010, 09:12
دوستان منابع کارشناسی ناپیوسته رشته it و کامپیوتر سال 88 رو هم لطف می کنید..

این منابع قبلا قرار داده شده بود . کافی بود یه سرچ کنین:
این ماله کامپیوتر::

اینا رو هم ببینین بد نیست::

نمونه کارنامه هوش مصنوعی سال 84 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] arnameh%2Fkarnameh%2520computer.pdf)
کارنامه نفر اول IT سال 85 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 34gocpf.jpg)
نمونه کارنامه ارشد سال 86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r%2Fdocument%2Farshad-karname.zip)
نمونه کارنامه ارشد مهندسی سال 86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fimage%2Fkn3.jpg)-1
نمونه کارنامه ارشد مهندسی سال 86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fimage%2Fkn4.jpg)-2
نمونه کارنامه علوم کامپیوتر سال 86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fimage%2Fkn1.jpg)-1
نمونه کارنامه علوم کامپیوتر سال 86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fimage%2Fkn2.jpg)-2
نمونه کارنامه ارشد سال 87 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1174n54.gif)
نمونه کارنامه ارشد مهندسی سال 87 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oaded_files%2F136778%2F1%2Fcomputer.pdf)
نمونه کارنامه ارشد IT سال 87 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oaded_files%2F136778%2F1%2FIT.pdf)

========================

دفترچه های آزمون سراسری 87:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهندسی کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مهندسی فناوری اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DaRyUsH AkRaMi
12-09-2010, 10:19
این منابع قبلا قرار داده شده بود . کافی بود یه سرچ کنین:
این ماله کامپیوتر::

اینا رو هم ببینین بد نیست::

نمونه کارنامه هوش مصنوعی سال 84 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] arnameh%2Fkarnameh%2520computer.pdf)
کارنامه نفر اول IT سال 85 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 34gocpf.jpg)
نمونه کارنامه ارشد سال 86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r%2Fdocument%2Farshad-karname.zip)
نمونه کارنامه ارشد مهندسی سال 86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fimage%2Fkn3.jpg)-1
نمونه کارنامه ارشد مهندسی سال 86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fimage%2Fkn4.jpg)-2
نمونه کارنامه علوم کامپیوتر سال 86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fimage%2Fkn1.jpg)-1
نمونه کارنامه علوم کامپیوتر سال 86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fimage%2Fkn2.jpg)-2
نمونه کارنامه ارشد سال 87 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1174n54.gif)
نمونه کارنامه ارشد مهندسی سال 87 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oaded_files%2F136778%2F1%2Fcomputer.pdf)
نمونه کارنامه ارشد IT سال 87 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oaded_files%2F136778%2F1%2FIT.pdf)

========================

دفترچه های آزمون سراسری 87:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهندسی کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مهندسی فناوری اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز 2 تا سوال دارم
1- این منابع ازمون علمی کاربردی هست؟
2- کارنامه ارشد رو چرا گذاشتی؟

mr7
12-09-2010, 23:50
از دوستان کسی منابع آزمون دکتری زیست فناوری پزشکی رو میدونه؟
اگه لطف کنید و کمکم کنین ممنون می شم!

farshidshd
13-09-2010, 11:37
دوست عزیز 2 تا سوال دارم
1- این منابع ازمون علمی کاربردی هست؟
2- کارنامه ارشد رو چرا گذاشتی؟

نوشته آزمون سراسری. علمی کاربردی نیست...

کارنامه ها رو هم گذاشتم که ببینی وضعیت چطوره...

.

V E S T A
22-09-2010, 11:39
سلام

منابع و مباحث اصلي کارشناسی ارشد رشته سم شناسی رو ميخواستم هم آزمون وزارت علوم و هم وزارت بهداشت ....

inno3d
22-09-2010, 14:55
سلام
لطفا منابع ازمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد رو برای مهندسی نرم افزار برام بزارید.
ممنون.

farshidshd
23-09-2010, 10:00
سلام
لطفا منابع ازمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد رو برای مهندسی نرم افزار برام بزارید.
ممنون.

» معرفی منابع کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد

» ریاضی و آمار - تعداد سوال : 30
» زبان تخصصی - تعداد سوال : 15
» مدار منطقی - تعداد سوال : 10
*منبع اصلی : طراحی دیجیتال ( مدار منطقی ) - تالیف موریس مانو و ترجمه دکتر سیدرضی - دکتر فرهاد ارومچیان
منبع پیشنهادی : درس و کنکور مدار منطقی - تالیف آقای حمیدرضا مقسمی ( انتشارات گسترش علوم پایه ) - جزوات پارسه
» برنامه سازی کامپیوتر ( C & Pascal ) - تعداد سوال : 15
*منبع اصلی : برنامه نویسی به زبان Cنوشته کافمن - هانلی و ترجمه مهندس حسین ابراهیم زاده قلزم - برنامه نویسی ساخت یافته با پاسکال نوشته الیوف کافمن و ترجمه مهندس حسین ابراهیم زاده قلزم
» سیستم عامل - تعداد سوال : 17
*منبع اصلی : طراحی و پیاده سازی سیستمهای عامل نوشته آندرو تننباوم
منبع پیشنهادی : درس و کنکور سریع سیستم عامل تالیف حمید رضا مقسمی
» ذخیره و بازیابی اطلاعات - تعداد سوال : 16
*منبع اصلی : سیستم و ساختار فایلها - دکتر محمد تقی روحانی رانکوهی ( انتشارات جلوه )
» ساختمان داده ها - تعداد سوال : 17
*منبع اصلی : ساختمان داده ها تالیف الیس هورویتز
» دروس عمومی - تعداد سوال : ادبیات ( 25 ) - زبان ( 25 ) - معارف اسلامی ( 25 )

» دانلود دفترچه سوالات تخصصی کنکور کاردانی به کارشناسی 1388 - دانشگاه آزاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload%2Fazad-88-t.zip)
» دانلود دفترچه سوالات تخصصی کنکور کاردانی به کارشناسی 1387 - دانشگاه آزاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload%2Fazad87.zip)
» دانلود دفترچه سوالات عمومی کنکور کاردانی به کارشناسی 1387 - دانشگاه آزاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload%2Fomoomi-sobh.zip) ( نوبت صبح )

» دانلود دفترچه سوالات عمومی کنکور کاردانی به کارشناسی 1387 - دانشگاه آزاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload%2Fomoomi-asr.zip) ( نوبت بعد از ظهر )
» دانلود دفترچه سوالات تخصصي کنکور کارداني به کارشناسي 1385 - دانشگاه آزاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload%2Fazad-85.zip)

موفق یاشید

alexi10
25-09-2010, 11:31
سلام به دوستان عزیز
من امسال داوطلب آزمون ارشد آموزش زبان انگلیسی هستم. میخواستم اگه کسی شرکت کرده یا تجربه در این زمینه داره در مورد منابع و برنامه ریزی راهنماییم کنه.
با تشکر فراوان:31:

kar1591
05-10-2010, 11:51
ارشد رشته برق لطفا

farshidshd
05-10-2010, 18:47
ارشد رشته برق لطفا

نفرمودین آزاد یا دولتی؟؟

اینا برای آزاد:::

منابع پيشنهادي به شرح ذيل مي باشد:

زبان تخصصي و عمومي :

بهترين و بزرگترين منبع داشته هاي شما از گذشته مي باشد. با اين اوصاف مرور سئوالات گذشته آزمون سراسري (بویژه آزمونهای سالهای ۷۰ تا ۸۰) و دانشگاه آزاد اسلامي بسيار مفيد خواهد بود.

رياضيات :

رياضي(1و2): تاليف دكتر مسعود نيكوكار
معادلات ديفرانسيل راهيان ارشد: تأليف بهزاد خدا كرمي
رياضيات مهندسي پارسه: تاليف محمد صادق معتمدي
محاسبات عددي: دكتر مسعود نيكوكار و درويش
آمار و احتمال مهندسي: تا آزمون سال ۱۳۸۸ از اين درس سئوال مطرح نشده است.

Point: براي رياضيات مهندسي تنها خواندن مباحث ذيل با توجه به آزمونهاي سالهاي گذشته كافيست: (فصل اول بخش سري فوريه و فصل چهارم بسط تيلور يك تابع مختلط بهمراه انتگرال به روش مانده ها)

مدارهاي الكتريكي(1و2) :

مدارهاي الكتريكي (1و2) پارسه تمام نيازهاي شما را براي آزمون ارشد آزاد فراهم مي كند.

Point: مجموعه اي كه تنها به مسائل مدارهاي الكتريكي (1و2) كارشناسي ارشد مهندسي برق دانشگاه آزاد اسلامي پرداخته باشد حل و پاسخ ویژه سئوالات مدارهاي الكتريكي (1و2) تاليف اينجانب مي باشد. این مجموعه بصورت تدريس گونه به حل سئوالات درس مدارهاي الكتريكي (1و2) می پردازد با توجه به تكراری بودن سئوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی این مجموعه تا کسب درصد ۶۰ را براحتي براي داوطلبان تضمين مي كند.

الكترونيك(1و2) :

تحليل و طراحي مدارهاي الكترونيك: تاليف تقي شفيعي - هر دو جلد
مباني الكترونيك: تاليف دكتر سيد علي ميرعشقي - هر دو جلد

تجزيه و تحليل سيستم ها :

سيگنال ها و سيستم ها: تاليف اپنهايم

ماشين هاي الكتريكي(1و2) :

تنها و فقط ! كتاب ماشين هاي الكتريكي: تاليف پروفسور بيم بهارا - هر دو جلد (قابل ذكر است از متن اين كتاب بصورت تفهيمي و تعريفي سئوالات متعددي مطرح شده است.)

بررسي سيستم هاي قدرت :

سيستم هاي قدرت الكتريكي: تاليف احد كاظمي – تنها جلد اول
بررسي سيستم هاي قدرت: تاليف هادي سعادت ( Hadi Saadat ) - تنها جلد اول
براي بخش توزيع انرژي: كتاب سيستم توزيع انرژي الكتريكي- تأليف محمد قرباني

سيستم هاي كنترل خطي :

كتاب سيستم هاي كنترل خطي پارسه: تاليف دكتر محمد رضا جاهد مطلق
سيستم هاي كنترل خطي راهيان ارشد: تاليف محمد حسن منصوري و وحيد ميگلي- هر دو جلد
مهندسي سيستم هاي كنترل خطي: تالیف آرياز برادرانی بويژه فصل سیزدهم (جبران كننده ها و كنترلر ها)

Point: در تستهاي كنكور كارشناسي ارشد مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامي،تنها تستهاي سيستم هاي كنترل خطي آن بخوبي با تستهاي سراسري برابري ميكند .

الكترومغناطيس :

جزوه پارسه تمام نيازهاي شما را براي آزمون ارشد آزاد تامين مي كند.

اینم بدردت میخوره:::

ninabina
13-10-2010, 15:36
من هم میخوام در ارشد آموزش زبان انگلیسی شرکت کنم. کسی میدونه چطور میشه یک بسته پستی که یک جزوه ی خوب و کامل برای ارشد باشه ،گیر بیارم.

farshidshd
26-10-2010, 11:31
منابع سؤالات كنكور سراسري 1390 اعلام شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0435307260.jpg&X=222&Y=137

گروه آزمون وسنجش : فهرست منابع سوالات عمومي و اختصاصي زير گروه‌هاي علوم رياضي، علوم تجربي و علوم انساني آزمون سراسري سال90 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي كشور اعلام شد. به گزارش خبرنگار آفرينش ، سوالات كنكور90 بر اساس كتب نظام جديد سالي واحدي و به شرح زير طراحي مي‌شود.

« دروس عمومي »

زبان و ادبيات فارسي
منابع درس زبان و ادبيات فارسي از دروس عمومي شامل ادبيات فارسي(2) براي كليه رشته‌ها، ادبيات فارسي(3) براي كليه رشته‌ها غير ازعلوم انساني، زبان و ادبيات فارسي (1) و (2) پيش دانشگاهي براي كليه رشته‌ها، ادبيات فارسي(3) ‌تخصصي انساني سال سوم مخصوص علوم انساني، زبان فارسي (3) تخصصي انساني سال سوم مخصوص علوم انساني، زبان فارسي (3) غيراز علوم انساني سال سوم براي كليه رشته‌ها غير از علوم انساني است.

عربي
بنابراين گزارش، درس عربي از دروس عمومي نيز شامل عربي (2) غير از علوم انساني سال دوم براي كليه رشته‌ها غير از علوم انساني، عربي (2) (علوم انساني) سال دوم مخصوص علوم انساني، عربي(3)(غير از علوم انساني) سال سوم براي كليه رشته‌ها غير از علوم انساني، عربي(3)(علوم انساني) سال سوم مخصوص علوم انساني است.

فرهنگ و معارف اسلامي
درس فرهنگ و معارف اسلامي هم شامل قرآن و تعليمات ديني (2)(دين و زندگي) سال دوم براي كليه رشته‌ها، قرآن و تعليمات ديني(3) (دين و زندگي) سال سوم براي كليه رشته‌ها، معارف اسلامي (دين و زندگي) پيش دانشگاهي براي كليه رشته‌ها است.

زبان انگليسي
همچنين، انگليسي (3) سال سوم براي كليه رشته‌ها و انگليسي 1 و 2 پيش دانشگاهي براي كليه رشته‌ها منبع آزمون درس زبان انگليسي در دروس عمومي است.

« دروس تخصص گروه علوم رياضي »

رياضيات
گفتني است، منابع دروس تخصصي گروه علوم رياضي اين آزمون در درس رياضيات شامل هندسه (1) سال دوم، آمار و مدلسازي سال دوم، هندسه(2) سال سوم، رياضيات(2) سال دوم، حسابان سال سوم، جبر و احتمال سال سوم، هندسه تحليلي و جبر خطي پيش دانشگاهي، حساب ديفرانسيل و انتگرال (1) و (2) پيش دانشگاهي و رياضيات گسسته پيش دانشگاهي است.

فيزيك
منابع سوالات در درس فيزيك شامل فيزيك (1) و آزمايشگاه سال اول، فيزيك (2) و آزمايشگاه سال دوم، فيزيك(3) و آزمايشگاه (ويژه رياضي) سال سوم و فيزيك (1) و(2) پيش دانشگاهي است.

شيمي
در درس شيمي شامل شيمي(2) و آزمايشگاه سال دوم، شيمي (3) و آزمايشگاه سال سوم و شيمي (1)و(2) پيش دانشگاهي است.

« دروس تخصص گروه علوم تجربي »

زمين شناسي
به گزارش ايسنا، منابع دروس تخصصي گروه علوم تجربي در درس زمين شناسي شامل زمين شناسي سال سوم وعلوم زمين پيش دانشگاهي است.

رياضيات
منابع درس رياضيات در كنكور سراسري سال90 نيز شامل هندسه (1) سال دوم، رياضيات (2) سال دوم، آمار و مدلسازي سال سوم،‌ رياضيات(3) (ويژه علوم تجربي) سال سوم و رياضيات عمومي 1 و 2 پيش دانشگاهي مي‌شود.

زيست شناسي
درس زيست شناسي هم شامل زيست شناسي و آزمايشگاه (1) سال دوم، زيست شناسي و آزمايشگاه (2) سال سوم و زيست شناسي پيش دانشگاهي است.

فيزيك و شيمي
درس فيزيك شامل فيزيك (1) و آزمايشگاه سال اول، فيزيك (2) و آزمايشگاه سال دوم، فيزيك (3) و آزمايشگاه (علوم تجربي) سال سوم، فيزيك (1) و(2)(علوم تجربي) پيش دانشگاهي و درس شيمي هم شامل شيمي (2) و آزمايشگاه سال دوم، شيمي (3) و آزمايشگاه سال سوم و شيمي (1) و(2) پيش دانشگاهي است.

« دروس تخصصي گروه علوم انساني »

رياضيات
دروس تخصصي گروه علوم انساني در درس رياضيات شامل رياضيات(1) سال اول، آمار و مدلسازي سال دوم، رياضي (ويژه علوم انساني علوم و معارف اسلامي) سال سوم و رياضي پايه پيش دانشگاهي است.

اقتصاد
منابع درس اقتصاد در كنكور سراسري سال 90 شامل اقتصاد سال دوم مي‌باشد.

زبان وادبيات فارسي
درس زبان وادبيات فارسي هم شامل تاريخ ادبيات ايران و جهان(1) سال دوم، تاريخ ادبيات ايران و جهان(2) سال سوم، آرايه‌هاي ادبي سال سوم، ادبيات فارسي(1) پيش دانشگاهي و ادبيات فارسي(2) پيش دانشگاهي است.

عربي
بنابراين گزارش، منابع در درس زبان عربي در كنكور سراسري سال90شامل عربي 2(ويژه علوم انساني) سال دوم، عربي (3) (ويژه علوم انساني) سال سوم و عربي (1) و(2) پيش دانشگاهي است.

تاريخ
منابع درس تاريخ نيز شامل تاريخ ايران و جهان (1) سال دوم، تاريخ ايران و جهان (2) سال سوم و تاريخ شناسي پيش دانشگاهي مي‌شود.

جغرافيا
درس جغرافيا شامل جغرافياي (1) سال دوم، جغرافياي (2) سال سوم و جغرافيا پيش دانشگاهي مي‌شود.

علوم اجتماعي
منابع درس علوم اجتماعي شامل جامعه شناسي (1) سال دوم، جامعه شناسي(2) سال سوم و علوم اجتماعي (جامعه شناسي نظام جهاني) پيش دانشگاهي است.

فلسفه، منطق و روانشناسي
منابع درس فلسفه در كنكور سراسري سال90 نيز شامل فلسفه سال سوم، فلسفه (آشنايي با فلسفه اسلامي) پيش دانشگاهي، در درس منطق شامل منطق سال سوم و در درس روان شناسي شامل روان شناسي سال سوم مي‌شود. بر اساس اين گزارش، ثبت‌نام کنکور سراسري90 دانشگاه‌ها از روز سه شنبه 16 آذر ماه آغاز مي‌شود.

آفرینش

shuhin
01-11-2010, 19:18
اینها رو توی فهرست پست اول ندیدم...میزارم شاید به درد کسی بخوره...

منابع درسی آزمون دوره های کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای:

سلام

دوستان میخواستم بدونم منابع آزمون هنوز هم همین هایی هست که توی این لینک موجوده یا فرق کرده؟؟؟؟

farshidshd
01-11-2010, 20:36
سلام

دوستان میخواستم بدونم منابع آزمون هنوز هم همین هایی هست که توی این لینک موجوده یا فرق کرده؟؟؟؟

توی یک سال فرق زیادی نمیکنه...

apadana34
10-11-2010, 14:47
باسلام.
می خواستم بدونم برای خواندن ارشد مدیریت مالی کدام کتابها و مولفین بیشتر مورد انتخاب است
وباید خواند.چون منابع زیاد است .

farshidshd
10-11-2010, 15:22
باسلام.
می خواستم بدونم برای خواندن ارشد مدیریت مالی کدام کتابها و مولفین بیشتر مورد انتخاب است
وباید خواند.چون منابع زیاد است .

atre_hayer60
14-11-2010, 22:45
با عرض سلام و وقت بخير

من دفترچه دوره كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد رو گرفتم و ترم آخر كارداني كامپيوتر مي خونم.

مي خواستم خواهش كنم تستهاي عمومي و تخصصي رو بهم بديد با جواب.

بي نهايت تشكر مي كنم

farshidshd
15-11-2010, 18:35
با عرض سلام و وقت بخير

من دفترچه دوره كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد رو گرفتم و ترم آخر كارداني كامپيوتر مي خونم.

مي خواستم خواهش كنم تستهاي عمومي و تخصصي رو بهم بديد با جواب.

بي نهايت تشكر مي كنم

سلام

اگه یک صفحه قبل رو میدیدید جواب میگرفتین

.

Iranian boy10
16-11-2010, 12:09
سلام ! تو پست اول رفتم ديدم نبود !
دفترچه سوالات كارداني ناپيوسته علمي كاربردي رو ميخواستم ! خيلييا لازم دارن ممنون ميشم كمك كنيد !
منتظريممممممم‌ :20:

atre_hayer60
16-11-2010, 16:13
[QUOTE=farshidshd;5613974]سلام

اگه یک صفحه قبل رو میدیدید جواب میگرفتین

با سلام و تشكر مي خواستم خواهش كنم منابع و تستهاي بيشتري را مي توانيد معرفي كنيد؟ با جواب تست

تشكر ويژه

farshidshd
16-11-2010, 17:11
با سلام و تشكر مي خواستم خواهش كنم منابع و تستهاي بيشتري را مي توانيد معرفي كنيد؟ با جواب تست

تشكر ويژه

این منابع کامل هستن.

panevesht
17-11-2010, 21:47
سلام بر اساتید،

کسی از منابع رشته «مدیریت بازرگانی» آزاد در مقطع کاردانی به کارشناسی خبر داره؟ بطور منابع درس «مدیریت بازاریابی».

با سپاس فراوان

atre_hayer60
18-11-2010, 14:27
این منابع کامل هستن.

می شه تستهای بیشتری بهم بدین و جوابش هم باشه؟

بی نهایت ممنون

---------- Post added at 03:27 PM ---------- Previous post was at 03:23 PM ----------

atre_hayer60
25-11-2010, 16:05
سلام مجدد

من یکسری تست با جواب می خواستم. رشته کامپیوتر. کاردانی به کارشناسی

AHMAD_F
20-12-2010, 00:16
سلام
نمونه سوالات کاردانی به کارشناسی مکانیک خودرو کنکور علمی کاربردی سالهای قبل رو میخواستم ممنون میشم کمکم کنید.

123arash
25-12-2010, 07:20
سلام..
لطفا اگر زحمتي نيست منابع كارداني به كارشناسي حقوق ثبت گرايش علوم قضايي بزاريد..متشكرم.

amin-03
24-01-2011, 14:26
سلام دوستان.
من نیاز به منابع کارشناسی ارشد زبان وادبیات فارسی دارم، برای دانشگاه آزاد، ممنون میشم اگه لطف کنید.

hamsah
25-01-2011, 13:31
سلام.لینک منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت خراب شده.کسی نداره بزاره؟؟؟؟؟؟خیلی احتیاج دارم.:41:

sabz_abi
30-01-2011, 11:18
سلام
نمی دونم باید اینجا مطرح کنم یا تو تاپیک آموزش عالی ؟ ولی چیزی که هست دنبال منابع برای ارشد انیمیشن می گردم . تو اینترنت که چیزی پیدا نکردم ولی از کسایی که این رشته رو می خونن میخوام(خواهش می کنم) که هر اطلاعاتی در این زمینه دارن بدن و اینکه آزمون عملی داره ؟ و چه جوریه
ممـــــــــــــــــــــــ ــــنون

coder1984
04-02-2011, 23:38
با سلام
کسی دفترچه سوالات کارشناسی ارشد کامپیوتر نرم افزار دانشگاه آزاد رو داره سال 89 یا 88
ممنون اگه دوستان لطف کنن :11:

coralisland_17
05-02-2011, 00:28
سلام...من دفترچه آزاد ارشد رو گرقتم و ثبت نام كردم ولي هنوز نميدونم كه بايد از چه كتابهايي استفاده كنم..از هر استادي راهنمايي ميخوام اسم يه كتابو مياره...ميشه كمكم كنيد بگيد چه كتابهايي رو بايد بخونم ؟؟؟؟coder جان شما هم ظاهرا ثبت نام كرديد ميشه راهنماييم كنيد...راستي من نرم افزار كامپيوتر شركت كردم خودم هم ترم آخر مهندسي نرم افزارم

farshidshd
05-02-2011, 14:25
سلام...من دفترچه آزاد ارشد رو گرقتم و ثبت نام كردم ولي هنوز نميدونم كه بايد از چه كتابهايي استفاده كنم..از هر استادي راهنمايي ميخوام اسم يه كتابو مياره...ميشه كمكم كنيد بگيد چه كتابهايي رو بايد بخونم ؟؟؟؟coder جان شما هم ظاهرا ثبت نام كرديد ميشه راهنماييم كنيد...راستي من نرم افزار كامپيوتر شركت كردم خودم هم ترم آخر مهندسي نرم افزارم

» منابع پیشنهادی کنکور کارشناسی ارشد

1- ساختمان داده ها

» کتاب ارشد ساختمان داده و الگوریتم ها تالیف مهندس رهنمون - انتشارات پوران پژوهش

۲- نظریه زبان ها و ماشین ها

» کتاب ارشد نظریه زبان ها و ماشین ها تابف مهندس سهرابی و مهندس مقصودی - انتشارات پوران پژوهش

» مقدمه ای بر نظریه زبان ها و ماشین ها تالیف لینتز ترجمه دکتر صراف

۳- مدار های منطقی

» کتاب ارشد مدار منطقی - تالیف مهندس یوسفی -انتشارات پوران پژوهش

» کتاب طراحی دیجیتال - مولف مانو - (زبان اصلی)

» تحلیل و طراحی دیجیتالی - مولف نلسون - (زبان اصلی)

۴- معماری کامپیوتر

» کتاب ارشد معماری کامپیوتر - تالیف مهندس یوسفی - انتشارات پوران پژوهش

» معماری سیستم های کامپیوتری - تالیف مانو

۵- سیستم عامل

» کتاب ارشد سیستم عامل - تالیف دکتر ابراهیم مقدم - انتشارات پوران پژوهش

۶- ساختمان گسسته

» کتاب ارشد ساختمان گسسته - تالیف شهاب بهجتی

» ریاضیات گسسته و ترکیباتی از دیدگاه کاربری - تالیف گریمالدی - ترجمه عمیدی

۷- ریاضی مهندسی

» مجموعه تست های طبقه بندی شده ارشد - تالیف دکتر نیکوکار

» کتاب ارشد ریاضی مهندسی تالیف فرزین حاجی جمشیدی

۸- آمار و احتمالات

» کتاب آمار والد پول ترجمه دکتر وحیدی

۹- محاسبات عددی

» کتاب محاسبات عددی تالیف دکتر قلی زاده

» روش های محاسبات عددی ترجمه دکتر توتونیان

» آنالیز عددی و روش های کامپیوتری - ترجمه دکتر نیکخواه

۱۰-پایگاه داده

» کتاب ارشد پایگاه داده - تالیف مهندس سهرابی

۱۱-زبان های برنامه نویسی

» طراحی زبان های برنامه نویسی - تالیف پرت - (زبان اصلی)

۱۲-کامپایلر

» اصول طراحی کامپایلر ها - تالیف آهو

۱۳- طراحی الگوریتم ها

» کتاب طراحی الگوریتم ها - تالیف دکتر محمود نقیب زاده

۱۴- هوش مصنوعی

» کتاب هوش مصنوعی تالیف دکتر فهیمی

منابع پیشنهادی نفر اول المپیاد کامپیوتر :

گسسته: گريمالدي؛ یک کتاب دو جلدی هست که خوب نیست. یک کتاب چهار جلدي دارد (مؤسسه انتشارات فاطمي) و کتاب Rosen (ترجمه نشده) که من از انتشارات شریف دریافت کردم.

ساختمان داده ها: Data Structures in C++ ( Sahni,Horowitz)

مدار منطقي: نلسون ( ترجمه شده )

نظريه زبانها و ماشينها: دو کتاب فارسی مربوط به صراف زاده هست که خوب نیست. Peter Linz

( ساده ) که از انتشارات شریف تهیه کردم و Sipser , Hopcroft- Ulman( پيشرفته )

معماري كامپيوتر: برای کسانی که می خواهند مطلب را یاد بگیرند کتابPaterson کتاب خوبی است،کتاب Stallings هم خوب است ولی ترجمه نشده است.

براي تست كتاب آقاي يوسفي ( پوران پژوهش) کتاب مفیدی است.

کتاب ترجمه شده مانو هست که کامل نیست.

سيستم عامل: Stallings ( ترجمه دكتر پدرام ) ، Tanenbam ( ترجمه دكتر حقيقت ) ، Silbershutz (زبان اصلي) ترجمه شده هست ولی خوب نیست.

محاسبات عددي: بوردن؛ ترجمه دكتر علي اكبر عالم زاده

پايگاه داده ها: C.J.Date ترجمه شده این کتاب هست ولی خیلی ناقص است. آقای Date پایه گذار این درس است که کتابش هم مرجع است ، کتاب آقای روحاني رانكوهي هم کتاب خوبی است اگر از اول تا آخر خوانده شود بسیار زیاد است.

كامپايلر: كتاب اي هو هست ولي نخوانند بهتر است. سعي كنند براي اين درس سركلاس يكي از اساتيد حاضر شوند. مثل دكتر يوسفي و دكتر قاسم خاني که استاد دانشگاه شریف هستند.

زبانهاي برنامه سازي: كتابي بود كه از انتشارات نصير تهيه كردم ولي نمي دانم مربوط به كجا مي شد. روي آن نوشته بود سنجش... . کتاب آقای جعفرنژاد قمی هست که ترجمه خوبی ندارد.

طراحي الگوريتم: Introduction to algorithms (معروف به CLRS که ابتدای نام چهار نویسنده آن است) این کتاب قطور است و جلد سبز و سفید دارد.

البته اینا ماله سراسریه که میتونی توی آزاد هم ازشون بهره بگیری
منبع : سایت کارشناسی

Morteza4SN
05-02-2011, 15:21
سلام
خب جای سوال شما که شاخه آموزش عالی هست.
به هر حال اگر تا به حال به جواب نرسیدید اینا رو پیدا کردم:

دانشگاه هنر تهران و تربیت مدرس دانشگاه هایی هستند که رشته ارشد انیمیشن رو دارند.

در مرحله اول آزمون فقط اطلاعات عمومی هنر مورد سوال قرار میگیره
مرحله بعد آزمون عملی و سوالات تخصصی است و نهایتا مصاحبه ...

منابع کنکور کارشناسی ارشد انیمیشن

دایره المعارف هنر (رویین پاکباز)
هنر در گذر زمان (گاردنر)
تاریخ هنر (جنسن)
نقاشی ایران از دیر باز تا امروز (رویین پاکباز)
نقاشی ایرانی (شیلا.ر.کن بای)
در جستجوی زبان نو (رویین پاکباز)
خلاصه ی تاریخ هنر (مرزبان)
آخرین جنبش های هنری در قرن بیستم (ادوارد لوسی اسمیت)
گرایش های معاصر در هنرهای بصری (هواردجی اسماگولا)
جهانی شدن و هنرجدید (ادوارد لوسی اسمیت)
مبادی سواد بصری (دنیس.ا.داندیس)
زبان تصویر (جئورگی کپس)
فرهنگ اصطلاحات هنری (ادوارد لوسی اسمیت)
کتاب رنگ (ایتن)
هنر و معماری اسلامی (شیلا بلر و جاناتان.ام.بلوم)
پست مدرنیسم چیست؟ (چارلزجنکس)
پست مدرنیسم (آنتونی .اف.جنسن)
اصول و مبانی هنرهای تجسمی (دکتر حلیمی یا دکتر آیت الهی)
هنر مدرنیسم. (ساندرا بکولا)
اساطیر یونان (راجر لنسنین گرین)
ازامپرسیونیسم تا آبستره (لی ماری ژان و دیگران)
مکتب های ادبی (رضا سیدحسینی)
تاریخ اساطیری ایران (ژاله آموزگار)
نقد ادبی (سیروس شمیسا)
نقد ادبی (عبدالحسین زرین کوب)
نقد عکس (تری برت)
سیر تحول عکاسی (پطر تاسک)
نقاشان بزرگ وعکاسی (محسن مراثی)
حقیقت و زیبایی (بابک احمدی)
از نشانه های تصویری تا متن (بابک احمدی)
ساختار تأویل متن (بابک احمدی)
تاریخ طراحی گرافیک (فیلیپ.بی. مگز)
گرافیک مطبوعاتی (کامران افشار مهاجر)
تاریخ فلسفه (ویل دورانت)
لذات فلسفه (ویل دورانت)
سیرحکمت در اروپا (محمد علی فروغی)
کنکور کارشناسی ارشد (نظام الدین نوری)
مکتب ها،سبک هاوجنبش های ادبی و هنری جهان تا پایان قرن بیستم (نظام الدین نوری)
کنکور کارشناسی ارشد جلد 1و2 (خلیل مشتاق)
کتابهای در سی دوره پیش دانشگاهی و هنرستان

منبع : arshad.parsfa.com/post-118680.html

واحدهايي كه در طول دوره دو ساله ارائه مي شود:
1- آشنايي با اصول درام
2- شناخت فيلمهاي تصوير متحرك
3- تمهيدات سينمايي
4- فيلم نامه نويسي تصوير متحرك
5- توليد
6- كارگاه تصوير متحرك 1
7- كارگاه تصوير متحرك 2
8- كارگاه تصوير متحرك 3
9- كارگرداني تصوير متحرك 1
10- كارگرداني تصوير متحرك 2
11- كارگرداني تصوير متحرك 3
12- صدا
13- روانشناسي
14- آشنايي با موسيقي
15- بازيگري
16- پروژه نهايي

دروس جبراني:
1- طراحي 1
2- طراحي 2
3- آشنايي با هنر سينما
4- كامپيوتر 1
5- كامپيوتر 2
6- زبان تخصصي 1
7- زبان تخصصي 2
8- ساخت يك عروسك مفصلي در كارگاه
9- عكاسي (فيلمبرداري انيميشن)
10- آشنايي با چهره سازي تجسمي (متحرك سازي عروسك)

دروسي كه در آزمون ورودي رشته تصوير متحرك ارائه مي گردد:
1- فرهنگ و ادبيات ايران و جهان با ضريب 2
2- نقد ادبي و هنري با ضريب 1
3- زبان تخصصي با ضريب 2
4- مباني نظري عكاسي با ضريب 1
5- پروژه عملي تصوير متحرك با ضريب 4

Iranian boy10
11-02-2011, 18:46
سلام ! :11:
منابع آمون سراسری (دولتی+علمی کاربردی+آزاد) کارشناسی ناپیوسته رشته عمران-آب و فاضلاب گرایش تصویه فاضلاب سال 90 +نمونه سوال از سالهای قبل دولتی یا علمی کاربردی یا ازاد یا هر سه اگه شد :31:رو میخوام

ممنون میشم کمک کنید :46:

unavailable
17-02-2011, 16:16
سلام.

منابع و نام نویسندگان کتب عمومی و اختصاصی حقوق جزا و جرم شناسی رو میخوام که توسط سازمان سنجش معرفی شده باشه...برای کنکور 91

farshidshd
17-02-2011, 18:23
سلام.

منابع و نام نویسندگان کتب عمومی و اختصاصی حقوق جزا و جرم شناسی رو میخوام که توسط سازمان سنجش معرفی شده باشه...برای کنکور 91

متون حقوقي ضریب 1
متون فقه ضریب 1
جزاي عمومي ضریب2
جزاي اختصاصي ضریب2
آيين دادرسي كيفري ضریب2

منابع کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

حقوق جزای عمومی

1-حقوق جزای عمومی.دکتر محمد علی اردبیلی.2جلد(به عنوان ماخذ اصلی مطالعاتی)

2-حقوق جزای عمومی.دکتر هوشنگ شامبیاتی . 2جلد (به عنوان ماخذ کمک مطالعاتی جهت درک بهتر مطلب)

3-محشای قانون مجازات اسلامی.دکتر ایرج گلدوزیان(مطالعه کتاب مذکور به جهت ذکر مطالب کوتاه و مختصر در تشریح مواد قانونی ضرورت دارد)

4-مجموعه سوالات طبقه بندی شده موضوعی حقوق جزای عمومی

حقوق جزای اختصاصی

1-حقوق جزای تخصصی.دکتر ایرج گلدوزیان

2-حقوق جزای اختصاصی2و3.دکتر حسین میر محمد صادقی

3-حقوق جزای اختصاصی . دکتر هوشنگ شامبیاتی.3جلد(ویزه دانشگاه آزاد)

4-محشای قانون مجازات اسلامی . دکتر ایرج گلدوزیان(مطالعه کتاب مذکور به جهت رعایت اصل اختصار و مباحث ضروری در تشریح مواد قانونی ضرورت دارد)

5-قانون مجازات اسلامی در نظم حقوق کنونی(مطالعه کتاب مذکور به جهت نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضائیه.آراء وحدت رویه . رویه قضایی. آراء و اقوال مختلف اندیشمندان و قوانین مرتبط توصیه می شود)

6- مجموعه سوالات طبقه بندی شده حقوق جزای اختصاصی . رضا شکری

7-قانون چک اصلاحی1382

آیین دادرسی کیفری
1-قانون آیین دادرسی دادگاه های عمومی و انقلاب در امور کیفری به همراه قانون تشکیل دادگاه ها ی عمومی و انقلاب اصلاحی 1381 و آیین نامه اجرایی آن

2- آیین دادرسی کیفری . جلد 4. دکتر محمود آخوندی

3- آیین دادرسی کیفری جلد 1.دکتر محمد آشوری

4-مجموعه سوالات طبقه بندی شده آیین دادرسی کیفری

متون فقه
1- مبحث حقوقی شرح لمعه و ترجمه ی آن.دکتر اسد الله لطفی

2- مجموعه سوالات طبقه بندی شده متون فقه . دکتر اسد الله لطفی

متون حقوقی

1-(معروف به فرهنگ آکسفورد حقوقی) A DICTIONARY OF LAW
2-همراه با ترجمه Law Text
3- همراه با ترجمه Law Made Simple
4- همراه با ترجمه GCSE Law

5- زبان عمومی در حد دیپلم متوسطه

این منابع هم اعلام شده که شبیه هم هستن ::(اکبر نقدی سپهوند عضو هیات علمی دانشکده ی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد و وکیل پایه یک دادگستری )

منابع مهم حفوف جزا و جرم شناسی :

الف- حقوق جزای عمومی:

۱-حقوق جزای عمومی ۲جلدی ...... دکتر محمدعلی اردبیلی

۲-زمینه ی حقوق جزا...... دکتر رضا نوربها

۳شرح قانون مجازات اسلامی......دکتر ایرج گلدوزیان

ب -حقوق جزای اختصاصی:

۱-حقوق جزای اختصاصی(جرایم علیه اموال) ......دکتر حسین میر محمد صادقی

۲ -حقوق جزای اختصاصی (جرایم علیه امنیت وآسایش عمومی)...... دکتر حسین میر محمد صادقی

۳ -حقوق جزای اختصاصی (جرایم علیه اشخاص ) ......دکتر حسین میر محمد صادقی

۴-حقوق جزای اختصاصی(جرایم علیه اشخاص)......دکتر محمد هادی صادقی

۵-حقوق جزای اختصاصی (جرایم علیه امنیت وآسایش عمومی)......دکتر ضیا الدین پیمانی

ج -آیین دادرسی کیفری:

۱ -آیین ذاذرسی کیفری...... دکترمحمود آخوندی

۲ -آیین ذاذرسی کیفری (دوجلدی)......دکترمحمد آشوری

د-متون فقه:

۱-شرایع الاسلام......محقق حلی

۲-لمعه الدمشقیه......شهید او ل

۳-شروحی که بر دو کتاب مزبور نوشته شده است.

ه -متون تخصصی به زبان انگلیسی:

۱- لاو می سيمپل ومقابله ی آن با ترجمه ی اسماعیل صغیری

- لاو تکست...... دکترافتخار جهرمی

و - جرم شناسی:

۱- زمینه ی جرم شناسی ......دکتررضا نوبها

۲- جرم شناسی......دکتر علی توانا

farshidshd
24-02-2011, 10:38
سلام ! :11:
منابع آمون سراسری (دولتی+علمی کاربردی+آزاد) کارشناسی ناپیوسته رشته عمران-آب و فاضلاب گرایش تصویه فاضلاب سال 90 +نمونه سوال از سالهای قبل دولتی یا علمی کاربردی یا ازاد یا هر سه اگه شد :31:رو میخوام

ممنون میشم کمک کنید :46:

دوست عزیز ، مطمئنا پست شما دیده شده و در صورتی که کسی این منابع رو بدونه و یا داشته باشه ، میفرسته...

اگه میبینید پاسخ سوالتون داده نمیشه ، یعنی منابع خواسته شده ، موجود نیست یا کسی نمیدونه .

من خودم خیلی جستجو کردم ولی چیزی پیدا نشد

بنابراین صبر داشته باشید

mahya78
01-03-2011, 14:38
سلام
راجب سوالات فراگیر ارشد سالهای قبل
میشه بگید از کجا میتونم پیدا کنم ؟
رشته علوم اقتصادی .

farshidshd
02-03-2011, 12:05
سلام
راجب سوالات فراگیر ارشد سالهای قبل
میشه بگید از کجا میتونم پیدا کنم ؟
رشته علوم اقتصادی .

سلام
دفترچه سولات سال 88 و 89 رو براتون آپلود کردم

دانلود کنید::

mahya78
17-03-2011, 22:06
سلام
دفترچه سولات سال 88 و 89 رو براتون آپلود کردم

دانلود کنید::

سلام
تشریحی باشه بهتره
من نتونستم چیزی پیدا کنم :41:

DaRyUsH AkRaMi
26-03-2011, 20:23
دوستان برای ازمون کارشناسی پودمانی دانشگاه علمی کاربردی منابع چی توصیه می کنید!!
خیلی گیج کننده شده!
زبان و ادبیات مدرسان شریف رو گرفتم
ولی برای مبانی کامپیوتر و فیزیکش هنوز موندم
راهنماییم میکنید
ممنونم:40:

farshidshd
27-03-2011, 12:18
دوستان برای ازمون کارشناسی پودمانی دانشگاه علمی کاربردی منابع چی توصیه می کنید!!
خیلی گیج کننده شده!
زبان و ادبیات مدرسان شریف رو گرفتم
ولی برای مبانی کامپیوتر و فیزیکش هنوز موندم
راهنماییم میکنید
ممنونم:40:

گروه صنعت :
» زبان و ادبیات فارسی - زبان انگلیسی
نام کتاب : مجموعه دروس و تست دروس عمومی مدرسان شریف ویژه آزمون کاردانی به کارشناسی
» مبانی کامپیوتر
نام کتاب : مجموعه مهارت های 7 گانه ، آرمان ری بدودیگران، انتشارات کتابخانه فرهنگ
» فیزیک عمومی
نام کتاب : فیزیک عمومی کاردانی به کارشناسی - مجتبی حیدری
» ریاضی عمومی
نام کتاب : ریاضی عمومی (1) - حمیدرضا مقسمی - انتشارات گسترش علوم پایه

گروه مدیریت و خدمات اجتماعی :
» زبان و ادبیات فارسی - زبان انگلیسی - معارف اسلامی
نام کتاب : مجموعه دروس وتست دروس عمومی مدرسان شریف ویژه آزمون کاردانی به کارشناسی
» مبانی کامپیوتر
نام کتاب : مجموعه مهارت های 7 گانه ، آرمان ری بدودیگران، انتشارات کتابخانه فرهنگ
» روش تحقیق در علوم انسانی
نام کتاب : مقدمه ای بر روش تحقیق در علوم انسانی - محمدرضا حافظ نیا - انتشارات سمت

گروه فرهنگ و هنر :
نام کتاب : مجموعه دروس وتست دروس عمومی مدرسان شریف ویژه آزمون کاردانی به کارشناسی
» مبانی کامپیوتر
» آمار و روشهای تحقیق
نام کتاب : مقدمه ای بر روش تحقیق در علوم انسانی - محمدرضا حافظ نیا - انتشارات سمت
» نظریه های جامعه شناسی
نام کتاب : مبانی جامعه شناسی - علی احمد الفتی - انتشارات هم پا
» هنرهای سنتی وتجسمی - تاریخ هنر ایران و جهان
نام کتاب : آشنایی با هنر - غلامرضا اسدی کرد - انشارات فارسیران

منبع : کارشناسی

ali501r
05-04-2011, 16:01
بابااین کتابهای کنکور پودمانی که پیدانمیشه :19:

136275
07-04-2011, 00:46
سلام مفید بود ممنون

B.i.r.i.y.a
13-04-2011, 20:09
سلام دوستان
نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح میکنم یا نه ، بهرحال ظاهرا اینجا بهترین مکان واسه طرح سوالمه.

لیست منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش (رشته ی کامپیوتر) رو از کجا گیر بیارم؟
اگه لینکی دارید بذارید .
ممنون

farshidshd
14-04-2011, 11:27
سلام دوستان
نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح میکنم یا نه ، بهرحال ظاهرا اینجا بهترین مکان واسه طرح سوالمه.

لیست منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش (رشته ی کامپیوتر) رو از کجا گیر بیارم؟
اگه لینکی دارید بذارید .
ممنون

سلام

اینجا رو ببینید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

ghanaie
16-04-2011, 18:11
با سلام لطفا راهنمایی کنید که برای آزمون دکترای اصلاح نباتات چه منابعی رو بخونم . اگه منبعیی دارید برام بفرستید. بی نهایت ممنون Fmg_1360@yahoo.com

mahya78
22-04-2011, 00:56
سلام
تشریحی باشه بهتره
من نتونستم چیزی پیدا کنم :41:

خوب من یافتم جوابهارو . اما تستی .
کسی اگر راجب فراگیر ارشد نمونه سوال خواست لینک اول :

پاسخنامه ها رو هم میتونید از لینک زیز دانلود کنید :

والبته همه رایگان هستش که هیچ جایی من ندیدم رایگان .

Iranian boy10
05-05-2011, 12:35
سلام !
کسی دفترچه کامل راهنمای ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 1389 رو داره ؟ خیلی ممنون میشم فایلش رو بزارید تا دانلود کنم!:11: خیلی لازمه !
با تشکر

farshidshd
07-05-2011, 12:23
سلام !
کسی دفترچه کامل راهنمای ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 1389 رو داره ؟ خیلی ممنون میشم فایلش رو بزارید تا دانلود کنم!:11: خیلی لازمه !
با تشکر

سلام ، برات آپلود کردم

حجم : 1.03 مگابایت

موفق باشی

farzad_pmc
07-05-2011, 12:54
سلام
لطف کنید تعداد دقیق سوالات آزمون پودمانی کاردانی به کارشناسی گروه صنعت رو به تفکیک بگید.
میدونم کلا 120 تا سوال میاد ولی هر کدومش چند تا .....

farzad_pmc
07-05-2011, 13:00
اگه جزوه یا کتابه خوبی هم واسه درس مبانی پودمانی کاردانی به کارشناسی دارید لطف کنید.
فقط اگه تست باسه خیلی بهتره. :46:

farshidshd
08-05-2011, 12:41
اگه جزوه یا کتابه خوبی هم واسه درس مبانی پودمانی کاردانی به کارشناسی دارید لطف کنید.
فقط اگه تست باسه خیلی بهتره. :46:

گروه صنعت :
نام کتاب : مجموعه دروس و تست دروس عمومی مدرسان شریف ویژه آزمون کاردانی به کارشناسی

» مبانی کامپیوتر

» فیزیک عمومی

» ریاضی عمومی

karshenasi

sete
12-05-2011, 20:14
[QUOTE=farshidshd;6079169]
گروه صنعت :

» مبانی کامپیوتر

» فیزیک عمومی

» ریاضی عمومی

سلام میشه این کتابها رو برای دانلود بذارید

sete
12-05-2011, 20:29
سلام
میشه کتابهارو برای دانلود بذارین
مرسی

farshidshd
13-05-2011, 11:45
سلام
میشه کتابهارو برای دانلود بذارین
مرسی

سلام

کتاب رو که دانلود نمیکنن

نمایشگاه کتاب بهترین موقعیت برای خرید این کتاب هاست

Reza31001
25-05-2011, 09:45
یکی از آشناها دیپلم برق داره ( هنرستان) حالامی خواد ادامه تحصیل بده می خوام ببینم باید تو آزمون کاردانی چی شرکت کنه + منابع آزمونش چیه؟

ممنون

Ehsan PCbase
06-06-2011, 12:55
سلام
كسي نمونه سوال امار و احتمالات كارداني كامپيوتر داره ؟
تو تاپيك گشتم چيزي پيدا نكردم

farshidshd
06-06-2011, 20:26
سلام
كسي نمونه سوال امار و احتمالات كارداني كامپيوتر داره ؟
تو تاپيك گشتم چيزي پيدا نكردم

من که بهتون آدرس داده بودم !

.

SONY1983
14-06-2011, 07:46
بادرود
منابع ارشد رشته علوم اجتماعي گرايش جامعه شناسي رو ميخواستم .ممنونم از لطفتون

farshidshd
14-06-2011, 11:26
بادرود
منابع ارشد رشته علوم اجتماعي گرايش جامعه شناسي رو ميخواستم .ممنونم از لطفتون

* منابع عمومی برای تمام گرایشهای علوم اجتماعی :
الف – زبان تخصصی

۱ – چکیده کتاب (Horton) جزوه زبان تخصصی ۲ دکتر توکل، دانشگاه تهران
۲ – واژه نامه‌های انتهای کتاب جامعه شناسی آنتونی گیدنز ، ترجمه منوچهر صبوری
۳ – انگلیسی برای دانشجویان جامعه‌شناسی و علوم اجتماعی (دو کتاب) ، انتشارات سمت
۴_ زبان تخصصی متون علوم اجتماعی ، دکتر جعفر سخاوت ، انتشارات دانشگاه پیام نور ، جلد اول و دوم .

ب – روش تحقیق
۱ – روش‌های تحقیق در علوم اجتماعی، دکتر باقر ساروخانی (جلد اول)، انتشارات پژوهشگاه
۲ – کندوکاوها و پنداشته‌ها ، دکتر فرامرز رفیع‌پور، شرکت سهامی انتشار
۳_ ارل ببی ، روشهای تحقیق در علوم اجتماعی ترجمه رضا فاضل ، انتشارات سمت ، جلد اول
۴- پیمایش در تحقیقات اجتماعی ، دی . ای . دواس، ترجمه هوشنگ نایبی، نشر نی
۵ – روش‌های آماری، دکتر کریم منصورفر، انتشارات دانشگاه تهران
۶ – جزوه روش تحقیق نظری دکتر ازکیا، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران
۷ – جزوه روش تحقیق نظری دکتر صدیق، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران
_
پ- نظریه‌های جامعه‌شناسی
۱ – نظریه‌های جامعه شناسی در دوران معاصر، جورج ریتزر، ترجمه محسن ثلاثی، نشر علمی، چاپ آخر
۲ – نظریه‌های جامعه‌شناسی، دکتر تقی‌‌آزاد ارمکی، انتشارات سروش
۳ – مراحل اساسی اندیشه در جامعه‌شناسی، ریمون آرون، باقر پرهام، انتشارات علمی فرهنگی
۴ – زندگی و اندیشه بزرگان جامعه‌شناسی، لوئیس کوزر، ترجمه محسن ثلاثی ، نشر علمی
۵ – نظریه‌های جامعه‌شناسی، دکتر غلامعباس توسلی ، انتشارات سمت
۶ – جزوه نظریه‌های جامعه‌شناسی، دکتر محمد عبداللّهی، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی
۷ – جامعه‌شناسی آنتونی گیدنز، منوچهر صبوری ، نشر نی

* منابع تخصصی رشته جامعه شناسی :

۱ – تغییرات اجتماعی ، ترجمه دکتر منصوری وثوقی، نشر نی
۲ – جامعه شناسی سیاسی، دکتر حسین بشیریه، نشر نی
۳ – جامعه شناسی توسعه، دکتر مصطفی ازکیا، نشر کلمه
۴ – جامعه‌شناسی انقلاب، استانفورد کوهن، ترجمه علیرضا طیب، نشر قومس
۵ – جزوه جامعه‌شناسی انقلاب، دکتر محمد حسین پناهی، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی
۶ – جامعه شناسی شهر، دکتر فریده ممتاز
۷ – جامعه‌شناسی شهری، جزوه دکتر صدیق سروستانی، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران
۸_ جامعه شناسی شهری ، دکتر غلامعباس توسلی ، انتشارات دانشگاه پیام نور
۹ – جامعه‌شناسی صنعتی، جزوه دکتر صدیق سروستانی، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران
۱۰ – قشربندی اجتماعی، ادوارد گرب، ترجمه محمد سیاهپوش
۱۱ – جامعه‌شناسی روستایی، دکتر منصور وثوقی، انتشارات کیهان
۱۲ – جامعه شناسی توسعه و توسعه نیافتگی روستایی در ایران، دکتر مصطفی ازکیا ، انتشارات اطلاعات
۱۳ – جامعه شناسی پزشکی ، دکتر محمد توکل، انتشارات دانشگاه صنعتی شریف
۱۴ – جامعه شناسی کار و شغل، دکتر غلامعباس توسلی، انتشارات سمت
۱۵ – جامعه شناسی سازمان‌ها ، دکتر منوچهر صبوری، نشر شب‌تاب
۱۶ – جامعه‌شناسی انحرافات ، دکتر جعفر سخاوت، انتشارت دانشگاه پیام نور
۱۷ – جامعه شناسی انحرافات، جزوه دکتر صدیق سروستانی ، دانشگاه علوم اجتماعی دانشگاه تهران
۱۸ – جامعه‌شناسی ارتباطات، دکتر باقر ساروخانی، دانشگاه انتشارات اطلاعات
۱۹ – جامعه‌شناسی خانواده، دکتر باقر ساروخانی، دانشگاه انتشارات سروش
۲۰ – جامعه شناسی ادبیات، روبراسکار پیت، ترجمه دکتر مرتضی کتبی، انتشارات سمت
۲۱ – جامعه شناسی آموزش و پرورش ، جزوه دکتر غلامعباس توسلی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران
۲۲_ جامعه شناسی آموزش و پرورش ، دکتر علاقبند
۲۳ – روانشناسی اجتماعی ، جزوه دکتر محسن تبریزی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران
۲۴ – جامعه شناسی ، آنتونی گیدنز ، ترجمه منوچهر صبوری ، نشر نی
۲۵_ رویکردهای نظری هفتگانه به مسائل اجتماعی ، دکتر صدیق سروستانی ، انتشارات دانشگاه تهران

موفق باشید

Heidari1388
15-06-2011, 20:55
دوستان کسی هست تو کنکور ارشد سراسری رشته مدیریت بازرگانی رتبه خوبی گرفته باشه؟!
منظورم اینه که دانشگاه روزانه بخونه؟!

میخواستم درباره منابعی که خونده بپرسم؟!

mahya78
16-06-2011, 00:05
دوستان کسی هست تو کنکور ارشد سراسری رشته مدیریت بازرگانی رتبه خوبی گرفته باشه؟!
منظورم اینه که دانشگاه روزانه بخونه؟!

میخواستم درباره منابعی که خونده بپرسم؟!

اینجا هستن

SONY1983
28-06-2011, 11:13
با درود و احترام
منابع آزمون کاردانی به کارشناسی تربیت مربی امورتربیتی میخواستم اگه ممکنه اساتید و دوستان راهنمایی بفرمایند.

Eshghe_door
28-06-2011, 15:45
سلام

من قراره سال دیگه کنکور ریاضی بدم

برای همه ی کسایی که امسال قراره تا چند روز دیگه کنکور بدن از الان آرزوی موفقیت میکنم

یه سوال داشتم

اگه ممکنه میخوام بهم معرفی کنین که برای هر درس از کتاب کدوم آموزشگاه استفاده کنم که نتیجه ی بهتری داشته باشه؟

مثلا برای فیزیک کتاب تست های طبقه بندی شده ی کنکور گاج رو گرفتم و خیلی هم راضیم

برای باقی درسا هم از شما کمک میخوام...

Headphone
28-06-2011, 21:22
سلام

منابع آزمون کارشناسی به کارشناسی ارشد رشته ی عمران-عمران رو میخواستم

مرسی

mahya78
28-06-2011, 21:54
سلام

منابع آزمون کارشناسی به کارشناسی ارشد رشته ی عمران-عمران رو میخواستم

مرسی

اینجا ا همه چی واسه شما هست :

SONY1983
29-06-2011, 07:36
با درود
اساتید یه نظری بندازند ممنون میشم:11::worried:

farshidshd
29-06-2011, 17:26
با درود
اساتید یه نظری بندازند ممنون میشم:11::worried:

نظر انداختند
چیزی پیدا نشد
چیزی پیدا شد ، میزاریم واست

mojtaba_sa
08-07-2011, 09:40
سلام دوستان
کاردانی به کارشناسی مدیریت هست ؟
هر چی تو اینترنت
گشتم همه فروشی بود !؟

ممنون میشم زحمتشو بکشید.

mahya78
08-07-2011, 13:58
سلام دوستان
کاردانی به کارشناسی مدیریت هست ؟
هر چی تو اینترنت
گشتم همه فروشی بود !؟

ممنون میشم زحمتشو بکشید.

چی میخواین ؟!!!!!!!!
واضح تر بگید

mahya78
08-07-2011, 15:16
با درود و احترام
منابع آزمون کاردانی به کارشناسی تربیت مربی امورتربیتی میخواستم اگه ممکنه اساتید و دوستان راهنمایی بفرمایند.

شاید بشه در سنجش3 چیزی مناسب پیدا کنید . البته فکر میکنم فروشی بود .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

-----------------------------------
سرچ که میکردم دیم انگار شما جایی دیگه هم درخواست دادی و انگار همین منابع پیشنهادی من پیشنهاد شده :31:

mojtaba_sa
13-07-2011, 08:45
چی میخواین ؟!!!!!!!!
واضح تر بگید

ممنون دوست عزیز
عنوان کردم
منابع آزمون کاردانی به کارشناسی مدیریت